czwartek, 6 marca 2014

Zanim rozkręcimy batalię przeciwko kłamstwu, urojeniom, podłym oszczerstwom i zakłamywaniu historii


Blog ten powstał po to by pokazywać nieprawdę i kłamstwa oraz zmyślone i nigdzie nie sprawdzone bajki jakie wymyśla Dariusz Kwiecień będące wynikiem choroby umysłowej pomieszanej z perfidną żądzą zarabiania pieniędzy na tych wyssanych z palca bzdurach. Dariusz Kwiecień wzorem wielu innych jemu podobnych szkodników aktualnie działających w Polsce o podobnie chorej psychice postanowił zbudować pewien fałszywy obraz działań nazistów w czasie drugiej wojny światowej oraz przypisać kompleksowi Riese w Górach Sowich jakiś niestworzony jakby z horroru mit o istnieniu w tym kompleksie ludzi mutantów wilkołaków będących wynikiem doświadczeń genetycznych przeprowadzanych przez Niemców w czasie wojny. Wszyscy wiemy jakie to były tak naprawdę doświadczenia z relacji jawnych świadków, którzy przeżyli koszmar wojny i upodlenia w obozach koncentracyjnych. Mity jakie wymyśla na bazie tych informacji Dariusz Kwiecień są kpiną z tych ludzi i tych wszystkich, którzy nie przeżyli. Kpiną bowiem sianie nieprawdy o koszmarze drugiej wojny światowej i zakłamywanie faktów jest obrazą dla tych wszystkich ofiar potworności jakie przeżyli i robieniem z tej potworności jakiegoś groteskowego cyrku i de facto pośmiewiska. Tym samym jest to nic innego jak kpienie z realnych tragedii milionów ludzi zgładzonych w obozach i umęczonych w nich.
Dariusz Kwiecień najwyraźniej nie czuje tragizmu drugiej wojny światowej i nie szanuje cierpień ludzi doświadczonych przezeń dopuszczając się tak podłej i haniebnej manipulacji faktami czyniąc szkodę nie tylko pamięci tych ludzi, ale i historii. Siejąc tak niestworzone historie przyczynia się również do szkodliwego dezinformowania młodych ludzi, którymi ostatnio zaczął się otaczać szukając w nich naiwnych i podatnych słuchaczy i jak łatwo się domyślić ofiary swego naciągąctwa skłaniającego do kupowania przez nich jego pseudo poradników i prelekcji na płytach CD. Na marginesie usiłuje to czynić wzorem wielu już wspomnianych szkodników takich jak Janusz Zagórski, który organizując różne imprezy pseudo alternatywno-myśleniowe handluje przy okazji masą szkodliwych książek i płyt autorstwa wielu oszołomów ezoteryczno sekciarsko mistycznych. Kwiecień idąc tym śladem jak najbardziej wpisuje się w ów nurt szkodliwości społecznej i wraz z Zagórskim serwuje-podsuwa niebezpieczny dla psychiki każdego człowieka podstęp dążący bynajmniej nie do szerzenia wiedzy czy propagowania nauki i rozwoju duchowego czy intelektualnego tylko do naciągania ludzi na pieniądze.
Tworzenie przez Dariusza Kwietnia fałszywego nimbu tajemniczości wokół kompleksu Riese wystawia na POŚMIEWISKO za granicą Polskie grupy eksploracyjne i poszukiwawcze. Jest to o tyle już zauważalne, że explorerzy za południowej granicy już się z nas śmieją, że mamy w Górach Sowich wilkołaki. Smutne jest to tym bardziej, że Kwiecień siejąc te brednie powoduje, że Polacy zaczynają być postrzegani jako niezrównoważeni psychicznie mitomani.
Dariuszowi Kwietniowi może się wydaje, że odkrywa jakieś tajemnice choć biorąc pod uwagę jego perfidię w kłamaniu, ubliżaniu i zachowywaniu się w sposób skrajnie podły-wiemy o co chodzi- nie sądzę by nie miał świadomości po mimo swej schizofrenii, że tworzy nieprawdziwe mity i fałszywe historie. Oczywiście jakiś procent jest czystym urojeniem, ale duża część tych wymysłów jest celowa dla ubarwienia swych urojonych historii. I to jest w tym, tym bardziej podłe bo czyni to raz z pobudek schizofrenicznych, a raz z czysta premedytacją w celu zarobienia pieniędzy. Konsekwencją tego jest pogubienie się w tych swoich wyssanych z palca faktach i brnięcie w coraz bardziej niedorzeczne teorie i zmyślone fakty.
I dla tego ten blog jest miejscem w, którym każdy może opisać dowolny fałsz jakiego dopuścił się Dariusz Kwiecień.
Jeśli macie potrzebę przyczynienia się do walki z oszustwem, naciągactwem, chorą wyobraźnią i zakłamywaniem historii piszcie komentarze, albo całe felietony pod odpowiednimi tytułami i z linkami do źródeł dotykające poszczególnych kłamstw i wymysłów. Możecie czerpać z przeszłości i z już istniejących materiałów, których jest niestety taka mnogość, że i tak nie ogarniemy tego, ale przynajmniej może uda się część.
Chociaż z drugiej strony ktoś może zapytać czy to warto skoro już w kilku miejscach na Internecie została udowodniona ponad wszelka wątpliwość choroba Dariusza Kwietnia oraz jego skrajna podłość?


Oczywiście, że nie warto, ale w pewnym sensie trzeba chociaż trochę by było miejsce w, które każdy wejdzie i przeczyta chociaż trochę dowodów na jego kłamstwa dzięki czemu już cała reszta nie będzie go w przyszłości interesowała. 

5 komentarzy:

 1. Na tym blogu powinienes wtzucac kazdy nowy schizofreniczny post Kwietnia, dekonstruowac gooraz wystawiac na publiczna dyskusje.
  Przadaly by sie tez wrzucanie co ciekawszych archiwalnych postow i filmikow Kwietnia w tym samym celu, publiczne wypunktowanie klamstw i banialuk.

  Dosyc dzialalnosci tego szkodnika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe schizofreniczne posty owszem, ale warto też pokazać stare. Są skany na ufo-relacje jego schizofrenicznych postów, które można wykorzystać za co chyba TS sie nie pogniewa. Z resztą chyba nie ma ludzi zainteresowanych bredniami Kwietnia, którzy by tych materiałów nie znali. Dla przypomnienia wstawi linka do tego forum gdzie jest kopalnia takich materiałów z, których wynika, że Kwiecień jest chory: http://ufo-relacje.pl/viewforum.php?f=34
   Warto też podać by wszyscy mogli obiektywnie się zapoznać z najnowszymi ujawnieniami kłamstw Kwietnia jakie pokazał na swym Blogu Karol Sawiak: http://zobten.blogspot.com/2014/02/kwiecien-plecien-czyli-prawda-i-mity.html
   Może warto było by z bloga Karola przenieść tutaj cały ten temat wraz z komentarzami bo to jest bardzo pouczająca lektura trafnie pokazująca zakłamania i wymysły naszego pinokia.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.