piątek, 14 marca 2014

Oberża PRL - Jedlina Zdrój
Mamy kolejny bezczelny przykład Kwietnia jak wykorzystuje czyjąś niewiedzę i nieświadomość o jego zbydlęciałej podłości i wykorzystuje czyjś wizerunek i firmę do pokazania się na jej tle.
Idę o zakład i dowiem się tego w przy nadarzającej się okazji czy ta przemiła pani właścicielka tej oberży zdaje sobie sprawę jakie bydle wkręca ją w ramy własnego wizerunku?
Idę o zakład, że gdyby ta pani wiedziała jakim bydlakiem jest Kwiecień to by nie pozwoliła wykorzystać wizerunku swej restauracji i swojego do materiału takiego podstępnego zera jakim jest Kwiecień.
Nie będę komentować tego co swym schizofrenicznym słowotokiem z zadyszką chrzani to zero. Sami to skomentujecie w komentarzach poniżej i ja coś pewnie potem dodam od siebie.
Ale najważniejsze jest to, że to parszywe bydle wykorzystuje czyjś wizerunek by się pokazać licząc, że ta kobieta nigdy nie pozna jaki łajzus szarga jej wizerunek własną osobą.

5 komentarzy:

 1. Podobał wam się film kwietnia z oberży PRL ? Ta poczciwa kobieta uległa pierdoleniu debila o rozreklamowaniu oberży w całej Polsce bo Pinokio jest taki kurwa sławny !Jak sama wspomniała pierwszą nieporadną reklamę zrobiła ze swoimi córkami(z biedy) -a tu się trafiła taka "światowa postać" ! I co kurwa kwiecień nawpierdalałaś się za darmochę oszukując tą kobietę ?Ale tobie było mało chciałeś jeszcze kasy, popierdolony schizolu ! A prawda jest taka że mimo klimatycznego miejsca jest tam mało klientów bo region biedny i ty tego nie zmienisz kutasie! I nie ma tam jak pierdoliłeś gazet lat 1903-1940 ,tylko tak jak powiedziała właścicielka z lat 70-80 popierdoleńcu !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dariusz Kwiecień i Henryk Patronowicz to jak się OKAZUJE doborowa para. NIE TYLKO W REALU...

  OdpowiedzUsuń
 3. pinokio chyba przerzucił się na gastronomię bo w temacie Reise jest spalony

  OdpowiedzUsuń
 4. Moze sztartnie do "Tanca z Gwiazdami" czy czegos takiego lub jak juz tak cisnie na gastronomie to moze jakis show o gotowaniu?

  OdpowiedzUsuń
 5. panowie przeoczyliście jego osiągnięcia. Ustalił przecież gdzie mieszkał leśniczy i inne takie tam. Niestety pominął cenny fakt gdzie była uwiązana koza leśniczego bez której gajowy by nie miał sera od którego był uzależniony. Gdyby przeczytał tą gazetową książkę z tat 1410 to by wiedział że gajowy wypasał koze w miejscu gdzie dziś jest oberża. Niestety zaczynając swoją kronikę nie wiedział że w miejscu gdzie stoi , koza zawsze robiła kupę. Gdyby dokładnie przeczytał gazety z 1410 roku dostępne w oberży to by wiedział że kozę stworzył himler z trupów pochodzących z kryształowych trumien przywiezionych przez statki matki. Co do kozy to zdechła ona kilka lat temu a le zwykła ona robić trzy radioaktywne kupy dziennie. Łatwo więc policzyć że od czasu powołania jej przez himlera dożycia do czasu kiedy primaaprylis zrobił film zrobiła ona w tym miejscu ok 70 tyś kup . Oczywiście kupy te były radioaktywne więc szły w eter. Dużo by otym pisać. Jest jeszcze jedna rzecz o której prymaaprylis wspomniał. Z tyłu chaty gajowego były obozy ale dokładnie nie wiadomo jakie. Tutaj przebiegły Darek użył kryptonimu bo miał na myśli wąwozy a nie obozy. Zostały one zasypane przez tajny szwadron Jareckiego któremu od tej roboty pomieszało się w głowie. Jarecki czasem pojawia się w okolicy niczym cień ale żeby zrozumieć o co mu chodzi to trzeba mieć tęgą głowę ( do picia ). Jarecki też mówił że by być dobrze zrozumianym to czase trzeba się obnażyć. Prymaaprylis przyjął sobie te radyv do serca i zrobił to w końcu . Takie są więc nagie fakty. Co bedzie dalej to czas pokaże. Ps. Starałem się pizac w jenzyku prymaaprylisa bo wiem jak ceńne som te informacjedlańiego

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.