poniedziałek, 18 stycznia 2016

Jak heniowi kwiecień pokazał faka czyli niewdzięczność oszusta i lamenty zawiedzionego miłośnika innej rzeczywistości.

Od razu główny materiał:
Całość w screenie tutaj:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZk5kaTVUejRsVnM
A materiał pochodzi z kanału patronowicza henia tu:
https://www.youtube.com/watch?v=nnHuLyrbzUw
I jeszcze jedna wypowiedź Patronowicza w tej kwestii:


heniu co się stało, że daruś pokazał ci faka?
Tyle zainwestowałeś nadziei na wspólną przygodę, tak żeś go reklamował i tyle pieniążków własnych jak to napisałes zainwestowałeś, a to bydle się na ciebie wypięło niewdzięcznie?
Nieprawdopodobne.
Czyżbyś był kolejną ofiarą naciągacza kwietnia?
A może kwiecień nie gustuje w takich typach jak ty?
Założyłeś sklepik gdzie handlowałeś płytkami DVD z kwietniem, jego przewodnikiem i co? Nie poszło? Gdzie jest sklepik? Dla czego zniknął? Nie szło? A może handelek był nielegalny i trzeba było się wycofać przed... no właśnie przed czym? My wiemy heniu przed czym prawda? Czeka nas obu małe starcie i pewnie dla własnego dobra skasowałeś sklepik by może nie wyszło, że lewiznę odstawiałeś na szkodę skarbu Państwa RP?
Heniu jak zajdzie taka potrzeba to ja to ustalę i zobaczymy ile sprzedałeś wspólnych materiałów i ile z tej sprzedaży odprowadziłeś podatków.
Co nie dam rady?
Heniu mam wszystkie kopie twoich stron, numer konta i wszelkie potrzebne materiały by to sprawdzić.
Heniu chcesz powalczyć-my wiemy o co chodzi-to się nastaw na wielki bój dla ciebie bo dla mnie to będzie jak spacer w deszczowy dzień pod dużym parasolem-kumasz?
Heniu tyle nadziei pokładałeś we współpracy z kwietniem, a tu taki zawód.
Zastanawiam się co sprawiło, że kwiecień odwrócił się od ciebie?
A może powinienem powiedzieć, że może z tobą coś jest nie tak skoro nawet kwiecień się od ciebie odwrócił , a właściwie na ciebie wypiął.
A może jak zwykle gdy chodzi o wspólne rozliczenia kwiecień i ty nie mogliście dojść do porozumienia?
Skąd my to znamy heniu no jak myślisz skąd?
Bo widzisz heniu dawno spadł byś z czarnej listy gdybyś zawczasu przejrzał na oczka, a tak powisisz tam do końca świata i jeden dzień dłużej.
Co wątpisz?Ja nie wątpię heniu, absolutnie w to nie wątpię i przekonasz się o tym wkrótce.
A jak zajdzie potrzeba to i nowe miejsce w sieci się dla ciebie znajdzie, bo widzisz heniu nie tylko mnie się wydajesz podejrzanym typem.
Łapiesz o co chodzi?
Jest tylko jedna możliwość byś zniknął z czarnej listy przyjaciół kwietnia i zdobył w moich oczach nawet uznanie.
Musisz się nawrócić na drogę  prawdy heniu, przejrzeć do reszty na oczy i walnąć się w piersi. Jak to uczynisz znikniesz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki lub magicznej formułki.
Inaczej wisisz dalej.
Heniu właśnie wkopałeś swego idola w kolejną kabałę udowadniając jego łajdactwo i szalbierstwo i wszystko to co ja udowadniam od kilku lat. Zostałeś wydymany mówiąc kolokwialnie i olany przez kwietnia, a byłeś jego największym dotychczas promotorem.
Włożyłeś kasę w produkcję DVD i sprzedaż, założyłeś specjalnie stronę do promowania materiałów kwietnia, ganiałeś za nim po wykrotach filmując przy okazji sytuacje zagrażające życiu ludzi jak choćby ta:
byłeś świadkiem nielegalnego oprowadzania ludzi po górach biorąc w tym udział jako organizator razem z kwietniem i nawet ci oczko nie mrugło gdy dziewczyna z narażeniem życia gramoliła się w tej dziurze mogąc być przysypaną.
Heniu resztę w komentarzach.
Tak to jest jak się podejmuje współpracę z oszustem i łajdakiem o niewdzięcznej skurwiałej naturze.

niedziela, 17 stycznia 2016

Brednie, wymysły, domysły i pomysły na kolejne niesamowite historie nakręcające debili rządnych innej rzeczywistości.

Same bzdury w każdym materiale poniżej okraszone kitem o nieznanych świadkach i rzekomymi groźbami mającymi powstrzymać naszego odkrywcę przed odkryciem tajemnic Riese. Bzdury wymyślane przez mitomana wabiącego osłów umysłowych do łykania jego wymysłów.
Dziś sobie nie zadałem zbyt wielkiego trudu by wypunktować wszystko dokładnie bo i po co skoro to wszystko  to same wymysły i brednie.


Zołniewrze USA w Riese

Absolutne brednie, kompletne.
Amerykańscy żołnierze nadzorcami w obozach koncentracyjnych tego jeszcze nie było. Tego nawet nie ma co komentować bo to są SAME BREDNIE NIGDZIE NIE POTWIERDZONE I PRZEZ NIKOGO.
I ten kit, że dostaje 200 maili dziennie. No to niech pokaże te 200 maili chociaż w screenie samych nagłówków. Pajac kłamliwy.

Ze złamaną nogą też można

Nie chce mi się całości komentować bo za dowolny watek jakby się nie zabrać to okazuje się czystym wymysłem.
Głuszycki pijus i narkoman widzi w każdym dołku, górce czy stercie kamieni niesamowite tajemnice i dowody tylko na co? Głuszycki ćpun skręcił filmik by się pokazać w terenie ku uciesze lemingów klaszczących brawo bo zobaczyli kawałek gór i pagórków okraszonych bredniami i niepotwierdzonymi historiami.
Dla tego nie ma co tego nawet komentować bo ktoś kto by chciał zweryfikować dowolną historię z tych kulawych opowieści to sam się przekona, że to wymysły.
Oczywiście debil musiał okrasić te swoje brednie na dodatek picem, że mu grożą co jest dla kwietnia sygnałem, że jest na tropie tajemnicy, której jacyś "oni" nie chcą by odkrył.

Niemiecka Hydra podnosi łeb

Same brednie i wymysły.
Niemcy jak na razie mają brudną armię w obozach i nie wiedzą co zrobić by ich nie powyrzynała, a temu Głuszyckiemu narkomanowi roi się, że Niemcy imigrantów uzbroją i wyślą na wojnę z Polakami.
I jak zwykle urojeniowiec we wszystkim widzi swój urojony misterny plan. To jest fobia jakby ktoś nie wiedział, mania prześladowcza, choroba umysłowa. A to wszystko napisane kompromitującymi błędami, które skomentowałem w poprzednim wpisie na blogu.
Pierdolony analfabeta wbił się w przekonanie, że odkrywa tajemnice i jest historykiem, a poprawnie pisać nie potrafi jełop jeden.

Kolejny weekend w Riese

Same brednie i kłamstwa. Kit, że ktoś przyszedł na Sajdak by przeczytać jego przewodnik i kit, że ktoś próbował odnaleźć jakąś wymyśloną przez kwietnia panią Klarę. I w dodatku przyjaciele kwietnia o mało mu wpierdolu nie spuścili. No, no uważajcie poszukiwacze bo w Głuszycy i okolicach kwiecień ma obstawę z pod sklepu monopolowego.

Tilbury Dariusz Kwiecień River Thames 2015 11 21

Same wyssane z chorego łba brednie o łodziach podwodnych i U-botach.


Same durne wyssane z palca brednie. Kompletne brednie nigdzie nie potwierdzone.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD :)

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY czasem BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

czwartek, 14 stycznia 2016

JAK NAS "WODZOM" TAK O NAS "MÓWIOM" I "PISZOM"

Czekają nowe tematy do opisania, ale postanowiłem zrobić mały przerywnik i wstawić "pewnom" "ciekawostkem."
Zerknijta łaskawie na odpowiedź kwietniowego orła poprawnej pisowni i ortografii:
screen pochodzi z tematu na blogu kwietnia: http://moje-riese.blogspot.com/2016/01/niemiecka-hydra-podnosi-eb.html?showComment=1452609035282#c6470163659209862122

Widzisz kwiecień musisz zrozumieć, że tak nas "widzom" w tej całej Europie jak tacy jak ty "piszom" i "mówiom"
Orle i sokole poprawnej Polszczyzny sam się przyczyniasz kaleczeniem Polskiego języka i pisowni do tego, że mają nas za idiotów, analfabetów i debili.
Już ci pisałem, że musisz rozpocząć od nowa całą edukację od szkoły podstawowej, bo inaczej każdy z jako takim wykształceniem będzie cię miał za analfabetę, nieuka i tłumoka zwykłego wsiowego tłuka, co to nie zna podstawowych zasad poprawnej Pisowni.
I ty z takim poziomem analfabetyzmu zabierasz się za historię i odkrywanie jej tajemnic?
Dzieci ze szkół podstawowych biją cię na głowę w poprawnym pisaniu po Polsku.
Robisz tak kardynalne błędy ortograficzne, że jesteś pośmiewiskiem niczym ten Dyzma z powieści Tadeusza Dołęgi Mostowicza.
Bo widzisz kwiecień rzeczą ludzką jest zrobić błąd ortograficzny w trudnym wyrazie, ale są takie wyrazy, które są podstawowymi i nawet największe tłumoki potrafią je poprawnie napisać. A słowo widzą jest tym najłatwiejszym do zapamiętania i podstawowym w dodatku fonetycznie słyszalnym spółgłoska po samogłosce więc trudno to słowo źle napisać mając dobry słuch.
Tak samo jak kiedyś napisałeś "rzołnież" zamiast żołnierz bo się odmienia na żołnierski, co wbija się dzieciom w szkołach podstawowych na pierwszych lekcjach ortografii.
Ale tyś tego nie zapamiętał bo to wykraczało poza ramy objętości twojego rozumu. Jak więc ten ciasny umysł może pomieścić wiedzę-tę prawdziwą- niezbędną do zgłębiania tego co może się kryć w tzw. drugim planie?
Ty matoł kwiecień jesteś i nigdy niczego nie odkryjesz. Masz na to zbyt ciasny umysł, zbyt mało pojemny, ale za to skłonny do tworzenia na potrzeby chwili własnej historii,  którą tak samo zapominasz po pewnym czasie, co widać po tym jak często sam sobie przeczysz i mówisz o tym samym co innego niźli kiedyś.
A to właśnie wynika z ciasnoty umysłu i wrodzonego-tak wrodzonego tumanizmu, kwiecień.

DODATEK 1 15stycznia2016

KOLEJNY PRZYKŁAD WTÓRNEGO ANALFABETYZMU
Kwiecień "miszczu" bijesz rekordy w tumanizmu, ale jak widać "tfoim" "kuplom" z neta, którzy ci tak ochoczo klaszczą  nie przeszkadza, "tufj" kompromitujący cię analfabetyzm.
Każdy normalny na twoim miejscu spaliłby się ze wstydu za takie błędy, ale nie ty. Ty jesteś do tego stopnia bezczelnie niewzruszony z tego powodu, że to tylko dobitnie zdradza jak bardzo lekceważysz Polskę i Polaków kalecząc ten nasz piękny język.
Dajesz nie tylko zły przykład pisaniem z błędami oraz robisz kurwę z całego tematu, ale lansujesz przy okazji negatywne wzorce postaw wpisując się tym samym w ten antypolski nurt zabijania w Polakach troski o to co Polskie. Zaczyna się od bezczeszczenia języka, a kończy się na mordowaniu danego narodu ze zniszczoną tożsamością. A język danego narodu i dbałość o jego poprawność należy do podstawowych trosko każdego patrioty. Ale nie dla takiej antypolskiej świni kwiecień jak ty. 
Ty niszczysz Polski język i prawdziwa historię, inny zniszczy podstawowe wartości narodowe i za ileś lat czy dekad będziemy mieli dzięki takim jak ty społeczeństwo bez tożsamości.  Czym to się może skończyć nie muszę pisać. Przyjdzie kolejny okupant i będzie wiedział, że zniewolenie narodu pozbawionego tych podstawowych wartości będzie łatwiejsze. 
I, albo ty kwiecień tego nie rozumiesz, albo rozumiesz, a tendencyjnie robisz błędy, wypaczasz historię, stawiając Polaków w negatywnym świetle i pozbawiasz ich tych wartości by zniszczyć ten naród.
Stawiam na jedno i drugie pierdolona antypolska świnio.


Dziś będzie bez wizytówki.

sobota, 9 stycznia 2016

skurwysyn i kłamca udaje Włoszańskiego.

 

  Zaczynam dzisiejszy temat od najbardziej skurwysyńskiego pomówienia jakie spłodził kwiecień.

Zobaczcie co potrafi o człowieku napisać i powiedzieć bydlak, którego niszczę za kłamstwa i urojenia, cwaniactwo i oszustwa, za antypolską działalność, za chocholi taniec nad pamięcią o poległych w czasie nazistowskiej nawałnicy. To co napisała ta moralna szumowina jest niczym innym jak komunistyczną parszywą metodą ośmieszania człowieka za pomocą tak skurwysyńskich chwytów. 

Niech to przeczyta każdy i sam się nad tym zastanowi jakim skurwysynem, powtarzam 

SKURWYSYNEM!

TRZEBA BYĆ BY COŚ TAKIEGO NAPISAĆ?

  Kwiecień i kilku jego skurwiałych kompanów posługuje się właśnie takimi chwytami. Ale nic to nie da. Grono ludzi widzących to skurwysyństwo rośnie z miesiąca na miesiąc i prędzej czy później wygram tą batalię, a to parszywe moralne bydle zgnije we własnych umysłowych ekskrementach.

 

  Cos z terenu 

Łącznica telefoniczna Głuszyca

  Dwa razy Głuszycki pojeb zrobił ukłon w stronę Pana Wołoszańskiego wymieniając jego nazwisko w kontekście swych wypowiedzi by po prostu podpiąć się pod sławę i autorytet Pana Wołoszańskiego.

Na samym początku Głuszycki debil mówi: nie wyprzedzamy faktów, jak to mówi Wołoszański. Posłuchajcie tego we fragmencie:

video

  Proszę jak popularność się robi na czyimś nazwisku chcąc się przyrównać do kogoś komu nie dorasta się do pięt. 

A to czym jest ten betonowy obiekt to trudno powiedzieć. Wszystkie wymysły kwietnia w tym temacie są tyle warte ile śmieci zalegające w tym obiekcie. Mam nadzieję, że w komentarzach znajdzie się wyjaśnienie od kogoś z pojęciem czym jest ten betonowy obiekt.

  Łąki, które pokazuje kwiecień wokół tego obiektu twierdząc, że był tam obóz koncentracyjny to czysty wymysł. Nigdy takowego w tym miejscu nie było. Za to był w tej okolicy tzw. podobóz w, którym trzymano więźniów do bardzo ciężkiej pracy przy wszelkich okolicznych robotach jak też przy budowie Riese[  http://www.sztolnie.fora.pl/swiat-gor-sowich,3/obozy-koncentracyjne-wokol-riese,209-15.html ]

Kolejne kłamstwo, kwiecień znów wmawia dla uwiarygodnienia swych bredni, że dostaje pogróżki by zaprzestał działalności.Jedyne co mogę powiedzieć to, że żadnych pogróżek od nikogo nie dostaje, a przynajmniej jak to skurwiel sugeruje znów ode mnie.  To chwyt obliczony na idiotów klaszczących mu brawo by to brawo bili jeszcze bardziej. 

Cały czas debil mówi, że nikt nie może zaprzeczyć, ani potwierdzić jego opowieści i dla tego Głuszycki ćpun snuje tych opowieści setki by ściągnąć debili łapiących się na nie wiedząc, że każde kłamstwo jakie wymyśli nie może zostać udowodnione.

Niemcy mieli u podnóża góry wesołe miasteczko według kwietnia. Jasne i pewnie było rodeo.

Sam mówi, że wszystkie teorie na temat tego miejsca nie trzymają się kupy i są tylko prawdopodobne. No tak w takiej sytuacji Głuszycki miejscowy pajac może wymyślać teorii tyle ile kucharz potraw w dobrej kuchni i wie,że jeśli będzie się trzymał podstawowego kanonu smaków zawsze się znajdą smakosze tych steków.

 Kłamstwo, że ojciec kwietnia miał kontakty z Dalmusem. Nie ma na to żadnych dowodów.  Do tego dochodzi kłamstwo, że Dalmus wydał rozkaz powieszenia na terenie Głuszycy komendanta obozu KL Wüstegiersdorf. Taka to prawda jak to, że kwiecień niegdyś rozmawiał przez telefon z bratem tego komendanta Mintery, co opisał kiedyś na swym blogu snując swe urojenia o kryształowych trumnach pozostawionych przez Niemców w podziemiach:

http://moje-riese.blogspot.com/2012/04/rozmowa-tel.html

25 minuta!

Kwiecień mówi,że rzucił wszystko co miał i wrócił do Głuszycy by ostatecznie wyjaśnić tajemnice Riese. Czyli rzucił mieszkanko w łodzi u młodej księgowej i miastowe życie dla poświęcenia się..... taaaak, zgadliście! dla stworzenia sobie w okolicy macierzy miejsca do, którego będzie ściągał idiotów rządnych opowieści z mchu i paproci i na każdym co miesiąc zarabiał kilkadziesiąt złotych co przy załóżmy 30 debilach daje średnią krajową o ile z każdego wyłuska te 40-90 zeta. Policzmy niech mu raz w miesiącu przyjedzie grupka 30-40 osób, przyjmijmy 35 osób na dwa dni za 200zł. Niech na opłacenie noclegu i wyżywienia kwiecień na łeb wyda 100 zł przy korzystnym układzie z właścicielem Arkadii i właścicielem garkuchni to zostanie mu ile? 100 zł razy 35 osób równa się 3 tysiące 500 zeta na miesiąc. Wielu by tak chciało zarobić co nie? Tak więc za trochę grosza macie atrakcje w postaci wyssanych z palca bzdur, wędrówek po ciekawych i nieciekawych miejscach, ale za to wśród niewątpliwie pięknych plenerów i możecie wziąć udział w czymś niesamowitym! W rozwikłaniu tajemnicy Riese!

Idźmy dalej. Kwiecień pokazuje pole gdzie z bratem wykopywał kamienne rury. Moim zdaniem był to drenaż terenu by go odwodnić i tyle, ale jeszcze w komentarzu nr.1 "A" dał inne ciekawe wyjaśnienie tych rur.

Kwiecień twierdzi, że obóz Wüstegiersdorf był drugim największym obozem koncentracyjnym po Gross Rosen, co jest nieprawdą bowiem Wüstegiersdorf nie był obozem koncentracyjnym tylko komandem pracy więźniów i jest pewna różnica pomiędzy obozem zagłady, a obozem pracy mimo wszystko czego uparcie kwiecień nie może zrozumieć.

Poza tym kwiecień twierdzi, że obóz w Głuszycy Wüstegiersdorf był  obozem macierzystym, z którego wysyłano więźniów do prac w Zamku Książ, co już jest kompletną bzdura na, która nie ma do tej pory żadnych potwierdzeń, a przecież wielu więźniów mimo wszystko przeżyło więc byśmy o tym wiedzieli.

KWIECIEŃ DALEJ WMAWIA WAM,ŻE DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZE SĄ ZEZNANIA LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA TYM TERENIE, TYLKO ZNÓW GDZIE SA CI LUDZIE? CZEMU CI LUDZIE NIKOMU JAWNIE NIE OPOWIEDZIELI O TYM CO PIERDOLI KWIECIEŃ?

18:20 musicie to posłuchać jeszcze raz! 

video

Kwiecień mówi, że mimo takiej pogody jaką widać w kamerce nocuje w terenie w tych lasach i ROBI TO DLA WAS!!! Tak drodzy debile to kurwa dla was się tak poświęca i nocuje w lasach, a wy kurwa niewdzięcznicy tak słabo klaszczecie i nie przyjeżdżacie do niego tłumnie by też razem z nim nocować w tych lasach dla dobra sprawy! Kutasy złamane. Tylko się zastanawiam, kto uwierzy w takie brednie?

Kwiecień stoi przy drodze i wskazując na jakieś zabudowania twierdzi, że to były baraki dla więźniów, a w każdym mieszczono po 500 osób. Raz, że na oko widać, że to niemożliwe z racji zbyt małego budynku, a dwa jak sam mówi nie ma na to dowodów poza jego własnymi opowieściami opartymi na podstawie zeznań ludzi twierdzących, że tu znajdowano setki pasiaków i butów. A może to była jakaś przechowalnia ubrań dla więźniów, a nie barak dla ludzi? No, ale kwiecień nie wykazuje się zbytnią dedukcją.

Głuszycki debil mówi o 11 tysiącach więźniów, którzy przepadli bez wieści, którzy pracowali w tej okolicy. Raz, że było ich o wiele więcej bo blisko 20 tysięcy, a dwa, że już dawno wiadomo,że więźniowie ci musieli być gdzieś w okolicy zawaleni przez Niemców w jakimś podziemnym korytarzu. W związku z tą kwestią kwiecień zapytuje dla czego nikt nie mówi o tym fakcie, że tu zginęło tylu więźniów, a o Katyniu się mówi. Odpowiedź jest prosta dla tego bo zaginięcia tych kilkunastu tysięcy więźniów nikt jeszcze oficjalnie nie wyjaśnił i tylko są o tym domysły.

21.25 kwiecień mówi, że ktoś mu zarzuca, że jest RUSOFOBEM. A za chwilę mówi tak, że z kontekstu wynika, że chętnie poszedł by pod skrzydła Putina w obronę. Wyjaśniam o co chodzi.Kwiecień pomylił słowo rusofob z rusofil. Od dawna wiadomo, że bydlak to komuch z PZPR i ZSMP i jest pro SOWIECKI. Więc bynajmniej nie jest rusofobem tylko rusofilem. Drobna pomyłka, a jakże fajnie wyglądająca w oczach debilów, którzy nie kochają ruskich i,  którym kwiecień tą pomyłka się przypodobał tym samym niejako oddalając od siebie dawne zarzuty rusofilstwa. Cwana słowna i językowa pomyłka. No chyba, że jest już takim idiotą, że nie odróżnia rusofilstwa od rusofobstwa.

A TERAZ GWÓŹDŹ PROGRAMU czyli Bogusław Wołoszański jest mentorem kwietnia i uczy go jak przekazywać informacje.

Zobaczcie to raz jeszcze:

video

No tak ino Pan Wołoszański to historyk, którego większość informacji pochodzi z wiarygodnych źródeł, a to czego nie dało się dowieść opiera na dość słusznych niejednokrotnie poszlakach choć i jemu dało by się kilka kwestii zarzucić. Niemniej kwiecień rozpoczyna od kilku miesięcy jazdę po plecach Pana Wołoszańskiego wmawiając tym samym wam tu i teraz, że to co i jak kwiecień mówi to wzorowanie się na Panu Wołoszańskim. No ciekaw jestem jakie samopoczucie będzie miał Pan Wołoszański, że ma tak znakomitego naśladowcę i sprzymierzeńca, wielbiciela i wiernego ucznia? :) :) :)

NIE MAMY PYTAŃ NA PODSTAWOWE PYTANIA :)

video

Kwiecień miał zapewne na myśli stwierdzenie: nie mamy odpowiedzi na podstawowe pytania, ale z tego nawiedzenia i zakręcenia robi co rusz takie językowe wpadki świadczące, że jest po prosu psycholem, mówcą, który lubi prowadzić monolog bez zastanowienia się nad tym co mówi.

A TERAZ NIE GWÓŹDŹ PROGRAMU TYLKO OSIKOWY KOŁEK WE WŁASNE SERCE GŁUSZYCKIEGO DEBILA I KOMUCHA:

video
Uwaga dodatek 16sierpnia2016
Polecam zapoznać się z materiałem zrobionym w sierpniu 2016r o tym jak wuj kwietnia były żołnierz AL i milicjant oraz kilku członków jego rodziny zostali zlikwidowani przez Armię Krajową właśnie za współpracę z NKWD:
 DARIUSZ KWIECIEŃ VS ŻOŁNIERZE WYKLĘCI czyli komunistyczna propaganda w natarciu
 
https://www.youtube.com/watch?v=olnbdFmIvFk

KOMENTARZ DO TEJ WYPOWIEDZI o rozliczaniu się z NKWD NAPISZĘ SPECJALNĄ CZCIONKĄ I KOLOREM.

I to mówi skurwysyn, komunistyczny śmieć, który w młodości należał do komunistycznej organizacji młodzieżowej ZSMP oraz później do PZPR,  które to organizacje służyły Rosji sowieckiej pod panowaniem komunistycznego rządu, który okupował nas za pomocą armii NKWD-owskich zdrajców i kolaborantów. To mówi skurwysyn, który swego czasu jeszcze w zeszłym roku chełpił się i mówił, że jest dumny, że należał do PZPR. To mówi czerwone jebane bydle, którego wuj był w Armii Ludowej, która właśnie współpracowała z NKWD i była na jej usługach zabijając Polskich patriotów z Armii Krajowej tysiącami i niszczyła ich po wojnie dziesiątkami tysięcy. 

I to pierdolone jebane skurwiałe kurewskie szmatławe bydle śmie teraz pytać o rozliczenia za NKWD? Kwiecień ty moralna jebana szumowino zapytaj o to swego wuja i ojca, który był pierdolonym komuchem jak ty.

i tyle komentarza w kwestii tego materiału.

Tkalnia Smaków - kotlet ala Dariusz Kwiecien

Skomentuję to krótko, żal mi tych ludzi kompromitujących się komitywa z tym miejscowym oszołomem.

 

 Kolejna zapowiedź istny bełkot nawiedzonego i zakręconego głupka. Wystarczy uważnie posłuchać tego bełkotu by zobaczyć, że to bełkot. Kwiecień wymyśla jakieś głupoty, że ludzie dobijają się do jego matki. Dziwię się nowym właścicielom tego przybytku, że tak łatwo dają się wkręcać temu oszustowi. Ale może jak zapoznają się z naszym blogiem i materiałami kompromitującymi tego debila to zrozumieją, że kwiecień dla nich to antyreklama.

 Spotkanie w Arkadii 29-31 Styczeń 2016

  Zapowiedz bełkot.No ciekawe ile ten miejscowy narkoman jak obiecuje ściągnie świadków na te spotkania? Zobaczycie jakiegoś menela przekupionego obiadem i flachą taniej wody i posłuchacie paranoicznych opowieści. A na koniec Głuszycki menel odwali wam szkółkę aikido i dołączycie do grona kulawych ludzi na tym świecie.

  Domek śmierdziela Grzmiaca

Kolejny stek wymysłów i bzdur z, których wyłowię tylko kilka.
Od samego początku kwiecień rozwodzi się nad żlebem i snuje pierdoły.Takich koryt między tymi górami jest wiele i najprawdopodobniej są to pozostałości po spływającej wodzie z górskich zbiorników skąd biły źródła. Sami zobaczcie na zdjęciu satelitarnym jak właśnie w tej okolicy gdzie jest nasz miejscowy Głuszycki ćpun widać taki zbiornik i odchodzące od niego podobne parowy:

Mogę wam powiedzieć, ze w młodości gdy bywałem na zimowiskach w Rzeczce w ośrodku Wisła/łatwo znaleźć/ jakieś 200-300 metrów od tego ośrodka na zboczach równoległych do drogi prowadzącej ku Rzeczce i Sokolcowi jest kilka miejsc tak podmokłych, że jest wszędzie błoto. To dla tego, że z niektórych zboczy biją źródła wody, która ścieka w dół do właśnie Rzeczki i rzeczki płynącej wzdłuż drogi. To samo dzieje się w dziesiątkach innych miejsc i takie wyżłobienia są pozostałością po płynącej dawno temu tam wodzie. Ale dla kwietnia to jest dowód tylko chuj wie na co.
Co do tego "domku śmierdziela" to może być wszystko i bez dokładnego obejrzenia go i zasięgnięcia informacji co w ogóle tam było nic nie da się  powiedzieć.
A co do owego zapadliska jakie w oddali pod koniec kwiecień pokazuje to również jest to najprawdopodobniej miejsce bijących źródeł gdzie błotnista gleba zapadła się nieco względem okolicy. Może też to być miejscem pobierania piachu czy kamieni na potrzeby budownictwa miejscowego z dawnych czasów czemu na filmie głupek zaprzecza bez dokładnego tego sprawdzenia.
Tylko żeby się o tym przekonać trzeba by tam pójść gdy nie ma mrozu i zobaczyć czy teren nie jest podmokły.

Klara Meyer

 

  Kolejna wymyślona postać dla zrobienia wrażenia na kretynach wierzących na słowo naćpanemu Głuszyckiemu świrowi. Teraz będzie wam wmawiał, że jego świadkowie nie chcą się ujawniać bo boją się ośmieszenia i nie ujawnia ich bo trzeba samemu do nich dotrzeć.A jeszcze tak niedawno na tym blogu komentowałem jego zapowiedzi, że jakoby coraz więcej świadków otwarcie mówi o niesamowitych rzeczach i sugerował nam, że  niebawem ich poznamy. Jednak jak widać nie poznamy poza kompletnie niewiarygodnymi publikacjami ich rzekomych relacji.

  A gdy słowa wariatów stają sie ciałem

 

  Skomentuje to krótko. Jebany nawiedzony świr tworzący kłamliwą historię biadoli nad upadkiem tego świata, a sam do tego upadku przyczynia się konfabulacjami i kłamstwami jakie tworzy zaciemniając tym samym realną rzeczywistość. I tak jak korporacje nas oszukują w każdej dziedzinie czy to w kwestii informacji czy pożywienia jakie w swych marketach nam serwują tak kwiecień tak samo tworzy produkt równy tym jakie znajdują się w większości marketów czyli gówno opakowane w złotko umieszczone w ładnym plenerze Gór Sowich. 

Kwiecień więc niczym nie różni się od tych, którym zarzuca doprowadzenie tego świata do chaosu i upadku.

  Ratowanie pamiatek ?

Kompletnie zmyślone kłamstwo nawiedzonego Głuszyckiego ćpuna wymyślającego tak idiotycznie nieprawdopodobne wydarzenia, że tylko idiota może uwierzyć, że coś takiego miało miejsce.

DODATEK 1 
CZYLI NASZPRYCOWANY AMFETAMINĄ GLOBTROTER
Zapewne pomyślicie sobie, że nazywam od pewnego czasu kwietnia narkomanem, ćpunem i pijakiem z zemsty za jego pomówienia o pedofilii czy homoseksualizmie oraz jak widać u góry tego blogowego wpisu za sianie nieprawdy jakobym kiedykolwiek składał  mu seksualne propozycje?
Nic podobnego. To żadna moja zemsta czy odwet to FAKT, który widać i słychać, a teraz spróbuję go tylko nieco unaocznić tym co jeszcze mają w to wątpliwości.
Już sam fakt, że kwiecień jako dorosły człowiek opowiada tak idiotyczne rzeczy może dowodzić, że gada to wszystko nie tylko pod wpływem wrodzonych i nabytych urojeń, ale wódy lub środków odurzających.
Gdy na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy pisemne popisy kwietnia na jego własnym blogu, w których wypisywał totalne głupoty bez ładu i składu, z błędami ortograficznymi i stylistycznymi, a które następnego dnia usuwał, łatwo można było wywnioskować, że pisał je pod wpływem alkoholu po pijaku, a gdy trzeźwiał i zobaczył jakie bzdury wypisał kasował z bloga.
To samo tyczy się wszystkich komentarzy wobec mojej osoby pisanych przez niego na blogu krośnieńskiego chwasta koniczyny dariusza jastrzębia. Nijak nie idzie wytłumaczyć, że na trzeźwo ktoś może popisywać się tak kompromitującymi wpisami przy założeniu, że jednak aż tak nie jest niepoczytalny by tego nie rozumieć. Wytłumaczeniem tego faktu jest inny stan świadomości spowodowany wódą lub jakimiś prochami.
To, że wódą to jest więcej jak pewne. Kto go zna wie, że lubi się nawalić i sam to z resztą mówił na prelekcji w Anglii przyznając to.
Ale czy lubi się naćpać?
Zapewne mało kto wie jakie są objawy po zażyciu środków pobudzających takich jak amfetamina w niewielkich ilościach i jakie są gdy jej brak.
Postaram się to unaocznić.
Jak wiadomo amfetamina pobudza i daje kopa. Człowiek nie śpi po 2 noce i nie czuje zmęczenia, nie odczuwa głodu, mówi nieustannie tzw. ma gadane czyli potrafi opowiadać jednym ciurkiem zmieniając wątki, sytuacje i tematy. Przy okazji od czasu do czasu plącze mu się język, a nadto fakty i zdarzenia, nie ma pamięci do nazw, nazwisk, szczegółów danych opowiadanych wydarzeń i często notorycznie wszystko miesza w swych opowieściach, ale "nawija" w takiej formie z takim przekonaniem, że ktoś niezorientowany ulega przekonaniu, że słucha autorytetu.
To wszystko właśnie reprezentuje kwiecień. Gdy mu się kończy watek bez stopu wchodzi w inna kwestię często bez racjonalnego związku z poprzednią. I może tak przez kilka godzin co widać na wszystkich jego wystąpieniach. 
I nie jest to bynajmniej dar jak to on sam o tym mówi, ale objaw. Objaw zażywania wspomagacza jakim jest amfetamina.
O tym nie tylko świadczy to co i jak mówi i w jakiej formie, ale ostatnio mieliśmy okazję przekonać się, że fakt brania jakiegoś pobudzacza zdradza jego zachowanie.
Kwiecień pisał  na blogu i ostatnio od czasu złamania nogi mówił i pokazywał, że potrafi mimo to przemierzyć wiele kilometrów w terenie.
Słuchamy tych opowieści o kilometrach zrobionych ze złamaną nogą w terenie z lekkim niedowierzaniem bo wiemy, że złamana noga nawet największemu twardzielowi nie pozwoliła by przejść forsownie ani kilometra, a co dopiero 6 czy 15!
W miesiąc od złamania nogi kwiecień opowiada, że potrafi mimo tego przejść 6 kilometrów. Posłuchajcie fragmentu jego wypowiedzi z 30 grudnia 2015 czyli z przed 11 dni:
video
Wyobrażacie to sobie mieć nogę w przysłowiowym gipsie i przejść 6 kilometrów i to w dodatku w terenie? Bo ja nie.
Mija 11 dni od tej wypowiedzi i słyszymy, że już liczba przemierzonych kilometrów wzrosła  do 15! Posłuchajcie:
video
A gdy sięgniemy pamięcią jeszcze wcześniej i przypomnimy co pisał na swym blogu to przeczytamy, że:
Sami widzicie mimo złamanej nogi zapuszczał się w lasy, zjeżdża na tyłku po urwiskach i w dodatku oprowadza wycieczki niepełnosprawnych po terenie. I to wszystko ze złamaną miesiąc wcześniej nogą? 
Oczywiście można stwierdzić, że w tym co pisze i opowiada nie ma krztyny prawdy tylko wstawia takie farmazony by zaimponować gimbusom z internetu, ale jeśli założymy, że choć połowa z tego jest prawdą, a nawet 1/4 to i tak przy złamanej nodze byłby to nie lada wyczyn.
Jak myślicie czy można biegać po terenie z miesiąc wcześniej złamaną nogą bez stosowania jakiegoś wspomagacza? Oczywiście, że nie.
Jak wiemy jedynym takim środkiem jest amfetamina pozwalająca znieść ból i dodać sił.
Naewt jeśli to wszystko co opowiada i opisuje kwiecień, że robi po tyle kilometrów ze złamaną nogą jest farmazonem, to i tak to co widzimy na jego materiałach budzi podejrzenia co do możliwości wyruszania w teren z tak złamaną nogą. Ostatnie filmy właśnie z terenu, które skomentowałem w całym tym dzisiejszym wpisie pokazują, że jednak gania po terenie. Co prawda częściowo przy udziale kamerzysty posiadającego samochód, ale jednak po tym terenie gania i to całkiem żwawo jak na kogoś kto złamał giczałę miesiąc temu.
A teraz porównajcie sobie dwie sytuacje.
W materiale z 30 grudnia 2015 gdy składał życzenia noworoczne widzimy kwietnia zgaszonego i zdołowanego.Nie ulega to wątpliwości.
Natomiast w kilka dni potem na kolejnych materiałach widzimy kwietnia pobudzonego, pełnego wigoru i nawijającego bez przerwy po kilka, kilkanaście minut z zadyszkami w niektórych momentach. Właśnie te zadyszki to również objaw zmęczenia mową z jednej strony, a nadmiernego pobudzenia amfetaminą z drugiej strony. To typowy objaw kogoś naćpanego, który ma wigor i kopa do fizycznego wysiłku i przymus gadania i opowiadania jednocześnie, ale który doprowadza mówiącego naćpanego do utraty oddechu i tchu.
Pokazuję fakty, nie zmyślam, nie dorabiam własnych interpretacji do tego co widać i słychać. Wszystko co piszę ma wyraźne uzasadnienie w tym co sami widzicie tylko może nie potraficie tego zauważyć. 
A DO TEGO WSZYSTKIEGO DOCHODZI JESZCZE TO, ŻE KWIECIEŃ CHWALI SIĘ, ŻE MIMO MROZU I ŚNIEGU NOCUJE W TERENIE! POSŁUCHAJCIE:
video
Powiecie, że to kolejny farmazon?Ja też tak uważam, ale jeśli przyjmiemy, że jakąś formę surwiwalu zimowego kwiecień uprawia z musu bo nie zawsze ma gdzie się załapać na nocleg we własnej okolicy to jedynym sposobem na przetrwanie jest mieć porządny ekwipunek, a jak wiadomo kwiecień takowego nie posiada. No, ale załóżmy, że mówi prawdę i ze złamaną nogą w taki mróz i śnieg nocuje w terenie. Zimno złamanej nodze raczej nie służy nawet gdyby paliło ognisko to i tak wymarznie. Do tego dochodzi nocny stres nawet u zaprawionych surwiwalowców tak więc wątpliwe by na trzeźwo bez wspomagacza odstawiał takie noclegi terenowe. Tylko amfetamina pozwalała by znieść chłód i trud nocowania ze złamaną nogą w zimie w terenie.
No dobra, dobra, a jeśli to wszystko co mówi o tych eskapadach i nocowaniach w terenie jest zwykłą ściemą, kłamstwem, farmazonem czy jak kto woli bujdą i ja tu się niepotrzebnie rozpisuję usiłując udowodnić, że to narkoman to co?
To nawet gdyby to wszystko było by ściemą, kłamstwem, farmazonem czy jak kto woli bujdą to 
TO WŁAŚNIE JEST RÓWNIEŻ DOWODEM, ŻE GŁUSZYCKI FARMAZON MUSI BYĆ NAĆPANY AMFETAMINĄ SKORO OPOWIADA TAKIE FARMAZONY.
Jakby na to wszystko nie patrzeć zawsze wyjdzie, że jest pod wpływem jakiegoś wspomagacza.
jeśli nie kłamie i to co opowiada o swych wyczynach jest prawdą to bez amfetaminy takich osiągów nie byłby w stanie dokonać.
Jeśli kłamie i pociska kit to tym bardziej musi być pod wpływem amfetaminy, albo jeszcze innego środka skłaniającego go do nieustannego tworzenia mitów, legend i takich właśnie kłamstw.
 

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD :)

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY czasem BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

niedziela, 3 stycznia 2016

Brdnie kulawego umysłowo i fizycznie pijaka z Głuszycy przeplatany kłamstwami, pomówieniami i urojeniami.

Mamy kolejną debilną pierdolekcję pełną konfabulacji, kłamstw i oczywiście oszczerstw pod moim adresem.

Chcę polecić komentarze w poprzednim temacie dotyczące tejże właśnie pierdolekcji, które ukazały się nim zdążyłem napisać ten temat.

 Dariusz Kwiecień Audycja LVII - "Wspomnienia z Londynu" 

 Kolejne wystąpienie Głuszyckiego narkomana z lasu.

 Windsorowie współpracowali z Niemcami? Tego nawet nie wiadomo jak skomentować.
Pajac wyjął kilka metalowych odznaczeń nawet ich dokładnie nie pokazując i powiedział dwie głupie rzeczy, że trudno je zdobyć legalną drogą i, że to nie jest prawdą, że tu na wyspach takie odznaczenia są negowane. Następnie tłumaczy, że został na granicy przetrzepany i, że niby doczepili się do niego, że wwozi jakieś symbole nazistowskie, ale w końcu machnęli ręką i go wpuścili. Co za brednie.
Potem pierdoli, że na wyspach takie nazistowskie symbole niektórzy noszą przyczepione do ubrania i to jest dozwolone. Co za brednie.
Mówi, że w Polsce widział jak ktoś miał na ramieniu tatuaż ze swastyką. No jasne to by długo po świecie nie pochodził.
Pierdoli, że dużo wcześniej niż przed wojną funkcjonowała nazwa Riese i twierdzi, że Riese powstało już przed wojną. Skoro tak to gdzie są na to jakieś dokumenty czy dowody, świadkowie, informacje?
Haha, najlepsze gdy pokazał najnowszą książkę pt. Lista Grundmana. Kto wie o co chodzi ten wie, że cala ta lista Grundmana to wielka ściema by puścić w obieg fałszywe tropy.
Debil mówi, że ktoś neguje istnienie planu Hitlera i pisze do Pana Wołoszańskiego w tej sprawie. Dalej mówi, żeby sobie przeczytać książkę pt. Sieć by wiedzieć, że taki plan istniał. A ja zapytam, a skąd głuszycki paranoik wie, że ktoś pisał do Pana Wołoszańskiego w tej sprawie? Skurwysyn powiedział to tak by durni widzowie mniemali, że wie to od Pana Wołoszańskiego, który jak łatwo się domyślić nawet by mu nie chciał za to wszystko podać ręki. Kwiecień to, albo zmyślił, albo gadał z jakimś idiotą, który mu powiedział, że pisał w tej sprawie do Pana Wołoszańskiego i teraz o tym mówi tak by widz myślał, że ma kontakt z Pan Wołoszańskim. Ale dalej pierdoli, że o planie Hitlera słyszał nie tylko od Pana Wołoszańskiego, ale i od kilkunastu innych historyków. Tak Głuszyckie zajob podstępem i pokrętem podbudowuje swój wizerunek jadąc na czyimś nazwisku udając jego poplecznika, a nawet znajomka!
Prawda jest taka, że nikt żadnego planu Hitlera czy Himmlera nie neguje bo chyba oczywistym jest, że takowy Hitler i Himmler miał ino durny kwiecień ten plan rozciągną na całą galaktykę w czasie i przestrzeni.
Dalej durna łysa pała mówi, że wszyscy tak teraz negują Putina, który skutecznie zwalcza ISIS. Nikt durna łysa pało Putina w tej materii nie neguje, wręcz przeciwnie za to akurat Putin ma łapki w górę u większości nawet w TV go nie krytykują za to.
Zapewne mundrala kwiecień z Głuszyckiego lasu czyta ten dziennik o walce z imperium zła i się tera mundrzy:
https://adnovumteam.wordpress.com/category/syria/
My też kwiecień czytamy ten dziennik i wiemy lepiej od ciebie głuszycka łajzo co się tam dzieje bez twoich prostackich przekazów.
I kolejny idiotyzm, Głuszycki mundrala pierdoli, że Krymscy Tatarzy odcięli na Krymie prąd bo chcą stworzyć tam namiastkę państwa islamskiego. No większych kurwa bredni nie słyszałem. Durna łysa pało Tatarzy chcą odzyskać ziemię i władzę i to co Putin im odebrał, a nie tworzyć jakieś państwo terrorystyczne durniu zajebany. Tak kwiecień wkręca Tatarów Krymskich w chęć stworzenia państwa islamskiego i terroryzm. Mam nadzieję, że jakiś Tatar to słuchał i będzie wiedział jak wykorzystać pewne narzędzie codziennego użytku do nauczenia kwietnia mówienia prawdy.

W pewnym momencie Głuszycki zjeb z lasu wyjmuje wielką czerwoną książkę pt. Zabijajcie wszystkich", ale mówi: chciałbym wam polecić książkę "Zabijcie nas wszystkich". 

video

 Jełop nawet nie potrafi powtórzyć właściwie tytułu mając książkę przed nosem, której na pewno nie przeczytał, a się mądrzy o czym jest.
A o czym naprawdę jest szybko można dowiedzieć się z recenzji i komentarzy pod nimi:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/168258/zabijajcie-wszystkich-einsatzgruppen-1938-1941
http://www.empik.com/zabijajcie-wszystkich-einsatzgruppen-1938-1941-gladysiak-lukasz,p1062727654,ksiazka-p

KŁAMSTWO NA MÓJ TEMAT NR 1

video

Ale najlepsze skurwysyństwo w całej tej wypowiedzi Głuszyckiego pierdolca jest w 18:45 kiedy to wyjmuje kolejną książkę pt. Zagraniczne Formacje SS i mówi, że ja neguję istnienie takich formacji nazywając mnie przy okazji idiotą z Warszawy. Idioto z Głuszyckiego lasu gdzie ja negowałem istnienie Zagranicznych Formacji SS?
Tak właśnie kwiecień nieudolnie dorabia mi wypowiedzi, których nie jestem autorem, ale kwiecień na szczęście kto normalny i czyta tego bloga wie, że kłamiesz we wszystkim co o mnie pierdolisz Głuszycki narkomanie.


Dalej kwiecień pierdoli, że bunkra Hitlera do ostatniej chwili bronili....uwaga...Francuzi! /bez komentarza/ No jeśli w tej książce są takie rewelacje to ja się poddaję.

KŁAMSTWO NA MÓJ TEMAT NR 2 + brednie wypowiadane na XV UFO forum w Warszawie w 2011.

video

I znów łachudra w 20:40 minucie pije do mnie rozsiewając fałszywe informacje o mnie mówiąc, że ja  twierdziłem, że komory gazowe w obozach koncentracyjnych służyły obcym do zdobywania pożywienia. Kwiecień wiesz co bym ci zrobił gdybym cię spotkał za te kłamstwa i spodziewaj się.
Stopień skurwysyństwa i skurwienia kwietnia jest tak wysoki, że drodzy Państwo warte jest to pięści.

Przykre jest to, że to bydle kłamie na mój temat zmyślając własne urojone historie, których nigdy nigdzie nie pisałem, ani nie wypowiadałem.
Przy okazji słyszeliście jakie brednie wypowiadał na XV UFO Forum o nazistowskiej UFO technologii, zaginaniu czasoprzestrzeni i przenoszeniu armii Niemieckiej za pomocą tej technologii z miejsca na miejsce.

Mało kto pamięta tę słynną prelekcję kwietnia na XV UFO Forum w Warszawie w 2011 roku i jakie na niej wygadywał idiotyzmy samemu sugerując, że Niemcy współpracowali z kosmitami i sam sugerował, że Niemcy mieli z kosmitami układ wymiany technologii za ludzi. 

Tylko jest jeden mały problem moi drodzy, nigdzie już nie ma w internecie tej prelekcji. Została jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności usunięta z YT i wszelkich miejsc gdzie prowadziły do niej linki. Zobaczcie to sami:

 http://moje-riese.blogspot.com/2011/06/fragment-wystapienia-na-xv-ufo-forum-w.html

 https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/19/prelekcja-dariusza-kwietnia-na-xv-ufo-forum/

 Nawet admin tej drugiej strony napisal potwierdzając, że kwiecień pierdzielił na tej prelekcji o kosmitach odcinając się tym samym od banialuk kwietnia , cytuję:

Niezwykle ciekawy wykład Pana Dariusza Kwietnia, zatrzymanego przez policję 14 czerwca i oskarżonego o „propagowanie nazizmu”. Admin z miejsca przyznaje, że kosmity nigdy żadnego nie spotkał, natomiast jest gotów w każdej chwili przytoczyć szereg niepodważalnych dowodów na żydowską konspirację, która swymi mackami oplata świat. Ni mniej jednak wysłuchałem Pana Dariusza z nieskrepowaną ciekawością i uważam, że jeśli jest prawdą to, co Pan Dariusz przedstawił, to zakulisowe „smaczki” dot. II WŚ mogą być wyzwaniem dla badań jeszcze przez pokolenia. Dziękuję za podesłanie materiału czytelniczce Kikka.

Czyżby brak na internecie tej prelekcji był dowodem na to, że kwiecień wygadywał tak niestworzone głupoty, że doszedł sam do wniosku, że lepiej ją usunąć by się nie ośmieszać? Zapewne tak. Nie wiem czy ja tej prelekcji nie mam w swych przepastnych archiwach, jak znajdę to zamieszczę, a może ktoś ma lub gdzieś w necie jest gdzie nie dotarłem?


Pod koniec całej tej żałosnej LVII audycjolicji kwiecień mówi, że dochował się dwóch swych następców-przewodników i od nowego roku zaczną brać większe grupy w teren. Tak kwiecień? A pozwolenia przewodników górskich mają? Uważaj bo tym razem dowody będą mocne i dostaniesz w dupę za nielegalne organizowanie ludzi jako przewodnik i ci dwaj też.
Ogólnie kolejne pierdolenie, zachwalanie siebie, pomówienia i mylenie się przy byle okazji nawet Sekwanę z Tamizą pod koniec pomylił robiąc potem minę debila.

I kolejny temat:

Zaczynam rozumieć

 

CYTAT:

 Ostatnie tygodnie udowodniły mi że nie mamy wpływu na to co robimy

 Mamy bo wszystko co robimy zależy od nas samych jedynie musimy się liczyć z działaniami innych, które mogą zmienić nasze plany.

 CYTAT:

 każdy z nas dostaje to co zostało mu przeznaczone . Nie da się oszukać przeznaczenia . Każdy ma swoją misję , którą musi wypełnić  .

Nie istnieje coś takiego jak przeznaczenie bowiem: TO CO SIĘ DZIEJE JEST WYNIKIEM ŚWIADOMYCH I PODŚWIADOMYCH NASZYCH ZAMIARÓW ORAZ ŚWIADOMYM I PODŚWIADOMYM DZIAŁANIEM LUDZI UCZESTNICZĄCYCH W DANYM WYDARZENIU. 

Kwiecień jest idiotą i paranoikiem nie potrafiącym stawić czoła rzeczywistości, poddającym się urojonemu przeznaczeniu i w dodatku przekonanym o jakiejś misji swojej i każdego człowieka. To typowe objawy choroby umysłu.

 

CYTAT:

 Dokładnie w to wierzył Heinrich Himmler . Starając się zrozumieć okultyzm SS , fanatyzm i wiarę w Wodza

 Bzdura. Naziści wcale nie wierzyli w przeznaczenie bo sami chcieli być panami tego świata jak też przysłowiowego przeznaczenia.

 

CYTAT:

dotarłem do teologa mieszkającego na wysypisku śmieci . Dokonał świadomego wyboru , gdy zrozumiał fenomen ludzkiej natury . 

 A gdzie jakieś video z tego spotkania? Oczywiście nikt go nie zobaczy bo ów teolog to wymysł, ale już wysypisko śmieci nie, które wkrótce stanie się domem kwietnia.

 

CYTAT:

 Wojna i depopulacja jest częściom naszego bytu . Okultyzm SS niczym nie rożni się od fanatyzmu islamistów , ten sam mechanizm tym steruje . Smog ideologiczny wspierany jest przez nasze żądze i drapieżną naturę . Przede wszystkim świadomość upływającego ludzkiego życia powoduje iż charyzmatyczni przywódcy , poświęcając swych poddanych , starają się uzyskać nieśmiertelność . Pragną stać się Bogami .

 W 100% się z tym zgadzam, ino cóś mi się wydaje, że prostacki umysł kwietnia nie byłby w stanie spłodzić tak trafnej wypowiedzi.

 

CYTAT:

 Nakłaniają swych wiernych do budowania świątyń i miejsc kultu . Wiara w przedmioty posiadające magiczną moc . Ludzkość zna setki takich przykładów jednak nie wyciąga żadnych wniosków 

 Bzdura. Ludzkość pomału odchodzi od wiary na rzecz cywilizacyjnego postępu, a jedynie odzywają się radykalne religijne głosy chcące z tym walczyć. Na próżno, postęp sprawi, że młode pokolenia staną się ateistami i wtedy władza rozpęta kolejną wojnę by do tego za bardzo nie dopuścić, by po kolejnej wojnie móc dalej rządzić ludźmi, którzy w trwodze wojennej wrócili do wiary w bóstwa.

 

CYTAT:

 II Wojna Światowa miała być ostatnią , jednak po 70 latach od jej zakończenia stoimy u progu zagłady naszej cywilizacji . Dlaczego ? proste , mamy kilku nastu szaleńców , którzy w imię Boga są w stanie podpalić świat .....

 Zgadza się. Jedni są zdolni podpalić świat w imię boga, a inni w imię własnego interesu udając, że w imię boga. Jeden ch...

Myślę, że ten wpis nie jest dziełem kwietnia. Niemniej skomentowałem go jak wszystko co zamieszcza na blogu.

***********

Przypominam, że w poprzednim temacie jest masa komentarzy odnoszących się do pierwszego materiału.

 

 DODATEK 1

W poprzednim temacie w komentarzach napisałem o pewnej kontrowersyjnej kwestii. Myślę, że jest na tyle istotna, że chyba warto ją wstawić w dodatku:

 http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/sylwestrowe-zyczenia-w-przepoconej-i.html?showComment=1451679638610#c9087899423339736415

 MAGIA GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH Z GÓR SOWICH I PODOBNYCH ŚRODKÓW DOPINGUJĄCYCH SERWOWANYCH PRZEZ KWIETNIA.

A więc jak zapowiedziałem tak teraz napiszę czego się dowiedziałem.
Otóż otrzymałem od pewnej osoby informację o tym, że kwiecień faszerował uczestników spotkań w Rzeczce środkami dopingującymi i halucynogennymi.
Celem tego było podniesienie wytrzymałości uczestników zabieranych na wyjścia w teren oraz pobudzenie ich wyobraźni dotyczącej opowiadanych przez niego historii.
Dzięki temu na przykład gdy kwiecień zaprowadził uczestników w jakieś miejsce i opowiadał o jego tajemniczym oddziaływaniu, ludzie rzeczywiście odczuwali jakieś dziwne emocje i doznania oraz niektórzy wizje.
Pamiętamy materiał w, którym kwiecień opowiadał, że w którymś miejscu właśnie niedaleko Rzeczki doznawał negatywnych energii, a niektórzy uczestnicy to potwierdzali w tym jedna osoba nawet podobno jak wynikało z jego opowiadania zemdlała w jednym z takich miejsc.
Nie chce mi się szukać tego materiału, ale kto śledzi filmy z kwietniem wie o, który materiał chodzi.
Kolejnym przykładem na takie postępowanie jest ten fragment na jednym z jego materiałów jak uczestnicy siodłają konie przed wyjazdem w teren. Jak dobrze się przyjrzycie to ludzie ci podczas prostych czynności nie zachowują się racjonalnie i w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo czyli chodzą wokół tych koni jakby nie bali się, że któryś ich kopnie, konie ustawione były w nieładzie, a ruchy uczestników były jakieś nie do końca profesjonalne. Być może był to wynik nie wprawy przy oporządzaniu koni, ale jak poinformował mnie informator ci ludzie byli po prostu lekko nafaszerowani jakimś środkiem otępiającym ich instynkt samozachowawczy.
Następnie pamiętamy z materiałów kwietnia jak jeden z uczestników jadący na koniu w pewnej odległości od głównej grupy na prostej drodze wyjeżdżonej kołami spadł z konia, aż kwiecień zatrzymał swojego konia by się odwrócić i zobaczyć czy nic się nie stało.
Materiał pamiętamy wszyscy sam go krytykowałem.
Kolejna sprawa to ten słynny rosół po, którym jak opowiadał kwiecień wiele osób dostało srania twierdząc, że to wynik zmiany żywności z miejskiej na wsiową zdrową i naturalną. Tymczasem od informatora się dowiedziałem, że to nie był wynik zdrowotności owego rosołu tylko dodania do niego środków halucynogennych, które w połączeniu z tłuszczem spowodowały u ludzi sranie.
Kolejna sprawa to jajecznica na grzybkach halucynogennych jaką robił kwiecień i opowiadał o tym na prelekcji bodajże w Anglii. Tak to prawda, matriał znamy i pamiętamy, a od informatora dowiedziałem się, że kwiecień sam sprawdzał na sobie jakie ilości i czego potrzeba by wywołać lekki stan ożywienia i zmiany świadomości tak by osoba nie zażywająca nigdy narkotyków nie poznała się, że jej zmiana stanu fizycznego i psychicznego jest wywołana jakimś środkiem, a co najwyżej świeżym powietrzem i zdrową żywnością oraz wysiłkiem fizycznym po, którym następuje inny niż zna stan zmęczenia.
Celem faszerowania ludzi tymi środkami było przede wszystkim zmienienie ich nastawienia mentalno-psychicznego i uwrażliwienie na różne opowieści i sugestie zawarte w opowiadaniach kwietnia no i sprawienie, żeby ludzie czuli się mniej zmęczeni po wypadach w góry.
Nie trzeba mówić, że gdy ktoś opowiada o wilkołakach lub tego typu stworach odnosząc się do rzekomych legend krążących w danym regionie ma na celu przede wszystkim wywołanie u słuchaczy efektu wizualizacyjnego. Dodawane środki do jedzenia miały temu służyć.
Ludzie mieli doznawać wrażeń i emocji, mieć czasem wizje, omamy słuchowe, zapachowe i wszelkie inne, a nadto mieli sami włączać się w dyskusje opowiadając przez to chętniej o swoich życiowych doświadczeniach z nieznanym.
To wszystko miało nakręcić atmosferę i wytworzyć mistyczny klimat oddziałujący na wyobraźnię uczestników pozostawiając we wspomnieniach ludzi wrażenie niezapomnianych fascynujących chwil i niepowtarzalnego nastroju jaki wszyscy tam tworzyli.
*

Przeanalizowałem tą informację, przeprowadziłem kilka rozmów i doszedłem do wniosku, że informacja jaką otrzymałem nosi wszelkie znamiona prawdopodobieństwa.
Potwierdzić to mogą tylko osoby uczestniczące do tej pory w organizowanych przez kwietnia w Rzeczce, a niedługo w Arkadii.
Na mój domysł wszystko wskazuje, że tak jest, co więcej podejrzanym jest FAKT, że kwiecień pisze na blogu-ostatnie wpisy- że po mimo złamanej nogi nadal uprawia forsowne eskapady w teren!
Zastanawiałem się, albo to ściema, albo faktycznie jest taki głupi by nadwyrężać tak niesprawną nogę. Otóż jest to możliwe tylko w przypadku gdy jest po prostu naćpany jakimś środkiem dopingującym.
Jak wiemy Niemcy w czasie IIwś faszerowani byli takimi środkami pozwalającymi nie spać im po 2-3 dni i nie odczuwać zmęczenia oraz łatwiej przechodzić stres wojenny.
Kwiecień dobrze o tym wie jako ktoś jakoś tam znający historię i może to wykorzystywać dla własnych celów wspomagających i celów wyżej opisanych.
Bo to, że kwicień jest często "najebany" mówiąc kolokwialnie to wszyscy wiedzą i pamiętają jego wpisy na blogu pisane jak pod wpływem wódy czy narkotyku, które potem kasował. O rozmowach telefonicznych ze mną, które każdy może przesłuchać w wizytówce kwietnia zwyczajowo nie wspomnę. W rozmowach tych kwiecień nie zachowuje się racjonalnie. Gadał sam do siebie zostawiając mi wiadomości głosowe na sekretarce, a w bezpośrednich rozmowach bełkotał jak naćpany.
Teraz po tej informacji, że kwiecień faszeruje uczestników spotkań w Rzeczce jakimś świństwem uświadomiłem sobie, że jego telefony do mnie i steki kłamstw, wymysłów, ubliżeń oraz oszczerstw nie mogły być wypowiadane przez trzeźwego człowieka. On nie tylko jak wskazywałem ma odchylenia psychiczne, ale wtedy dodatkowo musiał się nafaszerować jakimś narkotykiem przez co tyle razy do mnie wydzwaniał z takim uporem i determinacją.
Tak więc moi drodzy myślę, że niejednemu zapaliła się przysłowiowa lampka i jeśli tak otrzymam kolejne informacje być może to potwierdzające lub opowiadające o większej ilości przypadków zachowań uczestników wskazujących na to, że kwiecień dopuszczał się takich działań.

 

DODATEK 2 do pierdolekcji nr.  LVII

 Na blogu kwietnia w temacie

Dariusz Kwiecień Audycja LVII - "Wspomnienia z Londynu" pojawił się taki oto komentarz, który jeszcze lepiej niż mój dementuje brednie kwietnia jakie wypowiada w pierdolekcji LVII:

Cytat:

Darek, Ty mówisz, ja piszę (jak zwykle – przydługo),Proszę:
1.Nie Windsorowie, a król Edward VIII, który abdykował 11 grudnia 1936 i dopiero wtedy dostał tytuł księcia Windsoru. Nie miał on żadnej realnej władzy nawet wpływu na ówczesną władzę (od sierpnia 1940 do maja 1945 był gubernatorem Bahamów i tam przebywał),

2.Operacja Overlord była aliancką inwazją na teren Francji w 1944r., a nie jak wynika z wypowiedzi niemiecką na Wyspy.

3.z Calais do Dover jest ok. 52 km (z jego brzegu widać Wielką Brytanię), z wyspy Jersey do najbliższego wybrzeża Anglii jest około 180 km. Ta wyspa nie miała żadnego militarnego znaczenia w tamtym okresie.

4.Odnośnie Riese nie będę się wypowiadał, ponieważ nie mam dogłębnej wiedzy. Ale w takim razie wejdź na polską Wiki i zaproponuj zmianę „faktów”. Tam stoi napisane: „Projekt Riese (z niem. olbrzym) – kryptonim największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich oraz na zamku Książ i pod nim w latach 1943–1945.” Jak rozumiem, sugerujesz, że on powstał już 1881r. i nie był pomysłem nazistów?

5.„Ukochane miejsce (Hitlera) Engelberg, … które było w Austrii, było w Alpach – on tam był szczęśliwy”. Darek - Was is los? Engelberg to miejscowość położona w centralnej Szwajcarii. Ulubionym zaś miejscem Adolfa był Berghof – oficjalna rezydencja, położona w Alpach Salzburskich w pobliżu Berchtesgaden w Niemczech (był tam ok. 390 dni). Co, do „zatęchłych” bunkrów Wolfsschanze (Wilczy Szaniec), prawie zgoda, spędził tam około 830 dni.

6.Odnośnie udziału wojsk rosyjskich w Syrii - są bardzo rozbieżne dane i oceny. Proponuję, nie komentować jednostronnie, tu cytat:
„ W środę Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka poinformowało, że w nalotach rosyjskiego lotnictwa w Syrii w ciągu trzech miesięcy od początku militarnej interwencji Moskwy zginęło tam 2371 osób; jedna trzecia ofiar to cywile. … Rosja prowadzi od 30 września bombardowania w Syrii, które przedstawia jako wymierzone w Państwo Islamskie. Jednak syryjscy rebelianci walczący z reżimem Asada, a także Zachód zarzucają Rosji, że celem nalotów są ugrupowania niedżihadystyczne i cywile. Amnesty International (AI) opublikowała niedawno raport, w którym uznaje, że rosyjskie bombardowania w Syrii mogą być zbrodnią wojenną, gdyż stanowią pogwałcenie prawa humanitarnego.” (PAP 02.01.2016)

7.Z tymi Tatarami krymskimi, to naprawdę przegiąłeś. O jakim Państwie islamskim ty mówisz? Krym był ich domem od XIII w. „Tatarzy nie będą dobrowolnie zrzekać się ukraińskiego obywatelstwa, ale jeśli Rosja narzuci swoje obywatelstwo, będą musieli je przyjąć, bo jakoś żyć trzeba” - Przywódca Tatarów krymskich Mustafa Dżemilew. Tatarzy nigdy nie chcieli współpracować z Ruskimi. „… przed II wojną światową bolszewicy zamordowali 140 tys. Tatarów. Rozpoczęła się rusyfikacja. Apogeum zbrodni miało jednak miejsce w 1944 r. W wyniku trwających raptem kilka dni mordów i wysiedleń z liczącego wtedy blisko 200 tys. osób narodu nie pozostał na Krymie nikt”.

8.Teraz coś in plus. Faktem jest, że Francuscy ochotnicy w liczbie 300 żołnierzy (przeżyło 30) bronili Kancelarię Rzeszy. 29 kwietnia 1945r. Henri Fenet, były milicjant Vichy, został odznaczony Krzyżem Rycerskim, za unieszkodliwienie ze swoimi ludźmi na ulicach Berlina 62 radzieckie czołgi. Jeśli idzie o Polaków, to też, dzięki Bogu pełna zgoda – nie byliśmy nawet w kręgu zainteresowania Adolfa (Rolf-Dieter Muller).

9.Odnośnie ewakuacji spod Dunkierki. Proszę, wskaż domniemany punkt, jakiejś domniemanej kapitulacji dot. nieewakuowania Polaków. Na nic takiego, przez wiele lat nie trafiłem. Generalnie Polaków pod Dunkierką nie było, kapitulacja Francji podpisana została 22 czerwca 1940r., a operacja Dynamo (Dunkierka) zakończyła się 4 czerwca 1940r., czyli 3-tygodnie wcześniej! Jaki punkt miałby dotyczyć ewakuacji Polaków, którzy już siedzieli na wyspach?

Czekam na odpowiedzi i skorzystam z Twojego wpisu: „Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam”.

 Wszyscy z niecierpliwością czekamy na odniesienie się do powyższych punktów naszego niezłomnego, poświęcającego chorą nóżkę "odkryfcy" tajemnic.

 

Polecam też komentarze w poprzednim temacie. Tam znajdziecie ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ wobec nieprawdy kwietnia o przeznaczeniu tunelu na Wołowcu oraz o piramidach prehistorycznej cywilizacji jakie są w Górach Sowich :)

 Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD :)

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY czasem BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!