wtorek, 27 stycznia 2015

KWIECIEŃ NIE MA WSTĘPU NA STRZELNICĘ DWÓR GRUNWALDZKI w Poznaniu.Skontaktowałem się z zarządem strzelnicy Dwór Grunwaldzki telefonicznie i jednemu z jej organizatorów zdałem relację jak kwiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza-Łupaszki zdrajcę narodu Polskiego.
Po weryfikacji moich informacji na ten temat otrzymałem telefon od jednego z organizatorów strzelnicy Dwór Grunwaldzki w, którym usłyszałem, że Dariusz Kwiecień nie ma wstępu od tej pory na ta strzelnicę, a zapowiadane przez niego prelekcje w wynajętej sali na tej strzelnicy zostały ODWOŁANE.

Niniejszym wpisujemy cały zarząd strzelnicy Dwór Grunwaldzki na listę nie-przyjaciół dariusza kwietnia i listę prawdziwych patriotów na naszym blogu/patrz belka na górze bloga. 
Pozdrawiamy prawdziwych patriotów.

KU CHWALE OJCZYZNY I PAMIĘCI POLSKICH BOHATERÓW. 
Tomasz Sidor / prestissimoLIVE


DODATEK 1 28.01.2015

Chcę o czymś poinformować wszystkich.
Kwiecień twierdzi, że spotkanie na strzelnicy Dwór Grunwaldzki jednak się odbędzie.
Pisze to tutaj: 

Kwiecień nie usunął ze swojego bloga zapowiedzi o tym spotkaniu:

Również Wincenty Drużyński organizator tej prelekcji i główny sprzedawca biletów na nią nie usuną zapowiedzi o tej i innych prelekcjach ze swej strony tu:

POWIEM TAK.
Jeśli te prelekcje odbędą się wyjdzie na to, że osoba z zarządu z, którą rozmawiałem skłamała, że ta i inne prelekcje zostały odwołane lub ktoś inny zmienił decyzje zarządu.
Wtedy ujawnię imię i nazwisko tej osoby z, którą rozmawiałem oraz zapis rozmów telefonicznych z tym człowiekiem.
Na razie napisałem do niego jeszcze raz przed chwilą z zapytaniem czy coś się zmieniło. Czekam na odpowiedź. Jeśli jej nie dostanę wszystko ujawnię i oczywiście strzelnica zniknie z białej listy, a trafi na czarną.
Mam nadzieję, że to wszystko jest tylko blefem kwietnia obliczonym na wytworzenie wrogości pomiędzy mną, a zarządem tej strzeknicy. Chociaż... jak zdążyłem się poznać na różnych ludziach z dawnego kręgu kwietnia to wszystko jest możliwe.

I JESZCZE JEDNO.
Przeczytaliście co napisał kwiecień w tym komentarzu. Po raz kolejny jestem przez niego pomawiany o podszywanie się pod jakiegoś działacza PiS i o to, że jako inny anonimowy groziłem podpaleniem strzelnicy, tak samo w rzeczce czy Rudzie Śląskiej.
Wczoraj złożyłem ustne zeznanie jako świadek na komendzie w sprawie pomówienia mnie przez kwietnia o gwałt na jakiejś kobiecie. Do pozwu o to pomówienie dołączę pozew o pomówienie z dzisiaj. 
Tomasz Sidor / prestissimoLIVE

DODATEK 2 28.01.2015
SPRAWA WYJAŚNIONA KWIECIEŃ BLEFUJE I JAK ZWYKLE KŁAMIE
Poniżej zamieszcza mój email do członka zarządu o jakim wspomniałem w dodatku 1

Czyli kwiecień kłamie i blefuje i wciska mówiąc krótko kit.
Sprawa jest wyjaśniona.
PS
Ze zrozumiałych względów zasłoniłem nazwisko korespondenta. Również nie dziwię się, a może tylko trochę, że zarząd strzelnicy, a przynajmniej mój rozmówca nie wykazał zbytniej wdzięczności za poinformowanie ich o tym co wygadywał kwiecień na Łupaszkę. W końcu to nie my szargamy dobre imię Polskich patriotów i nie my fałszujemy karty historii tylko kwiecień więc sądzę, że ostatnie zdanie jest dyktowane pewnym hm... zażenowaniem z powodu, że tyle czasu zarząd strzelnicy Dwór Grunwaldzki udostępniał swe podwoje kwietniowi do głoszenia antypolskich wypowiedzi.../
Tomasz Sidor / prestissimoLIVE


Patrz też:

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Młodzieżowy idol ;-)

Na wesoło 
http://3.bp.blogspot.com/-wiEJJ-s7a2o/VMaX7j7uCUI/AAAAAAAABE0/iaDOh5w3mgo/s1600/kwiec%2Bufo.JPG

http://1.bp.blogspot.com/-7JiA4Q63R5g/VMaX7iUqH9I/AAAAAAAABE4/ofsATZwx0TY/s1600/kfiecien_instruktor_sztuk_walki.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-cEiWxQKwDbY/VMaX7Q3xxTI/AAAAAAAABFA/7UtKx1Ak_PQ/s1600/kfiecien_instruktor_sztuk_walki_2.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-uYqmgBI7bhk/VMaywMJIDzI/AAAAAAAABFU/oiShu3sNEdw/s1600/kfiecie%C5%84%2Binstruktor%2Bsztuk%2Bwalki%2B(1).jpg

http://3.bp.blogspot.com/-3zzfgwksNgs/VMazCpRQRyI/AAAAAAAABFc/jPZPsGC8cnQ/s1600/pinokio.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-PY6v2vhLFbk/VMazjhOhOLI/AAAAAAAABFs/UBrcYV8qNq8/s1600/superKwiecien.jpg

kwiecień w pigułce czyli paranoiczny hamburger wizji i majaków i jak według kwietnia Bonaparte zdradził Polaków!

Dziś będzie hurtowo kwiecień w pigułce czyli paranoiczny hamburger wizji i majaków.
W ostatnich dniach kwiecień ku naszemu zawodzie nie nagrał żadnej audycji, na, która czekaliśmy z niecierpliwością. Czyżby bzdury jakie w ostatniej wygadywał na Zbigniewa Szendzielarza Łupaszkę /patrz tutaj: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/jak-kwiecien-zrobi-z-zygmunta_22.html /były przysłowiowym gwoździem do jego trumny?
Chyba tak, bo po czymś takim to już tylko największe debile mogły by słuchać kwietnia bez sprzeciwu i w ogóle.
Oj kwiecień, kwiecień sam żeś się zastrzelił tym haniebnym pomówieniem Łupaszki, a właściwie to Łupaszka zastrzelił ciebie swym patriotyzmem i zza światów wykonał na tobie moralny wyrok śmierci jak na tych wszystkich komunistycznych zdrajcach z, którymi walczył, a którzy niestety do dziś panoszą się w naszym kraju dzięki grubej kresce żyda Mazowieckiego i wszystkich okrągłostołowych zdrajców narodu Polskiego.

Widać kwiecień popada w jeszcze większy amok, a wydawało by się, że już bardziej się nie da!
A jednak się da i co więcej w tym amoku dorwał sprzymierzeńca o ksywie koniczyna, który stworzył mu pole na swym blogu przeciwko mnie do odreagowywania i popisów intelektualnych o czym na samym końcu.
Ale wpierw nim przejdę do zasadniczego komentarza przyjrzyjcie się eksplozji urojeń kwietnia z jego bloga.

Czarna Magia Riese czyli kłopoty biznesmenów
Jak zwykle bełkot. Jakaś nieznana grupa, jakieś nieznane koła finansowe, jacyś neofaszyści, jakieś tajne spotkania, i jakiś nieznany radny gminy Walim co to niby propaguje cierpienia Niemców wysiedlanych z tych terenów. I w dodatku ten nieznany radny co to opisuje cierpienie Niemców według kwietnia jest zza Buga.
Bełkot z, którego ktoś niezorientowany niczego nie będzie wiedział. No, ale czego oczekiwać od ANALFABETY, który nie potrafi sprecyzować i w kilku zdaniach wykazać się ta fantastyczną erudycją jaką chcieli wykorzystać działacze PiS jeszcze tak niedawno?
Wrota się otwierają!


Wielkie Misterium dobiega końca 
I właśnie wrota się otwierają! Następuje depopulacja! Ale zaraz miało być o depopulacji, a w sumie jest o armii Tureckiej. Co ma piernik do wiatraka czyli co ma depopulacja do Turcji?
Co więcej własnie się dowiedziałem, że połowa Ukraińców to Muzułmanie! A jakże, a co tam, skoro połowa kont na google+ z, których ludzie jada po kwietniu za jego brednie należy według kwietnia do mnie to czemu i połowa Ukraińców nie miała by być Muzułmanami?
A Łupaszka ładuje swój karabin I CZEKA NA CIEBIE KWIECIEŃ W ZAŚWIATACH.../
Wrota się otwierają!


Chcieliście dowodów to je macie 
Tu też się własnie dowiedziałem, że Ukraina jest przeciwko nam i co więcej własnie się dowiedziałem, że Ukraina jest przeciwko nam stojąc ramię w ramię ze światem Arabskim.
Mówiąc krótko kwiecień nie tylko zrobił niedawno z Łupaszki Ukraińskiego nacjonalistę, ale teraz robi z Ukraińców muzułmańskich ekstremistów i braci Szariatu.
A wszystko to dzieło Angeli Merkel, która jest córka Hitlera i realizuje plan Himmlera.

Kończyna pisze prawdę 
A jakże!
Koniczyna nazywający się Dariusz Jastrząb ma na naszym blogu własny kącik/patrz na górze bloga/
Nie mogąc przeboleć, że już dawno ustaliłem kim jest straszył mnie w emailach, że założy bloga i zacznie pisać coś o mojej matce jeśli ja nie usunę tego bloga. To był łajdacki szantaż, po którym postanowiłem nie ceregielić się z tym psychopatą i założyłem mu na naszym blogu kącik. Ten w odwet założył bloga http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com na, którym wraz z kwietniem pomówili mnie o gwałt na jakiejś kobiecie, którego miałem dokonać jakoby z Karolem. Oczywiście zgłosiłem to na policję i wytoczę obu sprawę i jak myślicie wygram czy przegram?
Oprócz tego na tym blogu obaj czyli dariusz kwiecień i dariusz jastrząb/koniczyna dają upust swej frustracji atakując mnie w najbardziej prostackich i prymitywnych formach, co widać. Koniczyna wygrzebuje wyrwane z kontekstów moje wypowiedzi na internecie i komentuje je w typowy sposób dla pospolitego czuba w czym wtóruje mu kwiecień.
W dodatku nie ma odwagi dawać linków do moich stron z, których wziął wycinki mych wypowiedzi nie dając szans czytelnikom na weryfikację ich w całym kontekście wypowiedzi skąd pochodzą.
Jak łatwo się domyślić kwiecień musi bardzo przeżywać to, że ma takiego krytyka jak ja za sobą, który pokazuje ludziom jego łajdactwa, oszustwa, kłamstwa, prostactwo, głupotę i własne jego kompromitacje.

Koniec Unii Europejskiej
Bełkot zakończony lamentem, że chce nam coś przekazać, a my?
A my co? A my kwiecień już wiemy, że po Riese ganiają wilkołaki, w podziemiach Gdańska ganiają zmutowane psy, statki matki czekają na otwarcie wrót, Himmler jeździ motorem w podziemiach Riese, a duża małpa ubrana w esesmański mundur jechała na drezynie uciekając przed ruskimi i się ostrzeliwała z karabinu zanim zniknęła w tunelu pod Małym Wołowcem i wiemy o wielu innych niesamowitych rzeczach.
No cóż widać w tych słowach kwietnia bezradność i bezsilność na naszą głuchotę i brak poważnego odbioru PRZEKAZU.
Ale jak go poważnie odbierać skoro nadaje go analfabeta, który pisze: "pomogom"
???
Wrota się lekko "przymkły" :)

Czy prawiłem nie do rzeczy o pogodzie 
Kolejna sroga zima w USA, a właściwie pewien jej etap nieco mroźniejszy niż zwykle, a kwiecień już wpada w amok pogodowych apokalips.
W dodatku kwiecień dostaje z USA kilkadziesiąt "mejli" szkoda, że nie emaili, ale to szczegół dla takiego analfabety, i okazuje się, że jest tam guru! Ho, ho może kwiecień dostanie wizę do USA i wreszcie będzie spokój?
Wrota zamarzły w zawiasach.


Przypominam  
A na podstronie nie ma żadnego info. Dzwoniłem do tego klubu strzeleckiego by zapytać czy organizują z kwietniem jakąś imprezę, ale nikt nie odbiera. Będę nadal próbował i o to zapytam. Jeśli okaże się, że klub strzelecki Dwór Grunwaldzki jednak organizuje coś z udziałem kwietnia to trafi na czarną listę przyjaciół kwietnia tutaj:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html
Podejrzewam jednak, że po tym jak kwiecień zszargał dobre imię Zygmunta Szendzielarza Łupaszki nikt o zdrowych zmysłach na swym terenie, a szczególnie na jakiejś strzelnicy gdzie powinni być sami patrioci nie zechce go więcej widzieć, a kwiecień jak zwykle posługuje się czyjąś nazwą do swych celów chcąc pokazać, że nie wszędzie ma spalone mosty.

Haiti Polska kolonia 
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę,
Będziem Polakami.
Dał nam przykład Bonaparte,
Jak zwyciężać mamy.


Nie dość, że to ANTYPOLSKIE bydle zrobiło z Zygmunta Szendzielarza zdrajce Polski to i Napoleonowi Bonaparte się dostało.
Tomasz/presti

CDN.DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

czwartek, 22 stycznia 2015

KWIECIEŃ ZJADŁ MUFLONA!!! ZE SKÓRY ZROBIŁ PAŁATKĘ!!! SZKIELET ZAWIESIŁ NA DRZEWIE-WROTA SIĘ OTWIERAJĄ!

Czarna magia Riese - ciąg dalszy

"Szkielet zwierzęcia powieszony w lesie Zamku Książ

Witam serdecznie,

jak w temacie podsyłam Panu zdjęcia szkieletu jakiegoś zwierzęcia (chyba całkiem świeże), szkielet ktoś umocował na drewnianym trzonku znajdującym się przy trasie żółtego szlaku w kierunku starego Zamku Książ  (od strony Świebodzic/Pełcznicy).


Zdjęcia wykonano dziś 18/01/2015 ok. godziny 12.00.


Jak zachowano szkielet w takiej postaci i po co ktoś je powiesił koło szlaku?

Pozdrawiamy, na bieżąco śledzimy Pana bloga


Anka i Janusz"
A, że oczekiwana sroga zima nie nadejszła to zjadł też pałatkę bo po co mu ona w gorącej grocie!
Dzisiaj nie będzie mojego komentarza. Za to będzie czyjś inny. Radzę przedtem się wysikać :)


The end.

DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

niedziela, 18 stycznia 2015

Grasujące wilkołaki i hybrydy psie grasujące w podziemiach Gdańska, Łupaszka Ukraińskim nacjonalistą, czyli kolejne brednie, urojenia, fantazje i bałwochwalcza autoreklama oraz KOMITYWA Z SZANTAŻYSTĄ KONICZYNĄ dariuszem jastrzębiem z Krosna.

Znów musimy nadrabiać małe zaległości bo kwiecień oczywiście nie omieszkał dostarczyć nam kolejnej porcji urojonych tematów i tematów jak zaraz zobaczycie czysto łajdackich.
Zaczynamy w kolejności od kącika koniczyny, któremu kwiecień stworzył na swym blogu miejsce do lansowania się.
Jak wiecie koniczyna to ten zjeb kopiuj wklej, który od dawna wkleja jakieś z dupy wzięte teksty na bloga kwietnia w komentarzach nie pasujące do tematów poruszanych przez kwietnia. Koniczyna jest też jak wiecie największym klakierem kwietnia od bardzo dawna zachwycającym się jego bredniami i kłamstwami. Okazuje się, że cały ten koniczyna to Dariusz Jastrząb właściciel wydawało by się dość poważnej firmy KROSOFT z Krosna świadczącej usługi internetowe. Ale o tym za moment. Wpierw skren tematu z bloga kwietnia:
Kącik Koniczyny

MY TEŻ MAMY Kącik Koniczyny !
Znajdziecie go u góry bloga na belce i dowiecie się jakim sukinsynem jest najlepszy internetowy kumpel dariusza kwietnia. Dowiecie się jak szantażował Tomasza strasząc go założeniem bloga o nim i jego matce i wypisywaniem na nią jakiś rzeczy. Wypisz wymaluj klon kwietnia, który w swych skurwysyńskich metodach zastraszania dorównuje, a nawet przewyższa kwietnia.
To nie wszystko. Owy koniczyna/dariusz jastrząb założył stronkę pt. antysidór gdzie miał jak pisał w mailach do Tomasza/prestissimoLIVE pisać coś na jego matkę o czym Tomasz na naszym blogu w kąciku koniczyny zdał relację z podaniem na to dowodów i wszelkich informacji to potwierdzających, że koniczyna to nikt inny jak dariusz jastrząb z krosna własciciel firmy KROSOFT.
Mało tego dariusz kwiecień na swym blogu polecił te stronę w osobnej notce pod tytułem:

Idiota pozostanie do końca życia idiotom mimo iż bierze kasę od niemców - gorąco polecam 

Po pierwsze idiotą pisze się własnie tak, a nie "idiotom" więc kto tu jest większym idiotą.
Po drugie kto tu jest trollem historycznym?
Po trzecie co znajdziemy na blogu antysidór: http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
Znajdziemy trochę komentarzy przekopiowanych z google+, które Tomasz żartobliwie wstawiał pewnej pannie pokazującej doświadczenia fizyczne na jakiś zajęciach z fizyki. Komentarze te oczywiście dla takiego debila jak koniczyna/dariusz jastrzab zdają się być na tyle sensacyjne, że posłużył się nimi na swym blogu dodając własne kretyńskie.
A dziewczyna ma co najmniej 18 lat i wygląda bardzo -za bardzo nawet atrakcyjnie jak na prezenterkę doświadczeń z fizyki i wzbudza raczej zainteresowanie samą sobą niż tym co pokazuje, więc tworzy się okazja do żartobliwych komentarzy od, których roi się pod filmikami z nią.
No, ale cóż jak widać dariusz jastrząb vel koniczyna nie jest zbytnio usposobiony do atrakcyjnych kobiet i nie rozumie, że dziewczyna może się podobać i prowokować do żartobliwych komentarzy. Pewnie jak się domyślam jego żona nigdy nawet nie dorównywała atrakcyjnością tej dziewczynie i stąd taka dziwota, że Tomasz pozwolił sobie na kilka żartów pod jej prezentacjami.
Co znajdziemy poza tym na blogu antysidór? Znajdziemy brednie jakoby dowodzące, że dżon Rambo to też Tomasz Sidor. Kolejny po kwietniu debil, który widzi Tomasza Sidora w każdym kto pisze coś o kwietniu i obdziera go z kłamstw i obłudy.
Z resztą co ja będe się tu rozpisywał macie rozum i sami wyciągnijcie wnioski odwiedzając blog antysidór. Po prostu dariusz jastrząb vel koniczyna w akcie zemsty za jego zdemaskowanie założył ten blog i teraz się miota na wszystkie sposoby by dalej wywierać na Tomasza presję.
Zapewniam was, że nigdy dariusz jastrząb nie wytoczy Tomaszowi sprawy, że nigdy ten blog nie zniknie z sieci i, że nigdy temat koniczyny z naszego bloga nie zniknie. A minie miesiąc lub dwa i sami się o tym przekonacie bowiem czas będzie tu najlepszym sprzymierzeńcem by pokazać wam, że skoro nadal temat istnieje to dariusz jastrząb jest bezradny wobec skurwysyństwa jakiego się dopuścił i jakie Tomasz zdemaskował. Do reszty Tomasz się odniesie w kąciku koniczyny.
Nie ulega wątpliwości, że dariusz jastrząb vel koniczyna pokazał prawdziwe oblicze swojego skurwysyństwa tym samym pogrążając kwietnia, który brata się z nim i jego metodami postępowania samemu jak wiemy nie będąc lepszym w swych skurwysyńskich zagrywkach jakie przecież już każdy zapewne zna.


Kolejna sprawa to kwietniowe spotkania w Gdańsku.
Niestety w tym przypadku musicie wierzyć mi na słowo to do tych co tej notki nie widzieli w pierwszej wersji bo niektórzy widzieli i potwierdzą, że kwiecień ogłosił wpierw jasiek spotkania w Gdańsku za opłatą 25 zł od osoby, które to opłaty należało wysłać na konto Patronowicza-tego debila co pomaga kwietniowi kręcić materiały i wydawać przewodniki. Po kilku dniach kwiecień notkę zmienił i wykreślił z niej informacje te pisząc, że te spotkania są całkowicie darmowe. Sam zobaczcie:
Kolejne spotkanie w Gdańsku 14 -15 Lutego 2015 - Całkowicie za darmo !!!!!
Raz są za kasę to znów za kilka dni za darmo. Pewnie nikt nie wpłacił ani grosza lub Patronowicz kazał kwietniowi usunąć te informacje z jego bloga bo przecież jakim cudem Patronowicz może jako firma nie mająca nic wspólnego z organizowaniem wycieczek i wędrówek górskich pobierać za to pieniądze i je organizować?Kolejny temat:

niemiecki plan zjednoczonej Europy 

Nie czytałem tej książki może ktoś z was wypowie się w komentarzach na jej temat i całego tego wpisu?
Ja mogę odnieść się do ostatniego zdania kwietnia i zapytać:
No własnie kwiecień dla czego takie mendy jak ty bez wiedzy i przygotowania wchodzą w historie i tworzą ja na nowo krasząc ją własnymi bredniami i urojonymi opowieściami?


Kolejny temat:
niemcy w Naszych lasach


Zdaje się, że to kolejna urojona informacja kwietnia obliczona na stworzenie kolejnej sensacji, że Niemcy usiłują wracać na swe dawne tereny.
Bo przecież raz, że każdy ma aparat w telefonie i taki napis/napisy może udokumentować i pokazać, a dwa, że jeśli nawet gdzieś ktoś coś podobnego naskrobał to jaka mamy gwarancję, że to jacyś Niemcy, a nie jakiś debil kwiecień, który chce stworzyć kolejny sensacyjny temat? I tyle.


No i ostatnia perełka dzisiejszego wpisu czyli:

Audycja XLV


Oczywiście na wstępie bałwochwalcza nieprawdziwa autoreklama, że na cały rok ma już wszystkie terminy spotkań i wycieczek obsadzone i ze ma problem z noclegami dla ludzi, którzy się zgłaszają na te "terminy". Jasne i kto w te brednie ma uwierzyć chyba on sam. Ciekawe skoro tak to czemu co widać powyżej w temacie Kolejne spotkanie w Gdańsku 14 -15 Lutego 2015 - Całkowicie za darmo !!!!!  wykreślił informacje o koncie Patronowicza i wpłatach za te spotkania po 25 zeta od dzioba/pelikany/ ? Poza tym o jakie TERMINY chodzi przecież nikt ich nie zna bo kwiecień ich nigdzie nie publikował więc mamy kolejny stek oszukańczej autoreklamy.

2:00 I się zaczyna! Kwiecień twierdzi, że się kilka razy spotkał z Wołoszańskim i nawet mu zadawał jakieś pytania dla czego Wołoszański zarzucił temat dotyczący "armii brudasów" czyli islamistów, o których jakoby mówił już Himmler w rozmowach z Otto Skorzennym? Nie wiem czy Wołoszański w ogóle takim tematem kiedykolwiek się zajmował/wątpię słuchając tego durnia kwietnia/ ale jedno wiem, że Wołoszański dla dobra własnego wizerunku nawet nie chciałby postać obok kwietnia ani sekundy, a już tym bardziej wdawać się z takim downem w jakiekolwiek dyskusje.

2:49 KTO PIERWSZY WYSZKOLIŁ ARMIĘ BRUDASÓW-NIEMCY
Tymi słowy kwiecień rozpoczyna kolejny wywód nad kolonizacją krajów islamskich przez Anglików i twierdzi, że Anglicy zagłodzili w czasach kolonizacji ileś milionów ludzi w Indiach i Pakistanie? Zaraz mówi o islamie, a wskakuje do Indii gdzie jest całkiem inna religia?
Kolejna dawka bełkotu bez merytorycznego przygotowania i znajomości historii mająca udowodnić, że jakoby Niemcy i Anglicy są twórcami sytuacji w krajach islamskich.

Kwiecień tworzy własną historie i fakty oparte o własne fantazje i tylko fantazje. Twierdzi zaś, że tworzy je na podstawie ustnych przekazów co jest nieprawdą. Prawda jest jednak to co sam o sobie mówi od m/w 5 minuty, że nie zna faktów na temat wielu miejsc w, których kręci swoje materiały, ze nie jest merytorycznie przygotowany do opowiadania, że nie jest zawodowym historykiem, że to wszystko jest jedynie szalonymi opowieściami.

I na tym należało by zakończyć komentowanie tych bredni w, których kwiecień znów powtarza, że na jego spotkania przychodzi 70 do 100 osób posłuchaj od 6: 55.

Resztę ewentualnie w kolejnych dodatkach jak pojawią się komentarze na jego kanale co zwykle robimy po pewnym czasie cytując co ciekawsze.

DODATEK 1 na gorąco.
W komentarzu pod tą audycja kwiecień napisał tak:
Rozumiecie to co ja? Czyli kwiecień strzelał do jakiegoś psa? Dobrze widzę czy ten analfabeta chciał coś innego napisać?
A teraz ma drugiego, którego znalazł w torbie wiszącej na ławce? Szkoda, że nie wymyslił bajki jak to za psem skoczył do przerębla by uratować mu życie. Zobaczcie jakiego z siebie robi skurwysyn anioła miłosierdzia. Kupujecie ten kit? Ja nie.

DODATEK 2
WEDŁUG KWIETNIA Zygmunt Szendzielarz pseudonim ŁUPASZKA BYŁ UKRAIŃSKIM NACJONALISTĄ I NAWOŁYWAŁ DO ZABIJANIA POLAKÓW!!!

Przyznam, że ten moment przeoczyłem kończąc słuchanie tych bredni gdzieś w 6 minucie. A szkoda bo nie wyłapałem najważniejszej kwestii, którą już zdążyli wyłapać inni. Kwiecień w 13:40 tego bełkotu powiada, że Łupaszko miał słynne powiedzenie budiem riesać polaków, lachów!!!
Weźcie to sobie wysłuchajcie bo to co własnie powiedział kwalifikuje tego debila do /.../
No własnie do czego to każdy z was jako patriota zapewne sam sobie dośpiewa. A gdyby ktoś nie wiedział kim był Łupaszka to niech sobie przeczyta:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Szendzielarz

Zrobić z największego Polskiego bohatera bandytę i sprzymierzeńca ukraińskich nacjonalistów w czasie IIwś to chyba już wystarczy? Nie wystarczy wam? Więc co musi jeszcze powiedzieć kwiecień byście zrozumieli, że to prawdziwy chwast?

DODATEK 3
KWIECIEŃ DALEJ SZARGA DOBRE IMIĘ ZYGMUNTA SZENDZIELARZA ŁUPASZKI

Zobaczcie co kwiecień napisał na swym kanale:

Łupaszka po wyzwoleniu był dla kwietnia bandytą, który przeciwstawiał się WŁADZY LUDOWEJ ŚCIŚLE JAK WIEMY PODPORZĄDKOWANEJ REŻYMOWI KOMUNISTYCZNEJ ROSJI.
Czy nadal pelikany kochacie swojego idola za to, że tym sposobem broni największego zbrodniczego systemu komunistycznego, a z ludzi, którzy byli mu przeciwni robi zlepek bandytów i kolaborantów z wermachtem i banderowcami?
Po tych słowach wcale się nie zdziwię jak pewnego dnia ktoś w terenie da kwietniowi dobrą szkołę historii.../DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

niedziela, 11 stycznia 2015

PIJACKA SPÓŁKA DARUŚ I MADZIUNIA czyli wspólne chlanie i wspólne na blogu pisanie i na YT straszenie.

Mamy sobotę późny wieczór, a właściwie prawie północ. Nie po raz pierwszy kwiecień wypisuje na swym blogu rozpoczynając weekend pijackie posty i na swym YT równie pijackie komentarze z konta pt. Dariusz Kwiecień.
Doszliśmy do wniosku na naszym blogu, że to wspólna pijacka robota kwietnia i jego sponsorki. Ktoś w poprzednim temacie podsunął nam w komentarzach info, że jego Magda jest alkoholiczką i, że razem z kwietniem w weekendowe wieczory chleją i popisują się na internecie.
Patrząc na to z perspektywy tych ostatnich kilku lat to faktycznie kwiecień popisuje się takimi tekstami zwykle pod koniec tygodnia, co wskazuje, że siedząc u niej w domu jest narąbany. Bo skoro zwykle w niedziele oboje kręcą kolejną audycję to musi być u niej, a skoro musi to nie sposób wyobrazić sobie by ona na trzeźwo pozwalała chlać i wypisywać na blogu i Yt takie idiotyzmy, które rano zwykle w niedzielę znikają. Czyli Madziunia musi chlać razem z nim, a gdy oboje rano w niedziele czy wolny dzień wytrzeźwieją to je kasują jak gdyby nigdy nic i przystępują do kręcenia audycji.
Idę o zakład, że i te posty co zobaczycie poniżej jutro zostaną usunięte, a przynajmniej te, które dobitnie świadczą o pijackiej fazie.

Najpierw tytuły jego notek na blogu, a potem screen w całości:
A czy kiedys o pogodzie nie pisałem

Strzelają do Francuzów 

Ilu z Was wie gdzie uciekać 

Wariata słucha Kazdy , a kto słucha Matki Ziemi

Kolejne przykłady snu wariata

Mam nadzieje  

Czym różni się hybryda od cyborga 

Chcieliscie dowodów Wielkiego Misterium Zaczął wczoraj 9 stycznia w piątek wieczorem ok 18-tej a skończył dziś w sobotę 10 stycznia też wieczorem ok 18-tej, czyli faza trwała równe 24 godziny. Ale to nie wszystko na swym kanale YT straszył Krzyśka Rogalę, że jego tekstylny klon Tomek właściciel pubu Stara Babcia w Bydgoszczy mu skopie dupę bo on nie da rady. Sami to zobaczcie mam kilka screnów tej wymiany zdań z Krzyśkiem.

Oto jak na YT kwiecień wypisywał groźby do Krzysztofa Rogali strasząc go, że jest pod jego domem i, że jego koleżka z pubu Stara Babcia zrobi mu krzywdę:

Komentarze własne kwiecień usunął: https://www.youtube.com/watch?v=8WDDUQLXgrU
1
2
3
4


Jak widać kwiecień ewidentnie usiłował zastraszyć Krzyśka. Robił to tak samo niegdyś z Tomaszem/prestissimo strasząc go grupami paramilitarnymi i tym, że też jest i był pod jego domem/patrz wizytówka kwietnia i nagrania z nim/

Prześledźcie uważnie wszystkie wpisy na blogu kwietnia od wczoraj i te na YT i ZASTANÓWCIE SIĘ WRESZCIE CZY TAK MOŻE PISAĆ NORMALNY CZŁOWIEK?
Wypisuje jakieś idiotyzmy o dowodach na Wielkie Misterium, że Anglicy i Australijczycy boją się panicznie nie Islamów, ale tego co wyjdzie z pod ziemi? Co ma kurwa wyjść?
Kwiecień ma ewidentnie urojenia oczekując na wyjście z pod ziemi armii zmutowanych wilkołaków.

Dalej pisze o ludziach z przeszczepami sztucznych kończyn upatrując w tym zamiast postępu i technologicznego rozwoju plan Himmlera.

Dalej kwiecień pisze o przychylności Kazimierza wielkiego do wiadomej syjonistycznej nacji, która co każdy głupi przecież widzi zrobiła sobie z Polski własną enklawę przez co zaiste Islamy nam nie grożą jak innym krajom Europy zachodniej. Do tego nie trzeba tęgiego łba by tego nie widzieć. Kwiecień ameryki nie odkrył.

Dalej kwiecień pisze o powtórce z rozrywki czyli o rozpasaniu rządzących, zmianach pogodowych, demoralizacji płci i okruchach iskry boga w Islamie bo to religia nienawidząca tej demoralizacji, której I MY PRZECIEŻ TEŻ NIE POPIERAMY, a Islamistami nie jesteśmy!
Całe to gówno przez, które Islamiści nas nienawidzą zostało nam narzucone niszcząc nasze wartości. Ale kwiecień w tym widzi plan Himmlera i objawy Wielkiego Misterium.
Każdy inteligentny człowiek wie, że to wszystko jest rzeczywiście pewnym powtórzeniem tego co już było w zamierzchłych czasach, bo wśród ludzi są tacy co ten porządek ustanawiają dla własnych korzyści i tak było, jest i zapewne będzie dokąd tych "ich" się nie pozbędziemy-wspólnie.

dalej kwiecień pisze o gniewie Matki Ziemi wieszcząc, że zginą miliony.
NO JASNE, ŻE TAK BĘDZIE bo przecież prędzej czy później siły natury zmienią się-bo zawsze się w cyklach zmieniają i przychodzi klęska. Do tego nie trzeba być prorokiem by to wiedzieć. Wystarczy znać historię Ziemi i cykliczność zmian pogodowych zachodzących na niej bez upatrywania w tym jakiś sił wyższych-nadnaturalnych.

Dalej kwiecień pyta ilu z was wie gdzie przed tym uciekać odwołując się do swych nocnych koszmarów jakimi są dla niego Tomasz i Karol.
Zaraz uciekać? A niby przed czym? Przed zmianami klimatycznymi? Hordami Islamistów czy może przed tym czymś co ma wypełznąć z Ziemi?
Urojenia, urojenia i jeszcze raz urojenia podszyte niezrozumieniem mechanizmów natury i mechanizmów jakimi w ogóle rządzi się ludzkość w swym postępowaniu.

Dalej kwiecień pisze z szelmowskim zadowoleniem, że Islamy strzelają do Francuzów i, że się to im należy bo Francuzi nas sprzedali niemcom. Jasne, sprzedali nie tylko oni, ale to były inne pokolenia. Te dzisiejsze chcą żyć w zgodzie z innymi narodami w świecie bez granic w pokoju i ładzie kulturowym więc czy strzelanie do nich im się należy?

I na koniec kwiecień pisze jedno wieszczące zdanie znów o pogodzie, że będzie zimno i jeszcze gorzej.
No może i będzie i co? Pogoda rządzi się swymi prawami i tego nie da się zmienić zbytnio. Ja nawet liczę, że się jakoś da dzięki rozwojowi naukowemu i kolejny okres zlodowacenia występującego co kilkanaście tysięcy lat jakoś przejdziemy łagodnie. LICZĘ NA TO.

To wszystko jak widać wywołuje u kwietnia stany paniki i przerażenia objawiające się takimi wpisami na internecie.  A do tego jak się okazuje pomaga mu jego suka, która żłopie razem z nim tę wódę w weekendy, a potem kręcą kolejną chorą audycję w niedzielę pełną bełkotu i bredni bezwartościowych.


Zobaczymy czy i dziś tak będzie bo mamy już niedzielę 11 stycznia.

DODATEK NA KACU
No i jak przewidywaliśmy kwiecień usunął z bloga wpis ujawniający adresy Tomasza i Karola pt:
Ilu z Was wie gdzie uciekać Nie pierwszy to raz gdy kwiecień na swym blogu publikuje adresy Tomasza i Karola by potem je usunąć. A więc pijacka faza trwała od piątkowego wieczora do późnej nocy w sobotę by dziś w niedzielę zgodnie z przewidywaniami pijacka parka zabrała się za kręcenie kolejnej audycji i lansowanie swego klakiera o ksywie koniczyna zakładając mu kącik na ich blogu pt. kącik koniczyny.
My też mu założyliśmy kącik na naszym blogu patrz belka na górze głównej.
A z jakiego powodu dowiecie się w tym kąciku.

Kącik Koniczyny na blogu kwietnia
No to jedno bydle lansuje drugie bydle tyle mego komentarza.


Przechodzimy do najnowszej audycji choć czas jej trwania wskazuje, że i tematy się kończą i kac nie pozwala na dłuższe pierdolenie kocobołów.

Dariusz Kwiecień Audycja XLIVI znów czysty bełkot wmawiający nam coś o czym doskonale wiemy-jak znamy historię. Czyli udowadnianie czegoś co już jest udowodnione. Od samego początku kwiecień pierdzieli o bandyckich działaniach Niemców na Polakach pokazując kolejną książkę jako dowód! Jakbyśmy tego nie wiedzieli!
Dalej kwiecień twierdzi, że Niemcy zostali wybieleni z tych zbrodni. Oczywiście, że nie zostali to tylko kwietnia urojenie, ale współczesne pokolenie z tamtymi zbrodniami nie ma przecież nic już wspólnego więc cała ta sugestia kwietnia, że Niemców nadal trzeba oskarżać o tamte zbrodnie czy ma sens?
Ale bełkot i pomieszanie pojęć nabiera na sile z każda minutą. Kwiecień ze zbrodni Niemieckich na Polakach wskakuje na separatystów Ukraińskich czytaj Rosjan, którzy według kwietnia walczą o niepodległość. Czyli kwiecień ich broni. Jak wiemy zdania są podzielone w tej kwestii, ale kwiecień nie pojmuje, że ci separatyści są sterowani przez Moskwę i wszystko to nie rozgrywa się o wolność jakiejś nacji na danym terenie tylko o przejęcie tego terenu.
Mówiąc krótko bełkot kwietnia nie trzyma się kupy. Ostatecznie kwiecień kwituje to wszystko tym, że cała ta sytuacja na Ukrainie skonstruowana jest by wywołać konflikt międzynarodowy. Brednia do entej potęgi co widać gołym okiem patrząc na to co się dzieje i w jakim zmierza kierunku.
dalej kwiecień zaczyna wywijać jakimiś plakatami zgrywając wielkiego patriotę odwołującego się do pomsty narodowej. Bełkot świra i tyle z jednoczesnym pokazywaniem kolejnych plakatów z jakimś nie wiadomo jakim szkicem nie wiadomo czego i skąd.
Wiecie co?
Tego się kurwa nie da komentować bo co zrobię stop klatkę by poskładać do kupy to co pierdoli to zaraz zmiana tematu, wątku i myśli niepowiązanych.
Nie chce mi się tego bełkotu dalej komentować. Nic ciekawego skurwysyn nie mówi i nic czego by nie znał każdy kto uczył się w szkole.
Jak wam się chce to komentować to zapraszamy do komentowania w komentarzach. :)

DODATEK PATRIOTYCZNY
Jeden z naszych czytelników tak skomentował brednie kwietnia z ostatniej audycji:
Ty nie jesteś żadnym rewizjonistą, ty jesteś zwykłym durniem i szmaciarzem. Już dwa lata szerzysz nienawiść do Niemców. Boisz się ich ?. Boicie się mendy czerwone że staniemy z Niemcami przeciwko. tym co nas rżnęli podczas wojny i po wojnie. 

Ty szmaciarzu, a gdzie w twoich kłamliwych opowieściach są sowieci i powojenna żydo-komuna>
Gdzie Stalin, co napadł od wschodu na Polskę. 
Gdzie komunistyczne zbrodnie, gdzie Katyń, Ostaszków, wywózki na Syberię, Kazachstan , gdzie pomordowani żołnierze WP. NSZ, AK. ?. Małpo czerwona stul pysk. 


Komentarz jest poniżej w komentarzach.

DODATKOWE INFO
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzień. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.

wtorek, 6 stycznia 2015

PIES NIE WYTRZYMAŁ TEGO BEŁKOTU I WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE, a poza tym wszystko po staremu autoreklama, autokreacja i dowartościowywanie się wyimaginowanymi podrabiaczami jego przewodnika.

Audycja XLIIIjeśli nie widzisz w tym wyrazie twarzy tępego debilizmu to znaczy, że jeszcze dużo musisz się nauczyć.


No to mamy kolejny i to nie byle jaki popis upośledzenia postępującego zwanego samokreacją, autokreacją, nadymaniem ego, oraz autoreklamą. Zanim zebrałem się/czytaj zmusiłem qrwa/ wysłuchać tych bredni poczytałem pierwsze komentarze w, których dowiedziałem się, że będzie coś pierdolił o obcych/głośny śmiech/ ? Oho myślę sobie będzie o czym pisać i zabrałem się do słuchania. Ale jak się okazało o kosmitach nic nie mówił, a ten co o tym napisał w komentarzu pewnie miał na myśli inna audycję.
Oczywiście jak zwykle na wstępie podziękowania tym, którzy walą do niego drzwiami i oknami by się z nim spotkać i odbyć niepowtarzalną podróż ku nieznanemu-czyli ku tym cholernym wrotom co nadal się nie chcą otworzyć. Chyba się zamki w nich zatarły. Oczywiście też nie obyło się bez oświadczenia, że wszystkie miejsca na kolejne zimowo wiosenne wyprawy są zajęte chociaż gdybyście chcieli to walcie to walcie do tego drugiego upośledzonego kretyna z Rzeczki co prowadzi swój turystyczny przybytek, bo są jeszcze dwa pokoje na 10 osób i ostatecznie jakby ktoś chciał to kwiecień raczy obsłużyć taka grupkę pelikanów po mimo, że w ośrodku są kolonie bo są ferie niestety. Ale uwaga, kwiecień przyjmuje tylko małe grupki nie więcej jak 10 osób w dowolny dzień tygodnia! No tak wycwaniła się ta łajza i wie, że bez uprawnień wedle prawa może oprowadzać grupki nie liczniejsze jak 10 osób. Tylko niech was nie zwiedzie ta propaganda, nawet tych 10 osób nie udaje mu się zebrać no chyba, że zjeb z Rzeczki właściciel ośrodka podsunie mu kilku swoich klientów jeśli pokapuje, że przyjechały wyjątkowe tumany, które nie połapią się w tych bredniach, które sprzedaje kwiecień na tych wyprawach/czytaj spacerach po górkach i dołkach pod, którymi sa kilometry zalanych sztolni i tajne laboratoria nazistów, w których do dziś trwają prace nad zmutowanymi ludzio-wilkami/
Ale to nie wszystko wraz z Jackiem czyli tym zjebem z ośrodka Rzeczka kwiecień stworzył BAZĘ DANYCH by kojarzyć ludzi na te wyprawy, czyli jak nie masz partnera to my Ci go znajdziemy nawet gdyby był z innej części kraju. Tak więc się nie martwcie towarzystwo się zawsze dla was znajdzie.
W 2:20 kwiecień pokazuje dwie książki czyli Złoto Hitlera i ten swój pieprzony kłamliwy przewodnik i oświadcza, że tak wyglądają oryginały, BO POKAZAŁY SIĘ JAKIEŚ TANDETNE PODRÓBY PO 7-12 ZŁOTYCH NA JAKIMŚ TANDETNYM PAPIERZE!!!
No jasne kurwa kwiecień to są takie bestselery, że pokazują sie w drugim obiegu w milionowych kurwa nakładach.
A wiecie co?
Jeśli ktoś kupił by te książki i skopiował je do PDF i zamieścił na internecie na chomikach czy innych stronach wszelakich by były łatwo dostępne to ZROBIŁ BY BARDZO DOBRY UCZYNEK.
Ludzie nie musieli by wydawać kasy na to gówno i wszyscy mogli by się zapoznać z absurdami zawartymi w tych książkach za darmo i tym jak się nabija ludzi w butelkę.
Co więcej!!!! UWAGA!!!! kwiecień twierdzi hahahaha, że ludzie do niego dzwonią z pretensjami, że pokupowali jego książki, a w nich okazuje się, że są jakieś BZDURY!!! Oczywiście kwiecień zwala to na karby kopistów. I wiecie co większej bredni nie mógł wymyślić. Ale ok niech mu będzie, że w necie chodzą jego podróbki ok załóżmy, to tylko lepiej że debil tak powiedział bo teraz to już nikt tych książek nie kupi bo nie będzie wiedział czy to oryginał czy podróba.
KWIECIEŃ SKURWYSYNU a może podasz chociaż jeden przykład, link do strony, aukcji itd gdzie te podróby są sprzedawane? Bo jak znam życie każdy komu ktoś coś podrabia od razu podaje taką stronę do sądu i wskazuje potencjalnym klientom ku przestrodze źródła gdzie nie powinni kupować.
Prawda jest zapewne taka, że BZDURY zawarte w tych książkach są tak rażące, że oszuści, którzy je wydali czyli kwiecień i ten cały Drużyński umyślili sobie by puścić plotę, że pojawiły się ich podróby i tym tłumaczyć się, że to nie ich książki. Wszystko to jednak wymysły chorych umysłowo downów, którzy wstawiają takie kity by pozorować popularność wydawanych bzdur.

3:26 kwiecień zaczyna starą śpiewkę, że ubawił się po tym jak go zaatakowaliśmy po ostatnim jego występie na deskach DAG w Bydgoszczy nazywając nas kanaliami. No tak nazwała niekanalia innych kanaliami, którzy rozebrali niekanalię na czynniki pierwsze pokazując drobiazgowo w komentarzach brednie jakie niekanalia sadziła w tym ostatnim materiale/patrz poprzedni temat/ W dodatku mówi, że ma z tego coraz większy ubaw :) jasne niekanalio tak Cię to bawi, że aż trudno nie oprzeć się stwierdzeniu, że zgrywasz teraz niewzruszonego, a w środku gotuje się w tobie bo ci śmieciu pokazaliśmy jak zwykle z resztą, że nic nie wiesz, wszystko wymyślasz, na niczym się nie znasz, a jedynie masz powierzchowna wiedzę nie wykraczająca poza ramy nędznego amatorszczyka zajmującego się tematem IIwś i Riese. Poza tym śmieciu jeden na naszym blogu piszą ludzie, którzy doskonale znają te miejsca w, których się lansujesz ze swoimi urojeniami i to od nich w dużej mierze zdobywamy prawdziwa wiedzę i wskazówki gdzie o tych miejscach szukać rzetelnych informacji, a nie bredni jakie wymyślasz-debilu jeden. Na nich też nadal liczymy by wyłapywali to co my przeoczamy nie mając często o tych miejscach wiedzy-co chyba nie jest dziwne i zrozumiałe.

5:40 ...jeżeli pojedziecie sobie do Insbruka... Insbruku... Bez komentarza. Przypominają mi się te krzyżaki :)

PANIE IGORZE WITKOWSKI KWIECIEŃ LIŻE PANU DUPĘ ? CZY MOŻE TO SPÓŁKA UTAJONA?
7:50 kwiecień wyjmuje książkę Igora Witkowskiego i mówi, że kilka rozdziałów tej książki jest poświęconych kwietniowi???
Nie znam tej książki i nie wiem czy cokolwiek w niej jest o tym czubie, ale gdyby ktoś wiedział to prosimy o  info. Znalazłem o tej książce tylko to http://odk.pl/riese-poszukiwania-najwiekszej-tajemnicy-trzeciej-rzeszy,7083.html
Książka napisana w 2008 r w czasach kiedy kwiecień był jeszcze kamieniarzem na cmentarzu więc nie sądzę by w niej było cokolwiek o nim.
Co ciekawe kwiecień pokazuje w tej książce, że Witkowski opisał w niej relacje Jareckiego jako pierwszy. A więc jeśli o tego Jareckiego chodzi na, którego powoływał się przez ostatnie lata kwiecień to odnoszę wrażenie, że kwiecień chciał Witkowskiemu podiwanić tę postać jako własne źródło informacji przy okazji zwalając na niego wiele absurdów, które sam wymyślał, a które jakoby od Jareckiego się wywodziły.
Teraz wymachuje książką Witkowskiego pokazując w niej tajemniczy metal i wmawiając, że on i Witkowski jako pierwsi odkrywali tajemnice Riese i jakiejś rtęci.
Nie czytałem tej książki nie wiem o czym jest, ale coś mi mówi, że i metal i ta cała rtęć to wymysł Witkowskiego i tego zjeba, który teraz chce swoje nazwisko/nie po raz pierwszy jak pamiętamy/przykleić do nazwiska Witkowskiego i jak łatwo się domyślić, co z resztą widać i słychać zasugerować, że zjeb był swego czasu inspiracją do pisania książek, a tym samym kwiecień chce wskazać swym pelikanom, że może się równać z kimś takim kto tych książek trochę napisał.
To jest sprytna i podstępna reklama książki Witkowskiego by samemu pozyskać nieco punktów w oczach idiotów. To, że Witkowski ma odchylenia nie mniejsze niż kwiecień to wie każdy kto chociażby zapozna się z tym materiałem: https://www.youtube.com/watch?v=T-AnKahxhX8 i wypowiedziami sięgającymi szczytów absurdu, ale to nie zmienia faktu, że dla kwietnia Witkowski jest niedoścignionym wzorem pisarskim czego mu zazdrości i chce się nieco pod ten talent podpiąć. Nie wiem czy to na rękę Witkowskiemu, że taki debil jednak większy od niego samego rekomenduje w takiej formie jego książkę, ale JEŚLI NA RĘKĘ I MOŻE NAWET ZA JEGO ZGODĄ TO... TO OBAJ SĄ SIEBIE WARCI.
Co więcej kwiecień rzekł m/w w 9:25, że tylko on i Witkowski wracają do tych tematów/z tej książki-tajemniczy metal i tajemnicza rtęć/ i nikt poza nimi, dla czego pyta dalej, dla tego sam sobie odpowiada, że to wywołało by SENSACJĘ!!!! 
O! Właśnie się gówno kurwa dowiedziałeś drogi pelikanie słuchając tych słów, ale dowiedziałeś się, że jakbyś się dowiedział to by to było sensacją. Nie czujesz się zrobionym w idiotę po tych kwietnia słowach? Nie? Naprawdę nie? To skoro nie to znaczy, że już nim jesteś :)


NA MARGINESIE-W PRZERWIE KOMENTOWANIA BREDNI KWIETNIA
Zróbmy małą przerwę na realne odkrywanie tajemnic Riese i w ogóle tajemnicy III Rzeszy.
Chcecie wiedzieć jaka ona była? To proste. Wystarczy odrobina logiki i znajomości historii i faktów, a przede wszystkim stanu wiedzy na ówczesne przed wojenne czasy.
Naprawdę nie było trzeba wypisywać kilkunastu książek jak Witkowski, wygadywać setek bzdur w różnych miejscach i formach jak kwiecień. To robili tylko tacy co chcieli tą tajemnice ubrać w masę hipotez służących jedynie i wyłącznie celom komercyjnym. Prawda jest banalnie prosta i oczywista.
Otóż moi drodzy stan wiedzy o fizyce materii w czasach przedwojennych był o wiele większy niż się komuś wydaje. Wystarczy prześledzić biografię i osiągnięcia uczonych z tamtego okresu by wiedzieć, że wszyscy oni pracowali w większym lub mniejszym stopniu nad rozszczepieniem jądra atomowego wiedząc, że taka reakcja wywoła ogromną energię.

Albert Einstein

Marian Smoluchowski

Werner Heisenberg

James Clerk Maxwell

Erwin Schrödinger

Enrico Fermi

Otto Hahn

http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Smoluchowski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Werner_Heisenberg

http://www.wiw.pl/nowinki/fizyka/200109/20010928-001.asp

http://www.wiw.pl/nowinki/fizyka/200106/20010613-001.asp

http://www.wiw.pl/wielcy/fizycy.asp

http://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Hahn


Listy fizyków nie wyczerpałem chcących pokroić materie za pomocą akceleratorów i różnych doświadczeń w celu uzyskania ogromnych energii.
W roku 1938 niemiecki fizyk Otto Hahn kilkakrotnie nominowany do nagrody Nobla za odkrycia przeprowadził jako pierwszy udaną próbę rozszczepienia atomu za co dostał nagrodę Nobla nieco później. A teraz posłużę się cytatem z wiki:
Następnie (10 lutego 1939) Otto Hahn i Strassmann przewidzieli wyzwolenie dodatkowych neutronów w czasie rozpadu atomowego (reakcja łańcuchowa została udowodniona przez Frédérica Joliot i jego współpracowników w marcu 1939 roku).
Podczas II wojny światowej Otto Hahn (i jego asystenci: Hans-Joachim Born, Siegfried Flügge, Hans Götte, Walter Seelmann-Eggebert oraz Strassmann) pracowali nad reakcjami rozczepienia jądra uranu. Do końca 1945 roku skompilowali listę 25 pierwiastków i około 100 udowodnionych przez nich izotopów.
Równocześnie podobne prace trwały w Ameryce dokąd uciekło wielu naukowców przed nazistowską zawieruchą. Trwał wyścig fizyków na obu kontynentach.
Na początku lat trzydziestych niejaki Enrico Fermi włoski fizyk i naukowiec prowadził podobne prace. Cytat:
Badania Fermiego nad sztuczną promieniotwórczością i wywoływaniem jej za pomocą wolnych neutronów zapewniły mu w 1938 r. Nagrodę Nobla z fizyki. Wyjazd po jej odbiór Fermi wykorzystał jako okazję do opuszczenia wraz z rodziną (żoną Laurą, siedmioletnią córką Nellą i dwuletnim synem Giulio) Włoch, coraz bardziej opanowywanych przez faszystów. Skierował się do Stanów Zjednoczonych.
W latach 1939-1942 Fermi był profesorem fizyki na nowojorskim Uniwersytecie Columbia. W tym czasie, dzięki pracom Otto Hahna i Fritza Strassmanna, zdano sobie sprawę, że rozszczepienie jądra atomowego może prowadzić do samopodtrzymującej się reakcji łańcuchowej. Badania Fermiego nad tymi zagadnieniami pozwoliły mu skonstruować pierwszy stos atomowy: 2 grudnia 1942 r. urządzenie takie zaczęło działać w Chicago. Fermi był już wówczas profesorem Uniwersytetu w Chicago, gdzie pozostał aż do swojej śmierci. Fermi stał się też jedną z ważniejszych postaci w programie Manhattan, który doprowadził do zbudowania pierwszej bomby atomowej. W 1944 r. włoski fizyk uzyskał obywatelstwo amerykańskie.

Wszystko to ewidentnie wskazuje, że przed III Rzeszą rozpościerała się perspektywa wyprodukowania broni masowej zagłady. Problem tkwił tylko w pozyskaniu do tego odpowiednich surowców i stworzeniu miejsc w, których produkcja tej broni mogła być możliwa. Potrzebne było miejsce gdzie - skąd raczej nikt przysłowiowymi tylnymi drzwiami nie wyniesie tajnych zapisków i nikt nie podejrzy co się dzieje w laboratoriach. Takim miejsce trzeba było stworzyć. Jak? Tylko poprzez wywołanie wojny, pozyskanie siły niewolniczej pracy i pozyskanie surowców istniejących również poza granicami Niemiec. To wszystko umożliwiło wywołanie IIwś. /piszę ogólnikowo jesteś inteligentny sam sobie wiele dopowiesz/ Riese jak też wiele innych podobnych kompleksów było idealnym miejscem do pozyskiwania rudy Uranu i stworzenia laboratoriów z całym niezbędnym zapleczem socjalnym. Stąd te tajemnicze betonowe budowle pod przypuszczalne elektrownie dające ogromne ilości niezbędnej energii do takiej produkcji i resztki okablowania, które do dziś u wielu budzą podejrzenia i niejasności wiodące ich na manowce wyobraźni na bazie, której jak kwiecień i Witkowski tworzą absurdalne teorie. Riese łatwo było kontrolować, strzec i Riese było w idealnym miejscu pod każdym względem. I według wszelkich znaków na Ziemi i Niebie Niemcy dążyli do wyprodukowania broni masowej zagłady. Nie do stworzenia wilkołaków czy innych potworków wyobraźni niektórych czubków tylko i wyłącznie broni jądrowej.
I jakkolwiek nie przyglądać się ówczesnemu stanowi wiedzy i dążeniom eksperymentalnym przed IIwś to wszystko wskazuje jednoznacznie co było i jest tajemnicą III Rzeszy. Dorabianie do tego całej masy idiotycznych INNYCH hipotez nie mieści się w ramach rzeczywistości ówczesnej i ówczesnego stanu wiedzy. Tylko głupcy nie potrafiący zestawić pewnych znanych faktów doszukują się w tajemnicy Riese czegoś więcej. Albo cwaniacy chcący na tej tajemnicy i tajemnicach wymyślonych zarabiać kasiorę jak to mówi kwiecień.
Z kwietniem tajemnicy nie poznacie. Poznacie ją interesując się ówczesnym stanem wiedzy i osiągnięciami naukowymi tamtych czasów. A były niemałe. Wręcz niebywałe. Przynajmniej w zakresie teoretycznym co doprowadziło w końcu i to niedługo do wyprodukowania pierwszej bomby atomowej z czym się spóźnił Hitler.
Co może być w Riese? Prawdopodobnie nic poza szczątkami zasypanych więźniów i pozostawionymi pół prefabrykatami potrzebnymi do produkcji atomówki, ale i to nie bowiem tak naprawdę kompleks Riese nie został dokończony, a więc raczej uniemożliwiał rozpoczęcia prac nad produkcją broni masowej zagłady. To co zostało zostało wysadzone i zasypane, część zrabowali Rosjanie, a nam pozostały tylko domysły i czcze marzenia o dokopaniu się do czegoś co wreszcie rozwikła tę tajemnicę. Rozwikłanie tej tajemnicy nie tkwi w rozkopywaniu Riese czy prowadzeniu śledztwa wśród jeszcze może żyjących świadków bo ci gówno wiedzą. Odkopywanie tajemnicy Riese tkwi w przekopywaniu nie ziemi i skał tylko wiedzy dostępnej i spisanej na dostępnych stronach. Potem już pozostaje zdolność kojarzenia i logika no i czysty umysł czego większości brakuje.
***


Wracając do bredni kwietnia.
M/w 9:00 kwiecień coś pierdoli, że podobno ktoś gloryfikuje męczeństwo Niemców poległych w czasie IIwś na terenach Dolnego Śląska. Głupoty pierdoli ta szumowina bo nic takiego nie ma miejsca.

REKSIO ATAKUJE!!!
10:00 gdy kwiecień gada jak nakręcony nagle do głosu dochodzi Reksio przerywając kwietniowi kilkukrotnym szczekaniem. Mimo to kwiecień nie zbity z tropu dalej kontynuuje swe wywody i prezentacje książek. Oczywiście kwiecień my wiemy, że masz ich sporo, że je może nawet i w całości czytasz tylko... tylko niestety przerabiasz pewne fakty wyrwane z ich kontekstów na własne imaginacje co potwierdził Reksio obszczekując cię bo już sam nie mógł ich znieść!
Na moje przeczucie Reksio nie tylko dla tego zaczął szczekać. Poszczekał sobie własnie teraz bo wie, że tylko teraz nie zarobi w łeb bo kwiecień jest na wizji :)

Potem kwiecień jak zwykle z braku innych tematów wałkuje temat Lebensborn Nic konkretnego znów nie mówi o tej organizacji tylko wymachuje książkami i zapewnia, że jak je przeczytacie to sami poznacie prawdę. Super audycja co nie? Ach zapomniałem, według kwietnia organizacja ta miała jakoby produkować wilkoludzi poprzez zapładnianie kobiet nasieniem wilkołaków. Na dokładkę potem do Lebensbornu dodał organizacje Ahnenerbe i Thule twierdząc, że nadal działają i mamy bigos jak się patrzy urojonych podejrzeń świra XXI wieku.
Właściwie od połowy swych wywodów kwiecień jak zwykle jeździ-ślizga się po tematach od czasu do czasu podnosząc jakąś książkę bez ładu i składu wymieniając nazwy tych organizacji przeplatając je swymi sugestiami o istniejących grupach einsatzgrupen, które według niego sa objawem odradzającej się III Rzeszy i nazizmu.

Bełkot ciągnie się i ciągnie, którego nie chce mi się komentować, ale w 26:30 kwiecień nagle oświadcza, że jeden z jego adwersarzy posądza go o jakieś układy z EMiKiem bo kwiecień reklamuje jakieś książki wydane po 2000 roku. Brednia wymyślona na poczekaniu. Niedługo dowiemy się, że jacyś oni posądzają kwietnia o romans z panią prezydentową w wyniku, którego narodził się jej trzeci syn. Czy równie durne historyjki.

Dobra/Dotrwałem do 22:00 i mam dość tych bełkotliwych bredni, tego pomieszania z poplątaniem i tego samochwalstwa i schizofrenicznej autoreklamy w geście rozpaczy bo nie idą książki i coraz mniej kretynów udaje mu się pozyskać na te swoje wyprawy.

DODATEK 
KWIECIEŃ TO HUCPIARZ I CHWAST 
Parch jeden kieruje się starą zasadą Yidisz zapisaną w talmudycznych wersetach by naród Polski ogłupiać swymi pachciarskimi teoriami. 
Kwiecień to bezczelny hucpiarz, który stara się odwrócić uwagę od rzeczywistych wydarzeń tak z przeszłości jak i obecnych. To jeden z elementów tego syjonistycznego systemu by tworzyć na małych poletkach różnych dziedzin od historycznych po naukowe i wszelakie masę niesprawdzalnych teorii doprowadzając do rozwarstwienie intelektualnego narodu i innych też. Tedy taki naród łatwiej kontrolować, doić i wyzyskiwać-zniewalać i ubezwłasnowolniać. 
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Do tej hucpy najmuje się sprzedawczyków różnego pokroju i autoramentu o niskim morale i braku skrupułów, nieudaczników życiowych, leni, nierobów, pijaków, na wpół upośledzonych na wpół świadomych, cwaniaków, złodziei i wszelkiej maści genetycznie uwarunkowanych oszustów, kłamców, mistyków, konfabulantów i DEWIANTÓW umysłowych.
Kwiecień wszystkie te cechy posiada.
Ma wrodzone predyspozycje co widać w jego uprawianej szalbierskiej hucpie do jej uprawiania ku uciesze pejsatych złodziei dążących do przejęcia władzy politycznej, ekonomicznej i materialnej nad innymi narodami. 
Rozejrzyj się w około. Popatrz w ilu dziedzinach jest taki kwiecień. Są wszędzie. Najemne pachołki systemu rozpierdalające narodowe tradycje, kulturę, pamięć historyczną, prawidłowe nauczanie, naukę, sztukę, muzykę, prawo, system finansowy-ten uczciwy i moralny, i wiele innych dziedzin.
Na każdy z powyższych przykładów mogę dać setki dowodów.
Natura hucpiarza to podła i pokrętna natura ubrana w pozory wiarygodności i fachowości, w bezczelność oraz zuchwalstwo. Dla przedstawicieli "narodu wybranego" któremu ta kanalia najwyraźniej służy są to cechy pozytywne i zalecane jako reguła postępowania w określonych przypadkach.
 A oto fragment "katechizmu hucpiarza", który wyznacza zasady postępowania hucpiarza w życiu - w nauce, w stosunkach międzyludzkich itd.

 "Mówcie i postępujcie z przekonaniem, nachalnie i agresywnie, rozbrajająco i oszałamiająco. Jak najwięcej hałasu i słownego blichtru, możliwie najbardziej nieprzejrzyście i pseudonaukowo. Twórzcie teorie, hipotezy, szkoły, realne i nierealne metody; im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej! Niech was nie zniechęca to, że nie są one nikomu potrzebne, nie przejmujcie się tym, że jutro o nich zapomną. Przyjdzie nowy dzien. Przyjdą nowe idee. W tym wyraża się moc naszego ducha, to jest nasza tożsamość, w tym tkwi nasza wyższość. Niech goje opłacają nasze weksle. Niech łamią sobie głowy w poszukiwaniu racjonalnych ziaren w naszych ideach, niech szukają i znajdują w nich to, czego tam nie ma. Jutro damy nowy pokarm dla ich prymitywnych mózgów." 

Hucpa jest ŚRODKIEM do ogłupiania ludzi a narzędziem do jej uprawiania są tacy jak kwiecień, którzy mają w syjonistycznym ścierwie popleczników.
Dla tego nie wierzcie w nieudowodnione fakty, niesprawdzone historie kute przez ludzi bez naukowo-teoretycznego przygotowania, bez moralnego kręgosłupa i czystej ludzkiej przyzwoitości.
presti.

OSTRZEŻENIE!
Kwiecień popada w coraz większe szaleństwo co widać i słychać.
Kwiecień nie ma nic do zaoferowania komukolwiek. Nie zna historii, przeinacza fakty, zakłamuje te znane i wymyśla nowe nie mające nigdzie potwierdzenia w dokumentach, ani u świadków. 
Nie posiada żadnej wiedzy nawet książkowej bo to co przeczytał w starych PRL-owskich książkach nasiąkniętych komunistyczną propaganda nie jest żadną wiedzą tak samo jak nie jest wiedzą czerpanie informacji z komunistycznych gazet, które potem Kwiecień wykorzystuje w swoich monologach na ekranie lub przed głupawą nie znająca się na historii publicznością na prelekcjach w dodatku przekręcając i te informacje lub na ich bazie wymyślając własne. Kwiecień z tej hochsztaplerskiej działalności czyni biznes do naciągania idiotów
STRZEŻ SIĘ I NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!
Uczestnicząc w jakichkolwiek wyprawach z nim wiedz, że facet nie ma uprawnień do prowadzenia działalności przewodnika, ani odpowiedniego przeszkolenia w zakresie pierwszej pomocy jak też nie dysponuje żadnymi środkami pierwszej pomocy. W razie gdyby komuś coś się stało na takiej wyprawie nie będziesz miał udzielonej fachowej pierwszej pomocy, ani nie dostaniesz w razie czego odszkodowania w wypadku utraty zdrowia. Tylko wyprawy z kwalifikowanymi przewodnikami gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo i ubezpieczenie w razie wypadku.
JEŚLI ZOBACZYSZ GDZIEKOLWIEK KWIETNIA W ROLI PRZEWODNIKA TO WIEDZ, ŻE MASZ OBOWIĄZEK ZADZWONIĆ NA STRAŻ MIEJSKĄ LUB POLICJĘ I POWIADOMIĆ O NIELEGALNYM OPROWADZANIU WYCIECZEK, co jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny w wys. 500 złotych.

Nie zapomnij zapoznać się jeśli jeszcze nie znasz z wyczynami intelektualnymi Kwietnia:
WIZYTÓWKA DARIUSZA KWIETNIA
POZNAJ JEGO ZBYDLĘCIAŁĄ NATURĘ SCHIZOFRENIKA
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7240#7240

PS
A poza tym kwiecień to czerwony komunistyczny działacz i jak łatwo się domyślić ormowiec i ZOMO-wiec na co tu są dowody:


Bo ktoś kto służył komunie musiał być donosicielem, szpiclem i uchem komunistycznych partyjniaków.