Prawda, z którą kwiecień się nie mija.

Pomyślałem sobie, a czemu nie?
W końcu cały ten blog jest po to by wykazywać nieprawdy głoszone przez kwietnia, ale czemu by nie stworzyć działu gdzie można by pisać o tym co jest prawdą, z którą się kwiecień nie rozmija?
Klakierzy kwietnia zapewne będą mieli mnóstwo do powiedzenia. Nieprawdaż?
Jest jeden warunek. Prawdy jakie głosi muszą być WERYFIKOWALNE z podanymi źródłami.19 komentarzy:

 1. Zacytuje klasyka:

  A ja dzięki tej niezwykłej postaci dowiedziałem się niezwykłych i niesamowitych wręcz historii ;

  a) że Graf Spee zatonął na Bałtyku w 1945r.
  b) że bunkry polskie na Westerplatte były z niezwykle świeżego betonu
  c) że Rosjanie strzelali pociskami o wadze pocisków 120 kg na odległość 70 km.
  d) że Fritz Todt, miał wiele imion i mieszkał w Czechosłowacji
  e) że pomieszczenia młynków w Ludwikowicach są niezwykłymi bunkrami wykonanymi z betonu jakiego do dziś nikt nie uzyskał.
  f) że poligon w Bliźnie leży nad morzem,
  g) że drzwi w schronie w Łodzi na stacji posiadały niezwykłe zamknięcie takie jak na łodzi podwodnej.
  h) że w kiblu bunkra pod Malborkiem z I W.Ś. pod pisuarem jest winda do trzeciego poziomu podziemi.
  i) że nie da się rozpalić ogniska w lesie sosnowym bo on się do tego nie nadaje. Bo to nie wyspy Bora Bora.
  j) że, w Gierłożu stały działa okrętowe.
  k) że szyb wentylacyjny na Wołowcu ma 40m wysokości.
  l) że w Jedlinie Zdrój przed pałacem nie było fontanny.
  m) że Czerwony Baron z I.W.Ś był nazistą
  n) że w Ludwikowicach na terenie kopalni było lotnisko z którego wciągali samoloty na Włodykę aby sfrunąć na dół i je rozkładać.
  o) że pod Ślężą w czasie II W.Ś cyganie transylwańscy jeździli taborami i odprawiali tajemnicze obrzędy do figurki stojącej do dziś na balkonie pałacu.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałeś napisać:
   p) że w Wałbrzychu jest kopalnia do, której prowadzi szyb głębokości 2800 metrów i jest tam takie ciśnienie, że krew z oczu i "uszuf" oraz nosa kwietniowi kapała niczym woda ze z dezolowanego kranu.

   Usuń
  2. Ojjj tak, jak mozna to bylo pominac!
   :)
   To mial byc poziom Kopalni Walbrzych o glebokosci 2800m:

   "To boli zejscie na taka glebokosc, krew walila mi z oczu, uszy, bylem w domu .... kce wiecej."

   To slowa Kwietnia.
   :)

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/07/znam-prawde-i-riese.html

   Usuń
  3. p) że istnieje Sudecki Park Narodowy

   Usuń
 2. Takie cos odkopalem:
  https://radtrap.wordpress.com/tag/dariusz-kwiecien/

  Kliknijcie film "Stacja w Radegast" jazda bez trzymanki zaczyna sie od 4:05.
  Pinokio znow ma pelno swiadkow ktorych nikt poza nim nie widzial, znow przegladal archiwa do ktorych nigdy nie mial dostepu i czytal je nie znajac jakiegokolwiek jezyka.

  ATRAMENTYZACJA!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. List od Łukasza Sołtysiaka to kompletne brednie.
   Jedno co jest w tym liście prawdą to, że to ludzie a nie jacyś kosmici od tysięcy lat dysponują na ziemi zaawansowaną technologią i tylko udają kosmitów przed innymi. I nie mieszkają w jakichś podziemnych miastach tylko wśród nas umiejętnie ukrywając się ze swoją wiedzą i przeszłością.

   Usuń
  2. Ja nawet tego pierdolenia co tam jest nie komentuje, skupiam sie na punktacji Kwietnia po te rozne swiry promowaly go swego czasu i czesto sa tam materialy jakie Kwiecien juz skasowal ze swojego profilu po tym jak wytrzezwial i zobaczyl rano co spolodzil po pijaku i na prochach.
   Tak sobie klikam pod haslem Dariusz Kwiecien i znajduje najrozniejszych Rogali, lowcow reptylianow, autystow, czubkow, lunatykow ktorzy klaskali Kwietniowi a na koniec dali kopa w dupe-ciekawe sa te momenty jak sie wykrecali z jego bredni.
   Na tej stronce tez jest przyklad:
   "
   Blog Moje-Riese
   Edit 2014:

   Na wypadek gdyby ktoś jeszcze natrafił na poniższy wpis… strony Darka Kwietnia już bym nikomu nie polecił. Okazał się nie tylko osobą niewiarygodną, ale również człowiekiem wątpliwej postawy moralnej.

   http://zobten.blogspot.com/2014/02/kwiecien-plecien-czyli-prawda-i-mity.html#more

   Szkoda. Początki jego bloga zapowiadały się nieźle, potwierdzi to również wielu jego obecnych „adwersarzy”.

   _________________________________________________________________

   Kilka dni temu w internecie rozeszła się wieśc o najściu policji na dom pana Dariusza Kwietnia. 14 czerwca odwiedziła go policja i bliżej nieokreślone służby przynosząc ze sobą nakaz przeszukania z prokuratury. Oficjalnie chodziło o gloryfikowanie nazizmu i tajnej technologii nazistowskiej, co miało mieć miejsce np. na jego blogu moje-riese.blogspot.com."
   :)

   Usuń
  3. Strona na zobten już nie działa. Karol usunął chyba by se bloga takimi pierdołami nie zaśmiecać.

   Usuń
  4. ^Tak, Karol strzepnal z ramion kurz po tym wariacie i dziala dalej, nie zasmieca bloga tym wariatem z wariatkowa.

   Usuń
 3. Wklejcie tutaj koniecznie material o wilkolaku ,jak on wyglonda oczami Kwietnia,
  Oraz o malpie na drezynie strzelajacej do Rosjan z pepeszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. omówione w komentarzach wszystkie głupoty po kolei :

   http://ddz.old.doba.pl/?s=subsite&id=29559&mod=141#comments

   Usuń
  2. tu krótki przykład z tamtych komentarzy ::

   http://www.youtube.com/watch?v=1J7V7G9Zdm4

   Daruś tu twierdzisz, że temat Tajemnic III Rzeszy to temat przeorany behawioralnie :-)

   Owszem nie negujemy :), pełna zgoda :-).

   Założenia behawioryzmu:

   " jakkolwiek kierunek ten nie neguje występowania zjawisk psychicznych, twierdzi, że są one swoistymi, ubocznymi efektami działania mózgu, których nie da się skutecznie badać metodami naukowymi, gdyż są one niedostępne obserwacji."

   Pełna zgoda, uboczne działania mózgu " prelegenta" niedostępne do obserwacji :). Tak ci Daruś zapewne mówili lekarze w Bolesławcu określając twój stan jak wyciągałeś ten czarny notes z runami :-).

   Może wytłumaczysz tu nam Daruś jak behawioralnie można przeorać Tajemnice Trzeciej Rzeszy :).

   Usuń
  3. tam jest to wszystko w skondensowanej formie każdy durny film skomentowany :

   http://ddz.old.doba.pl/?s=subsite&id=29559&mod=2&comment=308086#308086

   http://www.youtube.com/watch?v=1J7V7G9Zdm4

   Tu Daruś też masz niezły odjazd :

   " gdzie są te kliniki nie jestem w stanie ustalić ale są to dziesiątki tysięcy miejsc gdzie badania kontynuowano ". :-) ".
   No to jak, nie ustaliłeś a wiesz że są ?

   Strażnicy na Riese intonowali pieśni jak wprowadzali więźniów do tych dziur z których wynosili kamienie. Daruś już My wiemy kto ci nakitował o tych głoskach zgłoskach i runach które otwierają wrota :-). On to już dawno głosi :). Intonowali ale wrota się nie otworzyły :).

   Daruś, ty masz niesamowity dar przeskakiwania z miejsca na miejsce tak jakby przez wrota między-wymiarowe.

   Dopiero była Elefantyna, już jest Auschwitz, sekunda jesteśmy w Riese i intonujemy niskie wibracje , a tu nagły zwrot akcji jesteśmy teraz na bagnach gdzie znajdujesz skrzynie z zatopionymi dokumentami z nazistowskich eksperymentów medycznych ale tam tych dokumentów już nie ma , lecz ty telepatycznie wiesz że dotyczą badań,

   i już hop jesteśmy na Helu gdzie znów jest tajemnicza skrzynia :). teraz nanosrebro w skrzyni na Helu które potrafiło się samo utrzymywać :-) , pyk i już jest krypta w Tucznie, ta sama na której dachu odkryłeś kopułkę od amerykańskiego bombowca B-15 :) i do której podrzuciłeś czerwoną opaskę znalezioną w chałupie na strychu :).
   Pyk, nagle schodzisz poziom niżej i już odkrywasz mnóstwo jakiś artefaktów .... i młodzież oddaje tam cześć swoim panom : ), więc pytamy gdzie te artefakty ??.

   Daruś , czyli twierdzisz że Niemcy od 1941r mieli na pasach napisane “ Wir Sind mit Gott “ ?? :-)

   Krypta w Tucznie została przebudowana w tym celu aby Hitler i Himmler mieli pana ?? w tym celu na krypcie w 1943r wybudowali kopułę pancerną jak w Gierłoż :-) , ale jaja :).

   I zaraz znów ta przyniesiona z innej chaty ze strychu opaska :). Pyk i znów jesteśmy przy kaplicy na farmie gdzie hodowano dzieci karłów z całej Europy, aby Mengele z ich szkieletów wyhodował Brunhildę która nie wiem co miała za zadanie ??. Może miała jako karlica rozszarpać ruskie czołgi ?, behawioralne Daruś przeorałeś Brunhildę :-). I dla tego wycinano tym dzieciom karłów żyły wstawiając plastikowe ??

   Kończę bo mogę zaraz dostać pomieszania zmysłów, brak słów. Sen wariata . Nie jestem w stanie dotrwać do końca " wykładu".

   Usuń
  4. http://www.youtube.com/watch?v=Yzt4VeM45qs&feature=player_embedded

   Następna twórczość analfabety, zaczyna od Polskiego przeglądu technicznego czort wie z którego roku i pokazuje jakieś filtry twierdząc , że były instalowane na Dolnym Śląsku należącym w tym czasie do Niemiec :-), i On Daruś wie że taki filtr był montowany na Soboniu. A urodził się około 15 lat po wojnie, zanim dorósł jako 10 letnie pachole to już minęło 25 lat a filtr dalej czekał na Darusia :-).

   To ja poproszę zdjęcie tekstu gdzie pisze, że taki filtr pojechał z Polski w 1933r. na niemiecki Dolny Śląsk i był zamontowany gdziekolwiek.

   Resztę bełkotu pominę, bo nie wiem o czym pierniczy, czy to Anglicy nam ukradli urządzenia w 1800- którymś ,czy o co chodzi ?

   Nie wspomnę tu o jakimś tajemniczym urządzeniu do porozumiewania się na odległość 10 km z roku 1933., które to urządzenie Niemcy ukradli Polakom z tajemniczego kolejowego transportu i montowali w roku 1943r. na samolotach i łodziach podwodnych.

   Daruś niedouku koszerny wbij sobie w tą łysą pustą główkę, że do komunikacji były już od roku w roku 1927 montowane na samolotach radiostacje w układzie nadajnik -odbiornik, robiła to Thomson CSF, a do samolotów ładowano je od roku 1930. To samo na łodziach podwodnych. Co za bzdet, tylko gębę otworzy i już kłamie.
   Do samolotów przesyłano dźwięk i obraz :-) w 1933 jako ludzkość byliśmy w stanie.... :-)przesyłać dźwięk na 10 km. Wróć pacholę do podstawówki.

   Potem tajemnicze duże wagony , Daruś zadaje pytanie prosto z gabinetu doktora "Oj boli główka boli" , po co w Polsce tak duże wagony. Daruś musisz być rozczarowany. Duże wagony służą do przewożenia większej ilości ładunku :-), zamiast do wagonu załadować 2 baniaki gogołówki to ładujemy 50 baniaków gogołówki. Teraz poniał ?

   Znów pominę Polskie maszyny do bawełny, które jak zwykle wylądowały gdzie ? zgadnijmy .... w Riese :-) i to w 1906 aby pracować nad niemieckimi włóknami specjalnymi :-).

   I teraz się zaczyna :) ...Daruś pokazuje Niemiecki przegląd z 1900 roku.

   I tu sensacja , dowiedział się, że w Waldenburg była elektrownia :-) a co dziwniejsze prąd produkowała ;-) strasznie dziwne i tajemnicze , he he .

   Mało tego że produkowała to zamiast wyprodukować i wysyłać w kosmos to wysyłała prąd do centr włókienniczo -przemysłowych czyli do Głuszycy , Świdnicy i obecnych Kolc. W tym kopalni i zakładów tkackich oraz tartaków.

   Daruś jak zwykle zamiast chodzić do szkoły to jako pachole łaził z wsiowym głupkiem Jareckim i siedział w studniach obserwując księżyc oraz jakieś wilcze mordy.... no i tak mu do dzisiaj pozostało. stary chłop już ani czytać ani pisać, ani poprawnie coś powiedzieć. Wie tylko tyle co od wiejskiego idioty.

   "To wytwarzało bardzo dużo prądu, nie wiem jak to nazwać :-)."

   A w Zimnej Wodzie gdzie są dwa domy była elektrownia co wytwarzała bardzo dużo , bardzo dużo energii elektrycznej.
   Stuknij ty się człowieku mocno w czółko i nie opowiadaj ludziom takich ewidentnych bredni.

   Tak jak i tych bredni , że niby wszyscy odrzucają że tam w Sowich były kopalnie, poproszę o wskazanie kto odrzuca że tam były kopalnie.

   Potem wózki do ciągania barek w górach.
   Reszty nie komentuję bo brak na to słów.

   P.S
   Zapomniał bym ...beton jechał do Wałbrzycha, więc Daruś zasadnicze pytanie skąd ten beton jechał i czym jechał w 1900 roku do tego Riese oraz co to były za badania niemieckie nad wytwarzaniem dużej ilości betonu :-) ???
   Jak wiadomo zarówno poprzednie jak i te pytania pozostaną bez odpowiedzi. :-).

   (2013-04-14 19:05:22 autor: Waldenburg)

   Usuń
  5. http://www.youtube.com/watch?v=XsddPq5ytMs

   I czas by się spytać co to za niemieckie oznaczenia jakiś bunkrów typu F1, F2, F4.

   Daruś to granat miał nazwę F1, a reszta to przyciski do gry "Commandos misja edytor".

   Schrony typu Regelbau klase ein hundert, sind nur A und B mein liebe analfabeten :).

   (2013-04-23 18:16:39 autor: Otto Buholtz z bratem)

   Usuń
  6. Na przystanku autobusowym kwiecień pyta kierowcę
   - w zimnej wodzie staje?
   - chyba pingwinowi, ten odpowiada.

   Usuń
 4. Kwiecień to mistrz:-):-):-)

  OdpowiedzUsuń
 5. kwiecień nawet nie sprawdzaj co to za link nic dla ciebie :D

  https://www.google.pl/search?q=atari+breakout&client=opera&hs=sTo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwif5cGwmdHKAhXiKnIKHcorAEcQ_AUIBygB&biw=1366&bih=658

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.gorysowie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=50 ktoś mówił że wielka sowa nie ma sztolni ani kopalni srebra to chyba pseudo idiota który tą stronę tworzy

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.