piątek, 20 czerwca 2014

Czyim jestem agentem - czyli jakieś niepowiązane brednie + tytuł z dupy.

Czyim jestem agentem 


Po pierwsze konia z rzędem temu kto wie o co temu zjebowi chodzi? Tytuł pytający czyim jest agentem, ale treść wpisu całkiem z dupy, czyli kompletnie nie pasująca do tytułu.
Po drugie nie wiemy czy Grzegorz Bernstein faktycznie znalazł to o czym ten debil pisze, ale sie na pewno dowiemy kiedy sam to napisze w komentarzu. Co do samej informacji, że Kwiecień zgłasza przypadki okaleczeń psów, a może i innych zwierząt na policję to śmiem wątpić czy coś takiego miało kiedykolwiek miejsce? Znając Kwietnia nie zgłosił takiego przypadku nigdy, a pisze tak tylko po to by w ogóle wcisnąć czytelnikom informację o tego typu wydarzeniach pod pretekstem, których usiłuje wszystkim wmówić, że na terenie okolic Riese/Głuszycy skąd pochodzi Kwiecień i gdzie ma matkę dzieją się tak straszne rzeczy będące według Kwietnia robotą ludzi okultystów z pod znaku THULE.
 Nomen omen w dniu 17 czerwca 2014 roku kiedy Kwiecień opublikował na swym blogu powyższą informację, w internecie ukazała się informacja o znalezieniu w Głuszycy spalonego psa polanego benzyną, który spłoną żywcem. Oto ta przerażająca informacja:
Pomóżcie znaleźć tego zwyrodnialca!
http://wiadomosciwalbrzyskie.pl/7923,aktualnosci.pomozcie.znalezc.tego.zwyrodnialca..html
Kopia strony: http://zapodaj.net/f73758e47f7ac.jpg.html
Polecam komentarze jednoznacznie oddające nastroje ludzi-SŁUSZNE!
NIE OSZUKUJMY SIĘ nie jednemu z nas przyszło właśnie do głowy, że to mógł zrobić Kwiecień i nie tylko to.
Biorąc pod uwagę jego rys psychologiczny jaki wszyscy doskonale znamy czyli oszust, niezrównoważony szaleniec obrażający każdego w prymitywny sposób dookoła w kim zobaczy wroga, intrygant, pomawiacz i tak dalej i dalej, to jego rys psychologiczny bez cienia wątpliwości pasuje do właśnie takich zwyrodnialców o jakich mowa w powyższym artykule. A, że stało się to WŁAŚNIE w rodzinnej miejscowości Kwietnia Głuszycy to trudno się oprzeć wrażeniu...
Za pewne nie jeden z was/nas, nie oszukujmy się, widzi w Kwietniu takiego zwyrodnialca zdolnego do takich potworności na chłodno i z zimną krwią, które potem przytacza na swoim blogu dla własnych celów, o których już pisałem, czyli by wcisnąć kit o działających w Riese okultystach satanistach i by przestraszyć potencjalnych poszukiwaczy przed szwendaniem się po Riese.
Przypominam, że Kwiecień w ostatnich dwóch latach, a w szczególności wykazał się tyloma podłymi i parszywymi cechami w swych zachowaniach do wielu z nas, że rys takiego zwyrodnialca pasuje do niego jak ulał. Facet, który zdolny jest do podłych pomówień-znacie je z wizytówki Kwietnia- ma dokładnie taki rys zwyrodnialca psychicznego. DOKŁADNIE. Dla tego w poprzednim wpisie na naszym blogu Gall skomentował już wcześniej jego wpis na blogu i zacytuję go teraz co dopełnia dzisiejszego mojego komentarza:
Moim zdaniem to co napisał ten przygłup jest dowodem na to, że usiłuje przestraszyć wszystkich potencjalnych eksploratorów, poszukiwaczy i wędrowników chcących penetrować Riese i okolice. 
Wszystkie te jego bajki o wilkołakach i wszelkich podobnych bzdurach miały od samego początku na celu budzić grozę u ciekawskich poszukiwaczy i zniechęcać do chodzenia po nie utartych i nieznanych szlakach. Teraz bajka z zaciukanym-rozszarpanym-okaleczonym psem ma na celu przestraszyć ludzi przed bliżej nieokreślonymi wyznawcami nazistowskiego okultyzmu z pod znaku Thule. 
A jeśli nawet znalazł ktoś jakiegoś okaleczonego psa to NIE MAM NAJMNIEJSZYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE TO ROBOTA KWIETNIA.
Przyjrzyjcie się dokładnie całej działalności Kwietnia i wyciągnijcie wnioski. Widać gołym okiem, że facet robi wszystko by zrobić z tematu pośmiewisko i by kierować uwagę poszukiwaczy na te tematy i miejsca, które niczego odkrywczego nie wnoszą. 
Czyim agentem jest ten zjebus to nie wiem i czy w ogóle nim jest, ale jedno jest pewne działa na rzecz odstraszania ludzi od Riese. A jeśli wziąć pod uwagę, że Niemcy od końca wojny też robili wszystko by zniechęcić każdego poszukiwacza, a wręcz uniemożliwić wszelkie amatorskie poszukiwania to wniosek nasuwa się sam w czyim interesie ten kretyn działa.
No co mam czy nie mam racji?
A jeśli mam to co to oznacza? Że w Riese jest coś i to niezbyt głęboko co potencjalnie każdy może znaleźć przypadkiem, coś czego "oni" by nie chcieli by ktoś znalazł.

Kolejna kwestia.
Dzisiaj dostaliśmy na naszego maila krótkie info o tej sprawie co zainspirowało mnie do napisania tego wpisu. Cytujemy:
Witam Panie Tomku!
Oto, skąd biorą się pomysły Kwietnia.
Artykuł opublikowany w ten sam dzień, co kwietniowe rewelacje... przypadek?
Z wybryku jakiegoś zwyrodnialca Kwiecień zrobił "typową robotę Thule"
http://wiadomosciwalbrzyskie.pl/7923,aktualnosci.pomozcie.znalezc.tego.zwyrodnialca..html
Pozdrawiam

X X

Przejdźmy teraz do jeszcze innej kwestii.
Jak widzicie w kopi wpisu Kwietnia z jego bloga w komentarzu czytelnik YoungThug23 zadał Kwietniowi kilka pytań na, które do dzisiaj Kwiecień nie raczył odpowiedzieć po mimo, że musiał ten komentarz zaakceptować. Myślę, że coby Kwiecień nie odpisał nie zmieni sytuacji, którą chyba trafnie opisałem powyżej.../.../
Tomasz Sidor-prestissimoLIVE

DODATEK 1 23.06.2014
Nasz wielki odkryfca tajemnic nadal milczy jak zaklęty i nie odpowiada na pytania:
pełny format: http://zapodaj.net/7eecb5cb63ec2.jpg.html
Najlepiej napisał mu w komentarzu czytelnik emtrec:
 1. Ne te idiotyzmy nie ma odpowiedzi, bo każdy inteligentny człowiek nie wie, co na to wszystko ma odpowiedzieć. Opublikuje Pan, Panie Dariuszu, ten komentarz?
  http://wiadomosciwalbrzyskie.pl/7923,aktualnosci.pomozcie.znalezc.tego.zwyrodnialca..html
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ...

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA17 komentarzy:

 1. Zapomniałem o czymś napisać. Dzisiaj jest piątek. We wtorek byłem na przesłuchaniu na komendzie w sprawie mojego zawiadomienia, które już znacie.
  Uchylam nieco rąbka tajemnicy w jakim między innymi będzie szło postępowanie przeciwko Kwietniowi. Otóż Kwiecień jak napisałem w zawiadomieniu, na dwóch różnych imprezach występował w roli instruktora obsługi broni palnej, a to podpada pod prowadzenie zajęć strzeleckich na, które wymagane są zezwolenia. Ot i tyle gwoli wyjaśnienia tej jednej kwestii.

  Mogę też napisać, że funkcjonariusz z jakim rozmawiałem po obejrzeniu materiału Kwietnia na, którym wyjaśniał jak postąpić ze znalezioną bronią skwitował to tym, że tylko czekałem, aż pokaże jak zajrzeć do lufy by zobaczyć czy jest nabój :)))

  :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to Kwiecień będzie miał grubo bardzo. Może skończą się w Głuszycy mordy rytualne psów i kotów...

   Usuń
 2. To jest super i tego nikt nie przebije ......
  Riese oraz magia Slęży wyzwala moc ..................................

  Kwiecień co jest super? To że jakiś zwyrodnialec okaleczył psa? I ty to nazywasz super? Widać jarasz się kwiecień takimi przypadkami. To nazywasz magią Ślęży? I to ci zwyrodnialcu dodaje moc?

  Każdy normalny człowiek odniósł by się do takiego wydarzenia w sposób krytyczny i wyraził by swoje zdanie o tym, ale nie kwiecień. On pisze to w kontekście magii i dodawania mocy. Dla kwietnia takie wydarzenia są jak widać elementem miejscowego folkloru ubarwiającego klimat Riese i Ślęży.
  No to tylko świadczy o moralnym zwyrodnieniu kwietnia.

  Okaleczony pies, to jest super i tego nikt nie przebije ......
  To w Riese oraz na Slęży wyzwala magiczną moc ..................................

  Tak powinieneś kwiecień napisać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Tomaszu super sprawa że zajął się pan kwietniem bo obnażanie charakteru i poziomu intelektualnego kwietnia bije w środowisko z jakiego właściwie się wywodzi czyli ludzi z podobnymi zaburzeniami jak z nautilusa npn infry i paranormalium BOŻE DZIĘKI CI ZA KWIETNIA TO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA LUDZI NAPRAWDĘ NORMALNYCH fajnie że obnażanie jednego psychopaty pokazuje psychiczne skrzywienia całego tego środowiska.
  Panie Tomaszu jest pan honorowym facetem piszącym prawdę i nigdy nie wymyslającym jak inni kłamstw i niestworzonych rzeczy i to się ceni.
  Bardzo dobry pomysł z tymi dodatkami bo zawsze daną kwestię można dopowiedzieć i uściślić w miarę zapoznawania się z zagadnieniem. Ludzie to czytają z uwagą i wyciągają druzgocące dla Kwietnia wnioski.
  kwiecień jest śmieszny i bardzo dobrze bo przynajmniej jak się pan nim zajął to przestał obrabiać dupy ludziom ze środowiska eksploracyjnego i panu którzy robicie kawał dobrej roboty w tematyce odkrywania tajemnic i niedopuszczania do fałszowania faktów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zrozumienie mojej "walki" Należało by jeszcze do tej listy dopisać Zagórskiego i wszystkich tych, którzy z nim współpracują i kiedykolwiek współpracowali.

   Usuń
  2. dokładnie tak Tomku, rzekł bym nawet że bardziej powinno się pociągnąć do odpowiedzialności karnej właśnie Zagórskiego. On promuje takich podle zjebanych wykolejeńców jak Kwiecień, Owsianko, Witkowski........ Ten bydlak za pomocą swojej telewizji i imprez które organizuje manipuluje i degeneruje tępą swołocz od której wyłudza kasę jak sądzę niemałą. Najgorszym jest fakt że ten czerwony kajdaniarz robi to świadomie i z zimnym wyrachowaniem. Szkoda że w dzisiejszych czasach nie ma karnej pracy w kamieniołomie, publicznych dyb i chłosty. Na taką właśnie pokutę zasługuje Zagórski !!!

   Usuń
  3. Zagórski!!!! ( bo pewnie czytasz naszego bloga ) wiesz o tym że manipulatorami są osoby odznaczające się dużą inteligencją. Często używają oni swoich podstępów i znajomości, aby ofiarę do siebie przyciągnąć lub też - w razie pojawienia się strachu przed publiczną demaskacją zgnoić, oczernić, pomówić nie przebierając w środkach i po trupach.
   Warto również sięgnąć do prawa, bowiem gdy istnieją dowody, w postaci dokumentów, nagrań lub zeznań świadków naocznych, pojawia się duża szansa , że sprawę będzie można postawić na wokandzie. Pomocna będzie znajomość problematyki przemocy mentalnej oraz jej aspektów prawnych, bowiem spora część wspomnianych praktyk ujęta jest w kodeksie karnym jako przemoc psychiczna - proceder prawnie zabroniony.

   W Art. 207. § 1. możemy przeczytać, że "kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Miej bydlaku świadomość że powoli twoja podła działalność jest demaskowana, skończysz podobnie jak Kwiecień lub jeszcze gorzej. Kwestia czasu......................................

   Usuń
 4. Ile razy Kwiecień się osmieszył???
  Chyba nie da się juz tego policzyc. Każdy jego wpis na blogu to posmiewisko. Jego poziom wiedzy z zakresu historii jest żaden, a poziom intelektu równy niedorozwiniętemu psychopacie. Tak to widze po przeczytaniu tego bloga i jego wizytówki.
  Adam.

  OdpowiedzUsuń
 5. KWIECIEŃ TO CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA

  :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądaliście?
  Gdzie Hitler ukrył skradzione złoto?

  https://www.youtube.com/watch?v=3PBPwzAwGag

  OdpowiedzUsuń
 7. Dariusz Kwiecień wie gdzie Hitler schował złoto, tylko wilkołaki pilnują. W kwestii tego filmu - złoto schowane w Lubiążu nie było schowane przez nazistów. "Monety, na które natrafiła ekipa MON-u, nie były skarbem III Rzeszy. Prawdopodobnie stanowiły część zbioru należącego do cystersów, który zaginął w czasie sekularyzacji, czyli w 1810 roku. Możliwe, że bracia go po prostu zakopali." http://historia.focus.pl/wojny/lubiaz-klasztor-na-tranzystorach-1207?strona=1 A to, że później zniknęły jak kamfora - nie ma w tym nic dziwnego. Na byle jakiej stacji telewizyjnej dziś wystarczy się zatrzymać na 10 minut, by mieć świadomość w jakim kraju żyjemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypominam link https://www.youtube.com/watch?v=3PBPwzAwGag

   Emtrec i szanowni Panowie, a może i Panie jeśli nas czytają. Nie ulega wątpliwości, dla mnie przynajmniej, że postaci zaangażowane w poszukiwania "skarby" w tym filmie, mam na myśli tych z najwyższych rządowych sfer doskonale wiedzą gdzie jest to złoto i czymkolwiek by to nie było. Oni swego czasu dysponowali wystarczającymi środkami by to znaleźć i przenieść w całkiem inne niż pierwotne miejsca. Zrabowanego złota i kosztowności było-jest tyle, ze ta niewielka grupka ludzi z samej wierchuszki nie była by w stanie tego wykorzystać. Według mnie "skarb" nadal jest na terenie Dolnego Śląska lub w pobliżu i stanowi zabezpieczenie finansowe dla nich samych i rodzin, aż po wnuki i prawnuki. Dla tego od dziesiątek lat pojawiają się tam ludzie, którzy wprowadzają całą masę dezinformacji by niczego więcej nie znaleźć bo istnieje mozliwość, że ktoś przypadkowo to odnajdzie.
   A na marginesie. Kilka lub kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt ton złota w sztabach nie problem ukryć i to wszystkim pod samym nosem.
   Wystarczy wykuć w skale kilkudziesięciu metrowy niewielki pionowy szyb prowadzący z pozoru do nikąd wrzucić do niego cały depozyt bez skrzyń ot tak gołkiem jak cegły i zasypać- wysadzić. Takich szybów ni w pięć ni w dziewięć na terenie Riese i Dolnego Śląska jest wiele i są znane. Są zasypane lub według wielu nie dokończone, ale nie jest wykluczone, że w jednym z nich lub w niejednym są takie depozyty. Proste jak świński ogon dla mnie i należało by to wziąć w pierwszej kolejności pod uwagę i poszukać tam gdzie najwidniej czyli pod latarnią...

   Usuń
  2. Za wikipedią:
   // W latach 1956-1962 niszczejący Książ został zabezpieczony, a w 1974 rozpoczęto prace renowacyjne[11][8]. Od 1971 w podziemiach znajduje się Dolnośląskie Obserwatorium Geofizyczne, podległe pod Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk[11].//

   Jak myślicie czemu komuna akurat tam zainstalowała instytut, niedostępny dla nikogo? Pilnowany 24g/h? Bo to jest jedyne miejsce gdzie można było schować dowolny kilkudziesięciotonowy depozyt. Co do mojego wcześniejszego komentarza to mimo to należy to brać pod uwagę w poszukiwaniach nieco mniejszych depozytów...

   Usuń
 8. Witam.
  Jako, że wywołany do tablicy, odpowiem: fakt jest taki, że znalazłem na spacerze (na spacerze nie byłem sam) w Głuszycy - okolicy Carskich Skałek (budynek przepompowni) spalonego psa, widok raczej nie do opisania - dość drastyczny a dla mnie bolesny, o czym został poinformowany posterunek policji w Głuszycy, a o zdarzeniu poinformowały lokalne media i nie tylko... Nie twierdzę, że dokonała tego jakaś "grupa" po prostu zwyrodnialcy, którzy powinni ponieść karę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, a skąd Kwiecień wiedział, że to Ty go znalazłeś? Pytam tak z ciekawości.

   Usuń
 9. Chłopaki pod sklepem gadali, bo w gazetach pisało, to podsłuchał i ma wieści z pierwszej ręki :).

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.