wtorek, 3 stycznia 2017

Na pohybel kłamcy i oszustowi, czyli kolejne zapowiedzi robienia ludziom wody z mózgów, kłamstwa o saperach, wymysły i jak zwykle-UROJENIA.

DARIUSZ KWIECIEŃ KŁAMIE, ŻE NIE BYŁO PATROLU SAPERSKIEGO W OŚRODKU POD SOBONIEM NA POCZĄTKU LISTOPADA
A poza tym wymysły, urojenia i napędzanie sobie widowni i frajerów na swe zmyślone historie

Mamy kolejny stek bredni i opowieści z... dupy.
Znów Głuszycki oszust buduje wokół siebie aurę prześladowanego i pomawianego i świętoszka. Znów robi z matki idiotkę, a z ojca złodzieja. Z resztą co ja będę pisał. Przeczytajcie skrót tych bredni i sami ich posłuchajcie.

Skrót bredni i kłamstw.
W nowym materiale kwiecień znów sieje kłamstwa o jakimś ołtarzyku na skale i wykutej gapie w skale.
Ze znalezionych kości zwierząt dureń robi kości ludzkie. Potem kłamie, że dogadał się na nowo z jakimś właścicielem ośrodka i tam będą spotkania, ale nie chce podawać jaki to ośrodek bo właściciel nie chce być szykanowany.
Kwiecień twierdzi, że w Głuszycy był obóz koncentracyjny i powołuje się na dokumenty, których nigdy nie pokazał i nikt ich na oczy nie widział. Kłamstwo.
Kwiecień zapowiada, że będzie w tym roku mało spotkań i prelekcji w Riese powołując się na opinie internautów, że tego jest za dużo, że temat wyczerpany ble, ble, ble, a prawda jest taka, że jest spalony w Riese i nie ma się tam gdzie podziać i jak już organizować na tych terenach spotkań w ośrodkach bo go nikt na oczy nie chce widzieć i wszyscy się boją go po tym co odstawił u Jacka pod Soboniem.
Dla tego zapowiada, że będzie jeździł po Polsce i w różnych miejscach organizował spotkania. Ale uwaga, dodaje, że jednak raz w miesiącu będą jednak spotkania w Riese, ale nie mówi konkretnie gdzie. Blefowanie i kłamanie.
Potem coś wspomina o jakimś zawistnym "człowieczku" który nie zaistniał w internecie, który podobno zakłada mu kolejną sprawę w sądzie, ale frajer nie mówi za co?
Następnie kwiecień nawiązuje do swych przestępstw i wyczynów pod Soboniem kłamiąc, że to nie prawda jeśli chodzi o minę jaką tam przyniósł i wmawia ludziom, że żaden oddział saperski nie był w ośrodku pod Soboniem. W dodatku debil kłamie, że było podobno 60 saperów, co za idiota, bo nikt nigdzie nie pisał ilu ich było. 66 saperów sobie debil wymyślił tak jak 666 esesmanów siedzących w jego aurze. I dodał, że ten pan, czyli Jacek z pod Sobonia wyszedł na kompletnego idiotę, co jest nieprawdą bowiem jak już pisałem naście razy fakt, że byli saperzy z Głogowa w ośrodku pod Soboniem jest do sprawdzenia, a ja mam absolutnie pewne informacje, że byli.
Kłamca zapowiada, że teraz przenosi się na wybrzeże bo podobno te tereny też są mocno związane z okultyzmem SS. Czyli kłamca i oszust znalazł sobie nowe miejsca gdzie będzie pociskał stare kity ubrane w nowe miejsca.
Do tego po raz kolejny już na przestrzeni ostatnich miesięcy zapowiada, że już nie odstąpi od tego tematu. Facet jest niezrównoważony bo cały czas kręci się wokół tego tematu, a mówi, że od niego nie odstąpi.
Nie zabrakło kilku słów prawdy, że w sylwestra się uchlał i na kolanach wracał do domu, ale opowiedział to z dumą i dodał, że pił za swoje!
Potem znów wrabia własną matkę w alibi, że był z nią w szpitalu w czasie gdy ktoś oskarżał go o podpalenie jakiegoś ośrodka. Kolejny wymysł dla ukazania się jako szkalowanego.
MOJA MAMA...
Kwiecień mówi, że w jego przewodniku jest zdjęcie jego mamy i dwóch żydówek, które prezentuję poniżej:

 i mówi, że jego mama coraz chętniej zaczyna opowiadać co tu się działo i, że mamusia mu opowiada całymi wieczorami i nocami o tym co tu było i w ogóle nie śpią!!! No cóż mama to i może jak każdy przed śmiercią i chce opowiadać o tym co się działo, ale na pewno o niczym takim co od kilku lat pociska jebnięty synalek.
Kwiecień opowiada o jakimś pożarze w podziemiach ZPB Piast i mówi, że go ktoś w te podziemia zaprowadził, ale filmu nie może pokazać bo by mu groziła odpowiedzialność. Kolejny kit i wymyślona bajka.
No i oczywiście jak zwykle kwiecień krytykuje innych eksploratorów dokonujących odwiertów w przedtem ustalonych miejscach georadarem twierdząc, że tam nie ma żadnych tajemnic tylko tam gdzie on wskazuje i jakaś tajemnicza kolejna grupa zapalonych nastolatków z jego osiedla w Głuszycy, a na koniec sobie żartuje, że te istoty, które mieszkają pod ziemią to już powinny mieć raka od tego prześwietlania tych gór. Raka to on ma w mózgu, a w ogóle to sam jest jak rak i czyrak na dupie.
Oczywiście też nie obyło się bez samochwalstwa, ze to dzięki niemu ludzie poznają te tereny i tajemnice i podziękowań za wsparcie finansowe. A zaraz potem dodaje, że jeździ jako kamieniarz po całej Polsce na zlecenia, ale to nie wystarcza na pokrycie jego działań. I znów mamy przykład, że kwiecień kłamie bo wcale jako kamieniarz nie pracuje, a wiem to od ludzi z, którymi kwiecień był w bardzo bliskiej zażyłości. jedyne co robi to naciąga ludzi i nielegalnie zarabia kombinując jakby tu poprzez kogoś ośrodek zebrać od frajerów kasę i wyrwać parę nielegalnych złotych.
Kwiecień zapowiada publikację listów i opowieści jakie dostaje od ludzi. Ile to już lat słyszymy takie zapowiedzi?
Kwiecień zapowiada zbieranie funduszy na nową książkę. Haha dobry pomysł. Wydaj to, a już ktoś zadba by ukazała się za darmo na necie byś oszuście grosza nie zarobił i by każdy mógł się z niej pośmiać.
Kwiecień pieprzy, że 5 lat temu przewidział, że islamiści będą dobijać się kolbami do naszych drzwi, a prawda jest taka, że islamiści są w rozsypce, mogą nam skoczyć i tylko kwestią czasu jest jak połowa z nich wróci skąd przyszła, a reszta wtopi się w społeczeństwo i żadnej apokalipsy islamskiej nie będzie prędzej dla nich holokaust. Tak więc nic się z tego co kwiecień w tym temacie pierdoli się nie sprawdza, a 5 lat temu nawet nie wiedział co to islamiści.
Najlepsze na końcu, koszulka i kubek riese inna rzeczywistość sprzedawana tylko na zamówienie i sprzedaż w celu pozyskania kasy na wydanie książki. A ja się zastanawiam skoro te rewelacje są takie rewelacyjne to dla czego muszą zdobywać kasę w ten sposób, a nie zgłosi się do nich ktoś jakiś wydawca? Odpowiedź, bo żaden normalny wydawca nie skala się wydaniem takiego chłamu urojonego.


dodatek 1
TO JEST PATROL SAPERSKI U PANA JACKA Z POD SOBONIA:
Widać numery rejestracyjne i łatwo można ustalić kiedy i gdzie ten patrol miał interwencję. To po pierwsze, a po drugie jak poniżej napisane jutro dowód na to, że patrol tam był i zabezpieczył prawdziwą minę. Udowodnię wan na 100% że to bydle kwiecień was okłamuje i mataczy w sprawie.
Mogę dodać, że u Jacka wtedy był policjant pirotechnik z kryminalnej z Wałbrzycha i sporządził raport.

DODATEK 2
KŁAMCA OSZUST Z GŁUSZYCY ZAMACHOWIEC DARIUSZ KWIECIEŃ PRÓBA ZABÓJSTWA
https://www.youtube.com/watch?v=Elb2yxx4JMw

Czy można być tak skończonym kłamcą idiotą by kłamać ludziom w żywe oczy, że nie było na ośrodku pod Soboniem patrolu saperskiego gdy są na to świadkowie i dowody? A jednak można, kwiecień może być takim idiotą jak się okazuje.
Ile trzeba mieć tupetu, arogancji i bezczelności by tak w żywe oczy okłamywać swych widzów i robić z nich debili? To potrafi tylko kwiecień tym samym pokazuje, że ma was za nic i nie przekazuje wam prawdy. Matactwa, krętactwa, prymitywne tłumaczenia, pomówienia to wszystko to nazywa się dariusz kwiecień. I na domiar złego wyraża się o człowieku, któremu do pięt nie dorastał, że niczym nie zasłynął w internecie i niczego nie osiągnął gdy sam tymczasem nic nie osiągnął, a swą sławę zawdzięcza tysiącom idiotyzmów, kłamstw, manipulacji i debilizmów jakie spłodził. I taka moralna kreatura śmie komuś przytykać, komuś kto osiągnął w życiu tak wiele czego kwiecień nigdy nie osiągnął i nie osiągnie?


4 Głogowski Batalion Inżynieryjny

Kontakt:
tel. 261 678 242
fax: 261 678 101
  Adres: ul. Wojska Polskiego 58
67 – 200 Głogów
e-mail: 4binz@wp.mil.pl

A W WIZYTÓWCE KWIETNIA NA GÓRZE BLOGA MASA NAGRANYCH Z NIM ROZMÓW, W KTÓRYCH WYKAZAŁ SIĘ WYJĄTKOWĄ OBSESJĄ I PARANOJĄ.


Ciąg Dalszy Będzie!!!

67 komentarzy:

 1. To Kwiecień nie ma już wydawcy? A co z tym typem, co wydawał jego poprzednie brednie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tradycyjnie, kwiecień skroił go na kasę, jak innych np. patronowicza, dziadka zagórskiego itd.

   Usuń
 2. Powiem tak - lepiej się słuchało Pana komentarzy "na żywo" w ciągu audycji. Sądze, że nie jedna osoba tak myśli. Ponadto był Pan wtedy na youtubie, że tak powiem, na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nikt nie będzie wydawał tekstu, w którym od razu widać, że to koszmar jakiś jest. Już to widzę, jak kwiecień wydaje coś, co według niego nie wymaga żadnych korekt i poprawek stylistycznych. Są to też najprawdopodobniej ( a nawet bardziej) teksty, Jareckiego itp., które sam napisał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś z czytających tego bloga, napisał albo zadzwonił do Dzierżawców Domku Grabarza w Szczecinie? Z tego co wiem, to jedna z zabytkowych perełek Szczecina i szkoda byłoby, żeby D.K. zdemolował go. A swoją drogą ciekawie byłoby usłyszeć w kolejnej audycji, że nastąpiła zmiana miejsca spotkania, niespodziewanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie? Czy wszystko musi być na mojej głowie?
   Towarzysze pomóżcie.
   Pomożecie?

   Usuń
  2. POMOŻEMY !!! Domek Grabarza jest pod opieką Stowarzyszenia na Rzecz Wzbogacania i Rozwoju Życia Kulturalno-Społecznego Szczecina - KLUB STORRADY

   kontakt@storrady.org
   tel. 665 420 764

   :) :) :) :) :)

   Usuń
 5. Nowa sympatia Kwietnia na samym początku materiału? Zimny drań z tego Kwietnia. Zmienia lube jak rękawiczki.

  OdpowiedzUsuń
 6. popraw bombę nie bąbę na końcu wpisu

  OdpowiedzUsuń
 7. Zobaczcie jak banda czubów po tylko wpadkach, kompromitacjach, skurwielstwach etc kwietnia ratuje sytuacje wizerunkową.
  Któryś z jego czubów otworzył forum w 20 zakładkach poprzez bramki proxy i zalogował się na kilkanaście kont by wyglądało, że na forum jest 40 użytkowników z czego 19 zarejestrowanych.

  http://zapisz.net/images/786_19_ludzi_na_forum_kwietnia_3.0.jpg

  Wierzycie w to by zboczeniec, dewiant psychiczny, zamachowiec skaczący po minach i ciągający ludzi po niewypałach, przynoszący ze sobą miny, pijak, głupek bez żadnej wiedzy, chucpiarz, z piwem w kieszeni, czubek i skurwysyn gotowy sprzedać matkę i ojca miał nagle w ostatnich dniach takie zainteresowanie?
  Przecież gołym okiem widać, że znów synalek lub on sam naotwierał na swym laptopie sobie to forum by to tak wyglądało.
  Jak to się robi?
  Wchodzicie na tę stronę z bramkami proxy: http://prx.centrump2p.com/kraj/us/ lub podobną, otwieracie 20 zakładek z różnymi bramkami, a w każdej bramce forum. Potem logujecie się na kolejnych 19 bramkach pod różnymi loginami i macie 40 użytkowników w tym 19 zarejestrowanych. I co? I wygląda, że głupota górą!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ratuje co może ale walec jest nieubłagany. Dlaczego kwiecień nie podaje info o nazwie ośrodka i coś bełkocze o weryfikacji uczestników? Bo nie ma żadnego ośrodka i będzie tak - sami szukajcie noclegów a my się spotykamy rano tu i tu. Jak będzie wyglądać weryfikacja? kwiecień będzie pieprzył kocopały, a następnie pokaże na kolegę, który odbierze 50 złotych za oprowadzanie od łebka. Dlaczego kolega? Asekuracja level hard...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak własnie rozwiąze problem z noclegami. tez na to wpadłem.

   Usuń
 9. KWIECIEŃ WŁĄCZ KOMENTARZE NA Y T NIE BĄDŹ TCHÓRZEM ZMIERZ SIĘ JAK NA FACETA PRZYSTAŁO Z KRYTYKĄ ODPOWIEDZ NA PYTANIA OBROŃ SWOJE TEZY POKAŻ DOWODY ŚWIADKÓW DOKUMENTY NA KTÓRE SIĘ POWOŁUJESZ POKAŻ ŻE JESTEŚ FACET A NIE CIOTA

  OdpowiedzUsuń
 10. BUHAAHAAHA ty już tyle razy obiecywałeś BOMBE że już jesteś mega BŁAZEN HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczekaj psi naplecie za kilkadziesiąt minut ty i twój kwiecień wyjdziecie na idiotów.

   Usuń
 11. Przecież Kwicień musi jakoś się bronić. On się nam wszystkim śmieje w twarz - zobaczcie te zbliżenia na początku i na końcu na psa. On dobrze wie, jakie on ma upodobania i wie, że nic z tym nie zrobimy i nie udowodnimy, a w konsekwencji nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Czuje się nietykalny. Podobnie zresztą z pijaństwem śmieje się z tego, bo tak samo wie, że ludzie o tym zaraz zapomną. Kwicień to jest dobry manipulant, można nazywać go wariatem, ale doskonale potrafi albo on sam - albo ktoś (pytanie kto?) - zadbać o jego PR i wizerunek. Pytanie tylko kto kurwa kupi jakąś szmatę i kubek - coś takiego faktycznie i sprawdza, jak się ma jakąś widownię - a nie 40 osób, z czego 35 to multikonta ;) Jak on chce na tym zarobić? Bez sensu. Należy podkreślić, że w Riese gość jest kompletnie SPALONY i wie, że żaden ośrodek go nie przyjmie i nie będzie chciał w żaden sposób współpracować. Nie zgadzam się z głosami, że to agent, donosiciel, czy jakiś współpracownik policji. On po prostu może mieć wiedzę na różne tematy personalne związane z policjantami w Głuszycy, a dwa: każdy go zna i wie, że to wariat, więc policja się nim nie zajmuje, machając rękę, że to zwykły wiejski głupek. Wiedzmy też, że policja na tego typu zadupiach ludzi się opierdalać i siedzieć na dupie i pierdolić farmazony z kolegami. Czekam na jutrzejsze rewelację. Mam nadzieje, że to będzie coś naprawdę mocnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to samo myślę i o Kwietniu i o policji. Będąc na praktykach w warszawskiej prokuraturze napatrzyłem się jak zamiata się sprawy pod dywan ze zwykłego lenistwa na zasadzie, jak się odwoła (w sensie poszkodowany), to coś zrobimy. A co dopiero na takim zadupiu jak Głuszyca. Zazwyczaj ludziska się jednak nie odwołują, bo myślą, że policja czy prokurator zrobili wszystko, co możliwe, więc oni co mogą. A wystarczy ich czasami nagabywać pismami, skargami czy wnioskami, bo tego nie mogą zignorować, więc muszą przynajmniej dla pozoru ruszyć dupę, a jak umorzą, to można się odwołać wyżej, a tego nie lubią, więc jak widzą zdeterminowanego gościa, to też inaczej podchodzą. Radzę więc Panu Jackowi, a zarzekał się, że Kwietniowi nie odpuści, aby sam złożył doniesienie o popełnieniu przestępstwa w prokuraturze rejonowej i dowiedział się jaką sprawa ma status, a w ostateczności, gdy policja i prokuratura, go oleje zawsze może wystąpić jako oskarżyciel prywatny. Głównym materiałem dowodowym będzie policyjny protokół, który ponoć jest oraz zeznania świadków, więc nie jest to niemożliwe i szaleńczo trudne do zrobienia.

   Usuń
  2. Jako oskarżyciel prywatny to nie w tym przypadku. Tu będzie w grę wchodził ewentualnie subsydiarny akt oskarżenia, gdyby sprawa została ostatecznie zakończona bez wniesienia aktu oskarżenia do sądu, a do tego jeszcze daleka droga (postanowienie o odmowie wszczęcia albo umorzeniu, zażalenie do sądu przez pokrzywdzonego, postanowienie sądu o uchyleniu decyzji, ponowne zbadanie sprawy i znowu postanowienie o odmowie wszczęcia albo umorzeniu). Teraz p. Jacek może dojechać Kwietnia pozwami o ochronę dóbr osobistych za te pomówienia o ukrytych kamerach w pokojach itd.

   Usuń
  3. Oczywiście ma Pan rację. Moja pomyłka. Chodziło rzecz jasna o oskarżyciela posiłkowego. W każdym razie istnieje taka furtka, gdyby policja i prokuratura olała sprawę, choć powinno wystarczyć zwykłe zażalenie i prokurator, z tego co pamiętam, już sam może się zreflektować bez rozpoznania zażalenia przez sąd, żeby nie dostać zwrotki. Zresztą z tego korzystają w sposób, o którym mówiłem wyżej - jak się odwoła, to coś zrobimy.

   Usuń
 12. Macie pierwszy dowód na obecność patrolu saperskiego u Jacka na ośrodku.
  DODATEK 1
  Jutro reszta dowodów.

  OdpowiedzUsuń
 13. 18.42 "Daruisz Kłłłłiecień w pogoni za rozumem" jebłem ze smiechu ;))))) Kłłiecień!!!! Ty patolu nawet w sprincie rozumku już nie dogonisz a z resztą gonić cos czego u ciebie nigdy nie było i nie będzie,może lepiej poszukaj w monopolowym po pasterce,przecież tam jesteś częstym "gościem"

  OdpowiedzUsuń
 14. kwiecień jesteś na moralnym i intelektualnym poziomie swego idola petru...

  OdpowiedzUsuń
 15. Kfffiecień BŁAŹNIE!!! A co ty chcesz znowu w Gdyni szukać? Może czy ORP Brytol z DZIWWNYM DZIOBEM znowu przypłynął??? PASZOŁ WON Z PÓŁNOCY TRRROLU!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. DODATEK 1
  Zdjęcie patrolu saperskiego u Jacka na ośrodku pod Soboniem NA POLANCE GDZIE KWIECIEŃ ZBIERAŁ GRZYBY.
  Kwiecień ty szmato, kurwo, jebany kłamco DALEJ BĘDZIESZ SKURWIU JEBANY WMAWIAŁ LUDZIOM, ŻE NIE BYŁO ŻADNEGO PATROLU SAPERSKIEGO U JACKA?
  Ja ci mówię mam na ciebie materiały, którymi cię krok po kroku zniszczymy.

  OdpowiedzUsuń
 17. sęk ktoś się wybiera do ciebie

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwestie patrolu saperskiego w schronisku pod Soboniem,oraz wypieranie sie PRZEZ kwietnia,ze nie jest to prawda,powinno sie umiescic na YT, i to z nazwa DARIUSZ KWIECIEN ORAZ DOWODY NA JEGO KLAMSTWA.
  PRZYKLAD.
  Dariusz klamie?- to na to dowody ,np-zdjecie i opis akcji pod Soboniem .wraz z opisem .oraz linkiem do telefonu Jacka (wlasciciela osrodka zaminowanego przez kwietnia.
  Niech ludzie wiedza jaki to klamca ten Dariusz!

  Pozdrawiam Dariusza SERdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie dosc ze kwiecien Dziad ,Kufel zaklamany ,zostawil tam mine ze strachu ,po tym jak dowiedzial sie ze okazala sie uzbrojona!!! to jeszcze sie wszystkiego palant wypiera w zywe oczy!!
  Kotlet ! na miejscu Jacka wlasciciela osrodka ,wszyscy wytoczyli by Ci sprawe w sadzie! masz szczescie ze chlop nie ma szasu ciagac sie po sadach
  Z TAKIM KAWALEM SMIERDZACEGO GOWNA JAKIM TY JESTES!...kwiecien...
  Drodzzy Panstwo, oto przyklad jak koncza sie konszachty z takim glupkiem ,jakim jest Dariusz Kwiecien.
  Prelegent z pod budki z piwskiem.


  OdpowiedzUsuń
 20. ewidentnie filmy Kwika są sztucznie nabijane, mija 19 godzin i ma 17400 odsłon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest oczywiste i wystarczy wpisać w google hasło:

   jak nabić wyświetlenia na youtube
   https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=jak+nabi%C4%87+wy%C5%9Bwietlenia+na+youtube

   i znaleźć masę filmów instruujących jak to zrobić za darmo i odpłatnie, jak nabić sobie subskrybentów i jak nabić sobie łapki w górę.
   Można to zrobić poprzez dodatki do mozilli i chrome za darmo, ale i można kupić 10 tysięcy nabić za 50 zł u ludzi, którzy to robią.
   Przejrzałem wiele filmów w tym temacie i wiem jedno psychiczny skurwiel dla zarobienia i ściągnięcia na prelekcje idiotów robi wszystko by wyglądało, że cieszy się popularnością. To samo robi na swym blogu i forum. Setki multikont, dziesiątki wejść z nich na forum by w statystykach padały rekordy i wmawianie, że okultyzm SS to super poczytny temat. No i na koniec zawsze tych kilkunastu osłów się na to nabierze i przyjedzie.

   Usuń
  2. PS
   Banda kwietnia tłumaczy na swym forum, że rekordy wejść na forum zawdzięczają temu, że podają linki do forum pod filmami kwietnia. Chuj prawda bo linki do forum były od dawna podawane i nic się tam nie działo. Było zawsze po 1-3 zarejestrowanych i 3-5 gości tak jak i u nas na forum, a teraz jest na przykład o godzinie 12:45 w samo południe w środku pracującego dnia 21 użytkowników z czego 9 zarejestrowanych i 12 gości. Kto w to uwierzy? Dzięki bramkom proxy i otwieraniu forum z kilku kont i w kilkunastu zakładkach takie wyniki można uzyskać.
   Mówiąc krótko kwiecień zdołał do takiej kampanii namówić ze 3-5 osób i napierdalają na swych komputerach te statystyki, wstawiają na forum setki postów w różnej tematyce przez co w 2 tygodnie z 1000 wiadomości na forum zrobiło się aż 2549. I to jest sztuczne nabijanie popularności.
   Ale kwiecień ja cię i was zmartwię. W tym roku zapolujemy na ciebie i każdego kto organizuje ci te pierdolekcje w tai sposób, że będziemy zdobywać dowody na to, że bez działalności gospodarczej pobieracie kasę za te spotkania i nie odprowadzacie podatków. I spodziewaj się, że w każdej chwili może się u ciebie zjawić ktoś kto zdobędzie dowód, że bierzecie kasę bez wystawienia paragonów i ktoś kto zgłosi was do US by zweryfikowała czy to zaksięgowaliście.
   Zatańczymy teraz inaczej, a to czy zapłaciłeś podatek od wpływów za sprzedaż przewodnika też sprawdzimy.
   Bój się złodzieju i oszuście.

   Usuń
 21. INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI
  Dzwoniłem godzinę temu do jednostki saperskiej w Głogowie.
  MAM POTWIERDZENIE, ŻE U JACKA POD SOBONIEM BYŁ PATROL SAPERSKI WEZWANY PRZEZ PIROTECHNIKA Z KRYMINALNEJ Z WAŁBRZYCHA.
  Robię o tym materiał i kwiecień skurwysynu po raz kolejny ci udowodnię, że jesteś kłamcą i wrabiasz ludzi w matactwa.

  4 Głogowski Batalion Inżynieryjny

  Kontakt:

  tel. 261 678 242

  fax: 261 678 101

  Adres: ul. Wojska Polskiego 58

  67 – 200 Głogów

  e-mail: 4binz@wp.mil.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. Kwiiiiecien coś na tym filmie bredzi , że w sylwestra wracał po czworaka , a w innym filmie coś bredził o sylwestrze i prelekcji na jakimś cmentarzu . A tak swoją drogą też kwiiiecień bredził , że ojciec jego był górnikiem i na tym filmie co innego . A tak propo to ile ma lat matka kwiiiietnia że tak wspomina okres wojenny i krótko powojenny , z 90 lat ?
  A tak swoją drogą to kwiiiiecien to , że mieszkasz na danym terenie nie czyni ciebie znawcą danych terenów .To jak bym mieszkał w Warszawie i uważam się za znawce powstania warszawskiego tylko dlatego bo tam mieszkam i basta !!

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ja dobrze usłyszałem. Kwiecień w swej łasce i niezaprzeczalnej inteligencji będzie osobiście sprawdzał, czy ktoś się nadaje na prelekcje z nim i poznanie prawdy o życiu, ludziach i historii. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o takim sposobie traktowania klientów we współczesnym świecie. Czy wyobrażacie sobie np. Wołoszańskiego (to niedobre porównanie) który najpierw sprawdza swoich słuchaczy, widzów -czy mogą go słuchać? CZY TO NIE JEST POGWAŁCENIE JAKIEGOŚ PARAGRAFU, kodeksu itp. (np. konsumenta ). Czy ktoś może to sprawdzić, bo to podchodzi pod jakieś prawo, regulamin itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie nikt nikomu nie zabroni robić sobie spotkań z wybranymi przez siebie i zaproszonymi osobami. Bez przesady, to byłby już czysty bolszewizm, faszyzm czy inna lewacka ideologiczna spierdolina, gdybyś musiał Pan gadać z każdym, kto ma na to ochotę. Co innego jeśli chodzi o szkołę czy uczelnię, ale w tym przypadku na pewno nie ma tutaj ten przypadek miejsca.

   Usuń
  2. Dzięki, chciałem wiedzieć, czy jest to pogwałcenie jakieś swobody dostępu do reklamowanego produktu lub usługi. Jednak jeśli kwiecień robi sobie spotkania z wybranymi i zaproszonymi osobami, to po co informuje o tym cały świat. Zazwyczaj wtedy wysyła się takie zaproszenie do wcześniej wybranych osób, a nie szuka się tych wybranych. Przypomina to też sytuację, gdy np. autor książki najpierw sprawdza publicznie zaproszonych, czy podzielają jego poglądy, i wtedy pozwala uczestniczyć w prelekcji. Albo firma Nike sprawdza najpierw, czy klient słucha wiejskiej muzyki. Słyszałem tylko kwalifikację Ferrari do zakupu ich samochodu, ale głównie opartą na zdanym u nich kursie z prowadzenia tego modelu. Weryfikacja ze względu na poglądy może odbywać się raczej w ruchach politycznych lub religijnych. Innych sytuacji procederu "wybrańców" nie kojarzę. Kwiecień nigdy nie pokazał w materiale żadnych dyskusji z uczestnikami, więc nie chodzi o przymus gadania z każdym. Natomiast te nieliczne materiały w których Kwiecień z kimś dyskutuje, obnażają jego dyletanctwo. Weryfikacja uczestników przez Kwietnia przypomina próbę tworzenia organizacji lub sekty (okultyzm). Patrząc bardzo uważnie, można zauważyć jego silne tendencje do stawiania się w roli przewodnika ideologicznego z chrapką na przewodnika duchowego ( o matko i córko!!) To jest bardzo wyraźne wraz ze stawianiem się ponad innych.

   Usuń
  3. Kwiecień nie jest przedsiębiorcą, więc nie bierze udziału w ogóle w legalnym obrocie. To raz. Dwa, słyszał Pan o selekcji w klubach?

   Usuń
  4. Zresztą ja w ogóle się brzydzę nakazywaniu komuś robienie czegoś, czego nie chce. Bardziej nawet niż brzydzę się Kwietniem. Każdy powinien mieć prawo, odmowy każdemu z każdego powodu wykonania usługi, ale to już takie moje lege ferenda.

   Usuń
  5. Kwiecień występuje w roli przedsiębiorcy, reklamując swoje usługi i pobierając za to pieniądze. W Polsce coś takiego jest opodatkowane i legalizowane. Nawet jeśli bierze tylko za wynajem sali, to też to jest jakaś transakcja. Zupełnie inna sprawa, czy robi to legalnie i czy publicznie daje do zrozumienia państwu,że może go w dupę pocałować (np. używając podstawione słupy).
   Jakimi niby kryteriami żądzą się selekcje w klubach - ilością miejsc, zaproszeniami, promilami w wydechu? Bo jeśli wpuszczamy tylko z ładnymi cyckami, czy znajomych Zenka, albo tylko białych, to jest to dyskryminacja - na co chyba jest paragraf.
   Oczywiście nikt nie może nikomu zabronić uczestnictwa w prelekcjach Kwietnia. Każdy ma własną wolę, jeśli tak chce. Jest oczywiste po co Kwietniowi ta weryfikacja uczestnika - ma być młody, spolegliwy i niezbyt dociekliwy, wyczuwalnie niepewny, zagubiony, poszukujący. A tak naprawdę Kwietniowi chodzi o to samo co stosuje od lat: "wiem jak wyglądasz, mam twój wizerunek, dowiem się gdzie mieszkasz i jak się nazywasz bez trudu, mam twoje IP. Pozdrawiam SGP i HGWD - oni się tobą zajmą jak podskoczysz kiedyś. Nie będziesz bezpieczny" - taka nazi-faszystowska i nazi-okultystyczna manipulacja. Czyli podchodzi to wszystko pod prawo i paragrafy , ale moralne. Czy prawo polskie zajmuje się też moralnością?

   Usuń
  6. Zbiór norm prawnych zawsze ma pole wspólne ze zbiorem norm moralnych. Ale nie wiem dlaczego Pan z nią wyskoczył. Co się tyczy selekcji w klubach, to chodziło mi o to, że to jawna dyskryminacja, a i tak to prawo jest martwe (bo jak Pan w sądzie udowodni, że nie wpuszczono Pana z innego powodu niż dyskryminacyjny, a takich można znaleźć na poczekaniu mnóstwo). A co dopiero z prelekcją jakiegoś głuszyckiego idioty. Zostawiam na boku z jakiego powodu on to robi, bo jego nikczemne pobudki są oczywiste. Że powinien mieć w świetle prawa zarejestrowaną działalność i podatki odprowadzać to zgoda, ale tak nie jest. Kwiecień nie występuje w obrocie, a tylko wtedy można go by było ewentualnie pozwać, że dyskryminuje usługobiorców. Nie mówiąc już o tym, że nie podał ścisłych warunków selekcji poza weryfikacją, więc nie musi być ona dyskryminacyjna. Poza tym przedsiębiorca może zrobić przedsięwzięcie np. tylko dla wybranych stałych klientów. Szuka Pan dziury w całym, na siłę.

   Usuń
  7. Szanowny Panie, jeśli normy prawne bronią norm moralnych, to czy publiczne głoszenie zagłady, końca świata, totalnej i globalnej katastrofy, wmawianie ludziom zagrożenia z dupy wziętego i nieracjonalnego, czy to wszystko ma swoje veto w prawie. To jest bardzo poważne pytanie.

   Usuń
  8. Świry nie odpowiadają moralnie, ani prawnie, bo nie można im przypisać związku psychicznego z czynem, czyli winy. Inne pytanie czy Kwiecień jest takim świrem, który nie zdaje sobie sprawy i nie rozeznaje konsekwencji własnych czynów. Nie wiem jaki ma związek z moralnością głoszenie takich rzeczy poza tym, że to łgarstwo. Normy prawne bronią norm moralnych, ale tylko niektórych (np. penalizowane jest kazirodztwo, pedofilia, kiedyś homoseksualizm i prostytucja). Chciałbym zwrócić uwagę, że mamy wolność słowa i poza ściśle określonymi przypadkami, każdy może pierdolić, co mu ślina na język przyniesie.

   Usuń
  9. Nie do końca każdy może pierdolić co chce. Pomijam publiczne szkalowanie itp. czyli te ściśle określone przypadki Chodzi o bardziej społeczny wydźwięk. Parę dni temu jakiś włoski polityk został skazany za propagowanie i "szerzenie nienawiści". Szczegółów nie znam, bo tylko to zostało podane, ale pewnie właśnie pieprzył na lewo i prawo, aż mu ktoś prawnie dopieprzył. Chodzi o tego typu paragrafy prawne. Nienawiści można znaleźć dużo w Kwietniu. Bardziej interesujące jest szerzenie paniki, zagrożenia. Trudno to ubrać w słowa. Kwiecień stosuje tutaj technikę przyciągania klientów, których najpierw musi porządnie przestraszyć i zasugerować gdzie mają szukać ratunku (oczywiście przy nim). Roztacza wizję totalnie chujowego świata i kompletnej bezradności z małym światłem w tunelu, którym on sam jest. To nie jest choroba psychiczna tylko marketing. Wiadomo, że jest to wytaczanie działa na wróbla skurwysyna, ale Hitler też był takim wróblem najpierw. Nie chodzi o Adolfa tylko o mechanizm, przeciwko któremu można się prawnie przeciwstawić.

   Usuń
 24. DODATEK 2
  KŁAMCA OSZUST Z GŁUSZYCY ZAMACHOWIEC DARIUSZ KWIECIEŃ PRÓBA ZABÓJSTWA

  https://www.youtube.com/watch?v=Elb2yxx4JMw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zwrócić się do prokuratury w Wałbrzychu o objęcie sprawy miny i postępowania policji stosownym nadzorem. To uniemożliwi ukręcenie sprawy przez stójkowego z Głuszycy, gdzie nie można wykluczyć, że i kumpla tego durnia.

   Usuń
 25. Hhahahha!!!! Kfffiecień po pijaku zapomniał zabawek pozbierać ;))) To PATOL!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. Mnie ciekawi jedno i zwracam się do patoli z antysidora i mam do Was pytanie. Czy w świetle tych wydarzeń ktoś z Wass wpuściłby Kwietnia do swojego mieszkania bez obaw że nie będzie się przystawiał do waszych żon i córek (choć większość z was to zwykła patologia społeczna bez rodziny) ale załóżmy że posiadacie firmę i miejsce na nocleg i psa. Przyjęlibyście go pod dach mając cenne rzeczy w domu? bez obaw że wam nie zdemoluje pokoju, nie nachla się, nie zgwałci psa, będzie wam córki bałamucił albo żonę, przystawiał się do dzieci, nasrał do garnka ? Pożyczylibyście mu pieniądze jakby chciał na alkohol i zarzygał wam dom ? Przyjęlibyście go razem z synem bez obaw że zostawi Wam przez przypadek narkotyki albo niewypał jakiś? Tylko tyle. Bronicie kogoś kogo wcale nie znacie, taka jest prawda. Proszę bardzo niech "przyjaźń" z Kwietniem idzie w parze z gościnnością waszą, zaproście go do domu, utrzymujcie, nakarmcie, zapłaćcie rachunki za niego i dajcie na flaszkę. Ciekawe ilu z Was po tym wszystkim będzie kozaczyć. KOZAK W NECIE PIZDA W ŚWIECIE. Taki z niego chojrak, wilkołaków szuka, okultystów, niczego się nie boi...tylko ciota boi się włączyć komentarze na YT. Śmiech na sali. Ciota w mundurze z demobilu bojąca się komentarzy na YT a nie bojąca się "gróźb śmierci, sądów, landroverów, ssmanów, okultystów i cyklistów" To nie jest nawet śmieszne tylko żenujące. Niejaki Gracjan Roztocki przebija waszego Kwietnia cywilną odwagą bo nigdy nie blokuje komentarzy ani niczego nie usuwa. Czym Wam Kwiecień imponuje ? Wiedzą której nie posiada ? Mundurkiem z demobilu ? Zarostem i puszką piwa ? Czerwoną albo fioletową gębą ? Darmowym kanałem na YT albo darmowym blogiem? Idol stulecia normalnie. Poznajcie Kwietnia prywatnie i zaproście go do domu na tydzień. Nie dotarło do Was że wyrzucono go z każdego ośrodka gdzie był ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre podsumowanie tej mielizny umyslowej ktora tam sie udziela.
   Gucio od pieskow gdzies zniknal a pojawil sie nowy login piszacy dokladnie w takim samym stylu ale szczypiacy juz Kwietnia, ciekawe.

   Usuń
 27. Tomcio mam takie zyczenie na 2017 rok. Zniszcz tego barana nieroba i kłamce raz na zawsze. Pozdrowienia z Górnego Śląska.

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam i moje uszanowanie. Pozwolę sobie tutaj na drobną analizę psychologiczną Kwietnia, gdyż kiedyś studiowałem psychologię. Gwoli ścisłości Kwiecień nie jest osobą chorą psychiczne, bo gdyby tak było, nie chodziłby na wolności, tylko lizałby kaloryfer albo wyjadał z sedesu kał na oddziale psychiatrycznym. Jest to osoba w mojej opinii, która ma zaburzenia osobowościowe, wywołane trudnym dzieciństwem. Oczywiście schorzenie to można leczyć poprzez terapię i z tego stanu wyjść i żyć jak normalny człowiek. Zaburzenia te charakteryzują się silną potrzebą zaistnienia, pokazania swojej osoby w grupie osób, kreowanie siebie na lidera grupy. W momencie gdy popada z kimś w konflikt, nie potrafi go załagodzić i dojść do porozumienia, a tylko ciągle przeżywa i analizuje całą sytuację, chce coś wyjaśnić, ale nie potrafi. W końcowym rozrachunku dochodzi do wniosku, że lepiej zakończyć konflikt, zerwać z całą zaistniałą sytuacją, oddzielić to grubą linią. Nie potrafi tego jednak zrobić i pomimo deklaracji cały czas do sprawy wraca. Do tego dochodzi schorzenie mitomana – niegroźne w okresie dzieciństwa, później jednak trzeba je leczyć. Wymyśla niestworzone sytuacje na temat swój (zawsze pokazując siebie w pozytywnym świetle) i innych (w zależności, jeśli ktoś jest jego sprzymierzeńcem, czy wrogiem przedstawia w negatywnym świetle). Jego opisywane relacje z ojcem mogą mieć tutaj ogromny wpływ. Mógł być w dzieciństwie molestowany lub bity. Wiadomo jak to na takich wioskach bywa, jak również zaciszu "dobrych domów" z sąsiedztwa. Kwiecień całą sytuację wyparł ze świadomości, przedstawiając ojca jako szabrownika, donosiciela i ogólnie pogardliwie się o nim wyrażając.
  Osoba ta powinna jak najszybciej zrozumieć, że potrzebuje pomocy i udać się na terapię.

  OdpowiedzUsuń
 29. https://www.youtube.com/watch?v=BOkDP-6nqYE

  Co za zjeb od 1 do 10 sekundy filmu mówi : Dobre ! Dobre ! Orgazmu dostał pedał czy co. Ludzie to jednak idioci.

  OdpowiedzUsuń
 30. https://www.youtube.com/watch?v=BOkDP-6nqYE
  Sorki od 24 do 40 sekundy filmu jakiś spedalony głoś woła Dobre ! Dobre Widać jakie typy ludzi Kwiecień przyciąga na prelekcje w Anglii. Większość to życiowi samotni frustraci, którzy w Polsce byli tacy ćmokowaci że nie potrafili normalnej pracy złapać. Wyjechało stado baranów i pracuje za 8 funtów u Araba i żeby się dobrze poczuć ściągają do siebie ludzi własnego pokroju z Polski z chorobami umysłowymi dorównującymi ich inteligencji. Cyrk idiotów za granicą. Może tumany z Anglii nakręcicie jakąś robote największemu leserowi w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 31. Ród Kwietniów średnio wypada; ojciec Dariusza złodziej, Dariusz złodziej i szuja, syn Dariusza - szuja i ćpun. W tych okolicznościach to może niech ten Adrianek lepiej się nie rozmnaża. Tak z szacunku dla ludzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jego syn jest w oddziałach szybkiego reagowania w Kanadzie, jak sam Kwik twierdzi. Tzn w Londynie mówił że zdaje maturę...a potem kurs przyśpieszy srania w garnek i skakania do pędzącego Land Rovera na główkę...czyli "odziały szybkiego reagowania" na widok policji kiedy diluje narkotyki.

   Usuń
 32. Ciekawy jestem czy w końcu tego Kwietnia zamkną albo mu ktoś ryja oklepie. toć to co on robi to jest skrajne nieodpowiedzialne wręcz debilne no

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Policja nic nie robi to pewnie zamiecione pod dywan

   Usuń
 33. " https://www.youtube.com/watch?v=BOkDP-6nqYE

  Co za zjeb od 1 do 10 sekundy filmu mówi : Dobre ! Dobre ! Orgazmu dostał pedał czy co. Ludzie to jednak idioci."

  Nad tym nie trzeba długo myśleć. Po tym steku bzdur jakie tam w tej Anglii napierdolił, jak go do wody z tego klifu nie zepchnęli to oznacza że matoły są jeszcze głupsze niż kwietniołak :-).

  OdpowiedzUsuń
 34. W tym komentarzu wyznawca sekty kwietnia mocno pomawia pana Jacka Madge

  "Darek6 stycznia 2017 11:13

  koniczyna kon4 stycznia 2017 20:48

  Rozwój sytuacji będzie podobny dla Sidora jak przez ostatnie lata. Dla większości będzie nadal głupkiem, a mniejszość dalej będzie miała swoje powody żeby mu dalej kibicować.

  Wiesz na pewno NZK2X, że mózg Tomusia spłodził dzisiaj film o saperach pod Soboniem. Miałem szczęście i wyłapałem pewien komentarz, który Wielki Mózg Tomusia po chwili skasował:


  "goyda85
  goyda851 minutę temu
  Słuchaj gallu jak juz przedstawiasz fakty to bądź obiektywny!co do pana Jacka nie do końca jest tak jak mówisz!bylismy na indywidualnym oprowadzaniu przez pana Madge na soboniu,opowieści o UFO okultyzmie i wiszących czaszkach na drzewach słyszeliśmy osobiście od pana Jacka.klamstwa i brednie niekiedy sięgały zenitu po czym pan Jacek rownież skasował 100pln i rachunku nie wystawił.o zakopanych bombach i ukrytej broni na jego posesji odnalezionej przy remoncie nieruchomosci która zakupił rownież opowiadał.nie wiem gdzie on zatrudnia 500osob skoro ponoć uciekł do Głuszycy z korporacji w której pracował a z tego co mi wiadomo dystrybuuje panele solarne!pokoje w ośrodku pod soboniem sa zasyfione śmierdzące i kosztują krocie!wiec kocopoly o śladach psa na pościeli jakoś do mnie nie przemawiają!nie jestem żadnym fanem Darka i jego dziwnych opowieści ale powiem ci jedno twoja nienawiść i plucie jadem zaczyna mnie wkurwiac!plujesz i plujesz!czemu nagrywasz te gnioty a na przykład nie pojedziesz do Głuszycy i spotkasz sie tym mitomanem na żywo?KOZAK W INTERNECIE PIZDA W REALNYM ŚWIECIE?tyczy sie to tez tego dziadka mototurysty jakieś kurwa gnioty o poszukiwaniu Zula jopka z pod sklepu!czemu taki kurwa grzeczny był jak z nim rozmawiał?bo był obsrany żeby w pizde nie wyłapać!naprawde zrozum tak samo jak kwiecień mitoman tak i ty napewno tez kiedyś wyłapiesz jak przekroczysz pewna granice!i teraz mi tu nie pierdol i nie ubliżaj bo przeciwieństwie do ciebi gniotów nie nagrywam!""


  a kwiecień oczywiście temu przyklaskuje, szerzy i umacnia nową wersję wydarzeń spod Sobonia.

  OdpowiedzUsuń
 35. Kwiecień nowy film nakręcił. Jego choroba psychiczna coraz bardziej postępuje: jakieś głupie śmianie się z własnego pieprzenia, opowieści, że kiedyś był bogaty, ale wszystko rozdał. Trzeba wykręcić po niedzieli numer do psychiatryka, żeby go wzięli na obserwację.

  https://www.youtube.com/watch?v=TEM9RK4F81E

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest choroba. To jest wyraźne najebanie się czymś szlachetniejszym niż alkohol. Wciągnął coś nasz błyskotliwy geniusz dopiero po standardowym pierdolnięciu o totalnej zagładzie i agresji zbrojnej muzułmanów na nasze drzwi. Później już rozluźnił zachowane resztki połączeń mózgowych za pomocą czegoś, bo sam nie potrafi dokonać takich cudów.

   Usuń
  2. Był bogaty bo prezydent Iraku jak desantował się tam z ciemnej strony księżyca i uratował cały Irak to wybił złote monety na jego cześć. Potem dał mu cały worek tych monet i stał się kwietniołak milionerem, złotą rączką :-).

   W nagrodę Jopek przewiózł go helikopterem pod sklep w Głuszycy, nad sklepem znów się desantował i jebnął jak Grom z jasnego nieba na parking bez spadochronu. Prawdziwy Głuszycki niezniszczalny mutant z Gromu, operator młotka i przecinaka co nosi z lumpeksu łaciaka :-).

   Usuń
 36. Witam.Jakby ktoś chciał sprawdzić jak wygląda oryginalny przewodnik po riesengebirge niech wejdzie na stronę polona .pl pisane z małej.W tym przewodniku jest tylko jedna mapka w dużej skali i żadnych dodatkowych map tam niema.Na tej stronie są skany z biblioteki narodowej,polecam.

  OdpowiedzUsuń
 37. Mała pomyłka.Obejrzałem nie ten przewodnik.W tamtym,który prezentuje pan Kwiecień faktycznie jest z 25 map i nie tylko Karkonoszy,ale np Ślęży.Nie wiem czy są tam mapy gór sowich bo niemieckiego nie znam.No i to wydanie na stronie polona jest starsze o rok.Wystarczy wpisać na stronie Sudety i mamy za darmo oryginalny przewodnik,który można nawet wydrukować.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.