czwartek, 24 lipca 2014

Ku pamięci pewnemu Harcmistrzowi Polski Ludowej /// Jednak wiezienia były , a kolejny samolot się rozbija . CZYLI KOMUNISTYCZNE SENTYMENTY I CIĄGOTY DO WIELKIEGO BRATA ZE WSCHODU

Od dawna kwiecień dryfuje pozytywnie w stronę wielkiego czerwonego brata ze wschodu. W ostatnich miesiącach mogliśmy na jego blogu to tu, to tam przeczytać akcenty świadczące, że ma do niego wielki sentyment. W ostatniej pseudo audycji i jednym z postów oficjalnie przyznała ta antypolska świnia, że należał do ZSMP w latach młodości i potem jako dorosły do PZPR. Czyli do organizacji wywodzących się ze zbrodniczego reżymu, który za pomocą naszych rodzimych zdrajców i czerwonych bandytów ze wschodu wymordował całą Polską elitę po wojnie i mordował długie lata działaczy antykomunistycznych podziemnych organizacji.
Dziś kwiecień po raz kolejny liże dupę czerwonym braciom z sentymentem wspominając lata młodości w, których z komunistami żył za pan brat. Nie trzeba tęgiego łba by się nie domyślić, że kwiecień musiał być w tamtych latach szpiclem komunistycznym, bowiem to właśnie tego typu typy o dokładnie takim rysie psychologicznym byli werbowani do działalności donosicielsko inwigilacyjnej. Nie dziwi więc fakt, że kilka lat temu tak ściśle współpracował z Januszem Zagórskim wywodzącym się dokładnie z tych samych komunistycznych struktur co sam to przyznał i, który tworzył w tych samych latach rzekome środowisko myśli alternatywnej w środowisku solidarnościowym tylko po to by je rozbijać, rozdrabniać, destabilizować i inwigilować.
Dzisiaj obie komunistyczne kanalie brylują w internecie budując swe autorytety na pseudo niezależnym przekazie zmanipulowanego bezwartościowego bełkotu, który dla inteligentnych ludzi jest nie do strawienia, a dla upośledzonych umysłowo debili wyzutych z patriotycznych wartości i ograniczonych półgłówków miodem na uszy.

Kiedy wszyscy znów czujemy oddech wielkiego czerwonego brata na plecach i z niepokojem śledzimy wydarzenia na wschodzie w, których bandyta i następca hitlera putin grozi całej Europie, to staremu komuchowi zebrało się na sentymenty i wspomnienia o jego dawnych nauczycielach z korzeniami wschodnimi lub z powiązaniami z ta ówcześnie panującą komunistyczną władzą. Nie twierdzę, że w tamtych czasach wszyscy nauczyciele byli zdrajcami Polski szerzącymi radziecką propagandę i urabiający młodzież na pro sowiecką modłę, ale jak widać w przypadku kwietnia musiało tak być skoro dziś z takim sentymentem wylizuje emocjonalnie dupę czerwonemu bratu ze wschodu.
Kwiecień opisuje jakiegoś komendanta ZHP Leona Sałatę, który nigdy nie zrobił czegoś za pieniądze w kwestii propagowania wiedzy historycznej, za co jak napisał kwiecień ceni go i darzy pełnym uznaniem:
Byłem z nim na kilkunastu wypadach terenowych oraz sześciu obozach harcerskich i żaden z tzw. "badaczy tematu Riese" nie może się poszczycić czymś takim. Jego charyzma przyciągała wszystkich jak magnes. Robił to społecznie, nie kojarzę ani jednego przypadku żeby cokolwiek zrobił za pieniądze...
Jak widać pan Leon Sałata nie do końca okazał się dla kwietnia autorytetem i nie zdołał mu przekazać tego ideału by nie robić czegoś za pieniądze skoro dziś kwiecień usiłuje zbudowawszy swój autorytet na wymyślonych historiach kupczyć nimi i zarabiać kasę na naiwnych nie znających historii. Oj palnął by tego kwietnia pan Leon Sałata gdyby widział co dziś jego uczniak wyprawia, palnął by aż miło.
Ale kwiecień jak widać nie tylko lubi się sprzeniewierzać wzorcom na jakich podobno się wychował, ale też robić z różnych nazwisk nie do końca dla nas sprawdzalnych wsparcie dla własnego autorytetu. Nie znamy prawdziwej historii wymienionych ludzi w jego poście i nie możemy nic o nich powiedzieć. Możemy jedynie przypuszczać, że wśród całej tej komunistycznej "elity" kształcącej naszą Polską młodzież niektórzy byli mniej czerwoni niż reszta bo w tamtych czasach każdy belfer musiał być czerwony inaczej by nie miał pracy.
Na koniec kwiecień pisze:
Wielkie podziękowania dla Jeleny Stiepanownej, nauczycielki jęz. rosyjskiego, która nauczyła mnie tego pięknego języka oraz przekazała historię swojej rodziny ze stepów kazachskich.
Moich wspomnień oraz relacji nie jest w stanie podważyć żaden tzw. 'badacz Riese".
A cóż jest takiego pięknego w języku, który kojarzy się ze zbrodniami komunistycznymi i dziesiątkami lat tego bandyckiego reżymu? Dla nas prawdziwych Polaków długo ten język nie będzie piękny z powodu krwawej przeszłości. A dziś z powodu kolejnego zagrożenia jakie płynie z Rosji tym bardziej nie powinien się pięknym wydawać.
Mimo to kwiecień jakby przebiera nóżkami i chce się przypodobać takimi wpisami tym kałmuckim terrorystom ze wschodu.

Jednak wiezienia były , a kolejny samolot sie rozbija .

Zanim skomentuje ten skurwiały komunistyczny bełkot zadam wszystkim pytanie.
A co gdyby to Polakom Iwan groził i na jego wschodnich granicach prowadził bandycką politykę zmierzającą do zajęcia naszego państwa? Czy nie oczekiwali byśmy od reszty świata pomocy? Przecież już raz tak było kiedy to faszystowskie Niemcy przy cichej aprobacie sąsiednich PAŃSTW i milczeniu zaatakowały nasz kraj i skazały miliony Polaków na śmierć i okupację.
Dziś Ukraina stoi dokładnie przed takim samym problemem jak my w 1939 roku i przed. Sytuacja jest analogiczna.
Dziś młode nowe pokolenie Ukraińców chce żyć w wolnej Europie i we wspólnocie pokojowych państw. Niestety społeczeństwo to jest manipulowane i targane interesami zdrajców kierujących się własnym, albo sowieckim interesem. I to są fakty, które jak widać takie szmaty komunistyczne jak kwiecień usiłują zafałszować.
Daleko nam jeszcze do zagrożenia płynącego ze strony muzułmanów jak to sugeruje kwiecień w pierwszych zdaniach, za to blisko do sowieckiego zagrożenia. Europa przygląda się jak prosowieccy separatyści uzbrajani przez putina zabijają celowo cywili strzelając do pasażerskiego samolotu.
To nie Ukraińcy jak pisze kwiecińka czerwona szmata wpędzają Europę w konflikt tylko walczą od ponad roku poprzez Majdan, a dziś walki na wschodzie o niezależność od rosyjskich wpływów jeszcze przecież ciepłego komunistycznego reżymu. My jako Polacy i Europejczycy pomni dziejów z historii powinniśmy to przecież nader rozumieć, ale jak widać nie kwiecień.
Kwiecień to wichrzyciel pro sowiecki i pro putinowski robiący z Ukraińców wrogów pokoju i wolności oraz nas Europejczyków. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. To putin obawia się naszej kultury i swobód jakie względnie dziś mamy i obawia się, żeby to nie rozlało się na jego kraj bo wtedy skończyła by się jego władza i dynastia całej tej post komunistycznej sitwy jaka tam jeszcze panuje.
Putin i kwiecień mają dokładnie ten sam cel. Zmanipulować społeczeństwo i trzymać je w przekonaniu o innym stanie rzeczywistości niż faktycznie jest. Z tą różnicą, że putinowi się to udaje już od kilkunastu lat, a kwietniowi dzięki nam i temu blogowi wychodzi to cienko.
Tyle, że putin ma broń, którą grozi całemu światu, a kwiecień ma tylko zaśliniony pysk ociekający kłamliwym potokiem słów.
Kwiecień usiłuje wmówić wszystkim w stylu dawnej sowieckiej propagandy, że Ukraina jest zarzewiem ewentualnego światowego konfliktu, co jest absolutnie nieprawdą. Ten kraj ma również jak i Polska kawał krwawej gorzkiej historii za sobą. Jedni dziś mówią, że Ukraińcy to bandyci inni tak jak ja, że nie, że dziś to naród taki sam jak my i ma prawo do wyboru drogi politycznego i gospodarczego rozwoju i to nie może i nie powinno być dla Rosji powodem do prowadzenia militarnie agresywnej polityki, a dla nas Polaków powinno być wreszcie do skorzystania z okazji do pojednania-słowiańskiego pojednania. Oba nasze kraje dzieli gorycz historii, ale dziś łączy wspólna chęć życia w wolnej Europie i pokojowej Europie. Dziś nadarza się wiekopomna okazja stać się wreszcie bratnimi narodami zgodnymi i silnymi, ale JAK WIDAĆ takim szmatom jak kwiecień i jego idol ze wschodu to nie na rękę i jak widać robią wszystko by nasze słowiańskie narody ponownie skłócić!  Jak widać putinowi wizja zjednoczenia Polski i Ukrainy i całej Europy się nie podoba i stanowi dla niego zagrożenie, a kwiecień na swym małym poletku wspomaga go jak widać jak tylko może.
Z jednym można się zgodzić, że żydzi nie mają prawa mordować Palestyńczyków, którym po II wojnie światowej stworzyli na ich terenach własne państwo niczym wrzód na dupie całego bliskiego wschodu.

cytat:
To tylko promil dowodów na Otwarcie Wrót lub Wielkiego Misterium - ofiara będzie krwawa ...

A ja powiem tak, wojny były są i będą bo ludzkość ma taką naturę, że wybiera na polityków i dopuszcza na polityków bandę skurwieli, którzy do tych wojen doprowadzają. My zwykli obywatele nawet nie myślimy by napadać na jakiś kraj. To ta "kasta" ludzi pchających się od wieków do władzy i polityki jest winna całej tej sytuacji, że od wieków my zwykli ludzie pchani jesteśmy w ramiona wojen i konfliktów. Czasami sam się też zastanawiam czy komuś na tym nie zależy by poprzez wojny składać z ludzi ofiary. Skąd taka myśl? Jak pisałem nie raz nie wierzę w kosmitów, ale sądzę, że ci którzy byli za nich brani od zarania dziejów oraz ci, którzy byli brani za wszelkiej maści bóstwa i bogów byli nikim innym jak takimi samymi ludźmi jak Ty i ja. Według mnie to oni tworzyli w mniejszości cały wszechświatowy system wierzeń i polityczno gospodarczy ład dla własnych korzyści przez te ostatnie tysiąc lecia po dzień dzisiejszy. Nie jest wcale wykluczone, że "oni" sami nie wyznają jakiegoś upośledzonego chorego systemu wierzeń w, którym zabijanie jest dla nich treścią. Patrząc na te krwawe religie jakie tworzyli nie sposób do takich wniosków nie dojść. I faktycznie jakby przyjrzeć się temu analitycznie i dokładnie to określenie "wojna-krwawa ofiara" nie jest takim nonsensem skoro narzucali ludziom chore religie i zasady wierzeń. No, ale to tylko dywagacje. Faktem jest fakt, że kasta rządzących od zarania dziejów pcha cywili ku wojnom i konfliktom, na śmierć, ale czy to są jakieś otwarcia wrót jak rzecze kwiecień? Raczej to są urojenia i szalone wizje schizofrenika widzącego nadciągającą ostateczną apokalipsę. Tymczasem takowej nie będzie poza dalej ciągnącymi się mniejszymi lub większymi konfliktami i wojnami.
No chyba, że nadleci jakiś większy kamień z kosmosu i zakończy ten burdel na ziemi, co w moim przekonaniu dobrze by tylko tej Ziemi zrobiło...
Tomasz SidorprestissimoLIVE


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA62 komentarze:

 1. Za głoszenie takich herezji i podżeganie do buntu zajmie się wami ABW moi mili agenci GRU.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podżeganie do buntu? Jakiś cytat bo chyba coś ci się uroiło. Czytaj ze zrozumieniem to co czytasz i nie pozwalaj dochodzić do głosy własnym urojeniom.

   Usuń
  2. Jeżeli już to heretykiem jest Kwiecień. Jego podłą działalnością powinna zająć się policja bo działa niezgodnie z prawem. Co do wrót to fakt -otwierane są codziennie o 6 rano do wodopoju gdzie kwiecień nabywa nektar. Podczas jego spożywania odbywa się misterium które skutkuje jego zjebanymi wyczynami.

   Kwiecień !!!! myślę że dobrym rozwiązaniem dla Ciebie było by nawiązanie stałej współpracy z tym człowiekiem. Łącząc siły możecie bezapelacyjnie osiągnąć sukces.

   https://www.youtube.com/watch?v=KiBOxluqV10

   Usuń
  3. O MATUSIU KOCHANA JASNOGÓRSKA SKĄD ŻEŚ TEGO ARCHANIOŁA PRAWDY WYKOPAŁ!
   Kwiecień powinien z nim zawiązać spółkę odźwiernych i te wrota plerami blokować by się nie otwarły za szeroko :)

   Do anonima 1
   Napisałem jeden z bardziej pokojowych felietonów zachęcających własnie narody do przyjaźni więc gdzie tu jakieś podżeganie do buntu? Chyba, że chodzi o podżeganie do buntu przeciw wojnie to tak :)

   Usuń
 2. Iwan grozi nam zza wschodniej granicy???
  Kolejne kurwa zidiociałe rusofoby...
  A może za te wypociny płaci wam banderowski Prawy Sektor?
  Nawet baranki nie zauważyliście, że ten cały majdan był jedną wielką syjonistyczną podpuchą, która kuśkami banderowców wydymała bez reszty cały naród ukraiński. Dokładnie tak samo, jak kuśkami "Solidarności" wyruchała Polskę w latach 80. Wybijcie więc sobie jakieś pieprzone zjednoczenia Polski i Ukrainy. Nic takiego nie będzie, chyba że pod flagą Izraela. Tego chcecie? Jeśli tak to mogę was zapewnić, że Ukraina podobnie jak Polska pływa już w syjonistycznej sraczce po uszy. Doprawdy czytając te brednie nie wiem czy się śmiać czy płakać. Po chuj piszecie takie bzdury? Kto wam za to płaci?
  Czepiacie się kwietniowych sentymentów, a sami prezentujecie poziom bezmyślnych mięczaków. Żal...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chłopie chyba nie bardzo rozumiesz sytuację na wschodzie.
   Od czasów komuny cały blok wschodni jest opanowany przez żydowskie wpływy i żydów zasiadających na szczeblach decyzyjnych. Obecnie w Rosji żydostwo gra drugie skrzypce, a taki jak Miedwiediew i putin sa tylko marionetkami wykonującymi ich polecenia. Wystarczy się przyjrzeć ministrom Rosyjskiej Dumy i poszczególnym mordom generałów by to zobaczyć.
   Na Ukrainie cały rząd Janukowycza był również żydowski i składał się z żydowskich oligarchów na czele z samym Janukowyczem, który lizał dupę wschodniemu bratu, co właśnie doprowadziło ludzi na Ukrainie do buntu Majdanowskiego.
   Jak żydzi, którym się dobrze żyło na Ukrainie mieli by prowokować Majdan? To wbrew logice. To ludzie widząc co się dzieje wszczęli ten protest i obalili Janukowycza sługusa putina. Faktem jest, że cała ta zadyma zdezorientowała Ukraińców i do głosu dochodzą-usiłują znów dochodzić żydowscy pseudo przywódcy jak Kliczko czy Jaceniuk, który notabene wczoraj podał się do dymisji nie chcąc zawiązywać koalicji z komunistami proputinowskimi.
   To obecne żydostwo chce oderwania więc od Rosji i przyłączenia do Europy i to jest fakt niezaprzeczalny, że wykorzystuje sytuację do tego. Dla tego z jednej strony naród Ukraiński też tego chce, ale nie pod przywództwem tych co są. Dla tego nasze władze również prożydowskie przyklasnęły tej idei i tak ochoczo wspierały ruch Majdanowski. Tylko, że obecnie całe to żydostwo się wycofuje bo widzi, że naród Ukraiński nie zamierza likwidować Majdanu i w każdej chwili może znów na niego wrócić.
   Sytuacja jest skomplikowana i wymaga większej analizy, ale jedno jest pewne w Ukrainie różne grupy interesów chcą sforsować własne.
   Nie ulega jednak wątpliwości, że żydostwo chce tu ugrać najwięcej i to jest przyczyną destabilizacji na Ukrainie. Zgadzam się, że obecnie Ukraińcy maja analogiczna sytuację jak my przed 90 tym rokiem. Być może oni sami jeszcze tego nie widzą kto jest kto i jakie interesy chce w przyszłości zrealizować. Ale jedno jest pewne ukraiński okrągły stół nie przejdzie jak w Polsce, a jak przejdzie nawet to z cała pewnością nie będzie tam takim żydów jak Mazowiecki i grubej kreski i o to się teraz cała walka toczy by ukręcić łeb sprawie ewentualnych sadów nad tymi co dotychczas rządzili, a jednocześnie wejść w struktury Europejskie odrywając się od wpływu Rosji.

   Usuń
  2. cd
   Dla tego Twój post jest głupi bo sam nie rozumiesz, że Obecna Rosja to nic innego jak siedlisko żydów, którzy z tymi naszymi nie chcą mieć nic wspólnego. Mówiąc inaczej postkomunistyczne żydostwo się podzieliło i każde chce przeciągnąć Ukrainę na swoją stronę, a po środku są Ukraińcy, którzy z jednej strony chcą wejść do w ich przekonaniu wolnej Europy i mają do tego prawo, a z drugiej chcą się wreszcie oderwać od Rosji do czego również maja prawo i pragnienie zważywszy na zbrodnie jakich sami doświadczyli ze strony sowietów w ostatnich przed i powojennych czasach.
   To tak w skrócie.
   I nie pisz tu językiem chama gdy toczy się dyskusja nad skomplikowanymi sprawami. Nikt tu nie jest Rusofobem jako takim tylko akurat władza rosyjska stanowi dla całego świata największe zagrożenie. Nikt nam też nie płaci za nic, ani nie wspiera żaden banderowski prawy sektor. Dzisiaj echa banderowskie na Ukrainie sa znikome i mają całkiem inny wydźwięk niż to niektórzy interpretują. Dla Ukraińców nie większości, ale znacznej części Bandera był jest i będzie symbolem walki o Ukrainę i nic tego nie zmieni, tak jak dla nas Szyndzielarz. Dziś Ukraińcy nie odwołują się do Bandery jako mordującego Polaków tylko jako do patrioty walczącego niegdyś z Rosją sowiecką. Dawne cienie zbrodni na Polakach idą w niepamięć i są w dodatku inaczej interpretowane przez obecne pokolenia. Z resztą polecam pewien artykuł wywiad z jednym z Banderowskich przywódców, który chyba jasno mówi, że nawet dzisiejsi Banderowcy nie pochwalają zbrodni jakie były dokonywane w czasie II wś. Oświadczenie Prawego Sektora w sprawie tragedii wołyńskiej i „rewizji” granic:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7049#7049

   Z resztą o co my tu kurwa kopię kruszymy? II wojna światowa była na rękę żydostwu zasiedlającemu całą Europę i cały ten holokaust był tylko pretekstem do utworzenia państwa Izraelskiego na terenach Palestyny. Nasze Polsko Ukraińskie waśnie były więc wynikiem żydowskich manipulacji i wszczęcia całej tej wojny. Zostaliśmy na siebie sprytnie podpuszczeni przez żydów rękami nazistów i taka jest prawda. Najwyższy czas to pojąć i zadziałać tak by jednak nie jątrzyć starych ran i zrozumieć kto jest winny.

   Usuń
  3. kwiecień to konfident i donosiciel kawał kurwy i wystarczy popatrzeć jak się zachował wobec Tomasza brożka by wiedzieć, że to urodzony donosiciel. Przypominam jak kwiecień wydzwaniał do Caritasu by pomawiać Brożka o jakies szwindle tylko po to by mu po spaleniu domu Caritas cofnął pomoc. Na szczęście donosy kwietnia okazały sie fałszywe i Tomasz dostaje pomoc, ale liczy się fakt, że ta kurwa kwiecień dopuściła się najgorszego z mozliwych czynów. To samo kwiecień robił wobec wielu ludzi. Szantażował Karola, że mu zrobi bydło w pracy wypisujac na internecie nazwę i adres jego firmy by go ośmieszyć. Kwiecień to najgorsza kurwa jebana jaka chodzi po tym swiecie. To jebane pierdolone bydle zdolne jest do wszelkich pomówień i skurwysyństw by komuś zaszkodzić. takiego bydlaka należało by sromotnie ukarać by nie szkodził ludziom i historii.
   Kwiecień ty kurwo jesteś szmatą ludzką i komunistycznym szpiclem. Liżesz dupę pzperowskim sługusom Stalina i depczesz tym pamięć pomordowanych Polaków przez ten sowiecki ustrój.
   Jestem pewny, że kwiecień był donosicielem w czasach komuny bo inaczej gdyby tak nie było nie wybronił by sie z faktu posiadania części broni kiedy miał wjazd na chatę policji kilka lat temu. Każdy przeciętny człowiek za coś takiego poszedł by siedzieć, a nie dostawał by zawiasów. Ale kwiecień mając chody sie wybronił. I to jest dowód, że to zwykły szpicel z zasługami.
   A ta kurwa koniczyna z podkarpacia to druga największa szmata przytupująca mu przy każdej okazji. Tomasz masz IP tego skurwysyna wiesz jak go znaleźć podaj jego dane na necie i zrób mu taką sama wizytówke jak kwietniowi to skurwysyn zamknie na zawsze pysk jak się rodzinka dowie kto zacz.

   Usuń
  4. TO BĘDZIE ZROBIONE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE- NA 100000%

   Usuń
 3. Kwiecień zaserwował kolejną dawkę wieczornego bełkotu.

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/z-moich-opowiesci-o-guszycy.html

  tego się kurwa nie da czytać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Stare Kiejkuty to już fakt , a politycy bredzą iż to sprawa CIA my nie mamy z tym nic wspólnego . To wytłumaczmy muzułmanom , którzy jadą do Polski z Allach agh bar , na ustach i kilogramem plastiku na piersiach . To już jest nie preludium wojny to już coś więcej ,

   To tylko promil dowodów na Otwarcie Wrót lub Wielkiego Misterium - ofiara będzie krwawa ... ."

   Tak to na pewno jest promil, powiedział bym że to nie promil a promile po wczorajszym łojeniu przez idiotę gorzały :). Pierdol pierdol ja posłucham :). Jakiś nowy Mojrzesz przepowiadacz ??

   Usuń
 4. Byłem z nim na kilkunastu wypadach terenowych oraz sześciu obozach harcerskich i żaden z tzw. "badaczy tematu Riese" nie może się poszczycić czymś takim.

  A niby co to ma do rzeczy ???, dupek zapisał się do jakiegoś komuszego harcerstwa i się tym szczyci ??.

  Daunie my się szczycimy, że ani w komuszym harcerstwie nas nie było, ani w ZMP, ani w żadnej PZPR czy innej dziadowsko leninowskiej bandzie. Co to za palant ???

  OdpowiedzUsuń
 5. POLACY SIĘ BUDZĄ.
  Syjoniści pierdolą, że Polacy nie są antysemitami, że to zjawisko marginalne. Prawda jest taka, że większość Polaków nienawidzi tej nacji jak pies pcheł.
  Od wieków ta wredna i zdradziecka nacja prowadziła antypolska grę i skłócała Słowiańskie narody. Dziś większość z nich wywodzi się z post komunistycznych pachołków, którym kwiecień jak widać liże dupę udając jedynie, że nie.
  Polecam artykulik we wprost i wszystkie komentarze pod nim, które tu zacytuję:

  www.wprost.pl/ar/459735/Palestynczycy-kontra-Zydzi-Demonstracje-w-Warszawie/

  Przed ambasadą Izraela w Warszawie spotkały się dziś dwie demonstracje, Palestyńczyków i Żydów. Przeważali ci pierwsi, których przyszło ok. 300 wobec kilkudziesięciu zwolenników polityki Izraela. Pojawili się również Polacy, którzy wspierali obie grupy.
  Demonstracje proizraelska i antyizraelska odbywały się po dwóch stronach ulicy Krzywickiego, przy której mieści się ambasada Izraela w Polsce. Uczestnicy przynieśli ze sobą flagi oraz wypisane na tablicach hasła. Obydwie grupy oddzielał od siebie kordon policji. Dało się słyszeć hasła m.in. "Tylko złamas wspiera Hamas" oraz "Free Palestine".

  Ulica Krzywickiego została wyłączona z ruchu na ponad godzinę. Nie doszło jednak do żadnych incydentów z udziałem osób uczestniczących w demonstracjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze:

   pl 68 ! 77.183.120.*2014-07-25 21:47:04
   Z sieci od - PL
   ŻYDÓW W POLSCE od wieków po dzień dzisiejszy cechowała nielojalność, polonofobia, dywersja, przestępczość i wręcz wroga i nienawistna postawa wobec Polaków, Polski i jej interesów. W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy i agresywny - zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną, talmudyczną nienawiścią! ! ! Zgoda na piastowanie przez nich znacznej części stanowisk, na których podejmowane są decyzje określające losy państwa i narodu, jest prostą drogą do zguby, zniewolenia i zagłady naszej ojczyzny! ! ! Rozruchy, jakie miały miejsce w Polsce w 1956, '68, '70, '76 i '80 były inspirowane przez działającą od zawsze w Polsce - żydowską "V Kolumnę", która doprowadziła do powstania "Solidarności" z żydowskim kierownictwem, które to natychmiast przystąpiło do destrukcji gospodarki i demontażu państwa polskiego. DEMONTAŻ i LIKWIDACJA POLSKIEGO PAŃSTWA zatrzymany wprowadzeniem stanu wojennego trwa nieprzerwanie od '89 r. do chwili obecnej - Polski za chwilę nie będzie, jeśli natychmiast nie usuniemy żydowskiego rządu PO! ! ! T Trzeba wszystkich żydów w POlsce zdemaskować ujawniając ich prawdziwe POchodzenie i włączyć do oficjalnej mniejszości narodowej żydowskiej! Do rządzenia w naszej ojczyźnie muszą być uprawnieni wyłącznie rdzenni Polacy! TYLKO ZUPEŁNIE NOWA NARODOWA PARTIA złożona wyłącznie z Polaków (zweryfikowanych) może jeszcze uratować Polskę - naszą ojczyznę! ! ! NAJWYŻSZY JUŻ CZAS PRZERWAĆ TĘ ZMOWĘ MILCZENIA O POLSKIM ŻYDOSTWIE! ! ! Pamiętajcie o tym Rodacy i patrioci - po wygranych wyborach musimy tak zmienić wszelkie przepisy prawa, aby już nigdy w przyszłości nie rządziły nami żadne obce nacje mniejszości narodowych, żadne obce przybłędy ! ! ! ! !

   (niezalogowany)
   zefirek 78.30.87.*2014-07-25 21:12:31
   Żydzi mają prawo się bronić przed terroryzmem! Inna sprawa czy robią to adekwatnie do zagrożenia!

   (niezalogowany)
   wiesiek 80.103.49.*2014-07-25 21:11:08
   Zydzi czyli Izraelici to zbrodniarze wojenni ,mozna ich z powodzeniem porownac do nazistow kturzy ich mordowali tak oni teraz morduja palestynskie kobiety i dzieci,polacy nie chca zarazy zydowskiej w polsce

   (niezalogowany)
   BODZIO. 83.29.203.*2014-07-25 21:01:20
   ŻYDZI - ZWYKLI LUDZIE MAJĄ WAS JUŻ DOŚĆ .WASZE ŻĄDANIA OD WSZYSTKICH A TERAZ MORDOWANIE PALESTYŃCZYKÓW .CZY ZAPOMNIELIŚCIE JAK WAS TRAKTOWAŁ HITLER !!!!!!!!!!!!!

   (niezalogowany)
   0statni Prorok 46.115.172.*2014-07-25 21:01:08
   Jestem po raz pierwszy od dluzszego czasu zaszokowany. Do tej pory zakladalem, ze Polska jest wolna wyspa od tej ZARAZY religijno- politycznej.
   Bog zaplac !

   (niezalogowany)
   małgosia 77.89.125.*2014-07-25 20:43:00
   w mediach ciągle czytam Hamas - a czemu nie czytam izraelskie zbrodnie -zginęło pięćdziesiąt razy więcej Palestyńczyków -głównie kobiet i dzieci !!!!!!!!!!!!!

   (niezalogowany)
   irenka 79.184.22.*2014-07-25 20:41:19
   To w Warszawie tez mamy bandytow z Hamasu? Co na to nasze sluzby?

   (niezalogowany)
   darek 2014-07-25 20:24:10
   70 lat temu przeżyli holokaust a teraz robią to samo innym. Widać, że Żydzi to naród kierujący się pragnieniem zemsty za dawne krzywdy
   Odpowiedzi: 2
   (niezalogowany)
   normalny 77.253.143.*2014-07-25 21:12:54
   Teraz widać czarno na białym ,że nie było nad wylewać żale,żydostwo sto krotnie okrutniejsze zło od Niemców.Pogrom podczas wojny tych kombinatorów i oprawców niczego nie nauczył.I dalej im się marzy by w Warszawie były nasze ulice,a ich kamienice.Obrzydliwa nacja.

   Usuń
  2. Oświadczam wszem i wobec że jestem antysemitą !!!!!
   Kurwa ta zaraza doprowadziła do ROZBIORU naszej ojczyzny. Liczę na to że kiedyś pierdolną i to z wielkim hukiem a Izrael zostanie zmieciony z mapy świata. Oby jak najszybciej.

   Usuń
  3. Rambuniu rozumiem, że masz na myśli dezaprobatę do semickiego systemu wierzeń i talmudycznych doktryn, które kierują ta nacją w podbijaniu ekonomiczno politycznym innych narodów. Żyd to taki sam człowiek jak my tylko ich kultura i system wierzeniowo moralny nie idzie w parze z interesem z dobrem ogółu w jakim akurat goszczą. I to jest problem dla Polski i całego świata. Ich talmudyczne doktryny negatywnie przekładają się na każdą kulturę bowiem syjoniści podobnie jak naziści uważają się za nadludzi gdy tymczasem są w większości głupsi od innych nacji, a jedynie WYCWANIENI i wyuczeni tego cwaniactwa poprzez talmudyczne nakazy, które przyświecają im z żelazna dla nas tragiczną w skutkach konsekwencją. Dam przykłady. W starotestamentowym pięcioksięgu będącym dla żydów torą jest kilka zapisów, których się trzymają i je realizują przez co wydaje im się, że są i będą lepsi, a nadto ostatecznie zdobędą władzę nad innymi narodami:
   A COKOLWIEK PADLINĄ JEST, NIE JEDZCIE Z NIEGO; PRZYCHODNIOWI, KTÓRY JEST MIĘDZY BRAMAMI TWYMI, DAJ ŻEBY JADŁ, ALBO MU SPRZEDAJ; BOŚ TY JEST LUD ŚWIĘTY DLA PANA, BOGA TWEGO.

   BĘDZIESZ POŻYCZAŁ WIELU NARODOM, A SAM U ŻADNEGO POŻYCZAĆ NIE BĘDZIESZ; BĘDZIESZ PANOWAŁ NAD WIELU
   NARODAMI, A NAD TOBĄ NIKT PANOWAĆ NIE BĘDZIE.


   To wystarczy. takich doktryn jest o wiele więcej uczących żydów lichwy, niegodziwości i podstępu. Przez całe wieki żydzi byli przyuczani do rządzenia pieniądzem i wyzyskiwania innych, a katolom religia na odwrót zabraniała obrotu pieniądzem. jeśli komuś się zdaje, że judaizm i chrześcijaństwo pochodzą od jakiegoś boga to jest głupcem. Obie zostały sprytnie wymyślone tylko po to by mniejszość doiła większość. I temu ja też mówię stanowcze nie.

   Usuń
  4. Zapomniałem przecież dodać, że ostatecznie ta mniejszość dojąca większość też będzie wydymana przez tego ich pseudo boga poprzez wywiedzenie na pustynię i pozostawienie jak bezpańskiego psa....

   Usuń
  5. Masz Presti 100% rację.Większość rodaków jest otumaniona gównem które serwują reżimowe media. Jednak powoli społeczeństwo zaczyna się budzić. Żydowska sitwa działa coraz bardziej jawnie i bezczelnie przez co automatycznie się demaskuje. Opinia publiczna powinna być uświadamiana jakie prawdziwe intencje mają ludzie (w większości żydzi którzy całe swoje parszywe działania opierają na Talmudzie) odpowiedzialni za naszą Ojczyznę.

   Wystarczy kilka cytatów z Talmudu by pokazać prawdziwy charakter jego treści:

   „Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami.” Baba Mecia 114,6.

   „Na dom goja (goj znaczy nieczysty, ubliżające określenia nie-Żyda) patrzcie jak na zagrodę dla bydła.” Tosefta, Erubin VIII.

   „Kiedy ktoś patrzy na zamieszkałe domy gojów, mówi ‘Pan zniszczy dom dumnego.’ A kiedy widzi się je zniszczone, mówi ‘ujawnił się Pan zemsty.” The Babylonian Talmud, Beraszot 58,6.

   „Ci którzy nie znają Tory i proroków muszą być zabici. Kto ma władzę by ich zabić, niech zrobi to otwarcie mieczem, a jeśli nie, niech użyje podstępu i skończy z nimi.” Schulchan Aruch: Choszen Hamiszpat, 425,50.

   „Żyd może okraść goja, może go oszukać w rachunku, który winien być przez niego odebrany, inaczej byłoby zhańbione imię Boga.” Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat, 318.

   „Gdyby goj któremu Żyd jest winien pieniądze zmarł i jego potomkowie nie wiedzieli o długu, Żyd nie ma obowiązku go spłacić.” Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 283,1.

   „Syn Noego, który ukradłby grosz powinien być skazany na śmierć, ale Izraelita może zrobić krzywdę gojowi, gdyż jest napisane nie zrobisz krzywdy sąsiadowi, ale nie jest powiedziane nie zrobisz krzywdy gojowi.” Miszna, Sanhedryn, 57.

   „Rzecz zgubiona przez Goja może nie tylko być trzymana przez tego kto ją znalazł, ale jest zakazane by ją zwrócić.” Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat. 266,1.

   „Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny.” Tosefta Szebnot, 11.

   więcej na ten temat na:

   http://radtrap.wordpress.com/2011/12/04/prawda-o-protokolach-medrcow-syjonu/

   Usuń
  6. No to ci Polacy to jednak strasznie glupi narod jesli garstka pastuchow ze Wzgorz Golan obrabia ich jak ukrainska tirowke od dekad, tak jak to tu przedstawiacie.

   Zauwazice ze wbrew smiesznym lista "zydow" krazacym po internecie-znajdzcie autora i zobacznie kim jest ten oszust-wiekszosc politykow i wplywowych osob w Polsce jest etnicznie Polakami lub mieszancami niemiecko lub rosyjsko-polskimi, wiec tez cos nie tak jesli banda zwyklych gangsterow i skurwieli obraca tak cale panstwo.

   Kto wynbiera politykow w wyborach?
   Kto wybiera samorzady?
   Kto wybiera radnych gmin i dzielnic?
   Kto glosuje swymi pieniedzmi w sklepie decydujac jaki i czyj produkt kupi?
   Kto decyduje jaka TV oglada i jakiego radia slucha, jakie strony www odwiedza?

   Czy zmuszaja was do tego Zydzi czy tez moze to wlasny wybor, glupszy badz madrzejszy ale wlasny wybor Polakow?

   Wybieracie wysokie podatki i rezimowe panstwo a potem placzecie ze was "zydzi okradaja". Pozwalacie polityka na rozrost administracji, zagladanie wam w dupe i dozorowanie niczym bydlo, aby pozniej plakac ze was ciemieza i wybrac ta sama szajke na nastepna kadencje za kilka lat. Zadacie bezpieczenstwa dobrowalnie oddajac swe prawa a nastepnie placzycie ze was inwigiluja...

   Usuń
  7. Najpierw odniosę się do ostatniego komentarza anonimowego. Masz dużo racji. Niemniej większość z list żydów krążących po internecie zawiera 99% prawdziwych żydów. WYSTARCZY POPATRZEĆ NA ICH ZDEFORMOWANE GĘBY CHARAKTERYSTYCZNE DLA TEJŻE NACJI. Mam te cechy wymieniać? Przecież są znane od setek lat!
   Wymienię jednak dla edukacji potomnych.
   Odstające nieproporcjonalnie duże mięsiste uszy. Przeważnie garbaty lub mięsisty wielki nos w bardzo widocznymi dziurami jak się patrzy na wprost. Wywalona dolna nienaturalnie warga, górna nieproporcjonalnie wąska. Pociągła twarz-Jan Kobuszewski, Tadeusz Mazowiecki, Korwin Mikke itd. Nieproporcjonalnie duża głowa do masy ciała, ale w przypadku niektórych odwrotnie jak u braciów Kaczyńskich. Przeważnie ciemne oczy. Wiek starczy bardzo te cechy uwydatnia co w przypadku Słowian nie ma miejsca. To te najważniejsze-wystarczą by poznać kro jet kto.
   Tak więc listy żydów z internetu to 99% prawdy wyglądu nikt nie da rady zmienić, a każdy ma przecież oczy i sam to może zweryfikować po cechach antropologicznych. Wielu żydów w młodości nie wygląda na żyda jak na przykład syn aktora Jerzego Stuhra. Za młodu wyglądał niemal jak Słowiański beniaminek gdyby nie ta dolna wara, która z wiekiem coraz bardziej mu się uwydatnia i im starszy tym bardziej te cechy widać. łatwo więc żydostwo potrafi sie wtapiać w społeczeństwo nie budząc podejrzeń.

   Co do głosowania na nich masz anonim świętą rację, ale to jest wina fałszowania i zatajania historii o, której Polskie społeczeństwo nie wie. Dla tego tacy jak ja czy Rambo takimi postami to głupie społeczeństwo edukujemy. I dla tego, że nasze społeczeństwo jest nie wyedukowane jest łatwym łupem dla tej żydowskiej podstępnej bandy., której przyświecają dawne nakazy jakie przytoczył Rambo, a których są setki.
   Żyd od samego początku gdy wyszedł na pustynię pod przewodnictwem rzekomego boga-czytaj jakiejś grupki niezłych cwaniaków, która chciała złupić inne narody, podbić je i podporządkować, dostawał od swych rzekomych bóstw jasne wytyczne. jednym z nich na przykład i najważniejszym była nauka jak podbijać inne narody bez walki. Czyli wchodzić w nie pokojowo, a gdy żydzi zostaną przyjęci i ugoszczeniu zaatakować od wewnątrz, wyciąć mężczyzn, a dzieci i kobiety wziąć do niewoli. To była podstawowa nauka żydów. Do dziś stosowana!!!!
   Wchodzą oni zatem w nasze społeczeństwa i nic niby specjalnego nie robią. Niby są jak my mieszkańcami tej ziemi, ale powoli, systematycznie plenią się i zajmują wszelkie decyzyjne struktury na każdym polu ustanawiając z wolna krok po kroku PRAWO dla nich wygodne, a dla nas ograniczające i ciemiężące. Setki nakazów, przykazów i rozporządzeń w, których przeciętny obywatel się gubi, a które są dwojako interpretowane w sądach robią z nas społeczeństwo niewolników prawa z każdą dekadą coraz bardzie. Widać to po obecnej sytuacji w porównaniu z 20 toma latami wstecz. Czy to my stworzyliśmy ten jebany system czy ci co dorwali się do władzy posługując się demagogicznymi hasłami oszukując społeczeństwo? A działa to tak, że najpierw oni dzielą społeczeństwo na grupy poglądowe, ustanawiają ciągle nowe prawa i zmieniają się u koryta by potem nikt nie mógł dojść kto dane prawo wdrożył. Potem oni zwalają na poprzednią ekipę, a ci na jeszcze poprzednią i tak to w skrócie się robi.
   Dla tego trzeba to ludziom pokazywać by się kiedyś na to WKURWILI, a że się wkurwią to jest więcej jak pewne bo już się wkurwiają i tylko patrzeć jak będą spierdalać na te pustynię do swej obiecanej ziemi-ostatecznie.

   Usuń
  8. I TERAZ KWESTIA DOTYCZĄCA TAKICH SKURWYSYNÓW JAK KWIECIEŃ.

   Otóż na przestrzeni wieków żydzi zawsze wiedzieli, że naród z konserwatywnymi nacjonalistycznymi czyli PATRIOTYCZNYMI wartościami jest dla nich niebezpieczny. W takim społeczeństwie widać ich jak na dłoni i trudno się im w nie wtopić. Dla tego od zawsze żydzi prowadzili politykę niszczenia tych wartości poprzez mieszanie kultur, liberalizm dla wszelkich zboczeńców, kłamców, oszustów i największych złodziei. Chodziło zawsze o to by na wszystkich płaszczyznach życia społeczno kulturalno-kulturowego panował rozpierdol. Posługiwali się do tego i posługują szabas gojami to znaczy ich sługami, którzy na swoim poletku, na swojej wybranej płaszczyźnie życia społecznego robili rozpierduchę, udziwniali przepisy, dzielili struktury społeczne na drobne frakcje tylko po to by to społeczeństwo nie było zintegrowane. Ogromny wkład w to rozpierdalanie społeczeństwa mieli i maja tacy jak kwiecień, których zadaniem było fałszować historię i wprowadzać do obiegu nieprawdziwe fakty i zmieniać te prawdziwe. To była i jest perfidna metoda na ukrywanie prawdy. W morzu prawdy, półprawdy i nieprawdy zwykły człowiek nie wie co jest prawdą. I O TO CHODZI!
   I dla tego za kwietniem zawsze polezie jakaś banda matołów nie rozumiejąca tego tak samo jak banda matołów głosowała na to okrągłostołowe żydostwo zwiedziona pseudo intelektualnymi jebanymi wywodami ich wszystkich.
   Kwiecień należy do tej grupy, która odwala kawał dobrej roboty dla tej żydowskiej nacji, która właśnie dąży by rozwalić nasze społeczeństwo pozbawiając je prawd historycznych i wartości moralnych, a kwiecień swoim przykładem własnie działa na rzecz odmoralnienia społeczeństwa i jego kurwa ogłupienia i niech wreszcie to zrozumieją ci co teraz jeszcze za nim stoją.
   To jest szkodnik, którego najprawdopodobniej ktoś najmuje by tak działał, a nie inaczej. jakaś stała pensja i można kurwa ludziom wciskać kit i opierdalać się cały rok jeżdżąc po kraju.

   Usuń
 6. Zobaczcie
  http://wlodarz.pl/homepage/multimedia/audycje

  Jak widać Szpakowski przygarnął to ścierwo kłamliwe i propaguje go na swojej stronie. No to trzeba to będzie zgłosić gdzie trzeba i nagłośnić sprawę by Szpakowskiemu odechciało się zarabiać na fałszywej propagandzie.
  Panu Szpakowskiemu radzę pierdolnąć się mocno w ten durny łeb póki nie jest za późno.
  W ciągu najbliższego tygodnia zgłoszę do wszystkich możliwych państwowych instytucji, że Szpakowski działa na rzecz fałszowania i zacierania prawdziwej historii poprzez propagowanie tej umysłowej oszukańczej kreatury kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież Szpakowski przykłada rękę do celowego zakłamywania i przeinaczania historii. Robi to w pełni świadomie- perfidny sposób nastawiony tylko i wyłącznie na sukces komercyjny. Ludzie zapraszający tego patałacha ponoszą podwójną odpowiedzialność za gwałt na psychice ludzkiej a w szczególności dzieci i młodzieży. Jak można propagować bełkot Kwietnia w postaci jego durnych wywodów cyt.
   Tu znajdziecie cykl audycji Dariusza Kwietnia dotyczący Riese oraz pokrewnej tematyki. Zapraszamy do słuchania poniżej.

   Zapraszając Kwietnia Szpakowski profanuje założenia swojego stowarzyszenia cyt.„Działalność Stowarzyszenia/Muzeum Riese nie propaguje idei nazistowskich, faszystowskich, komunistycznych i totalitarnych ani jakichkolwiek innych, jakimikolwiek by nie były. Ukierunkowana jest jedynie na przedstawienie odbiorcom prawdy historycznej.
   Podejrzewam że Szpakowski wie o ciemnej stronie Kwietnia bo nie wierze że nie ogląda na you filmików Kwietnia i nie czyta komentarzy zawartych pod tymi bełkotliwymi kretyństwami.
   Kolejna szuja propagująca kłamstwo w sposób podobny do pani Żywot.
   Usuń
  2. Święta racja Dżonie Rambonie prawisz jak na ambonie!
   Ale to jeszcze nie wszystko. Zobacz tutaj:
   EKSPLORATORZY RIESE
   http://wlodarz.pl/eksploracje/eksploratorzy-riese/
   Joanna Lamparska
   Bogusław Wołoszański
   Igor Witkowski
   Jerzy Cera
   Piotr Kruszyński
   Maciej Pawłowski
   Ja się pytam czy ci wszyscy ludzie wiedzą o szkodliwej i antypolskiej działalności kwietnia i świadomie chcą uczestniczyć w propagowaniu historii obok kwietnia zadając się ze Szpakowskim, który lansuje jego brednie na innej podstronie?

   Kwiecień prowadzi antypolską dezinformacyjna działalność na rzecz zakłamywania historii i jej zacierania. I KAŻDY kto jakkolwiek ma z nim cokolwiek wspólnego aprobując ten fakt działa na rzecz tego samego.
   Na naszym blogu udowodniliśmy na dziesiątkach przykładów, że kwiecień tendencyjnie mija się z prawdą i dziwi, że jego materiały są na stronie Włodarza Szpakowskiego.

   Usuń
  3. Szpakowskiego to Wy szanujcie!
   Myslicie ze kto wypierdolil Kwietnia z Wlodarza (nie wiem czy on czy ktos z obslugi go tam wkrecil)?
   Mozna go zapytac czemu zostaly na stornie aucycje kwietniolaka, osoboscie mysle ze ze wzgledu na to ze to spora seria ukazujaca "alternatywne" spojzenie na Riese-belkot Kwietnia nakreca czubow ktorzy inaczej by tam nie przyjechali ale napala sie na hybrydy, dzwony i eksperymenty a na miejscu w muzeum dowiaduja sie historii i o tym ze Kwiecien kurwa jest.

   Nikt nie zrobil tyle dla regionu ile Szpakowski, moge smialo stwierdzic ze glownie przez niego region powoli zaczyna odzywac-z totalnej patologii i biedy postPGRowskich wsi, ruiny spolecznej ktora wywolalo zmkniecie fabryki wlokienniczej w Walimiu jak i walbrzyskich kopaln-na turystyczny region zyjacy z ciekawej hiostorii i pieknej przyrody.
   To on otworzyl Wlodarza jak i inne muzea, aktywizowal lokalna spolecznosc, dal prace mlodym (i nie tylko) ktorzy tam jeszcze zostali i nie wyjechali do Niemiec czy UK. To w sporej czesci przez niego powstal szereg pensjonatow, agroturystyk i restauracji ktore zyja dzieki napedzanej przez Riese turystyce.
   Ze smietnisk i zulni zrobil muzea, tam gdzie byla dziura w ziemi dzis kwitnie zycie, sa sklepy, restauracje, imprezy, powraca zycie.

   Malo jest tak wybitnych Polakow, ktorzy tak dbaja o swoja mala ojczyzne, gdyby takich Szpakowskich mial kazdy powiat, problem bezrobocia i marazmu spolecznego nie istnial by.

   Wiec nie oceniajcie wybitnej osoby przez pryzmat jakiegos kwietniowego gowna ktore podczepilo mu sie do buta.
   Polecam przejechac sie do Riese, zobaczyc co ten czlowiek tam zrobil, pogadac z lokalnymi jak bylo wczesniej i nie obrazac go wiecej.

   Kolejna sprawa jest fakt iz wiekszosc z Was nigdy nie uslyszala by o Riese gdyby nie kilka z nazwisk wymienionych w powyzszym poscie Galla, powaznie, tematu by NIE BYLO w przestrzeni publicznej.
   Nie bylo by odkryc i wiedzy historycznej w temacie poza kilkoma malymi publikacjami wydanymi za komuny.

   Usuń
  4. Szpakowskiego to Wy szanujcie! ???

   Zaraz zaraz kto tu kogo nie szanuje? Szpakowski sam siebie i własnej ciężkiej pracy nie szanuje skoro wspomaga się do rozpropagowania-rozkręcenia własnego interesu taką szmatą kłamliwą jak kwiecień.
   Podać rękę kwietniowi lub przebywać w jego towarzystwie to tak jakby wylać na siebie kubeł gówna. Bo to wszystko co prywatnie robił innym ludziom kwiecień i to co robi na polu fałszowania historii to jest nic innego jak szaletowe szambo śmierdzące na kilometr. Nikt szanujący się z takim ścierwem nawet nie chciał by siąść do jednego stołu nawet gdyby to był stół stu metrowy.
   Tak więc jeśli Szpakowski ma na swej stronie to gówno to SORRRY, ale takich mamy propagatorów historii co z gównem przystają.
   Jak materiały kwietnia znikną ze strony Włodarza to temat będzie zamknięty i Szpakowski oczyszczony, a tak na razie budzi to we mnie wymioty-dosłownie i niesmak.

   Usuń
 7. A nas nie dziwi, trzeba tylko popatrzeć kim jest Szpak, w jakich spółkach działał i skąd się wzięła jego kasa.
  Swój do swego ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A coś więcej? Jakieś szczególsze szczegóły? Może się czegoś ciekawego dowiemy?

   Bo tak na marginesie wszyscy dotychczasowi tfu, eksploratorzy tajemnic Riese to kręcą się koło tematu, dziabią kasę na swych publikacjach i naiwności ludzi, ale nikt tak naprawdę niczego jeszcze nie odkrył i nie dowiódł. Tajemnica jak była tak jest tajemnica tylko przybywa eksploratorów, autorytetów kurwa, znawców psia mać i im kasy, a nie ludziom wiedzy.

   Usuń
  2. Był twórcą i właścicielem największego składowiska odpadów na Dolnym Śląsku, w tym trzeciego w Polsce, które opracowało metodę utylizacji azbestu.

   http://mojagminakorzenna.pl/aktualnoci/578-kolejne-problemy-mo-bruku-w-wabrzychu-czyli-mo-bruk-na-wokandzie.html

   Jak chcesz więcej wiedzieć, to sobie poszukaj starych artykułów o Mobruku z przed trzech czterech lat. Zobacz kim są właściciele skąd kasa, powiązania i co to za sitwa. Wtedy zobaczysz kto jest kim i co to za " Biznesmeni".

   Usuń
  3. Tajemnica żyje, bo stała się produktem turystycznym, dzięki któremu pieniądze zarabia spora rzesza ludzi. Tutaj nie chodzi o złapanie króliczka, robaczki... :-)

   Usuń
  4. Anonimie, a czy ma nadal coś wspólnego z tą firmą bo napisałeś był właścicielem jej, a teraz czyja jest ta firma?

   Usuń
  5. Pokopałem w necie za tą firmą mo-bruk.
   film z terenu składowiska odpadów:
   https://www.youtube.com/watch?v=n3a5CHE-WNY

   Artykuł w, którym jest napisane, że Szpakowski był właścicielem tego składowiska i cała ta kombinację z uzyskiwaniem pozwoleń na składowanie:
   http://takietomiasto2010.blox.pl/tagi_b/180869/mobruk-walbrzych.html
   Mały fragment z tego artykułu pokazujący istotę rzeczxy i działalność pana Szpakowskiego:

   ///Moi drodzy! Mobruk, to jedyne w Europie składowisko funkcjonujące WYŁĄCZNIE na podstawie instrukcji eksploatacji zatwierdzonej przez prezydenta miasta i kierownika śmietnika. Oraz z pozwoleniem na użytkowanie, wydanym na podstawie opinii służb ochrony środowiska! Służb, które nie wniosły sprzeciwu na umieszczenie w mieście tykającej bomby ekologicznej.
   *
   Jaką cyniczną kreaturą trzeba być, żeby wiedząc, że ta bomba nie ma nawet legalnej decyzji lokalizacyjnej i łamie wszystkie, dokładnie wszystkie przepisy prawa - móc spojrzeć w oczy skazanym na utylizację mieszkańcom.
   ///

   No to ładnie się pan Szpakowski wykazał w zatruwaniu środowiska i można rzec zabijaniu ludzi toksycznymi machlojkami. Niezłe z tego szpakowskiego ziółko kurwa mać...

   Usuń
  6. Dla porządku dam wszystkie linki do artykułów o Mobruk:
   cz1
   http://takietomiasto2010.blox.pl/tagi_b/180869/mobruk-walbrzych.html

   cz2
   http://takietomiasto2010.blox.pl/2011/04/19-Kasujemy-Krukowi-Mobruka.html

   cz3
   http://takietomiasto2010.blox.pl/2011/02/18-GNIEW-ZIELONEGO-MIASTA-cz-III.html

   Usuń
  7. No to już wiem. Szpakowski sprzedał to składowisko Mobrukowi. Cytat z części 3:
   ///
   Cofnijmy się do roku 2002, gdy Mobruk wszedł w posiadanie składowiska, wraz z obowiązkiem wykonania przeglądu ekologicznego. Poszukiwany przez nas na początku kwit z przeglądem, jest częścią dokumentacji składowiska, kupionego od firmy Szpakowski.
   Czy przegląd wykonano? Na pewno nie, bo częścią przeglądu jest monitoring wód gruntowych, czyli sprawdzenie szczelności dna niecki. Poza tym, zmieniła się władza i Kruczkowski nie miał czasu na pierdoły, bo tępił komunę. ///

   Wychodzi na to, że Szpakowski zrobił więcej szkody środowisku i ludziom zakładając w takim miejscu składowisko toksycznych odpadów niż kwiecień na swoim poletku.
   Jednym słowem jeden wart drugiego.

   Usuń
  8. Obejrzyjcie jeszcze ten materiał. Pod koniec jest mowa, że firma Mobruk dostała 34 miliony dotacji na składowanie i utylizację toksycznych odpadów. To są kurwa przekręty na ogromne pieniądze jak widać:
   https://www.youtube.com/watch?v=JtV-6okfKzQ

   A tutaj kolejny materiał pokazujący jakie świństwo zafundował Szpakowski mieszkańcom Wałbrzycha:
   https://www.youtube.com/watch?v=UshGXeOl7G4
   https://www.youtube.com/watch?v=o3UzgPQge8Y
   https://www.youtube.com/watch?v=uENTEFX2h_M

   Usuń
  9. Głupota ponownie w ataku. Zagórski sprowadza największego kretyna ostatnich miesięcy:http://niezaleznatelewizja.pl/2014/07/stewart-swerdlow-we-wroclawiu/
   Ciekawe, że gościny tym ezoterycznym baranom udziela szacowna instytucja naukowa, jaką jest Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

   Usuń
  10. podczas tej imprezy jako support powinna odbyć się plenerowa projekcja kultowego już materiału

   https://www.youtube.com/watch?v=sOW_5dLbJSM

   Usuń
 8. Znowu Kwiecień ustrzelił kolejną ofiarę swoich knowań i niecnych zapędów.

  http://moje-riese.blogspot.com/2014/07/zapowiedz-nowego-sezonu-w-riese.html

  Ten kleszcz chwyta się dosłownie każdego kto mu się pod nogi nawinie i pompuje ile się da do czasu jak nie przegnie pały i nie dostanie kolejnego kopa w dupę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni chcą wam pokazać prawdziwe oblicze Riese kiedy oni są skończonymi matołami nic o Riese nie wiedzącymi ponad to co jest znane. Zaraz będzie na blogu odpowiedź na te zapowiedzi dwóch debili chcących oszukiwać ludzi.

   Usuń
 9. zapomniałem dodać że w tym kultowym materiale słowa które padły w 8:25 przejdą do historii............ :)

  OdpowiedzUsuń
 10. To nie kwiecień jest kleszczem, tylko różne typki które na daunie chca kase zarobić. Daun lata po "biznesmenach", a za daunem inne dauny w ilości 5 szt, A typki od podupadającej agro-coś -tam łapią się wszystkich sposobów co by zarobić.

  Mieszanka nonsensów i jarmarcznej budy :).

  OdpowiedzUsuń
 11. I jak się podobaja artykuły o Panu Szpaku ?? , wybitny obrońca przyrody, dający pracę ludziom w Ludwikowicach :), opatentował utylizację azbestu. Wybitny zaiste to gość. Regionalista, poszukiwacz, celebryta :). A ma w zanadrzu następnego celebrytę dauna w ciemnych okularach, który twierdzi że przed Kwietniem który się pojawił jak królik z kapelusza w 2012 roku prosto z miasta Łodzi nikt o Riese nie wiedział :).

  Nawet przed erą dauna nie było dokumentów i książek. My pójdziemy dalej ...świat się pojawił z chwilą jak Kwiecień przyszedł na świat :).

  OdpowiedzUsuń
 12. Promotorzy świeżego powietrza, lasów i czystych rzek. Promotorzy kontaktu z naturą. Promotorzy regionu zasłużeni dla turystyki :).

  Trzeba jechać do Wałbrzycha na Sobięcin i posłuchać na własne uszy jak Szpaku wybitny ekolog utylizował swoim patentem odpady chemiczne i azbest.

  To samo z drugim daunem, trzeba jechać do Głuszycy i popytać ludzi o czuba :).
  Wy tam siedzicie gdzieś daleko to i wiecie tyle co za paznokciem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Koszerniaki zawsze się zgadają, geszeft jest geszeft.

  OdpowiedzUsuń
 14. " Zaraz będzie na blogu odpowiedź na te zapowiedzi dwóch debili chcących oszukiwać ludzi." - zaraz trochę trwa :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smaży się spokojnie jutro na wieczór będzie mamy czas :)

   Usuń
 15. Czas to pieniądz .. Nie zapominajcie o tym ...

  OdpowiedzUsuń
 16. Opowiem wam bajkę o wilkołakach, (o Chełmcu że to jakaś hałda ) , opowiem wam bajkę o hałdzie w Osówce, o podziemiach których nie ma i o wyłażących z nich wilkołakach walczących z wampirami z Transynwalni. Doprawię szczyptą Vrilla i wunderwaffe. Potem zaprawię to bełkotem niby historycznym i łykniecie wszystko jak gimbusowate pelikany :-).

  Przebiorę się w łaciaka przy pasie powieszę maczetę na przekrwione gały czarne google i będę udawał Generała sił specjalnych z Afganistanu co to przeszedł cały front. :-).

  Potem jak już nasiekam wam w pustych czaszkach to spocznę sobie znów pod monopolowym i sieknę następnego korbola z gwinta zapijając tabletki jakie przepisał mi doktor Mroczek :-).

  Jak się obudzę rano na kacu to przedstawie wam nową wizję świata w którym latem jest sroga zima i otwierają się Wrota Himmlera przez które wlatuje statek matka, na który opylę wam bilety po 20 zeta. :-).

  Nie Przyleciał ?? o kurwa , pewnie go zassało do Muchołapki :). Śnieg nie spadł ??. kurwa jakiś spisek 90 letnich SS-manów co skaczą z Kopca Kościuszki w Krakowie na spadochronach. Oddam wam kasę jak będę miał, na razie nie mam, ale jak nakręcę filmik z innym koszerniakiem co za darmo udziela noclegów to wtedy zrobię nowy geszeft i będę miał.

  mam jeszce pomysła na filmik w którym pokażę wam mapę i Przeglądy techniczne z bazarku w Łodzi w których pisze że Jarocin pod Poznaniem przeniusł się na południe. Ech co tam, co tam, detal , Już przecież wam zapodałem że poligon w Bliźnie jest na wybrzeżu. tylko jakiś sabotażysta na mojej "naukowej prelekcji" to sprostował ...kurwa czepił się. Ale szybko udało mi się opanować sytuację i przeniosłem go "trochę na wybrzeże trochę do centralnej Polski" . Gimbusy to łyknęły i spokój :).

  Na razie muszę spadać do lasu bo jak mnie kto z Głuszycy zobaczy to mogę zarobić w dekiel.

  Jesień z dariuszem kwietniem i koszerniakiem z Rzeczki.
  Czyli baśń o tym jak wydupiony z roboty koszerny kamieniarz próbuje zrobić z innym koszerniakiem geszeft, wciskając niedouczonym frajerom "kity z satelity" :). Pasjonaci ze wzgórz Golan :-).

  OdpowiedzUsuń
 17. Goście pana z rzeczki :-)
  http://info-biuro.nazwa.pl/walim/wp-content/uploads/2013/01/10.jpg
  http://info-biuro.nazwa.pl/walim/wp-content/uploads/2013/01/2.jpg
  http://info-biuro.nazwa.pl/walim/wp-content/uploads/2013/01/9.jpg

  Jakże podobni :), brak im tylko takich czapeczek :).

  OdpowiedzUsuń
 18. Aj waj, wielkie mecyje, sołtys Rzeczki Grzegorz Szwaja lubi geszeft.
  Geszeft jest geszeft.

  OdpowiedzUsuń
 19. hahaha pękałem ze śmiechu jak czytałem te wpisy ale pojechaliście po bandzie :P ale co racja to racja ktoś musi z tym bałwankiem wreszcie skończyć bo przecież on nie ma umiaru kompromituje siebie i całe środowisko. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ pan K to kłamca i oszust!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kompromituje tylko siebie i mośków co z nim występują. Nikogo więcej.

   Usuń
 20. Mogę się dołączyć do autorów tego bloga - popieram.
  Tu mamy do czynienia dementowaniem kłamstw przy pomocy argumentów, które rozwalają Kwietnia na każdy możliwy sposób.
  Poziom dementi bzdur Kwietnia na tym blogu faktycznie jest wystarczająco jasny by każdy idiota mógł widzieć jakimi idiotyzmami Kwiecień karmi wszystkich czym obraża wszystkich. Kwiecień nie potrafi wypowiadać sie merytorycznie, w sposób cywilizowany i kulturalny w sytuacji gdy ewidentnie ktoś mu wykazuje kłamstwa i fałszerstwa faktograficzne, a zamiast tego sięga po wyzwiska od pedałów i dewiantów mierząc chyba innych własną miarą.
  Kwiecień zachowuje się często jak zapieniona przekupki na targowisku kiedy pojawia się kolejny materiał ośmieszający go argumentem, wtedy daje swój popis na blogu w prostackim i prymitywnym stylu-chamskim i faktycznie skurwysyńskim. Nie wiadomo o co mu chodzi, ale za to jest kretyńsko i obrzydliwie. Kogo i do czego ma to przekonać? Zamiast tego winien podjąć polemikę i wytłumaczyć skąd bierze te absurdy i jak je wymyśla.
  Dla tego Kwiecień przegrywa tym z wami we wszystkich miejscach i chyba tego nie widzi lub nie chce widzieć.
  Po pierwsze - nie bierze na forum udziału w dyskusjach bo jeszcze bardziej by się poniżył i ośmieszył, czym udowadnia, że jest tchórzem i oszustem wiedząc, że nie ma nic do powiedzenia na obronę. Daje tym prosty komunikat odbierany przez czytelników, że nie dba o własny wizerunek licząc jedynie na aplauz debili nie obeznanych z historią. Brak reakcji polemicznej Kwietnia dobitnie wskazuje, że jest świadomym oszustem bojącym się wdawać w dyskusje z góry przegrane.
  Wasz blog to reklama negatywna w sensie pozytywnym i jest antyreklamą dla Kwietnia dzięki czemu prędzej czy później każdy zainteresowany osobą tego idioty pozna prawdę o nim - robicie kawał dobrej robot. Jako pierwsi poświeciliście kłamstwom Kwietnia tyle czasu i energii, że zapewne prędzej czy później kiedy przewiną się przez jego towarzystwo wszyscy naiwni – wszyscy zrozumieją, że jego brednie sa bezwartościowe szkoda pieniędzy na cokolwiek co oferuje.
  Bardzo dobrze, że wasz blog w sensie graficznym przypomina jego bloga co ułatwia przechwycenie zainteresowanych tematem.
  Kwiecień nie ma szacunku ani dla siebie ani dla czytelników pisząc językiem bełkotu niezrozumiałego o tematach oderwanych od siebie i nie rozwijając ich. Nic dziwnego jaka nauka takie pisanie na blogu bez rozwinięcia i głębszego wniknięcia w tematy. Czytając Kwietnia czuje sie ohydę gdy widzę jak spłyca i upraszcza tematy ograniczając się tylko do własnych interpretacji zaczytanych z nieaktualnych propagandowych książek informacji, które notabene przekazuje już w bardzo zubożonej formie. Do tego brak w jego wypowiedziach ładu, uporządkowania i ciągu myśli. Ktoś z boku nie wie, w sumie o czym on przeważnie pisze i skąd ma wiadomości. Czyli nigdy nie wiadomo co jest u niego prawda faktograficzna, a co własnym wymysłem. Na szczęście blog ten udowadnia, że 90% tego co on mówi jest nieprawdą i przeinaczeniem z błędami dat, miejsc, wydarzeń itd.-chory człowiek tak ma.

  Panie Kwiecień czy o taki fałszywy przekaz chodzi celowo czy nieumyślnie? Skazuje się pan na powolny ostracyzm żyjąc we własnym świecie urojeń i kłamstw popadając w coraz większą psychiczna i moralną patologię. Kwiecień wykazał nie raz podłą agresję psychiczną co pokazuje, że jest zdolny do wszystkiego bez skrupułów co może budzić obawy..
  Dementując kłamstwa Kwietnia pozwalacie innym poznawać właściwą historię i we właściwy zdrowy sposób interesować się tematem.
  Pozdrawiam wszystkich prawdziwych pasjonatów historii..tej legalnie prawdziwej!

  OdpowiedzUsuń
 21. On nie stanie nigdy do żadnej polemiki z nikim kto ma pojęcie na tematy historyczne :-), nigdy nie stanie, tym bardziej przed kamerą bo to był był by koniec jego geszeftu :-). Amentus, nokaut w pierwszej rundzie a reszta to już tylko dobijanie pacjenta z psychiatryka :).

  On nigdy nie stanie z żadnym oponentem który ma wiedzę przed kamerą. To czubek ale doskonale wiedzący co by się z nim stało . Tak że wybijcie to sobie z głowy.

  On potrafi jedynie bredzić do kamery w samotności, lub z kimś kto tak jak teraz czuje w tym jakiś geszeft.
  Już na tych pogadankach widać było że były dla niego niebezpieczne, choć przy okazji wyszło też kto przychodzi na takie pogadanki, stan wiedzy historycznej słuchaczy był poniżej poziomu stanu dauna po podstawówce który nie chodził na lekcje historii.

  Te "prelekcje" pokazały też poziom umysłowy tak zwanego środowiska alternatywnego któremu z kolei mąci w głowach Zagórski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała ezoteryka opiera się na kretynach, których jest całkiem sporo, więc są wykorzystywani przez trochę obrotniejszych cwaniaczków, którzy również wierzą (lub doskonale udają) w to, co ich ofiary. Po przekroczeniu masy krytycznej pojawiają się osoby lub grupy dementujące bzdury, więc wymyśla się nowe, żeby biznes się kręcił. Popatrzcie na Zagórskiego: nigdy nie zajmuje się czymś dłużej niż rok, dwa i po wyeksploatowaniu tematu skacze za kasą na nowy. I nigdy na poważnie nie wraca z powrotem, jedynie z rozrzewnieniem, wspominkowo, że było "bogato". Do tego dochodzi uwielbienie występów i bycie słuchanym, ale taką ma konstrukcję psychiczną.
   Metodą na unieszkodliwianie takich farmazonów jest po prostu edukacja, obalanie mitów i cierpliwe tłumaczenie. :-)

   Usuń
 22. Kwiecień jest takim alkomatem mierzącym w procentach inteligencję audytorium.

  .Nawet dobrze że jest taki Kwiecień, gdyż to ON pokazuje wyraźnie jakie debilne jest jego audytorium. Jest jak papierek lakmusowy wsadzony pomiędzy niedouków. Na tym papierku lakmusowym widać wyraźnie głupotę ludzką.

  Przecież po trzech minutach filmu i bredzenia średnio inteligentny człowiek z wiedzą na poziomie szkoły zawodowej lub średniej widzi że ma do czynienia z konfabulantem który ma stany megalomańsko - schizofreniczne.

  OdpowiedzUsuń
 23. Mr. Kwiecien powinien zostac zamkniety w jakims szpitalu....
  bardzo dobra robota z ta strona

  OdpowiedzUsuń
 24. Bez urazy ... ale trochę "to zaraz" Wam trwa .. :P Nie lepiej napisać, na przyszłość: "nowy materiał nie długo będzie dodany"? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest lato :)
   Świeci słońce :)
   Wczoraj cały dzień w terenie, woda, las i przestrzeń.
   Opis ostatnich zapowiedzi Kwietnia musiał i tak być wstrzymany bo chciałem się upewnić czy nowa ofiara Kwietniowej miłości ma świadomość kim jest Kwiecień czy nie. Wczoraj około południa wysłałem do tego Jacka Mikołajczaka z Rzeczki esemesa i emaila z prostym pytaniem, czy zna naszego bloga na, którym dementujemy kłamstwa Kwietnia?
   Liczyłem na odpowiedź, która miała by wpływ na sposób opisania tej sytuacji. Nie dostałem odpowiedzi, czyli Jacek Mikołajczak dobrze musi wiedzieć kim ta szmata Kwiecień jest i jakim jest, a skoro tak to zmienia postać rzeczy i dzisiaj już mogę zabrać się za opisanie ich współpracy w kontekście świadomego oszukiwania ludzi i propagowania nieprawy.
   Stąd to małe opóźnienie.

   Usuń
  2. Spoko, rozumiem! :) Pozdrawiam, i jednak zalecam, tak czy siak pisać nie długo niż "zaraz" ;]

   Usuń
  3. W chwili gdy napisałem zaraz miałem właśnie zasiadać do pisania. Jednak po kilku chwilach namysłu pomyślałem, że wpierw trzeba się upewnić czy ten Rzeczkowy koleś Kwietnia wie o naszym blogu i o tym jakim zjebem jest Kwiecień. I dla tego odłożyłem pisanie do czasu aż nie wysłałem do niego zapytania czy zna naszego bloga i wie kim jest kwiecień. Na odpowiedź czekałem nieoczekiwanie długo i to sprawiło, że zaraz zamieniło się w dwa prawie dni.

   Usuń
 25. W sumie D.K, Darek, darek ... Zobaczcie TO!! http://niezaleznatelewizja.pl/2014/06/4-wczasy-z-ufo/ - toż to parodia na 102!! XDD Taka cena, takie gówno, takie pranie bani - no ludzie! hehe Brak słów!!!!!! ;}

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.