Marek Sęk PEDOFIL I ZOOFIL KOLEGA KWIETNIA

MAREK SĘK - ivelios
ODCHYLENIA, ZBOCZENIA

cała prawda o tym zboczeńcu w pliku docx do pobrania z dysku google
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQ0tCeGRXS3NKYUk

Poznasz tu szczegóły jego autystycznej choroby, skłonności zoofilskich i pedofilskich, zobaczysz jak uwodził na internecie nieletnie i znajdziesz linki do nagrania/ http://w197.wrzuta.pl/audio/4NyuMgzPK2Z/marek_sek_lubi_uprawiac_sex_ze_zwierzetami / w, którym w jednej ze swych audycji opowiadał że chciałby uprawiać sex ze zwierzętami.
Powyższy link prowadzi do pliku docx, w którym jest pełna kopia tego co było na dawnym forum ufo-relacje.pl
INFORMACJA DOTYCZĄCA DOMENY www.ufo-relacje.pl
Od grudnia 2015 roku forum ufo-relacje zostało zawieszone ze względów finansowych i technicznych. W nawale zajęć i nowych wydarzeń nie miałem głowy tego forum przywrócić. Trzeba było wykupić domenę i serwer, ale doszedłem do wniosku, że nazwa forum nie odpowiada zamysłowi treści jakie na nim mieliśmy więc domeny nie wykupiłem.
Po jakimś czasie pedofil i zoofil przejął tę domenę i sobie ją przekierował na taką informację:

W nawiązaniu do publikowanych wcześniej pod niniejszym adresem treści, pragniemy poinformować, iż wszelkie informacje rozgłaszane w Internecie na temat Marka Sęka „Ivellios” i osób z nim współpracujących przy tworzeniu Radia Paranormalium przez osobę podpisującą się nickami prestissimoLIVE, Gall Anonim, nagła holera, itd. są nieprawdziwe i zostały spreparowane tylko i wyłącznie w celu publicznego zeszkalowania i oczernienia wyżej wspomnianych osób.
Samo forum „ufo relacje” służyło użytkownikowi prestissimoLIVE tylko i wyłącznie do  publicznegooczerniania innych, niewinnych osób.
.
Oczywiście tekst widniejący pod tą domeną jest nieprawdziwy bowiem przez kilka lat gdy forum istniało na polskim serwerze ten pedofil i zoofil nawet nie próbował mi zakładać spray w sądzie za te podobno nieprawdziwe informacje. Jest to dowód właśnie na to, że informacje te były prawdziwe i zboczeniec nawet nie próbował dochodzić swych praw przed sądem.
Jego sprawa była zgłoszona na policji z jakim skutkiem? Nie wiem. Po prostu nie wiem. Ale wiem, że policja zarchiwizowała to co Marek Sęk pisał na ask.fm do swych nieletnich koleżanek w tym to co przeczytaliście w pliku docx i to co pewnie pisał na PW do nich. Najwyraźniej , albo ktoś za to wykupił marka sęka, albo na tych PW nie było nic szczególnego, a to co ja zdobyłem jak życzył nieletnim erotycznych snów i innych tego typu rzeczy, policja uznała za niegroźne flirciki. Nie zmienia to w żaden sposób faktu, że zdobyłem materiały wiarygodne udowadniające, że marek sęk miał konto na ask.fm i uwodził-podrywał 13-14 latki mając ponad 27 lat. Do tego zdobyłem materiał w, którym przyznawał, że mógłby uprawiać sex ze zwierzętami, co dopełnia obrazu jego zboczenia, a który znajdziecie w linku w pliku docx, który jest kopią treści z dawnego forum ufo-relacje. Ale dla ułatwienia wstawię ten link tu: http://w197.wrzuta.pl/audio/4NyuMgzPK2Z/marek_sek_lubi_uprawiac_sex_ze_zwierzetami
Ale proszę Państwa w roku 2017 wszystko się wyjaśni i marek sęk pozna co to znaczy być złodziejem czyjejś myśli, kłamcą i zboczeńcem.
CDN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.