piątek, 10 lutego 2017

Tajemnica Riese wyjaśniona czyli sex afera według planu Himmlera

Tajemnica Riese wyjaśniona czyli sex afera według planu Himmlera

https://www.youtube.com/watch?v=U0KedK1jZoE

KOCHANA MAMO I TATO.
Na wstempie mojego listu chciałem powiedzieć, że jest mi tu dobrze. Chodzimy sobie po górah szukamy wilkołakóf i chybryd wychodzoncych z piwnic starych ruin. Jeden raz nas gonił, ale uciekliśmy na szczęście. Ja tylko się podknąłem uciekając i stłókłem sobie nos, ale lekarz mi go nastawił i teraz już nie boli. Karmiom nas tu dobrze i nawet pozwalają oglondać telewizje. Mam dostemp do internetu i też oglondam różne ciekawe filmy. Najbardziej lubie te o wilkołakch i potwoforach bo to potwierdza moje dotychczasowe dociekania. To som dowody. Na internecie jest taki jeden, który ciągle mnie atakuje za ujawnianie prawdy i Riese. To pedał, pedofil, który mi się ciągle oświadcza, ale ja go odtroncam bo nie jest w moim guście. Ja wole takich pisankowców co mają fajne rysunki na skurze zrobione. Te co mnie atakuje to taki mdły gościu, ktury uwzioł sie na mnie i mnie szkaluje. Ostatnio pokazał co lubię na swoim blogu i forum i nakrencił kilka filmóf na yutuba śmiejąc się, że kocham zwierzenta. Zaatakował nawet moją najbliższom przyjaciółkę słodką, która też jak ja kocha zwierzenta i okazuje im miłość na kamerkach w internecie. A przecież to nic złego kochać zwierzenta. Ja jej nigdy nie opuszcze bo też jom kocham i czensto razem sie spotykamy i robimy teatr dla poważnych widzuf na kamerkach. Mamy dorzo widuf i nawet nieźle sobie tym dorabiamy. Załorzyliśmy ten teatr kilka lat temu w tajemnicy bo nie zależało nam na rozgłosie. My to robimy dla dobra naszych licznych odbiorcuf by pokazywać przy okazji prawdę o wilkołakach i hybrydach. Razem ze słodką prowadzimy to moje forum na kturym sobie organizujemy grupy lokalnych przyjaciuł by muc do nich potem jeździć i głosić dobrom nowinę i prawdę o nadchodzoncym zalewie brudnej armi i przestrzegać ludzi przed wielkim otwarcie wrut. Ludzie nas słuchajom i jest ich coraz wiencej. Oni uczom sie od nas kochać zwierzenta i obcować ze sobom i z nami w nieznanym dla nich dotychczas wymiarze. Ale ten niedobry warszawiak golibroda wszystko przeinacza i śmieje sie z mojej koszulki, kturom miałem na sobie gdy odgrywałem pewnom role na kamerkach ze swojom słodką i w mojej audycji XIX. Jemu nie podobajom sie te szare lampasiki przy renkawach i jeszcze mnie szkaluje, że mam małego i koślawego ptaszka! A przecież ja mam ładnego ptaszka i słodka bardzo go lubi trzymać w ręku i brać całować. Muj kolega też go bardzo lubi, a najbardziej zadowolona z mojego ptaszka jest suczka mojej słodkiej i kiedy go liże i obwąchuje merda ogonkiem. Potem ja go wkładam jej i ona jest w siudmym niebie. Tylko trzeba podstawiać garnek by z tej radości nie pobrudziła pościeli.
Ja nie rozumiem takich ludzi jak ten golibroda. Przecież nie robimy nic złego! Wcale sie tego nie wstydzimy. Som przy mnie przyjaciele, kturzy mnie broniom i też pokazujom ludząm prawdę o wilkołakach, strzygach i hybrydach. Jeden z nich to mój najserdeczniejszy przyjaciel i jest dla mnie taką szczęśliwom cztero listnom koniczynką, takim jakby amuletem chronioncym mnie przed atakami tego zboczonego golibrody. To mój najlepszy przyjaciel, ktory mnie kocha i pokazuje zdjęcia moje na swym blogu na, kturych widać gołym okiem, że jestem wspaniałym pienknym menszczyznom i bardzo umienśnionym. Ta moja ukochana koniczynka kiedy opublikowała moje zdjencia to zleciały się do mnie na forum dziesonki wielbicieli i teraz tworzymy te lokalne grupy. A ten głupi zboczony golibroda myślał, że jak pokaże jak ja i moi pisankowi przyjaciele potrafimy kochać się na wzajem i zwierzenta tylko napendził mi zwolennikuf i zrobił mi reklame. Teraz mam na forum prawie 500 wielbicieli i ciongle ich przybywa dzienki jego drwinom i parchatym szyderstwom bo ludzie wierzom mnie, a nie jemu. Coraz wiencej ludzi przyznaje mi racje i potwierdza, że wilkołaki i nazistowskie hybrydy wychodzom z lasu i szykujom sie do ataku. Jak ide do sklepu to mnie zaczepiajom i pytajom kiedy i jak sie przed nimi bronic? Ja im wtedy sprzedaje bilety do portalu teleprtacyjnego i mapy z planem jak do niego dojść. Ale ten wstrentny golibroda ukradł mi jednom z nich i tak przerobił by ludzie tam nie trafili i sprzedaje je za 70 pln na allagro. No i podszywa sie pod mojego kolege namawiając by mu wpłacali na jego konto pieniążki niby to na mojom działalność. To jest oszóst i złodziej. Ale ja sobie z tym radze i opowiadam ludziom kim jest ten golibroda zboczeniec i ludzie mi wierzom pszeglondając na oczy gdy muwie im o nim prawde. 
Dla tego ja sie nim nie przejmóje i robie swoje. Ostatnio nagrałem nawet dwie nowe audycje i napisałem na blogu kilka tematóf. A jak! Niech ich kref zalewa, że niczym mnie nie som w stanie zniszczyć i, że pokazóje prafde. 
Udało mi sie nawet odbić od tego jego gangu golibrody kilku ludzi, kturzy przeszli na mojom strone bo im pokazałem te mapy i dokumenty potfierdzajonce moje odkrycia. A kilku z tego gangu golibrody zdolalem porużnić tak, że teraz hejtujom swego dawnego szefa u pewnego znachora na jutubie. To som tacy moi cisi przyjaciele co tylko udajom, że hejtujom tesz mnie, ale tak naprawde pod tym plaszczykiem hejtowania mnie bardziej hejtujom mafiose golibrode. 
Dobrze jest! Rozwijam sie i nic mnie nie pofstrzyma. Nikt nie jest w stanie mnie ośmieszyć prawdom o mnie ani zmienic historii, kturom ujawniam. Bo to jest niewygodna historia dla ludzi opłacajoncych tego golibrode. 
Ostatnio opowiedziałem ludziom kilka histori o tym co sie dzialo w czasie wojny, co mi mamo opowiadałaś i wtedy rozpentała sie buża. Pojawili sie pseudo panowie historycy, a jeden to nawet chcial mnie pobic. Congle otrzymuje pogruszki, że mnie zabijom jeśli bende poruszał niewygodne tematy. A przecież to co mi opowiadałaś mamusiu to jest potfierdzenie tej niewygodnej prafdy, kturej nie piszom w podrencznikach do histori. Oni sie tej prafdy bojom, a ja sie boje, że mogom zrobic tobie mamusiu jakomś krzyfde. Dla tego nie wychoć sama do sklepu, nie odbieraj poczty, ani telefonuf bo ten golibroda bendzie do ciebie wydzwaniał i pisał kłamsfa o mnie i naszej rodzinie, ktura ma bardzo patryjotyczne tradycje. Nasi wujowie pszecież byli żrzołnierzami armi ludowej i bronili naszej ojczysny przed tymi zdjacami z armi przeklentej, kturzy do dziś stojom po stronie tych co stworzyli polskie obozy koncentracyjne! 
Ale ja o nich pokazuje prafde i obnarzam jakimi byli konfidentami i zdrajcami. Raz pokazałem jak ten cały ich przywucca głupaszko kazał riesać polakuf to o mało mnie nie zamordowali na podstawie jakiegoś podobno zaocznego wyroku kary śmierci wydanego na mnie. Już nam tak zamordowali wujka pamientasz mamo przeciesz jak było. Wujek ich demaskował jak ja teraz ich i niewygodnom prawde, a ci bandyci zamordowali go z zimnom kfiom. To okrutni mordercy i karły moralno intelektualne i nigdy sie nie zmienom, bo nikt sie nie zmienia. Kto był zdrajcom i konfidętem ten nim pozostanie. Ja tesz zie nigdy nie zmienie. Nawet jeśli ubiorem innom koszulke dla niepoznaki, albo zalorze innom czapke i zamiast arafatki postawie golfa i kołniesz i zakryje oczy ciemnymi okularami to pamientaj mamusiu kochana i tatusiu, że w głembi duszy nigdy nie przestane kochać swych psóf i pszyjaciuł z, kturymi pokazujemy w naszym teatsze jak kochać inaczej niż to znajom ludzie. 
Moja głowa to taki zbiornik pelen tajemnej wiedzy, w ktorym odkrywamy ze słodką te tajemnice przed wybranymi. Nawet mamy z tego troche kasy na mojom działalność, co było do niedawna tematem zagatkom dla gangu golibrody. Ten zboczeniec nieudacznik golibroda i ta jego banda gansteruf zazdrości mi, że potrafię uczciwie zarobić i mam osiongniencia w odkrywaniu histori. A nabardziej zazdroszczom mi, że stojom za mnom dziesiontki prokuratoruf, sendziuf i miliony ludzi, kturzy piszom do mnie z całego świata. To co opowiadam zatacza coraz wienksze krengi i tego powstrzymać sie jusz nie da. Wielkie otwarcie wrut już wkrutce nastompi, a brudna armia hybryd zniszczy świat. Uratujom sie tylko najsilniejsi wybrańcy odporni na zakłamywanie historii do kturych ja należe i każdy kto mi uwierzy. 
Kochana mamusiu i tatusiu kocham was i nie matwcie sie o mnie daje rade. 
Nos sie już prawie zagoił. Tylko gangsterzy teras sie śmiejom ze mnie, że muj nos trawersuje na prawo. Ktoś nawet napisał u gangstera golibrody, że mi go naprostuje, ale ja sie tego nie boje. Mam zawsze przy sobie jakomś mine przeciw piechotnom lu starą dobrom poniemieckom parabelke by sie obronić. Mam też wiele czarnych pasuf wienc mogom mi skoczyć. A jak mnie kto jeszcze podwnerwi to mu takom mine znuf podłorze. A niech mu wybuchnie w łapach, albo jego dziecku. Bedzie miał za swoje no nie? 
Kochani musze kączyć bo właśnie ktoś wpłacił za bilet by obejrzeć prywatny spektakl pt. kochać inaczej to nic złego.
Kocham wasz kochani rodzice i prosze byście dawali na mnie namiar i mojom ukochanom aktorke numer jeden. Znajdziecie nas zawsze pod hasłem zbiornik słodka.
Wasz kochajoncy aprilek.


PS
Broń BOSZE nie czytajcie wizytufki na gurze tego bloga na belce!!!!
Tam som zmanipulowane rozmowy telefoniczne, kture golibroda zpreparował by mnie szkalować.


70 komentarzy:

 1. hahhahahaha, hahahahaha, dobra mialem cos tu napisac moze pozniej hehahahaha.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe dokąd to wszystko zabrnie ale w końcu uderzył go Pan w punkt celnie.
  Dla normalnego człowieka z jakąś godnością było by to KO jak Pan wspomina w filmie.
  Aprila chyba by skończył Jarecki musi rozjechać P-1000 Ratte

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry material!
  Zapewne nie ostatni ,jak wspominasz, czekamy na nastepne, wspierajac Cie duchowo Tomasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. "pamientasz" kurwa Sidor ogarnij się bo wstyd na całą wiochę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchaj parchu podstępny i głupi nie znający historii, ojcze kanoniku vel Kingu of daimondzie.
   Zaatakowałeś całkowicie nie słusznie Moto Turytę BO DEBILU JEBANY NIE ZNASZ HISTORII.
   Jedziesz po nim u zielarza i robisz z siebie idiotę i tym samym pomagasz kwietniowi.
   Kilka słów wyjaśnień.
   Zaatakowałeś Moto za to, że w jednym ze swych materiałów wspomniał , że w czasie wojny polsko bolszewickiej Polska stworzyła obóz dla więźniów rosyjskich w którym zginęło śmiercią głodową i przez choroby kilkanaście tysięcy ruskich żołnierzy. Bo tak przecież było. Ty idioto uznałeś to za propagowanie ideologii o polskich obozach zagłady i zacząłeś jechać na moto jak po łysej kobyle.
   Tymczasem Moto powiedział prawdę. Niestety tak było i NIE BYŁO TAK BYNAJMNIEJ Z RACJI OKRUCIEŃSTWA POLAKÓW WOBEC ROSJAN TYLKO IDIOTO Z RACJI WSZECH PANUJĄCEGO GŁODU W POLSCE I CHAOTYCZNEJ SYTUACJI POLITYCZNEJ. Polska wtedy sama miała kłopoty z wyżywieniem i utrzymaniem narodu Polskiego przy życiu, a więc nie było środków by utrzymać tą całą armię rosyjskich żołnierzy w dobrej kondycji.
   NIE ZNASZ HISTORII, PISAŁEM CI NA MAILU-NIE DOTARŁO KURWA.
   Moto nic nie powiedział NIGDY, co wskazywało by, że lituje się nad ruskimi więźniami w tamtym czasie. Moto jest 100% Polakiem i ma właściwe podejście do brata ze wschodu bynajmniej nie gloryfikujące w żadnym stopniu ruskich czy rosyjskich zaborów, najazdów czy okupacji z czasów IIwś.
   Tyś jest zwykły chory jełop najebany kurwa MORFINĄ jak mi 1o razy w mailu pisałeś bo podobno cierpisz na raka i jak pisałeś możesz niedługo umrzeć.
   jeśli to prawda, a nie zabieg by wzbudzić kurwa we mnie litość to ci powiem rak ci nie zakatował nóg i bioder tylko kurwa mózg, a morfina odebrała ci rozum.
   JESTEŚ KAWAŁEM JEBANEJ PIERDOLONEJ KURWY NA POZIOMIE KWIETNIA, BO WSZYSTKO MOŻNA WYJAŚNIĆ, I PRZEANALIZOWAĆ, ALE TY PARCHU JEBANY ZAATAKOWAŁEŚ MOTO BEZ ANALIZY TEGO CO POWIEDZIAŁ I TERAZ SIEJESZ KURWO JEBANA FERMENT KU RADOŚCI KWIETNIA.

   Pies cie kurwo jebał byś zdechł na tego raka jak najszybciej śmieciu, a jeśli go nie masz bo blefowałeś to kurwo życzę ci byś go dostał i też zdechł.
   AMEN SKURWIAŁY CICHY AGENCIE KWIETNIA.

   Usuń
  2. PS
   Kingu daimondzie vel ojcze kanoniku przeżarty w mózgu morfiną, zarzuciłeś Moto Turyście, że zapalił świeczkę na jednym ze swoich filmów w intencji tychże rosyjskich więźniów na tym cmentarzu i siejesz ferment, że Moto czci ich pamięć.
   TYMCZASEM IDIOTO SKOŃCZONY MOTO TURYSTA NIC TAKIEGO NIE UCZYNIŁ. JEDYNĄ ŚWIECZKĘ JAKĄ ZAPALIŁ NA JEDNYM ZE SWYCH FILMÓW TO BYŁA ŚWIECZKA W POLSKIEJ POŚWIĘCONEJ KAPLICZCE W INTENCJI ZDROWIA PSYCHICZNEGO DARIUSZA KWIETNIA!!!
   Matole, degeneracie, pusty konfidencie kwietnia odwracasz kota ogonem i siejesz fałsz o Moto Turyście.
   A przyklaskują ci tacy jak zielarz i Łukasz Gajdamowicz, który był swego czasu wśród nas na skypowych dyskusjach jako zaufany.
   Ów Gajdamowicz to inna para kaloszy. Skurwysyn tak samo jak King jedzie po mnie na kanale zielarza wyzywając od konfidentów.
   A wiecie kurwa za co? hahaha?
   Za to, że w rozmowie na skypie powiedział mi pewnego razu, że nie pochwala moich zgłoszeń na przestępczą działalność kwietnia na policję i wyzwał mnie od konfidentów namawiając mnie przy okazji żebym zamiast tego najebał kwietnia i go zajebał.
   Gdy to usłyszałem wywaliłem go z grona zaufanych i nie dałem się namówić na to gajdamowiczowe namawianie mnie bym zajebał kwietnia.
   Ot i cała prawda.
   I do Gajdamowicza przy okazji. Skurwysynu, opowiadałeś na skypie, że nie raz miałeś problemy z prawem, że nie jestes taki prawy gość, że siedziałeś, potem z tego sie wycofywałeś itd. Jesteś pierdolonym kryminalistą i tak sobie myślę, jakież to było by dla ciebie zaskoczenie gdybym naprawdę okazał się konfidentem i z tymi nagranymi rozmowami na skypie , w których namawiałeś mnie do zajebania kwietnia naprawdę poszedł na policję?
   Biedny byłbyś smieciu, oj biedny.
   A wracając do ciebie parszywy ojczulku kanoniku doucz się historii, przejrzyj filmy moto jeszcze raz i jebnij się w ten pusty łep.
   I radzę wam zdrajcy to samo cisi poplecznicy kwietnia, którzy urażeniu w swej ambicji jedziecie teraz po mnie i naszej grupie jak parchate skurwysyny nie mając racji.

   Usuń
  3. Jeżeli chodzi o Berezę Kartuską tak był to obóz jeniecki, tam nigdy nie zamordowano jeńców główna przyczyna śmierci jeńców, były choroby tyfus, czerwonka, grypa hiszpanka itp. jeńcy dostawali takie same racje żywnościowe jak WP. Ci co przeżyli wybrali jako swoją nową ojczyznę Polskę albo poszli na zachód.
   Bereza Kartuska po 1934 została więzieniem o zaostrzonym rygorze głównie dla politycznie nie poprawnych, Endeków, Ludowców, Komunistów oraz Ukraińskich Nacjonalistów.
   Nazywanie Berezy Kartuskiej Obozem Koncentracyjnym jest tylko komunistyczną propagandą mającą udowodnić, że w Polsce były Polskie Obozy Koncentracyjne już przed 1939.

   zwykłe źródło z Wisi to ma być KL czy Łagier kurwa to sanatorium

   Raport pracownika obozu A. Pruchniewicza z dnia 20 stycznia 1939 dostarcza informacji na temat rzekomo głodowych[potrzebny przypis] racji żywności w obozie, dzienny koszt wyżywienia jednego więźnia wynosił niespełna 50 groszy (dokł. 49,48 gr).
   Stan ogólny: 483 (w szpitalu w Kobryniu 4)
   Ogólny stan do wyżywienia: 479
   z tego pełnych racji: 466
   Post (chleb i woda): 13
   Wydano
   Śniadanie – Kawa
   Kawa na 1 odosobnionego 25 gram na 466 odosobnionych 1,365 kg
   Cukier na 1 odosobnionego 25 gram na 466 odosobnionych 1,365 kg
   Chleb na 1 odosobnionego 700 gram na 466 odosobnionych 330,750 kg
   Twaróg na 1 odosobnionego 50 gram na 466 odosobnionych 23,300 kg
   Obiad – Zacierki
   Mąka pytlowa na 1 odosobnionego 120 gram na 466 odosobnionych 55,920 kg
   Kartofle na 1 odosobnionego 500 gram na 466 odosobnionych 230,000 kg
   Słonina na 1 odosobnionego 40 gram na 466 odosobnionych 18,640 kg
   Sól na 1 odosobnionego 30 gram na 466 odosobnionych 13,980 kg
   Cebula na 1 odosobnionego 10 gram na 466 odosobnionych 46,660
   Kolacja – Krupnik
   Kartofle na 1 odosobnionego 1000 gram na 466 odosobnionych 466,000 kg
   Słonina na 1 odosobnionego 15 gram na 466 odosobnionych 9,990 kg
   Kasza pęczak na 1 odosobnionego 100 gram na 466 odosobnionych 46,600 kg
   Koszt
   Koszt wyżywienia 1 odosobnionego w dniu 20 stycznia wynosi 49,48 gr.
   Łączna wartość kaloryczna dziennych posiłków na jednego więźnia wynosiła jednak na podstawie powyższych danych prawie 4000 kcal, wobec czego trudno (pomimo małego urozmaicenia) nazwać je głodowymi.
   Życie po obozie[edytuj kod]
   Zdaniem P. Siekanowskiego zwolnieni z Berezy musieli potępiać dotychczasową przeszłość polityczną i nie mogli opowiadać nikomu ani opisywać o sytuacji panującej wewnątrz obozu pod karą ponownego uwięzienia. Po wyjściu z Obozu wielu więźniów doznało dożywotniego uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym m.in. zapalenie stawów i inne przewlekle zapalenia, schizofrenię czy depresję[11]. Autor ten w swojej pracy podkreśla, że więźniowie kryminaliści byli uprzywilejowani, żyli w lepszych warunkach, dostawali większe dawki żywności, mogli rozmawiać między sobą, mieli dostęp do używek w zamian donosili na pozostałych więźniów, byli instruktorami przy gimnastyce, pomocnikami lekarzy etc.[12]
   Liczba ofiar[edytuj kod]
   Według różnych szacunków przez 5 lat działalności Berezy Kartuskiej zanotowano od 4 do 20 przypadków śmierci. Norman Davies podał w swojej książce dotyczącej historii Polski pt. Boże igrzysko liczbę 17 ofiar śmiertelnych[13]. Agnieszka Knyt z ogólnej liczby 3 tysięcy więźniów uwięzionych w Berezie do końca sierpnia 1939 podaje 13 zgonów[14]. Natomiast ukraiński historyk Wiktor Idzio w swojej książce o UPA, podaje liczbę aż 300 ofiar[15]. Ireneusz Polit podaje, że w ciągu 6 lat w Berezie zmarło 14 osób (10 – w szpitalach dokąd ich skierowano na leczenie zewnętrzne, 3 osoby w samym MO z powodu chorób, 1 na skutek samobójstwa)[16].

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Miejsce_Odosobnienia_w_Berezie_Kartuskiej

   Usuń
  4. Bereza to betka.
   Po wojnie w Zgodzie zameczyli ok 2,5 tys osob, smiertelnosc 33%-40%.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C3%B3z_Zgoda

   Zgoda byla jednym z wielu obozow.

   Tu pojawia ie problem, bo jak to nazwac-niby Polska a komunistyczna, tak samo z Niemcami, niby Niemcy a nazistowskie.


   Usuń
  5. No mniej więcej tak.jak napisałeś. Ruskie marły z powodu chorób w największym skrócie. Nie było wtedy środków by temu zapobiec.
   King gówno wie i nie rozumie co Moto mówił na materiale.

   Usuń
  6. Dokładnie choroby były główną przyczyną, pozostali przy życiu woleli zostać w Polsce albo poszli na zachód, bo zobaczyli lepsze życie, woleli to od ZSRR, te rzekome ofiary to propaganda komunistyczna nic więcej, co komuniści mieli się przyznać, że u nich głód, syf i CzK panuje, też bym wolał iść w świat po wyjściu z takiego obozy jenieckiego niż wracać gdzie nie wiadomo co się stanie po powrocie, do totalnej nędzy.

   Usuń
  7. Dla tego w świetle tego co właśnie napisałeś można uznać, że nawet sami rosjanie-zaborcy mieli dość własnego systemu i jeśli nawet ktoś by im postawił kaganek to i tak nie było by to wyrazem jak twierdzi dureń KD vel OK prosowieckości tylko czysto ludzkiego współczucia.

   Usuń
  8. To byli zwykli ludzie zaciągnięci siłą do armii, obiecywano im przysłowiowe „cuda” ci co zostali wzięci do niewoli, po wypuszczeniu z obozów jenieckich zobaczyli lepszy świat np.: pociągi, tramwaje, samochody, sklepy itp. do tego odkryli, że to co im wmawiali polityczni to kłamstwo. Do tego przecież jakieś 200000 przelazło do Prus Wschodnich i też niechętnie wracali do tego komuszego państwa.

   Usuń
 5. Czytając prawie spadłem z fotela hahaha i dalej nie mogę się przestać śmiać to było zajebiste BRAWO �� wieczorem jeszcze raz przeczytam tak na dobranoc, dzięki za poprawę humoru, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję,że Gallagher Anonim nie przestanie nadawać

  OdpowiedzUsuń
 6. A w obozie w Strzałkowie zginęło 8 tyś wiec jak to nazwać ?

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=cUNA5sDdvfE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ruskie ścierwa o mentalności podobnej jak Czerwonopapy

   Usuń
 8. dario mario kozak wielki
  zawsze szuka dna butelki
  rucha wszystko co spotyka
  kuje drzewa pieski koty
  młodych chłopców po prelekcji
  życia im udziela lekcji
  miny diabły kupa w garnku
  ma ten dario łeb na karku
  i koszulka jest ta sam
  po ekscesach nie uprana
  biceps twardy głowa pusta
  tak wychodzi ta rozpusta
  pełne usta julia łyka
  piesek wącha film nagrany
  dziecko w szafie płacze
  patologia oczy smutne
  wilkołaków opowieść
  labirynty tajemnice
  a na końcu ta historia
  łzami dziecka napisana
  gdy się matka z dwoma naraz
  w sztok piana zabawiała
  gdzie tu szukać przyjemność
  gdzie podniety i radości
  kasa płynie kokaina
  a bólu dziecka
  czy ktoś widzi
  czy płacz
  w tym wszystkim
  ktoś słyszy
  kto pomoże
  bul uleczy
  czemu zawsze
  w patologi
  cierpią
  małe dzieci .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daro zasnął gdzieś pod lasem
   wilkołaki wyją czasem
   wnet nawiało liści kupę
   śpij prostaku, chuj ci w dupe

   Usuń
 9. Darek! Chyba ci się to przyda ta wiedza...

  Art. 200 Kodeksu Karnego

  § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

  Art. 199 KK

  § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  § 2. Jeśli czyn określony w § 1 został popełniony na szkodę małoletniego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  § 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto doprowadza małoletniego do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, nadużywając zaufania lub udzielając mu korzyści majątkowej lub osobistej, albo jej obietnicy.

  Ustawa o ochronie zwierząt:

  Art. 6. 1a. Zabrania się znęcania nad zwierzętami.
  2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a w szczególności:
  16) obcowanie płciowe ze zwierzęciem (zoofilia)

  Art. 35. 1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  1a. Tej samej karze podlega ten, kto znęca się nad zwierzęciem.

  2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 lub 1a działa ze szczególnym okrucieństwem podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  OdpowiedzUsuń
 10. nowa dziewczyna kwietnia
  https://www.youtube.com/watch?v=Dn9Rn4FbH5U

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cholera tak ryzykować zamieszczając na YT taki film słodkiejcycatki do tego bez cenzury ;)

   Usuń
 11. Pies ja lizal na kamerce,
  A na dupie darka rece,
  I koszulka go zdradzila,
  Bo w audycji porno byla,

  Lize chuja, flaka sciska,
  Skad sie biora te kurwiska,
  Na dwa baty ciagnie sama,
  A na forum daje bana,

  Wilkolaki inne ssaki,
  Miekkie chuje inne takie,
  Skrzyzowany pies z zajacem,
  Skrzat garbaty z polnym ostem,

  Wszystko kurwa pomieszane,
  Czarne z bialym, wieczor z ranem,
  Mity, basnie, opowiesci,
  Kto mu przekazuje tresci,

  Pani mu cos powiedziala,
  Wiec pierdoli glupia pala,
  Ze kamienne kregi w lesie,
  Rytualne mysli Plecien.

  Stara baba tu chodzila,
  Dziwy, basnie pierdolila,
  I ja koncze te opowiesc,
  Idz sie kurwa chuju powies.

  OdpowiedzUsuń
 12. kwiecien Prostytucie jeden , kiedy nastepny film ? ale nie porno kamerka !

  OdpowiedzUsuń
 13. Na tym forum o Głuszycy
  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,art,t,id,tm.html
  non stop o patologiach kwietnia, za chwilę sami mieszkańcy go wyniosą stamtąd na kopach za taki obraz miasta...

  OdpowiedzUsuń
 14. Mieszkancy Gluszycy , nie wiedza co Dariusz Kwiecien tez mieszkaniec Gluszycy , o nich opowiada.
  Dariusz opowiada o mieszkancach ze sa swiadkami , tego ze w podziemiach zyja wilkolaki i temu podobne, wymyslone przez Dariusza historiie.
  Tym samym , pomawia ich , i robi z nich idiotow, opowiadajac o nich ze sa swiadkami tych nie stworzonych opowiesci Dariusza Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 15. A w lubiazu czeka na Kwietnia , Kaftan bezpieczenstwa.

  OdpowiedzUsuń
 16. http://riese-inne.blogspot.de/

  Za promieniami X...! i szklanymi sarkofagami...
  To wzniesienie mialo kilometr srednicy, jak autor wspomina! i to jaka okazala lopatka!....

  Oj co Cie jeszcze czeka Dolnoslaska Ziemio?

  Gdybym ja mial tyle sily...?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jestem ciekawy czy April w swoim zwiastunie pierdolekcji w Londynie zapłacił wykonawcy za wykorzystaną muzyke którą wykorzystal w celach komercyjnych.
  Szukam autora tej muzyki w necie, i znajde. kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
 18. POLECAM
  Płaska Ziemia - Poważna Analiza (cz.1)
  https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

  Płaska Ziemia - Poważna Analiza (cz.2)
  https://www.youtube.com/watch?v=SC9ybxMDGlE

  A teraz zobaczcie ile trzeba włożyć wysiłku i mieć wiedzy by obalić nokautując wymysły schizofreników dotyczące płaskiej ziemi.
  Normalnie przeciętny głąb nie umiał by przeciwstawić się kłamstwom jakie się mu podsuwa, dlatego przeciętny głąb nieznający podstaw fizyki, optyki i zasad ruchu łyka brednie o płaskiej ziemi bez zastrzeżeń nawet nie zadając sobie trudu by zrozumieć choć jeden kontr-naukowy argument.
  Dariusz kwiecień w temacie mitów i legend wraz ze swoją zboczoną bandą tworzy podobne idiotyzmy co tacy jak ten Collins o płaskiej ziemi. Żałosne jest w tym to, że masa ludzi o skłonnościach do wiary w zabobony o ograniczonych umysłach nie pozwalających im przyswoić podstawowej wiedzy naukowej przyjmuje to wszystko na wiarę i żyje w tym urojonym świecie płaskiej ziemi, po której biegają wilkołaki.
  Zgrozą napawa, że ta banda zacofanych homo sapiens bierze czynny udział w życiu społecznym. Ma wpływ na wynik wyborów, decyduje o różnych sprawach na różnych stanowiskach urzędowych tworząc wypaczony obraz rzeczywistości, w której coraz trudniej żyć racjonalnym i normalnym ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sledze materialy scifuna, zrobil kawal dobrej roboty rozwalajac te majaki paranoikow i cwanych oszustow.
   Bardzo dobrze porownal tych popierdolencow do sekty, hermetycznego towarzystwa wzajemnej adoracji gdzie dostajesz "punkty werbunkowe" za produkowanie pseudodowodow i rozwijanie klamstwa w ktorym sie taplaja. Tak samo jest z pojebami od kwietnia, tez sami sie nakrecaja i zuskuja pozorne uznania w wlasnym klubie za to ze wrzucaja materialy majace nawiazywac do beklotu paranoika i we wlasnym- falszywym mniemaniu-potwierdzac je.
   Ten sam mechanizm nakrecania czubow czubami.

   To samo robi Zagorski i inni jemu podobni oszusci.

   I to jest niesamowite, dac ludzia masowe srodki lacznosci i przekazu, to czesc chorych lub cwanych uzyje je do podwazania nauki metodami pseudonaukowymi lub zwyklym klamstwem a poprzez masowosc internetu znajda oni audytorium. 2017 i hordy ludzi uwierzyly w plaska ziemie, oczywiscie to najczesciej ludzie bez wyksztalcenia, chorzy, podatni na manipulacje i wplywy, naiwni, najczesciej z niskim IQ, pozbawieni prawidlowo dzialajacego aparatu krytycznego myslenia i analizy.

   Pokazuje to ze spoleczenstwo nigdy nie moze byc w pelni egalitarne, jak tego chce lewactwo. Wowczas glupi ktorych poprzez rozwoj medycyny oraz oslon socjalnych jest wiecej, przejma wladze i sprowadza nas do epoki kamienia, negujac i niszczac dorobek naukowy oraz idaca z nim w parze cywilizacje techniczna.

   Ci troglodyci sa w stanie sprowadzic ludzkosc z powrotem do jaskini.

   Powiem tak, w Prusach lub Wiktorianskiwj Angli by ich za to skazali jako zwyklych oszustow i publicznie znieslawili oraz kazali odszczekac szkodliwe klamstwa a kazdy kto by w to wierzyl bylby publicznym posmiewiskiem.

   Usuń
  2. wkleiłem ten twój tekst kwietniowi na forum.
   czekam na bana :)

   Usuń
  3. „POLECAM”

   Forum: FILMY

   Powód: Powód zgłoszenia nie pasuje do powyższych kategorii. Podaj powód w polu opisu. Spójrzcie na to, jeden z ostatnich komentarzy u fryzjera słowo w słowo, banuję sobotkę..

   -------------------------------------
   Widać zjebów o ilorazie inteligencji porannej kupy kultu mesjasza czerwonopapego i wyznawców płaskiej ziemi na tym samym poziomie :)

   Usuń
 19. A pamiętacie jaką naszywką chwalił się Głuszycki zboczeniec zoofil na ostatnim materiale?
  Na naszywce widniał napis KPM karpacka piechota morska

  http://zapisz.net/images/971_kpm_karpacka_piechota_morska_k.jpg

  Jak widać chłopcy bawią się w partyzanę i ganiają po lasach sarenki w celach zaspokajania żądzy.
  Spodenki Niemieckiej bundeswery, czapeczka amerykańska, karabin replika ruskiego kałacha, a pod spodem pewnie stringi, pończoszki i podwiązki :)
  I tacy przebierańcy aspirują do obrony ojczyzny pod egidą pedofila, zoofila i totalnego zboczeńca o zwyrodniałej psychice. I jeszcze mu pozwalają na ich reklamowanie.
  Ręce opadają ze świstem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   karpacka piechota morska?
   A może założycie sobie oddział karpackich górskich łodzi podwodnych :))))

   Usuń
  2. Jesli naleza do OT to nic tylko wyslac to i materialy o komuniscie kwietniu do MON, to zakoncza z nimi wspolprace.

   Usuń
  3. A może "Głuszycka konnica podwodna" ??? Hahahaha co za głąby...

   Usuń
  4. No kwiecien juz opowiadal jak z Riese lodzie podwodne zapierdlaly w te i z powrotem, tak wiec wszystko mozliwe.
   A na Sajdaku jest peryskop z ubota jakby ktos nie wiedzial.
   :D

   Usuń
 20. Cos nie widac. SEX kamerkowego Gwiazdora Kwietnia na ekranach .
  Zabraklo prostytutowi klamdtw.w tej jego lysej glupiej pale?

  OdpowiedzUsuń
 21. Wystarczy ze prostytut Kwiecien broni ,jak to powiada zolnierki wandy wasilewskiej, chuj jebany jeden!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo kwiiietniowi nawet to się pomyliło zapewne chodziło mu o tzw. platerówki czyli 1 Samodzielny Batalion Kobiecy im. Emilii Plater. Bo W Wasilewska to już inna bajka . Cos chłop gdzieś słyszał ale gdzie to ju z tego nie wie .

   Usuń
 22. Witam! Sorry że tak pytam ale o jakim materiale koledzy rozprawiacie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Zielarz Ziel - "Kapuś" - ???

  OdpowiedzUsuń
 24. Kapuś
  https://www.youtube.com/watch?v=L2h2nseDzcc&lc=z130jvvb4x2hd1l2o22it5hb5ljgd3tw004

  komentarz pod filmem:

  Zielarz Ziel 10 minut temu
  Czytałem to forum jak zaczęło znikać. po kolei znikały tematy, jak by je ktoś po prostu sobie ręcznie kasował! Gdyby to był atak hakerski czy włamanie to poleciało by całe jednym kliknięciem. 99% to ktoś ze ZWERYFIKOWANYCH wbił mu nóż w plecy. życie ...

  Gall odniesiesz się do tego? z drugiej strony sprzedałeś gościa nie mając NIC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odniosę się i nawet zrobię o tym debilu mat. na YT
   1 forum prawdopodobnie nie zostało przejęte bo już poza naprawdę zweryfikowanymi nie miał dostępu do panelu administracyjnego tylko w chwili gdy bezprawnie i bez uzasadnienie serwis fora.pl je usunął zwolnił domenę, którą ktoś przejął.
   2 Zielarz skurwysyn zdrajca dobrze wie, że w rozmowie z policjantem z głuszycy pomyliłem go z Pablo Emilio, który to wciskał mi na PW kit, że ma materiał nagrany, że jakoby kolega kwietnia jego koledze oferował sprzedaż mat. wybuchowych.
   W chwili gdy dzwoniłem na policję w Głuszycy po aferze minowej w ośrodku p.Jacka moją intencją było zawiadomić o tym fakcie policjanta i skłonić do podjęcia działań wyjaśniających tą kwestię i dotarcia do Pablo Emilio. Tyle, że jak mówię pomyliłem PE z zielarzem ziel i wyszło jak wyszło.
   Teraz zielarz skurwiały gnojek tak samo jebnięty jak kwiecień atakuje mnie za to mimo, że dwa miechy temu NAPISAŁEM NA BLOGU TAKIE SAMO WYJAŚNIENIE.
   ZZ to kawał mendy równej kwietniowi. Nie jest wcale wykluczonym, że ZZ to albo marek sęk, albo ktoś z jego bliskiego otoczenia, który od kilku lat jedzie i po mnie i po kwietniu.
   3
   Nie jestem żadnym kapusiem i wszyscy to wiedzą. Jeśli interweniuję na policji to w ważnej sprawie by coś podpowiedzieć lub podzielić się ważnymi uwagami mogącymi naprowadzić policję na jakiś trop nielegalnych działań kwietnia.
   Policjant z Głuszycy gdy usłyszał ode mnie, że mogę wskazać potencjalne miejsca w, których kwiecień może przechowywać swoje fanty i materiały wybuchowe kompletnie się KURWA MAĆ tym nie zainteresował, a wręcz w ironiczny sposób pytał o nie istotne kwestie. Kiedy się zorientowałem, że nie jest tym zainteresowany nie powiedziałem mu nic o czym wiem tylko zbyłem wymieniając znane miejsca gdzie kwiecień mógł coś komuś na posesji upchnąć. Potem mądry i super inteligentny policjant p. Niewiadomy z kom. Głuszyca stwierdził, że nic mu konkretnego nie powiedziałem co było z jego strony iście kuriozalnym stwierdzeniem wskazującym, że nawet nie ma zamiaru podjąć tego tematu. To w swym filmiku wykorzystała kurwa zielarz ziel wyrywając to z kontekstu. Wyrywanie z kontekstu czyichś wypowiedzi DOWODZI, ŻE ZIELARZ ZIEL TO SZMATA I KURWA TAKA SAMA JAK KWIECIEŃ.
   Zadzwoniłem do p.Niewiadomego tylko dla tego BO LICZYŁEM-WRĘCZ WIERZYŁEM, że afera minowa pod Soboniem poruszy lawinę śledztw w celu przyłapania kwietnia na posiadaniu lub przechowywaniu materiałów wybuchowych u ludzi, u których gościł na posesjach. OKAZAŁO SIĘ JEDNAK, ŻE P.NIEWIADOMY nie podjął żadnych-powtarzam żadnych właściwych KROKÓW POZWALAJĄCYCH NA WYJAŚNIENIE KWESTII KTO PRZYNIÓSŁ I ZOSTAWIŁ TĄ MINĘ POD SOBONIEM.
   Nie próbował nawet dotrzeć do świadków tej imprezy gdzie kwiecień tą minę przyniósł, nie wezwał P.Jacka na kolejne przesłuchanie do dziś, nie skierował sprawy wyżej do odpowiednich służb itd.
   jednym słowem dokonał wielu zaniedbań, o czym już zacząłem się orientować w rozmowie z nim, że odgrywa rolę, a przynajmniej sprawia takie wrażenie, jakby chciał sprawę zamieść pod dywan.

   Usuń

  2. Ale coś wam powiem to czego nie zrobiono do tej pory w toku wyjaśniania afery minowej mam nadzieję, że będzie zrobione i jednak policja dotrze do świadków potwierdzających, że to kwiecień tę minę przyniósł i ją tam zostawił.
   4
   Nie sprzedałem gościa. Napisałem na blogu, że to nie chodziło o ZZ tylko o PE i nastąpiło przejęzyczenie.
   Oferowałem policji namiary na kogoś kto prowadził/PE/ jakieś swoje jebane prywatne śledztwo i może naprawdę mógł mieć jakiś dowód na kwietnia. Zależało mi na tym by policja do niego szybko dotarła i zdobyła te dowody na kwietnia. I KURWA TYLE.
   Okazało się, że policja miała to i tak w dupie, a cały ten PE tylko mi na PW na forum pociskał kit, że ma jakieś nagranie dowodzące handu przez kwietnia i jego funfla mat.wybuchowymi.
   5
   Zielarz Ziel kawał kurwy i konfidenta, tylko dla tego, że nie porozumieliśmy się w głupiej kwestii na forum w prywatnej rozmowie ujęty urażoną ambicją za wykluczenie go z grona zaufanych polazł kurw na YT i skleił o mnie1 materiał, a teraz drugi materiał. Ot i tak to wygląda. ZZ kawał szmaty atakując mnie nie miał żadnych ku temu powodów. Spór na PW nikomu nie ujawniony na internecie nie był powodem by na mnie naskakiwał. O naszym sporze powiedziałem wyłącznie w moim gronie zaufanych i na forum napisałem bardzo łagodną informację wyjaśniającą dla czego ZZ został wykluczony z naszego grona. Nic złego o kurwiu nie napisałem, a ten mimo to zaczął mnie atakować. To samo teraz robi ta kurwa szmata wyrokowiec Łukasz Gajdamowicz, który przegadał z nami dziesiątki godzin na skypie w gronie wielu osób.
   Jebał was kurwy pies. Prawda nie rychliwa, ale sprawiedliwa i jak oliwa długo, ale na powierzchnię wypływa.
   Jedna kurwa mniej czy więcej, która pomawia mnie o różne rzeczy co za różnica.
   I jeśli ktokolwiek uważa, że zgłaszanie przestępstw policji to jakieś konfidenstwo to sorry sam jest takim samym skurwysynem przestępcą jak kwiecień.

   Usuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze matole zajebany zwolenniku tak naprawdę kwietnia już kilka tygodni temu na tym blogu temat był wałkowany i WYRAŹNIE NAPISAŁEM, ŻE TO NIE O CIEBIE MI CHODZIŁO KURWIU WSZAWY ZDRAJCO TYLKO O pe.
   Cofnij się o kilka tematów skurwysynu wstecz, poczytaj i se kurwa znajdź. Tam gdzie upubliczniłem rozmowę z tym policjantem WYRAŹNIE GDZIEŚ NAPISAŁEM, NIE PAMIĘTAM GDZIE, ŻE MÓWIĄC MU ZIELARZ ZIEL MIAŁEM NA MYŚLI TEGO KTO MI WCISKAŁ, ŻE MA MATERIAŁY NA KWIETNIA. Niefortunnie chuju użyłem twojej nazwy, ale ty pojebie zamiast to ze mną po ludzku wyjaśnić napierdalasz na mnie jak kwiecień i tym samym jesteś wodą na jego młyn zdrajco.
   I jak napisałem nie raz już, zwykłe nasze śmieciu nieporozumienie-nie dogadanie się w kwestii twojej weryfikacji sprowadziło cię parchu na drogę kwietnia czyli ataków na mnie w stylu kwietnia.
   Napierdalaj kurwiu dalej ile wlezie. Ja to i tak ludziom wytłumaczę jak było z czasem jak wszystkie ataki takich skurwysynów o podobnej mentalności do kwietnia.
   Powtórzę.
   Na PW na forum zarzuciłeś mi, że pewnie zaraz polecę i roztrąbię, żeśmy się nie porozumieli. Ja ci kurwo napisałem, że nie mam zamiaru. I nigdy bym cię skurwysynu nie zaatakował na necie z szacunku choćby za to, że jakby nie było jesteś przeciw kwietniowi. Ty śmieciu ująłeś się honorem i jakąś zjebaną ambicją, że cię wyjebałem z grona adminów forum i zaufanych , że wstawiłem li tylko informację w dziale tylko dla zaufanych o przyczynach wywalenia cię z grona, a ty śmieciu zaraz poleciałeś na YT i jebłeś filmik o mnie.
   Parchu jebany nie życzę ci zdrowia, a tego samego czego życzę kwietniowi kawale skurwysyna.
   Won psie, nie szczekaj na moim podwórku tylko u siebie do woli.

   Usuń
  2. PS
   A konfidentem kurwo jesteś bo zaatakowałeś swojaka.
   ROZUMIESZ CO TO ZNACZY? ZAATAKOWAŁEŚ BEZ ADNEGO POWODU MNIE KTORY WALCZY Z KWIETNIEM PODOBNO JAK TY, A MIMO TO KURWO ZAMIAST WSZYSTKO ZE MNĄ NORMALNIE WYJAŚNIĆ NAPIERDALASZ NA MNIE I JESTEŚ WODĄ NA MŁYN KWIETNIA.
   Dociera to śmieciu do ciebie, że teraz jesteś jak konfident?
   Masz tak samo zjebany wódą umysł jak kwiecień i nie rozumiesz niuansów sprzeczek i nieporozumień i robisz z nich mega powody do ataków na mnie.
   Ja cię tylko chciałem zweryfikować, tylko upewnić się, że nie ma wśród nas szpiega i konfidenta, ty się obraziłeś śmieciu za to i zamiast wykazać się zrozumieniem zacząłeś mnie atakować za wyjebanie cię z grona.
   JESTEŚ KONFIDENT NIE JA. JESTEŚ ZDRAJCĄ, CO SWOJAKA BY SPRZEDAŁ ZA BYLE CHUJ-PARCHATY MATOLE FOLKSDOJCZU.

   Usuń
 26. Ja pierdole co się tu dzieje??????? Jebią Kffietniołaka i kłócą się miedzy sobą...no pięknie...Kffik to przyjmie jako spełnienie jego marzeń jak nic...dajcie se po razie i myk powrót do tematu i kierunku obranego wcześniej czyli JEBAĆ KFFFIETNIA!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgadzam się, ale z takimi chujami jak PE,ZZ wyrokowiec Gajdamowicz to się nie dogadasz.

  NAPISZĘ KRÓTKO.
  JEBIE MNIE KURWY KONFIDENCKIE CO O MNIE PISZECIE W SIECI BO..... BO NA NIC CO O MNIE PISZECIE NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW.
  NATOMIAST JA SWÓJ CEL OSIĄGNĄŁEM.
  MIANOWICIE WRESZCIE ZDOŁAŁEM POKAZAĆ DUŻEJ LICZBIE LUDZI JAKIM ZBOCZEŃCEM JEST KWIECIEŃ I Z JAKĄ PATOLOGIĄ SIĘ OBRACA.
  JESZCZE TYLKO DOKOŃCZĘ STRONĘ W SIECI NA NIEZALEŻNYM HOŚCIE I BĘDZIE Z TYM JAZDA.
  NIC WIĘCEJ DO SZCZĘŚCIA MI NIE BYŁO POTRZEBA JAK WRESZCIE ZDOBYĆ DOWODY NA DEWIACJE KWIETNIA I ZDOBYŁEM. MAM ARGUMENTY. MAM DOWODY I TYLKO KWESTIĄ CZASU JEST ICH ROZPOWSZECHNIENIE.
  UTRATA FORUM OBLECIAŁA MNIE TAK SAMO JAK TO CO O MNIE WYPISUJĄ LUDZIE POKROJU KWIETNIA W SIECI BEZ POPARCIA TEGO DOWODAMI.
  WY TEGO KURWA NIE ROZUMIECIE JESZCZE, ŻE NAPIERDALANIE KWIETNIA TYMI WSZYSTKIMI FILMIKAMI O JEGO KŁAMSTWACH HISTORYCZNYCH NIE MA JUŻ SENSU.
  SENS MA NAPIERDALAĆ GO PRAWDĄ O JEGO ZBOCZONEJ NATURZE I TYLKO TYM.
  PO CO TRACIĆ CZAS NA JEBANIE SIĘ W WYŁAPYWANIE JEGO BREDNI SKORO WSZYSTKO CO MÓWI TO BREDNIE? JEBAŁ GO PIES NIECH SE GADA DO WOLI O TYCH SWOICH WILKOŁAKACH I STRZYGACH.
  NAJWAŻNIEJSZE, ŻE MAMY DOWODY, ŻE JEST W ŚRODOWISKU ZOOFILSKIM, KUREWSKIM, PATOLOGICZNYM, EKSHIBICJONISTYCZNYM I SAM TO WSZYSTKO PRZEJAWIA.
  SĄ FILMY, SA MATERIAŁY DŹWIĘKOWE, SĄ ŚWIADKOWIE JEGO ZBOCZONYCH ZACHOWAŃ, SĄ DOWODY NA TWORZENIE WOKÓŁ SIEBIE GRUPY KUREW PIJAKÓW I DEGENERATÓW SEKSUALNO UMYSŁOWYCH CZEGO WIĘCEJ KURWA TRZEBA BY GO UJEBAĆ? NICZEGO, POZA JEDNYM ODPOWIEDNIĄ REKLAMĄ O KTÓRĄ JA SIĘ JUŻ BARDZO POSTARAM I O NIĄ ZADBAM.
  ADIOS APRILLOS MASZ MNIE Z GŁOWY JEŚLI CHODZI O NOWE TEMATY NA BLOGU I YT POŚWIĘCONE ANALIZOM TWOICH WYMYSŁÓW.
  CZEKAJ NA REKLAMĘ PRAWDZIWEJ TWOJEJ NATURY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS
   kwiecień, budujemy stronę na niezależnym hoście właśnie po to by ci tak dojebać na niej jak nigdy tu, ani na YT.
   Tak jak ja ci kurwiu dojebię na tej stronie to jeszcze nikt nikomu w sieci nie dojebał.
   Sprzedałeś matkę, sprzedałeś ojca, sprzedałeś własnego syna już dawno zwalając na niego na forum wolnych ludzi, że to on z twoich kont wypisywał o mnie plugastwa zasłaniając się nim, sprzedałeś żołnierzy niezłomnych, zszargałeś Łupaszkę, Napoleona, oplułeś pamięć pomordowanych w czasie IIwś, zatańczyłeś na ich grobach chocholi taniec, zrobiłeś z tragicznych wydarzeń wojennych komercyjny teatr dziwolągów,
   I W IMIENIU TYCH WSZYSTKICH I JESZCZE TYCH NIE WYMIENIONYCH TAK PO TOBIE SZMATO POJADĘ NA TEJ-TYCH STRONACH, ŻE RÓD KWIETNIÓW DO KOŃCA ISTNIENIA INTERNETU POGRĄŻONY BĘDZIE W HAŃBIE I NIESŁAWIE.

   Usuń
  2. ja wierze, że w końcu gdzieś w innym wymiarze ludzie pomordowani na których grobach Kwiecień organizuje ogniska, pikiniki wymierzą mu sprawiedliwość po śmierci. W przyrodzie nic Kwiecień nie ginie, jak nie w tym życiu to w przyszłym ofiary, pomordowani, zamęczeni z których zrobiłeś błaznów, stwory, strzygi cyrk na kółkach i zoo, z terenu który jest jedną wielką mogiłą gdzie ludzie bestialsko zamęczono lub zgładzono ty zrobiłeś pośmiewisko wymierzą ci sprawiedliwość. Nie życzę ci tego, ale obyś nie skończył jak Jarecki. Jeszcze możesz się nawrócić przeprosić wszystkich, zakończyc działalność zająć się pracą i rodziną. Matka która jest umierająca wlaśnie teraz Kwiecień potrzebuje twojej pomocy, a ty szlajasz się po Polsce. Człowieku weź w końcu otrzeźwiej

   Usuń
 28. Byłem na forum o Głuszycy hahaaa ja myślę że ten proces reklamy zboczeńca na dobre się już rozpoczął .Zwyrodnialcu jak ty się teraz będziesz czuł chodząc po ulicy ? . Ludzie będą wymiotować na twój widok chyba hahaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tam zaglądam i widzę, że dobre dusze odwalają kawał dobrej roboty, a słyszałem, że te wszystkie materiały niedługo zostaną wysłane bardzo dużej liczbie mieszkańców w Głuszycy.
   KWIECIEŃ, GDYBY KTOŚ ZROBIŁ CI ŚWIŃSTWO I NA PRZYKŁAD WYSŁAŁ DO LUDZI CZYSTY TEKST SZKALUJĄCY CIĘ MNIEJ LUB BARDZIEJ INTELIGENTNY TO ZAPEWNE MAŁO KTO BY UWIERZYŁ I NAWET BYŁBYŚ Z CZASEM W STANIE WSZYSTKIM WYJAŚNIĆ, ŻE TO POMÓWIENIE ZŁOŚLIWE NIE MAJĄCE DOWODÓW.
   ALE KWIECIEŃ, NA CIEBIE SA DOWODY. NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ZAPRZECZYĆ. NIKT W TWOJE SKURWIAŁE POKRĘTNE TŁUMACZENIA NIE UWIERZY GDY ZOBACZY DOWODY.
   TAK WIĘC PRZYŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA PRZEDMÓWCY, JAK BĘDZIESZ SIĘ CZUŁ CHODZĄ U SIEBIE WE WŁASNEJ MIEJSCOWOŚCI PO ULICY?
   Ja wiem jak będziesz się czuł, bo już widać jak się czujesz.

   Usuń
  2. również na portalu walbrzych24.com też co jakiś czas umieszam informacje o głuszyckim mesjaszu. Tylko tam trzeba uważać bo moderują komentarze.

   Usuń
 29. HAHHAAHAHA!!!!!!! PRZECIEŻ WY BEZ SIEBIE NIE ISTNIEJECIE!!!!! DWÓCH TETRYKÓW SIE NAPIERDALA W SIECI...A SKOŃCZY SIE TO DOPIERO JAK KTÓRYŚ ZEJDZIE Z TEGO ŚWIATA...I TO TEŻ NIE JEST PEWNE...ALE BEKA POZOSTANIE ;))

  OdpowiedzUsuń
 30. Ok ! spoko kurwa mac!
  Gluszycki zjeb tylko czeka by ten blog przrstal istniec.
  Zielarz jak Ci sie nie podoba tutaj to wypierdalaj. bo Gluszyckiej malpie tylko sie cieszyc wypada ze tutaj sa klutnie.!

  OdpowiedzUsuń
 31. Galu w żadnym wypadku nie kończ swojej działalności. Teraz kiedy znokautowałeś środowisko oszołomów i dewiantów to należy zadbać o ich totalną kompromitację i działać dalej. Zobacz że oni dopiero teraz zaczęli szaleć jak wściekłe psy i krowy. Uderzyłeś celnie i boleśnie. Teraz to dopiero trzeba zacząć działać aby to szambo dobić medialnie.

  OdpowiedzUsuń
 32. Strony na które warto wrzucać informacje o wymysłach DK:

  www.walbrzyszek.com

  www.walbrzych24.com

  www.twojmieroszow.pl

  www.forum.gazeta.pl/forum/f,168,Walbrzych.html#A

  OdpowiedzUsuń
 33. Gallu. Nowy tor działalności jaki chcesz uruchomić to doskonały pomysł, jednakże w internecie masz grupę ludzi którzy cię oglądają, grupa ta się powiększa i dzięki dotychczasowej metodzie działania możesz zdobyć większe zainteresowanie. Radziłbym nie zmieniać metody, a zwiększyć zakres działania, odniesie to najlepszy skutek. Poza tym jest was trochę, możecie w pewien sposób dzielić się zadaniami, nie mówiąc już o osobach które pomagają za pomocą komentarzy dostarczając materiałów. Ważnym jest też fakt że kwietnie posuwają się do coraz gorszych świństw, a gang gra czysto i to się liczy. Zielarzami bym się specjalnie nie zajmował, bo i tak nikt ich nie zna. Konkludując, to co robicie dotychczas jak widzicie owocuje coraz obficiej i otwiera nowe możliwości działania.Grunt to wykorzystać wszystko co się da, a wyniki będą wprost proporcjonalne do włożonego wysiłku.

  OdpowiedzUsuń
 34. Witaj Gallu.

  Na wstępie pozdrawiam. Dobra robota.
  Może nie będę zawracać ci zbyt długo głowy, ale nurtuje mnie sprawa, czy weźmiesz pod ostrzał także telewizję NTV? Ekipę pana J. Zagórskiego? Wspominałeś coś o tym na jednym ze swoich filmów. Ten portal to kolejna kopania bzdur i na pewno materiałów by ci nie zbrakło. A przynajmniej zrób film o J. Z., jeżeli nie chcesz wchodzić w to bagno. Lub jesteś zajęty D. Kwietniem.
  Czekam na odpowiedź.

  Widz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dawno to zrobiłem na forum ufo-relacje, które po ponad rocznej przerwie wraca lada dzień do sieci i będzie dostępne.

   Usuń
  2. Ok, no to czekam. Bo podoba mi się cała idea z tym demaskowanie kretynizmów i debilizmów, które zalewają sieć. Życzę wytrwałości w zwalczaniu paranoików. Z pewnością będę zaglądać.

   Usuń
 35. "Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1":

  https://www.youtube.com/watch?v=YeHDpvaBudk

  Dar(iusz) robi "karierę" w Anglii. Pobije Davida Icka i jego gadzie stwory? Wilkołaki vs. Reptilianie.

  OdpowiedzUsuń
 36. Nie, sorry, to jest lepsze i też w Anglii.
  Dariusz popisuje się znajomością języka obcego ;)
  Twierdzi, że wykopał z ziemi mnóstwo fantów. Których niestety zapomniał sfilmować, a filmuje byle g.
  No i opowiada, opowiada nieprzeliczone "fakty" historyczne, o których mu nagle przyszło do głowy. Jak chociażby super działa na wybrzeżu.
  Takie Paranoidalne Discover Chalet.

  https://www.youtube.com/watch?v=icMCtibZrc0

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.