wtorek, 13 grudnia 2016

Szarganie matki,fałszywe deklaracje, kwiecień pomawia wszystkie byłe ośrodki turystyczne

Czyli powtórka z rozrywki i ciąg dalszy łajdactwa kwietnia.Materiał jest też na serwerze: https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtVXVjY0tjZnFGT1U
Tematna YT https://www.youtube.com/watch?v=fbD8KDlZYdo
Temat na forum: http://www.rir2kontrowersje.fora.pl/dariusz-kwiecien-w-oczach-youtuberow-filmy-o-dariuszu-kwietniu,26/kwiecien-sprzedal-matke-w-swej-lajdackiej-grze-cz1-i-2,381.html#5285
oryginalne źródła: https://www.youtube.com/watch?v=F65sjIZ-h84 https://youtu.be/M3LmoTrBiaE

Po raz kolejny kwiecień udowodnił, że jego własna Matka nic nie znaczy. Po mimo, że usunął poprzedni materiał kręcony pod szpitalem w Wałbrzychu gdzie zrobił z własnej Matki narzędzie do swych brudnych gierek ze mną i przeciwnikami jego oszukańczej działalności, dziś znów powiedział, że jego matka niemal nakazała mu zajmować się tym czym się zajmował sugerując, że Matka poleciła mu odkłamywanie historii i ujawnianie faktów o hybrydyzacji i nazistowskich wilkołakach, co jest niczym innym jak robieniem z własnej Matki paranoiczki i wariatki no i narzędzia do usprawiedliwiania się. Przy okazji kwiecień wycofał się z poprzednich oszczerstw kierowanych do mnie opisujących, że ja podobno wydzwaniałem do niej podając się za policjanta i straszyłem ją. Było do przewidzenia, że te oszczerstwa będą miały krótkie nogi i stąd taka nagła zmiana u kwietnia i wycofanie się.
W tym materiale o dziwo kwiecień nie rzucił na mnie żadnego oszczerstwa, ale wbrew początkowym deklaracjom, że od tej pory będzie zajmował się wyłącznie własnymi tematami nie mógł się jednak powstrzymać by w zawoalowany jawny sposób znów nie oskarżyć swych dawnych przyjaciół, z którymi współpracował o złodziejstwo i niegodziwość wobec niego. Pomówił wszystkich właścicieli ośrodków gdzie ostatnimi laty organizował spotkania.
Tak więc jego własne deklaracje w jednym dniu sam zerwał i wykazał się tym samym niestabilnością emocjonalną i niesłownością.
No i co ważne kwiecień skłamał w kwestii zatrudnienia i pracy i wyszło, że był zatrudniony na umowę zlecenie tylko po to by mieć podkładkę do skorzystania z leczenia w służbie zdrowia. Zatrudniony o tydzień wstecz od zdarzenia złamania nogi, co jest praktykowane w gdy chce się zatrudnić pracownika, to można go zatrudnić dziś, trzymać pół roku i więcej, a w razie kontroli powiedzieć, że jest zatrudniony od tygodnia i tak zrobić.
Ciąg dalszy na blogu i forum w linkach powyżej.


 DO BRATA KWIETNIA


Panie Waldemarze Kwiecień czy panu nie wstyd za brata?

Na jak wiele jeszcze pozwoli pan bratu wobec szanownej Pana Mamy oraz świętej pamięci Ojca, by tylko warunkować i dać przyzwolenie na haniebną działalność pana brata w internecie?

Czy Pan również jak Pański brat ma do swych rodziców taki sam przedmiotowy stosunek?

Panie Waldemarze po tym wszystkim co uczynił Pana brat Dariusz kwiecień na zdrowy rozsądek powinien mu pan zakazać pod rygorem wyklęcia z całej rodziny jakiejkolwiek działalności na internecie i w realu i nakazać by zajął się normalną uczciwą pracą i zmazał te hańbiące waszą rodzinę postępowania wobec waszych rodziców.

Panie Waldemarze tego wszystkiego już naprawdę wystarczy.

Wraz z wieloma internautami, którzy są często mimowolnymi widzami tego konfliktu, tego absurdalnego cyrku, z trwogą obserwuję w jaki sposób Pański brat Dariusz kwiecień posuwa się do niegodziwości wobec Pana Matki, wobec św pamięci Pana ojca, tylko po to aby uzyskać przewagę w tej swojej obrzydliwej grze.

Z tego miejsca chcę zapewnić Pana, że zarówno Pan jak i Pańscy członkowie rodziny nigdy i w żaden sposób nie byliście i nie będziecie celem żadnego ataku z mojej strony jak też ze strony moich przyjaciół czyli przeciwników działalności Pańskiego brata.

Wszyscy oponenci Dariusza Kwietnia, skupieni wobec mojej osoby są oburzeni postępowaniem Pana brata i wyrażają nadzieję, że nazwisko Pana jak i całej rodziny nie zostanie więcej wystawione na tak ciężką próbę, a Pan jako Głowa rodziny zagwarantuje ochronę godności i dobrego imienia Pańskich rodziców.

Panie Waldemarze my przeciwnicy działalności Pańskiego brata nigdy nie posunęli byśmy się do tak haniebnego zachowania i postępowania by wciągać Pańskich rodziców w swoje personalne rozgrywki jak to właśnie zrobił Pana brat Dariusz kwiecień wobec mnie i jego przeciwników.

Zszarganie imienia własnych rodziców jest czynem tak daleko dyskredytującym moralność Pańskiego brata, że powinno wyeliminować go życia społecznego i działalności w nim, co mogło by oczyścić dobre imię waszych rodziców.

Są czyny, których opinia publiczna nie toleruje. A jednym z nich jest właśnie zbezczeszczenie dobrego imienia własnych rodziców.

Panie Waldemarze rodziców ma się tylko jednych. DODATEK 1-Prosty Hutmen

Kolejna świetna punktacja bredni, wymysłów i matactw kwietnia. Prosty Hutmen punktuje ostatnie materiały kwietnia w szczegółach, których ja nie wypunktowałem w poprzednich swoich opracowaniach.

Sherlock Kwiecień

Hutmen zrobił opracowanie materiału, z którego ja wybrałem fragmenty o szarganiu przez kwietnia własnej matki, ale nie skomentowałem kilku faktów. 
Zrobię to teraz. Kwiecień na początku materiału opowiedział, że w tej wnęce w skale znalazł jakąś figurkę i ją zniszczył. Powiedziałem o tym na swoim poprzednim materiale co myślę, że to nie prawda, że była tam jakaś figurka, ale teraz przyszła mi inna myśl, a mianowicie, że nawet jeśli tam faktycznie była jakaś figurka to chyba zamiast ją niszczyć należało ją durniu kwiecień sfotografować i sfilmować BY JĄ LUDZIOM POKAZAĆ NA DOWÓD, ŻE W OGÓLE ONA TAM BYŁA!!!
Drodzy frajerzy z YT przecież to kwiecień powinien zrobić w pierwszej kolejności!!!
Ale jak widać nie zrobił, więc spokojnie można uznać, że cala bajka o zniszczeniu satanistycznej figurki to pic, a jeśli nie pic to jest to dowód na głupotę kwietnia i bezmyślność no i brak do was szacunku by wam ten dowód satanistycznych praktyk pokazać.
Kwiecień uporczywie twierdzi, że nadal chodzi ze swoimi grupami po Riese z przewodnikiem Riesengebirge i według map z niego znajduje wszystkie miejsca w Riese jakie pokazywał kiedyś jak kręgi kamienne. A te kręgi to jak wiemy pozostałości po ogniskach. A poza tym w przewodniku Riesengebirge NIE MA ŻADNEJ MAPY GÓR SOWICH, ANI OPISÓW WSKAZUJĄCYCH JAKIEKOLWIEK MIEJSCA W RIESE!!! Paranoik kwiecień jest tak uparty w tym co mówi bo wie, że mało kto posiada taki przewodnik i zna j. Niemiecki i tego nie może zweryfikować.
Poza tym dobra robota Hutmenie-jak zwykle.


DODATEK 3
CZYLI TROSKLIWA OPIEKA NAD MAMUSIĄ PO POBYCIE W SZPITALU
Jak pamiętamy w poprzednich filmowych odcinkach kwiecień tłumaczył się, że nie robi nowych materiałów bo często spędza czas na opieca nad matką w szpitalu, co okazało się kompletną nieprawdą. Wydawało by się, że starowinka wymaga jak to przekonywał żałośnie kwiecień stałej opieki, a tu okazuje się, że nasz Głuszycki sprzedawczyk wcale nie bywa tak często jak twierdzi w rodzinnym domu i wcale matką się nie opiekuje tylko bywa i przebywa u Tomusia różowej koszulki, z którym w ostatnie wakacje koił stresa na łódce wyznając w piękne oczka Tomusia swe żale i frustracje:


Z zaufanego źródła wiem, że to prawda i kwietnia można spotkać w starej babince u różowego podkoszulka, co oznacza, że kwiecień olał matkę i jej słaby stan zdrowi i wybył znów do najlepszego przyjaciela na pocieszenie. No cóż nic dziwnego skoro jest w Głuszycy i całym Riese spalony i nie ma się gdzie już tam chyba podziać. W żadnym ośrodku nikt go nie chce, a i zapewne brat pogonił darmozjada i sprzedawczyka własnej matki na cztery wiatry. 
Taka to ta kwietnia troska o mamusię.
A nawiasem mówiąc przecież zapowiadał hucznie nie dalej jak kilka dni temu, że wraca do swej głównej działalności w odkłamywaniu historii i polowaniu na hybrydy i wilkołaki, że zawiązała się spora grupa, która ciągle do niego przyjeżdża, że właśnie łażą z nim i będą łazić i co? I gówno. 
Zamiast tego nawiał do bydgoszczy pociskać w tamtym regionie swoje błazeńskie kity i wypłakiwać się w mankiet różowemu koszulkowi. W wizytówce kwietnia na górze bloga masz rozmowy telefoniczne z nim, w których usłyszysz totalną paranoje i skurwienie.98 komentarzy:

 1. Witaj. Jeżeli mogę się wtrącić to w momencie kiedy wełniana istota mówi o fundacji co lepsze federacji, to ty mówisz że to nie ważne.
  Ja widzę to w ten sposób ze tu nasza wełniana istota powiedziała dokładnie w miejscu gdzie kiedyś może miał duszę co mu tam gra.
  Dla wełnianej istoty fundacja kończy się sądami, długami itp.
  Tak jest jeżeli na tej fundacji się oszukuje i zwija hajs dla siebie.
  Jeżeli robisz to z serca dla ludzi to nie ma żadnych problemów.
  Fundacja = działanie oficjalne z papierami dokumentami itp.
  Ale jak widać (oni) działają jak działają czyli na wała.
  Dla mnie kolejny raz wełniana istota dała się sama do pieca.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie mamusia mi powiedziała synku poluj na wilkołaki i hybrydy bo ludzi atakujom.
  Naprawde trzeba mieć totalnie zryty beret by coś takiego powiedzieć.
  Jak on to powiedział to ja idze taką scenke, na łóżku leży stara kobieta i resztką sił coś szepcze ledwo słyszalnym głosem. Kwiecień klęczy przy jej łóżku i nachyla się by usłyszeć ciche słowa i słyszy,
  synu nie ustawaj, walcz, pod cukrem w kuchni znajdziesz tajnom skrytke. Tam znajdziesz osikowy kołek i mape z przewodnika riesengebirge. Na mapie jest zaznaczone wejście do sztolni przy pieciu stawach. To wrota za ktorymi siedzą hybrydy. Zabij je! Zabij! Pomścij naszych ziomali których pożarły te bestie.. ...
  Kwiecień słuchając oblewa się zimnym potem i patrzy jak matczysko wyzionęło ducha.
  No a potem jak to u kwietnia film.
  Witam serdecznie was. Moja mama właśnie umarła, ale przekazała mi tajną informację. Mam mapę i broń na hybrydy. Teraz wiem jak ocalić świat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tomek, dobrze, że punktujesz debila Kwietnia. Ale najlepiej on sam się wypunktował pod Soboniem. W spokoju czekamy na działania organów państwowych. A lemingi zapatrzone dalej jak w obrazek. Chociaż te wszystkie pochwalne teksty pod filmami debila są pisane "jedną ręką". A czyją? Jakie to ma znaczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sluchajcie,a moze btat Kwietnia nie ma dojscia do internetu,i nie przeczytal idezwy do niego ,w sprawie Gluszyckiego debila jakim jest Dariusz kotlet.
  Ma ktos adres Pana Waldemara? wystarczy wydrukowac i wyslac na jego adres.
  Niech wie jakie kotlety a.La Dariusz Kwiecien tworzy jego brat☺����Co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło patrzeć jak Kwiecień tonie. Ciekawe czy jego tępe stado będzie się zrzucało na paczki do pierdla :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo wątpliwe bo to taki sam typ socjopatów jak on sam niezdolnych do społecznych zachowań. Nie wspomogą W NICZYM :) Uciekną jak Kwik tylko pójdzie do pierdla. Nikt go nie wspomógł kamerą bo tą poprzednią przechlał pewnie razem z laptopem i aparatem fotograficznym. Nie ma dostępu do neta to kto inny dla Kwika to robi. Nikt mi kasy nie pożyczy ani Kuńczynka ani Pan Różowa Koszulka. Jakoś Kończyna zakochany w Kwiku nie udzielił mu schronienia i nie przygarnął w biedzie. Pewnie kiedy się dowie że go zdradził psem to może nawet bloga zamknie ;) a może napisze że Tomasz szkaluje psa bo ten sam chciał ? Kwiecień na pewno to czytasz, nie ma to jak kłamać w żywe oczy że to nie ty nawywijałeś w Ośrodku pod Soboniem, tylko wszyscy inni są winni. Chcieli Cię odciągnąć od czego ? od twojego debilizmu? Spójrz w lustro a zobaczysz kanalię i to podpitą. Mam nadzieję że Cie upierdolą. Jesteś jedynym człowiekiem który potrafi na oczach całej Polski robić z siebie debila. Mam nadzieję że to trafi do Zagórskiego kiedy Tomasz wszystko opublikuje.Jak nie to sam mu to wyśle na maila januszzagorski8@gmail.com podziękowaniem "Dziękujemy Ci za wypromowanie i stworzenie największego skurwysyna internetu" Widzisz Kwiku ? jakbyś nie oczerniał za plecami Zagórszczaka może byś się załapał na metę w Republice Ślężańskiej i dostał prace jako "porządkowy" cieć. Teraz co skurwielu ? Zdychasz bo wysrałeś się na wszystkich i zawsze to robiłeś. Tylko zapomniałeś o jednym że miejsce do srania się skończą i prędzej czy później będziesz robił pod siebie. Mam nadzieję że nikt Ci ręki nigdy nie poda wiedząc co tymi rękami robiłeś psom. Internet też zasrałeś swoją obecnością. Jesteś zawodową kanalią. To tyle.

   Usuń
  2. Jeszcze jedno Kwiku, wszyscy myślą że jesteś cwany, jakbyś był cwany to byś trzymał mordę na kłódkę i współpracował ze wszystkimi i grzecznie kroił naiwniaków z kasy jak Zagórski, ale ty kurwa lubisz jedynie pomawiać i wysrać się na każdego. Nie podcina się gałęzi na której się siedzi, nie tylko niczego się nie nauczyłeś przez te wszystkie lata jak oszukiwać cwanie ludzi ty kurwa potrafiłeś oszukać sam siebie, okłamać samego siebie, oczernić samego siebie, sam na siebie dać dowody do ujebania. Kto tak postępuje ? Każda kanalia ma jakiś instynkt samozachowawczy (prawie) choćby instynkt przetrwania. Ty natomiast jesteś aż takim debilem aby granatem gwoździe wbijać a potem pomówić tego kto ci dał te gwoździe że ci na to pozwolił i przeprosić "wszystkich rozczarowanych swoim działaniem" że przez te wbijanie gwoździ granatem odciągnęli cię od "okultyzmu riese" Ty jesteś królem matołów.

   Usuń
  3. Dokladnie on wysral sie na wszystkich, dalej sra i juz sie topi we wlasnym gownie.
   Kawal wrednego, zmanierowanego gowna jebnietego na dekiel.

   Usuń
 6. Z matki zrobił szmatę z ojca szabrownika złodzieja a sam jest jeszcze gorszy. Kwiecień jesteś zerem moralnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerem w dodatku i niestabilnej psychice bo zapowiada, że kończy internetowe jazdy ku gangowi fryzjera i tego typu spory, a zaraz dosłownie w tym samym materiale na koniec znów mówi o swych wrogach, że to debile bez wiedzy i szarga opinię tych wszystkich ośrodków, w których działał w ostatnich 2 latach.
   Na dokładkę przypomnę, że od czasu gdy go Magda WYRZUCIŁA ZE SWOJEGO ŻYCIA na jesieni 2015-fakt potwierdzony ABSOLUTNIE I PRAWDZIWY, kwiecień zdążył 3 razy zapowiadać, że wraca do Riese by ostatecznie wyjaśnić jego tajemnice i już nigdy z niego nie wyjedzie do póki tego nie dokona. Tymczasem na przestrzeni ostatniego roku i końca zeszłego kwiecień kilka razy zmieniał zdanie by ponownie zapowiedzieć to samo. Teraz dochodzi zapowiedź występów w Szczecinie, czyli znów Riese przestaje być priorytetem. No przestaje bo musi ze względu na to, że kwiecień ma w Riese przechlapane i jest wiele osób, które mają serdecznie dość skurwysyna pomawiacza na swoim terenie.

   Usuń
 7. Tomek jestem pewien ze jego rodzina nic nie wie,o jego dzialalnosci odkrywczej.��
  Jak to przeczytaja ? to dostanie od nich banicje.������

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba być KANALIĄ MORALNĄ I OSTATNIĄ GNIDĄ jak Kwiecień aby cytować takiego śmiecia jak Himmler. "Nie musicie mnie kochać wystarczy że się mnie boicie"

  i powiedział to do oficerów SS w Charkowie 19.04.1943r.

  to po pierwsze

  a po drugie

  Trzeba być jeszcze większą moralną kanalią aby wymyślać cytaty które Himmler nigdy nie powiedział, tu wystarczy być tylko CHORYM UMYSŁOWO MITOMANEM ALBO JEŁOPEM NIEUKIEM BO Himmler powiedział.

  "Najlepszą bronią polityczną jest terror. Okrucieństwo wymusza szacunek. Ludzie mogą nas nienawidzić, jeśli taka ich wola. Nie prosimy o miłość, tylko o strach.

  Pierdolony analfabeto.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z naszego forum autor ACP
  1
  DK zapowiada powrót do tematów, w których może lać wodę hektolitrami bez konsekwencji, faktów i dowodów. Jest bezpiecznie, miło, nie da się tego udowodnić i jest tajemnica. Dodatkowo jeszcze stówka do kieszeni, czyli okultyzm.

  Na marginesie, żeby było to bardzo jasne. Działalność DK nie ma nic wspólnego z pasją lub hobby. Pasjonata można poznać po tym, że poświęca masę czasu na zgłębienie przedmiotu swojej pasji z każdej możliwej strony. Tymczasem DK do każdego z tematów historycznych, które porusza jest kompletnie nieprzygotowany, nawet w sferze podstawowych faktów.

  Pomimo że słowo to notorycznie pojawia się w jego wypowiedziach, nigdy nie wyjaśnił, czym jest okultyzm. Powód narzuca się sam, bo nie wie o czym mówi. Okultyzm, takie tajemnicze słowo – okultyzm to okultyzm – „zaciekawiłem was?” A raczej „ ja wiem, co to jest okultyzm, ale nie powiem, ale może dowiesz się o tej wiedzy w następnym materiale, ale najpierw stówka od łebka”.

  Wydźwięk tego słowa jest oczywiście negatywny w przekazach DK, zgodnie z doktryną katolicką. Okultyzmem określa ona wszystko to stawia człowieka nie w roli pokutującej ofiary, lecz niezależnej, samo stanowiącej istoty „ stworzonej na obraz i podobieństwo Boga” ( taki paradoks).
  Jest oczywiste, że DK bazuje tutaj na emocjach chrześcijan, których światopogląd jest sterowany przez kościół.
  Za okultyzm kościół uważa m.in.: pozytywne myślenie, radiestezję, reinkarnację, homeopatię, samouzdrawianie, astrologię, horoskopy, afirmacje, wróżby, feng shui, jogę, akupresurę, akupunkturę, energetyzowanie, alchemię, karmę, medycynę holistyczną, aurę, odpromienniki, Zen, spirytyzm, szamanizm, tai-chi, szeptuchy, telepatię, posążki Buddy, Hunę, rastafarianizm, reinkarnację, jasnowidzenie, biorytm, ajurwedę, orgon itp.(oryginalny cytat)

  Widać tutaj jak bardzo absurdalne i prostackie jest podejście kościoła do innych kultur zwłaszcza azjatyckiej – o wiele starszej i dramatycznie bardziej inteligentnej. Jednocześnie nie mając absolutnie!! zielonego!! pojęcia!! o co tam chodzi. Dokładnie to samo zrobił z kulturą słowiańską 1000 lat wcześniej. A jedna kultura z drugą jest nawet genetycznie powiązana.

  W obiegowej mentalności okultyzm kojarzy się z szatanem, a ww. formy okultyzmu są właśnie formami oddania się diabłu. Okultyzm to nie to samo co satanizm. Kościół podpiął sobie pod tą definicję wszystko to, co mu odbiera wiernych, czyli prawo człowieka do samorozwoju wewnętrznego , dane mu od Boga/natury.

  Kościół z założenia traktuje człowieka jako debila duchowego, co nie ma nic wspólnego z postawą i naukami samego Chrystusa. On sam był typowym anarchistą duchowym i w pewnym sensie wielkim okultystą właśnie, a na pewno wybitnym mistykiem. Problem polegał na tym, że Chrystus operował symbolami zbyt skomplikowanymi dla bardzo, bardzo prostych ludzi. Symbolikę tą świetnie wyjaśnia kultura daleko-wschodnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Dość trudno jest , tak na szybko, zdefiniować jednoznacznie, czym jest okultyzm i czy jednoznacznie, aby na pewno, jest to nauka szatana. Można jednak przyjąć, myśląc po „bożemu”, że istnieje chrześcijanizm z jedynie słusznym systemem religijnym i cała większa reszta świata, oddana kultowi szatana.
   DK będzie posługiwał się właśnie tym najprymitywniejszym zrównaniem okultyzmu, pogaństwa, magii, ezoteryki z satanizmem. Podobnie jak będzie udowadniał, że wszyscy Niemcy to faszyści i sataniści. Ma być prosto tzn. prostacko.

   Okultyzm III Rzeszy.
   Rzesza niczego nowego nie wymyśliła, ani nie wniosła w tym temacie. Ortodoksja w połączeniu z terrorem kościoła zrodziła np. lucyferianizm w Niemczech w XI w. jako bunt przeciwko inkwizycji. Prawdopodobnie DK będzie nawiązywał właśnie do lucyferianizmu, i jego spektakularnych rytuałów ofiarnych. Satanizm to jeszcze coś innego.

   Upolityczniony kościół z bardzo prymitywnym obrazem człowieka przez wieki zmagał się z kompletnie inną rzeczywistością np. z okrągłą ziemią, odrodzeniem w XVI w. i wszelkimi odłamami swojej wiary, które naturalnie musiały powstać. Wiek dwudziesty przyniósł ogromne zainteresowanie okultyzmem, a raczej najbardziej widowiskowym spirytyzmem (na czym, wiedza o temacie się kończyła). Przodowała w tym USA, ale i cała Europa – także Francja, Włochy, Polska, Rosja itp.. Dotyczy to zwłaszcza okresu międzywojennego. Było to tak popularne jak serial „M jak miłość”, Beatlesi i disco polo razem wzięci Nie było imprezy bez wywoływania duchów, aż kipiało od chęci poznawania niewidzialnych światów.
   W taką atmosferę wkroczyli naziści, skupiając się przede wszystkim na odnalezieniu swojej pierwotnej tożsamości i odrębności. Nie mogło to mieć nic wspólnego z kościołem, ponieważ był to twór obcy, który urodził się w zupełnie innej szerokości geograficznej dla ludzi o zupełnie innej mentalności. Stąd wynikało ogromne zainteresowanie pierwotnymi przed-chrześcijańskimi religiami na tym terenie i nie tylko. Bardzo pobieżnie, infantylnie i bez wyobraźni, czego dowodem jest odwrócona swastyka względem oryginału. Tylko skończony debil i ignorant odważyłby się ją odwrócić, nie wiedząc, że zdziała wtedy dokładnie odwrotnie.
   Nie ma nic dziwnego w zainteresowaniu okultyzmem, taki sam proces odbywa się obecnie w Europie ( od lat 60-tych, włącznie z hipisami ) zwany przez kościół „kryzysem wiary”. W zachodniej Europie ilość aktywnych katolików wynosi ok.10% populacji, gdzie płaci się składki za członkostwo, a ksiądz nie dostaje niczego do łapy. Reszta to z cała pewnością okultyści oczywiście, zainteresowani jednak prawdziwymi możliwościami, w które wyposażył ich stwórca.

   Niestety tak jak wtedy, tak i obecnie zastanawiający jest duży odsetek chorych psychicznie manipulantów, z rozoranym mózgiem i poczuciem własnej wartości, z parciem na sławę i kasę, którym mogą już tylko pomóc egzorcyzmy.

   Ciekawe jest w tym to, że okultyzm nie był akceptowany, czy wręcz zakazany przez samego Hitlera. Dawał on jednak ciche przyzwolenie Himlerowi, a dokładnie nie przeszkadzał mu w tym. Okultyzm nie był propagowany w III Rzeszy, funkcjonował raczej w podziemiach.

   Usuń
 10. To akurat nieprawda. Okultyzm był bardzo przez III Rzeszę propagowany. Tak, jak znajdujące się w jego zbiorze pogaństwo. Tego jest mnóstwo - cała obrzędowość, już w hitlerjugend istniały specjalne rytuały.
  Natomiast co do "prostackiej wizji człowieka przez Kościół" - szanwony PAnie. Pełna niezgoda. Duuużo by o tym pisać. Powiem jedno - gdyby nie chrześcijański presonalizm nie byłoby nauki, techniki itp. Kościół nie zmagał sie z wizją płaskiej Ziemi, to mit. Sam Tomasz z Akwinu w sumie teologicznej już pisał, "Są rzeczy tak oczywiste, jak to, że Ziemia jest okrągła".... Mikołaj Kopernik - kanonik - dalsze odkrycia........ Nie no proszę, nie powtarzajmy sloganów typu Kościół, ciemne średniowiecze itp. To w świetle faktów nie wytrzymuje racji bytu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do Sredniowiecza to az musze wkleic cytat znajomego historyka, Paweł Włodzimierz Awdaniec-Słomka:
   "Mnie zaskakuje, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią wstać rano, umyć się średniowiecznym wynalazkiem, jakim jest mydło, założyć średniowieczny wynalazek, jakim są okulary, potem zjeść pyszne śniadanie z pieczywem z mąki zmielonej w średniowiecznym wynalazku, jakim jest młyn, do tego podjeść średniowieczny wynalazek, jakim jest ser. Zapakować do plecaczka kolejny wynalazek średniowieczny, czyli książkę, założyć na rękę następny wynalazek z epoki, czyli zegarek. Później wychodzą z domu włączając smartfona, do wytworzenia którego niezbędne są stopy metali, będące efektem średniowiecznej rewolucji technologiczno-metalurgicznej – na smartfonie zarzucają sobie piosenkę, która ma charakter polifoniczny (czyli kolejny średniowieczny wynalazek), do napisania której przydatne są nuty i tabulatury (kolejny wynalazek z epoki). Wsiadają do autobusu dostarczanego przez samorząd miejski, czyli kolejny twór średniowieczny, i wysiadają z niego idąc na – chyba jeden z ważniejszych wynalazków średniowiecznych – czyli.. .uniwersytet. Po czym mają czelność nieraz pierdolić bzdury pokroju „och, jakie to zacofane średniowieczne”, kompletnie pozbawieni rozumu (który, jako narzędzie do poznawania świata został odkryty i opisany przez wczesnośredniowieczną filozofię) oraz godności człowieka (a, no tak, zapomnieli też, że świat helleńsko-rzymski nie znał czegoś takiego jak przyrodzona godność ludzka; Persowie znali, ale Persowi źli, bo tak było w „300”). Zaprawdę, są to osoby, które nie mają ni to rozumu ni godności człowieka."

   Inkwizycja wcale nie wprowadziła nowości prawnej jaką była apelacja od wyroku i obrońca z urzędu oraz ława przysięgłych. Taka straszna, zła i okrutna. I wcale w 99% przypadków nie skazywała na kary pokutne, a potem w razie czego przekazywała władzy świeckiej. I wcale pospolici kryminaliści w XVI wieku w Hiszpanii nie zabiegali, aby być sądzonymi przez inkwizycje królewską, tylko przez trybunały ziemskie. Wcale tak nie było, jak mówią publikacje historyczne – one kłamią. Henry Kamen też kłamie. Widziałem przecież na filmie jaka straszna to była organizacja. Tak było na filmie i w XIX wiecznej protestanckiej literaturze pięknej."

   A tak na powaznie to znow tematycznie odbiegamy od Kwietnia.
   Chcialbym uslyszec jego odpowiedz na pytanie czym jest okultyzm, bo mysle ze gowno wie jak zwykle.
   :)

   Usuń
  2. Od acp:

   "Natomiast co do "prostackiej wizji człowieka przez Kościół" - szanwony PAnie. Pełna niezgoda"
   Użyłem słowa "prymitywnej wizji człowieka przez kościół", choć jest to nieprecyzyjne i może to być niezrozumiałe. Chodzi cały czas o okultyzm (occulere = „skrywać”), czyli coś czego nie widać, a co dotyczy duchowej sfery człowieka, w której on się porusza-niezależnie czy mu się to podoba, czy nie. Istnieją dwa skrajnie różne podejścia do tej sfery duchowej: katolicka, odcinająca wyraźnie człowieka od poznania co się w nim dzieje na poziomie duszy, jak to jest zbudowane i jak działa. Próby poznania tego określa jako kult szatana. Na drugim biegunie jest kultura, religia, filozofia i medycyna azjatycka, która wręcz przeciwnie dość szczegółowo to opisuje i nie robi z tym problemu (np. akupresura, energia życiowa Qi) Te dwie skrajne postawy spotkały się już w Europie w X w, ponieważ gdyby tzw. poganie (czyli ludzie bez wiary, co jest kompletną nieprawdą) zachowałi swoją odrębność kulturową, religijną, filozoficzną, prawdopodobnie byłaby to mieszanka hinduizmu z filozofią buddyjską. To ostatnie bardzo by mi się podobało, nie ukrywam. Różnice między jednym a drugim tak naprawdę nie mają znaczenia, ponieważ duchowość człowieka działa działa na takich samych zasadach, niezależnie skąd pochodzi. Gregg Braden ciekawie to opisuje, zwłaszcza udowadnialny naukowo wpływ myśli, emocji, (modlitwy) na materię, DNA. W tym punkcie wszyscy się spotykamy, bez wartościowania na lepsze i gorsze.

   Usuń
 11. Nie no proszę i jeszcze - kultura azjatycka stojąca wyżej od nas, błagam..... Jasne chiński system urzędniczy w pewnym okresie ich wynalazczość oraz bliski wschód - mam na myśli Islam - zaiste do 13 w. Islam stał wyżej od nas, a dzięki przekładmom Awerroesa poznaliśmy filozofię grecką. Jednak w 13 wieku przegoniliśmy wszystkich i tak jest do dziś (chociaż pewnie żyjemy w epoce schyłkowej). Azjatycka filozofia, wbrew temu, co się nam wkłada do głów uboga. Wydała właściwie dwóch, czy trzech wielki mędrców - Lao tse - głosił mniej więcej, to co sofiści oraz Konfucjusz, który mniej więcej głosił, to co Arystoteles. Filozofia wschodu, nie wykształciła w sobie nigdy pojęcia osoby.... mógłbym napisać tekst polemiczny, nie, nie agresywny - polemiczny, pytanie tylko, czy będzie opublikowany?

  OdpowiedzUsuń
 12. Kłłłiecień też rozbił moją figurkę którą zostawiłem w Riese dwa lata temu...taką z brązu...potem palce ponoć oblizał

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam ten material, jest tu sporo o inspiracjach kwietniolaka, nagrala sie menda w gry i pierdoli potem bajki.

  Satanistyczna III Rzesza - nazistowski okultyzm w grach
  https://www.youtube.com/watch?v=37UIG2mFglo

  Rozjebal mnie uberbeton, niech tylko gluszycki czub sie o tym dowie.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dariusz Kwiecień - jestem normalny...
  obejrzałem i... powiem tak
  pijany w 3 dupy dk obnaża swój rynsztokowy styl mówienia, życia i stosunku do wszystkiego, żenujące, wstydliwe, straszne ale prawdziwe...
  https://www.youtube.com/watch?v=6MQBbnn8aMg


  OdpowiedzUsuń
 15. Waliłeś już dziś konia? sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil, sidor pedofil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adrianno, to jest tak inteligentne, tak mądre, tak powalające i tak szokujące, że poddaję się by z tym polemizować.

   Usuń
  2. PS
   Drodzy Państwo takich i podobnych komentarzy w tym i w poprzednim roku synalek kwietnia i kilku klakierów kwietnia nawaliło kilkaset, których nie dopuszczałem do publikacji. Takich ludzi za sobą ma daruś kwiecień.

   Usuń
  3. A dlaczego pytasz czy Sidor konia walił? Popatrzeć chciałeś lachociągu jebany?

   Usuń
 16. Czemu się dziwić skoro odbiera się kwietniowej familii "lewy" chleb, obnaża jego złodziejską naturę i pokazuje szerokiej masie ludzi jego stosunek do mamy i ojca. Jaki trzeba mieć zakuty łeb, żeby po tym wszystkim jeszcze wierzyć Kwietniowi w cokolwiek. A najciekawsze dopiero przed nami :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie żyje Boguś Smoleń, który zniszczył komunizm.
  :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja swymi dowcipami obnażającymi absurdy PRLU zrobił chyba więcej niż niejeden co rzucał w kamieniami w ZOMO gdzie służył kwiecień.

   Usuń
  2. I to jest dowód, że słowem można zabić bardziej niż kamieniem, o ile słowo jest prawdziwe....

   Usuń
  3. Szkoda ze odszedl Bogdan, on wspaniale punktowal czerwonych.
   Mysle ze jego kabarety i przesmiewanie tego zjebanego systemu zrobily wiecej dla obalenia systemu niz pokazowe szopki TW Bolka i calej bandy KORowcow w chuja cietych na metry.

   Usuń
  4. A Bohdan Smoleń A tam cicho być cz 1
   https://www.youtube.com/watch?v=zHpEN5sGjvE

   A Bohdan Smoleń A tam cicho być cz 2
   https://www.youtube.com/watch?v=nIjOUDERPkk

   Po tym występie komunistyczne władze PRLU zakazały Bogdanowi Smoleniowi wykonywania zawodu satyryka.
   W drugiej części trwa scenka gry w karty pomiędzy opozycją, a sprzedajną władzą, która unika wyłożenia kart na stół i pokazania dowodów.
   Jakże to doskonale tak na marginesie pasuje do metod mamienia i manipulowania ludźmi przez Głuszycką komunistyczną świnię.

   Usuń
 18. Zobaczcie DODATEK 3 jak kwiecień opiekuje się mamusią na odległość hehe.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten Kłłłietniołak jest jednak dobrze po...ny. Ufofilia,coś tam filia.....a on dla mnie jest zwykły PSI ODBYTOFIL!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Luknąłem film HUTMENA i się uśmiałem ;))) Panie HUTMEN,Kffiecień niczym się nie para on się PARZY ;)))

  OdpowiedzUsuń
 21. Skoro Kończyna czytasz tego bloga wytykasz np tymi słowy "Mały dodatek dla Sidora żeby zastanowił się nad swoją głupotą..." To powiedz mi SKURWYSYNU dlaczego NIE SKRYTYKUJESZ Dariusza Kwietnia który najpierw udaje opiekę nad matką a potem nagle wypierdala do Bydgoszczy ? Napisz mi kurwa jak to możliwe że uważasz że jest wszystko OK ? Nie musisz odpowiadać, jesteś takim samym SOCJOPATĄ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kończyna to nie socjopata to taki sam prosty zjeb genetyczny jak kotlet ala wilkołak :-).

   Czytać jego bzdety kotlety nie ma sensu, bo sensu w tym nie ma :). To durna kataryna wciąż powtarzająca jak w tym ruskim kawale że murzynów gnębią.

   Usuń
 22. Dawaj te dowody wreszcie. Nie ma co czekac na uwalenie najwiekszego idioty w internecie. Jak na razie to czytamy tylko "w swoim czasie" ale kiedy ten czas nastapi? Nie lepiej zadac jeden szybki cios i skonczyc walke? Ty powinienes wiedziec o tym najlepiej, przeciez trenowales wiele lat i z pewnoscia jestes lepszy niz Kwiecien zarowno w realu jak i w sieci, to nie ulega watpliwosci. A gdyby ci cos grozilo za ujawnienie dowodow to zawsze mozesz liczyc na swoich wiernych i zaufanych ludzi, ktorzy przeciwko kwietniowi pojda za toba w ogien. Pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszym obnazaniu szczytow idiotyzmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchaj w realu to faktycznie im szybciej dać nokaut tym lepiej, ale w tej sprawie niestety pewnych spraw nie przeskoczę i procedur. Sprawa przeciwko kwietniowi toczy się w trybie postępowania prokuratorskiego, a właściwie policyjnego i jak na razie z tego co wiem nie wyszła poza ramy komendy w Głuszycy. NIE ROZUMIEM DLACZEGO??? Niemniej jeśli ktoś będzie chciał to zamieść pod dywan to i tak rozdmuchamy sprawę bo są świadkowie i to nie może zostać zamiecione pod dywan. Nie dajemy zapowiadanych dowodów właśnie ze względu na toczące się czynności, które już powinny doprowadzić kwietnia do przynajmniej tymczasowego aresztowania na 3 miesiące, a nie wiedzieć czemu tak się nie dzieje?
   Po nowym roku uruchamiam wszystkie możliwe sznurki by tak się stało i by sprawa naprawdę ujrzała światło dzienne.
   Ja wiem, że to dziwnie wygląda, ale macie jak w banku na 100000000+ % że tak czy siak to czym ja i inni dysponują zostanie nagłośnione i wszystkiego się dowiecie.
   Z resztą co ja będę ukrywał pewne fakty, które i tak już przeciekły do internetu. Mogę potwierdzić, że kwiecień przytargał minę przeciwpiechotną na ośrodek w Soboniu, żonglował nią przy ludziach, zrobił gnój w ośrodku i zachowywał się w taki sposób, z którego ostatnio się w durny sposób tłumaczył.
   Właściwie powiedziałem wszystko co można, a dowody na to w swoim czasie i proszę o cierpliwość.

   Usuń
  2. Nie ma sie co szczypac z idiotami, na pewno jestes lepiej wytrenowany niz kwiecien wiec nie ma sie czego obawiac. W razie czego staniemy za toba w bezposredniej konfrontacji a na pewno twoich zwolennikow jest wiecej niz kwietnia. Nie ma potrzeby zwodzic ludzi i wymagac by czekali w nieskonczonosc na reakcje niemrawych sluzb, ktore pewnie maja gleboko w dupie co robi kwiecien. Sam piszesz, ze nic nie wychodzi poza ramy komendy w Gluszycy wiec trzeba zadac cios i pokazac co masz zanim zostanie to zatuszowane przez funkcjonariuszy sprzyjajacych kwietniowi. Jesli poczekasz za dlugo, to znow zatuszuja sprawe tak jak juz to robili wczesniej. Pokaz idiotyzm w najwyzszej formie i opublikuj dowody.

   Usuń
  3. Powiem tak, sprawa nie będzie zatuszowana bo jest pewne nagranie, które udowodni to czego kwiecień by nie chciał by było udowodnione, a to nagranie nawet za pół roku pokaże ewentualne matactwa kogokolwiek w śledztwie. I tyle powiem.

   Usuń
  4. a czy mina została zabezpieczona przez Policję i saperów??? bo na podstawie nagrania video trudno stwierdzić czy to oryginał czy tylko kopia bez cecho bojowych pokazana w celach szkoleniowych jeśli brak jest "twardych" dowodów i będzie się mądrze tłumaczył trudno będzie ci dobrać mu się do dupy zeznania potencjalnych świadków też nie wiele wniosą chyba ,że któryś był biegłym sądowych z zakresu materiałów wybuchowych

   Usuń
 23. Tutaj proszę dokładny opis tej miny Mina typu S, S-Mine (od niem. Schrapnellmine – „mina odłamkowa”, lub Springmine – „mina wyskakująca”) – niemiecka mina przeciwpiechotna należąca do grupy min wyskakujących. Przez wojska lądowe większości aliantów zachodnich nazywana „Podskakująca Betty” (ang. Bouncing Betty), a przez Australijczyków i Nowozelandczyków jako „Skaczący Jack” (ang. Jumping Jack)[a]. Zasada działania tej miny polegała na wyrzuceniu jej za pomocą ładunku miotającego na wysokość pasa (około jednego metra), a następnie eksplozji rozrzucającej horyzontalnie metalowe odłamki.

  Mina typu S została opracowana w nazistowskich Niemczech w latach 30. i wykorzystywana była intensywnie przez wojska hitlerowskie podczas II wojny światowej. Jej przeznaczeniem było rażenie nieosłoniętych żołnierzy piechoty w otwartym terenie. Produkowano dwie wersje min, które oznaczono rokiem rozpoczęcia produkcji danego modelu: SMi-35 i SMi-44[1]. Obie konstrukcje były dość podobne, z tym że późniejsza SMi-44 została znacznie uproszczona w porównaniu do pierwowzoru.

  Pierwsza mina typu S została wprowadzona do produkcji w 1935 roku i dołączyła do kluczowych elementów strategii defensywnej Trzeciej Rzeszy. Do momentu zaprzestania produkcji po kapitulacji Niemiec w 1945 roku wyprodukowano ponad 1,93 miliona min tego typu[2]. Spowodowały wiele ciężkich ran bądź śmierci, spowalniając lub zatrzymując postęp wojsk aliantów na pozostające pod kontrolą Niemców terytoria. Ze względu na dużą skuteczność miny typu S była ona wielokrotnie kopiowana i pozostała jedną z najbardziej charakterystycznych i skutecznych broni II wojny światowej.

  OdpowiedzUsuń
 24. Waldi kwiecień nic złego nie powie, bowiem przejął po nieboszczyku jareckim plantację tajemnego wampirzowskiego zioła na soboniu. Kęci jointy i ma z tego niezłą kasę. Co prawda ostatnio mu nieco zioła podpierdolił bratanek, ale wybaczył to ćpunowi.

  OdpowiedzUsuń
 25. Dopóki Kwietnia nie zamkną w więzieniu albo w psychiatryku, dopóty Kwiecień będzie działał. I "GANG GOLARZA ZE STOLYCY" nic tu nie wskóra. Oczywiście co innego to uświadamianie pelikanom bajek Dareczka!

  OdpowiedzUsuń
 26. Witaj Tomaszu.
  Zdecydowalam sie napisac po wielu wachaniach bo nie wiedzialam jak zareagujesz ale nie moge juz dluzej czekac. Zwykle nie jestem taka bezposrednia w stosunku do mezczyzn ale twoja osobowosc jest tak nietuzinkowa, ze nie wyobrazam sobie, ze moglabym sie nie odezwac. Otoz, pociagaja mnie mezczyzni o dyzej charyzmie, mescy i obyci w towarzystwie, tacy, ktorzy maj talent do pociagniecia za soba tlumow. A ty, drogi Tomaszu, udowodniles, iz wlasnie takim mezczyzna jestes. Mimo, iz mam tylko 26 lat, pociagaja mnie dojrzali, stateczni mezczyzni. Ilosc ludzi, ktorych wciagnales w walke z Kwietniem po prostu powala, a twoja bezpardonowa walka z wszystkimi, ktorzy Kwietniowi w jakikolwiek sposob pomogli jest strasznie podniecajaca;-) Byc moze pomyslisz, ze cos ze mna nie tak skoro pisze to na blogu, ktory kazdy moze przeczytac, ale wlasnie chodzi o to, zeby wszyscy wiedzieli jakim wspanialym czlowiekiem jestes oraz ze nalezy cie podziwiac za determinacje i wole walki. Poza tym, osobiscie uwazam, ze jestes bardzo seksowny i chetnie spotkalabym sie z toba w realu aby spozytkowac moje podniecenie i twoja niewatpliwa energie na przyjemniejsze sprawy;-) Jesli jestes zainteresowany, odpisz mi na blogu a z pewnoscia poprowadzimy nasza znajomosc w ciekawym kierunku...***

  OdpowiedzUsuń
 27. Marku Sęku zoofilu jebany pedofilu tylko ty mogłeś napisać taką durną prowokację choć sam kwiecień, jego synalek i koniczna mają podobną mentalność i byli by do takich prowokacji również zdolni.

  OdpowiedzUsuń
 28. Frtzjer olej kutasa ,niech sobie pisze co chce.Koniec Gluszyckiego pierdolca juz w toku...

  OdpowiedzUsuń
 29. Taki tekst mógł napisać tylko szkaradny obrzydliwy z wyglądu i zboczony , by nie napisać zwyrodniały osobnik .Sam marek sęk który nie potrafi pogodzić się ze swym zwyrodnieniem zboczeniem i przerażającą brzydotą zarówno twarzy jak i wnętra bo charakteru to on ie posiada Sorry posiada wynaturzonego szczura śmierdzącego fekaliami i uprawiającego seks z robakami żywiącymi się ludzkim ciałem .Dewiant i zboczeniec zrówno w fizycznej jak i umysłowej formie .

  OdpowiedzUsuń
 30. a Kwiecień ma wszystko w dupie i robi filmy. Jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
 31. Kwiecień ma nowy film:

  Eskalacja zła - Wielkie Otwarcie Wrót , w/g Dariusza Kwietnia
  https://www.youtube.com/watch?v=T80n2BvmplM

  Same totalne bzdury. Powtarzanie tych samych głupot. Wygląda jak lump z pod wiejskiego sklepu. W 6 minucie skarży się, że ktoś go chce zabić, pierdoli o świadku co miał kontakt z jakąś istotą, pierdoli, że jarecki to jego ojciec.
  Pierdoli o ludziach z Landrowerów co odprawiali rytuał w tym kręgu około 13 minuta, a ten krąg to zwykły krąg kamieni po ognisku bo niegdyś w lesie można było palić ogniska i trzeba było je dobrze zabezpieczać.
  W prawej kieszeni spodni ma piwo arkusz z biedronki co widać w 13:28
  A w 23:30 opowiada jak z tego miejsca przynosił niewypały.

  Wszystko to wieje żałością i desperacką próbą zwabienia debili na te same w kółko opowiadane brednie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, jest jeszcze Kwiecień dla Ciebie nadzieja. Najpierw przeprosisz wszystkich i każdego z osobna których pomówiłeś. Odbędziesz dobrowolną karę za to co wywinąłeś i weźmiesz odpowiedzialność za własne czyny. Pójdziesz na odwyk, potem znajdziesz pracę. Po czym znów przeprosisz publicznie wszystkich których pomówiłeś. Usuwasz swój kanał na YT i bloga i zaczynasz od nowa od mówienia prawdy. :) Wtedy dopiero po kilku latach otrzymasz ode mnie porządny wpis że jesteś uczciwym człowiekiem. No ale ta historia brzmi jak SF i prędzej świnie zaczną latać niż tego doczekamy. Pewnie nawet zmutują ewolucyjnie i Jarecki z grobu powstanie. Dla Ciebie Kwiecień oczywisty jest wybór drugiej opcji. Nie potrafisz już powiedzieć słowa prawdy. Stoczyłeś się na wlane życzenie.

   Usuń
  2. To ,że coś tam opowiada o niewypałach nie oznacza ,że jest to prawdą zawsze może powiedzieć ,że konfabulował co przestępstwem nie jest a składają doniesienie o popełnieniu przestępstwa musisz opierać się na dowodach a nie przypuszczeniach świadkowie powinni wezwać Policję w czasie kiedy kwiecień przyniósł minę do ośrodka i był w jej posiadaniu wtedy miałbyś go na widelcu :)

   Usuń
  3. Kwiecień został z ośrodka wyrzucony w dniu gdy tą miną manipulował, ale dopiero potem okazało się, że tę minę nie zabrał ze sobą tylko podłożył na ośrodku. Oddział saperski był, zabrał, zdetonował i to są fakty.

   Usuń
  4. A Policja była świadkowie złożyli zeznania potwierdzając ,że to kwiecień tą minę przyniósł i zostawił w ośrodku?? była to na 100% mina bojowa a nie żadna atrapa itp.??

   Usuń
  5. Była policja, był oddział saperski. Minę znalezioną na posesji potraktowano jako prawdziwą i zdetonowano na poligonie. Świadkowie czekają na wezwania tylko policjant z Głuszycy nie kwapi się by do nich dotrzeć, ale ktoś mu w tym niedługo pomoże.

   Usuń
  6. Z tego co piszesz prokurator powinien wszcząć postępowanie przygotowawcze z urzędu można złożyć skargę na działania prokuratora do prokuratury rejonowej ale przedtem należałoby sprawdzić jeszcze raz wiarygodność podanych informacji w tej sprawie

   Usuń
  7. Prokurator to jeszcze o niczym nie wie bo sprawa UTKNĘŁA na komendzie w Głuszycy. Dzwoniłem na komendę w Głuszycy i dowiedziałem się, że cała sprawa jest na etapie ROZPYTANIA na co zareagowałem śmiechem hehe. Jak jest teraz nie wiem bo to było miesiąc temu, ale spokojnie świadkowie są, dowody są i wszystko w nowym roczku zostanie przeprowadzone prawidłowo i kogo trzeba się o tym wszystkim powiadomi. Na szczęście nie tylko mnie zależy na wyjaśnieniu właściwym sprawy :)

   Usuń
  8. A po kieszeniach galotów puszki z Warką, ciekawe ile już po drodze wyżłopał że tak sinopapy :)

   Usuń
  9. No komendzie w Gluszycy pracuje funfel Kwietnia, ponoc jego kuzyn, tak ze daj sobie luz z tym kurwidolkiem w kontenerze. Od razu prokuratura z zaznaczeniem ze sprawa zostala zgloszona na policji w Gluszycy i istnieje podejzwnie zniechania czynnosi sluzbowych.

   Jak wyjdzie ze ci z Gluszycy nie skierowali sprawy do prokuratury to nalezy powiadomic Wydzial Wewnetrzny Policji ktory zamknie policjantow z Gluszycy winnych zaniechan.

   Nie ma co sie jebac z tymi pierdolonymi wiesniakami, tam reka reke myje. Jak ich Walbrzych i Wrocek wezmie w obroty to wyleca jak smiecie z rboty jesli w chuja cieli.

   Usuń
 32. Dlaczego jak wchodzę na ufo-relacje.pl to przenosi mnie na paranormalium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba logiczne,kiedyś widziałem jakiś komentarz że ktoś wykupił domenę. Teraz chyba wszystko jasne kto to zrobił...ot "ufologiczna chora społeczność"
   Widać Sękowi się nie podobały te materiały o nim.

   Usuń
  2. to był taki komentarz "W nawiązaniu do publikowanych wcześniej pod niniejszym adresem treści, pragniemy poinformować, iż wszelkie informacje rozgłaszane w Internecie na temat Marka Sęka „Ivellios” i osób z nim współpracujących przy tworzeniu Radia Paranormalium przez osobę podpisującą się nickami prestissimoLIVE, Gall Anonim, nagła holera, itd. są nieprawdziwe i zostały spreparowane tylko i wyłącznie w celu publicznego zeszkalowania i oczernienia wyżej wspomnianych osób.

   Samo forum „ufo relacje” służyło użytkownikowi prestissimoLIVE tylko i wyłącznie do publicznego oczerniania innych, niewinnych osób."

   Zalazłem w kopiach google. Choć pierwotnie był inny komentarz.

   Ze swojej strony dodam z perspektywy lat że Tomasz miał rację.

   Usuń
  3. odp1
   Dla tego bo pedofil i zoofil marek sęk z Katowic ukradł mi domenę, której nie opłaciłem ze względów różnych. Raz, że i tak miałem zmienić tę nazwę, a dwa nazwa nie odpowiadała mojej działalności. Nie oznacza to by kraść czyjąś pierwotną domenę i wykorzystywać ją w takim celu.
   Marku sęku poniesiesz za ten wyjątkowo skurwysyński czyn bardzo srogą karę. Rok 2017 będzie dla ciebie najgorszym w życiu.
   odp2
   Zdemaskowałem pedofila i zoofila. Jest nagranie jak marek sęk przyznaje, że chce uprawiać sex ze zwierzętami. Wszyscy je dobrze znacie nie muszę przypominać. To jest dowód na wszelkie możliwe zboczenia i odchylenia marka sęka. Nic więcej nie potrzeba posiadać by dowieść wszystkiego co o nim było pisane na ufo-relacjach. Temat o jego zboczeniach wisiał kilka lat i sęk nawet nie odwarzył się wytoczyć mi za to sprawy. Teraz po latach gdy być może serwis ask.fm pokasował historię użytkowników sęk próbuje się z tego wywinąć wmawiając ludziom, że to co ustaliłem na tym serwisie jak uwodził nieletnie jako 27 facet jest nieprawdą. Dowodem, ze to wszystko jest prawdą jest właśnie fakt braku jego reakcji na to.
   A ja ci sęk obiecałem, że będziesz na dzielnicy chodził kanałami i bał się ludziom spojrzeć w oczy i słowa dotrzymam. W przyszłym roku całe Katowice o wszystkim się dowiedzą i wszyscy z rodziny, znajomych i okolicy gdzie mieszkasz poznają prawdę o tobie zboczeńcu. Ciekawe jak się przed rodziną i znajomymi wytłumaczysz z choćby tego nagrania jak mówisz o seksie ze zwierzętami?
   He he powodzenia sęk. Zrobię wszystko byś został nie tylko ukarany za swoją zoofilię i pedofilię, ale za tę domenę i wszystko coś o mnie zboczeńcu pisał. A dzięki temu, że kwiecień był twoim współpracownikiem, a ostatnio cię tak bronił razem z koniczyną upierdolę i ich obu tylko muszę to zgrabnie, zręcznie, przejrzyście i z fasonem podać wszystkim do, których ta informacja poleci w 2017 roczku. Jebana bando zboczeńców hehe :)))

   Usuń
 33. POLECAM WYJĄTKOWO!

  "Żydowskie lobby polityczne w Polsce"
  https://www.youtube.com/watch?v=gFa7uV74GnY

  "Żydowskie lobby polityczne w Polsce" to głośna książka Mariana Miszalskiego, dziennikarza i publicysty z Łodzi, który na początku grudnia 2016 r. wygłosił wykład o tej samej nazwie. Wśród uczestników spotkania byli również pracownicy "Gazety Wyborczej", którzy następnego dnia opublikowali artykuł pt. "KOD to żydowskie lobby. Spotkanie współorganizowane przez biuro Piotra Glińskiego".

  Organizatorem wykładu Mariana Miszalskiego była Księgarnia Wojskowa im. gen. dyw. Grota - Roweckiego oraz Stowarzyszenie Robotników Chrześcijańskich w Łodzi, jednak swój atak za antysemityzm "Gazeta Wyborcza" skierowała głównie w stronę prof. Piotra Glińskiego, ministra kultury i dziedzictwa narodowego w rządzie PiS, który od jakiegoś czasu współpracuje z Księgarnią Wojskową jako mecenas klubu dyskusyjnego.

  "Marian Miszalski zaprezentował wizję dziejów, w których ustawy są podejrzane, a Izrael szantażuje politycznie świat i Polskę. Pieniądze dla gmin wyznaniowych wędrują prawdopodobnie za ocean. Publicysta dużo mówił o roszczeniach finansowych Żydów. Według Miszalskiego, choć PiS nie jest partią doskonałą, to może ochronić Polaków przed żydowskim lobby. Ale jeśli kraj będzie słaby, straci na jego rzecz miliardy" - piszą o spotkaniu dziennikarze z "Wyborczej" i zaraz stawiają pytanie do prof. Glińskiego, czy ten identyfikuje się z powyższą treścią?

  W imieniu ministra odpowiada dyrektor jego biura poselskiego - Włodzimierz Domagalski, który zapewnia, iż to jedno z wielu spotkań w ramach klubu dyskusyjnego. Nie znaczy to jednak, że prof. Gliński ze wszystkimi treściami się identyfikuje.

  Rzeczywiście, wywodzący się z Unii Wolności Piotr Gliński rozważa dziś zerwanie współpracy z właścicielami księgarni. Najwyraźniej jedno spotkanie dotyczące tematyki żydowskie w Polsce uruchomiło lawinę, która przykryła dotychczasowe zasługi Księgarni Wojskowej.

  Głos w sprawie zabrał prof. Jerzy Robert Nowak, który stwierdził, że "Zdychająca 'Gazeta Wyborcza' ledwo przędzie (...), ale jak widać częśc osób, które niepotrzebnie przyjęto do rzadu PiSu jest po prostu słabeuszami, mięczakami". Miał tu oczywiście na myśli postawę prof. Glińskiego, który najwyraźniej dał się zastraszyć opinii "Wyborczej". Całość wywiadu z prof. Nowakiem można zobaczyć na naszym kanale (eMisjaTv) pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=I4SUL...

  A o czym naprawdę jest ksiązka Mariana Miszalskiego?

  Pierwsze na rynku omówienie historii żydowskiego lobby politycznego w Polsce. Zapewne wiele osób się zdziwi się zarówno tym, jak długo ono już w naszym kraju funkcjonuje, jak i tym, że walczyli z nim nie jacyś czarnosecinni „antysemici”, ale tacy ludzie jak Stanisław Staszic, Jan Ursyn Niemcewicz, Roman Dmowski, Bolesław Prus, a nawet Józef Piłsudski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CD

   Żydowskie lobbies polityczne, działające w krajach o ustroju demokratycznym: przedstawiają politykę Państwa Izrael jako obiektywnie słuszną i uzasadnioną, pozyskują budżetowe pieniądze na cele własnej mniejszości narodowej, wykorzystują dostępne sobie media do promowania w życiu publicznym swoich "autorytetów” dobieranych wedle żydowskiego pochodzenia. dążą do obsadzania ważnych stanowisk – zwłaszcza w upaństwowionej kulturze (czyli propagandzie), przez obywateli pochodzenia żydowskiego, dążą do wprowadzenia filosemickiej interpretacji historii w programach edukacyjnych dla młodzieży szkolnej, dążą do penalizacji „antysemityzmu” próbując zawłaszczyć dla siebie monopol, na interpretację tego określenia, starają się wreszcie prezentować żydowski punkt widzenia jako obiektywny, dążą do judaizacji chrześcijaństwa lub przynajmniej do jego rugowania z przestrzeni publicznej, zwłaszcza z systemów szkolnych.

   W Polsce żydowskie lobbies polityczne są obecne od tysiąca lat. To pierwsza książka, która kompleksowo przedstawia ich historię.

   Opis ze strony: http://sklep-niezalezna.pl gdzie można kupić książkę "Żydowskie lobby polityczne w Polsce" w formie e-booka.
   Kategoria
   Edukacja

   Usuń
 34. Gall Anonimponiedziałek, 19 grudnia 2016 14:08:00 CET

  Kwiecień został z ośrodka wyrzucony w dniu gdy tą miną manipulował, ale dopiero potem okazało się, że tę minę nie zabrał ze sobą tylko podłożył na ośrodku. Oddział saperski był, zabrał, zdetonował i to są fakty.
  ------------------------------------------------------

  Ja pierdole! ale jaja!
  Ten policjant jest chyba znajomym Gluszyckiego glupka, bo normalnie powinien juz dosytac areszt sledczy za taki czyn! i posiadanie materialow wybuchowych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są świadkowie potwierdzający, że kwiecień tę minę przyniósł na ośrodek i nią na nim dysponował. I też nie rozumiem dla czego do nich policyjant z Głuszycy nie dotarł od razu lub nie miał takiego zamiaru jak w rozmowie ze mną sprawiał wrażenie. Ale spokojnie wszystko się okaże z czasem. Nie mam wątpliwości co do tego i żadne zaniedbania, matactwa kwietnia, ani nikogo tu nie pomogą.

   Usuń
 35. Za to jest pierdel! i to z kilku paragrafow.
  To trzeba zglosic na Komende Wojewodzka we Wroclawiu , oni Gluszyckiej malpie dadza szkole!
  Gosc na posterunku w Gluszycz wyraznie kryje KWIKA....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak będzie. Wiemy co robić i gdzie wszystko zgłosić i to nie tylko tam, ale o wiele wyżej.

   Usuń
 36. Dziś zapadł wyrok dożywocia dla tego Dariusza P, który podpalił własną rodzinę w swoim domu by uzyskać odszkodowanie. Spalił żywcem dzieci i żonę.
  Dariusz kwiecień w pewnym sensie zrobił to samo ze swoim ojcem i matką. Ojca nazwał złodziejem szabrownikiem, a z matki zrobił narzędzie do wzbudzania litości i posługiwania się nią w atakach na mnie i innych domniemanych sprawców jej rzekomego nękania.
  ZROZUMCIE TO WRESZCIE WSZYSCY, KTÓRZY MACIE DLA TEGO PSYCHOPATY JESZCZE JAKIEKOLWIEK WYROZUMIAŁOŚCI I OCZEKIWANIA W KWESTII ODKRYĆ, ŻE TO JEST OSZUST GOTOWY NA WSZYSTKO NAWET NA TO BY SPALIĆ WŁASNĄ RODZINĘ, SPRZEDAĆ I ZSZARGAĆ JEJ DOBRE IMIĘ.
  Tylko kwiecień nie posuwa się do tak drastycznych czynów bo mu na to warunki nie pozwalają. Gdyby pozwalały zapewne spalił by matkę by odziedziczyć po niej mieszkanie. Warunki nie pozwalają na to, ale za to pozwalają na tworzenie wokół niej takiej atmosfery i nieprawdziwych wydarzeń.
  Kwiecień postępując tak liczy, że to do matki dojdzie i ona się tym zesresowawszy wyzionie ducha. Wcale bym się nie zdziwił gdyby kwiecień czegoś sam nie zrobił by wystraszyć matkę, a potem zwalał na mnie i innych.
  Nie mam kontaktu z rodziną kwietnia i tego nie wiem, ale może kiedyś będę miał i wprost zapytam czy do matki kwietnia ktoś naprawdę wydzwaniał? Jeśli tak to z całą pewnością była to robota samego kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 37. Rosyjskiego ambasadora zastrzelono w Turcji!

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy ja dobrze usłyszanemu z tego bełkotu Kwika wynika że grozi nam inwazja małych gnomów toczących beczułki po lesie :) pewnie w środku jest gnomie wino. Prawda jest taka że Kwiecień planuje wykraść wszystkie baryłki i dlatego szuka tych tajemniczych tuneli.:) tak wynika z jego bełkotu:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Gorsze to w Berlinie.
  To bezposredni atak ma suwerennosc naszego narodu.przez islamski niedorozwoj
  Co na to narodowcy teraz?!

  OdpowiedzUsuń
 40. Sidor dlaczego Sawiak założył ci konto na pedalskim portalu ? Czyżby następna osoba która wie kim jesteś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety kurwiu zajebany judaszu skurwiały to nie Karol Sawiak założył to konto tylko niejaki Tomasz Muszyński i niech się cieszy, że jeszcze się nie odegrałem.

   Usuń
  2. No kolego anonimowy ...twojego idola Kwika żaden homo nie chciałby tknąć. Nie wyzywaj ludzi od pedałów bo to ludzie i należy om się szacunek w przeciwieństwie do ruchcza psów Kwietnia i jego "partnerki" która też lubi psy inaczej. Poczekaj aż cała Polska dowie się o upodobaniach Kwika, to dopiero będzie kwik :) Co wtedy napiszesz ?

   Usuń
  3. ... chał chał chał !!!

   Usuń
  4. chał chał to raczej nie, będzie wycie jak na tym trailerze :). Przy okazji to pedalskie skłonności ma twój idol Kwik bo to on się afiszuje z gołym torsem z facetami, pręży swoje wątpliwe wdzięki, obściskuje, stęka i ślini się na widok faceta z samochodem. Strzela focie z facetami na każdym kroku.Nie zrobi sobie nigdy fotografii obejmując kobietę do których odnosi się wulgarnie i z pogardą, on obejmie faceta. Więc jeśli ktokolwiek by miał z zewnątrz wybrać kto jest jest tym pedałem to jest nim Kwiecień co widać, pewnie nawet gustując w psach nie wybierze suki. Dodatkowo gwara więzienna jaką się posługuje wszystkiego dopełnia. Przypominam że samo słowo Jarecki znaczy ojciec.

   Usuń
 41. Kur...) ja bym skurwialego frajera za takie cos polamal!
  Musza Ci teraz te pedaly pierdolone w dupe ,nie zle dokuczac Tomasz!

  OdpowiedzUsuń
 42. UWAGA! PILNE!
  GOŚĆ OD FOTOMONTAŻY NIECH SIĘ ZGŁOSI DO MNIE MAILOWO!

  OdpowiedzUsuń
 43. Co do jego ostatniego filmiku. Tuman bez szkoły, tkacz obciągacz z puszką piwa w kieszeni, udaje specjalistę od Gotów. Grobowce Gotów odkryto jedynie na Pomorzu i Kaszubach np w Odrach lub Węsiorach ale nie Głuszycy. Matoł bez szkoły widzi kupę kamieni i dziwi się światu a inne matoły uważają że to "dobry materiał". Dobry materiał na co wiejskiego żula, kurwa Odkrywca liści w lesie i studni kanalizacyjnych z 16 wieku. Dawniej opukał finką i datował teraz "datuje" po ilości puszek piwa. Widzi buk a mówi dąb, dziwi się drzewom w lesie. Idzie widzi dziurę i kupę kamieni i proszę bardzo mamy wejście do świata podziemnego gnoma baryłki. Sypie datami z dupy wziętymi kiedy nie potrafi zapamiętać prostych nazwisk. Wszędzie widzi Himmlera. Śmiech na sali.

  OdpowiedzUsuń
 44. Kwik tłumaczy się ze swojego debilizu...czytać opis pod filmemhttps://www.youtube.com/watch?v=RlIS7gfOB28
  Dariusz Kwiecień - #STOPOKULTYZMOWI

  Kwiecień zakuta łysa pijacka tępa pało...

  "Jak zawsze, szczytny cel został obrócony przeciwko ideom i figurka została sprofanowana przez oszołomstwo parające się okultyzmem."

  Tłumaczę...Jak zawsze szczytny cel i trud czyjeś pracy w postaci figurki św Barbary został sprofanowany obecnością Kwietnia który jest osobą parającą się DEBILIZMEM.

  czyli Dariusz Kwiecień - #STOPODEBILIZMOWI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RlIS7gfOB28

   Kotlet jeste taki sam kretyn jak kończyna i głupek z eksploracja TV.

   Banda Głuszyckich lumpów spod sklepu, która nawet nie wie że świeczki i znicze palone są w intencji spokoju duszy za ludzi którzy tam zginęli podczas II W.Ś. Nie wiedzą że górnicy postawili tam swój symbol świętej aby czuwała nad duszami zamęczonych tam nieszczęśników.

   No i przywlekły się tam nachlane lumpy ze stringami na durnych łysych pustych końskich łbach i zniszczyły ten symbol.

   Usuń
 45. Wiecie co zrobic z tym materialem?

  Trzeba patologiczne skurwienie Kwietnia wobec Sw. Barbary rozporpagowac na forach gorniczych.
  ZAJEBIA GO, DOSLOWNIE GORNICY GO ZAJEBIA.
  Takie bence dostanie ze gonawet szwadron policji nie ochroni!

  200 tys luda bedzie na niego polowac.

  OdpowiedzUsuń
 46. Wiecie co zrobic z tym materialem?

  Trzeba patologiczne skurwienie Kwietnia wobec Sw. Barbary rozporpagowac na forach gorniczych.
  ZAJEBIA GO, DOSLOWNIE GORNICY GO ZAJEBIA.
  Takie bence dostanie ze go nawet szwadron policji nie ochroni.

  Emerytowani z Walbrzycha go kilofem przejada po plerach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny p[pomysł. Ktoś się tym zajmie w imieniu gangu fryzjera?

   Usuń
 47. Kwiecien, kunicyna i gucio, to dla was:

  https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ&feature=youtu.be&t=3m5s

  Kropla drazy skale i topor ktory kwiecien zawiesil sobie nad wlasnym lbem wlasnie spada. Na was tez przyjdzie pora.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.