środa, 8 lutego 2017

Julia slodkacycatka25 & dariusz kwiecień spółka historyczno-erotyczna cz.4
JESTEŚMY W TRAKCIE PRZENOSZENIA CAŁEGO BLOGA NA PRYWATNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ !!!!
KURWY ZOOFILE, PEDOFILE I ZŁODZIEJE NIC TO NIE DA, ŻE ZGŁASZACIE TE WPISY. 
WSZYSTKIE FILMY JAKIE STĄD ZNIKNĘŁY O TOBIE PROSTYTUTKO JULIO I TOBIE ZBOCZEŃCU KWIECIEŃ SĄ JUŻ NA INNYCH STRONACH I BĘDĄ UPUBLICZNIONE.
NIC WAM NIE DA TO ZGŁASZANIE. 
WSZYSCY I TAK ZOBACZĄ NIEDŁUGO JULIĘ MODERATORKĘ FORUM KWIETNIA JAK JEBIE SIĘ Z DWOMA NA RAZ W TYM Z SAMYM KWIETNIEM I UPRAWIA SEX Z PSEM
NA ZDJĘCIACH I FILMACH JAKIE ŚCIĄGNĘLIŚMY Z SIECI WPISUJĄC HASŁO W GOOGLE slodkacycatka25
TE FILMY JESZCZE Ą I SCREENY Z NICH W POSTACI jpg.

 
Proszę Państwa po raz CZWARTY blogspot.com usuwa prawdę bo kwiecień i jego zboczona banda dostają piany na pyskach, że pokazujemy kim są.
Ale nic to. Nawet jeśli zniknął by cały ten blog, który tak naprawdę niewiele dał bo jak widać mimo naszych odkłamywań kłamstw kwietnia bydle dalej tworzy mity i naciąga ludzi, to i tak wrócimy ze zdwojoną siłą nie tak to inaczej.
Jesteśmy w trakcie poszukiwania takiej platformy gdzie te wszystkie materiały i jeszcze więcej będziemy mogli zamieścić i rozreklamować w sieci, a że to zrobimy bez względu na wszystko to JEST KURWA WIĘCEJ NIŻ PEWNE!
Ludzie muszą się dowiedzieć prawdy o kwietniu i jego zboczonej bandzie dla dobra młodych ludzi i dzieci, które mogą paść ich ofiarą.
Mamy skopiowane wszystkie materiały jakie zniknęły z dwóch ostatnich tematów o tej szajce dewiantów. Było tam kilkaset świetnych celnych i obnażających tą patologię komentarzy. Upublicznimy je nic się nie zmarnowało. Ale jak mówię zrobimy to na takiej platformie gdzie powiszą do końca świata i jeden dzień dłużej.
Kontynuujemy zatem dyskusję w gronie tych, którzy widzieli te materiały zanim zostały usunięte.
A ci, którzy jeszcze ich nie widzieli niech czytają nasze komentarze i pytają wszystko wam opowiemy, a jak ktoś zechce otrzymać kopie tych materiałów, jakiś film z udziałem tych zboków, zdjęcia itd niech pisze na pinokioriese@gmail.com
Na pewno podeślemy dowody na patologię kwietnia i jego środowiska jakie sobie stworzył po wielu latach ciężkich zmagań z zakłamywaniem historii.
PS
Zapewne blogspot.com został zmuszony do usunięcia po raz trzeci poprzedniego tematu ze względu na to, że w komentarzach zostały zamieszczone linki do erotycznych zdjęć tej cycatki jak się zabawia z psem w kamerce. Skoro tak to trudno. Musicie zaczekać, aż znajdziemy stronę gdzie je wstawimy bez obaw. To potrwa nieco jeszcze bo raz, że złożyły się prywatne obowiązki, a dwa, że wśród wielu platform nie wiemy jaką jeszcze wybrać i upewnić się czy jest bezpieczna.

UWAGA!
NA FORUM GŁUSZYCY:
 http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,art,t,id,tm.html
WSZYSTKIE TE MATERIAŁY O KWIETNIU I JEGO PATOLOGICZNYM TOWARZYSTWIE SĄ I KTOŚ JE WSTAWIA REGULARNIE W KOMENTARZE.
Także jak ktoś chce jakoś do nich dotrzeć to tam je na pewno znajdzie.
Poza tym zawsze możecie przyłączyć się w słusznej sprawie i informować Głuszyczan o patologiach kwietnia i jego towarzystwa. 

 PODSUMOWANIE DEWIACJI DARIUSZA KWIETNIA
 Takich podsumowań będzie wiele.
     Od 6 lat kwiecień wplata w swoje historie o nazistowskich eksperymentach bardzo obrazowe opisy na przykład jak to Niemcy faszerowali więźnia umieszczonego w beczce jakimiś substancjami wzmagającymi popęd seksualny. Ów więzień w opowieściach kwietnia tkwił w takim zbiorniku, aż zesrał się tak i tyle razy, że fekalia przykrywały go całego. Następnie według kwietnia Niemcy takiego więźnia uwalniali i dopuszczali do innej więźniarki by w szaleńczym amoku uprawiali sex mimo, że byli cali w gównach. ja tego nie wymyśliłem. Temat jest na naszym blogu-szukać mi się nie chce. Zdementowaliśmy to tym, że niemożliwością jest by człowiek taką torturę wytrzymał by srać pod siebie na stojąco przez X miesięcy by się zasrać po uszy. Bo tyle to by musiało trwać.
Niemniej kwiecień taką historię opisał na swym blogu, oczywiście twierdząc, że zaczerpnął ją od kogoś kto mu ją podesłał. Bzdura. Już wtedy podejrzewaliśmy, że kwiecień jara się takimi scenami i wyobrażeniami.
      Od lat kwiecień jako jedną z metod oczerniania oponentów lub ludzi demaskujących jego kłamstwa i chorobę sięga po pomówienia, oskarżenia i oszczerstwa natury homoseksualnej, pedofilskiej i zboczonej.
Już dawno i wiele razy dowodziliśmy na wszelkie sposoby, że wynika to z faktu, że sam ma zaburzenia seksualne i jest dewiantem seksualnym. Stąd u niego tego typu metody przypisywania innym tego co sam robi.
       Od kilku lat my, a ja szczególnie zwracałem uwagę, że kwiecień musiał mieć w dzieciństwie jakieś złe doświadczenia jak bycie molestowanym stąd wykształciła się w nim ta dewiacja.
Dopiero niedawno kilka prawd potwierdzających to wyszło na jaw. Okazało się, że słynny Jarecki nie był tym kim kreował go kwiecień. Był to zwykły pijak i zboczeniec szukający sposobności by molestować miejscowych chłopców. Ów Jarecki pisząc w skrócie wabił chłopaków do lasu pod pretekstem pokazania broni i straszył ich wilkołakami by łatwiej ich obmacywać i wykorzystywać seksualnie. Okazało się, że kwiecień był jego jedną z ofiar. Znaleźli się na to świadkowie, którzy chcąc zachować anonimowość opowiedzieli mi o tym. Nie wykluczone, że kiedyś te rozmowy ujawnię jeśli oni tak zdecydują.
Ale nawet i bez tych świadków łatwo wywnioskować, że relacje z wyimaginowaną postacią Jareckiego nie były takie jakie opisuje kwiecień bowiem sam kwiecień pisał o nim nie raz w takim kontekście, że można było w tych opisach doszukać się uwielbienia, podziwu czy nawet fascynacji emocjonalnej. Takie zjawisko może zajść wtedy gdy ofiara molestowania seksualnego/kwiecień/ wyniosła z dzieciństwa pewne uwarunkowane zachowania seksualne wynikające w długotrwałego kontaktu z takim zboczeńcem.
Dam przykład.
Znałem dziewczynę, której nijak nie dało się wyrwać i skłonić do seksu mimo, że sytuacja nie raz zmierzała ku temu. Po pewnym czasie zapytałem ją co jest, że tak się zachowuje, że zwodzi, szczuje, ale jak co do czego to umyka i jakby się droczy? Nie chciała odpowiedzieć, aż pewnego dnia wyjawiła, że kiedy miała /dość mało lat/ dorwał ją starszy kolega z podwórka gdzieś w piwnicy i zmusił do seksu oralnego zastraszając czymś tam. Trwało to kilka lat. Dziewczyna gdy dorosła zbudowała na bazie tych doświadczeń cała swoją erotyczną wyobraźnię i szukała kogoś kto zastąpił by tego kolesia z podwórka, który ją pod przymusem molestował. Okazało się, że tak mocno została uwarunkowana takim zachowaniem, że normalne podchody, uwodzenia jej i zabiegi na nią nie działały. Wręcz przeciwnie nie podniecały.
Po latach wyczytałem i to jest stara prawda psychiatrów i psychologów, że zachowania z dzieciństwa przenoszą się na zachowania w wieku dorosłym. Człowiek uwarunkowany jakiś dewiacyjnym zachowaniem szuka podobnego w wieku dorosłym, a często jeśli nie przeważnie sam staje się oprawcą jakiego sam był ofiarą.
Dla tego wnikliwa analiza tego co i jak opowiada kwiecień o Jareckim pozwala na wyciągnięcie wniosków, że kwiecień dziś ma zaburzoną osobowość nie tylko pod każdym względem, ale przede wszystkim pod względem seksualnym. Oczywiście opowieści Jareckiego podczas aktów molestowania o wilkołakach też się w kwietniu objawiły tym, że dziś jest to dla niego temat numer 1.
     Od kilku lat Kwiecień oficjalnie na internecie usiłuje rozpropagować oszczerstwo, że ja jakoby kiedyś mu się oświadczałem i proponowałem miłość i sex. Oczywisty nonsens i oczywista nieprawda dyktowana chęcią zemsty za obdzieranie go z kłamstw, choroby umysłowej i wszelkich innych łajdackich wyczynów graniczących z przestępstwami. Ale dopiero dziś składając wszystko do kupy można stwierdzić, że te oszczerstwa wynikały nie tylko z chęci zemsty, ale z chęci i pragnienia by tak było. Ale to można wywnioskować po całej analizie jaka jeszcze przed nami.
Wiadomo, że kwiecień ma nieodpartą potrzebę bycia w centrum zainteresowania nawet gdy się go demaskuje, poniża jego własnymi potknięciami i uchybieniami, gdy się wywleka jego negatywne cechy itd. To zdawać się go rajcuje, a jest to pewien rodzaj-odmiana sadomasochizmu, czyli będę się wydurniał i ośmieszał by mnie łoili i ze mnie szydzili, poniżali i gnoili bo to go podnieca. Oprócz tego by wzbudzić litość i być w centrum uwagi zbierając dobre życzenia gotów jest nawet pograć zdrowiem i życiem własnej matki. To jednoznacznie wskazuje, że każdy sposób na wzbudzenie litości i zainteresowania sobą u kwietnia jest dobry, a więc oszczerstwa, że ja mu się oświadczałem są właśnie taką formą wyrażenia marzenia o tym i chęci bycia w centrum mojego zainteresowania pod kątem nie zakłamywań historycznych tylko erotycznym.
    Jednym z pomagierów kwietnia w lansowaniu  bzdur kwietnia był niejaki Marek Sęk twórca serwisu www.paranormalium.pl Człowiek ten prowadzi też radio paranormalium, w którym tworzy różne anormalno-paranormalne audycje. W jednej z nich Marek Sęk wypowiedział się, że uprawia sex ze zwierzętami. Publikowałem to nagranie na tym blogu i na YT. Łatwo znaleźć. Oprócz tego jak się okazało marek sęk uwodził i prowadził erotyczne dyskusje z 13-14 i 15sto latkami mając wtedy już 27 lat na ask.fm, co zdemaskowałem i upubliczniłem-link. Doszliśmy wtedy do wniosku, że kwiecień i sęk to ludzie o podobnych skłonnościach skoro tak długi czas współtworzyli audycje kwietnia. Co prawda marek sęk po jakiś dwóch latach współpracy usunął wszystkie audycje ze swojego serwisu pod moją presją, ale trzymał je jak długo się dało bo liczył, że to przyciągnie mu słuchaczy i zarobi więcej na reklamach. Do dziś marek sęk jest bywalcem bloga koniczyny, tego klakiera kwietnia i udziela się tam wraz z nim by mnie szkalować w odwet za to, że podobnie jak kwietnia zdemaskowałem jego dewiacje, o których możecie przeczytać na osobnym blogu
www.odchyleniapsychiczne.blogspot.com
To ważna kwestia bowiem marek sęk to przekrój takich samych patologii jakie reprezentuje kwiecień, a ich współpraca nie może być przypadkowa.
     Przez wiele lat powyższe przypuszczenia były li tylko przypuszczeniami i nie mieliśmy na nie jakiegoś ostatecznego potwierdzenia w rzeczywistości, że tak jest.
Otóż całkiem niedawno wyszło na jaw kilka spraw dających możliwość sklejenia wszystkiego w jedną całość i wyciągnięcia ostatecznego wniosku, ale to na koniec.
Otóż w końcu października 2016 roku kwiecień pojawił się w ośrodku pod Soboniem gdzie miał weekendowe spotkanie z fanami od jego opowieści.
Po tym spotkaniu weszliśmy w kontakt z właścicielem tego ośrodka, który opowiedział nam, że nie tylko przyniósł tam minę przeciw piechotną i ją tam zostawił/to nie jest temat na to podsumowanie/ ale dokonał kilku aktów wskazujących, że ma zaburzenia seksualne. Otóż właściciel tego ośrodka opowiedział, że kwiecień po pijaku szukał jego psa po podwórku do sex zabawy ze swoją partnerką, a gdy spotkał żonę właściciela też ją do tego podpuszczał. Właściciel ośrodka gdy się połapał z kim ma do czynienia wyrzucił go z ośrodka. Gdy kwiecień opuścił ośrodek zostawił swój pokój w tragicznym stanie. Wyrwane kontakty, brudne naczynia, zmiętoszona do imentu pościel na, której były psie kłaki i ślady łap psa na ścianie nad łóżkiem i gówno w garnku przykryte pokrywką. Relację z tego zdał nam sam Właściciel niedługo potem, a rozmowy z nim są na naszym blogu. Powiem sczesze, że nie uwierzyłem kiedy mi to opowiadał. Nikt nie uwierzył, a właściwie nie dowierzał. Ale właściciel ośrodka mówił to z takim przekonaniem i determinacją, że w pewnym momencie gdy zebraliśmy do kupy całokształt zachowań i oszczerstw kwietnia oraz jego odchyleń psychicznych doszliśmy do wniosku, że musiało tak być bo inaczej facet/właściciel ośrodka/ mający dwie duże firmy, żonę i dzieci nie pierdolił by takich głupot tylko po to by się zemścić na kwietniu za tą minę czy cokolwiek innego.
Niemniej nawet po takich opowieściach właściciela ośrodka pod Soboniem, mimo, że znaliśmy kwietnia od strony zwichrowanej seksualnie psychiki jeszcze w to wszystko nie dowierzaliśmy. Ale co robić? Opowiada to jawnie facet, który ma żonę, dzieci i dwie firmy, jest znany i szanowany i bez cienia wątpliwości porządny, facet, któremu kwiecień do pięt nie dorasta. Ale to nie wszystko. Właściciel ośrodka pod Soboniem powiedział, że kwiecień w ośrodku Arkadia w Grzmiącej zachowywał się dziwnie wobec dzieci tak, że określił to słowami właścicieli Arkadii, że kwietniowi łapki kleją się do wszystkiego co ładne oraz, że od samego początku jak się pojawił w Arkadii dokarmiał psa ich dzieci serwując łakocie i pewnego dnia powiedział do dzieci tuląc ich psa mniej więcej tak, że piesek was już nie kocha, piesek kocha bardziej Darka.../
Właściciele Arkadii widząc to wyczuli, że z kwietniem coś jest nie tak i wymigali się z dalszej komitywy z kwietniem i go wywalili z ośrodka. Po tej opowieści stwierdziliśmy, że właściciel ośrodka pod Soboniem skoro tak mówi nie robił by takiej ściemy tylko tak musiało być. Przecież każdy teraz pomyśli, że jeśli była by to nieprawda to chyba właściciele Arkadii stanowczo by temu zaprzeczyli/nie zrobili tego/, a właściciel ośrodka pod Soboniem wyszedł by na durnia i stał by się ich wrogiem, a tak nie jest. To nam pozwoliło stwierdzić, że to wszystko musi być prawda.
   Minął ponad miesiąc. Zalogowałem się jako majewski na forum kwietnia i wszedłem z uczestnikami tego forum w konflikt w wyniku, którego starłem się z niejaką Julią, która zaczęła mi docinać i mnie obrażać. Zrobiłem o tym wpis na blogu. W komentarzach ktoś nagle podesłał linki do stron gdzie owa Julia siedzi na sex kamerkach i na żywo uprawia sex z dwoma facetami, masturbuje się, całuje i pieści z psem. Natychmiast o tym zrobiłem kilka materiałów filmowych i tekstowych, które blogspot.com usunął za treści erotyczne nie tolerowane w tym serwisie. Niemniej tysiące ludzi zdążyło zobaczyć zdjęcia z nią jak to wszystko robi. Na jednym ze zdjęć widać dwóch facetów jak jeden pcha fallusa jej do ust, a drugi stoi z prawej, a ona go trzyma za fallusa. Ten właśnie został zidentyfikowany przez kogoś kto do mnie zadzwonił-kobieta, jako kwiecień, która znała jego budowę ciała. Nie przedstawiła się, ale opowiedziała kilka faktów potwierdzających wiarygodność jej zeznania, które sam znałem z życia kwietnia, o których jeszcze nigdzie nie pisałem. Dla tego uznałem, że nie kłamie.
A więc okazuje się, że kwiecień ma stosunki z ową kamerkową ladacznicą nomen omen również mającą zamiłowanie do psów. Przypadek?
   Przypomnę przy okazji, że jakiś rok temu klakier kwietnia /koniczyna/publikujący z upodobaniem na swoim blogu różne zdjęcia kwietnia, publikował zdjęcia kwietnia do połowy roznegliżowanego jakby był nim zachwycony i jakby te zdjęcia miały wabić samych homoseksualistów. Bo tak to wyglądało. Ale to nie wszystko. Owy klakier kwietnia koniczyna poza pół nagim zdjęciem kwietnia wstawił raz na swojego bloga zdjęcie dwóch psów wylegujących się na kanalie leżących na grzbietach z rozkraczonymi nogami i łapami tak, że widać było ich genitalia. Było to zdjęcie zrobione u Magdy w domu, u której kwiecień mieszkał kilka lat. Zdjęcie to jest też na naszym blogu i już wtedy pisaliśmy, że jest tak zrobione by epatowało właśnie tymi psimi genitaliami. Zdjęcie to mówiąc krótko już wtedy wskazywało, że koniczyna, który dostał je od kwietnia ma jakieś niezdrowe poczucie estetyki razem z kwietniem bo przejawiał niezdrowy zachwyt tym zdjęciem podpisując je dwuznacznym tekstem sugerującym jego zoofilskie upodobania.
        Dziś poznaliśmy zdjęcia koleżanki kwietnia, która też lubi ekshibicjonizm, uprawianie sexu z wieloma partnerami i psem. W dodatku widzieliśmy jej zdjęcie gdzie widać tzw. dziary na rękach wskazujące na jej kryminalną przeszłość. Ściągnęliśmy w szybkim czasie wiele filmów trwających ok. godziny każdy ze streamów zapisanych na serwerach tego sex serwisu gdzie obcałowuje się z tym psem i liże przed kamerką. Kilka filmów jest bez dźwięku, a kilka z dźwiękiem. Na jednym słychać wyraźnie jej głos i jej partnera. Po przesłuchaniu-upublicznimy to na pewno, słychać patologiczny pijacki ordynarny bełkot obojga. Niewyobrażalnie patologiczno meliniarski.
I taka osoba jest wraz z kilkoma kolegami kwietnia moderatorką na jego forum i założycielką masy działów i tematów, w których zamieściła setki zdjęć i opisów różnych miejsc skradzionych z Wikipedii i innych stron bez olinowania źródeł tych opisów.
Uff.
   Można już się pokusić o podsumowanie podsumowania.
Właściwie to chyba nie muszę go pisać bo każdy ma rozum i sam potrafi wyciągnąć właściwe i jednoznaczne wnioski. Kwiecień i jego najbliższe otoczenie to patologia i zboczenia. To oszuści i złodzieje, naciągacze i kłamcy. W dodatku nie posiadający żadnego wstydu i krzty przyzwoitości.
Ale sam kwiecień okazał się tym wszystkim czym oskarżał mnie i innych. I to jest fakt. Niezaprzeczalny i nie budzący wątpliwości.
   To nie wszystko. Jak zapowiadałem szukamy miejsca by to wszystko zamieścić i rozpropagować. Prędzej czy późnej to się stanie, prace trwają. Będą nowe materiały, wszystkie ich zdjęcia, filmy i nowe opisy wszystko skrupulatnie podsumowujące.
Jeśli nadal po tym wszystkim odpowiada komuś towarzystwo kwietnia to niech nie zapomina zabrać ze sobą na prelekcję z kwietniem swojego psa. Na pewno kwiecień się ucieszy.
Ale moi drodzy to nie wszystko.
kwiecień od zawsze lansował tezę, że na terenie Dolnego Śląska grasują bandy okultystyczne, które uprawiają jakieś seksualne orgie i składają ofiary ze zwierząt i ludzi jakimś bóstwom.
I tak sobie proszę Państwa myślą skąd w nim taka fascynacja takimi wymysłami?
Otóż teraz dostrzegam pewne w tym zagrożenie jakby coś w rodzaju przygotowania gruntu pod ewentualne wydarzenia.
Załóżmy hipotetycznie, że pewnego dnia gdzieś w lesie policja odnajduje zwłoki kobiety lub mężczyzny zmasakrowane w jakiś dziwny sposób wskazujący właśnie na jakiś rytuał.
Wszyscy stwierdzą, kwiecień miał rację! Faktycznie to morderstwo potwierdza jego opowieści!
Tymczasem może być tak, że kwiecień i jego zboczona banda postanowiła urozmaicić sobie swoje pedofilsko-zoofilskie zabawy i przeprowadzić okultystyczny rytuał.
I tak sobie myślę. Fascynacja kwietnia okultyzmem i różnymi bóstwami. Wymyślanie zboczonych eksperymentów, otaczanie się ludźmi zwichrowanymi seksualnie, mitomanami wierzącymi w demony, duchu, siły nadprzyrodzone/przykład koniczyna/, to wszystko jak poskładać do kupy daje obraz grupy zdolnej do właśnie takich czynów. Ba! Grupy, która szuka ludzi słabych, zagubionych, mało znających historię, przesiąkniętych mistycyzmem i urojeniami, ludzi, których łatwo zmanipulować i wciągnąć w te kwietnia "inne rzeczywistości" a następnie zrobić z takiej osoby ofiarę nie tylko mentalnego gwałtu, ale i fizycznego z pozbawieniem życia w jakimś okultystycznym rytuale włącznie. 


DODATEK 1

 Na forum Głuszyckim pojawił się taki wpis:
///
Nie latwo było mi podjac decyzje by to napisac publicznie. Jednak po przeczytaniu tych wpisuw nie mogę dłużej milczec. Z tego forum dowiedziałem się o calej sytuacji jaka wytworzyla się wokoł pana Dariusza Kwietnia. Zapoznałem sie z tymi wszystkimi materialami. Przeczytalem tego bloga o jego kłamstwach. Jestem dobrze zorientowany o co chodzi. Pan Kwiecien ma zatarg z panem Sidorem. Musialem dlugo szukac co było tego przyczyna i teraz wiem ze poszlo o pomowienia ze strony pana Kwietnia. Od początku poznawania tego konfliktu miałem sympatie do pana Sidora.
Ciesze sie w duchu ze znalazł sie ktos kto nieświadomie nie wie ze jego robota jest rodzajem zemsty losu na panu Kwietniu za jego dawne przestepstwa. Mam dzis 16 lat. Nie mieszkam już w gluszycy. Trzy lata temu w lato poszlismy z kolega na stawy. Lekcje były skrocone. Zrobilismy ognisko. Kolega dostal sms od ojca ze ma natychmiast wracac do domu. Ja tam zostalem troche.
Jak kolega poszed zaraz przyszed pan Kwiecien i zaczal mnie zagadywac ze tu nie wolno palic ogniska i kazal mi je zagasic. Powiedzial ze jak lesniczy się dowie to mnie ze szkoly wyzuca. Przestraszylem się a pan Kwiecień zaczal zartowac ze jestem duzy chlop i nie wygladam na mieczaka. Zaczal mnie poklepywac po ramieniu i zblizac siw do mnie przyjacielsko.
W pewnym momencie powiedział ze jestem chlop z jajami no nie i chwycil mnie smiejąc sie za spodnie jakby szukając czy je mam. Nie wiedziałem co zrobic ze strachu. A on mnie objal za ramie i powiedział ze chyba tych jaj nie mam bo ich nie czuje trzymajcc tam reke. Potem znow zaczal żartować ze je schowałem albo może ja jestem dziewczyna. Chcial to sprawdzic namawiając mnie bym zdjął spodnie i wsadzil reke w ropiety rozporek. Gdy mi ja wsadzil caly dygotałem ze strachu i chciałem uciec ale on zaczal mnie macac. Po kilku minutach zebralem sie na odwage i odsunąłem i kiedy mnie puścił zdziwiony uciekłem. Krzyknal za mna ze powie o ognisku w szkole. Przez dlugi czas balem się by nikt o tym ognisku się w szkole nie dowiedział. Teraz kiedy troche doroslem zrozumialem ze trzeba o tym powiedziec. Mogą być inni cłopcy których molestowal. Nie chce się ujawniac boje sie pana Kwietnia. Jak dorosne chcialbym mu skopac tylek za to. B.
///

Kwiecień jebany zboku mam nadzieję, że to prawda i więcej ludzi się znajdzie potwierdzających twoje pedofilskie i homoseksualne skłonności.
Przypominając sobie jak z Patronowiczem kilka lat temu planowaliście organizować prelekcje dla dzieci i młodzieży, a nawet obozy w terenie, to w zestawieniu z takim wyznaniem łatwo się domyślić, że chciałeś stworzyć sobie okoliczności łatwego dostępu do dzieciaków.
Na szczęście skutecznie temu zapobiegłem nagłaśniając swego czasu ten wasz zamiar przypłacając to nestety wytoczoną sprawą przez Patronowicza w sądzie, ktorą niestety przegrałem bynajmniej nie z racji przedstawionych dowodów przez Patronowicza na rzekome moje pomówienia go o pedofilię tylko przez moje zaniedbanie nie stawienia się w sądzie na 1 rozprawę, co poskutkowało tym, że sąd przybił mi wyrok bez sprawdzania jakichkolwiek dowodów przedstawionych przez Patronowicza, których notabene nie przedstawił, że to akurat ja go pomawiałem o pedofilię. Potem moje odwołania w wyniku opieszałości sądu się przedawniły i wyrok się uprawomocnił.
Położyłem na to przysłowiową laskę mimo, że Patronowicz żądał odszkodowania 10tyś zł. Ze względu, że mam zawieszoną działalność gospodarczą i nie mam dochodów skończyło się na tym, że Patronowicz nie zdołał ode mnie wyłudzić ani grosza i świniopas został z niczym, a tylko poniósł koszty sądowe. Potem się jeszcze mi odgrażał na FB, że ze względu na niemożność ściągnięcia ode mnie zasądzonej przez sąd kwoty złoży do sądu wniosek o zamianę tej kwoty na więzienie!!! Ale i z tym sobie dam radę poradzić, a jak to tajemnica poliszynela.
W każdym razie OPŁACIŁO SIĘ! Dzięki temu, że uniemożliwiłem ci kwiecień zorganizowanie tych prelekcji i obozów dla dzieciaków przynajmniej kogoś nie zmolestowałeś seksualnie nie mówiąc o molestowaniu tymi swoimi urojonymi i wymyślonymi bzdurami pseudo historycznymi, które od kilku lat obdzieram z fałszu i dezinformacji.
Kwiecień prawdy o sobie nie ukryjesz już nigdy, prawdy która obrzucałeś kilka lat mnie i innych.
Bydlaku na szczęście jak napisał B. w swym wyznaniu to, że ja jestem i cię niszczę i to, że wyszły ostatnio na jaw te wszystkie sprawy o twoich dewiacjach zoofilsko kamerkowych, jest " rodzajem zemsty losu " na tobie za te zboczenia, którymi epatujesz w sieci wszystkich i uczynki wobec jak się domyślam niejednego młodego chłopaka. O psach nie wspomnę.

 I jak zwykle zapraszamy do wizytówki kwietnia gdzie patologia wyłazi w każdej jego rozmowie telefonicznej jaką tam możecie odsłuchać.

W usuniętych tematach mieliśmy dużo celnych komentarzy. Pamiętacie je. Nie będę teraz wstawiał ich kopi w Wordzie. Zrobię to już na stronie internetowej jaką właśnie robimy.

68 komentarzy:

 1. Do Prostytuta kwietnia i prostytutki zoofilki julii SLODKA CYCATKA 25.....Mam pytanie
  czy jako przekaske,do tej butelki wodki,pod czas tej kamerkowo-sexialnej, libacji z Gluszyckim mistrzem tatuaza.oraz hybrydem dariuszem kwietniem ,serwowaliscie kotlet a,La Dariusz Kwiecien?
  Moze tak w przyszlosci , zrobicie ujecie ,z tym slynnym kotletem?
  Co wy na to?

  SER-decznie zycze smacznego kotleta.sexownemu towarzystwu!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myslalam, ze to taki dobry czlowiek. Na pierwszy rzut oka widac, ze gada bzdury ale zeby bezecenstwa tego typu na internetach puszcac to Maryjo Najswientsza zlituj sie. To istny diabel wcielony i bezwstydnik. Ludzie nie majo przyzwoitosci w tych czasach. Chryste cierniste on tam dzieci wabi do tego lasu az plakac sie chce jaki ten swiat podly i wykolejony. Seksy w telewizji internetowyj puszcza. te internety to sodomia i gomoria do czego ten swiat zmierza...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tomek masz chłopie zdrowie do sk.........
  Ale popatrz z jaką zawziętością patologia zgłasza posty do usunięcia...
  panie dk czego pan się tak bardzo bardzo boji...
  w necie nic nie zginie więc daremne trudy usuwania tematu
  Ps. Ładnie panu było na tym filmie porno panie dk gdzie widac tylko kawałek rękawa krótekiej koszulki, tej samej w której paradowałeś patologio na swym nagraniu i w tym samym pomieszczeniu gdzie twa patologiczna koleżanka uprawia seks z facetem, facetami, psem i która obciąga twojego zwiędnego fallusa... Odrażające...

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Wyjaśniam tą sprawę.
   Odwet będzie nie ma zmiłuj. Niech się kurwy boją mają czego.
   Nigdy tego im nie podaruję.

   Usuń
  2. Nie zakladaj forum na jakis gównianych portalach gdzie niemasz w pelni nad nim władzy.
   wykorzytac serwer, hosting gdzies na rumuńskich serwerach z dala od łap moderatorów i zainstalowac własne forum

   Usuń
 5. Ja myslalam, ze to taki dobry czlowiek. Na pierwszy rzut oka widac, ze gada bzdury ale zeby bezecenstwa tego typu na internetach puszcac to Maryjo Najswientsza zlituj sie. To istny diabel wcielony i bezwstydnik. Ludzie nie majo przyzwoitosci w tych czasach. Chryste cierniste on tam dzieci wabi do tego lasu az plakac sie chce jaki ten swiat podly i wykolejony. Seksy w telewizji internetowyj puszcza. te internety to sodomia i gomoria do czego ten swiat zmierza...

  To jest własnie wedle kwika wielkie otwarcie wrót a raczej rozepchanego piździska kurwiszcza juli

  OdpowiedzUsuń
 6. To chyba koniczyny ten ZBOCZENIEC, bo pewnie tez sie boi ze prswda wyjdzie ns jaw!
  Dowie sie jego zona i otoczenie.
  Jestem pewien ze ich wszystkich lacza SEX KAMERKI bo o historii to lajno zboczone ,nie ma pojecia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie forum umarło, jeśli to sprawka patolów od pierdołaka to pozamiatane.
  Nie mogę też wbić na jego forum, chyba mnie wywalili. Zarejestrować na nowo też się nie można
  loko84

  OdpowiedzUsuń
 8. poszli na całego, muszą mieć coś na sumieniu, strach na nich padł blady więc przypomnę, bo może być dziecko tej cichodajki molestowane

  https://przemoc.gov.pl
  https://przemoc.gov.pl/uploads/50/broszura%20A5%20DRUK_1434481791.pdf

  OdpowiedzUsuń
 9. Czego sie mozna spodziewac po czlowieku pokroju i mentalnsci Bolka? To ludzie, ktorzy wypieraja fakty a biale nazywaja czarnym. Lazi po tej Gluszycy i pierdo... jak potluczony. na tym jego forym zanim mi wyjeb.. 2 konta zdazylem sie rozpatrzec co i jak. Przekroj tematow od ufo do wilkolakow przez hybrydy i chu... wie co jeszcze. Jak mnie wkur.. tacy ludzie co tylo bija piane, skacz z tematu na temat. Ostatnio ogladalem wyklad Janusza Zagorskiego. Kolejny wyznawca ufo sekty opieral swoj wyklad na mitach, bajkach itp. bzdurach bez zadnych dowodow. Mam juz kur.. tego dosyc i zadam internetowego ORMO, ktore by palowalo takich pociskaczy ciemnoty zerujacych na ludziach zagubionych.

  OdpowiedzUsuń
 10. Po dokonaniu wnikliwej analizy fotek stwierdzam, że owa słodkacycatka25 to rzeczywiście Julia z kwietniowego forum. Występuje w obscenicznych zdjęciach w kolorowej bluzce i czarnym podkoszulku, z oznakowaniem "Walimia", identycznymi jak na fotkach z wycieczki zamieszczonymi na owym forum. Ponadto zgadza się, widoczna na obu rodzajach zdjęć dziara wykonana na wewnętrznej stronie jej prawego przedramienia. To smutne i żal mi tej kobiety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O własnie i jeden z niewielu słusznych komentazy , żal tej Kobiety jest adekwatnym do jej czynów . Niestety tysiace ludzi ma podobny problem i walka z nimi nic nie daje skoro ma przyzwolenie Męża to czyni ją niezniszczalną i głuchą na opryskliwe komentaże niestety .

   Usuń
  2. Dlatego od początku pisałam że walkę można wygrać publikując tylko brednie na ich forum bez wyzwisk i zadym a ktoś kto będzie to czytał sam się wyniesie z ich podwórka .

   Usuń
  3. Może się w końcu opamięta. Każdy grzesznik po zrozumieniu nieprawości zachowania, wyrażeniu szczerej skruchy i odbyciu pokuty, ma prawo do odzyskania godności. To trudne, lecz możliwe dla osób z nieprzetrąconym jeszcze moralnym kręgosłupem. Szkoda upadku tej niewiasty, jak każdego człowieka.

   Usuń
 11. bardzo chętnie bym wyprostował brednie te z najnowszego filmiku kwiiiiietnia na jego forum ale nie chce mi się tam rejestrować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=_BvU8oEuCa8&lc=z133whhr5uncu1o2j22vdtxzot3hyxfui

   ha ha ha
   Kwiecień znawca wilkołaków

   Usuń
 12. A MI TEJ KURWY NIE SZKODA!
  To scierwo sprzedalo by nawet swoje dziecko do kamerki! tylko cena tutaj gra role.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam taką techniczną prośbę, skoro robicie nową stronę:
  Nie wrzucajcie całych postów na stronę główną. Popatrzcie na inne blogi - na głównej stronie jest lista postów z zajawkami a po kliknięciu w tytuł przechodzi się do całości.
  Jako, że jestem nowym czytelnikiem wkurza mnie, że strasznie długo trzeba rolką machać by dokopać się do starszych postów aktualnie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Acha dobry pomysł. Znasz jakiś blog, stronę tak zrobioną?

   Usuń
  2. Każdy system blogowy ma taką opcję, aby ustawić długość treści na stronie głównej, liście postów.

   Domyślam się, że skoro zabieracie zabawki z blogspot na własny hosting, to stawiacie własną instancję Wordpress'a aby mieć własną stronę, łatwozarządzalną i na której możecie robić sobie co chcecie. Tam w ustawieniach też jest opcja. Z głowy nie pamiętam gdzie to się ustawiało, ale mogę Ci sprawdzić.

   Na sieci jest mnóstwo tutoriali jak postawić i dobrze skonfigurować wordpressa krok po kroku

   Usuń
 14. Gallu co sie stało z forum rir2kontrowersje? Właśnie próbowałem wejść i lipa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyłączam się do pytania

   Usuń
  2. skroll sie wam zablokowal?
   przewicnie wyzej i macie w komentarzach napisane wszsytko

   Usuń
 15. To zwykly atak na forum ,ktos kto kto zna sie na informatyce.
  To koniczyna .
  Boi sie cwel bo jest pewnie tez zamieszany w sex kamerki.
  http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dupoklak-z-warszawy,3/

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Tomku, to jest najmocniejszy wpis i demaskacja tego dewianta jak do tej pory. Te skrajnie ohydne i patologiczne zdjęcia trzeba wszędzie rozpowszechniać. Tak, Kwiecień i jego zboczona sekta mogą wkrótce posunąć się do jakichś daleko idących okropieństw. W chorej psychice przeprowadzenie jakiegoś rytuału z psem gwałcącym kobietę może być celem ważnym celem w karierze Kwietnia. To już nie jest zwykły mitoman bredzący coś o IIWŚ, to potencjalnie niebezpieczny dewiant. Jak na razie większość jego występków uchodzi mu na sucho, więc może próbować coraz gorszych praktyk. Tego człowieka trzeba ostatecznie zniszczyć w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 17. 1
  Na forum Głuszyckim pojawił się taki wpis:
  ///
  Nie latwo było mi podjac decyzje by to napisac publicznie. Jednak po przeczytaniu tych wpisuw nie mogę dłużej milczec. Z tego forum dowiedziałem się o calej sytuacji jaka wytworzyla się wokoł pana Dariusza Kwietnia. Zapoznałem sie z tymi wszystkimi materialami. Przeczytalem tego bloga o jego kłamstwach. Jestem dobrze zorientowany o co chodzi. Pan Kwiecien ma zatarg z panem Sidorem. Musialem dlugo szukac co było tego przyczyna i teraz wiem ze poszlo o pomowienia ze strony pana Kwietnia. Od początku poznawania tego konfliktu miałem sympatie do pana Sidora.
  Ciesze sie w duchu ze znalazł sie ktos kto nieświadomie nie wie ze jego robota jest rodzajem zemsty losu na panu Kwietniu za jego dawne przestepstwa. Mam dzis 16 lat. Nie mieszkam już w gluszycy. Trzy lata temu w lato poszlismy z kolega na stawy. Lekcje były skrocone. Zrobilismy ognisko. Kolega dostal sms od ojca ze ma natychmiast wracac do domu. Ja tam zostalem troche.
  Jak kolega poszed zaraz przyszed pan Kwiecien i zaczal mnie zagadywac ze tu nie wolno palic ogniska i kazal mi je zagasic. Powiedzial ze jak lesniczy się dowie to mnie ze szkoly wyzuca. Przestraszylem się a pan Kwiecień zaczal zartowac ze jestem duzy chlop i nie wygladam na mieczaka. Zaczal mnie poklepywac po ramieniu i zblizac siw do mnie przyjacielsko.
  W pewnym momencie powiedział ze jestem chlop z jajami no nie i chwycil mnie smiejąc sie za spodnie jakby szukając czy je mam. Nie wiedziałem co zrobic ze strachu. A on mnie objal za ramie i powiedział ze chyba tych jaj nie mam bo ich nie czuje trzymajcc tam reke. Potem znow zaczal żartować ze je schowałem albo może ja jestem dziewczyna. Chcial to sprawdzic namawiając mnie bym zdjął spodnie i wsadzil reke w ropiety rozporek. Gdy mi ja wsadzil caly dygotałem ze strachu i chciałem uciec ale on zaczal mnie macac. Po kilku minutach zebralem sie na odwage i odsunąłem i kiedy mnie puścił zdziwiony uciekłem. Krzyknal za mna ze powie o ognisku w szkole. Przez dlugi czas balem się by nikt o tym ognisku się w szkole nie dowiedział. Teraz kiedy troche doroslem zrozumialem ze trzeba o tym powiedziec. Mogą być inni cłopcy których molestowal. Nie chce się ujawniac boje sie pana Kwietnia. Jak dorosne chcialbym mu skopac tylek za to. B.
  ///

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Kwiecień jebany zboku mam nadzieję, że to prawda i więcej ludzi się znajdzie potwierdzających twoje pedofilskie i homoseksualne skłonności.
   Przypominając sobie jak z Patronowiczem kilka lat temu planowaliście organizować prelekcje dla dzieci i młodzieży, a nawet obozy w terenie, to w zestawieniu z takim wyznaniem łatwo się domyślić, że chciałeś stworzyć sobie okoliczności łatwego dostępu do dzieciaków.
   Na szczęście skutecznie temu zapobiegłem nagłaśniając swego czasu ten wasz zamiar przypłacając to nestety wytoczoną sprawą przez Patronowicza w sądzie, ktorą niestety przegrałem bynajmniej nie z racji przedstawionych dowodów przez Patronowicza na rzekome moje pomówienia go o pedofilię tylko przez moje zaniedbanie nie stawienia się w sądzie na 1 rozprawę, co poskutkowało tym, że sąd przybił mi wyrok bez sprawdzania jakichkolwiek dowodów przedstawionych przez Patronowicza, których notabene nie przedstawił, że to akurat ja go pomawiałem o pedofilię. Potem moje odwołania w wyniku opieszałości sądu się przedawniły i wyrok się uprawomocnił.
   Położyłem na to przysłowiową laskę mimo, że Patronowicz żądał odszkodowania 10tyś zł. Ze względu, że mam zawieszoną działalność gospodarczą i nie mam dochodów skończyło się na tym, że Patronowicz nie zdołał ode mnie wyłudzić ani grosza i świniopas został z niczym, a tylko poniósł koszty sądowe. Potem się jeszcze mi odgrażał na FB, że ze względu na niemożność ściągnięcia ode mnie zasądzonej przez sąd kwoty złoży do sądu wniosek o zamianę tej kwoty na więzienie!!! Ale i z tym sobie dam radę poradzić, a jak to tajemnica poliszynela.
   W każdym razie OPŁACIŁO SIĘ! Dzięki temu, że uniemożliwiłem ci kwiecień zorganizowanie tych prelekcji i obozów dla dzieciaków przynajmniej kogoś nie zmolestowałeś seksualnie nie mówiąc o molestowaniu tymi swoimi urojonymi i wymyślonymi bzdurami pseudo historycznymi, które od kilku lat obdzieram z fałszu i dezinformacji.
   Kwiecień prawdy o sobie nie ukryjesz już nigdy, prawdy która obrzucałeś kilka lat mnie i innych.
   Bydlaku na szczęście jak napisał B. w swym wyznaniu to, że ja jestem i cię niszczę i to, że wyszły ostatnio na jaw te wszystkie sprawy o twoich dewiacjach zoofilsko kamerkowych, jest " rodzajem zemsty losu " na tobie za te zboczenia, którymi epatujesz w sieci wszystkich i uczynki wobec jak się domyślam niejednego młodego chłopaka. O psach nie wspomnę.

   Usuń
 18. Z tego wynika że skurwysyn Kwiecień mógł dopierać się do tej dziewczynki córki Julii a mając taką okazję jak była naprana z pewnością to zrobił bo menda wykorzysta każdą okazję. To chcą ukryć razem z tą szmatą. Prawda jest taka że po tym wpisie tego chłopca istnieje wysokie prawdopodobieństwo dopuszczenia się czynu pedofilskiego przez Kwietnia. Policja (ale nie ta z Głuszycy) na bank się za to weźmie. Nie potrzeba nic więcej. Przy okazji warto też aby Urząd Miejski sprawdził czy nie pobiera 500+ i na co wydaje bo jak widać na alkohol na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dobra informacja.
  Nasze forum wróci.
  Podjąłem bardzo zdecydowane działania w tym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 20. kwiecien! ten Prostytut... bedzie teraz opowiadal w swoich pierdolekcjach,ze robiona jest na niego celowa nagobnka, bo chce rozwiklac tajemnice Lubiza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tej bandzie zboczeńców umysłowych i seksualnych wydaje się, że jak nam zgłoszą stronę na blogu i forum i to zniknie to nikt już o tym jacy są zapomni i nie będzie mówił hahaha, dobre sobie wprost dziecinnie prostacka naiwność. Pozwalamy tymczasowo by plotki szły w świat, a w swoim czasie pokażemy tą prawdę o nich na odpowiednich stronach. Nie spieszy się im dłużej to kurwiszcze mają na swoim forum tym dla nich gorzej.
   Filmy, zdjęcia, teksty, dźwiękowe nagrania pokazujące ich patologię i zboczenia, zeznania kilku świadków to wszystko już wkrótce obiegnie cały internet od FB po wszelkie strony eksploracyjne, YT, blogi zaprzyjaźnione, ośrodki turystyczne, miejsca gdzie te zboki były i jeszcze są itd. Zatańczymy dokładnie tak jak próbował zboczeniec kwiecień tyle, że my nie ograniczymy się jak on do czystych oszczerstw i pomówień nie popartych dowodami tylko wyżej wymienionymi materiałami.
   PS
   Kwiecień, dobrze wiesz, że to jest twój koniec dobrej opinii choć nigdy jej nie miałeś, ale teraz to już do końca życia ty , twój synalek i KAŻDY kto po tej aferze jakkolwiek będzie przystawał z tobą, będzie nosił piętno patologicznego zboczeńca dymającego się z psami i koprofila, pedofila i dewianta seksualnego. Do tego dochodzi ta nikczemna łata oszusta historycznego i wciskacza kłamstw o wilkołakach i hybrydach w celu mamienia naiwniaków i ich naciągania na kasę.
   Kwiecień idziesz hehe w zaparte. Cieszysz się huraaa! z forum sidorka zniknęły moje foty jak siedzę na sex kamerce huraaa!, skręcę nowy materialik na YTubka pokażę, że sobie jestem huraaa!. Tylko ta radość jest nie adekwatna do rzeczywistości. Pójdziesz w teren spotkasz ludzi i zobaczysz pogardę, pójdziesz po piwko do lokalnej biedronki i zobaczysz w oczach ludzi obrzydzenie, pójdziesz do starych znajomych i zobaczysz zamknięte drzwi, pokażesz się na YT i... i tylko już najgorsze i najgłupsze zboki i dewianci będą ci klakierzyć.
   Gnijesz chłopie, gnijesz od środka. Musisz się kryć z organizowaniem swych spotkań. Nie możesz bez obaw podawać kont na jakie trzeba za nie wpłacać, boisz się podawać adresów miejsc spotkań-wyjątek Londyn bo myślisz, że to jest poza naszym zasięgiem, musisz kombinować jak tu zebrać kasę od swych uczestników by się sidor nie dowiedział i nie wiedział jak sprawdzić czy to legalne. Na forum twój kochanek tadeusz prowadzi selekcję w rejestracjach, banuje podejrzane IP i domeny pocztowe, ogranicza ludziom kontakt na PW i pisanie na forum, tworzy multi konta by się nazywało, że dalej macie popularność itd. Jednym słowem działasz jak szczur w podziemiu, kryjesz się, kombinujesz i zwodzisz byle pływać po powierzchni. Zostałeś z każdego miejsca gdzie byłeś odprawiony. Pozostał ci już tylko las i przestrzeń w sieci na YT i forum gdzie udajesz, że nic się nie stało.
   Jesteś na dnie z kilkoma zboczeńcami, którymi się otoczyłeś. A i oni cię zostawią jak zobaczą, że za takiego dewianta nie warto psuć sobie prywatnego życia.
   oby tak dalej kwiecień hehe.

   Usuń
  2. Las , śmietniki i kradzione opowieści innych zmyślaczy :-), kwietniołak się objawił w 2013r jako odkrywca wilkołaków -zombi, eksperymentów i innych bajek jakie dla beki temu wiejskiemu głupkowi pocisnęliśmy :-) :

   Wystarczy porównać daty :
   http://odkrywca.pl/riese-najdziwniejsze-hipotezy,133639.html

   Usuń
 21. Moto Turysto zmalazlem ...POPKA....
  popatrz sam ,ten co kwiecien nim straszyl,mozliwe ze kwiecien go trzymal przy sobie dla celow kamerji sex :-)

  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/te-psy-szukaja-domu-popek-i-floki-do-przygarniecia-zdjecia,4009692,artgal,t,id,tm.html

  OdpowiedzUsuń
 22. Zaraz ,zaraz ...a czy ten nie przypomina wam psa slodkiej cycatki?!

  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/zaginal-pies-wlasciciele-apeluja-o-pomoc-w-poszukiwaniach,4009634,artgal,t,id,tm.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak pobiegł za sarną to już go niema, dostał ołowiem, właściciel powinien dostać mandat za niepanowanie nad psem i kłusownictwo

   Usuń
 23. m.in. Floki, Czaki i Popuś. Galeria współtworzona z Fundacją Sarigato

  COS MI TUTAJ SMIERDZI KWIETNIEM!:-)

  Obym nie mial racji!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ta pani w okularach przypomina julie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam.Ja się dziwię jak ten człowiek ma jeszcze czelność po tym co nawywijał pokazywać swój nieogolony pysk w necie i organizować jakieś nowe prelekcje.To już trzeba kompletnie być wypranym z poczucia własnej godności(albo kasa mu się kończy bo czapeczkę sprzedał)Dziwię się też,że znajdują się jeszcze jakieś grupy,które pozwalają mu się reklamować(pokazywał na nowym filmiku jakąś naszywkę,chyba,że to bez ich wiedzy) Gdybym ja taki numer wyciął u siebie(pochodzę z małej wioski)to pewnie wyjechał bym na przyczepie z gnojem jak Jagna w filmie "Chłopi",ale na pewno nikt by mi już ręki nie podał,a ludzie pluli by za moimi plecami.

  OdpowiedzUsuń
 26. Art tutaj nie chodzi. sam wiesz z jakiego zakatka sie pochodzi.
  Kwiecien jest zwyklym kombinatorem , na dodatek wypatrzonym przez podsklepikowe srodowisko ,i tyle.
  Pluniesz w gebe , a on ze pada deszcz.
  To prostak!

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Dariuszu !
  Wspaniala impreza w kulisach SEX-KAMERKI !
  Wspaniala obsada ! Pan Pisanka ,slodka cycatka 25 vel Julia moderator Panskiego forum , Pan panie Darku i jeszcze Pies! jeszcze kotlet a,La Dariusz Kwiecien, wszak to prawie jak 4 pancernych i pies!
  nie prawdasz? Proponowal bym do nastepnych ujec , dodac jeszcze jednego czlonka ,Pana Dildo. Co Pan na to?

  OdpowiedzUsuń
 28. Trochę mnie nie było i widzie że nowe forum jest ???
  Drugi raz trzeba się rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień i spółka włamali się na forum. Wyjaśniam sprawę.

   Usuń
  2. to mam sie rejestrować na nowym czy czekać aż sprawa się wyjaśni ???
   Widać uderzył go Pan tam gdzie boli (Y)

   Usuń
 29. Pisałem, że kwiecień sie czegoś obawia i dlatego postarzał się o 10 lat...
  był pies, mięta do dzieci pod Soboniem a teraz wiadomo że DK odreagowuje swe molestowanie przez jareckiego z dzieciństwa.
  On się boi sprawy za molestowanie małoletnich i ancla, on wie że po upublicznieniu filmów julii z jego udziałem pęknie zmowa milczenia a Głuszyca to małe miasto i stało się, Głuszyca huczy o kwietniu. Pierwsze osoby zaczynaja mówić. Brawo za odwagę, nie trzymajcie tego w sobie, wyrzućcie to z siebie i opowiedzcie prawdę o tym amoralnym człowieku...

  OdpowiedzUsuń
 30. OOOO i czytat w stopce Juli sie zmienic. Z "raptusow i cyckow" na anioly i bunkry" jaka niespotykana transformacja osobowosci :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Heh, Julia ma nowego awatara i tlumaczy na forum jak dodawac zdjecia... czy te ze zbiornika takze?

  http://rieseinnarzeczywistosc.pl/Forum/viewtopic.php?f=8&t=920

  yanni riese

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście zdjecie psa, bo jak by inaczej :)

   Usuń
 32. Fajny film Polecam https://www.youtube.com/watch?v=whX5x67K9C8&list=PLF-g4j8E7v0NWg_Tj-dsgzWm25l5X0gLc

  OdpowiedzUsuń
 33. Pan dareczek zamieścił na swoim blogu chyba pamiętniki bo jest tego materiału na kilka stron,nie możliwe by tyle w jeden dzień nabazgrał.Nie powiem,ale nawet mnie zaciekawiły(dla kogoś kto nie zna dk ich treść będzie jak lep na muchy),mimo błędów ortograficznych czytałem to z pewny zainteresowaniem jak bym czytał scenariusz do nowego odcinka "Z Archiwum X".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To takie pamiętniki przepisane i przerobione z książek, okresu PRL hm tekst wydaje mi się znany jest przerobiony chyba z "Kolumbowie rocznik 20"

   Usuń
 34. https://www.facebook.com/rieseolbrzym/

  Tu macie FB kotletołaka. Prawdopodobnie prowadzi go ktoś z jego otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwietniowi na tym jego niby FB powinno się zamieścić to oświadczenie

   Oświadczenie środowisk narodowych: Nacjonalizm chrześcijański — wielka idea i wielka odpowiedzialność

   Niżej podpisane organizacje uznają się za zobowiązane do zajęcia wspólnego stanowiska wobec jednego z problemów, na jaki napotykają szerząc ideę narodową w Polsce. Nasze organizacje, pomimo dzielących je różnic, są częścią obozu narodowego, którego podstawą jest oparta o długą tradycję myśl narodowa, nie zaś megalomania i mitomania rozmaitych wodzów, liderów opinii i innych kuglarzy. Ponad stuletnie dziedzictwo ideowe zobowiązuje nas do powagi w sposobie rozwijania idei narodowej, działalności organizacyjnej i pracy formacyjnej działaczy narodowych. W ostatnich latach, w wyniku działań podejmowanych przede wszystkim przez nasze organizacje, nastała swoista moda na to, aby "być narodowcem". Niezaprzeczalnym faktem jest, że to właśnie na fali tej pozytywnej tendencji pojawiają się również, niestety, zjawiska, które z autentycznym, chrześcijańskim nacjonalizmem mają niewiele wspólnego. Przed takimi właśnie zjawiskami oraz postaciami chcemy ostrzec, a także podkreślić istotę narodowej działalności społecznej i politycznej.

   http://www.dzienniknarodowy.pl/5172/oswiadczenie-srodowisk-narodowych-nacjonalizm-chrz/

   Usuń
 35. Zgłaszajcie konto Dariusza Kwietnia na fb

  OdpowiedzUsuń
 36. Nie polecam zgłaszania profilu. Można zrobić tak iż publikując na tablicy odnośniki do publikacji TS, wiecej ludzi dowie się o jego pedofilskiej działalności. W skrajnym przypadku doprowadzajac do tego iż ten profil zostanie usunięty. Wtedy szybko założyć własny, najlepiej kilka koniecznie w nazwie pisząć "dariusz kwiecień riese" albo podobne. Podstawa to jego imie i nzawisko. To przez nie jest znany w internetach, na żywo to nikomu nie znany pijaczek. Obecnie jego profil ma ponad 7000 fanów wiec zasieg dość spory. Sądze iż wiekszość jego "fanów" można przejac przez FB masowo, tylko trzeba to robić z głową.

  OdpowiedzUsuń
 37. Kumpela AgniVesa

  https://www.facebook.com/agniwesa?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
 38. Jeśli ktoś ma dużo czasu i cierpliwości to przeszukujcie FB pod kątem naszej gwiazdeczki cycatki. Jak wiekszośc młodych ludzi na pewno ma konto na FB i może pokazuje na nim swoją buźke. Polecam przeszukiwać lokalne grupy sprzedarzowe z rejonu Wałbrzych i okolice. Może bardziej angażuje się w miejsca w których przebywała (włodarz, soboń, itp) i tam zostawiała lajki. Trzeba poświecić troche czasu i mieć troche szczęścia ale da sie to zrobić. Ot prosta socjotechnika.

  OdpowiedzUsuń
 39. Jeżeli już traficie na osobe ze środowiska Kwietnia na FB koniecznie przegladajcie znajomych i zdjęcia jeśli ma udostępnione, wtedy bez problemu da się rozpracować powiązania.

  OdpowiedzUsuń
 40. A mi się wydaje ,że z całej tej "sex-afery" to gówno wyjdzie .Kwiiiiiecien nawet się do tego nie odniesie , albo na jakiejś prelekcji z kretyńskim uśmiechem stwierdzi "że do wszystkiego się przyznaje, po czym wszystkiemu zaprzeczy.Albo nawet taka "reklama"jest mu na rękę by pokazać jaki z niego męski twardziel .Ile razy już tak było ,że pojawiała się jakaś sensacja która miała kwiiietnia zniszczyć i nic ? Dlatego trzeba dalej kwiiiietnia punktować!!!!!!!!!!!!!!!!!Wytykać brednie ,filmować miejsca , rozmawiać z świadkami .

  OdpowiedzUsuń
 41. Kurwa , cycatka tez cos!
  Stara wytarta kurwa tirowa! popisane scierwo.
  To ich forum to punkt kontaktowy , dla pederastow,statych bab szukajacych kutasa za pieniadze,i takich prostytutow meskich jak kwiecien.
  Tomek robmy swoje.
  Kurwe nalezy ,dla dobra dziecka podac do MOPSU.
  Wystarczy podac te materialy,i zdjecia dziecka z podpuchnietymi oczkami.

  OdpowiedzUsuń
 42. Na forum sie nikt nie włamał. Forum zostalo usunięte, więc i subdomena się zwolnila.
  Przygłupy Kwietnia z niedojebaniem mózgowym wykorzystali ten moment i zalożyli nowe forum z tą samą subdomeną bo byla akurat wolna. ot cala tajemnica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanko a dla czego zostało usunięte? celowo czy jak? Forum jak ma zostać usunięte to mówi się o tym prędzej podając adres nowego lub że nie będzie już żadnego. Przekaz jasny i czytelny.

   Usuń
  2. Forum zotało zablokowane, była informacja na forum. Później dopiero zostało usunięte

   Usuń
 43. https://zapodaj.net/images/e6df5e87966fa.jpg

  Tak przebiega rekrutacja na moderatora u czerwonopapego :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Identyczna procedura z przejęciem domeny jak w wypadku forum uforelacje , zwolniła sie to zajął ją , no właśnie kto ? Koleżka z radia paranormalnego , więc podejrzewam , że wspiera aktywnie kwietnia od dawna i pewno to on prowadzi blog koniczyny .

  OdpowiedzUsuń
 45. A co do tej kobity , jeżeli umieszcza swoje filmy ze zbiornika na serwisie do ktorych dostep jest płatny bowiem pobieranie tych plików video za darmo zablokował ten ktory owe klipy upnął tam , to świadomie czerpie korzyście finansowe z seksu w kamerkach , toteż liczyć sie musi ,że ktoś w końcu z jej sąsiadów do tych treści dotrze. Ona nie jest wykszstałcona na tyle ,żeby rozumować logicznie , dlatego te jej erotyczne publikacje mógłby ktoś upnąc po zagranicznych forach z takim kontentem , a wtedy zostanie wszystko w sieci po kres świata , bo zawsze amatorskie filmiki mają wzięcie.

  OdpowiedzUsuń
 46. To może pan Darek założy hodowle kwietniołaków z owczarków niemieckich i jamników?

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.