sobota, 14 czerwca 2014

Ręce opadają, zenit absurdu, czyli Kwiecień ucieka w jeszcze wiekszą paranoję

Dziś trzy tematy w jednym.

Kolejne podziekowania 


Po mimo absolutnej hańby i kompromitacji i uznania Kwietnia we wszystkich eksploracyjno-historycznych kręgach Kwietnia za wariata i umysłowo upośledzonego urojeniowca ten nie traci animuszu i nadal usiłuje pokazać, że jeszcze jacyś ludzie chcą z nim uprawiać wycieczkowe eskapady chłonąc wiedzę z jego plugawych ust.
Wspaniałe przeżycia z wycieczki? I tylko krótka wzmianka o tym na blogu? Bez jej opisania i pokazania jakiegoś dowodu, że w ogóle się odbyła? No to mizernie jak na odkryfcę, który chce ludziom przybliżyć prawdę, a może raczej popisać się, że gdzieś tam znowu był gdy inni musieli pracować. jest oczywistym, że Kwiecień stwarza grę pozorów by nie pokazać totalnej porażki i kompromitacji. Na dokładkę ucieka w coraz to bardziej absurdalne zmyślone tematy....

1943 Auschwitz - przeszczep serca 


Gdzie dowody? Gdzie jakiekolwiek o tym informacje? Skąd te informacje?
Kolejny mit stworzony w umyśle obłąkanego świra i dezinformatora.

Czy nie nad tym pracowali Niemcy w Bergen Belsen, Ravensbruck, Dachau i Aushwitz - Niemiecki Instytut Mikrobiologii

ze względu na dużą objętość tego absurdalnego posta link do pełnego formatu poniżej:

pełny format: http://zapodaj.net/963427662a165.jpg.html

No i odezwały się skutki współpracy z czerwonym komuchem Januszem Zagórskim wciskającym od lat absurdalnym idiotom paranormalno ezoteryczną papkę alternatywnego myślenia w, której każdy zjeb znajdzie coś dla siebie w zależności od kierunku odchyły psychicznej i maniactwa.

Kwietniowi kończą się pomysły na sianie apokaliptycznych wizji więc sięga po stare sprawdzone metody ogłupiania ludzi i daje upust swej postępującej paranoi.
Nie ma żadnych dowodów, że Ebola był wirusem sztucznie stworzonym. Tylko domysły.
To samo tyczy się wirusa Ebola.
Początek tekstu obliczony na nastawianie wrogo naszego społeczeństwa do USA. Komu to służy? Oczywiście tym, którzy przez ostatnie dziesięciolecia tworzyli nam komunę i rzeczywistość w, której prano nam mózgi byśmy nigdy nie doprowadzili do prawdziwej demokracji choćby w połowie takiej jak własnie w USA, bo gdybyśmy doprowadzili to ta cała czerwona i różowa hołota nie miała by racji bytu. Ameryka była i jest zagrożeniem dla większości systemów totalitarnych i prze całej masie błędów politycznych jakie popełnia lub specjalnie prowadzonej polityce nie zawsze zgodnej z pewnymi normami wyznawanymi przez wielu i tak stanowi bastion o wiele większej wolności i słowa i działania niż w obecnym systemie polityczno gospodarczym Europy i państw byłego bloku wschodniego.
Od dłuższego czasu to tu to tam urabia się nasze społeczeństwo przeciwko USA, a Kwiecień wpisuje się w ten nurt własnie takimi publikacjami.

Co do faktu, że Ebola nie mutuje i jakoby to ma być dowód na jego sztuczne pochodzenie to jest wiele wirusów, których czas mutacji jest jeszcze dłuższy bądź żaden więc taki argument kupy się nie trzyma, ale natomiast pasuje do kolejnej teorii spiskowej.
Innym tematem mającym zasiać strach w was to siane mitu o zmutowanej bakterii Brucelozy. Oczywiście tego typu brednie sieja tylko ci, którzy z rożnych naturalnych przyczyn, wiekowych lub psychicznych-to najczęściej jakoś nie domagają i doszukują eis w swych objawach ich przyczyn. Każdy utajony schizofreniczny hipochondryk wynajdzie milion przyczyn tłumaczących jego starzenie się, sztywnienie, ospałość, zmęczenie itd. Taki świr będzie przekonany, że go opryskują, że mu w artykułach spożywczych podają zarazki jakiś chorób, ale nie bierze pod uwagę, że jeśli by tak było to te choroby musiały by również sięgnąć tych rządzących otoczonych tylko płotem w naszych miastach. Mity o opryskach, że są w nich jakieś substancje chemiczne, a teraz z publikacji Kwietnia, że są to zarazki jakiś bakterii są absurdalne bowiem tak samo musiały by działać na cały aparat ludzi rządzących będących przecież wśród nas. Jaki więc miało by to sens gdyby tak było?
No i te zarażone brucelozą komary wypuszczane na Florydzie by dokonać spustoszenia psychicznego i fizycznego w amerykańskich obywatelach! o mało się nie posikałem ze śmiechu.

Cały ten zjebany wpis na blogu Kwietnia to tendencyjna jebana propaganda anty Amerykańska wmawiająca nam, że będąc w NATO stajemy się królikami doświadczalnymi.
Bzdura absurdalna. Królikami to my jesteśmy doświadczeń systemowych jakie serwuja nam ci rządzący nami od kilkudziesięciu lat, a nie żadne NATO.
Wiele bym dał by móc zamieszkać a USA i nie musieć przechodzić tej gehenny przemian ustrojowo politycznych w całej tej Unii i być dymanym przez nią na wszelkie sposoby. Kto tego nie widzi ten jest ślepy.

Na koniec posłużę się absurdalnym fragmentem z tego schizofrenicznego wpisu:

Nie raz i  nie dwa stwierdzano obecność wirusów i zmodyfikowanych cząstek krwi w smugach chemicznych. Trują nas milionami ton broni biologicznej pod  płaszczykiem półoficjalnej – rzekomej „walce z ociepleniem” stosowanej  przy pomocy smug chemicznych przez wojska NATO – wciskając zbyt  dociekliwym lemingom, kity o proszku aluminium, który rzekomo odbija hen w kosmos jakiś promil światła słonecznego po to, aby nie przegrzać planety.  
Może i odbija ale nie tłumaczy to obecności w smugach chemicznych  bakterii, wirusów i mikoplazmy, która jest sztucznym czymś pomiędzy  bakterią i wirusem. Oni w rzeczywistości nie tracą czasu na klimat tylko trują i rozsiewają choroby na całe, calutkie, dosłownie społeczeństwo
nad  jakim  mogą to robić mając władzę!"

To jest typowy tekst idiotów i paranoików nie rozumiejących, że gdyby tak było to ci co to robią sami siebie by truli. Ziemia jest na tyle mała, że owe wirusy, bakterie, chemiczne związki itd docierały by WSZĘDZIE nawet w odległe miejsca na kuli Ziemskiej gdzie nikt przed tym by sie nie zdołał skryć-nawet sami rządzący. A przecież nie raz widać na niebie smugi choćby w Warszawie i poniżej w pałacu Prezydenckim czy Kancelarii Premiera rządzący pracują, urzędują i siedzą. Więc jak? Sami siebie by truli i pozwalali by innemu mocarstwu na to???!!!
Absurd do entej potęgi, taki sam jak to, że stwierdzono w smugach obecność bakterii i wirusów! Kto stwierdził kurwa?! Kiedy? Gdzie?
Takie idiotyzmy sieja schizofrenicy i głupcy rządni strachu i teorii spiskowych. A Kwiecień jak widać taki jest w dodatku przejawia oznaki celowego siania takich dezinformacji, albo na własne potrzeby by napędzać sobie klientele na swoje urojone produkcje DVD, albo ktoś mu za to płaci by w danej części społeczeństwa siał te brednie zajmując to społeczeństwo takimi absurdami odciągając od spraw ważnych czyli postępującego tworzenia systemu praw i paragrafów powoli każdego dnia zniewalającego nas i prowadzącego do ubezwłasnowolnienia prawnego.
Tomasz Sidor-prestikołakLIVE

DODATEK 1
Zacytuję  jeszcze jedno zdanie, które powinniście zapamiętać z tej apokaliptycznej bakteriologicznej wizji Kwietnia:
w  takiej na przykład południowej Florydzie wypuszcza się w sezonie biliony zarażonych komarów po to, aby zgodnie z założeniami twórców tej broni…  unieszkodliwić społeczeństwo.

Kwiecień jeszcze niedawno na prelekcji poświęconej posługiwaniu się bronią głosił, że jest przemęczony i otępiały za sprawą Fluoru dodawanego mu do żywności. teraz oprócz fluoru dochodzą zarażone brucelozą komary, które ani chybił dotrą do Polski i go zaatakują, a może już atakują.
Niedługo zobaczymy Kwietnia nie tylko w garnku na głowie przeciw słonecznemu promieniowaniu, ale i w masce gazowej i wędkarskiej moskitierze jak stoi przy jakimś bunkrze dłubiąc palcem w betonie i wieszcząc, że jakaś zjadliwa bakteria w połączeniu z promieniowaniem słonecznym rozkłada beton bunkra by śladu po nim nie było za kolejne 70 lat.
Tomasz.
DODATEK 2
Na blogu Kwietnia pojawił się bardzo ciekawy komentarz pod postem zatytuowanym:
Czy nie nad tym pracowali Niemcy w Bergen Belsen, Ravensbruck, Dachau i Aushwitz - Niemiecki Instytut Mikrobiologii

kopia strony:
http://zapodaj.net/cace448ab657c.jpg.html

Szkoda, że ten post nie ukazał się też na naszym blogu w komentarzach, ale może autor nie zna naszego bloga jeszcze?


OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
13 komentarzy:

 1. No Kwiecien, cos slabo, slabo, blado!
  Wczesniej w sezonie byly filmiki co tydzien, konkretne jazdy a teraz co?
  Ani slowa o Erytrei, gdzie sie podziala atramentyzacja rteci, krew skrzyplacza i SSmanskie orgie w malowniczych przypalacowych parkach, plany Himmlera i Otwarcie Wrot?
  Wczesniej kazdy nietypowy giziol i stary betonik wynoszony byl do ragni tajemniczego artefaktu a teraz co? Lipa.
  Na szczescie dalej zostaly pogodowe jazdy, bo tu Darka parzy slonce, gotuje sie twarzoczaszka, placze ze goraco w lepetynie, wypalic ma nas jak mrowki na patelni, tu znow zalac woda i potopic jak stonke w ropie, zasypac snieg w zimie lub wybic gradowy sztorm.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytasz gdzie się podziały bajki o atramentyzacji rtęci, esesmańskich orgiach i otwarciu wrót, hehe masz za to opryski chemiczne pełne bakterii i wirusów na globalna skale i coś więcej!
   Miliardy zarażonych komarów wypuszczanych na Florydzie by unicestwić Amerykańskie społeczeństwo.
   Ko kompletny idiotyzm ludzie większego nie da się wymyślić. Rząd Amerykański chce własny naród wytruć i osłabić tylko po co? By mniej podatków zebrać? By stać się państwem słabszym? No kupa absurdów schizofrenika.

   Usuń
 2. Więc tak fluor+zarazki bruceli+ebola+alkohol=otwarcie wrót, atakujące komary, wyciekłe wilkołaki i plan Himmlera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to sie repertuar Kwietnia powiekszyl. Brakuje smug chemtrails i palacego słonca z siarczystymi mrozami na zmiane.

   Usuń
 3. Ja polecam wszystkim zjebom chemtrailsowym Kwietniowym i innym od kataklizmów wywoływanych przez NASA zapoznać się z tym materiałem może jak go obejrzą to zrozumieją pewne niezależne mechanizmy rządzące zmianami klimatu od działalności człowieka

  Problemy Magnetyczne ZIEMI
  https://www.youtube.com/watch?v=XXB3u6OTz8I

  OdpowiedzUsuń
 4. Poczytałem ten pierwszy blog kwietnia. Tam to są dopiero schizy. Wszędzie Jarecki, aluminiowe trumny, gaśnice syfony wilkołaki itp. Kwiecień mógłby pisać książki fantastyczne. Czy myślicie ,że postać Jareckiego wogle istniała, czy to to kolejne urojenie Kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jarecki to byl jego stary, lokalny swir i melbuks.
   Podobno.

   Usuń
  2. Ja też przeczytałem cały stary blog Kwietnia od pierwszego wpisu:
   http://riese.bloog.pl/kat,0,page,5,index.html

   Wszystkie posty na jego blogu i historie wymyślił sam Kwiecień. Nie mam co do tego ŻADNYCH I NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI.
   Są to najczystsze urojenia patrząc z punktu widzenia psychiatrycznego i oszusta, który tworzy te mity tylko po to by zaistnieć w internecie i nieco poza. Przeczytajcie post za postem najlepiej szybko jednym ciągiem w programie espressivo to wtedy zauważycie, że cały ten blog miał na celu stworzenie mitu i wprowadzenie do tematu tajemnic III rzeszy masy absurdów.
   Z całą pewnością Kwiecień jest umysłowo chory, to dla mnie nie ulega wątpliwości, ale czytając jednym ciągiem wszystkie posty odniosłem wrażenie jakby były dyktowane, a właściwie pisane przez kogoś innego nie Kwietnia.
   Kwiecień jest za mało inteligentny co już zdążyliśmy poznać by miał zdolność pisania na tyle składnie by wyglądało to ciekawie, a te wszystkie posty są pisane dość ciekawie i zbyt składnie jak na Kwietnia. Kwiecień co najwyżej może swobodnie poruszać się w słowie mówionym i to z ogromnymi potknięciami i błędami mówczymi, nie dokańcza myśli, skacze z wątku na wątek itd, a to co jest na tamtym blogu jest zbyt uporządkowane i składne.
   Nie wykluczam więc, że po mimo swego upośledzenia i maniactwa Kwiecień nie był przez kogoś manipulowany. Ale czy był czy nie i czy to co głosił i głosi jest li tylko jego wymysłem i tak świadczy, że ma schizę i żyje w jakimś amoku opętany wizją rychłej apokalipsy, którą usiłuje rozgłosić i jeszcze na tym zarobić. I to ostatnie jest najgorsze bo wciąga tym ludzi nie tylko w świat absurdu, ale jeszcze ich mówiąc wprost oszukując okrada.

   Usuń
 5. Bardzo zastanawiająca jest jedna rzecz. Kwiecień przytacza rzekome relacje jeńców pracujących pod ziemią i obserwujących dziwnych strażników. I ci jeńcy bardzo dużo wiedzą po co robią swoją robotę. Przecież szeregowy jeniec nie miał pojęcia po co wykonuje daną pracę bo nie znał przecież głownego planu, ale u kwietnia Ci jeńcy wiedza bardzo dużo. np
  "Nadzorowali nas zolnierze w dziwnych ubiorach,z ich rozmow wynikalo ze pracujemy wewnatrz gory,ktora wraz zsasiednimi ma twozyc podziemny swiat,badz miasto .Maja tam przeczekac do mometu az fiurer uzyje cudownej broni."
  ".Z rozmow eskorty dowiedzialem sie ze jedziemy do jakiegos podziemnego miasta ato co jest w skrzyniach ma mic wplyw na wynik wojny "
  Te opisy Kwietnia są w stylu thrilerro -horrowatym coś jakieś książki Kinga itp. Kwiecień by więcej zarobił jakby został autorem takich thrilerro-przygodowych książek. Twierdząć ,że to jest prawda on poprostu zatruwa umysly ludziom podobnie jak Zagórski i jego trzoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo to są wszystko bzdury wymyślone przez Kwietnia. W 70 lat po wojnie miało by być więcej świadków wiedzących co Niemcy robili niż zaraz po wojnie? Absurd. Wszystko bez wyjątku co przekazuje Kwiecień od rzekomych świadków jest przez Kwietnia zmyślone od A do Z.
   Gdyby istniał choć jeden świadek i opowiadał takie rzeczy to nawet przy całym DEBILIZMIE Kwietnia, Kwiecień wpadł by na pomysł by to zarejestrować choćby na dyktafon i opublikować. Tak zrobił by każdy kto zajmuje się zbieraniem informacji. Kwiecień nigdy tego nie zrobił bo wszystko co mówi jest WYMYSŁEM. Urojonym wymysłem.

   Usuń
 6. na blogu Pinokia kolejna faza. Kwiecień zachowuje się nad wyraz dziwnie. Prochy? alko? a może mix :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to się ubrał na czarno z Polskimi flagami na ramionach i różą wiatrów na klacie.
   Ja pierniczę patriota się znalazł, a jakie miny robi na samym początku! Miny oddające całą jego inteligencję w kolejnym wpisie na blogu>>>

   Usuń
 7. Dobry komentarz z bloga Kwietnia:
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/06/czy-nie-nad-tym-pracowali-niemcy-w.html#comment-form


  //biotek14 czerwca 2014 14:34
  heh niezle brednie po pierwsze mini epidemia o ktorej piszesz w RFN i Jugoslawii byla spowodowana wirusem Marburg a nie Ebola (podobna forma morfologiczna poskrecanej paleczki material genetyczny jednoniciowa nonsensowna RNA)

  wirus ebola nie mutuje? heh kolejna brednia .... czytaj - przypadek odmiany eboli z Reston (mutacja podazyla w takim kierunku, ze wirus stał się nieszkodliwy dla ludzi).

  jesli chodzi o mycoplasma jak i ureaplasma, chlamydie to są ogólnie znane organizmy a nie jak piszesz ze lekarze niektórzy nie znają heh i w kazdym laboratorium analiz medycznych są dostepne testy oparte na markerach genetycznych do wykrywania tychże stworzonek :)..... juz po tych 3ech sprawach stwierdzilem ze niezla fantastyka lecisz i zaprzestałem czytac pozdrawia biotechnolog ;)
  //

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.