TADEUSZ KRASNOJARSKI KOLEJNA OFIARA DARIUSZA KWIETNIA czyli jak zwykle dariusz kwiecień pomawia, oskarża o oszustwa finansowe swego przyjaciela

OD WSPÓŁPRACY ZE ZBOCZONYM OSZUSTEM DARIUSZEM KWIETNIEM
DO WSPÓŁPRACY Z KAMERKOWĄ DZIWKĄ
HISTORIA KARIERY EKS-SEXPLORATORSKIEJ
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO
 
TADEUSZ KRASNOJARSKI
z grupy
TROPICIELE HISTORII
http://forum.tropicielehistorii.pl/
KOLEJNA OFIARA DARIUSZA KWIETNIA
czyli jak zwykle
dariusz kwiecień
pomawia, oskarża o oszustwa finansowe
swego przyjaciela

Poniżej pełny tekst Tadeusza Krasnojarskiego na forum dariusza kwietnia
W związku z pomówieniami jakie pan Kwiecień stosuje w kierunku mojej osoby oświadczam co następuje:
Żądam, aby do dnia 14 czerwca 2017 roku obecna administracja forum znalazła osobę kompetentną, na którą mogę przepisać domenę oraz znalazła dla siebie serwer. W przypadku nie wywiązania się terminowego dnia 15 czerwca 2017 kasuję wszelkie dane z serwera dotyczące forum i wyłączam domenę rieseinnarzeczywistosc.pl umieszczając na niej stosowne oświadczenie.
Próg mojej tolerancji co do pomówień i oszczerstw, matactw i opluwania mnie się skończył.
Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze oszczerstwa i pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie jakiekolwiek wiadomości, że pan Kwiecień zbiera jakieś pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zamieszkania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych.
Ponadto oświadczam:
1. Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną.
2. Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia.
3. Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY.
4. Nie szantażuję pana Kwietnia co do jakichkolwiek pieniędzy i chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego.
5. Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera.

6. Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem
Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem.
Tadeusz Krasnojarski
 PRZESZŁOŚĆ
Cisną się różne myśli do głowy, a to dla tego bo…. Bo takich przypadków w karierze dariusza kwietnia od 2010 roku jest kilkanaście, a właściwie mówiąc bez przesady z każdym z kim Dariusz kwiecień wchodził w
jakiekolwiek relacje finansowe czy we współpracę kończyło się dokładnie TAK SAMO.
Pierwszą ofiarą za dobre chęci, które okazałem temu łajdakowi Dariuszowi kwietniowi byłem oczywiście ja. Przypomnę, w 2010 r założyłem DLA dariusza kwietnia zapasowe forum z takimi tematami jak były na jego oryginalnym. Kwiecień już wtedy snuł wokół siebie mit prześladowanego w co uwierzyli wszyscy ze mną na czele. Opowiadał, że ktoś hakuje mu forum i włamuje się na nie za prawdę jaką odkrywa. Dla tego założyłem zapasowe forum. Założyłem na nim też dział „WSPARCIE” i przekopiowałem do niego tekst z bloga kwietnia z jego numerem konta bankowego. Potem wysłałem kwietniowi wszystkie dane do logowania się jako administrator z hasłem do forum i panelu administracyjnego. Całe forum opatrzyłem informacją, że jest to zapasowe forum na wypadek zniszczenia oryginalnego dariusza kwietnia.
Upłynęło nieco czasu i okazało się, że zamiast wdzięczności od dariusza kwietnia dostałem pomówienie i oskarżenie, że na tymże zapasowym forum w tymże dziale wsparcie nie wpisałem numeru konta dariusza kwietnia tylko SWOJE!!!!
Plotka się szybko rozniosła za sprawą oszczerstw i pomówień dariusza kwietnia w wyniku, której okazałem się złodziejem żerującym na działalności dariusza kwietnia.
Oczywiście zacząłem protestować, bo zaczął się na mnie sypać hejt ze strony kolegów kwietnia. Po jakimś czasie kwiecień pod naporem moich żądań usunął szkalujący i pomawiający mnie wpis ze swego bloga i zamieścił lakoniczne sprostowanie, że nie jestem oszustem, że jestem w porządku.
Nie zmieniło to w sumie nic bo co się do mnie kurwa przykleiło to się przykleiło, a poza tym nadal na jego blogu było kilka komentarzy o mnie sugerujących pedalstwo i złodziejstwo, których to bydle mimo moich próśb nie chciał usunąć nie wiedzieć qrwa czemu, bo przecież mnie przeprosił niby….
I dlatego, że ich nie usunął stał się moim wrogiem, a na dodatek sam potem zaczął jawnie głosić inne o mnie oszczerstwa godzące w moją godność osobistą siejąc ferment, że ja to pedał i zboczeniec. Tak się zaczęła wojna z kwietniem i mną.
Potem ofiarą oskarżeń o oszustwa finansowe był Krzysztof Rogala, z którym kwiecień w tamtym czasie wydawał wspólne DVD z ich programami i sprzedawali je obaj w sieci. Po pewnym czasie kwiecień zarzucił Krzyśkowi, że ten go oszukuje na kasie i Krzysiek Rogala stał się jego drugą ofiarą tego typu pomówień. A z tego co wiem to Krzysiek Rogala zainwestował w wydanie tych DVD i wszystko zorganizował na co kwiecień nie wydał złotówki i nie poświęcił minuty czasu.
Kolejną ofiarą kwietnia tego typu oskarżeń był Karol Sawiak. Kwiecień po okresie dobrej znajomości w końcu oskarżył go i jego znajomych o kradzież telefonu i czegoś tam/nie pamiętam dokładnie mam to gdzieś zapisane/
Potem ofiarą kwietnia stał się Tomasz Brożek to ten, któremu spalił się dom. Tomasz był w grupie ZGE Karola Sawiaka. Kwiecień wtedy niby zbierał dla Tomka kasę, której tomek na oczy nigdy nie zobaczył, ale kwiecień ostatecznie oskarżył Tomka i Karola, że to oni tę kasę jakoś zachachmęcili.
Kolejną ofiarą był niejaki Henryk Patronowicz. Co prawda nie znam szczegółów ich współpracy, ale Henryk Patronowicz jakieś 2-3 lata temu napisał oświadczenie w komentarzu na YT, z którego wynikało, że kwiecień nie wydał ani złotówki wkładu w wydanie mu płyty i nakręcenia wielu filmów przez Patronowicza i długi czas jego promowania na stronach patronowi cza. Z wypowiedzi Patronowicza wynikało, że kwiecień go wykorzystał w zakresie jego pracy i wkładu i nie powiedział na koniec nawet dziękuję o pocałuj mnie w dupę nie wspomnę.
Potem było kilka innych osób. Szczegóły mi się już zacierają bo tyle ich było, że trudno spamiętać i bez sięgnięcia do notatek sobie słabo przypomnieć, ale z tego co pamiętam to podobne tarcia kwiecień miał w strzelnicy Dwór Grunwaldzki w Poznaniu gdzie organizował spotkania.
Oczywiście z ostatnich czasów ofiarami pomówień i oskarżeń o chęć oszukania kwietnia na pieniądze byli właściciele ośrodków turystycznych, w których kwiecień przez jakiś czas był zakotwiczony. I tak wymieniając ośrodek Jacka Mikołajczaka w Rzeczce, Właścicieli ośrodka Arkadia w Grzmiącej i właściciela ośrodka pod Soboniem, kwiecień w tym roku w swym materiale filmowym pomówił i oskarżył wprost o chęć zarabiania jego kosztem. Pisałem o tym na blogu linka nie chce mi się szukać.

TERAŹNIEJSZOŚĆ
OPLUWANIA-OSZCZERSTWA-MATACTWA
POMÓWIENIA O WYŁUDZENIA PIENIĘDZY
Kwiecień oraz kilka jego piesków jako jeden z argumentów przeciwko mnie wytaczają formułki typu” Sidor został sam” Sidora zostawili przyjaciele” itp. Brednie, których kwiecień niczym nie popiera. Ci, którzy byli niegdyś wśród tych z tzw. Gangu Fryzjera nigdy ze mną po pierwsze nie byli. Owszem działali na rzecz odkłamywania fałszerstw dariusza kwietnia, ale nigdy ze mną nie współdziałali tylko działali z własnej nieprzymuszonej woli na własną rękę niejako li tylko idąc równolegle z moimi działaniami na rzecz odkłamywania fałszerstw historycznych kwietnia.
Jak pokazuje historia poczynań dariusza kwietnia, ten zdolny będąc do każdych rodzajów oszczerstw i pomówień, z których potem trudno się oczyścić, niektórzy bojąc się, obawiając lub będąc zmęczonymi walką z patologicznym ścierwem usuwali się z tej walki z również własnej woli jak do niej przystąpili. I nie była to bynajmniej forma zostawienia mnie tylko pozostawienia tego szamba kwietniowego za sobą na rzecz powrotu do normalnych zajęć i życia.
I dobrze zrobili bo jak widać mogli by podzielić los wymienionych tu osób wyżej ze mną na czele i los Tadeusza Krasnojarskiego, który wprost pisze, że Dariusz kwiecień go pomawia i opluwa.
Czytając oświadczenie Tadeusza Krasnojarskiego powiem szczerze, że wiedziałem, że tak się stanie. Ale nie sądziłem, że do tego stopnia.
Wiedziałem, że to Krasnojarski założył kwietniowi domenę i forum i wszystko chyba sam opłacił i potem prowadził wszystkie fora kwietnia na swym serwerze. Wiedziałem, że prędzej czy później wezmą się za łby jeśli chodzi o sprawy finansowe, co już było widać przy handlowaniu koszulkami i kubkami w ich sklepiku.
Ale nie sądziłem, że Krasnojarski jawnie wyjawi, że kwiecień go pomawia, opluwa, mataczy,
Krasnojarski wprost napisał, że kwiecień oskarża go o szantażowanie kwietnia i wyłudzenie od niego pieniędzy.

Jak łatwo się domyślić z treści Tadeusza Krasnojarskiego, kwiecień oskarża go o kradzież pieniędzy.
Powiem tak, wprost, nie pałam do Krasnojarskiego sympatią z racji tej, że trwał u kwietnia boku tyle czasu i w ogóle, ale w tym przypadku nie sądzę by Krasnojarski kłamał znając łajdacką i oszczerczą naturę kwietnia.
Gdyby to nie był pierwszy raz to można by sądzić, że biedactwo z Głuszycy mogło paść ofiarą jakiegoś oszusta, ale kwiecień OSKARŻAŁ DOKŁADNIE O TO SAMO KAŻDEGO Z KIM WSPÓŁPRACOWAŁ I DZIELIĆ SIĘ MIAŁ PIENIĘDZMI.
HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ
CZYLI KWIECIEŃ ZAWSZE OKAZUJE SIĘ ŁAJDAKIEM
Właściwie to nie ma tu nad czym się rozpisywać. Temat założyłem na blogu dla formalności by dodać do kolekcji kolejną sytuację jaka już nie raz miała miejsce z przyczyn oszczerstw, pomówień i bezpodstawnych zarzutów dariusza kwietnia.
Myślę, że kto ma rozum i odrobinę jasności umysłu nie ma wątpliwości co do tego, że Dariusz kwiecień we wszystkich nawet najbliższych i życzących mu dobrze widzi oszustów i złodziei.
Durne głupie bydle z Głuszycy wbiło Se do łba chorobliwe przekonanie o swej wielkiej popularności i „marce” jaką niby tworzy i tym, że Innu na tej „marce” pt RIESE INNA RZECZYWISTOŚĆ oraz na nim samym chcą żerować.
Owszem zgadza się ja mam sam takie zdanie, że niejeden, który kręcił się koło kwietnia liczył na niezły zysk uwierzywszy w bajania kwietnia o możliwości i zdolności ściągania do niego i czyjegoś ośrodka rzesz fanów tej innej rzeczywistości, ale wątpię by ktoś z nich chciał oszukiwać kwietnia.
Zapewne nie, ale gdy okazywało się, że te rzesze fanów jakie kwiecień byłby zdolny przyciągnąć okazywały się takim samym mitem jak te jego opowieści, a kasa jednak wcale nie popłynęła jak zakładano szerokim strumieniem to zaczęły się podejrzenia. Kwiecień przekonany, że powinno być więcej sprzedanych płyt oskarżał Krzyśka o sprzedaż na lewo. Krasnojarskiego o sprzedaż na lewo koszulek i kubków, innych o zaniżanie wynagrodzeń kwietnia pomniejszanych o słuszne koszty jak choćby odprowadzanie podatku od zebranych pieniędzy za bilety itd. Wtedy w chorym łbie kwietnia rodziło się podejrzenia, że ludzie go oszukują i wychodziło jak zwykle na to, że współpraca nie tylko kończyła się sporem i oszczerstwami, ale i obwinianiem innych o złodziejstwo.

PATOLOGICZNA ZDOLNOŚĆ DARIUSZA KWIETNIA
DO ROBIENIA SOBIE WROGÓW ZE SZCZERYCH PRZYJACIÓŁ
Czyli wściekły pies zawsze ugryzie przyjazną dłoń…

Dlaczego tak się dzieje?
Odpowiedź jest banalnie prosta. Bo Dariusz kwiecień jest schizofrenikiem o mentalności szabrownika i złodzieja i mierzy innych własną miarą.
Tak było i jest gdy Dariusz kwiecień sięga po oszczerstwa natury homoseksualnej, zoofilskiej i pedofilskiej, a tymczasem sam przejawia takie skłonności poprzez publikowanie swych półnagich zdjęć, rozsyłanie esemesami do znajomych zdjęć siebie bez ubrania w saunie i przytulania małego chłopaka do swych jaj. Oraz poprzez to, że jebie jedną kurwę razem z jej partnerem na sex kamerze, co wskazuje, że sam musi się o tego gościa ocierać w tych orgiach kamerkowych.
No i poprzez to, że pierdoli/przepraszam za dosadność/ kurwiszona, która daje się lizać między nogami swemu psu podczas sexkamerkowych występów, a zatem pierdoli zoofilkę, co jednoznacznie wskazuje na akceptację takich zachowań, czyli bycie samemu zoofilem. Nie sposób też nie wspomnieć, przypomnieć do znudzenia raczej, że to kwiecień współdziałał z zoofilem i pedofilem Markiem sękiem, którego do niedawna bronił w swych filmach, co znów wskazuje, że tacy jak ten zoo fil i pedofil sęk są mu bliscy sercu wraz ze swymi skłonnościami, a zatem to wskazuje, że kwiecień te skłonności musi podzielać i aprobować.
Kółko się zamyka. Temat zamknięty.

KURWISZCZE SEKSKAMERKOWE
JULIA vel SLODKACYCATKA25
ZNALAZŁA SCHRONIENIE POD SKRZYDŁAMI
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO
DO NIEDAWNEGO PRZYJACIELA DARIUSZA KWIETNIA
Jak się okazuje niedaleko pada japko ot jabłoni :)
Tadeusz krasnojarski założyciel projektu i forum kwietnia po odejściu od kwietnia zabrał ze sobą na swoje nowe forum to patologiczne kurwiszcze julię.
Wchodzimy na forum Tadeusza Krasnojarskiego http://forum.tropicielehistorii.pl/ i wchodzimy /na razie się daje bez logowania/ w zakładkę Użytkownicy i widzimy profile zarejestrowanych użytkowników. Drugim od góry jest profil Julia czyli to kurwiszcze z sex kamerek, która zarejestrowała się u Tadzia 04-04-2017 g. 13:28  Po kliknięciu w jej profil widzimy, że napierdoliła 153 posty w 58 tematach. Płodna suka co nie?
A teraz dla formalności dowody:
Lista użytkowników str1:


http://zapisz.net/images/116_tropiciele_historii_lista_u_yt.jpg
Profil osobisty sexkamerkowej kurwy:http://zapisz.net/images/148_tropiciele_historii_profil_jul.jpg
morda odmienionego kamerkowego kurwiszcza:


Ale to nie wszystko. Wchodzimy na kanał Tadeusza Krasnojarskiego w YT i otwieramy film na, którym w pełnej okazałości widzimy nie kto innego jak znaną nam kamerkową ZOOFILKĘ, która jeszcze niedawno jebała się z kwietniem na kamerce i ze swoim psem:
Pałac w Goszczu
Widać to kurwiszcze w minutach:
3:06 do 3:40 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=186
6:32 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=392
9:22 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=563
10:31 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=632 Tu widać koszulkę z logo forum Tadeusza Krasnojarskiego
10:56 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=658
12:38 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=758
13:52 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=834
14:28 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=868
15:24 https://youtu.be/LJVUQiL6JL0?t=924
Widać ją również w kolejnym material pt:
Badanie inwazyjne sztolni "Internatowej" w Wałbrzychu 2:54 https://youtu.be/kJ2499do-pc?t=174
3:54 https://youtu.be/kJ2499do-pc?t=235 Tu widać ją w kamizelce z napisem” STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE ODYN”
4:11 https://youtu.be/kJ2499do-pc?t=252
4:30 https://youtu.be/kJ2499do-pc?t=270
7:18 https://youtu.be/kJ2499do-pc?t=438Ciekawe czy panowie ze stowarzyszenia historycznego ODYN zdają sobie sprawę jakiego szmatławca Tadzio Krasnojarski im przyprowadził i ubrał w ich kamizelkę? Na pewno byli by dumni z takiego nabytku :)
Materiały mam skopiowane Tadziu więc jak je usuniesz z YT to je wstawimy na serwerek :)

A JESZCZE TAK NIEDAWNO… 
To samo kurwiszcze było niedawno jeszcze na forum dariusza kwietnia, które założył Tadeusz Krasnojarski:
Screen całej strony z ich dawnego forum:
http://zapisz.net/images/598_julia_z_rir_riese_oczami_turys.jpg
Jak pamiętamy to samo kurwiszcze seksiło się z psem na sex kamerze:

No i nie można zapominać, że to samo kurwiszcze waliło się z kwietniem na sex kamerze, co chętnie przypominam:
TERAŹNIEJSZOŚĆ
Dziś Tadzio Krasnojarski przyhołubił sobie darusiowe kurwiątko przygarniając pod swoje skrzydła.
Najwyraźniej nie tylko poróżnił się z kwietniem o kasiorę, ale i kurwią norę :)
Teraz pewnie dzielnie zastępuje dareczka w sex kamerkowych pokazach.
Nic dziwnego, że kwiecień poniósłszy dwie porażki utraty osła, który mu prowadził forum i utraty kurwy u boku, której czasem coś zarobił, teraz pomawia i szkaluje Tadeusza.
  MORALNOŚĆ 
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO

Pamiętamy jak jeszcze kilka tygodni temu Tadek w swym wcześniejszym oświadczeniu dziękował juleczce za wkład w forum dawne i za te jaja co to niby miała większe od niejednego faceta. Czyżby chodziło mu o sztucznego penisa z jajami, którego pewnie czasem trzyma na kamerkowych pokazach i wtyka go sobie i Tadziowi tu i tam?
Nie brnijmy w te obrzydlistwa.
Zadziwiającym jest jaką trzeba mieć moralność i mentalność by afiszować się z taką kurwą bez wstydu i żenady?
Ale na to odpowiedź dostanie Tadeusz już w prywatnym życiu kiedyś tam…
.
KONIEC PROJEKTU
RIESE INNA RZECZYWISTOŚĆ
Dzisiaj Tadzio się zakurwił na kwietnia i nie czekając, aż ktoś chyba przejmie domenę i forum usunął forum kwietniowi całkowicie: www.rieseinnarzeczywistosc.pl/forum

ODWET-vendetta
DARIUSZA KWIETNIA

W odwet kwiecień spłodził materiał na YT w, którym docina Krasnojarskiemu i tłumaczy się z jego słów napisanych w oświadczeniu Tadka zdradzających, że kwiecień go szkaluje, pomawia i oskarża o wykorzystanie finansowe:
Dariusz Kwiecień - " Nie da się udeptać nieprzetartych szlaków "
https://www.youtube.com/watch?v=o-uZTSzIXEw

Zdążyliście cały ten materiał już tak dokładnie skomentować, że mnie pozostaje niewiele na komentarz-przyznaję nawet mi się tego w całości nie chce oglądać.
Ale pozostawiam komentowanie tego bełkotu wam.
Ja jedynie dodam, że namierzyliśmy ośrodek Agro turystyczny, w którym to bydle nakręciło część tego materiału i ja osobiście do tego ośrodka wysłałem informację o tym zboczonym bydlaku. Szczegóły w komentarzach.

TADEUSZ KRASNOJARSKI
TO
capo di tutti capi !!!


Mało kto wie, że nasz najnowszy kamerkowy partner słodkiej cyccoliny zdolny jest do zabaw w kapo di tutti capi. Komentować tego nie muszę chyba, ale aż się ciśnie by odpowiedzieć nie strasz bo się zesrasz i to przed własnym domem gdy ktoś kiedyś sobie o tej groźbie przypomni i zechce sprawdzić twoją mocarność zboczeńcu durny. 

TADEUSZ KRASNOJARSKI
PROPONUJE UKŁAD
CZYLI:
Ja Ci dam kwietnia na talerzu,
a ty usuniesz wszystko o Julii z bloga

Nawet byście się nie spodziewali co zaproponował mi kilka dni temu Tadzio!
Otóż napisał do mnie propozycję, że wyłoży mi kwietnia z materiałami na niego bym mógł go do reszty rozwalić.
Oczywiście ochoczo na to przystałem, a jakże, ale bynajmniej nie bez własnych warunków.
W odpowiedzi napisałem mu, że zgadzam się pod warunkiem, że oprócz kwietnia da mi namiary na koniczynę i gucia mruka.
Ostatecznie nie doszło do porozumienia bo Tadziu nie zechciał spełnić mojego warunku czego się spodziewałem, ale....
Ale co ja będę pisał przeczytajcie całą tę korespondencję sami.
Zaznaczę tylko, że nasz Tadzio wpierw napisał do mnie tu na blogu kilka komentarzy, których screeny wpierw zamieszczę, a po nich już te z wymiany mailowej z.... z jego jak to nazwał EMISARIUSZEM!!!
Tak moi drodzy idiota napisał do mnie jak się zaraz przekonacie, że niby jest poza internetem w terenie i jego propozycję przedstawi mi jego emisariusz!
Zobaczcie sami.


Wpierw Tadzio napisał na naszym blogu komentarz, którego nie opublikowałem bo bzdurę napisał, że na zdjęciach z Julką to niby nie kwiecień, ale dowodu nie dał, i że Gucio Mruk to nie Sebastian Bartel na co też dowodu nie dał. Oczywista ściema, dla tego tego komentarza nie dopuściłem bo wyczułem, że coś usiłuje ściemnić mi i zdezorientować.

Niedługo potem pojawiły się takie oto komentarze od niego i zaraz potem od jego rzekomego "emisariusza":

Myślę sobie idiota coś kurwa knuje, ale ok napisałem do tego rzekomego emisariusza, że jesteśmy w kontakcie:

No i się zaczęła wymiana maili i propozycji:

Kiedy to przeczytałem myślę sobie uuuu! Tadzio wstawia się za swoją kochanicą słodką cycatką i usiłuje skłonić mnie bym usunął o niej materiały hehe. W dodatku parch usiłuje mnie przestraszyć sądem hahaha, myślę sobie gdzie to kurwiszcze nadaje się do wytaczania spraw w sądzie skoro kurwa prowadzi się źle i jebie przy dzieciaku w domu na sex kamerze? Ale myślę sobie dobra przystanę na tę propozycję pod moimi warunkami i odpisałem więc tak:

Myślę sobie, że na dobrą sprawę ten debil i te jego rzekome materiały na kwietnia wcale mi nie są do szczęścia potrzebne, ani namiary na koniczynę i Gucia Mruka bo jak zechcę sam je zdobędę, dla tego uzasadniłem mu jak by co najwyżej mi ułatwił i przyspieszył tą sprawę, ale jak się niedługo okazało na moje warunki nie przystał, za to nieco poblefował, pozastanawiał się, zapewniał, że nie jest Tadeuszem, eh co za idiota myśląc, że w to uwierzę:

Potem ja mu wyjaśniłem co mi może zrobić ta cała Julka i każdy kto zechciał by za treści na tym blogu jakiś proces mi wytaczać:

Na to Tadzio, niby w roli emisariusza odegrał rolę obojętniaka myśląc, że dla zasłynięcia połaszczę się na jego rzekome super dowody na kwietnia:

Oczywiście nie połaszczyłem się wiedząc, że gówno tak naprawdę ma i cała ta zagrywka obliczona była na wywarcie na mnie presji by usunąć materiały o tej kurwie słodkiej cycatce, która schroniła się jak już wiemy z wcześniejszych dodatków pod jego skrzydełkami i pewnie robi mu laskę w zamian za to schronienie.
Odpisem więc, że liczę na to, iż materiały jakie ma na kwietnia są mocne. Ale też napisałem mu, że nawet jeśli ma jakieś materiały to ich nie przyjmę tak od razu bo nie otwieram plików od nieznajomych w obawie przed podstępnym ich zawirusowaniem, co mu wyłuszczyłem. Znając jego wpisy na dawnym forum kwietnia jak chwalił się możliwością inwigilacji komputerów użytkowników forum pomyślałem sobie, że ten idiota umyślił sobie, że upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu czyli skłoni mnie do usunięcia materiałów z jego kurwą z bloga i podeśle mi zainfekowane pliki by narobić mi szkód, a nawet wykraść hasła do bloga i kont w sieci:

Tadzio następnie wykazał się wielką wyrozumiałością, pewnie dla tego bo zobaczył, że plan z podesłaniem mi wirusa nie wypali. W dodatku po raz drugi zapewnił, że nie jest Tadziem tylko Tomaszem jak ja!

Na to ja mu zaproponowałem jeszcze inne rozwiązanie sprawy:

Następnie dostałem DRUZGOCĄCĄ wiadomość, że szanowny Tadziu nie wyda mi kuniszczyny i mruka głupa!

A zaraz po niej zapowiedź, że forum kwietnia zaraz zniknie na wieki wieków:

I faktycznie po kilku godzinach sam się przekonałem, że Tadzio usunął w akcie zemsty na kwietniu całe jego forum.
Ja jednak nie zwróciwszy na to większej uwagi odpisałem zbierając z ziemi resztki nadziei, że dopadnę te dwa śmiecie prędzej niż na to liczyłem, że nie mamy o czym gadać w takim razie wyłuszczając powody nieskorzystania z jego propozycji:

Potem Tadzio udając dalej emisariusza hehe zapowiedział, że przekaże moje stanowisko sobie samemu i swojej Julce podkreślając jeszcze bym nie żałował nie pójścia na współpracę:

A JAKŻE! KURWA POŻAŁOWAŁEM I O SZCZERZE, myśląc, że może jednak ma coś na tego skurwysyna, ale po chwili żal minął bo też uświadomiłem sobie, że skoro on ma coś na kwietnia to i kwiecień pewnie ma coś na niego i cała ta intryga to o dupę potłuc, więc nie ma co żałować, bo Tadzio i tak nic ciekawego by mi na niego nie podesłał. A jak ma to niech sam się broni i gnoi skurwysyna skoro jak pisze ma w tym interes by go zmieść z powierzchni ziemi.
Jeszcze zaraz napisał mi bym sprawdził forum kwietnia, ale tego nie zrobiłem by nie widział z jakiego IP i loginu na to forum wchodzę, nie wiedząc, że ta propozycja miała na celu pokazanie mi, że forum kwietnia właśnie w tej chwili usunął:

Odpisałem lakonicznie, że może sprawdzę i tak nasza korespondencja się zakończyła

Wszystkie te maile pisał do mnie z adresu: hefajstosb@gmail.com


INTENCJE
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO
ZAKOCHANEGO ROMEA
W SŁODKIEJ CYCATCE 25

Jak sami widzicie intencje Tadeusza Krasnojarskiego jednoznacznie wskazują, że chodziło mu wyłącznie o dobro swojego nabytku po kwietniu Julki słodkiej cycatki i to dla niej w zamian za dobre szarpanie druta postanowił wstawić się za nią i skłonić mnie do usunięcia o niej prawdy jaką zamieszczamy na naszym blogu.
STRASZNIE JEDNAK jestem zaintrygowany i zaciekawiony co też tadzio miał do zaoferowania?
Pocieszam się tylko myślą, że nic mocnego co by naprawdę rozjebało kwietnia, bo to co naprawdę by rozjebało kwietnia to musiało by być z zakresu przestępczości nadającej się nie dla mojej wiadomości i do mojego wykorzystania tylko dla policji i prokuratury tak by poszedł siedzieć.
A więc skoro Tadzio proponował mi coś na kwietnia to raczej takim mocarnym nie było, a tylko kolejnym materiałem w mniejszym lub większym stopniu go kompromitującym, czego sam mam na pęczki, a czego jeszcze z braku czasu i odpowiedniości chwili nie zamieściłem.
No, ale czas pokaże. Może jednak Tadzio w odwet coś ujawni co zmiecie Głuszyckiego błazna z powierzchni ziemi.
Może ma film jak kwiecień posuwa psa, albo faceta, albo sam daje dupy? TO BY BYŁO COŚ!!!
Wszystko jest możliwe.
Ale co by to nie było to by mnie już nie zdziwiło :))
TADEUSZ KRASNOJARSKI
zamieścił oświadczenie
pod domeną: 
Następującej treści: Projekt Riese Inna Rzeczywistość został zamknięty. Nie będzie jego ponownej reaktywacji. Próg mojej tolerancji co do działań pana Kwietnia został przekroczony. Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie wiadomości, że pan Kwiecień zbiera pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zameldowania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych. Proponuję na początek zapoznać się z paragrafem 212 Kodeksu Karnego. Nie będę prowadził jakiejkolwiek walki internetowej. Nie zamierzam pomawiać czy szkalować pana Kwietnia, nie będę prowadził blogów, filmów rejestrów czy czegokolwiek związanego z panem Kwietniem w celu jego dyskredytacji. Nie będzie mnie interesowała jakakolwiek działalność pana Kwietnia. Prywatne działania jakie pan Kwiecień prowadzi na swoim blogu czy kanale YouTube dotyczących historii osobiście mnie nie interesują. Podczas zamykania projektu Riese co miało miejsce w lutym 2017 roku ustalaliśmy, że nie będziemy pomawiać się wzajemnie czy szkodzić sobie w jakikolwiek sposób. Ja słowa dotrzymałem. W przypadku kontynuacji szkodliwych działań przez pana Kwietnia dotyczących mojej osoby lub osób ze mną związanych i mi bliskich użyję wszelkich możliwych środków prawnych jakie są mi dostępne do uzyskania satysfakcji. Ponadto oświadczam: Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną. Stanowczo chcę podkreślić, że jakiekolwiek twierdzenia że pan Kwiecień rozmawiał ze mną czy z kimkolwiek z mojego otoczenia są fikcją. Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia. Nie dzwonię, nie rozsyłam smsów ani nie prowadzę żadnej korespondencji drogą elektroniczną. Nie pomawiam, nie szkaluję, nie dopuszczam się pomówień. Dla mnie pan Kwiecień nie jest centrum wszechświata. Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY. Nie szantażuję pana Kwietnia co do chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego w tym pieniędzy na wykup tej domeny. NIGDY nie wystawiłem domeny rieseinnarzeczywistosc.pl na giełdzie domen. Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera. Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem. Nie udostępniam żadnych materiałów osobom postronnym ani tym bardziej danych osobowych znanych mi osób i nie ulegnę żadnemu szantażowi którejkolwiek z wyżej wymienionych stron konfliktu do ujawnienia personalnych danych czy wizerunku osób, których dobra własne mogły by ucierpieć na skutek działań osób trzecich. Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem. Informuję w imieniu załogi projektu Tropiciele Historii.pl że założyciele oraz osoby współtworzące stronę i forum odcinają się całkowicie od działań pana Dariusza Kwietnia i pana Tomasza Sidora. Tadeusz Krasnojarski

JAK TO SIĘ MA DO PROPOZYCJI JAKĄ MI SKŁADAŁ POPRZEZ RZEKOMEGO EMISARIUSZA, CO POKAZAŁEM WYŻEJ???
Znamienne fragmenty zaznaczyłem kolorem żółtym, które stoją w sprzeczności z tą ofertą jaką mi składał 12 czerwca, że mi da materiały na kwietnia bym mógł go utrącić.
Teraz sami widzicie jaką obłudną, fałszywą i zakłamaną gnidą jest Tadeusz Krasnojarski, który teraz odebrał kwietniowi jego kamerkową kurwę i się z nią prowadza.
Wiedziałem, że skurwiel blefuje, że ma coś na kwietnia, a nawet jak ma to wiedziałem, że nic mi nie da bo jemu chodziło o zastraszenie mnie sądem bym usunął o tej jego kurwie i o nim w jej kontekście informacje z bloga.
Taki chuj tadziku i kurwo julio.

STRONY TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO 
GRUPY
TROPICIELE HISTORII

http://forum.tropicielehistorii.pl/
https://www.youtube.com/channel/UChPakrc2Pc8byYAO3tKR6qA

KOMENTARZE DO TEMATU.
Cały ten temat musiałem przenieść tutaj z głównego bloga bo ten kamerkowy zbok Tadeusz Krasnojarski zgłosił go do blogspot.com, co zaskutkowało jego usunięciem czego nie zauważyłem od razu, ale na szczęście miałem pełną kopię tego tematu wraz z komentarzami, które wstawiam tu w pliku docx.
Wystarczy kliknąć otwierając je sobie w osobnej karcie:
223 komentarze do tematu TADEUSZ KRASNOJARSKI KOLEJNA OFIARA DARIUSZA KWIETNIA

https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2aHdjMmg5MlZhYzQ


DODATKOWY TEMAT
JAK TADEUSZ KRASNOJARSKI DZIAŁAŁ Z WIELU KONT 
NA NIE ISTNIEJĄCYM JUŻ FORUM DARIUSZA KWIETNIA,
KTÓRE MU ZAŁOŻYŁ I JAK SIĘ PRZYZNAJE DO
WSPÓŁPRACY Z KAMERKOWĄ PROSTYTUTKĄ JULKĄ


W dniu 7 kwietnia 2017 na naszym blogu zrobiliśmy temat poświęcony działalności Tadeusza Krasnojarskiego na na założonym przez niego dla dariusza kwietnia forum w projekcie pt. www.rieseinnarzeczywistosc.pl
Wklejam tu z tego tematu treść by była w kupie i by pokazać jak Tadeusz Krasnojarski pomału zaczynał wycofywać się ze współpracy z dariuszem kwietniem, a przyznawać do współpracy z tą kamerkową kurwą Julią vel słodką cycatką 25

Maciek? Czy Tadeusz? CZYLI O TYM JAK NA FORUM KWIETNIA DEBILE PISZĄ Z SETEK MULTIKONT BY NAKRĘCIĆ FORUM-prawda zawsze wyjdzie na jaw, a przygłup sam się zdradzi.
https://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/04/macie-czy-tadeusz-czyli-o-tym-jak-na.html


Dziś o tym jak Tadeusz dawny szef forum kwietnia właśnie się przyznał, że działał z wielu multi kont, co z resztą udowadniałem już kilka razy.
Do rzeczy.
Dziś na forum kwietnia Tadeusz napisał z konta Maciek takie oto oświadczenie, przeczytajcie choć to co napisał nie jest naszym tematem:

Cała strona w pełnym rozmiarze: http://zapisz.net/images/269_k_cik_dariusza_kwietnia_wyznan.png

Czyli mamy dowód, który dostarczył sam idiota i dureń Tadeusz, że ów pisze z konta Maciek.

 Sprawdźmy więc ile w ogóle postów na rir napisał Tadeusz z tego konta Maciek?
Klikamy w login maciek i widzimy to:
Cała strona w pełnym rozmiarze: http://zapisz.net/images/875_riese_inna_rzeczywisto_ogl_das.png

Czyli widzimy, że ma napisanych 41 postów na rir. A przy okazji z boku widać listę najaktywniejszych użytkowników na chwilę obecną gdzie widać konto Maciek na niebiesko z 41 postami.
Zobaczcie:
Jak widać na tej liście nie ma starych druhów kwietnia jak właśnie sam Tadeusz i ta szmata Julia, ale możemy to pokazać bo mamy stare screeny i zobaczmy jak to wyglądało zanim upadł projekt rieseinnarzeczywistość:
Jak widać Tadziu miał napisanych aż 281 bredni na rir, a do tego trzeba dodać te 41 z konta Maciek + nie wiadomo ile z podobnych kont do konta Maciek.
Ale idźmy dalej.
Klikamy w zakładkę posty użytkownika i wyświetla nam się caluśka lista postów pisanych przez Tadeusza z konta Maciek na dwóch stronach:
Pełne rozmiary obu stron:
1 http://zapisz.net/images/786_wszystkie_posty_maciek_czyli_t.png
2 http://zapisz.net/images/798_wszystkie_posty_maciek_czyli_t.png


 PAMIĘTACIE ILE RAZY ZBOCZEŃCY OD KWIETNIA I SAM KWIECIEŃ ZARZUCALI NAM, ŻE TO MY PISZEMY NA SWOIM FORUM rir2kontrowersje Z MULTI KONT I SAMI SOBIE PISZEMY NA TYM BLOGU KOMENTARZE, A WŁAŚCIWIE TO JA JE PISZĘ?
A teraz okazuje się, że sam naczelny dopierdzielał na rir posty nie tylko z konta Tadeusz, ale i Maciek do czego własnie sam się przyznał!
najwyraźniej siedzi przed komputerem tak najebany, że w przypływie płaczu i lamentu i pijackiego przypływu szczerości nie pomyślał, że takim wpisem z konta Maciek właśnie wkopał całą drużynę zboczeńców od kwietnia udowadniając, że pisanie u nich z wielu multi kont jest normą i zwyczajem obliczonym na napędzenie pseudo poczytności i popularności forum kwietnia.

A nie mówiłem?

Ja to wiedziałem, bo obserwowałem od samego niemal początku tą dziką rejestrację setek nowych kont na obu starych forach kwietnia i tą jeszcze dzikszy pęd do tworzenia setek tematów i tysięcy postów przez tych najbardziej aktywnych zboków, którzy BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI mieli jak Tadeusz po kilka, a nawet kilkanaście kont-multi kont i pisali z nich komentarze nakręcając dyskusję, a wszystko po to BY ....
BY POKAZAĆ ŚWIATU ILE TO LUDA WALI NA FORUM DO KWIETNIA I ILE TO TEN LUD PISZE KOMENTARZY OCHOCZO ZABIERAJĄC GŁOS W DYSKUSJI!!!

A prawda jest taka, że wokół kwietnia od wielu miesięcy, a właściwie ponad roku są już tylko nieliczni, ci najgłupsi debile co polazł kwiecień ostatnio w Londynie gdzie na spotkanie przyszło raptem 20 osób+ kilku znajomków, a przecież w 2015 było ich ponad 100!!!!
Tak więc popularności kwietniowi nie udało się sztucznie nakręcić całym tym projektem "rieseinnarzeczywistość" służącym wyłącznie podkręceniu sztucznie tej popularności w obliczu
TOTALNYCH KOMPROMITACJI, SKANDALI SEXKAMERKOWYCH I CAŁOKSZTAŁTU DZIAŁALNOŚCI KWIETNIA, KTÓA Z ROKU NA ROK OKAZYWAŁA SIĘ BEZWARTOŚCIOWYM WYMYSŁEM CHOREGO CZUBKA ODSTRĘCZAJĄCEGO OD SIEBIE CORAZ WIĘCEJ LUDZI.
Mogę wam tylko powiedzieć tyle, że kwiecień jeszcze walczy i próbuje tę popularność sztucznie podkręcać choćby na YT gdzie w jakiś sposób i to WIDOCZNY podbija sobie oglądalność swych filmów i lajkując sztucznie z multi kont.
Bo chyba nikt nie uwierzy by w kilka godzin po wstawieniu filmu, film kwietnia miał kilkanaście tysięcy odsłon, a nawet choćby kilka.
Jak widać po łapkach w dół ma kwiecień blisko 200 przeciwników. I to jest realna wartość. Gdyby kwiecień nie lajkował sobie swych filmów przewaga łapek w dół nad łapkami w górę była by kilkukrotna!!!!
ZAPEWNIAM
I dla tego on wiedząc o tym nie dopuszcza do tego sztucznie nabijając sobie odsłony i łapki w górę by nie wyjść na ostatniego kretyna.

Wracając do kwestii multi kont na rir, to mamy dowód i durne wkopanie się Tadeusza.
Ciekawe co na to koniczyna, który tak ochoczo zarzucał nam to samo w tym swoim szambie, na którym sam pisze też z kilku multi kont swe wyrzygi na mnie i moich przyjaciół?
Cd w komentarzach.
DODATKOWA ROZKMINKA OSZUSTÓW KWIETNIOWYCH NA rir3

1
Durny tadziu nie dba jednak o swoją reputację bo jawnie przyznawać się do przyjaźni ze zboczeńcem kamerkowym to już naprawdę trzeba mieć zwichrowaną psyche.
2
Jestem u nich na forum i się przyglądam. Pisze tam zaledwie kilka osób nie więcej jak 5 na chwilę obecną i to z rzadka. Z czego 3 to pewnie multi konta koniczyny, któremu już nawet tam się nie chce zabierać głosu bo bywa nie codziennie.
3
Wystarczy wejść o dowolnej porze na ich forum bez logowania by widzieć na samym dole aktualną liczbę obecnych.
O, której bym nie wszedł jest 0 gości i 0 zarejestrowanych. Czasem trafię na 1-2 osoby jednocześnie siedzące kilka minut na forum, ale to sporadycznie.
Minęły więc czasy gdy o każdej niemal porze dnia i do późnych godzin nocnych było po kilka-kilkanaście OSÓB ZAREJESTROWANYCH i kilku gości!!!
Gdzie oni się podziali?
Mam pokazać screeny tego zadziwiającego zjawiska?
Proszę bardzo:

http://zapisz.net/images/129_19_ludzi_na_forum_kwietnia_3.0.jpg

19 zarejestrowanych i 21 gości!!!!

A dziś?
 jest tak:

http://zapisz.net/images/730_pustki_na_rir3_i_tak_jest_prze.jpg

I o, której byście tam nie weszli nie uświadczycie prawie nikogo.
Łatwo też zauważyć ile tematów i postów napierdolili wtedy gdy zaczynali ten oszukańczy projekt. Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników. A jak było jeszcze zanim towarzycho ROZPIERDOLIŁEM?
Ano było tak:

http://zapisz.net/images/238_riese_inna_rzeczywisto_wykaz_f.jpg

Pod koniec lutego było 4751 postów, 1099 tematów, 619 użytkowników.
Czyli dla przypomnienia stan z dziś:
Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników.


Odejmijmy od 4751-1702 to wyjdzie, że likwidowali
3045 POSTÓW!!!!
Odejmijmy od 1099-264 to wyjdzie, że zlikwidowali
835 TEMATÓW!!!

liczba zarejestrowanych kont NIE TYLKO POZOSTAŁA NA POZIOMIE 600, ALE WZROSŁA DO 670, a jakże szkoda było usuwać te setki multi kont, niech se będą, może się przydadzą, a przynajmniej widać, że mamy tylu zwolenników.
Ale nawet gdyby przyjąć, że to nie są multi konta w 3/4 to i tak 670 ludzi na te JEBANE RZEKOME MILIONY WIDZÓW NA YT TO JEST ŻENADA I MIKROSKOPIJNA ILOŚĆ.
Prawda jest taka, że realnych użytkowników na rir3 jest może 50 do 100 osób z czego kilkanaście się udziela sporadycznie
Myśmy mieli  na rir2kontrowersje 50 osób i ponad 2 tysiące napisanych postów gdy oni nie mieli nawet połowy tego i dla tego banda debili zaczęła tworzyć multi konta i zakładać tysiące tematów by nie wyszło, że nasze forum jest aktywniejsze i jest więcej ich przeciwników niż zwolenników.

Tak to m/w wygląda.
Powinienem wstawić jeszcze pełne screeny listy użytkowników gdzie widać te ponad 670 ludzi, którzy w 90% nie napisali ani jednego posta i nie byli od rejestracji ani razu aktywni.
Ale to przy okazji.

OŚWIADCZENIE
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO
Aby uciąć wszelkie spekulacje dodam jeszcze jedno. Od początku współpracuję z Julką.
Jako szef załogi, pragnę poinformować każdego z czytelników, że w dupie mam to co robi mój współpracownik po godzinach. W dumie mam czy sra do garnka, czy rucha psy, czy bawi się w tatę i mamę tak jak mu pasuje. Sam nie jestem już od dawna nastolatkiem i też nie bawię się łopatką w piaskownicy.


Tak napisał na forum kwietnia nasz sympatyczny tadziu już ze swojego konta "Tadeusz", a nie z maćkowego.
Zobaczcie to na własne oczy;
A tu pełny screen strony z jego wypowiedzią: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgteEtDOU1fYTJmUXc

Wyobrażacie to sobie?!
Ja pierdolę, sorry za język, ale jak to skomentować?
Może zacznę od tego, że z poniższego cytatu wynika, że nawet tadziu nie uważa kwietnia za inteligenta:

Odpowiadając na pytanie dlaczego chciałem zrobić to przy Dariuszu Kwietniu?
To proste.
To Dariusz Kwiecień robi reklamę. Nie ja.
To Dariusz Kwiecień ma oglądalność. Nie ja.
To Dariusz Kwiecień mimo swojej ekscentryczności przyciąga tłumy. Nie ja.
Ze swoim pomysłem już kilka lat temu próbowałem zapoznać kilkoro znanych mi ludzi w kraju. Niestety ku mojemu zaskoczeniu nikt nie był takimi tematami zainteresowany. Odnoszę wrażenie, że każdy z obecnie znanych postaci po za czubkiem własnego nosa nie wychodzi nigdzie dalej. Darek był pierwszą osobą, która powiedziała - wchodzę w to. Działaj...
Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę wyznawcą kościoła Dariuszowego. Nie jestem ślepo zapatrzony wyłącznie w jego pracę. Uważam, że Darek robi kawał ciekawej roboty. Jest medialny i wbrew swoim oponentom jakich posiada wokół siebie ma sporo racji w tym co mówi. Niestety gubi się w szczegółach, a przekręcenie bądź nieuważne dopracowanie omawianego tematu skutkuje w większości dyskredytacją całej jego pracy.
Oceniłem, że forum Riese w krótkim czasie (pół roku) powinno przyciągnąć około pięciu tysięcy czytelników. Miałem zamysł bardzo szerokiego rozpowszechnienia forum, a sam kompleks Riese miał być wyłącznie wabikiem dla osób zainteresowanych historią.
Niestety stało się inaczej.


Ni cóż pomału nawet najbliżsi znajomi dariusza kwietnia przyznają, że przyklejają się do niego nie z racji jego wartości przekazywanej "wi-dzy" ino z racji jak to mniemają medialności, która o czym nie wiedzą upadła już dawno i jest przez kwietnia sztucznie nakręcana o czym pisałem wiele razy. Ale do tadziów takich to nie dociera, że kwiecień ich oszukuje i wcale taki medialny nie jest jak to kreuje.
Teraz wyłazi to, że cała ta sztucznie tworzona aura popularności wokół kwietnia WZIĘŁA W ŁEB bo wziąć musiała i tadziu przekonał się o tym na własnej skórze.
Co więcej tadziu sam przyznaje w zawoalowanej formie, że przekazy kwietnia ma w dupie i traktuje je z przymrużeniem oka, a kwituje to tym, że kwiecień gubi się w szczegółach, czyli jest pustym matołem nie mającym zdolności do zapamiętania drobnych i istotnych faktów, jest chaotyczny i nie potrafi dopracować żadnego tematu, no i, że tak naprawdę kwiecień sam się dyskredytuje takim przekazem-bełkotem.
Ach tadziu żeby to dostrzec i odczuć na własnej skórze musiałeś ponieść osobistą porażkę u boku kwietnia, a przecież wystarczyło uważnie czytać tego bloga to byś wiedział, że wkładanie jakiejkolwiek pracy i wysiłku przy kwietniu by osiągnąć jakiś tam poboczny celik jest stratą czasu.
Widzisz tadziu padłeś ofiarą oszusta, który wmówił ci, że ma TAAAAKĄ oglądalność i ty dzięki temu zabłyśniesz u jego boku zdobywając tysiące czytelników.
A tu dupa! Zamiast tysięcy czytelników jest kilkunastu, może 50 największych idiotów w sieci kręcących się wokół kwietnia i mających tak naprawdę prawdziwą historię w dupie, woląc słuchać SF.

 Przejdźmy teraz do najciekawszego tadziowego zwierzenia się i oświadczenia:

Aby uciąć wszelkie spekulacje dodam jeszcze jedno. Od początku współpracuję z Julką.
Jako szef załogi, pragnę poinformować każdego z czytelników, że w dupie mam to co robi mój współpracownik po godzinach. W dumie mam czy sra do garnka, czy rucha psy, czy bawi się w tatę i mamę tak jak mu pasuje. Sam nie jestem już od dawna nastolatkiem i też nie bawię się łopatką w piaskownicy.
Nie robią na mnie żadnego wrażenia afery jakie ktoś próbuje ukręcić. Nie robią na mnie żadnego wrażenia próby pomówień czy wymysły chorych ludzi, próbujących zdyskredytować ludzi z którymi pracuję. Dla mnie ważny jest cel nad którym pracuje cała załoga. Dla mnie ważni są ludzie, ich wizja, to co chcą przekazać i w jaki sposób. To co robią po za pracą - mnie nie dotyczy.


Powiem wprost bez ogródek, czyli tadziu to zwykły śmieć, któremu na reputacji nie zależy.
Jak sami widzicie tadziowi nie przeszkadza towarzystwo obleśnej szantrapy pierdolącej się za pieniądze na sex kamerze z dwoma na raz w tym z kwietniem srającym po garnkach, szantrapy kuszącej widzów pieszczotami z psem, szantrapy bełkoczącej do kamery pijackim alkoholicznym przepitym głosikiem i pokazującej swe ohydne wdzięki daleko odbiegające od estetycznych norm, szantrapy złodziejki, która na tymże ich wspólnym do niedawna forum natworzyła kilkaset tematów z setkami ukradzionych z sieci treści i zdjęć, czyli szantrapy złodziejki.
No tak, nie przeszkadza zapewne bo tadziu czasem skorzysta z darmowej obsługi naszej julii vel slodkacycatka25, a i daruś czasem zapnie od tylca pewnie i spółka się kręci tyle, że już pod dwoma szyldami w cichej jak widać współpracy.
Ja się zastanawiam na jakim poziomie moralnym jest to tadziowe bydle, że mu nie przeszkadza, że taka szantrapa dotyka POLSKIEJ HISTORII I POLSKICH BOHATERÓW i chce ją propagować?
Jak to jest, że w ogóle znajdują się ludzie, którzy nie zauważają, że kurwa, zwyczajna kurwa pospolita, kala i bezcześci swą reputacją i zachowaniami temat POLSKIEJ HISTORII????

I taki tadziu chce być propagatorem historii i chce utrwalać pamięć o bohaterach w kontekście sexkamerkowych wyczynów tej kurwy?

Koniec.


1 komentarz:

  1. Zestawienie dowodowe kamerkowego kurwiszcza w koszulce TROPICIELI HISTORII z jej kamerkowymi wyczynami z kwietniem i swym mężem

    http://zapisz.net/images/660_s_odka_cycatka_i_tadeusz_krasn.jpg

    Ja się zastanawiam czy ten z lewej to nie tadek krasnojarski bo ten z prawej to na 100% kwiecień.

    OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.