niedziela, 18 maja 2014

Audycja XXVIII - czyli kolejne konfabulacje o hybrydyzacji nazistów i cała masa bredni niespójnie skleconych-pożywka dla tumanów

Masa bzdur, bełkot niespójny, samochwalstwo, intrygi, pomówienia, kłamstwa, mitomania zataczająca coraz większe kręgi, oraz jak Kwiecień jest sponsorowany przez jego maginię.

00:00 już na samym początku Kwiecień zaczyna od odniesienia się do uwag od słuchaczy, którzy mu zarzucają, że niepoprawnie wymawia nazwę "ahnenerbe" mówiąc tak jak się czyta zamiast wymawiać poprawnie "anenerbe" Zaraz potem mówi, że niektórzy zarzucają mu popełnianie błędów językoznawczych. Kwiecień kwituje to pytaniem: jakie to ma znaczenie, powiedzcie? To nie ma najmniejszego znaczenia… 
Nasz wielki znawca nie rozumie, że przekaz historyczny powinien być poprawnyi powinien zaczynać się właśnie od poprawnego wysławiania i znajomości nazw. Dziwne, że przez tyle lat zajmowania się tematem jeszcze sam nie nauczył się poprawnej wymowy. Na domiar złego miast poprawić blednie wypowiadaną nazwę "ahnenerbe" nadal wymawia ja po swojemu w późniejszych wypowiedziach.
00:50 kwiecień z całym naciskiem mówi, że Niemcy byli zbrodniarzami itd., ale przypominamy sobie z poprzedniej audycji jak negował określenie "Niemieckie obozy śmierci"? Wmawiał nam, że powinno się mówić nazistowskie obozy śmierci sugerując, że określenie niemieckie obozy nie jest poprawne. A jakie to były jak nie niemieckie skoro teraz mówi, że Niemcy byli zbrodniarzami? Tak więc sam sobie przeczy.
1:00 Kwiecień mówi, że Niemcy mieli na usługach żydów, Ukraińców… i ty zapomina o całej reszcie wszystkich narodowości wśród, których Niemcy mieli na usługach współpracowników, zakłamując dość oczywisty fakt. 
1:34 Kwiecień roztacza wizję poznania tysięcy,  A NAWET dziesiątek tysięcy ludzi wymieniając jakichś cudotwórców, uzdrowicieli, OBJAWEIEŃCÓW, z czego jak stwierdził 92-95 % to oszołomy! I dodaje jakiś z tyłka wzięty przykład, że jakaś kobieta wypieka chleb z gliny co w Kwietniu wzbudza wątpliwości czy jest normalna.
A ja chciałem zauważyć, że największym OBJAWIEŃCEM to jest właśnie Kwiecień z całym tym swoim bagażem objawień dotyczących planu Himmlera, otwarcia wrót apokalipsy, zmutowanych nadludzi, których Niemcy stworzyli w Riese i cała masa innych absurdów, które głosił i nadal głosi o czym tu na blogu nie raz już pisaliśmy.
2:03 Kwiecień zaznacza, że nikogo nie obraża tylko obnaża ułomność systemu, że pozwala na działania takim oszołomom. No to ja powiem odwracając sytuację, że kwiecień jest właśnie takim wytworem ułomności systemu, który pozwala takim idiotom bezkarnie siać nieprawdę i chore wizje. 
Kwietniowi się wydaje, że jak naskoczy na oszołomów, o których wspomniał to podniesie swoja wiarygodność w oczach lemingów i tym samym jego oszołomstwo nie będzie tak rażące.
2:10 Kwiecień w pewnym momencie kieruje do słuchaczy apel, że jeżeli chcą korzystać z usług uzdrowiciela lub "dyndadełkowca' czytaj radiestety, to byście nie patrzyli na jego dyplomy ponieważ tego talentu nie można się nauczyć bo go się według Kwietnia po prostu ma i to od boga!!!
Ja na to mogę tylko powiedzieć, że predyspozycje radiestezyjno uzdrowicielskie to bardzo skomplikowany temat i jedni się z nimi rodzą, a inni ciężką pracą wyrabiają i taka jest prawda, a nie to co mówi Kwiecień. Osobiście znam ludzi, którzy zaliczają się do jednych i drugich i maja podobne wyniki pracy na swym polu. I jedni i drudzy czasem znajdują cieki wodne gdzie kopie się studnie i jedni i drudzy czasem w jakiś sposób doprowadzają osoby do ozdrowienia i tu powiem nie poprzez własne "moce" tylko poprzez sztukę pobudzania organizmów chorych ludzi do samoobrony przed chorobami i schorzeniami, ale to osobny temat nie na ten moment, o czy tłumok Kwiecień nie wie. Kuriozalnym jest FAKT, że kwiecień krytykuje wszelkich oszołomów dyndadełkowych, wróżki, uzdrowicieli itp. szarlatanów, a sam ze swoimi bredniami wchodzi na rynek obok nich na portalu "Czary Mary" gdzie są do kupienia jego materiały!  Proszę zobaczyć http://www.czarymary.pl/autor_Dariusz+Kwiecien Wśród oszołomstwa o jakim mówi jest jego przewodnik i płyty DVD. Jak to jest więc z wiarygodnością tego oszołoma? Oceńcie sami.
2:40 Kwiecień wyciąga starą gazetkę pochodzącą z czasów głębokiej komuny, a więc propagandowego szmatławcami zaczyna opowiadać o Lebensborn. Pomachał kilkanaście sekund tą gazetką, pomachał i nic nie powiedział co jest w tym artykule o co mu chodzi odkładając gazetkę na bok.
3:20 Kwiecień nagle zmienia temat i wyciąga kolejna stara propagandówkę zaczynając wywód o pierwszych poszukiwaczach Riese, o których to temat według Kwietnia toczy się podobno jakiś bój, tylko nie wiadomo kto i z kim ten bój ma niby toczyć. Ale kwiecień dumny z posiadania tej gazetki, którą uważa za perełkę wymachuje nią nam przed kamerą chwaląc się, że on dłużej zajmuje się tym tematem niż niejeden z tych "wziętych" i znanych poszukiwaczy. No widzicie jaki to ten nasz Kwiecień jest zasłużony i doświadczony!?
Kwiecień pokazuje więc w tej komunistycznej propagandówce zdjęcie rzekomych pierwszych poszukiwaczy -zasłużonych-w Riese, ale ani słowem nie mówi o ich osiągnięciach. Chwali się natomiast, że już nie ma kontaktu z nimi tylko z ich synami! 
4:40 Kwiecień trzymając ta gazetkę i pokazując jakieś wejście twierdzi, że to jest wejście na Soboniu, które to podobne wejście jak to on określił: żeśmy odkryli, tylko władzom miejscowym się to nie podobało i nie pasowało. 
Tak w ogóle to nie pamiętam by Kwiecień kiedykolwiek pokazywał podobne, podobno odkryte wejście na Soboniu, ale to drobiazg nieprawdaż?
5:14 Kwiecień wyjmuje ponownie pliczek starych Rosyjskich gazetek, nie muszę oczywiście nadmieniać, że komunistycznych i propagandowych, mówiąc, że są to dla niego DOKUMENTY, które opisują to co działo się w Norymberdze. 
Tak więc z gazetki pokazującej pierwszych odkrywców Riese skaczemy do Norymbergii, ale co te gazetki konkretnie udowadniają to oczywiście nie dowiadujemy się. Dla Kwietnia jednak te komusze gazetki są dowodami, tylko niby na co - oto tajemnica. Zwróćcie uwagę na to jak Kwiecień międli temat, że to są dokumenty zawierające fakty, którym się nie da zaprzeczyć. Powtarza to z kilka razy w tym swoim bełkocie promując niejako tę komunistyczna propagandówkę, w której jak wiadomo zawsze musiało się roić od tendencyjnych przekłamań i wypaczeń.
6:35 Nagle Kwiecień mówi, że jest pewna grupa Niemców od Klausa Mullera, którzy przyklaskują temu, że niektórzy badacze w tym też i Kwiecień są oczerniani.  Po pierwsze Kwiecień nie jest badaczem tylko dezinformatorem i jeśli w ogóle ktoś miałby komuś przyklaskiwać to tylko Kwietniowi właśnie za sianie dezinformacji, absurdalnych farmazonów i kłamstw na temat Riese. A czy jakiś Klaus Muller w ogóle istnieje to już jest tajemnica wyłącznie tego kłamcy Kwietnia.
Dalej Kwiecień mówi, że jakieś oszołomy co zajmują się Riese od trzech zaledwie lat wypisują w tym temacie jakieś bzdury i sugeruje tym samym, że to oni są opłacani przez Klausa Mullera po to by zaciemnić tajemnice.
Proszę Państwa to kolejne urojenie Kwietnia i bajda obliczona na podniesienie własnej wiarygodności w oczach debili. Kwiecień wymyśla jakiś nowych badaczy opłacanych przez Niemców by pokazać jaki to on jest wiarygodny, gdy tymczasem takiej sytuacji nie ma. Czemu skoro tak Kwiecień nie wskaże ich palcem, a tylko ogranicza się do posługiwania się nazwiskiem Klausa Mullera? Dla czego Kwiecień nie powie więc jakie to niby ci domniemani nowi eksploratorzy opłacani przez Klausa Mullera sieja dezinformacje? Czego dotyczą KONKRETNIE? Bo to są urojenia i kłamstwa Kwietnia jak mówię obliczone na skierowanie waszej uwagi na jakiś domniemanych dezinformatorów. 
7:20 Tutaj Kwiecień nagle zamyka temat oszołomów i dezinformatorów wchodząc na temat, który według niego nie jest oszołomski i dezinformatorski CZYLI NA TEMAT HYBRYDYZACJI!!! I tu się zaczyna po raz kolejny popis urojeń Kwietnia, który twierdzi, że Niemcy w czasie wojny prowadzili prace nad hybrydyzacją ludzi. Ale nagle i nieoczekiwanie czego do tej pory nigdy nie twierdził, Kwiecień zaczyna twierdzić, że główny BUM! nad hybrydyzacją i powstawaniem krzyżówek ludzkich miał miejsce w okresie powojennym w latach 1960-1970 !!! Twierdzić Kwiecień zaczyna, że ten bum ma miejsce we Francji, Belgii, Holandii, Anglii i we Włoszech!!! Nie pomija tez Rosji i Ameryki!
A więc wielka tajemnica Riese gdzie Niemcy zapoczątkowali prace nad hybrydyzacją wreszcie doczekała się rozwinięcia w audycji Kwietnia. Okazuje się, że cała Europa, Ameryka, a nawet Rosja pracuje nad stworzeniem wilkołakopsoczłowieka! Wyobrażacie to sobie. Do niedawna słyszeliśmy, że wilkołakoczłowieki to była domena nazistów, a teraz okazuje się, że nie! I KONIEC. I koniec tej Kwestii bo Kwiecień nagle wchodzi w inny temat pokazując jakąś stara książkę.
8:00 Kwiecień wyjmuje jakąś Rosyjska książkę i pokazuje zdjęcia z getta żydowskiego i innych miejsc w czasie wojny bełkocąc coś o tym, że podczas procesów Norymberskich dokumenty te zostały olane. Bzdury totalne bowiem w procesie Norymberskim wykorzystano jeszcze mocniejsze materiały i to uznane pokazujące dokładnie to o czym pierdzieli Kwiecień. 
Dalej Kwiecień chaotycznie przewraca kartki tej książki i komentuje akurat otwarte zdjęcia bez ładu i składu polecając ją widzom ze względu na prawdziwość faktów w niej opisanych. Nie znam tej książki i trudno jednoznacznie stwierdzić co w niej jest prawdą, a co propagandową komunistyczną ustawioną mistyfikacją czy nadinterpretacją, ale jedno jest pewne książka nie do zdobycia i nie do przeczytania przez większość z nas nie znających dobrze języka Rosyjskiego. Tym sposobem Kwiecień lansuje się na wielkiego obrońcę prawd jakim Alianci zaprzeczali jakoby i wywijając kolejnymi książkami pokazuje jaki to on jest oczytany.
12:35 kwiecień zaczyna jazdę po ludziach występujących na festiwalu tajemnic w Zamku Książ organizowanym w sierpniu tego roku. Kwiecień chwali się, że rozmawiał z prawdziwymi naukowcami i badaczami, którzy na ten festiwal nie przyjadą i się nie pokażą tym samym dyskredytując tych wszystkich, którzy tam będą. Oczywiste kłamstwo ponieważ Kwiecień od prawa do lewa uważany jest przez środowisko naukowe i badawcze z wyższym wykształceniem po prostu za debila i oszołoma więc nie ma żadnych znajomych wśród prawdziwych naukowców. Oczywiście jak zwykle nazwiska nie wymieni bo po co? Wystarczy przecież matołom powiedzieć, że rozmawiał z prawdziwymi naukowcami i to wystarczy no nie? Kwiecień dopowiada, że prawdziwi naukowcy i badacze nie wezmą w tym festiwalu udziału bo to komercja! Komercha? A czy nie jest komercją sprzedawanie swego żałosnego całkowicie zmyślonego przewodnika po Riese na Czary Mary" i dwóch innych pozycji DVD obok oszołomów takich jak Zagórski i Rogala lansującego bajki o Reptalianach?
No to się nazywa niekomercha. Przypomnę linka http://www.czarymary.pl/autor_Dariusz+Kwiecień 
Tak więc zazdrosny Kwiecień za to, że to środowisko całkowicie go olało za jego idiotyzmy jakie ludziom wciska teraz w taki sposób odgryza się podważając ich autorytet nazywając komercją. Nie twierdzę, że wielu z nich to faktycznie badacze kręcący się wokół tematyki jak bąki bez wymiernych rezultatów, ale w tym przypadku z Kwietnia wylazła czysta zawiść i zazdrość.
13:00 Kwiecień nagle znów zmienia temat i wyjmując książkę Włodzimierza Antkowiaka zachwala jego osiągnięcia poszukiwawcze tym samym podpinając się pod jego autorytet. Nie po raz pierwszy Kwiecień tak robi. W pewnym momencie Kwiecień otwiera książkę i wskazuje na Gintera Grundmana, który według Kwietnia tworzył skrytki na Dolnym Śląsku?! O ile mi wiadomo to Ginter Grundman jako historyk sztuki, a nie jak mówi Kwiecień archiwista faktycznie typował miejsca nadające się do chowania zrabowanych dzieł sztuki i selekcjonował te dzieła wg. ich wartości historycznej i materialnej. O tym wypadało by szerzej opowiedzieć tłumokom nieobeznanym, ale Kwiecień tego nie zrobił. Natomiast zaraz Kwiecień dodaje, że na podstawie prac Grundmana zostały stworzone tzw. listy von Schrecka co jest bzdurą, ponieważ to co wiemy o Grundmanie to jest tylko lista miejsc w, których zdeponowano dzieła sztuki wytypowanych przez Grundmana. Dla ludzi obeznanych z tematem wiadomo jest, że lista miejsc wytypowanych przez Grundmana nie jest listą pełną. Z kolei listy sapera/ von Schrecka/ opisują techniczną stronę ukrywania i zabezpieczania materiałami wybuchowymi ukrytych depozytów, ale bynajmniej nie dotyczących działalności Grundmana. Listy von Schreka o ile wiem nie wspominają nic o zaminowywaniu zleconym przez Grundmana. Kolejna kwestia to wiarygodność samych tych list von Schrecka. Ich gazetowe publikacje to nic innego jak dezinformacja. Miejsca w nich podane są fałszywe i nigdy w nich nic nie znaleziono, ani nie znaleziono działań von Schrecka. Jeśli kiedykolwiek von Schreck sporządził takowe listy to na pewno nie podał prawdziwych miejsc depozytów zaminowanych. Ci co twierdzą, że są w posiadaniu prawdziwych list, albo kłamią i blefują, albo nie wiedzą, że mają fałszywki. Poza tym istnieje jeszcze aspekt psychologiczny polegający na przemyceniu do środowiska informacji o zaminowanych miejscach i przestraszeniu tym potencjalnych poszukiwaczy wszelakich. Cała ta fama o tych listach miała służyć właśnie tej psychologicznej kwestii, a nie naprowadzeniu kogokolwiek na miejsca w, których naprawdę cos ukryto. I tyla. Kwiecień coś tam niby wie, ale nie wie w, którym kościele dzwonią.
14:05 Kwiecień mówi, że został zaproszony na ten festiwal tajemnic przez ważną osobę, w zastępstwie której miałby wygłosić prelekcję wspominając o tych listach. Mówi też, że ta osoba wycofała się z tematu bowiem przekonała się o fałszywości tych list i nie chce o tym mówić na tej imprezie. Ale Kwiecień po mimo pogardy dla całej tej imprezy zapowiada, że jeszcze nie wie jak to będzie i może wystąpi i powie o tych listach co wie. A cóż może powiedzieć o czymś co zostało od początku do końca sfabrykowane? 
14:40 Zmiana tematu i kwiecień znów wyjmuje książkę opowiadając o prochach nazistów w jakichś urnach, które zostały rozesłane po całej Europie za, którymi według Kwietnia trwa z wielką zajadłością akcja poszukiwawcza. Kolejny mit w, którym Kwiecie sugeruje, że na terenie Riese te urny są ukryte. Pokazuje przy tym znów tę stara propagandowa gazetkę ze zdjęciami rzekomych pierwszych poszukiwaczy Riese.
16:50 Kwiecień zaczyna śpiewkę obliczona na własne uwiarygodnianie. Przestrzega by odcinać się od wszelkich grup i fundacji działających na rzecz odkrywania tajemnic bo one nie maja na celu tak naprawdę ich odkrywania, a wzbogacania się i zbierania od naiwnych kasy na działalność.  I trudno się z tym do pewnego stopnia nie zgodzić, ale zaraz dodaje, że sam miał propozycje w tym i w zeszłym roku, ale nie precyzuje jakich i od kogo! No, ale to nie istotne przecież, istotne jest to, że Kwiecień rozsiewa wokół siebie mit wziętego i cenionego poszukiwacza, któremu wszyscy w koło składają psia mać propozycje. 
Przy okazji chwali się, że powstało wokół niego masę mitów z, których w dodatku jest bardzo dumny, mitów o tym, że to on wyrył większość symboli i znaków na Ślęży z czego jak mówi jest dumny. No proszę państwa biorąc pod uwagę jego intelektualne popisy wobec różnych ludzi/patrz WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA/ to nie jest to wcale wykluczone, że ten zjeb tego nie robił. Tylko chory psychol, a takim jest Kwiecień mógłby to zrobić. Tak samo jak na Soboniu niedawno pokazywał, że jakoby jacyś "oni" dokonali po pracach jego grupy dewastacji i zasypania tego co oni odkopali. Jasne Kwiecień wszystko jacyś oni tylko nie Ty. Dalej Kwiecień mówi, że jeśli ktoś robi z niego strażnika i wartownika tajemnic Riese to duma go rozpiera. Kwiecień nie jest oczywiście żadnym strażnikiem, a idiota zaciemniającym na każdym kroku wszystkie te tajemnice poprzez sianie bredni wcześniej wspomnianych. 
18:10 Kwiecień mówi, że żadnej z grup działających pod egida fundacji czy organizacji nie zależy na odkrywaniu tajemnic tylko na zarabianiu na nich kasy. Przypominam, że sam to robi zarabiając na przewodniku zmyślonym od początku do końca i płytach CD na Czary Mary.pl Wskakuje tutaj nagle na pana Szpakowskiego dzierżawcę kompleksu Włodarz z, którym rok temu tak szumnie zapowiadał jakieś eksploracje z, których gówno wyszło. Rozgoryczony Kwiecień przeto mówi, że jemu nie zależało na eksploracji tylko na zdobywaniu naiwnych turystów jak rozumiemy i dojeniu z nich kasy. Tylko o tym było pisane na forum UR już dawno i to, że panu Szpakowskiemu już wtedy zależało bardziej na tym było wiadomo dawno. Przecież przypomnijmy sobie jak Kwiecień pod egida Szpakowskiego relegował swe bzdury na imprezach na Włodarzu w zimie. I do póki Kwiecień nie stał się upierdliwy i nie zaczął wywijać numerów i rozwijać niestworzonych bredni to był przez Szpakowskiego zatrudniany do robienia kasy na idiotach. Teraz Kwiecień się mu odgryza bo dostał kopa i nie będzie do niczego tam dopuszczany. 
18:40 Kwiecień na to mówi, że teraz działa sam, ale dodaje, że jednak stworzyła się WOKÓŁ NIEGO ! pewna grupa nawet posiadająca sprzęt, georadar, kamery, sprzęt do nurkowania i bóg wie co tam jeszcze! Ale oczywiście sa to słowa, puste i kłamliwe słowa bowiem Kwiecień jest uważany za nieodpowiedzialnego idiotę i nikt POWAŻNIE traktujący jakiekolwiek eksploracje by się z nim nie wdawał w żadną współpracę. Kwiecień gada, gada i gada o tym by pokazać idiotom jaki to on jest ważny i jakie to on ma koneksje wśród poszukiwaczy-prawdziwych. 
18:50 Kwiecień nagle wymyśla, że wiele osób proponuje mu założenie fundacji lub stowarzyszenia! Na to on mówi, że nigdy czegoś takiego nie zrobi. No popatrzcie popularność i osiągnięcia Kwietnia dzięki jego nieprzeciętnej wiedzy zdobytej pod kioskami spożywczymi i piwnymi owocuje tym, że ludzie domagają się by założył fundację i stowarzyszenie!
19:00 KWIECIEŃ ODKRYWA NAJWIĘKSZĄ SWOJĄ TAJEMNICĘ. Czyli to, że baba go sponsoruje. Nazwał ja maginą, zapewne od słowa wagina. Kwiecień objawił się wreszcie jako utrzymanek baby. Zaiste powód do dumy. Stary chłop zamiast wziąć się do roboty i zarobić kasę w męski i normalny sposób jest sponsorowany przez jego maginę. WSTYD, OBCIACH, ŻENADA.
W dodatku Kwiecień się chwali, że przyjeżdżają do niego ludzie, którzy wykładają mu w kopertach po 10-15 tysięcy złotych, a on tego nie bierze. Kolejny mit, kolejna konfabulacja, kolejne kłamstwo obliczone na zrobienie wokół siebie aury wielkiego uznawanego badacza i znawcy tajemnic o, którego wiedzę i usługi zabijają się jacyś :oni" bliżej nie określeni. Pytam się kto chciałby jakkolwiek wykorzystać debila do jakichkolwiek akcji, który i tak prędzej czy później stałby się jego wrogiem i chciałby go oszukać? Bo przecież tak zrobił Kwiecień DOKŁADNIE ze wszystkimi z kim kiedykolwiek działał. Kwiecień zawsze każdego oskarży o oszustwo, zboczenie i nieuczciwe zamiary przy jednoczesnym zachowywaniu się jak ostatnie bydle wobec każdego kto mu zaufał. Dowody nawet powyżej w Kwestii Szpakowskiego.
19:50 Kolejna konfabulacja, że dostał parę dni temu telefon jakoby z prośbą by wsparł partię polityczna typu PiS bo oni chcą wykorzystać jego TALENT ORATORSKI !!! Ludzie trzymajcie mnie! Nie będę tego komentował bo każdy normalny człowiek w tym momencie pęka ze śmiechu. Talent oratorski debila bełkocącego nieskładnie i niegramatycznie, nie potrafiącego skupić się na jednym temacie i popełniającego kardynalne błędy językowe. Taki to ten talent Kwietnia. 
20:30- kończę analizę pozostawiając resztę wam czytelnicy, a jest co jeszcze komentować. Nie mam już po prostu siły odnosić się tego wieczora do reszty tych urojonych bredni i konfabulacji. 
Reszta w komentarzach.


Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:

WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA


Reszta w komentarzach.

23 komentarze:

 1. 27:08 "Wnętrze Ślęży", to nic innego jak mapka wzorowana na notesie Blazkowicza z "Return to Castle Wolfenstein". Miks dokumentów z misji Catacombs (katakumby) oraz Dig (wykopaliska). W oryginale było to podziemne przejście z miejsca okultystycznej ceremonii, poprzez wykopaliska, aż do ruin starego zamku Wolfenstein. Układ jest prawie, że identyczny. Kwiecień nawet postarał się o swastykę na diamencie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest całkiem prawdopodobne widząc zbieżność między fabułą gry komputerowej a kwietniowymi konfabulacjami. Kwiecień ma szczęście, że obecnie nie leczy się prądem, bo potrzebna byłaby tutaj średnia elektrownia.
   To w Wolfensteinie wybuchła na końcu bomba atomowa? :-)

   Usuń
 2. Zobaczcie zjeba nawalił na swoim blogu kilka tematów sladem zjeba koniczyny kopiuj wklej i mysli, że tym cos udowodni. Kolejna porcja bełkotu pomieszanie z poplataniem. Hitem odkrycia Kwietnia jest to, że sfora.pl potwierdziła, że bra Hitlera pracował jako kelner dla Niemców, a ci stworzyli tajną armie do walki z Rosjanami

  I Dariusz Kwiecień po raz kolejny "nie" miał racji - informuje o tym od pieciu lat . To jest niemieckie AK , tak postrzega ich USA
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/i-dariusz-kwiecien-po-raz-kolejny-nie.html

  Ale Kwiecień nie zrażony porażką prelekcyjną w Rudzie Śląskiej zapowiada kolejne spotkania!!!
  http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/kolejne-spotkania.html
  Kolejne spotkania
  Spotykamy się na terenie Niemieckiego Obozu Zagłady Radogoszcz jednak wcześniej kolejny weekend w Riese , ilość miejsc ograniczona .Będziemy w raz ze stowarzyszeniem Lubusz organizować tygodniowe warsztaty na ich terenie , majówka w Rudzie Sl owocuje kolejnymi spotkaniami na Górnym Śląsku teraz Helen Hoof . Jednak najważniejsze spotkania w tym roku to Twierdza Modlin oraz Sierpien w Muzeum Powstania Warszawskiego . Do zobaczenia w terenie .

  jasne Kwiecień tylko jak ktoś zadzwoni to nie odbierasz telefonu. poza tym niedawno pisaleś, że nie organizujesz wypadów w teren z nowymi ludźmi tylko ze swoja ścisłą grupą, a teraz piszesz, że majówka w Rudzie Ślaskiej zaowocowała kolejnymi spotkaniami na D. Śląsku tylko z kim? Z wilkopsami chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien z tymi wilkolakami ma zamiar wbic na Dolnoslaski Festiwal Tajemnic, pewnie przypierdola podziemiami na drezynach z podziemnej stacji Sleza poprzez Gluszyce na Ksiaz, gdzie Walt Disnej Kwiecien zaprezentuje swiatu swe najnowsze odkrycia, oczywiscie jako glowna gwiazda imprezy.

   Usuń
 3. W temacie:
  http://zobten.blogspot.com/2014/05/znawca-riese-i-sleza-czyli-kretowisko.html

  Kwiecien rozsmarowany jak zwykle, jak daleko mozna brnac w absurd?
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak daleko jak długo pozwalają fundusze od Klausa Mullera!!!

   A teraz na serio, im bardziej widzę absurdy jakie głosi tym bardziej zaczynam na serio się zastanawiać czy ktoś go nie opłaca by siał te dezinformacje w celu ośmieszenia tajemnic Riese.
   I napisałem to absolutnie na poważnie.

   Usuń
  2. Nie, nie, są jeszcze dziwniejsze choroby. :-)
   Roboty dezinformacyjnej nie powierza się idiotom a ludziom inteligentnym. Tacy nie leją po balkonie a ich dezinformacje są głęboko przemyślane a przede wszystkim (głęboko) sensowne.
   Wiecie, co bym zrobił, gdyby mi się chciało? Zdobyłbym kontakt do kwietniowego lekarza i porozmawiałbym o tym i owym. :-)

   Usuń
 4. http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/karl-donitz-wraz-z-alintami-proklamuje.html
  cytacik:
  Do 23 maja nad siedzibą rządu niemieckiego powiewa niemiecka flaga bojowa ze sfsatyką

  Późna noc Kwietniowi się język pierdoli zamiast swastyką pisze sfsatyką.

  MADZIA TY PI... TY CI... TY WAG... TY MAGINIO! NIE ŚPIJ TYLKO BŁĘDY KWIETNIOWI POPRAWIAJ BO JUŻ ZACZYNAJĄ DZIAŁAĆ NARKOTYKI i gorzała.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=P0McJTe4qcg
  Polecam komentarze pod tą debilną jego audycjom. Na 10 lemingów typu panie Darku kciuk w górę przed obejrzeniem wykładu znajdzie się normalny co wtrąci coś obnażającego kłamstwa i przeinaczenia tego zjeba obszczymurka.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.youtube.com/watch?v=XsPfVemWVWU
  małe rozładowanie emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Większego pojeba od Kwietnia nie ma w całym necie. Te rozmowy telefoniczne i szczanie na balkonie + brednie udowadniane mu na każdym kroku każdego jednego normalnego pogrążyły by całkowicie. Ale ta szmata nie reaguje i jakby nigdy nic się lansuje. kwiecień ty pojebany okurwieńcu przynosisz wstyd Polakom. Tobie przydał by się ciężki wpierdol w terenie zasrańcu od masowania jajec. Gdzie ci ludzie co mu plusuja na yt mają oczy i uszy? Tomasz kiedy to zgłoszenie na policję?! Mam nadzieję, że nie odpuścisz skurwysynowi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie Tomaszu, czekamy na zgłoszenie Kwietnia na Policję, miało być w tam tyg. i nic mamy nowy tydzień mam nadzieję ,że nie olejesz sprawy i złożysz to zawiadomienie/a!!! Pozdrawiam!!

   Usuń
  2. Zawiadomienie skończone. Czekam tylko do jutra na małe uzupełnienia i drobne korekty. Trwało to tak długo bo materiału było nieco do opisania, a i sprawy prywatne nie pozwalały codziennie skupić się na robocie wystarczająco. Ale jutro zawiadomienie będzie zgłoszone, a dowód tego pokazany na tym blogu.

   Usuń
 8. 90% komentarzy pochodzi od autora wpisu. Pobieżna analiza stylu wypowiedzi wskazuje na tą samą osobę (błędy gramatyczne, edytorskie, interpunkcyjne). Wielokrotnie dokonywane trawestacje cudzych wpisów w manierze wskazującej na niskie kompetencje językowe.

  Cały ten "blog" powinien zostać streszczony do zdania oznajmującego "Kwiecień to chuj". I byłaby to prawda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję analizatorstwa grafologiczno-gramatyczno-interpunkcyjnego! Właśnie śmieje się z tego, co najmniej kilkanaście osób będących autorami wspomnianych komentarzy. Nadawał byś się ze swoimi umiejętnościami do pracy w policji. Wejdź sobie na byle jakie forum dotyczące choćby spraw politycznych gdzie piszą ludzie oczytani i często zabierający głos, a zobaczysz, że ich styl, pisownia i wiele innych cech pisowniczych niewiele się czasem różni.
   Twój post również niewiele się rożni od kilku wcześniejszych moich. Te same formy gramatyczne czy podobne stawianie przecinków i co mam powiedzieć, że to ja se to napisałem pod loginem Otto Dalmus? Widzę, że chyba masz jakieś fobie i manie prześladowcze na punkcie doszukiwania się wszędzie mojej osoby. Podobnie jak Kwiecień, który w każdym widzi Sawiaka lub Sidora. A na koniec wykazałeś się najwyższymi kompetencjami językowymi i umysłowymi pisząc ostatnie zdanie. Tylko po co słowo blog zawarłeś w cudzysłów? AAAA rozumiem dla odróżnienia stylu pisowniczego od innych.

   Usuń
  2. Otto Dalmus z takimi analizami to wiesz gdzie sobie możesz iść? Na bloga Kwietnia. Tam znajdą się tacy, co Ci we wszystko uwierzą nawet w to, że ja czy ktoś z tego bloga kasujemy Kwietniowi wpisy na jego blogu. Bzdury jakie tu wypisujesz nie mają się nijak do faktów. większość komentarzy pod względem piśmiennym jest tak różna od siebie, że tylko ślepiec by tego nie zauważył. A może ty jesteś ślepy i czytasz te wszystkie komentarze w jakimś translatorze dla niewidomych i dla tego tak Ci się wydaje? Bo chyba tak jest. Podzielam pogląd Galla w ostatnim zdaniu dałeś popis swej inteligencji. Mu tu punktujemy skurwysyństwa Kwietnia i jego niekompetencje zafałszowujące fakty historyczne i wszelkie inne kwestie, co widać gołym okiem w głównych notkach, więc pierdolenie, że cały ten blog można streścić do zdania "kwiecień to chuj" mógł napisać tylko taki sam chuj jak Kwiecień.
   I to był ostatni twój występ chujozo na tym blogu, a jak coś napiszesz durnego to ci pomożemy dzięki naszej zdolności dokonywania trawestacji cudzych wpisów.

   Usuń
  3. Dalmusie debilusie Ty się przypatrz lepiej kto pisze na blogu Kwietnia i jak stawia znaki interpunkcyjne. Masz tu dowód na to, że kwiecień sam sobie pisze komentarze. Charakterystyczną cechą do tej pory pisowniową Kwietnia było wstawianie przecinka po spacji ,o właśnie tak. Przykład z wpisu http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/karl-donitz-wraz-z-alintami-proklamuje.html#comment-form
   cytuję cały tekst:
   Do 23 maja 1945 roku Karl Donitz jest przywódca IV Rzeszy ... Do wszystkich poszukiwaczy i badaczy III Rzeszy , pytajcie i szukajcie u przedstawicieli jej kurewskiej mości materiałów na temat Republiki Flensburg ( niemcy północne ) brytyjska strefa okupacyjna . Do 23 maja nad siedzibą rządu niemieckiego powiewa niemiecka flaga bojowa ze sfsatyką , żołnierze chodzą w pełni wyposażeni i pozdrawiają się Hail Hitler i to pod czy za zgodą jej kurewskiej mości Brytyjskiej .....

   Generałom alianckim na statku Patria , ekipa Donitza przekłada memoriały, statystyki , pomysły , alianci je apróbują , dopiero bardzo realna groźba Stalina o interwencji zbrojnej doprowadza do aresztowania Rządu IV Rzeszy Niemieckiej ....
   W : NEW YORK HERALD TRIBUNE : - z 1945 czytamy o - komedii groteskowego niemieckiego widma rządowego .""

   Zaraz pod tym wpisem jest komentarz jakiegoś eddie, który robi dokładnie ten sam błąd wstawiając w wolnym niecytowanym tekście identycznie przecinek po spacji.
   Cytuję cały tekst:
   ""Cytuje tekst z angielskiego artykułu przetłumaczony przeze mnie ,tak wiec przepraszam jakbym cos pomylił .""

   Nawet kropki wstawia po spacji tak samo jak Kwiecień. Szkoda, że Twoje wprawne oko analizatora-kanalizatora tego nie wyłapało. No szkoda.

   Usuń
  4. A ja gratuluję wszelkim zjebom bystrości umysłu w wypatrywaniu przecinków w tekstach Galla zamiast ich rozumienia i skupienia się na merytoryce.
   A kwiecień to ch...
   A dla czego? Bo jak podsumować jego działalność na polu odkrywania tajemnic wszelakich i ubliżania, pomawiania ,oczerniania ,i intrygowania , to na takie miano wpełni zasługuje .Oj , chyba wstawiłem przecinek nie tam gdzie trzeba i kropka jest za daleko .
   W pełni też chyba pisze się osobno? Będzie miał Otto teraz zagadkę kto to napisał.

   Usuń
  5. Pocieszające jest w tym to, że 90% komentarzy pochodzi od ludzi inteligentnych, którzy widzą w tych Kwietniowych banialukach typową schizofrenię. Pobieżna analiza stylu wypowiedzi Kwietnia wskazuje na jego wrodzoną chorobę psychiczną-nieuleczalną! Kwiecień notorycznie robi błędy gramatyczne, edytorskie, interpunkcyjne, a w mowie wykazuje się bełkotliwą erudycją i niespójnym wyrażaniem myśli. Kwietniowi przydał by się ktoś wykształcony, kto dokonał by trawestacji jego wpisów by jakoś zatuszować jego manierę wskazującą na niskie kompetencje językowe.

   Cały ten "blog" Kwietnia powinien zostać streszczony do zdania oznajmującego "Kwiecień to chuj". I byłaby to prawda zawarta w jego pomówieniach kierowanych do innych, a także w urojeniach zawartych w każdej notce.
   Z pozdrowieniami dla wszelakich Otto Dalmusów lamusów, którym koniczyna z pyska wystaje...

   Usuń
  6. Kwiecień wali babole w każdym poście okraszone konfabulacjami rozmazanymi jak keczup na chodniku przez autora tego bloga, a jakiś daun dopatruje się jak kto tu stawia przecinki.
   I jakie to ma do Dalmusie znaczenie? Dalmusie fallusie nie idź tą drogą!

   Usuń
  7. Tak jest/przecinek/ polecam komentarze pod wpisem Kwietnia z audycją XXVIII w /przecinek/ których niektórzy rozmazują te jego brednie jak kupę na trawniku
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/05/audycja-xxviii.html
   Tylko po co te głaskanie po tej łysej pale/znak zapytania/ jego powinno się nap... ć ciężkim młotkiem z dwóch stron i patrzeć czy równo puchnie. Na to zasługuje/kropka/

   Usuń
 9. Witaj Otto, odniosles sie do tego czy do kwietniowego bloga?

  Gall sprawdzal i z 10 osob komentujacych u kwietnia tylko 2 osoby sa aktywne na google+.
  Wniosek?

  To nie zmienia faktu ze "Kwiecien kurwom jest".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jest i to słychać i widać w jego wizytówce pod każdym tutaj blogowym wpisem. I dziwię się czemu już z tej racji społeczność internetowa nie potraktuje go jak Azję Tuhajbejowicza ?
   http://www.youtube.com/watch?v=QpwBDAKhEAo

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.