niedziela, 30 marca 2014

Majówka w Rudzie Śląskiej -" Nie tylko Riese 2014"


video


video

Widać Kwiecień znalazł sobie kolejne przyszłe ofiary nieświadome z kim mają do czynienia. Ale my sie postaramy uświadomić wszystkich uczestników i organizatorów tej majówki z kim tak na prawdę maja do czynienia.
W związku z tym co następuje:
Przyjedziemy na tę majówkę w takiej liczbie jaką uda się zebrać tych wszystkich wobec, których Dariusz Kwiecień wykazał się wyjątkowym skurwysyństwem.
Zostanie przygotowana ulotka z jego zdjęciem i wyszczególnionymi jego draństwami, na, które dowody są w postaci jego rozmów telefonicznych z Tomaszem Sidorem, gróźb kierowanych pod jego adresem, gróźb kierowanych pod adresem Karola Sawiaka, esemesów do obu i innych ludzi zawierających obelgi, straszenie, groźby i pomówienia.
Informacje o tekstach internetowych jakie pisał na blogu antyhejter, i na swoim blogu dowodzące skrajnego zbydlęcenia i prostactwa umysłowego.
Próby zastraszenia, zrobienia bydła w pracy i pomawiania Tomasza Brożka o nieprawdziwe oszustwo, a nadto łajdackie telefony do Caritas w celu zaszkodzenia mu i narobienia przykrości.
To wszystko i wiele innych informacji znajdzie się na dużych ulotkach i plakatach i zostanie rozwieszone na terenie i wokół miejsca całej tej majówki. Na parkingu każdy samochód dostanie taką ulotkę za wycieraczkę i będą te ulotki wręczane wszystkim przyjezdnym.
Nie wykluczam rozszerzenia tej akcji poza teren muzeum w Rudzie śląskiej, ale również na inne części miasta w jego pobliżu.
Na koniec Dariusz Kwiecień będzie miał okazję porozmawiać ze swymi ofiarami pomówień i gróźb, o ile w ogóle ktoś zechce z nim normalnie....porozmawiać...

WSZYSTKICH GOTOWYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ AKCJI PROSIMY O DEKLARACJE NA TYM BLOGU W KOMENTARZACH .
zgłoszenia udziału i kontakt w celu koordynacji akcji piszcie na maila pinokioriese@gmail.com

Mamy sporo czasu by wszystko PROFESJONALNIE przygotować i się umówić.


DODATEK
Napisałem oficjalne zawiadomienie do organizatorów tej majówki w Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej w Bytomiu http://mtmiu.pl/kontakt.html  security@interia.pl
oraz do Fundacji Minionej Epoki http://muzeumprl-u.pl/index.php?id=19 fundacjaminionejepoki@gmail.com


Moje uszanowanie.
Chciałem poinformować, że zostanie przy okazji organizowanej przez Państwa majówki w dniach 1-3 maja 2014 roku przeprowadzona akcja informacyjna i ostrzegająca przed szkodliwą i przestępczą działalnością Dariusza Kwietnia. 
Dariusz Kwiecień dopuścił się szeregu łajdackich zachowań wobec swych dawnych przyjaciół i ludzi mu dobrze życzących, a nadto notorycznie zafałszowuje obraz historii II wojny światowej.
Wszystko to jest opisane i udokumentowane na internecie w trzech miejscach:

Proszę się zapoznać z tymi materiałami i wyciągnąć wnioski. Jeżeli Państwo jesteście ludźmi, którym zależy na propagowaniu prawdy i pozytywnych wzorców osobowościowych to z pewnością Te materiały pomogą wam we właściwej ocenie Dariusza Kwietnia i jego wyczynów o, których zapewne nie mieliście pojęcia.

Z wielkim uszanowaniem i pozdrowieniami w imieniu całej naszej grupy 
Gall Anonim autor bloga klamstwa-riese

DODATEK 3 MARCA 2014

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od Pani Moniki Żywot na wyżej cytowaną informację. Pani Monika Żywot napisała, że zapozna się z materiałami w tym ostrzeżeniu. Nie napisała czy zdecyduje się zezwolić na własnym terenie gdzie będzie organizowana majówka pod patronatem MTMiU na wystąpienie Dariusza Kwietnia. Ja natomiast odpisałem uprzedzając o ewentualnych dalszych krokach w przypadku braku właściwej decyzji tak:

Witam ponownie.
Cieszę się, że zechciała Pani odpowiedzieć. Nie ukrywam, że liczę na właściwą decyzję i kolejną w tym względzie odpowiedź gdy zapozna się Pani z materiałami. Nie ukrywam też, że zamierzam w razie czego skierować protest do władz Bytomia i Ministerstwa kultury i Dziedzictwa Narodowego. Sprawa jest wyjątkowo poważna i nie można pozwolić by ktoś tak nieodpowiedzialnie i lekkomyślnie szargał pamięć narodową zakłamując fakty, wymyślając je i wplatał własne wizje niczym nie poparte.
Jestem pełen uznania dla Pani działalności i współpracującego z Panią Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej. Dla tego mam nadzieję, że ze względu na dobro tej bardzo pożytecznej działalności i społecznie wzbogacającej nie dopuści Pani do wystąpienia kogoś kto działa na szkodę ogólnego dobra z pobudek chęci zysku kosztem niewiedzy ludzi.

Z naprawdę wielkim uszanowaniem pozdrawiam.


Czekamy na kolejną zdecydowaną odpowiedź.

53 komentarze:

 1. Deklaruję przybycie. Osoby zainteresowane z północnej Polski i na trasie Warszawa Ruda Śląska mogą się ze mną kontaktować pod znanym numerem gorąca linia ufo-relacje 500420579

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebisty pomysł. Trzeba nadrukować z tysiąc takich ulotek i poprzypinać je w koło tak by każdy mógł je przeczytać. Powkładać ludziom za wycieraczki i porozdawać.
  Wystarczy jak się ileś ludzi dowie do czego zdolny jest Kwiecień to może przejrzą na oczy. Ci ludzie co tam organizują to chyba internetu nie czytają. Wysłałem imeila do tego muzeum z linkiem do tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba ostrzec ludzi przed czubem, nie wiedza jakiego wstydu moze im przyniesc ten oszolom zmyslajacy banialuki na poczekaniu. Potem jeszcze sie bedzie oszust uwiarygadnial wykladami w muzeum.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt zdrowy na umyśle jeśli by wiedział kim jest Kwiecień i do czego był zdolny nie wystawi go przed ludzi. Organizatorzy za pewne nie wiedzą, że Kwiecień zamiast przynieść im w przyszłości dobre imię przyniesie wstyd i hańbę. Karany przestępca o ukrywanej patologicznej naturze.

   Usuń
 4. Cześć mam na imie Mateusz i mieszkam niedaleko Bytomia. Znam to muzeum byłem tak dwa razy na fajnych imprezach. Popieram waszą walke z tym kłamcą i pomawiaczem i jak patrzę co on wyprawia to krew mi sie gotuje. Jeśli chcecie mogę prewencyjnie przed tą majówką zozwiesić plakaty o Kwietniu przed tym muzeum. Mam laserową drukarke i papier tylko mi wyślijcie na maila wzór tej ulotki jaka planujecie zrobić. Chodzi o to by Kwiecień nie wciskał ludziom tych wszystkich fałszów i ja to w pełni popieram. Miejmy nadzieję, że organizatorzy zapoznają się z faktami jakie Gallu podesłałeś im w mailu i wzorem Janusza Zagórskiego z telewizji NTV też odmówią Kwietniowi udziału w swoijej imprezie.
  Sądzę, że jeśli tym ludziom zależy na propagowaniu prawdy i jak napisałeś pozytywnych wzorców to mu podziękują dla dobra własnego wizerunku. Pozdrawiam napisałem maila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej ulotce mozna bybyło zacytować teksty Kwietnia ty pedale, naciąganie wora, zdechniesz jak pies zrobimy ci bydło w pracy i to wszystko co opisywaliście. Niech ludzie zamiast wysłuchiwać jego prelekcji najpierw przeczytaja jego poezję esemesową.

   Usuń
  2. Na ulotce przydają się też kody kreskowe QR, mozna je wygenerowaćw necie za darmo, dużo ludzi ma smartfony i wystarczy że zeskanuja kod aby wejść do materiału demaskującego czuba.
   Np. tu:
   http://www.qr-online.pl/

   Warto te ulotki tak przygotowac aby w przypadku wywalenia Kwietnia z imprezy nie poleciały do kosza ale mogly poslużyc przy jego kolejnej próbie skoku na kase i umysły nieświadomych ludzi.

   Usuń
  3. Dobry pomysł zapoznamy się z tym, dziękuję.

   Usuń
 5. Słuchajcie drodzy czytelnicy tego bloga. Panel administratora jest w tym blogu tak pokićkany, że czasem przeoczam wasze wpisy, które nie wiem dla czego z jakichś powodów jedne wskakują do spamu, drugie do oczekujących na moderację, a inne pojawiają się po mimo odświeżania z opóźnieniem w mailu i panelu. Dla tego nie niecierpliwcie się jeśli od razu ich nie ma na stronie bo jest ich tak dużo, że nie jestem w stanie wszystkich co pare minut akceptować. Niestety zmuszony jestem na moderowanie komentarzy ze względu by nie pozwolić produkować się takim jak Kwiecień, jego przybłąkany obrońca i Rogala, którzy napisali sporo postów, których nie dopuściłem wylewając swoje zakichane racje. Kiedyś je opublikuję w osobnym momencie bo i tak nie są stracone, ale teraz psuły by porządek we wpisach i robiły by takie szambo jak na blogu antyhejter.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć nie prościej zadzwonić pod podane nr, tel na http://www.mtmiu.pl/kontakt.html i jeśli ktoś odbierze przedstawić spokojnie sytuację jaka panuję .. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mateusz, nie bierz Zagórskiego za wzór czegokolwiek pozytywnego. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja chyba też się zamelduje na te legendarne prelekcje, co by nie mówić będą atrakcje.
  Jawiem z ufo-relacje, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. OFICJALNY HYMN DARIUSZA KWIETNIA " FANTAZJA JEST OD TEGO " https://www.youtube.com/watch?v=nNYp05758U4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuje jeden tekst z tej piosenki idealnie pasujący do Kwietnia no idealnie.
   " To szkiełko wszystko zrozumie
   Każdemu chętnie pomoże
   Wystarczy wziąć je do ręki
   ZIARENKO FANTAZJI dosypać
   I już za chwilę można
   Z Panem KWIETNIEM w świat pomykać"

   No to hymn ma elegancki

   Usuń
 10. Nikt zdrowy na umyśle nie wystawi Kwietnia wiedząc o jego wyczynach. No chyba, że w tym muzeum są ludzie jego pokroju, ale nie wydaje mi się. Ale jeśli by go wystawili po mimo ostrzeżeń i protestów to po prostu trzeba napisać do ministerstwa Kultury i opisać całą sytuację, że po mimo udowodnionych zafałszowań historycznych oraz niegodnych zachowań Dariusza Kwietnia organizatorzy majówki w osobach Założyciel - Roman Ploch, Dyrektor Muzeum - Tomasz Daniluk wystawiają go jako prelegenta przyczyniając się tym samym do szkodzenia Polskiej prawdzie historycznej i działają przeciwko podstawowym normom społeczno kulturowym. I nie wiem czy takiej petycji nie należało by natychmiast napisać do ministerstwa, wojewody czy innych organów w Rudzie Śląskiej. Poczekamy kilka dni na odpowiedź do Galla z tego muzeum. Jak to nie poskutkuje to trzeba tak zrobić i cześć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mogę takie pisma do tych instytucji napisać i powysyłać. Poczekamy kilka dni na odpowiedź do Galla jak się nie odezwą z oświadczeniem, że zdejmują Kwietnia z imprezy to ja to zrobię w przyszłym tygodniu w poniedziałek.

   Usuń
 11. Prosze skontaktowac sie ze stowarzyszeniem Pro Fortalicium dzialajacym na Gornym Slasku, oni moga wystawic ekperta od lokalnej historii ktory bedzie z miejsca utracal klamstwa wariata.
  Kwiecien grubo sie pomylil, polamie zeby na Slasku, z Wrocka zrejterowal w panice a GS to level hard.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za sugestię na pewno z niej skorzystamy. W wolnej chwili zapoznam sie z ich działalnością. Ale na razie czekam na odpowiedź organizatorów majówki i ich reakcję.

   Usuń
  2. To profesjonalna ekipa, wyremontowali szereg bunkrow tworzac izby muzealne i sa organizatorami jednej z najwiekszych rekonstrykcji historycznych II WS w Polsce-Bitwy Wyrskiej.

   Mysle ze tak czy siak bedzie ktos od nich na tym zlocie, bo to w koncu piknik w muzeum a Kwiecien jest tylko na dokrete lansujac to na stronie jakby to on byl organizatorem pikniku historycznego a tak na prawde doczepil sie spedzajac klientow i dostajac sznase na pobelkotanie im godzine-dwie popoludniu.

   Podeslij im androny Kwietnia, mysle ze z checia utraca oszusta.

   Wystarczy sobie przypomniec szalenczy belkot Kwietnai na Slaskich bunkrach, jak to w mgnieniu oka zamienial je swoja fantazja w niemieckie czy widzial kawalerie czajaca sie w krzakach w celu obrony bunkra...

   Usuń
 12. Znowu Pinokio opowie nam jak przed bunkrami z załogą forteczną stacjonowała kawaleria broniąca bunkrów i inne ciekawostki wyssane z palca jak kryształowe trumny, Ahnenerbe z wilkołakami i jak ograbić kumpli z pieniędzy .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..ta, a potem jak te bunkry zaorano bronami!!!

   Usuń
  2. i husaria była! co na czołgi z kopiami szarżowała!! :) Oj Kwietniołak coraz to lepsze bajdy opowiada :D

   Usuń
  3. Hehe, a przypomnijcie sobie jak Kwiecien opowiadal - zaslaniajac sie mailem czy tez firmowal soba jakiegos czuba - o kulcie Cthulhu w Riese tam, ja pierdole to byla akcja.
   Ktos debilowi naopowiadal horrorow H.P. Lovecrafta i ten zaczal to wszywac w dolnoslaskie miejscowy.

   http://moje-riese.blogspot.co.uk/2012/06/piotrg.html

   Zobaczcie te komentarze pod tym, hahaha.

   Teraz ten koles chce przemawiac w muzeum...

   Usuń
  4. No to teraz zobaczcie jakie tam są komentarze. Krytyka i śmiech, ale Kwiecień nie zrażony cytuje teksty z książek fantastycznych jako trop tajemnic Riese. I tak było jest i będzie. Gdyby nie ten wypadek ze wpadnięciem do studni ile byśmy stracili takich ciekawych tropów!

   Usuń
 13. pinokio znowu cenzuruje komentarze na swoim dziwnym blogu- czyżby się bał że go Karol oskarży go o zniesławienie,A może znowu leki miały opóźnione działanie i dopiero po czasie dotarło że znowu sobie grabi
  ZNIKAJĄCE WPISY: http://w148.wrzuta.pl/obraz/7UL9lhkMf6d/pinokio

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy ja też mam za darmo wstęp? Przekonamy się Kwiecień....przekonamy.

   Usuń
 14. Parszywa, kłamliwa gęba coraz bliżej mego domu... Ruda Śląska to już moje tereny, mam kilku znajomych w Pro Fortalicjum - merytorycznie możemy go pożreć. Czego ta menda pieprzona szuka w moim Oberschlesien?
  Pozdrawiam
  k2t4s

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieccie go tam. Kompromitacja na sali a jak bedzie robil problemy to miech na leb i napierdolic zaklamanego wariata lagom.

   Usuń
 15. Cześć tu Mateusz
  A może coś takiego przemówi organizatorom tej majówki z MTMIU?

  http://zapodaj.net/d3a39193e4476.png.html

  Mam bardzo dobrą laserową drukarkę w studio i mogę to rozkleić wokół tego muzeum i okolicy w Bytomiu. Może jak szanowne towarzystwo z MTMIU poczuje na własnej skórze etykietkę prawdziwego oblicza Kwietnia to pójdzie po rozum do głowy?

  OdpowiedzUsuń
 16. Uzupełniłem post o kolejny dodatek opisujący korespondencję z Panią Moniką Żywot właścicielką terenu na, którym ma się odbyć ta Majówka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W obowiązku każdego kto organizuje podobne imprezy i prelekcje jest sprawdzić wiarygodność prelegentów. Pani Monika Żywot jak też organizatorzy z MTMiU Roman Ploch Tomasz Daniluk jako organizacje publiczne nie powinni zapraszać samozwańczych oszustów jakim jest Kwiecień. To na nich ciąży dbałość o wiarygodność swych imprez i obowiązek sprawdzenia stanu wiedzy zapraszanych gości. Kwiecień nie ma żadnej wiedzy poza lekturą książkową. Nie ma wykształcenia historycznego, uprawnień przewodniczych, ani tym bardziej uprawnień szkoleniowych. Jak ktoś bez tych uprawnień może w ogóle szkolić na takiej imprezie kogokolwiek w jakimkolwiek zakresie?
   Wydaje mi się, że popełniacie mały błąd z tymi powiadomieniami. Trzeba było natychmiast napisać do władz Bytomia i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a potem dopiero o tym poinformować szanowna panią Monikę Żywot i Romana Plocha i Tomasza Daniuka.
   Takie ceregiele są tylko niepotrzebną stratą czasu. Kwiecień musi wiedzieć, że jeśli jeszcze kiedyś będzie usiłował podpiąć się pod podobną imprezę to narazi organizatorów na kłopoty na wyższym szczeblu.
   Szanowna pani Monika Żywot prowadzi działalność gospodarczą, a impreza nie jest charytatywna tylko za opłatą. A więc każdy, kto bierze w niej udział i musi mieć również zarejestrowaną działalność gospodarczą by być niejako zatrudnionym chwilowo na takiej imprezie. Kwiecień jest człowiekiem z ulicy i jak pani Monika Żywot sobie wyobraża zarabianie pieniędzy za jego przyczyną bez odpowiednich formalności?
   To tyle w temacie na te chwilę.

   Usuń
  2. /// Muzeum Techniki Militarnej i Użytkowej - wystawa pojazdów / nocleg pod gołym niebem - Ruda Śląska - Bielszowice, ul. Zajęcza 42 MTMiU
   Koszt: 45 zł dziennie od osoby, w cenie:
   - zwiedzanie muzeum
   - prelekcje w muzeum,
   - szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
   - techniki survivalowe: jak rozpalić ognisko, jak naostrzyć kawałek blachy aby stał się nożem
   - sztuki walki stosowane w wojskowej walce wręcz
   - zapoznanie z wozami bojowymi i bronią (możliwość rozłożenia i złożenia AK-47), za dodatkową opłatą możliwa przejażdżka wozami bojowymi znajdującymi sie w ekspozycji ///

   W koszt wstępu na imprezę wliczona jest prelekcja Kwietnia. Oznacza to, że organizatorzy zatrudniają go na na ten czas i powinni z nim podpisać umowę jak z każdym pracownikiem. Ewentualnie podpisać kontrakt jeśli były samodzielnym podmiotem gospodarczym. Tak na marginesie tyczy się to tych wszystkich, którzy swego czasu go najmowali do podobnych imprez. Ciekawe czy Zagórski przestrzega tych zasad kiedy organizuje własne imprezy z płatnymi biletami wstępu wobec swych prelegentów?

   Usuń
 17. - techniki survivalowe: jak rozpalić ognisko, jak naostrzyć kawałek blachy aby stał się nożem. Heehe to napewno Kwiecień. Ognisko rozpalamy za pomocą wersalki. Szkoda, że nie ma filmiku jak ostrzy blache :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Odpowiedziała ci coś więcej czy tylko podeszła z dystansem?

  Po tym co Kwiecień wygaduje, wypisuje, po podłościach jakich sie dopuścił wobec ZGE, Reisetruppe, SGP i wobec wielu postronnych osób nie ma ŻADNEJ wątpliwości co do jego zwyrodniałych zachowań oraz skłonności do patologicznego kłamania.

  Ten człowiek powinien być leczony a nie wystawiany na publiczne pośmiewisko jako wariat bredzący i konfabulujący kocopoły ubrane w szaty faktów historycznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa odpowiedziała, że nadal nie zna mojego imienia i nazwiska, ale zyczy mi odwagi w posługiwaniu się nim haha :)))
   Ja jej na to odpisałem tak:

   Pani wybaczy nie jestem osobą publiczną i nie muszę występować przed Panią z imienia i nazwiska. Jeśli dla Pani ważniejsze jest moje nazwisko niż zapoznanie się z działalnością Dariusza Kwietnia i zweryfikowaniem jego wiarygodności to nic na to nie poradzę.
   Ja jeszcze raz kieruje do Pani wielką prośbę o wnikliwe zastanowienie się nad kimś przez kogo może Pani mieć nieprzyjemności niż nad moim imieniem i nazwiskiem.

   Moje uszanowanie.

   Usuń
  2. Ale ze swojego facebooka usunęła tekst ostrzegający przed Kwietniem jaki wstawiłem w jeden z komentarzy https://www.facebook.com/pages/Muzeum-PRL-u/198969110175843?ref=profile

   Usuń
  3. Nie zrezygnują z Kwietnia bo myślą, że im też klientów naciągnie na tą majówke i więcej zarobią. Zrozumieją błąd jak się na nim przejadą lub usłyszą co za brednie gada na prelekcji. Chyba, że są tymi samymi nićmi szyci.

   Usuń
  4. Na dobrą sprawę masz w pewnym sensie rację. O Kwietniu jest już tyle negatywnego materiału w necie, że dawno mogli poznać kim jest. Skoro tego nie zrobili, a może i zrobili i to lekceważą to wychodzi, że są z pod tej samej igły.

   Usuń
  5. I dobrze napisala. Skoro twoj donos jest anonimowy, to jak ma sie do niego odniesc inaczej niz z podejrzliwoscia i rezerwa. To juz nie czasy socjalizmu, kiedy za anonimowe donosy brano ludzi pod lupe i robiono im nieprzyjemnosci. Jesli pani Zywot prowadzi legalna dzialalnosc gospodarcza, na ktorej zarabia pieniadze, to ma prawo zatrudnic kogokolwiek na legalna umowe-zlecenie i nikomu nic do tego. Poza tym stan twojej ortografii pozostawia wiele do zyczenia i w zwiazku z tym pani Zywot ma powody przypuszczac, ze zestes jakims gimbusem, ktory ma trudnosci w pisaniu. tak samo zreszta jak olbrzymia wiekszosc ludzi to wypowiadajacych sie. I zeby nie bylo, ze bronie Kwietnia, dodam, ze do tej pory bylem tylko biernym obserwatorem calej tej afery i nie biore w obrone zadnej ze stron. Pozdrawiam

   Usuń
  6. Matole o jakiej ty mojej ortografii piszesz jakie błędy? Spójrz na swoje pismo bez Polskich znaków. Czyta się ciebie jak jakiegoś analfabetę co nie potrafi prawidłowo ć napisać.
   A poza tym mundralo nie chodzi o to jak ja się nazywam tylko jaki jest ten łachudra kwiecień.
   A na koniec ci frajerze powiem żeś szyty tymi samymi nićmi co Kwiecień skoro po mimo tylu dowodów na jego skurwysyństwo stoisz po środku. Brak ci właściwego poziomu moralnego by właściwie ocenić to chodzące bydle w wojskowych czapkach i ciemnych okularach.
   Gadasz typowym językiem dla tego autysty Marka Sęka lub Stanisława Barskiego. Twoje argumenty są debilne. Sam nawet nie wiesz co piszesz idioto. I ty akurat wisz ciemniaku czy Pani Żywot zatrudnia Kwietnia czy nie. Gdyby zatrudniała legalnie to istotnie nic mi do tego, ale z tego co wiem nie zatrudnia.

   Zadziwiające, że idioci piszący bez Polskich znaków śmią mówić mi, który pisze poprawną Polszczyzną z zachowaniem poprawności pisania, że jestem gimbusem mającym trudności w pisaniu. Debilu wzorem Marka Sęka przywal czołem w ścianę to może ci się polepszy bo prochy już nie działają.

   Usuń
  7. Nie przejmuję się Galu że Pani Żywot nie skorzystała z twoich porad, zawsze możesz ją przekonać w tradycyjny sprawdzony sposób. Jak wyżej.

   Usuń
  8. Do tych dwóch anonimowców. Nikt na antyhejtera nie wchodzi to tu przyszliście się popisywać. Wyjazd z tego blogu. A komentarz zaczynający się "Nie przejmuj się Glalu ..." Ale mi koniczyna zapachniało.

   Usuń
  9. Zapachniało Koniczyną z Podkarpacia...
   koniczynusie, wkrótce wszyscy dowiedzą się twojego prawdziwego nazwiska i jak wyglądasz, a wtedy jak się opublikuje twoją poezję z antyhejtera to nie pozostanie ci nic innego jak śladem twojego idola kwietnia wyprowadzić się na wybrzeże. Mam przyjaciela w krośnie jakby co...
   skurwysynu zapamiętaj.

   Usuń
 19. Nie wiem czy pamiętacie sławetną beke z Kwietnia w środowisku survivalowców, chodzi o "pana wersalkę" czyli Kwietnia który w jakimś psychotycznym amoku lub pod wpływem leków dał pokaz swojego debilizmu.

  Sami oceńcie:

  Ognisko
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gOh78RQfesc

  Prawdziwy survival i wersalka
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ATshiv5yppA


  Teraz macie dowód na profesjonalizm Kwietnia.

  Taki "spec" na psychotropach będzie przemawiał w muzeum.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan wersalka, ha ha ha.
   Co ten debil odstawia: "mam tu takie cos, nie wiem co to jest ale bez tego nikt nie rozpali ognia..."
   To na serio swir.

   Usuń
 20. ///Deklaracja patronacka
  My, niżej podpisani, w trosce o zachowanie pamięci o historii naszego Narodu oraz mając na względzie zamiar wzmacniania poczucia patriotyzmu pośród młodego pokolenia Polaków, pragniemy objąć honorowym patronatem inicjatywę stworzenia „Muzeum PRL-u”.

  Wierzymy, że powyższe przedsięwzięcie, przypomni iż czasy, które z perspektywy XXI w. odznaczają się, głównie w filmach z tamtej epoki, groteskowym obrazem, niosły za sobą również brzemię ucisku i represji. Pragniemy, by młodzi Polacy poznawali prawdę o ówczesnych zdarzeniach, sposobie życia, poznali warunki w jakich dorastali ich rodzice, a starsza część społeczeństwa przypomniała sobie czasy swej młodości.

  Popierając inicjatywę utworzenia Muzeum, zobowiązujemy się do wspierania dostępnymi nam środkami tego szlachetnego przedsięwzięcia, a w szczególności objęcia go swym patronatem. Powstanie tego Muzeum w naszym przekonaniu przyczyni się do pogłębienia świadomości historycznej oraz odpowiedzialności współczesnego społeczeństwa za losy Narodu Polskiego.

  Przedsięwzięcie to jest apolityczne i ma na celu jedynie zebranie, zachowanie i udostępnienie szeroko rozumianych materiałów na temat okresu w dziejach Polski od 22 lipca 1944 roku do 29 grudnia 1989 roku.

  http://muzeumprl-u.pl/index.php?id=14
  ///

  To jakaś qrwa kpina czy co?
  // Pragniemy, by młodzi Polacy poznawali prawdę o ówczesnych zdarzeniach,//
  // Powstanie tego Muzeum w naszym przekonaniu przyczyni się do pogłębienia świadomości historycznej oraz odpowiedzialności współczesnego społeczeństwa za losy Narodu Polskiego.//

  No tak jak Kwiecień będzie tam gościł to zapewne młodzi Polacy poznają prawdę i pogłębia świadomość historyczną.
  Paniusia Monisia Żywot własnie wykazuje się odpowiedzialnością za losy narodu podtykając narodowi takiego degenerata moralnego i umysłowego Darusia Kwietnia.
  Znając Kwietnia to poumizgiwał się do babsztyla i zakołował we łbie, a ta pod urokiem jego maczowskiego wizerunku już pewnie umyśliła se, że Kwiecień będzie przydatny nie tylko na prelekcje...
  Oj jak się księgowa Kwiecień dowie, że innym babom zawracasz w głowie to wywali Cię z tej kawalerki i gdzie Ty biedaku będziesz kręcił kolejne audycje? A no tak w ceglanym domku muzeum PRLuuuu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I coś jeszcze znalazłem

   http://muzeumprl-u.pl/index.php?id=15
   ///Skład Komitetu Honorowego Muzeum PRL-u w Rudzie Śląskiej:

   Przewodniczący Komitetu – Jan Rzymełka, Poseł na Sejm RP
   Wiceprzewodniczący – Krzysztof Kornacki, Dyrektor Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

   oraz Członkowie:

   Eugeniusz Budniok, Kanclerz Loży Katowickiej Business Center Club
   Andrzej Drogoń, Dyrektor katowickiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej
   Irena Fugalewicz, Fundacja dla Śląska
   Piotr Greiner, Dyrektor Archiwum Państwowego w Katowicach
   dr hab. Romuald Kołodziej Prof. nadzwyczajny PR
   Jacek Piechota, były minister gospodarki
   Ks. Henryk Pyka, Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Katowicach
   Andrzej Stania, Prezydent Rudy Śląskiej
   Lech Szaraniec, były dyrektor Muzeum Śląskiego
   Henryka Żabicka, Prezes Fundacji dla Śląska///

   No to skoro jest tam poseł to warto by go poinformować, że patronuje komuś kto propaguje degenerata i pijaka o zachwianej osobowości.
   Będę pierwszy, który do niego napisze jak ta moralna kreatura wystąpi na tym pikniku.

   Usuń
  2. Ha!!! Znalazłem zdjęcie pani Moniki Żywot! Wcale się Kwietniowi nie dziwię, że od dawna kręci się wokół tego muzeum. O wiele ładniejsza od jego szpetnej Madzi zahukanej księgowej z oklapłymi cyckami:

   http://gosc.pl/doc/1632991.Warto-dluzej-tuczyc-wieprza   Usuń
  3. ...sie chiba sam tam wybiorę jako prelegent i instruktor sztuk walki. Ja też umiem robić noże nie tylko z blachy, dobrze rzucam toporkiem i nieźle posługuję się tłuczkiem do mięsa. Mogę pomagać robić schabowe do obiadu :)))

   Usuń
  4. http://gosc.pl/doc/1632991.Warto-dluzej-tuczyc-wieprza

   Normalnie zaraz napiszę list miłosny do pani Moniki. Z taką kobietą to byłby żywot!

   Usuń
 21. No nie wiem czy to jest madre tak naskakakiwac na ta babke,
  Calkowicie rozumiem jej dystans do anonimowego powiadomienia.


  Chyba powinien byl tam po prostu zadzwonic Sidor i dyplomatycznie wyjasnic sprawe bo ma gadane.
  Wyjasnilby tez jakie akcje odstawial mu Kwiecien, do czego jest zdolny ten czubek.


  Warto tez przytoczyc inne miejsca z ktorych wywalono Kwietnia za klamstwa, kradzieze czy nieautoryzowana prywate po godzinach za plecami wlascicela, chocby sprawe Muzeum na Wlodarzu gdzie wylecial z predkoscia ponaddzwiekowa a nastepnie w okolicy bal sie chodzic ulicami tylko buszowal w rowach przydroznych jak skrajny debil.


  Tak czy siak dajmy tej pani czas na zapoznanie sie z materialami, po mojemu Sidor i tak powinien zadzwonic i wykonac kulturalna rozmowe, jesli to nie da efektow to bic do patronow tego miejsca, do wladz lokalnych i samorzadowych.

  Kwietniowe klamstwa nie przejda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz Sidor, albo Karol Sawiak... faktycznie może oni powinni wykonać ostatnią próbę dogadania się z panią Moniką, skoro tak bardzo zależy jej na osobach nieanonimowych... Jeżeli to nie pomoże to wtedy akcja plakatowanie, albo coś innego.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.