niedziela, 1 lutego 2015

KWIECIEŃ PROPAGATOR ZBRODNICZEGO KOMUNISTYCZNEGO SYSTEMU

Zapowiadana prelekcja w Poznaniu odbyła się. Nadal nie wiemy czy ta prelekcja odbyła się na terenie strzelnicy Dwór Grunwaldzki bowiem na blogu kwietnia nie jest to wprost napisane, a Pan Jerzy Strzelewicz z, którym rozmawiałem w ostatnim czasie, a który zapewniał, że ta prelekcja nie odbędzie się na ich terenie nie chce wprost odpowiedzieć czy jednak się tam odbyła. Dla tego dopiero po ustaleniu jak było ujawnię rozmowy z nim świadczące o jego zapewnieniach, że ta prelekcja miała się tam nie odbyć. Ujawniam teraz jego nazwisko tylko dla tego ponieważ nie odpowiada wprost na ponowne moje pytania.
Jeśli się okaże, że jednak do tej prelekcji doszło na terenie strzelnicy Dwór Grunwaldzki to jak zapowiedziałem ujawnię nagrane rozmowy z panem Strzelewiczem, a Dwór Grunwaldzki wyląduje na naszej czarnej liście przyjaciół kwietnia, którzy pomagają mu w szerzeniu antypolskich wypowiedzi/patrz temat na belce jak kwiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza Łupaszko ukraińskiego nacjonalistę i kolaboranta z Niemcami w czasie II wś/
/sprawa się wyjaśniła. Patrz DODATEK 1/

Przejdźmy do tej nieszczęsnej prelekcji "w Poznaniu"

Fragment prelekcji ze spotkania w Poznaniu 31-01-2015


Może zanim skomentuję poszczególne jej fragmenty przypomnę, że własnie widzicie człowieka, który tutaj udaje normalnego, a w internecie wypisuje rzeczy świadczące o zaburzeniach umysłowych pełne nieprawdziwych pomówień, oszczerstw, zboczonych treści i łajdackich kłamstw.
Dla przykładu kilka z nich:Za te wszystkie pomówienia, a szczególnie za to ostatnie i to, że jakoby straszyłem kogoś podpaleniem wytoczę kwietniowi sprawę w sądzie oraz za szereg innych pomówień jakich dopuszczał się w ostatnich latach wobec mojej osoby.
macie tu obraz człowieka chorego nie zdolnego odeprzeć merytorycznie żadnej krytyki. Za to widać stek pomówień i paranoicznych oraz łajdackich zachowań. Resztę wybryków kwietnia znajdziecie w wizytówce kwietnia na samym dole i belce na górze.

Przejdźmy teraz do tej nieszczęsnej prelekcji. Zwróćcie uwagę na to, że kwiecień stara się stworzyć pozory normalności i wypowiada swe kwestie z absolutnym przekonaniem jakby na wszystko miał dowody. Niestety na nic o czym mówi nie ma dowodów jak z resztą sam oświadczył w jednej z ostatnich audycji.

BREDNIA NR 1
0:20 Kwiecień mówi, że Kopiec Kościuszki w Krakowie był filią obozu koncentracyjnego Auschwitz i, że w barakach na tym kopcu przetrzymywano jeńców /efekty eksperymentów Mengelego/
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 2
0:40 Kwiecień mówi, że w Krakowie w podziemiach na Wawelu znajdował się jeden z największych magazynów eksperymentów Mengelego i innych zbrodniarzy, którzy tym się zajmowali, oraz, że w podziemiach Wawelu była katownia gestapo.
Prawdą jest, że wawel był w czasie okupacji rezydencją Hansa Franka, ale nie katownią gestapo i magazynem eksperymentów Mengelego.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 3
01:00 Kwiecień mówi, że w 1944 roku był jakiś transport BARKAMI jakiś dziwnych skrzyń i dokumentów, który osobiście nadzoruje Hans Frank. Kwiecień twierdzi, że ten transport nie był z kosztownościami i złotem jak podają oficjalne źródła.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 4
01:20 Kwiecień twierdzi, że w podziemiach Wawelu gdy urzędował w nim Hans Frank było zmagazynowane kilka ton Kordytu. Frank musiał być więc idiotą skoro siedział sobie na bombie.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 5
01:50 Kwiecień twierdzi, że przez poznań przechodziły wszelkie eksperymenty Niemców i tam były gdzieś składowane na forcie 7.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 6
03:00 kwiecień twierdzi, że Tadeusz Kościuszko został wyrzucony przez Polski kler, elitę i szlachtę Polską wyrzucony z Polski.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 7
06:28 Kwiecień powiedział, że Himmler powiedział, że brudasy będą ich największą bronią.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 8
07:50 Kwiecień pokazuje na filmie jakieś ceglane zabudowania nieopodal Kopca Kościuszki twierdząc, że to była filia obozu koncentracyjnego Auschwitz gdzie było krematorium i, że jeszcze po wojnie Rosjanie palili w nim jeńców.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 9
09:50 Kwiecień twierdzi, że na dziedzińcu Wawelu obok gdzie Hans Frank wykopał basen, który dziś jest już zakopany znajdowało się tajne wejście do jakichś podziemi.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 10
12:30 Kwiecień snuje historie o jakichś czakramach/miejsca jakiejś mocy/, które są w różnych miejscach Polski w tym jedno z nich jest na Wawelu i o tym, że czakram Wawelski został zniszczony i dalej twierdzi, że gdy wszystkie takie miejsca mocy zostaną zniszczone NASTĄPI tzw. OTWARCIE WRÓT. Oczywista brednia i urojenia nawiedzonych mitomanów o istnieniu jakichś czakramów tworzona w chorych łbach od dziesiątek lat. A teraz kolejna, że zniszczenie wszystkich spowoduje otwarcie jakichś wrót.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 11
13:10 Kwiecień sam mówi, że nie wie czym jest to OTWARCIE WRÓT. Może kolejną depopulacją, może nową wojną, a może pogodową apokalipsą?
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 12
14:30 Kwiecień twierdzi, że już w czasie wojny Niemcy wiedzieli o zbliżających się zmianach pogodowych, które doprowadzą świat do zagłady.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 13
15:18 Kwiecień twierdzi, że zatrudnił się NIELEGALNIE na trzy dni w firmie budowlanej czyli przebrał się za robotnika i chodził po Wawelu w kasku i z łopatą i przez nikogo nie zatrzymywany zwęszył każdą dziurę odkrywając jakieś pomieszczenie w, którym były napisy w języku Niemieckim, których kwiecień co prawda nie widział i nie umiał rozczytać/bełkot niezrozumiały/ ale okazało się, że jakichś sześciu niemieckich żołnierzy z Wermachtu coś widziało, czyli, że widzieli, że coś było ładowane na barki, które popłynęły w górę Wisły, a potem dla tego, że to zobaczyli zostali skazani na śmierć. To coś jakoby załadowane na te jakieś barki popłynęło podobno według kwietnia do klasztoru w Tyńcu.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 15
17:10 Kwiecień twierdzi, że jakiś mnich z klasztoru w Tyńcu opowiada niesamowite rzeczy o czymś co podobno jest w jego podziemiach. Ów mnich też jak kwiecień podobno opowiada o wielkim otwarciu wrót i wielkim misterium. I po tym kwiecień mówi, że on sobie nie wymyślił i nie wyssał z mlekiem matki historii o otwarciu wrót i wielkim misterium bo nie tylko on o tym mówi. tajemniczy mnich nie wiadomo czy jeszcze żyjący opowiadający to samo co kwiecień.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 16
18:00 Kwiecień pokazuje dwie książki i daje je słuchaczom twierdząc, że są w nich elementy opowiadające o genetyce, eugenice i projektów statków kosmicznych/ rakiet obsługiwanych przez karłów. Tych karłów miał jakoby wyprodukować Mengele.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 17
18:50 Kwiecień twierdzi, że Niemcy w 1944 roku posiadali już rakietę międzykontynentalną dzięki, której przy uzbrojeniu jej w Iperyt, Tabun czy coś innego mogli zagazować cały świat.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BYĆ MOŻE PRAWDA
20:45 Kwiecień snuje przypuszczenia co stało się z zapasami Niemców broni chemicznej. Mówi, że być może część z nich została złożona w Riese.
TO JEDYNA RZECZ JAKA POWIEDZIAŁ, KTÓRA MOŻE BYĆ PRAWDĄ, ALE...

BREDNIA NR 18
21:40 kwiecień twierdzi, że Polacy od 1936 roku mieli plan stworzenia super człowieka, super rasy, super Polaka i, że taki plan mają inne państwa. Mówi też, że Polacy chcieli odkupić od Francuzów Madagaskar by wysyłać tam element niepożądany, /Polscy rolnicy mieli zasiedlić Madagaskar/ Dla kwietnia rolnicy to element niepożądany sanacyjny. kwiecień przy tym powołuje się jakoby mówił o tym Wojciech Cejrowski i pisał o tym jakoby Stanisław Grzesiuk. Tak się składa, że przeczytałem wszystkie książki Grzesiuka i nic w nich o tym nie ma w takim kontekście jaki przedstawia kwiecień. Co do programu Boso Przez Świat Cejrowskiego w, którym to jakoby Cejrowski mówił o tym to trudno to zweryfikować bo trzeba by obejrzeć sześć filmów z wyprawy Cejrowskiego na ten cały Madagaskar czego teraz nie dam rady zrobić. kwiecień oczywiście nie podał który to program.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 19
23:15 kwiecień twierdzi, że przed wybuchem II wś w Wieluniu znajdował się instytut eugeniki i zanim wybuchła wojna wszystko spakowano w tajemnicze skrzynie i gdzieś wywieziono, sugerując, że na Westerplatte. czyli mamy kolejną sugestię urojoną, że na Westerplatte Polacy schowali efekty swych prac eugenicznych, a Niemcy usiłowali atakując Westerplatte przejąć te prace i te tajemnicze skrzynie.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA


UWAGA! GWÓŹDŹ PROGRAMU! 
ODWRACANIE KOTA OGONEM!
BREDNIA NR 20
26:15 Kwiecień zaczyna wywód o Łupaszcze. Twierdzi on, że słowo "łupaszka" jest sloganem ukraińskim i wywodzi się z Ukrainy i każdego bandytę czy złodzieja nazywano łupaszko.
Tym samym ZA CHWILĘ kwiecień się tłumaczy, że w poprzedniej audycji mówiąc, że Łupaszka nawoływał do riesania Polaków Lachów nie miał na myśli Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszko!!!!
Że miał na myśli setki takich łupaszków działających na terenie Polski.
I tym sposobem kwiecień wykręca się od haniebnej wypowiedzi o Zbigniewie Szendzielarzu!
Ale zaraz zaraz! Przecież jeszcze potem napisał ze swego konta na You Tube, że Łupaszko :

Teraz widzicie jak jeszcze potwierdził swe słowa o Łupaszcze pisząc, że Ak było zlepkiem bandytów./!!!!/
NIE KIJEM GO KURWA TO PAŁĄ!
AK według kwietnia było zlepkiem bandytów!
To napisał kwiecień ze swego konta I NIE WIERZCIE MU, ŻE TO NIE ON NAPISAŁ! Nie wierzcie kwietniowi, że ktoś się pod niego podszywa i pisze pod jego nazwiskiem na YT. WSZYSTKO W RAZIE CZEGO JEST DO SPRAWDZENIA. Kwiecień wielokrotnie pisał z tego konta jako on czego jest mnóstwo dowodów. Sam ostatnio temu zaprzeczył dla tego by móc się wykpić z tak haniebnych wypowiedzi.

ALE TO NIE WSZYSTKO!
27:00 kwiecień opowiada jak jego wuj brat jego matki całą wojnę spędził w partyzantce w batalionach chłopskich PÓŹNIEJ BYŁ W ARMII LUDOWEJ, a po drugiej wojnie światowej zostaje MILICJANTEM CZYLI BRAT MATKI KWIETNIA BYŁ NIKIM INNYM JAK KOLABORANTEM SOWIECKIEGO SYSTEMU zabijającego polskich bohaterów narodowych-zapamiętaj to! I w pewnym momencie kwiecień ni z gruchy ni z pietruchy mówi, że CI, KTÓRZY KOLABOROWALI Z NIEMCAMI ONI ZOSTAJĄ POTEM ŻOŁNIERZAMI WYKLĘTYMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROSZĘ PAŃSTWA!!!
W oddziałach AK nie było ani jednego żołnierza kolaborującego z Niemcami! To jest nadal trwająca propaganda kwietnia będąca kontynuacją sowieckiego zbrodniczego okupacyjnego systemu, który za wszelką cenę chciał przedstawić żołnierzy Armii Krajowej jako bandytów, zdrajców i morderców!
ZA TAKIE POMÓWIENIA W CZASIE WOJNY KWIECIEŃ DOSTAŁ BY WYROK ŚMIERCI OD ARMII KRAJOWEJ.
/15 minut przerwy bo się we mnie zagotowało kurwa./
Po przerwie w pisaniu.
Przypomnijmy co i w jakim kontekście mówił kwiecień w poprzedniej audycji w 13:40 kwiecień  powiada: Łupaszko miał słynne powiedzenie Łupaszki budiem riesać polaków, lachów!!!
 https://www.youtube.com/watch?v=LrYBlhFtuEM&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&feature=player_detailpage#t=814
Kwiecień wyraźnie odnosił sie do konkretnego jakiegoś Łupaszki. DO, KTÓREGO JAK NIE DO ZYGMUNTA SZENDZIELARZA? A teraz twierdzi, że nie jego miał na myśli? To kurwa którego skoro był tylko jeden? Nie dość, że teraz odwraca kota ogonem to na dodatek insynuuje, że kolaboranci z Niemcami wstępowali w szeregi Armii Krajowej co już samo w sobie jest odrębnym i osobnym haniebnym pomówieniem zasługującym na totalne potępienie i pełny sprzeciw.
Ale to nie koniec. Wywód kwietnia trwa nadal /27: 20/w, którym sugeruje, że żołnierze Armii Krajowej nie mogli pogodzić się z tym, że wojna już się skończyła i przyzwyczajeni byli do innego rodzaju życia w, którym wpadali do wiosek grabili je, gwałcili kobiety i , że jego wujas czyli brat matki kwietnia STAWAŁ W OBRONIE tych wsi!!!.
Proszę Państwa to SĄ KŁAMSTWA I PROPAGANDA KOMUNISTYCZNA!
Wszędzie tam gdzie działała armia krajowa ludzie do dziś stawiają im pomniki i uznają za bohaterów NARODOWYCH!
Zobaczcie sobie tu zwracam się do młodych ludzi kilka prawdziwych materiałów o tym mówiących na naszej playliście w kanale YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLF-g4j8E7v0MVfD8kykTtntt3f5RXopZt

Po tym co w tym materiale powiedział kwiecień nie mam najmniejszych wątpliwości kto go opłaca i kto mu każe mówić takie rzeczy.
A teraz pomyślcie. Kwiecień jest karany. Wisza nad nim wyroki za posiadanie broni i cholera wie za co tam jeszcze. Ktoś go po prostu wykorzystuje do szerzenia takich antypolskich treści w celu dyskryminowania Armii Krajowej i obecnie odradzających się ruchów narodowościowych odwołujących się do bohaterstwa i antysowieckiej ideologii.
Dal obecnego bandyckiego systemu, którym nadal rządzą postkomuniści niebezpiecznym jest każdy kto czci pamięć prawdziwych Polskich Bohaterów z Armii Krajowej.
Poukładajcie to sobie w swych mózgownicach i poznawszy prawdziwa historię sami sobie odpowiedzcie jaki cel jest kwietnia i jego komunistycznych popleczników w dyskryminowaniu Armii Krajowej i jej antysowieckiego zbrodniczego systemu?

Ale to nie wszystko. Kwiecień nadal brnie w tym by zrównać Łupaszkowców z banderowcami i upowcami o czum za chwilę.


BREDNIA NR 21
28:00 kwiecień opowiada jak jego wuj komunistyczny milicjant dotarł do kilku osób w Bieszczadach, które opowiadają jak żołnierze Armii Krajowej dopuszczali się tego wszystkiego co kwiecień przed chwilą powiedział. Żeby to wiedzieć trzeba przekopać trochę istniejących materiałów ot choćby z Wikipedii tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kura%C5%9B i w wielu innych miejscach jak materiały z poprzedniego linka na naszej playliście w YT.
Armia Krajowa wykonywała wyroki śmierci wyłącznie na zdrajcach Polskich kolaborujących właśnie z sowietami i ich okupacyjnym reżymem.
To wszystko co opowiada kwiecień jest próbą wmanewrowania AK w zbrodniczość i bandytyzm.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 22
29:18 kwiecień opowiada, że po wojnie były dwie amnestie dla żołnierzy AK. Jedna pod koniec 1945 roku, a druga w 1946 roku z, której żołnierze AK prześladowani przez już panujący sowiecki system i zdrajców Polskich, którzy z tym systemem kolaborowali czyli zdrajców z Ludowego Wojska Polskiego. Obie te amnestie były defakto fikcją mającą na celu wywabienie z lasów żołnierzy Armii Krajowej nadal walczących o wolną niepodległą Polskę. Większość żołnierzy AK potem armia ludowa, której przedstawicielem był wuj kwietnia zniszczyła moralnie i upodliła przypisując im wszelkie bandyckie działania i zdrady. Potem większość została zabita.
Na koniec tego haniebnego propagandowego SOWIECKIEGO KOMUNISTYCZNEGO wywodu kwiecień poleca książkę jednego z propagandzistów sowieckiego reżymu Jana Gerharda pt. Łuny W Bieszczadach. To również haniebna książka będąca w czasach PRL lekturą obowiązkową, która całkowicie przeinaczała fakty mimo, że była oparta na faktach. Znajdziecie tam masę przekłamań i manipulacji i jeśli to miała być wasza pierwsza pozycja w tej tematyce to NIGDY PO NIĄ NIE SIĘGAJCIE!

BREDNIA NR 23
29:45 Dalej kwiecień TWIERDZI, że żołnierze AK rabują ramie w ramie z własowcami i Niemcami  esesmanami Polskie wsie!
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 24
30:00 Kwiecień mówi, że wielu z was po raz pierwszy o Łupaszcze dowiedziało się z jego ust.
Ale zaraz, zaraz! Przecież kilkanaście minut wstecz twierdził, że wcale nie mówił o Łupaszcze czyli Zbigniewie Szendzielarzu kiedy mówił, że Łupaszka nawoływał do riesania Polaków, Lachów i był ukraińskim nacjonalistą kolaborującym z Niemcami!
Ale zaraz! Ni stąd ni zowąd kwiecień wątku nie kończy i wchodzi w temat Lebensborn, Achnenerbe, hybrydy i mówi, że ludzie zaczynają zadawać o to pytania co jest rzekomo dla władzy niewygodne.
Zobaczcie jakiż to bełkot!!
Z tematu na temat od łupaszków do Łupaszki od hybryd do niemieckich organizacji by skwitować, że to władzy jest niewygodne. Niech ktoś weźmie i wysłucha całego tego jebanego monologu pomiędzy 30 minutą, a 31 i zechce to ze sobą powiązać logicznie. Przecież to jest czysty chory bełkot obliczony na zrobienie ludziom wody z mózgu i ich zdezorientowanie poruszaniem w jednej minucie kilku wątków tematycznych ze sobą nie powiązanych. Przy czym kwituje ten bełkot słowami, że ludzie odzyskują świadomość i uczą się czytać i pisać. No własnie widzimy jak kwiecień umie pisać po wyżej przedstawionych jego komentarzach na blogu. Same błędy typowe dla analfabety.

BREDNIA NR 25
31:05 Ukraina była pod Polskim zaborem!
Wyobrażacie to sobie? Nasze Polskie pradawne ziemie kwiecień nazwał ukraińskimi, a nas ochrzcił zaborcami. W dodatku skwitował ten bełkot, że Ukraina to bananowe państewko.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 26
31:40 według kwietnia separatyści na Ukrainie są Ukraińcami, a nie rosjanami.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 27
32:20 kwiecień mówi, że to co dzieje się na wschodzie Ukrainy to zapowiedź otwarcia wrót i, że są osoby, które cieszą się z tego i, że jest coraz więcej zwolenników "czegoś takiego" czyli tego otwarcia wrót. Bełkot urojony do entej potęgi. Kwiecień wymyśla non stop istnienie jakichś ludzi głoszących jak on otwarcie wrót.
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 28
32:20 kwiecień twierdzi, ze w chwili wybuchu wojny w 1939 roku Anglicy zagładzają 2 miliony Hindusów, a Stalin morduje w tym momencie też 2 miliony Gruzinów. Bo to, że stalin był mordercą to wiemy. ale czy to było w chwili rozpoczęcia wojny i w Gruzji?
GDZIE SĄ NA TO DOWODY POZA UROJENIAMI KWIETNIA?

BREDNIA NR 29
34:00 kwiecień pyta co Napoleon zrobił dla Polski?
Odpowiedź jest krótka. Po mimo wielu kontrowersji dotyczących działań napoleona jakby na to nie patrzył został przywrócony zalążek Państwa Polskiego po długich czasach rozbiorów.


Pozostało jeszcze wiele do skomentowania. Dalej mi się tego bełkotu nie chce komentować. Może jak coś wskażecie w komentarzach to wstawię to w dodatku. Myślę, że taka masa kłamstw w jednej pół godzinie wystarczy.

DODATEK 1

No i sprawa się prawie wyjaśniła. Ze strony Wincusia Drużusia zniknęły wszelkie informacje o prelekcjach na strzelnicy Dwór Grunwaldzki.
Tak jego strona wyglądała jeszcze dziś rano:
http://zapodaj.net/95f5906a2af51.jpg.html

a tak wygląda teraz po wczorajszej prelekcji:
http://zapodaj.net/90291a02c30e4.jpg.html

Oznacza to, że kwiecień i drużyński zwlekali do ostatniej chwili by zamieszać i wprowadzić w błąd wszystkich tak by wyglądało, że ta ostatnia prelekcja ma się odbyć na strzelnicy Dwór Grunwaldzki i kolejne w lutym.
jednak po mojej interwencji obaj kłamcy i propagatorzy antypolskich treści zostali wyrzuceni z terenu strzelnicy w Poznaniu. A ostatnia prelekcja najprawdopodobniej odbyła się w jakimś innym miejscu na co wskazuje hałas dzieciaków biegających i krzyczących w tle. Na strzelnicy dzieci nie powinno być więc można przypuszczać, że po mimo niewdzięczności pana Jerzego Strzelewicza za tak drogocenne informacje dzięki, którym jego strzelnica uchroniła swe dobre imię przed dalszymi kompromitacjami, prelekcja ostatnia się tam jednak nie odbyła.

presti.Patrz też: