sobota, 26 kwietnia 2014

Nadrabiamy zaległości Kwietniowych bzdur opowiadanych w kwietniu

Od opisania ostatniej kompromitującej Kwietnia pseudo audycji nie opisywaliśmy nic nowego co spłodził Kwiecień bowiem chcieliśmy by ten ostatni wpis powisiał nieco dłużej na pierwszym miejscu. Dzisiaj nadrabiam zaległości, a będzie co opisywać bo Kwiecień zapodał kilka nowych tematów z czego też kilka usunął, ale mamy to w swych archiwach pokopiowane i dzisiaj to przypomnimy.
Kwiecień dał znów wyraz swej urojonej fantazji rozpościerając wizje tłumów chętnych na organizowane przez niego wycieczki, wizje planu Himmlera i wizje dotyczące bunkrów wokół Malborka. Ale o tym po kolei od najstarszej zaległości po materiał z dosłownie dzisiaj.

Trupy co noszą skrzynie 
http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/panie-gdy-tak-staysmy-to-lod-nam-nogi.html


Kto nie sledzi bredni Kwietnia od samego początku ten nie załapie o co chodzi Kwietniowi w tym wpisie. Otóż Kwiecień jak zwykle wszędzie widzi skrzynie z tajemniczą zawartością nigdy oczywiście bliżej nie określoną i zmutowanych ludzi bądź naszprycowanych "zatramentyzowaną rtęcią" jak on to określił dwa lata temu "krwią bogów". W tym przypadku Kwiecień przemyca subtelnie sugestię, że te niby trupy o, których rzekomo opowiadał mu ktoś pod jakimś sklepem we wsi Szawałd to mogli być więźniowie, którzy wyzionęli ducha, a po jakiś tajemnych eksperymentach nazistów zostały przywrócone do życia i w dodatku jeszcze jakieś skrzynie nosiły...
Na koniec Kwiecień pod jednym ze sklepów spożywczych wpada na trop legendarnego Jareckiego, którego opowieściami posiłkował się przez okres całej swojej zakichanej i nieprofesjonalnej działalności.
A bo to jeden dziadyga łazi po tym świecie w długim starym płaszczu, ciężkich zdartych buciorach i czapce przypominającej szwabską myckę?
Studenci z Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń naprzykład za głowę by się złapali gdyby poczytali i posłuchali takich relacji http://www.zsylkiwypedzenia.up.krakow.pl/ prowadzonych bez żadnej dokumentacji choćby amatorskiej. Studenci ci mają po pierwsze przygotowanie historyczne i wiedzę o historii, a po drugie przeprowadzają dziesiątki profesjonalnie nagranych wywiadów ze świadkami dawnych wydarzeń. Robią to tak jak należy czyli wybierają jeszcze żyjących świadków, umawiają się z nimi i w pełni przygotowani pojawiają się na wywiad w, którym owi świadkowie opowiadają historie z czasów wojennych w taki sposób, że my-widzowie lub czytelnicy mamy możliwość właściwej oceny ich wypowiedzi bez żadnych dopowiedzeń snutych przez ich rozmówców zadających pytania.
Kwiecień natomiast nigdy nie przeprowadził takowego wywiadu i nie dał ani razu swym czytelnikom czy widzom szansy na własną ocenę zebranych "historii" Zamiast tego mamy tylko takie opowieści z mchu i paproci ubarwione i przeinaczone jak łatwo się domyśleć na modłę własnych urojonych domysłów i przypuszczeń.
Panie gdy tak staliśmy to lód nam nogi ścinał, i wtedy ony wjechały. Cały pociąg trupów. I te trupy nosiły skrzynie po lodzie do hydro maszyny(statek bądź łódź), i one ich potem zabiły to znaczy niemce i wszystkich pod lód schowali.
Jak łatwo się domyślić o ile w ogóle taka relacja miała miejsce ktoś opowiadał o transporcie zagłodzonych więźniów, którzy wyglądali jak trupy i zostali wykorzystani do noszenia czegoś. W tamtych czasach wszystko się transportowało w skrzyniach więc nawet jeśli ktoś snuje opowieści o jakichś skrzyniach to nie robi to wrażenia na nikim poza takimi jak Kwiecień, który jeszcze nigdy nie rozwikłał żadnej z wielu snutych opowieści o zawartości jakichkolwiek skrzyń.

Majówka nie tylko Riese 2014

Powyższy wpis Kwiecień usunął, ale jak widać mamy go w swych archiwach.
Post obliczony na pokazanie jaki to jest popularny ten nasz Kwiecień.
O limitacji miejsc na te jego spotkania wszelakie to my słyszymy przy każdym podobnym anonsie.
Kwiecień pisze, że na zbliżającej się majówce w Rudzie Śląskiej gdzie ma być "prelegentem" będzie podobno 1000 ludzi?!
Ja mam nadzieję, że tyle będzie bo na taka liczbę ludzi jest statystycznie wielka szansa, że pojawi się chociaż jeden z prawdziwego zdarzenia historyk lub znawca tematu i wytknie tej kłamliwej kanalii te wszystkie bzdury jakie będzie podczas tej pseudo prelekcji wygadywał.

Wyprawy po Ślęży

Kolejny usunięty przez Kwietnia wpis obliczony na zagranie na nosie chłopakom z ZGE i nie tylko.
Kwiecień dobrze wie, że jest na Dolnym Śląsku całkowicie spalonym i dla niego jest ryzykownym po tych wszystkich skurwysyństwach jakich się dopuścił pojawianie się w tamtych okolicach, a już tym bardziej w okolicach Ślęży.
Jakim trzeba być skończonym idiota tak w ogóle by na blogu zamieszczać, a potem usuwać takie anonse bez podania jakichkolwiek informacji?
dziewczyna się zapytała go w komentarzu o nie, a ten nawet nie raczył na to odpowiedzieć po mimo, że musiał ten komentarz zatwierdzić i dopuścić do publikacji.
To juz kolejny raz gdy Kwiecień jakoby organizuje pod Ślężą spotkanie. Na poprzednie wcale nie przyszedł po mimo, że czekano na niego.
Tutaj jeden z moich czytelników nawet do niego napisał maila z pytaniem kiedy, w którym miejscu, za ile ewentualnie i co należało by zabrać, ale kwiecień nawet nie raczył na tego maila odpowiedzieć. Ciekawe ile osób tak potraktował i czy w ogóle byli jacyś chętni na taką stratę czasu z tym popaprańcem na procentach?

Wyprawy po Ślęży II
wpis na blogu Kwietnia też jak poprzedni usunięty.

Nie mija kilka zaledwie godzin 22kwietnia2014 od ostatniego wpisu, a pojawia się już kolejny w, którym nasz pinokioJohns komunikuje, że grupa na wyprawę po Ślęży jest już zamknięta bo chętnych było tylu, że  nadpłaty będzie zwracał!
A więc jednak wyprawa na Ślężę nie była darmowa, ale w poprzedniej zapowiedzi na blogu o tym nie napisał ani słowem, ani nie odpowiedział na zadane mu na ten temat pytania ile miała by kosztować. Chyba się więc nie dowiemy ile liczył sobie nasz znakomity przewodnik za wycieczkę po Ślęży.
Za to nagle okazuje się, że są tylko jeszcze wolne miejsca na PRZYSZŁOROCZNE sześciodniowe  wypady w koszcie jedynie 600 zeta od osoby! w marcu na Czocha-Leśna-Riese-Srebrna Góra-Kłodzko.
Wyobrażacie to sobie?! Cały rok nasz kwiecień ma zapełniony i kawał następnego i tych piniendzorów mu ludzie tyle nawpłacali, że zmuszony jest je im odsyłać!
Eh czy są wśród nas tacy debile co w to uwierzą? Kwietniowi się zdaje, że ludzie są debilami i jak przeczytają taki anons-anose ostatnie dwa, to będą się zabijali o miejsca na jego wyprawy.
Ciekaw jestem jakim cudem Kwiecień może wystawiać faktury na dodatek za te wycieczki? Przecież na swoim blogu nie podaje poza swym PRYWATNYM kontem żadnego innego. Kwiecień nie ma nie tylko kwalifikacji do prowadzenia jakichkolwiek wycieczek, ale i uprawnień pozwalających mu pełnić rolę przewodnika i to w dodatku płatnego.
Załóżmy hipotetycznie, że ludzie powpłacali na jego prywatne konto jakieś pieniądze za te wycieczki. Czyli Kwiecień nielegalnie posługuje się swym prywatnym kontem do zarabiania pieniędzy na nielegalnej działalności.
Załóżmy też inna sytuację, że ludzie piszą do Kwietnia akces uczestnictwa i Kwiecień podaje załóżmy konto jakiejś firmy pod auspicjami, której działa też nielegalnie bo nie ma uprawnień i działalności gospodarczej, ale ta firma może wystawić faktury. Firma może i wystawiać faktury, ale nie może zatrudniać Kwietnia na czarno.
No i teraz załóżmy hipotetycznie-zaznaczam hipotetycznie, że Kwiecień jest legalnym przewodnikiem i ma wszystko co trzeba by tak zarabiać. Wyobrażacie sobie, że ktoś w ciemno wpłacił by 600 złotych  bez wcześniejszej umowy i uzgodnienia nie wiedząc czy są jeszcze miejsca? Na pewno nim zdecydował by się na taką wpłatę musiał by i to koniecznie skontaktować się z Kwietniem, a wtedy musiał by się też DOWIEDZIEĆ, że nie ma już miejsc! Czyli nie mogło by dojść do sytuacji w, której na koncie Kwietnia czy kogokolwiek było by więcej wpłacających niż by ich Kwiecień mógł-zdołał "obsłużyć"
Absurd goni absurd, kłamstwo goni kłamstwo, krętactwo goni krętactwo.
Ale Kwiecień sugeruje na pokaz, że jest tylu chętnych, że mu tyle powpłacali, że teraz musi to zwracać bo nie da rady zabrać wszystkich na swoje niesamowicie interesujące wypady!

Małe podsumowanie.
kwiecień nie ma uprawnień przewodnika i nie ma zarejestrowanej żadnej działalności pozwalającej mu legalnie nim być i zarabiać na tym pieniędzy. I nawet jeśli zechciał by się nająć jako taki w legalnie działającej firmie to i tak nie zmienia to postaci rzeczy, że do tej działalności przewodniczej wymagane są zawodowe kwalifikacje i kursy zdane na państwowym egzaminie. Każdy kto jakkolwiek zatrudnia Kwietnia i przy okazji na tym zarabia-pobiera za to pieniądze działa nielegalnie.
Mamy powyżej nic innego jak dowody przestępczości skarbowej i nie tylko.

Ktoś to zaplanował
http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/ktos-to-zaplanowa.html

Sytuacja na Ukrainie jest tak skomplikowana i zawiła, a nadto docierają do nas tak sprzeczne stamtąd informacje, że pisanie takich bzdur jest nie tylko ryzykowne i nie poparte żadnymi faktami, ale i tendencyjną propagandą anty Ukraińską, którą stosuje hail hitPutin.
Sytuacja na Ukrainie jest dla Kwietnia kolejnym tematem do snucia teorii i jakimś planie. No pewnie, że cała ta sytuacja może wyglądać na zaplanowaną, ale czyż to co się wydarzyło na Majdanie nie było zadnym planem tylko naturalnym społecznym wybuchem, który nagle okazał się okazja dla przeciwnych sił do upieczenia własnej pieczeni? Unia Europejska chciała po prostu stworzyć bufor pomiędzy nią a Rosją z Ukrainy, a Putin uwidił okazję zagrabienia Krymu. Czy to jakiś szerszy plan? Oj chyba nie.
Kwiecień oczywiście nie rozumiejąc dążeń współczesnych Ukraińców do wejścia do cywilizowanej Europy i oderwania się od Janukowyczowsko-Putinowskiego post sowieckiego reżymu okradającego Ukraińskich obywateli ze wszystkiego do czego dąży współczesny człowiek, snuje anty Ukraińskie brednie przypisując współczesnym Ukraińcom cechy minionych pokoleń pod Banderowskimi hasłami, które w walce o swoje racje dopuszczały się niebywałego bestialstwa.
Te czasy minęły, współcześni Ukraińcy nie są już tymi samymi co niegdyś i pokazali to w niebywale cierpliwej Majdanowskiej manifestacji trwającej kilka miesięcy. Co więcej współcześni Majdanowscy Ukraińcy wykazali się brakiem jakichkolwiek cech przypisywanym Banderowcom. Wręcz przeciwnie to oni byli ofiarami Janukowyczowskich Banderowskich metod reżymu i sami ponieśli krwawe straty w ludziach, którzy byli zabijani.
Tacy jak Kwiecień sieją zły i fałszywy ferment o współczesnych Ukraińcach przypisując im Banderowskie metody walki o demokrację i sprawiedliwość.
A prawda jest taka, że na Majdanie Banderowców była jakaś nieznacząca garstka, a ich odwołania do przeszłości i dawnego ducha walki bynajmniej nie odnosiły się do kontekstu wrogości wobec Polski i Polaków tylko wobec ducha walki o wolność przeciwko reżymowi Janukowycza i Putina.

I jeśli już opierać się o dość rzetelne przekazy medialne w TVP z Ukrainy/co tym razem dość mocno dziwi/ to nie Rosjanin prokremlowski był ofiara tortur, rozcinania brzucha i topienia, a pro Ukraiński działacz i inni działacze zamęczeni przez separatystów prorosyjskich działających jak łatwo się domyślić zna zlecenie Kremla.
A od siebie dodam, że to co się dzieje na Ukrainie i to co robi Putin wobec tego pokojowo i przyjaźnie nastawionego do świata Ukraińskiego narodu jak najbardziej może uzasadnić i usprawiedliwić ewentualny wybuch starych Ukraińskich metod walki, które my Polacy aż nadto dobrze znamy...

To nie niemcy tylko ruscy
http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/to-nie-niemcy-tylko-ruscy.html

Kolejne urojenie daje o sobie znać, a właściwie stare urojenie powtarzane od ponad dwóch lat nasila się z każdym miesiącem gdy tylko na świecie coś się zaczyna dziać.
Dla przypomnienia bo sam diabeł nie dojdzie co nasz pinokio rozumie pod hasłem plan Himmlera https://www.youtube.com/watch?v=1ra3rCYbX0c#t=793 trzeba posłuchać 2-3 minuty.
Według Kwietnia potomkowie dawnych nazistów i obecnie jeszcze żyjący naziści z, którymi Kwiecień jakoby się spotykał mają przeprowadzać na terenie całej Europy jakieś misterium, którego celem jest otwarcie jakiś bliżej nie określonych wrót i powołanie UWAGA do życia nieżyjących już głównych nazistów III Rzeszy! Mija dwa lata odkąd Kwiecień wieszczy plan Himmlera i zapowiada jakieś nazistowskie misteria w Europie i jakoś żadne wrota się nie otworzyły i nikt z martwych nie wstał.
Teraz wróćmy do tego wpisu na Blogu gdzie Kwiecień na kanwie obecnych wydarzeń snuje po raz kolejny wizje spełnienia planu Himmlera. według Kwietnia Niemcy i Rosja obecnie robią interesy życia bo jak wiadomo Niemcy kupują od Rosjan najtaniej gaz dzięki gazociągowi wybudowanemu na dnie Bałtyku.
I to według Kwietnia jest powód by wieszczyć realizację planu Himmlera.
A prawda jest taka, że faktycznie Niemcy maja od Rosjan gaz po niskich cenach, ale właśnie trwają Europejskie rozmowy by Europa uniezależniła się od Rosyjskiego gazu. Jak to się skończy zobaczymy, ale na pewno obecne interesy Rosja-Niemcy nie są żadną zapowiedzią realizacji absurdalnego i urojonego planu Himmlera w głowie Kwietnia.
I bynajmniej bez względu jakie kroki podejmie Rosja w obecnej sytuacji pamięć zbrodni nazistowskich nie zagaśnie, a wręcz przeciwnie każdy bezprawny ruch Rosji tylko te pamięć przywoła i wyostrzy.


To były zaległości jakie się nazbierały od ostatniej kompromitującej audycji XXVII /poprzedni wpis/
W kolejnym wpisie opiszemy jeszcze dzisiaj absurdy jakie Kwiecień p...li gdy pokazuje na filmach zwykły schron-bunkier pod Malborkiem.

WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

4 komentarze:

 1. biuro turystyczne KWIECIEN- TRAVEL zaprasza,
  w naszej ofercie proponujemy wycieczki na których gwarantujemy:
  -nieodbycie się wycieczki
  -przepadek pieniędzy wpłaconych na konto biura
  -celowe niestawienie się przewodnika
  -gwarancja niebezpieczenstwa oferowanego przez organizatora
  -gratisowe wkórwienie się na nasze biuro oraz wiele innych niespodzianek

  szczegóły oferty na blogu moje Riese

  Turysto zapamiętaj motto naszego biura: Jak wtopić to tylko z nami !!!!

  z brakiem poważania i poszanowania
  Pinokio- prezes

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre wypunktowanie bzdur kwietniojohnsa.
  Głównym źródłem informacji naszego odkryfcy są pijaczki z pod sklepów spożywczych.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak to wszystko przeczytałem na trzeżwo i widzę co piszecie to faktycznie macie pojecie wiecej tu hejtowania jednej osoby niż pożadny blog zajmujący się branżą :)
  jak dla mnie możecie moją osobę wyszkalować jebie mnie to mam wyjebane ....
  Lecz naprawde żal mi tego że jeszcze pare lat temu byliście razem popatrzy człowiek sie zmienia udeża kamieniem zazdrość .... szczeze szczyka mnie to ... rubcie co chcecie ja byłem chodziłem sam po lasach nawet i wierciłem :) ale nigdy nikogo nie hejtuje ale jak na trzezwo to czytam to szczeze wspułczuje..... nie wnikam zapewne kolejne posty będą ciekawsze :) miło bedzie czytać komedie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt tu nikogo nie hejtuje tylko jebiemy kwietniowe brednie KU CHWALE OJCZYZNY, a to nie jest hejtowanie-obudź się.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.