sobota, 25 marca 2017

KTC - Kamerkowi Tancerze Chipendales organizują prelekcję w Londynie

Dariusz Kwiecień wędrówki po Anglii - 24.03.201

https://www.youtube.com/watch?v=hFfUxj3C9I4


Brudny zarośnięty łachmaniarz z wypisaną na mordzie schizofrenią oraz depresją po mimo takiej kompromitacji jaką jest ujawnienie jego seksualnych dewiacji i dorabiania na sex kamerkach z najohydniejszym kaszalotem jaki na tych kamerkach jest, dalej udaje propagatora z dupy wziętych opowieści.
Najlepszy jest początek jak się zaciął niczym zresetowany laptop zalany piwem.
Następnie kamerkowy chipendales podchodzi do schronu w skale i .... oczywiście wejście zakratowane, ale jakimś cudem kratka przez, którą się przeciska jest wyłamana! Podobnie było na Helu gdzie włamał się do muzeum, ale twierdził, że wszedł bo ktoś wyłamał przed nim drzwi do tego muzeum.
Nawet mu ta ciota co go nagrywa latarkę pożyczyła czego nie omieszkał sexplorator kamerkowy tak wykorzystać by ją międlić w garści pokazując, że to niby jego.

W sumie idiota przyznaje, że nic o tych miejscach nie wie, ale nawija kurwa jak najęty, co tam co ślina na język przyniesie zamiast zasięgnąć wiedzy u historyków czy regionalnych władz, na pewno wiedzą co tam było. Tym bardziej, że sam mówi, że te kraty wstawiła prywatna firma więc chyba można było do niej zadzwonić lub pójść i zapytać, a nie pierdolić bezwartościowe domysły i prosić widzów o informacje co tam było. No, ale jak ktoś ma parcie na szkło i tylko chce się pokazać zamiast przekazać widzom już zdobyte informacje to tak się robi, że się lansuje na pseudo odkrywcę.
No i jak zwykle idiota stojąc przed kolejną kratą zagradzającą wejście do wnętrza klifu pierdoli stały swój farmazon, że NIEPRAWDĄ JEST JAKOBY ANGLICY NIE BUDOWALI TAKICH SCHRONÓW. 
Oczywiście ktoś nie zorientowany pomyśli, że wielki Głuszycki odkrywca właśnie obalił kolejną nieprawdę, a prawda jest taka, że nikt nigdzie nie twierdzi, że Anglicy nie budowali takich podziemi.
Kolejną bzdurą jest to, że idiota pokazując porastający bluszcz na drzewach i kamieniach twierdzi, że on występuje wyłącznie tam gdzie są zwłoki i na cmentarzach. Prawda jest taka, że ten bluszcz akurat porasta wszędzie w Anglii i Europie w lasach, parkach i dzikich opuszczonych miejscach.
Najciekawsze jest jak oświadcza, że na jego ponownie otwartym forum3 nie będzie już zakładania setek tematów w sposób kopiuj wklej z ukradzionymi treściami z internetu.
Oczywiście debil udaje, że to nie było pod jego kontrolą gdy to kamerkowe kurwiszcze ze zbiornika kradło treści i zdjęcia z sieci by mu rozbudować forum.
A jakże było, było bo taki miał głuszycki zboczeniec pomysł na napierdolenie setek tematów by pokazać jak się forum rozwija i przyciągnąć nań jak najwięcej ludzi mających być oczarowanymi tak prężną działalnością kamerkowej grupy sexploratorów Kamerkowych Tancerzy Chippendalesowych czyli grupy KTC.
Nasz kanał na YT zniknął z filmem, na którym pokazałem to patologiczne złodziejstwo i można powiedzieć, że film odniósł skutek. 
Sex kamerkowa złodzieja zniknęła z forum wraz ze swymi 640 postami i tematami z ukradzionymi treściami, a w ślad za nią zniknęło wszystko tego-tej czy chuj wie kogo Grzegorza vel Ala Roszko i MaBu. Generalnie pustka na forum i dobrze zostały tylko tematy pełne urojonych mitów i chuj wartych tematów.
Zniknął też Tadzio i został koniczyna czytaj końska szczyna, który już nie robi tego co Tadzio czyli nie otwiera forum z kilku różnych lewych kont by cały czas widać było po kilka, kilkanaście osób na forum.

Post scriptum
Doprawdy zadziwiająca jest determinacja skompromitowanego zboczeńca kamerkowego. 
Bezczelność kosmiczna i brak większej żenady, choć widać, że ma rzadką minę i wymalowaną na gębie niepewność. 
No, ale jak to mówią czas robi swoje. Ludzie muszą poznać o nim prawdę i już poznali, a pozna jeszcze więcej.
To, że opowiada nieustannie bzdury i wymyśla fakty wszyscy już wiedzą tak jak i tym razem. Teraz czas na uświadomienie ludziom, że:

To jest choroba pomieszana z perfidnymi i cwanymi wymysłami obliczonymi na wzbudzanie aplauzu u debili wynikająca z potrzeby bycia sławnym. Do tego z potrzeby zarabiania brudnej śmierdzącej kasy na celowych wymysłach zmieszanych właśnie z urojeniami. Chorzy umysłowo do pewnego stopnia ubarwiają świadomie własne urojenia, a w jego przypadku wynika to z chęci bycia mądrzejszym od prawdziwych znawców historii.
Matoł nie potrafiący zapamiętać 99% z tego co wyczytał w książkach dorabia własne tezy i historie bo tych prawdziwych nie zapamiętuje, a czytając między wierszami wyciąga upośledzone wnioski wynikające z fałszywego widzenia rzeczywistości.
Do tego dochodzą erotyczne zboczone fantazje wplatane w opowieści o nazistowskich eksperymentach i mamy obraz faktycznej wartości dariusza kwietnia.
Ot i cała prawda, a lemingi to łykają i klaszczą, a ten ma satysfakcję i się podnieca, że sprzedał swą chorobę i dewiacje innym za kaskę w dodatku zarabiając na idiotach.


Zapraszamy na forum Głuszycy gdzie jest dużo ciekawych komentarzy na jego temat i jego obyczajowych wyczynów.


DODATEK 1
CZYLI WIELKA PORAŻKA W LONDYNIE
I KOMPROMITACJA ZBOCZEŃCA KAMERKOWEGO Z GŁUSZYCY!!!

NA SPOTKANIE PRZYSZŁO OKOŁO +-22-25 OSÓB, a rok temu było 100!!! z CZEGO OK 5 ZNAJOMYCH KWIETNIA.

GŁUSZYCKI ZBOCZENIEC OTOCZONY ZALEDWIE KILKOMA 5-6 OSOBAMI, Z KTÓRYMI PO PREJDOLEKCJI POSZEDŁ NA CHLANIE.

PODCZAS PRELEKCJI JAKIŚ NAJEBANY DEBIL WCINAŁ SIĘ KWIETNIOWI CHCĄC NA SIŁĘ W NAWIEDZONY SPOSÓB POTWIERDZAĆ CO PIERDOLI KWIECIEŃ, AŻ KWIECIEŃ SIĘ WKURWIŁ I MU POWIEDZIAŁ, ŻE JAK BĘDZIE SIĘ WCINAŁ I PRZEKLINAŁ TO GO WYPROSI.

KWIECIEŃ WYGLĄDAŁ NA PRZEPITEGO MENELA, CZERWONY NA MORDZIE, BRUDNE UBRANIE WYMIĘTE JESZCZE BARDZIEJ NIŻ NA OSTATNIM MATERIALE-to samo ubranie.

JAK BYŁO DO PRZEWIDZENIA NIC NOWEGO KWIECIEŃ NIE POWIEDZIAŁ. TE SAME BREDNIE CO ZWYKLE NIC NOWEGO.

JAK ZWYKLE KWIECIEŃ ŻALIŁ SIĘ, ŻE MA JAKIEŚ SPRAWY SĄDOWE ZAŁOŻONE I, ŻE MU GROŻONO.

KWIECIEŃ MÓWIŁ, ŻE ZAPOWIADANA KSIĄŻKA UJAWNIAJĄCA LUDZI PRZECIWNYCH JEGO HISTORIOM W POLSCE NIE BĘDZIE WYDANA TYLKO W ANGLII.

NA KONIEC MIAŁY BYĆ PYTANIA I ODPOWIEDZI, ALE W SUMIE KWIECIEŃ POSPIESZNIE ZAKOŃCZYŁ PIERDOLEKCJĘ NIE DOPUSZCZAJĄC DO ZBYTNIEJ DYSKUSJI.

CAŁE SPOTKANIE TRWAŁO LEDWO 2.5 GODZINY.

PRZED WEJŚCIEM NA PIERDOLEKCJE STAŁA JAKAŚ BIDULKA I POBIERAŁA DIENGI ZA WSTĘP DAJĄC ZWYKŁY MALEŃKI KARTELUSZEK Z NUMERKIEM JAK DO OKIENKA NA POCZCIE Z AUTOMATU!!!
Czyli lewizna bez rejestracji działalności zarobkowej.
Mamy ten numerek.
Jedynym szaleństwem na tej jebolekcji było to, że można było pić do woli kawę, która została przygotowana na co najmniej 100 osób.

Jednym słowem dariusz kwiecień schodzi NARESZCIE na psy i doświadcza powoli piętna oszusta i zboczeńca.

Pełna relacja i nagranie oraz zdjęcia uczestników wkrótce :))))
DODATEK 2

CZYLI BEZWSTYDNY ZBOCZENIEC I ANTYPOLSKA ŚWINIA UDAJE PATRIOTĘ I NAZYWA POLAKÓW PRZYBYŁYCH DO ANGLII MOTŁOCHEM I BEZDOMNYMI


Dariusz Kwiecień wędrówki po Anglii cz.2 - "Wielkie otwarcie wrót" 28.03.2017


PORAŻKA NA SPOTKANIU W ANGLII OBRACANA PRZEZ KWIETNIA W ZAMIERZONY CEL
Hahahaha zastanawiałem się jak wytłumaczy tę porażkę, że przyszło na jego spotkanie już nie 100 osób jak za 1 razem, a ledwo 25 z czego 5-6 to znajomi, a kolejne 5 to znajomi znajomych i mamy odpowiedź! hehe-pękam ze śmiechu.
Otóż Głuszycki chippendales oświadczył, że teraz spotyka się z małymi grupami, ale częściej!!!
Taaaaak, tak proszę państwa hehe.
I, że dzięki temu jego przekaz nadal idzie w świat, a ludzi wokół niego przybywa!!!
hehe, naprawdę sexkamerkowy erotoman chyba sam nie wierzy w to co nawija ludziom na uszy, ale jak lubi się łudzić i karmić marzeniami to kto mu zabroni?
Oczywiście nie obyło się bez podziękowań tej niezliczonej liczbie organizatorów jego ostatniego kompromitującego spotkania czyli raptem 5-6 osobom, z którymi po jebolekcji opijał porażkę snując kolejne plany jakby tu się odbić i znów powrócić na szczyty chwały.
Niestety szczyty chwały dawno się skończyły bo czy ktoś zdrowy na umyśle będzie chciał przyjść na spotkanie z kamerkowym zboczeńcem i mitomanem celowo też wymyślającym brednie o strzygach i wilkołakach by naciągnąć ludzi na kasę i śmierdzący bigos za 4 funty, a i kubek lurowatej kawy z brudnego wiaderka?
Najśmieszniejsze jest to jego zamartwianie się o losy Polski i udawanie wielkiego obrońcę Polaków przed "ciapatymi"-żal dupę ściska jak się tego słucha.
Dziwne tylko jest to, że przed kamerką z dala od ludzi Głuszycki zboczeniec tak ochoczo wypowiada się w kwestiach jak to on sugeruje"islamskiej brudnej armii", ale na samej prelekcji jakoś nie kwapił się do odpowiedzi i zabierania głosu w tym temacie od jakiegoś słuchacza.
Oczywiście pochwalił się też, że ma bardzo zażyłe stosunki z miejscowymi preppersami hehe i z kim jeszcze?? I dodał, że owi preppersi nie tylko robią zapasy, ale i szkolą się przed wojną z tymiż "ciapatymi"
Oj ma zapędy bojówkowe ten zwyrodniały zboczeniec, ma i struga wielkiego patriotę jadąc na tym temacie już zapominając o komunistycznych korzeniach swej rodziny i własnej przynależności do ZSMP I PZPR.
 I ZNÓW PIERDOLENIE O WIELKIEJ DEPOPULACJI-no koment
Ale równie ciekawym jest, że jełop struga nagle nacjonalistę broniącego Polski, a już zapomniał, że[nie chce mi się szukać na blogu] jak pisał i mówił, że nacjonalizm to jest faszyzm przypinając Polskim narodowcom  walczącym o Polskie wartości łatę neonazistowskich kolaborantów??
A tu nagle taka zmiana!
Potem nazwał tego głupka Piotrka z Londynu, co to ma ksywkę Riese Londyn kreyzylondonem hehehehe, chyba zapominając nawet ksywy swego wiernego pomagiera.


POLACY TO BEZDOMNY MOTŁOCH
TA MORALNA KREATURA NAZWAŁA OSTATNIO PRZYBYŁYCH POLAKÓW NA WYSPY MOTŁOCHEM I ZASUGEROWAŁ, ŻE SĄ BEZDOMNYMI DARMOZJADAMI WYSTAWIAJĄC NAM POLAKOM ZŁE ŚWIADECTWO.
To bydle nie wiedział jak, ale jednak musiał powiedzieć coś co nie jest zgodne z prawdą by nam Polakom choć trochę zszargać opinię i zrobić z nas żebraków i nierobów.
Stara metoda jak świat po części pochwalić, ale po części przywalić i wykpić.

Podsumowując to znów Głuszycki pajac sexkamerkowy chciał pokazać takie obeznanie w sytuacji na wyspach i fakt może ze 3% z tego co powiedział jest prawdą, ale prawdą, którą wszyscy widzą i bez Głuszyckiego debila.
A wujek google pracuje i afera kamerkowa zatacza coraz większe kręgi.

UWAGA!!!!
DODATEK UDOWADNIAJĄCY PEDOFILSTWO KWIETNIA
 KWIECIEŃ MIŁO JEST DO GENITALIÓW PRZYTULIĆ MAŁEGO CHŁOPCA???
Nie mogłeś się kwiecień powstrzymać by nie położyć swych pedofilskich łap na małym chłopcu i udając troskliwość i przyjacielskość nie POOCIERAĆ SIĘ O DZIECIAKA???
proszę państwa!
CZY TERAZ ZEZNANIE PANA JACKA SPOD SOBONIA, ŻE WŁAŚCICIELE OŚRODKA ARKADIA W GRZMIĄCEJ MÓWILI, ŻE KWIETNIOWI KLEJĄ SIĘ ŁAPKI DO DZIECI NIE SĄ WIARYGODNE?
Macie na to teraz dowód.
Każdy pedofil wykorzysta każdą okazję by otrzeć się jakkolwiek o jakieś dziecko nie swoje.
MACIE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TAK WŁAŚNIE CZYNI DARIUSZ KWIECIEŃ?

do tematu wrócę.

Mamy więcej materiałów z tego żałosnego spotkania kwietnia z nielicznymi jego zwolennikami zdjęcia każdego kto tam był.
cdn
DODATEK PORÓWNAWCZY
RĄK KWIETNIA Z SEX KAMERKI I ZDJĘCIA Z LONDYNU JAK OCIERA SIĘ O CHŁOPCA
macie jakieś wątpliwości, że to nie te same ręce widać na sex kamerce i zdjęciu kwietnia z Londynu?
CZY MUSZĘ TO DALEJ KOMENTOWAĆ?

DODATEK FILMOWY
OKLEPYWANIE CHŁOPCA
JAKO PRZYGOTOWANIE CHŁOPCA
 DO PRZYSZŁEGO UWIEDZENIA

POBIERZ: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgta0xPU2ZYVFlVNlE
ZRÓB STOP KLATKA I DOKŁADNIE PRZECZYTAJ NAPISY.

POZAMIATANE KWIECIEŃ.

THE END

DODATEK-ZERKACZEK
CZYLI OKO ZAWSZE mimowolnie POLECI W STRONĘ OBIEKTU ZAINTERESOWANIA

Powiecie, nic się nie stało, ot takie spojrzenie bez podtekstów.
Może tak, może nie, ale....
Zobaczcie ten materiał i dokładnie przeczytajcie na nim napisy:

Pobierz: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZVlxTExPSDB2VDQ
Zanim wstawiłem ten materiał zadzwoniłem do kogoś kto zna się na ludzkich odruchach bezwarunkowych. Do kogo nie będę pisał, ale opinia jest taka, z resztą zgodna z moim przeczuciem, że każdy podświadomie zawsze spojży tam lub na to co go najbardziej interesuje.
I tak na przykład są tacy spece, którzy potrafią trzymać kogoś za rękę i znaleźć schowany przez niego przedmiot w pokoju bez zdobywania werbalnych informacji.
Albo policja gdy robi nalot komuś na chatę potrafi wyczaić gdzie podejrzany schował coś tam.
Skąd to się wie?
Ano stąd, że człowiek mimowolnie jeśli nie wie, że jest dyskretnie obserwowany zawsze spojrzy tam gdzie coś ukrył lub tam gdzie jest coś co go szczególnie interesuje.
Mój znajomy powiedział, że pedofile złapani na gorącym uczynku, którzy wystawali pod szkołami by przyglądać się dzieciom zwykle z pozoru nie dawali po sobie poznać, że się im uważnie przyglądają. Czynili tak, że spoglądali na wszystkie strony taksując wszystko dookoła, a w przelocie jednak potrafili zatrzymać wzrok na potencjalnej ofierze i w ułamku sekundy dobrze się jej przyjżeć.
Ale są tacy nauczyciele, którzy nie dają się zwieść pozorom i w tłumie ludzi stojących na przykład na przystanku autobusowym pod szkołą potrafią rozpoznać kto stoi i czeka na autobus, a kto stoi udając, że czeka, a tak naprawdę łowi wzrokiem potencjalne ofiary.
I tak wielu pedofilów skończyło za kratami bowiem czujne oko wychowawcy wyłapało takiego przyglądacza i zawiadomiło policję, która natychmiast przyjechała powiadomiona, że jakiś podejrzany typ widziany jest pod szkołą już któryś raz.
Potem okazywało się, że albo był już notowany, albo coś wychodziło po jego zatrzymaniu.
Ale skomentujmy to co było na powyższym materiale.
Facet wchodzi do sali żwawym krokiem.
Mija innego, który kręci się w tym miejscu jakoś bez celu samotnie. Łysy próbuje go zagadać i mija. Ma po prawej stronie grupkę dorosłych mężczyzn popijających kawę, ale kompletnie na nich nie zwraca uwagi. O tych mężczyznach pijących kawę wiem z innych materiałów gdzie ich widać.
Postępuje dalej i nagle odwraca głowę w stronę dwóch chłopców kierując ku nich wzrok. Musiał ich widzieć wcześniej gdy był na wysokości wejścia bo wtedy kąt widzenia mu na to pozwalał, a jednak jeszcze gdy był na ich wysokości odwrócił się ku nim by jeszcze raz się im przyjrzeć.
Musiał?
Miał powód?
Odwrócił się ku nim z czystego odruchu nawyku rozglądania się?
Jeśli tak to czemu nie zrobił tak samo w drugą stronę?
Zanim wstawiłem ten materiał zapytałem o takie odruchy swoich kumpli.
I co się okazało?
Otóż każdy potwierdził, że jak wchodzi do jakiegoś pomieszczenia, baru, pubu, tramwaju itd i widzi kątem oka w dali jakąś atrakcyjną laskę to odruchowo jego wzrok się na niej chwilkę zatrzymuje. Gdy wchodzi dalej i ją już jakby mija, a jest w sporej odległości i widzi również kątem oka, że ta nie zwraca nań uwagi to również jeszcze raz kieruje ku niej wzrok i twarz jakby chcąc jeszcze raz, ostatni raz w danej chwili spojrzeć na nią.
Jest to jak się okazuje typowe bezwiedne zachowanie NORMALNYCH facetów nastawionych na łowienie wzrokiem fajnych dziewczyn w tłumie. Ma tak każdy normalny facet i chyba nie ma co do tego wątpliwości.
Sam przyznam, że mam to samo i nie raz podobała mi się nie jedna panna, a nie wypadało się jej zbytnio przyglądać choć kusiła urodą i zmysłowym zachowaniem. Wtedy pozostaje rozglądanie się ot tak niby po wszystkich, ale o kilka ułamków sekund dłużej pozostawianie wzroku na tej, która robi wrażenie i ściąga jak magnes wzrok.
Dla tego wstawiłem tem z pozoru niepozorny materiał w kontekście kwietnia, który wykorzystał okazję do ocierania się jajami o plecy chłopca i jego poklepanie po ramionach i klatce piersiowej.
Biorąc pod uwagę ogólne zboczone wyczyny kwietnia jak rozsyłanie ludziom półnagich fotek, pozwalanie na ich publikowanie na blogu koniczyny, ekscesy w ośrodku pod Soboniem, komitywa ze zboczeńcem markiem sękiem i komitywa z samym koniczyną, który jest w serdecznej komitywie z tymże markiem sękiem, sexkamerkowe wyczyny dariusza kwietnia i wiele innych zachowań wskazujących na jego odchylenia seksualne jak choćby pomówienia natury homoseksualnej, można przypuszczać, że dariusz kwiecień przyciąga do siebie sobie podobnych i tworzy zamknięte grono zboków maskujących się pod płaszczem mundurków, bojówek i pseudo eksploracji i pseudo odkrywania tajemnic.
*
Na koniec powtórzę to co napisałem w napisach na filmie, że prawdziwe skłonności kogoś można wyczytać w jego mikro gestach i nieświadomych odruchach.

Powyżej morda frajera z Anglii, który organizował kwietniowi wszystkie te gówno warte imprezy.
Ti niejaki piotrek vel Riese Londyn strugający wielkiego psia mać patriotę, a zapierdalający jako angielski parobas.

128 komentarzy:

 1. Tomek!
  Hehe! tak trzymaj��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten łysy w mundurku to ten pierdolnięty Riese Londyn z forum kwietnia i to ten co kwietniowi organizował spotkania w Londynie.
   Wyjątkowy głupek. On robi to wszystko tylko za kasę, a naprawdę ma kwietnia za debila.

   Usuń
 2. Panowie i Panie, w sumie to nie ma się co denerwować tym nowym materiałem kwietniołaka. To jakieś pierdnięcie wariata. Wie, że piszemy itd., więc chce się odgryźć. Wątpię, żeby w najbliższym czasie rozwinął swoją szkodliwą działalność. Chce zagrać nam na nosie. Coś tam popisze, coś tam pobredzi. A o czym on tam kurwa marudzi to nie pojąłem, jakieś skrzynie, znowu złoto, dyski w morzu (ufo?). Kto wie o co mu chodzi? Zanim znajdzie jakiś ludzi do oprowadzania to na pewno potrwa. Weźmie dwóch frajerów i nakręci jakieś głupoty, że działa pełną parą itd. Nie ma co panikować. Jak pisałem wcześniej. Całe życie będzie bredzić swoje. Taki przypadek. Dziwi mnie tylko to, że tak łatwa zbanować komuś konto na YT, a ten bredzi i bredzi. Znowu ban to też nie koniec świata. Z definicji konto zostało zawieszone. No, ale to rzutuje na YT. Ciekawe ile trzeba było, żeby to dokonać? Pewnie zgłoszenia szły z lewych kont i w sumie wydawało się, że wiele osób chce usunięcia konta Tomka. Więc, jakbyśmy zrobili podobnie, to może serwis YT uznałby, że skarg na kwietnia jest więcej. Jak myślicie? Powinniśmy się zdublować. tak mi przyszło do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten film z Londynu wrzucił jakiś przygłup z Anglii, żeby pokazać solidarność z głuszyckim bandziorem... itd. Taki sam imbecyl jak kwiecień. Polski kmiotek ze wsi podnieca się darecki, tak o tobie pisze, idioto. Rozumu ci nie przybyło w wielkim świecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie pomagirem w Anglii jest niejaki ksywa skubany, piszący się scoobany, dawny wyrobnik kwietnia, co wybrał cudowne życie w pracy przy zmywaku.

   Usuń
 4. Obejrzałem najnowszą produkcję Kwietnia. Pod sam koniec ten mitoman w zawoalowany sposób atakuje słodką cycatkę, mówiąc, że na nowym forum nie będą zamieszczane posty metodą kopiuj-wklej. To oczywisty przytyk w kierunku tej aktorki porno. Widać, że chwilowe wyłączenie forum miało związek z jakimś konfliktem w grupie dotychczasowych popleczników Kwietnia i nie rozeszli się oni w zgodzie. Słodka Cycatka i jej partner to kolejne osoby, które kończą współpracę z Kwietniem pokłóceni z nim. Ciekawe kto jeszcze? Na pewno Koniczyna nadal przy nim stoi, to samo ten Piotrek (RieseLondyn). Ale jakaś część się wykruszyła.
  Co do zgłaszania filmów. Już kiedyś proponowałem, żeby oglądać filmy Kwietnia - nieważne stare czy nowe - potem pisać w komentarzach co na tym filmie należy zgłosić z linkiem do filmu, a Tomasz dale to jako nowy temat albo dodatek i wtedy jest większy odzew, i większa szansa na skasowanie filmu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sex-kamerkowy aktor (Dariusz Kwiecien)
  partner slodkiej cycatki 25 i jej meza,ryja po kilkukrotnym ciezkim wpierdol!
  Nigdy nie bedzie juz dzieki nam ,zauwazany jako ktos powazny.
  Nalezy tylko pomyslec nad tym ,jak wznowic wiszialnosc filmow kontra Gluszyckiemu kretynowi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gluszycki wieszcz kwiecien,
  jolop twierdzi ze organizacja doktora Todt,TO BYLA FIRMA!
  TY GLUPI PRYMITYWIE KWIECIEN I WY WSZYSCY WIEJSKIE CIOLKI WSPIERAJACY PROSTYTUTKE SEX KAMERKOWA JAKA JEST KWIECIEN (DOWODY NA JEGO PROSTYTUCJE SA TUTAJ ORAZ NA FORUM MIESZKANCOW GLUSZYCY)
  Co kurwa kwiecien ty smieciu...niby dostales prace....?a tu co ciemniaku? juz ci sie nie chce robic? po krzakach lazisz w Angli?
  Tos sie napracowal...chyba na Sex kamerkach,DZIADZIE!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy Kopernik!
  Ten sex plorator bisex Kwiecien, oczywiscie blefowal z ta praca, ten czlowiek NIGDY ! ale to nigdy nie pracowal ,i pracowal noe bedzie.
  Nigdzie go na Helu nie znajdziesz.
  Jego praca polega na uslugach sexualnych,a forum jego to tylko przykrywka na lokowanie dewiantow sexualnych.
  To juz udowodnilismy,z tego on i jego wspolnicy maja peofity,czego broniom wznawiajac swoja dzialalnosc forum ,i tym podobne.
  To zwykla prostytutka meska,dojazdowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dostał płatny urlop to sobie popłynął kuterkiem do Anglii dorobić parę groszy na boku.

   Usuń
 8. Pozwoliłem sobie przenieść kilka trafnych komentarzy dot. ostatniego materiału tego kamerkowego prostytuta do tego tematu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skasowany film z pod płota knajpy, gdzie ten lump grozi Moto, jest na kanale Hutmena, a więc nie zaginął. Z zachowania na nim kwietnia widzę, że akcja Moto, to jak jebnięcie tej brudnej, łysej pały, centrycznie z lacza między kaprawe oczka.

   Usuń
 9. I dobrze zrobiles, bo to trafne komenty w temacie tej meskiej prostytutki zboczonej.
  Kwiecien!co juz Cie idioto z roboty wyjebali? podobno przyjales sie dopiero do pracy.?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciemna strona Facebooka - film dokumentalny LEKTOR PL
  https://www.youtube.com/watch?v=sJJ90olM-aI

  OdpowiedzUsuń
 11. W ten weekend nasz ulubiony koziołek matołek szukający swego pacanowa "pracuje". Czyli "wykłada" w Londynie. Ale na razie nie ma nowych materiałów. Lada moment powinny być te jego mądrości. Chyba. Jakby co dajcie znać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tu Darek z Londynu.
  Na mój wykład przyszła nawet królowa angielska, chociaż ledwo chodzi. I co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam.nie wlokłem się na Hel dla czwartego,tylko by cieszyć się chwilą ,popytałem troszeczke lecz nikt wieszcza sobie nie przypomina,zresztą wielu ludzi tu ,,kameruje,,-to fakt już się napracował jak widać i teraz w krzakach liże rany.Nie rozumie takiego postępowania no ale są ludzie ,ktòrzy skłamią na każde pytanie bo tak im jest łatwiej,a jak mòwi ewangelia ,,przyszedł do swoich ,a swoi go nie przyjęli,,cytat...Kopernik

  OdpowiedzUsuń
 14. Doszły mnie słuchy, że królowa Elżbieta II nadała dareckiemu tytuł szlachecki, za wkład wniesiony w odkrywaniu prawdziwej historii Anglii. Od dzisiaj zwracajcie się do niego sir Dariusz Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wy pomijacie jeden ważny aspekt. kwiecień jest desperatem. Nigdy uczciwie nie pracował, żyje jak cygan, sam nie ma nic. Jego pierdolekcje i wyciąganie kasy to sposób na życie. Nie przejmuje się niczym i nie będzie przejmował dopóki znajdzie frajerów na swój wykład. Oczywiście ujawn ianie prawdy o nim i jego działalności ogranicza mu możliwośc nielegalnego zarabiania, ale w 40 milionowym kraju zawsze się znajdzie 30 osób gotowych zapłacić 30 złotych za pierdolekcję... Do tego sekskamerkowy biznes i być może kolejne próby wyłudzania pieniędzy i się kręci...

  OdpowiedzUsuń
 16. Dariusz juz od dawnama posiada tytul szlachecki.
  SER-Kotlet.

  OdpowiedzUsuń
 17. Skala glupoty jest taka.
  Glupi
  Glupszy
  I
  Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam.
  Standart wypowiedzi czwartego...
  -żeby trafić na coś takiego
  -temat będziemy drążyli
  -będziemy tu kręcili kilkanaście filmòw
  -do złudzenia przypomina
  -jest tysiące opowieści
  -są dziesiątki jeśli nie setki świadkòw
  -w myjim risegebirt/czy jakoś tak/
  -to wszystko jest najprawdziwsza prawda ,,,itd
  Czwarty znowu okłamał wszystkich,,dzisiaj jestem tutaj ,jutro będe tam,,jeśli już zostałeś głuszyckim wieszczem to pamiętać należy, że nik tak nie łże na świecie jak ksiądz i nawet najżarliwsi wierni nie ludzmi są tylko baranami.
  Tak apropo- w ostatnim bełkocie o podziemiach bunkra, to mi to do złudzenia przypomina piwnice w Bytomskich familokach.
  C D N
  Pozdrawiam G F
  Kopernik

  OdpowiedzUsuń
 19. Wy tu dalej na mnie najerzdżacie a ja pracuje na wasz pohybel. Na móją prelekcję przyszła nawet Elrzbieta II , bo MI-6 doniosło jej że bende w Londynie. Mam nawet zniom zdjencie i nakrenciłem film ale nie mogę go pokazać bo od razu podniosą się głosy że to jakiś fotomontaż i że Kwiecień znowu konfabuluje. Zapytałem się jej o Ruperta Hesa i o jego tajną misję w Anglii. Wiem, gdzie jest wrak fokwulfa którym leciał. Powiedziała mi wszystko. Opisze to wkrutce na swoim forum. Krulowa była pod wielkim wrażeniem mojej pracy i powiedziała że Anglia potrzebuje kogoś takiego jak ja. Ma Dawida Ika ale jeśli chodzi o II wojne to nikt się tym nie zajmuje nikogo to nie obchodzi. Powiedziałem jej, że dziękuje krulowo za uznanie i że cały czas jestem jej wiernym poddanym. Jak pokazałem jej blog Szaleńca z Warszawy to miała łzy w oczach. Nie przypuszczała że człowiek jest w stanie tak zgnoić i urzyć takich inwektyw wobec drugiego człowieka. W Anglii to niedopuszczalne. Zapowiedziała mi że za mojom prace nada mi honor szlachecki i co wy na to? Jeszcze zmięknie wam rura jak kolejny film nagra Sir Dareck April. Wszystko to musi zakceptować jeszcze tylko izba lordów. ale to jest już tylko kwestą czasu. Kwiecień w pałacu bakingam to brzmi dumnie.

  OdpowiedzUsuń
 20. https://www.youtube.com/watch?v=xXcVJABZ7M0

  OdpowiedzUsuń
 21. z Głuszyckiego forum
  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html#skomentuj

  Cz1/2
  Kwiecień wiesz dla czego ci coraz bardziej odwala?
  Bo jesteś zainfekowany umysłowo przez takiego robaka, który nazywa się złe życzenie i złe fatum.
  Acha nie wierzysz?
  No tak każdy zainfekowany nie wierzy. Ale kwiecień wejdź na swój kanał i cofnij się o rok, dwa, trzy, cztery i do samego początku.
  Widzisz?
  Im dalej w przeszłość tym mniej idiotyzmów.
  Ale zaraz ty zawsze lawirowałeś na granicy idiotyzmu i skrajnego idiotyzmu tylko się z tym nie afiszowałeś bo jeszcze miałeś nikłe resztki świadomości, że to co wciskasz ludziom to urojone idiotyzmy.
  Teraz jedziesz za bandą, ale się jej jeszcze trzymasz tyle, że z drugiej strony.
  Wystarczy ci przypierdolić po paluchach i spadniesz w otchłań absurdu.
  A my wiemy jak i kiedy to zrobić…
  Masz bardzo ciężki horoskop.
  Nie wierzysz?
  Idź do kogoś kto stawia indywidualnie, a najlepiej do 2-3 osób. Każdy tylko spojrzy w kosmogram i popatrzy na ciebie ze współczuciem.
  Te najbliższe 4 lata to będą najgorsze lata w twoim życiu o ile przetrwasz tę nawałnicę. W co wątpię.
  A potem? A potem to będzie piekło.
  Nie wierzysz?
  Jak to? Przecież widzisz, że nic ci nie wychodzi.
  Mało dowodów?
  Ok będzie więcej.
  Cz2/2
  PS
  Znamy się na czytaniu kosmografów. Uderzamy wtedy gdy gwiazdy i planety są dla ciebie nieprzychylne i efekty widać.
  PS
  W czerwcu 2013 we wrześniu 2013 w marcu 2014 w grudniu 2014 miałeś kryzys z tą małpką która cię wspierała, aż w jesieni 2015 ostatecznie się ciebie pozbyła po miesiącach korowodów z domu na wygnanie.
  Nieprawda?
  W lipcu 2017 Uran tranzytowy wejdzie ci na Słońce i Saturna tworząc kwadraturę ze Słońcem i Marsem tranzytowym, to będzie koniec twojego pozornego autorytetu, a twoje kości skruszeją.
  W listopadzie 2018 Jowisz tranzytowy wejdzie ci na Neptuna. Wyjdą jeszcze gorsze prawdy o tobie na jaw niż obecne, które skrywasz, powstanie dług nie do spłacenia.
  Koniec 2018 początek 2019 Uran ponownie wejdzie ci na Słońce i Saturna tworząc jednocześnie kwadraturę z Plutonem tranzytowym, a to zapowiada ciężki wypadek, obłęd i uaktywnienie się komórek rakowych w twoim organizmie.
  W marcu 2022 Uran Tranzytowy wejdzie ci na Merkurego, będziesz gadał od rzeczy jeszcze bardziej niż obecnie, we łbie mętlik, zwidy jeszcze większe niż były, pogłębi się brak zaufania do wszystkich. Przez ciebie twój syn dozna kalectwa z twojej winy, a potem ty pójdziesz za kraty.
  O resztę tranzytów zapytaj astrologa. Neptun w ciągu kolejnych lat dokończy dzieła. Jeśli dotrwasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziś planety dla kwietnia też nie są łaskawe :)
   Tranzytowy Księżyc i Neptun są w koniunkcji i tworzą kwadraturę do horoskopowego księżyca kwietnia i kwadraturę do horoskopowego Marsa co nie wróży jasnego i racjonalnego przekazu mentalno-werbalnego i zapowiada pijaństwo i jakiś problem natury żołądkowej, a nawet wypadek.
   Cały czas tranzytowy Saturn tworzy kwadraturę z horoskopowym Uranem, Jowiszem i Plutonem, więc stąd obecne problemy z prawem, jasnym myśleniem i realizacją wszelkich dalekosiężnych planów.
   Do tego tranzytowy Mars właśnie wszedł dziś w koniunkcję z horoskopowym Merkurym więc przekaz będzie nasycony wyjątkowymi farmazonami dotyczącymi wyczynów eksploratorskich, a sam prelegent w widoczny sposób będzie na kacu, a nawet na lekkim rauszu, co wynika z wcześniej wymienionej koniunkcji tranzytowego księżyca z Neptunem w kwadraturze do horoskopowego księżyca. To aspekt wzmagający u pijaków chęć picia %
   Tranzytowe Słońce w opozycji do horoskopowego Urana też nie zapowiada nowych rewelacji odkrywczo-opowieściowych, że tak to nazwę, czyli pierdolenie o tym samym co zwykle bez większego polotu.
   Tranzytowa Wenus w opozycji do horoskopowego Urana to aspekt skłaniający do popłakania nad starym związkiem ze zdradliwą kobietą lub popłakania, że przez kobietę coś się w życiu nie udało.
   Teraz zaczekajmy na relację z tego występu i zobaczymy jak bydzie :)

   Usuń
 22. Tutaj Dariusz Kwiecień
  domagam się oficjalnych przeprosin i natychmiastowego zamknięcia tej strony pod groźbą taką, że jeżeli nie wykonacie mego polecenia w ciągu 72 godzin, następne swoje filmy będę kręcił kompletnie naguśki. A tym samym aby przeanalizować mój film będziecie się narażać na konsekwencje, m.in. na kurzą ślepotę. Obiecuję, że często będę się odwracał i coś podnosił z ziemi.
  DK
  PS. Miałem zdjęcie z królową ale zgubiłem.

  OdpowiedzUsuń
 23. WIELKA PORAŻKA ZBOCZEŃCA Z GŁUSZYCY W LONDYNIE.

  NA SPOTKANIE PRZYSZŁO OKOŁO +-22-25 OSÓB, a rok temu było 100!!! z CZEGO OK 5 ZNAJOMYCH KWIETNIA.

  GŁUSZYCKI ZBOCZENIEC OTOCZONY ZALEDWIE KILKOMA 5-6 OSOBAMI, Z KTÓRYMI PO PREJDOLEKCJI POSZEDŁ NA CHLANIE.

  PODCZAS PRELEKCJI JAKIŚ NAJEBANY DEBIL WCINAŁ SIĘ KWIETNIOWI CHCĄC NA SIŁĘ W NAWIEDZONY SPOSÓB POTWIERDZAĆ CO PIERDOLI KWIECIEŃ, AŻ KWIECIEŃ SIĘ WKURWIŁ I MU POWIEDZIAŁ, ŻE JAK BĘDZIE SIĘ WCINAŁ I PRZEKLINAŁ TO GO WYPROSI.

  KWIECIEŃ WYGLĄDAŁ NA PRZEPITEGO MENELA, CZERWONY NA MORDZIE, BRUDNE UBRANIE WYMIĘTE JESZCZE BARDZIEJ NIŻ NA OSTATNIM MATERIALE-to samo ubranie.

  JAK BYŁO DO PRZEWIDZENIA NIC NOWEGO KWIECIEŃ NIE POWIEDZIAŁ. TE SAME BREDNIE CO ZWYKLE NIC NOWEGO.

  JAK ZWYKLE KWIECIEŃ ŻALIŁ SIĘ, ŻE MA JAKIEŚ SPRAWY SĄDOWE ZAŁOŻONE I, ŻE MU GROŻONO.

  KWIECIEŃ MÓWIŁ, ŻE ZAPOWIADANA KSIĄŻKA UJAWNIAJĄCA LUDZI PRZECIWNYCH JEGO HISTORIOM W POLSCE NIE BĘDZIE WYDANA TYLKO W ANGLII.

  NA KONIEC MIAŁY BYĆ PYTANIA I ODPOWIEDZI, ALE W SUMIE KWIECIEŃ POSPIESZNIE ZAKOŃCZYŁ PIERDOLEKCJĘ NIE DOPUSZCZAJĄC DO ZBYTNIEJ DYSKUSJI.

  CAŁE SPOTKANIE TRWAŁO LEDWO 2.5 GODZINY.

  PRZED WEJŚCIEM NA PIERDOLEKCJE STAŁA JAKAŚ BIDULKA I POBIERAŁA DIENGI ZA WSTĘP DAJĄC ZWYKŁY MALEŃKI KARTELUSZEK Z NUMERKIEM JAK DO OKIENKA NA POCZCIE Z AUTOMATU!!!
  Czyli lewizna bez rejestracji działalności zarobkowej.
  Mamy ten numerek.
  Jedynym szaleństwem na tej jebolekcji było to, że można było pić do woli kawę, która została przygotowana na co najmniej 100 osób.

  Jednym słowem dariusz kwiecień schodzi NARESZCIE na psy i doświadcza powoli piętna oszusta i zboczeńca.

  Pełna relacja i nagranie oraz zdjęcia uczestników wkrótce :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie napisałeś, że był serwowany zepsuty bigos!
   Nie za darmo oczywiście.
   Ciekawe czy ta skurwiała banda miała zezwolenie na sprzedaż produktów żywnościowych?

   Usuń
  2. A tak zapomniałem.
   Porcja tylko 4 funciaki!
   Nie mało jak na stary ubogi bigos zrobiony w warunkach domowych he he-brrr nie wziąłbym tego do gęby.

   Usuń
  3. Żona piotrusia riesekondona narobiła się z tym bigosem, a tu taki bigos tylko dwadzieścia parę osób hehehehehe.
   A sam piotróś tylko się po kontach krył by nie być na widoczku, ale i tak mamy jego pysia :)
   I namiary zdobyliśmy.
   Piotruś twój czas nadchodzi wyjebią cie z tej Anglii szybciej niż myślisz, a Głuszycki sexsplorator już nigdy w Angli żadnej prelekcji nie zrobi.

   Usuń
  4. Policzmy mniej więcej.
   Było 25 osób z czego ok. 5 to znajomi.
   20x12 funtów = 240 funtów.
   To jest w złotówkach 1200złotych.
   Z tego wynajem sali trudno powiedzieć, ale ze 100funtów będzie.
   Bigos ???
   Kawa???
   Druk biletów???
   koszty dodatkowe-ogólne ???
   Przejazd do Anglii i z powrotem ok.500 złotych.
   Zostaje do podziału z riese kondonem może raptem 1000 złotych.
   Kwiecień zarobił na kilka litrów piwa i na kilka precli, bajgli albo kilka paczek fajek gdyby palił.
   Na nowe spodnie, kurtkę o mikrofonie do kamery czy nowym sprzęcie filmowym mowy ni ma.

   Miało być 100 osób i zarobek bliski 5 tysiącom, a tu pare stówek ledwo na otarcie łez.

   Usuń
  5. Kwiecień napożyczał sporo pieniędzy od znajomych.
   To tu 50 złotych to tam 100-200 i się tego nieco uzbierało.
   Liczył, że jak zarobi w Londynie pare tysi to pooddaje, a tu chuj dupa i kamieni kupa.

   Usuń
 24. Koniczyna wiem że to czytasz misiaczku. Mówiłem ci że mamy szpiega w otoczeniu Czerwonopapego to nie nie wierzyłeś. No i co? Łyso ci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałem ze ten szpieg udaje się teraz tam gdzie rośnie czterolistna ( kończyna )

   Usuń
 25. Zdjęcie ze spotkania :-)

  https://zapodaj.net/401407f5bf621.jpg.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki już wykorzystałem, a będę miał więcej jeszcze od innych.

   PS
   Czy ta zboczona kreatura naprawdę nie widzi, że jest kurwa skończona?

   Usuń
 26. To już nawet nie są ostatnie podrygi. Zastanawiające jest to, że tyle lat bezkarnie oszukiwał i naciągał frajerów.

  OdpowiedzUsuń
 27. Gallu! Kwiecień liczył po 10 funciaków dla tych którzy byli już wcześniej i 12 dla nowych czyli średnio licząc zarobił na frajerach ok 200 funtów czy 1000, podróż 500 i zostaje 500 z czego połowę przechlał na miejscu więc podejrzewam że do Polski przywiezie ok 200zł hahahaha "Published on Mar 24, 2017
  Zapraszamy wszystkich na III spotkanie z Dariuszem Kwietniem w Londynie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 marca o godzinie 17.30 w "Community Hall" przy La Salette Catholic Primary School 1 Rainham Road, RM13 8SP, Rainham

  koszt spotkania dla osób, które uczestniczyły w którymś z poprzednich spotkań z Dariuszem Kwietniem w Londynie - 10 funtów dla osób nowych - 12 funtów

  Zapisy na spotkanie pod numerem telefonu: +44 7821 133652


  W sobotę 25 marca o godzinie 11.00 zapraszamy na wycieczkę z Dariuszem Kwietniem. Odwiedzimy największy w Anglii bunkier z okresu Zimnej Wojny - "The Kelvedon Hatch - Secret Nuclear Bunker". Nie ma potrzeby zapisów na wycieczkę, wystarczy przybyć na miejsce w odpowiednim czasie.
  Z obiektem można się zapoznać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=lwNTx...

  Spotykamy się na parkingu pod bunkrem. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Koszt wejścia na teren obiektu - 6.50 f. adres obiektu: Kelvedon Hatch Secret Nuclear Bunker Crown Buildings Kelvedon Hall Lane Kelvedon Hatch CM14 5TL

  Informacje na temat wycieczki i spotkania dostępne również na stronie:
  http://www.rieseinnarzeczywistosc.pl/

  na forum w dziale ogłoszeń:
  http://www.rieseinnarzeczywistosc.pl/..."

  OdpowiedzUsuń
 28. A czy na londyńskim szoł, na koniec był kramik kwietnia, gdzie prostaczkom wciska za funty tzw, exploracyjne fanty? Może też koszulki, majtki (oczywiście nie Juli, bo ta bielizny nie używa) i kubeczki, które rąbnął Tadziowi? Jak kto wie, niech napisze.

  OdpowiedzUsuń
 29. No to teraz Gluszyckiego przyglupa mozna oddac do skarbowego!
  Zarobki ns terenie obcych kraii UE podlegaja tez opodatkowaniu w Polsce ,jezeli tam nie rozliczyl sie z fiskusem.
  Tym samym robi sie karalnym ,tu i tam jezeli sie Sex-kamerka nie rozliczyla.

  OdpowiedzUsuń
 30. Już się nie mogę doczekać następnego filmu Kwietnia gdzie będzie dziękował wszystkim za przybycie i pierdolenie typu "ilość miejsc ze względu na salę w której się odbyła się prelekcja była ograniczona i nie wszyscy chętni mogli w tym uczestniczyć, jednak już mamy w planie kolejne spotkanie w Londynie, zorganizujemy większą salę tak żeby tym razem wszyscy mieli szansę wejść do środka" Jestem PEWIEN że będzie pisał takie właśnie bajeczki że tylu ludzi było, taka wymiana myśli istna burza mózgów! Że ludzie w Anglii ciepło go przyjęli że nawiązał kontakty! Pierdolenie o szopenie będzie jak nic!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Wróci do kraju i pierwsze co powie to że wraca do korzeni czyli Jareckiego i Bartnika.

   Usuń
  2. Dokładnie tak. Ta laska z nad kałuży pewnie już go wyjebała z chaty za sexploracje z cycatką, pewnie szyper z kutra też go wyjebał i kto wie może nawet mu wyjebał! wróci teraz do swojej dziury i jak zwykle powie że wraca do korzeni że internauci proszą o powrót do tematu bo to ich interesuje, na to czekają i takie tam pierdu pierdu!

   Usuń
 31. Sram na tego Kfffietnia grubym klocem...przecież to lubi ;))

  OdpowiedzUsuń
 32. Zobacz Tomek co sobie Sex-kamerka wbil na bloga.

  http://moje-riese.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe idiota zwyrodnialec zboczeniec kamerkowy wstawia na swojego bloga film z kanału, na którym jebią jego samego.
   Kwiecień chwast zboczony bez chonoru i godności posłuży się materiałem nawet swego wroga by się odciąć.
   Zielarz drugi taki jak kwiecień szmaciarz obaj siebie warci.
   Powyrywał z kontekstu zdania i się cieszy.
   Każdy normalny praworządny człowiek wie, że zgłaszałem przestępstwa Głuszyckiego zboczeńca i nic w tym złego.

   Usuń
 33. przeciez byly tłumy, nawet bili sie ludzie i nie dla wszystkich starczylo miejsca :)
  https://youtu.be/7RfKarDK6-M?t=25s

  Nie chce mi sie juz montowac kolejnego filmu, szkoda czasu na tego przygłupa, wole redtuba sobie puscic :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mam czuja że tak samo ludzie rzucili się na ten bigos z podejrzanej kapuchy!

   Usuń
 34. Panie Kwiecień proszę przepis na bigos był typowo polski taki jak z baru mlecznego :) 4 funty za porcje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten bigos to kwiecień dostał od riese kondona w prezencie by miał co jeść przez miesiąc.
   To taka wyprawka pocieszenia plus kilka litrów kawy w butelkach pet :)

   Narobiła żonka kondonka cały gar tego bigosu, a kupiło go z 5 osób w sumie :)

   Usuń
  2. Czy ten bigos wywołał skutki, takie jak bigos na filmie Smarzowskiego "Wesele"? Proszę o bliższe szczegóły tej londyńskiej imprezy.

   Usuń
 35. Wspaniala wizyta Panie Dariuszu w Londynie.
  i ten polski bigos na kapuscie z Gluszyckich podziemi,to jest to!
  A gdyby ten bigos nazwac po prostu,tradycyjnie, jak kotlet,
  Czyli bigos Riese a.La Kwiecien?
  Co Pan na to?
  SER-decznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiego bigosu grzech nie zjeść! Wszystko co związane z Darasem i jego kompanią stłamszonych braci to prawdziwy skarb narodu! "pozazdrościć" :P

   Usuń
 36. No i dobrze że impreza zdechła. Mam nadzieję że przejdzie tym organizatorom ochota w pomaganiu temu jełopowi raz na zawsze. Bardzo mnie to cieszy że ponieśli same straty, bo drugiego razu już nie będzie. Na drugi raz się zastanowi nad wynajęciem sali do której mam nadzieję dopłacili, nad kosztami jedzenia i kawy i ugoszczenia tego brudnego kmiota w swoim mieszkaniu, żywieniu i fundowaniu darmowych wycieczek i biletów do Londynu. Kopa w dupę na do widzenia dla Głuzyckiego seksploratora. Dobrze że jednak zarobił na nową sekskamerkę za 30 zł to może założy własny biznes po powrocie do kraju.

  OdpowiedzUsuń
 37. Chyba w ten gar co był bigos nie srałeś przedtem w celu zaspokojenia jakiegoś dewianta na kamerce ? He heeee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien im pewnie jak to hardkorowy koprofil-nakasztanil w ten bigos i potem przezywal jak jedli.
   Tak jak do tych zeberek nasral im Pod Soboniem a ci zezarli to z larwami jego tasiemca i innymi chorobskami z duppy od pedala.
   ;)

   Usuń
 38. Istnieje nadzieja że nie wróci?
  Darecki zostań na wyspach, ubogacisz kulturowo ten kraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! i bedzie tam promowal kotlet,a,La Dariusz Kwiecien.
   Wspanialy to pomyal,Panie Dariuszu niech Pan tam zostanie na zawsze.

   Usuń
 39. https://www.youtube.com/watch?v=MffLjahj1Qo

  OdpowiedzUsuń
 40. W nowym materiale Darek Kwiecień zadeklarował się, że będzie walczył o Polskę, o swój kraj, o nas wszystkich. Więc jednak należy mu się szacunek, bo będzie pierwszy na froncie, pokaże przykład. To jest wielki patriota i prawdziwy Polak. Już jest do tego przygotowany za pomocą swojego maskującego gajerka. Miejmy nadzieję, że ta walka nie będzie polegała na dekowaniu się w jakimś bunkrze dużą ilością słoików, bo to będzie niepatriotyczne. Respect panowie. Królowo Elżbieto, miej nas w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie to on jest zaskoczony tym ze nie spodziewał sie takiego zainteresowania i ze tak licznie tłumy przybyły na jego prelekcje, ze musiał jeszcze nieoficjalnie kilka spotkań zorganizowac osobno :)

   Może mu nikt nie powiedział o tym ze stojąc na ulicy i pierd...ląc od rzeczy jeszcze nie oznacza to że ludzie tam go mijający nie przyszli na jego spotkanie. Stąd ta jego zaskakująca frekwencja :)

   Usuń
 41. DODATEK 2

  CZYLI BEZWSTYDNY ZBOCZENIEC I ANTYPOLSKA ŚWINIA UDAJE PATRIOTĘ I NAZYWA POLAKÓW PRZYBYŁYCH DO ANGLII MOTŁOCHEM I BEZDOMNYMI

  OdpowiedzUsuń
 42. TY Kłłłiecień a ORP Brytol z DZIWNYM DZIOBEM tam nie dopłynął ???? Matołku hahahhahhahahhahh!!!!

  OdpowiedzUsuń
 43. Kwiecień Ty durniu jak by nie ten kaczor to uchodźcy już by cie w dupsko dymali!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież on to lubi ;)))))

   Usuń
  2. po wilkołaku to była by pewna odmiana

   Usuń
 44. Prepersi Kłłlietnia szamią swoje zapasy (mocne,wrażliwi nie oglądać) https://www.youtube.com/watch?v=wmu7bHj81WI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hm jacyś slabi o delikatnym powonieniu

   https://www.youtube.com/watch?v=CGHc-zvTtIc
   https://youtu.be/mGBNU4pUNNI?t=5m48s

   Usuń
  2. W drugim linku jest żart:
   -Jak się nazywa rosyjski uczony, który wynalazł konserwę?
   -Puszkin

   Usuń
 45. ciekawe jakie nowe pierdoły opowiadał tym ludziom? noga z tytanu? chip z ZUSu? UFO go porwało i bolcowało (sonda w dupie)?

  OdpowiedzUsuń
 46. Zauwazyliscie tez ze on ma takie typowe myślenie menela?
  Wszędzie gdzie jest, jak zobaczy jakąś dziure, szczeline, wnęke to od razu widzi miejsce do spania?
  Mi by przez myśl nawet to nie przeszło zeby kimnąć sie gdzeis pod schodami. Ten idiota nie wie ze są od tego namioty jeśli chce sie w terenie przespać?
  Rozumiem gdzieś w dzungli, ale k... w cywilizowanym kraju, on nawet pod mostem widzi noclegownie na obrzyganym zasranym materacu po jakiś menelach

  OdpowiedzUsuń
 47. Az go durnia kiedys ktos nie chcacy, po ciemku oszcza.

  OdpowiedzUsuń
 48. Kolejna grupa osób mówi to i tamto, kolejna grupa osób nie mówi to i tamto, jeszcze inna grupa mówi to i owo, bo coś się dzieje tu i tam, to co się dzieje gdzieś i nigdzie, to co się dzieje i nigdzie i gdziekolwiek. Jeste skuteczny, statki coś wiozą i podziemia elektrowni atomowej na kanapie ognisko...Wytarga sobie wersalkę i fotel ze śmietnika, i będzie czekał na Otwarcie Wrót. Co za tępy jełop.

  OdpowiedzUsuń
 49. Sympatia dareckiego, Ryszard Petru, kolejny anty-polak, powiedział dzisiaj w radio, że Anglicy opuszczają strefę Euro. Przypomnę tym, co nie interesują się polityką, WB opuszcza UE, a nie strefę Euro, gdyż ta dotyczy wspólnej waluty. Na wyspach obowiązują i obowiązywały funciaki.
  Miłego dnia. Pozdro.
  PS. Kto głosował na tego idiotę?

  OdpowiedzUsuń
 50. UWAGA!!!!
  DODATEK UDOWADNIAJĄCY PEDOFILSTWO KWIETNIA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szok!
   Gal zajebałeś gada na 100% ja nie mam wątpliwości że to kwiecień. Nigdy nie miałem.

   Usuń
  2. https://3.bp.blogspot.com/-cT3qJT4HVqY/WNwtC5GPVeI/AAAAAAAAEy4/dFVzABw7v-c4hh1YMofgYgovHsVPuoNIACLcB/s1600/dariusz%2Bkwiecie%25C5%2584%2Bpedofil%2Bobmacuje%2Bi%2Bprzytula%2Bdzieciaka-Londyn2017.03%2BZ%2BJULI%25C4%2584.jpg

   No kurwa jak to są graby tego debila. No kurwa ja nie mam też wątpliwości.

   Przepraszam za przekleństwa, ale trudno się powstrzymać.

   Usuń
  3. To zdjęcie mówi o wiele więcej,nawet to jak kłamie opowiadając o czymś.Jego wzrok jest gdzie indziej.

   Usuń
  4. To kutas jeden nawet ręce temu chłopcu ułożył w identyczny sposób jak tej szmacie na sex kamerce.
   Kwiecień z tego się już nie wytłumaczysz.
   Wlepiam wzrok w te zestawienie porównując każdą część jego rąk i widzę takie podobieństwo, że nie mam żadnych wątpliwości.
   Dołek nad lewym łokciem, rozpłaszczenie poduszki lewej dłoni, kształt samego lewego łokcia, kształt lewego bicepsa, kształt prawego kciuka i całe załamanie przy nadgarstku, proporcje długości łokcia do przedramienia.

   Kwiecień chyba czas spierdalać daleko stąd....

   Usuń
  5. Gallu chyba wykrakałeś, że masz zdjęcia porównawcze proporcji rąk kwietnia. Frajer sam się podłożył jakby podświadomie ułatwiając Ci zadanie przez ułożenie rąk w ten sposób :))))))

   Usuń
  6. Bo mam tylko z klatek filmowych z jego jutuba, ale jak zobaczyłem ten film skręcony ukrytą kamerką i jak zrobiłem stop klatkę to tamtych z jutuba już nie potrzeba pokazywać, no chyba, że pedofil dalej się będzie wypierał, że to nie on.
   Zboczeniec podświadomie się podłożył czując, że musi się sam ukarać za swoje skurwysyństwa i wiedziony podświadomością, która zawsze karze krnąbrnych bydlaków kazała mu tak ułożyć ręce na ramionach tego dzieciaka jak julce na plecach byśmy wszyscy bez większego problemu mogli zobaczyć, że jego ręce to te same co ręce masujące to kurwiszcze :)))

   Widzisz kwiecień tyle pierdoliłeś o jakiejś kurwa karmie, a tu brzdęks!
   Karma kazała ci tak pokazać grabie byśmy zdobyli dowód na twoje sekskamerkowe zarabianie ty prostytucie, kurwiu kamerkowy :))))

   Wiecie co?
   Od kilkunastu dni każdego dnia mam tak zajebisty humor, że ciężko to opisać, każdego dnia okazuje się coś co pogrąża jeszcze bardziej tą moralną kreaturę.

   Usuń
 51. Kwiecień Ty ZAJEBANY DEBILU!!! Siedziałeś w nocy i oglądałeś dokujące statki? Pozazdrościć! Jednak siedziałeś tam bo nie miałeś gdzie spać, wyjebali Cię na Twój zapijaczony, otumaniony i debilu ryj na ulicę! To przecież musiałeś sobie znaleźć zajęcie! Uwielbiam Twoje stałe stwierdzenia typu "plan Himmlera", "szydera", "co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu", "misterium". Tak durniu, prepersi pokazali Ci kilkadziesiąt swoich miejscówek, Kwiecień no co Ty! Czemu od razu nie parę tysięcy! Młocie Ty jeden, Ty jesteś jak prepers? Każdy prepers ma samochód! Do szybkiej i skutecznej ucieczki, a Ty czym będziesz spierdalał? Tramwajem? Prepersi mają przynajmniej 2-3 kryjówki z zapasem żywności(konserw i wody) a Ciebie matole nie stać nawet na 1 najpodlejszą konserwę a co dopiero mówić żeby zrobić zapas przynajmniej na tydzień czasu! To że umiesz rozpalić ognisko za pomocą wersalki w lesie to super! Wiadomo że w lesie na każdym kroku znajdujemy meble domowe! Czubie Ty cholerny lecz się na ten swój pusty łysy łeb!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. Tak!
  To doskonaly dowod.

  Kotlet wstydz sie,a ja od razu napisalem zw ten od tylu bioracy slodka cycatka 25 vel Julka,to nikt inny jak kwiecien, nawet to ta sama wersalka ,na tym zdjeciu, czyli to samo pomieszczenie,gdzie kotlet vel sex -kamerka,meski prostytut internetowy,stoi na tym zdjeciu w tej czarnej koszulce.
  Kotlet jestes dnem.

  OdpowiedzUsuń
 53. Kwiecień !!!Dlaczego zostawiłeś "Alę Roszko" ? czyli jego tzn Wadelmara czy huj wie kogo. Tyle razy się srałeś na jego punkcie że niby inwalida i do Riese miał jechać, wycieczki dla niepełnosprawnych,a okazuje się że niepełnosprawny umysłowo Kwiecień spierdolił do Słodkiej Cycatki. Dlaczego zdradziłeś Pana Różową Koszulkę najpierw jego zostawiasz dla Ali Waldemara Roszko (Ona,Onego, Czegoś)a teraz Słodka Cycatka. Co z Amazonką spod Sobonia kto jej nakarmi marchwią kucyki ? Matką miałeś skurwysynu się opiekować i co ? Nagle wyjebałeś z Głuszycy, przecie "jeste skuteczny", masz misję i dar. Kto Ci go dał ? Sam pytałeś. To ci odpowiem, jedyny dar jaki masz to dar nasrania w każdy garnek gdzie tylko się pojawisz.

  OdpowiedzUsuń
 54. Kwiecień a co u twojego syna ? Nadal w oddziałach szybkiego reagowania w Kanadzie ? Czy może na misji w Iraku kuje monety u Prezydenta na twoją cześć za misję w Oddziałach Gromu. A co z twoimi odziałam paramilitarnymi jakie szkoliłeś w Głuszycy, zostały bez dowódcy ? Kto ich nauczy surwiwalu w lesie i wskaże miejsca gdzie kupić paliwo turystyczne. Co z zapowiedzią eksploatacji w Lubiążu...a co Malborkiem gdzie Yumiko Ci szeptała o Misji, ponoć Rise jest twoje. Co z kanałem RieseEksplorer RieseTV czy inne gówno. Przdałby ci się na sexkamerki.Załóż nowy kanał RieseSexTV.

  OdpowiedzUsuń
 55. No to się kwiecień jajami poocierał o chłopaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie żarty, biedny mały,trauma na całe życie jak go kwiecień wymasowal. Starszy widać madrzejszy, naciągnął kaptur i stal w bezpiecznej odległości.

   Usuń
 56. Patrzę na to zdjęcie i oczom nie wierzę jak można chłopca przytulać do fiuta? Są pewne granice w dotykaniu dzieci. Nawet ojcowie nie uczynili by do własnych synów takiego gestu by dzieciak na plecach nie czuł genitaliów nawet przez spodnie. To co uczynił Dariusz kwiecień wobec tego chłopca to forma przygotowania go do bliskiego kontaktu seksualnego. Tak postępują pedofile etapami osaczając ofiarę swych pedofilskich zapędów. Następnym razem kwiecień zrobi to samo i doda kilka gestów, aż chłopak uzna je za normalne. I tym sposobem za jakiś czas kwiecień go uwiedzie pod nieobecność rodziców. Dziwne, że ojciec czy matka tego chłopca pozwolili kwietniowi na taki gest!
  Czyżby nie mieli wyobraźni i instynktu? Gołym okiem widać, że kwiecień to pedofil.

  OdpowiedzUsuń
 57. Przydałoby się przypomnieć te zeznania chłopca jakiego molestował Kwiecień które były na forum Głuszycy. Kwiecień może też molestować córkę tej Julki jeżeli u nie mieszka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kopię tego z forum Głuszycy:
   http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html


   Nie latwo było mi podjac decyzje by to napisac publicznie. Jednak po przeczytaniu tych wpisuw nie mogę dłużej milczec. Z tego forum dowiedziałem się o calej sytuacji jaka wytworzyla się wokoł pana Dariusza Kwietnia. Zapoznałem sie z tymi wszystkimi materialami. Przeczytalem tego bloga o jego kłamstwach. Jestem dobrze zorientowany o co chodzi. Pan Kwiecien ma zatarg z panem Sidorem. Musialem dlugo szukac co było tego przyczyna i teraz wiem ze poszlo o pomowienia ze strony pana Kwietnia. Od początku poznawania tego konfliktu miałem sympatie do pana Sidora.
   Ciesze sie w duchu ze znalazł sie ktos kto nieświadomie nie wie ze jego robota jest rodzajem zemsty losu na panu Kwietniu za jego dawne przestepstwa. Mam dzis 16 lat. Nie mieszkam już w gluszycy. Trzy lata temu w lato poszlismy z kolega na stawy. Lekcje były skrocone. Zrobilismy ognisko. Kolega dostal sms od ojca ze ma natychmiast wracac do domu. Ja tam zostalem troche. Jak kolega poszed zaraz przyszed pan Kwiecien i zaczal mnie zagadywac ze tu nie wolno palic ogniska i kazal mi je zagasic. Powiedzial ze jak lesniczy się dowie to mnie ze szkoly wyzuca. Przestraszylem się a pan Kwiecień zaczal zartowac ze jestem duzy chlop i nie wygladam na mieczaka. Zaczal mnie poklepywac po ramieniu i zblizac siw do mnie przyjacielsko.
   W pewnym momencie powiedział ze jestem chlop z jajami no nie i chwycil mnie smiejąc sie za spodnie jakby szukając czy je mam. Nie wiedziałem co zrobic ze strachu.
   A on mnie objal za ramie i powiedział ze chyba tych jaj nie mam bo ich nie czuje trzymajcc tam reke. Potem znow zaczal żartować ze je schowałem albo może ja jestem dziewczyna. Chcial to sprawdzic namawiając mnie bym zdjął spodnie i wsadzil reke w ropiety rozporek. Gdy mi ja wsadzil caly dygotałem ze strachu i chciałem uciec ale on zaczal mnie macac. Po kilku minutach zebralem sie na odwage i odsunąłem i kiedy mnie puścił zdziwiony uciekłem. Krzyknal za mna ze powie o ognisku w szkole. Przez dlugi czas balem się by nikt o tym ognisku się w szkole nie dowiedział. Teraz kiedy troche doroslem zrozumialem ze trzeba o tym powiedziec. Mogą być inni cłopcy których molestowal. Nie chce się ujawniac boje sie pana Kwietnia. Jak dorosne chcialbym mu skopac tylek za to. B.

   Usuń
 58. To zdjęcie daje wiele do myślenia. Kwiecień nie jest w stanie kontrolować swoich pedofilskich zachowań. Dlatego pedofile wpadają w prowokacje policyjne jak muchy na lep. To silniejsze od nich. Prędzej czy później zobaczymy nagłówki o schwytaniu kolejnego pedofila. To kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
 59. DODATEK FILMOWY
  OKLEPYWANIE CHŁOPCA
  JAKO PRZYGOTOWANIE CHŁOPCA
  DO PRZYSZŁEGO UWIEDZENIA

  POBIERZ: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgta0xPU2ZYVFlVNlE
  ZRÓB STOP KLATKA I DOKŁADNIE PRZECZYTAJ NAPISY.

  POZAMIATANE KWIECIEŃ.

  THE END

  OdpowiedzUsuń
 60. Kwiecień! Jak byś kiedyś trafił do puszki za twoje przestępstwa, to z opinią pedofila masz przerąbane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prędzej, czy później wyląduje w kreminale, a garusy dobrze prześwietlą jego życiorys, tym bardziej, że kwiecień ma naturę donosiciela, tu: na współosadzonych.

   Usuń
 61. Gal rozjebka zboka doskonała.
  Pedofil nie może się powstrzymać nawet przy ludziach by nie macnąć dzieciaka.

  OdpowiedzUsuń
 62. Kwiecien ty skurwialy przycwelony dewiancie sexualny.!
  Jak taka menda jeszcze ma swoich zwolennikow?
  Oczywiscie ze widac wyraznie jak ten zboczeniec ociera sie swoim fiutem o tego chlopca! nawet rusza dupskiem cwelicho stare! i ty pomawiales fryzjera o takie rzeczy?
  Kotlet! ty lepiej do Gluszycy nie wracaj. ty stary lysy dewiancie. Prostytucie sex-kamerkowy jeden.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie jest klasyczny pedofil, tylko na widok dzieci lubi walić konia, jak jego kumpel od uczenia dzieci dżudo w mieście Łodzi. Pozdrowienia dla Magdy Kaczmarczyk z tego miasta.

   Usuń
 63. Zabezpiecz ten material Tomek, to dowody na te mende , jak wiadomo ten prostytut z ta kurwa slodka cycatka 25 beda sie starac by ten material zginal ,bo ukazana jest prawda o tych zbokach!
  Kwiecien zakotlecony jelopie jeden! CO TY NA TO ?

  OdpowiedzUsuń
 64. Jak patrzę na to ścierwo to tylko KS

  OdpowiedzUsuń
 65. Tomek czy reaktywujesz kanała na yt obalaniu debizmów dariuszeła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taki zamiar. I wgram je na dysk G+, a na udzielnym nieosiągalnym dla tych pedofilów serwerze będą materiały usunięte z YT + te, które były kiedyś na FB

   Usuń
 66. Miały być tłumy jak na ,,wejście smoka,,a tu szydera -zresztą jak zwykle,kotlet umkną do angoli szukać poklasku wśrod ludzi swojego pokroju.Wiadomo wyjechało sporo wartościowego narodu by godnie żyć,ale miedzy innymi rozbitkowie jak kotlet mający pretensje do całego świata za swe niepowodzenia, lub odwrotnie za lepszy świat ,który nie jest ich udziałem,Ci nieprzystosowani szukają odskoczni od marazmu dnia codziennego,od kufla pomyj,bezsęsu egzystencji ,byle do jutra.
  Ludzie na poziomie-popatrzcie na kotleta- po sekundzie już widać z kim się ma do czynienia,pomijając jego dewjacje,urojenia,rozdwojenie jaźni, mitomaństwo,pazerność itd
  Reasumując -wieszcz kotletowy to z gruntu zły człowiek, z brakiem perspektyw na przyszłość,probujący zarazić wszystkich wokoło swoimi bredniami w myśl zasady,,czym gożej tym lepiej,,
  Ciapaty kotlet w tkich miejscach i szydera wychodzi.
  Tylko wstyd i pośmiewisko...

  OdpowiedzUsuń
 67. UWAGA!
  MYŚLICIE, ŻE TYLKO KWIECIEŃ MA CIĄGOTY DO MAŁYCH CHŁOPCÓW I LUBI WIESZAĆ PRZYSŁOWIOWE OKO NA DZIECIAKACH?

  Jeszcze dziś materiał pokazujący jak taki jeden udający "rzołnieża" jebaniec łysy lubi se wlepić gały w małych chłopców.

  Kondonie mała niespodzianka.....

  OdpowiedzUsuń
 68. Jak ciapaty kotlet był mały ,to w wiejskim klubie był telewizor,czasami zapodawali tam program z Tonym Halikiem,ciapaty kotlet umyślił sobie,, jo tyż byda takim halikiem,,
  Po jakimś czasie troche podrosł i zobaczył film z Laską, który jeździ na desce i jara planty i też chce być ,,jak Tony Halik taki ambasador...,obgadał to z jareckim ... a jak ten się nie zgadza /wyjaśnienie co sie stało z jareckim/
  zabiera mu reklamwke puszek po piwie i niedopitego jabola na dobry początek,wali tamtego w łeb i zaczyna żyć własnym niedopitym życiem.Tutaj rozwiązały sie zagadki :skąd wzią sie ciapaty,kto to był jarecki,? została jeszcze wiedza ,,studnia mądrości,żrudło wiedzy,,czerwonopapegoto to już inny temat do dyskusji nad marnościami szydery,nie wiem czy nie jest to materiał na scenariusz filmu ,może nie panteon ale chociażby opoka o czasach minionych wg .czerwonopapego
  ,,Wielkie nic ,choć z pozoru coś,,

  OdpowiedzUsuń
 69. Ten pierdolony koniczyna zyd jebany...widac z mordy... strasznie na Ciebie jedzie z anonima ;na forum Gluszyckim.
  Przydalo by sie dorwac jego nazwisko ,adres ,i tak jak on to robi,jechac mu koslawemu kretynowi,na forum w jego miejscu zamieszkania,z nazwiska i imienia.
  Koniczyna frajerze zboczony,dolozymy wszystkich staran,by cie mordo krzywa osiagnac. To kwestia czasu,wtedy zacznie sie dla ciebie ..odchodzie.. zabawa,bedziesz mial.
  A ludzie mimo twoich staran pismackich na tym forum PEDALE KAMERKOWY i tak wiedza ze piszesz idioto zmyslone glupoty na Tomka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już ktoś się skurwysynem zajął na miejscu. Niedługo będzie miał za swoje.

   Usuń
 70. Kwiecien!
  Ales debilu wpadl z tymi swoimi nie wysportowanymi lapami hehe!
  NIE ULEGA TERAZ WATPLIWOSCI TE LAPY NA SLODKIEJ CYCATCE 25 Z SEX KAMERKI valJULKA ,

  NA TYM CHLOPCU,JAKIEGO NIMI DOCISKASZ TEGO CHLOPCA DO SWOICH GINEKALII TY ZBOCZENCU!
  TO TE SAME OBSLIZGLE NIE WYSPORTOWANE LAPY CIENIASA NIE MAJACEGO DO CZYNIENIA ZE SOIRTEM BADZ JAKOMKOLWIEK PRACA FIZYCZNA.

  KWIECIEN WSTYD! kotlecie a,La Dariusz Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy hehe..Tony Halik to taki sam klamca jak Kwiecien wiedza to tylko nieliczni heheFacet klamal jak kwiecien .
  W dupie byl i gowno widzial.
  Taka komunistyczna maskarada,kotlet to po komunie odziedziczyl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mnie tu osądzać Tony Halika czy Laske tylko dewjacje czwartego kotleta -szydery i jego genezy,może zna ktoś kogoś z kim szydera sie prowadzał, gdzie bywał ,jaki był ,bo jaki jest to każdy widzi,

   Usuń
  2. Halik to bylo okno na Swiat, byl podroznikiem ale miejsca ktore pokazywal jako dzikie byly czesto zwyklymi przedmiesciami lub ogolnodostepnymi wioskami.
   Czesto przesadzal, koloryzowal ale dla ludzi wPRLu bylo to i tak okno na Swiat. Czasem jakis podroznik z Polski zawita w miejsca gdzie byl i zwykle jest rozczarowanie, bo ta „dzicz” jest 100 metrow od parkingu przy drodze, no i nalezy pamietac ze te miejca czesto diametralnie zmienily sie przez kilakdziesiat lat. Na podobnym koloryzowaniu, w stylu PRLowskiego cinkciarza bajerujacego laske, mozna tez czasem przylapac tez Cejrowskiego lub Maxa K(G)olonke, to pokolnie tak ma, resztki mentalnosci „aby zablysnac” niekoniecznie szanujac inteligencje widza.

   Usuń
  3. Ten halik to pseudo komandos wypierdek, kultowa była jego baba, dzikowska, o gabarytach i aparycji sierżanta piechoty morskiej. Ponoć, jak halik się nachlał, to go niosła na plerach do chałupy.

   Usuń
 72. Czytałem niedawno artykuł,że ruskie na prace zaliczeniową napisali taki program poszukiwawczy,a mianowicie zamieszczasz zdjęcie kogoś ,kogo szukasz a program wyszukuje cały net i na bank znajdzie jeśli ,,poszukiwany ,poszukiwana ,,pojawi się,potem po nicce do kłębka.może morze.

  OdpowiedzUsuń
 73. Mam postulat do gangu!!!
  Usystemazujmy pseudonimy i ujednolićmy że 4 ty to czerwonopapy,pan wersalka,głuszycki wieszcz,kotlet alaroszko,alakwiecień ,mi osobiście podoba się szydera,kotletszydera???

  OdpowiedzUsuń

 74. DODATEK-ZERKACZEK
  CZYLI OKO ZAWSZE mimowolnie POLECI W STRONĘ OBIEKTU ZAINTERESOWANIA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważam, że facet nie mógł się powstrzymać by na koniec przechodząc jeszcze raz nie rzucić okiem na chłopaka w dresiku.

   Usuń
  2. Tomasz trafne spostrzezenie ja to samo robie tylko wtedy jak mijam fajna laske a nie dzieciaki.

   Usuń
  3. No spojrzał i co?
   Chociaż jak się zastanowić to na chuj się tak spojrzał, że musiał zrobić to właśnie w chwili gdy chłopaczek w dresie był odwrócony tyłem?
   Spojrzał nie spojrzał mordę to on ma jakiegoś niedorozwoja.
   I ten mundurek !
   To ma być któryś z tej grupy KTC?
   Widać, że inteligentem to on nie jest.
   Inteligentni ludzie nie chodzą na kwietnia.

   Usuń
  4. To jest ten cały Piotrek Riese Londyn. Cały czas wchodził na zaplecze i kręcił się wszędzie jakby sranie miał po tym bigosie.

   Usuń
  5. Jak to mówią ziarnko do ziarnka uzbiera się miarka.
   Zboczone towarzystwo.
   Jakby ich dokładniej poobserwować to kto wie czy nie sfilmowało by się jak się przechodząc obmacują i ogłaskują?
   Kwietniowi lepią się łapy do chłopaka jak nic.
   Potem w domu wali konia wyobrażając sobie jak chłopiec tak samo stoi tylko nago u niego we własnym domku przejętym po mamusi, którą chciał wykończyć nerwowo wplątując ją w swe rozgrywki.

   Usuń
 75. Dzisiaj dzien Sex-kamerkowego aktora.
  Dariusza Kwietnia z Gluszycy zwanego tez kotletem a,La Dariusz Kwiecien,ostatnio zwanym tez internetowym Prostytutem ,udzielajacego sie w sex akcjach z Julia vel Slodka Cycytka 25,oraz jej mezem i PSEM! w internecie ,wabiac w celach zarobkowych wszelkich dewiantow...sprzedajac sie...
  A maz Juli najebany mowi do kamerki...
  CO KURWA!MAM WAM JESZCZE DUPE!POKAZAC ?:-)

  April . Co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
 76. Ten łysy debil w mundurze to wszedł do sali jak kowboj tylko mu rewolwerów brakło u pasa.
  Widać po chodzie i ryju, że jakiś psychopata

  OdpowiedzUsuń
 77. Gallu, zacznę dawać ten apel pod każdym Twoim wpisem na tym blogu:
  Błagam, przestań wrzucać kolejne informacje jako "DODATKI". Strasznie chaotycznie jest to porozbijane i ciężko się czyta :( Nie mógłbyś każdego dopisku jaki dajesz po dostaniu kolejnych materiałów czy informacji dawać jako osobny post?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatki to nie są osobne tematy zazwyczaj tylko uzupełnienia głównego wpisu.
   Czasem są osobnym tematem, ale są oddzielone wielkim tytułem by się odróżniały.
   Myślę, że jakbym robił z każdej kwestii osobny temat to nadpisywał bym nim poprzedni i poprzednie i szybciej by znikały z pola widzenia na stronie głównej.

   Usuń
  2. Tylko po przeczytaniu raz jednego wpisu, muszę do niego wracać kilka razy, aby sprawdzić czy nie dodałeś czegoś nowego. Przez to zapominając o tym czasem można coś pominąć.

   Osobną kwestią jest cały tekst postu na stronie głównej (kiedyś o tym pisałem Ci już). Przejrzenie całej strony głównej, albo próba cofnięcia się do jakiegoś archiwalnego postu to masakra.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.