czwartek, 30 kwietnia 2015

TYLKO ŚWINIA W BUTACH KIMA czyli słoma z butów gówno na podeszwach miłe dla ryja świni co na widok psich jajec się ślini.Właściwie w tytule zawarta jest cała kiiiintesencja kwiiiietnka, ale dla porządku uświadomię co niektórym to i owo bo, albo nie wiedzą, albo wiedzą, ale mimo to lubią....
Na butach jest wszystko. Od ludzkich spluniętych ślin, psich gówien i ptasich po wszelkie zarazki, bakterie i syf wszelaki. Miejski kurz, wsiowy pył osadza się wszędzie na chodnikach, drogach i trawnikach. W lesie srają leśne zwierzęta i roznoszą najgorsze odzwierzęce choroby, a to wszystko mamy na butach czy tego chcemy czy nie.
Ale jak widać dla świnia kwiecień walnął się w tych buciorach na wyro i zadowolony odpoczywa. Zapewne przed snem przykryje się tym kocem. Może jutro zamieni go stronami po ścieleniu i rozniesie po całej pościeli ten syf. A potem wtuli ten swój pijacji ryj w ten syf i będzie śnił o.....

pościeli i łóżku pełnym psów


Jak widać kwiiiecień nie tylko lubi włazić z buciorami do wyra, ale lubi jak psy wylegują się na jego wyrze. W tej małej kawalerce gdzie kwiiiecień mieszka ze swoją suką jak widać wszyscy mają jedno legowisko. Co oburzaliście się kiedyś, że nazwałem ją suką? No to teraz wiecie dla czego, bo tylko suka pozwoli innym psom spać we własnym łóżku. Ot taka to kultura i higiena Riesołaka psowilka i wilkołaka.
Ale to nie wszystko. Jak widzimy na załączonym obrazku kwiiiecień ze swoją suka nie mogli powstrzymać zachwytu nad tym widokiem i postanowili go uwiecznić na zdjęciu. Najwyraźniej rajcuje ich oboje nie tylko to, że brudne psy pełne pasożytów, bakterii, zarazków na łapach w sierści i z resztkami gówna psiego wokół dupy wylegują się w ich łóżku, ale i to, że jeden wyeksponował to co już po raz, któryś zachwyca kwiietnia... psie jajca. Przypominacie sobie jak chyba ze dwa lata temu zachwycał się nad genitaliami jakiegoś stwora uwiecznionego w rzeźbie twierdząc, że to bóstwo cyganów transylwańskich? Ti ma swe transsylwańskie klimaty na co dzień.

W normalnych domach gdzie ludzie są na właściwym poziomie nie wchodzi się z buciorami do łóżka, a pies na nie nie ma prawa wstępu.

świnia świni dupę ślini
a pies ci kwiiiecień mordę lizał i osrał.

PS
Kwiecień to tak jakbyś temu psu wylizał dupę i najadł się gówien przyniesionych na butach.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:sobota, 18 kwietnia 2015

UROJENIA-OBJAWIENIA-PRZEKAZY- MISJA DARIUSZA KŁIIIETNIA.

CAŁY TEN TEKST WYMYŚLIŁ SCHIZOFRENIK DARIUSZ KŁIIIECIEŃ BĘDĄC NAJEBANYM PROCHAMI LUB WÓDĄ.

Macie tutaj autentyczny tekst chorego człowieka. Dokładnie takie same w stylistyce treści tworzą wszelcy schizofrenicy i ludzie owładnięci misją przekazywania swych urojeń, które biorą za objawienia. Tutaj kłiiiecień udaje, że to z jakiegoś pamiętnika, ale to jest jego czysty nawiedzony urojony tekst.

Z pewnego pamiętnika...


ŚMIERDZI TU NA KILOMETR TĄ SAMĄ NAWIEDZONĄ SCHIZĄ JAKĄ MOŻNA ZAUWAŻYĆ W BIBLII, KTÓRĄ PISALI PODOBNI DO KŁIIIETNIA NAWIEDZEŃCY INSPIROWANI CHORYMI WIZJAMI. KŁIIIECIEŃ ZABAWIA SIĘ W PROROKA I MESJASZA CHCĄCEGO Z JEDNEJ STRONY PRZEKAZAĆ WIZJĘ NADCHODZĄCEJ APOKALIPSY, A Z DRUGIEJ PO RAZ KOLEJNY WCISNĄĆ KIT O ISTNIEJĄCYCH I NADAL DZIAŁAJĄCYCH PODZIEMNYCH LABORATORIACH Z, KTÓRYCH NIEDŁUGO WYPEŁZNĄ HORDY MUTANTÓW OPANOWUJĄCYCH CAŁĄ LUDZKOŚĆ.

Oto misja kłiiietnia. Głosić takie bzdury w przekonaniu, że zdemaskował plany kogoś kto tak naprawdę nie istnieje.

DODATEK 1 20.04.2015
Dostaliśmy od pewnego miłego czytelnika namiar na zdjęcie kłiiietnia w mundurze WP obejmującego panienki przebrane za maskotki. Ot taka ciekawostka....
zdjęcie z
https://www.facebook.com/167855083367964/photos/pcb.498152283671574/498151447004991/?type=1&theater

DODATEK 2 25.04.2015

PEDOFILIA MARKA SĘKA DLA KWIETNIA NIE JEST NICZYM WARTYM SKRYTYKOWANIA!
SĘK-KWIECIEŃ-JASTRZĄB
PEDOFILSKA SPÓŁKA

No i się wszystko wyjaśniło. Teraz nikt nie będzie miał już złudzeń co do pedofilskiej natury kwiiietnia. Kwiiiecień oficjalnie właśnie wykazał, że dla niego flirtowanie przez dorosłego faceta z nieletnimi i ich podrywanie na internecie nie stanowi tematu do krytyki.

Kilka dni temu/patrz komentarze/ namierzyliśmy marka sęka na serwisie ask.fm gdzie obserwował, zaczepiał i konwersował erotycznie z nieletnimi. Marek sęk siedział na tym serwisie od kilku lat jako dorosły facet i wyławiał z pośród najmłodszej grupy dziewczyn przyjaciółki dla siebie.
Ci co śledzą komentarze poniżej widzieli skriny jego konta na ask.fm i skriny kont niepełnoletnich, które zaczepiał i uwodził.
Swoje konto marek sęk natychmiast usunął kiedy zobaczył, że publikujemy o tym informacje w komentarzach wraz z kopiami stron to udowadniającymi.
Myślał by kto, że taka sytuacja spotka się z ogólnym potępieniem marka sęka na chlewie koniczyny vel dariusza jastrzębia? Nic podobnego! Wręcz przeciwnie dariusz jastrząb nie dość, że nie potępił uwodzenia nieletnich to jeszcze odniósł się do marka sęka z wielkim szacunkiem i życzył mu powodzenia!!!!!
Sami to zobaczcie:Sęk tutaj tłumaczy się na zarzuty, że to nie on ukrywa się pod różnymi loginami w tym GUCIO MRUK, ale kilka tygodni temu udowodniłem, że to jest on organizując pewną prowokację dzięki, której wszedł w środku nocy na moje forum kiedy na nim nie było nikogo innego i dzięki temu zdobywając jego IP okazało się, że jest ono z Katowic gdzie mieszka sęk. Poza tym ślepy by się nie połapał czytając wszystkie komentarze GUCIA MRUKA i komentarze Marka Sęka na blogu koniczyny, że pisała je ta sama osoba co zdradza styl i zaciekłość ataków na mnie.
Co tu dużo mówić sęk się tłumaczy i ani słowem nikt na blogu koniczyny nawet nie potępił jego działań wobec nieletnich na ask.fm.
Co więcej sęk już jako GUCIO MRUK  wstawia niedługo potem komentarz przypominający
  1. Art. 200. § 1. kk który określa znamiona czynów pedofilskich zabronionych prawem czyli mówi, że obcowanie płciowe z osobami poniżej 15 roku życia jest karalne, ale już powyżej nie.  
Sami to zobaczcie jak GUCIO MRUCZEK czyli maruś sękuś usiłuje wybielić poczynania swoje na ask.fm sugerując, że w świetle prawa marek sęk może podrywać 15 latki. Nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że to nie były 15 latki tylko o wiele młodsze bowiem w chwili gdy marek sęk je zaczepiał nie miały jeszcze ukończonych 15 lat jak dzisiaj. Tak więc marek sęk jako GUCIO MRUK tłumaczy się wstawiając Art. 200. § 1 w komentarz chcąc nam wmówić, że jako dorosły chłop nic szczególnego tam nike zrobił bajerując się z małolatami niepełnoletnimi. A co na to dariusz kwiiiiecień? zaraz o tym będzie, ale zobaczcie wpierw obie te odpowiedzi:
Kiedy sęk jako GM wstawia ten komentarz kwiiiecień zamiast potępić działanie sęka i podrywanie 13-14 latek na ask.fm ANI SŁOWEM SIĘ DO TEGO NIE ODNOSI, ale jak to zwykle daje upust swej prostackiej i prymitywnej frustracji szczekając na mnie w swych urojonych wymysłach.
CZY TRZEBA CZEGOŚ WIĘCEJ BY TERAZ CZARNO NA BIAŁYM WIDZIEĆ, ŻE DARIUSZ KWIECIEŃ TO TAKI SAM PEDOFIL JAK MAREK SĘK AKCEPTUJĄCY PODRYWANIE NIELETNICH W INTERNECIE PRZEZ DOROSŁEGO FACETA???

Dla dariusza jastrzębia koniczyny oraz dla dariusza kwietnia nie ma sprawy. Nic szczególnego się nie stało, że marek sęk siedział sobie na ask.fm kilka lat wśród dziewczynek od 13 roku życia miał je w polubieniach, one miały jego, konwersował z nimi, zwabiał na swoje paranormalne radio i zjawiska niewyjaśnione i wyławiał z całej tej masy co łatwiejsze i interesujące. W komentarzach poniżej dałem kilka linków to udowadniających, a wkrótce na moim forum w dziale o marku sęku będzie obszerne opracowanie na ten temat o czym z pewnością wszystkich powiadomię.

Podsumowując kwiecień, sęk jastrząb to najzwyklejsi zboczeńcy o pedofilskich skłonnościach adorujący się nawzajem na blogu jastrzębia. Ma ktoś co do tego jakieś wątpliwości?
TSKoniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
wtorek, 14 kwietnia 2015

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI CZUBA QŁIIIETNIA

Jeden z naszych czytelników napisał doskonałe podsumowanie w poprzednim temacie w komentarzu. Oto one:

Anonimowywtorek, 14 kwietnia 2015 14:07:00 CEST
Zatawnowmy sie nad zrodlami ktore serwuje nasze klamca, mitoman i oszczerca.

1. Fantazja, urojenia, wymysly.
Jak sam przyznaje-zmysla wiekszosc rzeczy lub nie wie skad wie, po prostu wie, czyli zmysla lub przywoluje swoje urojenia i wizje.
2. Nieistniejacy anonimowi swiadkowie.
Czesto powoluje sie na anonimowych swiadkow kotrych nikt nigdy nie *widzial, a ktorzy zwykle nie istnieja, nie maja pojecia ze Kwiecien twierdzi ze z nimi rozmawail lub juz nie zyja, umarli przed narodzinami Kwietnia czy tez jak mial kilka lat.
3. Listy, emaile.
Kwiecien lubi szpanowac zmyslonymi setkami listow, tysiacami emaili i zalewem telefonow od zmyslonych osob z calego Swiata, typowe klamstwo majace zaimponowac nieletnim lub menelstwu bo nikt normalny sie tym nie jara ze list z za granicy. Kilka razy nawet wkleil “korespondencje” w 100% opiewajaca i wielbiaca go a w 100% napisana przez niego tym samym grafomanskim i prymitywnym stylem. To kolejny tani blef Kwietnia powodowany megalomania i wrodzonym zaklamaniem, jedyne emaile jakie dostaje to od swych 2-3 klakierow.
4. Propaganda PRL.
Komunistyczne ksiazki, w tym wydania z najglebszego stalinizmu, calkowicie zafalszowane i zmanipulowane merytorycznie przez cenzure, nastawione na opluwanie Polakow, IIRP, wszelkich tradycji wolnosciowo-niepodleglosciowych. Generalnie to smietnik informacyjny, stek klamstw i mitomanii komunistycznej, jedynie dokumentacja zbrodni nazistowskich jest zrobiona prawidolowo (prace Glownej Komiosji Badan Zbrodni Niemieckich w Polsce, po 1949r. Glownej Komisji Badan Zbrodni Nazistowskich w Polsce, obecnie IPN).
5. Propaganda “resortowych dzieci”, kolorowe wkladki do gazet.
Kwiecien z radoscia siega po wszelkie popularnonaukowe dodatki do gazet glownego nurtu, tj. tzw. ”glownego scieku”. Nie sa to opracowania stricte historyczne, tylko kolorowa, obrazkowa papka w ktorej Kwiecien moze poogladac obrazki nie zwazajac na tresc lub lykajac wszystko bezkrytycznie i bezrefleksyjnie. Dla przykladu w ostatniej pierdolekcji rajcuje sie i uzywa jako zrodla…dodatku do Nesweeka resortowego komunistycznego bekarta Tomasza Lisa, czyli kontynuacje komunistycznej propagandy serwowanej za PRL! Gazetki popularnonaukowe nie sa wiarygodnym zrodlem historycznym tylko narzedziem do popularyzacji historii, majacym na celu zainteresowac ludzi danym zagadnieniem a nie dokladnie je omawiac bazujac na zrodlach. Kwiecien uzywa ich jako zrodel…

Zbierzmy to wszystko w calosc, co Widzicie?

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


niedziela, 12 kwietnia 2015

Paranoik, łajdak, kłamca, oszczerca w kolejnej porcji bredni i kłamstw.

Dariusz Kwiecień pierdolekcja XLVIII   

No i mamy kolejny popis intelektualnych wynurzeń kwiczącego kwiiietnia. Dzisiaj zaczął od kolejnych kłamstw i pomówień na mój temat, które oczywiście muszę sprostować. Najwyraźniej kwiiiiecień doznaje psychicznej ulgi kiedy wciśnie na mój temat kolejny nie prawdziwy kit.

7 sekunda UWAGA hahaha chyba każdy kto go zna padł ze śmiechu po tym jak usłyszał, że rzadziej kręci filmy bo ma wyjazdy w teren i WOJSKO! Tak kwiiiecień ty kurwa i wojsko chyba to podwórkowe z karabinami znalezionymi w sztolni.
Następnie jak zwykle dziękuje swym pelikanom, których przybywa co go buduje jak to stwierdza. No jasne. Nie ma nic bardziej budującego jak ściąganie najgłupszego rodzaju widza na swe brednie.

I teraz UWAGA. W 45 sekundzie ta szmata mówi, że dostawał maile z zapytaniami czy został zamknięty w psychiatryku lub więzieniu. Zaraz to dementuje i mówi, że tak nie jest, że to są moje pomówienia. Otóż nie jest prawdą bym ja czy ktokolwiek tu pisał, że kwiiiecień został zamknięty w więzieniu lub psychiatryku w ostatnim czasie. Powtarzam w ostatnim czasie. To jest skurwaiały wymysł nieogolonego pijackiego ryła.
Bo to, że leczył się psychiatrycznie i siedział w więzieniu to wiemy od dawna i to nie jest tajemnicą. Z resztą czy tego nie widać i nie słychać?
Kolejna kwestia, Za chwilę dodaje to skurwiałe bydle, że ja jestem osobą niepoczytalną i obłąkaną gdy tymczasem to on jest niepoczytalny i obłąkany czego DOWODY są na naszym blogu i na moim forum tutaj: 
oraz w jego komentarzach na blogu Dariusza Jastrzębia vel koniczyna, które publikowaliśmy kilka tematów wcześniej.
Mało tego psychol wymyśla, że moja działalność niedługo się skończy bo JAKOBY wobec mnie toczą się jakieś postępowania za wprowadzanie organów ścigania w błąd. NIC PODOBNEGO NIE MIAŁO I NIE MA MIEJSCA! Powtarzam to są urojenia i kłamstwa obliczone na zdyskredytowanie mnie w oczach internautów.
Prawdą jest, że wykonałem dwa telefony na komendę policji w głuszycy powiadamiając ich o tym, że kwiecień afiszuje się z karabinami i pistoletami z czasów II wś znalezionymi w terenie, a drugi wykonałem do jednostki antyterrorystycznej we Wrocławiu-pisałem o tym w komentarzach kilka tematów wcześniej, informując ich o tym samym i składając telefoniczne podejrzenie, że kwiiiecień posiada nielegalną broń, którą zważywszy na jego psychopatyczną osobowość mógłby wykorzystać w celach terrorystycznych. I kurwa tyle. I zapowiadam, że będę to robił tak długo jak długo kwiiiecień będzie okazywał znamiona niezrównoważenia psychicznego i będzie działał na pograniczu prawa co robi od początku swej działalności w sposób nieodpowiedzialny i zagrażający życiu i zdrowiu ludzi, których wciąga w swoją działalność-pisaliśmy o tym wiele razy.
Tak więc nie jest to żadne wprowadzanie organów ścigania w błąd tylko zwykłe obywatelskie zawiadomienie dyktowane dobrem ogółu. 
To bydle kwiiiecień nawymyślał ostatnimi tygodniami taką masę nieprawd o mnie, że trudno je policzyć i wymienić. Że mam kilka spraw sądowych, że ścigają mnie prokuratorzy, że jakieś dziewczyny, kobiety itd pozywają mnie do sądu za molestowanie, że jestem pedofilem, pedałem, homoseksualistą, że molestowałem swoje pracownice prowadząc zakład fryzjerski, że one chcą odszkodowań, że,...że,...że,.... kurwa już nawet tego wszystkiego nie pamiętam! I to wszystko ten bydlak wypisywał na internecie ze swojego konta Darek na blogu Dariusza Jastrzębia tak niedawno, a wiele podobnych przez ostatnie dwa lata na swoim blogu.
I powiem wam to wszystko tylko dla tego bo dementuję jego kłamstwa i fałszowanie historii. To wszystko bo jako pierwszy pokazałem jego chorą skurwiałą naturę co właśnie potwierdza się w takich pomówieniach i w takich słowach jakimi rozpoczął dzisiejszą pierdolekcję.
I powiem bez ogródek. Kwiecień ty masz szczęście, że żyjemy w państwie względnego prawa bo inaczej zbierał byś zęby po całym Riese za te bandyckie i skurwysyńskie pomówienia.
Mam tylko nadzieję, że kiedyś - powiem wprost- czego ci śmieciu życzę, że zdechniesz jak bezpański pies bo taki los ci się nalezy za to wszystko co nie tylko wobec mnie zrobiłes, ale wielu innych ludzi, którzy poznali się na twojej plugawej naturze.

I na dzisiaj tyle. Co do reszty pierdolekcji i głupot jakie wygaduje ta łajdacka morda odniosę się w innym czasie w komentarzach pod waszymi. Z resztą w poprzednim temacie już zdążyliście napisać kilka trafnych więc odsyłam nowych czytelników do nich i zachęcam do pisania nowych dotyczących tego bełkotu paranoika i łajdaka.
TS.

DODATEK-komentarz do pierdolekcji.

PIERDOLEKCJA Nr. XLVIII NIE DLA NIE IDIOTÓW

Na samym początku po steku kłamstw na mój temat kwiiiiecień opowiada jaka to ilość ludzi pisze się na wyprawy terenowe konno. A ja się pytam na co ta kreatura kłamliwa jest tam potrzebna? Czyżby właścicielka stadniny użyczająca swych koni nie potrafiła zadbać o klientów sama, że musi uciekać się do pomocy takiego świra, a właściwie dwóch świrów w postaci kwiiiietnia i Mikołajczaka? Ona zapewne po prostu nie ma bladego pojęcia o bezwartościowym kłamliwym dorobku naszego kwiczącego eksploratora i stąd taka nieszczęsna komitywa.
Kwiiiiecień opowiada ile to miejsc są w stanie przejechać konno. Jako, że doskonale znam te tereny bo nie raz tam bywałem na obozach zimowych i letnich oraz wypoczynkowo to gdyby chcieć zjechać konno te wszystkie wymienione miejsca to cirka było by to z 5 kilometrów. Tego nikt nieprzygotowany do jazdy konnej nie wytrzyma to raz, a dwa, że zajęło by to wiele godzin czego nie tylko jeźdźcy nie wytrzymają, ale i konie. Tak więc zapowiedzi o grupach jeżdżących konno po Riese są z góry skazane na niepowodzenie. Poza tym taka wyprawa musiała by kosztować sporo kasy, a na to mało kto by się pisał. Nocowania w terenie z końmi objechanie tak rozległego terenu to wszystko bajania pierdolca chcącego zrobić jedynie wrażenie na lemingach. Skończy się na kilku kilometrach jazdy w okolicy ośrodka i tyle, albo na pierwszym upadku kogoś na jakimś pagórku bo jak pisałem wcześniej jazda konno po górskim terenie wymaga UMIEJĘTNOŚCI i nie jest to kwestia krótkiej lekcji przed wyjazdem w teren tylko tygodni nauki jazdy.

3:32 od tego momentu zaczyna się prezentacja książek. Ale nie to jest istotne. Istotne jest to, że to skurwiałe jebane bydle pokazując je wmawia idiotom, że to wszystko co do tej pory mówił o obozach koncentracyjnych jest zawarte w tych książkach. A to nieprawda. Nic co mówił nie jest prawdą na temat obozów koncentracyjnych, a szczególnie o Auschwitz.
Dalej nasz kwieci unio wmawia wszystkim jakby tego nie wiedzieli-matoły nie wiedzą-, że nie tylko Rosjanie wymordowali masę Polskiej inteligencji, ale i Niemcy też. No kurwa Amerykę zjeb odkrył! Tylko jest jedna kwestia. Kwiecień mówi to tylko po to by umniejszyć zbrodnie Rosjan na Polskiej inteligencji. A prawda jest taka, że i Rosjanie i Niemcy na równi mordowali nasz naród, ale dla kwiiietnia nie jest to oczywiste. Jemu lepiej wykazywać bardziej zbrodnie Niemców niż Rosjan. Ot taka lekka propaganda wybielająca choć trochę jego mocodawców ze wschodniego imperium.

A TERAAAAA HIT –GWÓŹDŹ PROGRAMU!!!!
Żydzi dla kwiiietnia to była POLSKA INTELIGENCJA!!!
W 6:44 kwiiiiecień wymienia obozy koncentracyjne w, których zginęła masa profesorów pochodzenia żydowskiego, dodając: TO TEŻ BYŁA INTELIGENCJA POLSKA!!!!
Zanim rozwinę komentarz do tej kwestii zapytam, czy trzeba czegoś więcej by nie widzieć komu to bydle służy i kto mu zleca wciskanie tych wszystkich bania luków?
Pomijając tragedię narodu żydowskiego wymordowanego przez faszystowskie Niemcy, żaden PRAWDZIWY POLAK nigdy nie powie, że żydzi to była Polska inteligencja. Żydzi to była żydowska inteligencja na terenach Polskich, która osiedliła się przed wiekami i tak jak w innych krajach, a szczególnie w Niemczech wkręcała się jak mogła we wszystkie struktury tych państw tworząc-chcąc tworzyć-odrębne diaspory i mniejszość narzucając przy okazji tym narodom własne prawa, co trwa jak widzimy do dziś.
Tylko kolaborant, antypolska świnia mógłby dopuścić się określenie tego typu co kwiiiecień, że żydzi to też była Polska inteligencja. Nie była Polska. Była żydowska i z Polską inteligencją NIE MIAŁA NIC WSPÓLNEGO!
Żydostwo, czego mało kto zauważa od czasów powojennych po dziś dzień we wszystkich środowiskach w tym i tym, które my stanowimy zajmując się tematyką drugo wojenną, za wszelką cenę chce uchodzić za Polaków, Polską inteligencję, współtwórców Państwa Polskiego, jego kultury, prawa i obyczajów. Dla tego posługuje się takimi jak kwiiiecień by to tu, to tam jednym takim zdaniem sączyć ten fałszywy przekaz do społeczeństwa, że żydzi to cząstka nas Słowian, Polaków, bez których nasza tożsamość nie była by pełna. Żydzi wykorzystują do tego dzieje IIwś i tragedię jaką przeżyli zręcznie manipulując opinią i świadomością społeczną właśnie w takiej formie jaką zaprezentowało to skurwiałe bydle.

Ale idźmy dalej.
7:00 kwiiiiecień wskazuje, że my Polacy jesteśmy rusofobami poddając w wątpliwość przy okazji możliwość zamachu w Smoleńsku.
Zanim skomentuję ten wątek to zadam pytanie, czy trzeba więcej by nie widzieć dla kogo to bydle gra?
Po pierwsze jesteśmy i będziemy rusofobami bo mamy milion ku temu powodów. Po drugie nasza rusofobia jako taka w większości nie odnosi się do bratniego narodu rosyjskiego bo tam żyją tacy sami ludzie jak my mający przyjazne do nas nastawienie, ale do władz rosyjskich, które na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci prowadziło antypolską politykę ciemiężąc w swych zbrodniczych komunistycznych szponach nie tylko nas Polaków, ale i WŁASNY ROSYJSKI NARÓD.
Po trzecie trzeba być ślepcem i głupcem by z tej całej gmatwaniny informacji dotyczących katastrofy Smoleńskiej nie wyłuskać niejasności wskazujących, że nie tylko był to zamach, ale i zaplanowana katastrofa wynikająca z błędnie podawanych wartości współrzędnych podczas końcowej fazy lotu Tupolewa. Całe śledztwo, jego sposób prowadzenia, oddanie inicjatywy Rosjanom, brak właściwego nadzoru podczas zbierania szczątków i mógłbym wymienić jeszcze ponad sto szczegółów wskazuje, że musiał to być zamach i zaplanowany wypadek. A biorąc pod uwagę, że samolot był remontowany w Rosji bez żadnego nadzoru przed katastrofą to zachodzi pytanie dla czego Polskie władze do tego dopuściły? Odpowiedź jest oczywista i chyba logiczna.
Ale dla kwiiietnia tak jak dla obecnej władzy scenariusz jaki kreśli Rosja o tej katastrofie jest zadowalający. Czy trzeba więcej by nie widzieć komu służy to bydle?

Przerywnik. Najśmieszniejsze jest to, że to bydle skacze z Auschwitz na Smoleńsk, z żydów na wschód Ukrainy itd. Jak pchła po Żydzie.

Mniej więcej od 8 minuty nasz wielki historyk wchodzi na tematy obozów koncentracyjnych i mówi co? I nie mówi nic czego każdy kto zna historię by nie znał i nie widział. Kwiiiiecień otwiera książkę i pokazuje zdjęcie spychacza pchającego stosy trupów mówiąc, że pokazywał to niejednokrotnie jakby był kurwa jedynym, który coś takiego ludziom pokazuje.
Dalej kwiiiecień opowiada o zakończeniu wojny i tym jak mało zbrodniarzy zostało osądzonych po wojnie. Ale my to wszystko wiemy! Wiemy też, że większość procesów tych zbrodniarzy kończyła się bardzo niskimi karami więzień, a w większości zwolnieniami przedterminowymi po kilku miesiącach lub kilku latach!!! Wiemy też, że większość z tych zbrodniarzy całkowicie uniknęła kary za sprawą nieudolności lub celowej nieudolności wymiaru sprawiedliwości. Wiemy też, że większość z tych zbrodniarzy została zatrudniona w USA jako rzesza naukowców kontynuująca to co zaczęli w faszystowskich Niemczech. Nic nowego ta spierdolina umysłowa nie powiedziała.
Tak wygląda pierdolekcja świra ślizgającego się po temacie znanym od pokoleń. Oczywiście znanym przez ludzi inteligentnych dla, których takie ślizganie się po temacie wzbudza tylko politowanie. Prostaczek znalazł sobie temat, który wykorzystuje do wzbudzania podziwu u jeszcze głupszych kretynów niż on sam.

OBOZY KONCENTRACYJNE NIE BYŁY WYNALAZKIEM NIEMCÓW
12:50 kwiiiecień mówi, że pierwsze obozy koncentracyjne nie wymyślili niemcy tylko amerykanie podczas wojny secesyjnej, Anglicy, Holendrzy i inne kraje! Co za brednia. Oczywiście, że obozy koncentracyjne w, których głodzono jeńców, palono, mordowano bestialsko i gdzie prowadzono na nich eksperymenty były jako pierwsze w Niemczech. Ten idiota miesza czasy, historię i fakty. Obozy, o jakich pierdoli kwiiiecień nie były nawet w 1% podobne do tych jakie stworzyli Niemcy.

15:27 według kwiiietnia obóz koncentracyjny w Dachau powstał w 1934 roku, a to nieprawda bo został założony w 1933. Mała różnica, a jednak po raz kolejny to pokazuje jaki z kwiiietnia jest tępak i niedouk. Nawet dokładnych dat o rzeczach o, których pierdoli nie pamięta.
Dalej kwiiiecień pierdoli, że on sam naliczył filii obozów koncentracyjnych na terenie Dolnego Śląska około 130. Bzdura wierutna. Niczego ta spierdolina sama nie naliczyła. Wyczytał to i tamto z przewodników dostępnych w kioskach i sam w kilkunastu miejscach bezpodstawnie wtrynił swoje banialuki o takich filiach/pisaliśmy o tym/ i teraz pierdoli, że sam naliczył ponad 130 podobozów na DŚ. A lemingi dobra robota.

DZIELENIE SPOŁECZEŃSTWA W WYDANIU KWIETNIA
Za chwilkę zobaczycie po raz kolejny jak kwiecień ROZGRANICZA zbrodnie nazistów od zbrodni sowietów starając się nie poruszać obu kwestii razem. Kwiiiiecień niby nie zaprzecza ludobójstwu sowietów na Polskiej inteligencji i żołnierzach AK, ale kładzie szczególny nacisk na zbrodnie nazistów jakby chciał umniejszyć zbrodnie sowietów i robi to tendencyjnie nie po raz pierwszy. Takie działanie prowadzi do podziału opinii i sporów, które z tych zbrodni było gorsze. Tymczasem i Niemcy i Rosjanie na równi przyczynili się do mordu na naszym narodzie, ale kwiecień usiłuje jakby rozdzielić wagę tych zbrodni.
Od 17:00 kwiecień mówi, że gdyby wojnę wygrały Niemcy to nas Polaków zostało by 100 tysięcy w roli niewolników, zapominając, że wojnę wygrali Rosjanie robiąc niewolników zbrodniczego systemu cały nasz naród, który mordowali systematycznie przez cały okres trwania sowieckiej i Postsowieckiej okupacji.
Ale MAŁO TEGO KURWA!
W 17:18 kwiecień mówi, że jeśli kto wierzy w te brednie, że to Rosjanie wymordowali nas na wschodzie, że to Rosjanie doprowadzili do upadku naszej kultury, a nie widzimy tego co zrobili nam niemcy przez okres okupacji…. I tu wymienia miliony ofiar faszyzmu. No tak dla kwiiiietniowej spierdoliny miliony wymordowanych ludzi przez Niemców to jest coś, a miliony wymordowanych ludzi przez sowietów to już nic.
No i co? No i nie mam racji, że to skurwiały komunistyczny skurwysyn usiłujący zatrzeć ogrom zbrodni sowieckich na naszym narodzie?

W 18:00 kwiiiecień twierdzi, że Anglicy kupowali po wojnie od Niemców WŁOSY pochodzące od pomordowanych przez Niemców w ich obozach kobiet, z których to Anglicy robili potem SKARPETY DLA SWYCH MARYNARZY I PIECHOCIARZY!!! To mógł tylko wymyślić skurwaiały debil.
Ledwo pierdolec skończył zdanie o skarpetach robionych z ludzkich włosów przez anglików, a w 18:40 otwiera książkę pokazując aborygenów australijskich i mówi, że oni byli pomordowani w taki sam sposób przez Brytyjczyków jak Niemcy mordowali ludzi w swych obozach koncentracyjnych, co jest wierutną bzdurą. Wyglądało to całkiem inaczej, choć faktem jest, że cała Australia została skolonizowana przez Brytyjczyków jak Ameryka.
Kwiecień za wszelką cenę usiłuje rzucić negatywny cień na Anglię i Amerykę tworząc obecnie wokół nich atmosferę państw złych. Po co to robi? Odpowiedź jest BANALNIE PROSTA bo skurwysyn jest sowiecką jebaną wtyką, której zadaniem jest wywołanie negatywnych wśród was nastrojów wobec Ameryki i państw NATO, państw, które na chwilę obecną SĄ JEDYNYM GWARANTEM NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA CZY TEGO CHCEMY CZY NIE.
Ta kurwa kwiiiecień jest zwyczajnym sowieckim kolaborantem mającym zadanie zrobić wszystko byście poddali się w przyszłości rosyjskiej propagandzie i stali się po raz kolejny niewolnikami putinowskiego reżymu, który szykuje się na wschodzie. Zapamiętajcie to.

Masa bredni wypowiadanych przez tego skurwysyna zmusza mnie do ominięcia kilku kwestii na przykład takich, że te kwiiietniowe kryształowe trumny byłi jakoby według niego pierwszymi niemieckimi komorami kriogenicznymi w, których zamrażane były zarodki zapładniane przez Niemców invitro.

M/w w 35:20 kwiiiecień mówi, że on by się nie obawiał raczej, że to Rosjanie na nas napadną tylko, że to Ukraińcy przyjdą do nas za chlebem i tym sposobem nas podbiją. A jakże. Nie kijem go to kurwa pała sieje skurwiel fałszywe zagrożenie wprowadzając kolejny popłoch wśród idiotów wskazując, że to Ukraina jest większym zagrożeniem dla nas niż Rosja. A my wyrywając się z łap kurwa komunizmu to nie emigrowaliśmy? Nie uciekaliśmy na zachód? Nie wialiśmy do USA, Niemiec, Anglii i całej Europy? I co staliśmy się zagrożeniem dla nich? Nie!
Dla czego ta kurwa czerwona tworzy atmosferę wrogości pomiędzy nami i Ukraińcami? Odpowiedź jest banalnie prosta bo i ruskim i żydom i wszelakim innym interesom leży w interesie byśmy się z Ukraińcami nigdy nie pojednali i nie zakopawszy toporów wojennych nie rozprawili się z tymi, którzy nas na siebie szczują! Zapamiętajcie to.
Kwiecień jest pionkiem, który gra właśnie dla tych interesów.

BLEFF I KOLEJNE KŁAMSTWO
26:00 kwiiiecień pierdoli, że w jego rodzinnej Głuszycy powstała grupa ludzi, ktrzy mówią dokładnie to samo co on czyli te brednie. To jest ABSOLUTNA nieprawda. W Głuszycy kwiiiecień uchodzi za debila i nikt go poważnie tam Nike traktuje. NIKT. Warto uważnie wysłuchać tych kłamstw do 30:00. Wszystko co mówi tam bez wyjątku jest kłamstwem. Nie ma żadnego dyrektora, który mu zaufał i przekazał jakieś zdjęcia i dokumenty, nie ma żadnych ludzi, którzy powierzyli by mu jakieś dowody na rozwiązanie tajemnicy Riese. To wszystko sa wymysły chorego czuba, któremu trafiła się jakaś szkolna kronika w, której żadnej tajemnicy Riese nie ma i nie będzie.

31:00 kolejny kit czyli kwiiiecień opowiada o tym, że Czesi udostępnili jakąś trasę turystyczną, która twierdzą, że jest częścią kompleksu Riese. Bzdura wierutna. Żadni Czesi tak nie twierdzą to wymysł kwiiietnia.

33:50 kwiiiiecień rozwodzi się nad grupami eksploracyjnymi, które według niego się porozpadały co nie jest prawdą. Wszystkie grupy do, których skurwysyn usiłował się niegdyś wkręcić działają w najlepsze i wcale się nie rozpadły, nie mają jak to twierdzi długów i nie chcą mieć z kwiiietniem nic wspólnego.
Za chwilkę dodaje, że jest szczęśliwy, że przez tyle lat udawało mu się działać samemu!!!, że nie jest dupolizem na przykład Wołoszańskiego za, którym wcale nie biega by grzać się w jego blasku! A czy już zapomniał nasz niedupolizus jak właśnie to robił kilka miesięcy temu!!!! Jak usiłował wplatać nazwisko Pana Wołoszańskiego w swoją pierdoloną działalność sprytnie wspominając o nim tak by stadko lemingów mniemało, że coś go z nim łączy? Nie pamiętam kiedy to było, ale pisaliśmy o tym na tym blogu.
To jebany skurwiel widzicie go? I jeszcze skurwielina bezczelnie kłamie, że mu się udawało działać przez tyle lat samemu gdy pamiętamy jak wkręcał się w każdą możliwą grupę eksploracyjną, jak szukał poklasku i współpracy ze Szpakowskim, z Panią Lamparską i całym tym środowiskiem, które go olało z góry, a teraz skurwysyn na nich pluje i wmawia, że mu się udawało działać samemu.
A to co robi teraz to czym jest jak nie PRZYKLEJANIEM SIĘ DO KAŻDEGO ze swymi pierdołami? Przykleił się do Mikołajczaka naopowiadał bredni, że mu ośrodek rozreklamuje, że ściągnie tabuny klientów, to samo pewnie robi z osobą od koni w Rzeczce, i robi to przy każdej okazji gdy poznaje kogoś kto nie ma pojęcia jaki z kwiiietnia jest idiota.

33:50 kwiiiecień wymienia repertuar imprez, a właściwie spotkań w całej Polsce ze swymi wiernymi fanami. Kilka miast i kilkadziesiąt miejsc dziękując za tak liczne poparcie. A prawda jest taka, że w tych wszystkich miejscach, albo go nie ma, albo nikt na spotkania z nim nie przychodzi. Dowód? A cofnijcie się kilka tygodni wstecz do tematu spotkania w Poznaniu na, którym stał i czekał na swych fanów sam w towarzystwie jednego zjeba bo nikt tam nie przyszedł.
Ale najlepsze jest to, że kwiiiecień sam przyznaje, że jest pierdolnięty mówiąc, że jest szalony w 35:10 i dodaje co widać.
Bez komentarza.


Dobra. Tutaj kończę. Brak chęci komentowania dalej tych żydo-komunistycznych propagandowych bredni. Reszta dla was w komentarzach.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

poniedziałek, 6 kwietnia 2015

LEKCJA HISTORII DLA KOMUNISTYCZNEGO PROPAGANDZISTY DARIUSZA KWIETNIA i jego klakierów.

Miguel Cervantes powiedział kiedyś by fałszerzy historii karać tak jak fałszerzy pieniędzy…

Leszek Żebrowski-NSZ a AK


https://www.youtube.com/watch?v=QLXa_PEMkuU&feature=em-subs_digest-vrecs

Leszek Żebrowski o Żołnierzach Wyklętych 30.01.2014 Obornicki Ośrodek Kultury

https://www.youtube.com/watch?v=LN0dATMT2q8


Każdy kto śledzi naszego bloga pamięta ile razy kwiiiecień zafałszowywał historię dopuszczając się bezczeszczenia pamięci żołnierzy wyklętych robiąc z nich zdrajców i kolaborantów z nazistowskim i sowieckim okupantem.
Każdy pamięta ile razy bezcześcił nie tylko pamięć żołnierzy wyklętych, ale i ludzi pomordowanych w czasie drugiej wojny światowej poprzez dorabianie własnych O NICH niestworzonych historii, legend i jak to niedawno określił jakoby baśni i legend krążących rzekomo pośród tych co jeszcze żyją i pamiętają czasy okrutnej historii.
Kwiiiecień z tragicznej historii zrobił sobie pole do tworzenia drugiej historii pisanej chorym i podłym wymysłem obliczonym na zdobycie popularności, co w ostatecznym jego zamyśle ma przynieść mu finansowe profity.
My wszyscy tu mówimy nie temu szkodnikowi i jego bezczeszczeniu pamięci wszystkich poległych w czasie drugiej wojny światowej. Mówimy zdecydowane NIE zakłamywaniu i fałszowaniu historii.
Wszyscy, którzy nie mają świadomości do jakiego stopnia kwiiiecień fałszuje tą historię polecam wysłuchać powyższych wykładów. Polecam też szukać podobnych wiarygodnych źródeł w poznawaniu historii.

I jeszcze jeden materiał. Kwiiiecień w jednej ze swych pierdolekcji opowiadał jak jego wujo działał w AL Armii Ludowej, a on sam był niegdyś członkiem PZPR. Kwiiiecień chełpił się tym i twierdził, że AL i PZPR walczyła o dobro Polski, co jest oczywistą nieprawdą, co jest bandycką prawdą bowiem AL i PZPR to komunistyczne kolaboracyjne zbrodnicze organizacje będące prężnym ramieniem sowieckiego zbrodniczego reżymu. Proponuję wysłuchać o tych organizacjach jeszcze jednego krótkiego wywiadu z Leszkiem Żebrowskim.

AL - PPR - PZPR - SLD

https://www.youtube.com/watch?v=yLg2FnekgEQKoniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
sobota, 4 kwietnia 2015

Kwiiietniowy chocholi taniec z wilkołakami nad umęczonymi

Jeden z was napisał bardzo krótki, ale niebywale trafny komentarz w poprzednim temacie. Myślę, że nadaje się na nowy temat:

Kwiecień ty hieno, jak się nie wstydzisz pierdolić bajek o wilkołakach w miejscu kaźni i mordu tysięcy ludzi. Na ludzkiej tragedii hieno chcesz zdobywać poklask i pieniądze. Ci ludzie co tam tragicznie zginęli w grobach się przewracają słysząc twoje niezliczone i chore opowieści. Myślę że jak zdechniesz to po śmierci rozliczą cię ze wszystkiego. Dopiero będziesz kwiczał mały człowieku z wielkimi zaburzeniami psychicznymi.

sobota, 4 kwietnia 2015 11:20:00 CEST
Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: