niedziela, 30 sierpnia 2015

ZŁOTY POCIĄG-KRYSZTAŁOWE TRUMNY-NIEZWYKŁA TECHNOLOGIA I POTWORY Z RIESE WYPRODUKOWANE PRZEZ MENGELEGO W PODZIEMIACH RIESE Z WIĘŹNIÓW Z OBOZU ZAGŁADY W AUSCHWITZ. REKTYFIKACJA ROPY NAFTOWEJ, ZAZDROSZCZĄ MI URODY, SŁAWY I CIUCHÓW!

Ewakuacja do Riese 

Komentarz Archera własciwie wystarczył by gdyby nie to, że w owym liście od tajemniczej pani Romany, być może postaci zmyślonej przez kwiiietnia jest jawne kłamstwo. 
Otóż nie było żadnej ewakuacji więźniów, ani jak to określiła "cyrku" Mengelego do Riese.
Niemcy przed nadciągającymi wojskami radzieckimi rozpoczęli przygotowania do ewakuacji obozu w Auschwitz w głąb Niemiec. Były to w 1945 roku tzw. marsze śmierci i to jest fakt, ale nie do żadnego Riese tylko w głąb Niemiec do innych obozów. Niekiedy ze względu na mróz i dużą umieralność ludzi, by przyspieszyć ewakuację gnano ludzi do wybranych stacji kolejowych gdzie pakowano ich na wagony i dalej wywożono w głąb Niemiec.
Brednie, że jakoby zapędzono więźniów z Auschwitz i cały naukowy majdan Mengelego do Riese wymyślił kwiiiecień, bo od dawna snuje bajki o prowadzeniu dalszych eksperymentów na więźniach przez Mengelego w podziemiach Riese.
I tyle w temacie.


Nawet jeśli istnieje taki świadek, co jest wątpliwe w wydaniu kwiiietnia to z cała pewnością treść tego listu jest taka sama jak wszystkie zmyślone i naciągane treści kwiiietnia. 
Kwiiiecień za wszelką cenę usiłuje przemycić w tego typu spreparowanych publikacjach słowa wskazujące na jego teorie o jakichś potworach. Zacytuję to zdanie:
Skrobała ziemniaki i opiekowała się jakimś potworem . Teraz wiem my wszyscy wyglądaliśmy jak potwory . 
Gdybyśmy mieli kopię takich listów mogli byśmy z całego kontekstu wywnioskować co świadek miał na myśli pisząc, opiekowała się jakimś potworem. 
A tak, ani świadka, ani kopi listu, a tylko pusty tekst na blogu zjeba uporczywie wciskającego nam brednie o jakichś potworach.


Nie prawda matole o kaprawych kłamliwych oczkach.
Nie uruchomiono procedur zabezpieczeń by właśnie jeszcze nie zdradzać miejsca ukrycia pociągu, który najwyraźniej jest na tyle głęboko ukryty, że nie ma obawy by ktoś się do niego dokopał. Poza tym nikogo by nie zamykali gdyby informacja o złotym pociągu okazała się prawdziwa. Bo i po co zamykać ludzi, którzy i tak nic nie wiedzą, a ciebie kwiiiiecień szczególnie bo jesteś ostatnią osobą, która coś wie i mogła by wiedzieć. Ty kwiiiecień gówno wiesz i coraz mniej będziesz wiedział z jednej prostej przyczyny. Będąc najbardziej znanym konfabulentem w regionie, ludzie zaczynają od ciebie stronić i nic ci nie mówić sensownego, bo wiedzą, że co co ci opowiedzą zaraz będzie przeinaczone, przekręcone i dorobisz do tego własną historię. 
Zamknąć to cię powinni, ale nie z racji wiedzy jaka posiadasz, a z racji szargania pamięci ofiar i historii.

Kwiiiecień ty pierdolcu, ameryki nie odkryłeś. Metod palenia zwłok w obozach było wiele. Niemcy szukali tych najefektywniejszych.
Ale by SSowiec wrzucał do dołu ze zwłokami grzebień rogowy?
Skąd takie teksty bierzesz? Może jakieś źródło bo znów ci zalatuje jakimś okultystycznym obrzędem i twoimi schizami na tym punkcie.

Łysy siwy durniu opowieści o złotym pociągu istnieją od zanim się kretynie urodziłeś. Nie jesteś pierwszym, który o tym mówił.
Poza tym dzień wcześniej pisałeś na swoim blogu, że złoty pociąg to nieprawda, a w ostatnim internetowym pierdoleniu, że to prowokacja polityczna hehe.
Jaka prowokacja? 
Sam nie wiesz w co ci ciepło. Raz tak, raz tak pierdolisz głupoty.
Już wyczułeś, że fama o złotym pociągu może być prawdziwa więc zaczynasz się podpinać pod nią i przy okazji zaczynasz wciskać, a właściwie pociskać te swoje głupoty o kryształowych trumnach i technologii o jakiej możemy pomarzyć.
Pomarzyć kwiiiecień to dobra rzecz byle nie zatracać zdrowego rozsądku.
A z tych kryształowych trumien to pewnie wyskoczą zmutowane potwory i nas zjedzą.
No i pewnie zaraz dla tej rzekomej technologii na Polskę rzucą się sąsiedzi z ościennych krajów. No cóż każdy będzie chciał się przelecieć statkiem matką do innego wymiaru poprzez portal czasoprzestrzenny na Osówce.

A tak na marginesie kwiiiecień.
Kilka lat bredziłeś o wilkołakach i tych głupotach do niczego w sumie nie dochodząc. Nie udało ci się rozreklamować regionu, co najwyżej przyciągnąłeś garstkę debili do ośrodka Rzeczka napędzając co najwyżej Mikołajczakowi klientelę na domowej roboty rosół z kury na wołowinie, po którym wszyscy jak mówiłeś dostają srania.
A ti dwóch kolesi za sprawą famy o złotym pociągu napędziło tysiące turystów i wzbudziło zainteresowanie u milionów regionem bardziej niż ty swoimi małpami na drezynie strzelającymi z pepeszy :)
Idioto cienki jesteś. Twoje wymysły tylko odstraszały turystów.
Na szczęście sprawa złotego pociągu przywróci nieco zainteresowanie regionem, które ty nieco osłabiłeś.


DODATEK 1
CZYLI SPACER PO WYDMACH I BEŁKOT PARANOIKA
No to się nasz jęzorowy eksplorator znów popisał byciem w terenie.
Patrzcie robole! Jestem nad morzem, wczoraj byłem w górach, a jutro będę na mazurach!
Bo taki jest cel robienia tych tandetnych filmów przez kwiiietnia. facet chce wam zaimponować, że jeździ po Polsce i zwyczajnie szydzi z was, że wy nie możecie.
Ale dobra, co w materiale, o tym za chwilę:
Po pierwsze kwiiiecień prostaku jak chcesz pokazywać plener to naucz się filmować. Na necie jest sporo filmów dobrze skręconych pokazujących w profesjonalny sposób nadbałtyckie wydmy i to z o wiele ciekawszą narracją.
Dorwałeś się do kamerki i na siłę teraz udajesz reportera he he. Żenua kwiiiecień.
Poza tym tracisz wątki, nie dokańczasz myśli i zapowiedzianych kwestii, co jest objawem totalnego twojego nakręcenie czyli mówiąc bardziej naukowo żyjesz nieświadom swych wypowiadanych słów poprzedzonych mętlikiem myśli.

0:10 sek. Kwiiiecień dziękuje prawie 130 osobom uczestniczącym w jego spotkaniach.
Oj kwiiiecień pięciorzy ci się w oczach, a nawet dziesięciorzy. Łatwo policzyć ile w tym roku było spotkań z tobą. Przyjmując, że na każdym było od 10 do góra 20 osób w tym z raz nieco więcej gdy dorwałeś dwóch półgłówków mieniących się patriotami z grupą nieco większą niż przeciętna ilość półgłówków przybywających na spotkania z tobą to wychodzi w sumie jakieś góra 130 no nawet 200 osób w całym roku. No chiba, źie prowadzisz tajne śpotkania w przybytku mikołajczaka zwanego śniadym.

0:30 kwiiiecień zapowiada, że postanowił iż będzie się jesienią spotykał ze swymi wielbicielami nad morzem bo jak twierdzi najwięcej tajemnic Riese wyjechało w okresie października tu nad morze.
Prawda jest pewnie taka, że skurwysyn tak sobie już nagrabił w okolicach riese, że boi się wpierdolu od miejscowych z, których ciągle robi idiotów rozpowiadając, że coraz więcej ich potwierdza jego chore opowieści. Druga prawda może być też taka i to by mnie BARDZO CIESZYŁO, że wreszcie powiadomiona Głuszycka i Walimska Policja o jego niebezpiecznych eskapadach narażających zdrowie i życie ludzkie na utratę, wzięła się za kwiiietnia i go poszukuje chcąc MAM NADZIEJĘ POSTAWIĆ ZA TO ZARZUTY, co w świetle prawa jest ich obowiązkiem urzędowym.

1:00 kwiiiecień zaczyna rozprawiać na temat złotego pociągu na punkcie, którego inni oszaleli. I tutaj nasz wielki znawca, jasnowidz i wszechwiedzący mówi, że owszem taki pociąg istnieje, ale nie tam gdzie go szukają! Tak, a gdzie w takim razie? Pewnie Niemcy zakopali go na Łebskich wydmach. Co więcej nasz jęzorowy eksploratorzyna zapewnia nas, że ów pociąg nie jest ze złota! No tak nie jest ze złota bo to tylko głupku przenośnia, co najwyżej może być ze złotem, ale i temu nasz eksplorator zaprzecza i zapewnia, że jeśli coś w nim jest to znajdują się w nim różne artefakty!
Zabrzmiało to iście tajemniczo jak na jęzorowego eksploratora przystało. Przypomina to wizytę u lichej wróżki, która zapewnia, że kiedyś znajdziesz swój skarb, a będą nim różne zaskakujące niespodzianki.
Ale za chwilę słyszymy, że te różne artefakty to po trzykroć TECHNOLOGIA, TECHNOLOGIA I JESZCZE RAZ TECHNOLOGIA!!! Co więcej o tom technologię będą się zabijać wszyscy i wybuchnie wojna!
No.... kwiiiecień objawicielu nieznanej nowiny, a jaka to technologia? Pewnie antygrawitacyjna, działa na promienie śmierci, którym ufo strzelało do rycerzy w złotych zbrojach i wilkołaczych stworów kiedy napierdalali się w Riese na miecze i promienie :))))
edgrthhjyjullk;'m,';
"> mhvfxzgr
Sorry właśnie musiałem wytrzeć ze śliny klawiaturę :)))

NAPALONY KWIIIECIEŃ FILMUJE KOBIETĘ W KOSTIUMIE NA PLAŻY
2:00 kwiecień kieruje kamerę na według niego miły akcent i co widzimy?
video
Ano widzimy jakiegoś starszego jegomościa i jakąś niezbyt urodziwą, niezbyt zgrabną niezbyt apetyczną babę w dwukolorowym kostiumie przypominającą kucharkę z nadmorskiego baru gdzie podają smażone flądry podobne do niej z resztą. No sorry jeśli kwiiiecień uznał , że to jest miły akcent i widok wart zarejestrowania to jednoznacznie stwierdzam, że kwiiiecień nie masz gustu i oglądasz się za niezgrabnymi dupami. Gdybym ja tam był to wystarczyło by mi spojrzeć kątem oka by wiedzieć, że nie ma co się oglądać w tamtą stronę bo można stracić apetyt. Ty kwiiiecień, a może tym miłym akcentem był ten starszy pan? No kwiiiecień w końcu w dzieciństwie byłeś adorowany przez miejscowego dziadygę Jareckiego, który pewnie za opowieści dziwnej treści, które rozpalały ci wyobrażenia kazał pokazywać ci siusiaka.
Dobra nie ważne co tam robił z tobą ten Jarecki. W końcu nie raz piliłeś w swych obelgach do homoseksualizmu uznając, że to będzie dla kogoś najgorszym pomówieniem, więc pewnie sam doświadczyłeś takich praktyk, więc kto wie pan w spodenkach mógł ci się skojarzyć z sytuacją jaką w dzieciństwie przeżyłeś.

2 minuta, bełkot o historii tych wydm, zero konkretów, wspomnienie złotego pociągu jakby miał coś wspólnego z tymi wydmami i atak na Pana Szpakowskiego, że nie wierzy w to co on opowiada o złotym pociągu.
No wreszcie kwiiiecień się przyznałeś, że Pan Szpakowski zakończył komitywę z tobą. A tak się koło niego skurwysynu kręciłeś, a tak się z nim afiszowałeś, ileż to było zapowiedzi wspólnych eksploracji, wspólnych akcji itd! I co? I pan Szpakowski okazał się na tyle mądry, że dał ci kopa w dupę za co teraz i na niego naskakujesz.
Za rok czy dwa pewnie zrobisz to z każdym z kim obecnie jeszcze trzymasz.
Zwróćcie uwagę na ten cały bełkot. Kwiiiecień pierdoli, ze nie wierzy w to co mówi Szpakowski, ALE HISTORIA POCIĄGU ISTNIEJE!
Kurwa co ma jedno do drugiego? To czysty bełkot bez ładu i składu.
Po żalach na Pana Szpakowskiego następuje totalny bełkot. Kwiiiecień zaczyna serię monologowania o tajemniczych budowlach na wybrzeżu, o zatopionych tajemnicach w Bałtyku, o tym CO ZNAJDUJE SIĘ TU NA TYCH WYDMACH sugerując, że w nich jest coś ukryte i nagle ni z dupy ni z pietruchy w 3:28 nagle kwiiiecień wskakuje na temat!
Na temat, że ktoś neguje istnienie obozów koncentracyjnych na terenie Polski!!!
Weźcie się w to wsłuchajcie. Toż to czysty bełkot paranoika.
Kwiiiecień nikt tego pierdolcu nie neguje, masz urojenia we łbie i jakieś negujące głosy. Musisz sam ze sobą gadać w nocy bo nikt nie neguje istnienia obozów koncentracyjnych na terenie Polski.
A o Treblince słyszałeś? Byłeś tam? O tym uczą w szkołach i nie tylko o tym obozie.
Ty kurwa zasrany historyku wymyślasz sobie w tym chorym łbie jakieś negacje dotyczące znanych faktów, a potem zza kamery rżniesz wielkiego obrońcę prawdy historycznej ty zasrańcu jeden.
A teraz
włącz koniecznie ten cały fragment od 3:30 i dobrze się wsłuchaj we wszystko i koniec tego monologu aż do 4:12.
Zauważyliście, że z tematu o negujących gnomach internetowych istnienie obozów na terenie Polski nagle debil zachwyca się pięknem krajobrazu? Słuchając słów polecam takim gnomom miałem wrażenie, że powie polecam wam pojechać do tych obozów, o których własnie skończył wątek, ale nie, kwiiiecień nagle wpada z oburzenia o zaprzeczeniach istnienia tych obozów w zachwyt nad pejzażem!
To jest proszę Państwa choroba.
Zaraz potem znów zmienia wątek brodząc w wodzie i zapowiada, że zaraz nakręci materiał na wyrzutni i wydmach i już znów dziękuje tym wszystkim, którzy przez ten sezon przyjechali i tym wszystkim, którzy od przyszłego tygodnia będą się z nim spotykać w Riese chwaląc się jaki to przekrój ludzi do niego przyjeżdża i przy okazji żaląc się, że na internecie niektórzy piszą, że przyjeżdżają do niego jakieś niewydarzone dzieci.
Nie kwiiiiecień nie niewydarzone dzieci tylko idioci nie znający prawdziwej historii o skłonnościach do łykania historycznego gówna jakie serwujesz.
Cały ten monolog to też przejaw paranoi i objaw napływającego mętliku myśli, który tłoczy się w tej jego chorej łepetynie każąc co chwila zmieniać wątki i konteksty.
Kwiiiecień mówi, że ci co piszą o jego słuchaczach w ten sposób obrażają ich. No nieprawda kwiiiecień. Ci co mówią, że do ciebie przyjeżdżają debile i głupki wcale ich nie obrażają tylko nazywają adekwatnie po imieniu, zaś ci co przyjeżdżają do ciebie by słuchać tych debilizmów obrażają samych siebie i robią kurwę z własnej inteligencji.
UWAGA!
4:49 kwiecień mowi, że obrażanie jego fanów wynika z zazdrości !!!
Mało tego, kwiiiecień stwierdza, że ci co obrażają jego fanów i jego samego
ZAZDROSZCZĄ MU JEGO URODY, SŁAWY TO JESZCZE CIUCHÓW, KTÓRE NOSI!!!

O ja pierdolę.
Słyszeliście to?
posłuchajcie jeszcze raz:

video
Ja nie wiem jak to skomentować :)
No dobra wiem.
To uroparanofrenia, czyli nowy termin w psychiatrycznej ocenie pacjenta kwiiietnia :)

5:20 marsz po wydmach z kamerą i zapowiedź, że zaraz pokaże nam wyrzutnię rakiet i inne urządzenia i oczywiście nie pokazał.
Kolejny przejaw uroparanfrenii, czyli zapomniał, że miał pokazać bo jest chory.

6:40
video
Ty kwiiiecień to jak było? Najpierw dostawaliście w dupę, a potem w dupkę?
Czyli co najpierw męskie ćwiczenia z kałachem, a potem wspólne opalanie i odpoczynek i w dupkę?
Ty cioto, toż ci się udało z tą dupką. W dupkę to ty dostawałeś pewnie pod prysznicem.
A poza tym masz się czym chwalić, że byłeś tresowany jak pies. Służba w komuszej armii to raczej powód do wstydu, a nie chwały. A naukę strzelania, obsługi broni i hartu ducha i ciała wcale nie trzeba było zdobywać w woju komuszy sługusie.

7 minuta, kwiiiecień obiecuje, że ZA CHWILECZKĘ NAWIĄŻE DO ZŁOTEGO POCIĄGU, ale jak zwykle nie nawiązuje i niczego o złotym pociągu już dalej nie mówi poza tym, że chwali się, iż jego osoba jest kojarzona z tym pociągiem, co jest oczywistym urojeniem bo nie jest kojarzony.
Kolejny dowód, że w tak krótkim materiale składa obietnice bez pokrycia i zapomina o czym miał mówić.
Kłębowisko urojonych myśli i wątków jakie z nich wyławia świadomie nie pozwala mu dokończyć zapowiedzianej kwestii.

9:40 kwiiiecień pokazuje w oddali, że tam jest wyrzutnia rakiet na, której za chwileczkę będziemy, ale oczywiście nawet i tego do końca materiału nie pokazał.
Kwiiiecień, aleśmy się naoglądali tej wyrzutni i tych zapowiadanych urządzeń i nasłuchali o złotym pociągu co niemiara!

10:29 kwiiiecień mówi, że dziś spotka się z jakimś panem co był więźniem w obozie Gross Rosen i Auschwitz, który ZAJMOWAŁ SIĘ RATYFIKACJĄ ROPY NAFTOWEJ!
Ja pierdolę według kwiiietnia ropę się ratyfikuje  :))))
Kwiecień nieuku jakbyś uważnie słuchał na lekcji chemii to byś wiedział, że ropę naftową poddaje się
REKTYFIKACJI, A NIE RATYFIKACJI
bo ta ostatnia dotyczy podpisywania umów, porozumień lub traktatów. Debilu rektyfikowany.

14 minuta. Własnie macie dowód, że jemu nie chodzi o to by pokazywać wam ciekawe miejsca bo gdyby tak było nie powiedział by słów, że osły internetowe nigdy takiego miejsca nie zobaczą na żywo. Powiedział to przy okazji filmowania wieżycy i tabliczki przy wyrzutni rakietowej.
Macie właśnie ostateczny dowód, że wszystko co pokazuje, pokazuje by wam zagrać na nosie, że on bywa w tych miejscach, a WY OSŁY NIGDY NA ŻYWO TEGO NIE ZOBACZYCIE.
Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji tego kretyna?
To naciągacz i wyłudzacz kasy sprzedający wam zwyczajny kit wszędzie gdzie się da.


Konkludując, prostacki materiał obliczony na zaimponowanie internetowym osłom do, których zaliczasz się Ty, Ty, Ty i setki takich jak Ty i ja. Czyli nie chcesz być osłem przyjedź na spotkanie z kwiiietniem wpłać kilka dyszek, a kwiiiecień zdradzi ci wszelkie tajemnice i pokaże miejsca jakich nikt nie widział...
Koniec dodatku 1


DODATEK 2
REAKCJA KWIETNIA NA KOBIETĘ NA PLAŻY ZDRADZA NADPOBUDLIWOŚĆ SEKSUALNO-WYOBRAŻENIOWĄ.
Po dłuższym nocnym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że kwiiiecień to niedojebany erotoman.
Przeanalizowałem jeszcze raz ten fragment jego wypowiedzi:
video
I doszedłem do wniosku, że musi być jakimś kurwa jebanym niewyżytym erotomanem skoro na widok kobiety w kostiumie kąpielowym od razu kieruje na nią kamerę i komentuje podjaranym głosem. "ooooo, nooo właśnieee, oooo," Taka reakcja to dowód, że kwiiiecień jest nadpobudliwy i pół naga kobieta w miejscu ODOSOBNIENIA staje się dla niego nagle obiektem obserwacji i komentowania.
Po tym krótkim fragmencie stwierdzam, że musi podobnie reagować na przydrożne kurwy, i wszelkie inne kobiety znajdujące się w podobnych okolicznościach.
Pamiętacie jak opowiadał, że wiele informacji historycznych ma od prostytutek?
Idę o zakład, że te kurwy wzbudzały w nim podobne emocje co ta kobieta na plaży.
Już sobie wyobrażam co musi jebany erotoman czuć gdy widzi na przykład samotną kobietę lub dwie koleżanki wędrujące na szlaku.
Co myśli i czuje?
Właśnie dokładnie to co zaprezentował tam na plaży.

I postscriptum.
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/tajemnicza-zbrodnia-na-dolnym-slasku,150806.html
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/krapkowice-po-smierci-15-letniej-wiktorii,527081.html

I wiecie co?
Tak sobie właśnie myślę, że skoro ta łysa pała jeździ po całym kraju i kręci tak chujowe materiały, to może celem tych podróży wcale nie jest przybliżanie ludziom historii tylko zabawa w samotnego łowcę samotnych kobiet?
Z historii seryjnych zabójców wiemy, że większość z nich właśnie tak jak kwiecień przemieszczała się po całym kraju i dla tego długie lata nie była uchwytna.
No bo do kurwy nędzy czy ktoś kto chce pokazać ludziom nieznane miejsca ograniczał by się do tak prostackich materiałów bez merytorycznego przygotowania jak to robi kwiecień?
Za tym musi stać coś innego poza chęcią zaimponowania internetowym osłom, że on może tam być, a oni nie....///


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
wtorek, 25 sierpnia 2015

Wielkie otwarcie wrót, testament Hitlera, czyli powrót uporczywych urojeń.

Złoto Wrocławia a tajemnice Riese 

Durny jesteś kwiiiecień. Celem rozdmuchania całej tej afery z tym pociągiem tych dwóch kolesi jest wyciągnięcie kasy od rady miasta i wszystkich innych, którzy ujawnili ich nazwiska. Dwóch kolesi wpadło na pomysł by ogłosić, że wiedzą gdzie jest tajemniczy pociąg. Jak wiadomo długo anonimowi nie byli. Ktoś ich ujawnił, ktoś ich teraz niby straszy i ktoś za to beknie. Taki był cel całej tej afery.
A pociąg ja stał tak stoi nadal w miejscu, o którym nikt nie ma pojęcia.
Poza mną oczywiście..../
A co do tego otwarcia wrót...
No cóż widać kwiiiecień, że masz manię prześladowczą na punkcie testamentu Hitlera i planu Himmlera.

Mrok Riese 

Kwiiiecień wymyślasz takie bajki po prochach czy jakiejś gołdzie?
Jedno co jest prawdziwe w tym wpisie to, że jesteś kretynem.


Fragmenty z weekendu w Riese 20-23 sierpnia 2015
Skomentuję tylko sam początek do 12 sekundy.
Kwiiiecień nikt cię nie kojarzy z żadnym pociągiem, ale z małpą strzelającą z pepeszy do Rosjan jadącą na drezynie tak. Z wilkołakiem co zajrzał do studni do, której cię koledzy wrzucili mając polewkę ze miejscowego głupka, też. I kojarzyć cię będzie każdy z..... mógłbym wymieniać kilka godzin, ale z jednym będziesz na pewno kojarzony, z setkami skurwiałych komentarzy na blogu krośnieńskiego pierdolca pokazujących prawdziwą twoją kurewską naturę.
Resztę o tym żałosnym występie napiszą czytelnicy w komentarzach.
Acha...
Jesteś skończonym nieukiem i debilem i nie znasz faktów.
Josef Mengele nie składał żadnych ofiar w tym obozie. To były eksperymenty naukowe według przekonania Niemców, które nijak się mają do tych bredni jakie wciskasz od kilku lat.
Dla nie znających historii napiszę tylko, że na przykład Niemcy dokonywali przeszczepów poszczególnych organów pobieranych od jednych ludzi i wszczepianych drugim. Często te organy były zarażone różnymi chorobami. Sprawdzano czy się przyjmą w zdrowym ciele. To samo robili z kończynami. Nie istnieją ŻADNI ŚWIADKOWIE opowiadający, że jakoby Niemcy dokonywali przeszczepów kończyn zwierzęcych ludziom.
I już zupełnie na koniec kwestia dotycząca bredni twoich kwiiiecień z poprzednich materiałów. Nigdy nie odbywały się żadne tajne procesy Norymberskie, na których jakoby zeznawali tacy świadkowie jak twoja urojona fikcyjna postać Josefa Bartnika!
Wielu ocalałych więźniów z obozów koncentracyjnych, którzy ocaleli z tego piekła dostało szmergla. Ci ludzie opowiadali niedorzeczności nie mające pokrycia w faktach i nie mające potwierdzenia w zeznaniach zdrowych ocalałych. Ty kurwo z tego robisz prawdę. I tańczysz w swym chocholim tańcu nad tragedią tych ludzi.
Reszta w komentarzach panowie.

PS
Muszę jednak dopisać pewną rzecz.
W 12:59 kwiiiecień skurwysyn pierdoli, że ja, wymieniając moje nazwisko, jakoby neguję, że w tym obozie więźniowie dostawali liche wyżywienie!!! Kwiiiecień ty kurwo jebana ja NIGDY W TYM TEMACIE NIGDZIE SIĘ NIE WYPOWIADAŁEM, NIC NIE NEGOWAŁEM!!!
Ty skurwysynu jebany wkręcasz mnie w kolejne kłamstwo za co z wielką chęcią obił bym ci pysk, ale i nie tylko za to bo za całokształt szmacenia pamięci umęczonych w takich obozach.
Ty kurwo pierdolona zgrywająca wielkiego przejętego zbrodniami Niemców. Ty jesteś zerem nie mającym prawa zabierać się za takie tematy! Ty jesteś hochsztapler[ler skurwysyn udający przewodnika i znawcę tematu, i cały ten temat wykorzystujesz wyłącznie dla osobistego poklasku, a nie dla idei głoszenia prawdy.
Niech ja cię spotkam...../


DODATEK
MATERIAŁ O GROSS ROSEN
Z, KTÓREGO DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O MIEJSCACH JAKIE POKAZAŁ KWIIIECIEŃ.
PROSZĘ SKONFRONTOWAĆ TO CO MÓWI IDIOTA KWIIIECIEŃ Z TYM CO JEST WIADOMO OFICJALNIE NA TEMAT TEGO OBOZU.
Kwiiiecień nie wie o tym obozie nic co jest oficjalnie wiadomo. Jego materiał nie umywa się w stosunku do tego co polecam. Brednie na temat żywienia więźniów zwłokami ciał innych więźniów to jest szczyt absurdu. Nigdzie nikt takich informacji nie zeznawał. Gdyby było to prawdą to takiej prawdy nie dało by się ukryć nigdy. A tu raptem wyskakuje kwiiiecień z taka teorią?!
Przed wyzwoleniem do obozu przywożono więźniów z innych obozów przed nadciągającym frontem Rosyjskim. I dla tego pod koniec było w nim więcej więźniów niż zwykle.
Obóz był nastawiony jak wynika z filmu na wyniszczenie ludzi i wykorzystanie ich do pracy w kamieniołomach z, których pozyskiwano granit potrzebny do budowy dróg i innych budowli.
Murowane koryta były miejscem mycia warzyw potrzebnych do przygotowywania cienkich zup, zaś piec w, który kwiiiecień twierdził, że palono więźniów służył służył faktycznie do palenia ciał i był krematorium polowym. .
100% debili przyklaskujących kwiiietniowi nie zna nawet tak oficjalnych faktów jakie są w tym materiale.
Na filmie macie konkretnie opowiedziane czym były murowane koryta, uschnięte drzewo i ten piec z kominem. Tego wam kwiiiecień w tak przystępnej formie nie powie bo jest debilem.
Gdyby nim nie był opowiedział by to własnie tak i nawet jeśli znałby nieznane fakty umiał by je wpleść w to co powinien właściwie przekazać.
Chodzi mi o ubogą formę przekazu kwiiietnia w stosunku do zwięzłej i jasnej formy dającej o wiele większe pojęcie o tym obozie jaka jest na tym materiale.

PS
Polecam kolejny materiał o tym obozie nagrany profesjonalnie i zawierający informacje o miejscach w nim jakich nie zna kwiiiecień i nie opowiada.
Zwróćcie uwagę jak łatwo, mając wiedzę szczegółową, a nie tak jak to bydle szczątkową, można skręcić porządny dokument i podać garść najważniejszych informacji w FORMIE skondensowanej.
kwietniowe dukanie i mamrotanie nawet się nie umywa do tej narracji:


DODATEK 2
WEDŁUG ZJEBA Z GŁUSZYCY W GROSS ROSEN BYŁO SKOSZAROWANYCH PONAD 120 TYSIĘCY LUDZI W PEWNYM MOMENCIE. Kwiecień mówi o tym na samym początku pierdolenia w 0:30 sekundzie.

NAOCZNY ŚWIADEK, KTÓRY PRZEŻYŁ POBYT W OBOZIE GROSS ROSEN MÓWI CO INNEGO. MÓWI, ŻE NAJWIĘCEJ BYŁO 110 TYSIĘCY LUDZI, ALE W OŚWIĘCIMIU.
Kliknij teraz w link i posłuchaj prawdy:
https://youtu.be/bA2fjjzwCvY
lub włącz ten materiał od 59:04

A TERAZ WŁĄCZ TEN SAM MATERIAŁ OD 1:00 GDZIE SWIADEK MÓWI, ŻE Z GROSS ROSEN PRZYJECHAŁO DO INNEGO OBOZU W HERCBRUCKU 1500 LUDZI.

Wychodzi na to, że Gross Rossen nie było by w stanie pomieścić 120 tysięcy ludzi. 
Różne źródła nie podaja takich liczb jakie podaje kwiiiecień. Przez cały okres istnienia obozu Gross Rosen przewinęło się w sumie 125 tysięcy ludzi, a nie jak mówi kwiiiecień jednorazowo w nim przebywało. Przebywało pod koniec wojny 110 tysięcy, ale w Oświęcimiu, a nie 120 tysięcy w Gross Rosen.

Ogólna liczba więźniów w obozie Gross-Rosen i jego filiach - wg stanu na dzień 1 I 1945 r. wynosiła 76.728 osób, w tym 51.204 mężczyzn i 25.524 
Nigdzie nie ma informacji by jednorazowo w Gross Rosen przebywało 120 tysięcy więźniów jak podaje ten pajac. 
Niby drobiazg, a jednak pokazuje jak kwiiiecień nawet podczas podawania tak istotnych faktów gówno wie.
Który to już raz gdy przekręca fakty i albo dodaje liczby, albo odejmuje? Nikt nie policzy.
Przez takich skurwysynów jak kwiiiecień za 20-50 lat na necie zjeby będą się spierać czy było 70 tysięcy, 110 tysięcy czy 120, a może 500 i w końcu w, którym obozie lub podobozie.
I tym sposobem w opini publicznej zaczynają krążyć nieprawdziwe dane, informacje, fakty, które przemieszane z prawdziwymi skutecznie zniechęcać będą kolejne pokolenia do nauki historii. Młodzi ludzi pomyślą, że nie warto się jej uczyć skoro źródła są tak rozbieżne i mówią co innego. I nikt nie będzie pamiętał, że większość tych rozbieżności jest zasługą takiego łysego jebanego chuja z Głuszycy, który w latach 2010-2015 pierdolił bzdury fałszując obraz historii.
Polecam cały materiał i drugą część, która wyświetla się obok też.

DODATEK 3
WEDŁUG KWIIETNIA NIEMCY MIELI PROJEKT KARMIENIA LUDZKIM MIĘSEM WIĘŹNIÓW.

Forma przekazywania informacji przez kwiiietnia, już pomijając czy prawdziwych czy zmyślonych i tak wypada prostacko i bardzo prymitywnie w konfrontacji z forma wszystkich bez wyjątku materiałów dokumentalnych jakie sa na internecie dotyczących nie tylko obozu w Gross Rosen, ale innych miejsc jakie kwiiiecień pokazuje i o nich opowiada. Wystarczy porównać jak to zrobiłem w dodatkach materiał kwiiietnia z materiałami poniższymi. Z materiału kwiiietnia żaden głupek nie dowie się szczegółów, ani faktów poza wtrynionymi z dupy informacjami wyssanymi z palca jak mówię w prostackiej formie.

Na przykład kwiiiecień mówi, że w Gross Rosen dochodziło do aktów kanibalizmu co jest nieprawdą.
kwiiiecień mówi m/w 14 minucie, że niejeden więzień utopiony w takim korycie gdzie przyrządzano posiłki lądował w kotle i więźniowie nie mieli pojęcia, że jedzą towarzyszy. Dalej kwiiiecień TWIERDZI, że był nawet projekt Niemiecki, żeby ciała więźniów pożytkować jako dodatek do jedzenia dla więźniów. To również jest nieprawdą.
A jaka jest prawda.
Prawda jest taka, że do ubogich warzywnych zup niekiedy dodawano kostkę masła na porcję zupy dla kilkuset więźniów lub o czym mało kto wie mięso padłych koni.
Gdyby było jak twierdzi kwiiiecień, że ciała więźniów były dodawane do posiłków to z całą pewnością nie zdołano by tego ukryć.
Są jednak podejrzenia, że w Oświęcimiu dochodziło do aktów kanibalizmu, ale i na to nie ma wiarygodnych dowodów.
Są na internecie dwa materiały, które o tym mówią.
W pierwszym zeznaje  Stanisław Hantz i opowiada, że w Gross Rosen nie dochodziło do dodawania ciał ludzkich do jedzenia:

Od 35:52
https://youtu.be/CLIji6ttA5E?t=2032

Świadek zeznaje, że nie ma wiarygodnych dowodów na jakiś kanibalizm w Gross Rosen, ani w Oświęcimiu.
Ale ten sam świadek w 35:38 opowiada, że słyszał jak pracownik instytutu higieny powiedział, że Niemcy badali mięso. Ów pracownik stwierdził, że nie wiedział jakiego jest pochodzenia czy ludzkiego czy nie.
I to jest jedyna poszlaka mogąca wskazywać, że faktycznie ludzkie mięso było wykorzystywane do karmienia więźniów.
Ale, ale!
Ludzina jest mięsem specyficznym o czym opowiadają na przykład podróżnicy i żeglarze, którzy w pewnych okolicznościach zmuszeni byli takie spożywać. Dla tego jeśli ludzkie mięso było by dodawane do posiłków w Gross Rosen lub gdzie indziej to po pierwsze ci co je dodawali na pewno by o tym powiedzieli innym lub smak jedzenia wydał by się więźniom podejrzany.

Załóżmy jednak, że istnieją zeznania świadczące o wykorzystywaniu ciał ludzkich do karmienia innych więźniów.
W jakiej więc formie należało by taką informację przekazać?
Ano najpierw warto było by zebrać takie zeznania lub wskazać źródła takich zeznań. I dopiero wtedy wysnuć odpowiednie wnioski.
W przypadku kwiiietnia mamy do czynienia z suchą nie popartą dowodami, ani poszlakami opowieścią, że jakoby kapo topił w korycie do płukania warzyw więźnia ŁAPIĄC GO ZA KUDŁY jak stwierdził kwiiiecień, a ten potem LĄDOWAŁ w zupie.
Forma przekazu kwiiietnia jest na wskroś prostacka i pozbawiona jakichkolwiek cech empatii z męczonymi więźniami nie mówiąc o szacunku, którego trudno się doszukiwać w stwierdzeniu łapał za kudły.

I ta Głuszycka szmata na tym materiale wypowiada moje nazwisko w kontekście, że to ja nie mam szacunku dla pomordowanych?
Kwiiiecień to paranoik, który jest niedouczony, a jego wiedza jest bardziej powierzchowna niżby się niejednemu debilowi wydawało, który mu przyklaskuje.

DODATEK 4
Znalazłem materiał z obozu w Gross Rosen na, którym opowiada narrator jak zupy z warzyw były okraszane czasami kostką masła lub połówką padłego konia
https://youtu.be/tr57HYr460s?t=662
Włącz od 11 minutyKoniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

sobota, 22 sierpnia 2015

CZARNE SŁOŃCE-Dobrze skonstruowana bujda musi opierać się na elementach prawdy-prawdziwe fakty muszą tworzyć filary wokół , których to kłamstwo się rozsnuwa.

Prosty Hutmen to człowiek, który jako jeden z nielicznych zadał sobie trud zweryfikowania tego co pierdoli dariusz kwiiiecień w swej pseudo historeyczno-eksploracyjnej karierze.
Zanim jednak to zrobił nie był mi przyjaźnie nastawiony, co zaskutkowało krótkim spięciem między nami i wymianą ostrych przycinków. Mimo to przyznaję - zanim Prosty Hutmen zorientował się, że nie jestem stroną godną wartą z jego strony docinek- po pobieżnym przesłuchaniu kilku jego opowieści na YT uznałem, że gość gada z wielkim sensem. Duży zasób słów, ciekawie konstruowane zdania i przede wszystkim dobre merytoryczne przygotowanie do tematu, którym akurat się zajmuje. Sprawia to, że z przyjemnością go słucham i odkąd poznałem słucham regularnie.
Po pewnym czasie Prosty Hutmen zapoznał się z bredniami kwiiietnia i wycofał się ze sprzeczki ze mną przepraszając za niefortunny atak.
bardzo mnie to ucieszyło, bo od razu wiedziałem, że to zbyt inteligentny facet by być zwolennikiem kwiiietnia. Na koniec wymieniliśmy uprzejmości i nasza niefortunna sprzeczka o tego debila się zakończyła.
Piszę o tym bo tutaj na blogu jakiś anonimowy czytelnik podesłał linka do gooogle+ Prostego Hutmena, który udostępnił jakiś materiał kwiiietnia nie wiedząc o nim zbyt wiele, dodając zobaczcie kolejny zwolennik kwietnia. Oczywiście długo nim nie był gdy dogłębnie się zapoznał z bredniami kwiiiietnia i poddał je weryfikacji jak choćby dziś podsumowując zgrabnie działalność kwiiietnia słowami jakie widzicie w tytule.
I to jest 100% prawdy o tym co i jak mówi kwiiiecień.

CZARNE SŁOŃCE
Dobrze skonstruowana bujda musi opierać się na elementach prawdy-prawdziwe fakty muszą tworzyć filary wokół , których to kłamstwo się rozsnuwa.

Pozdrawiam Prostego Hutmena, a wszystkim, którzy zachwycają się pseudo pozorowaną wiedzą dariusza kwiiietnia życzę podobnej trzeźwości umysłu i zadania sobie trudu weryfikacji tego co mówi to aprilowe kłamliwe i chore bydle.


DODATEK 1
Jest okazja by przedstawić mądrości kwiiietnia i jego osobowość w pigułce.

Zima w sierpniu lub wrześniu 2014
Nawet siły natury udowadniają kwiiietniowi, że kłamie i zmyśla.

Sikorski jest "Piłszudczykiem" a Anders jest "endenowcem" ...... "watykanowcem"
A kwiecień jest denowcem, słowo pochodzi od określenia dna, dna.

Dariusz Kwiecień wcieleniem Adolfa Hitlera
No tak, nie ma co przeginać pały, bo człowiek zeświruje do końca.
Kwiiiecień a więc wszystko jeszcze przed tobą. Zawsze możesz jeszcze bardziej ześwirować.

Ukraińskie hordy na Wschodzie Polski
Takie wieści tylko w TV-aprillos.

Szwy na dnie oka, a sprawa katowicka
Niektórych bredni nawet nie idzie normalnie skomentować. Poddaję się.

Riese = zakrapiana rzeczywistość
No tak jak się jest po odwyku to łatwo zapomnieć o starych dobrych czasach.

Dariusz Kwiecień jest chroniony przez aurę składającą się z aury 666 SS-manów, a on jest wcieleniem gauleitera z terenu Francji.
A tutaj nieco dłuższy komentarz. Materiał dobitnie pokazuje, że kwiiiecień żyje w świecie urojonych lęków przed atakami magicznymi i rzucaniem na niego klątw. To co powiedział było kierowane do tych w jego mniemaniu, co atakują go klątwami i obliczone na ich zniechęcenie.
Podobne zachowanie wykazał niedawno w materiale nagranym z Grzegorzem Chałubińskim pod ringiem na sali treningowej gdy to przebrał się za karatekę odziewając w czarne groźnie wyglądające kimono zapowiadając organizowanie treningów karate. Zobaczcie to pajacowanie i szpan na kimono:
Celem tego nagrania również było przestraszenie potencjalnych napastników tym razem nie mentalnych tylko fizycznych.
Tak więc mamy karatekę, którego chroni aura 666 ss-manów.
Strach się zbliżać!

Dariusz Kwiecień ma szerokie kontakty z osobami z wysokimi tytułami profesorskimi.
Nie tylko dzwonią do niego profesory, ale i piszą z całego świata setki tysięcy listów!
No koment.

Gwiazda Armii Czerwonej - pentagram na choince
Fakt, że gwiazda na choinkę jest niemal identyczna z ruską gwiazdą, albo na odwrót. Niemniej trąci tu rusofilią aż nadto.

Eksperymenty Klausa Barbiego i dr Josefa Mengele
Jedna z setek bredni wypowiadanych przez Dariusza Kwietnia. Dla niego każdy fort lub niewiadoma ruina budowli była miejscem, albo kultu, albo prowadzenia eksperymentów.

Człowiek z Lebensbornu (ur. 1934)
I kolejna opowiastka jedna z setek o rzekomych świadkach, których nikt poza kwietniem na oczy nie widział.


Wszystkie materiały są z kanału
 https://www.youtube.com/channel/UCB2ncyrwRGQuz88Bedj8JEA/videos
Szkoda, że autor zrobił ich tylko tyle bo o idiotyzmie kwiiiietnia najlepiej świadczą jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu, bo i tak nigdy nie mają uzasadnienia w poprzedzających i następujących bredniach.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
niedziela, 16 sierpnia 2015

kolejny stek bredni urojonych i niepotwierdzonych wymysłów oraz, wkręcanie się w otoczenie Stanisława Gabrysia udając normalnego.

Zacznę od najnowszej prelekcji, a na temat komitywy z panem Gabrysiem napiszę w dalszej kolejności.

Dariusz Kwiecień Audycja LIV 


kwiecień zaczyna swe pierdolenie od tego, że dowodów na to co mówi są setki i dziesiątki.
Nieprawda, nie ma na to co mówi żadnych, poza tymi ogólnie znanymi faktami, które czasem wplata w swe brednie dla podniesienia wiarygodności i pozorowania znawstwa historii.
NIEMCY NIE PROWADZILI ŻADNYCH GENETYCZNYCH BADAŃ.
Zapamiętajcie to sobie wszelkie matoły. Owszem prowadzili masę innych, ale nie genetycznych. To urojenia i wymysły kwiiietnia obliczone na zbudowanie teorii wyprodukowania mutantów genetycznych będących połączeniem ludzi i zwierząt. Nic takiego nie miało miejsca w czasie IIwś i nie ma na to NAJMNIEJSZYCH DOWODÓW. Są dowody na badania chemiczne, bakteriologiczne, eugeniczne i całą masę innych okrutnych wykonywanych w obozach koncentracyjnych, ale powtarzam nie GENETYCZNYCH do chuja.
10 oczywistych znanych odpowiedzi na 10 pytań jakie wszyscy wiemy:
1 ilu lekarzy uniknęło odpowiedzialności za swe zbrodnicze praktyki? Oczywiście cała masa i do tego nie potrzeba kwiiietnia by każdy to wiedział.
2 czy przeprowadzano eksperymenty eugeniczne-transplantologiczne? Oczywista oczywistość, że tak i wszyscy to bez tego łysego huja wiemy.
3 Czy pracowano nad hybrydyzacjom i czy pracowano nad próbami łączenia genów ludzkich i zwierzęcych? ODPOWIEDŹ BRZMI NIE, a to, że kwiiiecień pokazuje książkę twierdząc, że w niej jest na to dowód jest kłamstwem obliczonym na to, że nikt jej nie przeczyta i nie sprawdzi.
4 czy prowadzono eksperymenty na kobietach i dzieciach? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK i to wiemy bez pierdoaudycji łysej skurwieliny.
5 Czy Niemcy zajmowali się pracami nad psychologią i parapsychologią? Oczywiście, że tak nad psychologią, ale nie nad parapsychologią bowiem ta dziedzina była jedynie płaszczykiem poszukiwania starych zapisów, w których Niemcy poszukiwali informacji o dawnej zaawansowanej cywilizacji i jej spuściźnie technologicznej-to tak w skrócie.
6 Czy Niemcy próbowali podważać teorie Freudai Niczego w obozach koncentracyjnych? OCZYWIŚCIE NIE! Niemcy nie mieli czego podważać bo sami czerpali wiedzę z ich prac jak też z prac Younga i wielu innych psychoanalityków ówczesnej epoki.
7 Czy Niemcy dopuścili się zbrodni behawioralnych? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK i wszyscy wiemy, że Niemcy dokonywali masy eksperymentów poddając ludzi okrutnym doświadczeniom badając ich reakcje na bodźce i do tego żaden łysy pseudo historyk nie jest nikomu potrzebny by to wiedzieć.
8 Czy Niemcy pracowali nad wpływaniem na zachowania ludzkie za pomocą psychologii i filozofii - TAK, bowiem Niemcy wpajali w społeczeństwie trędy myślowe i zachowawcze warunkując tym samym zachowania calego narodu wobec na przykład innych, i do tego by to wiedzieć taka łysa pala nam nie jest potrzebna.
9 Ile było obozów koncentracyjnych na terenie Polski? Według kwiiietnia na dziś dzień przeszło 3 tysiące, a jeszcze nie tak dawno mówił, że 5 tysięcy. OCZYWIŚCIE NIE. W Polsce było mówiąc precyzyjnie w sumie 9 tysięcy obozów koncentracyjnych i podobozów, a jeśli ktoś woli wiarygodne źródło na ten temat, a nie bełkot rozmijający się w liczbach to tutaj: http://sciaga.pl/tekst/52516-53-obozy_koncentracyjne_w_polsce
10 ile było miejsc kaźni i zbrodni na terenie Polski? Według łysego chuja przeszło 3.5 tysiąca. OCZYWISTA NIEPRAWDA. Było ich dziesiątki tysięcy, ale łysy chuj nie wie co to jest miejsce kaźni i zbrodni i czym one były. Łysy chuj uogólnił wszystko do dwóch określeń bez różnicy.
11 Czy Ślązacy czy Czesi i inne nacje współpracowały z Niemcami. OCZYWIŚCIE TAK i wiemy to nie dla tego bo nam kwiiiecień to powiedział, ale dla tego bo się o tym uczyliśmy.
12 Czy Ukraińcy, Litwini, Łotysze stanowili załogi w obozach koncentracyjnych? TO TEŻ WIEMY BEZ KWIIIETNIA, ŻE TAK!
Koniec pytań.
 Tak łysy chuj o kaprawym wyrazie mordy zgrywa historyka i buduje swój autorytet w oczach debili z internetu.
Bierze książkę i czyta, że w obozach koncentracyjnych na przykład dokonywano eksperymentów behawioralnych. Potem włącza kamerę i pierdoli NIKT NIE ZAPRZECZY, ŻE EKSPERYMENTY BEHAWIORALNE BYŁY PROWADZONE PRZEZ NIEMCÓW!
A w komentarzach potem: panie darku świetna robota super audycja tylko pan zna prawdę itp debilne komentarze.
Idziemy dalej-pytania dodatkowe:
13 czy w okolicy Walimia, Rzeczki, Głuszycy, Sierpnicy były kopalnie, złota, niklu, chromu, srebra? TAK BYŁY I WIEMY O TYM NIE OD KWIIIETNIOWEGO DEBILA TYLKO Z PODRĘCZNIKÓW HISTORII.
14 Czy na terenie Dolnego Śląska prowadzono gigantyczne prace górnicze? TAK, MOŻE NIE GIGANTYCZNE, ALE LICZNE I TEŻ O TYM WIEMY Z HISTORII TYCH ZIEM, A NIE OD DEBILA O OCZACH PSYCHOPATY.
15 Czy na terenie DŚ dochodziło do tajemniczych zabójstw i okaleczeń? TAK DO ZABÓJSTW TAK TO TEŻ WIEMY Z HISTORII, ALE CZY DOCHODZIŁO DO JAKICHŚ OKALECZEŃ? UUUUU widzę tuuuuu nawiązanie do okaleczeń jakiejś chupakabro-kołaka!!! To kretyn wplata takie brednie w fakty znane i oczywiste jak zabójstwa.
---
Tym razem koniec pytań.
Idźmy dalej.
A dalej jest mowa trawa o tym byście sami sobie latali po muzeach, antykwariatach, archiwach i sobie udowadniali to co mówi kwiiiecień. Bo kwiiiecień powiedział, że nic nikomu na talerzu nie poda!
HISTORIA SZEWACHA WEISSA WEDŁUG KWIIIETNIA od 5 min.
Pisałem juz o tym w jednym z wcześniejszych wpisów. Kwiiiecień twierdzi, że ojciec Szewacha oddał go do ochronki w Głuszycy za co Szewach nienawidził ojca. Powiem krótko i zwięźle to co pierdoli ta łysa spierdolina jest bzdurą. Dostępne źródła mówią całkiem coś innego i nie potwierdzają tego. A jak było naprawdę można wywnioskować z dostępnych materiałów jak z choćby tego:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/731911,szewach-weiss-honorowy-obywatel-walbrzycha,id,t.html?cookie=1 i tych w poprzednich tematach.

Bredni na temat Josefa Bartnika KOMENTOWAĆ NIE BĘDĘ szkoda czasu. Każdy rozumny słuchacz wyłapie debilizmy śmierdzące urojeniami łysej pały. I każdy wie kto się interesuje historią, że Procesy Norymberskie nigdzie nie mówią o jakimś świrze opowiadającym tego typu głupoty jakie wciska kwiiietniowa spierdolina.
Reasumując, masa kitu i głupot pomieszanych z wiedzą książkową, której łysa pała o oczkach psychopaty i nawiedzonego świra nie potrafi przekazać w spójnej formie bez przeinaczeń i bez niegramatycznego bełkotu.


12 oraz 13 września spotkanie w Muzeum Broni i Militariów


Skomentuję to krótko.
Nie wiem jakich kłamstw i oszczerstw pod moim adresem musiał użyć kwiecień by utrzymać komitywę z panem Stanisławem Gabrysiem, którego przed nim ostrzegałem.
Nie wiem czy pan Gabryś zadał sobie trud zapoznania się z chorobą kwietnia i jego skurwysyńskimi pomówieniami na internecie. O kłamstwach historycznych i chocholim tańcu nad pamięcią nazistowskich ofiar nie wspomnę bo to oczywiste wydawało by się, że powinien.
I, albo pan Gabryś jest nadal tego wszystkiego nieświadomy, albo jest głupi.
Do pana Gabrysia zwracam się bezpośrednio.
Panie Gabryś czyś pan zgłupiał do reszty by zadawać się z takim skurwysynem?


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

środa, 12 sierpnia 2015

Twardziel w krótkich spodenkach vs zimna woda, czyli zachrypnięty idiota narażający życie bandy frajerów skrajnie nieodpowiedzialnych. SZUKAMY DLA KWIETNIA MĄDREGO, ŚLICZNEGO I PIĘKNEGO CHŁOPCA!

Powiem tak, obejrzałem ten materiał z niedowierzaniem, że można być takim idiotą!

Weekend w Riese Rzeczka 7 do 9 sierpnia 2015


00:00 do 1:26
Nasz dewastator, który sam nie raz dopuszczał się dewastacji terenu i miejsc pod ziemią/sam o tym pisał w ostatnich 5 latach kilkakrotnie/ struga wielkiego obrońcę krajobrazu i przyrody. A wystarczy przypomnieć sobie jak sam pisał, że w niejednej sztolni coś wyrwał ze ściany niby by to ochronić przed kimś innym by tego nie wyrwał :)))
Nasz wielki stróż eksplorator ma na koncie niejedną dewastację o czym w środowisku dawnych przyjaciół, których ostatecznie opluł i pomówił o rożne rzeczy, wiadomo.
Dziś zachrypnięte bydle stoi nad jakimś przekopem i struga jebany wielce zatroskanego, że ktoś gdzieś coś nakopał i zdewastował. Ale gdy to on robi nielegalnie, o czym sam z resztą własnie mówi to wszystko w porządku? Słyszycie wyraźnie, że chwali się swoimi nie pokazywanymi eksploracjami. Zaraz, jakimi eksploracjami? Przecież ten kołtun nie może mieć na żadne legalne eksploracje zezwolenia.
A jednak się nimi chwali. A więc czym ten kołtun się różni od tych, których nazywa pseudo eksploratorami?

1:26 do 5:42
No tutaj mamy szczyt debilizmu jaki można sobie wyobrazić.
Już pomijam fakt, że kretyn wlazł w swych butach zamiast w przygotowanych innych starych przeznaczonych na zmarnowanie i w krótkich spodenkach do lodowatej wody, co ani chybił musiało doprowadzić go do zaziębienia, co słyszymy na filmie, i mogło skończyć się poważnym skaleczeniem nogi.
Dobra niech będzie, że kretyn uważa, że szkoda neoprenu czy innego kombinezonu, ale w krótkich spodenkach? Byle belka czy kawałem skały, albo inny zadzior i ma ranę jak się patrzy. Już nawet zwyczajne długie spodnie były by ochroną przed obtarciami jeśli już.
Ale to nic, mały pikuś.
Sztolnia grożąca zawaleniem, podmokłe belki, wiszące stemple i ściany mogące w każdej chwili się obsunąć i zabić pal sześć tego kretyna, ale kogoś innego.
Ale to jeszcze mały pikuś.
Sztolnia zalana, nie wiadomo co jest pod wodą, a ten kretyn lezie z ludźmi po gruncie w, którym przecież mogą od czasów wojny tkwić niewypały. Tak, niewypały, które dopiero teraz mogły by stać się niebezpieczne ze względu na postępującą korozję.
Wiele lat mogły tkwić i być deptane przez jemu podobnych, a nawet jego samego, aż pewnego dnia przy niefortunnym nadepnięciu mogły by eksplodować.
Ktoś pewnie powie, etam na pewno sztolnia była przeszukana przez wojsko wykrywaczami?
Mogła.
Ale zawsze istnieje ryzyko, że coś się ostało, że coś zostało wymyte ze ściany i obsunęło się na dno i co wtedy baranie łby?
Jakim kurwa trzeba być frajerem by iść za tym pierdolonym skurwysynem bez kasku i ochrony na ciele w takie miejsce?
A co jeśli na przykład osuwa się ściana i przysypuje na wpół delikwenta? Gdyby miał neopren lub kombinezon ochronny na pewno wytrzymał by do czasu przybycia ekipy ratunkowej bez większych zadrapań i utraty ciepła. A tak delikwent przygnieciony skałami nie dość, że na bank będzie pokaleczony w tych cienkich spodenkach i tiszercie to utraci tyle ciepła, że może nie przeżyć.
I jeszcze jak mu przypierdoli kamień spadający z sufitu to kuniec i wtedy sława kwiiietnia rozejdzie się lotem błyskawicy czego mu życzę.
Słusznie kwiiiecień powiedział w tym fragmencie, że ci co mówią, że jest głupi i chory mają rację.
Ty kwiecień, tu zwracam się do kretyna osobiście, skoro tak to kurwa czemu masz o to do mnie pretensję i mnie za to wyzywasz w najpodlejszej skurwiałej formie.
//Patrzę na tem materiał z niedowierzaniem jak w 4:40 dwóch frajerów dało się wciągnąć tag daleko w tak niebezpieczne miejsce. Patrzę z niedowierzaniem jak ta kurwa kwiecień pozwala im wracać samym taki kawał drogi. Patrzę z niedowierzaniem jak dwóch debili w letnich ciuchach potyka się o podwodne przeszkody i w każdej chwili, któremuś może się podwinąć lub zakleszczyć noga i może nadziać się na jakiś ostry przedmiot lub pierdolnął tym głupim łbem o coś twardego.
Ja powiem tak, to jest kurwa kryminał i zgłaszam to oczywiście w najbliższym czasie.
I jeszcze skurwiel komentuje, że w piankach tu się nie przejdzie bo piankę szlag trafi na pierwszym gwoździu i stemplu? A więc lepiej by ktoś se zranił nogę. No logika tego bandyty jest powalająca.
Nie znam się, ale jestem przekonany, że istnieją kombinezony odpowiednie do takich eskapad zabezpieczające przed urazami i zimnem.
No i jedno jest pewne, w takie miejsca nie powinni wchodzić ludzie nieprzygotowani i nikt taki jak kwiecień nie powinien ich tam wprowadzać. I jak powiedziałem to kryminał i zostanie to zgłoszone.


5:42 do 7:44
No wreszcie mamy pojęcie jak wyglądała studnia do, której w dzieciństwie wrzucili kwiiietnia koledzy. Studnia w, której trzymając się prętów przesiedział w wodzie całą noc, a do której jakoby zajrzał mu wilkołak gadający ludzkim głosem.
I teraz tak, jako, że terenu nie znam i nie wiem czy to była jak pierdoli kwiiiecień jakaś siłownia muszę zdać się na waszą wiedzę w komentarzach.
Kwiiiecień mówi, że te 30-40 lat temu jakoby w tej studni była woda. Myślę, że ci co znają to miejsce powiedzą czy w ogóle tam była jakaś wysoka woda.
Myślę, że też ci co znają temat powiedzą czy jak pierdoli kwiecień zainwestował ktoś tam miliony by tę "siłownię" osuszyć?
Na moje przeczucie nie jest to siłownia, nie stała tam zbyt wysoko woda w, której kwiiiecień mógł pływać całą noc i nikt tam nie zainwestował żadnej złotówki by to osuszyć, a już tym bardziej milionów.

A tak wyglądają frajerzy łażący z kwiiietniem i łykający jego urojone bzdury

Widać po zaciekach na spodniach, że niektórzy frajerzy dali się wciągnąć na przechadzkę ze śmiercią temu debilowi.
Jak było głupku jeden z drugim? Poznałeś niezwykła tajemnicę i historię? Imponuje ci kretyn co rżnie twardziela i znawcę historii wciskając ci matole przedni kit?
Ciekawe kiedy komuś wpadnie do głowy by na takiej wycieczce udać, że mu się coś stało i wyrwać od kwiiietnia i drużyńskiego niezłe odszkodowanie?
Czekamy na pierwszego mądrego!

7:44 do końca.
Relacja z siodła.
Relacja jak relacja co nie?
Całej nie będę komentować, ale już widzę, że ludzie bez zabezpieczenia, bez toczków w nieodpowiednich butach.
Mało tego kwiiiecień krzyczy by przejść w galop. Dalej mówi, że tu są ludzie co nie umieją jeździć konno i nie mają zielonego o tym pojęcia, a mimo to galopują. Dziewczyna jadąca przed nim w krótkich trampkach, plecaczkiem na plecach i bez toczka galopowała!
No fajnie. Ciekawe kiedy taka sobie skręci kark?
Jaką trzeba być skrajnie nieodpowiedzialną osobą by wybierać się na takie przejażdżki z osobami do tego nieprzygotowanymi tak pod względem jeździeckim jak ekwipunkowym? Bo to, że kwiiietniowi to wisi to wiadomo, ale wielkiej Ludwikowickiej instruktorce Izabeli Kamieniarz chyba nie powinno.
Nie mam nic przeciwko spokojnym jazdom konnym nawet w trudnym terenie, ale nie bez przygotowania i zabezpieczenia, ale nie galopem. To igranie ze śmiercią.
Ty kamieniarska pizdo dociera to do ciebie kretynko?!!!
---
Rozmawiałem z pewna osobą na temat konnych wycieczek w teren. Opowiedziałem o tym Ludwikowickim przybytku i tym jak odbywają się te eskapady. Moja rozmówczyni, a ma wszelkie instruktorskie kwalifikacje z PZJ powiedziała łapiąc się za głowę, że to igranie z czyimś życiem. Nawet najłagodniejszy koń jest nieprzewidywalny. Nastąpi w dziurę, zrobi uskok bo coś go wystraszy i niewprawny niezabezpieczony jeździec spada -tracąc życie, albo ulegając ciężkiemu urazowi.
Ludzie są rządni przygody, co zrozumiałe. Większość nie ma wyobraźni i nie rozumie, że ktoś dla kilku stów ryzykuje ich życie. Tyle w temacie.

A teraz dwie kwestie.

Kwiiiiecień jadąc na koniu jakimś betonowym kanałem, sam mówi, że nie wie co to było, snuje opowieści, że prawdopodobnie tutaj były prowadzone prace nad nowym rodzajem spłonek, że prawdopodobnie była tu napełnialnia pocisków mikro celulozą.
?????
No tak, jak się nie wie co tam było i czemu te miejsce służyło to dla zapchania materiału teorią można wymyślić wszystko. A ja twierdzę, że skoro wilkołak zajrzał niedaleko kwietniowi do studni to ani chybił betonowy kanał był ścieżką przez, którą z podziemi wypuszczano wilkołaki na wypas niczym lwy okratowanym kanałem na scenę w cyrku. Tylko jeden się wziął i urwał i w przyszłości zajrzał do kwietnia sprawdzić czy jeszcze dycha. Acha dycha to ok, pomyślał wilkołak rzeknąwszy: stary trzymaj się, w 2017 i tak będzie otwarcie wrót to se pogadamy, a raczej nu pagadim..../

I teraz ostatnia kwestia.
Od 8:43 kwiiiecień wchodzi na moją osobę.
Tak kwiiiecień skurwysynu masz rację zgłoszę ten materiał na policję, ale bynajmniej nie za jazdy konno w terenie baranie bo temu nie jestem przeciwny, ale za jazdy z nieprzygotowanymi ekwipunkowo ludźmi i jak się sam przyznajesz nieprzygotowanymi instruktorsko, oraz za włażenie z ludźmi do zalanej sztolni i narażanie ich wszystkich życia.
Dociera spierdolino jedna?
Rób sobie to co robisz dalej tylko we właściwy i bezpieczny sposób.
Dociera spierdolino?
I teraz kwestia w tej kwestii.
Od 9 minuty kwiiiecień-tutaj zwrócę się do ciebie skurwielu bezpośrednio- mówisz tak:
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM, a teraz jesteś zwykłym kmiotem, który po prostu judzi i mąci. 
Dawno cię przebiłem.
W mojej dziedzinie jaką się zajmuję czyli obserwacje nieba, pokazałem ludziom jak je prowadzić, czym i gdzie. Pokazałem na setkach moich materiałów ludziom prawdę o tym co lata po niebie.
Z moich materiałów ludzie czerpią dobre rady i wiedzą jak sobie wszystko właściwie zorganizować.
Ty w swojej dziedzinie pokazujesz ludziom jak nie powinno się robić, Ty na swych materiałach pokazujesz nieprawdę-udowodnioną nawet teraz. Z twoich materiałów nikt żadnej wiedzy nie wyciąga, bowiem wiedza ta gdy zostanie poddana weryfikacji okazuje się kłamstwem, konfabulacją i wymysłem dla zarobku.
To co ja pokazuję, a będące branym pod weryfikację okazuje się prawdą. Bo każdy kto zaczyna prowadzić obserwacje i rejestracje nieba widzi dokładnie to samo co ja opisuję.
Różnica między twoją dziedziną, a moją jest jedynie taka, że twoja jest atrakcyjniejsza.
Jasną rzeczą skurwysynu jest, że lepiej sprzedają się wilkołaki niż nudne obserwacje i rejestracje prowadzące w sumie do mało spektakularnych obserwacji dziwnych małych obiektów gdzieś wysoko na niebie.
Ale i to nie zawsze, bo jeśli byłbym w ufologi takim kwiiietniem jak ty w tematyce Riese, czyli zaczął bym do swej działalności dodawać niestworzone historie o kosmitach, spektakularnych obserwacjach, kontaktach z kosmitami i cała tą znaną u innych sfałszowaną otoczką to z pewnością pobił bym cię na głowę.
Tylko, że ja staram się pokazać prawdę i wyciągnąć najbardziej racjonalne wnioski z tego co robię i obserwuję, a te są dla większości nudne i rozczarowujące. Bo kto uzna, że kosmitów nigdy nie było, a jedynie ludzie od zarania dziejów robili jedni drugich w bambuko?
I kwestia z cytatu.
Wyzwałeś mnie skurwysynu na internecie z tysiąc razy od pedałów i homoseksualistów.
Tym co wypowiedziałeś na tym materiale pokazałeś, że sam nim jesteś.
To, że masz jedną sukę w łodzi, a za kolejną dupą uganiasz się po Ludwikowicach w nadziei, że się kiedyś uda i wysiudasz Wołodię nie oznacza, że nie zdradzasz pedalskich skłonności.
I nie pisze tego tak jak ty wobec mnie bezpodstawnie cię szmato oskarżając tylko na podstawie twojego własnego WYPOWIEDZIANEGO tekstu.
Powiedziałeś:
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM
Tak mógł powiedzieć tylko utajony pedał.
Prawdziwy facet powiedział by coś w tym guście
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, KONKRETNYM FACETEM. 
Ale ty użyłeś słów ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM, co wskazuje, że wymknęło ci się utajone marzenie, pragnienie, skłonność. Po prostu zdradziłeś się tym określeniem, że szukasz takiego nawet we mnie.
Dla mnie to ty jesteś ciota, miękiszon o pedalskich tekstach. Marzy ci się śliczny i piękny chłopiec i ci się wyrwało cioto.
Zgrywasz twardziela, a masz naturę cioty.
I teraz tak, jeśli miałbym robić to co ty cioto robisz to robił bym to z POSZANOWANIEM PAMIĘCI OFIAR NAZISTOWSKICH EKSPERYMENTÓW I MORDÓW.
Robił bym to rzetelnie dokumentując każdy ślad wskazujący na moje teorie-tak jak to sam czynię poprzez publikacje rejestracji i publikacje wniosków uzasadnionych w jakiś logiczny sposób-są na moim forum link: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6824#6824 albo tu http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6841#6841
Ty swoich wniosków nie tylko nie potrafisz udowodnić żadnym reporterskim materiałem, ale ni logicznym wywodem. Taka jest między nami różnica choć działamy na różnych polach.
Tobie cioto zależy na kasie i komercyjnym zysku polegającym na sprzedawaniu kitu, a mnie nie. Ja swego nie sprzedaję i nie zależy mi by stać się popularnym. Ty na swą działalność wyciągasz do ludzi łapę-blog dział wsparcie, ja tego nie robię. Choć przyznaję 5 lat temu gdy ukrywałeś swoją paranoję i wydawałeś się normalny i dążący do odkrycia jakiejś tajemnicy sam byłem inicjatorem byś zbierał kasę na działalność, ale gdy zobaczyłem, że jesteś oszust żałowałem tego.
Ty zamiast skupić się ściśle na Riese i jego tajemnicach, o których nie masz żadnego-zielonego nawet pojęcia, organizujesz dodatkowe atrakcje niczemu nie służące. Kusisz i mamisz ludzi jazdami konnymi, landrowerami, qadami, ciąganiu ludzi po nic nie znaczących znanych dziurach i dołach, a nadto niebezpiecznych zalanych sztolniach mogących w każdej chwili zawalić się komuś na łeb.
To jest twoje odkrywanie tajemnic Riese.
Powiem ci co ja bym zrobił gdybym miał działać tam gdzie ty ścierwo oszukańcze.
Po pierwsze zaopatrzył bym się w dobry dyktafon i kamerę.
Nagrywał bym wszelkie wywiady z ludźmi i je publikował.
Miejsca jakie pokazuję dokumentował bym o niebo lepiej niż ty, a nadto zanim wysnuł bym swoją teorię na ich temat zasięgnął bym informacji od miejscowych i też to przedstawił. Dotarł bym do źródeł mogących rzucić światło na te miejsca. A dopiero na końcu snuł bym przypuszczenia czemu służyły i co w nich było.
Na pewno nie robił bym tak jak ty, nie opowiadał bym na krzywy ryj swych wymysłów licząc, że ktoś w to uwierzy bez żadnych, ale to żadnych dowodów i relacji.
To co ty robisz jest dobre dla głupich frajerów nie znających historii i rządnych prostackiej sensacji i pseudo wiedzy. I ta pseudo wiedza i pseudo tajemnice zostanie zdewaluowana z czasem i poprzez weryfikację, co ma cały czas miejsce. Nic się nie sprawdziło o czym mówiłeś kilka lat temu. Nic się też nie potwierdziło. Zero.
Tyle jest warte to co robisz cioto.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: