czwartek, 6 kwietnia 2017

Maciek? Czy Tadeusz? CZYLI O TYM JAK NA FORUM KWIETNIA DEBILE PISZĄ Z SETEK MULTIKONT BY NAKRĘCIĆ FORUM-prawda zawsze wyjdzie na jaw, a przygłup sam się zdradzi.

Dziś o tym jak Tadeusz dawny szef forum kwietnia właśnie się przyznał, że działał z wielu multi kont, co z resztą udowadniałem już kilka razy.
Do rzeczy.
Dziś na forum kwietnia Tadeusz napisał z konta Maciek takie oto oświadczenie, przeczytajcie choć to co napisał nie jest naszym tematem:

Cała strona w pełnym rozmiarze: http://zapisz.net/images/269_k_cik_dariusza_kwietnia_wyznan.png

Czyli mamy dowód, który dostarczył sam idiota i dureń Tadeusz, że ów pisze z konta Maciek.

 Sprawdźmy więc ile w ogóle postów na rir napisał Tadeusz z tego konta Maciek?
Klikamy w login maciek i widzimy to:
Cała strona w pełnym rozmiarze: http://zapisz.net/images/875_riese_inna_rzeczywisto_ogl_das.png

Czyli widzimy, że ma napisanych 41 postów na rir. A przy okazji z boku widać listę najaktywniejszych użytkowników na chwilę obecną gdzie widać konto Maciek na niebiesko z 41 postami.
Zobaczcie:
Jak widać na tej liście nie ma starych druhów kwietnia jak właśnie sam Tadeusz i ta szmata Julia, ale możemy to pokazać bo mamy stare screeny i zobaczmy jak to wyglądało zanim upadł projekt rieseinnarzeczywistość:
Jak widać Tadziu miał napisanych aż 281 bredni na rir, a do tego trzeba dodać te 41 z konta Maciek + nie wiadomo ile z podobnych kont do konta Maciek.
Ale idźmy dalej.
Klikamy w zakładkę posty użytkownika i wyświetla nam się caluśka lista postów pisanych przez Tadeusza z konta Maciek na dwóch stronach:
Pełne rozmiary obu stron:
1 http://zapisz.net/images/786_wszystkie_posty_maciek_czyli_t.png
2 http://zapisz.net/images/798_wszystkie_posty_maciek_czyli_t.png


 PAMIĘTACIE ILE RAZY ZBOCZEŃCY OD KWIETNIA I SAM KWIECIEŃ ZARZUCALI NAM, ŻE TO MY PISZEMY NA SWOIM FORUM rir2kontrowersje Z MULTI KONT I SAMI SOBIE PISZEMY NA TYM BLOGU KOMENTARZE, A WŁAŚCIWIE TO JA JE PISZĘ?
A teraz okazuje się, że sam naczelny dopierdzielał na rir posty nie tylko z konta Tadeusz, ale i Maciek do czego własnie sam się przyznał!
najwyraźniej siedzi przed komputerem tak najebany, że w przypływie płaczu i lamentu i pijackiego przypływu szczerości nie pomyślał, że takim wpisem z konta Maciek właśnie wkopał całą drużynę zboczeńców od kwietnia udowadniając, że pisanie u nich z wielu multi kont jest normą i zwyczajem obliczonym na napędzenie pseudo poczytności i popularności forum kwietnia.

A nie mówiłem?

Ja to wiedziałem, bo obserwowałem od samego niemal początku tą dziką rejestrację setek nowych kont na obu starych forach kwietnia i tą jeszcze dzikszy pęd do tworzenia setek tematów i tysięcy postów przez tych najbardziej aktywnych zboków, którzy BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI mieli jak Tadeusz po kilka, a nawet kilkanaście kont-multi kont i pisali z nich komentarze nakręcając dyskusję, a wszystko po to BY ....
BY POKAZAĆ ŚWIATU ILE TO LUDA WALI NA FORUM DO KWIETNIA I ILE TO TEN LUD PISZE KOMENTARZY OCHOCZO ZABIERAJĄC GŁOS W DYSKUSJI!!!

A prawda jest taka, że wokół kwietnia od wielu miesięcy, a właściwie ponad roku są już tylko nieliczni, ci najgłupsi debile co polazł kwiecień ostatnio w Londynie gdzie na spotkanie przyszło raptem 20 osób+ kilku znajomków, a przecież w 2015 było ich ponad 100!!!!
Tak więc popularności kwietniowi nie udało się sztucznie nakręcić całym tym projektem "rieseinnarzeczywistość" służącym wyłącznie podkręceniu sztucznie tej popularności w obliczu
TOTALNYCH KOMPROMITACJI, SKANDALI SEXKAMERKOWYCH I CAŁOKSZTAŁTU DZIAŁALNOŚCI KWIETNIA, KTÓA Z ROKU NA ROK OKAZYWAŁA SIĘ BEZWARTOŚCIOWYM WYMYSŁEM CHOREGO CZUBKA ODSTRĘCZAJĄCEGO OD SIEBIE CORAZ WIĘCEJ LUDZI.
Mogę wam tylko powiedzieć tyle, że kwiecień jeszcze walczy i próbuje tę popularność sztucznie podkręcać choćby na YT gdzie w jakiś sposób i to WIDOCZNY podbija sobie oglądalność swych filmów i lajkując sztucznie z multi kont.
Bo chyba nikt nie uwierzy by w kilka godzin po wstawieniu filmu, film kwietnia miał kilkanaście tysięcy odsłon, a nawet choćby kilka.
Jak widać po łapkach w dół ma kwiecień blisko 200 przeciwników. I to jest realna wartość. Gdyby kwiecień nie lajkował sobie swych filmów przewaga łapek w dół nad łapkami w górę była by kilkukrotna!!!!
ZAPEWNIAM
I dla tego on wiedząc o tym nie dopuszcza do tego sztucznie nabijając sobie odsłony i łapki w górę by nie wyjść na ostatniego kretyna.

Wracając do kwestii multi kont na rir, to mamy dowód i durne wkopanie się Tadeusza.
Ciekawe co na to koniczyna, który tak ochoczo zarzucał nam to samo w tym swoim szambie, na którym sam pisze też z kilku multi kont swe wyrzygi na mnie i moich przyjaciół?
Cd w komentarzach.


DODATKOWA ROZKMINKA OSZUSTÓW KWIETNIOWYCH NA rir3

1
Durny tadziu nie dba jednak o swoją reputację bo jawnie przyznawać się do przyjaźni ze zboczeńcem kamerkowym to już naprawdę trzeba mieć zwichrowaną psyche.
2
Jestem u nich na forum i się przyglądam. Pisze tam zaledwie kilka osób nie więcej jak 5 na chwilę obecną i to z rzadka. Z czego 3 to pewnie multi konta koniczyny, któremu już nawet tam się nie chce zabierać głosu bo bywa nie codziennie.
3
Wystarczy wejść o dowolnej porze na ich forum bez logowania by widzieć na samym dole aktualną liczbę obecnych.
O, której bym nie wszedł jest 0 gości i 0 zarejestrowanych. Czasem trafię na 1-2 osoby jednocześnie siedzące kilka minut na forum, ale to sporadycznie.
Minęły więc czasy gdy o każdej niemal porze dnia i do późnych godzin nocnych było po kilka-kilkanaście OSÓB ZAREJESTROWANYCH i kilku gości!!!
Gdzie oni się podziali?
Mam pokazać screeny tego zadziwiającego zjawiska?
Proszę bardzo:

http://zapisz.net/images/129_19_ludzi_na_forum_kwietnia_3.0.jpg

19 zarejestrowanych i 21 gości!!!!

A dziś?
 jest tak:

http://zapisz.net/images/730_pustki_na_rir3_i_tak_jest_prze.jpg

I o, której byście tam nie weszli nie uświadczycie prawie nikogo.
Łatwo też zauważyć ile tematów i postów napierdolili wtedy gdy zaczynali ten oszukańczy projekt. Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników. A jak było jeszcze zanim towarzycho ROZPIERDOLIŁEM?
Ano było tak:

http://zapisz.net/images/238_riese_inna_rzeczywisto_wykaz_f.jpg

Pod koniec lutego było 4751 postów, 1099 tematów, 619 użytkowników.
Czyli dla przypomnienia stan z dziś:
Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników.


Odejmijmy od 4751-1702 to wyjdzie, że likwidowali 3045 POSTÓW!!!!
Odejmijmy od 1099-264 to wyjdzie, że zlikwidowali 835 TEMATÓW!!!


liczba zarejestrowanych kont NIE TYLKO POZOSTAŁA NA POZIOMIE 600, ALE WZROSŁA DO 670, a jakże szkoda było usuwać te setki multi kont, niech se będą, może się przydadzą, a przynajmniej widać, że mamy tylu zwolenników.
Ale nawet gdyby przyjąć, że to nie są multi konta w 3/4 to i tak 670 ludzi na te JEBANE RZEKOME MILIONY WIDZÓW NA YT TO JEST ŻENADA I MIKROSKOPIJNA ILOŚĆ.
Prawda jest taka, że realnych użytkowników na rir3 jest może 50 do 100 osób z czego kilkanaście się udziela sporadycznie
Myśmy mieli  na rir2kontrowersje 50 osób i ponad 2 tysiące napisanych postów gdy oni nie mieli nawet połowy tego i dla tego banda debili zaczęła tworzyć multi konta i zakładać tysiące tematów by nie wyszło, że nasze forum jest aktywniejsze i jest więcej ich przeciwników niż zwolenników.

Tak to m/w wygląda.
Powinienem wstawić jeszcze pełne screeny listy użytkowników gdzie widać te ponad 670 ludzi, którzy w 90% nie napisali ani jednego posta i nie byli od rejestracji ani razu aktywni.
Ale to przy okazji.


A na dodatek coś z innej beczki:

Proszę Państwa oto przykłady na urojenia i łajdactwa Dariusza kwietnia z jego dawnego i obecnego forum z lat 2012 i 2017
Poniżej scren wpisu z 2012r DK przyznaje się do urojeń
Poniżej scren wpisu z 2012r DK przyznaje się do halucynacji
A poniżej wpis z roku 2017 z obecnego forum świadczący o halucynacjach DK
Poniżej scren wpisu z 2012r DK wykazuje typowe dla chorych umysłowo przekonanie o misji uratowania ludzkości
Poniżej scren z wpisu DK przyznaje, że robił dla jakiegoś Niemca na straganie przez 3 lata
Poniżej dowód, że DK to cmentarna hiena. Pisał to w 2012, że posiada ludzką czaszkę, a więc to nekrofilia
Poniżej dowód, że DK to szabrownik i złodziej plądrujący stare domostwa
I NA KONIEC JEDEN Z MASY DOWODÓW NA TO, ŻE DK SZARGAŁ MATKĘ TOMASZA WYZYWAJĄC JĄ OD LOCH I K.UR.EW
To tylko część z wypowiedzi Dariusza kwietnia.
I może jeszcze to, że na forum Głuszycy są ciekawsze informacje o naszym SEXKAMERKOWYM GŁUSZYCKIM CHIPPENDALE-sie
 http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj


DODATEK RANTKOFY
CZYLI JESTE GOTUF NA WSZYSKO
BYLE MIEĆ KOGOŚ PRZY SOBIEDODATEK TADZIOWY
CZYLI OŚWIADCZENIE
TADEUSZA KRASNOJARSKIEGO
Aby uciąć wszelkie spekulacje dodam jeszcze jedno. Od początku współpracuję z Julką.
Jako szef załogi, pragnę poinformować każdego z czytelników, że w dupie mam to co robi mój współpracownik po godzinach. W dumie mam czy sra do garnka, czy rucha psy, czy bawi się w tatę i mamę tak jak mu pasuje. Sam nie jestem już od dawna nastolatkiem i też nie bawię się łopatką w piaskownicy.


Tak napisał na forum kwietnia nasz sympatyczny tadziu już ze swojego konta "Tadeusz", a nie z maćkowego.
Zobaczcie to na własne oczy;
A tu pełny screen strony z jego wypowiedzią: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgteEtDOU1fYTJmUXc

Wyobrażacie to sobie?!
Ja pierdolę, sorry za język, ale jak to skomentować?
Może zacznę od tego, że z poniższego cytatu wynika, że nawet tadziu nie uważa kwietnia za inteligenta:

Odpowiadając na pytanie dlaczego chciałem zrobić to przy Dariuszu Kwietniu?

To proste.

To Dariusz Kwiecień robi reklamę. Nie ja.
To Dariusz Kwiecień ma oglądalność. Nie ja.
To Dariusz Kwiecień mimo swojej ekscentryczności przyciąga tłumy. Nie ja.

Ze swoim pomysłem już kilka lat temu próbowałem zapoznać kilkoro znanych mi ludzi w kraju. Niestety ku mojemu zaskoczeniu nikt nie był takimi tematami zainteresowany. Odnoszę wrażenie, że każdy z obecnie znanych postaci po za czubkiem własnego nosa nie wychodzi nigdzie dalej. Darek był pierwszą osobą, która powiedziała - wchodzę w to. Działaj...

Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę wyznawcą kościoła Dariuszowego. Nie jestem ślepo zapatrzony wyłącznie w jego pracę. Uważam, że Darek robi kawał ciekawej roboty. Jest medialny i wbrew swoim oponentom jakich posiada wokół siebie ma sporo racji w tym co mówi. Niestety gubi się w szczegółach, a przekręcenie bądź nieuważne dopracowanie omawianego tematu skutkuje w większości dyskredytacją całej jego pracy.

Oceniłem, że forum Riese w krótkim czasie (pół roku) powinno przyciągnąć około pięciu tysięcy czytelników. Miałem zamysł bardzo szerokiego rozpowszechnienia forum, a sam kompleks Riese miał być wyłącznie wabikiem dla osób zainteresowanych historią.

Niestety stało się inaczej.


Ni cóż pomału nawet najbliżsi znajomi dariusza kwietnia przyznają, że przyklejają się do niego nie z racji jego wartości przekazywanej "wi-dzy" ino z racji jak to mniemają medialności, która o czym nie wiedzą upadła już dawno i jest przez kwietnia sztucznie nakręcana o czym pisałem wiele razy. Ale do tadziów takich to nie dociera, że kwiecień ich oszukuje i wcale taki medialny nie jest jak to kreuje.
Teraz wyłazi to, że cała ta sztucznie tworzona aura popularności wokół kwietnia WZIĘŁA W ŁEB bo wziąć musiała i tadziu przekonał się o tym na własnej skórze.
Co więcej tadziu sam przyznaje w zawoalowanej formie, że przekazy kwietnia ma w dupie i traktuje je z przymrużeniem oka, a kwituje to tym, że kwiecień gubi się w szczegółach, czyli jest pustym matołem nie mającym zdolności do zapamiętania drobnych i istotnych faktów, jest chaotyczny i nie potrafi dopracować żadnego tematu, no i, że tak naprawdę kwiecień sam się dyskredytuje takim przekazem-bełkotem.
Ach tadziu żeby to dostrzec i odczuć na własnej skórze musiałeś ponieść osobistą porażkę u boku kwietnia, a przecież wystarczyło uważnie czytać tego bloga to byś wiedział, że wkładanie jakiejkolwiek pracy i wysiłku przy kwietniu by osiągnąć jakiś tam poboczny celik jest stratą czasu.
Widzisz tadziu padłeś ofiarą oszusta, który wmówił ci, że ma TAAAAKĄ oglądalność i ty dzięki temu zabłyśniesz u jego boku zdobywając tysiące czytelników.
A tu dupa! Zamiast tysięcy czytelników jest kilkunastu, może 50 największych idiotów w sieci kręcących się wokół kwietnia i mających tak naprawdę prawdziwą historię w dupie, woląc słuchać SF.

 Przejdźmy teraz do najciekawszego tadziowego zwierzenia się i oświadczenia:

Aby uciąć wszelkie spekulacje dodam jeszcze jedno. Od początku współpracuję z Julką.

Jako szef załogi, pragnę poinformować każdego z czytelników, że w dupie mam to co robi mój współpracownik po godzinach. W dumie mam czy sra do garnka, czy rucha psy, czy bawi się w tatę i mamę tak jak mu pasuje. Sam nie jestem już od dawna nastolatkiem i też nie bawię się łopatką w piaskownicy.

Nie robią na mnie żadnego wrażenia afery jakie ktoś próbuje ukręcić. Nie robią na mnie żadnego wrażenia próby pomówień czy wymysły chorych ludzi, próbujących zdyskredytować ludzi z którymi pracuję. Dla mnie ważny jest cel nad którym pracuje cała załoga. Dla mnie ważni są ludzie, ich wizja, to co chcą przekazać i w jaki sposób. To co robią po za pracą - mnie nie dotyczy.


Powiem wprost bez ogródek, czyli tadziu to zwykły śmieć, któremu na reputacji nie zależy.
Jak sami widzicie tadziowi nie przeszkadza towarzystwo obleśnej szantrapy pierdolącej się za pieniądze na sex kamerze z dwoma na raz w tym z kwietniem srającym po garnkach, szantrapy kuszącej widzów pieszczotami z psem, szantrapy bełkoczącej do kamery pijackim alkoholicznym przepitym głosikiem i pokazującej swe ohydne wdzięki daleko odbiegające od estetycznych norm, szantrapy złodziejki, która na tymże ich wspólnym do niedawna forum natworzyła kilkaset tematów z setkami ukradzionych z sieci treści i zdjęć, czyli szantrapy złodziejki.
No tak, nie przeszkadza zapewne bo tadziu czasem skorzysta z darmowej obsługi naszej julii vel slodkacycatka25, a i daruś czasem zapnie od tylca pewnie i spółka się kręci tyle, że już pod dwoma szyldami w cichej jak widać współpracy.
Ja się zastanawiam na jakim poziomie moralnym jest to tadziowe bydle, że mu nie przeszkadza, że taka szantrapa dotyka POLSKIEJ HISTORII I POLSKICH BOHATERÓW i chce ją propagować?
Jak to jest, że w ogóle znajdują się ludzie, którzy nie zauważają, że kurwa, zwyczajna kurwa pospolita, kala i bezcześci swą reputacją i zachowaniami temat POLSKIEJ HISTORII????

I taki tadziu chce być propagatorem historii i chce utrwalać pamięć o bohaterach w kontekście sexkamerkowych wyczynów tej kurwy?

Koniec.


59 komentarzy:

 1. Piękna rozkminka pojebusów Kwietnia i totalne rozjebanie systemu działania tych oszołomów! Też mnie rozpierdala te kilkanaście tysięcy wyświetleń w ciągu paru godzin! Kwiecień durniu wiedz że tylko taka fizyczna dupa w korach taka jak Ty wierzy że może w tak śmirszny sposób mydlić ludziom oczy?! Chłopie obudź się NIKT NIE WIERZY W TWOJE CYFERKI!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   Durny tadziu nie dba jednak o swoją reputację bo jawnie przyznawać się do przyjaźni ze zboczeńcem kamerkowym to już naprawdę trzeba mieć zwichrowaną psyche.
   2
   Jestem u nich na forum i się przyglądam. Pisze tam zaledwie kilka osób nie więcej jak 5 na chwilę obecną i to z rzadka. Z czego 3 to pewnie multi konta koniczyny, któremu już nawet tam się nie chce zabierać głosu bo bywa nie codziennie.
   3
   Wystarczy wejść o dowolnej porze na ich forum bez logowania by widzieć na samym dole aktualną liczbę obecnych.
   O, której bym nie wszedł jest 0 gości i 0 zarejestrowanych. Czasem trafię na 1-2 osoby jednocześnie siedzące kilka minut na forum, ale to sporadycznie.
   Minęły więc czasy gdy o każdej niemal porze dnia i do późnych godzin nocnych było po kilka-kilkanaście OSÓB ZAREJESTROWANYCH i kilku gości!!!
   Gdzie oni się podziali?
   Mam pokazać screeny tego zadziwiającego zjawiska?
   Proszę bardzo:

   http://zapisz.net/images/129_19_ludzi_na_forum_kwietnia_3.0.jpg

   19 zarejestrowanych i 21 gości!!!!

   A dziś?
   jest tak:

   http://zapisz.net/images/730_pustki_na_rir3_i_tak_jest_prze.jpg

   I o, której byście tam nie weszli nie uświadczycie prawie nikogo.
   Łatwo też zauważyć ile tematów i postów napierdolili wtedy gdy zaczynali ten oszukańczy projekt. Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników. A jak było jeszcze zanim towarzycho ROZPIERDOLIŁEM?
   Ano było tak:

   http://zapisz.net/images/238_riese_inna_rzeczywisto_wykaz_f.jpg

   Pod koniec lutego było 4751 postów, 1099 tematów, 619 użytkowników.
   Czyli dla przypomnienia stan z dziś:
   Obecnie mają 1702 posty, 264 tematy, 671 użytkowników.

   Odejmijmy od 4751-1702 to wyjdzie, że likwidowali 3045 POSTÓW!!!!
   Odejmijmy od 1099-264 to wyjdzie, że zlikwidowali 835 TEMATÓW!!!

   liczba zarejestrowanych kont NIE TYLKO POZOSTAŁA NA POZIOMIE 600, ALE WZROSŁA DO 670, a jakże szkoda było usuwać te setki multi kont, niech se będą, może się przydadzą, a przynajmniej widać, że mamy tylu zwolenników.
   Ale nawet gdyby przyjąć, że to nie są multi konta w 3/4 to i tak 670 ludzi na te JEBANE RZEKOME MILIONY WIDZÓW NA YT TO JEST ŻENADA I MIKROSKOPIJNA ILOŚĆ.
   Prawda jest taka, że realnych użytkowników na rir3 jest może 50 do 100 osób z czego kilkanaście się udziela sporadycznie
   Myśmy mieli na rir2kontrowersje 50 osób i ponad 2 tysiące napisanych postów gdy oni nie mieli nawet połowy tego i dla tego banda debili zaczęła tworzyć multi konta i zakładać tysiące tematów by nie wyszło, że nasze forum jest aktywniejsze i jest więcej ich przeciwników niż zwolenników.

   Tak to m/w wygląda.
   Powinienem wstawić jeszcze pełne screeny listy użytkowników gdzie widać te ponad 670 ludzi, którzy w 90% nie napisali ani jednego posta i nie byli od rejestracji ani razu aktywni.
   Ale to przy okazji.

   Usuń
  2. Jaka rozkmina człowieku... Ta wyliczanka przedstawia tylko stan chorobowy piszącego, dodam ciężki stan chorobowy ... To jest proste jak budowa cepa. Tadeusz = Maciek. Kto choć trochę myśli od razu to zrozumie ...

   Usuń
 2. Bo filmy te to kod Dariusza do Sexkamerki,Dariusza i "slodkiej cycatki25 vel Julia,oraz jej mezawraz z psem i dariuszem,gdzie w czasie sex kamerkowego seansu,Julii maz najebany mowi....
  CO KURWA?MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC! -:)
  Filmy Dariusza to wsteona gra -sama slodka cycatka 25 ma podpis"nie badz raptus ,najpierw pobaw sie cyckiem"
  Mam pytanie do Pana Dariusza, czy na tym stole ,w tej biesiadzie waszej w sex kamerce ,zaserwowany jest kotlet a,La Dariusz Kwiecien?
  Czy otworzy Pan komenty na swoich dzielach na You Tube?
  Co Pan na to?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mentalność niedorozwiniętych dzieci z opóźnieniem rozwojowym.
  Banda kwietnia zachowuje się jak stado debili manipulując opinią. Takie sztuczne rozkręcanie forum to wypisz wymaluj metody rodem z prl kiedy stosowano propagandę, a i tak wszyscy wiedzieli, że komuna kłamie.
  Wyszło szydło z wora. I to samo wyszło hahahaha.
  Czy może być lepszy dowód na własną głupotę jak przyznanie się do niej?
  Tadzik zachował się jak amerykański gangster, który dokonuje napadu na band mając na głowie torbę papierową z wydartymi dziurami na oczy a po napadzie idzie do pobliskiego baru na obiad myśląc, że nikt go nie pozna :))))
  Naskrobał 41 postów z maćkowego konta i z innych zapewne po tyle samo.
  Eh głupota nie ma granic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dla tego mówię jakim trzeba być głupkiem by takie oświadczenie napisać z multi konta?
   Naprawdę wielkim i beznadziejnym.

   Usuń
 4. kwiecień nie umie nic w zyciu uczciwego zrobić, wszędzie musi kłamać oszukiwać bo myśli że tylko tak się da...
  Otóż tak się nie da, bo wczesniej czy później wyjda wszystkie kłamstwa i te dotyczące pierdolekcji, sekskamerek szantaży wykładów na lewo oszustw na koszulkach czy kubkach a teraz lewych multikont...
  Panie Tadeusz jak panu nie wstyd być oszustem, zwykłym, prymitywnym kłamcą...
  Nie przelogował się chłopina i jak gumka od majtek pierdolnął cały misterny plan w pizdu...
  Żal mi was kwietniowe pomioty...
  żal bo jesteście ofiarami kwietniowej wizji dużej kasy i rozkręcenia mega biznaesu...
  A pan panie tadeuszu vel maćku dalej firmuje to badziewie wiedząc wszystko jak moralnie obrzydliwymi ludźmi się pan otoczył...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ten osobnik w życiu ani razu prawdy nie powiedział.

   Usuń
 5. Zamiast słuchać idioty Kwietnia, bandyty z Głuszycy, tutaj znajdziecie cenne informacje:
  http://niewygodne.info.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny link, dzięki. To są właśnie sprawy godne zajęcia się (choć można to robić równolegle) Na tej samej stronie niewygodne.info jest inny materiał : http://niewygodne.info.pl/artykul8/03690-Funkcjonariusze-PRL-autorytetami-w-TVN.htm
   Mowa w nim o czymś, do czego się przyzwyczailiśmy i już tego nie zauważamy. Najgorsze, że traktujemy to jako norma. W żadnym innym normalnym kraju okupowanym kiedyś przez komuchów, nie ma mowy, aby dawni komuniści mieli jakiekolwiek prawo głosu w sferze publicznej. Jest absolutnie wykluczone, aby agent komuchów został prezydentem danego kraju. Nie, bo nie.

   Usuń
 6. Panowie, Tadeusz nie musi być wcale głupkiem. Głupkiem można nazwać kogoś, kto uczestniczy w okłamywaniu innych ludzi jak Dariusz. Głupkiem można nazwać ludzi oglądających Dariusza, ale wynika to z nieświadomości raczej. Głupkami jesteśmy my wszyscy, bo też oglądaliśmy Dariusza, dopóki nie trafiliśmy na blog Galla.
  Tadeusz wyjaśnił dlaczego zamknięto blog, tak po prostu i uczciwie. Tadeusz wyjaśnił, że miał inną koncepcję bloga, a więc nie jest to postawa głupka podporządkowującego się odjazdom Dariusza. Tadeusz nie tworzył audycji Dariusza, tylko Dariusz je tworzył. Forum, które m.in. prowadził Tadeusz nie dotyczyło ani kłamstw historycznych Dariusza, ani nie prowadziło takiej narracji jak Dariusz np. antysidorowej. Było tam więcej administratorów, np. pani od cycka, zajmująca się kopiowaniem i wklejaniem, co jest głupotą. Forum, moim zdaniem (a mogę mieć własne inne od innych zdanie i je wypowiedzieć, co nie jest objawem głupoty) nie miało wiele wspólnego z samym Dariuszem, a raczej Dariusz próbował intelektualnie im wszystkim czyścić buty, bez powodzenia. Tadeusz jak widać miał inne zdanie od Dariusza, co nie jest objawem jego głupoty.
  Wartością dodaną jest to, że Tadeusz nie pogardzał żołnierzami wyklętymi i muzułmanami, nie srał do garnków i nie podkładał bomb, nie walił konia publicznie, nie miał wizji na kamieniach i nie widział wszędzie satana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobrze, a nie uważasz, że już samo bycie z owym djarjuszem jest przejawem głupoty?

   Usuń
  2. Ba! Co ja mówię? Bycie z nim to jedno, ale nawet bycie koło niego!?

   Usuń
  3. W pewnym sensie tak, uczestnictwo w schizofrenii Dariusza, albo tolerowanie w samej nazwie forum czegokolwiek związanego z Dariuszem, synonimem głupoty, jest pewnego rodzaju głupotą. Ale Dariusz stworzył tamtym ludziom możliwość skupienia się na forum i pisania o historii, za cenę akceptacji kosmicznej świadomości Dariusza. Forum nie miało stanu umysłu Dariusza ( a założę się, że go krew zalewała, że nie może dyktować warunków) Jak widać Tadeusz miał inne zdanie. faktem jest, że robienie czegokolwiek pod szyldem Dariusza jest zakłamaniem, nawet jeśli to co robili nie miało nic wspólnego z Dariuszem.

   Usuń
  4. Faktem jest także to, że manipulowanie ludźmi w rodzaju "mam twój IP, dowiem się gdzie mieszkasz, więc masz być grzeczny" jest lekko skurwiałe, ale nie pamiętam czy to Tadeusz stosował - chyba tak albo nie.

   Usuń
  5. Ej, ej :) hehe, ja myślę, że tadzio wycofał się bynajmniej nie z racji odmienności poglądów co do poglądów kwietnia tylko dla tego bo wreszcie po długim czasie skonstatował, że mu kwiecień na forum wprowadził jak niechcianego lokatora do domu komunalnego zwykłe sexkamerkowe kurwiszcze hehe, które mu wstyd by przyniosło gdyby się ujawniło kim to tadziostwo jest.
   Zwykła obawa przed tym i cykor tadzia obleciał i dla tego napisał co napisał, że niby dareczka dalej całuje po jajkach, ale tego kurwiszcza nie toleruje.
   Z tekstu tadzia raczej wynika, że to kwiecień i sexkamerkowa spółka julianna od cyca i jej mężuś natrzepali te wszystkie posty i tematy by dopomóc w popularności swemu sex partnerowi darusiowi.
   Wcale bym się nie zdziwił gdyby za jakiś czas kwiecień wpierał wszystkim, że to tadziu te kurwę na forum wprowadził ,a tadzio, że nie prawda, że to kwiecień :))))))))
   Nikt się nie chce do tego kurwiszcza pomału przyznawać i dla tego kwiecień w materiale na YT zasugerował przecież wyraźnie, że niby to mu się nie podobało to kopiowanie i wklejanie[ w domyśle czytaj to kurwiszcze julia], a teraz tadzio sugeruje to samo!
   Pewnie zwalą na koniczynę, że to jego kulezanka i to on ją przywlókł im na ich forum.

   :))))

   Usuń
  6. Tak jak najbardziej tadzio i nawet na blogu koniczyny pisał naszemu koledze z sieci, że może go skrzywdzić bez obawy, że padnie na tadzia ten wyczyn. Mam screena z tego popisu odwagi i gangsterstwa,

   Usuń
  7. Racja, było coś o tym. Jest jeszcze inny aspekt całej sprawy. Dariusz ma dar skurwiałej manipulacji innymi ludźmi. To może być na wyrost, bo nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że 90% oglądalności i popularności komucha to skurwiały blef komucha. Mam prawie pewność (siadłem na kamieniu i miałem wizję) że komuch napierdala w klawiaturę po laikach, rączkach i odświeżaczach. Taka szajba, Jednak im więcej kurw, hu*ów, pedałów i pedofili w stronę Dariusza, tym większą sympatię, współczucie może dostawać. Taki paradoks. Może to działać na zasadzie sprzeciwu wobec sprzeciwu na Dariusza. Wszystko zależy od stopnia wiarygodności zarzutów. Dokładnie to nie wiem, nie znam się.

   Usuń
  8. Warością ujemną Tadzia jest to że z premedytacją sztucznie podbijał działalność forum! Kto normalny tak robi? Wiedział jaki to ma cel i robił to póki coś się nie zesrało więc dla mnie jest takim samym czubem jak Kwiecień bo gdyby nie jakiś konflikt dalej byłoby to samo

   Usuń
  9. Wartością ujemną.... trafnie to określiłeś, ale ja to bym napisal dosadniej.
   Już sam fakt, że tadzik, jeśli nawet nie przykładał graby do tego złodziejstwa julki treści i zdjęć z internetu i jej zakładania setek tematów, nie zareagował natychmiast na ten proceder świadczy o jego nienormalności.
   No, ale jak pokazywałem dużo wcześniej, pisałem o tym na naszym blogu, którego skurwiel czyta na pewno, on nie reagował i to dowodzi, że maczał w tym palce razem z kwietniem, który zacierał ręce, że mu rośnie forum.
   To jest głupota do entej potęgi.

   Usuń
  10. Są wartości dodatnie i ujemne. Dodatnie to domniemanie niewinności. Ujemna jest taka, że Tadeusz doskonale wiedział, że Dariusz robi wszystko i wszystkich w h*ja do potęgi n-tej. Chyba że nie wiedział, co dowodzi totalnej głupocie. Głupkiem nie jest, więc wiedział doskonale. Widział, że wystarczy wieszczowi dziura lub kamień, aby spuszczać się na widzów bez skrupułów. To nawet zabawne jest obserwowanie jak idioci to łykają, prawda? Kwestie moralności i uczciwości zdewaluowały się w post-komuchowych umysłach.

   Usuń
 7. 50 twarzy Greya, normalnie jak czytam niektóre wpisy, albo 50 twarzy Dariusza, rozdwojenie jaźni... słyszałem, że istnieją ludzie posiadający wiele osobowości, nawet, słynny serial w TV o kobiecie, mam przeczucie, że nawet teraz jakaś postać schizofreniczna tu pisze pod szyldem ANONIMOWY, ze względu na pisownie.
  Co prawda ja też pisze jako ANONIM, ale musicie mi wierzyć na słowo, że nie jestem Koniczyna (=końska szczyna). Czy tam inna Julka (=lubi chujka).
  Po prostu mam wrażenie, że i tu błąka się jakiś z teamu wariata, albo i sam guru (darecki). Pisze i ... ma w tym swój cel.
  Tak chciałem się podzielić z wami tą myślą.
  Na koniec - zauważyłem że jak wrzuca się posty na portalu wpolityce.pl to widać IP.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tadeusz! Wajchę na przyszły raz przełóż!

  OdpowiedzUsuń
 9. IP śledczy hahha to ,mnie rozbraja...można mieć jedno IP i być wszędzie hahahhaha poszukiwacze adresów Gratuluję inwencji śledczych.....A Kwiecień to skończony DEBIL i tyle..

  OdpowiedzUsuń
 10. Gallu, kto wie czy nie wykryłeś jakiegoś konfidenta? cały czas się nad tym zastanawiam? no prawie cały czas, bez przesady, zwłaszcza jak tu zaglądam i widzę zdjęcie mesjasza z prawą ręką w górze...
  DK taki sam jak Tusk, Schetyna i inni, sprzedawczyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Pojawi się na YT ktoś kto filmuje okolice Głuszycy i to tak jak tego nie robiło nigdy to Głuszyckie bydle.

  https://www.youtube.com/channel/UCYBdZd3Nt5CQeLfABSVoH2w/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

  Niby zwykłe filmiki z telefonu, ale przynajmniej widać pełne krajobrazy i cała perspektywę tych okolic.

  OdpowiedzUsuń
 12. A mnie ciekawi, kto Apriliowi obsługuje kamerkę. Rozumiem, że jeszcze w Riese, to jakiegoś funfla z Głuszycy mógł zatrudnić ale tu... nad morzem? Może nakłania jakieś przypadkowe osoby?

  OdpowiedzUsuń
 13. Sprawdziłem to forum post napisał Tadeusz a nie Maciej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja się wcale nie zdziwię gdyby tadzik się obudził połapawszy co narobił i napisał z konta Maciek tak:

   Cześć tu Maciek
   W poprzednim poście ja tylko zacytowałem Tadeusza, który mi napisał prośbę o opublikowanie jego oświadczenia.
   Konto Maciek nie jest kontem tadeusza tylko moje Maćkowe :)

   I tym sposobem mieli byśmy dopiero zagwostkę no nie ? :)

   No, ale już po fakcie. Trzeba tak było napisać od razu i wtedy nie było by wpadziochy :)

   Usuń
 14. https://www.youtube.com/watch?v=ftqA_S9Oft4
  trwa dyskusja o odwołanie rządu PiS. Kukiz przemawia, dobrze daje.

  OdpowiedzUsuń
 15. DARIUSZ KWIECIEŃ TO NAJGORSZE ZBOCZONE BYDLE W SIECI!!!
  TO TRZEBA POKAZYWAĆ WSZYSTKIM LUDZIOM!!!!

  LUDZIE ZOBACZCIE JAK DARIUSZ KWIECIEŃ OCIERA SIĘ JAJAMI O PLECY CHŁOPCA I POKLEPUJE GO PO CYCKACH!!!!

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/2017/03/ktc-kamerkowi-tancerze-chipendales.html

  TO MUSI ZOBACZYĆ KAŻDY I ZROZUMIEĆ, ŻE TO JEST PRZEJAW PEDOFILSTWA DARIUSZA KWIETNIA!!!


  I NIECH NIKT NIE ZAPOMINA JAK DARIUSZ KWIECIEŃ KURWI SIĘ NA SEX KAMERZE Z JULIĄ SLODKACYCATKA25!!!!

  https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2WDF0QVVyQ2ZjZEE
  https://drive.google.com/open?id=0Bx9c7TEmacm2WThWQlRSZ1pkUzA  KOPIUJCIE TO I PODAWAJCIE DALEJ!!!
  NIECH TA K-URWA KWIECIEŃ NIGDY SIĘ Z TEGO NIE OTRZEPIE!!!!
  KAŻDY KTO BRONI DARIUSZA KWIETNIA, SPRZYJA MU, POKAZUJE SIĘ Z NIM, DZIAŁA WSPÓLNIE Z NIM ORAZ.......
  NIE POTĘPIA JAWNIE JEGO ZBOCZONYCH ZACHOWAŃ I ZAKŁAMYWANIA HISTORII, A NADTO PODŁEGO SKURWYSYŃSKIEGO POMAWIANIA, SZKALOWANIA, OPLUWANIA INNYCH LUDZI, TO......
  JEST TAKIM SAMYM ZWYROLEM PSYCHICZNYM JAK ON!!!!!

  KONIEC I KROPKA!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona o kwietniu z tymi materiałami już jest i działa. Google indeksuje.

   Usuń
 16. Proszę Państwa

  Jest piątek 2017 roku 7 kwietnia, godzina 21:14
  na forum http://rieseinnarzeczywistosc.pl/Forum/
  nie ma NIKOGO!!!!
  aNI JEDNEJ ZAREJESTROWANEJ OSOBY, CO NAJWYŻEJ 3 GOŚCI I TO PEWNIE JAKIEŚ PRZYPADKOWE OSOBY, KTÓRE I TAK BEZ ZALOGOWANIA SIĘ NIC NIE WIDZĄ.

  cO SIĘ STAŁO Z TYMI SETKAMI ZWOLENNIKÓW KWIETNIOWYCH DYRDYMAŁÓW?
  jAK TO MOŻLIWE, ŻE JESZCZE NIEDAWNO O TEJ PORZE W PIĄTKOWY WIECZÓR SIEDZIAŁO NA FORUM KWIETNIA KILKANAŚCIE ZAREJESTROWANYCH OSÓB I KILKANAŚCIE GOŚCI, A DZISIAJ ZERO LUDA????

  No gdzie som te fany wilkołakohybryd???

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam.Może mi ktoś wyjaśnić co to jest ta "diabelska fasolka" bo w necie to są tylko potrawy z fasoli i co to za słowo "kamieniolożka",tego też nie znalazłem,nawet google tego nie znalazł.Może chodzi o kobietę pracującą w kamieniołomach;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to żadna fasola, to był jego kamień żółciowy

   Usuń
 18. Wiecie co, wy piszecie te kalumnie na Pana Kwietnia bo zazdrościcie mu po prostu!
  To jest wielki odkrywca, historyk, badacz Riese, który stworzył własną dziedzinę nauki Kwietniotologię.
  Ma masę fanów, słuchaczy widzów, odkrywa tajemnice jeździ po świecie. Oczytany, wykształcony na poziomie facet i wy mu tego zazdrościcie...
  A jak bywa z ludźmi nadprzeciętnie mądrymi musi dawać upust swej mądrości stąd epizod z sekskamerkami i inne rzeczy ale to nie rzutuje na całokształt. Zobaczycie główna ulica w Głuszycy będzie imienia Dariusza Kwietnia bo wielkość ludzi uwidacznia się dopiero po śmierci...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nO TAK....

   w GŁUSZYCY TO STANIE POMNIK FACETA W CZAPCE MARINESCE I CIEMNYCH OKULARACH DOSIADAJĄCEGO PSA


   OD TYŁU :)

   Usuń
  2. Idźmy dalej, zamiast ul. Solidarności w Warszawie, ulica Dariusza Kwietnia, to brzmi dumnie ! I tablica honorowa, upamiętniająca jego poczęcie z wilczycy.

   Usuń
  3. Główna w Głuszycy darka kwietnia
   wylotówka nie wrocławska a londyńska
   nie Osówka a kwietniówka
   nie Włodarz a Moje Riese
   wreszcie nie Rzeczka a Cycatka25
   do tego Zamek Kwietnia zamiast Książ
   no i droga Wałbrzych - Jedlina estakada kwietniowa
   a w domu matki kwietnia wielka tablica i swieczki oraz codziennie świeże kwiaty
   tu żył głuszycki prorok, który widział wilkołaki wtdy kiedy one same siebie nie widziały...

   Usuń
  4. W domu kwietnia zrobić muzeum kwietnia ! Tu spał mały darecki, tam jadł żmije itd.

   Usuń
 19. Film dedykowany D. kwietniowi
  w tym zoofilia !
  https://www.youtube.com/watch?v=cSHC7R20Wn0

  OdpowiedzUsuń
 20. Tomek nie masz jakiejś piwnoicy by zrobić muzeum dariusza kwietnia? Fotki bzdur sekskamerki brednie albo ściana pamięci z wydrukowanymi zdjęciami z psem na czele i garnkiem do którego srał wielki darek...

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten blog robi za takie muzeum i skansen :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po śmierci DK trzeba go zabalsamować dla następnych pokoleń - mauzoleum dareckiego !!

   Usuń
  2. Gdyby znał dobrze jeden język np polski mógłby zbierać na crowfundingu na to a tak może zbierać na piwo strong z biedronki...

   Usuń
 22. To nowe forum rir oddaje rzeczywistość - kwietniowi pozostaje już praca na zmywaku w Abglii, a ponieważ on praca uczciwa nieskalony, na kamerkach spalony, a jako nałogowy potrzebuje stałej kasy na kilka swych nałogów, ludzie nie chcą za kilka funtów słuchac bredni, inni pouciekali kiedy biznes okazał się klapą, pozostaje mu tylko kraść bo na porzucenie nałogów się nie zanosi. Tak więc szykujcie paczki z pomarańczami i wazeliną zaadresowane dariusz k syn ... areszt ślezczy w ... to tylko kwestia czasu bo kolejna panna dająca dach nad głową to za mało by utrzymać się na powierzchni...
  toniesz april jak pisałem niedawno wystarczyło być uczciwym i mieć zasady, ale ty całe życie byłeś małym prowincjonalnym kombinatorem i kłamcą...

  OdpowiedzUsuń
 23. A pomyślcie sobie tylko o aukcji ubrań dareckiego, w tym jego sławnej czapki i okularów, ceny jak u Tifaniego, z czasem będą nabierać na wartości jak sukienki Merlyn Monroe.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zielarz ziel to musi być naprawdę jakiś jebnięty idiota. Tyle powiem. Te jego filmiki to chuj wie co mają oznaczać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, tak właśnie komentuję jego fimidełka na yt. Po co on to robi? Komu to potrzebne?

   Usuń

 25. Anonimowysobota, 8 kwietnia 2017 01:01:00 CEST
  Po śmierci DK trzeba go zabalsamować dla następnych pokoleń - mauzoleum dareckiego
  _______________€€€€€

  Dariusza ! koniecznie nalezy oddac di instytutu GUNTHERA von HAGEN ,Dariusz jest ,jak sam opowiadal HYBRYDEM UTWORZONYM PRZEZ NAZISTOW !-:) a wiec ,jest obiektem nie co dziennym. Wszystko bedzie pasowalo,ojciec Gunthera von Hagen ,byl wysokim oficerem SS.
  Dariusz na dodatek dostanie za zycia troche kasx od Hagena-:) za swoje zmodyfikowane cialo!
  Tutaj Dariusz bedzie soelniony na wystawach,
  KOTLET!!! a La Dariusz Kwiecien przy takim pomniku to pestka!

  OdpowiedzUsuń
 26. http://www.koerperwelten.com/de/stuttgart.html

  Dariusz !
  Gunther placi chetnym za zycia , niezle pieniadze -:)

  Co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten debil Kwiecień znalazł jakąś książke i myśli teraz ze dokopał się do źródła wiedzy o Riese i trzeba bedzie teraz historie na nowo pisac i przekonany jest ze jedyny na świecie ma dowód na to ze Riese bylo faktem.

  Debilu Kwietniu z niedojebaniem mózgowym - obejrzyj sobie profesjonalnych badaczy np. tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=NAmNpaQ7pg4

  To dowiesz sie że dowody, dokumenty oryginalne jest ich od zajebania w IPN i prywatnych rękach i są powszechnie znane, i nikt poważny nie czerpie wiedzy z propagandowych książek wydanych za komuny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dodatku książka zajebana z biblioteki, na której widać pieczątki

   Usuń
  2. Dariusz o tym wie, jak inni badają Riese i jak do tego podchodzą. Można zauważyć jak szlag go trafia z zazdrości. Niestety Dariusz nie ma takich predyspozycji jak pasja, długa i mozolna praca (na dodatek w bibliotekach - niemieckich także), szacunek do innych badaczy historii itp. Podejście do historii Dariusza jest proste jak cep lub otwarcie wrót do obory - walić freda i robić ze wszystkiego H i trzepać kapustę. Historia, dowody nie mają z tym nic wspólnego.
   Niemcy wymordowali tkankę tego narodu, ale nie złamali jego ducha - wręcz przeciwnie. Komuchy zrobili i to i to - skutecznie. Dopiero po dojściu do władzy PIS i zmianie mediów, widać bardzo wyraźnie jakie pobojowisko zostawili czerwoni!!! Dariusz jest tego obrazem. Obecnie trwa wojna medialna (dezinformacja), czego Dariusz jest także tego przykładem.

   Usuń
 28. Nie widze sensu w rozbieraniu szopki tych idiotow na czesci pierwsze-to banda kretynow i oszustow.
  Tak jabysmy nie wiedzieli ze na blogu najebala pierdyrliard osdslon krecac licznik skryptem, tak samo w chuja wali na youtube-ten kaleka umyslowy Ala Roszko siedzi tam i w gejowsko autystycznym pierdolnieciu jebie mu odslony na kilkudziesieciu zakladkach przegladarki lub autoodswierzaniu, skrypcie. Tez moge tak sobie dziesiatki tysiecy najebac, no ale trzeba byc pierdolnietym zeby tak samemu sie czarowac. To niczym pompowanie kutasa pompka i robienie mu fotek aby podbudowac swoje ego.

  Banda zjebow, idiotow zwyklych.
  Szkoda ryja strzepic-lepiej wytykac debilizmy przebieranca, pokazywac jak potyka sie o wlasne nogi bo to go boli a nie to ze wyjdzie ze na jego forum kurwa kradla materialy lub ze jest tam trzech idiotow na krzyz klakajacych sobei wzajemnie jak glupi do sera.


  OdpowiedzUsuń
 29. Witam.Wpadł mi do głowy taki pomysł aby zrobić listę zawodów,które wykonywał dareczek:
  -tkacz
  -kamieniarz,brukarz
  -przewodnik
  -saper
  -kartograf
  -pisarz(bajko)
  -rybak
  -kamieniolog
  -włamywacz,dewastator
  -naciągacz
  -aktor(nie zweryfikowane)
  i co wy na to,z niego jest prawdziwy człowiek renesansu.Jeszcze taka mała prośba,ostatnio zbierasz kamienie,więc nazbieraj tych kamieni pare kilo i jeden większy,przywiąż go do szyi i wiesz co dalej,do morza masz blisko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Placz w piecu, ale go nawet z takiej roboty wyjebali bo zawalil sprawe i nie napalil w piecu-napierdolil sie.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.