piątek, 1 maja 2015

Dz. Urz. MON. 07.1.13

Jeden z ostatnich komentarzy na naszym blogu w poprzednim temacie brzmiał tak:

///
Kwiecien, nasz ty Rambo, komandosie, pletwonurku i weteranie niezliczonych wojen, slyszales ty kiedys o takim rozporzadzeniu?

“Decyzja Ministra Obrony Narodowejz dnia 9 stycznia 2007 r. w sprawie wprowadzenia wytycznych postępowania dla żołnierzy i pracowników komórek organizacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej oraz jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej w kontaktach z wykonawcami i osobami działającymi na ich rzecz (Dz. Urz. MON. 07.1.13)”

Pewinie tego na oczy nie widziales, ale przytocze ci ten fragment:

“ŻOŁNIERZ ZAWODOWY POZA SŁUŻBĄ
1. W środowisku społecznym prezentuje najwyższe wartości moralne
i obyczajowe. Jest wzorem kultury osobistej i dobrego wychowania.
2. Dąży do umiejętnego łączenia potrzeb służby z troską
o dobro swojej rodziny.
3. Odnosi się z szacunkiem i zrozumieniem do obowiązków i potrzeb
rodzinnych swoich podwładnych i kolegów.
4. Dąży do integracji swojego środowiska zawodowego, a w kontaktach
towarzyskich prezentuje postawę otwartości.
5. Nie jest obojętny wobec negatywnych postaw i poczynań.
Udziela pomocy potrzebującym i występuje w obronie pokrzywdzonych.
6. Nie podejmuje działalności, która naruszałaby jego dobre imię
i dobre imię Sił Zbrojnych RP”

Polecam telefon do dowodcy jednosti w Malborku i weryfikacje bajek Kwietnia o wojsku, weryfikacje jego zdjec z jednostki-jedno jesli jest prawdziwe to podchodzi pod zlamanie tajemnicy panstwoewj i oznacza natychmiastowa nagane lub wylot z armii jesli w takowej jest.
Za dzialanosc Kwietnia w necie-kolejan nagana lub zawieszenie.

http://antykorupcja.gov.pl/ak/import/kodeksy-etyczne/3581,Kodeks-honorowy-zolnierza-zawodowego-Wojska-Polskiego.html
///


A co sobą reprezentuje kwiiiecień?
Wystarczy zapoznać się z wizytówką i całą masą materiałów na naszym blogu.

DODATEK1

NAJWIĘKSZY ZWOLENNIK KWIETNIOWYCH IDIOTYZMÓW  LANSUJE SWEGO IDOLA

Czyli dariusz jastrząb vel koniczyna znów na swoim zboczonym pedofilskim blogu lansuje swego pupila od kłamstw, fałszowania historii i pomówień
cytat z tego chlewa:
Wczoraj w komentarzach napisałem żeby Tomasz Sidor ewidentnie stwierdził że zdjęcie z Darkiem to fotomontaż. Jakoś niemrawo mu to idzie, więc podsyłam dwa kolejne. Zdjęcia zostały zrobione w ostatnich dniach...Tomuś do dzieła, świat i młode pokolenie liczy na ciebie.
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/kolejna-szansa-dla-tomasza-sidora.htmlNigdzie nie pisałem tłumoku pedofilski, że zdjęcie kwiiietnia na pryczy w buciorach to fotomontaż, tylko, że kwiecień przyjechał do jednostki do kogoś i zrobił sobie zdjęcie na pryczy dla pozerstwa i pokazania, że jest w wojsku. To po pierwsze.
Po drugie zwolenniku uwodzenia nieletnich na internecie nic to nie zmienia, że kwiecień lansuje się na tle sprzętu wojskowego. Nawet jeśli jest w NSR to tylko świadczy, że wojsko nie ma kompletnie pojęcia jakiego zboczeńca i skurwysyna ma w swych szeregach. Lista jego łajdactw nie zamyka się w tych punktach na zdjęciu. Już dawno bym zainterweniował do WP jeśli miałbym pewność gdzie to skurwiałe zboczone kwiiiczące bydle służy. Ale może zainterweniuję i zdecyduję się na jakieś kroki mające na celu sprawdzenie czy ktoś taki służy w NSR. Akurat w Warszawie wiem gdzie jest oddział NSR. Po świętach spróbuję to ustalić bo jeśli rzeczywiście taki psychopata służy w wojsku to jest to wstyd i hańba dla nas Polaków i zagrożenie dla innych żołnierzy WP.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: