Konfrontacje - Kompromitacje

Konkurs

Osoby które są w posiadaniu materiałów kompromitujących specjalistę od kocopołów na temat Riese, a chcące wziąć udział w anonimowym konkursie mogą swoje materiały przysyłać meilowo na adres redakcji.
Mogą to być kompromitujące zdjęcia, nagrania audio, nagrania filmowe, materiały prasowe na temat działalności D.K w latach 1990 - 2015.
Dla zwycięzcy, który przyśle najbardziej kompromitujący materiał przewidziana jest nagroda finansowa. W szczegulności interesują nas zdjęcia przedstawiające aprila w stanie nietrzeźwości, materiały z jego pijackicj libacji, zdjęcia (a były takie robione) przedstawiające pana D. w niedwuznacznych sytuacjach z paniami lekkich obyczajów.
Materiały mogą dotyczyć również najbliższych współpracowników D. , czyli jego Magdę K., informacji na temat powodu rozwodu i znęcania się psychicznego nad byłą żoną D. oraz  powodów zwolnień z pracy D. 
Po nowym roku opublikujemy otrzymane materiały i wspólnie wybierzemy anonimowego zwycięzcę.
Redakcja

Gall Anonim 1 ;-)
pinokioriese@gmail.com

Każdy z was dysponuje w telefonie dyktafonem. Nawet telefony stare mają taką funkcję. Możecie to wykorzystać do nagrywania materiałów prelekcyjnych kwietnia, których kwiecień nie publikuje, a na, których jak słyszeliśmy z doniesień są tak żenujące głupoty, że nawet sam kwiecień ich nie upublicznia. 
Oprócz tego większość urządzeń typu mp3 również posiada wbudowany dyktafon. Na takie urządzenie można nagrywać bardzo długie nagrania nawet do 20 godzin w zależności od pojemności karty SD. To samo w telefonach. Dla tego możecie takie urządzenie zawsze mieć w kieszonce i włączyć je na długie godziny by nagrywać w sposób ciągły wszystko co kwiecień mówi. 
Na przykład idziecie w teren i kwiecień jak się dowiedzieliśmy czasem wyskoczy z jakimś durnym tekstem lub zachowaniem, albo żartem. Wtedy wasz dyktafon będzie cały czas rejestrował to i później będzie można to wyciąć do prezentacji.
Zwykle jest tak, że ludzie mówią, szkoda, że wtedy nie miałem dyktafonu czy kamery, bo ktoś coś powiedział lub zrobił kompromitującego go i obnażającego jego prawdziwą naturę. W takim przypadku mając zawsze włączony dyktafon będziecie przygotowani na pozyskanie takiego materiału.

Na rynku jest cała masa mikro kamer ukrytych w pilotach, zapalniczkach, długopisach czy obudowach płyt CS. Koszty takich urządzeń nie  wielkie od kilkudziesięciu złotych można kupić mikro kamery rowerowe tanie i chińskie, które łatwo ukryć, a które doskonale nadają się do filmowania lub wykonywania zdjęć z ukrycia.
W razie gdyby ktoś miał pytania jaką kamerę zakupić lub dyktafon to piszcie w komentarzach, a Tomasz doradzi bowiem jest specjalistą w tej dziedzinie i sam dysponuje sporą ilością takiego sprzętu.

Kolejnym doskonałym sposobem na pozyskanie informacji jest prosty i tani podsłuch.
Tak zwana pluskwa, czyli mikro mikrofon z układem elektronicznym wielkości ustnika od papierosa na kablu prowadzącym do baterii. Taki mikrofon ma zasięg od 200 do 1500 metrów i bardzo łatwo go wszędzie ukryć. Radyjko UKF odpowiednio przestrojone można też zakupić u każdego producenta takich podsłuchów na allegro lub internecie. Zestaw taki nie powinien kosztować więcej jak 120 złotych czasem więcej, ale w tej kwocie można spokojnie się zmieścić.
Radyjko ma wyjście słuchawkowe, które można połączyć z dyktafonem prostym kablem do gniazdka mikrofonowego i nagrywać. Zestaw podsłuchowy na dwie bateryjki pozwala pracować dwa tygodnie! Gdy mikrofon dla zmniejszenia wymiarów zaopatrzymy w bateryjkę pastylkową to czas działania sięga od 24 godzin do 48 w zależności od mocy nadajnika w mikrofonie, a to i tak wystarczy do pozyskania materiału dźwiękowego.

Oczywiście zakładanie podsłuchów jest nielegalne, ale.... jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa lub wiemy, że takowe ma się dokonać lub własnie się dokonuje to sprawa ma się całkiem inaczej.
Z resztą zestaw podsłuchowy wcale nim nie musi być, a jedynie pełnić role zestawu nagrywającego na przykładowym ogólnym spotkaniu gdzie każdy potencjalnie może mieć dyktafon. 

NIESPRAWDZONYCH informacji, ale dość pewnego źródła, wiemy, że kwiecień swego czasu gdy mieszkał jeszcze w Głuszycy był zamieszany z bratem w okradanie działek i ogródków działkowych za co PODOBNO jego brat miał sprawę. 
Nie mamy na to dowodów, a tylko przekazy dla tego zwracamy się do naszych czytelników z prośbą o dostarczenie na to dowodów i ile to jest w ogóle prawdą.

Z bardzo wiarygodnych źródeł/tajemnica redakcji/ wiemy, że kwiecień bierze leki psychotropowe, które zażywał w gronie dawnych swych przyjaciół. Kiedyś komuś z tych osób zwierzył się, że leczył się psychiatrycznie. Do tego w kilku postach na swym blogu i jednej z dawniejszych audycji coś o tym wspominał dwuznacznie. 
Dla tego zwracamy się do was z prośbą o dostarczenie nam jakiś dowodów na jego leczenie psychiatryczne lub skazanie szpitala, albo kliniki w, której się leczył-to nam wystarczy do ustalenia faktów.

Z niesprawdzonych źródeł/trudno powiedzieć czy wiarygodnych/ dostaliśmy kiedyś informację, że kwiecień zadaje się z prostytutkami świadczącymi swe usługi przy drogach. Sam kwiecień pisał o tym na blogu i opowiadał o tym w jednej z audycji, że te prostytutki były często dla niego źródłem ciekawych nieznanych informacji. Do nas jednak dotarły informacje, że nie tylko, że kwiecień był widziany kilka razy w sytuacji, która raczej nie wskazywała na frywolną pogawędkę.
Dla tego jeśli komuś udało by się na to kiedyś zdobyć dowód lub może już ktoś taki posiada to prosimy o jego dostarczenie. Może ktoś kiedyś wiedziony intuicją zrobił zdjęcie dowodzące, że kwiecień był tu i tu w takiej, a takiej sytuacji, która świadczyła by o korzystanie z usług prostytutki?
A na marginesie.... moooi drodzy czy facet, który mówi w audycji, że czasem korzystał z informacji od prostytutek nie mówi tego tylko po to by UKRYĆ tym prawdziwy cel wizyty u takich pań? Za pewne jednak ktoś go widział w dwuznacznej sytuacji, a ten by się wybielić i mieć wytłumaczenie przed swoją suką, która go utrzymuje zmyślił kit, że owszem zna prostytutki, ale dla tego bo szukał u nich jakiś informacji.../

To tyle. Reszta w komentarzach. W razie pytań czy porad piszcie no i oczywiście nadsyłajcie informacje i dowody na przestępczą i oszukańczą działalność kwietnia. 
Sprawdzimy każdą informację w miarę możliwości starając się nie iść w ślady kwietnia pomawiając go o nieudowadnialne rzeczy jak on to sam potrafi robić i robił wobec wielu osób.
Gall 1 napisał, że przewidujemy nagrodę pieniężną za jakieś mocne dowody. Tak, mamy w tej chwili do dyspozycji 1000 złotych dla tego kto dostarczy dowody niepodważalne na cokolwiek co napisaliśmy lu boś o czym jeszcze nie wiemy. Twardy materiał filmowy, dźwiękowy czy fotograficzny, jakieś wiarygodne dokumenty lub tylko informacja, która w toku weryfikacji i sprawdzenia przez nas okaże się prawdziwą.
Gall Anonim 2

pinokioriese@gmail.com

22 komentarze:

 1. Analogiczny temat założyliśmy na stronie głównej dla informacji tu:

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/12/konkurs.html

  Ale tam temat zostanie wkrótce nadpisany nowymi tematami więc komentarze są częściowo tam i tu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam słuchanie wypocin tego żula który dorwał kamerę i odkrył internet jest nawet ciekawe jest się z czego pośmiać jeżeli chcecie mu bardziej uprzykrzyć życie wystarczy jego filmy zgłaszać do serwisu YouTube pod byle pretekstem np.: muzyka, przemoc, dzieci z bronią, obrażenie ludzi, uczuć religijnych, mniejszości narodowych, po prostu byle co kol wiek serwis YouTube jest pod tym względem bardzo wrażliwy

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej chwili traktowałem Darka jak nieszkodliwego bajarza, ale wasza wrogość i zaangażowanie są najlepszym uwiarygodnieniem jego opowieści. Wyszukałem tutaj kilka fraz które są używane w pewnych środowiskach, na pewno antypolskich tylko muszę sobie przypomnieć konkretnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się jesteśmy wrogami wszelkich antypolskich wypowiedzi kwietnia jak choćby ta:

   Jak kwiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza i Napoleona Bonaparte zdrajcę narodu Polskiego
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html

   Usuń
 4. Zastanawiam się po jaką cholerę grupa kilku osób angażuje tak strasznie dużo sił w dyskedytowanie podobno chorego psychicznie człowieka, który gada same bzdury. Dlaczego jest to traktowane tak bardzo osobiście i emocjonalnie? Po co to podżeganie do nagrywania i rejestrowania tego co ów pan mówi skoro i tak jest nienormalny? Jak dla mnie wygląda to dość dziwnie i jest mocno podejrzane. Powiem tak, zrobiłem kiedyś parę testów bo nie wierzyłem pewnym osobom. Generalnie chodzi o to, że umieściłem w necie dość kontrowersyjne wypowiedzi na temat wyglądu współczesnego świata. Kontrowersyjne z punktu widzenia typowego zjadacza chleba, który jest ślepy i głuchy na otoczenie oraz wydarzenia, natomiast wypowiedzi nie zawierały przy tym jednego nawet niegrzecznego czy obraźliwego słowa. Za każdym razem podnosiło się wielkie wycie i kwik osób wylewających na mnie kubły pomyj i odsyłajace do Tworek tudzież straszące mnie rychłymi problemami oraz sugerujące nawet moje pożegnanie się z tym światem. Moim zdaniem jeśli trafia się w sedno albo jest się blisko prawdy właśnie wówczas wściekłe hordy rzucają się do gardła co jest najlepszym dowodem na celność poglądów. Tak ja to widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie sam sobie odpowiedziałeś. Jak napisałeś zamieściłeś krytyczny artykuł, a za to dostałeś wiadra pomyj.
   Tu było IDENTYCZNIE. Na samym początku kwiiiecień był krytykowany grzecznie i merytorycznie. Za to zamiast wejść w polemikę i bronić swych tez wylał na mnie i innych wiadra pomyj, pomówień, oskarżeń i intryg. Konsekwencją tego było odsunięcie go ze wszystkich grup związanych z tematem i to co jest na tym blogu.

   Usuń
 5. Zawsze jak ktoś w tym kraju szuka prawdy to znajdzie się ktoś kto zapłaci komuś lub sam będzie chciał to zatuszować. Nie neguje ani nie popieram, ale myślę, że tamte okolice mają jeszcze dużo tajemnic w sobie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Tutaj
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/

   Mało wystarczająco?

   Usuń
 7. Może Kwiecień jest wariatem i bajkopisarzem ale ta strona jest jest naprawdę wyjątkowa. Ktoś poświęca czas i zasoby, tworząc dedykowaną stronę tylko i wyłącznie przeznaczoną do walki z jednym"bajarzem", jakich w internecie są miliony. Jaki jest cel tego działania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reprezentujesz tę część idiotów, którzy nie rozumieją, że strona prowadzona jest w trosce o prawdę historyczną, walkę z negatywnymi wzorcami moralnymi i oszołomstwem wszelakim, które przenika do naszego społeczeństwa rujnując wartości narodowe i podstawy godnego bytu wszystkich Polaków.
   Paniał?

   Usuń
  2. Wyzwałaś mnie od idiotów (?!) a sam nie zrozumiałeś pytania (może ty ruski i nie "paniał" ;-). Więc może prostszymi słowami. Rozumiem troskę o wartości narodowe o niezakłamaną prawdę historyczną nie rozumiem tylko dlaczego cały blog przeciwko akurat Kwietniowi skoro takich nawiedzonych jest pełno. Stron z czarami, UFO i innymi para-dziwactwami na tle III Rzeszy jest jak psów, czemu więc akurat Kwiecień i tylko on jest na celowniku?

   Usuń
  3. A nie jesteś idiotą? Jesteś i to ciężkim idiotą bo nie rozumiesz, że akurat kwiecień jako jedyny na taką skalę fałszuje i zakłamuje fakty historyczne i dla tego na nim skupia się krytyka tego bloga.
   I kwiecień nie jest jedynym, którego krytykuję za to oszołomstwo. Na moim forum jest cały dział poświęcony jemu podobnym
   http://ufo-relacje.pl/index.php
   pod tytułem:
   PARANORMALNI IDIOCI DEZINFORMATORZY OSZUŚCI PARANOICY MISTYCY PODEJRZANE TYPY I ABSURDALNI TEORETYCY

   Poza tym kwiecień jako wiodący przedstawiciel tego całego oszołomstwa poddany krytyce przy okazji pomaga w demaskowaniu innych jemu podobnych będąc jedynie wzorcem do, którego łatwo dopasować każdego innego, którego bezpośrednio się krytyce nie poddaje.
   Stąd blog poświęcony właściwie tylko jemu, ale gdybyś czytał go uważnie to znalazł byś niejedną krytykę do wielu jemu podobnych więc zarzut, że tylko jemu poświęcony jest najbardziej czas nie jest do końca trafiony.

   Nie chce mi się więcej dyskutować z idiotą, który nie rozumie celu tego bloga, a tylko pierdoli, że rozumie troskę o wartości narodowe. Gdybyś głąbie rozumiał to byś pochwalił tę walkę i sam dodał od siebie coś na przykład pisząc o jakimś innym oszołomie podobnym do kwietnia, którego tu nie uwzględniliśmy.
   A teraz grzeczne spierdalaj i koniec dysputy matole.

   Usuń
  4. Jesteś debilem i widać masz obsesję na punkcie Kwietnia i kto tu jest psycholem? normalny to oleje , gada niech se gada a widać ty normalny nie jesteś , ciekawe co bierzesz.

   Usuń
  5. Śladem kwietnia walę dzień w dzień RWD 3 x dziennie bo na trzeźwo nie idzie słuchać jego bredni.
   A poważnie, jeśli uważasz walkę z oszustem zakłamującym historię za objaw nienormalności i obsesji to chyba sam jesteś nienormalny.

   Usuń
  6. Wyldąda na to że autor tej strony ma coś nie tak z głową. Generalnie podsłuchiwanie, kompromitowanie szukanie haków na inną osobę to dno totalne.
   Zajmij się czymś konstruktywnym zamiast próbować zniszczyć innego człowieka!

   Usuń
  7. Jasne, a pomawianie o:
   pedofilię
   grzybice rąk
   straszenie i grożenie mu
   molestowanie pracownic
   podpalanie strzelnic
   uwodzenie chłopców nad Wisłą
   podglądanie sąsiadów i donoszenie na nich
   wydzwanianie do różnych instytucji
   składanie na niego fałszywych donosów
   grożenie pobiciem i zabiciem mu
   bycie cwelem
   pedałem
   pedrylem
   proponowanie mu stosunków seksualnych
   wydzwanianie do jego matki
   itd itd itd

   to tylko garsteczka z pomówień kwietnia w moją stronę z kilkuset jakie spłodziło mnie
   TY PIERDOLONY GŁUPI CHUJU i ty śmieciu nazywasz mnie, że mam coś nie tak z głowa kolejna wszo jebana broniąca największej moralnej szmaty w świecie?
   Ty jebany śmieciu wejdź w wizytówke kwietnia i się ze wszystkim zapoznaj, poszukaj na tym blogu w poprzednich tematach skreenów komentarzy tego moralnego ścierwa jakie wypisywał o mnie na blogu tej kurwy dariusza jastrzębia vel koniczyna na jego blogu i zadaj sobie kurwo - bo jesteś jak kwiecień kurwą psychiczną- czy kwiecień ma wszystko w porządku z głową.

   Szukam na kwietnia kompromitujących materiałów właśnie za to co robi, a że sam je dostarcza to inna sprawa.
   I właśnie zajmuję się debilu zajebany z zakutym łbem konstruktywnym odkłamywaniem historii i pokazywaniem społeczeństwu jak odróżnić moralną kurwę od porządnego człowieka.
   A tera won z bloga.

   Usuń
  8. Czlowiek wypowiedzial sie kulturalnie i bez wyzwisk. Zostal zmieszany z blotem na najnizszym poziomie.Nie bronie D.K,ale to godny pozalowania styl.

   Usuń
  9. Styl wkurwiająco wredny sugerujący, że mam coś nie tak z głową gdy tymczasem walczę z kimś kto ma ewidentnie coś z głową nazywasz idioto pojebany kulturalną wypowiedzią?
   No widać, że jesteś na tym samym poziomie imbecyli od kwietnia.
   A godnym pożałowania jest to co właśnie zaprezentowałeś, a mianowicie tego idioto, że nie rozumiesz kto tu ma coś nie tak z głową.

   Usuń
 8. sidor to ciota i ten co zrobil ten blog smierc chujom

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że poza napitkiem czerwonopapskim, gustuje w jaraniu jointa, tak jak to swego czasu czynił ze swoim mistrzem jareckim. Odnoszę takie wrażenie po składni w wypowiadanych zdań form gramatycznych zapisów.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.