czwartek, 27 lipca 2017

Wolnych dyskusji ciąg dalszy

Znów w poprzednim temacie nasze komentarze prawie przestały się mieścić.
Zakładamy więc nowy temat by kontynuować nasze dyskusje.
Przypominam tylko, że całą prawdę o zboczeńcu z Głuszycy możecie przeczytać na forum Głuszycy 
http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj

O ile moderatorka tego forum ich nie usunie, co zdarza się za dnia.

Zachęcam też do zaznaczenia na dole tematu pod komentarzami opcji śledzenia nowych komentarzy by dostawać na majla najnowsze.

Czas wakacji jak widać sprzyja wolnym dyskusjom na wszelkie tematy.

242 komentarze:

 1. ZOBACZCIE KURWA MAĆ!!!!
  KONIECZNIE!!!
  Po wysłuchaniu i przeczytaniu wykładu Kaczyńskiego w fundacji Batorego Sorosa sytuację widzę m/w tak.
  Ja i wy siedzimy na widowni boiska piłkarskiego jako kibice.
  PiS i PO rozgrywają mecz. Co 20 minut niepostrzeżenie obie drużyny wymieniają się taktyką i grają raz do swojej bramki raz do bramki przeciwnika. My jako widzowie w połowie meczu już kurwa nic nie rozumiemy co jest grane? Czemu PiS ras strzela sobie samobóje, a raz gole PO i na odwrót?
  To żydostwo w polityce prowadzi własnie taką taktykę. Kaczyński dziś jest atakowany przez opłacaną bandę Sorosa KODowskie sługusy, a kilka lat temu u tegoż Sorosa chwalił jego działalność.
  To jest burdel żydowskiej taktyki by nas podzielić, skłócić i zdezorientować.


  Kaczyński dziękuje fundacji Sorosa w ich siedzibie! „Jesteśmy wdzięczni” [WIDEO]

  http://polskaracja.com/ujawniamy-kaczynski-dziekuje-fundacji-sorosa-w-ich-siedzibie-wideo/


  14 lutego 2005 roku prezes PiS wygłosił wykład w siedzibie Fundacji im. Stefana Batorego. Całą treść wygłoszonego wykładu można przeczytać na stronie http://www.batory.org.pl/doc/jkaczynski.pdf

  OdpowiedzUsuń
 2. Z NATURĄ NAWET SAM BÓG NIE WYGRA! Każdy ksiądz wali konia i żadna wiara tego nie powstrzyma.

  Ksiądz masturbuje się w kolejce SKM w Trójmieście

  https://www.cda.pl/video/9176952?c

  Zobaczył jakiegoś dzieciaka i mu stanął haha.
  Zawsze mówiłem, że ksiądz to obłudne bydle udające wstrzemięźliwego sługę bożego, a pod sutanną taki sam facet jak inni, a nawet gorszy bo upośledzony przez udawanie wstrzemięźliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Para gejów spędzała beztrosko czas w Parku Wodnym w Sopocie. w pewnym momencie mężczyźni postanowili się pocałować, co spotkało się z szybką reakcją, będących na basenie, ratowników.

  prostozmostu.pl/para-gejow-pocalowala-sie-na-basenie-w-sopocie-zobaczcie-jak-zareagowali-ratownicy,8677.html


  Niedawno na blogu opisałem swoją obserwację podobnego zachowania dwóch ciot idących ulicą Francuską.
  Dwa pedały szły i się obściskiwały co chwila, aż się pocałowały.
  Nie wytrzymałem i podjechałem do nich mówiąc, ze tu są dzieci.
  Wywiązała się krótka wymiana zdań i o mało bym nie zsiadł z roweru by temu co mi zaczął pyskować nie przyjebać w pysk, ale się uciszył widząc, że nie żartuję, więc pojechałem dalej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znalezione w sieci.

  Elena Czudinowa MECZET NOTRE DAME ROK 2048. Książka wydana w 2005 roku. Akcja toczy się w zislamizowanej Francji, z dokładnymi opisami jak do tego doszło. Jeden z bohaterów powieści o imieniu Slobodan, mieszkający w Paryżu, przypomina sobie najnowszą historię poszczególnych krajów Europy : ,,Polacy, Polacy, naród do żadnego innego niepodobny. ( ... ) Twardzi, rzadko wielkoduszni, drobni pragmatycy. A jednak, mimo wszystko - głęboko, bezinteresownie wierzący. Daleko bardziej niż inne, wytworne i mniej przyziemne od nich nacje. I pewnie dlatego w XXI wieku Polacy nie ruszyli w owczym pędzie za innymi narodami. Jako pierwsi z byłego bloku wschodniego mieli odwagę krzyknąć, że nie potrzebują strumienia muzułmańskich imigrantów z trzeciego świata. W ciągu pierwszym kilku lat członkostwa w UE żadnego strumienia zresztą nie było. Poziom życia w Polsce był niższy niż ten w starej Europie, co czyniło Polskę, Czechy, Węgry, Litwę i Łotwę mniej atrakcyjnymi państwami dla imigrantów. Proszę bardzo, niechby ktoś na początki wieku spróbował wyżyć z polskiego albo estońskiego zasiłku dla bezrobotnych ! Z czasem jednak różnice zaczęły się zacierać, a imigranci zaczęli ściągać również do Europy Wschodniej. Większość państw tego regionu, jako świeżo upieczeni członkowie Unii Europejskiej, dali się ponieść kompleksowi nuworysza i ulegli strachowi przed okazaniem zbyt małego przywiązania do ideałów demokracji. Cierpliwie więc zaczęli przyjmować napływ muzułmańskiej magmy. Za to Polacy zbuntowali się od razu. Najpierw był cichy biurokratyczny sabotaż na każdym poziomie administracyjnym. Wkrótce jednak okazało się, że to nie wystarczy. I wtedy Polacy zrobili szach mat. Ówczesny prezydent Polski, Marek Stasiński, obwieścił wystąpienie swojego kraju z Unii Europejskiej i NATO ! Polska dobrowolnie opuściła organizacje, do których tyle lat się rwała ! Dla wszystkich był to gigantyczny szok. Lecz w kraju prezydenta hołubiono jak bohatera narodowego. ( ... ) Opozycja krzyczała, że Stasiński stracił rozum : graniczyć z Niemcami, których armia w trzech czwartych składa się z muzułmanów i nie grać według ogólnoeuropejskich zasad gry ? Ale naród wierzył prezydentowi, jak się okazało nie na darmo. Polacy pozostali katolikami. Kiedy nastąpił złowieszczy 2031 rok i papież abdykował, równo miesiąc później nad dominikańskim klasztorem Świętej Trójcy w Krakowie ujrzano biały dym. Nowy tron papieski ustanowiono w Polsce, zresztą jej granice wyznaczały wówczas granice świata katolickiego. Gratulując w duchu Polakom, którym oszczędzono wędzonej kiełbasy halal, Slobodan z rezygnacją otworzył lodówkę ''.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę ktoś tak napisał w 2005 roku? Prawdopodobnie koncepcja wzięła się stąd, że Polska uchodzi za kraj ortodoksyjnie katolicki, a na pewno tak jest w porównaniu z UE.
   Kto wie, może będziemy dziękować Radiu Maryja i moherowym beretom. Z drugiej strony zetknięcie się polskiego katolicyzmu z islamem nie może skończyć się inaczej. Ludzie tutaj absolutnie tego nie zaakceptują. Polska jest ostatnim chyba krajem, który łyknie to wzbogacanie kulturowe. Dochodzi też wielka nasza historia, gdzie islam zawsze bardzo cierpiał z naszego powodu. Byliśmy chyba specjalistami od skutecznych i szczerych do bólu rozmów z islamistami, pełnych pokoju i miłości do bliźniego i nadstawiania drugiego policzka. Na przykład pod Wiedniem.

   Usuń
  2. Polacy katolicy musieliby skonfrontować się z takim faktem!!!!!!!!!!:
   https://www.youtube.com/watch?v=SSlazcijqSM
   po czym na pewno rozpoczęliby natychmiastowy dialog z islamistami w duchu tolerancji i akceptacji.

   Usuń
  3. Pełna wersja jest tutaj:
   https://www.youtube.com/watch?v=pEnn3fhcCC4

   Zobaczcie to koniecznie. Osobiście nie mogę w to uwierzyć, bo to się po prostu nie da. Czy ta Miriam to wszystko ubarwia? To jest niemożliwe.

   Usuń
 5. Zobaczcie walkę z lwami w klatce podczas występu w cyrku

  http://www.tygodniknarodowy.pl/7955/bunt-lwow-w-cyrku-rzucily-sie-na-treserow-wybuchla-panika/

  Za długie mają te lance i za tępe. Powinni mieć po jednej 1.5 metrowej w każdej ręce z trójzębem.
  Ale oczywiście szkoda lwów uwięzionych w nie swoich warunkach.
  Inna rzecz, że osobiście nawet w naturze nie przepadam za większymi drapieżnikami mogącymi zagrażać człowiekowi.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i dupa.
  Nie mylić z prezydentem! :]
  Nasz meteoryt nadziei niestety spadł znów na ruskie pole, a nie tam gdzie sobie życzyliśmy w poprzednich komentarzach minionego tematu :[

  W rosyjskim Obwodzie Włodzimierskim spadł meteoryt

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-rosyjskim-obwodzie-wlodzimierskim-spadl-meteoryt?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  Do dudy z tym, sorki do dupy chciałem napisać.
  A tak liczyłem, że przyjebani na 11 listopada w Głuszycy w porze gdy kwiecień przed laptopową kamerką będzie walił konia ku uciesze internetowego pedalstwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannpiątek, 28 lipca 2017 02:43:00 CEST

   A tak a propo dupy PSZYASZAM Dudy, ciekawe kto będzie kandydatem PiS na prezydenta w przyszłych wyborach...
   W moich oczach rdzeń czyli konkretni ludzie PiSu to Macierewicz (człowiek ogromnie obyty o wielkiej wiedzy, z którą się nie obnosi), Ziobro (mistrz w swojej specjalizacji, człowiek skrupulatny i dokładny), Terlecki (znakomity mówca, o zimnej krwi i zdrowym rozsądku) no i Sasin (tak samo zimnokrwisty, to jego PiS zawsze wystawia na front w każdej ciężkiej sytuacji a on bierze to na klatę). Co wy sądzicie na ten temat?

   Usuń
  2. Jeszcze nie wiadomo co ta dupa, przepraszam Duda wymodzi w ciągu tych dwóch miesięcy.
   Może ta niesnaska to tylko pozory by uciszyć KODziarstwo, a potem jak im dojebią poprawkami to się POpozycja nie POzbiera?
   Dupa, przepraszam Duda musi się wywiązać z obietnic choćby nie chciał w taki sposób by naród usytasfyakcjonować czy jak to się pisze. Inaczej nie KODziarstwo wylezie na ulicę tylko wszyscy i będzie taki pierdolnik, że cały ten POPiS rozjebią.

   Usuń
  3. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannpiątek, 28 lipca 2017 03:17:00 CEST

   Też właśnie w tym pokładam nadzieje, ale co się stanie... Ile może stać się teraz przez sierpień, jakie ruchy wystosuje wobec nas "mafia zagranicy", jak będzie działać miejscowy aparat obcego wywiadu, jak to rozegrać żeby wyjść z twarzą, i z tarczą?
   Część prawicy grzmi i to nietrudno zauważyć. Pyszna opozycja histeryczno-totalna sama nie wie czy dudę kochać czy nienawidzić. I zdaje się, że prawica od zawsze solidarna trzyma się tutaj lepiej, kodowcy są w pełnej konsternacji, kijowski odszedł z kodu, część ubeków rozpływa się w marzeniach powrotu do starych układów... Coraz wyraźniej rysują się ich postulaty, coraz bardziej widać próżność ich "inspiracji", może ta wieża babel jednak się rozpadnie? Ciało gnijące od chwili narodzenia toczy wewnętrzny rak, który jest błędem samego stworzenia - organizm którego oczy są zaślepione, otępiałe niedorozwinięte neurony nieczułe na bodźce powodują "zmiany nastrojów", metabolizm sztucznie wysilony przez tyle lat spowalnia się, starzeje, niedotlenione komórki zaczynają obumierać. Jest to niebywale widoczne, strach w oczach tych ludzi, niepewność, próba złapania natchnienia, ale to wszystko jakby w tym ducha nie było, rozpada się jak dom z kart, wali się na glebę jak spróchniały pień.
   Czasami mam wrażenie, że niezależnie od tego co się tu dzieje takie wartości nie mają szans przeżyć w normalnym świecie. Zobaczymy co się stanie...

   Usuń
  4. UE nałoży sankcje nie będą od nas kupować kartofli, ryby winniczka, owocu marchewki

   Usuń
 7. Obejrzyjcie te dwa krótkie materiały.
  Jak na to ptrzę to zastanawiam się jak to mozliwe by cywilizowany zachodni świat jeszcze nie rozgromił tej pedofilskiej religii i nie zaprowadził na całym świecie ładu i porządku z tym zboczonym zdegenerowanym bydłem?

  Miriam Shaded popłakała się w programie na wizji! Zobacz dlaczego? wRealu24.pl

  https://www.youtube.com/watch?v=SSlazcijqSM

  PATOLOGIA w Islamie! 80-latek bierze ślub z 12-latką zgodnie z prawem!

  https://www.youtube.com/watch?v=kJUdtqvTrC8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można jeszcze zobaczyć to:
   https://www.youtube.com/watch?v=c8AKQNjfjzs
   bardzo ciekawa rozmowa z imamem z W-wy. Jest jedna rzecz kompletnie niezrozumiała. Dlaczego dla imama 2+2 wcale nie równa się cztery. To co jest napisane w koranie nie jest tym co jest napisane, tylko czymś innym. Chrystus nie umarł na krzyżu itp. Kompletnie nie wiadomo, o co mu chodzi.

   Usuń
  2. ten materiał z Miriam Shaded już wklejałem

   Usuń
  3. Bo żydomasonerii zależy na podpaleniu Europy. Później chcą się pojawić jak ruskie w 1945 jako wyzwoliciele. To jest plan. Nikt nie jest tak głupi żeby nie widzieć tej patologii w Islamie.
   Dlaczego w Izraelu ich nie przyjmują? Ba, za pomoc uchodxcy jest w chuj lat ciupy.

   Usuń
  4. Przepraszam, nie ten link. Rozmowa z imamem tutaj:
   https://www.youtube.com/watch?v=c8AKQNjfjzs&t=1747s

   Jeśli to jest reprezentant islamu w Polsce to ma najgorszy z możliwych pijar. Z kimś takim nie da się rozmawiać (wychodzi na to, że także z islamistami) Facet sobie robi jaja i publicznie kpi i z naszej kultury i z logiki.
   Bardzo kiepsko to wygląda.

   Usuń
  5. Gall, coś mi się pomieszało, wkleiłem poprzednio dobry materiał o imamie, skasuj ten przed chwilą

   Usuń
  6. Spoko oba linki prowadzą do tego samego materiału, który warto wysłuchać.

   Usuń
 8. Kwiecień plecień Dariusz Kwiecień plecie głupoty bo to pijak i najzwyklejszy leśny żul druid jak i jego towarzystwo z niezależnych mediów na YT.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rzesz kurwa, nie wiedziałem, cały czas myślałem, że to mesjasz,dzięki Kowalski.

   Usuń
 9. Iluminata
  (12 stopień wtajemniczenia)

  Muszę niestety was rozczarować. Przysłuchuje się tej rozmowie od pewnego czasu i postanowiłem zabrać głos.
  Według mojej wiedzy nic się w Polsce nie zmieni. Wsadzą za kratki kilka płotek, ale grube ryby wciąż będą na wolności. Procesy będą trwać latami.
  Więcej szczegółów nie mogą zdradzać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej tego ująć nie można.
   Dodm, że do póki będzie u nas się panoszyć żydokomuna i wszelkie pół semickie sługusy nic się nie zmieni, a przynajmniej mało.
   Jedyna nadzieja to powolny proces wypierania tego ścierwa z przestrzeni publicznej poprzez uświadamianie Polakom ich obecności i ukrytych zamiarów.

   Usuń
 10. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kaczy%C5%84ski-zdradza-kulisy-rozmowy-z-bratem-gdybym-wiedzia%C5%82-b%C5%82aga%C5%82bym-go-%C5%BCeby-nie-lecia%C5%82/ar-AAoVFog?li=BBr5MK7

  Pozew Kaczyńskiego wobec Wałęsy. Wałęsa korzystając z maksymalnej dostępnej mu inteligencji pieprznął, że Jarosław odpowiada za śmierć brata. Wynik sprawy jest z góry przesądzony, Bolek będzie przepraszał. Jeśli sądy są bolszewickie to nie będzie, więc jest to test - jakie są sądy w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ko%C5%82odziej-obala-wszystkie-mity-wa%C5%82%C4%99sy-to-pospolity-cham-panicznie-boi-si%C4%99-ludzi-jego-dom-to-warownia-ogrodzona-drutem-kolczastym/ar-AAoYFdO?li=BBr5MK7

   Kołodziej wypowiedział się w sprawie pozwu, gdzie nazwał Wałęsę pospolitym chamem i że tylko jedna wartość może go zaboleć, czyli kara finansowa, ponieważ żadnych innych wartości Wałęsa nie uznaje i nie rozumie.
   Coraz pełniejszy obraz psychopaty.

   Usuń
 11. Tymczasem na plaży w Ustroniu Morskim

  https://www.wykop.pl/link/3848097/tymczasem-na-plazy-w-ustroniu-morskim/

  Brakuje jeszcze jakiegoś islamskiego pochodu poganianym moherami z krzyżami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o sekta wyjechała na urlop, oni z tego co kojarzę nie pracują, pewnie szukają nowych nabytków

   Usuń
  2. W teleexpresie powiedzieli, że to ewangelizatorzy kurwa mać. Leżysz sobie na plaży, a tu zapierdala grupa jebniętych nawiedzonych rozśpiewanych chrystianistów i ci tańcuje wokół koca kiedy ty myślisz którą laskę z plaży wyrwać i która ma ładniejszy tyłek :]]]
   Kiedy odchodzą i myślisz, że możesz się już skupić na tyłku opalającej się plażowiczki nagle słyszysz hare ksiszna, hare kriszna i dźwięk blaszanych talerzyków rozpierdala Twoją upojną wizję plażowiczki dosiadającej Twojego wierzchowca :]]]
   Chuj ze wszystkimi religijnymi pojebami tego świata.

   Usuń
  3. Gallu, przywołuję cię do porządku !!
   Obrażasz w tym momencie wyznawców Kościoła Dariusza Kwietnia.
   Domagamy się szacunku !!
   Zorganizujemy pikietę pod twoim domem, zarząd już zadecydował.

   Usuń
  4. Z drugiej strony to dobrze, że to katole i kary kiszki, a nie żołnierze z ISIS

   Usuń
  5. Tu najwyższy kapłan Kościoła Dariusza Kwietnia.
   Domaga się przeprosin i podwójnej satysfakcji.
   Gallu, możesz wybrać rodzaj broni do pojedynku.
   Masz do wyboru: surową główkę kapusty lub dildo.

   Usuń
  6. Wybieram dildo rozmiar XXXL z dużym magazynkiem !

   Usuń
  7. Pikieta pod moim domem może zakończyć się tragicznie dla pikietujących!
   OSTRZEGAM!
   Wszystkie koty w okolicy jedzą mi z ręki i gotowe są stanąć za mną murem!

   Usuń
  8. W takim razie zorganizujemy strajk głodowy.
   Będziemy tylko pili wódkę.
   Za Mesjasza z Głuszycy !!
   (I z Riese twoim.)

   Usuń
  9. he he akurat kościół kwietnia znajduje się w USA jest przeżarty przez termity, jak na razie to bóg kwiecień wizy nie dostanie, bo jest biedniejszy od myszy kościelnej i jak przystało na guru swojego kościoła, nie pracuje tylko żyje na koszt innych

   Usuń
  10. Tylko pod te wódkę nie próbujcie wyjadać kotom z misek Wiskasa :)

   Usuń
  11. nie lepiej koty trochę pod głodzić, można wyznawców kwietnia jak już będą podpici rzucić kotkom na pożarcie, zostaną pierwszymi męczeniami za wiarę :D

   Usuń
  12. A i owszem można, ale mam też równie okrutny plan. W tłum protestujących wmiesza się mój przebrany człowiek i za staruszka o lasce. W lasce będzie ukryta strzykawka wypełniona kroplami nasercowymi. Dziadek chodząc pomiędzy protestującymi będzie nakapywał walerianę na buty protestujących używając do tego tajnego przycisku w rękojeści tej laski.
   Po godzinie zleci się z całej dzielnicy kilka tysięcy kotów, a dalej nie muszę mówić co będzie... :]]]

   Usuń
 12. Z ostatniej chwili.
  Atak nożownika w Hamburgu. Jedna osoba nie żyje, kilka zostało rannych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No własnie. W TVP info cały czas nadają o tym wydarzeniu wraz z komentarzami, wiadomo jakimi czyli kompletnie nieodpowiedzialna i bez wyobraźni decyzja Niemiec o przyjęcie muzułmanów, którzy za h*ja wafla nie chcą się asymilować.
   Jak wyglądają serwisy TVN 24, czy Polsat News, bo nie mam. Czy przemilczają ten temat?

   Usuń
  2. W TVN powiedzieli, że szedł facet, upadł na nóż i tak 24 razy...

   Usuń
  3. Z drugiej strony to taka karma.
   Mi w sumie nie żal Niemców.
   Jeżeli są tacy głupi, to tym bardziej.
   Po IIWŚ mają jakąś traumę. Teraz chcą zbawiać cały świat.

   Usuń
 13. WP:
  "Najnowszy sondaż. Polacy wybrali lidera opozycji i boją się o demokrację
  Wiadomo już, kto jest liderem opozycji w Polsce. Jak wskazało 33 proc. badanych przez Kantar Public, jest nim Grzegorz Schetyna. Ale tak naprawdę ranking wygrało "Nie wiem/trudno powiedzieć", bo taki typ wskazało aż 34 proc. Polaków. Ponad połowa badanych uważa z kolei, że demokracja pod rządami PiS jest zagrożona."

  Badania prawdopodobnie przeprowadzili na wiecu KODziarzy lub Obywateli RP ;)

  Ale tutaj słowo - boją się jest kluczowe.
  Boją się zmian. Boją się tego, co będzie. A pozycja podgrzewa te nastroje krzycząc o reżimie.

  Pamiętajmy, jedna ustawa przeszła, to o sądach powszechnych. Wynika z niej, że sędziowie będą przydzielani losowo do spraw.
  Ponadto MS Ziobro będzie mógł mianować prezesów tych sądów.

  Lech Wałęsa w wywiadzie powiedział, że wolałby jedno veto niż te dwa, bo sądy powszechne są dla niego ważniejsze.

  Ale ustawa poszła!

  OdpowiedzUsuń
 14. Jedna osoba zginęła, a cztery osoby trafiły do szpitala, gdy samochód wjechał w tłum ludzi w Helsinkach - informuje fińska policja. Sprawca został zatrzymany.

  Fińska policja podaje, że kierowcą był 50-letni Fin. Funkcjonariusze informują, że wydawał się on być pod wpływem środków odurzających.

  OdpowiedzUsuń
 15. https://www.youtube.com/watch?v=7rdbOX62F8U

  Może ktoś to już wstawił.
  Max Kolonko ostro się wkurwił, chyba jak nigdy wcześniej, i poleciał po całości po Kaczyńskim. Przejechał po sądach, których nie wybiera naród tylko politycy dla następnej kadencji, Ostro skrytykował karmienie nas papką historyczną i symbolami patriotycznymi, które zaklepują tylko fakt, że jesteśmy biedni materialnie i żebrzemy o jakieś wizy tylko żeby stąd spieprzyć tam, gdzie wszystko jest relatywnie 4 razy tańsze.
  Aż tak wkurzonego Kolonko nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <>


   O Maxie.

   Obejrzałem nowy odcinek MaxTV, chociaż to powinno się nazywać, MaxNet, i myślę sobie, że w wielu miejscach się myli. Trochę też mąci nam w głowach. Spróbuję to udowodnić.
   Największy zarzut mam do Maxa, gdy mówi o tym, że Kaczyński, czy też sam PiS nie ma wizji. Nie myśli o przyszłości Polski, a ich celem jest rządzenie.
   W zasadzie to te filmiki Maxa mogą zrobić dużo złego, ale też zmobilizować posłów.
   Max w pewnym momencie pokazuje zebrane głosy pod referendum o reformie oświaty. Pokazuje to jako element oderwania się rządu od ludzi i rzeczywistości. Rząd nie słucha ludzi. Taka jest wymowa.
   Otóż Kaczyński i PiS mają swoją wizję reformy oświaty. Dlatego te referendum było im nie na rękę. Zresztą, jak mogliby rządzić, gdyby co chwilę ludzie zgłaszali jakieś projekty społeczne, zbierali miliony głosów. PiS wycofał się nawet z nowego projektu ustawy o aborcji. Chociaż był to ruch oddolny, społeczny, grup prawicowych. Ale zbyt restrykcyjny.
   Max w tym przypadku robi szkodę PiS.
   Zgodzę się, że sądy dla ludzi to sądy wybierane przez obywateli. Przełknę i to. Chociaż co nam mówią nieznane nazwiska? Ale powiedzmy, że zostaną zachowane standardy demokratyczne.
   Druga sprawa. Kaczyński nie zwalił ciężaru na prezydenta w sprawie nowych ustaw. Prezydent wyszedł w tej sytuacji obronną ręką. Odbierany jest pozytywnie, a tym złym nadal jest partia PiS. Poza tym każde veto prezydenta może odrzucić sejm, ale musi być odpowiednia liczba głosów.
   W sprawie sądów szykuje się dłuższa rozgrywka, Max mówi akt III. Ale pamiętajmy, że jedna ustawa o sądach powszechnych przeszła.
   Teraz moim zdaniem kolej na KRS. Na końcu będzie batalia o SN.
   Max zapomniał, że PiS rządzi pierwszą kadencję, niespełna, a wyniki gospodarcze są bardzo dobre. Nie wzbogacimy się z dnia na dzień. A co z długiem zaciągniętym przez Tuska?
   Zakończenie. Nowy odcinek Maxa to słaba analiza dzisiejszego stanu rzeczy w Polsce. Nie ma w nim wielu czynników decydujących o wzroście gospodarczym. A bogacenie się narodu to proces długotrwały. W dodatku, aby takim był musi być to proces stabilny. Ciągły.
   A jaką miał koncepcję Tusk zabierając ludziom pieniądze z OFE?
   Sytuacja stabilizacji i wzrostu gospodarczego nie sprzyjają chordy ciapatych przelewających się z miasta do miasta.
   Ach, znowu bym zapomniał. Sprawa trzecia. Symbole narodowe, odwoływanie się do symboli narodowych itd.
   Max mówi, że nie można na tym długo jechać.
   A dla mnie to standard. To powinien być standard w polityce. Tak, jak politycy nie wypowiadają się publicznie przed kamerami w byle jakich ciuchach, w zmiętych koszulach, ale wbici w skrojone garnitury. Tak standardowo w polityce gesty patriotyczne są najlepiej widziane. Wchodząc do kościoła nie spodziewamy się baru. Każde miejsce ma swoją wymowę. I każde zaspokaja inne nasze potrzeby.
   Max chyba się rozpędził.
   Polacy walczą o silną grupę V4. O wstrzymanie projektu Nord Stream 2. Powstał za Lecha Kaczyńskiego projekt trójmorza, teraz jest dalej rozwijany. To też pewna wizja Polski i Europy Środkowej.

   Marcin.

   Usuń
 16. w końcu ktoś mówi prawie całą prawdę

  "Szokujące ustalenia dziennikarzy śledczych! Tusk, PO i .N to niemiecka agentura w Polsce?"

  https://www.youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc

  u Atora coś miłego jak nas chcą wyrzucić z UE to super przynajmniej zaoszczędzimy na robieniu referendum

  "Niemcy Chcą Wyrzucić Polskę z Unii"

  https://www.youtube.com/watch?v=vSUhwgPsZGY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uinf błagam nigdy więcej nie wstawiaj i niech nikt tu więcej nie wstawia linków do materiałów tego pierdolonego jebniętego przygłupa atora!!!
   Nie wiem co niektórzy widzą w tych jego kretyńskich wywodach pierdolonych w formie pierdolniętego przygłupa, ale chujek wyjątkowo mi działa na nerwy sposobem retoryki i argumentacji.

   Usuń
  2. Ten Ator to kawal chuja zaklamanego. Plynie jak gowno w kanale chwytajac sie najbardziej nosnych tematow, byle pierdolic od rzeczy, jakos nigdy nie spotkalem sie (a kiedys go sluchalem)z tym aby wyszla od niego jakakolwiek oryginalna mysl czy trafna uwaga.

   To taki zjeb o mentalnosci przekupki, papla byle pallac i byl nosny temat + clicbait z nosna grafika hajs z wyswietlen mu sie zgadza.

   Usuń
  3. To jest jeden z tych gatunków, które mówią 100 słów, kiedy wystarczy jedno. I pieprzy taki, pieprzy, dla samego pieprzenia. Po 40 minutach ma się go dość na zawsze.

   Usuń
  4. Ator to intelektualne dno i debil. Jego rys psychologiczny wyzierający z jego image i zachowań wskazujących na brak dowartościowania się z powodu niezbyt atrakcyjnego wyglądu, co może rodzić w tym młodym wieku frustracje na płaszczyźnie relacji z kobietami, przejawia się w próbie dowartościowania na internecie poprzez pierdolenie bredni i kretyńskich konkluzji zawartych w formie gadającej przygłupiej i niezrównoważonej przekupki z prowincjonalnego bazaru.
   Mało tego jego forma wypowiedzi przesiąknięta intonacją mięczaka i zniewieściałego faceta wskazuje, że ma jakieś ciotowate kurwa nawyki.
   Zwróćcie uwagę jak on mówi. A mówi jak pierdolony pedał i gdybym miał to udowodnić na przykładzie już istniejących parodii kabaretowych ukazujących ten ciotowaty ton to nie było by z tym żadnego problemu.
   Krótko, zwykły niedowartościowany zakompleksiony zniewieściały buc o bardzo zaniżonym ego nadrabiający sztucznym zachowaniem pewności siebie odgrywanym na ekranie.
   Takich "krótko" mógłbym na przykładzie jego przypadku stworzyć bardzo wiele.
   Może będzie okazja....
   PS
   Wcale się nie dziwię hutmenowi, że swego czasu tak się na nim wyżywał bo ator to jeden z wielu negatywnych intelektualnych przykładów jakie pojawiły się w ostatnich czasach.

   Usuń
  5. PRECZ Z ATOREM !
   #1 Pierdoli bez sensu
   #2 Ma głos transwestyty

   Usuń
  6. Dokładnie tak ma głos typowej cioty homoseksualnej. Ma nawet zniewieściałe ruchy, co widać na każdym jego materiale. Wyjątkowo wkurwiający szczekacz internetowy z dojmującym jebanym parciem na szkło nie mający nic konkretnego do powiedzenia. Nie potrafi się wypowiedzieć w skondensowany sposób tylko jebie kilkudziesięcio minutowy bełkot nie strawny dla ścisłego umysłu.

   Usuń
 17. W hamburgu islamskie scierwo ,wzielo noz kuchenny.Wolajac allachu akbar ,zaatakowal ludzi ,zabil 1 czlowieka,i szesciu ranil.
  Okazal sie zombim (azylantem arabem )
  Zpstal zazrzymany przez ludzi,doznajsc ciezkie wpierdol,i oddany na Policje.
  Ludzie powoli maja dosc,i takie scierwo bedzie ,linczowane na miejscu.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednego Niemca mniej.

   Usuń
  2. ///Jednego Niemca mniej.///
   Co prawda to prawda, ale jakiego Niemca czy tego, co nie miał nic, że to brudne islamskie bydło najechało jego kraj, a może był to przeciwnik tej islamskiej dziczy?
   Tak czy inaczej DZIWIĘ SIĘ, ŻE MY OBYWATELE JESZCZE NIE ZACZĘLIŚMY SIĘ ORGANIZOWAĆ I BRAĆ SPRAWY WE WŁASNE RĘCE POPRZEZ ELIMINOWANIE Z NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA WSZELKICH ISLAMSKICH BANDYTÓW I DARMOZJADÓW.
   Liczę na to, że lada moment ludzie zaczną się sami organizować i WYTŁUKĄ TO ŚCIERWO OCZYSZCZAJĄC EUROPĘ Z TEGO CHWASTU. Nie widzę innej drogi skoro politycy i służby obronne naszych krajów nie dają sobie rady.
   To się musi skończyć.
   W Warszawie o każdej porze dnia i nocy widuję młode dziewczyny swobodnie poruszające się po mieście zamyślone nad smartfonowymi wiadomościami nie obawiające się ataku jakiegoś niewyżytego brudasa islamskiego. I tak ma być nie tylko u nas, ale w każdym Europejskim kraju, ale żeby tak było musimy się zacząć organizować, wyłapywać to bydło i albo odsyłać do afryki na drugi brzeg m.Śródziemnego, albo zwyczajnie podjąć działania zapobiegające ich panoszeniu się wśród europejskich obywateli. Jakie? Nie muszę pisać wprost bo każdy wie jakie.

   Usuń
 18. Masz jakieś informacje dlaczego Kwiecień tak długo milczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. robi gdzieś sezonowo za kasę i nadrabia straty finansowe bo ma nóż na gardle.

   Usuń
  2. Zakleszczyl sie w dupie koniczyny i tak leza na werslace w lesie.

   A tak na serio, to dobrala sie do niego prokuratura i skoczylo sie babci sarnie i pajacowanie po krzaczorach?

   Usuń
  3. Kwik milczy bo ciężko się gada z fiutem w ustach.

   Usuń
  4. BBUUuu, gdzie jest kwiecień?! Wszyscy płaczą, gdzie jest kwiecień? Gallu nie założyłeś mu chipa? Twoje satelity nie robią zdjęć Głuszycy?
   Pytanie - czemu milczy? Nie gdzie jest?
   Bo na gdzie jest odpowiadałem żartami.
   Na głupie pytania głupia odpowiedź.
   BBUU BBUU!!
   Gdzie jest Kwik?
   Dariusz, gdzie jesteś?! Dariuszuuuu !!
   Wracaj! Wyjdź z lasu. Twoi fani martwią się o Ciebie. Może coś ci się stało. Może UFO cię porwało. Może napadł Wilkołak?

   A chuj mnie obchodzi, gdzie ten psychopata i patologia polazła, i komu wyżera ze śmietnika?
   Gdzie zbiera butelki, puszki, dyktę i złom?
   Gdzie żebrze o parę złoty na jedzenie.
   Czy wy już kurwa nie macie swojego życia? - pytam tych płaczków, co się pytają ciągle o kwika.
   Przecież ten człowiek to moralne i intelektualne zero.

   Usuń
  5. Złapali go pod szkołą podstawową.

   Usuń
  6. Żartowałem. Kręci nowy film. Pornos fabularny pt. Tajemnice Riese. Przebrał się za ss-mana, a ...
   nie chce zdradzać fabuły. Będą wilkołaki, pejcze, i wszystko na raz. Nie przepuszcza nawet osiołkowi. Film od 1 października wejdzie na ekrany kin, w Holandii.

   Usuń
  7. Gall ma takie informacje.
   Wysyłają sobie listy i pocztówki.
   Ale znając Galla nie powie.
   Egoista!

   Usuń
 19. Dobra Gallu, pora oderwać się od telewizora oraz komputera, założyć mocne buty, spakować plecak i wyruszyć na wakacyjną przygodę w okolice Riese, by dla nas wszystkich, sympatyków, nakręcić rewelacyjne materiały z tamtych pięknych terenów. Zresztą dawno obiecywany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie po drodze mi w tamte rejony, a poza tym jest sporo dobrych materiałów o tych okolicach.

   Usuń
 20. WYKLADY OBOWIAZKOWE!

  HISTORIA MARKSIZMU CZ. 1/5 WPROWADZENIE I PREHISTORIA
  https://www.youtube.com/watch?v=uF63OWKRTbc

  Polecam wszystkim wyklady Krzysztofa Karonia ktory doglebnie wyjasnia nam marksizm, jego geneze oraz pochodzenie.
  Osobiscie nie zgadzam sie z doktorem Karoniem w kwestii rynku i liberalizmu klasycznego, co mozecie przeczytac w polemice w komentarzach pod wykladem pierwszym, jednak jego wiedzia o marksizmie i wynikajacej z niego otaczajacej nas wspolczesnosci sa niezwykle wartosciowe i trafne.

  Zrozumienie marksizmu pozwala nam na trafna ocene i lepsze zrozumienie wspolczesnych patologii takich jakim jest miedzy innymi dzialnosc kwietnia oraz jemu podobnych kanalii internetowych.

  Pozycja OBOWIAZKOWA.

  OdpowiedzUsuń
 21. Darek jest i żyje, widzialem go ostatniow Głuszycy pod Biedrą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie ma kurwa być? Nie spotkasz go na auli uniwersytetu.

   Usuń
 22. ZOBACZCIE JAK TA ISLAMSKA ŚWINIA Z NOŻEM ATAKOWAŁA LUDZI NA ULICY:

  (TYLKO DLA DOROSŁYCH 18+) Zamachowiec z Hamburga to Arab, który do Niemiec trafił jako uchodźca

  http://vod.gazetapolska.pl/16308-tylko-dla-doroslych-18-zamachowiec-z-hamburga-arab-ktory-do-niemiec-trafil-jako-uchodzca#.WXx40BwcNSM.facebook

  Bezpośrednie linki do filmów pokazujących jak tą islamską świnię z nożem atakowali przechodnie krzesłami

  https://youtu.be/9t_b_SYapN0
  https://youtu.be/EByegEhw8l0

  Gdybym ja tam był ta islamska świnia od dawna leżała by w kałuży krwi zarżnięta jak świnia.
  To jest materiał pokazujący, że zwsze przy sobie należy nosić jakąś broń. Jeśli nie broń palną to długi nuż bo tylko taki gwarantuje w razie czego wyrównanie sił i obronę przed takim skurwysynem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda tylko że tego muslimskiego śmiecia nie zajebali na miejscu dla przykładu.

   Usuń
  2. Panowie, co jest. A jeśli za namową jakiś debil postanowi być tak samo odważny jak wy, i rzuci się na faceta z nożem?
   Jakiś czas temu była dyskusja o tym jak się zachowywać w takiej sytuacji, czyli spierdalać (bo nie masz szans) a jak nie można uciekać to napierdalać w niego ławkami.
   Ci kolesie dobrze się zachowywali, bo chronili się taboretami i zachowywali dystans. Żaden z nich nie wpadł na ten kretyński pomysł, żeby rzucić się na niego i obezwładnić.

   Usuń
  3. Dobrze, że go nie zajebali i szkoda, że innych niestety tak. Taki złapany udzieli łaskawie informacji, co gdzie i jak i z kim. Wcześniej czy później powie. Bardziej chodzi o tych skurwieli, którzy go indoktrynowali.

   Usuń
  4. Jak najbardziej mieli prawo go zajebać i gdyby znalazł się ktoś kto by to zrobił na pewno nie został by skazany za zabójstwo. Jeśli by tak się stało na przyszłość było by to przestrogą dl kolejnych potencjalnych zamachowców, że w tłumie są tacy, którzy skutecznie potrafią się przeciwstawić takim aktom terroru, a to mogło by ocalić nie jedno życie.
   Wątpię by taka świnia islamska po dobroci cokolwiek sypała na swoich mocodawców czy w ogóle na kogokolwiek kto ją zindoktrynował.

   Usuń
  5. Żadna przestroga, oni dobrze wiedzą, że nie wyjdą z tego cało. Najgorsze dla nich jest to, że przeżyją. A jak przeżyją, to czeka ich piekło w porównaniu ze śmiercią. Przynajmniej tak powinno być.
   Amerykanie się nie bawili w demokrację z terrorystami muzułmańskimi, tylko wsadzali tam, gdzie nikt o tym nie wiedział i wyciągali z nich wszystko. Jest to zrozumiałe w wypadku zagrożenia bezpieczeństwa państwa i obywateli, a tak właśnie teraz jest.
   Żadne sądy i wyroki tylko ukryte obozy, bez dostępu bolszewickich sądów.
   Mają przeżyć i sypać.

   Usuń
 23. Spokojnie.
  Jeszcze troche a toscierwo Auahkadabr,bedzie
  lezalo w rynsztoku masowo,jak twn brodaty parch.

  Oni te brody od nie dawna sobie zapuscili,na znak dzichadu,a co nie swiadomi,mysla ze to MODA.!
  Jak taki zupe je? przeciez ta zupa scieka mu po klakach,jak je.
  I kwbabow nie jedzcie,radze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście jak widzę na ulicy chujozę z brodą to mi się kurwa rzygać chce bo wiem, że to siedlisko bakterii i syfu z jedzenia po całym dniu.
   Nie mówiąc już, że broda to jakaś pierdolona moda po tych islamskich świniach i z tym mi się kojarzy.

   Usuń
  2. Ator zapuścił brodę !!
   Wygląda w niej jak islamski transwestyta.

   I ma jakiś dziwny odruch gładzenia się po niej, poprawiania włosów, jak panienka z okienka.

   Usuń
  3. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannniedziela, 30 lipca 2017 22:09:00 CEST

   Ja też mam brodę ale nie jestem muzułmaninem ani pedałem. Elegancka broda przymiotem dżentelmena. Ale moda jak każda moda chujowa, to przyznam

   Usuń
 24. T
  Dokladnie Tomek !
  O tym pisalem wyzej! widze ze nsdajemy na podobnych falach.
  Tego brodatego scierwa coraz wiecej u nas, to W Bundes! to solidaryzowanie sie z drzichadem .Palanty pojac tego noe potrafia! i brody zapuszczaja,robiac z siebie wyznawcow machometa!

  i jeszcze raz prosze...nie jedzcie kebabow ,bo wspomagacie tym samym islam!
  Tutaj juz duzo ludzi tak uwaza ,i powoli takie zakontki sa omijane.

  Powoli do klebka....

  OdpowiedzUsuń
 25. Tot kurwa normalna wohna juz trwa!
  Dzisiejszej nocy doslownie pare kilometrow w moim sasiedztwie,doszlo do nastepnego aktu terroru.
  W Konstanz Jezioro Bodenskie Szmaciatz napierdalal do gosci w dyskotece z pistoletu 2 osoby nie zyja ,kilja ciezko rannych. scierwo terrorystyczne zabite.
  Nic nie chca pisac ,kto to byl, jak zawsze z reszta. kryja drzichadowca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwóch Niemców mniej!

   Usuń
  2. Sorry cię bardzo, ale jeśli wy sami nic z tym nie zrobicie, to nikt nie zrobi. Powinniście wyjebać z polityki tą Merkelową i innych przygłupów, lewackich sprzedawczyków na pasku Gazpromu. A słyszałem, że ma duże szanse ostać się. Także następne lata będą podobne. Niemcy sami ją wybiorą, a potem będą biadolić. Nie kumam tego.

   Usuń
  3. To był incydent.
   To było tak. Szedł se koleś i patrzy o broń. Wziął se, bo leżała na ziemi. Wsadził za pazuchę, bo właśnie szedł potańcować na dyskę. Wyrwać jakąś głupią pijaną niemkę, tzw. białą dziwkę. W pewnej chwili broń sama wypaliła, znacie takie wypadki. I kula trafiła jej faceta dokładnie między oczy. INCYDENT!

   Usuń
  4. A już w jednym landzie rządzi osoba, która wyznaje islam. Możecie poszukać w Necie. Także się porobiło. No i w Londynie, pamiętacie, burmistrz to muzułmanin. Znajdźcie sobie stary film na YT z jego wypowiedziami. Chwiali się tam, i jeszcze ma włosy, że w końcu w parlamencie UK jest muzułmanin, a niedługo będzie ich więcej. To nagranie z 10 lat temu. A teraz jest burmistrzem Londynu. Ha! Niezłe, co? I teraz, czy ci Anglicy śpią?
   Co się z tymi ludźmi dzieje.
   Występy piłkarzy to święto narodowe. Tak gadają o sowim imperium. Mają tych pasożytów - rodzinę królewską, bo im tak się podoba i utrzymują ich. Taki kaprys za miliony funtów rocznie.

   Usuń
 26. A mi to wisi.
  Niemcy, Francuzi, Włosi, naciskają na Komisję Europejską, żeby nas "zdyscyplinować".
  W tym tygodniu słyszeliście, KE wszczęła wobec nas...
  Także mam ich w dupie.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ale szkoda, że nie ubili Timermansa lub Makrelę.

  OdpowiedzUsuń
 28. Na stronie tego durnia z Głuszycy, pod tematem z 1 lipca wciąż 0 komentarzy. A mamy już koniec miesiąca.
  Albo ludzie się nie garną tam do niego.
  Albo nie ma kto prowadzić tej strony.
  W każdym razie bredzeń leży i kwiczy. Ale sam się zaorał swoimi wypowiedziami - "żołnierze przeklęci" itd.
  Nikt zdrowy na umyśle z kimś takim nie chce utrzymywać kontaktów.

  OdpowiedzUsuń
 29. W Niemczech kobietą rozdają ulotki, jak bronić się przed terrorystami. Pisze tam, zdejmij gacie i wystaw gołą dupę w kierunku terrorysty, może się zakocha.
  A dla mężczyzn - nie daj się zabić, sam poderżnij sobie gardło.

  OdpowiedzUsuń
 30. Afera reprywatyzacyjna. Policja
  doprowadzi Gronkiewicz-Waltz na
  komisję?

  Posłowie PiS zastanawiają się nad zmianą ustawy, która powołała komisję weryfikacyjną. Ma to zmusić Hannę Gronkiewicz-Waltz do złożenia wyjaśnień w sprawie afery reprywatyzacyjnej w Warszawie. Niewykluczone, że prezydent stolicy zostanie doprowadzona na komisję przez policję.

  Więcej:
  http://wawalove.pl/Afera-reprywatyzacyjna-Policja-doprowadzi-Gronkiewicz-Waltz-na-komisje-a26812

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieldolą się z kulwą, że aż mi się w duszy gotuje, kulwa jej lichwialska jebana mać, mówiąc jej pierdolonym językiem.

   Tak czy siak złodziejskie żydowskie nasienie będzie siedzieć no chyba, że spierdoli do izraela i się wywinie czego się spodziewam.
   Pierdolone kurwiszcze zablokowała mi na twitterze konto bo jej zacząłem kurwie pociskać co myślę hehe.

   Usuń
  2. Tak wygląda wolność słowa według tej swołoczy.

   Usuń
  3. A ukradniesz ze sklepu byle gówno i już jesteś napiętnowany bandytą!
   40 tysięcy ludzi na ulice, a Hanka mówi: "oszukali mnie".
   Czy ci ludzie nie są chorzy?

   Usuń
  4. Będziesz spierdalał z bochenkiem chleba pod pachą, to policja cię będzie gonić przez całe miasto.
   A to gówno w garsonce łazi po mieście i nic.

   Usuń
 31. Kto finansuje polski pucz? Marzena Nykiel w tygodniku "Sieci": Fundacja Otwarty Dialog włączyła się w działania totalnej opozycji.

  "Kto stoi za fundacją, która nawołuje do obalenia rządu? Jakie są prawdziwe cele organizacji publikującej instruktaż destabilizacji państwa? Kto finansuje Fundację Otwarty Dialog? Szokujące powiązania, podejrzane finanse i ścieżki towarzysko-rodzinne prowadzące wprost do Rosji. W tle handel bronią i interesy na Krymie" – pisze w najnowszym numerze tygodnika „Sieci” redaktor naczelna portalu wPolityce.pl Marzena Nykiel.

  Więcej:
  http://wpolityce.pl/polityka/351111-kto-finansuje-polski-pucz-marzena-nykiel-w-tygodniku-sieci-fundacja-otwarty-dialog-wlaczyla-sie-w-dzialania-totalnej-opozycji

  OdpowiedzUsuń
 32. CENZURA!

  W sobotę z Facebooka zniknęło około 300 prawicowych i patriotycznych fanpejdży. Z sieci zniknęły również fanpejdże o tematyce historycznej poświęconej Żołnierzom Wyklętym czy husarii.

  "Facebook znów usuwa patriotyczne i prawicowe strony. Wiemy, kto stoi za cenzurą sieci."

  Tutaj:
  http://wpolityce.pl/polityka/351096-facebook-znow-usuwa-patriotyczne-i-prawicowe-strony-wiemy-kto-stoi-za-cenzura-sieci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja też dziś trafiłem na wyjątkowo parszywą postać w przestrzeni publicznej.
   Parch nazywa się Rafał Gaweł i naprawdę warto byście zapoznali się z jego skurwiałą działalnością.
   O co chodzi.
   Skurwysyn to działacz z powodu, którego skasowano kilkaset patriotycznych kont z FB.
   Pod płaszczykiem walki z myśliwymi wyłudza od ludzi kasę prowadząc na FB profil pt. Ludzie Przeciw Myśliwym:

   https://web.facebook.com/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym-325356154277382/

   To tylko zasłonka dla poprawy wizerunku.
   Skurwiel ma profil na FB tutaj:

   https://web.facebook.com/profile.php?id=100004582450860

   Skurwysyn prowadzi też stronę na FB:

   Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

   https://web.facebook.com/search/top/?q=o%C5%9Brodek%20monitorowania%20zachowa%C5%84%20rasistowskich%20i%20ksenofobicznych

   Ten świniopas jest dyrektorem teatru w Warszawie 3TR
   https://web.facebook.com/Trzyrzecze/?ref=br_rs

   Jest też kilka z nim filmów na YT:
   https://www.youtube.com/watch?v=USVKqr6DFtQ
   https://www.youtube.com/watch?v=Ey7T-UYugCs
   https://www.youtube.com/watch?v=Cn3wSE1gqGs

   W sieci jest o tej kurwie moralnej kilkanaście artykułów ukazujących jego przestępczą działalność, co warto poczytać:

   http://niezlomni.com/wielka-akcja-przeciw-cenzurze-potrzebujemy-twojej-pomocy-facebook-blokuje-niewygodne-strony-miliony-internautow-bez-dostepu-alternatywnych-mediow/

   http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1643257,Cztery-lata-wiezienia-Dyrektor-Teatru-TrzyRzecze-Rafal-Gawel-z-wyrokiem

   Uzasadnienie wyroku w sprawie Rafała Gawła - Sędzia Sławomir Cilulko
   https://www.youtube.com/watch?v=DivoKcLWi-s

   Rafał Gaweł dostał cztery lata – uzasadnienie wyroku jest przytłaczające
   http://niezaleznemediapodlasia.pl/rafal-gawel-dostal-cztery-lata-uzasadnienie-wyroku-jest-przytlaczajace/

   Mocne zarzuty wobec szefa Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich. "To zemsta prokuratora" – broni się Rafał Gaweł

   http://natemat.pl/201131,mocne-zarzuty-dla-szefa-osrodka-monitorowania-zachowan-rasistowskich-to-zemsta-prokuratora-mowi-nam-rafal-gawel


   To tylko część materiałów, które sam dzisiaj obczaiłem o tej parszywej kanalii w sieci.
   Wyjątkowa moralna i umysłowa kreatura, ale i wizerunkowa.
   Mogę zrozumieć, że ktoś utyje lub się upasie bo mu zaczynają szwankować procesy biologiczne i organizm nie spala kalorii, normalna rzecz bo sam to przechodziłem, ale na szczęście niemal wróciłem po 2 latach do starego wyglądu bo sam na siebie nie mogłem patrzeć w lustro, ale jak kurwa takiej świni wizerunkowej udało się uwieść tak piękną dziewczynę tego kurwa nie rozumiem, zobaczcie ją sami:

   https://web.facebook.com/profile.php?id=100004475137720&pnref=about.overview.rel

   Nie wiem czy ona tak na trzeźwo czy pod wpływem jakichś narkotyków, ale albo ma coś nie tak z głową, albo tu chodzi o kasę bo to, ze ten skurwysyn jest przez kogoś opłacany to więcej jak pewne.
   Co ciekawsze nad jego teatrem i działalnością rozpływa się sam Zbigniew Hołdys, a jedną z popleczniczek tego Gawła i zachwalających ten teatr jest to semickie aktorskie histeryczno-pijackie beztalencie Krystyna Janda z resortu.

   Co by nie mówić wyjątkowo podły skurwysyn o wyjątkowo niesympatycznym wyglądzie niedorozwiniętego dziecka z niewykształconym czołem, perkatym noskiem i mordą noszącą znamiona zespołu downa.
   Polecam zapoznać się z wizerunkiem tej kanalii, której środowiska patriotyczne mają już dość tak jak my kwietnia i z tego co widzę skurwysyn jest na celowniku niejednej osoby i może to się dla niego kiedyś źle skończyć, tak jak dla kwietnia z resztą…

   Usuń
  2. Strona która podałeś, czyli:
   https://web.facebook.com/profile.php?id=100004475137720&pnref=about.overview.rel

   jest już niedostępna

   Usuń
  3. Jest dostępna tylko trzeba się zalogować do FB by ją zobaczyć, bo to nie jest strona na FB tylko prywatny profil.

   Usuń
  4. Ja nie mam konta na FB, olewam to.
   Możesz zrobić skrót do tego zdjęcia? Kopie adresu obrazka.

   Usuń
  5. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannniedziela, 30 lipca 2017 22:12:00 CEST

   Ale z mordy to wygląda jak ostatnia spierdolina. Uroda sękowata, ciekawe co ta jego szantrapa ma że z nim jest

   Usuń
  6. Macie tu jej zdjęcia z FB i jego z nią. A na YT jest materiał z ostatnich tygodni gdzie widać jak upasł się jeszcze bardziej i wygląda jak obleśna świnia

   http://zapisz.net/images/848_16864687_763116640514167_22319.jpg

   http://zapisz.net/images/970_19894869_856155721213835_34598.jpg

   http://zapisz.net/images/383_13177278_610865409072625_50661.jpg

   http://zapisz.net/images/865_14732116_697585340400631_22827.jpg

   http://zapisz.net/images/728_18342033_817917561704318_44563.jpg

   http://zapisz.net/images/775_18447033_817917541704320_26125.jpg

   Usuń
  7. To typ artystki, z tego teatru pewnie. Pamiętacie, taki polski film był o artystach, reż. Linda. Tam jest pokazana cała prawda o aktorkach. Jak nie widzieliście, to koniecznie zobaczcie.
   "Seszele":
   http://www.filmweb.pl/film/Seszele-1990-9451

   Usuń
  8. Takie kobiety często współpracują z jakimiś służbami. Może wywierać nacisk na niego, lub na odwrót.

   Usuń
  9. No to teraz będą tak zwane miękkie widzenia.
   Albo go rzuci w diabły.

   Usuń
  10. zrobić mu na FB to samo zgłaszać jego profil i te jego strony

   Usuń
 33. Teraz na Polsacie puszczają kabaret, Koszalin coś tam...
  szkoda, że tego nie widzicie jak te kurwy się sprzedały.
  Tytuł: Republika bananowa, wymyślili.
  Jada na Dudę, Kaczora itd.
  I to zacne kabarety, tego się nie spodziewałem.
  Jakie to jest żałosne, żałosna propaganda. I te żarty na siłę o rządach Szydło.
  A najśmieszniejsze, że mało ludzi się z tego śmieje.
  Przyszli się pobawić, a tu jakieś gebelsowskie metody agitury. Według nich KOD jest ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem krótko pierdolnik zrobili w całej Europie myśląc, ze w tym haosie będą kręcić lody, ale się pomylą.
   Nie będzie żadnego otwarcia wrót jak pierdoli kwiecień tylko wybuchnie krwawa i bezwzględna wojna między postkomuną, lewactwem, a normalnymi ludźmi i zaręczam normalni wygrają tym razem i wyrżną całe to ścierwo tym razem raz na zawsze.

   Usuń
  2. Oczywiście, można jechać na ten, czy inny rząd...
   Ale nie o to mi chodzi.
   Najlepiej jak sami to zobaczycie, może za jakiś czas to będzie na YT.
   Takie chamskie wstawki, bez składu i ładu.

   Usuń
  3. Wszyscy artyści to prostytutki, jak śpiewał Kazik.

   Usuń
  4. A w Koszalinie kiedyś odbywały się koncerty piosenki żołnierskiej, piali tam za ZSRR. Odwiedzali nas bratni towarzysze z Rasyji.
   Miasto z "tradycją".

   Usuń
  5. Jak biorą kamerę na to bydło, to zaczyna się śmiać, żeby pokazać znajomym, jak się bawią...
   A obok siedzi smutna baba i nie wie co w tym śmiesznego. Pokazują laskę, ta się śmieje... nie że to śmieszne, tylko cieszy się, że operator kamery na nią luka, bo taka wystrzałowa jest.
   Ale sami to obejrzycie kiedyś, stwierdzicie że to żałosne.

   Usuń
  6. Gall ma 100% racji. Mam to samo zdanie. Będzie jatka i lewaki z czarnuchami dostaną megawpierdol. Polska na tym dobrze wypadnie bo nie ma tego islamskiego bydła. Nie wiem tylko co z banderowcami, bo są wpuszczani tylną furtką.

   Usuń
  7. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannniedziela, 30 lipca 2017 22:18:00 CEST

   W amfiteatrze było dużo kodowców, ale nawet oni się tak bardzo nie śmiali bo te "żarty" suche jak pieprz. Z resztą, te całe kabarety to też takie zinfiltrowane postkomunistyczne środowisko... Za komuny kabarety traktowały o poważnych sprawach, a żart był subtelny i niebezpośredni, to komuchy się bały kompromitacji i zaczęły wstawiać swoje ekipy w ten interes, dlatego teraz mamy co mamy czyli bandę idiotów, aktorstwo za 3 grosze, brak pomysłów... Dupa i cycki, he he hehe he. Albo kurwa i gówno, albo facet przebiera się za babe hahaha.

   Usuń
  8. Zgadza się, minęły czasy kabaretów na wysokim zjadliwie trafnym poziomie akceptowalnym przez umysły na poziomie.
   Obecnie WSZYSTKIE KABARETY BEZ WYJĄTKU to dno, którego nie trawię ani minuty.
   Nie raz muszę być u kogoś w domu i słuchać jak gospodarze w TVN czy Polsacie oglądają te gówno. Istna jebana katorga dla umysłu i politowanie dla tych głupich ludzi, którzy zatracili umiejętność zauważania negatywnych wzorców satyrycznych.

   Usuń
  9. I nie zapominajcie, że Polsat kupili Niemcy. Ups!
   Ja bym wstał i wyszedł.

   Usuń
  10. To już nie jest PolSat.
   Tylko DeutschSat.

   Usuń
 34. Zobaczcie jaka beka z kwietnia w komentarzach pod materilem o Riese z Cerowatym, ktory warto zobaczyc.
  https://www.youtube.com/watch?v=cz-Hn7BFQuI

  OdpowiedzUsuń
 35. A w ogóle chcecie się wkurwić na maxa ?!
  To zajrzyjcie na stronę internetowego wydania Newsweeka.

  OdpowiedzUsuń
 36. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

  A chcecie zobaczyć nagą Merkel sprzed lat, gdy była nudystką?

  https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg?w=652

  oraz

  https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/dbt1gdp.jpg?w=652

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z tej stronki:
   http://www.wykop.pl/ramka/3139053/naga-angela-merkel-na-stronie-o-nudyzmie-eng-18/

   Usuń
  2. Wolał bym ją niż słodką cycatkę :]]]
   Oczywiście jak wyglądała w tamtych czasach, a nie dziś!!!!
   Kurwa :)

   Usuń
  3. Merkel dzisiaj.

   "Wystawa w Zbąszynie: Nagie zdjęcia Komorowskiego, Putina, Merkel i Obamy":

   http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/wystawa-w-zbaszynie-nagie-zdjecia-komorowskiego-putina,968369,art,t,id,tm.html

   Usuń
  4. "Kurwa" to inwektywa? Czy może wyraz uznania?

   Usuń
  5. Jak mawiał mój dziadek - Dobry koń i po błocie pociągnie.

   Usuń
  6. W przypadku merkel to jedno i drugie w zależności od kąta widzenia.

   Usuń
 37. Kopia tekstu z oryginalnycj wiadomosci!
  ---------------
  cyt-
  Wie der 34-Jährige irakisch-kurdischer Herkunft an das von US-Streitkräften genutzte Sturmgewehr des Typs M16 gekommen ist, müssen die Ermittler noch
  ------------------

  Wyraznie napisali ,ze ma pochodzenie Iracko Kurdyjskie ,i napierdalal w dyskotece z Amerykanskiego M-16 ,i pierdola na dodatek ze nie byl to atak terrorystyczny islamca! a klutnia !!!

  Islamiec wlazl dzisiaj do dyskoteki i napierdalal po mlodziezy !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wrzucanie takich wiadomości nie wiem czy ma sens bez podania źródła. Ja w TV słyszałem o 1 zabitej osobie. Nic o M-16.
   Ktoś się skarży, że za dużo linków itd., ale skąd mamy pewność czy wiadomość jest prawdziwa?
   Pistolet łatwiej zdobyć.
   Trochę mnie rozpierdalają takie wiadomości. Niczym u Plociucha.
   Kto to napisał?

   Usuń
 38. Skąd on kurwa wytrzasnął m-16?
  To mogła być kłótnia, a raczej porachunki.
  Słyszeliście o tym, zabili kiedyś Kurda...
  Kurdowie i Arabusy bili się, był ranny a może nawet trup, nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 39. O co wam kurwa chodzi?!
  Oni ich ubogacają kulturowo, a że taka kultura...

  OdpowiedzUsuń
 40. Kwiecień kiedy twoja dziewczyna ma coś ważnego do powiedzenia....

  https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=780426658801873&id=100005036373064

  OdpowiedzUsuń
 41. Kwiecień, a ten materiał dedykuję ci specjalnie i ostatnie jej zdanie aszczególnie

  Egzekutorka

  https://www.youtube.com/watch?v=hZenxWdsF9U

  MÓDL SIĘ O POKÓJ BO BĘDZIESZ PIERWSZY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze ten dla ciebie kwiecień. Tak zajebali Prawdziwi Polacy twojego wujka kapusia z AL konfidenta i sowieckiego sługusa.

   Egzekutor czerwonych


   https://www.youtube.com/watch?v=A3kS4wqSER8


   PS
   A przy okazji zobaczcie w ostatnich sekundach filmu jak na stadionach kibice pamiętają o patriotyzmie.
   I jeśli ktoś ma wątpliwości kto by wygrał gdyby miało dojść do konfrontacji między prawdziwymi Polakami, a postkomunistyczną swołoczą to niech się zastanowi.
   To samo się tyczy islamskich psów.

   Usuń
  2. Śmieszne jest jęczenie współczesnych bolszewików, że powstańcy antykomunistyczni to byli mordercy i zbrodniarze. Wg zniewieściałych lewaków oni powinni grzecznie podejść do UBka ukłonić się, bardzo przeprosić, ze przeszkadzają i grzecznie poprosić aby oddali broń i wrócili do Rosji. To byłoby politycznie poprawne w rozumieniu lewaków.
   Cioty czerwone, to była wojna!!! Prawdziwe ogólnopolskie powstanie, większe niż Listopadowe i Styczniowe, a także Warszawskie.
   Dociera?

   Usuń
  3. Kwiecień, ty cioto w mundurku z przedszkola, co ty byś zrobił gdybyś spotkał taką babcię. Ta kobieta ma większe jaja niż twoje lewackie kuleczki.
   Widzisz kwiecień, w Polsce się urodziłeś, przesrane masz.
   Widzisz sam z czym masz do czynienia.

   Usuń
 42. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/gen-%C5%9Bcibor-rylski-%C5%BCegnam-was-na-pewno-jest-to-moje-ostatnie-spotkanie-z-wami/ar-AAp9dtM?li=BBr5MK7


  "Gen. Ścibor-Rylski: Żegnam was, na pewno jest to moje ostatnie spotkanie z wami"
  Cholera, wielka szkoda. Tacy ludzie mogli być dla nas wzorem i autorytetem moralnym, w przeciwieństwie do pierwszych prezydentów III RP.
  Żaden komuch nie podniósłby głowy w 1989 i obecnie, gdyby takie wartości dominowały w Polakach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę się pospieszyłem z tym "chwała bohaterom".
   https://www.youtube.com/watch?v=Pk5N464OshY

   Rozważania vonLubenau o niezbyt kryształowej przeszłości agenturalnej gen. Ścibora-Rylskiego. Nie wiem, co ustalił IPN w tej sprawie.
   Patrząc na życiorys generała, rzuca się w oczy brak informacji o prześladowaniu go przez SB po wojnie. Faceci z takim dorobkiem powstańczym kończyli w jeden sposób.
   Więc jak to jest, panie generale.

   Usuń
  2. Ano.Miejmy nadzieję, że z czasem coś wyjdzie na jaw.

   Usuń
 43. MA WEJŚĆ USTAWA KARZĄCA ZA FAKE NEWSY.
  Niestety dotyczyć będzie tylko mediów mainstreamowych, a nie takich skurwysynów jak kwiecień, ale wszystko przed nami. Może doczekamy się i takiej ustawy, która będzie karała takich, którzy zafałszowują historię jak kwiecień w celach zarobkowo medialno wizerunkowo lansowych.

  ///
  W wiadomościach na kanale TVP Info poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zapewnił o karaniu osób, które wpływają kłamstwem na opinię publiczną.

  Poseł PiS Dominik Tarczyński podczas wywiadu powiedział: – Ustawa, która ma przewidywać karanie tych, którzy kłamią, którzy na kłamstwie zarabiają.

  – Jeżeli ktoś przez swoje klikalności i oglądalności zarabia półtora miliona, to powinien zapłacić 100% kary. (…) 3 miliony złotych to jest moja propozycja – dodał.

  http://polskaracja.com/szykuje-sie-ustawa-o-karaniu-za-fake-newsy-wideo/

  OdpowiedzUsuń
 44. Polecam rozmowę z 2014r.Przyjemnie się słucha.
  https://www.youtube.com/watch?v=pHX8cmGj1yg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do póki będą rządzić na przemian złodzieje z POPiS nic się nie zmieni i takie lichwiarskie kanalie jak soros i jego szabas goje pomocnicy zdrajcy będą robić kosztem naszego interesu narodowego interesy.
   Ta władza musi się zmienić i musi zmienić się prawo na bezwzględnie karzące tych co działają przeciwko interesom Polski.
   Wszystko co jest wydobywane z Polskiej ziemi powinno być w 100% rękach naszego państwa.

   Usuń
 45. Facebook wydał KURIOZALNE oświadczenie ws. zablokowania 300 prawicowych stron!

  http://polskaracja.com/facebook-wydal-kuriozalne-oswiadczenie-ws-zablokowania-300-prawicowych-stron/


  A ja sobie tak myślę, ze usunięte strony, które teraz zostały przywrócone to objaw strachu przed wkurwionymi setkami tysięcy Polaków i strach przed mówiąc bez ogródek odstrzałem kilku lewaków zarządzających tym żydowskim cenzorskim burdelem.
  Sama idea FB jest genialna. To dzięki niemu mając w obserwowanych strony informacyjne możemy dowiedzieć się wszystkiego co aktualnie dzieje się na świecie, ale niestety nie możemy bez cenzury wyrażać swych poglądów.
  Coraz częściej widzę głosy nawołujące na FB do stworzenia dla tego żydbuka alternatywnego serwisu.
  I osobiście powiem, że nie mogę się tego doczekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zeszłym roku miałem zablokowane konto na 30 dni 4 razy! Za pisanie prawdy i pisanie anty islamskich, anty lewackich i anty żydowskich treści.
   W poprzednich latach było tak sami.
   Obecnie mam 5 blokadę trwającą 30 za to, że jednemu chujowi lewackiemu, który mi napisał, że by mi matkę odstrzelił,
   Zobaczcie:

   http://zapisz.net/images/951_dawid_protasiewicz_pisze_na_fb.png

   Ten wpis skurwysyn po kilkunastu minutach wyedytował i usunął tą treść zastępując całkiem inną, ale ja mimo to mu odpisałem. Za to, że napisał, że by odstrzelił moją matkę odpisałem chujowi tak, by sam uważał by jego ktoś nie odstrzelił i to było powodem, że FB nie tylko usunął moją odpowiedź, ale i zablokował mi konto na 30 dni:

   http://zapisz.net/images/397_facebook_14_07_2017_18.14.53.jpg

   Informacja o blokadzie:
   http://zapisz.net/images/971_facebook_14_07_2017_18.15.50.jpg

   Wiecie co zrobiłem?
   Na szczęście na bieżąco robiłem screeny z całej dyskusji zbierając dowody na skurwysyńskie ataki tego chuja na mnie.
   Następnie założyłem nowe konto i napisałem do dziewczyny skurwysyna informację, ze ma utajonego psychopatę koło siebie, do jego brata i jeszcze kilku osób z rodziny, ze mają bandytę, który w sieci troluje i straszy zabiciem komuś matki.
   Wiecie co się stało?
   Laska go kopnęła w dupę i podziękowała za wszystkie screeny, a ta chujoza w messengerze zaczął mnie przekonywać, ze popełnił błąd, przepraszać, ale bynajmniej nie dla tego, że było to szczere tylko dla tego bo połapał się skurwysyn, że zapiałem sobie zdjęcia z jego mordą i wszelkie namiary na niego wraz ze znajomymi i, że mogę mu za ten psychopatyczny wpis nieźle zaszkodzić i w prywatnym życiu i w firmie, którą namierzyłem.
   Po prawie 24 godzinach klikania w MS zgnoiłem go moralnie i intelektualnie i prawie doprowadziłem do płaczu, bo okazało się, ze nie tylko stracił skurwysyn dziewczynę, która poznała się na nim, ale i w rodzince braciszek musiał mu nieźle dojebać za takie zachowanie.

   Ot taka przygoda na FB gdzie FB wpierdala się w nie swoje sprawy i staje po stronie troli i psychopatów.

   Od tej pory postanowiłem, że nie będę ograniczał się do jednego jebanego profilu na FB i założyłem sobie ich trzy do napierdalania na tą żydo-bolszewię, komunę, lewactwo i cały ten syf skurwiały.

   Usuń
 46. Wiecie co zrobiłem?
  Na szczęście na bieżąco robiłem screeny z całej dyskusji zbierając dowody na
  ....  A wiesz co ja zrobilem?
  Nigdy nie wpisalem sie na to zydowskie dziadostwo!
  i gdyby wszyscy byli tacy jak ja,czyli nie lubiacy zydow,nie bylo by nastepnego zydowskiego zaglera miliardami ,zrobionymi na naiwnosci ludzkiej,podajacych zydkowi swoje dane ,by je przehandlowal!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację to jest metoda.
   Niemniej cały ten Mark Zuckerberg mimo, że żyd i sługus tęczowej hołocie sprzeniewierzył się żydowskim zasadom wiążąc z azjatką, z którą ma dzieciaka. Więc jakby sprzeniewiarzył się swym rodakom żydom. Z resztą Mark Zuckerberg to i tak mieszaniec.
   Ale FB mimo, że ma nasze dane jak IP i często adresy swym w niczym nie różni się od wszelkich innych stron, serwisów czy skrzynek mailowych wymagających rejestracji.
   Tak więc czy tu się jest zarejestrowanym czy tam to i tak oddaje się swe dane zawsze komuś.
   Polityka FB w założeniu mająca nas inwigilować i utrzymywać w granicach cenzury przyniosła odwrotny efekt. Miliony zarejestrowanych tylko tym wkurwiła i nastawiła przeciw sobie i przeciw żydom całej tej kolorowej bandzie.
   Bycie tam i pisanie co się myśli mimo zakazów i blokad kont to nawet w pewnym sensie przypomina walkę jak w czasie okupacji poprzez pisanie na murach PW.

   Usuń
 47. Tak wiem,Azjatki Wietnamki przedewszystkim,uchodza za bardzo oddane dla rodziny .bardzo silne emocjonalne.
  A co na przykladzie Laosu albo Kambodzy sa to male kobiety,ale sliczne;) wiem bo bylem tam.
  Z reszta Wietnam ....piekny ,jeszcze nie zepsuty kraj,gdzie ludzie sa nieprawdopodobnie przyjazni!
  Kiedys bedzie to centralny punkt turystyki,byle by tego icki nie zepsuly!
  Az sie z tamtad nie chce skladac do wyjazdu.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ciekawa dyskusja o kwietniu na forum Głuszycy

  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj

  OdpowiedzUsuń
 49. Coś tęgo ucichła ta menda Kwik...Dawaj filma Kffiecień,nie dość że zalegasz z płatnościami to i z filmami....

  OdpowiedzUsuń
 50. D. "Flaszka Szprajta" Stolzmannwtorek, 1 sierpnia 2017 22:38:00 CEST

  https://www.youtube.com/watch?v=rYCiohaDEPQ

  Adam wali system na łeb, typowy michnik hehe

  OdpowiedzUsuń
 51. Muzułmanie brali udział w Powstaniu Warszawskim... jako mordercy Polaków!

  http://www.dzienniknarodowy.pl/7695/muzulmanie-brali-udzial-w-powstaniu-warszawskim-ja/

  Trzeba o tym pamiętać.

  OdpowiedzUsuń
 52. Nic nowego.
  Brygada Oskara Dirlewangera zawsze skladala sie ze zbirow,zlodzieji ,gwalcicieli,mordercow.
  Przedewszystkim byli to KLUSOWNICY:) DOBRZE WLADAJACYMI BRONIOM, przeznaczono ich do walki z partyzantami w lesie.
  Zywotnosc szeregowca .zaplanowana byla na nie wiecej jak tydzien... byla to okrutna brygada karna...
  W koncowej fazie wojny ,brygada skladala sie z UKRAINCOW ROSJAN uwaga a tez POLAKOW ze Slaska.! Oskara Dirlewangera ukaral Wehrmacht za rabowanie i stosowanie wybitnie drastycznych ,metod mordowania. jednak byl to juz prawie koniec wojny.
  Wczesniej przed wojna ukarany byl za PEDOFILIE! To podstac slawna z ciemnej strony i aljoholizmu.
  NIE BAL SIE ,Sa dowody ze potrafil z pistoletem wyskoczyc na pierwsza linie,byl wielokrot ie ranny.
  Nie byla to jedyna postac ,gdzie norod slowianski wraz z muzumsnszwem mordowali Polakow slowian,znacznie okrutniejszy byl dla powstania STEFAN KAMINSKI....wlasnie ten wraz z muzumanami i ukraincami slyneli z egzotycznych mordow,podobnych jak dzisiaj stosowanych przez ISIS...
  Poczytsjcie o Kaminskim. kolesiu Bacha Zelewskiego !oprawcy Warszawy.
  Powstanie w Warszawie tlumipne bylo przede wszystkim przez slowian ,i muzumanow.  OdpowiedzUsuń
 53. Dodam jeszcze Tomek,do mojego wpisu wyzej o Dirlewangerze i Zelewskim i Kaminskim...ze blog ten idealnie pasuje do odklamywania Historii.
  Z tym powstaniem to tacy KWIETNIE zaklamali historie po wojnie ROBISC Z RUSKICH UKRAINSKICH MUZUMANSKICH METOD MORDOWANIA POLAKOW.....okrutnych szkopow..... a prawda byla troche inna.

  OdpowiedzUsuń
 54. dariuszu, gdzie jesteś? {celowo imię z małej litery, brak szacunku do tej osoby} Gdzie kolejna dawka śmiechu z Głuszyckiego nieroba.

  OdpowiedzUsuń
 55. https://www.youtube.com/watch?v=BKoKP3rQvZs

  Ciekawa sytuacja, mała grupka obywateli RP otoczona słusznie chroniącymi ich policjantami, chce pokazać światu, że ONR to hitlerowski faszyzm. W rozmowie przechodniów wynika, że ONR było najliczniejszą grupą powstańców warszawskich.

  OdpowiedzUsuń
 56. https://www.youtube.com/watch?v=TVKbGM1CdCk

  Jest coś zajebiście wzruszającego w tej piosence "Warszawo ma" granej przez tą dziewczynkę na skrzypcach na ulicy. Ten naród wyraźnie powstaje duchowo po 20-latach rządów czerwonych popaprańców. Ta demonstrowana pamięć naszych bohaterów dopiero od niedawna przybiera tak masowy charakter. Jest to dramatycznie ważne dla młodych ludzi, bo to oni będą nieść tą polskość w przyszłości.
  Ten naród do końca się nie spedalił na czerwono i to jest właśnie zwycięstwem Powstania Warszawskiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dałeś linka do materiału gdzie w 14:58 widać dwie muzułmańskie szmaty w hidżabach pomiędzy Polskimi patriotami!!!
   Zobaczcie od tego momentu:

   Islamiści na Marszu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 2017 Godzina "W"- Rondo Dmowskiego Warszawa

   https://youtu.be/TVKbGM1CdCk?t=891

   PRZECIEŻ OBECNOŚĆ TYCH ISLAMSKICH PEDOFILSKICH ŚWIŃ TO OBRAZA DLA TEJ ROCZNICY, CHWILI I TYCH LUDZI!!!
   Jestem totalnie zaskoczony, ze nikt nie wygnał tego ścierwa z tłumu i nie zerwał im tych szmat z łbów.
   Przecież cały islam to wróg naszych ideałów i ich obecność wśród Polaków w takiej chwili to zbezczeszczenie naszych narodowych wartości i idei.

   Usuń
  2. I zobaczcie jedna z nich ma na mordzie burkę i nikt kurwa nie reaguje by jej tą szmatę z mordy zerwać?

   ZACZYNA SIĘ JAK W INNYCH KRAJACH, islamskie ścierwo przyjeżdża jako turyści i przyzwyczaja nas do swej obecności i wyglądu, a potem gdy jest ich więcej robi w danym kraju burdel.

   Widząc ten film nie dowierzam własnym oczom, że nikt tego ścierwa nie popędził.
   Nawet nikt się nie znalazł by zacząć z nimi dyskusję pokazując nieobojętność na taką potwarz jaką jest ich obecność na naszej ziemi.

   Usuń
 57. Smutna wiadomość, Angelina Jolie's wygląda coraz szczuplej. Według znalezionych informacji w sieci i zdjęć toczy walkę z rakiem wyniszczającym jej organizm.
  Pomóżmy jej dobrą myślą...

  https://web.facebook.com/wRealu24pl/posts/1235189616627689

  http://www.fashionstylemag.com/2017/celebrity/angelina-jolies-severe-weight-loss-over-the-years/

  OdpowiedzUsuń
 58. Narodowy Front Putina w akcji, jabłonka do Narodowców taki odważny nie jest, ale do innych podskakuje

  http://wmeritum.pl/skandaliczna-sytuacja-powazkach-mezczyzna-uderzony-twarz-interweniowala-policja-obrazil-zapytal-moge-cos-rosyjsku-powiedziec-wideo/194243

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że Jabłonowski opowiada się za normalizacją stosunków z Rosją nie oznacza jeszcze, że jest Rosyjskim agentem i ma w Rosji mocodawców.
   Z geograficznego punktu widzenia lepiej mieć za sojuszników Rosję niż USA, ale z polityczno-ustrojowego punktu widzenia lepiej być w sojuszu z USA niż Rosją.
   Po zapoznaniu się z tym materiałem nie ukrywam, że Jabłonowski zyskał w moich oczach punkty choć kilka lat temu napierdalałem tego Sendeckiego za jego kompromitującą Polaków działalność i szopkę jaką odstawiał pod Pałacem Prezydenckim po Smoleńskiej katastrofie.
   Podsumowując to wszystko to jeden wielki jebnik poglądów i opcji. Każdy ma inne zdanie i każdy po części ma rację.

   Usuń
  2. Ja tam mam wyrobiona opinie o AKTORZE Olszanskim pseudo Jablonowski, to manipulant pierwszej wody otoczony srodowiskiem oszolomow komunistow ze zjednoczenia grunwald i taplajacy sie w ich czerwonej ideologii, wyciarajac sobie pysk patriotycznymi haselkami. Zreszta wystarczy zobaczyc jego rozmowe z Zebrowskim aby uzmyslowic sobie jaki to dyletant, oszust i zwykly dupek, taki kwiecien tylko nie ma tak spalonego mozgu i zna sie na aktorstwie.

   Usuń
  3. Na profilu facebookowym Leszka Żebrowskiego pojawiła się informacja na temat rozmowy telefonicznej, jaką przeprowadził z Wojciechem Olszańskim, znanym w Internecie pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski.

   "Uważam za swój obowiązek poinformować wszystkich Słuchaczy moich wystąpień publicznych oraz Czytelników mych książek i artykułów, że kilkadziesiąt minut temu zadzwonił do mnie niejaki Wojciech Olszański vel Aleksandr Jabłonowski. Był to niekończący się stek inwektyw i bluzgów cięższych niż te, których używa on podczas swoich prezentacji (a te przecież do lekkich nie należą). Posunął się go bardzo mocnych gróźb, których formy z wiadomych powodów tu nie przytoczę. Nie potrafił w żaden sposób wyartykułować z siebie, o co mu chodzi, chociaż go o to poprosiłem – opisuje historyk.

   Poinformowałem go, że obecna technika w telefonach osobistych pozwala na rejestrację dźwięku i nasza rozmowa zostaje utrwalona. To rozjuszyło go jeszcze bardziej i przeszedł do gróźb jeszcze bardziej konkretnych, co zrobi ze mną przy najbliższej możliwej okazji. Oświadczyłem, że chętnie stawię się na kolejnym jego występie, aby mu umożliwić przeproszenie mnie. Nie, to nie zadziałało. Zagroził, że zrobi to, co zapowiada – gdy tylko mnie dorwie „sam na sam”. Oto prawdziwe oblicze tuby propagandowej stronnictwa turańsko-moskiewskiego w Polsce. Gdy nie ma siły argumentów, pozostaje argument siły. Proszę wszystkie osoby, które dowiedzą się o terminach spotkań z owym osobnikiem w Warszawie, o poinformowanie mnie. Jeśli tylko będę mógł, czyli będę na miejscu – z niechęcią (bo nie lubię słuchać bredni i tracić na to czasu), ale stawię się osobiście. – dodaje Leszek Żebrowski."

   http://namzalezy.pl/aleksander-jablonowski-grozil-leszkowi-zebrowskiemu-video/

   Kwiecien tez dzwonil i belkotal...
   :D

   Usuń
  4. wiecej w temacie:

   W dniu 27.08.2016r. w Łodzi odbyła się debata pomiędzy znanym i bardzo szanowanym w środowisku narodowym panem Leszkiem Żebrowskim oraz idącym na fali swoich banalnych i mijających się z prawdą historyczną wypowiedzi panem Wojciechem Olszańskim, lepiej znanym pod nadanym przez samego siebie pseudonimem „Aleksander Jabłonowski”. Debata była długo wyczekiwana przez środowisko narodowe oraz zwolenników obu panów. Przyczyną spotkania był wywiad, jakiego udzielił pan Leszek Żebrowski jednej z telewizji internetowych. Został zapytany właśnie o postać pana „Aleksandra Jabłonowskiego” w kontekście „Związku Jaszczurczego”, którą to nazwą posługuje się jakoby był członkiem tej właśnie organizacji. Odpowiedź pana Leszka Żebrowskiego była prosta i zwięzła, cyt. „Wielokrotnie te kawałki, które ludzie mi podsyłali, żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć, wielokrotnie zaprzeczałem, są nieprawdziwe. Ma bardzo płytką, powierzchowną wiedzę, robi więcej szkody, niż pożytku.” Debata obu panów miała być właśnie rozstrzygnięciem tego, czy faktycznie tak jest. Pan „Aleksander Jabłonowski”, kiedy to na początku rozmowy obaj panowie mieli się przedstawić publiczności i powiedzieć parę słów o sobie, uznał wyższość swojego rozmówcy, nazywając go„mistrzem” i przewidując oczywistą porażkę, która go później spotkała.

   Kiedy „Jabłonowski” zajął swoje miejsce chwilę przed rozpoczęciem debaty, bacznie obserwował publiczność. Byłem [autor] obecny na sali, w której odbyło się spotkanie, w białej koszulce z wyraźnie wyeksponowanym napisem organizacji, którą dumnie reprezentuję – ONR. Na wstępie „Jabłonowski” podkreślił, że bywa na manifestacjach organizowanych właśnie przez Obóz Narodowo-Radykalny, ponieważ, jak sam stwierdził, jest ciekawy, co mają do powiedzenia młodzi ludzie. Prócz płytkiej wiedzy historycznej pokazał on, że dysponuje równie płytką pamięcią, ponieważ jakiś czas temu krytykował ONR, jakoby ten nie bronił postaci stojącego po stronie prawdy chrześcijańskiej ks. Jacka Międlara. Jest to oczywiście kompletna bzdura, ponieważ ks. Jacek Międlar zawsze może liczyć na nasze wsparcie oraz modlitwę za jego osobę.

   Usuń
  5. Podczas całej debaty pan Leszek Żebrowski opierał całą swoją rzetelną wiedzę na faktach historycznych oraz dokumentach będących właśnie źródłem tych faktów, jednocześnie w sposób jak zwykle perfekcyjny ważył każde słowo. Pan Olszański błaźnił swoją osobę w coraz większy sposób poprzez swoje kuriozalne wypowiedzi. Najbardziej kontrowersyjną historią, która w sposób dobitny godzi w godność nieżyjących już ludzi, była ta dotycząca jego członkostwa w Związku Jaszczurczym. Stwierdził on, że kiedy był w harcerstwie, mając kilkanaście lat, zobaczył on symbol tej organizacji (zieloną jaszczurkę na białym tle). Razem ze swoimi kolegami nadali sobie pseudonimy i doszli do wniosku, że będą się identyfikować z nazwą „swojej organizacji” Związek Jaszczurczy. Jest to skandaliczny zabieg niemający nic wspólnego z organizacją, która przestała istnieć we wrześniu 1942 r. O ile można by zrozumieć zabawę w tzw. „konspirację” nastoletnich, niczego nieświadomych chłopców, o tyle rzeczą nie do pomyślenia jest to, że człowiek w wieku pięćdziesięciu paru lat nadal się z tego nie wycofuje i głosi takie nieprawdziwe informacje publicznie. Widocznie pan Olszański zatrzymał się w rozwoju właśnie w tamtym okresie, gdyż, jak sam stwierdził, przeczytał tylko, albo i aż w jego przypadku, trzy książki, które mogły nawet nie być związane z ową tematyką. Sam przyznał podczas debaty, że nie wiedział, skąd wzięła się nazwa „Żołnierze Wyklęci”. Nie wiedział także, że sami kombatanci wyrazili na to zgodę, przyjmując to za akceptację ich w naszym społeczeństwie, z którego byli właśnie wyklęci przez komunistyczne władze. Znalazło to odzwierciedlenie w rzeczywistości, gdyż pan „Jabłonowski” nie wniósł żadnej informacji poza tymi, które bezkarnie głosi w Internecie.

   Do prawdziwego skandalu doszło jednak na koniec, kiedy to przewidziany został czas na pytania od publiczności. Jeden ze słuchaczy zarzucił owemu panu brak wiedzy. Wyprowadzony z równowagi Olszański w sposób prostacki odpowiedział słowami cyt. „Co pan mi będzie pie**olić, że ja nie mam wiedzy?” Tym oto zachowaniem pan „Jabłonowski” potwierdził właśnie wypowiedź pana Leszka Żebrowskiego dotyczącą jego płytkiej wiedzy historycznej.

   Podsumowując, Wojciech Olszański wielokrotnie kompromitował się w oczach publiczności, nie odnosząc się do żadnych faktów, o których mówił pan Leszek Żebrowski. Nie był w stanie obronić żadnego ze swoich argumentów, które byłyby potwierdzone dokumentami bądź zeznaniami konkretnych świadków. Kiedy to panu „Jabłonowskiemu” zaczęły się kończyć argumenty, doszło do owego skandalu, który skompromitował go w sposób bezdyskusyjny i powinien go wykluczyć z jakiejkolwiek debaty publicznej.


   https://kierunki.info.pl/2016/09/radoslaw-zamojski-skandal-lodzi-debaty-leszka-zebrowskiego-aleksandra-jablonowskiego/

   Usuń
  6. Faktycznie po samym przeczytaniu tego artykułu:

   http://namzalezy.pl/aleksander-jablonowski-grozil-leszkowi-zebrowskiemu-video/

   Zaczynam żałować tego co napisałem powyżej, cytuję:
   ///Po zapoznaniu się z tym materiałem nie ukrywam, że Jabłonowski zyskał w moich oczach punkty///
   Teraz widzę, że mogłem się mylić, ale tak to jest gdy nie jest się rzetelnie zorientowanym w sytuacji, a to wymaga długiego czytania, oglądania i zbierania faktów do kupy.
   Oglądam tą debatę Żebrowskiego i Jabłonowskiego i potem napiszę co myślę.

   Usuń
  7. o qurwa to 2 godziny i 24 minuty słuchania, ale trza.

   Usuń
  8. Zanim zacząłem oglądać tą debatę przeczytałem zalewie kilkadziesiąt komentarzy pod tym materiałem i widzę z przerażeniem jak bardzo rozbieżne zdania są w naszym narodzie.
   Jedni drugim skaczą do oczu i przelicytowują się np. czy bierut to żyd czy nie, bo skoro był sługusem stalina to musiał być żydem. Patrzę na zdjęcia bieruta i semickich rysów w nim nijak nie widzę.
   Ale to nie znaczy, że nie był w zbrodniczym układzie.
   Dalej ludzie spierają się o kard. Wyszyńskiego czy był zły czy dobry i widzę, że wielu ma co do niego rację, że to taka sama świnia w habicie jak komunożydostwo.


   I wiecie co?
   Nasuwa mi się tylko jedna, jak zwykle ta sama konkluzja, którą napiszę dużymi literami.

   ŻYDOSTWO SWOJĄ OBECNOŚCIĄ NA NASZYCH ZIEMIACH PO IMIGRACJI OSIEDLEŃCZEJ W X-XI WIEKU NA TERENY CAŁEJ ZACHODNIEJ I WSCHODNIEJ EUROPY ZROBIŁO WSZĘDZIE TAKIE SZAMBO KURWA, ŻE TERAZ, DZIŚ SAM DIABEŁ NIE MOŻE DOJŚĆ KTO DOBRY, ZŁY, ŻYD, KOMUCH, POLAK, PATRIOTA I KTO MA RACJĘ.

   Ten semicki pomiot tak kurwa namieszał nam w historii, że nikt nigdy nie wygra na argumenty bo to ścierwo te parszywe chwasty zapuściły wszędzie korzenie po każdej ze stron, pomieszały się z innymi nacjami i dalej robią pierdolnik w głowach ludzi wszystkich narodów.
   Nawet ten cały żebrowski na samym początku debaty w pierwszej chwili mówi, że jest żydem.
   A ja wiem jedno:

   NIE WIERZ NIGDY ŻYDOWI!!!
   ŻYD BĘDZIE UDAWAŁ POLAKA, PATRIOTĘ, MÓWIŁ O FAKTACH I PRZEKAZYWAŁ PRAWDĘ DO PEWNEGO STOPNIA, ALE OSTATECZNIE CIĘ ZNISZCZY BO TO JEGO CEL.

   Idę czytać dalej komentarze i oglądać tą debatę.

   Usuń
  9. Warto, warto zobaczyc ten material.

   Uwazam zachowanie Olszanskiego za skandaliczne, poniewaz:
   1. Zaatakowal osobe ktora juz byla praktycznie odwrocona od niego tylem a w dodatku uczynil to na cmentarzu, przy grobach Bohaterow co jest sprzeczne z zasadami naszej cywilizacji. Nie ma mordobic na cmentarzach i w swiatyniach.
   2. Nie odniosl sie do zarzutow-z braku argumentow uzyl przemocy. Gdyby wykazal sie inteligencja i merytrorycznie rozniosl oponenta to co innego.
   3. Zaatakowal narodowca, tylko przez to ze ma on watpliwosci co do czystych intencji Olszanskiego i wyrazil je glosno. Nie mozna pozwolic aby prawa strona lala sie po mordach ku uciesze, mozna sie klocic czy nalezy debatowac jak cywilizowani ludzie Cywilizacji Zachodniej.

   Pomyslmy jaki przekaz pojdzie w Swiat jak lewackie media odpowiednio przerobia ten material-tylko zaszkodzil tym prawej stronie, dal amunicje przeciwnikom.


   Usuń
  10. Jestem w połowie wysłuchiwania tej zbyt może nudnawej i przeciągłej debaty i oto moje pierwsze spostrzeżenia. Resztę napiszę po obejrzeniu na TV puls filmu akcji pt. Wyścig Śmierci: Frankenstein żyje.


   Bez wątpienia Jabłonowski ma tendencję do lania wody i rozwlekania wypowiedzi bez ładu i składu.
   Na początku niewiele o sobie powiedział w przeciwieństwie do Żebrowskiego, który wyliczył nieco wydarzenia ze swojego życia i swej rodziny.
   43:00 Plusem dla Jabłonowskiego jest to, że nazwał Kuronia, Michnika, Mazowieckiego pomiotem stalinowskim i żydokomuną.
   44:00 Kolejnym plusem dla Jabłonowskiego jest mówienie o tym, że Niemcy tu powracają i robią swoje porządki, dostają dotacje i odzyskują ziemie na DŚ. Mówił to w kontekście niszczenia Niemieckich grobów, które rozbijał po to by nie mieli do czego wracać.
   Jabłonowski słusznie skrytykował Lecha Kaczyńskiego za podpisanie Traktatu Lizbońskiego.
   Jabłonowski zarzucił Tomaszowi Sakiewiczowi banderostwo. Nie wiem czy słusznie, ale sam Sakiewicz to też nie do końca jednoznaczna persona w dziennikarstwie.

   ok. 55:00 Na plus dla Żebrowskiego jest cały wywód nt. żołnierzy wyklętych i ja się z tym zgadzam. Okazuje się, że jednym z twórców tej nazwy był właśnie Żebrowski. Zaiste gdy się tego wysłucha łatwo zrozumieć, że określenie "niezłomni" nie jest trafne dla wszystkich żołnierzy z AK bowiem istotnie takich nie było wielu-według argumentacji Żebrowskiego, zaś wszyscy istotnie byli wyklęci i do każdego bez względu czy się złamał i zaprzestał walki do końca czy nie to określenie pasuje.

   cdn po filmie :)

   Usuń
  11. Lekko obok tematu, ale mówi sednie:
   https://piotrbein.wordpress.com/2016/06/06/dyskusja-niespodziana-gwiazda-krzysztof-karon/

   Arcyciekawa dyskusja o dwóch postawach i stosunkach do żydów w kontekście europeizacji Europy, zwanej przez jedną stronę neo-marksizmem, przez drugą żydo-kapitalizmem i anty-marksizmem.
   Krzysztof Karoń upiera się, że nie ma znaczenia skąd pochodzi obecny marksizm, choć jest to prawdą, że ma korzenie żydowskie. Istotna jest idea, a przypisywanie wszystko żydom może spowodować manię np. słuchanie głupiego narodowca a wykopanie mądrego żyda.

   Skupianie się na pogardzie do żydów nie ma najmniejszego sensu, ponieważ to nie oni są problemem (tak jak emigranci), tylko jest nim marksizm.

   Usuń
  12. Podobną dyskusję można przeprowadzić nad Judaizmem i Chrześcijaństwem.
   Oba twory powstały na potrzeby żydów. Pierwszy by dać im władzę nad innymi i stać się narodem zarządców innych, a drugi by zrobić z innych narodów podległych i rządzonych przez tych pierwszych.

   Usuń
  13. Dałeś linka do naprawdę świetnego tekstu dającego powód do długich rozważań bo wątków tam jest taka masa trafnych i skondensowanych, że nie sposób tego ująć w jednej odpowiedzi. Dzięki.

   Usuń
  14. Można po tym artykule wyciągnąć masę wniosków.
   Ale jeden szczególnie się nasuwa.
   Mianowicie gdyby banki były znacjonalizowane w każdym kraju i byłby zakaz ich posiadania przez spółki nie państwowe będące w prywatnych rękach to tacy Rodschildowie, Rokefelrowie tudzież wszelka BANGSTERSKA ZŁODZIEJSKO-LICHWIARSKA SWOŁOCZ byłaby co najwyżej szatniarzami, a nie rekinami finansjery.
   Notabene zastanawia fakt, że w ogóle takie nie państwowe banki mogą istnieć i ktoś na to pozwala w dowolnym kraju tego świata. Oznacza to, że rządzący na to pozwalają, czyli rządzący będący w zmowie z tą bangsterską bandą mającą jeden cel utrzymania takiego porządku świata w, którym żydo-banksterskie elity trzymają łapę nad finansami tego świata i polityką wyzysku nas zwykłych ludzi, którym płaci się coraz mniej za coraz więcej pracy.

   Usuń
  15. Trudno taką przeprowadzić, ponieważ chrześcijaństwo w swej podstawie (czyli Chrystus i jego uczniowie) było kijem w mrowisku, od czego żydom przewracały się skutecznie bebechy. Chrześcijanizm pierwotny był anty-żydowski i w sferze wartości religijnych i moralnych. Nie wiem dlaczego pismo święte zawiera stary testament.

   Usuń
  16. Chrześcijanizm pierwotny był anty-żydowski???
   Eee, toś pojechał. Z czego to wywnioskowałeś?
   Jedyne co można powiedzieć to, to że NT był alternatywnym kodeksem "miłosierdzia" dla zbrodniczego kodeksu ST i stworzonym tylko po to by nieco w lepszym świetle przedstawić i wybielić boga-mordercę i wmówić przyszłym masom dojonym przez wyznawców Judaizmu, że mają być miłosiernie posłuszni. NT to nie antysemicki kodeks tylko stojący w opozycji z doktrynami ST-czyli pierwotnego pięcioksięgu zapis nakazów indoktrynujący swych wyznawców w celu ich podporządkowania wyznawcom ST.
   NT bez ST nie byłby tym czym jest i nie miałby takiej siły przebicia.
   Trzeba było dla równowagi podać światu alternatywę całkowicie odmienną w swych doktrynach do ST.
   Dlatego są ze sobą nierozerwalnie połączone.
   W ST bóg jawi się jako zazdrosny zabójca karzący za każde odstępstwo od wiary i nakazów jego, zaś w NT ukazany jest jako miłosierne bóstwo pełne miłości do każdego człowieka.
   A wszystko to stworzyła banda NN czyli nazywając ich potocznie nieznanych naczelników, który wykombinowali sobie taki porządek świata w, którym elitarna mniejszość wyznająca zasady ST z jego wszelkimi odmianami zgodnymi z jego pierwotnymi zasadami będzie rządzić i wykorzystywać większość wyznająca zasady NT którego doktryny nakazują nadstawiania drugiego policzka gdy ktoś wali w jeden i wiarę w sprawiedliwość po śmierci i nagrodę wiecznego bytu w raju u boku miłosiernego pana.
   Oczywiście nieco spłyciłem, ale tak to m/w wygląda.

   Usuń
  17. Banksteryzm. Jest to następny powód do przyjrzenia się chrześcijaństwu, a raczej katolicyzmowi ze swej ludzkiej strony. W średniowieczu pożyczanie na procent było traktowane na równi ze zbrodnią i karane śmiercią. Autentycznie. Poza tym katolicyzm (do tego jeszcze nie doszedłem w wykładach Karonia) był zawsze bardzo skutecznym batem na judeo marksizm. Wychodzi na to, ze dzięki tej religii nie mógł on się nigdy zakorzenić. Do zbadania.
   Jest to naprawdę bardzo ciekawe.

   Usuń
  18. Polecam szczególnie ten artykuł wyjaśniający szczegółowo metody i intencje żydów w dążeniu do zawładnięcia naszym państwem i ziemią. Jest to wykład odnoszący się nie tylko do Polski, ale i innych narodów.
   Wszystko co tu i w innych artykułach na tym blogu jest spisane znajduje odzwierciedlenie w działaniach tych żydów, pół żydów i wszelkich ich sługusów szabas gojów w dzisiejszej polityce trwającej odkąd żydostwo szuka wszędzie swej ziemi obiecanej:

   Ks. prof. Józef Kruszyński : Dlaczego występuję przeciwko Żydom

   http://niszczsyjonizm.blogspot.com/p/ks-prof-jozef-kruszynski-dlaczego.html


   Oczywiście na bocznej szpalcie znajdziecie linka do bloga Stop Syjonizmowi, który powinien być jak i ten blog lekturą obowiązkową dla każdego Polaka chcącego zrozumieć mechanizmy i metody działania tej zmanipulowanej i zindoktrynowanej nakazami ST i jego talmudycznymi przypisami masy ludzi.

   Usuń
  19. Bangsteryzm to nic innego jak efekt starotestamentowego nakazu, a właściwie zakazu pożyczania przez żydów czegokolwiek od gojów. ST nakazuje w jednym ze swych punktów by żyd aby podporządkować gojów im pożyczał na procent.
   Nie chce mi się szukać tego zapisu, ale tak to wygląda.
   Tym sposobem ten kto pożycza na procent ma władzę tak nad pożyczkobiorcą indywidualnym jak pożyczkobiorcą w postaci dowolnego kraju.
   Żydostwo kierując się li tylko tym jednym nakazem przejęło kontrolę nad finansami tego świata i niemal wszystkich narodów.

   Usuń
  20. chyba cały materiał tej telewizji narodowej, co ma tylko w nazwie coś wspólnego z narodem, przypadkiem ten Sendecki nie biega u generalissimusa Grudniewskiego starego komucha

   co do ST to Gal pomyliłeś go z instrukcją obsługi "Talmudem"

   https://www.youtube.com/watch?v=_HA1olH2ZV0

   Usuń
  21. Uinf moment w, którym Jabłonowski wali w gębę tego w czerwonym jest nie od początku jakby cięty

   https://youtu.be/_HA1olH2ZV0?t=1615

   Jeszcze mam do przesłuchania pół tej debaty Jabłonowski-Żebrowski więc ostatnie zdanie później.

   Co do pomyłki ST z talmudami to chyba nie,
   W ST są różne zapiski i nakazy, które były uściślone w talmudzie. Między innymi ten o pożyczaniu innym w celu uzależnienia pożyczkobiorców.
   Nie chce mi się szukać, choć mam na dysku nawet do tego dość łatwy dostęp, ale grzebanie w setkach plików i folderów nie na moją cierpliwość przy tej duchocie.

   Usuń
  22. To gdzie dal w pysk to jakoś pod koniec ok 15 minut od końca

   W Sarym Testamencie tego typu zapiski to Księga Prawa i Księga Powturzonego Prawa ale nie do końca Talmud powstał jako instrukcja, ta pewna nacja jest wredna sprytna i musieli jakoś obejść prawo by je łamać, to można porównać do naszej Konstytucji niby jest najważniejszą ustawą tylko ustawy ją regulują

   Usuń
  23. Wiekszosc Zydow ma Talmud gleboko w dupie, tak jak wiekszosc Chrzescijan nigdy nie przeczytala Testamentu, ani Starego ani Nowego ani Katechizmu Kosciola Katolickiego a juz na pewno nie postepuja w zyciu trzymajac sie kurczowo zawartych tam uwag.
   To zupelna mitomania i wymusl ze oni sie w tym zaczytuja i biora z niego nauki, moze ortodoksy i czesc radykalnych syjonistow ale to zdecydowana mniejszosc.
   Wsrod polskich narodowcow powstal mit-rozsiewany najpierw przez komunistycznych skurwysynow Moczarowcow(„Partyzantow”) pod przywodztwem aktywnego agenta GRU Moczara a nastepnie przez smieci ze Zjednoczeni Grunwald-popierajacyhc stan wojenny i wchodzacych sowieta w dupe sprzedawczykow rzucajacych antysemickie slogany aby wybielic swoje wlasne skurwysynstwo i zdrade oraz przeniesc gniew spoleczenstwa na kogos innego niz oni sami.

   Usuń
 59. JA PIERDOLĘ NÓŻ SIĘ W KIESZENI KURWA OTWIERA!!!
  Chciałbym poznać nazwisko tego prokuratora.
  PRZECZYTAJCIE:

  Polka winna bycia napadniętą przez cyganów! Absurdalny werdykt prokuratury

  https://medianarodowe.com/polka-winna-bycia-napadnieta-cyganow-absurdalny-werdykt-prokuratury/

  Ta sprawa ma duże szansę stać się absurdem co najmniej roku, a nawet dekady. W ubiegłym tygodniu mieszkanka Puław została napadnięta przez grupę kilkudziesięciu cyganów, by następnie zostać oskarżona o przestępstwo z pobudek rasistowskich. Prokuratura objęła ją dozorem policji oraz zakazem zbliżania się do osób pochodzenia romskiego na odległość nie mniejszą jak 500 metrów (sic!).

  Jak relacjonuje „winna-poszkodowana” Pani Violetta Sandomierska, została napadnięta przez grupę najpierw kilku, potem nawet kilkudziesięciu cyganów gdy odstawiała swoje auto do mechanika. Kobieta tłumaczy, że agresywni Romowie popychali ją i kierowali pod jej adresem mnóstwo wulgarnych słów.

  W obawie o swoje bezpieczeństwo wezwała na miejsce policję, która według opinii poszkodowanej nie podjęła właściwej interwencji z obawy przed eskalacją zajścia w większe zamieszki. Dlatego funkcjonariusze aresztowali Panią Violettę, jak można domniemać, chcąc uchronić ją przed bandą agresorów.

  Jednak to wciąż nie wszystko. Kobieta spędziła w areszcie dwie doby! Gdy została wypuszczona dowiedziała się, że jest oskarżona o popełnienie przestępstwa na tle rasistowskim, a sprawą zajmuje się prokuratura. Stało się tak dlatego, że romscy agresorzy zgłosili organom ścigania, iż padli ofiarami wyzwisk i ksenofobicznych określeń ze strony kobiety.

  Szczyt absurdy został osiągnięty w piśmie z prokuratury, która nałożyła na kobietę dozór policyjny oraz… „zakaz zbliżania się do osób pochodzenia romskiego zamieszkałych w Puławach przy ul. Romskiej ul. Wólka Profecka na odległość nie mniejszą niż 500 metrów.” – czytamy w postanowieniach. Od razu nasuwa się pytanie jak można rozpoznać pochodzenie bądź narodowość danej osoby z odległości pół kilometra? Pani Renata będzie chyba musiała nauczyć się mocno wytężać wzrok.

  Lubelska prokuratura sprawdzi też czy wraz z Polką także jej mechanik nie „nawoływał do nienawiści na tle rasowym”.

  Cyganie zamieszkali w Puławach nagminnie łamią prawo oraz zagrażają bezpieczeństwu i porządku publicznemu. Ekipa Mediów Narodowych wybrała się tam z kamerą by nagłośnić sprawę i zrelacjonować Polakom wydarzenia z tej miejscowości. Materiał ukaże się już wkrótce.

  Poniżej publikujemy treść pisma z prokuratury, które otrzymała Pani Violetta:

  OdpowiedzUsuń
 60. Musicie to zobaczyć, tak powinien wyglądać sąd dla ludzi

  https://web.facebook.com/artur.starosz.9/posts/1592215580809730

  OdpowiedzUsuń
 61. Coś na rozluznienie,brakuje tylko bula i hgw.
  https://www.youtube.com/watch?v=wC3wVbnDHVk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś miłego coś takiego zobaczyć, ciekawe czy lisek już domył bramę :D

   https://twitter.com/lis_tomasz/status/892701394033135616/photo/1

   Usuń
 62. Skąd się wziął Gender.
  Zobaczcie fragmenty filmu "Dzieci słońca" o izraelskiej patologii marksistowskiej i jej skrajnej i niebezpiecznej głupocie:
  https://youtu.be/IYNoaLPHUVo?t=1572

  Fragment z wykładu Karonia o gender, pomimo że długie ale wyjaśnia wszystko od początku do końca z czym mamy do czynienia.

  Najciekawsze jest teza, że manipulacja seksualizmem jest tym elementem, który ma rozpieprzyć kapitalizm i odrębność narodową i kulturową poprzez zatarcie odrębności płciowej. Marksiści już atakują nasze dzieci w szkołach.
  Karoń masakruje lewaków w taki sposób, że niemożliwe jest znalezienie jakiegokolwiek argumentu usprawiedliwiającego tą unijną zbrodnię wobec przede wszystkim bezbronnych dzieci!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklady Karonia sa wysmienite, faktami obnaza marksitowskie zaklamanie.

   Usuń
 63. Co się stało z Darkiem Kwietniem? Nie publikuje nic na swoim blogu. Zna może ktoś przyczynę?? Może go zamkneli? Wie ktoś coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, zainwestował oszczędności w nową firmę i teraz ma spotkanie z akcjonariuszami. Po ostatnim zamknięciu giełdy bilans wypadł całkiem nieźle. Planuje rozszerzyć działalność i wejść na rynek amerykański. Na razie otwiera filie w kazdym wielkim mieście Polski.

   Usuń
  2. kwiecień był ostatni widziany w Wawie klęczał na wycieraczce z różą w zębach i jakimś złotym dildo w łapie na wycieraczce u sexmasterki, coś tam bełkotał o miłości, dzieciach czy w ten deseń, kobiecina z wrażenia się nadpruła jakimś szczochem

   Usuń
  3. kwiecień jest zajęty kopie w poszukiwaniu złotego pociągu, chce być pierwszy

   https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM

   Usuń
 64. Zobaczcie jak w West Midlands /Anglia czarny bandyta z maczetą chodzi po ulicy i nią wymachuje.
  Dwóch policjantów podejmuje akcję przeciwko niemu i zaczyna się pościg.
  Ale nasuwa się proste pytanie czy taka terrorystyczna świnia z maczetą długo by pochodziła ulicą gdyby obywatele mieli wolny dostęp do broni?
  Oczywiście nie. Ja byłbym pierwszy, który by go odstrzelił z zimną krwią bez cienia skrupułów.
  Nawet dziś gdy obywatele nie mogą posiadać broni palnej na scalone naboje można posiadać i nosić rewolwery czarno prochowe.
  Polecam rozważyć ich noszenie na taki wypadek...


  Video shows brave unarmed cops chasing machete-wielding man


  https://www.youtube.com/watch?v=bX9aYHZvsck

  OdpowiedzUsuń
 65. https://www.youtube.com/watch?v=FBUsTAMvXcQ

  "Nieznajomość historii,niebadanie źródeł, nieinteresowanie się tym, skutkuje rzeczą następującą: mogą z nami robić co chcą, na każdym poziomie ignorancji będą górą, dlatego, że są bezczelni, że są zakłamani i w razie czego krzyczą, straszą, grożą polskim antysemityzmem i odpowiedzialnością. Tak długo będą silni, jak długo nie będziemy się uczyć, nie będziemy mieć wiedzy, nie będziemy z nimi rozmawiać. Nie na podstawie emocji i wyzwisk, to trzeba przeczekać, niech sobie powrzeszczą, potupią, a później wyciągać na wierzch i kolejno pokazywać dowody. Rozmawiać tylko i wyłącznie na poziomie faktografii, stwierdzenia tego jak na prawdę było."

  To są słowa Leszka Żebrowskiego dotyczącego chamskich i bezczelnych kłamstw dotyczących Jedwabnego z 2015 roku.

  OdpowiedzUsuń
 66. eh marzenie mogli by tak kwietnia pochować

  https://www.youtube.com/watch?v=YjzChjOyMKU

  OdpowiedzUsuń
 67. Wyjasnij ,na czym polega ten czarno prochowy?
  Jak sie go nabija?
  Jaki kaliber?
  Jakie sa wymiary takiej broni.
  i czy ty ,nosisz przy sobie taki pistolet?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.