czwartek, 3 lipca 2014

Czarna magia Riese ciąg dalszy-Czyli Kwiecień MATOŁ bezcześci figurkę św. Barbary patronki górników i ludzi umierających. SZCZYT KRETYNIZMU I GŁUPOTYTym razem Kwiecień zrobił coś po czym nawet chyba jego zwolennikom opadły szczęki do samej ziemi. Mówiąc wprost Kwiecień nie mając pojęcia z czym ma do czynienia zniszczył figurkę św. Barbary patronki m/n górników i ludzi umierających, ale i wielu innych. Żeby wiedzieć co zniszczył Kwiecień i jakiej wagi jest ten wyczyn zapoznajcie się z opisem tej świętej:
http://www.polskokatolickikrzykawa.pl/%C5%BCyciorys_%C5%9Bwi%C4%99tej_barbary.html

Figurka ta zapewne została postawiona tam przez kogoś dalekiego od czarnej magii, a prawdopodobnie po to by chroniła górników lub ludzi od śmierci, a nie by odprawiać jakąś czarną magię. Gdyby Kwiecień wiedział co to za figurka nie zbłaźnił by się i chyba tym razem zbłaźnił się ostatecznie.
Wizerunek św. Barbary zawsze był uwieczniany z koroną. Według Kwietnia jacyś"obrzędnicy" wykonali tę koronę w czym Kwiecień dopatrzył się znamion czarnej magii i pochwalił się, że OSOBIŚCIE JĄ ZNISZCZYŁ I UTRĄCIŁ GŁOWĘ. Tak więc Kwiecień dopuścił się profanacji i to na oczach społeczności internetowej. Ale załóżmy przez chwilkę, że kwiecień mógł nie wiedzieć co znalazł i, że w jego mniemaniu figurka służyła do jakiś satanistycznych obrzędów, których nie pochwala. Skoro tak to dla czego nie zniszczył jej ODWAŻNIE całkowicie tylko trochę i postawił na miejsce? Już samo to jest irracjonalnym działaniem bo, albo niszczy satanistyczną według niego figurkę całkowicie, albo wcale jej nie rusza. Idiotyzmem było zniszczyć trochę i postawić na miejsce. KRETYN DO KWADRATU. Z resztą jako facet otrzaskany podobno z wieloma artefaktami i bywający w setkach miejsc w, których zapewne widywał podobne figurki Matki Boskiej i innych świętych powinien od razu się w tej figurce dopatrzyć raczej znamion chrześcijańskich niż satanistycznych. Po bliższym obejrzeniu nawet laik by się tego domyślił i miał takie skojarzenia, a nie jakieś satanistyczne.
Myślę, że tym wyczynem kwiecień się ośmieszył ostatecznie no i dał dowód swej kompletnej niekompetencji w zakresie wiedzy artefakto-graficznej.
Na dodatek dowiadujemy się, że bogiem Kwietnia jest bóg Bachus, którego jak to rzekł kwiecień  "bo to jest mój bóg i jego wyznawam" Nawet w takim zdaniu wyłazi z kwietnia kulawa erudycja wynikająca z braku wykształcenia, obycia, kultury osobistej no i poziomu intelektualnego. Zwykłe prostactwo w najczystszej postaci.
I coś mi się zdaje, ze to nie sataniści, nie Ci, których kwiecień tyle naobrażał jak Karol, Tomasz, inny Tomasz i wiele innych osób kiedyś mu wpierdolą za to wszystko tylko katolicy, których świętość zbezcześcił. Myślę, że po czymś takim grono chętnych do przypierdolenia kwietniowi powiększyło się o liczbę prawdziwych katolików w naszym kraju. Bo nie wyobrażam sobie by ludzie wierzący po takim wyczynie od tej pory wiedząc co uczynił chcieli mu podać rękę.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA30 komentarzy:

 1. Pierwszy! :)

  Kwiecień Matole, ty na 100% masz cos z głową ty dupo-mózgu ćwierć-inteligencie

  OdpowiedzUsuń
 2. Błazen totalny nawet wygląda jak błazen z tym przekrwionym nosem i policzkami. Bardziej skompromitować się już chyba nie da.

  OdpowiedzUsuń
 3. i co najlepsze ten cymbał oświadcza że jest w pełni świadomy i działa z premedytacją czyli on wierzy w to co robi. Tylko czekać jak się coś złego wydarzy i komuś przez tego łachmytę stanie się krzywda. Jest duże prawdopodobieństwo ze po tych miejscach łazi pod wpływem alkoholu i na prochach co potęguję szanse wypadku.

  Tak Kwiecień !!!!!! masz racje :) :) naruszyłeś energetyczne kanały....... ale w Twoim mózgu więc zgłoś się do szpitala, tam na pewno Ci wyjaśnią powiązanie tych kanałów z otwarciem wrót i rytualna fazą Himmlera.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pier...co za debil, buahahahaha no nie moge ze śmiechu wytrzymac :D "Łowca okultystó właśnie złamał podziemny kod da vinci" ;D hhahaha, no nie moge

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. milczałem milczałem, ale w końcu nie wytrzymałem bo wytzrymać sie nie dało :D buahahah no bo jak tu sie nie śmiać kiedy hipokryta robi belzebuba ze św Barbary po czym łamie "belzebubowi" korone i głową mówiąc że walczy z okultyzmem a bachusaa już po chwili przyznaje się że "wyznawa" boga bachusa ;D Kwietniowu ktoś wreszcie powinien wytłumaczyć co to jest logika... xD

   Usuń
 5. Tego chorego psychicznie debila powinni umieścić w psychiatryku bo jest niebezpieczny i to mu się nasila ! Pan. Tomasz S. zrobił bardzo dobrą robotę wydzielając na swoim forum osobny temat ukazując w nim przebieg choroby psychicznej tego zdebilowaciałego kretyna do kwadratu. Mało tego na tym filmie pokazuje, że niszczy czyjeś mienie (figurka) i mówi, że zrobił to z pełną premedytacja !

  OdpowiedzUsuń
 6. A je*ać tę całą świętą Barbarę i cały katolicki obrządek. Niech sobie facet łamie i krzyże przy drogach. Nawet mu wtedy przyklasnę, gdyż za dużo już tego nachalnego katolickiego syfu.
  A że facet ma ostre jazdy to już inna sprawa. Z tym nie polemizuję, gdyż widać to od lat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na tym filmiku mamy dosadny przykład jak Kwiecień dokonuje gwałtu na ludzkiej psychice a w szczególności młodych ludzi. Powiedzmy że ten materiał zobaczył jakiś małolat i za przykładem tego kretyna robi to samo. Nie dość że Kwiecień robi takie dziadostwo to jeszcze je upublicznia. Mam nadzieje że wnet za to wszystko beknie i będzie przymusowo leczony bo cała ta jego szopka powoli robi się niebezpieczna.

  OdpowiedzUsuń
 8. zobaczcie na blog Kwietnia, kolejne wpisy świadczące że mu zdrowo pospawało korki, z dnia na dzień coraz bardziej mu odkurwia. Masakra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już pokasował pijak głupi zdążyłem zrobić sknera strony:
   http://zapodaj.net/f8092d4141f5d.jpg.html

   Miało być skrena :)
   A w ogóle to coś kwietniowi nie poszło ze zdjęciami bo nic nie było widać. tak to jest jak się chce coś napisać na blogu będąc zaprutym.

   Usuń
 9. (Nie) Św. Dariusz Kwiecień, patron paranoików i schizofreników. Złożony do przydrożnego rowu, trzeciego dnia zmarchwiwstał... Już na samym początku zauważyłem, że ten szkodnik i wandal zniszczył figurkę Św. Barbary. Jak zwykle wszędzie doszukuje się nazistów i okultyzmu, chory człowiek. Co gorsza, podobni mu idioci, którzy w życiu nie przeczytali ani jednej książki przyklaskują mu ochoczo i cieszą się z tego, że odwala kawał "dobrej roboty". Co za głupi ludzie. Nie wiem, co siedzi w jego głowie, ale na pewno nie jest to mózg.

  OdpowiedzUsuń
 10. czy ktoś kopiuje te głupie filmik kwietnia z YT? bo dziś przeglądałem tego bloga od początku i albo YT w tym momencie mi nawalił, albo filmik został usunięty przez autora... Dobrze by było żeby były kopiowane i wrazie usunięcia oryginałów to wstawić można już z własnego konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wszystkie filmy jakie miał i ma kwiecień na swym YT są skopiowane w razie czego :)

   Usuń
  2. Ciekawe czy i tym razem jego fani podpiszą pod tym filmikiem dobra robota Darku

   Usuń
 11. Ja chyba napisze jakiś list otwarty do tych wszystkich młodych ludzi ślepo zapatrzonych w kwietnia, żeby uzmysłowić im zagrożenia jakie ze sobą niesie podążanie "śladami dariusza kwietnia". Sam byłem jednym z nich ale na szczęście obudziłem sie z tego koszmaru. Bezkitu, jeśli miałoby to pomóc to zrobie to, o ile Tomasz zgodzi się taki list opublikować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OCZYWIŚCIE! Nie ma nic bardziej przekonującego dla innych jak ktoś kto sam zawiódł się na kwietniu i sam zobaczył jego szkodliwość działania i przede wszystkim zwykłą głupotę. Bo to co ostatnio zademonstrował to po prostu głupota i bezmyślność. Można się spierać o kwestie historyczne i pewne absurdy jakie wmawia ludziom, ale kwiecień działa irracjonalnie i absurdalnie.
   Ja juz pisałem, że nawet najbardziej szalona teza jeśli jest udowadniania profesjonalnie i dowodowo może być tematem do poważnej dyskusji, ale to jak kwiecień te swoje prawdy chce pokazać jest po prostu dziecinadą i świrostwem mówiąc najłagodniej. W dodatku robionym jak on to powiedział z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Czyli mówiąc krótko robi z tematu cyrk na kółkach.
   Patryk dobry pomysł ku przestrodze innych.

   Usuń
 12. Ja pierdole Kwiecień motocyklista....już nie wie kogo i czego się czepić żeby zabrzmiało....i jak zwykle podziękowania dla "GRUPY" hahahhahahaa grupa czytaj "jeden" w porywach do "dwóch" albo "GRYPY" hahaaha bo wtedy gorączka wali w cymbał jak widać na "materiale" hahahahahahha

  OdpowiedzUsuń
 13. A powiedzcie mnie z czego ten Kwiecień żyje, gdzie pracuje ? jaki zakład pracy zatrudnia takiego debila ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podszywa się pod MON,ale to zwykły "Neseser" czytaj NSR także pizda z zarobku...czyli wali kogoś w dupe,albo sam daje hahhaah

   Usuń
 14. zima, lato, wiosna, jesień - bzdurojebca dariusz kwiecień, słońce, deszcz, mgła i chmury - kwiecień wciąż pierdoli bzdury, wyszedł z szamba wpadł do błota - dariusz kwiecień to idiota, każdy z nas to szczerze powie - kwiecień skończysz w wariatkowie

  OdpowiedzUsuń
 15. gdzie strumyk płynie z wolna, rozsiewa zioła maj, tam kwiecień w górach sowich odnalazł tam swój raj.
  W tych górach tak ponuro że aż przeraża mnie, idioci idą z kwietniem w góry na wycieczke.
  Grupa podąża z wolna, dałnom podoba sie, kwiecień pierdoli bzdury, a oni wieżą w nie.
  Grupa sie rozdzieliła i poszli w ciemny las, a kwiecień bzdurojebca chla wódke cały czas.
  Cała reszta normalnych, cóż biedna robic ma, jak zawsze szydzi z kwietnia i mu na głowe sra

  OdpowiedzUsuń
 16. jakim autem jeździ kwiecień? autem z napędem HYBRYDOWYM xD

  OdpowiedzUsuń
 17. Idzie sobie listonosz przez głuszyce i spotyka jakiegoś miejscowego chłopa Andrzeja. Patrzy a Andrzej coś miesza we wiadrze. Zaciekawiony pyta:

  L: Witaj andrzeju co tam mieszasz w tym wiadrze
  A: Gline z gównem mieszam
  L: A po co to robisz?
  A: Rzeźbił będe
  L: O, a co takiego będziesz rzeźbił?
  A: A, listonosza będe rzeźbił

  Listonosz się obraził i poszedl dalej. Idzie listonosz dalej przez Głuszyce i spotyka Darka Kwietnia. Chwile porozmawiali i listonosz opowiedział Darkowi o całej sytuacji z Andrzejem. Na koniec listonosz mówi; Idź darek do Andrzeja i pogadaj z nim. Andrzej ma dziś chyba zły dzień więc pewnie ci powie że ciebie Darku będzie rzeźbił. Tak więc Darek poszedł do Andrzeja i znów wywiązuje się rozmowa:

  DK: Cześć Andrzeju, co tam we wiadrze mieszasz?
  A: A, gline z gównem mieszam
  DK: A po co to robisz
  A: Bo rzeźbił z tego będe
  DK: A co takiego będziesz rzeźbił?
  A: Listonosza będe rzeźbił
  DK: A dla czego nie mnie, tzn Dariusza Kwietnia
  A: Jak to dla czego? Bo gówna za mało

  OdpowiedzUsuń
 18. Znam chyba prawdziwą tożsamość Jareckiego: https://www.youtube.com/watch?v=59ZVXfXhr6o , długi płaszcz, czapka, to wszystko zaczyna układać się w całość. Przez cały czas był tak blisko, a nikt nie zadał sobie trudu, by go o to zapytać... Jareckim jest....nie, to trzeba zobaczyć samemu... Prawdziwy zwrot akcji jak w Scooby - Doo !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty uważaj bo to jest kumpel Karola :)

   Usuń
  2. Tak na prawdę Hrabia jest wtyczką Kwietnia i nikt o tym nie wie !

   Usuń
 19. Panie Darku niebieskie stringi jako mocowanie czołówki na głowę? Księgowa chyba nie będzie zadowolona jak zobaczy brakującą parę w szufladzie. Niebieskie z resztą nie pasuje do zielonej kurtki.Pana łysina przypomina obrzezanego teraz penisa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. penisa ze ściągniętym do połowy napletkiem :)

   Usuń
 20. Komentarze z pod filmu jak ten debil niszczy figurkę ś.Barbary. negatywy w przewadze, coraz więcej ludzi widzi kretynizm Kwietnia i przyłącza się do walki z nim:
  https://www.youtube.com/watch?v=DQDsFMgSRFM

  Igor Wons
  A może to celowo podrzucili i wiedzą ze powstanie sęsacjia lub coś w tym stylu i masa ludzi zacznie zwiedzać lub się interesować ?
  wiadomo że setki osób siedzi na internecie po powrocie z pracy i oglądają pierdoły tego typu :D?
  Odpowiedz ·

  nutaws
  Znów za dużo dragów było?
  Odpowiedz · 3

  Robert Kiyosaki
  Haha zniszczył figurkę św. Barbary. Jednak kretynizm kwietnia to prawda.?
  Odpowiedz ·

  Karol Sawiak
  Debilowi nie szła eksploracja to wziął się za dewastacje kapliczek.?
  Odpowiedz · 2

  Strasznie śmieszne
  Uważaj kwiecień plecień, bo jak jakiś katol cię poda do sądu za zniszczenie świętej figurki, czyli obrazę uczuć religijnych. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, bo już za samo pierniczenie takich głupot powinni cię zamknąć w zakładzie bez klamek.?
  Odpowiedz · 2

  Krzysztof er.
  Panie Dariuszu..?! niszczenie czegokolwiek jest wbrew,,misji,,jaka ma pan do wypelnienia a na domiar przysparza to panu wrogow,bardzo nieprofesjonalne podejscie jak na odkrywce tajemnic Riese,cenie sobie ten panski,,upor maniaka,,w drazeniu tematu ale potepiam dzialania prowokacyjne,dziecinada.Osobiscie stoje po TwojejDarku stronie w konflikcie miedzy konkurencja ktora po prostu zazdrosci wiedzy i popularnosci.Pozdrawiam.?
  Odpowiedz · 5

  pan kracy
  Zazdroszczą wiedzy hahahah . Jakiej wiedzy Kwiecien przeciez nic wartosciowego nie przekazuje. Wiedza nazywasz to jak cos z ksiazki w swoim filmiku ci pokaze i przeczyta. Widac chyba ksiazek nie masz lub nie czytasz ale wiedza naprawde. Albo te bzdurne filmiki o niczym i nic nie odkrywajace. Popitoli o tym co wszyscy wiedza i wielki mi odkrywca.?
  Pokaż mniej
  Odpowiedz · 4

  Dariusz Kwiecien
  To na pewno nie Czarna Madonna , Ona nigdy na głowie nie miała korony z kości oraz kolorowych paciorków .....?
  Odpowiedz ·

  Miguel Angelo
  Ale glupoty ten czowiek opowiada, sie wes za robote leniu a nie wykorzystujesz ludzi opowiadajac bajki pewnie jeszcze ci placa naiwniacy co miesiac skladki pasorzytnicze.?
  Odpowiedz ·

  Dariusz Kwiecien
  Dzon Rapo vel tomasz Sawiak i karol Sidor jeden to ul Lipska Warszawa drigi właściciel CT Zielona Gora obaj karły intelektualne , do wiadomości gawiedzi tego nie pisze Dariusz Kwiecień . Skoro Sawiak i Sidor bezkarnie mogą lżyć to ja także?
  Odpowiedz · 1

  myszaku11
  Biedna sw Barbara:((((((a moze by tak jeszcze pare krzyzy rozpierdolic!Co tam,jak szalec to szalec!!!!?
  Odpowiedz · 2

  Dżon Rambo
  nie jestem Gallem Anonimem ale jeżeli koniecznie chcesz wiedzieć KIM jestem to proszę bardzo. Jestem Kim Basinger?
  Odpowiedz ·

  eartcom
  tak jak myślałem, miałem sen proroczy KIM to goń na jamajkę jak twoja 1/16 :D?
  Odpowiedz · 1

  FunWorldncl
  Ale się ci wstrętni szataniści rozpanoszyli. Nawet na internetach rozprzestrzeniają swoją zarazę... http://sprzedajemy.pl/sprzedam-figurke-pamiatke-z-wegla-swieta-barbara,606457?
  Odpowiedz · 3

  Reliarth
  Mam nadzieję iż osoby które chcą coś negować zamilkną wreszcie - najpierw pokażcie co sami osiągacie co działacie, co zdobywacie a później krytykować.
  Panie Darku dobra robota ! :)?
  4

  ClassicPinUpGirls
  Może najpierw trzeba było poradzić się opinii specjalisty co to za figurka, a dopiero potem niszczyć ? Mam wrażenie, że to nie żadna bałwochwalcza postać, tylko pamiątkowa figurka św.Barbary.?
  Odpowiedz · 8

  PiotrerEs
  Niestety Pan Darek sam uważa się za specjalistę. Tak czy inaczej, Panie Darku: proszę zostawiać w takich miejscach wizytówkę z telefonem do siebie, może okaże się że zniszczył Pan coś o czym nie miał pojęcia a tel będzie jedyną drogą dowiedzenia się.?
  Odpowiedz · 3

  Beata Andrejas
  coś jest na rzeczy http://neobeatakoronki.blox.pl/2012/05/Koronka-do-Sw-Barbary.html?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.