czwartek, 13 kwietnia 2017

DARIUSZ KWIECIEŃ PROFAN MIEJSCA SPOCZYNKU ROZSIADŁ SIĘ DUPĄ NA CZYIMŚ GROBIE I PIERDOLI SWOJE FARMAZONY UROJONE

Lucyferjanizm i Wielkie Otwarcie Wrót w/g Dariusza Kwietniahttps://www.youtube.com/watch?v=hXR-mKJcU2o


TO SKOŃCZONE BYDLE
ROZSIADŁO SIĘ DUPĄ NA GROBOWCU 
I NAWIJA TE SWOJE DYRDYMAŁY 
BEZCZESZCZĄC MIEJSCE CZYJEJŚ PAMIĘCI

Ludziska wprost nie do wiary, że to bydle posuwa się do tak karygodnych zachowań!
Brak mi nawet słów by to skomentować.
USIADŁO SOBIE BYDLE NA GROBIE
i udaje historyka snując plany na przyszłość.
Zobaczcie w kilka godzin od wstawienia materiału, a już ma prawie 6 tysięcy wyświetleń i 350 łapek w górę????
Nikt mi nie powie, że w kilka godzin to skompromitowane bydle ma 5674 odsłony i aż 350 łapek w górę rzekomych ludzi, których nie bulwersuje i nie oburza to, że to bydle siedzi dupą na grobie!
OCZYWISTYM JEST, ŻE KWIECIEŃ NABIJA SOBIE SZTUCZNIE OGLĄDALNOŚĆ I LAJKUJE.
Schizofrenia tak się u kwietnia objawia, że im większa kompromitacja tym bardziej che pokazać, że jest popularny i akceptowany i o to mu w sumie w tym wszystkim chodzi.
Bydle ma kilku pomagierów jak jego synalek i koniczyna, slodkacycatka25 i cały ten Tadeusz Krasnojarski, którzy mu w tym pomagają i tyle.
Tyle kompromitacji i wpadek od lat i dalej jego popularność ma wzrastać?
Czy to normalne?
Facet skompromitowany zachowaniem na ośrodku pod Soboniem gdzie przyniósł minę przeciw piechotną zostawiając ją tam, co spowodowało interwencję brygady saperskiej, facet skompromitowany pijackimi wybrykami i nasraniem do garnka, zdewastowaniem wynajmowanego pokoju, seksem z psem właściciela w trójkącie ze swoją partnerką, aferą sexkamerkową ze słodką cycatką, złodziejstwem na swoim forum treści z internetu, tysiącami niesprawdzalnych wymysłów nt. historii i wydarzeń, bzdurami o wilkołakach, dziesiątkami paranoicznych wypowiedzi o sobie samym, że gadał z wilkołakiem, że ma aurę z 666 esesmanów, że , że, kurwa nie zdołam tego wszystkiego z pamięci już nawet wymienić i on się cieszy, że ma tyle odsłon i lajków?
Nie, to nie jest prawda, prawda jest taka jak napisałem, sztuczna ilość wyświetleń i nabijania łapek.
Zobaczcie tego nie było jeszcze kilka miesięcy temu i dalej wstecz.
Im bardziej to bydle się kompromituje tym więcej mu łapek w górę przybywa?
Porównajcie sobie z dawnymi jego filmami.
Gołym okiem widać, że dawniej tych łapek miał o połowę mniej, a dziś tyle?
ZGŁASZAJCIE TEN FAKT DO YT
Jest w regulaminie mowa, że jeśli zostanie wykryte sztuczne nabijanie oglądalności to kanał może zostać usunięty, a że on to ewidentnie robi więc jest szansa.

Co do pierdolenia kwietnia w tym materiale to jak zwykle pierdolenie o zbieraniu materiałów do kolejnych książek, materiałów, których wiarygodności nigdy nie uzasadnił i nie pokazał, pierdolenie o materiałach o jakimś urojonym Bartniku, którego nikt na oczy nie widział, a on nigdy nie pokazał świadka jego istnienia, to samo o tym Jareckim.
CIĄGŁE PIERDOLENIE, ŻE JEŹDZI, PRZEPROWADZA WYWIADY-ROZMOWY
ale nigdy ani jednego nie opublikował i ani jednego świadka.
CZY WAM SIĘ LAMPKA NIE ZAPALA, ŻE TO SCHIZOFRENIK KŁAMIĄCY, ŻE Z KIMKOLWIEK ROZMAWIA I ZDOBYWA JAKIEŚ RZEKOME MATERIAŁY?
To czubek zapowiada, że w tych książkach czy książce zamieści opowieści ludzi potwierdzających istnienie tego Bartnika i Jareckiego i opowieści o hybrydach
A JA SIĘ PYTAM KIEDY ZOBACZYMY CHOĆ JEDEN WYWIAD Z KIMŚ KTO TO WSZYSTKO OPOWIADA I POTWIERDZA???


EJ WY DURNE MATOŁY, KTÓRE WIERZYCIE W PRAWDZIWOŚĆ PRZEKAZU TEGO CZUBA PYTAM WAS
kiedy się obudzicie i zrozumiecie, że to świr, który wszystko zmyśla?


SZAMANIZM-LUCYFERIANZM SIĘ ODRADZA, A WIELKIE MISTERIUM TRWA I WROTA SIĘ OTWIERAJĄ
co za brednie, no zwyczajne brednie i tyle upośledzonego mitomana.

Ogólnie idiota nawija cały czas bełkotem mieszając lucyferianizm, szamanizm, okultyzm, SS, Himmlera, koniec świata, przepowiednie Nostradamusa, z obecnymi papieżami i sytuacją polityczną na świecie w jeden bełkotliwy monolog niegramatycznie i nieskładnie sformułowany zawarty w jakimś apokaliptycznym zwidzie.


A "MORZE" JAKIŚ DODATEK NA ŚWINTA?
CZYLI MORZE NAD MOŻE?
KFJIECIEŃ!!!
W tym kontekście słowo "morze" powinno być napisane tak:
może
ZAPAMIĘTASZ MATOLE NIEDOUCZONY?
Bo jeśli może chciałbyś pojechać nad morze to możesz sobie nad tym morzem nastrzelać wstydu w tych rozmowach z historykami w rzekomym muzeum gdzie podobno jak głoszą twoi fani z koniczynowego szamba jesteś "pszefodnikiem"
KWIECIEŃ JESTEŚ CZY MOŻE NIE JESTEŚ.

86 komentarzy:

 1. Gall, wcale to nie jest śmieszne, mniej śmieszny jest nowy materiał kogoś, kogo juz inaczej nie można nazwać inaczej jak DEBIL. Debil siedzi na czyimś grobie i napierdala o hybrydach. Po prostu siedzie sobie. siedzie sobie na grobie. A czemu nie. Groby przecież do tego służą. Przychodzisz na cmentarz i siadasz sobie na czyimś grobie. To kurwa jest proste. Nie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nowym materiale ten debil i skurwiel siedzi na na grobie nekropolii książąt pszczyńskich z rodu Anhalt, a dokładnie usiadł na nagrobku księcia Ludwika Anhalta. Skurwielu przegiąłeś. Jeszcze nie wiesz co to znaczy, ale się dowiesz.

   Usuń
  2. Czyli ma dziad kasę na jazdę do Pszczyny, chyba, że dygał na gapę, bo co mu koleje zrobią, jak nie ma stałego miejsca zamieszkania?

   Usuń
 2. Ty kurwo posrana kwiecien!
  KRETYNIE!
  Wlasnie tacy profani...dokladnie takie debile od motyki jak ty prymitywie! profanowali i dalej niszcza nssza Dolno Slaska erbe! bydlaku niedouczony...
  Siedzisz na czyims grobie i pierdolisz sam chuju jeden NIEWIEDZAC CO! i czyj to pomnik.

  takie lajdaki jak ty i twoi przodkowie zapewne,doprowadzily do tego ze z prawie 2000! zamkow i palacy na ziemi Dolno Slaskiej
  ,pozostalo ich garstka!
  kwiecien.....masz szmato za to w morde!
  a w BRD to ty sie nie obwieszaj ze bedziesz przebywal ....bo sam oddam cie do Bundes Verfassung Schutz smieciu jeden.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo lepiej, bo profanacja jest przestępstwem federalnym, to trzeba do Bundes Kryminal Amt zadenuncjować.

   Usuń
  2. To nie jest niestety profanacja, tylko ideologiczny brak szacunku - podstawowego, elementarnego i ludzkiego. Przestępstwo w kategoriach moralności, nie prawa karnego (ewentualnie cywilnego)

   Usuń
 3. SKURWYSYNU. PRZEGIALES NAPRAWDE! JA CI DAM -AHNERERBE-
  kwik masz na bank problem!
  Wara parchu od DS.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiecień ciągnie cie do grobu.....

  OdpowiedzUsuń
 5. Gallu, może zamiast się produkować na tym blogu założyłbyś nowy kanał na YT, wgrał stare filmy i zaczął kręcić nowe? Nie mów, że tak się poddałeś. Przecież Twoje wypociny na tym blogu trafiają tylko do garstki już przekonanych osób. Jeśli nie zaczniesz działać na YT to Kwiecień będzie rósł w siłę, co już się przecież dzieje!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie odpoczywam od robienia mat. o tym kurwiu.
   Co do odbioru naszego bloga to się mylisz.
   W statystykach widać, że każdego dnia nasz blog odwiedza kilkaset osób z Polski.

   http://zapisz.net/images/152_wykaz_ods_on_naszego_bloga_z_o.png

   Mało?
   Chyba wystarczy by ci, którzy są zainteresowani tematem otrzymali najważniejsze informacje.

   Usuń
 6. 350 osób z łapkami w górę, którzy nie zauważyli, że debil przemawia siedząc na czyimś grobie? Niemożliwe, w kulturze europejskiej jest głęboko zakorzeniony szacunek do cmentarzy a profanacja jest najgorszym z możliwych upodleniem. A może nie wiedzą, ale się dowiedzą. Debil za to doskonale wie, na czym siedzi. Już on to dobrze sprawdził, że są to potomkowie Hohbergów. To ci sataniści, faszyści i lucyferianie. Oraz ta Daisy, co dawała dupy na ołtarzach satanistycznych. Tak było debilu? I skurwysynie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten kwiecień dobry jest w belzebubiźmie, bo już tylko na tym zboczeniu może robić kasę od naiwnych prostaczków i robiących w Anglii przy zmywaku u muziny lub pakistańca. A ja już wieczorem oglądnąłem tę głupotę i pierdyknęłem tradycyjnie łapkę w dół. A tak na marginesie, warto ustalić, gdzie i na czyim grobie cham siedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, gdzie to jest. Debil kontynuuje komunistyczną pogardę dla wszystkiego co nie było chłopskie i co nie było proletariatem w sensie czerwonego socjalizmu. To jest w Pszczynie, zamku Hochbergów (ci sami od zamku Książ i księżnej Daisy) a dupa Kwietnia zaszczyciła swoim chłopskim ciepłem nagrobek księcia Ludwika Anhalta (bardzo stara dynastia księstwa Anhalt-kiedy jeszcze nie było państwa niemieckiego, tylko niezależne państwa. Rodzina Anhalt przyczyniła się do ogromnego wzrostu gospodarczego Śląska. Później skoligacona z Hochbergami.)

   Usuń
 8. Kwiecień kiedy Ty się chłopie opamiętasz!!!! Pamiętam jakiś jego zimowy czy jesienny materiał, gdzie stoi przy czołgu i mówi że to broń lucyferian. Tak więc Panie Kwiecień, będąc w NSR byłeś Pan za Pan brat z takimi pojazdami! Korzystałeś z takich pojazdów(być może nie jeździłeś ale jakieś ćwiczenia czy coś, więc takie pojazdy były wokół Ciebie) i jakoś Ci to nie przeszkadzało! Korzystałeś z ich wsparcia, Twoi koledzy z woja także więc byłeś jesteś i będziesz tym swoim lucyferianinem! Straszysz tych wszystkich jełopó lucyferianami którym Ty sam durniu jesteś! Skoro czołg jest narzędziem szatana to może Twoja wojskowa odzież w różne kamuflaże także! Przecież taki mundur jak nosisz ma przecież ochronić(uczynić mniej widoczną) załogę tych właśnie czołgów które są dla Ciebie ucieleśnieniem zła(lucyferian, szatana czy czego tam jeszcze!) Sam się pogrążyłeś tymi Kwietniami-bredniami! A tych wszystkich Bartników, Jareckich czy innych pederastów można sobie o kant dupy rozbić! Zrozum to w końcu kmiocie z koziej dupy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie , kwiecien nie jest w bandzie Lucyfera, nie przyjeli go bo podpadl Jopkowi ( wypil wiecej wina pod sklepem, jak wskazywal znak na nalepce-:) kwik ubieta sie tak by go nie rozpoznano, po sex-kamerkowej aferze ....
   gdzie kwiecien na filmie bierze "julke -slodka cycatka 25-" od tylu a jej maz ,od przodu,mowiac pijackim belkotem do kamerki...CO!? KURWA! MAM WAM JESZCZE DUPE POKAZAC?-:)
   kwiecien nawet nie uzywa swojej Arafatki.
   dlatego gluszycki PORNO STAR chodzi tez tylko podziemiami-:)

   Usuń
 9. Ponawiam pytanie... Ile osób popierających walkę Galla z kwietniową gnidą zgłosiło do YT lewe nabijanie przez tego parcha odsłon swoich filmideł?
  Komentowanie na blogu to jedno, ale ważniejsze jest realne działanie.
  Ja zgłaszałem ten temat do YT ok. 10 razy.
  Weźcie się do roboty a nie pierdolcie bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję tego nie zgłaszać w żadnym wypadku. Jest to dobitny przykład kim Kwiecień jest. Ten materiał może zrobić więcej dobrego dla świata i ludzkości niż penetracja cycków lub odwrotnie. Nie zgłaszać.
   Kwiecień oczywiście robi to celowo, aby wywołać sensację, bo mu oglądalność spada. Kontrowersyjny chce być. Taki do przodu, poza schematami. Głosiciel nowej wiedzy. Przytul misia, normalnie.
   Nie zgłaszać. Sam to pewnie skasuje niedługo.

   Usuń
  2. Jeśli nie ma wlaczonego kanalu z monetyzacją, to YT ma to gleboko w dupie czy sobie nabija ogladalnosc czy nie.

   A jeśli ma kanal jako zarabiający na oglądalności - to jak najbardziej powinien bana dostać i myśle ze juz dawno by dostał bo roboty takie cos by wyłapaly bardzo szybko.

   Usuń
 10. RACJA ,ja dotad nie zglosilem nic ,przyznaje ,ale zaraz to zrobie.

  OdpowiedzUsuń
 11. To nie chodzi tylko o ten filmik. chodzi o całą "działalność" Kwietnia. YT to jego jedyne miejsce przekazu. Dlatego jak mu zamkną kanał to zniknie i z głowy. Chyba nikt z Was nie wierzy, że ktoś z nim w ogóle rozmawia o historii. Jakieś wywiady? Świadkowie? Książki? Bez jaj, przecież to dno. Zniknie z YT -
  zniknie z oczu i po temacie.

  OdpowiedzUsuń
 12. ha ha ale bełkot tego asystenta (czyt. zastępcy prezydenta vel cesarza) wszyscy co się cesarzowi sprzeciwiają są z automatu wykluczeni stają się wrogami a jak pracują w UM tracą pracę, Wałbrzych brudny, skorumpowany, zadurzony do tego patologia ma więcej do powiedzenia niż normalni ludzie, dla tej patologi przy Kilińskiego remontują budynek za grube miliony, aaaaaaa jeszcze nowe kamienice dla układzików i wszystko by żyło się lepiej na koszt podatnika

  https://www.youtube.com/watch?v=7wgzW1YB_X8&spfreload=10

  OdpowiedzUsuń
 13. 1

  W kwestii dziadowania dariusza kwietnia znalazłem w archiwach taką oto jego notkę z bloga hehe:

  http://dlaidiotow.blox.pl/resource/wycinek_tematu_na_forum_pasja_i_szukanie_prawdy.jpg

  Tak to onegdaj daruś wzbudzać litość próbował i szukał ludzi dobrego serducha by go wsparli.
  I to bydle dziś wypisuje z anonimów na sidora, że ma długi, nie ma domu i inne kłamstwa a sam o sobie pisał, że jest nikim i nic nie ma.

  O i jeszcze takie cóś znalazłem :)
  Daruś dorobliewicz starych lektur wyprzedaje się bo nie ma na zupę

  http://dlaidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc10_maja_2013awycinek_.jpg

  A tu jak darunio wieszczył kilka lat temu straszliwe mrozy -40 stopniowe i co? I ch... d.... i kamieni kupa:

  http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc__Dowody_leja_sie_z_nieba_wycinek.jpg

  PS
  Zobaczcie jakim już wtedy bełkotem pisał i jak musiało mu odbijać po kilku piwkach hehe.

  A TUTAJ DARUNIO OPISUJE JAK GO GONIŁA WŁOCHATA MAŁPA!!!!

  http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Riese__Inna_Rzeczywistosc__Hybrydy_i_cuchnace_stwory_811_789.jpg

  ZWRÓĆCIE UWAGĘ JAK DOROSŁY CHŁOP UŻYWA tzw przezwisk typu Tymasz PiS Wor z UFO Dewiacje.
  Widzicie? Dorosły chłop jednak jest zdolny do takich szczeniackich odzywek i zwrotów więc kto na tym forum tak poszczekuje na Tomasza? Nie kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   A tiutaj macie drodzy czytelnicy screnika z wpisu darunia jak w starym dobrym stylu znanym od lat obrzuca łajnem Tomasza i innego dawnego swojego kolegę pomawiając ich obu o......

   O ŚWIADCZENIE USŁUG SEKSUALNYCH!!!!

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Kwiecien_o_mnie_na_antyhejter.jpg

   No co?
   Przecież to stara metoda darusia kwietnia gdy ktoś mu nadepnie na odcisk pomówi od zboków i dziwek.

   A chcecie zobaczyć jak intelektualnie zdolny jest darunio i jak potrafi w swej wściekłości KONSTRUOWAĆ DŁUGIE ELABORATY PEŁNE OSZCZERSTW, POMÓWIEŃ I ŁAJDACKICH PLUGASTW?
   No to mata :

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/historyjka_kwietnia_1.jpg

   Zobaczcie ile on musiał włożyć w te wpisy intelektualnego wysiłku zakrapianego zjadliwością by to napisać.
   I wy myślicie, że daruś to taka cicha woda co nie wchodzi na to forum i nie wypisuje podobnych oszczerstw?

   Ale teraz będzie HIT nad HITY.
   Gdy daruś dostawał szału i wścieklicy umysłowej potrafił za jednym zamachem jebutnąć na blogu kuni cynki 8 komentarzy jeden za drugim:

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/SIDOR_STRZELA_SAMOBOJA_31kwiecien_ze_swego_konta.jpg

   Napisał raz, pomyślał chwilę i postanowił jeszcze coś dowalić, pomyślał-ech za mało jeszcze mu popierdzielę, i tak 8 razy.
   Maniak i psychopata? Oczywiście i zobaczcie na styl tych oszczerstw i pomówień.

   Swego czasu kwiecień wysyłał pogróżki telefoniczne i oszczerstwa wobec swego dawnego kolegi, który o tym napisał;

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Karol_Sawiak_wyjasnia_sytuacje_z_Kwietniem_7.2.2014.jpg

   Tak potrafił się zachowywać kwiecień wobec wielu ludzi i robi to do dziś bo i dziś wysyła podobne esemesy właścicielowi ośrodka pod Soboniem.

   A tu macie drodzy czytelnicy przyznanie się Dariusza kwietnia do DONOSU na Tomasza Brożka do CARITASu

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Prawda_Tomasz_Brozek_i_Karol_Swiak_2wycinek.jpg

   Bydle doniosło do CARITASU, że Tomasz Brożek oszukuje Caritas i wyłudza pieniądze po spaleniu mu się domu. Jednak by się tego wyprzeć i złagodzić swój plugawy czyn kwiecień wymyślił kłamstwo, że to co przekazał Caritasowi nt. Tomasza Brożka jakoby wiedział od Karola Sawiaka i Tomasza Brożka.
   I tym sposobem właśnie się ludziska dowiedzieliśta prawdy jak to darunio kwietniunio chcąc zaszkodzić swemu dawnemu koledze, któremu spalił się dom, a z którym niegdyś łączyły go bardzo zażyłe stosunki /……????/ powiadomił Caritas o rzekomych nieuczciwych machlojkach Tomasza Brożka, w wyniku czego na długi czas Caritas wstrzymał Tomaszowi Brożkowi pomoc po spaleniu mu się domu.
   Kwiecień i co na to powiesz?

   Mamy takich screenów-dowodów na skurwiałość tego zjeba setki!!!!
   To tylko nikła część jaką to bydle spłodziło przez 6 lat swej działalności na swoim blogu, blogu koniczyny i kilku innych stronach.
   Gdybym chciał to opublikować wszystko nie zdołali byście przeczytać tego przez tydzień.

   Usuń
  2. Tomek B. nigdy nie byl “serdecznym przyjacielem” Kwietnia a ich znajomosc ograniczala sie do tego ze Kwiecien przyczepil sie do ZGE jak rzep do psiego ogona i za nimi lazil absolutnie nic nie wnoszac.
   Za to jak pokazali mu miejscowke to z trusi w drugim planie, Kwiecien rozkrecal sie przd kamera, gwiazdorzyl i cwaniaczyl-przed kamera-bo normalnei nie mial nic do powiedzenia w tematach.
   Reszta przecierala oczy i z usmiechem patrzyla co za spektakl odstawia, toczyla z niego beke, tak bylo zanim wyproszono go z towarzystwa.
   „Hitler” (T.B.) mial Kwietnia za matola od poczatku i robienie z nich przyjaciol to co najmniej nieporozumienie, byl do niego nastawiony neutralnie-ot jakis bajkopisarz sie zakrecil kolo ekipy, jest wesolo, jest co wypic, posmiac sie, ot co.

   Co do donosu Kwietnia-to nie tyle Tomka ubodlo, tylko jego matke i mala siostre. Przypomne ze stracili cala gotowke i dokumenty w pozarze, matka zostala dotkliwie poparzona i kasy nie mieli doslownie zadnej, nawet na jedzenie czy lekarstwa.
   Kwiecien wtedy prawie dobil ich tym falszywym donosem. Wyobraz ze idziesz kupic cierpiacej matce lekarstwa a tu okazuje sie ze wstrzymano kase i nie ma na srodki przeciwbolowe-i cala noc spedzasz w jednym pokoju z wyjaca z bolu kobieta i malym dzieckiem.
   Nic tylko sie powiesic.
   To wlasnie dzielo Kwietnia za ktore ma u mnie wpierdol, ciezki wpierdol jak spotkam smiecia.

   Usuń
  3. Zgadza się tak właśnie było.
   Kwiecień kręcił się koło Tomka Brożka z pewnego powodu, o którym wie najbliższe grono jego kolegów.
   Kwiecień chciał to wykorzystać, ale Tomek Brożek na to nie pozwolił.
   Kwiecień wówczas bezdomny całkowicie, jeszcze tej suku z Łodzi nie wykorzystywał, kręcił się koło niego by pospać u niego i wejść z nim w zażyłe stosunki.
   Sprawy nie chcę ujawniać, choć bym mógł, ze względu na los jaki spotkał Tomasza Brożka, a znam szczegóły sytuacji.
   Gdybym to ujawnił to kwietnia rozjebał bym tym bardziej niż wszelkimi dotychczasowymi aferami, skandalami i wyskokami jakich się dopuścił.
   Na miejscu Tomka Brożka za to co go spotkało, a co było w dużej mierze zasługą kwietnia o ile nie w pełnej mierze/.../ wyjawił bym pewne fakty oficjalnie, ale póki sam tego nie zrobi prawdy jedynie możecie się domyślać.
   Ale nigdy nie wiadomo jaką decyzję podejmie Tomasz Brożek i wtedy kwiecień.....
   wesołego alleluja.

   Usuń

  4. “Hitler” po poczatkowym bardzo ciezkim okresie poradzil sobie po tej tragedii, znajomi mu troche pomogli, zabral sie ostro za robote (znalazl ja na drugim koncu kraju-jako robotnik, tak zeby miec gdzie spac-w kontenerze robotniczym).
   Dzis ma dobrze dzialajaca firme budowlana, spychacze, ciezarowki, planuje ziemie pod duze inwestycje daje prace calej ekipie ludzi.
   Dorobil sie od zera a dokladniej od dotkniecia dna po tej tragedii, zapierdalal bez wytchjnienia kilka lat i dalo to efekty.
   Mom nadzieje ze uzyje swoich pieniedzy ktore teraz ma aby ujebac tego smiecia-ale to juz jego decyzja.
   TB jest w porzadku, nie ma go co mieszac w bagno, juz sie dosc nacierpial.

   Usuń
  5. Ta historia jest co najmniej lekko wk*wiająca. Przyjdzie ten czas Kwiecień, masz to jak w banku. Najbardziej powinieneś się bać tych, którzy nie krzyczą, nie hałasują i nic nie mówią. A ewentualne boskie przebaczenie świętych ludzi nie oznacza odpuszczenia ci karmy. Ta jest znacznie gorsza od zemsty kogokolwiek.

   Usuń
  6. Bożek to jest gość, jedyny, który nie dał się temu pijaczynie kwiecieniowi wyportkować na kasę. I chwała mu za to!

   Usuń
  7. W tej sprawie przytocze jeden z emaili od Tomka B., wtedy jeszcze nie wiedzial ze zrodlem jego problemow byl donos Kwietnia ktory to w najlepsze udawal kolege, na ale cala intryga gluszyckiego pokurwia wyszla na swiatlo dzienne:


   "Mail od Tomka:

   Adres:
   Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
   ul. Bema 32-34, Zielona Góra
   z dopiskiem Jolanta Brożek "Przytok"


   Jeśli chodzi o KRS to dostałem informacje że jutro na 14 mam przyjechać ustalić szczegóły w Caritasie...

   Najpóźniej do wtorku powinienem mieć już KRS

   Z mamą ustaliłem że będziemy brać wszystko żeby później ktoś nie zarzucił nam że jesteśmy wybredni i przebieramy w pomocy. Bo nie ukrywam w chwili obecnej jest potrzebna gotówka na specjalistów, na np. na fundusz do lekarza pulmonologa i laryngologa termin na 21 kwietnia, prywatnie w ciągu 2-3 dni wizyta 120, zabieg na pobudzenie mięśni kończyn dolnych i prawej dłoni( jest nie dowład) na fundusz w maju, prywatnie 170. Dziś po znajomych udało mi sie zdobyć skierowanie na refundowaną rehabilitacje tej reki i inhalacje krtani/strun głosowych (prawie w ogóle nie mówi) no ale dopiero od 13 Lutego gdzie od 7 Stycznia jest zalecenie ze szpitala że ma takie inhalacje mieć przeprowadzane codziennie jeżeli chce powrócić do normalności i w ogóle mówić. Dziś trzeba przystawiać ucho żeby cokolwiek usłyszeć. I takie zabiegi codziennie 19zl mnie kosztują. Oszczędności które miałem są na wyczerpaniu. Ostatnio coraz częściej odmawiam sobie pijąc tylko mleko które dostalismy w Caritasie przez cały dzień, by mama mogła iść na rehabilitacje, wole żeby to ona zjadła ...

   Staramy się o mieszkanie socjalne z miasta, ale ze cała rodzina nie miała meldunku, idzie to jak krew z nosa, częściej słyszę nie niż tak. Być może gdy nagłośni się to w TV to wójt, prezydent otworzą oczy i popchną tych urzędasów do przodu. na 36m2 mieszkamy w 6 (4+2 dziadków). Jak to nie ruszy w miarę szybko to matka zanim sie wyleczy to trafi do wariatkowa. Dziadkowie dają w kość, ciężko sie z nimi wspólnie żyje.

   To jak by co to jestem po telefonem. Bardzo Wam dziękuje za to wszystko. !


   Numer konta już jest poprawny "


   Tu teks w gazecie o tej tragedii:
   http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/art/7953328,pogorzelcom-bez-adresu-nikt-nie-chce-pomoc,id,t.html

   Kwiecien za to splonie w piekle.

   Usuń
  8. W jaki sposób dowiedzieli się, że cofnięcie pomocy było związane z czyimś donosem i że to zrobił Kwiecień?

   Usuń
  9. Tu masz przyznanie się dariusza kwietnia do DONOSU na Tomasza Brożka do CARITASu

   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Prawda_Tomasz_Brozek_i_Karol_Swiak_2wycinek.jpg

   Bydle doniosło do CARITASU, że Tomasz Brożek oszukuje Caritas i wyłudza pieniądze po spaleniu mu się domu. Jednak by się tego wyprzeć i złagodzić swój plugawy czyn kwiecień wymyślił kłamstwo, że to co przekazał Caritasowi nt. Tomasza Brożka jakoby wiedział od Karola Sawiaka i Tomasza Brożka, robiąc z Karola dezinformatora i oszusta.

   Usuń
  10. Kwiecien sie przyznal jak zrobila sie afera, wczesniej chwalil sie tez swojemu funflowi.

   Usuń
  11. Karola to skurwiel z gluszycy chial w to wrobic a Karol pomagal wtedy Tomkowi. Lysy chuj szkodzil jak mogl i oczernial tych ktorzy niesli pomoc, ba samego poszkodowanego stawial w zlym swietle ze to jego wina(niby kurwa jaka?), ze nawet on przeszkadzal jasnie kurwa kietwniowi w pomaganiu mu.

   Taki z niego kawal bezczelnego skurwysyna, jebnienty pojeb o wyjatkowo podlej naturze.

   Prawda byla taka ze to kwiecien zmienil ten numer zeby ukrasc kase ktora pojdzie na rodzine Tomka a potem chwycony za reke mataczyl i lgal skurwiel.

   Usuń
  12. I z tego trzeba zrobić osobny DUŻY materiał, czy już był zrobiony? Niestety to "przyznanie się do winy" jest napisane przez kogoś tak najebanego, że nic nie można zrozumieć:
   http://dlaiidiotow.blox.pl/resource/Prawda_Tomasz_Brozek_i_Karol_Swiak_2wycinek.jpg

   Ja nic nie łapię, bez chronologicznej i szczegółowej analizy. Tłumaczenie jest potrzebne każdego zdania.

   Usuń
 14. No k* j* m*, chciałoby się powiedzieć na to:

  "Były prezydent postanowił zabrać głos ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jak podkreślił, przyszedł "wielki czas na prawdę" o jej przyczynach. Tak więc "prawdę" tę Lech Wałęsa postanowił przedstawić zaczynając od końca.
  "Zawsze kiedykolwiek pojawiały się jakeś problemy związane z lotem przychodził do Prezydenta Pilot z pytaniem co robimy w tej sytuacji.Tu było podobnie.Więc złą, nieodpowiedzialną, fatalną decyzje podjął Prezydent Lech Kaczyński" – pisze Wałęsa (pisownia oryginalna - red.). Jak dodaje, to Lech Kaczyński "funkcyjnie jest odpowiedzialny za ten wypadek i śmierć Swoją i całego zespołu".

  link: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wa%C5%82%C4%99sa-wyjawia-prawd%C4%99-o-katastrofie-smole%C5%84skiej-decyzje-zawsze-podejmowa%C5%82-jaros%C5%82aw/ar-BBzHWEv

  Wniosek z tego jest taki, że cokolwiek nie zostanie udowodnione Lechowi, on i tak będzie mówił swoje, nawet o czymś, o czym nie ma pojęcia. Skąd to znamy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby ktoś nie wiedział, samolot nie lądował tylko podchodził do minimum 100 m, czyli decyzji o lądowaniu, lub odejściu na drugi krąg. Tak też się stało i taką decyzję podjęli piloci. To nie ma nic wspólnego z decyzjami Lecha Kaczyńskiego, a robienie z niego kompletnego debila jest nieładne. Stare metody czerwonych.

   Bardzo ciekawy nowy materiał na temat ostatnich ustaleń komisji smoleńskiej. Tym razem nie jest to biadolenie Maciarewicza i Lecha, przedstawianych przez czerwonych jako nawiedzonych debili, tylko CZYSTA LOGIKA, MATEMATYKA i NAUKA. Proszę bardzo, niech ktoś to teraz obali posługując się tymi samymi metodami.

   https://www.youtube.com/watch?v=AVOGHa-l5Gs

   Komucha można poznać po tym, ze będzie jak diabeł unikał logiki i faktów. Wie, że z nimi nie wygra.

   Usuń
  2. Jeszcze w temacie, ciekawy i kluczowy trop w całej tej sprawie i odpowiedź - nie jak, ale dlaczego.

   https://www.youtube.com/watch?v=IRbI9JSE2RA

   Usuń
 15. A "MORZE" JAKIŚ DODATEK NA ŚWINTA?
  CZYLI MORZE NAD MOŻE?
  KFJIECIEŃ!!!
  W tym kontekście słowo "morze" powinno być napisane tak:
  może
  ZAPAMIĘTASZ MATOLE NIEDOUCZONY?
  Bo jeśli może chciałbyś pojechać nad morze to możesz sobie nad tym morzem nastrzelać wstydu w tych rozmowach z historykami w rzekomym muzeum gdzie podobno jak głoszą twoi fani z koniczynowego szamba jesteś "pszefodnikiem"
  KWIECIEŃ JESTEŚ CZY MOŻE NIE JESTEŚ.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gluszycki profan bedzie przewodnikiem ,ale pradu elektrycznego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Rzygam juz tym przewodnikiem prądu, który tuła się po Polsce szukając bezpiecznego schronienia i naiwnej idiotki, która go utrzyma da dach nad głową i własną dupę...
  Kwiecień wyjedź za Odrę do bundesKalifat Deutschland i tam opowiadaj bajki o wilkołakach. Tam znajdziesz wielu potomków SS i mieszkańców którzy uciekli z twych okolic i przestań nam zatruwać życie swymi bredniami i swoją skompromitowaną osobą...

  OdpowiedzUsuń
 18. LUCK.... ZA CO CHCESZ NAM GO PODESLAC? -:)

  Powiem tak!
  My wygnancy z DS zrobilismy jeden podstawowy blad...jakiego juz nigdy nie popelnimy!
  Dzisiaj wiemy jak zaradzic ,juz jak nas imogranci wygnaja....z naszych ziem,
  wiecie jak nastepny rsz postapimy-:)
  NIGDY JUZ NIE BEDZIEMY BUDOWAC DWORCOW -:)))  OdpowiedzUsuń
 19. Luck-:)
  Zdziwil bys sie ilu SSmannow zylo po wojnie w Polsce-:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Tomasz, zielarz znowu działa:

  "POJEDYNEK GIGANTÓW - RYBY"

  https://www.youtube.com/watch?v=STctJiolbAI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko ciekawe co niby ma mnie ośmieszać w tych fragmentach jakie pokazał?

   Usuń
  2. A ja się dalej zapytowywuję, co z Julią i tym jej zmartwionym dzieckiem. Wiesz coś o tym więcej?

   Usuń
 21. Wesołych Świąt!

  Dziwne, wilkołak z Głuszycy nie składa swoim fanom życzeń?
  Co za maniery?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tyra na kutrze, aby zarobić na nowy mikrofon...

   Usuń
 22. UWAGA DOBRA WIADOMOŚĆ.

  OTO IP GUCIA MRUKA

  77-254-151-230.adsl.inetia.pl 77.254.151.230

  USTALILIŚMY TO PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ.
  Jeszcze nie ustaliliśmy jego dokładnych danych i namiarów, ale to kwestia czasu.
  Gdyby ktoś chciał pomóc tak by nie trzeba było wydawać kasiory na kogoś kto to ustali to będę wdzięczny.

  Gutek wiesz, że masz przejebane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tymczasem zapraszam na forum Głuszycy byście przeczytali komentarze od wczoraj rana, bo jutro 3/4 z nich pewnie admin usunie:

   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html

   Skurwysyn pisał komentarze podpisując się tymi samymi nazwami co my, podawał się za kwietnia, za hutmena, moto turystę, prestissimo, gangFryzjera, tomasza sidora itd, tylko po to by napuszczać kwietnia na nas, a nas na kwietnia.
   Czytając te komentarze bez trudu jednak mimo takich samych często podpisów połapiecie się kto co pisał.


   Usuń
  2. PS
   Komentarze z wczorajszego dnia zaczynają się m/w od 3-4 strony.

   Usuń
  3. TAK SKOŃCZY IDIOTA GUCIO MRUKwtorek, 18 kwietnia 2017 08:49:00 CEST

   Guteńku masz pecha bo moja znajoma pracuje w punkcie Netii w Krakowie na Aleksandry 11 i łatwo cię namierzę. Potem Tomkowi dam twój adres i on będzie wiedział co z tobą zrobić :)
   Gutek to twój stały IP 77-254-151-230.adsl.inetia.pl 77.254.151.230 już się dowiedziałem. Reszta to czysta formalność.

   Usuń
  4. Małe szanse by pracownica punktu obsługi miała dostęp do systemu. No chyba, że skurwysyn akurat w tym punkcie podpisywał umowę to tak.
   Ale wystarczy, że Twoja znajoma zna dobrze kogoś z samej Netii to co innego.

   Usuń
  5. netia to jeden z najgorszych dostawców netu tak ten idiota ma tego netiaspota to może mieć bardzo ale to bardzo przejebane, wiem bo mi dali dwa lata temu to gówno na szczęście na łączach Dialgu nie chciało działać po za tym ten gówniany dostawca, ma możliwość zdalnego resetu tego netiaspota oraz mogą czytać pocztę i rejestrować ruch wychodzący i przychodzący, teraz mam innego dostawcę przynajmniej net mi śmiga bo to co netia oferuje to ten z T mobaila w telefonie mam szybszy

   Usuń
  6. Mam takie prośbę abyś nie wprowadzał ludzi w błąd. Posiadam net w Netii od 18 lat i nigdy nie narzekałem. Nigdy ale to nigdy nie reklamowałem ich łączy. Problem nie tkwi w Netii tylko w macierzystym dostawcy który specjalnie robi problemy. Wiem co mówię bo brat będąc najpierw w tepsie przejechał się po ich autostradzie i zakupił Netię ale na łączach tepsy tragedia. Kiedy Netia weszła do jego domu zrezygnował z tepsy i podpisał umowę z Netią. Net ożył. Kolega waży słowa bo pisanie w tak prostacki sposób o firmie o której nie powiem złego słowa jest zniżanie się do poziomu Kwietnia a tego raczej nikt tu chyba tego nie chce? Pozdrawiam!

   Usuń
 23. remarks: ---------------------------------------
  remarks: In case of abuse from our address range
  remarks: please contact abuse@inetia.pl
  remarks: ---------------------------------------

  tu jest email do zglaszania naduzyć.
  abuse@inetia.pl
  wyslac na tego maila co odpierdziela w sieci i jak sie zachowuje publicznie.
  i pozamiatane.

  gostek ma internet w Netii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAK SKOŃCZY IDIOTA GUCIO MRUKwtorek, 18 kwietnia 2017 08:51:00 CEST

   Mam znajomą w punkcie Netii w Krakowie i szybko przygłupa się namierzy.

   Usuń
 24. Ostatni wolny mechanik. Człowiek, który buldożerem wypowiedział wojnę Ameryce

  http://tech.wp.pl/ostatni-wolny-mechanik-czlowiek-ktory-buldozerem-wypowiedzial-wojne-ameryce-6111497051203713a?src01=6a4c8&src02=facebook_tech

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowiek zrobił wszystko co mógł by obronić swoje życie i byt. Można mu tylko pozazdrościć cierpliwości i determinacji w walce z kilkoma skurwysynami, którzy go doprowadzili do takiego stanu i tego, że wystarczyło mu WYROZUMIAŁOŚCI wobec sędziów i tego właściciela firmy przez, którego miał kłopoty, że ich nie wystrzelał, a tylko zemścił się na przedmiotach martwych.

   Usuń
  2. Media to potężniejsza broń niż jakakolwiek inna. Tego buldożera zawsze przedstawiali jako wariata i świra. Nikt się nie zająknął o motywach.

   To jest właśnie powód dlaczego czerwoni tak długo się utrzymali.

   Usuń
 25. he he dyktatorek tusk :D

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18010213_225263834621818_3054872714542849822_n.jpg?oh=35e3166187c1e3216b4d9fbfa3dc6f44&oe=599019FE

  OdpowiedzUsuń
 26. chętnie bym zajebał w mordę koniczynie.

  OdpowiedzUsuń
 27. Polecam wszystkim trzeci, celny strzał, temu matołowi kwietniowi, centrycznie między kaprawe alkoholiczne ślepia. To Mistrz, Pan Moto, zobacz https://www.youtube.com/watch?v=D-DvWtnQu9w&t=6s Pozdrawiam wszystkich. A przy okazji gdzie ten matoł kwiecień sprzedaje kubeczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na forum Głuszycy
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html

   ktoś wstawił gadżety sprzedawane przez Dariusza kwietnia

   https://zapodaj.net/197ce0a911dc5.jpg.html

   https://zapodaj.net/76e21a7a885c0.jpg.html

   https://zapodaj.net/8c205d8d3e385.jpg.html

   https://zapodaj.net/7bde60d4aeb73.jpg.html

   https://zapodaj.net/b346134ba7d7f.jpg.html

   https://zapodaj.net/65fded514d9a3.jpg.html

   Usuń
  2. Najelpszy kubeczek to 1 i 3. Super robota.

   Usuń
  3. Buahahahahaha
   Rozsławił Głuszycę nasz darek:)
   połozył knajpę, agroturystyki i prostytucję
   chyba nie ma po co tam wracać...
   no ale on tyra na kutrze przecież:)

   Usuń
 28. Jak czerwona zaraza chce podzielić naród polski:

  Gdańska policja prowadzi śledztwo ws. zniszczenia muralu, przedstawiającego postać majora Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszko".
  Więcej:
  http://trojmiasto.onet.pl/spor-o-lupaszke-w-gdansku-patrioci-kontra-ubecy-czy-przeklamywanie-historii/47jn0be
  Tekst z Onetu, który jest organem niemieckim w Polsce.
  Jest on napisany "właściwie" dla tych organów.
  Ale tam zobaczycie zdjęcie i napis - MORDERCA! na muralu.

  Moim zdaniem to robota na zamówienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To napisał ktoś pokroju kwietnia dla, którego Łupaszko to morderca, który kazał riesać Polaków.

   Usuń
  2. wyjąłeś mi to z ust, dlatego też zaproponowałem ten materiał, kwietniołaki są w narodzie

   Usuń
 29. Jednym z głównych szabrowników w tamtych terenach był papcio kwiecień, ormowiec ze swoim szwagrem milicjantem. Innym szabrownikiem był miejscowy menel, ksywa jarecki i jego, na onczas nieletni siostrzeniec jaranty, ponoć syn jednej pohitlerowskiej strzygi, a obecnie istotniejszy diler zioła riesegórskego. Szwagier milicjant do tropienia fantów używał jednego autochtońskiego wilkołaka, brodka, którego wypożyczył od tropiciela i alkoholika bartnika. Ale szwagier milicjant, jak to w rodzinie kwietniów, wyportkował bartnika na kasie z szabru, za co ten go ubił wilkołakiem zionącym ogniem helmuta toda, kuzyna józefa szpera, syna alberta hitlera, na śmierć. Stary kwiecień ratując swoją egzystencję darmozjada i złodzieja, w tym wyrobisko fantów, najebał patykiem jareckiemu tak, że temu się w tym niezbyt rozwiniętym rozumku całkowicie się pomieszało. Jarecki zbajtlował młodego i głodnego kwietnia darka i wciskał mu ciemnoty, mówiąc niekiedy w dla prostaczków niezrozumiałym języku. Kwiecień twierdzi, że mówił w wymarłym dialekcie asyryjskim, co zapisał w notesie. Dziadyga cwaniak zagórski, abra, kadabra, hokus, pokus, chciał ten tekst publikować na swojej harmonii przekrętu naiwnych, lecz darek, co ma w naturze, pomimo wziętej niemałej zaliczki, tekstu nie udostępnił. Ponoć słynny notes zastawił w knajpie u niedziółków za niezapłacone chlanie. Mimo to darek ma swoich fanów, którzy radość i uważanie dla niego moralizują tekstami na płocie w Głuszycy. Polecam film, bystrego i rzeczowego obserwatora Pana Moto Turysty https://www.youtube.com/watch?v=D-DvWtnQu9w. Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 30. Tusk przyjechał na centralny w warszawie, a w klapie marynarki ma żółty kwiatek.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kopaczowa popierdala za nim i też mieć żółty kwiatek :)

   Usuń
  2. Dziś 74 rocznica powstania w Warszawskim Getcie.

   Usuń
  3. Tak wiem.
   Ja się zastanawiam jakby to powstanie wyglądało gdyby alianci zrzucili kilka transportów broni do tego getta żydom? Z pewnością miało by całkiem inny przebieg, a gdyby jeszcze zbiegło się to z powstaniem warszawskim i pomocą aliantów czy choćby ruskich to niemcy nieźle by dostali w dupę.

   Usuń
  4. Byłaby jakaś szansa (ale raczej też nie), dopóki Niemcy nie sprowadziliby jednostek frontowych do Warszawy, bo to z czym walczyli na początku służyło do pilnowania, nie do walki.
   Tak samo w Breslau, 1 Front Ukraiński był zbieraniną niedobitków innych armii, dlatego tak długo to trwało.

   Usuń
  5. Teraz możemy gdybać, szkoda prawicowych Żydów, których jakimś dziwnym trafem najwięcej zginęło.

   Usuń
  6. A teraz pomyślcie co by było gdyby wzorem powstania w Warszawskim getcie, a potem wzorem powstania Warszawskiego na długo przed nimi ludzie w całej Polsce, BA! w całej Europie powstali i ruszyli na niemca z czym kto ma?
   Broni było jednak wystarczająco dużo by nawet poprzez nieskoordynowaną walkę zaleźć niemcom za skórę i wyrżnąć ich choćby kosami i siekierami.

   Usuń
  7. PS
   Skoro garstka żydów ledwo uzbrojonych w getcie i garstka powstańców Warszawskich zdołała tyle tygodni walczyć to co by było gdyby takie powstanie miało miejsce na miarę Polski i całej Europy?

   Usuń
  8. Walczyli tylko przez kilka dni, do dwóch tygodni, później było już gorzej niż gorzej. Co dziesiąty miał broń, to dlatego Narodowe Siły Zbrojne były przeciwko powstaniu, bo to oznaczało jedynie rzeź. NSZ oczywiście także walczyli. Rzeź była, ale na Woli, kuźwa i to jaka.
   CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM.

   Usuń
 31. Jaki dzień dzisiaj mamy? Czyje urodziny obchodzimy?
  Komu dziś życzenia składamy?

  https://youtu.be/oUiphu_ynPk

  miłego seansu i fetowania.

  OdpowiedzUsuń
 32. Powstał nowy materiał o ostatnich kazaniach kwietnia siedzącym na grobie:

  https://www.youtube.com/watch?v=q2fsJO_xyvg

  Może się uchowa. Na końcu jest także prezent z okazji urodzin wujka Adolfa i jego horoskopowej kopii współczesnej, czyli Kwietnia.
  Prezent fajny, sam chciałbym taki dostać.
  Kwiecień, będziesz bardzo, bardzo zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetne.
   Kwiecień powinien zostać przez społeczność internetową zdeptany.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.