poniedziałek, 9 czerwca 2014

1943 Romanowsk - Słońce parzy , a nie grzeje - Czyli mózg się lasuje.

1943 Romanowsk

No i mamy kolejne "świadectwo" na istnienie hybryd ludzi z wilkami! Kwiecień tak napisał na blogu więc musi tak być. Ani słowem o tym kim jest tajemnicza Ilia Walikowskowskaja, a może raczej Wilkowskowskaja?
Kolejna mityczna postać rzekomy naoczny świadek. Już pisałem, że w czasie wojny Niemcy pędzili do pracy przymusowej tysiące ludzi rożnej narodowości, którzy byli wygłodzeni, zaniedbani, schorowani, zarośnięci i brudni w obdartych łachmanach i większość z nich mogło po wielu tygodniach ciężkiej morderczej pracy wyglądać jak stworzenia nieludzkie. A jeśli dołożymy do tego, że wielu żydów ze swej natury nie grzeszy urodą i z samej natury wygląda jak jakieś zmutowane genetycznie monstra o zniekształconych rysach twarzy to widok takiego kogoś u małego dzieciaka mógł sprawić, że na całe życie taka osoba miała w pamięci obraz jakiegoś monstrum. Nawet zacofani dorośli mogli uleć takiemu złudzeniu więc tego typu doniesienia o ile w ogóle są prawdziwe w co należy wątpić w wydaniu Kwietnia, należy brać poprzez pryzmat takiego możliwego faktu.
Nasz odkrywca tajemnic czerpanych z zakamarków chorej wyobraźni nie zawsze może nawet swojej nie raczył nam nawet szerzej napisać skąd owa Ilia nagle się wzięła, jakie źródła o niej wspominają, gdzie ewentualnie jej przypadek można by bliżej poznać. Nigdzie o kimś takim nie ma nawet wzmianki. 
tak więc owa Ilia jest kolejnym wymysłem naszego poszukiwacza od siedmiu boleści, a właściwie od siedmiu tajemnic nie z tego świata. No, ale by to zabrzmiało wiarygodniej to sobie nasz odkrywca dodał, że tajemnicza Ilia otarła się o proces Norymberski tylko jej rewelacje jakoby były tak niewygodne dla ówczesnych zwycięzców, że jej demaskujące nazistów zeznania zostały odrzucone!
no cóż w miarę wzrostu temperatury/za oknem 30C/ rośnie stopień grozy na blogu naszego bohatera.


Wszystko wskazuje raczej, że tegoroczne upał, tak na marginesie wcale  nie większy niż w poprzednich latach, zabija, ale szare komórki w mózgu naszego odkrywcy. 
I faktycznie naszemu bohaterowi przydał by się dłuższy pobyt w Riese w jakieś chłodnej sztolni bo jak tak dalej pójdzie to niedługo zobaczymy naszego poszukiwacza w garnku na głowie, okularach spawalniczych i kombinezonie hutniczym.OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA

11 komentarzy:

 1. Ja też widziałem ostatnio człowieka pijaczka, który pochodził z Gdańska i wyglądał trochę jak hybryda Kwietniowego umysłu, palce u rąk miał jak gekon, żaba, jakby mogły się przykleić do ściany i po niej chodzić, ja wiem że to genetyczna sprawa raz na milion się zdarza, Kwiecień miałby potwierdzenie swojej teori...i to taka jest różnica między zdrowym a chorym umysłem, niby widzimy to samo a są to dwa inne światy

  OdpowiedzUsuń
 2. coś dla Kwietnia na codzienne śniadania

  http://dodomku.pl/images/products/400x400/full/00020566.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpisy na blogu Kwietnia przypominają wpisy czuba majacego nagłe ataki. Krótkie i niezrozumiałe jak w jakimś pijanym zwidzie. Głosy mu podpowiadają przeslania z zaświatów i wychodzi to co widać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchajcie w zimie miały nas wymrozić mrozy teraz upały mają nas wydusić, a słonce zabić do reszty. Normalnie fiksum dyrdum przez te upały Kwietniowi się rzuciło na mózg. Spadnie deszcz a Kwiecień wieszczy potop tylko największy potop w jego wykonaniu to był jak szczał po balkonie :) Coś to otwarcie wrót i koniec świata nie może przyjść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień powinien w reżimowych mediach zapowiadać pogodę, tam miał by oficjalne przyzwolenie na jego zryte prognozy.

   Dareczku :) czyżby chłodziwa brakuje w te upalne dni? świeci rezerwa? idź pod sklep może ustrzelisz jakiegoś Leszka na chłodne złote paliwko :)

   Usuń
 5. Kwiecien daje sielne dowody ze poza patologicznym klamca i mitomanem jest takze meteopata i to w najbardziej pierdolnaietej formie.
  Za Wiki:
  “Meteoropatia (meteopatia) – patologiczna reakcja organizmu człowieka na działanie czynników meteorologicznych, uzależniona od jego wrażliwości indywidualnej. Chorobotwórcze działanie zmian pogody na organizm.
  Objawami są ogólne osłabienie organizmu, senność, niestabilność emocjonalna. Mogą pojawić się ból głowy oraz stawów (w przypadku choroby zwyrodnieniowej, wcześniejszych uszkodzeń).”

  Jak widac u niego objawiaja sie wszytskie objawy, przypomnijcie sobie jak gadal (chyba w Rudzie Slaskiej?) o tym dziwnym oslabieniu gdy mu sie kreci w glowie, nie ma na nic sily...
  Choc mozliwe ze stoja za tym jego schizofreniczne schizy przez ktore dopatruje sie apokaliptycznych wydarzen w kazdym niemal naturalnym zjawisku.

  OdpowiedzUsuń
 6. No to drodzy patrioci coś na poprawę humoru. Kwiecień przy tym to mały pikuś. Będziemy płacić za nazistowskie eksperymenty ulepszania świata w taki sposób:

  1
  www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

  2
  http://www.polishclub.org/2014/06/09/rzadzacy-zdrajcy-zadecydowali-polska-a-nie-niemcy-wyplaci-zasilki-za-holocaust/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  Cieszycie się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dolewają pasożydy oliwy do ognia oj dolewają. Nie wiem czy są świadomi że z ogniem nie można igrać bo zbytnio wzniecony może poparzyć........

   Usuń
  2. Jeszcze się tak w historii ludzkości nigdy nie zdarzyło by jakiejkolwiek nacji udało się całkowicie zapanować nad inną/innymi w całości. Nawet Żydzi niegdyś zniewoleni zdołali się wyrwać z niewoli i stworzyć swą odrębność. Historia zna przykłady gdy jedna nacja zniewalała inna przez długi czas, ale prędzej czy później ponosiła za to srogą karę i zostawała pokonana. I tak samo będzie tym razem. Ani nakaz religijny, ani nakaz chciwości i dążenia do dominacji nie pozwoli na dłużej bezkarnie nikomu rządzić innymi. To do czego zmierzają zydzi to chęć rządzenia innymi narodami, stanowienia nad nimi prawa i podporządkowywania ich własnym interesom. I dla tego moja przepowiednia jest taka, że to ostatni raz gdy żydzi próbują dokonać tego. Do pewnego stopnia im się to udało i jeszcze być może uda, ale to tylko dla tego bo oni mają przymus nie mając tak naprawdę bezpiecznego miejsca na ziemi. My Polacy i wiele innych narodów mamy swój dom dający nam poczucie bezpieczeństwa co prawda jeszcze złudnego, ale mamy i dla tego ociągamy się z podjęciem działań by żydowska mniejszość nie zapanowała nad nami. Społeczeństwo jeszcze nie w pełni dostrzega to zagrożenie, ale tego się nie da już niedługo ukryć bowiem żydów będzie coraz więcej i będą coraz bardziej widoczni we wszystkich sferach życia społecznego. Polacy to wtedy dopiero zobaczą i wcale na działanie nie będzie za późno. Żeby jakakolwiek mniejszość nad nami zapanowała całkowicie i bezwzględnie do czego żydzi zmierzają musiała by stanowić spory % naszego społeczeństwa. I do tego zapewne dojdzie tylko jest jedno ale. Żydostwo dążąc do dominacji i doprowadzenia Polaków do podległości i zniewolenia ekonomicznego automatycznie doprowadzi do zubożenia społeczeństwa, bo taki jest między innymi ich cel. Ale to ale właśnie wynika z tego zubożenia. Dohdzie do takiej sytuacji, że wielka zubożona część społeczeństwa zacznie się organizować w partie polityczne, grupy oporu, niezadowolenia itd i to właśnie z pośród tych warstw społecznych wywiedzie się grupa, która rozpocznie jawną walkę z tym. Dojdzie do takiej samej sytuacji do jakiej doszło w Niemczech przed wojną. Antysemityzm znów będzie coraz większy i kto wie czy ta sytuacja nie zrodzi kolejnego Führera.
   Tylko tym razem to nie będzie antysemityzm kierowany do zwykłych żydów prowadzących małe interesy tylko wobec żydowskiej władzy. I to będzie prawdziwa wojna jeszcze większa niż ta jaka rozpętał Hitler. Polacy i inne narody pomni historii widząc, że żydowska nacja po mimo cierpień II wojny światowej dąży do zapanowania nad innymi narodami, dojdą do wniosku, że to zło, które ciągle się odradza ograbiając ich i podporządkowując. Prysną obecnie wypracowane normy moralne w interesie nacjonalistycznych wartości i wtedy może nastąpić faktyczne ostateczne rozwiązanie. I nie pomoże tu system państw policyjnych, system prawa kierowany przeciw społeczeństwi bo jak ludzie się zbuntują i powstaną to żaden system nie da rady tym bardziej rządzony przez mniejszość.
   W latach komuny Polakom tylko dla tego nie udało się obalić żydo komuny i ich osądzić bo oni mieli w społeczeństwie swych ludzi jako przywódców. ten numer po raz kolejny nigdy już nie przejdzie i ludzie długo nie dadzą się zwodzić przez system bez takich wtyk. te co jeszcze są tracą autorytety i siłę przebicia o Polacy zaczynają to zauważać. A bez tego trudno jest do końca manipulować społeczeństwem jak wtedy. I dla tego przyjdzie moment gdy społeczeńtwo/wa postaną i się temu "planowi" ostatecznie przeciwstawią. Najpierw będzie walka z podziemia jak za czasów okupacji, a potem coraz bardziej jawna, ostateczna. tak ja to widzę w okresie mniej więcej kolejnych 70-100 lat.

   Usuń
 7. Kwietniowi znowu odpierdoliło, pojechał po bandzie na maxa, zerknijcie na jego bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jesusie tym razem to już mu kompletnie padło na mózg. Nawet nie wiem jak to skomentować, ale zmierzę się z tym wyzwaniem :]

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.