poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Prawdy i mity, czyli Pinokio w terenie...

Czasami czytam lub oglądam w sieci materiały o tematyce historycznej.
Czasy są obecnie takie, że każdy może udawać fachowca, a żeby coś opublikować nie trzeba już być redaktorem, czy dziennikarzem. Tak więc każdy "flachowiec" może zostać fachowcem, byle miał dostęp do internetu.

Pora rozprawić się z kilkoma mitami jakimi niektórzy próbują karmić tych, co mniej wiedzą, a wiedzy szukają.  Fachowcu - trzymaj się mocno .


Kościół w "okolicy Ślęzy" czyli 90 km dalej ;-) - kościół nie znajduje się w okolicy Ślęży, a 90 km na północ w Pisarzowicach koło Sycowa. Największą tajemnicą tego kościoła jest to, że w jego sąsiedztwie rozstrzelano oddział AK, nie trzeba wymyślać bajek o "symbolice" jeśli nie ma się o niej pojęcia, by zrobić ciekawy film.


Podziemia browaru, czyli opowieści z palca wyssane - podziemia browaru w Sobótce - ogólnie odstępne, zalany tunel zbadany, skartowany - nie rozwidla się w kierunkach pokazuje Pan Pinokio, powstanie i historia browaru udokumentowane - Autor filmu i to podważa, browar wedle niego powstał kiedy indziej, a korytarze z "termosami" na lód są wedle Darka nierozwiązaną tajemnicą..... Jeśli podziemia browaru posiadają jakąś tajemnicę to tylko i wyłącznie ich niedostępne części idące w kierunku Gozdnicy .
Zalane korytarze o jakich mówi Darek :  Nurkowanie w podziemiach browaru w Sobótce.  - od dawien dawna spenetrowane.


MRU czyli beton i ekspertyza "na oko" - kocopoły o betonie stosowanym na MRU z palca wyssane - monolog o niczym. Darek był z nami wówczas na MRU zaproszony gościnne. Jakie było nasze zdziwienie, kiedy opowiadał na poczekaniu wymyślone brednie o klasie betonu na podstawie ostukiwania go finką. Sprawę jak Dariusz który MRU jak to określił "zna na wylot bo jeździł tam kiedyś..." więc odłączył się od grupy ze swoim druhem, którego chciał osobiście pooprowadzać i wyjść na nocleg na zewnątrz (my nocowaliśmy w systemie gdzieś w okolicy PzW 721, bo pod spodem cieplej ) i idąc głównym chodnikiem Pn-Pd w kierunku wyjścia A64 minęli je ;-) dochodząc do kraty jaka dzieli system między dwie gminy i "reguluje" ruch turystyczny przemilczę, a zwłaszcza co działo się potem, jak stracili orientację w jaką stronę co i gdzie. Spotkaliśmy nieboraków rano jak dogasały im latarki i wracali na odwodnienie w Kęszycy. Jaśnie oświecony moją latarką Darek przystał pokornie na propozycję wyjścia z nami szybem wentylacyjnym na A64, bo na wyjściu głównym była krata, jakiej i tak by nie sforsowali, kompana zaś wyciągaliśmy ręcznie na lince, bo szyb był dla niego zbyt niebezpieczny do wspinaczki.Wspomnień czar a jaja jak berety.
Tak oto specjalista Riese pobłądził, spokorniał i zaakceptował nasze dowodzenie - ja nie nalegałem - miał do wyboru przymusowy nocleg, lub dymanie z kapcia kilku km pod ziemią z nadzieją, że baterie w lampce może wystarczą. W dzień już się nie wymądrzał, przestał też uchodzić za specjalistę.

Zaginione baraki Gross Rosen ??? -- kłamstwa, lub niewiedza o barakach jakie wywieziono za granicę Polski - baraków od 1983 roku kiedy utworzono tam muzeum już nie było. Po wojnie przez ok. 2 lata na terenie KL Groß-Rosen funkcjonowało tajne więzienie NKWD , co nie przeszkadza Panu Pinokio w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji.

Zamaskowane wejścia w nieczynnej kopalni chromitu ?- sztolnie pod Czernicą - typowa wyeksploatowana kopalnia (chromit), w nieczynnych zrobach Darek Pinokio widzi w zamaskowane wejścia - kolejna ekspertyza na podstawie opukiwania scyzorykiem ?

Dolina Pełcznicy i wejścia jakich nigdy nie było  - Pinokio widzi tam zamaskowane wejścia do zamku Książ, jakich nigdy tam nie było (teren znam od kilkunastu lat, chyba że to inny Książ ;-), a ten co zna Darek jest za granicą ;-) i tam nakręcił film. Pokazane elementy krużganków są romantyczną ruiną zbudowaną z polecenia księżnej Daisy von Pless, okresowo na wiosnę mocno zalewane wodą zatem jakie tunele? Niemieccy inżynierowie nie byli debilami.

Domek SSmanów czy kolejna ściema? - domek SSmanów - w rzeczywistości pałacyk myśliwski Hohbergów -bez komentarza, ale biwak mieliśmy tam całkiem wzorowy. Ciekawostką były latające światełka na niebie, wyładowania atmosferyczne?? i ładne widoki. Na pewno jednak nie był to dom esesmanów, druga część domku myśliwskiego jest poniżej, są stare fotografie.

Teleskopowe kominy w DAG Nowogród ;-) - Darek pierwszy raz w życiu w DAG Nowogród, a już ekspert ;-) , kominy teleskopowe to rodzynek na torcie, mieszkam 20 km od tego terenu i większych kocopołów nie słyszałem nawet od miejscowych flachowców jacy za dwa wina wskażą nawet wejście do bursztynowej komnaty. Co innego jednak pośmiać się w terenie, a co innego puszczać to w eter. Czy ktoś jest w stanie wypić jednorazowo tyle alkoholu by wyobrazić sobie teleskopowo wysuwany komin o gabarytach takich jak ten powyżej z DAG Nowogród?


Uranowe zakrzywienie czasoprzestrzeni - pociski z rdzeniem uranowym w DAG Nowogród i zakrzywianie czasoprzestrzeni - nie komentuję, tego nawet najstarsze wyrwikufle by nie wymyśliły. Chylę czoła. Sam Stanisław Lem mógłby potraktować to jako przyczynek do "Bajek Robotów vol.2".

Tajemnica 5 stawów, czyli jak z przepustu zrobić tunel do nikąd   Głuszyca - stawy remontowane przez nadleśnictwo celem wykorzystania na zbiorniki p.poż.- szukanie tajemnicy na siłę , kanały spustowe, żadnych zawałów i kilka filmów w ten sam deseń. Telenowela chyba miała jakaś powstać?

"Gadzina" ze Śleży - klasyka , żadnej gadziny tam nikt nigdy poza Darkiem nie widział, szyb przebadany, dwa tuneliki po 2 metrach kończą się przodkiem, zawałów brak.Mieliśmy włochacza z Gór Sowich, to i na Ślęży Darkowi coś się przywyidziało. Na filmie Janek zdziwiony i kilka innych osób jakie pytały mnie potem jaką śliwowicę wczoraj piliśmy i czy Darek pił to samo, czy coś mocniejszego. Nie powiem - impreza była udana, było kilka znalezisk, kilka ciekawych znajomości i jakiś depozycik skromny znaleziony bez wykrywaczy, ale żeby od razu z widza robić wariata i mieszać w to urojone stwory ?

Ślęża i cyganie 1 - brednie, że jakoby w zamku w Sobótce mieszkali Cyganie - rzeźba stwora z balkonu to gryf, jest ich na balkonie dwie sztuki, ale dla niektórych jest to "bestia" jakiej oddawali cześć Cyganie ;-)

Cyganie i Ślęża 2   1944 rok i tabor cygański w Sobótce? Czy ktoś znający historię może powiedzieć, że cygański tabor udał się sam środek terenów niemieckich, gdzie cyganie i żydzi byli masowo wywożeni do obozów zagłady, ponadto na tym terenie w promieniu 10km od Sobótki istniało kilka filii obozu Gross Rosen? Może Cyganie byli biedni, ale nie durni. Oczywiście - Pan Dariusz  może powiedzieć wszystko.

Porodówka Lebensborn, czy altana ?  altana byłego Lebensborn (akurat to nie jest nie udokumentowan, że było tam Lebernsborn, ale jest to prawdopodobne, na pewno odbywały się tam obozy HJ i istniał tam dom publiczny dla wysoko postawionych oficerów),lecz robienie z altany izby porodowej to lekka przesada. Tanka sama altanka jest nieopodal gajówki w Kiełczynie, zatem porodówka dla gajowego ???
Ciekawostką tego obiektu jest żeński obóz pracy ok 1 km na południowy wschód od obecnego Caritasu oraz źródełko po radzieckich odwiertach poszukiwawczych uranu nazwane tak jak w przetłumaczeniu Lebensborn = Źródło Życia. Czyżby przypadek? Po co tworzyć jakieś nowe "tajemnice" skoro można zająć się tym co naprawdę miało miejsce .


Można by więcej takich kwiatków odszukać, tylko po co?
Kiedyś był taki mądry zwyczaj, że kiedy ktoś nie miał nic do powiedzenia mądrego to milczał, lub słuchał mądrzejszych. Niewątpliwie Pinokio Plecień ma dar opowiadania i medialny głos, opowiada jednak głupoty.

Tekst udostępniony za zgodą Zielonogórskiej Grupy Eksploracyjnej.


WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

71 komentarzy:

 1. Zajebisty materiał nic dodać nic ująć, a to wierzchołek góry bredniowo-pinokiowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Typowy schematy Dariusza Kwietnia: 1. ma dowody i relacje świadków na to, że (tu wpisz dowolny tekst) ale ich nie ujawnię ponieważ (tu wpisz dowolny tekst). 2 Niektórzy negują istnienie tego miejsca, ale z przyczyn wiadomych (tak naprawdę, niewiadomych nikomu...) nie powie gdzie to jest, ponieważ tego już nie będzie. 3. pokazuje jakiś poniemiecki atlas geograficzny z początku XX wieku i przedstawia jako dowód swych wybujałych teorii. 4. Opiera się na książkach wydanych w epoce głębokiego PRL, gdzie owszem są fakty historyczne, ale tak zmanipulowane przez ówczesną rzeczywistość, że trudno o jakikolwiek obiektywizm. W skrócie: opierasz swoją wiedzę na jarmarcznych i peerelowskich książkach - jesteś badaczem, korzystasz ze współczesnych źródeł i opracowań - jesteś uzurpatorem i nic nie wiesz ! 5. przekręca fakty, tłumacząc się tym, że ma prawo zapomnieć niektóre rzeczy, ponieważ nie ma odpowiedniego wykształcenia bla...bla...bla... Zgadza się, ale skoro ktoś podejmuje się publicznych wystąpień, to MUSI się przygotować żeby nie wyjść na głupca ! Niejednokrotnie jest tak, że odbiorcy danego tematu mają większą wiedzę, niż sam autor, co można sprawdzić wchodząc na któryś z mainstreamowych portali informacyjnych. 6. Zawsze ktoś na niego najeżdża, szpieguje i grozi mu śmiercią. Nie przypominam sobie żeby propagatorzy różnych podobnych teorii skarżyli się na jakieś inwigilacje i groźby… 7. Kwiecień zawsze wie lepiej, na siłę próbuję przekonywać do swoich bzdur osoby, które mają większą wiedzę niż on. Da się to zaobserwować na zamieszczanych przez „wycieczkowiczów” filmikach w których występuje.

  Wstyd przyznać, ale w początkowym okresie działalności Dariusza Kwietnia, również i ja uległem manipulacjom tego człowieka. A to wszystko za sprawą tego, iż za młodu byłem zafascynowany historią II wojny światowej, i wszystkimi tajemnicami III rzeszy. Dosłownie zaczytywałem się książkami Igora Witkowskiego, i jak można się domyśleć , nagłe wejście człowieka opowiadającego jakieś zdumiewające rewelacje podparte (rzekomymi...) dowodami i relacjami, na powrót wzbudziło we mnie dawną, nastoletnią fascynację tymi tematami... Do czasu kiedy rozpoczęła się akcja z Tomaszem Sidorem... Pierwszy raz wchodząc na jego forum ufo-relacje, myślałem że jest jakimś zawistnym człowiekiem chcącym bez powodu zgładzić Kwietnia. Zraziłem się do niego, ze względu na wulgaryzmy jakimi operuje, ale teraz widzę że BYŁO TO BEZPODSTAWNE. Kajam się i posypuję głowę popiołem, przepraszając Tomasza Sidora za moje wcześniejsze uprzedzenia. Dalej nie pochwalam jego (niekiedy) wulgarnego języka, ale uważam, że dobrze robi walcząc z kwietniową patologią... To wszystko już zaszło za daleko...Wcześniej można było Kwietnia potraktować z przymrużeniem oka, ale teraz jego zachowanie robi się niebezpieczne dla otoczenia. Historia z Karolem Sawiakiem utwierdziła mnie w przekonaniu, że temu człowiekowi nie można i nie warto ufać. Kwiecień miesza w głowach nastolatków, a ci jeszcze mu dziękują „bo to właśnie dzięki niemu zaczęli interesować się historią”… Tak to jest jak zamiast książek, czyta się blogi…Pal diabli, że niszczy swój wizerunek rozmaitymi schizofrenicznymi historiami, gorzej że zaczął wchodzić z butami w życie innych. Trzeba go powstrzymać nim stanie się coś złego. A teraz mój krótki apel: NIE WALCZCIE Z SOBĄ, WALCZCIE Z GŁUPOTĄ INNYCH ! Pozdrawiam, Spitfire.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiednio użyte wulgaryzmy nie są przejawem mojej prymitywności jak w przypadku moich oponentów pod warunkiem, że są użyte w kontekście uzasadnienia treści i tonu ich użycia, a nadto i przede wszystkim nie są nadużywane co czynię i czyniłem ZAWSZE gdy o moich zidiociałych oponentach się wypowiadałem. Czym innym jest używanie wulgaryzmów w kontekście podkreślenia czyjegoś stopnia zidiocenia, a czym innym jest ich nadużywanie czyli Interpunkcyjne" użycie wulgaryzmów, które to jest wtedy przejawem przekroczenia normy nie tylko językowej, ale i moralnej, a ja tego nigdy nie czyniłem.
   A więc wszystko w granicach rozsądku jak to mówią nawet w posługiwaniu się wulgaryzmami. Nigdzie na moim forum nie znajdziecie nadmiernego posługiwania się wulgaryzmami, a jedynie sporadyczne zdania zawierające określenia czyjegoś stanu umysłowego czy moralnego określone poprzez wulgaryzm, ale ZAWSZE merytorycznie uzasadniony, a więc uzasadnione fabularnie.
   Dla tego moi oponenci unikają jak ognia linkowania moich treści wyrwanych z całego kontekstu wypowiedzi po to by nie pozwolić innym na wyrobienie sobie takiego poglądu jaki właśnie przedstawiłem.

   Usuń
  2. Odpowiednio użyte wulgaryzmy nie są przejawem mojej prymitywności jak w przypadku moich oponentów pod warunkiem, że są użyte w kontekście uzasadnienia treści i tonu ich użycia, a nadto i przede wszystkim nie są nadużywane co czynię i czyniłem ZAWSZE gdy o moich zidiociałych oponentach się wypowiadałem. Czym innym jest używanie wulgaryzmów w kontekście podkreślenia czyjegoś stopnia zidiocenia, a czym innym jest ich nadużywanie czyli Interpunkcyjne" użycie wulgaryzmów, które to jest wtedy przejawem przekroczenia normy nie tylko językowej, ale i moralnej, a ja tego nigdy nie czyniłem.
   A więc wszystko w granicach rozsądku jak to mówią nawet w posługiwaniu się wulgaryzmami. Nigdzie na moim forum nie znajdziecie nadmiernego posługiwania się wulgaryzmami, a jedynie sporadyczne zdania zawierające określenia czyjegoś stanu umysłowego czy moralnego określone poprzez wulgaryzm, ale ZAWSZE merytorycznie uzasadniony, a więc uzasadnione fabularnie.
   Dla tego moi oponenci unikają jak ognia linkowania moich treści wyrwanych z całego kontekstu wypowiedzi po to by nie pozwolić innym na wyrobienie sobie takiego poglądu jaki właśnie przedstawiłem.

   Usuń
  3. Spitfire ja interesuje sie II wojna i III Rzeszą od dziecka zaczeło sie od opowiesci mojej babci która była na robotach w niemczech. Pożniej Wołoszanski i rozne inne pozycje ale na Witkowskiego trafilem przez Kwietnia któregos dnia jak zabłądziłem w internecie i ukazał mi się DK też zacząłem słuchać i nawet wierzyć w jego teorie bo gadał ciekawie. Mówie sobie no koles ma gadane. No ciul wie moze mowi prawde. Ale jak sie zaglebilem w Kwietniowe bajania i w kazdym filmiku zaczalem wyłapywac kity to moj boze odrazu zostałem wrogiem Pana Kwietnia.
   "4. Opiera się na książkach wydanych w epoce głębokiego PRL, gdzie owszem są fakty historyczne, ale tak zmanipulowane przez ówczesną rzeczywistość, że trudno o jakikolwiek obiektywizm."
   Co do tego to sam Kwiecien sie zgubił. Bo kiedys gadał,że nie poleca ksiazek z PRL bo to kłamstwa. Ale jak sam gdzies nabył i w tych swoich audycjach zaczal je pokazywac to sytuacja nagle sie zmieniła. To sa dobre ksiazki bo pisane zaraz po wojnie i dlatego sa najbardziej wiarygodne. No to ludzie. Gdzie leży prawda kto ma prawo oceny.

   Usuń
 3. @Tomasz, jak wspomniałem wcześniej, na początku przejrzałem Twoje forum bez zagłębiana się w treść, dlatego mój pierwszy osąd w tej kwestii był błędny. Osobiście wychodzę z założenia, że na ogień odpowiada się ogniem, ale tylko wtedy gdy jestem w ten sam sposób atakowany przez drugą osobę (choć i tak mam wysoki próg tolerancji na ludzką głupotę i różne moralne wypaczenia...) Jeśli dyskusja odbywa się w sposób gdzie nie ma consensusu, lub zwyczajnie się z kimś nie zgadzam, ale jest normalny ton, to ok. Nie ma z tym problemu. W pozostałych kwestiach się z Tobą zgadzam. @Anonimowy, okres z opowieściami dziadków i programy Wołoszańskiego przerabiał chyba każdy, dorosły człowiek zainteresowany II wś. Książki Witkowskiego znałem duuużo wcześniej, jeszcze w czasach gdy komputer i internet był luksusem dla przeciętnego człowieka. Wtedy był swoisty boom na tego typu historie. Kwiecień "kupił" mnie na początku tym, że sporo kwestii było zbieżnych z opisanymi przez Witkowskiego. Po dłuższych oględzinach doszedłem do wniosku, że chwila...zaraz, gdzieś to już widziałem. Część z wilkołakami to fragmenty francuskich komiksów z serii "Wielka gra". Inne z kolei "rewelacje", to fragmenty polskiego "Bloku 7" (polecam!), "Chłopców z Brazylii", czy mitologii Cthulhu Lovecrafta... o fabule ze znakomitej serii Wolfenstein już nie wspomnę... Pomijam już fakt mataczenia i nabijaniu sobie popularności wymysłami w stylu: 'tniemy panterę", czy "mój ojciec działał w organizacji paperclip". Pozdrawiam, Spitfire

  OdpowiedzUsuń
 4. WYSŁANA ZOSTAŁA INFORMACJA DO KLUBU STRZELECKIEGO GRUNWALDZKI
  przestrzegająca przed szkodliwą działalnością Dariusza Kwietnia o takiej oto treści:

  Witam.
  Na blogu Dariusza Kwietnia: http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/10-maja-zapraszamy-do-poznania-na.html
  widnieje zapowiedź jego uczestnictwa w Państwa imprezie organizowanej w dniu 10 maja.
  CHCIELIŚMY OSTRZEC Państwa przed tym człowiekiem i jego niepoczytalnym zachowaniem noszącym znamiona skrajnie podłych i niebezpiecznych, które opisujemy na swoim blogu:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/
  oraz na forum gdzie istnieje długi dział poświęcony Dariuszowi Kwietniowi:
  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=608

  Dowiecie się Państwo z tych miejsc do jakich podłych i łajdackich zachowań dopuszczał się Dariusz Kwiecień wobec ludzi, którzy mu swego czasu dobrze życzyli, jak pomawiał ich o nieprawdziwe rzeczy i jak ich nękał telefonami/nagranymi/ i esemesami/udokumentowanymi/ w, których groził, wyzywał, oskarżał i obrażał.
  Ponadto Dariusz Kwiecień notorycznie dopuszcza się fałszowania historycznych faktów i zmyśla niedorzeczne rzeczy dotyczące IIwś czyniąc tym samym szkodę prawdzie historycznej i wartościom narodowym wypaczając spojrzenie na te tematykę szczególnie młodych ludzi.
  W trosce o krzewienie pozytywnych wzorców moralnych i nie dopuszczanie do propagowania negatywnych jakie niesie Dariusz Kwiecień, a także w trosce o dbałość o prawdę historyczną i niezaciemnianie jej prawdziwego obrazu, kieruję do Państwa tę informację licząc, że nie wpiszecie się w ten nurt fałszywej propagandy drugowojennej jaką głosi Dariusz Kwiecień i zweryfikujecie udział jego w Państwa imprezie.
  Istnieje też obawa, że Dariusz Kwiecień jako nieobliczalny człowiek w kontakcie z bronią na Państwa strzelnicy może zachować się w sposób nieprzewidywalny, a nadto mając dostęp do ostrej amunicji jak to na strzelnicach bywa nie wykorzystać jej w danym momencie w pełni do potrzeb treningowych.
  Nie muszę chyba pisać, że Dariusz Kwiecień nie posiada żadnych kwalifikacji uprawniających go do szkolenia strzeleckiego jeśli takowe miało by miejsce, oraz nie posiada żadnych legalnych uprawnień pozwalających szerzyć mu historię i kulturę jako wykładowca, a co najważniejsze nie posiada żadnej zarejestrowanej działalności pozwalającej mu czerpać z tego tytułu jakiekolwiek korzyści finansowe.
  Proszę zapoznać się z materiałami w linkach i zastanowić się czy osoba Dariusza Kwietnia z całym jego bagażem niegodziwości i negatywnych wzorców, a ponadto fałszerstw historycznych i niespełna rozumu wymysłów dotyczących II wojny światowej jest odpowiednią etykietką dla Państwa strzelnicy i ludzi odpowiedzialnych za jej bezpieczeństwo i wizerunek.
  Pozdrawiam, autor bloga klamstwa-riese.

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/04/10-maja-zapraszamy-do-poznania-na.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze. Trzeba hiene przejechac kijem po grzbiecie, utracic lgarza i manipulanta.

   Usuń
  2. Panowie
   bardzo dobrze, że wysyłacie takie ostrzeżenia niech ludzie, którzy wykorzystują Kwietnia do urozmaicania własnych imprez sami się przekonają jaki to oszust. Kwiecień to wstyd dla całego eksploratorskiego światka i hańba dla poszukiwaczy prawdy.
   Na waszym miejscu po wysłaniu takich ostrzeżeń jeśli by nie poskutkowały sporządził bym listę propagatorów tych jego kłamstw i zamieścił na waszym blogu i u Tomasza na forum. Skoro znajdują się tacy idioci, którzy chcą go wystawiać na prelekcje to niech sobie wystawiają, ale niech tez ponoszą odpowiedzialność za to i niech będą znani z imienia i nazwiska oraz twarzy jako krzewiciele fałszu, kłamstw i schizofrenicznych bujd jakie wymyśla ten nawiedzony Kwiecień.

   Usuń
  3. Tak właśnie mamy zamiar zrobić. Od tej pory każdy i każda organizacja, która dopuści się wystawienia Kwietnia na swojej imprezie znajdzie się na czarnej liście ludzi propagujących kłamstwa historyczne i krzewiący negatywne wzorce moralne. Na moim forum w dziale Kwietnia od tej pory pojawiać się będą nazwiska, zdjęcia i nazwy organizacji, które posłużyły się do tego Dariuszem Kwietniem. Czekamy więc na pierwszych odważnych, którzy zlekceważą te ostrzeżenia. Będę pierwszym, który zamieści informację o nich na swoim forum.

   Usuń
  4. Również na tym blogu takie informacje będą publikowane.

   Usuń
  5. koniczyna13 kwietnia 2014 11:46
   Cztery krwawe księżyce, czterej jeźdźcy apokalipsy-rozpoczęcie wielkiego misterium.
   Będę bawił u brata pod Warszawą, więc Darku możesz być pewien że na parkingu obok lokalu "Flisak" się pojawię. - taaaaa, może ktoś będzie na Ciebie czekał koniczynko i zrobi Ci z nosa "krwawy księżyc" za to coś jeszcze niedawno pisał.

   Usuń
 5. Maj sie zbliza a ci z,Rudy Slaskiej dalej milcza?
  Moze by tak dla klaryfikacji Sidor tam zadzwonil i grzecznie wyjasnil sprawe nagrywajac i publikujac rozmowe?
  Wtedy osoba z ktora rozmawial (Pani Prezes jak mniemam) nie bedzie mogla sie wykrecic ze nie wiedziala, przeoczyla itd.

  Mysle ze to moze cos wniesca te kilka, kilkanascie minut czasu to chyba nie problem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejne wywody paranoika:
  "koniczyna13 kwietnia 2014 11:46
  Cztery krwawe księżyce, czterej jeźdźcy apokalipsy-rozpoczęcie wielkiego misterium.
  Będę bawił u brata pod Warszawą, więc Darku możesz być pewien że na parkingu obok lokalu "Flisak" się pojawię. Pozdrawiam."

  Dzisiaj 15/4 wiec zobaczymy jak to pacjent zakladu otwartego koniczyna spacerowali po nocy na parkingu w Malborku....a moze jednak zarowno jedne jak i drugi pierdolil glupoty jak zwykle? Czyby nikogo nie bylo, ksiezyc nie byl czerwony a czubek dalej siedzi i wymysla bzdury na bloga?
  Jak zwykle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczyna to pojeb z Podkarpacia. Debil szuka z tymi swoimi produkcjami przestrzeni w internecie na blogu Kwietnia wklejając teksty nie związane z tematami bloga. najbardziej wkurwiające jest jak wpierdala te swoje cytaty skądś wzięte bez żadnego własnego komentarza czy refleksji. Po prostu jeb i wklej byle co byle gdzie. Musi być niezłym zjebem by na takim blogu jak Kwietnia zamieszczać informacje odradajca, które można by jeśli uważa za wartościowe wstawiać na własnego bloga poświęconego właśnie takim cytatom z różnych źródeł. Koniczyna jeśli to zjebie czytasz to wiedz, że jeśli nawet czasem znajdziesz gdzieś wartościowy materiał i wstawiasz go do komentarzy na blogu Kwietnia to tak jakbyś to wrzucił do kibla ze sraką.

   Usuń
  2. To kompletny chlor, kolejny niepelnosprawny pokurcz siedzacy na lekach przed kompem i wylewajacy swe urojenia.

   Kwiecien bredzi o czymstam a koniczyna-jeb-z dupy robi paste tematu kompletnie nie powiazanego z postem, byle wpierdolic pokaz swojego debilizmu. Kwiecien o gruszcze a koniczyna-jeb-o pietruszce.
   Kwiecien o kurwa sniezycy pisze a ten dupek wyskakuje z Okinawa czy czyms kompletnie z dupy.
   Kwiecien wrzuca audycje w MP3 a koniczyna wypierdala w pasta o plebiscycie na Slasku, na ja nie moge debila skretynialego wyrobic.

   Ciewacze czy to taka psychiczna spierdolina na codzien, schizol ktoremu mowisz "dzien dobry" a on ci na to wrzuca cytat o wale korbowodowym, pytasz "ktora godzina" a ten jeb o otwarciu wrot i wielkim misterium.

   Zwykly, kurwa, czub.

   Usuń
 7. Czy ma ktos wiecej informacji w temacie POGLOSKI o tym ze Dariusz Kwiecien sprzedal kilku ekploratorow po tym jak zatrzymala go policja.?
  Pamietacie jak policja zrobila Kwietniowi wjazd na chate-ponoc to nie byl pierwszy kontakt Kwietnia z policja, skazali go za fanty z wykopek ktore mial w domu ale dostal lekkie sanki, podobno szybko go wypuscili poniewaz podal policja adresy innych ludzi chodzacych z wykrywka, tj. sprzedal innych aby dostac lekki wyrok.
  Osoba od ktorej mam ta informacje twierdzi ze tygodnie po zatrymaniu Kwietnia kilka osob ktore bawi sie wykrywkami odwiedzila policja, co ciekawe te osoby laczylo jedno-blizsza lub dalsza znajomosc Kwietnia, jeden z nich ponoc sprzedawal mu fanty.
  Wyglada to tak ze Kwiecien wyspiewal policji wszystkie osoby z wykrywkami ktore zna wie gdzie mieszkaja.

  Czy ktos moze to potwierdzic lub zdementowac?

  Byla by to kolejna cegielka do jego skurwysynskiej dzialalnosci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Januszu Zagórskim cała prawda: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=623

   Skoro zagórski co udowodniłem był komunistycznym czerwonym działaczem z ramienia socjalistycznych PZPRowskich organizacji mający za zadanie w czasach rodzącej się solidarności rozbijać wszelkie demokratyczne ruchy, co też udowodniłem w linku powyżej, to nie jest wykluczonym, że skoro z taką ochotą wylansował Kwietnia, a Kwiecień z nim tak długo współpracował i nie jest wykluczonym, że obaj jeszcze podejmą próby wspólnego działania, to jest prawdopodobnym, że Kwiecień może być TW i to co napisałeś jest bardzo prawdopodobne.
   Znając skurwiałą mentalność Kwietnia potrafiącego sprzedać własnych starych kolegów /znamy to z niedawnych przykładów/ to jest jak najbardziej uzasadnionym podejrzenie, że Kwiecień dla wykazania się podczas rewizji i w toku sprawy karnej przeciwko niemu mógł podać kilku kolegów czy ludzi o, których coś wiedział by uzyskać okoliczności łagodzące i mniejszy wyrok.
   DLA TEGO TAK NA WSZELKI WYPADEK RADZĘ KAŻDEMU NIE PAPLAĆ PRZY KWIETNIU CZEGOŚ ZA CO MÓGŁBY POTEM BYĆ PRZEZ TO MORALNE ŚCIERWO POMÓWIONY LUB ZADENUNCJOWANY.
   Ja cały czas przypominam co o mnie Kwiecień z zagórskim wymyślili w jednej z audycji:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=4806#4806

   I ktoś może mnie lubić lub nie, ale niech się zastanowi w tym przypadku nad forma pomówień i tym, że ani jedno słowo przez nich wypowiedziane nie jest prawda i do dzisiaj Kwiecień jak zwykle nie przedstawił ani jednego dowodu potwierdzającego jego słowa.
   Dałem ten materiał jako przykład do czego jest zdolny Kwiecień i przy okazji Zagórski, tak więc podejrzenie, że kwiecień mógł chłopaków nadać i pomówić w świetle tego materiału jest w 100% uzasadnione.

   Usuń
  2. No w sumie wyobrazcie sobie Kwietnia na przesluchaniu. Podstarzaly schizofenik w mundurze z demobilu w przyciemnianych okularach i arafatce, bredzacy cos o tym ze jest wojskowym.
   ?
   Policjant sprawdza w systemie, wraca i wygarnia Kwietniowi w twarz ze nie jest zadnym wojskowym tylko psychicznym przebierancem z zoltymi papierami.
   Ktotka pilka:”Skad masz te fanty, skad masz element broni?”
   Przycodzi drugi policjant i zaczynaja grac w dobrego-zlego policjanta.
   Kwiecien po chwili jest na haku “dobrego” policjanta i spiewa jak z nut, kto gdzieszaleje z wykrywka, downus spina mordy jakby walil w gacie (ta jego mina downa) i przypomina sobie kolejne nazwiska, wlacza mu sie nawijka i jedzie dalej popuszczajac wodze fantazji.
   Rozne ekipy, rozne osoby….

   Usuń
  3. Ta audycja to pomówienia, których Kwiecień do dzisiaj nie udowodnił. Nie pierwsze jego tego typu z resztą. Każdy sąd za takie pomówienia skazał by Zagórskiego i Kwietnia na spore odszkodowanie. Może warto się nad tym zastanowić?

   Usuń
  4. Zastanawiam się, mam na to jeszcze dużo czasu, ale bez wątpienia Zagórski wykazał się zwykłym chuligaństwem dziennikarskim i pokazał swoje prawdziwe skurwysyńskie oblicze. Dobrała się czerwona komunistyczna świnia z paranoikiem od wilkołaków i jada po mnie myśląc, że tym ze mną wygrają. Macie jawny przykład jak dwa prawdziwe świry jeden od duchowych rozwojów, lansowania sekciarskich debili, channelingowych pojebów i drugi od wilkołaków, otwierania wrót apokalipsy i wszelkich innych urojeń usiłują sprowadzić normalnego człowieka na swój schizofreniczny poziom. Bo jak już pisałem dziesiątki razy jedyna obroną takich schizofrenicznych skurwysynów jest pomawianie innych bez poparcia dowodowego i nazywanie krytyków schizofrenikami.

   Usuń
  5. No to dojebać oszołomom i pokazać jakie to duchowo rozwinięte towarzystwo, a niedorozwinięte moralnie.

   Usuń
  6. Pasuje idealnie do Galla Anonima. On tez pomawia bez dowodow i wysyla anonimy do roznych instytucji (dzialajacych legalnie).

   Usuń
  7. KwietniowoZagórskowy pojebie to może dasz jakiś dowód na jakiekolwiek pomówienia z mojej strony i anonimy? Bo jak na razie działam jako bloger co prawda nie afiszując się z nazwiskiem, ale działam w jak najbardziej słusznej sprawie i posługuję się wyłącznie FAKTAMI, SPRAWDZONYMI I UDOWODNIONYMI PRAWDZIWYMI MATERIAŁAMI WOBEC TYCH OSZOŁOMÓW.
   Odezwał się mądrala nie anonimowy. Może sam kutasino podasz swoje nazwisko skoro bronisz tej bandy oszustów?
   Znalazł się obrońca nie anonimów. Niewiele masz do powiedzenia pojebie gdy chodzi o obronę tej oszukańczej bandy. Może jakiś argument?

   Usuń
  8. Ja działam z imienia i nazwiska i to wystarczy.
   Zaśmierdziało mi tu pojebem koniczyną. Idź frajerze produkować się na bloga Kwietnia, a nie tutaj. Bo znam już Twoje imię i nazwisko i adres i jak mnie wkurzysz to ze wszystkich postów jakie napisałeś na antyhejterze zrobię Ci w Krośnieńskim taka wizytówkę, że Twój syn będzie się wstydził Ciebie do końca życia.

   Usuń
  9. @PrestissimoLIVE Dawaj gnoja na blat bo juz wystarczajaco sobie nagrabil. Ile mozna tolerowac zlosliwego pojeba?
   Niech ludzie poznaja prawde o tym osobniku bo o drugiego takiego klakiera wspierajacego te psychopatyczne bredzenia i podlosci Kwietnia jak on to trudno (Patrick juz odpadl i poszedl po rozum).

   Wcale bym sie nie zdziwil gdyby ta akcja z policja fantami tak wlasnie wygladala, Kwiecien ma dlugi jezor i podla nature wiec mogl tak postapic.
   Kiedy dokladnie byla ta akcja z policja i Kwietniem-pamietam ze zalil sie na to w jakiejs audycji u Zagorskiego robiac z tego afere a z siebie ofiare wladz-bo moze znajda sie osoby ktore mialy wjazd w podobnej sprawie w niedlugim czasie po tym jak dorwano Kwietnia?

   Usuń
  10. Dam, dam, ale na razie mam inny pomysł...

   Usuń
  11. Trzeba założyć mu osobny temat na forum pokazać lico i twórczość i nic więcej :)
   Może jak żona zobaczy za jakiego zjeba wyszła, a dzieciak zobaczy jakiego zjeba ma za ojca to się knot nauczy na przyszłość.

   Usuń
  12. Zgadzam sie z powyzszym postem, szympansa nalezy utracic z galezi i uwiazac na sznurek.

   Koniczyna zrejterowal po mistrzowskim znokautowaniu Patricka McKenzie ale dalej bedzie podsrywal z za wegla otaczajac nimbem swego mistrza Kwietnia i kadzac mu na jego blogu psychotycznymi copy-paste, robiac przy tym wode z mozgu przypadkowym osoba ktore dopiero co poznaly Kwietnia i nie sprawdzily jeszcze jego wiarygodnosci.

   Utracic szympansa.

   Usuń
  13. Juz ci raz, Gallu, powiedzialem, ze jak masz dowody to zloz zawiadomienie do prokuratury. Przeciez to twoj zakichany obowiazek jako wielkiego patrioty i obraoncy polskosci i polskiej historii, prawda? Ale ty wolisz wysylac anonimy do roznych instytucji i nie publikowac takich postow. Brawo!

   Usuń
  14. Przeczytaj debilu co napisze ze zrozumieniem bo to był ostatni twój występ tego typu na tym blogu bo więcej takich kretyńskich wpisów nie będe akceptował.
   Brednie Kwietnia niestety nie kwalifikują się do złożenia wniosku do prokuratury. ZROZUMIAŁEŚ? I dla tego nikt czegoś takiego nie ma zamiaru robić. Prawo nie przewiduje raczej za takie banialuki jakiś konsekwencji no chyba, że godzą w dobre imię jakiś konkretnych osób. Kwiecień o tym wie i dla tego sieje fałsz i nieprawdę bez obawy, że może mu za to grozić odpowiedzialność.
   Nie pozostaje więc w świetle tego faktu jak walczyć z tym metodami jakie obraliśmy własnie poprzez prowadzenie tego bloga jak też wysyłanie ostrzeżeń zawierających prawdziwe informacje o nieprawdziwych opowieściach tego zjeba jakiego bronisz do wszystkich gdzie Kwiecień może gościć jako propagator tych kłamstw.
   Czepiłeś się skurwiała gnido, że wysyłam te ostrzeżenia bez podania swego nazwiska jak rzep psiego zasranego ogona i uporczywie usiłujesz tym zasranym argumentem zdyskredytować ogólnie słuszną walkę z kłamstwami Kwietnia w, której CAŁKOWICIE ZJEBIE PATENTOWANY Z ZAKUTYM PROSTACKIM I GŁUPIM ŁBEM ignorujesz słuszność tej walki zawartej w argumentach przeciwko szkodliwej działalności swego propagandowego guru. Moje nazwisko w tej walce jest KOMPLETNIE NIE ISTOTNE, ale istotne są argumenty, które tu zamieszczam na, które się powołuję i, które niosą w sobie treść o wiele ważniejsza niż moje nazwisko.
   Nie czynię nic złego walcząc z tą moralną wszą jaka jest Kwiecień i w świetle tego faktu nie muszę się ujawniać ponieważ ważniejsze są jak napisałem argumenty przeciwko Kwietniowi niż moje nazwisko.
   jak widzę dla takiego zjeba jak ty ważniejsze jest moje nazwisko niż argumenty jakimi się posługuję we wpisach na tym blogu, argumenty do, których twoja prostacka i ograniczona umysłowość nie potrafi się nawet odnieść i przeciwstawić. Dla tego "czepłeś" się psubracie bydlaka Kwietnia tej mojej anonimowości myśląc, że tym coś udowodnisz. Właśnie udowodniłeś, że nie argumenty do ciebie przemawiają i fakty przemawiające na niekorzyść twojego przewodnika historycznego i wzorca SKURWIAŁEJ MORALNOŚCI, a jakiś nieistotny w sprawie bzdet.
   TO BYŁ OSTATNI TAKI WSZAWY POST NA TYM BLOGU, bo mam już dość takich koniczynowych skurwysyńskich prowokacji i wciągania w durną i nic nie wnoszącą do sprawy polemikę.

   Usuń
  15. Do anonimowego zjeba, który napisał ostatni post z 22:37:00 CEST
   Dla czego zjebie nie przyjdziesz tu z garścią ARGUMENTÓW nie do podważenia w obronie Kwietnia?
   Dla czego piszesz takie bzdury zamiast udowodnić o ile masz czym, ze działalność Kwietnia wniosła jakikolwiek pozytywny wkład w odkrywanie jakichkolwiek nieznanych i udowodnionych tajemnic?
   Dla czego zjebie słusznie nazwany zjebem patentowanym z zakutym prostackim łbem nie posłużysz się merytorycznym argumentem w naszej dyskusji, która daje wiele okazji do tego?
   Odpowiedź jest bardzo prosta bo nie masz nic, kompletnie nic na obronę kwietnia i to samo mogę powiedziec o wszystkich, którzy zechcieli by jakkolwiek bronic tej szkodliwej kłamliwej i skarłowaciałej moralnie postaci jaka jest Kwiecień.
   Dla czego na tym blogu jak też kiedy była okazja na antyhejterze zamiast dziesiątek, setek czy tysięcy pozytywnych argumentów na obronę Kwietnia nie było ani jednego merytorycznego posta zawierającego jakiś przekonujący argument na to, że Kwiecień wnosi jakikolwiek pozytywny wkład w poznawanie prawdy? Za to były i są tego typu komentarze oparte wyłącznie o prostackie docinki wobec nas tu przeciwnych Kwietniowi ad persona i to też obliczone na prostackie wyśmiwanki na poziomie schizofreników ze szpitala psychiatrycznego.
   Kiedy dochodzi do dyskusji na argumenty nagle okazuje się, że zwolennicy Kwietnia nie mają nic kompletnie do powiedzenia. Nie dziwi to skoro w części tona w odmętach absurdu i tylko częściowo zdają sobie z tego sprawę nie mając na to żadnego mądrego wyjaśnienia.
   Po raz kolejny zaśmierdziało tu koniczyną i proponuję nie dopuszczać takich koniczynowych śmierdzieli więcej do dyskusji.
   A dla koniczyny mam prezent by sobie sprawdził swoje IP, którymi się posługiwał dzięki, któremu mam to co mówiłem wcześniej:
   94.232.216.67 host-94.232.216.67.krosoft.pl Krosnienskie Centrum Informatyczne KROSOFT
   I to nie jest jedyne jakim się posługiwałeś. Więc radzę nie drażnij byka.

   Usuń
 8. My tu gad gadu, a Kwiecień wczoraj spędził noc z drużyna w Malborku w oczekiwaniu na kref bogóf z księżyca. I jak zwykle ani fotki, ani filmiku, że ktokolwiek tam był poza nim samym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noc Druzyny Pierscienia...znaczy Kwierscienia czyli pacjenici malborskiej psychuszki na nocnym wymyku.

   Usuń
 9. Tomasz napisał:

  Zagórski co udowodniłem był komunistycznym czerwonym działaczem z ramienia socjalistycznych PZPRowskich organizacji..

  - zupełnie jak Wasz idol Wołoszański (czlonek PZPR oraz agent SB o pseudonimie BEN)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko zobacz co pokazuje Wołoszński jak fajnie przedstawia historie. A bełkot obłąkanego Zagórskiego szkoda gadać.

   Usuń
  2. Co by nie myslec o Woloszanskim to nie zmysla histyorii na pniu jak Kwiecien, nie ma co porownywac.
   Woloszanski przedstawia fakty, czasem w formie sansacyjnej (seria Sensacje XX wieku) jednak zawsze tezymajace sie faktow. Czasem pozwala sobie na dygresje i gdybanie, jednak zawsze podkresla ze to robi uzywajac przy tym jezyka polskiego, poza tym trzyma sie faktografii.
   Proba zaslaniania kwietniowego syfu oskarzaniem Woloszanskiego jest ….zywklym kwietniowym skurwysynstwem, dzialaniem czlowieka bez honour, godnosci i wyczucia patriotycznego. Tylko kawal skurwysyna i zaslepiony fanatyk moze mieszac z gownem osobe ktora jest najbardziej rozpoznawalnym propagatorem hisotrii w Polsce, osobe dzieki ktorej cale pokolenia zainteresowaly sie historia i patriotyzmem zaczynajac od jego progarmow i audycji.

   Usuń
  3. w 100% zgadzam się z przedmówcą. Przeszłość Wołka to inna sprawa, a profesjonalizm dziennikarski to druga. Jeden z naszych tu kolegów wymienił Wołoszańskiego na liście pozycji wartych uwagi, a kwietniowa swołocz nie bacząc na profesjonalizm i faktograficzność programów Wołoszańskiego skoczyła na niego od strony przeszłości tylko po to by nas zrównać z ta przeszłością. Nikt nie neguje przeszłości Wołoszańskiego i nie jeden z nas, który się z nią nie zgadza nie może przyznać, że jako dziennikarz historyczny nie robi nic co można by uznać za fałsz czy manipulację. Przynajmniej ja nie znajduję w tym niczego takiego.

   Usuń
 10. Psychuszki niedawno zalegalizował popierany przez Was reżim. W Malborku jeszcze nie ma, na razie Garwolin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezim to ci Kwiecien z dupy zrobil. Nie kolektywizuj mnie, konusie jebany i znajdz sobie inne miejsce do wylewania bolu dupy za gwalt jaki dopuscil sie na tobie rabletkarz z Lodzi.

   Usuń
 11. Dzisiaj wybrałem się na długą wyprawę do lasu, niestety w pewnym momencie zapadł zmrok i musiałem rozpalić ognisko. Nie wiedziałem co zrobić. Wokół nic tylko brzozy i sosny, a w kieszeni oprócz zapałek było tylko krzesiwo, które i tak nic by nie dało, ponieważ krzesiwo sprawdza się wyłącznie w Gujanie Francuskiej. Trzeba niestety też dysponować odpowiednim doświadczeniem, aby się nim posługiwać...Całe szczęście przypomniałem sobie film instruktażowy Dariusza Kwietnia na którym pokazał jak przeżyć w leśnej głuszy, korzystając z dostępnych darów (martwej) natury. Całe godziny szukałem starych opon, tapczanów i wersalek. Bez rezultatu. Po prostu nie występowały w miejscu gdzie się znajdowałem. Gdy zaczynałem przeżywać chwile grozy i załamania ( zaznaczam, że nie mam przeszkolenia surviwalowego...) nagle dostrzegłem wiszący na gałęzi stary dywan. Pospiesznie zerwałem go i rzuciłem na ziemię. Był suchy i pokryty wacikami. Szybko wziąłem zapałki i podpaliłem go (posypując wcześniej białym proszkiem), czułem że jestem uratowany. Zacząłem stopniowo zapewniać sobie paliwo na minimum 12 godzin i 31 minut. Bardzo pomogła mi w tym wata szklana i igły sosnowe, dzięki temu dotrwałem do rana. Gdyby nie Darek i jego ognisko dywanowe, to prawdopodobnie już bym nie żył...

  OdpowiedzUsuń
 12. A Kwiecień znów przypomina o majówce. Widać, ze organizatorzy nic sobie robią z tego, że będą mieli na imprezie ostatnią skurwiałą moralnie szmatę.
  Wniosek, oni sami taką muszą mieć. Teraz widać jakie zjeby są w Polsce i zajmują się rzeczami, którymi nie powinni się zajmować. Koniec i kropka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak go wystawią pożałują. Będą mieli wizytówkę kłamcy czuba i oszusta.

   Usuń
 13. Naprawdę beka z organizatorów jeśli serio nadal chcą wystawić D.K ... Mam nadzieje ,iż Tomaszowi, czy komuś innemu uda się temu zapobiec ... Dość kłamstw i siania głupoty!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy co Kwiecien zrobi jak na majowce zobaczy starych znajomych.

   Usuń
 14. Niezle zaoranie koniczyny, debil lize dupe Kwietniowi cisnac androny o wrotach i misterium:
  " koniczyna 13 kwietnia 2014 11:46

  Cztery krwawe księżyce, czterej jeźdźcy apokalipsy-rozpoczęcie wielkiego misterium. Będę bawił u brata pod Warszawą, więc Darku możesz być pewien że na parkingu obok lokalu "Flisak" się pojawię. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

  archer 16 kwietnia 2014 15:34

  Zjawiska astronomiczne, które wydarzyły się już miliony raz w historii wszechświata - i co? Mają jakikolwiek wpływ na nasze życie, bo nie sądzę?"

  Hahaha. Niezle mu dopierniczyl koles. Co w tym ze takie zjawiska sa cykliczne od miliardow liat, przeca koniczyna i Kwiecien podryguja czekajac na misterium wiec na pewno cos sie wydarzy bo czubki sobie tak uroily.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie koles zgasil tego skretynialego pacana.
   Jakos cisza o ich malborskich nocnych romansach, ani pierwszy czub sie nie pojawil, ani drugi czub nie przyjechal w poniedzialkowa noc na parking.
   Pierdola sobie glupoty, debile dwa.

   Usuń
 15. Mam pytanie do prestissimoLIVE nie związane z tematem - jaki jest twój adres email, ponieważ na forum ufo-relacje nie znalazłem danych kontaktowych.

  Mam materiały dotyczące tematu niezidentyfikowanych obiektów lub zjawiska atmosferycznego i chciałbym udostępnić je komuś znającemu się na rzeczy do wiarygodnej analizy w celu wyjaśnienia tego czego byłem świadkiem.
  Dodam iż obserwowałem zjawisko wraz ze znajomym i obaj wykonaliśmy zdjęcia oraz filmy na dwóch różnych urzadzeniach (na iphonie i na smartphonie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do mnie na YT
   PS
   Bardzo nie lubię robić za eksperta bo nim nie jestem, ale mam pewne doświadczenie, które mogę wykorzystać w ocenie jakiegoś materiału. Jeśli to są zdjęcia to po prostu wstaw na zapodaj lub inny znany serwis, a linki daj tutaj lub w PW na YT będzie najszybciej.

   Usuń
 16. tak sobie szukam wiadomości po internetach i trafiłem na:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia
  Czyżby mamy do czynienia z Kwietniowym MITOMANIAKIEM ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te kilka zdań w 100% obrazuje osobowość Kwietnia, Zagórskiego i wszystkich jakich wylansował jak Witkowski, Figiel i wielu, Wielu innych.

   Usuń
 17. Kwiecień jest internetowym trupem ! A teraz idziemy po pana Witkowskiego i pana Figla :-)
  To napisałem ja, internetowa kostucha :-)))

  OdpowiedzUsuń
 18. Mamy taki swój kajecik złamasów ! I będziemy wykreślać kolejne nazwiska -popierdoleńców :-) I co nam zrobicie ?Ano nic bo pokazujemy prawdę !

  OdpowiedzUsuń
 19. Panie i Panowie. Mam dla was hit roku, a nawet dekady. Mało z was znało do tej pory prawdziwa naturę Witkowskiego Igora.
  Uprzedzam, że po obowiązkowym wysłuchaniu tego materiału co do ostatniej sekundy załamiecie ręce na dobre pół godziny.
  Ten materiał niebawem zapoczątkuje kolejny dział na moim forum dotyczący tego /wstaw określenie jaki po wysłuchaniu materiału wymyślisz/.
  TTymczasem powiem, że witkowski przebił wszystkich czubów w całym wszechświatowym internecie:

  https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8

  PS
  Bełkot, częste niedokończone myśli, zmiany wątków poprzez rozpoczęcie jakiegoś i odejście od głównego w inny wypowiedziany następczo, zacięcie się umysłu i nagła pomroczność jasna, drapanie się palcem po głowie niczym przygłup z psychiatryka, który ma urojenie, że mu coś siedzi we włosach. To tylko część z tego co zapewne wyłapiecie o ile jesteście jak ja normalni :]]]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ta sama półka co kwiecień-plecień, tylko więcej wykształcenia i oczytania (bynajmniej in plus, bo jeszcze bardziej niebezpieczne dla odbiorców) - mieszanka mitomanii i ezoteryki.
   Bogactwo chorób psychicznych naprawdę zadziwia - jedni widzą wilkołaki w płaszczach wojskowych, inni armagedon w zaćmieniu księżyca jak zjeb matoł i przygłup koniczyna. a kolejni wróżą nadejście czegokolwiek. :-)

   Usuń
  2. Totalny bełkot ja pierdziele facet ma zaawansowaną schizofrenię i idę o zakład, że niebawem przyzna się, że i on ma kontakty channelingowe z obcymi cywilizacjami.

   Usuń
  3. Witkowski ze swym kramem wciska wszystko co moze sie sprzedac, niebawem mozemy spodziewac sie dmuchanych spodkow IIIRzeszy, flakonow z cudownymi olejami Himmlera i mycki antygrawitacyjnej z malym smigielkiem na szczycie za jedyne 44,99pln+VAT.

   Moze namówi Kwietnia zeby latal z przenosnym kramem Igora niczym sprzedawca hot-dogow na meczu pilkarskim, wciskajac tluszczy banialuki i gadzety.

   Usuń
 20. Ostatnio zrobiłem sobie maraton z filmikami Kwietnia na YouTube. Boże co on pierdoli za głupoty. Dla nieogarniętych mam rade. Jego filmiki trzeba obejrzeć. Pozniej odczekac z tydzien i jeszcze raz obejrzec wtedy zobaczycie ze z zachwytu przejdziecie w zadumienie i że tak powiem "co on kurwa pierdoli". Najlepsze pod tymi jego filmikami są komentarze ludzi którzy żyja od dziecka w tym miejscu w którym znajduje sie Kwiecien i pisza ze chyba mu sie mozg zlasował bo nigdy takich rzeczy nie słyszeli. A najbardziej rozpierdalaja mnie tacy co pisza "Dobra robota Darek" totalne głąby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zrobiłem sobie maraton wstecz dwa lata na blogu Kwietnia i nie znalazłem nic, kompletnie nic co załgiwało by na pozytywna ocenę. W wielu przypadkach to bełkot potłuczonego debila mieszającego przerobione cytaty z książek. Ale najciekawsze jest to, że Kwiecień usunął nie tylko tematy pisane na bani, ale i te, które okazały się bzdurami i bełkotem. Na jego blogu nie ma nic, kompletnie nic wartościowego z historycznego punktu widzenia o odkrywczym nie wspomnę.

   Usuń
  2. Tez sobie ostatnio zrobilem maraton psychola. Na trzezwo nie mozna ale przy piwie jest to calkiem dobra rozrywka, kopalnia beki, glupoty i schizofrenicznych urojen.
   Najzabawniejszy jest proces lgania psychola, gdy porusza temat Helu to nagle staje sie specjalista w sprawie, tak samo z Riese, betonem badanym za pomoca scyzoryka i inne jebniete akcje ktore ciezko zliczyc jak robienie schiz o to ze sledza go, ktos mu niszczy jego lokacje i prace podczas gdy psychol sam zriunowal wejscie do sztolni na Soboniu mozolnie odzyskane przez bodajze SGP przez co odcieto lokacje dla publicznego dostepu.
   Jego dzialanosc NISZCZY zasob materialny dobr historycznych oraz zaklamuje faktysprowadzajac tragiczne wydarzenia do sensacyjnej makabreski.

   Dareczek ze swym syndromem powinien pisac scenariusze do "Return to Castle Wolfenstein" czy tym podobnych gier gdzie mieszaja nazistow z fnatastyka, czesto jego opowiesci to wlasnie opis tej gry, do tego jakies migawki z filmu "Iron Sky" i innych pozycji sf w tematyce nazistow.

   Durnie od "dobra robota Darek" to wlasnie schiziole, wariaci, autysci, imbecyle, debile oraz totalne przyglupy nie bedace w stanie ogarnac otaczajacego ich swiata, siedza takie kaleki umyslowe przed monitorami
   i pieja z zachwytu nad debilem co wlazl do szamba w panterce i brylach przeciwslonecznych jakby go tam w kanale mialo slonce slepic.
   Paranoja.

   Przed lub po filmie Kwietnia powinien byc komentarz historykow prostujacy te brednie, tak jak zrobiono w serialu "Czterej Pancerni i Pies" gdzie kolesie z IPN wyjasniali przeklamania i propagande w danym odcinku-bo film oglada sie calkiem przyjemnie, jako rozrywke ale film a fakty to dwie rozne sprawy tak jak Kwiecien i fakty.

   Usuń
  3. Problem z tymi pochwałami dla Kwietnia "Darek dobra robota" jest taki, że piszą to ludzie kompletnie nie znający historii i wierzący temu idiocie na słowo, że mówi prawdę.
   Wiele osób na przestrzeni ostatnich dwóch lat odkąd Kwiecień się produkuje z tymi swoimi rewelacjami dementowało dziesiątki razy nie jedno Kwietniowe kłamstwo, zafałszowanie faktów czy ich przeinaczanie i błędne interpretowanie.
   Było by tego więcej gdyby Kwiecień pod każdym z napisanych tematów na blogu lub wypowiedzianych kwestii na tych swoich prelekcjach podawał źródła na jakich się opierał. Wtedy weryfikacja tego co wciska ludziom była by prosta. Ale ten szczwany kłamca nigdy nie podaje źródeł z jakich korzysta, a jedynie raz czy dwa ograniczył się do wymienienia kilku tytułów jakiś książek.
   Śledząc wpisy na blogu Kwietnia łatwo się zorientować, że większość to przeróbki zaczytanych treści z nikomu nie znanych książek, więc weryfikacja tego co pisze jest wręcz nie możliwa na ile to co napisał jest zerżnięte z jakiejś książki i na ile poprzerabiane według jego widzimisię. Trzeba by było być historykiem i to nie byle jakim by wyłapać te wszystkie bzdury Kwietnia, a i to nie gwarantuje znajomości wszystkich faktów jakie pozwoliły by zweryfikować każde kłamstwo Kwietnia.
   Pamiętam nie raz bywało gdy ktoś w komentarzu pod jego prelekcją czy wpisem na blogu akurat znający dany temat od razu wyłapywał co Kwiecień przekręcił. Dla tego Kwiecień w 90% opowiada rzeczy tak ubarwione własnymi interpretacjami, że weryfikacja tego jest często nie możliwa bez znajomości historii lub źródeł na, bazie których to opowiada. Do tego dochodzi masa jego własnych opowieści rzekomo opartych na relacjach bliżej nieznanych świadków na, których się powołuje więc to już całkowicie nie podlega weryfikacji.
   Kwiecień nigdy nie zrobił żadnego wywiadu z takim świadkiem, nie nagrał rozmowy nie zrobił choćby zwykłego filmu gdzie ktoś potwierdził by jakieś fakty, które nie raz nikomu nie były znane i były sprzeczne z tymi znanymi, co nie raz było wyśmiewane tylko właśnie dla tego bo Kwiecień je wypowiadał bez podania na nie jakiegokolwiek dowodu.

   Usuń
 21. Nie mam juz NAJMNIEJSZYCH watpliwosci ze koniczyna jest rownie pierdolniety jak Kwiecien. Poczytajcie co on kurwa wypisuje u Kwietnia na blogu, znowu pasty z dupy i odrealnione pierdolenie kompletnego wariata, to nic ze pierdolil ze bedzie sie z Kwietniem szlajal po nocy a gowno z tego wyszlo, to nic ze zjawisko o ktorym bredza nie bylo widoczne z Polski a ludzie im podtykaja dowody pod nos. Jeden z drugim jest tak pierdolniety ze chwyca sie za rece i beda dalej sobie wmawiac banialuki i klepac sie po plecach, pojeby jedne.

  Wesolych Swiat!

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam pytanie do Kwietnia ?! I Co, było warto złamasie wypowiadać nam wojnę?zostałeś starty na pył :-) To są fakty ! W wojsku jesteś jak piszesz ,a jakie macie mundury ? Białe ? i długie rękawy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darek ma feld weiss mundur z rekawami na piec lokci i klamrami na plecach a w ustach pileczke do zagryzania.

   Zmiotlo kmiota.

   Usuń
 23. Kwiecien wrócił i jest audycja mówi ze wrócił z wojska z czego jest dumny i zaczyna prace.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO NIE JEST AUDYCJA to jest bełkot idioty. Presti do wieczora upora się z tym materiałem będzie na jego forum i tutaj.

   Usuń
  2. Wypuscili go z czubkowni na Swieta do domu, znaczy sie jego baba go odebrala jak psa ze schroniska.

   Usuń
 24. @ Presti
  Dzięki Tomku za linka z Witkowskim, koleś rozjebał mi konstrukcje, nie wiem czym on jest nabity ale bardziej prawdopodobnym jest ze on jest na serio popierdolony i ma ostro pospawany beret. Zagórski powinien w trybie natychmiastowy trafić do pudła za propagowanie tego gówna ( krzywdząc głównie młodych ludzi którzy łykają ten bełkot jak młode peliksy ) a jego team do psychiatryka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę że Witkowski może być pod dużym wpływem działalności kolejnego zjeba z załogi Zagórskiego

   https://www.youtube.com/watch?v=OlQStQ9vdaU

   Usuń
  2. od 5:33 zaczyna się hard core, wymiękłem :) :)

   Usuń
 25. Bardzo ładnie skomponowane. Posunął bym się nawet dalej i spróbował wydać jakiś zbiór baśni pod patronatem mistrza Kwietnia, cóż mógłby zawstydzić samego Andersena i Braci G.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.