niedziela, 1 marca 2015

Nadrabiamy zaległości, oraz odcinek specjalny ze spotkania Darka w Poznaniu z.... dziećmi.

Dziś dwa tematy.
Pierwszy to nadrobimy zaległości spowodowane licznymi naszymi zajęciami kolidującymi z wysiłkiem intelektualnym jaki potrzebny jest do opisywania tego kwietniowego bełkotu.

Drugi temat to.... wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu, czyli wielkie spotkanie z grupką małolatów i samym sobą!

Zaczynamy od zaległości. Nie będę się rozpisywał bo w poprzednim temacie naskrobaliście tyle celnych komentarzy do poniższych materiałów, że ograniczę się tylko do kilku uwag.

Kolejne drastyczne i namacalne dowody Otwarcia Wrót 

Powiem krótko majaki narkomana. Nigdy nie dojdzie do krwawej wojny z arabami. Biała rasa do tego nie dopuści. Prędzej czy później kilka bomb atomowych załatwi sprawę, a Arabowie, albo opuszczą Europę, albo podzielą los żydów w czasie II wś. We Francji i innych krajach nasilają się ruchy anty islamskie i anty żydowskie. Tylko patrzeć jak moje słowa staną się faktem jeśli islamiści dalej będą robić to co robią.
Kwiecień jesteś za durny by tego nie widzieć, albo to widzieć.

Nie chciana historia PiS 

Tutaj posłużę się cytatem by te brednie skomentować:

I jak Pan mowil o Lupaszce to chodzilo o Lupaszke a nie ze niby przejezyczenie.Takich kometarzy j/w to ja moge tu przytoczyc tysiace. Nie wiem po co je tu umieszczono,jaki byl tego sens ?!! Prosze sie nie kompromitowac

W notatce swej kwiecień daje też linka:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/7644,major-lupaszka-i-emocje,id,t.html?cookie=1
I powiem tak. Kwiecień skurwysyn i antypolska świnia za wszelka cenę nie tak to inaczej usiłuje rzucić negatywne światło na żołnierzy AK i Łupaszkę taki swoimi wpisami i komentarzami, w których odwraca kota ogonem. Niedawno skurwiel wymyślił sobie, że nie o tego Łupaszkę mu chodziło, a o innego. Dziś odwraca kota ogonem i nadal robi to co robi szkalując żołnierzy wyklętych.
Był jeszcze jeden dobry komentarz w tym temacie, ale go nie mogę odnaleźć.

Riese inna Rzeczywistość 


Bełkot.Czysty bełkot. gadanie samego do siebie po pijaku bez ładu i składu. Fakty pomieszane z własnymi wizjami. Błędna interpretacja rzeczywistości.


Ktoś zapytał czego chcę i co mi się marzy aby Polska była Polską ...


Wiecie kiedy Polska będzie Polską?
Kiedy bydlaków pokroju kwietnia nie będzie i będą izolowani, albo..../


Niebezpieczna Moc Riese 


Kłamstwa. Kwiecień się z nikim nocami nie szlaja po Riese. To są jego wymysły i takie teksty sam sobie pisze by pokazać się w oczach internautów jaki to on jest wielki przewodnik i surwiwalowiec.
A na spotkania z nim, albo przychodzą same dzieci, albo....nikt.

Troche prawdy 

I cały bełkot kwietnia został trafnie skomentowany przez archer-a. Pozdrawiamy Archera.

Kolejny etap planu Himmlera 

Jakiś wymysł. Jeszcze żeby frędzel podał linka potwierdzającego, że w ogóle taka rozmowa pomiędzy Dimitrijem Jaroszem, a Olegiem Tiahnybokiem miała miejsce to było by dobrze.
No, ale dla naszego zjeba to jest też planem Himmlera. Pewnie Himmler zostawił pośmiertne rozkazy dla Upowców by teraz za niego przeprowadzili jego plan. Eh.

Grenlandia topi się na potęgę. Zaleje pół świata?

I znów nasz pijaczyna przekręcił % procenty samemu na nich będąc.
Na Ukrainie nie ma 80% Isulmanów tylko 0.46% wersja Polska  http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_na_Ukrainie

Tu ostatnie wolne i niezależne - Riese Inna Rzeczywistość 

Kolejny wymysł pijaka i pozera. Komentarz pod spodem trafny.
A ja zapytam, a gdzie dowód wpłaty i dowód odesłania tych pieniędzy? Kwiecień jak mi to pokażesz to usunę ten blog.
I będzie nowa książka? Dla idiotów chyba.

Witam Panie Dariuszu 
Kolejny spreparowany tekst przez kwietnia, albo jednego ze zjebów jacy go promują czyli przez drużyńskiego. Kwiecień chce by go takim widziano i stąd pisze sobie takie teksty. A prawda jest taka, że on nie jest szalony, a nienormalny, nie prowadzi żadnych prac odkrywczych tylko odwala kawał roboty służący zaciemnianiu każdej prawdy i jej przeinaczaniu.

Wszystkie układy UE to kłamstwo 
Kolejny wymysł o kilku dniach spędzonych w Riese i to w dodatku z kilkoma różnymi ludźmi różnych narodowości. Co za zbieg okoliczności spotkać w Riese Irlandczyka, Anglika, Niemca, Belga i Holendra!
Prognozy kwietnia co do pogody nie sprawdziły się wcale. Zima w USA nieco tęższa, ale nie najtęższa z możliwych. Bywało gorzej i to równocześnie i tam i tu. Więc pogodowy jasnowidz se może przepowiadać, ale własne odmienne stany świadomości o ile są do przewidzenia nawet dla niego samego.
A wojna nie jest w interesie nikogo tak się składa z w/w wymienionych. Co najwyżej żydostwo chce naszymi rękami, mówię tu o rasie białych wytłuc arabów tak jak za czasów wojen krzyżowych.


Cała prawda o człowieku , który założył strony oczerniające Dariusza Kwietnia  


I drugi podobny temat, który usunął, a w którym kwiczał jak świnia:


Kwiecień na blogu dariusza jastrzębia vel koniczyna dał w ostatnich dwóch tygodniach popis paranoi pisząc, a właściwie kwicząc jak prosie w każdym komentarzu. Jak maniak napisał tak dziesiątki plugawych komentarzy na mój temat http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
Wszystkie te komentarze zostaną wycięte i wstawione w wizytówkę nr 2 w ciągu najbliższego czasu na naszym blogu. Kwietnia czeka sprawa w sądzie za te wszystkie pomówienia.

USA poraz kolejny olało Polskę - Viz nie było , nie ma i nie bedzie 
Bełkot schizofrenika. Wizy dla Polaków będą, ale wtedy gdy Ameryka będzie wiedziała, że połowa Polaków nie ucieknie tam ze względów ekonomicznych, a że te względy zawdzięczamy takim łajdakom pokroju kwietnia, którzy pchają się do władzy to długo tych wiz nie zobaczymy.

To tyle tytułem zaległości.

A TERAAAAAAZ!!!!
Wielkie misterium na placu Wolności w Poznaniu,
a może mistyfikacja.

A teraz relacja z Poznania z Placu Wolności z dnia 28 lutego 2015 gdzie kwiecień miał się spotkać ze swymi fanami i odbyć prelekcję. Będą zdjęcia i będą filmy. Ale wpierw relacja jak było.

Godzina 8:45 na Placu Wolności w Poznaniu stoi niewielka grupka około 30 dzieci w różnym wieku od 10 do 20 lat co widać na poniższych zdjęciach.
Dzieci wyraźnie na kogoś czekają. Duża ich część ubrana jest podobnie jak nosi się kwiecień. Te najmłodsze ubrane są jak zwykłe dzieci i mają plecaczki jakby wybierały się na dłuższą wycieczkę.
Kwietnia nigdzie nie widać.
Poza tą grupką dzieciaków nie ma nigdzie na tym placu innej grupki. Stoi tylko ta grupa dzieciaków i nie ma tam nikogo innego.
Zbliża się 9:00 czas umówionego spotkania z Kwietniem.
Na placu tylko ta grupka kręci się i rozmawia.
Kwietnia nigdzie nie ma.
Nasz informator robi dyskretnie zdjęcia i kręci z tego placu film. Niestety robi to po raz pierwszy i jest zauważony.
W grupce dzieci, a szczególnie tych starszych następuje mały ruch. Ktoś gdzieś dzwoni lub odbiera telefon.
Zbliża się g. 9:20 i cała ta grupka wychodzi z placu Wolności sama.
Kwietnia nadal nie ma.
Jeden z informatorów wychodzi za małą grupką z placu, ale po chwili wraca na plac stając w oddali.
Drugi siedzi nadal na placu i robi zdjęcia.
G 9:25 pojawia się kwiecień w asyście jakiegoś osobnika. Stają obaj dokładnie tam gdzie przed chwilką stała grupa dzieci oczekujących kogoś.
Zrobiony jest z tego jak kwiecień tam stoi sam z tym osobnikiem film i kilka zdjęć.
Wtem kwiecień kieruje wzrok na naszego informatora jakby wcześniej wiedział, że ten go fotografuje i filmuje.
Po dosłownie chwili kwiecień i ten osobnik kierują się gdzieś z tego placu szybkim krokiem. Informator idzie bezczelnie za nimi. Kwiecień i osobnik wchodzą do centrum handlowego MM i gdzieś znikają. Nasz informator podąża za nimi. Wchodząc tam przez szklane drzwi widzi w ostatniej chwili uciekającego kolegę kwietnia na schody prowadzące na galerię. Osobnik po prostu biegnie ku nim i wbiega na nie jakby coś ukradł. Kwiecień w tym czasie wsiada w ostatniej chwili do stojącej windy na parterze i drzwi się za nim zamykają i kwiecień jedzie na górę. Informator zostaje na dole i odpuszcza.

Jest jeszcze kilka szczegółów wartych dopisania, ale to pozostawiamy na inną okoliczność. Pewnie to zrobimy w komentarzach.

WNIOSKI

Kwiecień ostrzeżony przez kogoś lub samemu będąc gdzieś w okolicy Placu Wolności zauważył, że ktoś fotografuje całą tą grupkę i nie podchodzi do niej w obawie zdemaskowania na tle dzieci. Dzwoni do kogoś z tej grupy i wydaje polecenie pójścia gdzieś bez niego. Dzieciaki wyruszają. Po czym kwiecień wkracza na ten plac i stoi chwilę co widać na zdjęciach i filmie. W czasie kręcenia filmu nagle się odwraca ku naszemu informatorowi i patrzy na niego. Informator-amator wyłącza kamerę. Kwiecień w tych okolicznościach idzie w kierunku centrum handlowego MM i tam ucieka ze swym kumplem przed naszym informatorem.

Na placu Wolności nie było żadnej innej grupy poza tymi dziećmi. Kwiecień po 9:25 stał tam już sam z tym drugim. Nikogo w tym czasie wokół nich nie było. Gdzie więc ta grupa, którą miał zabrać na prelekcję? Potem na Placu Wolności też nikogo nie było bo jeden z informatorów jeszcze był tam do 10:00
Drugi udał się pod strzelnicę Dwór Grunwaldzki. Od ciecia dowiedział się, że cieć ze stróżówki wiedział o spotkaniu kwietnia na Placu Wolności i mającym się odbyć jakimś spotkaniu kogoś na tej strzelnicy. Cieć nie udzielił informacji kto miałby na tej strzelnicy dziś być. Ale ktoś miał jednak być. Jeden z informatorów po mimo zimna czekał prawie godzinę pod strzelnicą by zobaczyć czy kwiecień tam przyjdzie, ale nikt się nie pojawił.
Na drugi raz wszystko będzie lepiej zorganizowane.


zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:
videoMała grupka dzieci odłączyła się od głównej grupy i poszła w nieznanym kierunku. Ich śladem podążała druga grupka młodszych dzieciaków. Nasz informator wrócił wtedy na Plac Wolności.Kwiecień w chwili filmowania przygląda się naszemu informatorowi. To czujne rozglądanie się towarzyszyło mu cały czas.
Zobacz na wrzuta.pl w lepszej jakości i większym formacie:

video

ciąg dalszy nastąpi.
TS.


Dodatek 1 1.03.2015
Czyli bełkot i pierdoły jak zwykle
Oraz temat na blogu

Fragmenty prelekcji w Poznaniu 28-02-2015


TAK, TAK, TAK!!!!!
WCHODŹCIE NA TEGO BLOGA 

WCHODŹCIE I CZYTAJCIE KAŻDY KOMENTARZ KWIETNIA JAKI SERYJNIE TAM WSTAWIA!!!!
Niech każdy zobaczy jak kwiecień chrumka, kwiczy, beka, rży, pisząc seriami komentarz za komentarzem sam do siebie. Właśnie robimy z tych komentarzy kolejną wizytówkę dla naszego warchoła. Kwiecień, a czemu nie zakwiczysz na prelekcji tylko kwiczysz z klawiatury ze swojego konta?
Kwiecień czemu na tych prelekcjach nigdy nie pokazujesz ile jest faktycznie osób? Co obawiają się twoi słuchacze wstydu, że słuchają takiego kwikającego na internecie kretyna?

Proszę Państwa, kwiecień wypisuje na tamtym blogu i na swoim czasem też się zdarza treści w, których pokwikuje i pochrząkuje pisząc tak niestworzenie bełkotliwe komentarze, że nie sposób nie sądzić, że nawet ci, co go do tej pory jakoś poważnie traktowali dochodzić muszą do wniosku, że to psychopata i to seryjny. No bo czy normalny człowiek wchodzi gdzieś na bloga i każdego dnia od kilku dni wypisuje po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt komentarzy seriami po 2 po 3, po 4 i nawet po 10!!!??? w, których kwiczy i ryczy i przedrzeźnia się jak jakiś pierdolnięty co urwał się z zakładu psychiatrycznego?
Tam na blogu jaki założył dariusz jastrząb vel koniczyna kwiecień pokazuje prawdziwą swoją maniakalno-psychopatyczną naturę. W dodatku pisze niezrozumiale, bełkotliwie z masą błędów ortograficznych, literowych, gramatycznych, językowych i wszelkich możliwych. Sami to możecie zobaczyć, a wkrótce na naszym blogu w osobnym dziale.
Na wieki wieków, ammen.
Ammmen.

PS
Komentarz do tej prelekcji w komentarzach.

Już się pojawiły komentarze na YT pod tym jego schizofrenicznym pierdoleniem:

Dzisiaj, po latach coś takiego mówić „ …17.09.1939r. całe oddziały, całe armie przechodzą na stronę  bolszewicką …”. I co, z tych „przechodzących” (armie???), jak rozumiem - dobrowolnie zapełniły się obozy w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie, Kozielsku, Piatichatkach, Bykowni koło Kijowa i w przypadku ok. 6–7 tys. ofiar w innych nieznanych miejscach - prawdopodobnie m.in. Kuropaty na Białorusi. Armia Czerwona wzięła do niewoli 250 tysięcy żołnierzy, w tym około 18 tysięcy oficerów. A może pan Darek podpisze się również pod tym:
19 marca 2010 roku, „ … rosyjski rząd stwierdził, że w trakcie prowadzonego w Rosji śledztwa nie udało się potwierdzić okoliczności schwytania polskich oficerów, charakteru postawionych im zarzutów i tego, czy je udowodniono. Według rządu rosyjskiego nie ma pewności, czy Polaków w ogóle rozstrzelano”.
6 października 2011 roku rosyjski wiceminister sprawiedliwości Georgij Matiuszkin oświadczył „ …, że nie ma dowodów, iż polscy oficerowie zostali zamordowani, lecz należy ich traktować jak osoby „zaginione””.
19 października 2011 roku w piśmie do Trybunału stwierdził, że „… krewni ofiar zbrodni nie cierpieli, bo nie znali swych bliskich”.
Dno, muł i wodorosty. Zastanawiam się tylko, kto tam na tych prelekcjach siedzi?


Kwiecień dlaczego nie kwiczysz jak świnia.

....prawie jak David Icke ;)) prawie robi wielka różnice:) poza tym: Usain Bolt nie ma sztucznych nóg  pomyliło sie Aprilowi z Pistoriusem ;) zadziwiajace,że nikt z tej tuzinkowej gawiedzi nie poprawi ''prelegenta'':) o czym to świadczy?
 Panie April, ale Pan pierdzielisz za pierdoły drzewo przecięte na pół :)))i żyje tylko owoców nie wydaje
; za króla Świeczka :)I mój komentarz do tego bełkotu:
Nie słuchałem tego pierdolenia w całości. Z ciekawości przeskoczyłem od razu na sam koniec do 45:30 i słucham. A tu kwiczący kwiecień mówi, że w Riese z psem czuje się bezpiecznie, że nic go nie podejdzie i, że pewnego razu spał tam w baranicy na byczej skórze, którą ktoś mu przysłał. Kwiecień twierdzi, że na tym najlepiej się śpi. W pewnym momencie gdy kwiecień śpi na tej byczej skórze i pod tą baranicą czuje, że coś mu tę skórę wyszarpuje z pod niego. Kwiecień się nagle budzi i widzi dwa lisy. Całe szczęście, ciągnie opowieść kwiecień, że nie zaczęły dobierać się do moich stóp tylko zaczęły podżerać tę skórę.

Chwilunia, przecież dosłownie w tej samej minucie powiedział, że nic go nie jest w stanie podejść bo ma tego psa, którego widać na ekranie z tyłu. Pies wilczurowaty jakiś i wielki. A jednak lisy zaczęły mu opierdalać skórę i ją wyszarpywać z pod niego!

No i co proszę szanownego Państwa? Prawda to czy fałsz?
Oczywista banialuka i zmyślony kit i to taki na miarę upośledzonego debila o niedorozwoju emocjonalnym. Takie bajdy to sobie dzieci w szkołach opowiadają, a kwiecień jest mentalnie na poziomie dziecka z niedorozwojem.
Wyobrażacie to sobie spanie na byczej skórze okrytym baranicą? Przecież to ani ciepłe, ani wygodne, ani pod żadnym względem nie praktyczne. Skóry bardzo szybko siąkną wodą. To bzdury co on pierdoli. Włosy z baranicy po kilku godzinach będą wilgotne i zimne. Co za pierdoły on wymyśla i za to niektóre debile płacą 40 zeta?
To jest cały mój komentarz do tego bełkotu trwającego ponad 47 minut.

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakom oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia: