poniedziałek, 23 listopada 2015

FARMAZONY Z....INNEGO WYMIARU-INNEJ RZECZYWISTOŚCI W INNEJ WYSPIARSKIEJ RZECZYWISTOŚCI, czyli monthy python po Polsku.

Kwiecień dał kolejny wykład dziesiątek farmazonów tym razem w Anglii.
Fragmenty tego pierdolenia wstawił na swój kanał w YT oraz są też na kanale kris91.
Tymczasem wstawiam oryginały zaś opracowanie z napisami za dzień dwa góra trzy jak znajdę chwilkę na ich zrobienie.
Przejrzałem te pierdolenie pobieżnie i już mogę powiedzieć, że ilość farmazonów wcale nie jest mniejsza niż jak zwykle.
Oczywiście kwiecień nie mógł się powstrzymać by nie zacząć od...MOJEJ OSOBY! Cco oczywiście odpowiednio skomentuję, a nawet więcej wstawię w opracowanie fragmenty jego nagrań z rozmów telefonicznych jakie wykonywał do mnie by POKAZAĆ WSZYSTKIM NIEZORIENTOWANYM KTO TU JEST DEBILEM. Może jak sobie słuchacze kwietnia ich wreszcie posłuchają to zrozumieją z kim mają do czynienia.Tymczasem tu w wizytowce kwietnia macie wszystkie rozmowy i nagrania na moją sekretarkę w, których kwiecień w jakimś schizofrenicznym amoku wygadywał rzeczy, które was MUSZĄ ZADZIWIĆ, no chyba, że sami jesteście takimi idiotami jak on:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html
Będzie dużo napisów, warto poczekać bo sami się przekonacie nie tylko jaką niewiedzą dysponuje kwiecień, jakimi durnymi opowiastkami próbuje zabłysnąć przed co niektórymi kretynami i im zaimponować, ale również jaki poziom słuchaczy przyszedł na jego pierdolekcje, którzy oczywiście przyjęli wszystko co nawinął im na uszy bez sprzeciwu i zastanowienia się czy to prawda.
Opracowanie i skrót opisu na samym dole jak zwykle.

 Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 1/3
 

Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 2/3

 

Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 3/3

 Wszystkie powyższe materiały są na kanale kris91 https://www.youtube.com/channel/UCjrM_icrtvDJxZIl0u7PR3A/videos


Dla porządku wstawiam też ten sam materiał z kanału kwietnia kręcony inną kamerą:

Dariusz Kwiecień Spotkanie w Londynie część 1 (20.11.2015)


Dariusz Kwiecień Spotkanie w Londynie (20.11.2015) cz. II


Poniżej kopia  trwająca ponad 2.5 godziny obu części spotkania dariusza kwietnia w Londynie z 20.11.2015 z NAPISAMI do oglądania i ściągania:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQkdnX1JuSGxRSzQ

Z pewnym opóźnieniem wstawiam materiał z Londynu połączony w jeden długi film.
Jest to absolutny gniot prelekcyjny jakiego kwiecień dawno nie wyprodukował. Gniot okraszony niebywałym skurwysyńskim atakiem na moją osobę od czego zaczyna się jego wystąpienie.
Oczywiście odpowiedziałem na ten atak w napisach, co musiałem robić jeszcze 3 krotnie podczas pracy nad tym materiałem bo kwiecień wracał tyle razy do mojej osoby przed tym imigranckim szczurzym audytorium. Z jednej strony cieszy mnie to bo tym samym kwiecień pokazuje, że moje opracowania bardzo go bolą i nie są dla niego obojętne. A ja mam nadzieję, że oglądający, którzy nie zdawali sobie sprawy z ilości kłamstw, objawów chorobowych czy łajdackich pomówień zaczną przeglądać na oczy. A tych objawów jest naprawdę w tym materiale bardzo wiele, co wypunktowałem skrupulatnie.
Ilość wymysłów na różne tematy bije znów rekordy. Ilość wodolejstwa i ilość ogólników zaczytanych z internetu również. 
Oczywiście nie muszę namawiać do oglądania by na bieżąco zwrócić uwagę w ilu miejscach kwiecień mija się z prawdą lub posługuje się półprawdami i jak tym samym robi ludziom wodę z mózgów pozorując jedynie znawstwo tematu Riese i sytuacji politycznej na świecie.
Oglądając ten materiał będziecie mieli okazję zatrzymać się nad momentami, w których kwiecień po prostu przyznaje się do choroby umysłowej i szaleństwa pomieszanego ze świadomym kłamstwem, pozoranctwem i czysto ludzkim skurwysyńskim łajdactwem.
Nie obyło się też bez pewnego novum w pierdolekcjach kwietnia, a mianowicie wykładu na temat MIŁOŚCI!!!
Kwiecień zapędzał się chwilami w jałowy bezwartościowy filozoficzny bełkot wpadając w tryb melancholijnej paplaniny nie związanej kompletnie z tematyką jaką sobie wyznaczył tracąc w sumie prawie połowę czasu na prostackie dywagacje i opowieści z pod sklepu spożywczego.
Przyznał się do narkomanii, pijaństwa i libacji, które uwielbia. Przyznał też, że jest szabrownikiem i znajduje złote depozyty, które potem sprzedaje.
Przyznał się do wielu rzeczy. Streszczać nie będę, zachęcam do wysłuchania i przeczytania napisów, które czasem trzeba zastopować myszką by zdążyć przeczytać. 
Zapraszam.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:środa, 18 listopada 2015

Jak ciało i umysł osiągnęły jeden poziom, czyli kulawa pierdolekcja umysłowego i fizycznego inwalidy.

Dariusz Kwiecień - spotkanie w Rzeczce listopad 2015 

Oryginał

 Kopia z napisami 

video

 Kopia z napisami na dysku Google w dużym formacie do ściągania i oglądania:

 https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtcU5pRXpLcG4wS0E

 Kolejna pierdolekcja i to dosłownie kulawa umysłowo.
Nie ma w całym materiale ani jednej wartościowej informacji. Same mity i legendy tworzone podłóg obecnie panującego popytu na takie fantasmagorie.
Kwiecień opowiada o oazach na Antarktydzie gdzie jakoby dotarli Niemcy Łodziami podwodnymi, o zaginaniu czaso-przestrzeni nad czym Niemcy pracowali i o masie innych tego typu bzdurach.
Robi to bo mu spadają notowania i chce przyciągnąć tymi wymysłami tę część widowni jaka od lat lubi się karmić mitami, legendami i teoriami z tyłka wziętymi.
Niestety tematy jakie wplata w swoje nazistowskie domysły były wałkowane od lat i chyba większości normalnym ludziom się po prostu znudziły ze względu, że się po prostu zdewaluowały. Nic z nich nie wynika, nie ma na nie żadnych dowodów i do niczego takie teorie nie prowadzą, a już na pewno nie prowadzą do odkrywania czy uchylania realnej rzeczywistości i tajemnic III Rzeszy.
Oczywiście jak zwykle Kwiecień usiłuje zrównać do swego poziomu prawdziwych historyków, a nawet Pana Wołoszańskiego twierdząc, że jakoby ten w jednym z ostatnich programów potwierdził istnienie jakiejś dziwnej istoty o, której niegdyś rozprawiał kwiecień. Oczywista bzdura.
W sumie bezwartościowa mitomańska paplanina w, której sam sobie chwilami zaprzecza w świetle tego co mówił niegdyś. Na przykład zawsze twierdził, że naziści dokonywali eksperymentów genetycznych, zaś dziś stwierdził, że medycyna w tamtym okresie była w powijakach, zaprzeczając tym samym swym twierdzeniom o genetycznych eksperymentach.
Mówiąc krótko czasem śmiesznie, czasem ponuro, a czasem wręcz straszno.
Lemingi zachwycające się jego pseudo erudycją najwidoczniej nigdy nie mieli styczności z prawdziwym normalnym gawędziarzem. Bo gdyby mieli to już dawno by pierdoły kwietnia uznali za czysty anormalny bełkot obliczony na stworzenie mitów i sensacji na, których kwiecień po prostu usiłuje zbić nie tylko trochę grosza, ale i sławy.
Jak się okazuje kulawej sławy.

Inwazja na Europę i Złoty Pociąg - Dariusz Kwiecień

 Oryginał

  Poniżej link do kopi z napisami na dysku Google w dużym formacie do ściągania i oglądania: 

https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtMEJIbG9rWUZUV1UABSOLUTNIE MATERIAŁ WART BEZWZGLĘDNEGO OBEJRZENIA ze względu na możliwość zwrócenia uwagi w ilu miejscach kwiecień wkręca ludziom własne urojenia.
Takiej ilości bzduri głupot nie było do tej pory nigdzie. Z resztą czy kwiecień powie ich w godzinę 10 czy 100 nie ma różnicy, tego nikt nie policzy, ale fakt faktem, że każde zdanie, każda minuta wymaga skomentowania i zdementowania.
Jak zwykle kwiecień brnie w swoje urojone inne wymiary, tunele czasoprzestrzenne, kryształowe trumny i masę innych ubzduranych historii. Zmyśla różne przypadki, zgrywa eksperta od polityki, wojskowości.
Oczywiście nie zabraknie teorii o planie Himmlera, który według kwietnia pozostawił po sobie setki tysięcy ludzi zarażonych jego ideologią, którzy obecnie mają doprowadzić do powstania IV Rzeszy.
Kwiecień w kwestiach imigrantów z Afryki i Azji posługuje się znanymi w internecie faktami, które wszyscy znamy. Nic nowego nie mowi, ale oczywiście usiłuje wykreować się na znawcę sytuacji bo coś przeczytał i przekazuje dalej. Niemniej nie omieszkuje wcisnąć, że zalew Europy imigrantami to oczywiście plan Himmlera zaplanowany dawno, dawno temu.
Nie zabrakło w tym materiale Pana Wołoszańskiego, któremu kwiecień przypisuje słowa, których nie powiedział i nie napisał.

Oczywiście też nie zabrakło 10 minut poświęconych mojej osobie w, których kwiecień spłodził na mój temat rekordową ilość nieprawd. Macie to od 43 minuty.

 Jednym słowem ponad godzinny bełkot na wszelkie tematy przeplatany twierdzeniami, że to wszystko to plan Himmlera począwszy od wycinania drzew przy drogach po napływ imigrantów.
Ja tylko na koniec dzisiejszego opracowania zadam tym co go słuchają pytanie, dla czego nie pytacie o źródła tych jego informacji i jakieś wiarygodne na to wszystko dowody? Dla czego dajecie się tak łatwo wkręcać li tylko na puste słowa? Dla czgo nie zrobicie stop w dowolnym momencie i nie poszukacie w necie, już nie mówię w książkach informacji o tym o czym akurat nawija i nie zweryfikujecie tego?
Zapewniam, że wiele się da i okazuje się, że to same brednie. 

PS
Muszę dopisać coś jeszcze.
Wielu z was słucha opowieści kwietnia na temat planu Himmlera i tego, że najazd islamskich imigrantów jest jego koncepcją brudnej armii.
Nie zdajecie sobie sprawy co kwiecień chce osiągnąć lansując taką tezę.
Otóż jak wiemy pierdoleń kwietnia słucha, przynajmniej tak wynika ze statystyk wyświetleń kilka- kilkanaście tysięcy ludzi. Gro z nich to wielokrotne wyświetlenia by dodać kolejny komentarz, odpowiedzieć lub poczytać nowe. Jakkolwiek na to nie patrzeć jest to jednak spora liczba ludzi szukająca odpowiedzi i wyjaśnień o tym co aktualnie się dzieje.
Tacy ludzie nie wiedzą, że wciskając im jego teorie o planie Himmlera, tak naprawdę kwiecień odwodzi ich od postrzegania faktu, że to żaden plan Himmlera, a plan żydokomuny, żydów z Izraela, żydów zajmujących bardzo wiele rządowych i urzędowych stanowisk w Polsce i całej Europie. Żydów od, których roi się w mediach, którzy urabiają was każdego dnia jak ciasto na chleb.
Merkel to przecież żydówka z socjalistyczną NRDowską przeszłością. A cała ta reszta unijnych decydentów to socjaliści żydowskiego pochodzenia. To nie Himmlerowskie czy Hitlerowskie pomioty, choć wielu z nich ma nazistowskie korzenie. To żydo-socjaliści, którzy dążą do utrzymania absolutnej władzy nad wami wszelkimi sposobami począwszy od rozbrojenia was, to jest pierwszy etap tego planu, poprzez wpuszczenie do naszych krajów niebezpiecznych islamskich terrorystów chcących wam poucinać głowy, a zatem plan ów dąży do zastraszenia was i przejęcia nad wami pełnej kontroli.
I to nie żaden plan Himmlera tylko żydokomuny socjalistycznej, która od czasów Lenina po Hitlera, Stalina, Breżniewa i całą komuszą resztę chce tylko jednego-pełnej kontroli nad wami i możliwości bezkarnego okradania was.
Kwiecień nigdy tej oczywistej prawdy nie powiedział. Dla czego zastanowiłeś się? Ano dla tego bo jest jednym z elementów tej żydo-socjalistycznej propagandy, którego zadaniem jest o tym nie mówić i mamić was dezinformacjami o jakimś planie Himmlera.
Żydostwo by zdeformować obraz rzeczywistości i by odwrócić uwagę społeczeństwa od takich prawd gotowe jest użyć każdej metody i każdej dezinformacji nawet tej najgłupszej. Żydostwo posługuje się wtedy właśnie takimi jak kwiecień, których zadaniem jest uporczywe odwracanie uwagi od najistotniejszych kwestii pozwalających ludziom przejrzeć na oczy. Dla tego za pomocą kwietnia wprowadza do obiegu jakiś plan Himmlera tworząc w głowach skołatanych widzów zamęt.
Cofnijmy się o kilka dekad. W całej Europie żydokomuna doprowadziła do całkowitego niemal rozbrojenia ludności. Zrobiła z nas bezbronnych nie zdolnych do obrony obywateli. I nie zrobił tego Himmler, ale żydokomuna.
Ta sama żydokomuna wpuściła do Europy miliony zdesperowanych wyznawców allaha, którzy tylko czekają, aż będzie ich wystarczająca liczba i będą nam ucinać głowy i strzelać przemyconą bronią. Przykład był niedawno w Paryżu. Tego nie zrobił Himmler tylko komunistyczna żydowska poprawność polityczna angeli merkel i całej tej poskomunistycznej unijnej sitwy.
Czego więcej wam trzeba napisać byście zobaczyli jak kwiecień robi wam we łbach kocioł?
Zostałeś rozbrojony przez żydów, zastraszony islamistami przez żydów, jesteś rządzony przez żydów, słuchasz żydowskiej propagandy multikulturowej w żydowskich mediach, modlisz się do żydowskiego boga, uważasz żyda jezusa za króla Polski, Hitler i Himmler przewracają się w grobach, a kwiecień wam wciska kłamstwa.
cdn.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

niedziela, 8 listopada 2015

Kity, wymysły, zmysły i urojone pomysły, czyli kolejne bredni porcje dla idiotów lubiących umysłowe aborcje :) ORAZ! dupowlaztwo politycznemu trupowi i pseudo patriotycznemu oszołomowi.

Postanowiłem od tej pory zmienić konwencję komentowania pierdolekcji kwietnia i wpadłem na pomysł, że od tej pory nie będę się rozpisywał nad poszczególnymi idiotyzmami jakie wygaduje w swych materiałach tylko po prostu bezpośrednio na tych materiałach będę dodawał napisy z uwagami by widz, słuchacz i każdy leming bezpośrednio widział na co i w, którym momencie zwracać uwagę na urojenia, wymysły i konfabulacje kwietnia.
Być może nowa konwencja dla wielu będzie trudna do zaakceptowania z prostego bowiem powodu, a mianowicie takiego, że większość NORMALNYCH ludzi nie znosi słuchania kwietnia w dłuższym odcinku czasu-wcale się im nie dziwię, a tutaj niestety będzie do tego zmuszona by przeczytać uwagi jakie napisałem.
Dzisiaj napisy, ale w przyszłości być może dodam dźwięki typu, hm... niezbyt miłego dla ucha jak piardnięcia, beknięcia, gongi, piszczałki, tłuczone szkło i tym podobne by ubarwić nimi te wierutne brednie i je jeszcze bardziej podkreślić.
Miałem zamiar nawet wstawiać w stopach swój komentarz, ale tym razem nie chciało mi się eksperymentować z narracją, co wymagało by nieco więcej czasu.
Nie wykluczam tej opcji w przyszłości.
Nimniej dzisiejsze opracowanie być może zachęci innych do podobnego zmierzenia się z tymi bredniami. To bardzo proste i nawet mniej pracochłonne niż pisanie w punktach komentarzy do poszczególnych fragmentów z podawaniem czasu wypowiadanych idiotyzmów.
Wystarczy ściągnąć dany materiał, wyedytować go w jakimś programie do obróbki filmów jak Camtasia Studio i w trakcie przesłuchiwania robiąc stop nanosić zwyczajnie napisy.
Leci szybko i można nawet wyciąć tylko jakiś idiotyzm by potem z niego zrobić krótki fragmencik z odpowiednim komem.
A więc zapraszam do oglądania i słuchania kolejnej dawki pierdołów urojonych. Dziś dwa zaległe materiały, ale nadal aktualne bo ostatnie spłodzone przez kwietnia:

1
Jak kwiecień promuje pseudo patriotycznego oszołoma:

ORYGINAŁ:

KOPIA Z NAPISAMI:
video


DO ŚCIĄGNIĘCIA LUB OBEJRZENIA W DUŻYM FORMACIE Z DYSKU GOOGLE:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtSkI0OWI4OHBzQTA,TAJEMNICE RIESE"-spotkanie z Dariuszem Kwietniem w OEO GARNIZON w Cieszynie 24.10.15

ORYGINAŁ:


ZE WZGLĘDU NA DUŻY ROZMIAR PLIKU, KTÓRY NIE CHCE SIĘ TU WSTAWIĆ MATERIAŁ DO ŚCIĄGNIĘCIA LUB OBEJRZENIA W DUŻYM FORMACIE Z DYSKU GOOGLE:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtR0h2TkpocjhFZXc

Wystąpiła mała trudność bo plik ma 137 MB a tutaj wchodzą pliki do 100MB.
Nic to chyba nie utrudni obejrzenia tego matriału, wystarczy kliknąć w linka i otworzyć go sobie w nowej karcie lub ściągnąć na dysk.
WSZELKIE PRAWA NIEZASTRZEŻONE!
Czyli jak się wam spodoba to kopiować i rozsyłać lemingom by mieli na bieżąco możliwość zwrócenia uwagi na brednie wypowiadane przez kwietnia.
Myślę, że tak opatrzony materiał jest ciekawszy do oglądania bo każdy słuchając go będzie czekał na moment wyskakujących okienek z napisami i uwagami chcąc skonfrontować swe myśli z moimi :)Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: