niedziela, 17 sierpnia 2014

Dariusz Kwiecień audycja XXXV czyli NIKODEM DYZMA z Głuszycy znów w akcji


BEŁKOT ORATORSKOSAMOCHWALCZY ZWANYZaczynamy od hitu pierwszych sekund czyli od słów Kwietnia:
Każdy zarzuca mi, że mowie słowo słuchajcie/.../ i dalej Kwiecień mówi, że tego zwrotu sie nie wyzbędzie bo to jest taki jego wyraz.
I to było pierwsze kłamstwo jakie wypowiedział w tym kolejnym bełkocie. Ani na jego blogu, ani w komentarzach nie widziałem by ktokolwiek czepiał się tego, że ten samozwańczy znawca Riesowych bredni zarzucał, że posługuje się na wstępie słowem słuchajcie.
No to ja to teraz zrobię.
Czemu Kwiecień zawsze każde wejście na YT czy w filmach zaczyna od słowa"słuchajcie"? Odpowiedź jest prosta bo jest po prostu ograniczonym debilem, który ma pewną schizę-jedną zresztą z wielu- polegającą na tym, że zanim cokolwiek powie już by chciał skupić na sobie wyłączną uwagę. NA SOBIE! A NIE NA TYM CO MA DO POWIEDZENIA.
Każdy chory umysłowo człowiek zaczyna od słowa "słuchaj" i przechodzi do monologu i gdy widzi, że słuchacz się rozprasza z racji miałkiej treści lub głupot jakie mówi schizofrenik znów ponawia wypowiadanie słowa "słuchaj" by znów zmusić słuchacza do uwagi na nim i tym co mówi.
Kwiecień ma dokładnie taka przypadłość i w każdej audycji co jakiś czas wypowiada słowo "słuchajcie" co jest u niego bezwarunkowym odruchem wynikającym z tej choroby psychicznej zmuszającej go do robienia wszystkiego by czuł na sobie uwagę innych.
I między innymi po to robi te audycje by potem siedzieć w necie i liczyć ilość wejść i komentarzy na swej stronie. Ten sam cel zaspokojenia potrzeby bycia na uwadze ogromnej liczby ludzi ma odświeżanie własnego bloga co 10 sekund i nabijanie jego licznika.
TO JEST CHOROBA UMYSŁOWA-zrozumcie to wreszcie.

Nasz blog i obnażanie kłamstw tego schizofrenika musi go jednak boleć i jak widać przynosi właściwy skutek bo Kwiecień na samym początku chwali się, że jest dumny, że my tutaj poświęcamy MU tyle czasu. Oczywiście nie jest dumny to kolejne kłamstwo tylko zalewa go wściekłość, że ubywa mu potencjalnych klientów na naciąganie z racji naszej działalności. Audycję zaczął od najazdu na Karola Sawiaka i Tomasza Sidora więc oznacza to, że jednak, że w działalności Karola Kwiecień upatruje zagrożenie i konkurencję pokazująca jak powinno się działać w terenie i dokumentować pewne fakty na tle czego Kwiecień wypada idiotycznie ze swoją działalnością, a w działalności Tomasza Kwiecień upatruje zagrożenie demaskujące jego chorobę umysłu i kłamstwa na, które usiłuje naciągnąć ludzi za kasę.
W dodatku chwali się, że dzwonią do niego politycy i proszą by im poradził jak zrobić by i oni mieli takich Karolów, Tomków, Gallów i innych atakujących bo też chcą mieć taka popularność jak Kwiecień. W świetle tego co napisałem na samym początku mamy dowód kolejnego urojenia i schizy polegającym właśnie na kłamstwie, że dzwonią do niego politycy zazdroszcząc mu popularności. OCZYWIŚCIE dzięki naszej działalności Kwiecień faktycznie staje się popularny, ale w tym negatywnym sensie i dzięki naszej działalności ludzie go oglądają nie po to by czerpać od niego wiedzę, bo to wiedzą, że jej Kwiecień nie ma tylko po to by śledzić nasze dementi i przyglądać się jak tego kretyna psychologicznie i psychiatrycznie kwalifikujemy po coraz to nowych jego urojeniach. Ludzie lubią wojny więc się przyglądają. Jedni zajmują jedną, a drudzy drugą stronę, ale prawda jest taka, że jeszcze w naszym społeczeństwie jest taka ilość idiotów, że nim prawda do nich dotrze to zdążą powymierać.
UWAGA HIT!!!
0:40 Kwiecień wymienia kilka stacji telewizyjnych, którym jakoby odmówił wystąpienia na antenie !!!
To prawda i to jest fakt proszę Państwa tym razem Kwiecień nie kłamie, a czemu nie kłamie zaraz napiszę. Otóż Kwiecień obawiał się OŚMIESZENIA i jak sam to mówił Drzyzga zrobiła idiotów z Mikołaja Rozbickiego, Devi więc on w obawie przed tym nie przyjął zaproszenia do programu-programów. I słusznie bo z niego wcale nie trzeba robić debila bo sam z siebie go robi. Kwiecień jak widać jednak ma świadomość, że nie ma wiedzy i to co głosi jest już samo w sobie tak absurdalne, że gdyby poszedł z tym na duży ekran to nagle by się okazało, że z tych kilku tysięcy-tak szacuję-zwolenników jego idiotyzmów o wilkołakach zrobiło by się kilkanaście milionów przeciwników, którzy siedząc przed telewizorami śmiali by się z tego co mówi i uznali by go za debila. Szkoda Kwiecień, że nie przyjąłeś tych zaproszeń dzięki temu przybyło by nam wieeeeelu zwolenników uważających Cię za kretyna.
Program Drzyzgi i kilka podobnych to programy zapraszające do studia wszelkich debili i dziwolągów nie tylko wyglądających na debili i dziwolągi fizycznie, ale i wyglądających psychicznie, a debile tacy jak Kwiecień myślą, że to dla nich zaszczyt, że te stacje do nich dzwonią i ubiegają się o ich wystąpienie.
Jest zupełnie na odwrót, telefon od Drzyzgi z propozycją wystąpienia lub z podobnego programu jest potwarzą dla człowieka i dowodem, żeś się debilu zakwalifikował do takiego programu by dać ludziom kawał kolejnego pośmiewiska.

1:10 Jak się okazuje czego nie wiedzieliśmy, że nie tylko na naszym blogu Kwietnia ktoś obdziera z absurdu w jaki się przyodział. Otóż Kwiecień mówi, że niejaki pan Szałkowski z gazety Wrocławskiej-Wałbrzyskiej go atakuje. I TERAZ UWAGA KOLEJNY OBJAW SCHIZOFRENII polegający na tym, że kwiecień mówiąc to stwierdza, że dla niego to jest reklama co prawda negatywna, ale jest reklama i nie ważne dla niego jest to co kto o nim mówi byle mówiono, czyli nie ważne co o mnie piszą, ważne że w ogóle piszą.
Dalej Kwiecień tonie w oparach jeszcze większego absurdu robiąc sobie na siłę reklamę mówiąc, że do póki będzie miał więcej zwolenników niż przeciwników to według niego jest dobrze, tylko debil nie bierze pod uwagę, że jego prawdziwi przeciwnicy maja go w dupie z tymi jego idiotyzmami i nie zawracają sobie nim głowy. Tylko kilkuset może zwolenników równie durnych jak on sam wtóruje mu na necie.
Posłuchajcie tego od 1:34 kiedy Kwiecień znów mówi, że jest zaskoczony, że dzwonią do niego partie polityczne i stacje telewizyjne chcąc wykorzystać JEGO TALENT ORATORSKI.
Tego się skomentować normalnie nie da. Schiza do entej potęgi pomieszana z przerośniętym ego wbijającym w przekonanie o własnym talencie oratorskim.
Każdy normalny człowiek słuchając Kwietnia widzi, że to żaden talent oratorski tylko bełkot upośledzonego schizofrenika.
około 2 minuty Kwiecień wciska kolejny kit, że serwis Bloger z racji popularności zaproponował mu udział w jakiś promocjach drogiego sprzętu czy cos takiego. Trudno zrozumieć ten ORATORSKI JEBANY BEŁKOT KWIETNIA w, którym nawet nie potrafił się wysłowić o co niby ma chodzić o jaka to niby promocję? Kolejna więc zmyślona bajka wybełkotana pokrętnym językiem.

2:00 KOLEJNY HIT czyli Kwiecień staje w roli komentatora wydarzeń na świecie i tłumaczy, że NIE WIE SKĄD MA WIEDZĘ na różne tematy, skąd w nim tyle informacji i przewidywań o następujących wydarzeniach!!! Ja wiem skąd czego tych kilkaset daunów z internetu nie wie, z chorej paranoicznej wyobraźni.
W dodatku PODOBNO ta wiedza owocuje tym, że ludzie ODDAJĄ SIĘ POD JEGO KOMENDĘ!!!
Ale UWAGA dowiadujemy się wreszcie jaki kwiecień ma plan, o którym pisał niedawno na blogu w razie wybuchu wojny! Kwiecień mówi, że WYBUDOWAŁ BUNKRY i SCHRONY w jakiś Sulistrowiczkach!!! Że jest to jego zalepiste dzieło w, które włożył swój cały kunszt i teraz ludzie piszą do niego maile i wysyłają mu pieniądze na budowę kolejnych i by się w nich razem z Kwietniem skryć w razie wojny!
Ludzie, to jest chyba szczyt schizofrenii jaką można znaleźć w necie. Kwiecień przebija wszystkich od Rozbickiego poprzez tych schizoli tzw. ligtworkerów Joannę Rajską i Jacka Czapiewskiego i wszystkich kontaktowców na tej Ziemi, a skończywszy na Stanisławie Barskim wyznawcy podświadomych i świadomych kontaktów z przedstawicielami Galaktycznej Federacji Światła.
Ale parsknąłem śmiechem i to okrutnie GDY USŁYSZAŁEM w dokładnie 3:55, że GRUPA KWIETNIA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH OSÓB!!! 
I teraz zachodzi pytanie kogo w tej grupie brakuje? Jego syna czy jego sponsorki Magdy? 

"słuchajcie" słucham tych bredni zmuszając się do ich skomentowania i co chwila zanoszę się śmiechem.

Z tematu budowy schronów i bunkrów gdzie Kwiecień schowa się ze swoją "grupą" ni stąd ni zowąd przechodzi na temat Ukrainy wieszcząc, że wojna jest tuż tuż. To wszyscy wiemy sami to widzimy, że tak może być, do tego żaden schiz nie jest nam potrzebny. Ale uwaga KOLEJNY HIT w 4:30 Kwiecień mówi słowa: KTÓRE NADJEŻDŻAJĄ ZE WSCHODU ROSYJSKIEGO I ZE WSCHODU ARABSKIEGO!
Coś naszemu Nikodemowi Dyzmie kierunki świata się pojebały bo jak wschód Rosyjski jest na wschodzie Polski tak cokolwiek Arabskiego na nim być nie może poza południem, a ściślej mówiąc południowym wschodem ze znacznym naciąganiem na wschód.
W 4:40 Kwiecień robi ukłon do Zagórskiego i Marka Sęka, którzy notabene maja go za debila, ten drugi sam to nie raz pisał, i usiłuje ich wpleść w soje dywagacje biorąc nawet w obronę przed takimi mendami co na nich plują na necie tak jak i na niego. W dodatku Kwiecień mówi, że te "mendy plujące" w razie czego nie mają planu i w momencie gdy coś się stanie zostaną sami-czyli w chwili wojny oni są bezradni, a Kwiecień ze swoim planem i wybudowanymi bunkrami i schronami pełnymi broni i zaopatrzenia przetrwają!
Tak na marginesie..... czy ktokolwiek kto by miał taką alternatywę na wypadek wojny chwalił by się tym na blogu lub na ekranie youtuba? Oczywiście, że nie. Kwiecień już przez samo to, że w ogóle wspomina o jakichś swych wybudowanych schronach i bunkrach zdradza to, że ich nie ma co najwyżej ma jakąś ziemiankę w lesie. Z resztą w 5:00 mówi, że każdy z was może sobie stworzyć taka mała strukturę, namiastkę gdzie można w jakiś sposób funkcjonować.../ I z tych słów łatwo się zorientować, że nasz największy debil internetowy w Polsce właśnie zdradził coś co powinno być o ile faktycznie to zrobił największą tajemnicą każdego czyli na wypadek zagrożenia gdzieś jakąś mieć kryjówkę. To własnie wyjawił Kwiecień i jest więcej jak pewne, że jeśli w ogóle ja ma to w razie wojny czy czegoś tam każdy kto zna tego idiotę w pierwszej kolejności pójdzie za nim lub mu łeb rozwali by zabrać mu to co tam sobie może i zgromadził. O takich rzeczach się nie mówi nikomu, a już tym bardziej na internecie chwaląc się przed ludźmi mówiąc:
HEJ INTERNETOWI DEBILE JA MAM SCHRON PEŁNY ZAOPATRZENIA I BRONI I MAM GDZIE UCIEKAĆ, A WY NIE.

Po monologu o internetowych plujach Kwiecień przechodzi do oratorskiego komentatorstwa o sytuacji w Polskiej armii i gospodarce i śladem Zagórskiego wygłasza opinie częściowo zaczerpnięte z mediów, do czego oczywiście się nie przyznaje, a częściowo z własnych wizji. Trwa to dość długo bo taki bełkot nawet nieźle mu wychodzi i znajduje zwolenników na YT co widać w wielu komentarzach. Tak więc od sytuacji obronnej poprzez sytuację owocowo warzywną Kwiecień tworzy monolog dla daunów kwitując to w pewnym momencie, że "zło" nadciąga z Rosji, Rosji którą tak niedawno gloryfikował. Ale najlepsze jest to, że w 8:40 cała ta sytuacja jaka teraz mamy to jest plan Wunderwaffe powstały w 1934 roku, który ma zdominować Europę. I tu Kwiecień płynnie wchodzi na tematy polityczne od czasów powojennych po dziś zahaczając o byłe NRD i arabów i kurdów zasiedlających obecne zjednoczone Niemcy. Mydło i powidło ciągnące się przez wiele minut. Zawsze coś każdy dla siebie wyłapie by napisać w komentarzu: panie darku świetna audycja!
W 10 minucie Kwiecień zaczyna kilkunastominutowy monolog sprzeczny z obecną sytuacją, że to nie Rosja jest naszym zagrożeniem, a islam nadciągający z krajów arabskich. Bzdura kompletna bowiem i Rosja i islam to takie samo dla nas zagrożenie. Z tą tylko różnicą, że gdyby Europa się zebrała to kraje islamskie mogły by przestać istnieć, ale z Rosją nie poszło by tak łatwo. najgorsze w tym kilkunastominutowym monologu, że część z tego co mówi jest prawdą, ale dla uważnego słuchacza prawdą czerpaną z mainstreamowych mediów i wywiadów innych ludzi, a nie z własnych przemyśleń Kwietnia.
W 15:00 Kwiecień pokazuje książkę Matrina Kiczena pt. NAZISTOWSKIE NIEMCY W CZASIE WOJNY i poleca ja przeczytać by dowiedzieć się o polityce społecznej III Rzeszy. http://www.empik.com/nazistowskie-niemcy-w-czasie-wojny-kitchen-martin,317213,ksiazka-p
Nie znam tej książki, ale po przeczytaniu krótkiej jej zapowiedzi na necie myślę, że warto ją przeczytać. Nie zmienia to postaci rzeczy, że nikt z oglądających Kwietnia nigdy tego nie zrobi ze mną włącznie, ale tym sposobem Kwiecień zaliczył kolejne pochwalenie się książka i pokazanie jaki to on jest oczytany i z jakich to on autorytetów czerpie "wiedzę". I to dauny z internetu kupują mniemając potem, że to co w ogóle mówi Kwiecień jest wiarygodne bo przecież pokazuje książki i to nie byle jakie z, których czerpie informacje więc jak mu nie wierzyć? Tylko żaden daun nie wie, że Kwiecień jeszcze ani razu nie streścił żadnej pokazanej książki czy artykułu tak by nie dopuścić się bezczelnych przeinaczeń i nadinterpretacji co wykazywaliśmy wiele razy wcześniej na tym blogu.
W 16:40 Kwiecień wymachuje kolejnymi książkami pt. Zabijcie Wszystkich Łukasza Gładysiaka oraz Trzecia Rzesza w Swietle Norymbergii Heydeckewra i Leeba i sytuacja się powtarza. Czyli po raz kolejny Kwiecień rekomenduje książki by pokazać jaki to on jest oczytany. Tylko jak wcześniej mówiłem tego typu książki nawet w niektórych przypadkach zawierające wartościowe informacje potem przez Kwietnia są wykorzystywane do snucia własnych nadinterpretacji.
W 17 minucie Kwiecień odnosi się do ataków jednego z jego czytelników o pseudonimie Archer, który zarzuca Kwietniowi kłamstwa najogólniej mówiąc na jego blogu w formie bardzo grzecznej, merytorycznej i zwięzłej, co Kwiecień nazwał "pluciem jadem". Odpowiedzią archera na to jest komentarz: archer16 sierpnia 2014 22:30 który wypadało by tu zamieścić. Zamieściłem jego komentarz w cytacie w pierwszym komentarzu pod naszym wpisem.
Kwiecień odkładając drugą książkę mówi, że trzeba takich przeczytać wiele i umieć z nich wyciągać wnioski i czytać z podtekstów, czyli mówi dokładnie to co my tu piszemy od samego początku, że te jego wyciąganie wniosków i czytanie w podtekstach to jest nic innego jak konfabulacja schizofrenika widzącego w ogóle jakieś podteksty co już samo w sobie jest objawem paranoi i nadinterpretacjami oraz przeinaczeniami oryginalnych zamysłów autorów tych książek CO WIELE RAZY UDOWADNIALIŚMY. 
Myślę, że archer to bardzo dobrze skomentował w swoim wpisie.

18:51 mamy dalej spektakl prezentacji kolejnej książki pt. Sieroty zła Nicolasa d'Estienne d'Orvesa i spektakl własnej manii wielkości polegający na tym, że kwiecień wciska kit, że poznał człowieka zbierającego materiały do tej książki sugerując nie wprost, że ów człowiek po rozmowie z nim zawarł jakieś informacje od Kwietnia w tej książce. Powiem tak, to jest skurwysyńska schizofreniczna zagrywka schizofrenika budującego w przebiegły sposób fałszywy obraz swojej wiedzy i autorytetu na, który nabrać się mają dauny z neta i mają myśleć, że Kwiecień jest taki autorytatywny. Kwiecień twierdzi, że materiały w tej książce jak to on powiedział są wyciągnięte z jego głowy. Nie mam jak sprawdzić czy autor był w Polsce w 94r lub ktoś kto zbierał do niej materiały, ale WIELKA NAGRODA DLA TEGO KTO TO KIEDYŚ SPRAWDZI. To co mówi kwiecień jest moim zdaniem na 100% kłamliwą propagandą i lansem, że niby przyczynił się do napisania tej książki. Najciekawsze w tym fragmencie monologu-bełkotu kwietnia jest to, że kwituje go słowami, że w tej książce są opisane nazistowskie eksperymenty-tego się już nie da ukrywać, ale nic nie mówi o jakie eksperymenty niby w niej ma chodzić co by potwierdzało stare znane brednie Kwietnia. IDĘ O ZAKŁAD, że w całej tej książce nie ma ani jednego zdania potwierdzającego cokolwiek co kiedykolwiek twierdził kwiecień, że nie ma ani jednego zdania mówiącego o jakichkolwiek eksperymentach genetycznych czy mutacyjnych. NIE MA NA 10000000% No, ale kwiecień tak tą książkę kwituje by potrzymać daunów w niewiedzy i zamyśle, że ta książka potwierdza jakoby jego absurdalne teorie. Na miejscu autora tej książki gdybym dowiedział się jak go kwiecień wmanewrowuje we własne urojone absurdy obił bym mu pysk.
Faktem jest niezaprzeczalnym, że to naziści w obozach koncentracyjnych zapoczątkowali serię nieludzkich eksperymentów, które trwają do dziś i bynajmniej nie z racji ciągłości istnienia nazistów tylko z racji dążenia ludzkości do wszelkiego poznania nawet w tym negatywnym sensie.
Powtórzę, prawda jest taka, że to kwiecień czytając takie książki sieje potem własne farmazony na ich bazie, a nie na odwrót, że ktoś potem czerpie z jego przemyśleń.

W 21:30 mamy znów kolejną rekomendację książki pt. Aborygeni Australijscy, która jakoby ma WAM MŁODE POKOLENIA uświadomić przyszłość świata! Bełkot Kwietnia przy tej okazji kończy się stwierdzeniem, że wszystko zmierza do zagłady, a ta książka jest na to niby dowodem.
23:00 I po tym krótkim bełkocie Kwiecień skacze do wydarzeń w Warszawie jakie wczoraj miały miejsce czyli do parady wojskowej przy czym zaczyna monolog o politykach i ich tematach jakimi karmili społeczeństwo. Zwróćcie uwagę jak Kwiecień w jednej minucie zmienia temat od aborygenów, mitologii świata po paradę wojskową, polityków, Ukrainę, Rosję, Smoleńsk i tak qrwa w kółko bełkot z tematu na temat bez powiązania, bez jakichkolwiek związków, po prostu pierdolenie o wszystkim i o niczym zawsze kwitowane jak nie zagładą to otwarciem wrót, albo zakręceniem przez Rosję kurków z gazem. Trwa ten bełkot polityczno-gospodarczo-militarny do prawie samego końca, którego skomentować juz mi się nie chce mając nadzieję, że ktoś w komentarzu zrobi to za mnie.
Na koniec tylko jeszcze mały hit 26:30 kwiecień znów wyjmuje stary znany nam kielich wciskając kit o jego przeznaczeniu czyli, że jakoby jakieś grupy okultystyczne piją z takich kielichów na czarnych mszach lub podczas okultystycznych obrzędów. No tak, kwiecień a kto niby ma należeć do tych okultystycznych grup? Może jakieś nazwiska? Bo z tego bełkotu wynika, że wszyscy politycy to słudzy szatana i krwiopijcy w dosłownym tego znaczeniu.
Na Koniec już zupełnie Kwiecień wyjmuje broszurkę reklamującą ośrodek turystyczny w Rzeczce jacka Mikołajczaka i przy tej okazji zaprasza na swoje jesienne spotkania w tym ośrodku. Pisaliśmy o tym w poprzednim temacie więc nie ma się co powtarzać, że dobrała się trójca hochsztaplerów naciągaczy chcących zarabiać na bredniach naszego Sowiogórskiego Nikodema Dyzmy.DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

19 komentarzy:

 1. Proponuje przeczytać komentarze pod audycją napisane rzez archera. Gość spokojnie i bez napinki wytknoł kwietnioei chyba wszystko. Ciekawe co on teraz z tym zrobi? Pewnie zacznie znów wyzywać od negatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamieszczam poniżej komentarz archera z bloga Kwietnia idealnie uzupełniający kilka myśli co do tego całego bełkotu Kwietnia w tej pseudo audycji. Z jednym się nie zgodzę, że nie możliwe by archer nie znał naszego bloga i wizytówki Kwietnia zamieszczonej na stronie Tomasza jak napisał, a z resztą się zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. archer16 sierpnia 2014 22:30
   Ja atakuję, pluję jadem i czytam bez zrozumienia? Co do pierwszych dwóch - to chyba pan własnych filmików nigdy na spokojnie oglądał, bo bawi się pan w tych wyśmiewanych zacietrzewionych krzykaczy i politykierów - właśnie stając się dokładnie taki sam. Nie wiem co ten sidor (?) takiego zrobił, nie znam jego strony, ale jak go pan opisuje to widzę w tym opisie dokładnie pana...

   Co do czytania ze zrozumieniem i źródeł, to obawiam się że mam w swoich archiwach i zapoznałem się z większą ilością opracowań naukowych odnośnie czasów II wojny i różnych tematów pobocznych. Pan się zaciął na książkach opracowywanych w pewnym konkretnym przedziale czasowym (PRL) i jest pan całkowicie zamknięty na naukowe próby sprostowania wielu faktów zawartych w tych książkach. Dyskusja naukowa przewiduje przede wszystkim sprawdzenie aktualnego stanu wiedzy, a nie podniecanie się pięćdziesięcioletnimi książkami pisanymi pod dyktando bez żadnej podbudowy faktograficznej. Oczywiście, nie można odrzucać tych książek, ale w sytuacji gdzie traktują o II wojnie światowej i były podpisane pod dyktando Moskwy, jednego z jej głównych prowodyrów, nie sposób twierdzić że nie ma w nich przeinaczeń, bo są. Dlatego trzeba czytać, badać i być na bieżąco - pan niestety nie jest, a potem z jakiejś 40-letniej książeczki MONu robi Pan sensację na pół Internetu. Świetnie. Zresztą nawet nowych publikacji nie potrafi pan czytać ze zrozumieniem moim zdaniem - i to już wykazałem tutaj nie raz i nie dwa, jak choćby w sprawie życiorysu von Brauna, który swego czasu bardzo bardzo zgłębiałem. To jak to jest z tą jego siostrą w Ravensbrück co? Albo z tym nierozróżnianiem co było obozem koncentracyjnym a miejscem kaźni - jak na podstawie tej ksiązki IPN o zbrodniach na ziemiach polskich, co Pan prezentował. A jak tam materiały niemieckie z końca wojny o żołnierzach z króliczymi skokami - gdzie są? To nawet nie trzeba być historykiem żeby widzieć jakie błędy pan popełnia - i piszę to z dobrego serca, chociaż wiem że to ma pan gdzieś, bo przecież "atakuję". Czasem to nawet wystarczy zapauzować film żeby przeczytać fragment prezentowanej książki - żeby zauważyć że to co pan mówi odbiega od treści prezentowanych publikacji. Albo filmik na przykład z cmentarza z łodzi - nie wiedział pan jak rozróżnić symbole narodzin i śmierci twierdząc że to chodzi o pochówek niewierzącego i myląc dwoje ludzi leżących w jednym grobie. Wystarczyło srobić stopklatkę i przeczytać ten nagrobek żeby to zobaczyć... Pan tak się chwali że w wojsku był - fajnie. A to nie wstyd jako uczestnik manewrów Tarcza 88' było pisać jak AK-47 jest zerżnięty z STG? Wkleiłem kilka zdań o diametralnych różnicach tych dwóch konstrukcji ze zwykłej encyklopedii i pan podziękował że "jako pierwszy to wyjaśniłem w taki sposób". To pan ma tyle książek o wojnie, a żadnej encyklopedii w domu? Nawet takiej PWN PRLowskiej czterotomowej?

   I tak jest co film, co drugi wpis, mylenie źródeł, ich treści i całej masy innych spraw. I mogę to wykazać w każdym momencie i powiedzieć co i jak, co zresztą na miarę moich możłliwości czynię w komentarzach - doczekałem się kiedyś jakieś merytorycznej odpowiedzi? Nie pamiętam niestety. I to ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem?

   cd niżej

   Usuń
  2. Zaznaczam że nie wypowiadam się odnośnie sytuacji geopolitycznej czy gospodarczej Polski - powiedzmy że z tym się mniej więcej zgadzam. Wchodzę na bloga, bo od zawsze interesuje mnie Riese - tutaj się też nie wypowiadam, pan tam mieszka, znał Jareckiego, Greków, Żydów, itp mówi pan z własnego doświadczenia, OK NIE POLEMIZUJĘ, dlatego tu wchodzę na bloga bo mnie to interesuje.

   Chodzi o to że jak widzę pańskie podejście do źródeł traktujących o ogólnych sprawach historycznych II wś to jak to w wielu miejscach jest źle odczytane i przekręcone to milczeć nie mogę, bo mnie coś skręca - i to widzi człowiek który nawet nie ma nic wspólnego z historią, chociaż ja akurat ten zaszczytny kierunek studiów ukończyłem i chcąc nie chcąc coś tam wiem o prowadzeniu dyskusji naukowej czy też badaniach albo weryfikacji źródeł.


   I jeszcze jedno - nie neguję zbrodni nazistowskich na narodzie polskim (podobnie jak i komunistycznych), oraz nie neguję działalności takich organizacji jak ODESSA, Todt czy Lebensborn - i nigdy w życiu tutaj nie napisałem niczego w tym stylu - więc akurat wypominanie mi źródeł i przypisów trzymając w rękach książkę o Norymbergi, sugerując tym samym (z kontekstu) to że podważam działalność nazistów, jest dla mnie wyjątkowo nieprzyjemne, przykre i oszczercze.

   Usuń
  3. To były cytaty jakże trafione w treści z bloga Kwietnia.

   Usuń
 3. No ok, już znalazłem ten blog ale strony jakiegoś tam Tomasza na prawdę nie znam - chyba kiedyś tutaj byłem, ale stek wyzwisk i przekleństw skutecznie mnie odstraszył. Przesadzacie panowie obydwaj i to srogo, nie wiem o co wam chodzi - ktoś komuś mordę obił czy kasę ukradł? Nie moja w sumie sprawa, bawcie się jak chcecie - nic mi do tego.

  Komentuję tylko dlatego że zostałem tutaj zacytowany. Tak więc podtrzymuję co napisałem, czyli w skrócie:

  baaaaaaaaaaaaaaardzo dowolne interpretowanie źródeł i książek, które pan Kwiecień pokazuje do kamery.
  Zbyt duże zawierzenie w publikacje starsze, pisane pod dyktando i pod tezę.
  Zbyt wielkie zawierzenie w istnienie odgórnego planu rządzącego wszystkimi wydarzeniami około II wś wplątując w niego np. takie osoby jak (skupię się na dwóch bo to chyba najjaskrawsze przypadki) von Braun czy Kałasznikow - bo to przecież niemożliwe żeby ktoś był na tyle zdolny i nagle wynaleziono AK-47 czy V-2, więc musiano to skopiować (AK-47 od STG) a rakiety niemieckie nie wiem, od kosmitów? Podczas gdy są doskonale udokumentowane bardzo wadliwe prototypy i wielomiesięczne badania nad Kałasznikowem i rakietami V-2, które w zakładanej przez Brauna i jego zespół wersji TAK NAPRAWDĘ zrealizować się udały dopiero w kilka lat po wojnie jako rakiety Jupiter czy bodajże Redstone.
  Także - udokumentowana ewolucja a nie kwietniowa rewolucja, że coś nagle Rosjanom czy Niemcom spadło z nieba, czy znaleźli w Tybecie i zaczęli z tego produkować superbronie. Zawsze pytałem go o jedno - jeżeli tak było, to dlaczego nie wygrali wojny? Bo te super bronie dopiero miały powstać po jeszcze wielu miesiącach badań kontynuowanych w USA, Anglii czy ZSRR gdzie wywieziono niemieckich naukowców.
  Generalnie, Kwiecień nie przedstawił też nigdy dowodów na rzeczy o których tak pewnie się wypowiadał jak np. (najważniejsze jeżeli chodzi o jego teorie) że "w materiałach niemieckich pod koniec wojny pokazywano super-żołnierzy z króliczymi skokami", albo że "w Normandii oddziały amerykańskie były masakrowane przez dzieci z Hitlerjugend, które miały królicze skoki". ITP ITD...
  I generalnie jeszcze wiele pomniejszych błędów faktograficznych i logicznych, o których już nie chce mi się pisać nawet...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ///I generalnie jeszcze wiele pomniejszych błędów faktograficznych i logicznych, o których już nie chce mi się pisać nawet...///

   A szkoda byłbyś mocną kartą w walce z tym zakłamywaczem faktów historycznych. Z resztą kto jest inteligentny to wystarczy, ze Cie poczyta na blogu Kwietnia i będzie wiedział co potrzeba.

   Co do strony Tomasza gdzie od kilku lat udowadnia jaka z Kwietnia kanalia i jaki kłamca to znajdziesz ją w wizytówce Kwietnia pod każdym naszym postem na blogu na samym dole link.
   Co do naszych bluzgów.... hm nie przesadzaj używamy ich tylko dla podkreślenia poziomu intelektualnego kwietnia i jego kultury osobistej idealnie w nie się wpisującej. Chyba przyznasz, że nie piszemu tu w stylu: wiesz kurwa, słuchaj kurwa, to kłamstwo kurwa itp tylko słów tego typu używamy w podtekście wplatając je w merytorykę naszych dementi tylko po to by zaakcentować oburzenie i zdumienie na to co ta kreatura moralna i umysłowa wygaduje i wypisuje.

   A tak w ogóle miło, że tu zawitałeś i napisałeś to co napisałeś. Oby więcej.

   Usuń
 4. Jakim trzeba być skończonym kretynem by się chwalić na internecie, że ma się tajny bunkier na wypadek wojny? Kwiecień będzie siedział w norze gdy ruski albo arab wejdą do Polski? No to faktycznie super patriotyczny plan. Przetrwanie gwarantuje jedynie czynny udział w walce lub ucieczka i to daleko do Patagonii a nie do jakiejś nory w lesie gdzie szybko zostanie namierzony i rozwalony. No chyba że Kwiecień ma tajną sztolnię w Riese.... ale tam w pierwszej kolejności zjadą się uciekinierzy i go rozwalą na miejscu by go ograbić. Kwiecień naprawdę jest głupcem i to niebywałym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na 2790791 a nie przepraszam w trakcie pisania tego komentarza liczba zmieniła się o 15 wejść no to na blogu Kwietnia jakieś dziwne pustki w komentarzach. Czasem tylko koniczyna wklei jakiś z dupy tekst i archer napisze coś mądrego na co Kwietniowi brakuje odpowiedzi.
  Nie sądzicie, że skoro jego blog zakwalifikował się do grona najpoczytniejszych na blogerze to brak wartkiej dyskusji w komentarzach o czymś świadczy? Bo przecież skoro tyle milionów i setek tysięcy wchodzi na jego bloga to czemu nikt nie zabiera głosu w dyskusji? Czyżby wszyscy się zgadzali z tym co pisze, a może mają go w dupie i opadają ręce? Chyba jednak jest inaczej. Blog jest odświeżany co 10 sekund od dwóch lat. Ciekawe czy robi to poprzez przeglądarkę czy jakiś skrypt działający na jakimś serwerze? Jakkolwiek na to nie patrzyć bezczelnie widać, że taka częstotliwość wejść o każdej porze dnia i nocy bo sprawdzałem jest sztucznie robiona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie w tej ostatnie audycji najlepsze było: talent oratorski, wiedza znikąd i żołnierze z króliczymi skokami. Niezły ubaw:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień nawet się wysłowić nie umie. Jego mowa przypomina kłębowisko myśli zawartych w niedopowiedzianych i niedokończonych myślach.To objaw choroby psychicznej.

  Po wysłuchaniu nagrań z rozmów telefonicznych stwierdzam, że normalny człowiek na podstawowym poziomie kultury tak się nie zachowuje. Wylazło z Kwietnia chamstwo, prostactwo i ordynarne skurwysyństwo.
  Tak wygląda według Kwietnia kultura i elokwencja.

  Po zapoznaniu się z materiałami na forum Tomasza i tym blogu widzę, że kiedyś wszyscy, których dziś ma za wrogów mu dobrze życzyli tylko on się na tym nie poznał widząc w nich spiskowców. Jego wdzięczność to pomówienia i wyzwiska w najprymitywniejszej formie i stylu.

  Kwestie fałszowania historii i tworzenia nieprawdziwych faktów dobitnie pokazał ten blog. To tak jakby głupcom przyświecić latarką w ciemności. Niestety kilku z nich nie czyta tych faktów ze zrozumieniem. Albo nie czyta wcale. Tym wszystkim mówię pies was jebał wchłaniajcie tę żygopodobną papkę wiedzy Kwietniowej.

  Reasumując ludzie nie cenią siebie i własnej inteligencji chłonąc taki bełkot chama i prostaka. Tym samym zniżają się do poziomu ulicznego gawędziarza szukającego poklasku i posłuchu u typów najmniej rozgarniętych. Bo do takich typów ludzi Kwiecień trafia najbardziej.
  cdn.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja mówię że za słabo ten blog jest rozreklamowany, przez co trafia do wciąż małej rzeszy odbiorców skoro kwietniolak nadal łapie ofiary swoich bredni i organizuje zloty. Blog doskonale pokazuje stan umysłowy tego kłamcy i oszusta. Osobiście rozdaje link do niego wszystkim (komu się da w terenie), czytajcie czytajcie i przekazujcie dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to co może śladem Kwietnia zacząć ten blog pozycjonować? odświeżać w przeglądarce co 10 sekund lub użyć innej metody? Znacie ją? Myślę, że warto nad tym pomyśleć i zrobić Kwietniowi konkurencję tyle, że oficjalnie się do tego przyznając i niczego nie ukrywać.

   Usuń
  2. można tak dodatkowo zrobić. Ja każdemu kogo znam nawet jeżeli ten ktoś nie interesuje się riese , staram się pokazać tę stronę dla "jaj", żeby mieli polewkę jaki odchyleniec w środowisku poszukiwaczy się nam znalazł. To tak jak z wiocha.pl, nie i tu ludzie zaglądają i widzą, że ten czubek bije tamtych na głowę. Tamci robią sobie nago fotki na muszlach klozetowych, ale nie wygadują głupot o istnieniu wilkołaków, duchów, hybryd, żywych klonów, itd. jak kwiecień. Ja kwietnia nie cierpię za to, że kłamie, chorobę psychiczną rozumiem (każdy może zachorować) oraz wrodzony debilizm (kwestia kto jaki się urodzi), ale widzę ze ten bydlak często zdaje sobie sprawę, że kłamie kosztem innych, a tego już nie toleruję.

   Usuń
 9. Zastanawiające jest, że nawet osoby mało znające się na "riese" gdy pytam o kwietnia to mówią, że to świr i kłamca. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z inną odpowiedzią, nawet u laików. Więc kim są ci ludzie których on werbuje na swoje wycieczki ?? skąd on ich bierze, jak spotkam go któregoś razu z taką grupą to podejdę i oprócz tego, że wcześniej zawiadomię policję, zapytam pierwszą osobę z brzegu czym się kierowała, że zapisała się na zlot do kwietnia ? Może to są jakieś osoby specyficzne np. z jakiś domów opieki społecznej, z niskim ilorazem inteligencji ? przecież każdy normalny człowiek wystarczy, że posłucha go raz to będzie wie, że to wariat (wilkołaki, duchy, itp.) nie musi znać się na historii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak jest spora ilość idiotów gloryfikujących idiotyzmy kweirtnia. Wystarczy popatrzec na jego komy ma yt. Ludzie są faktycznie mało wymagajacy i chłona brednie jak pelikany wode. Szkoda gadac. Ten blog to dobra robota na pewno ludzie z wyższym ilorazem IQ kwietnia uwazają za klamce i oszusta.

   Usuń
 10. Jak kwiecień daje upust swym prymitywnym emocjom
  http://zapodaj.net/d3f9aa1f0602e.jpg.html

  Czy to jest normalny człowiek by pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem, a jednocześnie twierdzić, że to nie jego konto, co już kiedyś mówił?
  Czy te komentarze oznaczone czerwoną strzałką nie są prostackie i po prostu durne?
  Czy normalny człowiek wypisuje nazwę ulicy na, której ktoś mieszka/?
  czy normalny człowiek pisze o czymś co miejsca nie miało? Karol i Tomasz nigdy nigdzie się nie spotkali.

  Czy podsumowując te 5 wpisów z konta Dariusz Kwiecień nie odnosicie wrażenia, że ktoś nie tylko jest upośledzony, ale wykazuje najniższy poziom intelektualny?
  Czy gdyby nawet konto Dariusz Kwiecień na YT nie należało do Kwietnia to czy normalnym jest, że Kwiecień pozwala na coś takiego by ktoś posługując się jego nazwiskiem i imieniem robił mu bardachę i gówniarstwo na kanale takimi wpisami?
  Czy normalny człowiek by sobie na coś takiego pozwolił?
  To jest konto Kwietnia udającego, że nie jego. Tym sposobem Kwiecień daje upust swym prymitywnym emocjom.

  OdpowiedzUsuń
 11. To psychol i zryty beret, czlowiek wiecznie na tabletkach a do tego zachlany przy kazdej okazji-czyli zawsze jak mu wpadnie kasa do lapy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowy post na jego blogu to finezja choroby umysłowej ...

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.