poniedziałek, 31 marca 2014

Kolejne nazwiska

http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/kolejne-nazwiska.html

No i mamy kolejny dowód na podłość i łajdactwo Dariusza Kwietnia i kłamstwa obliczone na wywołanie litości u nieobeznanych w sytuacji ludzi. Za pewne Kwiecień czuje obawy przed możliwym zdjęciem go z imprezy w maju w muzeum techniki użytecznej i militarnej i zaczyna siać ferment, że ktoś mu grozi śmiercią. Nie pierwszy to raz rozsiewa taki farmazon. Pamiętamy to samo z przed pół roku, roku i dwóch lat gdy pisał na blogu, że ciągle ktoś mu grozi bo prowadzi niewygodną działalność dla pewnych grup...
Dla pewnych grup to Kwiecień jest chorym umysłowo bardzo sprytnym gawędziarzem udającym normalnego publicznie, a niepublicznie zachowującego się jak ostatnie skończone bydle.
I dzisiaj po raz kolejny daje popis tego zbydlęcenia wymieniając rzekome nazwiska wartowników z Oświęcimia w tym ostentacyjnie nazwisko Sawiak po to by wszyscy, którzy znają Karola Sawiaka myśleli, że to ktoś z jego rodziny.
To nie pierwsza tego typu łajdacka by wprost nie powiedzieć łobuzerska i bandycka zagrywka Dariusza Kwietnia.
Nawet nie chce mi się sprawdzać w Oświęcim czy w ogóle wymienione nazwiska przez Kwietnia w tym poście istnieją w zapiskach obozowych bo jak znam Kwietnia są wyssane z palca. Gdyby Kwiecień dysponował jakimiś wiarygodnymi dokumentami potwierdzającymi te nazwiska to czym prędzej by je pokazał, ale ich nie ma i w swoim stylu tylko pisze, pisze, mówi, mówi i myśli, że wszyscy w koło to głupcy i przyjmą na słowo jego wymysły.

Przypominam, że poście poniżej organizujemy akcję mająca uniemożliwić Kwietniowi wzięcie udziału w majówce w muzeum techniki militarnej i użytkowej w Bytomiu.

DODATEK
Na blogu Kwietnia w komentarzach Karol Sawiak napisał Kwietniowi, że przyjedzie na co Kwiecień odpowiedział w swoim słynnym stylu pomówień i parszywych NIEPRAWDZIWYCH oskarżeń


Nic co pisze Kwiecień nie znajduje jak wcześniej napisałem w udokumentowanych faktach. To jest draństwo i skrajna podłość właśnie w stylu Dariusza Kwietnia. Oczywiście komentarze zniknęły by przypadkiem nikt z organizatorów zbliżającej się majówki nie zobaczył popisów twórczości zbydlęciałej naszego Darusia.
A jednak zobaczą.
69 komentarzy:

 1. Kwietniowi ciągle ktoś grozi śmiercią, prześladuje, wydzwania do jego matki zmodulowanym głosem nad ranem i mówi, że kwiecień porywa dzieci. Tylko jakoś od dwóch lat nie doczekaliśmy się cienia na to dowodów i dowodów zapowiadanych zgłoszeń tych pomówień na policję. Znów będzie trzeba czekać kolejny rok lub dwa by się przekonać, że i w tym przypadku zapowiadane działania policji okażą się li tylko czystym andronem Kwietnia.
  Idę o zakład, że jak się go zapytają o to wszystko ludzie z muzeum techniki wojskowej i użytkowej czy to co o nim piszą jest prawda to się wszystkiego wyprze i powie, że mu robią z nienawiści koło pióra. A na koniec powie, że dostaje ciągle telefony z pogróżkami, zapłacze i zrobi minę uciśnionego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień kłamco zasrany dawaj dokumenty na te nazwiska. Pierdolić to każdy może na blogu co mu ślina na ozór przyniesie.
   Kwiecień jeszcze nigdy na nic nie pokazał żadnego dokumentu ani nawet zdjęcia takiego. Tutaj wciska farmazony pierdolony, ale mi się kurwa zrymowało :) ale ani dokumentów, ani źródła ich pochodzenia.

   Usuń
  2. i jeszcze jedno stanie to to potem na prelekcji opowie te bajdy, a stado matołów i ciemniaków nawet nie zapyta skąd to wie, gdzie są dowody na to i będzie go słuchać jak stado baranów zadowolonych, że poznali kurwa tajemnice niezwykłe.

   Usuń
 2. Ja to chciałbym przeczytać odpowiedź jeśli by przyszła od muzeum w Bytomiu w sprawie tej Majówki i Kwietnia (na)Pletnia, jeśli to oczywiście możliwe będzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za pojeb z Kwietnia, kolejne wybryki shizofrenika oszukujacego na lekach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam bardzo dobrą wiadomość. Mój serdeczny kolega mieszkający w Londynie zajmie się ustaleniem personaliów tego łacha z Irlandii poprzez kansyl rejestr ludzi mieszkających w danych okręgach.
  PMcK twoja anonimowość niedługo potrwa...

  OdpowiedzUsuń
 5. To kawał łacha z tego Kwietnia. Rzucanie podejrzeń to w jego stylu, ale jak trzeba pokazać dowody to już nic nie ma. Gdzie ci ludzie co z nim się zadają maja oczy? Albo są nieświadomi, albo tak głupi i na takim jak on mentalnym poziomie. Gdyby Kwiecień miał wykształcenie historyczne i jakieś dokonania na polu dziennikarsko pisarskim to jeszcze można zrozumieć, że ludzie bez wątpliwości przyjmują co mówi, ale to jest samozwańczy niedouczony matoł bez średniej nawet szkoły, którego historyk ze szkoły podstawowej gasił by w każdej wypowiedzi po kilkanaście razy. Dziwne też, że mało kto pyta o materiały dowodowe i źródła na to con mówi. A jak już się zapyta to idiota wyjmuje kilka starych PRLowskich książek pełnych zafałszowań historycznych i wymachuje nimi w tych swoich kretyńskich audycjach. To nie jest normalny człowiek tylko zwykły maniak ogarnięty przekonaniem, że robi dobrze i jest konkurencją dla Wołoszańskiego. Gdyby on miał jakąkolwiek wiedzę i to z łatwością zrobił by papiery na przewodnika i legalnie mógłby organizować wycieczki nieźle zarabiając. Ale to głąb, który z ta swoją wiedzą nigdy nie przeszedł by żadnych obowiązkowych egzaminów i dla tego sam się kreuje na znawcę. Ludzie zastanówcie się czy normalny człowiek robił by z siebie takiego pajaca? Wojskowa czapka ciemne okulary i strój moro i rozpalanie ognia za pomocą wersalki, brednie przy każdym miejscu ogólnie znanym, opowieści dziwnej treści na, które nigdy nie pokazał żadnego nieznanego dokumentu czy relacji rzekomych świadków i masa innych pajacowań przed kamerą. Większego pajaca nie widziałem. Od dwóch lat nieustanne kłamstwa, niedomówienia, brak merytorycznej reakcji na krytykę i w dodatku skandaliczne zachowania. No co by to było gdyby to Wołoszański wysyłał esemesy z pogróżkami do ludzi, gdyby zadzwonił do kogoś i nagrywał mu się na sekretarkę jak ostatni pierdolnięty i wypisywał na internecie te wszystkie idiotyzmy na blogu antyhejter, a potem oświadczał, że to nie on? Kto by w to uwierzył? Zdechniesz mendo, ty pedale, zrobimy ci bydło w pracy i wiele innych to mała część repertuaru tej kreatury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jest gdzieś w internecie opinia samego Wołoszańskiego na temat pajaca kwietnia? Wiecie, ja nie chcę tu Wołoszańskiemu zawracać tyłka, bo napewno ma ważniejsze sprawy na głowie niż Kwietniołak. Ale wpadł mi do głowy taki pomysł, żeby namówić Pana Wołoszańskiego o krótką opinię na podstawie bloga Kwietniołaka. Może jak tę opinię zobaczą ludzie, to wkoncu oczy im się otworzą? To tylko taki mój skromny pomysł. Jeśli ktoś ma jakiś kontakt (lepszy) z Wołoszańskim i jest w temacie historii XXw to czy nie warto skorzystać?

   Usuń
  2. Wołoszański nigdy tego nie zrobi bo gdyby jakkolwiek odniósł się do Kwietniowych bzdur zniżył by się do jego poziomu. Na to możemy my sobie pozwolić, ale nie Wołoszański. Dla Wołoszańskiego tacy jak Kwiecień są zerami i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. I żaden szanujący się dziennikarz, ani historyk nie wdawał by się z takim zerem w polemiki, ani nawet nie chciał by stać koło niego wiedząc do czego to szmatławe zero jest zdolne. Osobiście dla mnie każdy kto stoi koło Kwietnia wiedząc o jego SKURWYSYŃSTWACH nie mówiąc o konfabulacjach i profanowaniu historii jest skończonym ZEREM MORALNYM I POD KAŻDYM INNYM WZGLĘDEM. Pisze to do tych wszystkich, którzy jeszcze chcą na nim pożerować i za jego pomocą się wylansować lub urozmaicić własne imprezy.

   Usuń
 6. Kwiecien, masz zakaz swobodnego poruszania sie po Heimacie. Jak koledzy z muzeum cie nie splawia to spodziewaj sie becy poza terenem muzeum, podczlowieku z Lodzkiego slumsu. Nie bedziesz tu szargal pamieci swoim pierdoleniem zmyslanych na poczekaniu bzdur.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niech sie gorol ni wazy przyjechac, cygon i oszust pieronski.
  Kwiecien-bier tyn kram I wypierdalyj do gorolyji szukac niepismiennych parobkow, gupieloku co po cimoku lazi w czornych brylach jak narkoman by go ze sliepi ni bylo znac jaki mo szfong.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dokładnie jest jak piszesz Kwiecień SZARGA pamięć. A każdy, kto mu w tym pomaga zasługuje na najwyższe potępienie i krytykę.

  OdpowiedzUsuń
 9. No to teraz mu juz Karol najpewniej WPIERDOLI.
  Totalne przegiecie, wieszanie psow w uposledzonym stylu psychotycznego autysty.

  Jak mu Karol kiedys liscia zapial przy ognisku za to jego glupie pierdolenie i chamstwo to Dareczko od razu spotulnial niczym niesforny szczeniak przelozony smycza. Zaraz byl ustawiony i ani nie pisnal, ani nie odpysknal.

  Taki z niego kozak w realu, pierdoli kocopoly z za ekranu a gdy przyjdzie co do czego to pysk czerwony, oczy w ziemie i cisza.

  OdpowiedzUsuń
 10. Będzie przednia akcja, Darusia odwiedzimy w Katowicach ;-), kilka osób zada mu kilka pytań ;-)...

  OdpowiedzUsuń
 11. Karol, jesli czubek odwazy sie i przyjedzie na piknik, to niech mu ktos doleje oleju rycynowego do napoju czy piwska. Na poligonie chyba maja toi-toie, zaczajcie sie az czub poleci do kibla, przytrzymajcie drzwi i przewalcie drzwiami do dolu uniemozliwiajac ucieczke. Czub zaleje sie gownem i bedzie wzywal pomocy przez wywietrznik z gownopulapki a wrazen nie zapomni do konca zycia, jak i ci ktorzy go zobacza w takim stanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już samo rozklejenie ulotek z prawdą o nim i plakatów wystarczy by potem świecił oczami przed swoim audytorium, a jaki wstyd dla organizatorów, że taką szumowinę i mente sprowadzili na imprezę. Szargacz pamięci i historii schizofrenik i zwykły paranoik chcący odgrywać znawcę tematu.

   Usuń
 12. CZY ZAUWAŻYLIŚCIE, że na blogu Kwietni nikt już nie pisze? Nawet jego zwolennicy siedzący na necie chyba przejrzeli na oczy. Kiedyś to nawet krytycy się udzielali popiskując: panie Darku chyba się pan pomylił prosze to, prosze tamto itp podobne grzeczniutkie wpisy były. A dzisiaj nawet krytykom się już odechciewa walczyć z tymi pierdołami jakie wciska.

  A LICZNIK NAPIERDALA CO 10 SEKUND !!!!
  2398977 DWA MILIONY TRZYSTA DZIEWIĘĆDZIESIĄT OSIEM TYSIĘCY DZIEWIĘĆSET SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM WEJŚĆ!!!

  To się nazywa sztuka pozycjonowania i nabijania popularności.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiecień wykombinował jak tu w końcu napisac choć jeden post w którym nie skłamie:
  http://moje-riese.blogspot.co.uk/2014/04/urok-gor-sowich.html

  Wstawił zdjęcia.

  Nasz Indiana Jones za 5pln sfotografował nawet sławetnego wilkołaka z Riese.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak nie on robił te zdjęcia nabrałeś się. Przecież dziś prima aprilis :)

   Usuń
 14. Powiem wprost Kwiecień to kawał chuja. I dziwię się Sidorowi, że nie wytoczył mu sprawy za tę audycję z Zagórskim w, której obaj pomówili go o tyle rzeczy, że każdy sąd już na pierwszej rozprawie by im obu dojebał wyroki skazujące.

  OdpowiedzUsuń
 15. Gdyby normalny człowiek dopuścił się choćby jednego wyskoku jakiego dopuszczał się Kwiecień to byłby normalnie publicznie okrzyknięty przez większość jako skończone bydle. Pomówienia, zboczone obelgi, wyzwiska od pedryli, telefony z pomówieniami, nagrania na sekretarkę w jakimś schizofrenicznym amoku, esemesy z pogróżkami, dziesiątki postów na necie z własnego konta z łajdackimi tekstami, groźby i zastraszania, telefony do kogoś do pracy i kłamstwa na ich temat, posty na swoim blogu pisane pod wpływem jakiegoś alkoholowego amoku i później kasowane, dziecinne przezwiska, prostackie żarciki, ohydne w postaci naciągania wora na głowę, opowiadanie znajomym nieprawdy o znajomych i innych, czy coś ominąłem? Na pewno tak bo tego nie sposób za jednym zamachem policzyć. A mimo to znajduje się grupa ludzi tego nie widząca.
  Wychodzi na to, że aby zdobyć popularność trzeba z siebie zrobić ostatnie bydle i drania.
  Gratuluje fajnego znajomego każdemu kto stoi przy tym zerze.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nasz ekplorator Cthulhu z Riese, małych hybrydoludzi do latania spodkami z Auschwitz, wilkołako-kanguro-pso-ludzi ze sztolni oraz nekromantek ze Ślęży zabrał się za fotografowanie widoków i psa. Widać zażył leki, nie oszukiwał na tabletkach jak to ma w zwyczaju.

  Miejsce Kwietnia jest w psychiatryku.

  OdpowiedzUsuń
 17. Odpowiedział już ktoś z muzeum czy trzeba tam dzwonić?

  Szkoda żeby taka fajna miejscówa narobiła sobie przypału przez promocje kłamcy historycznego i wariata od wilkołaków z Riese. Za nim zawsze ciągnie się smród, koleś jest fabryką kłopotow i przypału który nagminnie robi.

  Kwiecień w domu=bydło*, przypał* i wstyd.

  *spowodowany przez Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Najwyraźniej do autora bloga antyhejter dotarła rzeczywistość, pewnie dostał zawiadomienie z policji lub jakiś typ ważnej wiadomości, tak czy siak widać że jest z nim pozamiatane, jeszcze tylko skazanie prawomocnym wyrokiem sądowym, wypłata bolesnego odszkodowania i bedzie załatwione.

  "Anty Hejter

  Tuesday, 1 April 2014
  To chyba ostatni post na tym blogu
  Chciałem wszystkim serdecznie podziękować za wszystkie komentarze jakie pojawiły sie na blogu, za te dobre jak i za te negatywne. Ten cały niepotrzebny konflikt uświadomił mi jedno... nienawiść i zawiść szkodzi... najbardziej temu kto nienawidzi. Straszenie, nagabywanie, podjudzanie, szczucie przeciwko komuś zwyczajnie nie przystoji dorosłemu człowiekowi. Czasami w swojej nienawiści zagalopywujemy sie do tego stopnia że zapominamy po co to, na co to komu potrzebne i czy w ogóle warto.

  Ostatnie słowa jakie padły pod moim adresem ze strony Darka K. udowodniły mi tylko że nie było warto. Zero wdzięczności, zero uznania, zero ludzkich odruchów, przykre to ale prawdziwe. Niestety ale kto nie docenia ten sam ma niską cene i nie jest wart.

  Nie znaczy to że będe go teraz nienawidził. Życze mu jak najlepiej, jak z resztą wam drodzy ludzie - bez względu na sympatie lub antypatie do mojej osoby. Nie mam zamiaru tracić więcej czasu na nienawidzenie kogokolwiek bo to zabija przede wszystkim mnie. A do ciebie Tomku ostatnie zdanie; może zamiast koncentrować się i skupiac uwagę na tym co plugawe i negatywne spróbujez w końcu zauważyć to co pozytywne i warte docenienia? Świat ma na prawde wiele ciekawych i optymistycznych aspektów i nie warto zaprzątać sobie głowy kimś kto nie życzy ci zbyt dobrze. Gniew rodzi nienawiść, przemoc rodzi przemoc, etc, tylko do czego to prowadzi?

  Lepiej budować zamiast burzyć.

  Dzieki za wasze komentarze i wkład w dyskusje jakie prowadzone były na tym blogu. Dzięki wam w 3 miesiace nabiło się tu ponad 30 tysięcy odsłon i to na prawde bez sztucznych nabić licznika jak na blogu którego nazwy nawet nie ma sensu przytaczać.

  Wszystkiego dobrego wam wszystkim.
  Posted by Patrick McKenzie at 22:40 "

  Wcześniej chciał zabijać, obcinać kończyny, okaleczać i zastraszac....a teraz.
  Czyż nie beczy jak baran dokładnie tak jak mu Sidor obiecał w rozmowie?
  Jeszcze tylko musi poszczać się w gacie...
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Po wysłuchaniu ostatniej rozmowy miedzy mc a TS dziwie się że chłop był wstanie napisać tak długi tekst bez zbędnych przecinków typu k....
  ps. do dziś się śmieje jak sobie przypomnę czepianie się słowa skany :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mawiaja ze strach dodaje skrzydel.
   :)

   Usuń
  2. Słowo skanning jako kopia obrazu z ekranu jest jak najbardziej poprawna i ma wiele znaczeń

   1. tworzyć za pomocą skanera komputerowy zapis obrazu;
   2. odczytywać za pomocą skanera punkt po punkcie informację zawartą w obrazie lub nośniku elektronicznym

   Jeśli program komputerowy ma zrobić kopię obrazu z monitora to wpierw obszar kopiowania musi zeskanować by zapisać w postaci elektronicznej.
   Proste i oczywiste.

   Usuń
  3. Wystarczy przeczytac jakiekolwiek pismo urzedowe, skanowanie jest nagminnie uzywanym stwierdzeniem.

   Usuń
 20. Ta... właśnie widziałem że antyhejter zamyka swe wrota. Po 3 tonach gówna jakie tam wylał, nagle MCSwędzi wysyła wszystkim przesłanie miłości i współczucia. Są tylko dwie możliwości: obsrane gacie po pachy albo ostra choroba psychiczna.

  OdpowiedzUsuń
 21. Chłopaki, nie kupujcie tych tandetnych przeprosin z okazji 1 kwietnia i pryma aprilisu. Nawet jak są prawdziwe, to kopa w dupe szczeniakowi i niech wraca do swojego pana z Łodzi. Dzieciak założył bloga eksploracyjnego ;-), zero doświadczenia, brak przynależności do jakiejkolwiek grupy, brak tematów i specjalizacji - co on tam będzie wypisywał ? Brednie z palca wyssane, czy kopiuj-wklej z youtube?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie moze to byc wybryk schizola tak jak pojebane akcje autysty Seka.
   Potem mu sie odwidzi w naplywie szajby i jeszcze zagra tym jako zwyciezca w swoich chorych oczach bo zrobil wszystkich w chuja.

   Dojebac go.

   Usuń
 22. Oprócz przeprosin powinien przeprosić osobiście Pana Sawiaka za głupoty jakie na niego wypisywano na tym blogu. W zasadzie to nie wiem, czy przeprosiny tego szczeniaka są komukolwiek potrzebne, chłopaki z ZGE i Tomasz Sidor i tak robią swoje, a Pinokio jak widać podkulił ogon jak zbity pies.

  OdpowiedzUsuń
 23. Dzieciak sam z siebie nikogo nie przeprosił. Tomasz z Warszawy dobrał się do niego, tutaj jest cały pies pogrzebany i w tym kierunku należy zrobić ukłon za demaskowanie kłamstw Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprosił w którymś poście nie istotne. Istotne, że dzięki temu blogowi jaki założył jak powiedziałem stworzył pole na, którym Kwiecień się uaktywnił ze swego konta i wypisywał kompromitujące go teksty wobec nas. Mam wszystko skopiowane co do posta i w swoim czasie użyje tego na forum jako dowód na bydlęcy poziom Kwietnia. Z resztą to i tak juz było by tylko kropla w morzu tego co pokazałem na forum do czego Kwiecień jest zdolny i jak szarga historię. Każdy normalny człowiek po zapoznaniu się z tymi materiałami, które już są powinien zrozumieć, że Kwiecień to szkodnik o patologicznej naturze odgrywający niewiniątko na ekranie, a podły i głupi przy okazji łajdak kierujący się najniższymi pobudkami. To samo tyczy się tych co na antyhejterze wpisali się w jego obronę. Barski udający koniczynę i Marek Sęk ochoczo przytupujący w swych dziecinnie głupich złośliwościach pisanych językiem rozochoconego czuba.

   Usuń
  2. Dziadzio Barski byłby do tego zdolny?

   Usuń
  3. A ten cały Barski to kto to taki, też z teamu -para nawiedzonych?

   Usuń
  4. Ależ oczywiście. Koniczyna pisał tekstami z początku po, których nie mogłem dojść kto to podejrzewając Sęka, ale gdy pod koniec istnienia tego bloga antyhejter napisał kilka postów, w których użył i zwrotów i stylistyki jaką pisał do mnie w mailach domyśliłem się, że to on. Mam szereg nie publikowanych emaili od barskiej świni w, której sypał mi dokładnie takimi samymi tekstami jak w ostatnich postach na antyhejterze. Natomiast na dowód, że jest takim samym okurwiałym łobuzem jak Kwiecień macie tu o nim też nie gorsze materiały i kopie jego wcześniejszych imeili do mnie w, których też są podobne zwroty co pisał jako koniczyna:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=88

   Jemu bardzo zależy bym usunął kompromitujące go materiały z forum i usiłuje się odgrażać od dwóch lat na wszelkie sposoby grożąc sądem i napuszczając na mnie innych.
   Zatrudniłem detektywa w ustaleniu IP loginu koniczyna w internecie i jego kont na google. To tylko kwestia czasu jak to udowodnię choć już dysponuję jego IP z włocławka z jakiego korzystał podczas pisania na antyhejterze.

   Barski śmieciu umysłowy w skrzynce mam od ciebie kilkanaście jeszcze nie publikowanych listów o tak skurwiale prostackich i parszywych tekstach, że pewnego dnia będę się musiał zebrać i zrobić ich kopie i pokazać ludziom.

   Usuń
  5. He he, dobre. Utracic zjeba.
   Masz juz namiary Adama tj. "patryka", wlasnie wczoraj wieczorem odezwala sie agencja detektywistyczna ktorej wyslalem zapytanie o lokalizacje tego grozacego swira(widze ze nie tylko ja mialem taki pomysl). Nie wiem czy zlecac im ta robote czy juz ktos od ciebie go lokalizuje.


   Nie przepuszcze mi tych bluzg i pogrozek, zaplaci mi za to duzo pieniedzy gdy przegra sprawe, a kurwa na 100% przegra.

   Usuń
  6. Zlecać jak najbardziej jeśli Ci się chce. Ja i tak prowadzę ustalenia tylko z tego powodu by mieć w razie czego pełne możliwości działania. To, że chłopak przejrzał na oczy i zobaczył kim okazał się Kwiecień nie oznacza, że nagle zapała do mnie wielką ufną miłością. Ja powoli swoje zrobię, a jak ostatecznie to wykorzystam to będzie zależało od sytuacji, nastroju i kilku innych czynników.

   Usuń
 24. coś dla rozluźnienia atmosfery https://www.youtube.com/watch?v=BIjFDShTyTk

  OdpowiedzUsuń
 25. Hey gdzieś czytałem, że ktoś chce Kwietnia otruć czy cóś takiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie otruć tylko ktoś miał pomysł by mu do grochówki polowej dolać ludwika :)

   Usuń
  2. A ja słyszałem, że ktoś chciał naskrobać nożem z blachy kawałek mydła i wepchnąć mu do kaszanki z grilla :-)

   Usuń
  3. i nasikać do piwa :))))

   Usuń
  4. on i tak zawsze gada jakby się tego wszystkiego nażarł.

   Usuń
  5. Dla tego robi w terenie tak krótkie filmy bo go co 1.2 minuty pędzi :)

   Usuń
  6. Taa Ahnenerbe, Schwarze Hand i reptylianie poluja na niego.
   Pojeb nazarl sie znow kulek na mole ze pierdoli o truciu go?

   Moze Cthulhu z Riese siedzacy cichaczem w starej kopalni i pilnujacy aby czasem nie zdradzic sie kichnieciem juz nawazyl trucizny dla czuba.

   Usuń
 26. Tutaj zamieściłem tekst jaki wcześniej wysłałem do organizatorów tej majówki. Dobrze by było śledzić ten film i czekać na odpowiedzi:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V4ILdXi1QjQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpiszcie sobie w ggogle map Zajęcza 42 Ruda śląska i zapoznajcie się z terenem. Wyskoczy wam mapa na skrzyżowaniu. Jedziecie na mapie tą polną częścią do końca Zajęczej gdzie są koło muzeum Ceglane zabudowania. Widać na zdjęciach w Street wiew całe muzeum i okolice.

   Usuń
 27. Kwiecień juz usunął ze swojego bloga te dwa filmiki o majówce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe dla czego?! Idę o zakład, że dostał powołanie do wojska na majowe manerwy :)

   Usuń
  2. Widac kolesie z muzeum zaczynaja obczajac z kim maja do czynienia i Kwietnia dopada dupowstrzas.

   Usuń
  3. Jakby nie Kwiecień w NSR to pewnie Putin już by dawno Ukraine zagarnął ? Ale na drodze stoi mu człowiek z blachą który nie zawacha się by jej użyć i w razie potrzeby rozbebeszy niejedna wersalke by ratować pokój na świecie.

   Usuń
  4. Putin popatrzył, poczytał esemesy od Kwietnia do Karolasa I Sidorasa, podumał jak to w dumie i rzekł: a na ch... mi takie bydło. Też nie chcę mieć bydła w pracy-na Krymlu :)

   Usuń
  5. Niedługo zaciągnie się na stałe. :-)
   Zapytajcie Darusia, czemu w większości daje zdjęcia Gór Wałbrzyskich i Kamiennych i pisze o uroku Gór Sowich. :-)

   Usuń
 28. Kto cie obroni Polsko, gdy wokol wsciekle psy?
  Odpowiedz: Darkula Kwietniolakula na majowych manewrach robienia kocich grzbietow w kaftanie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Pamietacie jak Kwiecień sprawdzał jakośc betonu scyzorykiem w Riese i na Westerplatte. Podobno teraz ma sprawdzać tym scyzorykiem jakość naszych autostrad.

  OdpowiedzUsuń
 30. A dzisiaj Wielkie Święto na blogu antyhajter ! Wiecie jakie? Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Autyzmu ! Pozdrawiamy i dużo zdrówka życzymy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie!
   "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (ang. World Autism Awareness Day, WAAD) – święto obchodzone corocznie 2 kwietnia z inicjatywy Kataru w osobie Jej Wysokości Mozah, małżonki emira Hamada ibn Chalifa as-Sani, popartej przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 18 grudnia 2007 (A/RES/62/139) i opublikowaną 21 stycznia 2008 roku."

   http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowy_Dzie%C5%84_%C5%9Awiadomo%C5%9Bci_Autyzmu

   To Sęk już pewnie napierdala serpentynami i zimnym ogniem z urodzinową czapką na łepetynie.

   Usuń
  2. Sęk z różową kokardką w klapie i tęczową opaską na ręku. Z takimi problemami z kobietami musi przecież być wszechstronny.

   Usuń
 31. Cześć tu Mateusz
  A może coś takiego przemówi organizatorom tej majówki z MTMIU?

  http://zapodaj.net/d3a39193e4476.png.html

  Mam bardzo dobrą laserową drukarkę w studio i mogę to rozkleić wokół tego muzeum i okolicy w Bytomiu. Może jak szanowne towarzystwo z MTMIU poczuje na własnej skórze etykietkę prawdziwego oblicza Kwietnia to pójdzie po rozum do głowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień już usunął zapowiedzi filmowe z bloga. Ale wyjaśnień zero jak zwykle.

   Usuń
  2. Widać kolesie z muzeum zaczynają obczajać z kim mają do czynienia i Kwietnia dopada dupowstrzas.

   Usuń
  3. Niezły plakat z tego może być. Dodał bym jeszcze nazwiska tych ...znafcóf historiii...

   Usuń
  4. No na chuj robić im kwietniowe bydło?
   Wystarczy ich poinformować o tym wariacie, pokazać dowody, pogadać nimi a na pewno podziękują tej zakale Polskiej eksploracji za udział w imprezie.

   Gall Anonim zadzwoń do nich i pogadaj jak jeszcze ci nie odpowiedzieli na maila, zeby nie wpakowali się w koszta z drukiem plakatów, programu itd, bo potem to trudniej odkręcić.
   Nie wierzę w to aby jakakolwiek szanująca się organizacja czy firma ryzykowała promowanie takiego szkodnika i kłamcy, szkoda opini za jedną imprezę.

   Usuń
  5. Co racja to racja zgadzam się z tym co napisałeś. Dla tego również jestem zdania, że żadna szanująca się organizacja i dbająca o wizerunek na przyszłość zdecydowała się wobec tylu dowodów na Kwietnia wystawić go. Jeśli nie odpiszą do końca tygodnia to kolejnym krokiem będzie pismo do ministerstwa i władz Bytomia. Jeśli to nie pomoże, a jestem pewny, że to pomoże no cóż... pozostanie akcja plakatowa. Sytuacja jest tak oczywista i klarowna, że normalni ludzie nie mieli by problemu z podjęciem decyzji. Telefon do organizatorów majówki nie byłby dobrym rozwiązaniem bo o czymże tu z nimi gadać? Fakty o Kwietniu dostępne w internecie udokumentowane, że wystarczy je choćby pobieżnie przeczytać i przesłuchać. Ale nie wykluczamy i telefonicznej interwencji. Presti ma gadane i zaoferował w razie czego zadzwonić.

   Usuń
  6. Na chuj robic im Kwietniowe bydło?
   A jeśli są na takim samym poziomie intelektualnym co Kwiecień to nie widzę innej metody jak taka by przemówić do rozsądku. Biorąc pod uwagę to, że już kiedyś u nich gościł co nieco już dziwi to już to daje podstawy by uważać ich za takich samych głupców i szkodników jak Kwiecień i nie widzę w takim wypadku przeszkód by taka akcję przeprowadzić.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.