środa, 20 sierpnia 2014

Czy my żyjemy na planie filmu Epidemia ? - Czyli Kwietniowe życie w matriksieTym wpisem, z resztą jak i wieloma innymi podobnymi kwiecień dobitnie udowadnia, że zyje w świecie fałszywych wyobrażeń.
KWIECIEŃ NIE ŻYJEMY W MATRIKSIE TYLKO NA PLANECIE ZIEMIA GDZIE PANUJĄ ŻYWIOŁY, EPIDEMIE, WOJNY I CAŁA MASA NATURALNYCH ZJAWISK Z MATRIKSEM NIE MAJĄCYCH NIC WSPÓLNEGO.

OTWARCIE WRÓT TUŻ TUŻ!
Niemcom należy się po tysiąc kroć? Przecież Niemcy to tacy sami ludzie jak my z tą różnicą, że ludzie w tym kraju padali ofiarami innych niż my propagand i nurtów tworzonych przez innych szaleńców. I tak jak w okresie międzywojennym Niemcy padły ofiarą żydowskiej polityki tworzącej nazizm, który miał być skierowany przeciwko im samym rozsianym w całej Europie, a który skierował się nie tylko przeciwko nim, ale i przeciwko innym narodom, tak my Polacy byliśmy ofiarami powojennego komunizmu równie zbrodniczego co nazizm. Tak więc współczesnym Niemcom nic się uważam nie należy, a tym bardziej nie Ebola bo współczesne narody są bogu ducha winne obecnie panującemu światowemu systemowi, którego ofiarami jesteśmy my wszyscy.
Natomiast co do tego, że kwietniu kretynie mówiłeś od kilku lat o jakimś nadciągającym kataklizmie, to wiedz, że od zarania dziejów takie zjeby jak ty wieszczą różne apokalipsy, które w dłuższym przedziale czasowym się wydarzają nie za sprawą jakiś jasnowidczych czy proroczych zdolności danego zjeba, a za sprawą czasu, przypadku i sił naturalnych z niewielka czasem pomocą ludzi.

Tak więc kwiecień radzę zejdź na Ziemię, choć myślę, że to za trudne dla ciebie, i popatrz na rzeczywistość realnie.
Jeśli chodzi o ścisłość to nic nikt nie planował jak sugerujesz, że za pomocą Ebola ktoś chce wytłuc połowę populacji ludzkiej. Do tego nie potrzeba Eboli, która mogła by sięgnąć i samych tych co by to według ciebie zaplanowali, a nic innego jak system ekonomiczno polityczny skutecznie ograniczający populację co już się dzieje na naszych oczach w Polsce i kilku innych krajach.
Tylko zubażanie społeczeństw i utrudnianie im bogacenia się, to tak w skrócie, jest najlepszym sposobem do utrzymania liczby ludzi na Ziemi w stałej ilości lub jej zmniejszaniu. Tylko zjeby tego nie dostrzegają w dłuższym czasie i upatrują końca świata w jakimś wirusie, który jak się domyślam zostanie opanowany jak każda inna groźna epidemia zaistniała w ostatnich latach.

No i hit, ostatnia kwestia  
Wielkie Misterium czy Otwarcie Wrót, teraz jesteście świadkami tego co zaplanowano, kto rozumie te słowa jest już przygotowany.
Czyli rozumiemy, że masz swoją norkę do, której chycniesz przed wojną, ebolą, upałami, mrozem i otwarciem wrót?

I kwestia zupełnie końcowa. Kwiecień od kilku lat posługuje się debilnym i kretyńskim jak on sam z resztą wyrażeniem "otwarcie wrót". Całe lata nie tłumaczył co to miało by znaczyć, ale ostatnio pamiętacie z ostatnich naszych tematów, że przyznał, że to metafora-przenośnia w, której jakoby zawarty jest ów plan nazistów, hitlerowców, himmlerowców i innych szkopów zagłady ludzkości wszelkimi sposobami włącznie z okultystyczno magicznymi.
No dobra, ale czemu niby ten ktoś wywodzący się z szeregów Hitlera i Himmlera miałby zaczynać od własnego narodu w Europie?

Wirus Ebola w Berlinie? Niemiecka policja otoczyła budynek
www.wprost.pl/ar/463835/Wirus-Ebola-w-Berlinie-Niemiecka-policja-otoczyla-budynek/
DZIAŁALNOŚĆ KWIETNIA W REJONIE RIESE I GÓR SOWICH PRZYNOSI WSTYD CAŁEMU TEMU REGIONOWI!

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
5 komentarzy:

 1. Nie lekceważył bym tej eboli. A to z tego względu, że polskie służby (jak w wielu innych przypadkach) są totalnie nieprzygotowane na najmniejszą nawet sytuację kryzysową. Jak co do czego dojdzie, będzie totalny chaos i "burdel ogarnięty pożarem". Polska machina biurokratyczna po raz kolejny zbagatelizuje, źle oceni lub oleje problem i będziemy mieli pozamiatane.
  Miejmy nadzieję jednak że ten najbardziej czarny scenariusz nie wejdzie w życie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedynie gorączką tropikalną można wytłumaczyć próby publicznej dyskusji z Kwietniem na tym blogu.:-)
  Z Kwietniem nie dyskutuje się nigdy i o niczym. Tymczasem tutaj polemika jak między Rzeczpospolitą a Wyborczą. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na czym polega Wielkie Misterium Otwarcia Wrót?
  Wracasz do domu o czwartej po suto zakrapianej imprezie i usiłujesz wsadzić klucz do zamka.

  OdpowiedzUsuń

 4. środa, 20 sierpnia 2014
  Karol sawiak i Tomasz sidor to pospolici złodzieje
  Znieważyli oraz okradli Joannę Lamparską . Tacy przyjaciele z pod znaku szkalowania Dariusza Kwietnia . Wszystkie grupy zerwały po Festiwalu Niezwykłości w Książu kontakty z Sidorem i Sawiakiem nazywając ich złodziejami . Joanna Lamparska nazywając Sawiaka swym przyjacielem wzięła po części na siebie klęskę Festiwalu .
  Autor: Darek o 18:15 Brak komentarzy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zrobiłem z tego nowy temat.
   Nawet nie zdążyliśmy zbyt wielu komentarzy tu napisać, a już kolejny bąk z ust kwietnia.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.