poniedziałek, 10 marca 2014

Szlakami Riese w/g Dariusza Kwietnia

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/szlakami-riese-wg-dariusza-kwietnia.html


Mamy dzisiaj przykład kolejnego pozerstwa mającego na celu pokazanie, że Kwiecień jakoby odcina się od innych grup organizacyjnych i pokazanie, że owe grupy wprowadzają w błąd posługując się jego nazwiskiem. Kolejne pomówienie i pozerstwo, że niby popularność Kwietnia jest tak wielka, że inni chcą za pomocą jego nazwiska przyciągnąć na imprezę ludzi. Prawda jest taka, że po pierwsze nazwisko Kwiecień jest nie tak popularne jak sobie roi Kwiecień, a po drugie nikt po tym zbydlęciałym zachowaniu Kwietnia o zdrowych zmysłach nie posłużył by się jego nazwiskiem. No chyba by odstraszyć potencjalnych turystów.

Nie organizuję majówki w Riese.... jasne bo kto normalny zechciał by zaprosić bydlaka, który pomawia wszystkich dookoła i nęka ludzi schizofrenicznymi esemesami, chce komuś zrobić bydło w pracy no i co najważniejsze dzwoni do Caritas tylko po to by jednemu z dawnych kolegów narobić kłopotów pomawiając go o nieprawdziwe oszustwa? Kto takiego bydlaka zechciał by zapraszać na jakieś spotkania? No chyba tylko podobne bydle lub ktoś nie świadomy jakiego bydlaka zaprasza.
I ostatnie rzecz, Kwiecień nadal po mimo nie posiadania żadnych kwalifikacji do prowadzenia wycieczek, ani kompetencji bycia przewodnikiem usiłuje pokazać, że sam chce organizować wycieczki bez zezwoleń, uprawnień, kwalifikacji i niczego co by mu na to pozwalało. Nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie z takim nieodpowiedzialnym człowiekiem nigdzie. Tym bardziej, że już raz pokazał swoją nieodpowiedzialność pozwalając na jednej z takich wycieczek młodym kobietom wchodzić do jakiejś dziury w ziemi, która mogła się w każdej chwili zawalić i skończyło by się to tragicznie. Linka do filmu dodam jak go znajdę.

Ostrzegam, Kwiecień nie ma żadnych kwalifikacji przewodniczych i nie ma żadnego prawa organizować wycieczek. Nie ma ubezpieczenia i nie może z tego tytułu ponosić odpowiedzialności w razie nieszczęśliwego wypadku. No i również nie ma prawa pobierać żadnych opłat z tytułu organizowania takich wycieczek bo nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej.


DODATEK
A oto PRZYKŁAD na skrajną nieodpowiedzialność Kwietnia i przy okazji dowód, że wykonywał role przewodnika nie posiadając na to żadnych zezwoleń ani uprawnień.


Na poniższym filmie widać jak Kwiecień stoi przed wejściem w ziemi do jakiegoś szybu nad, którym stoją dzieci i młodzież. Kwiecień z przejęciem opowiada swoje banialuki, a kilka osób w niekontrolowany sposób przemieszcza się w terenie gdzie są wykroty i doły w, które w każdej chwili można wpaść lub, które mogą się osunąć powodując zagrożenie życia i zdrowia tych dzieci. Wykwalifikowany przewodnik nigdy by sobie na takie bezhołowie na swojej wycieczce nie pozwolił bo po pierwsze miałby wrodzoną odpowiedzialność za ludzi, a po drugie przepisy i przeszkolenie nie pozwoliły by mu zezwolić podopiecznym ryzykować życie i zdrowie i chodzić po nieoznaczonych szlakach przedtem sprawdzonych i zabezpieczonych. Ale Kwiecień ma to gdzieś i nie przejmuje się czyimś bezpieczeństwem. 

video
https://www.youtube.com/watch?v=-zxFMV5ltN4

Podobnych filmów Kwiecień zamieścił na swym kanale więcej tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zniknęły bo pokazywały chwile gdy Kwiecień oprowadzał podobne wycieczki po jeszcze bardziej niebezpiecznych miejscach.
Zniknął na przykład film, albo go nie mogę znaleźć na, którym widać jak Kwiecień stoi przed jakąś wąską dziurą w ziemi w, której znajduje się jakaś dziewczyna usiłująca wejść do środka. Zwykła dziura w ziemi, która w każdej chwili może się osunąć i pogrzebać tę dziewczynę. Ci co oglądali ten film pamiętają to, że wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Jeśli ktoś ma w archiwum ten film bo wiem, że są tacy co sobie je ściągają to proszę o przesłanie.
Pytanie zasadnicze czy Kwiecień w dniu oprowadzania tej i innych wycieczek jakie pokazuje na swoim kanale w YT posiadał jakiekolwiek uprawnienia do pełnienia roli przewodnika?

DODATEK 2
Poniżej link do filmu na, którym Kwiecień oprowadza nielegalnie jako przewodnik grupkę dzieci i młodzieży po niebezpiecznych miejscach.A to kadr z filmu i dowód, że te banialuki wyssane z palca wciska dzieciom

Dziwię się ojcom i matkom tych dzieci, że pozwalają słuchać tych bzdur swym pociechom i stawiają Kwietnia im jako autorytet. 
Facet z urojeniami o skrajnie podłym i zbydlęciałym charakterze jest przekazicielem jakiejś w jego mniemaniu super wiedzy, którą sam sobie tworzy jak to mówi w oparciu o wywiady z bliżej nieokreślonymi ludźmi i informacje z tajnych źródeł. 8 komentarzy:

 1. Przewodnik turystyczny jest osobą, której podstawowym zajęciem jest oprowadzanie wycieczek i turystów indywidualnych po określonym mieście, regionie czy wyznaczonej trasie. Są to osoby, które posiadają odpowiednie uprawnienia zdobyte dzięki ukończonym kursom i szkoleniom.

  Bez względu na charakter swojej pracy, przewodnik musi zawsze posiadać szeroką i szczegółową wiedzę o obszarze, po którym oprowadza turystów. Musi być w stanie udzielić najważniejszych informacji, znać historię danego miejsca i odwiedzanych obiektów wraz z ich zbiorami, najciekawsze legendy, anegdoty i wydarzenia, związane ze zwiedzanymi terenami. Czytaj więcej http://www.zawodowe.com/przewodnik_turystyczny_-_opis_168

  Przewodnik powinien być:
  być osobą pełnoletnią ukończyć szkołę średnią posiadać stan zdrowia umożliwiający pracę w zawodzie nie być osobą karaną za przestępstwa umyślne lub inne popełnione w związku z wykonywaniem zadań przewodnika turystycznego lub pilota wycieczek odbyć szkolenie i praktykę przewodnicką zdać egzamin na przewodnika turystycznego. Czytaj więcej http://www.zawodowe.com/przewodnik_turystyczny_-_jak_zostac_169

  Kwiecień jest karany więc nici ze zrobienia kursu dla przewodników.
  Wszystkie dotychczasowe wycieczki jakie dotychczas oprowadzał, oprowadzał nielegalnie łamiąc prawo.
  Wszyscy, którzy go najmowali do oprowadzania wycieczek również łamali prawo nie dbając o kwalifikacje Kwietnia i to czy nie jest karany.
  Każdy przewodnik obowiązany jest założyć działalność gospodarczą jeśli chce czerpać korzyści finansowe ze swej działalności.
  Przez ostanie dwa lata Kwiecień oprowadzał wycieczki nielegalnie i nielegalnie czerpał z tego korzyści finansowe. Dowody są na YT. Kwiecień po prostu lekceważąc prawo dokonywał przestępstw podając się za przewodnika narażając na utratę zdrowia i życia ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oto jak kwiecien trzepie kase na naiwnych:
  " Już za 5 dni spotykamy się w Riese
  Uwaga: ponieważ pojawiały się pytania o trasy przebiegu wycieczek - informujemy, że każde wyjście w teren prowadzi zupełnie innym szlakiem. Zapraszamy!

  WEEKENDY W RIESE
  Od 13 do 15 grudnia zapraszamy na drugi wspólny weekend w Riese.
  Główną atrakcją będzie eksploracja terenu połączona z wieczorną dyskusją przy ognisku lub kominku.
  Dzienny koszt uczestnictwa to 50 zł. od osoby.
  W cenie 50 zł.:
  Opcja 1: Jeden nocleg w Agro-PRL w Sierpnicy z piątku na sobotę oraz całodzienne wyjście w teren w sobotę.
  Opcja 2: Jeden nocleg w Agro-PRL w Sierpnicy z soboty na niedzielę oraz wyjście w teren w niedzielę.
  Za dwa noclegi i dwa wyjścia w sumie 100 zł. za osobę (Opcja 1 i 2).
  Wyżywienie we własnym zakresie.
  Istnieje możliwość wzięcia udziału w samej eksploracji w cenie 20 zł. za dzień od osoby.
  Strona internetowa Agro PRL
  Pierwsze wyjście w teren w sobotę 14 grudnia o godzinie 9:00, zbiórka pod Agro-PRL.
  Orientacyjny czas wycieczki to 7 godzin, uzależniony do pogody i kondycji uczestników.

  Organizator pomocniczy:
  Studio SWD sp. z o.o.
  ul. Błońska 8
  61-407 Poznań
  Odpowiednią kwotę prosimy wpłacać na konto (z dopiskiem "Riese 2 - opcja X, osób X).
  Bank Pocztowy:

  05132015371189878030000001
  Istnieje możliwość wpłaty na miejscu.


  Serdecznie zapraszamy!"

  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2013/12/juz-za-5-dni-spotykamy-sie-w-riese.html

  Zaraz potem organizowala tam Sylwestra.

  Robi takie wypady z 5 razy w roku, do tego kilka mniejszych oraz "prelekcje", tez z 4-5 rocznie. Jesli na takim zlocie ma 100 pln za osobe i z 15 osob to ma 1500pln za weekend chlania ia naciagania ludzi, zalozmy ze z 10 tez pewnie kupi plyte po 30-40pln czyli z kolejne 300pln. Do tego na pewno za naganianie ludzi po pensjonatach dostaje swoj udzial czy co najmniej nocleg i zarcie, czyli z kolejne min. 100-150pln.
  Ok. 1900pln za weekend? Nie jest zle.
  I tak z 5 razy w roku, czasem mniej ,czasem wiecej, zalozmy srednio 1500tys i 5 razy w roku to 7500pln.
  Do tego zloty, 10-20pln za osobe, z 40 osob przyjdzie to liczac po 15pln na lebka daje 600pln za wieczor bredni, do tego pewnie od wlascicela lokalu zarcie, chlanie i spanie za naganianie klienotow czyli z 100pln, 700pln za weekndowy wieczor. Takie cos 5 razy do roku to 3500.

  Pierdolac banialuki po pijaku Kwiecien zarabia dodatkowo z 11000pln na lewo, nielegalnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram w całej rozciągłości złożenie zawiadomienia na Kwietnia ku ochronie dzieci i młodzieży, które naraża na niebezpieczeństwo i dezinformację mogącą wypaczyć ich prawdziwy obraz faktów historycznych.

   Usuń
  2. Faktycznie Kwiecien jest wystawiony niczym na widelcu przed swymi adwersarzami, koles ma zawiasy a za cos takiego na 100% dostanie wyrok czyli wskoczy przy okazji na wczesniejsze sanki.
   Za zatajanie dochodu zaplaci 75% podatku ryczaltem od kwoty oszacowanej przez skarbowe plus grzywne do 30tys pln i ewentualny wyrok pozbawienia wolnosci w zaleznosci od kwoty oraz wczesniejszej karalnosci.

   Czyli jest w dupie jak go ktorys z nich podpierdoli.

   Darek sam na siebie dal dowody na swoim blogu i kanale YT, wystarczy ze skarbowa to pozbiera do kupy bo nawet maja ceny podane jak na ladzie, do tego filmy jako dowody realizacji imprez o charakterze zarobkowym, jak i komentarze osob ktore braly w nich udzial.

   Tylko za ostatni rok jak mu nalicza to z 7000-10000pln ryczaltem zaplaci plus kary a gdzie wczesniejsze lata?

   Usuń
 3. Trzeba sprawdzić czy Darek ma licencje przewodników sudeckich czy przodowników górskich. Jeśli nie działa nielegalnie. Brednie historyczne które głosi powinny być ścigane karnie na równi z kłamstwami oświęcimskimi. Jego niepotwierdzone relacje sieją zament. Kto może go sponsorować ? a myślę że w dużej mierze prywatne pensjonaty z okolic. On napędza ruch w tych okolicach, bo popularnosc kompleksu riese spada od lat 90 - tych. Ja uwierze w jego słowa kiedy przebada się psychiatrycznie i te badanie opublikuje w necie,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Badania badaniami, ale czy nie widać po tym co jest na ufo-relacje i stronie Karola Sawiaka na temat Kwietnia, że to chory świr ? Jest taka ilość materiału, że już tylko bardzo naiwni mogą sądzić, że nie.

   Usuń
 4. Potwierdzam, Kwiecien to szaleniec.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja babcia mówiła zawsze "omijaj gówno, bo jak w nie wdepniesz,to nie dość że przyklei ci się do buta to na dodatek smród będzie się ciągnął za tobą jeszcze długo" .Kwiecień jest właśnie takim gównem,o czym miał okazję przekonać Karol Sawiak ,najpierw darek udawał jego koleżkę,aby później obrzucić go błotem,ale czego się w końcu można spodziewać po synu szabrownika.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.