środa, 27 maja 2015

OBSZCZY BALKON NA SOWIOGÓRSKIM SAFARI, czyli Polska wersja Indiany Jonesa na tropie tajemnic Riese, strzyg, stworów, potworów i hybryd.

Kwiiiecień od kilku lat naśmiewa się ze mnie, a właściwie z tego, że jako motocyklista noszę grube skórzane spodnie typowe dla motocyklistów, wyzywając mnie od jajopociarzy, jajopotow itp. szczeniackich określeń. Przedstawiałem te jego gówniarskie docinki niejednokrotnie i zastanawiam się jak to się ma do tego, że sam wygląda komicznie ubierając się   jak na safari w Kenii jakby miał polować na słonie, nosorożce, lwy i antylopy. Co więcej nie jest to jego jedyne wyzwisko pod moim adresem w takim stylu. Ostatnimi miesiącami ochrzcił mnie „knurem” z Warszawy, ale co ciekawsze sam przytył i nabrał tłuszczu co widać gdy zapomni się stając w wywalonym brzuchem w niedbałej pozycji z głową cofniętą do tyłu uwydatniając rosnące z każdym miesiącem coraz większe podgardle.

Mamy dziś sporo materiału. Nie wiem czy wszystkie idiotyzmy zdołam skomentować, ale będę się starał. W poprzednim temacie pojawiło się wiele celnych komentarzy dot. Co niektórych głupot jakie wygadywał na ostatnim rajdzie po Riese więc polecam, ale teraz po kolei jadziem z tym przemoczonym koksem ku chwale ojczyzny jak to się mówi.
Znalazł się wielki obrońca pomników ha ha ha tylko już zapomniał jak pisal na swoim dawnym forum o dewastacjach jakich dokonywał w sztolniach Riese do, których sam się przyznawał swego czasu. Nie chce mi się szukać po raz kolejny jego komentarzy na starym forum w, których opisał jak wyrwał jakąś pamiątkową płytkę rzekomo po to by jakiś wandal tego nie zrobił i nie sprzedal, albo jak opisywał jak splądrował stary opuszczony dom /zamknięty/ po śmierci jakiejś Niemki. Było tego sporo, ale kto o tym pamięta, że kwiiiecień dwa, trzy lata temu przyznawał się, że wyszarpał z ziemi i różnych miejsc nie jeden artefakt, który potem nie wiadomo gdzie upłynnił. Teraz zgrywa obrońcę pomników, a biorąc pod uwagę jego mentalność i niejedno nielegalne działanie oraz pozerstwo obliczone na zrobienie sobie dobrego wizerunku zachodzi podejrzenie, że to on sam wpierw dewastuje te  miejsca by potem stanąć przed kamerą i potępiać takie działania chcąc zyskać szacunek u głupich niczego nie domyślających się widzów. Mało to razy przypomnę kwiiiecień pokazywał zdewastowane miejsca, które jeszcze niedawno były w dobrym stanie? Pisaliśmy o tym kilka razy na tym blogu, można się cofnąć i poszukać.


Dariusz Kwiecień Góry Sowie maj 2015 - w terenie
Kolejny materiał pokazujący puste dywagacje pseudo poszukiwacza tajemnic.
Zaczyna się od miejsca gdzie z niewiadomo kąd wybija woda, co dla kwiiietnia jest dowodem na istnienie pod ziemią zalanych nieodkrytych sztolni. Oczywiście miejsca tego dokładnie nie pokazał, nie określił, co sugeruje, że równie dobrze może to być najzwyklejsza pęknięta rura wodociągowa prowadząca pod powierzchnią ziemi, albo naturalne źródło powstałe w wyniku ruchów geologicznych co ma przeważnie miejsce.

Kolejny fragment z jakiejś tajemniczej sztolni w Ludwikowicach. Oczywiście również nie określony, zapewne znany większości eksploratorom, ale tak nakręcony by każdy mniemał, że to kwiiiecień odkrył go pierwszy. A wiadomo, że takich miejsc tam jest od groma i to żadne odkrycie i skręcić taki mało pokazujący materiał na kamerę na, którym tak naprawdę nic kompletnie nie widać.
Podobny materiał mogę nakręcić w dowolnej sztolni czy wyrobisku górniczym i wciskać wam, ze to nowy nieodkryty jeszcze szyb w Riese jako dowód, że w tym rejonie takich miejsc są dziesiątki.
Najśmieszniejsze w tym fragmencie jest to, że jego kolega wskazuje, że tu wszędzie jest węgiel, a kwiiiecień niedowierzając patrzy na to mówi, że nie wie czy to jest węgiel.
Wychodzi na to, że to zwyczajny górniczy szyb nie prowadzący do żadnych sztolni Riese.

Kolejny fragment to relacja z wycieczki na konikach.
Ten fragment pominę bo kwiiiecień pokazał go wyłącznie po to by pochwalić się, że udało mu się pojeździć po lesie konno.

Kolejny fragment pokazuje jak niedaleko Gontowej kwiiiecień znajduje zawiesie wagoniku kolejowego w, które za chwilę zaczyna walić siekierką by okruszyć je z rdzy. Oczywiście zabytkowe znalezisko zostało profesjonalnie oczyszczone i przy okazji uszkodzone.
Nie omieszkał przy tym wspomnieć o chłopakach z grupy „KLIN” i Robsonie jakoby, którzy mieli z nim niegdyś znajdować podobjne rzeczy. Prawda jest taka, że wspomniana grupa i gość o pseudonimie Robson to już dawno nie chcą z nim mieć nic wspólnego z racji jego urojeń. No, ale kwiiiecień tak ich pozdrowił by widz mniemał, że nasz eksplorator był dla wielu grup niegdyś wielkim przewodnikiem. Gównianym przewodnikiem nigdy tak naprawdę nic ciekawego nikomu nie pokazującym, co sprawiło, że szanowane grupy olały go z góry po pewnym czasie.
Prawda jest taka, że w lasach w ziemi jest cała masa lin i podobnych haków pozostawionych przez drwali i tych co prowadzili najróżniejsze prace w terenie lesistym, i takie znaleziska wcale nie muszą mieć cokolwiek wspólnego z Riese.
Dalej któryś z jego towarzyszy szpera wykrywaczem ponad ziemią i słychać sygnał wskazujący, że coś metalowego jest w ziemi. Kwiiiecień komentuje, że musi być pod ziemią wiązka takich lin, których on oczywiście nie wykopuje bo takich rzeczy nie robi, pozostawia na miejscu….. taaaak, pozostawia na miejscu oklepane siekierką, uszkodzone i na pastwę deszczy i śniegu. Oto eksplorator. Wykopie i ciśnie na glebę by pokazać, że niczego nie zabiera. Idiota.
12:50 i tu sam się przyznaje, że ma parcie na szkło tłumacząc ha ha ha ha ha x1000, że dzięki temu, że ma parcie na szkło i takie jak to określił przebicie setki tysięcy, MILIONY, ludzi wie co tu się dzieje. Żarty nasz Pinokio sobie robi hehe, żarty setki tysięcy ludzi i miliony to on widzi jak łyknie LSD czy inny dopalacz, albo zachla jakiegoś sikacza.

CHŁOPAKI SIEDZĄ ZA KAMERĄ BO BOJĄ SIĘ IDIOTY SIDORA
13:12 Nasz kwiiiecień nie omieszkał nie po raz pierwszy wspomnieć mojej osoby.
Bzdury jakie wypowiedział na mój temat są tak idiotyczne, że trudno je skomentować.
Ja jakoby według kwietnia siedzę na naszej klasie wyszukuję jakiś ludzi, ubliżam im. Oczywiście nie obyło się bez wyzwiska pod moim adresem, wyzwiska, które od kilku miesięcy sobie upodobał, a mianowicie nazywanie mnie knurem.
Oto wielki eksplorator z ogromnym przebiciem, którego oglądają setki tysięcy ludzi, a nawet miliony staje przed kamerą i wyzywa mnie od knura.
Kwiiiecień nie po raz pierwszy wspiął się w polemice na argumenty na wyżyny swego intelektu sięgając z braku argumentów po epitet. A na jego blogu co jest napisane pod komentarzami? MERYTORYCZNIE BEZ WULGARYZMÓW, BEZ ATAKÓW AD PERSONAM. 
Nie jest to jego jedyny szczyt intelektualnych możliwości polemiki ze mną. Od samego początku kiedy zacząłem wskazywać na jego konfabulacje i wymysły zostałem określony przez niego taka masą podobnych epitetów, że trudno już je zliczyć.  Pedryl, dewiant, psi wór, jajo pot, pedofil, gwałciciel, podpalacz, szantażysta, złodziej, psychicznie chory, i masa innych. Tylko dla tego bo jako jeden z kilku i chyba jeden z pierwszych pokazałem ludziom, że to kłamca i …. No wlaśnie pokazałem i udowodniłem, że większość z tych epitetów jakimi mnie obrzuca są jego domeną. W zamian dostaję od kilku lat steki tego typu oskarżeń i pomówień i jeszcze to bydle staje przed kamerą i pyta się głupio dla czego do tej pory nie siedzę? Ano dla tego bo nie ma ku temu powodów, a jego szczekanie obliczone jest wyłącznie na przedstawienie mnie w negatywnym świetle w, którym on sam jest co widać gdy się przyjrzy całej tej sprawie.
I nie prawdą jest, że robię mu dobrą reklamę jak to on uważa. Wręcz odwrotnie. To wlasnie dzięki mnie tylko najgłupsze typy o zerowej wiedzy i największym stopniu naiwności kręcą się wokół niego. To być może dzięki mnie i pokazywaniu jego urojonych odchyleń normalni ludzie nie są jego słuchaczami i nie dają się nabijać w butelkę.


Kolejny materiał z jakiejś sztolni, wyrobiska ze zwalonymi skałami.
Nic po pierwsze nie widać zero profesjonalizmu, zero szczegółów. Wielki eksplorator przez tyle lat nie nauczył się robić materiałów, które by zaciekawiły widza wyraźnym i szczegółowym obrazem. Takich miejsc w Riese jest mnóstwo. Ale kwiiiecień nigdy żadnego z takich miejsc nie wyjaśni, bo jest za krótki na to i nie ma środków by cokolwiek o nich ustalić.  Również nie dowodzi ten materiał, że miejsce to jest nieznane. Oczywiście nie ma w Riese nieznanych miejsc wolno dostępnych jak to, ale kwiiiecień musi udawać, że to on pierwszy je odkrył.
19:50 STRZYGI, STWORY, HYBRYDY, to legendy według kwiiietnia w, które jak twierdzi nie ma podstaw by nie wierzyć!!!
I znów nasz Pinokio miał chwilę załamania nerwowego, w której do głosu doszły urojenia. Bzdury pieprzy nasz Pinokio, żadnych legend o stworach, strzygach i hybrydach na terenie Riese nie było i nie ma poza tymi, które on sam tworzy. Zwróćcie uwagę oglądając ten fragment jak mu oczy latają i jaki ma wyraz twarzy. Czyste szaleństwo psychopaty wyziera z jego rozbieganych oczu powstrzymywane resztkami świadomości, że wystawia się takimi urojeniami na pośmiewisko.

20:50 Kolejny idiotyzm, ALE TO WIERUTNY IDIOTYZM. STWORY I POTWORY PO 30 LATACH PO WOJNIE WYCHODZIŁY Z PODZIEMI.
Kwiiiecień pieprzy chyba największą głupotę jaka Se mógł uroić, że w takich sztolniach zapędzano więźniów zmuszonych do prac przy budowie Riese/ to akurat może być prawdą/ a potem gdy ich zapędzono w liczbie około 1000 osób odstrzeliwano taki chodnik by ich odciąć od wyjścia/ to też jest prawdopodobne/ ale według kwiiietnia tacy ludzi mogło przetrwać w takim chodniku UWAGA 20-30 lat!!!!!! Co więcej w 30 lat po wojnie ci ludzie wydostawali się według kwiiietnia z takich sztolni i wyglądali jak stwory i potwory!!!
Wyobrażacie sobie takie urojenie obliczone na uwiarygodnienie jego chorych wizji o zmutowanych istotach grasujących od czasów wojny po Riese?
I dowodem na to jest między innymi taki chodnik w, którym stoi przed kamerą i pieprzy te farmazony na koniec dodając, że ten chodnik jest największą tajemnicą Riese wraz z opowieścią o zasypanych więźniach, którzy w 30 lat po wojnie wychodzili na powierzchnię jako stwory i potwory.

Kolejny fragment znów z miejsca gdzie wybijała woda z ziemi. Kwiecień chwali się, ze takie miejsca odkrywa dzięki wskazanium autochtonów miejscowych, dzięki jakimś dokumentom i tajemniczym informacjom. Bzdura.
Co więcej za chwilę dodaje w 24 minucie, że nie wie czy kiedykolwiek tajemnica Riese będzie odkryta. A przecież 2 minuty temu mówił, że ją właśnie odkrył!

Kolejny fragment pokazujący jakąś studnię. Kwiiiecień nic kompletnie o niej nie wie. Nie przeszkadza to pokazać kamerą jej tak, że…. Nic w sumie nie widać.
Zaiste wielki eksplorator niewiele o tym miejscu powiedział, bo tyle wie ile sam zobaczy.
A jak się domyślam miejsce to może być dobrze znane i wcale nie związane z Riese w tym kwiiietniowym znaczeniu.
Kwiiiecień ciągle mowi o historii tych miejsc, ale jak się wsłuchacie w ten jego urojony bełkot to niewiele, a właściwie wcale niczego o tych miejscach się od kwiiietnia nie dowiadujemy poza niewyraźnym ich filmowaniem.

Kolejny fragment z jakiegoś potoku usianego masą śmieci, butelek, skorup i innych odpadków. Dla kwiiietnia to cenne znaleziska tylko czego to dowodzi?

PIJAŃSTWO W INNYCH OŚRODKACH WCZASOWYCH W RIESE
No i ostatni fragment pokazujący wejście do Osówki gdzie nieopodal nasz wielki alpinista pokazał jak sobie z kolegami ćwiczą wchodzenie po linach.
Nie obyło się też bez…. Ha! Ataku na inne ośrodki wypoczynkowe w okolicach Wielkiej Sowy, którym kwiiiecień zarzucił pijaństwo. Tak, powiedział, że w przeciwieństwie do ośrodka w Rzeczce jego przyjaciela Mikołajczaka w innych ośrodkach odbywa się pijaństwo.
No kwiiiecień niech się o tym te inne ośrodki dowiedzą, że im robisz taką anty pijacką reklamę to nie wiem czy długo pocieszysz się komitywą z Mikołajczakiem, a on swoim prosperity.

Podsumowując ten materiał, kwiiiecień przegnał po terenie kilku zaledwie naiwnych na dowiedzenie się prawdy o Riese wciskając im w każdym z tych miejsc masę bzdur, a na koniec pozwolił pozjeżdżać po linie by Se chłopcy potem w domu mogli wspominać jak to fajowo było zjechać po linie ze szczytów absurdów o strzygach, stworach i hybrydach, na ziemię.


Góry Sowie Góra Sajdak maj 2015 Dariusz Kwiecień

No i mamy kolejny krotki materialik pokazujący jakiś bunkier wokół, którego według kwiiietnia wycięto las by zasadzając szkółkę leśną uniemożliwić takim jak on eksploratorom dojście do prawdy o Riese.
Po pierwsze nie ma tam śladu żadnej szkółki leśnej, a po drugie wycinka może ma na celu odsłonięcie tego bunkra i w przyszłości udostępnienie go do zwiedzania?Mamy jeszcze jeden dłuższy materiał. 

Fragment prelekcji Rzeczka maj 2015 Dariusz Kwiecień Stanisław Gabryś Muzeum Broni

Materiał ten mogę zatytułować:
MASTER I GŁUPIEC.
Dla czego taki tytuł?
Ano dla tego, że kwiecień w roli głupca znalazł mistrza, który nic pewnie o nim nie wie, że jest największym pośmiewiskiem eksploracyjnym w Polsce dając się mu wciągnąć w komitywę z nim.
Pan Stanisław Gabryś jest założycielem muzeum militariów i zgromadził w swych zbiorach tysiące bezcennych rzeczy z czasów IIwś.
Kwiecień pokazywał jego muzeum kilka miesięcy temu co opisaliśmy na tym blogu. Muzeum imponujące i wiedza Pana Stanisława równie wielka o tych przedmiotach. Widać, że znawca wielki potrafiący ciekawie i pięknie opowiadać o historii. Z resztą sami to zapewne zauważyliście, a jak nie to polecam przesłuchanie tej wyjątkowo ciekawej gawędy bowiem dawno nie słyszałem człowieka potrafiącego tak ładnie, spokojnie, normalnie, płynnie, ciekawie i interesująco opowiadać o historii i prezentowanych rzeczach.
Najgorsze jest w tym, że obok tak interesującej postaci stoi nawiedzony psychopata głoszący brednie o stworach, potworach strzygach i hybrydach i masie innych niedorzecznych głupot jakie wygłasza na swych terenowych wycieczkach.
Psychopata, który wysławia się jak psychopata podniesionym głosem, opowiada chaotycznie bez ładu i składu, ma ton głosu wskazujący na nawiedzenie i obłąkanie oraz nie mający żadnej historycznej wiedzy, którą zastępuje własnymi dopowiedzeniami. Nie no dobra by nie być do końca niesprawiedliwym kwiecień oczytał się nieco i co nieco wie, ale to nie znaczy, że jego wiedza warta jest przekazywania i uwagi.
Wracając do tej prelekcji pierwsze kilkanaście minut chaotycznego bełkotu kwiiietnia przyprawia o irytację.
Kwiiiecień na samym początku pokazuje pudełko z jakimiś rzekomymi dokumentami jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego twierdząc, że one przeleżały 70 lat w wodzie!
Gdyby tak było to dziś nie było by z nich nic. Bzdura urojona kwiiietnia.
Te kilkanaście minut pieprzenia kwiiietnia to czysty bełkot przesycony wymysłami, których nawet nie chce mi się od nowa punktować bo to już zrobili inni w komentarzach w poprzednim temacie na tym blogu.
Odniosę się do momentu od 13 minuty w, którym kwiiiecień pieprzy, że za darmo oddaje wiedzę, która do niego przychodzi. Ha ha jaką wiedzę? Jakie za darmo? Przecież to są płatne pierdo-prelekcje, a nie darmowe. Po drugie kwiiiecień chełpi się, że na te prelekcje przyjeżdża coraz więcej ludzi co jest nieprawdą. Znalazł jak pisałem w komentarzach w poprzednim temacie garstkę jakiś pseudo patriotów kręcących się wokół dwóch pseudo większych patriotów i nagle szczyci się, że przyjechało na jego pierdolekcję 30 osób, które jak będą miały olej w głowie i zechcą zweryfikować wszystkie te brednie to więcej się tam nie pokażą.
Zwrócę jeszcze  uwagę na pewien fakt w, którym kwiiiecień przerywa Panu Stanisławowi opowiadanie w 2):30 kiedy to Pan Stanisław opowiada o prowadzonych pracach wykopkowych w pewnym miejscu gdzie znajdowali amunicję. Kwiecień się wtrąca i zaczyna opowiadać jak on tam też kopał i dostał tam za to 1000 złotowy mandat. A więc okazuje się to co już dawno pisałem, że kwiiiecień wie gdzie kopać by pozyskać amunicję i materiały wybuchowe i to jest jego celem jak się okazuje, a nie jakieś wojenne artefakty.
Zwróćcie uwagę jaka jest przy okazji różnica pomiędzy gawędą normalnego starszego Pana opowiadającego ciekawie i sensownie, a tym w jakim tonie i w jakiej formie wysławia się kwiiiecień. Starszy Pan wydawał się nieco skonsternowany tym przerywnikiem, co było widać po jego gestach i minie.
Kwiiiecień wyskoczył z tym tekstem jak filip z konopi.
Przesłuchałem całości z uwagą i mogę polecić te opowiadanie Pana Stanisława każdemu bez względu na sympatię czy antypatię do kwiiietnia.
Zastanawiam się tylko ile cennych informacji to kwiiietniowe bydle wyciągnęło od tego Pana? Jak widać Pan Stanisław chętnie ich udziela i pewnie kwiiiecień to wykorzysta by wyszabrować coś z miejsc, których nie znał do tej pory.


Podsumowując.
Trafiła się kwiiietniowi grupa kilkudziesięciu działaczy jakiegoś niszowego ruchu patriotycznego pod przewodnictwem nieznanych dwóch pseudo patriotów, których ktoś zaprosił na prelekcję do Rzeczki. Kwiiiecień wykorzystał sytuację by skręcić materiał i pokazać milionom widzów, że biegają za nim dziesiątki spragnionych wiedzy.
Prawda jest taka, że po obejrzeniu wszystkich wyżej opisanych materiałów nie widzę by kwiiiecień pokazał cokolwiek wartego uwagi i przybliżającego do wyjaśnienia tajemnicy Riese i by powiedział coś co by tę tajemnicę również stawiało w jakimś jaśniejszym świetle. Kupa wymysłów, dywagacji, urojeń o hybrydach i ludziach żyjących w zasypanych sztolniach 30 lat.
Polecam komentarze z poprzedniego tematu, które wyjaśniają wiele tych bredni i opisują dzięki czemu tym razem kwiiiecień zawdzięcza nieco liczniejszą widownię na swych pierdolekcjach w Rzeczce.
DODATEK 1

ODPOWIEDŹ Z WKU W ŁODZI
ORAZ KOLEJNY MATERIAŁ NA UROJENIA KWIIIETNIA 

Właśnie przed chwila dostałem odpowiedź z WKU w łodzi na moje pismo w sprawie kwiiietnia, w którym informowałem o chorobie i urojeniach kwiiietnia mogących stanowić zagrożenie dla innych odbywających służbę wojskową razem z nim:
Odpowiedź satysfakcjonująca i rokująca nadzieję, że jeśli ktoś zajmie się sprawą dogłębnie diagnoza będzie tylko jedna, a jej konsekwencje dla kwiiietnia oczywiste i jednoznaczne.

Na dowod tego, że nasz kwiiiecień tonie w urojeniach mamy kolejne materiały wskazujące na uporczywe natręctwa myślowe urojonych wizji apokaliptycznych i wizji wymyślanych przez niego jakoby zasłyszanych gdzieś od .... hehe zapijaczonego menela.
Przeczytajcie pierwszy z nich:


Przekleństwo Riese 

Jak ma się pierwsze długie zdanie do tego co niegdyś pisał na swym forum, że zakłada nową rodzinę i na pewno jej nie poświęci? Przypomnijmy sobie:
A co do urojeń o, których sam wspominał to jak widać go nie opuszczają. Kwiiiecień pisze, że poznaje już nie setki, a tysiące ludzi!!!! No ho ho to ten nasz kwiiieciń przebija samego Wołoszańskiego i wszystkich razem wziętych historyków. 
No tak, ale tylko w swych urojonych wizjach, bo kto uwierzy w te brednie o tysiącach i setkach tysięcy poznawanych ludziach?
Kolejnym urojeniem jest, że jest rozpoznawany na ulicy!
Patrzcie ale nam się trafił celebryta głoszący przy każdej okazji to urojenie. Nie ma to jak autoreklama i wstawianie kitu na poziomie pacjenta ze szpitala psychiatrycznego jemu podobnym.
Co więcej NAWET na jesieni jedzie do Anglii by wygłosić prelekcję!
To się nazywa popularność!
Kwiiiiecień proponuję nie ryzykować bo może w Anglii ludzie się znają na takich chorych przypadkach i możesz sobie napytać biedy głosząc swe brednie. Emigranci nawiali z kraju przed rządami podobnych tobie farmazonów i są na takich jak ty cięci, więc radził bym pojechać na prelekcję do Zimbabwe gdzie na pewno wszyscy będą cię słuchać z rozdziawionymi gębami.

No i zmierzajmy do SEDNA.
Ostatnie zdanie to biadolenie paranoika w, którym nasz wielki odpowiednik Indiany Jonesa lamentuje, że smutek go ogarnia na myśl, że on coś wie, a reszta tego nie rozumie, że on chce przekazać nam prawdę o nadchodzącym zniszczeniu KRZYCZĄC!!! że TO NADCHODZI, a my szare nieświadome bidaki jesteśmy na to głusi.

Materiał dla każdego psychiatry do analizy, której opinia powinna być jedna.
Pacjent ma urojenia i widzi setki tysięcy wielbicieli.
Pacjent cierpi na fobie polegające na przekonaniu, że wszyscy rozpoznają go na ulicy.
Pacjentem targają emocje przejawiające się uczuciami zniszczenia i miłości/ prawdopodobieństwo zniszczenie figurki Matki Boskiej z ostatnich materiałów, a następnie użalanie się nad tym czynem przypisywanym innym-frajerom/
Pacjent przejawia urojenia bycia wszędzie, a zarazem nigdzie, czyli urojone bilokacje.

Ale to nie wszystko.
Mamy jeszcze jeden wspaniały materiał pochodzący wprost od... zapijaczonego menela:

Zagłada 2017  

Kwiiiecień mówił i pisał, że ta wiedza do niego przychodzi. Teraz wiecie skąd i od kogo. 
Z tą różnicą, że tym zapijaczonym menelem jest on sam. 
Diagnoza psychiatryczna powinna brzmieć dalej tak:

Pacjent ma przekonanie, że wkładają mu do głowy druty by sterować maszynami.
Pacjent ma przekonanie, że w 2017 armia nie ludzi/czytaj zmutowanych wilkoludzi/ otworzy wrota apokalipsy i zniszczy ludzkość.
Pacjent jest przekonany, że on ocaleje jako sługa Himmlera głoszący od dawna jego plan.


Zapewne diagnoza była by o wiele dłuższa gdyby jakiś psychiatra zechciał przeczytać całego tego bloga i wszystkie kwiiietniowe proroctwa.
Miejmy nadzieję, że tak się kiedyś stanie.
DODATEK 2
CZYLI TRAFNE WYPUNKTOWANIE MOJEGO WYPUNKTOWANIA KWIIIETNIOWYCH BREDNI.

Jeden z naszych czytelników w komentarzu poniżej trafnie wypunktował to co ja napisałem o ostatnich materiałach kwiiietnia dodając jeszcze trafniejsze spostrzeżenia niż ja to uczyniłem. Zamieszczam je tu jako celny dodatek i uzupełnienie:


Anonimowyśroda, 27 maja 2015 14:13:00 CEST
Dziś nie skomentujemy idiotyzmów kwietniołaka tylko odniesiemy się do komentarza, dlaczego ? ponieważ siedząc w Warszawie nie wie się do końca co w trawie piszczy :

1) Kolejny fragment z jakiejś tajemniczej sztolni w Ludwikowicach. Oczywiście również nie określony, zapewne znany większości eksploratorom, ale tak nakręcony by każdy mniemał, że to kwiiiecień odkrył go pierwszy. A wiadomo, że takich miejsc tam jest od groma i to żadne odkrycie i skręcić taki mało pokazujący materiał na kamerę na, którym tak naprawdę nic kompletnie nie widać.

Wszystkim wokoło wiadomo że jest to sztolnia węglowa nad strumieniem, było w tej sztolni tysiące ludzi i są z tego wiele lat temu nakręcone materiały filmowe udostępnione przed wielu laty na You Tube. kwiecień nigdy tam nie był, nic nie przebijał, nawet nie wie ( już tam stojąc ) skąd tam się wziął na spągu węgiel.
..................................................................................................
2) Kolejny fragment pokazuje jak niedaleko Gontowej kwiiiecień znajduje zawiesie wagoniku kolejowego w, które za chwilę zaczyna walić siekierką by okruszyć je z rdzy.

Nie jest to żadne zawiesie do opuszczania wagoników do wymyślonego przez klauna szybu, tylko zwykły łącznik liny pozostawionej przez leśników do ściągania drzewa z lasu.
.....................................................................
3) Nie omieszkał przy tym wspomnieć o chłopakach z grupy „KLIN” i Robsonie jakoby, którzy mieli z nim niegdyś znajdować podobjne rzeczy. Prawda jest taka, że wspomniana grupa i gość o pseudonimie Robson to już dawno nie chcą z nim mieć nic wspólnego z racji jego urojeń.

Nie od dawna, a w Ogóle i Nigdy,
i nie ma w Sowich takiej grupy z którą kwiecień by kiedykolwiek cokolwiek robił. Można wysłać zapytanie do każdej z nich i gwarancją jest odpowiedź.... NIE.
...............................................................................
4) No, ale kwiiiecień tak ich pozdrowił by widz mniemał, że nasz eksplorator był dla wielu grup niegdyś wielkim przewodnikiem. Gównianym przewodnikiem nigdy tak naprawdę nic ciekawego nikomu nie pokazującym, co sprawiło, że szanowane grupy olały go z góry po pewnym czasie.

Nic nie sprawiło że go każda z grup olała.
Tylko dla tego że nikt go nie zna, a właściwie to zna ale z głupot i pierdół wygadywanych w internecie.
Jedyną osobą z którą łaził po Sowich jest następny mistrz ekranu Boczek oraz "Hunter" z Polkowic który był z nim raz.
.......................................................................................
5) Kolejny materiał z jakiejś sztolni, wyrobiska ze zwalonymi skałami.
Nic po pierwsze nie widać zero profesjonalizmu, zero szczegółów. Wielki eksplorator przez tyle lat nie nauczył się robić materiałów, które by zaciekawiły widza wyraźnym i szczegółowym obrazem. Takich miejsc w Riese jest mnóstwo. Ale kwiiiecień nigdy żadnego z takich miejsc nie wyjaśni, bo jest za krótki na to i nie ma środków by cokolwiek o nich ustalić. Również nie dowodzi ten materiał, że miejsce to jest nieznane. Oczywiście nie ma w Riese nieznanych miejsc wolno dostępnych jak to, ale kwiiiecień musi udawać, że to on pierwszy je odkrył.

Nie wiemy do jakiego fragmentu się odnosisz ale na tych pokazach klauna z cyrku są tylko dwa miejsca. Tunel kolejowy na Wołowcu i Sztolnia węglowa nad strumieniem w Ludwikowicach.
Cokolwiek by nie przyjąć to i tak bredzi, zarówno o Wołowcu jak i o Ludwikowicach.
.............................................................................
6) O reszcie nie wspomnimy bo to już odjazdy rodem z psychiatryka :)

Można do odjazdów dodać skasowane wpisy pod filmikami o udziale w tych błazenadach ludzi z Gromu i Węża :-), którzy to działają pod dowództwem jak ktoś słusznie zauważył Napoleona z Prawego skrzydła w Tworkach.
OdpowiedzUsuń

Anonimowyśroda, 27 maja 2015 14:26:00 CEST
Możemy jeszcze dodać odnośnie Grzmiącej :

1) No i mamy kolejny krotki materialik pokazujący jakiś bunkier wokół, którego według kwiiietnia wycięto las by zasadzając szkółkę leśną uniemożliwić takim jak on eksploratorom dojście do prawdy o Riese.

Nie jest to żaden bunkier, to po pierwsze, a po drugie to kwiecień mieli tylko ozorem i macha łapkami skarżąc się jak on to działa a Siły Zła mu uniemożliwiają "eksplorację".

Prozaiczna prawda zaś jest taka, że studzienek które mu "zasypywały" Siły Zła nigdy w życiu palcem nie dotknął, za to rok temu paru łebków na prośbę pisarza R.Owczarka wzięło wiadro i odgruzowało te studzienki. Co jest opisane w jego książce. Nota bene odgruzowali te studzienki po raz kolejny, bo w przeciągu wielu lat były wielokrotnie odkopane pomierzone i znów zasypane. Oczywiście miszcz ekranu Pampolinini tego nie wie bo żyje w Innej Rzeczywistości :-).

Jeździ w snach Land Rowerami , czarne Land Rowery z Niemcami jeżdżą za nim i go prześladują. A tak po prawdzie to jeździ za nim Józek aby odzyskać 5 zł jakie pożyczył kwietniowi na bełta rok temu, a jedyny Rower to rower marki Ukraina Józka.
///

Bardzo dziękuję za te uwagi i pomoc.

Jest jeszcze jeden komentarz sugerujący by do WKU w łodzi wysłać materiały o niektórych bredniach kwiiietnia.  Mam jednak nadzieję, że Panowie z WKU sami dojdą do tych materiałów przeglądając naszego bloga, bloga kwiiietnia i jego pierdolekcje na YT:

Anonimowy środa, 27 maja 2015 14:03:00 CEST

Kangurze skoki przeszczepiane wieznia, dzieci z szkalnymi bankami na glowach, atramentyzacja rteci, druty w glowie do sterowania, malpy na drezynie z pepesza, statki matki po ciemnej stronie Ksiezyca czekajace na ewakuacje wybrancow z Osowki, jaszczuroczlek-gadzina biegajaca po Slezy oraz Hilda w piwnicy gwalcona przez wilkolaka z SS-oto TAJEMNICE RIESE wedlug Dariusza Kwietnia.

TS ty im wez i podeslij jego najnowsze urojenia, razem z tymi starymi bajaniami swira zebrane w calosc tak zeby widzieli z jakim popierdolonym wariatem maja do czynienia.
Tylko czekac az wariat kogos odjebie albo potruje, lazi pierdolec po lesie, cpie, chleje, ma zwidy, to muchomorow nazbiera i nawarzy bigosu Himmlera u Mikolajczyka kladac cala sale trupem bo mu glosy w lysej lepetynie powiedza zeby ulzyc sekciarzom w cierpieniu przed urojonym koncem swiata na ktory ciagle czeka.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:niedziela, 17 maja 2015

Skandaliczne przyczynianie się do szerzenia kłamstw historycznych przez Bibliotekę Publiczną w Karpaczu !

Nie istnieje żadna różnica pomiędzy wandalem rozbijającym młotem lub kamieniem groby pomordowanych, a tym który rozbija kłamliwym słowem prawdę historyczną i bezcześci pamięć o nich. 
Jedno i drugie jest profanacją.

Można zrozumieć, że kwiiiecień zdobywa słuchaczy wśród internetowych idiotów nie znających historii, którym każdy kit da się wcisnąć, ale nie idzie zrozumieć by w XXI wieku znajdowały się osoby prowadzące bibliotekę publiczną jak ta w Karpaczu, które dopuszczają tego oszusta i dewianta do pełnienia roli wykładowcy historycznego!
Prowadzę tego bloga od ponad roku i wykazuję w każdym jednym wpisie na tym blogu dziesiątki przekręceń historycznych, zafałszowań, braku elementarnej wiedzy historycznej temu choremu oszustowi, a jednak znajdują się ludzie, którzy, albo tu nie trafiają i nie mają pojęcia kogo zapraszają, albo wiedzą o tym, a mimo to nie dbając o prawdę historyczną i szerzenie prawdziwej historii, a nadto upowszechniania rzetelnej i sprawdzonej wiedzy historycznej umożliwiają takiemu oszustowi szerzenie kłamstw i urojeń.
I to wszystko ma się odbyć w publicznej placówce kulturalnej!!! Chce się powiedzieć NIE DO WIARY.
W związku z tym wysłałem do tej placówki zawiadomienie i jeśli nie przyniesie skutku pójdę z tą skandaliczną sytuacją wyżej do władz Karpacza i postaram się by zostały wyciągnięte wnioski wobec odpowiedzialnych za dopuszczenie kwiiietnia do tej prelekcji na terenie tej placówki.
Zawiadomienie do biblioteki publicznej w Karpaczu
bibliotekakarpacz@wp.pl


Nazywam się Tomasz Sidor. Od kilku lat walczę z kłamstwami historycznymi dariusza kwietnia oraz jego podłymi oskarżeniami, pomówieniami i działaniami wobec mojej osoby i kilku innych demaskujących jego kłamstwa.

Dariusz kwiecień po pierwsze zakłamuje historię, fałszuje fakty, zmyśla nie mające miejsca zdarzenia z IIwś, dorabia do historii o Riese masę absurdalnych głupot takich jak to, że Niemcy wyprodukowali armię zmutowanych wilkołaków trzymanych w podziemiach Riese, że w podziemiach Riese są portale czasoprzestrzenne do innych światów oraz m/n to, że w Riese pracowano nad statkami antygrawitacyjnymi. To tylko jedna setna banialuków jakie lansuje na swych stronach w internecie.
Walczymy z tymi bzdurami i tą antypolską hucpą ORAZ Z TYM CHOCHOLIM TAŃCEM nad grobami pomordowanych i umęczonych milionów ludzi uprawianym przez dariusza kwietnia na naszym blogu pod tym linkiem:

http://klamstwa-riese.blogspot.com/

Proszę się zapoznać z dowodami na to wszystko i zajrzeć do wizytówki dariusza kwietnia, która widnieje pod każdym wpisem na naszym blogu. Dowiecie się z niej jak dariusz kwiecień wydzwaniał do mnie telefonicznie i w chorym amoku wyzywał mnie od homoseksualistów, pedałów, pedryli, zboczeńców itp. Dowiecie się jak straszył innych ludzi zrobieniem bydła w pracy. 
gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości co do tych materiałów i osoby dariusza kwietnia to chętnie udzielę wszelkich informacji w kolejnym mailu lub telefonicznie. 

Przeczytałem na waszej stronie zakładkę o nas i z niedowierzaniem patrzę jak wasza szacowna biblioteka w świetle tych pięknych punktów mogła w ogóle kogoś takiego zaprosić na prelekcję i udostępnić mu swój teren do szerzenia tak skandalicznych nieprawd.
Ostrzegam, że jeśli prelekcja dariusza kwietnia odbędzie się w zapowiadanym terminie powiadomię władze Karpacza, że przyczyniacie się do szargania pamięci pomordowanych przez nazistów i całej smutnej historii drugiej wojny Swiatowej i zrobię wszystko by z tego tytułu były wyciągnięte konsekwencje wobec tych osób, ktore pozwoliły na tak haniebną prelekcję człowiekowi niepoczytalnemu i szerzącemu kłamstwa historyczne oraz historie urojone,
Tomasz Sidor. Bez poważania.


Ze strony biblioteki publicznej w Karpaczu. Dział o nas:


Przedmiotem działania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Karpaczu jest w szczególności:
1. zaspokajanie i rozwijanie potrzeb oświatowych, kulturalnych i informacyjnych społeczeństwa oraz upowszechnianie wiedzy i rozwój kultury.
2. gromadzenie, opracowywanie, przechowywanie i chronienie materiałów bibliotecznych ze szczególnym uwzględnieniem materiałów dotyczących regionu  Karkonoszy.
3. udostępnianie zbiorów bibliotecznych na miejscu, wypożyczanie do domu oraz prowadzenie wypożyczeń miedzy bibliotecznych.
4. organizacja czytelnictwa, i udostępnianie materiałów bibliotecznych osobom niepełnosprawnym.
5. prowadzenie działalności informacyjno-bibliograficznej
6. popularyzacja książek i czytelnictwa
7.współdziałanie z bibliotekami innych sieci, instytucjami upowszechniania kultury, organizacjami i towarzystwami w rozwijaniu i zaspokajaniu potrzeb oświatowych i kulturalnych społeczeństwa.

Miejska Biblioteka Publiczna w Karpaczu organizuje spotkania autorskie, wystawy, szkolenia dla użytkowników biblioteki, zajęcia z dziećmi, warsztaty literacko-plastyczne


I małe przypomnienie z poprzedniego tematu. To napisał Dariusz Kwiecień na starym swoim forum, które już nie istnieje:

I to jest normalny człowiek mający występować w publicznej bibliotece ?Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:niedziela, 10 maja 2015

Dla kwiiietnia Katyń to betka, to nie ruska zbrodnia tylko niemiecka. NIEPROFESOR żyd Bartoszewski dla kwiiietnia autorytetem. I to jest THE END kwiiietnia.

ZŁAMANIE CISZY WYBORCZEJ!

ZAKAMUFLOWANA AGITACJA W CZASIE CISZY WYBORCZEJ NA RZECZ 

PO

Dariusz Kwiecień Audycja L 


Myślę, że po przesłuchaniu dzisiejszej pierdolekcji kwiiietnia NIKT, nawet moi przeciwnicy o ile są patriotami, NIE BĘDZIE MIAŁ WĄTPLIWOŚCI KOMU TO KWIIIETNIOWE BYDLE SŁUŻY.
Zanim rozkręcę się w opisie powiem, A NIE MÓWIŁEM?

Mamy dzisiaj popis propagandy żydowskiej jakiej jeszcze nie widzieliście. 
Ale po kolei.

17:15 wymysł kwiiietnia, że był atakowany przez kogoś kto twierdził, że Einsatzgruppen to regularne normalne wojsko, a nie jakaś zbrodnicza organizacja. Tutaj kwiiiecień temu zaprzecza twierdząc to co wszyscy wiemy, że były to oddziały hitlerowskiej policji, których zadaniem było mordowanie niemieckich przeciwników na tyłach frontu. Kwiiiecień oczywiście wymyślił te bajdę, że ktoś go atakuje wybielając Einsatzgruppen, by teraz rozwinąć skrzydła i udawać waszego uświadamiacza.
PS
Ja też kurwa jestem atakowany przez wiele osób, że ziemia jest płaska i słońce ją okrąża co muszę ciągle prostować na internecie!!! O, tak to wygląda z kwiiietniem.


9:50 UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!
Kwiecień w tym miejscu mówi, że KREW SIĘ W NIM GOTUJE jak jacyś rekonstruktorzy na różnych zlotach rekonstrukcyjnych obwieszeni nazistowskimi odznakami witają się pozdrowieniem sieg heil !!!! Taaaak panie kwiiiiecień???? Gotuje się w tobie krew gdy ktoś hajluje? A wtedy nie gotowała się w tobie krew???
No popatrz kwiiiecień taki z ciebie patriota z ręką podniesioną w hitlerowskim pozdrowieniu.
Ty skurwiała szmato, powtórzę to po raz setny.

Kolejny wymysł kwiiietnia w dalszym ciągu wywodu po powyższym, że jakoby na tych zlotach rekonstrukcyjnych niektórzy rekonstruktorzy doprowadzają się celowo do stanu wychudzenia by pozwalać się poniżać przez tych co są przebrani za nazistowskich oprawców. Czysty urojony wymysł paranoika, nic takiego nie miało miejsca.

12:00 kolejny urojony wymysł kwiiietnia. Kwiiiecień wyjmuje duży niemiecki przegląd techniczny będący zbiorem wynalazków niemieckich i mówi, że MU KTOŚ ZARZUCAŁ, że to on cały ten przegląd spreparował, a teraz on bidny musi to udowadniać, że to oryginał i tak nie jest.

13:20 zaczyna się wywód o Katyniu i kolejny kwiiietniowy wymysł, że jest znów przez "kogoś" atakowany, że w Katyniu były jakieś rosyjskie obozy koncentracyjne, a on o tym nie mówi. Nasz niestrudzony prostownik historyczny teraz musi znów prostować karty historii i mówić to co wszyscy wiemy, że w Katyniu nie było żadnych obozów, a jedynie było to miejsce kaźni Polskiej elity.

KTO WYMORDOWAŁ POLSKĄ ELITĘ WG. KWIIIIETNIA? TO NIE RUSCY TYLKO NIEMCY!!! 
RUSCY WYMORDOWALI MALUTKO, A NIEMCY WIĘCEJ!!!
14:35 Kwiecień wyjmuje książkę rodem z PRLu i twierdzi, że to nie rosjanie! że to niemcy wymordowali w całym swym planie najwięcej Polskiej elity. PRAWDA! Prawda to jak najbardziej, ale prawdą jest też, że równie dużo po wojnie zostało wymordowanej Polskiej elity przez sowiecki system i NKWD. To przecież członkowie Ludowego Wojska Polskiego kolaborującego z sowietami po wojnie wymordowało tysiące Polskich oficerów i intelektualistów. To przecież jak pamiętamy wuj kwiiietnia służył w LWP o czym kwiiiecień chwalił się kilka pierdolekcji wstecz.
W 15:33 kwiiiecień stwierdza zadając pytanie o Katyniu: ile tam zginęło osób? a ilu zginęło w Auschwitz, Ravensbruck, w Palmirach i na Pawiaku? Owszem wielu, ale to nie była cała elita. Tę najważniejszą durniu kwiiiecień wymordowali sowieci w Katyniu i po wojnie w czasie prześladowań. Jak widać kwiiiecień uważa, że ilość zamordowanych przez rosjan i niemców Polskich elit ma znaczenie. Dla niego nie ma znaczenia, że coś takiego miało miejsce z obu stron tylko to kto więcej. Dla tego skurwysyna rosjanie są niewiele winni bo mniej zabili Polaków niż niemcy!!!
Jeśli teraz ktoś ma ochotę spuścić mu wpierdol to nie jest to objaw nieuzasadniony.

A TERAZ!
KŁAMSTWO NAD KŁAMSTWA!
WEDŁUG KWIIIETNIA I ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY NIEMCY WYPUSZCZALI NIEKTÓRYCH ŻYDÓW Z OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH ZE WZGLĘDU NA WIEK I STAN ZDROWIA!!!

WYPUSZCZALI!
ALE WYŁĄCZNIE KOLABORANTÓW ZDRADZAJĄCYCH WŁASNYCH RODAKÓW!
czyli
KWIIIECIEŃ W SŁUŻBIE ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY.
16:35 kwiiiecień przytacza historię jednego z profesorów, że wyszedł z obozu w Ravensbruck ze względu na wiek. Zachwilkę dodaje, że też takim przykładem jest "profesor" Bartoszewski, którego wypuścili z obozu w Oświęcimiu. Tak było tylko dla czego? Każdy wie, że niemcy wypuszczali z obozów WYŁĄCZNIE tych, którzy poszli na współpracę. Innej możliwości nie było. Dziś kuje się fałszywą propagandę, że niemcy do roku 1940 jak mówi kwiiiecień byli czasem tak wspaniałomyślni, że niektórych żydowskich poczciwych staruszków wypuszczali ze względu na wiek lub stan zdrowia!
TO KŁAMSTWO!
Teraz posłużę się cytatami z pod jego pierdolekcji, choć to nie cały jeszcze mój komentarz do tej kwestii:

co zrobil  bartoszewski dla rotmistrza Pieleckiego -odmowil mu orderu Orla Bialego dziekuje dowidzenia zaczyna pan  promowac ludzi ktozy doprowadzili Polske do obecnego stanu a jak ktos prawde pisze to odrazu wyzywa pan od szamba szambo to bartoszewski i ludzie ktorych promowal

co jak co ale unsub za bartoszewskiego proszę się zapoznać z wypowiedziami tego "człowieka" w żydowskim knesecie proszę posłuchać jak się WYPOWIADAŁ O POLAKACH pogardliwie wręcz daje się odnieść wrażenie że mówił o Nas o Polakach jako PODLUDZIACH! proszę się zapoznać z tym jak siostra bartoszewskiego wyszła za SSmana co jak co ale ten człowiek więcej złego zrobił dla Polski niż dobrego!! dodam jeszcze jego słowa-"podczas wojny bardziej bałem się Polaków niż Niemców" proszę mi również wyjaśnić dla czego kiedy bartoszewski był mistrem spraw zagranicznych RP nie zareagował na słowa wypowiadane przez pewnego rabina który mówił o Polakach jako najgorszym narodzie itp! dla czego bartoszewski wtedy nie wstał i nie wyszedł? następnie proszę mi wyjaśnić dla czego bartoszewski wyjechał z KL Auschwitz wagonem 1 klasy wraz z innymi żydami! i proszę mi wytłumaczyć czemu to byli JEDYNI KTÓRZY WYJECHALI Z OBOZU! nie było już nigdy takiego przypadku a chce nadmienić że już wtedy masowo mordowano tam ludzi! mogę tak do rana wymieniać przykłady i to są fakty Panie Darku tu nie chodzi że ktoś mi tam coś powiedział to są FAKTY nie chce mi się już dalej pisać bo zapewne zaraz zostanę zjedzony przez obrońców pseudo profesora bartoszewskigo!! celowo z małej bo moja Babcia która przeżyła jakimś cudem powstanie trochę mi opowiedziała o tamtych czasach! a gdy słyszała nazwisko bartoszewski to pluła na radio albo na TV więc coś w tym musi być bo tak robiło wielu Powstańców!
Bartoszewski fanatyk PO, czyli partii proniemieckiej.


+Iss Magmeld szukaj i jeszcze raz szukaj....mi Babcia trochę opowiadała...a jak słyszała bartoszewski to pluła przeklinała po Niemiecku a czasem i rzucała przedmiotami w tv albo radio...babcia raczej nie należała do zawistnych osób była spokojna cicha uśmiechnięta ale wystarczyło wspomnieć te nazwisko i już zmieniała się nie do poznania...


To tyle komentarzy internautów zawierających TYLKO NIEKTÓRE FAKTY antypolskich wypowiedzi Bartoszewskiego i poczynań, ale mimo takich powszechnie znanych faktów kwiiiecień ciągnie jego temat dalej mówiąc, że Bartoszewski przekazywał nam "niesamowitą prawdę" i mówi dalej, że ludzie, którzy atakują Bartoszewskiego skaczą nad jego truchłem i tańczą. Tak kwiiiecień? Bo prawdziwi patrioci nigdy go nie uznają za Polaka i patriotę w świetle faktów i całej jego antypolskiej działalności na rzecz żydowskiej doktryny. Za to ty hieno i kanalio tańcujesz jak już pisałem od kilku lat nad pamięcią ofiar nazistowskich zbrodni dorabiając do tragicznych historii własne parszywe nie mające miejsca wydarzenia dla komercyjnego poklasku. Wystarczy poczytać poprzednie wpisy na blogu.
I tym sposobem dowiedzieliście się za kim stoi i komu służy kwiiiecień. 
ZŁAMANIE CISZY WYBORCZEJ?
A na marginesie dodam, że dziś jest cisza wyborcza do godziny 21:00. Kwiecień moim zdaniem złamał tę ciszę wychwalając zasługi Bartoszewskiego, który jak wiemy był w ścisłej współpracy z PO i głosił mowy obrończe na temat Tuska i całej tej partii. Tak więc jest to krypto reklama tej partii ze strony kwiiietnia w czasie trwania ciszy wyborczej. 


Idziemy dalej
MASZ FANTAZJĘ? TO MOŻE POCZUJESZ SMRÓD PALONYCH CIAŁ!
W 22:38 kwiecień mówi, że jeżeli ktoś ma trochę wyobraźni i.....FANTAZJI! Tak proszę Państwa fantazji dobrze usłyszeliście, to poczuje smród palonych ciał po przeczytaniu rekomendowanych przez kwiiietnia książek. Cały kontekst tej wypowiedzi powiem krótko, zdradza, że kwietniowi do tego nie wystarcza sama wyobraźnia inspirowana treściami opisów, ale i FANTAZJA. Zaiste ile ty kwiiiecień masz fantazji do takich wyobrażeń, albo inaczej jaką ty masz fantazję by to sobie wyobrażać?

DOBRY ŻYD I ZŁY ŻYD WEDŁUG KWIIIETNIA
Zaskoczeniem dla niektórych będzie to, że kwiiiecień m/w w 24 minucie przytacza historię żyda, który z zawiści idąc do pieca zdradził innych żydów ukrywających się u Polskiej rodziny. Za chwilę kwiiiecień dodaje pytanie czy to cecha tej nacji, czy tylko odosobniony przypadek? I jeszcze dodaje, że żydzi ortodoksyjni tworzą fałszywą historię przez co niedługo świat będzie uważał, że niemieckie obozy koncentracyjne były Polskimi? 
Jak to się więc ma co teraz powiedział na żydów do tego jak wychwalał żyda Bartoszewskiego i jego zasługi, który przecież służył tej ortodoksyjnej żydowskiej bandzie!!!!?
Ano ta pozorna sprzeczność służy temu by poklepać po ramieniu tą żydowską klikę, która rządzi na naszym terenie, a wzbudzić w was wrogość do tej w Palestynie i tym sposobem - i tym sposobem zrobić z was jeszcze większych antysemitów, co potem będzie wykorzystywane przez jednych i drugich by wami manipulować, oskarżać was o antysemityzm i móc dalej rządzić wami z tzw. drugiego planu. Skołowane społeczeństwo ma nie widzieć ścisłej współpracy tu obecnego żydostwa w Polsce z żydostwem w Palestynie. Kumacie tę czaczę? Macie myśleć, że ci żydzi jak Bartoszewski to cacy żydzi, a ci z Palestyny to źli ortodoksyjni żydzi, a tymczasem obie grupy współpracują ze sobą wykupując Polskę, żądając sobie roszczeń na sumy 60 miliardów dolarów i ci tutaj im w tym pomagają by tamci z Palestyny to dostali. To tak w skrócie. Ale żeby to się udało jedni.ci tutaj/ prowadzą propagandę przeciwko tym drugim. w Palestynie/ i zrzucają na nich winę za wykupywanie Polskie i jej rozkradanie. 

I tutaj zakończę pozostawiając kilka co mniejszych kwestii dla was. 
Jedno co mogę polecić to jeszcze raz na spokojnie wsłuchać się w sens i zamysły wypowiedzi kwietnia. Nie będziecie mieć wtedy wątpliwości komu służy i czyim interesom.

DODATEK UROJONY
CZYLI DOWODY UROJEŃ DARIUSZA KWIIIIIETNIA

Mało ludzi pamięta, że już kilka lat temu kwiiiecień przejawiał znamiona choroby psychicznej do, której sam się z resztą przyznawał. Oto dowody na to czyli jego wypowiedzi z na jego dawnym już nieistniejącym forum:


A tak wyglądają te urojenia:
I kolejne urojenie, a mianowicie to, że kwiiiecień swego czasu rozpowiadał, że jakoby jego ojciec utrzymywał scisłą znajomość z Anthonem Dalmusem. Poniżej zdjęcie jego ojca z lewej z rzekomym Dalmusem ten wyższy z prawej:

A tak naprawdę wygląda Anthony Dalmus:

Jak widać kompletnie nie podobny do tego o jakim mówił kwiiiecień.
Macie dowody na urojenia i szaleństwo kwiiietnia, którym zniszczył swoją pierwszą rodzinę i związek. Macie dowody jego urojeń o statkach matkach na ciemnej stronie księżyca i wyznaczonej misji ujawnienia prawdy o Riese i uratowania setek tysięcy ludzi. Co jeszcze mam wam pokazać by udowodnić, że to chory człowiek być może nawet przez kogoś manipulowany lub wynajęty do prowadzenia działalności mającej wam robić wodę z mózgów i jak to było w dawnych czasach rozwalać grupy eksploracyjne przy jednoczesnym ich inwigilowaniu i prześwietlaniu co zaowocowało kłopotami niejednej osoby z dziwnych powodów. 
Macie dowody wnioski wyciągnijcie sami, a przełożonym kwiiietnia radzę poddać go badaniom bo wszystko wskazuje na to, że pewnego dnia w swym szaleństwie chwyci za karabin i was wszystkich tam wystrzela biorąc za wilkołaki lub kosmitów ze statków matka. Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

piątek, 8 maja 2015

ZMYŚLONE HISTORIE ZRODZONE W CHORYM ŁBIE SKOMPROMITOWANEGO MITOMANA czyli dalszy ciąg chocholego tańca nad umęczonymi ofiarami niemieckich zbrodniarzy.

WSZYSTKO CO TU NAPISAŁ KWIIIECIEŃ NIE MIAŁO NIGDY MIEJSCA!
To co przeczytacie poniżej począwszy od dolnego wpisu na jego blogu to czysty wymysł dewianta tworzącego takie historie, których celem jest wytworzenie wokół tematu Riese i jego osoby aury niesamowitości i grozy, oraz klimatu przesiąkniętego najochydniejszym wyobrażeniem mającym oddziaływać na waszą wyobraźnię by potem wielu z was myślało, że kwiiiecień odkopuje jakąś niebywale ziejącą grozą historię:

Poniżej link do większego formatu, który możecie ściągnąć lub otworzyć w osobnym oknie:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtM1VKVFV1WG9wRGc&authuser=0

Wszystko co tu napisał jest jego chorym wymysłem, obrzydliwym i najbardziej przerażającym bo takim ma to być. Kwiiiecień ima się najbardziej wymyślnych historii okraszonych najobrzydliwszymi wymysłami tylko po to by udowodnić swe chore tezy, że niemcy szukali jakichś skrzyń, że robili jakieś jeszcze bardziej odrażające eksperymenty daleko wykraczające ponad już znane. To chory wymysł obliczony na zaciekawienie wszelkich idiotów, którym jeszcze mało tego co faktycznie niemcy dokonywali. Wymyśla kwiiiecień takie rzeczy by jeszcze bardziej dodać grozy swym historiom. Powtarzam to czysty wymysł świra i przebiegłego oszusta, który jest od dawna skompromitowany podobnymi opowieściami, ale mimo to wymyśla jeszcze bardziej przerażające, jeszcze bardziej ohydne, jeszcze bardziej ziejące grozą i okrucieństwem, by pokazać, że świat nie zna tej prawdy. A to nie jest prawda, to jest kwietniowa gówno prawda. To jest chora prawda chorego pod człowieka bo w moich oczach ten oszust i łajdak nie zasługuje na miano człowieka. Jak niejednokrotnie pisałem kwiiiecień bazując na półprawdach dorabia do nich właśnie taką otoczkę jak w tej historii dodając jeszcze bardziej obrzydliwe scenariusze wymyślonych wydarzeń niż to miało miejsce.
Nie istnieją ludzie opowiadający te historie. Po prostu ich nie ma. Kwiiiiecień to wszystko wymyśla na własne potrzeby by karmić nimi internetowych idiotów i tych, których spotyka na swej drodze w celu pozyskania ich zainteresowania, po to by potem jakiś czas żerować na ich głupocie i pożyć na ich koszt. Te historie jakoby spisywane od rzekomych świadków mają wam wmówić, że nie znacie prawdy, że tej i jeszcze bardziej przerażającej dowiecie się na spotkaniach z nim a Rzeczce czy w terenie za co każe sobie potem płacić. Te historie mają być dla was wabikiem, a dla ludzi udostępniających mu teren jak ośrodek w Rzeczce czy inne miejsca do prelekcji obietnica przyciągnięcia całych tabunów klientów. To pic na wodę. Ne te historie przychodzi garstka ludzi i jak się dobrze wsłucha to nigdy więcej tego nie zrobi po raz drugi, bo ile można słuchać takich bredni, których kwiiiecień nigdy nie uwiarygodnia.
ZADAM PYTANIE CZY UWIERZYCIE MI TERAZ, ŻE TO JA ROBIŁEM WYWIAD Z KIMŚ Z OKOLIC RIESE I DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE NIEMCY BYLI PONAD DWUMETROWEGO WZROSTU, ZNALEŹLI JAKIEŚ SKRZYNIE, A W NICH MOI ŚWIADKOWIE WIDZIELI ZWŁOKI ISTOT PÓŁ LUDZI PÓŁ WILKÓW BĘDĄCYCH TRUPAMI WYHODOWANYCH PRZEZ NAZISTÓW ŻOŁNIERZY PRZYSPOSABIANYCH DO WALKI W PODZIEMIACH?
Oczywiście nikt w to nie uwierzy. Nikt bo nikt normalny w takie głupoty wierzyć nie będzie. Mógłbym spróbować wam stworzyć może i jeszcze lepsze opowieści, pojeździć po terenie sfotografować się i sfilmować tu i tam i naopowiadać wam takich historii, że włos się wam na łbach zjeży od ich wizualizacji. Tylko nie robię tego bo jestem normalny i musiał bym się do tego zmuszać i dobrze nagimnastykować by wyszło to podobnie jak opowiada kwiiiecień, któremu to łatwo przychodzi bo ma chorobę na to pozwalającą, ale kwiiiecień to co innego co nie? Jak kwiiiecień to powie to już klaszczecie i piszecie peany pochwalne dobra robota! Kupujecie bzdury wyssane z chorego palca. Bzdury tak niesamowite, że przebijają w realistycznych działaniach nazistowskie wyczyny. Kwiecień bije ich na głowę swymi wyobrażeniami i wymysłami. Mogę stwierdzić, że kwiiiecień musi mieć jeszcze bardziej chory łeb niż ci naziści, którzy dokonywali swych eksperymentów. Tylko, że jest pewna różnica. Naziści dokonywali ich według własnego przekonania dla dobra nauki, a kwiiiecień wymyśla je dla własnego dobra w celach komercyjnego handlu takimi wymysłami. Kto jest więc gorszy? Kwiecień czy ci naziści?

Nie chce mi się komentować po kolei każdego z tych wpisów, ale czytając je widzę w kwiiietniu skurwysyna nadal odprawiającego chocholi taniec nad grobami pomordowanych we własnej okolicy. Skurwysyna, który kosztem tragicznej historii tych ziem usiłuje napchać sobie kieszenie trupim pieniądzem i przypisać sławę jakoby dzięki niemu i jego opowieściom cała okolica zyskuje coraz większą sławę, a do Riese przybywają tłumy by poznać "prawdziwą"historię o Riese. Chory świr usiłujący stworzyć fałszywy wizerunek tych tragicznych wydarzeń, wizerunek obliczony na zrobienie z Riese miejsca ciekawszego do, którego według niego dzięki temu będą walić tłumy. Nie będą. Nie walą. Nigdy nie ziści się ta jego chora parszywa wizja kosztem umęczonych i pomordowanych. Dla czego? Dla tego bo ja na to nie pozwolę. I nie pozwolę by to skurwiałe bydle tańcowało nad ludzką tragedią robiąc z niej cyrk ze zmutowanymi ludźmi na wpół wilkołakami.
Ciekawe co jeszcze wymyślisz łajdaku by zwabić na swe chore brednie naiwnych? Ciekawe jakie jeszcze zboczone i ohydne pomysły przyjdą ci do tego chorego łba by ubarwić smutną i tragiczną historię tamtych ziem? Ile jeszcze wymyślisz bzdur by ratować swój podupadający wizerunek? Co zaczyna ubywać widzów i uczestników twych chorych prelekcji i wypadów terenowych? Musisz się uciekać do sączenia coraz to nowych niesamowitości? jesteś w 100% hieną cmentarną, która rozkopuje groby w swych chorych opowieściach i tworzy te historie by pokazać ludziom chorą prawdę. Wszystko co płodzi twój umysł jest dowodem, że zdolny jesteś realnie rozkopać groby by potem pokazać, że jakaś zmutowana bestia grasuje po okolicy i żywi się trupami. Na razie robisz to w swych opowieściach. Kiedy zaczniesz robić to realnie? Czy wtedy gdy i ten manewr okaże się klapa i nie zwabi obiecywanych tabunów turystów?
Jesteś skończonym bydlakiem. Kłamcą i oszustem i choćbyś w odwet za ten tekst jak i za inne podobne wylał na mnie kolejne hektolitry pomyj nic nie zmieni faktu, że normalni ludzie mają cię za durnia i psychola. Chwasta i szkodnika. Łajdaka i hieną żerującą na ludzkiej tragedii.

KUDŁATY DODATEK 
CZYLI WYOBRAŹNIA KWIIIETNIA PRZENIESIONA NA PAPIER PRZEZ RYSOWNIKA.
 

Rysunki dostaliśmy od Krzyśka Rogali, którego brat rysownik wykonał je według opisu kwiiietnia w czasach kiedy jeszcze kwiiiecień kręcił się w ich towarzystwie. Dla przypomnienia zacytuję co napisał Krzysiek by wyjaśnić jego słowami pochodzenie tych rysunków i ogólną wtedy sytuację z kwiiietniem:
Nie miałem w sumie już też pisać nigdy w temacie Kwietnia który jest tylko chorym mitomanem. Dysponuje rekonstrukcją rysowniczą "wilkołaka" i "małpy" którą wykonał mój brat w Tucznie kilka lat temu na podstawie bezpośredniego opisu Kwietnia i zapisów jego dziennika którego mam fotki. Jako że mój brat zajmuje się sztuką komiksu i potrafi nieźle rysować z pamięci co nie raz nam pomagało w naszych badaniach odtwarzając pewne istoty na podstawie bezpośrednich opisów czy też tworzyć wizje artystyczne z opisów starożytnych legend itp. Zrobiliśmy to ponieważ jak wiecie zainteresowaliśmy się jego historią o "gadzinie" i chcieliśmy dotrzeć do tego świadka...oczywiście okazało się to niemożliwe bo Kwiecień wymyślał setki wymówek...no cóż tak się zaczęła ta toksyczna znajomość. Oczywiście pomimo wykonania za darmo tych rysunków Kwiecień wymyślał kłamstwa na temat mojego brata co jest normą u niego. Kwiecień nigdy nie opublikował tych rekonstrukcji...jak myślicie dlaczego ? Mogę je podesłać je jeżeli jesteście zainteresowani. Pozdrawiam i życzę mniej nerwów w kontaktach z tymi ludźmi bo szkoda zdrowia.

A teraz ja coś dodam.
Myślicie, że to rekonstrukcja opowieści kwiiietnia, który spisał takie opisy od jakichś mieszkańców Riese? Jeśli tak myślicie to jesteście naiwni. To jego wyobraźnia, która mu towarzyszy od chwili kiedy koledzy w dzieciństwie wrzucili go dla zbytu do studni i założywszy na głowy maski Turoniów zajrzeli do niej by udawać gadające wilkołaki. Od tej pory kwiiiecień śni po nocach te zwidy i usiłuje wmówić ludziom, że takie stwory grasowały i grasują po Riese do dziś.

A teraz do śmiechu. Dobre 15 minut zrywałem boki jak zobaczyłem te stwory. Jaką to trzeba mieć zrypaną wyobraźnię by wymyślić stworka z językiem jaszczurki i oczami jak Bazyliszek? :))
Albo jaką trzeba mieć zrypaną wyobraźnię by wymyślić stwora w tej czapce z takim daszkiem, który na pierwszy rzut oka wygląda jakby wilkołak miał na oczach ciemne gogle i butach jak z bajki o czerwonym kapturku. No te buty mnie rozwaliły. Okulary też. 
Dziwnym zbiegiem okoliczności podeszwa butów, nie wiem czy to szczegół podyktowany przez kwiiietnia czy samoistny dodatek rysującego, ale jakoś zbytnio przypomina niektóre współczesne modele traperskich butów. Nie ważne nie znam się może, ale całość tworzy komiczny obraz wyobraźni dziecka, które naoglądało się bajek i kreskówek o złych wilkach. 
A tak na marginesie czy widzicie jakieś podobieństwo?


Czy kwiiiecień wykorzystał zdolności rysownika by przenieść własne wyobrażenie o sobie na papier?

I jeszcze cóś na dokładkę:

I wyjaśnienie Krzyśka:

To był właśnie super-żołnierz (inaczej Pies w Butach jak go nazwaliśmy)...wynik "niemieckich eksperymentów"...ponoć mają ich armię ;) pod ziemią. Ten rysunek góry to góra Ślęża i tajemnicze wejście które zna tylko Kwiecień. Pozdrawiam 


A ja dodam :))))))))))

DODATEK REALISTYCZNY
CZYLI ARMIA KWIIIETNIA IDZIE NA PODBÓJ ŚWIATA

https://www.youtube.com/watch?v=oX-qDh5opAM
Przeczytajcie komentarze pod tym filmem. Ludziska wspominają te sceny z dzieciństwa opisując jak były ich koszmarem z czego oczywiście wyrośli gdy dorośli.
Jak widać kwiiiecień, jastrząb sęk, miazga i cała ta zgraja pajaców wyznających tego typu legendy nie wyrosła z dziecięcych koszmarów i śni dalej o wilkołakach, skrzatach, elfach, krasnoludach i wszelkich istotach zmiennokształtnych z duchami na czele.
Powiem tak mamy około 90% społeczeństwa, a nawet więcej, które nie wyrosło z wrodzonych i nabytych archetypów wyobrażeń o stworach i siłach nadprzyrodzonych. Co niektóre jednostki wyżej wymienione i im podobne znane z neta po mimo dorosłości karmią się i siebie nawzajem takimi opowieściami poszukując w relacjach równie nienormalnych osobników potwierdzeń swych dziecięcych koszmarów z jakich nie wyrośli i sobie ich nie potrafili wytłumaczyć. Otaczają się nawzajem kreując wokół siebie świat wyobrażeń tego typu, świat którego nie ma. Wystarczy wejść na bloga kwiiietnia i kliknąć w kącik koniczyny. Jesteśmy na blogu koniczyny i co widzimy? Masę tematów z materiałami o skrzatach, krasnoludach i tego typu bzdurach. A co widzimy w prawej kolumnie bloga w zakładkach moja lista blogów? Widzimy trzy linki do bloga zjeba mammoru o zmiennokształtnych, widzimy oczywiście linka do bloga kwiiietnia i.... I widzimy linka do bloga arkadiusza miazgi łufologa z ropczyc, który na swym blogu bije na głowę i kwiiietnia i koniczynę i mammorou razem wziętych spisując wszelkie relacje o istotach niematerialnych, duchach, skrzatach i kurwa chuj wie czym jeszcze. Miazga dla niewtajemniczonych to taki odpowiednik kwiiietnia tylko w tematyce ufo. To banda debili tkwiąca w archetypowych wyobrażeniach tego świata podsycanych przez siebie nawzajem i wyobrażeniami innych chorych pacjentów z odchyłami, którzy nie wyrośli z dziecięcych lęków i wyobrażeń.
The end.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: