środa, 14 maja 2014

Przepraszam iż tak rzadko teraz piszę - Oj dzieje się - Czyli kolejna porcja prostackich zboczonych insynuacji, kłamstw i farmazonów w wydaniu Dariusza Kwietnia

http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/przepraszam-iz-tak-rzadko-teraz-pisze.html
I czego innego się po Kwietniu można było spodziewać? Kolejna garść kłamstw i zboczonych sugestii w typowym dla tego idioty otępieniu. Z ostatniej jego żałosnej prelekcji wynika, że ulega temu otępieniu z powodu przedawkowania fluoru jaki sobie uroił, że go faszerują nim..
Nie chciałbym być w Kwietnia skórze podczas faktycznego spotkania Sawiaka lub Sidora z te zboczone nieustanne pomówienia.

A kit, że on i jakaś bliżej nieokreślona grupa z georadarem prowadzi poszukiwania na Sajdaku, Gorze Niczyjej i w innych miejscach to Kwiecień może wciskać takim samym durniom jak on sam.Co co posiadają w tym środowisko georadar i faktycznie prowadza tam badania maja Kwietnia za totalnego zjeba i maja z niego niezła polewkę jak całe szacowne towarzystwo eksploratorów. Kwiecień się tylko chwali, a niczego nie prowadzi, żadnych badań żadnym georadarem co najwyżej może sobie postać koło kogoś i być widzem o ile nie dostanie kopa i nie zostanie przegnany by się potem pod kogoś nie podszywać i do kogo nie podklejać.
Co do sugestii, że Karola ktoś olał to jest zupełnie na odwrót. To Kwiecień staje się z wolna personą non grata w całym eksploratorskim środowisku i wypisuje te bzdury z zazdrości.
Karol jest zaproszony przez Panią Lamparską na Dolnośląski Festiwal Tajemnic zamku Książ za kilka tygodni. Kwiecień i tak się tam nie pokaże bo środowisko ludzi jakie tam zawita ma Kwietnia za idiotę z tymi jego banialukami. Będą to naukowcy i badacze i grupy eksploracyjne posiadające jakiś status prawny, a Grupa Karola jest tam zaproszona ze względu na dużą wiedzę dotyczącą Masywu Ślęży. Karol wraz z jego grupą będą tam mieli wykład na temat eksploracji Ślęży o czym Karol obszernie napisze na swoim blogu po tej imprezie.
Sądzę też, że Karol poświęci kilka minut na omówienie problemu nieodpowiedzialnych eksploratorów i pseudo eksploratorów chcący w łatwy i tani sposób wyrobić swój fałszywy wizerunek i autorytet na taniej i wymyślonej sensacji o Ślęży. Przypomnę o tych mnichach, których jakoby kiedyś w nocy widział Kwiecień na Ślęży w jakimś pół śnie.
A pani Lamparska to o Kwietniu ma takie samo zdanie jak my wszyscy. Ponieważ widziała kilka postów tego słynnego eksploratora na swój temat. Kwiecień nie raz wyrażał się o niej bardzo negatywnie i niepochlebnie oraz wysyłał do swoich znajomych esemesy pełne oszczerstw na jej temat, które ona widziała, a których ze względu na szacunek do niej nie będziemy publikować.

Oto jak karzeł intelektualny i skończona szuja pomawiająca na prawo i lewo wysiliła się na swym blogu by napisać kolejną porcję skarlałych oszczerstw i prostackich docinek zarzucając dwóm facetom wykształconym lepiej od niego karłowatość umysłową i po raz kolejny homoseksualizm.
Oto potega intelektualna Dariusza Kwietnia! Napisać na blogu, że Sawiak i Sidor są kochankami!
Możemy tylko podziękować Kwietniowi za tą kolejną porcję błazenady intelektualnej i pozerstwa eksploracyjnego na, które nic poza słowami nie ma.


http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/oj-dzieje-sie.html

Druga notka tego paranoika z dziś mówi sama za siebie. Nasz piewca apokaliptycznych wizji już uciekł i czeka na armagedon gdzieś w terenie.
Obawiam się, że wkrótce miejscówki w terenie zamieni na cztery kąty z kratkami jeśli wreszcie ktoś mu udowodni, że jest zwykłym przestępcą działającym nielegalnie jako przewodnik, instruktor samoobrony i posługiwania się bronią w sposób skrajnie nieodpowiedzialny i niebezpieczny dla postronnych widzów/czytaj poprzednie wpisy na blogu.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz dawnych wyczynów Kwietnia:

WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#724021 komentarzy:

 1. Panie Tomaszu. Rozwalasz na czesci pierwsze swoim podejsciem tego oszołoma Kwietnia. Ze zwyklego folklorysty o barwnych przekolorowanych opowiesciach robisz autentyczne pośmiewisko. Wszyscy i tak wiedzą juz od zarania ze to co on opowiada to fikcja i folklor.. Bardzo dobrze, że dzwonisz , nagrywasz urzednikow i ujawniasz światu wielkiego klamce i manipulanta. Chwalebne jest to, że próbujesz ostrzec ludzi mogących być potencjalnie osmieszonymi przez Kwietnia. Niestety wielu z nich splamiło sie współpraca z Kwietniem jak chocby Szpakowski. Na szczęście i on pozbył sie Kwietnia miejmy nadzieję, że na zawsze. Takiej komedii juz dawno nie bylo z tagiem "riese"von Kwiecień. ... Gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie od tego typu tekstów jakie dzisiaj nie po raz pierwszy zaserwował Kwiecień na swoim blogu zaczęła się ta cała krucjata przeciwko niemu. Kwiecień od samego początku nie przyjmował słów krytyki, a kiedy ktoś zaczął mu je pisać od razu upatrywał w nim jakiegoś najemnego wroga chcącego pokrzyżować mu plany w objawieniu prawdy. Wiele osób go swego czasu krytykowało za co byli pomawiani o wszystko to czym kwiecień się właśnie popisuje. ja przypomnę, że i mnie się dostało tylko za to, że tej kanalii chciałem pomóc w prowadzeniu forum i zachęcaniu ludzi do wpłacania na jego konto by miał na te zasrane odkrywanie tajemnic. Co dostałem w zamian wszyscy wiedzą opisałem to na forum w jego dziale, który założyłem tylko dla tego bo Kwiecień nie tylko okazał się kłamca i folklorystą wprowadzającym szkodliwe bajdy dla faktycznej historii, ale zwykłym draniem.

   Usuń
 2. Nie zgadzam się w jednej kwestii z z autorem tej strony. Pan Kwiecień nie staje się personą non grata - on nią jest w środowisku eksploracyjnym od dawien dawna.
  Co do georadaru będącego w jego posiadaniu i użytkowaniu to czekamy na wyniki badań ;-). Gdyby takowy miał to by już dawno chwalił się nim jak małpa znalezioną blaszką, no ale co można zrobić z zazdrości widzimy na jego stronie. Śpi w lesie, mieszka w sztolni, codziennie jest na Ślęzy i w na Soboniu z georadarem ii jeszcze posty nadaje na bieżąco. Prawdziwy komandos niech sobie do tego georadaru słownik ortograficzny dokupi, bo błędy sadzi jak gimbus z ostatniej ławki. Czekamy na wyniki Panie Kwiecień - oczywiście mam na myśli wyniki badań lekarskich na głowę - może ten geo-radar zdoła przeniknąc tę pustkę umysłową....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10/10
   Co do srodowiska eksploracyjnego to chcialem to samo napisac.

   Kwiecien jakby mial szanse zrobic sobie filmik kolo czyjegos georadaru to bylo by to w mig na jego stronie, gdyby dostal georadar do dyspozycji to mielibysmy o tym cala serie na DVD plus dwie ksiazki.

   Usuń
 3. Nie wiem jak Wy koledzy ale ja na miejscu Tomasza i Karola spuścił bym Kwietniowi solidny wpierdol. To co ten schizol wypisuje jest nie do przyjęcia. Chłopaki mimo że działają w trochę innych dziedzinach są fachowcami którzy poświęcają się swojej pasji i za to należy im się szacunek. To chore bydle na każdym kroku chce wszystkich ze sobą poróżnić wylewając podłe nieprawdziwe pomyje.Co gorsze robi to na forum publicznym.

  p.s. Kwiecień jest sam jak georadar tzn alkoradar, skanuje lokalizacje najbliższych sklepów monopolowych bądź potencjalne ofiary które można ustrzelić na darmowe wprowadzanie cieczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. I gdzie jest teraz nieomylny koniczyna , patryk, boczek i reszta tych baranów czego nie czytaja tych wpisów może tak szybko znikaja ,że nie maja czasu ich przeczytac. Wstyd panie Kwiecien. Darek kiedy ty byles na Riese co ty gadasz , a wogole gdzie Ty uciekles do Malborka z krzyzakami pojechałes pod Grunwald. Wstydu oszczedz sobie alkoholiku.
  PS Nie wiesz co napisac. Dobra rada nie pisz juz nic !!! I zamknij kloake zrobisz przysługe wszystkim miernoto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Debil chwali się że ma georadar ;-) . Niech się pochwali wynikami badań, a nie bredzi w malginie alkoholowej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecień jest żałosny. Natomiast styl w jakim są "dementowane" jego baśnie jest idealnie dobrany do poziomu Dariusza Kwietnia. Panie Tomaszu ma Pan specyficzny sposób wypowiedzi typowy dla ludzi wykształconych i ludzi intelektu. Nie nadużywa Pan epitetów jak to niektórzy Panu zarzucają bez podania przykładów w swej pustej i złośliwej retoryce, a jedynie pozwala sobie na soft – mocnymi określeniami uprzednio uzasadnionymi i uargumentowanymi merytorycznie na przykładach zachowań Kwietnia. Pańscy oponenci zaś mają poważne braki w sztuce słowa pisanego szczególnie Kwiecień co widać na powyższym przykładzie. Wszystko to niestety ośmiesza ich i Kwietnia potwierdzając to co Pan pisze.. Pan Kwiecień najlepiej sam siebie recenzuje swoimi blogowymi "dziełami". Ilość energii i pracy włożonej przez Kwietnia w zdeprecjonowanie Pana osoby wskazują na rodzaj przypadłości nerwowej o charakterze kompulsywnym. Dla tego to nie jest tego warte by tym osobnikiem zbytnio się zajmować. Zdecydowanie bardziej skuteczna jest oględna, konkretna, KRÓTKA, pozbawiona tego emocjonalnego ładunku konstruktywna i bezpośrednia krytyka, którą zauważyłem, że często Pan stosuje gdy brednie i pomówienia Kwietnia stają się coraz bardziej rozbrajająco absurdalne.
  Jakkolwiek twardo stoję na stanowisku, że Kwiecień to niepożyteczny idiota, tak znalazł w Pańskiej osobie godnego przeciwnika, który tę niepoczytalność jak nikt inny wykazuje i udowadnia.

  P.s. Panie Tomaszu zarzucają Panu, że sam Pan sobie odpisuje w komentarzach udając anonimów. Zarzucając przy okazji nieznajomość interpunkcji i stylistyczną niezborność. Nic bardziej mylnego. Wielu ludzi pióra i intelektu ma podobny styl pisania wynikający z wykształcenia i umiejętności posługiwania się prawidłowymi formami pisarskimi pozwalającymi zbudować zdanie złożone poprzez jego rozpoczęcie, wypełnienie i zakończenie. Tacy jak Kwiecień i Ciołki z jego otoczenia powinni się uczyć od Pana i zamiast czepiać się pierdów typu błędy interpunkcyjne powinni przemyśleć treści jakie Pan pisze i ideę jaka temu przyświeca!!!
  Większość ludzi popełnia proste te same błędy interpunkcyjne i nie jest to nic nadzwyczajnego i ich wyróżniającego. Ot Internet jest źródłem przykładu i jeden od drugiego nabiera pewne błędny jak choćby to, że nie stawia się przecinka przed "który" w zdaniu, w którym słowo "który" poprzedza przyimek. To błahy bzdet o, który czepiają się tylko idioci lub kretyni nie rozumiejący pożyteczności Pańskiej działalności..


  Proszę mi pozwolić na końcową refleksję. O ile Kwiecień i jego specyficzna mitologia (i mitomania) mnie zaniepokoiły, o tyle Pańskie inicjatywy wymierzone w Kwietnia budzą nadzieję, żem szkodnik ten nieco przycichnie, a jego autorytet nie będzie już taki chwytliwy dla młodych pokoleń, które ze szkodą dla siebie upatrywały w nim źródło wiedzy.

  Mam nadzieję, że starczy odwagi i determinacji do dalszej walki z tą patologią.

  Pozdrawiam.

  Marcin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie mały bzdet czasem ktoś się czepia, a przecież popełnia ten błąd 3.4 internautów jeśli nie więcej. Sam Mickiewicz sadził błędny nie mniejsze niż Kwiecień i nikomu to nie przeszkadzało. Dla tego piszę w translatorze jak i większość z nas by nie pokazać tej Mickiewiczowskiej ortografii. Nie no nie jest ze mną, aż tak źle choć jak każdy pewne braki są. Ale czy to jest takie istotne w tym moim przekazie gdzie się do diabła stawia przecinek?
   Niestety są matoły co szukają dziury w całym zamiast skupić się na idei walki z oszołomstwem. Na szczęście większość sama nie lepiej pisze od Mickiewicza więc uchodzi to ich uwadze. Ale z drugiej strony może dla tego tacy jak Kwiecień z rażącym niedouczeniem z języka Polskiego zdobywają taki poklask.
   Ze swej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że są pewne głupie i niepotrzebne zasady w Polskiej pisowni, z którymi walczy wiele osób. Ale to już inny temat.

   Usuń
 7. Już maj a Kwiecień wciąż nadaje. :-)
  Co do ostatniej wiadomości, to trzeba ją odpowiednio odczytać, broń boże nie dosłownie. I tak: nie Sajdak, a Głuszyca, nie georadar a karawan, nie grupa poszukiwaczy a żałobnicy i nie odkopywali skrzynię ze skarbem, tylko zakopywano trumnę. Kwiecień zawieruszył się na mieście, trafił na cmentarz, zobaczył dziurę w ziemi, trochę ludzi, dziwny pojazd i pomyślał, że to zjazd ekploratorów. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WRÓCIMY DO TEGO WPISU za kilka dni może tygodni i zapytamy Kwietnia gdzie są efekty tej georadarowej pracy?
   Odpowiedź uzyskamy-nigdzie.
   Wtedy dopiero część lemingów zawiedziona zrozumie, że to była kolejna Kwietniowa ściema w maju. I wcale nie trzeba czekać kilku tygodni by dziś zapytać o efekty zapowiadanych wcześniej miesiące wstecz prac podobnego typu. Nigdzie nie ma żadnych. Kwiecień tylko pisze i żyje w świecie wyobrażeń myśląc, że to wystarczy by się pokazać i zrobić wrażenie.

   Usuń
  2. Może go ktoś widział, jak chodził przy ziemi z radiem-jamnikiem z lat 90-tych, które znalazł gdzieś na śmietniku? Na takim radiu może nagrywać wyniki badań na taśmę i je kopiować w celu odsprzedaży na zlotach. :-)

   Usuń
  3. Z radiem to go nie widziałem, ale z jamnikiem psem to tak. Chodzą słuchy, że tylko jemu przekazuje tajne informacje, które ten jamnik zapisuje w swej podświadomości. Potem Kwiecień je odczytuje swym tajemnym zmysłem z pola biomorfologicznego tego jamnika i nagrywa audycje. Jamnik musi mieć jakieś splatania kwantowe na neuronach bo odczytane informacje potem kupy się nie trzymają i wychodzi to co wychodzi. Ale płyty i tak wstawia na czary mary bo kto by się połapał w tych kwantowych splątaniach :)

   Usuń
 8. Kwiecien jakby mogl pobawic sie georadarem to zaraz wydalby o tym serie na DVD, w sumie przy takim idiocie to nie zdziwiloby mnie gdyby dla poklasku zrobil sobie serie zdjec czy filmik z jakas stara walizka z miernikami elektrycznymi lub zmajstorwal wraz z debilami jakies stare radio czy wzmacniacz w walizke i udawal ze ma georadar pozujac na szpeca.
  ;)
  Prochy mocno oraja beret, szczegolnie zapijane wodka co widzimy po Darku.

  OdpowiedzUsuń
 9. już po godzinie 13stej wiec leki zaczęły działać i wpis znikł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie usunął tylko pewnie coś Ci w przeglądarce nie pokazalo. Ale nie wykluczone, że usunie bo usuwa każdy kompromitujący go wpis pokazujący schizy i skurwysyństwo, a te ostatnie dwa pokazują to w całej rozciągłosci.

   Usuń
 10. Debil chwali się że ma georadar ;-) . Niech się pochwali wynikami badań, a nie bredzi w malginie alkoholowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne doczekamy się jakis wyników i wielkich odkryć. Nikt zdrowy na umyśle nie współpracuje z Kwietniem poza ostatnimi wyjątkami z MTMiU i PRLu i tej strzelnicy Dworek Grunwaldzki. aLE I ONI JAK DOSTANA PO DUPIE ZA DOPUSZCZANIE kWIETNIA DO SWYCH IMPREZ TEż przestaną
   sorry capslock mi siem włączył :)
   Kwiecień to pozer nic jeszcze nigdy nie odkrył i nie odkryje bo to pozer, którego nikt na poważnie nie bierze. Patrze czasem na te jego poczynania i nie widzę efektów. Trzy lata pitolenia o niczym i działań do niczego nie prowadzących.

   Usuń
 11. Praca nad zawiadomieniem na policję trwa. napisałem już 5 zawiadomień dotyczących osobnych tematów. Mam jeszcze kilka i to może trochę potrwać. Myślałem, że skończę to dzisiaj, ale nie wiem, może się uda. Każde z tych zawiadomień wymaga pewnego opisu by to miało ręce i nogi. Tak więc cierpliwości na pewno niebawem będzie skończone i opublikowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Syzyfowe prace ale hiene utracisz wiec warto.

   Usuń
 12. Czekamy, czekamy Tomku czas skrócić te farmazony! :)

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.