środa, 30 kwietnia 2014

Majówka w Rudzie Slaskiej - "Nie tylko Riese 2014 "

http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/majowka-w-rudzie-slaskiej-nie-tylko_29.html


Miałem dziś przyjemność rozmawiania z dwiema osobami organizującymi majówkę w Rudzie Śląskiej.
Pierwszą osobą z jaką rozmawiałem był założyciel Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej Roman Ploch, zaś drugą osobą była bardzo miła i sympatyczna Pani Monika Żywot właścicielka terenu na, którym będzie odbywała się ta majówka oraz założycielka Fundacji Minionej Epoki. 
Z obu rozmów wynika, że Dariusz Kwiecień nie jest współpracownikiem i współorganizatorem tej majówki.
Co więcej Pan Roman Ploch jasno i stanowczo oświadczył mi przez telefon, że w żaden sposób nie ma ani on, ani jego muzeum nic wspólnego z ewentualnym wystąpieniem Dariusza Kwietnia na tej majówce i nigdy z nim nie współpracował, nie będzie współpracował, ani organizował żadnych jego wystąpień w przyszłości. Powiedział dalej, że Dariusza Kwietnia toleruje wyłącznie ze względu na to, że Pani Monika Żywot ewentualnie może mu udostępnić swój teren do przeprowadzenia tej prelekcji. 
Pan Roman Ploch powiedział mi też, że był jeden jedyny raz na prelekcji Dariusza Kwietnia i po pół godzinie wyrobił sobie o nim zdanie...
Jakie? Nie trudno się domyślić...

W rozmowie z Panią Moniką Żywot dowiedziałem się, że niestety Pani Monika nie zapoznała się "podobno" z materiałami obnażającymi fałszywą działalność i podłą stronę osobowości Dariusza Kwietnia jakie w linkach dostała z emaila od Galla Anonima jak to powiedziała, dla tego bo były od anonima. 
Na to ja poinformowałem ją, że na blogu kłamstwa Riese w kilku postach osobiście napisanych i podpisanych jako ja  oraz na swoim forum obnażam prawdziwe oblicze Dariusza Kwietnia nie jako anonimowy więc jestem zdziwiony, że jednak twierdzi, że się z tymi materiałami nie zapoznała. W dalszej części rozmowy na pytanie czy udostępni Dariuszowi Kwietniowi swój teren odpowiedziała jakby nieco warunkując jego wystąpienie od decyzji organizatorów MTMiU i nie wie czy Dariusz Kwiecień wystąpi na jej terenie czy może raczej poza nim...
Zapytana czy ma świadomość, że Dariusz Kwiecień zafałszowuje fakty historyczne i sam jako osoba prywatna nie jest wzorem pozytywnej moralności odpowiedziała, że nie wie. Na to ja w wielkim skrócie ująłem kilka faktów, ale zaproponowałem by jednak zapoznała się z tymi materiałami i zweryfikowała osobę Dariusza Kwietnia tak pod względem kwalifikacji historycznych jak pod względem moralnym.
Stanęło na tym, że poprosiła bym wysłał jej w mailu informacje i linki mogące posłużyć jej do tej weryfikacji co też po rozmowie uczyniłem.

Podsumowanie.
Pan Roman Ploch doskonale jak widać zdaje sobie sprawę z sytuacji stąd jego stanowcze oświadczenie, ale Pani Monika Żywot zdawała się nieco zagubiona w tej rozmowie choć nie wiem czy to określenie jest właściwe i oddające jej lekkie niezdecydowanie w kwestii wystąpienia Dariusza Kwietnia na jej terenie.
Mam nadzieję, że jednak Pani Monika zapozna się z choć częścią tych materiałów na tym blogu chociażby z ostatnimi z ostatnich kilku tygodni i nabierze wątpliwości co do kwalifikacji Dariusza Kwietnia tak jak to uczynił mój poprzedni rozmówca.

W związku z tym, że Pan Roman Ploch całkowicie odcina się od osoby Dariusza Kwietnia, a Pani Monika żywot nie jest w pełni świadoma jak to twierdziła szkodliwej działalności Dariusza Kwietnia i również zdająca się delikatnie unikać łączenia jej działalności z działalnością Dariusza Kwietnia, odstępujemy od zaplanowanej akcji ulotkowej i przyjazdu na tę majówkę licząc, że i Pani Monika Żywot sama po zapoznaniu się z materiałami o działalności Dariusza Kwietnia zrozumie, że jego obecność na jej terenie i jego podpinanie się pod jej działalność i jej nazwisko nie jest i nigdy nie będzie dla niej pozytywną wizytówką, ani dobrą reklamą oraz powodem do chluby.

Tomasz Sidor - prestissimoLIVE 

          DODATEK 1   2maja2014
SKANDALICZNA I OBURZAJĄCA POSTAWA PANI MONIKI ŻYWOT

ZAŁOŻYCIELKI MUZEUM PRL-U W RUDZIE ŚLĄSKIEJ I FUNDACJI MINIONEJ EPOKI
POZWALAJĄCA NA WYSTĄPIENIE NAJWIĘKSZEGO SZKODNIKA I KŁAMCY
W TEMATYCE II WOJNY ŚWIATOWEJ
NIE POSIADAJĄCEGO ŻADNEJ WIEDZY I KWALIFIKACJI DYDAKTYCZNYCH.

W DNIU 1 MAJA 2014 NA TERENIE MUZEUM PRL-U W Rudzie Śląskiej, który należy do pani Moniki Żywot odbyło się otwarcie sezonu połączone z majówką na, którym został dopuszczony do wygłoszenia prelekcji Dariusz kwiecień przez panią Monikę Żywot.
Po mimo ostrzeżeń i poinformowania pani Moniki Żywot /w emailach i w rozmowie telefonicznej jaka przeprowadziłem z zachowaniem najwyższej uprzejmości/, o szkodliwej działalności Dariusza Kwietnia w kwestii zafałszowywania faktów historycznych i ich wymyślania, szargania pamięci historycznej poległych w czasie II wojny światowej ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych oraz jego skrajnie nagannej postawie moralnej, pani Monika Żywot dopuściła się pozwolenia wygłoszenia prelekcji na terenie swego muzeum Dariuszowi Kwietniowi.
W dniu 30 kwietnia 2014 poprzedzającym tę majówkę przeprowadziłem z nią rozmowę telefoniczną, której celem było poinformowanie jej  o szkodliwej działalności Dariusza Kwietnia.
Tego dnia przeprowadziłem też rozmowy z Panem Romanem Plochem założycielem Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej, który wespół z panią Moniką Żywot organizował na jej terenie tę majówkę również informując go o szkodliwej działalności Dariusza Kwietnia.
Oto zapis tych rozmów w kolejności ich wykonania:
1 Pierwsza krótka rozmowa z Romanem Plochem 30 kwietnia 2014
video


2 Rozmowa z panią Moniką Żywot 30 kwietnia 2014
video


3 Druga dłuższa rozmowa z Panem Romanem Plochem 30 kwietnia 2014
video


W pierwszej rozmowie z Panem Romanem Plochem zadałem pytanie czy Dariusz Kwiecień wystąpi na tej majówce jako prelegent. Pan Roman Ploch odpowiedział, że majówka i wystąpienie Dariusza Kwietnia to są dwie różne rzeczy i Pan Roman Ploch jak i jego muzeum nie mają nic wspólnego z Dariuszem Kwietniem i, że w kwestii swego wystąpienia Dariusz Kwiecień dogadywał się z właścicielką terenu Moniką Żywot. Tutaj rozmowę przerwaliśmy umawiając się na kolejną nieco później, a w między czasie zadzwoniłem do pani Moniki Żywot.
Już na samym początku rozmowy zadałem pytanie czy Dariusz kwiecień wystąpi ze swą prelekcją na jej terenie podczas tej majówki. W odpowiedzi dostałem pierwszą wymijająca wymówkę, że „my” otwieramy muzeum, a jeśli chodzi o pana Kwietnia to proszę dzwonić do pana Kwietnia. Po kolejnych pytaniach pani Żywot przyparta do muru odpowiedziała, że to czy Kwiecień wystąpi na jej terenie jeszcze nie jest ustalone. Oczywiste krętactwo, że tak to ujmę bo już z jej mętnego potoku odpowiedzi i wypowiedzi łatwo się zorientować, że nie chce wprost się przyznać, że Kwiecień wystąpi lub mógłby wystąpić na jej terenie.
Zadałem w końcu jej pytanie czy ona zdaje sobie sprawę kim jest Dariusz Kwiecień i jakiego rodzaju działalność prowadzi. W odpowiedzi usłyszałem, że nie wie i nie zdaje sobie sprawy z zapytaniem jakim on jest? Na to zapytałem czy nie uważa, że wypadało by się z jej strony zainteresować kwalifikacjami Dariusza Kwietnia skoro ma on brać udział w imprezie na jej terenie. Dodałem też w pytaniu czy ma ona świadomość, że Kwiecień zafałszowuje fakty historyczne i sam prywatnie nie należy do osób moralnie pozytywnych? Na to pani Żywot ponownie w sposób bardzo mętnie wymijający odpowiedziała udając chyba, że nie wie o co chodzi i że nie ma takiej świadomości. Zadałem więc kolejne pytanie czy zapoznała się z materiałami na temat szkodliwej i nagannej moralnie działalności nadesłanych jej w emailu przez moderatora tego bloga Galla Anonima? Na to pani Żywot odparła, że nie bo były od anonima!
Była to oczywista wymówka mająca na celu brnięcie w udawanie, że pani Żywot nie ma świadomości co do jakości działalności Kwietnia, ale ja jej wyraźnie powiedziałem, że w materiałach jej nadesłanych większość z nich pisałem ja z imienia i nazwiska więc dziwne, że traktuje to jako treści anonimowe.
Doskonale wiedziałem od samego początku tej z jej strony żałosnej rozmowy, że udaje po prostu mówiąc wprost głupią i usiłuje zbagatelizować to, że jako organizatorka takiej imprezy winna zweryfikować kwalifikacje osoby, która ma działać na jej terenie. Dla tego w następstwie tych głupich wymówek powiedziałem jej, że to bardzo źle o niej świadczy, że tego nie zrobiła. W odpowiedzi usłyszałem dosłownie : „uhu… dobrze” Oto inteligentna odpowiedź osoby, która zabiera się za propagowanie minionej historii Polski. Na dodatek usłyszałem wielce zdziwiony ton i zapytanie do czego ta rozmowa ma prowadzić? No cóż nie na darmo ludzie wymyślili kawały o blondynkach bo jak widać w tym przypadku od pięciu minut mówię jej do czego prowadzi ta rozmowa i jaki mam w niej zamiar czyli poinformowanie jej o szkodliwej działalności Kwietnia, a ta mnie po raz drugi już pyta do czego ma prowadzić.
W końcu wyjaśniam jej, że między innymi chciałem sprawdzić czy jako organizatorka takiej imprezy zweryfikowała kwalifikacje Kwietnia, co w moim przekonaniu powinno być oczywistym i podstawowym. Kolejną jej wymówką na te słowa było stwierdzenie, że ona nie jest organizatorem tej majówki tylko otwiera sezon. Czyli znów mamy przykład „zwalania” wystąpienia Kwietnia na organizatorów z Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej, a więc Romana Plocha. A jak wiemy z rozmów z nim on natomiast kompletnie się od Kwietnia odcina i twierdzi, że wystąpienie Kwietnia na tej majówce leży w gestii pani Moniki Żywot.
Ale co jeszcze ciekawsze! UWAGA! Powiedziałem jej, że rozmawiałem z panem Plochem, który powiedział mi, że nie ma nic wspólnego z Kwietniem. Pani Żywot od razu dodała, że „my” również! „My” czyli ona i jej muzeum. O kto tu robi w żywe oczy z kogo idiotę? No oczywistym jest, że pani Żywot myśli, że rozmawia z niezorientowanym człowiekiem i każdy kit można mu wcisnąć jako wymówkę. Po prostu bezczelne mętne i aroganckie kłamstwa na takim samym poziomie jakimi Kwiecień się nie raz posługiwał by kłamiąc wyprzeć się swych łajdackich zachowań w Internecie, niegdyś telefonach do mnie czy esemesach wysyłanych do ludzi co wszystko swego czasu pokazywałem. Dokładnie ten sam ton usłyszałem w wypowiedzi pani Żywot.
Do końca rozmowy już na luzie widząc, że mam do czynienia z osobą udającą bezczelnie idiotkę szukałem argumentu by pokazać jej, że wykazuje się brakiem rozsądku i podstawowej logiki i, że dopuszcza się kardynalnego zaniedbania w tym, że nie zweryfikowała jak należało osoby Kwietnia i jego jakości działalności i kwalifikacji.
Użyłem więc argumentu, że jako właścicielka terenu na pewno by zareagowała gdyby ktoś jej teren zaśmiecał co potwierdziła. Na to zapytałem czy w związku z tym jeśli ktoś zaśmieca na jej terenie fakty historyczne czy też nie powinna zareagować? Odpowiedź z jej strony była wprost i wręcz absurdalna. Pani Żywot stwierdziła, że ją interesowało bardziej od strony technicznej wystąpienie Kwietnia we wcześniejszym miejscu gdzie był czyli w Śląskim Ranczo i pozwoliła sobie tam zadzwonić i zapytać o to i powiedzieli jej, że pod względem organizacyjnym nie mają zastrzeżeń, więc treść ją nie do końca interesuje jaką głosi Kwiecień! Dodała przy tym, że większość tej imprezy/majówki będzie poza jej terenem sugerując ponownie odcięcie się od samego Kwietnia i jego prelekcji na jej terenie.
Nie dość, że tym stwierdzeniem potwierdziła, że jednak Kwiecień jest zaangażowany w organizację tej imprezy na jej terenie wespół z nią czemu cały czas w rozmowie zaprzeczała to jednocześnie wykazała się dokładnie tym co chciałem udowodnić i wykazać, że jako osoba propagująca jakieś tam wartości i prawdy historyczne poprzez prowadzenie swej działalności i ich weryfikację nie uczyniła nic by zweryfikować wartość jaką prezentuje Kwiecień.
To się po prostu mówiąc kolokwialnie nie trzyma przysłowiowej kupy. Jak ktoś kto zabiera się za propagowanie historii minionej epoki zbierając do muzeum eksponaty i dokumenty historyczne musząc je przecież weryfikować i oceniać ich przydatność może nie dbać o treść głoszoną przez kogoś kto przez dwie godziny w murach jej muzeum ma wygłaszać słownie fakty dotyczące również minionej epoki?! Kompletny nonsens i brak odpowiedzialności kogo i z czym się dopuszcza na swój teren.
Na koniec tej rozmowy pani Żywot z rozbrajającą niewinnością stwierdziła, że ma na dziesięć telefonów pozytywnych z zapytaniem o Dariusza Kwietnia jeden taki jak mój i nie wie jak ma to wszystko biedulka rozważyć. A wystarczyło się zapoznać z linkami w wysłanym do niej emailu i nie miała by tegoż problemu. Można by sądzić, że pani Żywot ma wiele więcej niż jedna dziesiątka telefonów z zapytaniem o Kwietnia, a nawet kilka dziesiątek po tym stwierdzeniu, ale już wiemy, że było to kolejne głupie stwierdzenie obliczone na pokazanie, że ma TYYYYYLEEEE tych telefonów, że się „łopendzić” nie może. Co wam to przypomina? Pamiętamy wszyscy jak Kwiecień w telefonach do mnie bełkotał o setkach słuchaczy na czacie w tej chwili, o iluś nastu prokuratorach stojących za nim, o tym jak pisał na swym blogu o tysiącach przyjaciół, którzy pójdą za nim w ogień i wielu podobnych propagandowych stwierdzeniach obliczonych na zamanifestowanie bez pokrycia swej ogromnej popularności. Tutaj pani Żywot zachowała się identycznie mówiąc o tych dziesiątkach telefonów chcąc pokazać mi jaki to Kwiecień jest popularny. Tylko, że już wiemy, że z tych dziesiątek zrobiła się dziesiątka widzów co widzimy na zdjęciach z tej żałosnej prelekcji. Kilka dni temu Kwiecień na swym blogu pisał o tysiąca słuchaczy na jego prelekcji żaląc się czy da radę przed takim audytorium! /Patrz wcześniejsze wpisy na naszym blogu/
Zmierzając do końca tej głupiej z jej strony rozmowy zapowiedziałem, że wyśle jej linki do właściwych materiałów gdzie pozna to wszystko o czym nie wiedziała jakoby zapewniając ją przy okazji, że moje intencje nie są wobec niej złe.
Po tej rozmowie w kilka godzin później wysłałem jej jeszcze prośbę by mnie powiadomiła co do decyzji czy zezwoli na swym terenie wystąpić Kwietniowi, ale nie dostałem takiej odpowiedzi w ogóle.

Zgodnie z umową w dwie godziny od pierwszej rozmowy z Panem Romanem Plochem zadzwoniłem ponownie do niego czego streszczać zbytnio nie będę. Napiszę tylko, że z tej rozmowy wynikało, że pan Roman Ploch będąc raz na prelekcji Kwietnia w pół godziny wyrobił sobie o nim zdanie/ironia/ i zasnął na tej prelekcji bo miał jak powiedział szczęście siedzieć w ostatniej ławce i to jest jego podejście do tego co on, Kwiecień mówi/5:00 min drugiej rozmowy/. Za chwilę powiedział wprost, że Kwietnia ma za oszołoma i nigdy nie miał z nim nic wspólnego i nie będzie miał i żadnej z nim współpracy nie przewiduje, a toleruje go wyłącznie dla tego bo pani Monika Żywot ma z nim jakiś tam układ i mu udostępnia teren. A przypominamy sobie co mówiła pani Żywot sugerując, że to jego muzeum MTMiU ma niby mieć z Kwietniem jakiś układ organizacyjny. Bardzo nieładnie więc pani Monika Żywot się zachowała wobec Pana Romana Plocha przerzucając do jego rąk Kwietnia jak gorącego Kartofla.
Jestem nieco jednak zawiedziony tym, że Pan Roman Ploch z racji charakteru prowadzonej działalności jednak nie przeciwstawił się wystąpieniu tego fałszerza faktów na ich wspólnej imprezie pozwalając tym samym by Kwiecień stał się w pewnym sensie też i jego niechlubną wizytówką. A może i przeciwstawiał się tego nie wiemy choć myślę, że gdyby jednak to przynajmniej pani Żywot nie pozwoliła by oficjalnie w swych murach wystąpić temu słusznie nazwanemu oszołomem kłamcy i umysłowego degenerata. Pan Roman Ploch jak słychać w rozmowie radykalnie więc odcina się od osoby Dariusza Kwietnia i nie ma i nie miał nigdy zamiaru go reklamować. Niestety Dariusz kwiecień na swym blogu w zapowiedzi co widzimy w kopii na początku tej notki reklamuje ta imprezę w takim kontekście by wyglądało, że jest inaczej niż mówi Pan Roman Ploch.
A oświadczenie Pana Romana Plocha jest jasne i oczywiste:
Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej nie ma nic wspólnego z panem Dariuszem Kwietniem, nie współpracuje z nim i takiej współpracy nigdy nie było i nie będzie. Koniec, kropka.

autor perstissimoLIVE Tomasz Sidor


DODATEK 2

Jak to skandaliczne wydarzenie jakim było dopuszczenie Kwietnia przez panią Żywot ma się do deklaracji patronackiej zamieszczonej na jej stronie?
W deklaracji tej są zdania którym działalność Dariusza Kwietnia całkowicie zaprzecza. Zacytuję je i zaznaczę na kolorowo:

My, niżej podpisani, w trosce o zachowanie pamięci o historii naszego Narodu oraz mając na względzie zamiar wzmacniania poczucia patriotyzmu pośród młodego pokolenia Polaków, pragniemy objąć honorowym patronatem inicjatywę stworzenia „Muzeum PRL-u”.
Wierzymy, że powyższe przedsięwzięcie, przypomni iż czasy, które z perspektywy XXI w. odznaczają się, głównie w filmach z tamtej epoki, groteskowym obrazem, niosły za sobą również brzemię ucisku i represji. Pragniemy, by młodzi Polacy poznawali prawdę o ówczesnych zdarzeniach, sposobie życia, poznali warunki w jakich dorastali ich rodzice, a starsza część społeczeństwa przypomniała sobie czasy swej młodości.
Popierając inicjatywę utworzenia Muzeum, zobowiązujemy się do wspierania dostępnymi nam środkami tego szlachetnego przedsięwzięcia, a w szczególności objęcia go swym patronatem. Powstanie tego Muzeum w naszym przekonaniu przyczyni się do pogłębienia świadomości historycznej oraz odpowiedzialności współczesnego społeczeństwa za losy Narodu Polskiego.
Przedsięwzięcie to jest apolityczne i ma na celu jedynie zebranie, zachowanie i udostępnienie szeroko rozumianych materiałów na temat okresu w dziejach Polski od 22 lipca 1944 roku do 29 grudnia 1989 roku.
ze strony: www.muzeumprl-u.pl/index.php?id=14

Pani Monika Żywot dopuszczając Dariusza Kwietnia, który zakłamuje, przeinacza i wypacza pamięć historyczną naszego Narodu oraz uniemożliwia tym samym młodym Polakom poznawanie właściwej prawdy,  sprzeniewierzyła się tej deklaracji patronackiej i zawartym w niej wartościom i ideom. 
W związku z tym uważam, że interwencja we władzach miasta Ruda Śląska oraz innych instytucjach wymienionych poniżej jest jak najbardziej zasadna:

Urząd  Miasta Ruda Śląska
pl. Jana Pawła II 6, 41-709 Ruda Śląska
www.ruda-sl.pl/
Prezydent Miasta
prezydent@ruda-sl.pl 

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
Galeria Sztuki Socrealizmu
www.muzeumzamoyskich.pl/
kancelaria@muzeumzamoyskich.pl 

Archiwum Państwowe w Katowicach
ul. Józefowska 104, 40-145 Katowice
www.katowice.ap.gov.pl/
kancelaria@katowice.ap.gov.pl

Instytut Pamięci Narodowej
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach
ul. Kilińskiego 9, 40-061 Katowice
www.ipn-areszt.pl/IPN-Katowice
Dyrektor Oddziału: dr Andrzej Drogoń
ul. Józefowska 102,
40-145 Katowice
sekretariat:
tel. 32 207 01 00
fax 32 207 01 80
mail: oddzial.katowice@ipn.gov.pl

Portal miejski http://rudaslaska.com.pl
Kontakt do redakcji portalu RudaSlaska.com.pl
Formularz kontaktowy na stronie: http://rudaslaska.com.pl/p,s,kontakt.html 

DODATEK 3

NADAL NIE MIEŚCI MI SIĘ W GŁOWIE JAK TO MOŻLIWE BY ODZNAKĘ HONOROWĄ
"ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ" OTRZYMAŁA OSOBA TAK NIEODPOWIEDZIALNIE DOBIERAJĄCA PRELEGENTA KWIETNIA.
Po prostu w głowie się nie mieści jak to możliwe by ktoś taki "zasłużony" jak pani Żywot nie zajął w tak oczywistej kwestii jaką jest Kwiecień zdecydowanego stanowiska sprzeciwiającego się jego zasługom, ale na polu szerzenia antykultury.
Nie muszę chyba pisać, że zrozumiałym będzie napisać też krótkie pismo do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o tym haniebnym incydencie.

                     DODATEK 4  na wesoło jak w PRL-uCDN w miarę rozwoju sytuacji poniżej.

WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

92 komentarze:

 1. Dodam jeszcze już tutaj w komentarzu, że dziewczyna, mam na myśli Panią Monikę jest zapewne bogu ducha winną "ofiarą" sytuacji w, której Kwiecień jak się łatwo domyślić i znając jego podstępną i przebiegłą taktykę przedstawił się w pozytywnym świetle udając miłego i ogładzonego człowieka.
  Pani Monika jak się domyślam jest teraz w niezręcznej sytuacji bo zapewne w takiej będzie jeszcze bardziej gdy zapozna się z materiałami na tym blogu w, których wypunktowaliśmy dziesiątki nieprawdziwych tez snutych przez kwietnia , kłamstw, zafałszowań historycznych no i oczywiście mówiąc wprost łajdactw o, których nie zdawała sobie być może sprawy.
  Nie dziwi więc w pewnym sensie jej zakłopotanie na szereg zadanych jej w rozmowie pytań, ale z drugiej strony budzi nadzieje, że kiedyś gdy przebrnie przez te wszystkie materiały to zakłopotanie zniknie i w bardziej zdecydowany sposób będzie się do osoby Dariusza Kwietnia odnosić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to ze słów Romana Plocha wynika, że jeden z bastionów Darunia legł w gruzach. Oby tez pani Żywot poszła w jego ślady, a jedno miejsce do szerzenia nieprawdy ubędzie temu oszołomowi.

   Usuń
  2. Chciałem powiedzieć, że dobrze zrobiliśmy, że nie wysłaliśmy żadnych zapowiadanych protestów do ministerstwa kultury i sztuki i władz Bytomia. Okazało by się, że nie do końca potrzebne by to było w świetle tych rozmów Tomasza. Tak samo nie jest jak widać potrzebne robienie na miejscu majówki tej naszej akcji skoro ludziska organizujący tę majówkę wyraźnie z dystansem podchodzą do samego Kwietnia. Choć z drugiej strony nie można nie stwierdzić, że jednak pewnych objawów sprzeciwu u nich nie widzę wobec tak rażąco szkodliwej działalności Kwietnia.

   Usuń
  3. Zwróćcie uwagę, że na stronach muzeum MTMiU oraz PRLu nie ma nigdzie informacji o wystąpieniu Kwietnia.
   http://mtmiu.pl/index.html
   http://muzeumprl-u.pl/index.php?id=11
   to też o czymś pozytywnym świadczy.
   Kwiecień zapewne nakitował pani Monice, że na jego bloga są tysiące wejść i, ze jak zareklamuje jej majówkę i muzeum to zaraz dzięki niemu zwala się tłumy. Ale pani Monika nie wie, że licznik na blogu Kwietnia jest nabity sztucznie i lata co 10-15 sekund cała dobę od dwóch lat non stop i, ze to Kwiecień poprzez automatyczne odświeżanie strony bloga podbija sobie oglądalność. Zwykły mechanizm pozycjonowania strony z automatu co łatwo sprawdzić.

   Usuń
  4. Jak znam Tomasza to rozmowy nagrał :)

   Usuń
  5. Słuchajcie Kwiecień w ostatnie dwa lata zaśmiecił internet całą masą kretyńskich prelekcji i audycji. Na koncie Zagórskiego i swoim i kilku innych takich samych zjebów jak on sam są jego materiały. Na szczęście są ludzie, którzy wytykają Kwietniowi jego absurdy i jest ich coraz więcej. Musi opłynąć kolejne dwa lata nim z tej całej masy pół mózgów zapatrzonych w w te mity zostanie tylko garstka. Ten blog to kawał dobrej roboty bo dzięki niemu ludzie mogą dowiedzieć się prawdy o nieprawdach jakie głosi ten imbecyl.
   I to jest prawda, że jemu na żadnej prawdzie nigdy nie zależało tylko jako bezrobotny umyślił sobie, ze naprodukuje taką masę materiałów i wokół siebie mit znawcy tematyki Riese i na tym będzie zarabiał na prelekcjach, głupich książkach i CD. Dla tego szuka frajerów pod, których może się podczepić i sprzedać to wyprodukowane gówno.
   Należało by po prostu każdą jego kłamliwą książkę, która sprzedaje opublikować w internecie z wyszczególnieniem kłamstw jakie w kółko od lat powtarza. Wtedy przynajmniej ludzie by nie musieli wydawać na ten szajs kasy.

   Usuń
  6. Cóż...do majówki i tak dojdzie - będzie trudno "na dzień przed" zmienić jej program (chyba, że Daruś zapowie, że nie będzie mógł przyjechać...), ale to ostatni raz, gdy Kwiecień zabiera się za "prelekcje" na tego typu imprezach. Ludzie pewnie i tak będą zajęci sobą i dobrą zabawą, a nie jakimiś pierdołami, opowiadanymi przez faceta w ciemnych okularach... Znając jego naturę, to pewnie będzie biadolił, że jaki to on nie jest gnębiony, bezpodstawnie oskarżany, że powstają jakieś pomówienia odnośnie jego osoby itd..itp... Dla mnie ten człowiek jest już skończony, dopóki gadał same głupoty, to nie był jeszcze taki groźny. Wszystko zaczęło się od jego schizofrenicznych ataków na inne osoby i niszczeniu tych, którzy życzyli mu jak najlepiej.

   Usuń
  7. Myślę że pani Monice wystarczą same rozmowy Tomka z Kwietniem, są one najlepszą wizytówką potwierdzającą prawdziwe oblicze Kwietnia.

   Usuń
  8. Jest jeszcze coś co może świadczyć o małej sympatii organizatorów z MTMiU do Kwietnia.
   Gall zapodał informację ostrzegająca o Kwietniu pod ich zapowiedzią tej majówki na YT
   https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V4ILdXi1QjQ
   ale oni tego o dziwo nie usunęli po mimo, ze przecież dla Kwietnia jest to komentarz kompromitujący z podanymi linkami do tego bloga, Karola i forum Tomasza. A jak pamiętam to właśnie ten film zapowiedź Kwiecień wstawił kiedyś na swego bloga, ale szybko ją usunął w chwili gdy Gal się tam wpisał.

   Usuń
 2. Kwiecien na swoim blogu robil z siebie nie wiadomo jakiego dupnego organizatora a gdy zrobiono "sprawdzam" to pozostal wielki kit.

  Muzeum bedzie mialo niezbyt dobra wizytowke gdy belkot ktory wyglosi tam Kwiecien zostanie opublikowany w internecie i rozlozony na czynniki pierwsze ukazujace jego debilizm i zaklamanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego co widzę organizatorzy sami nie są pewni, czy gwiazdor przyjedzie, czy też nie przyjedzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja z rozmowy z obojgiem moich dzisiejszych rozmówców po tonie ich wypowiedzi domyślam się, że oni po cichu liczą, że Kwiecień sam z siebie zreflektuje się by nie być dla nich kłopotem i nie przyjedzie.

   Usuń
  2. Tomasz już fakt, że na ich stronach nie ma słowa o Kwietniu może to potwierdzać. To powinno dać temu oszołomowi trochę do myślenia.

   Usuń
 4. 1.Darek Kwiecień prelekcje miał - IJAA IJAA OO
  Na tych prelekcjach głupoty gadał - IJAA IJAA OO
  Kłamstwo tu - Kłamstwo tam...
  Wszędzie słychać kłamstwa chłam :D
  2. Darek Kwiecień prelekcje miał - IJAA IJAA OO
  I wciąż tylko kit wpuszczał - IJAA IJAA OO
  Kwiecień tu, Kwiecień tam
  stary buc, burak, cham :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiersze to też moja specjalność :)

   Stoi Kwiecień na prelekcji i głupoty gada
   Gada, gada ciągle gada nic nie zraża tego gada
   Ni pomyłki, ni przekręty
   Kwiecień gada jak najęty

   A na sali same osły jakby do krzeseł dupy im przyrosły
   Na słuch im padło, w mózgach same zrosty
   A na koniec owacje i brawa aplauz matoli radosny
   Zamiast bata, zamiast chłosty !

   Usuń
  2. "Kwietniowa wyliczanka"

   Czarne wiry, wilkołaki
   to schizofrenii są oznaki
   Ahnenerbe, "Czarna Ręka"
   był na forum Marka Sęka
   Riese blog i prelekcje
   to w sam raz dla głupich lekcje
   Krew skrzypłocza, konfabulacje
   Kwiecień ma zawsze racje
   Na Soboniu Szklane Trumny
   Ze tej roboty będzie dumny
   Raz, dwa, trzy, bredzisz Ty !


   Usuń
 5. Kwietnia męczy wielki kac
  w głowie ciągle: kim jest max? kim jest max?!
  Ciągłe zwidy, paranoje,
  pospawane w głowie zwoje.

  Pomieszanie z poplątaniem
  tezy Kwietnia wielkim szambem
  pomówienia i wyzwiska,
  już mu toczy piana z pyska

  Zagórskiego to kamrat
  a z Witkowskim prawie brat.
  Bełkot, kłamstwa......dość już tego!!!
  pogonimy Kwietnia złego


  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra wierszokleci pierwszy dzien majówki minal jakies newsy o Kwietniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 94.232.216.67 koniczyna pisał byś przynajmniej pod swoim loginem, a nie tak ironicznie z anonima, albo przynajmniej napisał byś coś wreszcie w obronie Kwietnia zamiast ironizować. I nie wypisuj do mnie prostackich i zboczonych emaili bo jak ci napisałem wkrótce staną się dla ciebie wizytówką twojej inteligencji w całym internecie.
   ps dla niezorientowanych.
   Od samego początku ten zjeb wysyła mi prostackie i zboczone emaile w chamskimi i kretyńskimi docinkami. Dzięki sprawdzaniu godzinnych wejść na naszego bloga widzę kto i skąd na niego wchodzi i o, której coś tu pisze na blogu lub wysyła mi email.
   Koniczyna mieszka na Podkarpaciu i korzysta z powyższego IP.
   http://whatismyipaddress.com/ip/94.232.216.67

   Usuń
  2. Gall, to zapodaj jakies jego popisy, posmiejemy sie z kwietniolakowego przydupasa.
   Nie widze powodu czemu by oszczedzac tego parcha ktory dawal juz pokazy na antyhejterze.

   Usuń
  3. Kończyna pamiętaj że chwasty takie jak ty się wyrywa :-) twój idol kwiecień jest pozamiatany dzięki naszej działalności -to fakt nie ma co tu dyskutować !Walczył w necie, zginął w necie mam nadzieję że raz na zawsze !ty kończyna to musisz być jakaś pizda która myśli że jest anonimowa -to jak? mały przygarbiony i w okularach jesteś jak Stępień (13 posterunek dla nie kumatych)a sadzisz się jak jakiś Terminator :-) życie kiedyś zweryfikuje twoje EGO . Obawiam się że będzie bolało i to bardzo ! Pozdrawiam Serdecznie :-)

   Usuń
  4. koniczyna daje upust swej frustracji w mailach do mnie biorąc mnie za Tomasza Sidora. Tylko, że ja nim nie jestem, a on ma jak Kwiecień urojenia. Pewnie dla tego bo Tomasz pisze tutaj na blogu artykuły i się pod nimi podpisuje.
   Ten blog jest tworzony przez kilka osób i każdego kto chce napisać jakiś felieton na temat kłamstw Kwietnia.
   Dla tego frustrat koniczyna prowokuje mnie w emailach by wyczaić czy jego przypuszczenia są trafne.
   Jak mu odpisuję, że mu brak argumentów na obronę kwietnia i by wreszcie coś z sensem napisał to dostaję w odpowiedzi takie oto teksty:

   popisy koniczyny:
   http://zapodaj.net/3fdcc3bb98a6c.jpg.html
   http://zapodaj.net/8392165f1ccf9.jpg.html
   http://zapodaj.net/019dce9285bbc.jpg.html
   http://zapodaj.net/c0aec35596e20.jpg.html
   http://zapodaj.net/bdf33eb388a3a.jpg.html
   http://zapodaj.net/27b57ba58783d.jpg.html
   http://zapodaj.net/24828653a8ab3.jpg.html
   http://zapodaj.net/637c22d51cff4.jpg.html
   http://zapodaj.net/e2c83289e407c.jpg.html

   To nie są wszystkie kopie jego popisów bo już mi się nie chciało ich wstawiać. Wszystko zostanie opublikowane w przyszłości z podaniem nazwiska tego debila w swoim czasie.

   Usuń
  5. to dosłownie z ostatniej chwili straszenia koniczyny:

   http://zapodaj.net/b5e28efe655d0.jpg.html

   zacytuję :
   //Między nami jest taka różnica że ja wiem jak cię znaleźć. Licz się z tym. Stawiaj wodę na kawę, wizyta nieunikniona pacynko...//

   Widzicie sami jakich psychopatycznych zwolenników ma Kwiecień.
   Powiem wprost z przyjemnością dałbym w mordę i dam takiemu śmieciowi jeśli kiedykolwiek pojawił by się w moim otoczeniu.

   Usuń
  6. KONICZYNA CHOJRAKU SKORO TAK BARDZO CHCESZ SIĘ ZE MNĄ SPOTKAĆ TO DAWAJ UMÓWIMY SIĘ TELEFON ŁACHUDRO ZNASZ PRZYPOMNĘ:
   500420579

   Czekam skurwysynu na kontakt i chcę zobaczyć jaki odważny jesteś.
   A twój IP frustracie dodałem do zbanowanych na forum byś nie mógł tak łatwo wchodzić na moje forum.

   Usuń
  7. Koniczyna jesteś zdrowo pierdolniętym czubem tak samo jak każdy zwolennik kwietnia. Widać, że te opowieści kwietnia rzuciły ci się na mózg.
   Ale to dobrze Gall, że to pokazałeś. Tym samym koniczyna jako kolejny zjeb wystawia kwietniowi tym świadectwo.

   Usuń
  8. Masakra jaka można mieć chorą głowę ... Koniczyna, tak bardzo chcesz się spotkać z Tomkiem, jak widzisz on się zgadza, a więc zadzwoń do niego, i się umówcie na spotkanie i pokaż ,że nie jesteś tylko kozak "przez kabel" :) PROSTE, masz JAJA - UDOWODNIJ! :)

   Usuń
  9. To zwykły psychol. A każdy psychol, któremu brak argumentów zaczyna wyzwiska. Zawsze domyślałem się, że koniczyna jest szurniętym idiotą, ale teraz mam pewność. Psychiczny błazen.

   Usuń
  10. nie wykluczone że ten cały Koniczyna z Kwietniem konsultują te pojebane teksty. Może to rodzina?

   Usuń
  11. Kolejny pierdolec z,renta na glowe, Kwiecien przyciaga ich niczym magnes.
   Wczesniej Patrick McKenzie wygrazal sie i napinal calymi dniami, teraz ten jebniety rencista.
   Opublikowac dane skurwysyna, przydal byvsie tez jego telefon. Idzie dlugi weekend, debil sie napierdoli, zadzwoni pewnie do fryzjera popierdolic farmazony jak wczesniejsze czuby.

   Bic gada.

   Usuń
 7. D.K jak widzę dopuścił właśnie dzisia,j niedawno 2 komentarze, pod swoim najnowszym postem - o, o czystej gówno wartości .. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy chodzi Ci o te dwa wpisy? Bo jeśli tak to wcale nie sa gówno wartości tylko bardzo trafne szczególnie pierwszy bo co do drugiego gdy Remek pisze o charyzmie i ogromnej wiedzy DK to chyba Remek nie ma pojęcia co to jest charyzma i ogromna wiedza. Co do drugiej części komentarza Remka, że ręce opadają to pełna zgoda tylko szanowny Remuś w jednym zdaniu sam sobie przeczy, że z jednej strony DK ma ogromną wiedzę, ale czasem ręce opadają na tę wiedzę.
   //
   archer27 kwietnia 2014 21:40
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/zdjecia-z-lasu-okolice-malborka.html?showComment=1398627628625#c5265488942702115149
   Tak, bo mnie to można swobodnie wyzywać że jestem na czyichś listach płac czy należę do jakichś bliżej niezidentyfikowanych grup siejących zamęt, gdy po prostu wklejam linki i cytuję sprawdzone historycznie źródła. Pan mówi o jakiejś książce - to ją wypożyczam, czytam i okazuje się coś zupełnie innego, wklejam nawet zdjęcia na dowód żeby nie było, linkuję do dostępnych źródeł - no ale najlepiej powiedzieć że kłamię za pieniądze, prawda Elizabett2004? Jak brak ci argumentów merytorycznych, to proszę nie odpisuj na moje komentarze - ja też się powstrzymam od wycieczek osobistych...

   W skrócie:
   Nie po to mi mama jeść dawała żeby mnie jakaś baba w internecie bezpodstawnie obrażała! Szczególnie, gdy mam dowody na potwierdzenie swoich słów.

   Remek Siemił30 kwietnia 2014 11:01
   http://moje-riese.blogspot.com/2014/04/zdjecia-z-lasu-okolice-malborka.html?showComment=1398848461852#c6434330882794074456
   Archer jestem z Tobą, szukaj, weryfikuj i pisz jak najwięcej bo nie ma jak konstruktywna krytyka :) Darkowi nie można odmówić jaj, charyzmy i ogromnej wiedzy, aczkolwiek z tą nie zawsze ma racje i czasem ręce opadają zwłaszcza tematach poza Riese... niem mniej trzymam kciuki za Was obu :)
   //

   Usuń
  2. Archer dobrze temu zjebowi napisał
   "Pan mówi o jakiejś książce - to ją wypożyczam, czytam i okazuje się coś zupełnie innego, wklejam nawet zdjęcia na dowód żeby nie było, linkuję do dostępnych źródeł"

   Bo tak właśnie jest z tą ogromną wiedzą Kwietnia. Naczyta się, naczyta potem mu się popierdoli i miesza wszystko, a co zapomni to sam dopowie i wymyśli. Tylko prawdziwe matoły nie weryfikujące tego co Kwiecień pierdzieli przyklaskują.

   Usuń
  3. Wszyscy podziwiają "charyzmę" i ogromną "wiedzę" Kwietnia... do cholery jasnej, wystarczy pójść do biblioteki, księgarni. Kupić lub wypożyczyć parę książek, zacząć je czytać, i można samemu dysponować wiedzą nieporównywalnie większą od tego idioty. Ale nie... Głąby lubią jak im się wszystko podaje na talerzu, zarówno na youtubie jak i w tv, bo tak prościej i nie trzeba nadwyrężać szarych komórek. Biedaczki, jak to dobrze, że nie muszą się męczyć przez te dwieście parę stron i nie marnują oczu na jakieś drukowane bzdury. Daruś im wszystko ładnie i pięknie wyjaśni. W końcu dysponuje "wiedzą" z PRL-owskich książek...

   Usuń
 8. Ci co chodzą na prelekcje tego zjeba prędzej czy później połapia się, że wciska kity. Ja mam nadzieję, że kiedyś na takiej prelekcji znajdzie się ktoś kto mu przerwie i wygarnie te kłamstwa. Dziwi, że do tej pory nikt mu jeszcze tak nie zrobił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry pomysł, coś mi sie wydaje że ja to kiedyś zrobie :) nawet zapłace za taką "prelekcje" i ją nagram :)

   Usuń
 9. Wczoraj wysłałem do Pani Moniki Żywot zapytanie i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi:

  Witam.
  Jako, że nie doczekałem się odpowiedzi od Pani na pytanie czy Dariusz Kwiecień wygłosi swoją prelekcję na Pani terenie podczas organizowanej majówki na Pani terenie w dniach 1-2-3 maja 2014 kieruję do Pani kolejne pytanie czy tę prelekcję wygłosił dziś czyli w dniu 1 maja 2014 na Pani terenie i czy w kolejnych dniach będzie wygłaszał swe prelekcje na Pani terenie?
  Czekam na odpowiedź.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Żywot dobrze wie, że jeśli urządza płatną imprezę na swoim terenie to każdy kto tam występuje w roli przewodnika czy prelegenta musi być zatrudnionym i wchodzi w skład organizatorów. Jeśli Kwiecień wystąpił by tam to oznaczało by, że stanowi element płatny i tego pani Żywot się pewnie obawia by nie wyszło, że Kwiecień na czas majówki jest zatrudniony na czarno. Proste.

   Usuń
 10. Ale super, co za wspaniała impreza z niebagatelnie bystrym organizatorem, a w programie miedzy innymi:

  - zwiedzanie muzeum - (super, świetna okazja bo przecież wszystkim dobrze wiadomo że bez dareczka nikt nas do muzeum nie wpuści. Jedynie obecność kwietnia gwarantuje możliwość zwiedzania bo on jest tam VIPem :P)

  - prelekcje w muzeum - (czyli garść wyssanych z palca opowieści dziwnej treści jakich nie powstydziliby sie fani gier typu RPG)

  - szkolenie z zakresu pierwszej pomocy - (zależy co rozumie się przez pierwszą pomoc. Temat nawet szlachetny gdyby nie fakt że dareczek w swojej apteczce pierwszej pomocy nosi pól litra, kieliszki i talon kurwe i balon)

  - techniki survivalowe: jak rozpalić ognisko, jak naostrzyć kawałek blachy aby stał się nożem - (czyli instrukcja obsługi zapalniczki. ciekawe czy tym razem dareczek będzie podpalał kanape czy może przytarga ze sobą jakieś inne meble. Co do ostrzenia blachy to wypowiadał się nie będe, dopowiem tylko że psychopata kwiecien będzie uczył mlodych psychopatów [bo kto jak nie mali psychopaci są jego fanami] robienia noży a potem w wiadomościach bedą pisać że młodzież lata po ulicach z kawałkami ostrej blachy)

  - sztuki walki stosowane w wojskowej walce wręcz - (kwiecien "miszcz' tekłondo będzie pokazywał jak otworzyć flaszke wódki jednym kopnieciem)

  - zapoznanie z wozami bojowymi i bronią (możliwość rozłożenia i złożenia AK-47), za dodatkową opłatą możliwa przejażdżka wozami bojowymi znajdującymi sie w ekspozycji - (ciekawe co na to właścicel muzeum który o prelekcji kwietnia nie wie nic. pewnie odbędzie się to na zasadzie: wy trzej lecicie na stacje benzynową podpierdolić troche benzyny, wy dwaj pilnujecie czy strażnicy już poszli a reszta za mną po cichu do amfibii)

  A tak całkiem poważnie:n Ludzie opamiętajcie się! Nie pozwólcie swoim dzieciom słuchac tego zdegenerowanego idioty, no chyba że chcecie żeby wasze dzieci wyrosły na takich samych zjebów jak dareczek.

  Tyle w temacie

  OdpowiedzUsuń
 11. Proponowałbym zrobienie takiej akcji: podlinkować blog kwietnia na jakies konkretne słowo kluczowe np. pedofil, dezinformator, klamca, etc i potem po wpisaniu w google np. frazy tuman na pierwszym mejscu będzie wyskakiwał blog dareczka. Co wy na to? Nawet nie trzeba wiele zachodu, wystarczy że każdy z nas założy jednego bloga na blogspocie z jednym postem opisującym dareczka i podlinkowaniem na wspolnie umówioną fraze... co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 12. Zobaczcie ta suka jednak dopuściła tego okurwieńca do wystąpienia! Mam nadzieję, że Tomasz to odpowiednio opisze.

  trzy zdjęcia
  http://rudaslaska.com.pl/fotoreportaz,1-maja-w-muzeum-prlu,1006532,1006528,12.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś kurwa niesamowitego! Wobec tylu dowodów na szkodliwą działalność tej moralnej kreatury ona mu pozwoliła wystąpić na swoim terenie!
   Zgrywam na dysk rozmowy z nią i z Panem Plochem i zabieram się do opisania sytuacji. W tygodniu już zapowiadam, że tym razem kurwa mać nie popuszczę i roześlę powiadomienia o jej dopuszczeniu do imprezy pospolitego przestępcy i kłamcy a nadto nieprawdopodobnego skurwysyna.
   Pani Żywot okazała się być na poziomie tej karłowatej moralnie kreatury.

   Usuń
  2. To jest szczyt wszystkiego!!!! okazało się że organizatorzy tej imprezy prezentują poziom taki sam jak Kwiecień, co ja pisze!!! kurwa jeszcze gorszy bo na tej majówce jest młodzież która świadomie i celowo jest wprowadzana w błąd. Kolejną kwestią jest fakt perfidnego naciągnięcia ludzi na kasę którą po części przytuli Kwiecień. Do czego moi drodzy doszło......zarabia się na kłamstwie, naiwności i braku świadomości ludzi którzy przychodzą w dobrej wierze na tego typu imprezy. Wierze że wcześniej czy później działalność tego bloga utrąci podłe działanie kwietnia i ludzi go propagujących.

   Usuń
  3. Kasa wygrala z prawda i moralnoscia, majowka majowka (to czywiscie pozytywna dzialanosc lokalna) ale Kwiecien to inna sprawa.

   Jak widac na "wykladzie" Kwietnia bylo 11 osob w tym Magda, no i jeszcze fotograf wiec szalu poza tym we wlasnej glowie nie mial.

   Usuń
  4. http://rudaslaska.com.pl/fotoreportaz,1-maja-w-muzeum-prlu,1006532,1006528,12.html

   I gdzie ten 1000 osób kurwa Kwiecień? martwiłeś się czy poradzisz o co? Z 1000 zrobiło się 10 minus ta twoja czarna durna bladź, która ma zamiast mózgu spermę podstarzałego pierdziela pierdolącego kocoboły.
   Wiecie co nie sadziłem, że ta Żywot upadnie tak nisko i pozwoli temu chujowi na wystąpienia.

   Usuń
  5. Żal... cenzura na tym portalu Rudy Śląskiej obowiązuje... Mój komentarz przechodzi tam teraz przez zespół wykwalifikowanych małp od moderacji. Znając życie to nie przejdzie. Napisałem kilka słów co myślę teraz o tym muzeum i ludziach którzy na to pozwolili. Oczywiście bez żadnych niecenzuralnych słów... Ciekawe czy się pojawi w komentarzach...

   Usuń
 13. "Ta suka" ? Człowieku, to że p.Monika Żywot dopuściła tego kłamcę do wystąpienia, nie usprawiedliwia cie do używania wobec niej takich określeń. Nie zniżajmy się do poziomu moralnego szamba z którym chce się walczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja w tym wypadku to wkurwienie całkowicie rozumiem i też uważam, że każdy kto przystaje z Kwietniem jest chuja warty/a

   Usuń
  2. Moim zdaniem, używanie takich określeń wobec niej, na tą chwilę jest nieuzasadnione. Nie bronię jej postępowania, po prostu uważam, że mamy dość chamstwa na co dzień i takie przedwczesne inwektywy pod czyimś adresem są zbędne. Wszystko dopiero wyjaśni się po czasie.

   Usuń
  3. Tez mysle ze przesadzil, niech nie zniza sie do poziomu Kwietnia i jego klakierow.

   Kobieta postapila zle pozwalajac czubowi na promowanie sie, ale zaplaci za to tym ze beda wspominac muzeum jako miejsce gdzie ta komedia miala miejsce a filmy na YT czy blogi beda wisiec tak dlugo jak bedzie internet i kazdy bedzie mogl sobie to wyszukac, wiec prymitynwe obrazanie jej jest zbyteczne.

   Usuń
  4. Panie, Panowie Czytelnicy,
   Jestem prawdziwie oburzony na to, że Pani Żywot zdecydowała się temu historycznemu trollowi udostępnić swoje szacowne muzeum do propagowania takich kłamstw i lansowania swej osoby.
   Powiem wprost jestem WKURWIONY.
   Nie widzę najmniejszego powodu by od tej pory dawać jej i komukolwiek kto wspiera Kwietnia jakiekolwiek fory i nafzieje na rozsądek.
   Pani Żywot przekroczyła wszelkie granice zdrowego rozsądku pozwalając Kwietniowi na występ na swym terenie. Było od wielu tygodni ostrzegana przed jego szkodliwą działalnością. Dostała w emailach linki do materiałów udowadniających szkodliwą i łajdacką działalność Kwietnia i miała wystarczająco dużo czasu by się z tymi materiałami zapoznać.
   Dzisiaj przegadałem na skypie kilka godzin i dla tego nie napisałem na te okoliczność jeszcze materiału, ale jutro to zrobię i opublikuję rozmowę z nią. Zobaczycie-posłuchacie sami jaką w tej rozmowie robiła z siebie idiotkę udając po prostu głupią.
   Myślałem, że to z jej strony niezręczność lub niezdecydowanie, ale teraz widzę, że to była bezczelna gra na zwłokę i udawanie, że nie wie o co chodzi.
   Ta pani dopuściła się po prostu skandalicznego posunięcia godnego najwyższego potępienia. Prowadząc tak szacowną działalność powinna bardzo mocno weryfikować to co w swoim muzeum prezentuje i kogo zaprasza. Tymczasem dopuściła nie tylko bydlaka i łajdaka, ale przede wszystkim kogoś kto zadaje kłam faktom historycznym i szkodzi prawdzie.
   Pani Żywot wpisała się tym samym w poczet propagatorów Kwietnia i to upoważnia mnie do podjęcia wobec tego faktu odpowiednich działań i szczegółowego opisania jej zachowania.
   cdn.

   Usuń
  5. Kolejnym łajdactwem organizatorów tej majówki jest promocja nowego przewodnika po Riese według Dariusza Kwietnia na rok 2014. Kwiecień promując tą książkę ( i nie tylko tą bo jego stragan z pewnością będzie zawierał inne jego wydawnictwa) zasiewa zarazę intelektualną. Potencjalny i nieświadomy nabywca tej książki czytając ją ma wpajany zakłamany obraz naszej historii przedstawiany jako prawdę. Nie jest to nic innego jak gwałt i zbrodnia na naszej świadomości narodowej. Najbardziej podłym aspektem tego dezinformacyjnego bełkotu jest pojenie nim młodego pokolenia, najbardziej z wszystkich chłonącego każdy rodzaj wiedzy.

   Usuń
  6. Jest też duża szansa że Kwiecień rozsiewa po tej imprezie ulotki stron internetowych które sprzedają jego wypociny

   http://www.czarymary.pl/p_854354_tajemnice_rzeszy_lebensborn_dariusz_kwiecien

   Usuń
 14. Piosenka o przygłupie

  Miała k..wa trzech synów
  dwóch słyneło z mądrości
  a ten trzeci był głupi
  więc poszedł do łączności
  W łączności chłopaki wcale nie są głupie
  zrobili mu z dupy wir do eisenz truppen
  obudził się rano w pijackiej melinie,
  bolał go odbyt zapił się himmlera winem.
  Wieczorem wytrzęźwiał, po mocnej libacji
  przypomniał se przygłup o niemieckiej racji
  wracając do domu po rowach i krzakach zobaczył wilkopsa
  tak się tym podniecił że wyciągał ptaka
  zobaczył to komendant miejscowe policji,przyjebał mu pałą
  a szpetna z oddali krzyczy zostaw mi chłopaka

  OdpowiedzUsuń
 15. Tomek musimy zoorganizować jakąś akcje.
  1, trzbe napisać do burmistrza czy prezydenta nowej rudy o wyjasnienie i przyjżenie się działalności kulturalnej tego muzeum . dostają dotacje zapewne od miasta na działalność to jest skandal że takie bzdury są opowiadane w miejscach finansowanych z budżetu państwa i propagujących historię kulturę i wzorce postaw

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo jestem ciekawy czy partnerzy wspierający to muzeum są świadomi karygodnych poczynań pani prezes Moniki Żywot?

  http://www.muzeumprl-u.pl/index.php?id=16

  Zastanawia mnie też czy komitet honorowy oraz ludzie deklarujący honorowy patronat nad tym muzeum zdają sobie sprawę do jakich posunięć zdolna jest pani prezes Żywot aby osiągnąć efekt komercyjny. Świadczy o tym w pełni świadome ( mimo ostrzeżeń) zaproszenie Kwietnia wiedząc co to za człowiek i jaki poziom prezentuje.

  http://www.muzeumprl-u.pl/index.php?id=14

  http://www.muzeumprl-u.pl/index.php?id=15
  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wszystkich tych organizacji będzie tym razem bez blefu wysłane powiadomienie o tym co pani Żywot zrobiła.

   Usuń
  2. Pomysl ze sprawdzeniem ewentualnych dotacji i powiadomieniu o tym wladz lokalnych jest dobry. Kwiecien jak najbardziej lamie zadaniowosc dotacji falszujac historie i siejac dezinformacje.

   Usuń
 18. Wstawili tam Kwietnia jak stanowisko z wata cukrowa na festynie, ukrywal sie w kamerliku gdzie kadzil brednie swojej sekcie 11 nieogarnietych, potem szybki myk na urwanym filmie pomiedzy transporterami opancerzonymi a na koniec fojerka z wersalki okraszona opowiesciami o wilkolakach, Jareckim i testowaniu betonu finka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Paczcie to:
  "Szczegóły płyty Tajemnice III Rzeszy LEBENSBORN DVD - Dariusz Kwiecień
  •Obraz: PAL COLOR
  •Dźwięk: Dolby DIGITAL 2.0
  •Format: 16 / 9
  •Język: polski
  •EAN: 9788393539802
  •ISBN: 9788393539802
  •Nośnik: Płyta DVD
  •Tytuł: Tajemnice III Rzeszy LEBENSBORN
  •Autor: Dariusz Kwiecień
  •Długość: 195 min
  •Model: ROGALA02
  "
  http://www.czarymary.pl/p_854354_tajemnice_rzeszy_lebensborn_dariusz_kwiecien

  •Model: ROGALA02
  •Model: ROGALA02
  •Model: ROGALA02
  •Model: ROGALA02
  •Model: ROGALA02
  •Model: ROGALA02
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pojejb do Pojeba dla pojebow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że Kwietnia rozpowszechnia e-sklep z asortymentem typowym dla popierdoleńców z bandy Zagórskiego. Myślę że chore wypociny Dariusza idealnie pasują do ezoterycznych pierołów jakie można kupić w sklepie o nazwie czary- mary idealnie pasującej do naszego Pinokia :) :) :)

   Usuń
 20. Są dwa dodatki dotyczące wystąpienia Kwietnia na terenie Pani Żywot.

  OdpowiedzUsuń
 21. Na wstępie dziękuję Tomku za kawał dobrej i żmudnej roboty dotyczącej obecności Kwietnia na majowej imprezie historyczno- militarnej. Bardzo miło zaskoczyło mnie podejście do sprawy pana Romana. Krótko, zwięźle i na temat a co najważniejsze szczerze. Wiemy na czym stoimy i nie musimy wnikać i domyślać się na co, poco i dlaczego. Inaczej wygląda kwestia pani Żywot. Rozmowa z nią to nic innego jak totalna farsa. Kobieta ta doskonale wiedziała o co chodzi i na czym stoi. Od pierwszych chwil dialogu zaczęło od niej śmierdzieć nieudolną próbą wywinięcia się od niewygodnych pytań Tomka. Granie przez panią Monikę słodkiej idiotki bardzo razi człowieka słuchającego tej rozmowy. Półprawdy, zbywanie, irytujące wykręty i zrzucanie odpowiedzialności na ludzi nie mających nic wspólnego z Kwietniem jedynie świadczy o jej kompletnym nie poszanowaniu drugiej osoby. W tym przypadku ekipy pana Romana uświetniającego tą imprezę oraz samych zwiedzających to muzeum. Jak ująłem we wcześniejszy moich komentarzach o jej zagrywkach powinna sie dowiedzieć opinia publiczna a przede wszystkim partnerzy i członkowie honorowi tego obiektu.
  Najbardziej zadziwiła mnie slepota na prawdę i brnięcie tej kobiety w szambo jakim jest Kwiecien. Przez zaistniałą sytuację pani Żywot powinna dobrze się zastanowić nad swoim negatywnym postępowaniem i sensem prowadzenia tego muzeum.............

  OdpowiedzUsuń
 22. Romanem Ploch i jego muzeum jak najbardziej na propsie, wydaje sie byc spoko facetem.
  Żywot niezle krenci, wdepla w kwietniowe szambo a udaje ze jest na fiolkowym polu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Ploch wyraził się jasno. W świetle jego wypowiedzi widać, że Kwiecień na swoim blogu nadużył reklamy jego muzeum podpinając się pod niego bezczelnie.

   Usuń
 23. Hahahahah Tomek rozjebałes mi system. Ale dobrze tej Pani nie słuchała ostrzezen to niech ma.A tak wogóle piszecie ze mpozna tam na mejla czy cos tam wyslas rozne sprawy na temat kwietnia. Prosiłbym o szczegóły Paweł K2 ( Pierwsy od 4 lat walczacy z DK)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Żywot dostała linki do naszego bloga i tematu na forum Tomasza o Kwietniu. Z tymi materiałami miała się zapoznać, a podobno tego nie zrobiła...
   Wyobrażacie sobie dostać maila w tonie uprzejmym i oficjalnie przestrzegającym przed kimś z linkami i nie skusić się by chociaż rzucić na te strony okiem i pobieżnie chociaż poczytać choćby nagłówki tematów, które już same co nieco mówią i wyjaśniają?
   Oczywiste kłamstwo w głupi sposób mówione przez panią Żywot.

   Usuń
  2. K2 ty walczyłaś z kwietniem ?Kiedy? Pamiętam ten twój nick z TT :-)

   Usuń
  3. podejrzewam że ta pani od razu jak dostała te maile zapoznała się z nimi i teraz na bieżąco śledzi bloga, tylko pytaniem jest co ona w tym kwietniu widzi że tak twardo za nim stoi, nie chcę krakać ale czy pani prezes aby nie podzieliła czasem losów Devi i żony Zagórskiego??? :) :)

   Usuń
  4. Do anonima 00:20 Wejdz sobie na blog tomka to zobaczysz . Nie mozesz mnie znac z jakiegos TT nawet nie wiem co to bo tym nickiem posluguje sie tylko na blogu Tomka. A Kwietniowi to wytykam juz od 3 (przepraszam za blad ze napisalem 4) lat jego kity na you tubie jestem pan kracy, oskarzony przez koniczyne ze pan kracy to Tomek.

   Usuń
  5. Potwierdzam słowa k2 Paweł jest na moim forum od 2012 roku.

   Usuń
  6. Dzieki Tomek za potwierdzenie bo jak widze to Kwietniowców nie brakuje. Pozdrawiam.

   Usuń
 24. Wspaniala torpeda w burte kwietniowej gownobarki.
  Konkretny koles z muzeum wypierajac sie Kwietnia calkowicie obnazyl jego klamstwo na blogu moje-riese dotyczace podszywania sie pod muzeum, chyba nawet najwiekszy kwietniowy sekciarz widzi tu jawna manipulacje i przeklamanie Kwietnia dotyczace samej nazwijmy to "oferty handlowej".

  Kto sie pisze na kwietniowe brednie kupuje Kwietnia w worku, wielki pic a pod picem wielkie NIC.

  OdpowiedzUsuń
 25. Pan Ploch konkretny gościu. Równy facet widać, że gdyby nie Żywot to by Kwietnia trzymał z daleka. Najlepsze było jak powiedział, że miał to szczęście siedzieć na prelekcji Kwietnia w ostatniej ławce :)))))))))

  OdpowiedzUsuń
 26. Ciekawe czy tak ochoczo Kwiecień odtrąbi sukces prelekcji na, której było 10 osób jak trąbił, że ma być 1000 słownie tysiąc.
  Totalna porażka i klapa frekwencyjna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://1.bp.blogspot.com/-Qdt_0l5oXPQ/U1vBBdGnupI/AAAAAAAAAPE/SFpR-mJIIrc/s1600/Maj%C3%B3wka_nie_tylko_Riese_2014+-+1a.jpg

   Tak opisywałem to w jednym z wcześniejszych postów pod tytułem nadrabiamy zaległości.
   klamstwa-riese.blogspot.com/2014/04/nadrabiamy-zalegosci-kwietniowych-bzdur.html

   Ależ było zadęcie na ten tysiąc osób, co ja mówię przeszło tysiąc, a z przeszło tysiąca zrobiło się raptem dziesięć. I to jest dobry znak na przyszłość.
   My sobie też możemy pozwolić na taką reklamę mówiąc, że te przeszło tysiąc osób co miało być na prelekcji Kwietnia przeszło, ale na naszą stronę :)
   Huraaa, Kwiecień niedługo będziesz gadał na swych prelekcjach do Madzi siedzącej w pierwszym rzędzie i kamerzysty :)
   Pomalutku, pomalutku elektorat Kwietnia przeciera oczy i idzie po rozum do nas :)
   Niedługo to my będziemy robić prelekcje pod tytułem "jak nie dać się oszwabić Kwietniowi i oskubać z kasy"
   Wstęp tylko 45 zeta :)
   Przedpłaty prosimy wpłacać na konto naszej "Fundacji Minionej Epoki Kwietnia"
   Jeśli wpłat będzie więcej niż miejsc na stadionie kasę zwracamy po potrąceniu kosztów manipulacyjnych 95%.
   :)))
   Naszym hasłem jest:
   NIE BĄDŹ GŁUPI NIE BĄDŹ CIUL IDZIESZ Z KWIETNIEM MASZ DUPY BÓL !

   :)

   Usuń
 27. Jest DODATEK 3 w, którym zamieściłem zdjęcie odznaczenia pani Moniki Żywot za zasługi dla kultury Polskiej!
  A największą zasługą jak się okazało dla antykultury Polskiej był Dariusz Kwiecień.
  W pale się nie mieści.

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie pozostaje nic innego jak poinformowanie pana ministra Zdrojewskiego o zaistniałej sytuacji i skandalicznej postawie pani prezes Moniki Żywot. W pale się nie mieści że osoba uhonorowana takim zaszczytem dopuszcza się skrajnego łajdactwa zapraszając Kwietnia jako prelegenta. Tym bardziej jest to dla mnie oburzające wręcz wstrętne że pani Monika zrobiła to w pełni świadomie mając przed sobą twarde dowody świadczące o niepoczytalności i zbydlęceniu Kwietnia. Nie zdziwię się że w najbliższym czasie pani Żywot nawiąże współpracę z Zagórskim i na terenie muzeum wystąpią ze swoim programem artystycznym Witkowski i Owsianko a patronat honorowy obejmie sklep czary- mary :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz zgłaszać pretensje do Zdrojewskiego, to miej na uwadze fakt, iż sam nie jest do końca w porządku jeśli chodzi o polską kulturę i dziedzictwo narodowe...(patrz. ogromne dotacje na Świątynie Opatrzności Bożej, czy zerowe działanie podczas emisji propagandowego "Nasze matki, nasi ojcowie) Co do Igora Witkowskiego, to odnoszę wrażenie, iż większość krytykujących go osób nigdy nie miało w rękach ani jednej jego książki... Sądzisz, że jak występuje w ezoterycznym bloku u Zagórskiego, to reprezentuje ten sam poziom co Kwiecień ? Człowieku, Witkowski był swego czasu redaktorem naczelnym "Nowej Techniki Wojskowej" i jeśli chodzi o broń, oraz technologie III Rzeszy to przekazuje naprawdę dobry materiał (nie mam na myśli tu trudno sprawdzalnych pogłosek dotyczących Haunebu etc.), poczytaj sobie chociażby "Supertajne bronie Hitlera", z treści wyraźnie widać, że gość przynajmniej wie z czym ma do czynienia. Witkowski spiknął się z Zagórskim tylko dla promocji swoich nowych książek w których treść chyba nawet sam nie wierzy...

   Usuń
  2. To nie szkodzi, że Zdrojewski robi to o czym piszesz. W ministerstwie są tez inni ludzie i chodzi o to, żeby zareagować na poczynania promujące kwietnia i wysłać formalnościowo takie pismo protestacyjne.
   Co do Witkowskiego do pewnego stopnia zgoda, ale jak widać na poniższej prelekcji Witkowskiemu padło i to bardzo poważnie na mózg skoro wygaduje takie absurdalne bzdury o przekazach myślowych od innych istot z kosmosu i inne idiotyzmy. Radzę wysłuchać do samego końca. Poza tym radzę zwrócić na jego chaotyczny bełkot i częste zmiany niedokończonych myśli co jest objawem początkowego stanu schizofrenii

   https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8

   Usuń
  3. Zgoda, ale trzeba mieć na uwadze to, iż przy obecnej władzy, systemie i wszechobecnym nepotyzmie taką sprawę trzeba poruszać co jakiś czas, aż do skutku. Wiele z pism ląduje do zwyczajowego kosza, a Nas jest na razie zbyt mało byśmy mogli cokolwiek zmienić... Aktualne działania Witkowskiego odbieram jako typowy skok na kasę i trafienie w pewien "segment rynku" który zapewni mu przysłowiowy chleb i coś do chleba. W temacie III Rzeszy napisał w zasadzie już wszystko (było to jeszcze w czasach kiedy trudno było o takie książki). Obecnie rynek wydawniczy jest tak przesiąknięty tego typu publikacjami, że nawet jego nowa książka utrzymana w tej tematyce nie zapewniłaby mu odpowiedniego zysku. Panuje zwyczajny przesyt. Z moralnego punktu widzenia zachowuje się jak hipokryta, który zapewne nawet nie wierzy w to co mówi, i w to o czym pisze. Widocznie wyznaje twardą zasadę, która mówi że: "pieniądze nie śmierdzą" dlatego chwyta się już byle czego żeby tylko wpadło trochę grosza.

   Usuń
  4. @Spitfire. Moje podejście do Witkowskiego tyczy się jego obecnej chorej fazy. Bełkot który zapodał na prelekcji u Zagórskiego rozjebał mi konstrukcję i dlatego piszę o nim tak a nie inaczej. Nie odnoszę się do jego przeszłej działalności tylko do obecnej, Gówno jakie zaserwował w nowej publikacji kategorycznie potępiam. Dla ludzi którzy go nie znają i nie wiedzą czym się zajmował dotychczas jest zwyczajnym zjebem brodzącym w tym całym ezoterycznym szambie. Proponuje Ci odsłuchać jego prelekcji, link wyżej w poście Prestiego

   Usuń
 29. https://www.youtube.com/watch?v=yrb53vlmVWM Kwiecień jako mistrz sztuk walki i komandos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak, trenowałem 15 lat sztuki walki i to wszystko co pokazuje Kwiecień nijak się ma do realnej walki co opiszę w odpowiedzi jeszcze dzisiaj. na tę chwile mogę wam tylko zwrócić uwagę, że taki pokaz jest dobry, ale tylko dla idiotów nie znających się na walce. Kwiecień potyka się o własne nogi i sam się zaplątuje w nie w kilku momentach co byle wyszkolony chłop by wykorzystał by go obalić.
   Manewry z machaniem kurtką przed nożownikiem skończyły by się odcięciem nadgarstka lub bardzo poważnym przecięciem mięśni przedramienia i poszatkowaniem brzucha.
   Wszystkie kopnięcia na tym pokazie wykonał bez zachowania należytej równowagi i dystansu co w walce ze mną skończyło by się lądowaniem głową na betonie. Prawdziwa walka uliczna czy solowa bez regół wyglada tak, że ani jedna porada jaka pokazał Kwiecień nie dała by najmniejszych szans na obronę, a co dopiero mówic o wygranej. Ciosów w jajca nigdy nie zadaje sie tak jak to pokazuje Kwiecień w walce z kimś wytrenowanym bo poskutkowało by to natychmiastowym unikiem i wykorzystaniem momentu gdy Kwiecień ma łeb pochylony sprowadzeniem go do parteru.
   To co pokazał Kwiecień to można wykorzystać tylko w dwóch przypadkach. Kiedy chce się zaimpnować swojej głupiej dupie i rzucic ją jak worek na matę lub gdy ma się przed sobą kompletnie nie wytrenowanego osła z, którym można zatańczyć walca i walić go jednocześnie w mordę podczas rockandrollowego obrotu.

   Po tym co zobaczyłem uważam, że kwietnia rozjebał by każdy średnio zdesperowany i zdeterminowany oprych idący z pięściami naprzód przed czym Kwiecień nie potrafił by się obronić. A jeśli trafił by mu się koleś co potrafi kopnąć właściwie z zachowaniem dystansu i szybkości to kwiecień zbierał by zęby z trawy pęsetką.

   Z przyjemnością zmierzył bym się z tym kretynem i pokazał, że walka wyglądała by całkiem inaczej niż on to sobie wyobraża.

   Usuń
  2. A teraz sami zobaczcie jak się maja porady Kwietnia przeciw nożownikom w porównaniu z umiejętnościami tych facetów z nożami:
   https://www.youtube.com/watch?v=h91yG0JJzcM

   To co pokazali na tym filmie i jak posługiwać sie nożami każdy z was jest w stanie w samotności w lesie opanować w trzy tygodnie. Wystarczy determinacja i zapoznanie się z podstawowtmi zasadami trzymania dystansu i równowagi ciała, a kwiecień mógłby sobie machać tą kurtką do usranej śmierci, która skończyła by sie zrobieniem z Kwietnia kilkunastu porcji świerzych steków.

   Teraz drugi materiał co prawda legalnie ustawiony i zaaranżowany z zachowaniem środków bezpieczeństwa w postaci rękawic, ale to wszystko co pokazał Kwiecień na obronę w czasie walki nijak by się miało w tej sytuacji i jak powiedziałem byle zdeterminowany średniej klasy koleś z podstawami boksu najebał by Kwietnia, aż miło:
   http://www.cda.pl/video/12115974/Legalna-pierwsza-ustawka-walka-kibicow-na-ringu

   Usuń
  3. Ja nie trenowałem, ale jako nastoletni punk brałem udział w starciach z rozmaitymi elementami, do których nie trafiały słowne argumenty. Motyw z kurtką był dość zabawny, bo chłopak biernie stał i wykonywał polecenia Kwietnia. W realnej walce takie działanie rozjuszyło by tylko atakującego, który z impetem wpadłby na machacza wbijając mu kosę pod żebro...

   Usuń
  4. Kwiecień jest popierdolony, macha kosą a z boku stało dziecko, przez przypadek wyślizguje mu się ta kosa i dochodzi do tragedii. Jego pokaz to farsa, każdy zdesperowany atakujący robi z Kwietniem co chce. No chyba że wcześniej padnie ze śmiechu jak mu wyskoczy z tą szmatą.

   Usuń
 30. I jeszcze jedno. Tutaj dyrektor MTMiU Tomasz Daniluk dziękuje Kwietniowi za przybycie i wygłoszenie prelekcji:
  https://www.youtube.com/watch?v=kG-Sc2850Q4

  Ktoś tu chyba jest idiotą skoro założyciel i naczelny tego muzeum pan Roman Ploch w telefonie ze mną wyraźnie powiedział, że MTMiU nie ma z kwietniem nic wspólnego, nie współpracuje i ma go za oszołoma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i komu teraz wierzyć? Ludzie z jednego teamu prezentują dwa zupełnie przeciwstawne stanowiska odnośnie Kwietnia.

   Usuń
 31. Aby to pojąć, trzeba zrozumieć pewien tok myślowy: MTMiU nie ma nic wspólnego - czyli Kwiecień nie jest pracownikiem ani współpracownikiem muzeum. Nie współpracuje - jedna prelekcja to w końcu nie jest współpraca..., Kwiecień jest oszołomem - no, niby tak ale ostatecznie jest ich wielu i też przynoszą pieniądze, więc jeden mniej, czy więcej nie powinno zrobić muzeum różnicy...PLN-y z Kwietnia też się mogą przydać...na cele statutowe rzecz jasna.

  OdpowiedzUsuń
 32. Kolejne porcje Kwietniowego pierdolenia, zobaczcie jak debil zlecial z Gozdzika w 5:20, jak rasowy pojebus-szympans utracony z maszyny:

  https://www.youtube.com/watch?v=crYnWHTmZaI

  OdpowiedzUsuń
 33. Co Kwiecien pierdoli znowu o bunkrach, masakra! Zero wiedzy o rejonie, bredzi takie androny ze az uszy bola.

  Jak kurwa nie uzywano bunkrow w II WS na Gownym Slasku?!?
  Kilka km od tego miejsca zaczynaly sie tereny Bitwy Wyrskiej (Bitwa pod Mikolowem) gdzie uzywano masy bunkrow stojacych do dzis i nikt ich nie niszczy tylko sa powoli restaurowane i zabezpieczane.
  Wystarczy sie na nie wybrac aby zobaczyc ze byly ostrzeliwane we Wrzesniu 1939 i braly udzial w walce (czasem mimo braku wykonczenia), pierwszy z brzegu ze sladami niemieckiego ostrzalu:
  http://www.fortyfikacja.pl/index.php?a=wyry

  Tu kilka slow potwierdzajacych Kwietniowa mitomanie przesiaknieta komunistyczna propaganda:
  "W pamięci pokoleń przez lata utrwalany był mit, iż obrona Górnego Śląska sprowadzała się do dzielnej i pełnej poświęcenia postawy harcerzy (obrona wieży spadochronowej w Katowicach) czy też ochotniczych oddziałów powstańców śląskich. Z uporem zapominano o formacjach regularnych, czyli liczącej około 45 tysięcy żołnierzy Grupie Operacyjnej „Śląsk”, dowodzonej przez generała brygady Jana „Jagmina” Sadowskiego, wchodzącej w skład Armii „Kraków”. Rdzeń GO „Śląsk” stanowiły trzy duże formacje: 23 Górnośląska Dywizja Piechoty od roku 1922 roku trwale związana z Górnym Śląskiem, mobilizowana od marca 1939 roku 55 Rezerwowa Dywizja Piechoty oraz elitarny Grupa Forteczna Obszaru Warownego Śląsk Ta ostatnia formacja obsadzała wznoszone od 1933 roku śląskie fortyfikacje stałe. Oddziały te dzielnie, przez trzy doby, od 1 września 1939 roku broniły śląskich wsi i miast przed hitlerowską agresją. Należy podkreślić, że odwrót Wojska Polskiego z Górnego Śląska zarządzony w nocy z 2 na 3 września 1939 roku nie był spowodowany faktem pokonania GO „Śląsk” przez oddziały Wehrmachtu, a ogólną sytuacją na froncie południowym, która groziła zamknięciem w kotle silnie trzymającej się na Górnym Śląsku polskich formacji."
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_wyrska

  Na tej stronie mozecie zobaczyc przyklady renowacji Gornoslaskich fortyfikacji:
  http://www.profort.org.pl/

  Znowu wiecien napchal kitow na tej majowce.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.