sobota, 19 grudnia 2015

WYŁĄCZ TVN! Od dziś możesz słuchać kwietnia i na to samo wyjdzie, czyli moje-riese.blogspot.com tubą propagandową starego POstkomunistycznego systemu, a PiS wykonawcą planu Himmlera! PRZEMYTNIK, HANDLARZ NARKOTYKOWY, BRONIĄ I BOMBAMI CZY PRAWDZIWY PASJONAT?
Jak poznać panikę ?

No i znów kwiecień w obliczu apokalipsy widzi znaki na ziemi i niebie nadciągającej wojny.
Bogaci zaczynają szykować się do przetrwania zwożąc do swych posiadłości samochodami i helikopterami zapasy na trudne czasy. Zapomniał dodać, że maczają w tym też swe ręce kosmici przysyłający statki matki z zaopatrzeniem dla tych bogatych. Co nie prawda? Dostałem ze 100 emaili potwierdzających ten fakt z tego rejonu!
Co więcej kwiecień twierdzi, że został wdrożony plan wykorzystania starych kopalni dla ochrony ludności! Zapomniał dodać, że pod wejściami do tych kopalń ustawiają się już kolejki ludzi z tobołkami, a dla porządku tworzone są listy społeczne by każdy wszedł do wnętrza ziemi w swej kolejności! Co nie prawda? Prawda! Dostałem ze 100 maili potwierdzających to!
Oczywiście kwiecień propaguje hasło, że mamy chaos  polityczny to zasługa obecnego rządu, ktory nawet jeszcze nie zdążył dobrze dokonać jakichś znaczących dla kraju posunięć. Ale to, że do niedawna rządziła banda POwskich złodziei i zdrajców to nie raczy zauważyć i, że to oni ów chaos tworzą bojąc się odpowiedzialności i odsunięcia kolesi od resztek władzy jaką posiedli w mediach i spółkach biznesowych, sądach, prokuraturach itd.
Kwiecień oczywiście kreuje się na proroka przeszłości i przyszłości ino znów dziwnym trafem jego interpretacja obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej nie uwzględnia przyczyn i tych, którzy są za nią odpowiedzialni. Za to zwala wszystko na plan Himmlera i polityków mu służących.
Ale nie martwcie się!
Kwiecień szkoli jak sam pisze małe grupy rodzinne w tajemnicy gdzieś w głębi gór Sowich by ocalić przyszłych odnowicieli naszej wyginionej cywilizacji!
No i na kuniec nasz wielki odkryfca zwierza się, że znalazł wreszcie miejsce gdzie może oddać się pełnej kontemplacji i zaczerpnąć oddechu od komercji i zgiełku. Ma tu na myśli ośrodek Arkadia w Głuszycy-Grzmiąca gdzie już niedługo będzie organizował te swoje szkolenia i pierdolekcje.
Kutas napisał to tak w tych ostatnich zdaniach jakby znalazł przyjaciół, którzy za friko dadzą mu odetchnąć, odpocząć, złapać oddech i pomedytować.
Wątpię.
Z tego co się dowiedziałem właściciele tego ośrodka raczej nie czynią tego z przyjaźni do kwietnia tylko z chęci zysku, ale to czas pokaże bo pewnym tego na 100% jeszcze nie jestem. Być może jak to zwykle bywa kwiecień stwarza pozory wielkiej przyjaźni z kimś, a dopiero potem o nią zabiega i tworzy jej zręby wkręcając poszczególne osoby we względną zażyłość by potem pisać na blogu lub mówić:  Po wielu latach udało mi się także znaleźć miejsce gdzie można uciec od komerchy i zgiełku , gdzie można odpocząć pomedytować , złapać oddech . Kontakt ze mną znacie  . Moje motto żyję w realu a nie w necie .
A co, że tak nieśmiało zapytam, ośrodek Łowisko Pstrunga u Mikołajczaka nie pasił do medytacji?


Plan Himmlera wypełnia sie , tylko dlaczego PiS jest jego wykonawcą

Kwiecień powtarza dokładnie tą samą propagandę co media głównego ścieku będące pomiotem tej żydokomunistycznej POokrągłostołowej sitwy złodziei, która doprowadziła nasz kraj do wyprzedania i zaprzedania we wszystkich płaszczyznach życia Polaków. Nie dziwo to skoro kwiecień jest dzieckiem NKWD-owskich ojców i zdrajców z AL, którzy współpracowali po wojnie do dziś z całym tym komunistycznym aparatem bandytów i złodziei, których do tej pory chroniły wszystkie rządy od PO po PiS.
PiS nie jest święty i tak samo jak PO gra do jednej bramki jedynie teraz stwarzając pozory działania w interesie Polaków. Cały ten Kaczyński to taki sam żydokomunistyczny działacz ja cała reszta i spadkobierca okrągłostołowych zdrajców. Za dużo by o tym pisać by to udowodnić, każdy dobrze o tym wie. Jedynie w szeregach PiS jest trochę ludzi, którzy usiłują coś zmienić, ale niczego nie zmienią po mimo aktualnych działań. Nie powsadzają do więzień nikogo za ostatnie lata okradania Polski i afery, nie wprowadzą prawa umożliwiającego dostęp do platform cyfrowych TV niezależnym mediom i nie zniosą zdradzieckiej ustawy 1066 bo jak się domyślam staną im na drodze nieprzewidziane trudności. Więc jak oni mają coś zmienić?
Cała gra toczy się tylko na pokaz by znów na kolejne lata otumanić Polaków i dać im nadzieję na lepsze jutro. Tymczasem PO i PiS kopie nas jak tą piłkę na boisku żonglując naszym narodem jak chcą.
Kwiecień czy to rozumie czy nie i tak pokazuje i określa się po jakiej stronie stoi. A jak widać stoi po stronie zdrajców co w komentarzach czytelnicy trafnie to ujęli.
Stary PZPRowski skurwiel, komunista i zwolennik zdrajców Polaków i tyle.
A co do samego tekstu hehe. Kwiecień nazwał kaczyńskiego dzieckiem tej ziemi. Może dzieckiem tej ziemi to on i jest, ale na pewno nie ojcem naszego narodu, a narodu koczowników, których plan każdy dobrze zna. I nie jest to żaden plan Himmlera jak pierdoli ta kwietniowa spierdolina tylko plan żydów, żydów i jeszcze raz żydów by ubezwłasnowolnić Polaków, pozbawić ich władzy i pieniędzy, a na końcu ZIEMI.
A jeszcze w komentarzu ten zakłamany komuszy pies wciska ludziom i się tłumaczy, że żadna partia nie jest w stanie go zmanipulować i mówi to ścierwo, które gada tym samym językiem co TVN i POwskie złodzieje.

Spotkanie w Arkadii 15-17 Styczeń 2016 

 

PRZEMYTNIK, HANDLARZ NARKOTYKOWY, BRONIĄ I BOMBAMI CZY PRAWDZIWY PASJONAT?


  Temat spotkań w tym ośrodku opisany był tutaj: http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kolejna-przystan-cwanego-kamcy-i.html
Jak pamiętacie z filmu zapowiadającego spotkania w tym ośrodku kwiecień mówił w 7:35 żebyście zabrali na te spotkania własne jedzenie. 
Dziś czytamy, że jednak za te marniutkie 100 złotych kwiecień oferuje wam nocleg, WYŻYWIENIE, prelekcje i wypady w teren za jedną dobę. Czyli według informacji na blogu koszt dwudniowego spotkania z dwoma noclegami i wyżywieniem wynosi 200 zł. od osoby.
Właściciel zgarnie od osoby 50 zł za JEDEN nocleg według cennika tego ośrodka bez wyżywienia bo w tym ośrodku nie oferują wyżywienia. Ośrodek jest nastawiony wyłącznie na udostępnianie noclegów http://arkadia-agro.pl/oferta/  Informację tą mam od samych prowadzących ośrodek.
Wychodzi na to, że za dwie noce właściciele ośrodka wezmą od osoby 100 zł. 
A więc pozostaje drugie sto złotych od osoby w, którym kwiecień i drużyński muszą zapewnić na własny koszt wyżywienie każdej osobie na dwa dni.
Z tego co wiem, albo kwiecień zakupi z drużyńskim za pozostała kwotę żarcie dla wszystkich na dwa dni i będą je przyrządzać na miejscu, albo pójdą do pobliskich ośrodków na posiłki w tym do oddalonego o 2 km. ośrodka Rzeczka do Mikołajczaka http://www.rzeczka.eu/noclegi_i_wyzywienie  Z cennika jasno wynika, że całodniowe wyżywienie w ośrodku rzeczka wynosi od osoby 55 zł. Podobnie sprawa by się miała gdyby kwiecień i drużyński zamówili catering w pobliskiej restauracji i firmie jaka jest w okolicy.
 A więc jeśli chętny na imprezę u kwietnia i drużyńskiego zapłaci 200 zł to obaj wydadzą na każdego po 210zł! Czyli albo dołożą po 10 zł na każdego łepka ze swej kasy, albo umówią się na niższy koszt wyżywienia i wyjdą na zero lub z minimalnym kilkudziesięciu złotowym zyskiem.
Załóżmy, że przyjedzie tam 20 osób bo ten ośrodek oferuje 20 miejsc noclegowych. Przyjmijmy, że jednak przyjedzie 30 osób i będzie spało na dodatkowych materacach. 
30 osób razy 200 zł daje 6 tyś. zł.
Koszt noclegu to 50 zł od osoby za jedną noc x dwie noce = 100zł
Koszt wyżywienie od osoby to 55 zł dziennie x dwa dni = 110zł.
A więc koszt wszystkiego na 30 osób to 30x 210=6300 zł.
Ile zostanie zysku? Nic, a według tego obaj muszą dołożyć po 10 zl od osoby czyli 30 x10zł = 300zł.
Do czego zmierzam?
Zmierzam do tego, że kwiecień i drużyński robi to dokładając do interesu, albo na granicy opłacalności jeśli wyżywienie załatwią nieco taniej.
Widzicie w tym jakiś sens i logikę?
Zastanawiacie się po co oni organizują takie imprezy?
Zapewne wielu z was pomyśli, że kwiecień robi to z pasji bez zysków na co wskazuje proste podliczenie.?
Nie, nic podobnego.
Brak zysków z takich spotkań jest w liczony w koszty jego całościowej działalności.
Zapytacie jak to? Przecież jakby dobrze policzył to kwiecień i drużyński dokładają z własnej kieszeni do takich spotkań. Podobnie było w ośrodku Rzeczka u Mikołajczaka. Przeprowadźcie sobie symulacje jak powyżej i wyjdzie wam to samo.
A więc zapytacie jaki interes ma kwiecień i drużyński w organizowaniu takich imprez gdy gołym okiem widać, że nie mogą przynosić dochodu, a jak dobrze policzyć muszą dokładać z własnej kieszeni? Można przyjąć, że jeszcze wcisną kilku osobom swe książki lub DVD, co i tak nie było by zbyt wielkim zyskiem.
A więc do sedna. 
Nie zrobiłem tego podsumowania z jakiejś zazdrości o niebywałe dochody obu oszustów tylko po to by pokazać, że sprawa musi mieć drugie dno. 
Jakie?
Jest kilka możliwości.
1 Kwiecień i drużyński robią to dla idei, sławy, poklasku, własnej satysfakcji, dla zabicia czasu, poznania nowych ludzi, formy spędzania czasu i wielu, wielu podobnych przyczyn nie związanych z chęcią zarabiania kasy.
Ale jak wiemy kwiecień tylko deklaruje minimalizm życiowy, a jak pokazują przykłady z przeszłości i współpracy z innymi, z którymi łączyły go interesy wcale takim altruistą nie był i zażarcie walczył o każdy grosz wypominając swym dawnym przyjaciołom, że był oszukiwany na kasie, stara śpiewka kwietnia dotycząca każdego z kim prowadził interesy. Więc pozostaje druga możliwość.
2 Kwiecień i drużyński robią to bo cała ta działalność jest tylko przykrywką dla tej, która przynosi o wiele większe zyski.
I tutaj macie do wyboru:
a) Dla handlu czymś co przynosi spore zyski wśród uczestników imprez.
b) Dla pozyskiwania nowych współpracowników do tego handlu wytypowanych jako potencjalnie zaufanych i chcących nieźle zarobić.
c) Dla nawiązywania nowych kontaktów zapewniających prowadzenie drugoplanowej działalności. Itd.
Nie ma lepszej metody na budowanie struktury do prowadzenia nielegalnej działalności jak właśnie organizowanie tego typu imprez. Zbierają się tam różni ludzie z, których łatwo jest dobrać zaufanych, nawiązać kontakty, sprawdzić każdego pod kątem zaufania, sytuacji życiowej, skłonności do różnych rzeczy, charakteru, mentalności, a nawet przeszłości. 
Oczywiście kwiecień, ani drużyński wcale tego nie muszą robić osobiście. Wystarczy, że wśród uczestników będzie jedna osoba, której zadaniem będzie typowanie tych potencjalnych ludzi. Osoba oczywiście zaufana i mogąca współpracować z kwietniem i drużyńskim. 
A jaka to może być działalność?
I tu mamy znów kilka możliwości do wyboru, możliwości, które jako żywo pasują i do zachowania i mentalności kwietnia i do jego działalności. Kwiecień ostatnio zdradził się, że lubi się odurzać. Wiemy, że znajdował materiały wybuchowe i broń. A więc możemy przypuszczać, że tym drugim dnem ich działalności jest:
 - Handel bronią i materiałami wybuchowymi.
- Handel środkami odurzającymi.
- Pozyskiwanie dilerów narkotykowych lub sprzedawców w/w materiałów i broni.
- Pozyskiwanie chętnych na zakup broni lub narkotyków.
- Pozyskiwanie osób mogących brać udział w przemycie na większą skalę i narkotyków i broni wraz z materiałami wybuchowymi.
Szok?
Jeśli założycie, że opłacalność imprez kwietnia jest nie warta świeczki, a kwiecień i drużyński nie robią tego dla idei i nie z chęci zysku, to kwestia drugiego dna jest jak najbardziej uzasadniona, tym bardziej, że przecież kwiecień już raz przed laty był ścigany za posiadanie nielegalnych części broni na czym w sumie zasłynął w internecie dzięki słynnej audycji zagórskiego, który go ogłosił wielkim historykiem ściganym przez prawo.
A teraz kilka faktów rozświetlających sprawę.
Jak wiadomo kwiecień jeździ tyle po kraju, że każdy zastanawia się za co? Nie pracuje, nie ma większych dochodów z żadnej działalności, ale od lat podróżuje od morza po góry i z powrotem kilkadziesiąt razy w roku. Minęły czasy gdy można było swobodnie prześlizgnąć się na gapę pociągiem z miasta do miasta. Kanary nie odpuszczają i sprawdzają bardzo często więc to odpada. Trzeba płacić dużo kasy na bilety. Z PKSami jest podobnie. Również minęły czasy gdy łatwo było złapać okazję autostopową. Jeszcze babie łatwiej złapać podwózkę niż facetowi tym bardziej wyglądającemu jak dezerter z jednostki wojskowej owinięty arafatką z łysym łbem i plecakiem wzrostu ponad 180cm mającego mordę zbira na haju. Jak wiadomo kwiecień ostatnio celuje w imprezach za morskich w UK i kilku innych krajach Europejskich, co ostatnio zapowiadał. 
Pytam z czego na te wojaże miał kasę? Z tych marnych zysków z imprez w Rzeczce przez ostatnie dwa lata? Ze marnej sprzedaży książek? Z lichej wypłaty z NSR? Z zasiłku dla bezrobotnych?
Każdy kto pracuje nawet za 2-3 tysiaki nie mógłby sobie pozwolić na tak częste wyjazdy, noclegi nie wiadomo gdzie i wyżywienie w tym czasie. Kity, że kwiecień nocuje na dworcach, w lasach czy sztolniach, bunkrach itd można wsadzić między bajki. W jego wieku i przy jego stanie zdrowia dawno by się wykończył i taki tryb życia musiał by doprowadzić go do zaniedbania i podupadnięcia na zdrowiu. A tymczasem kwiecień nie wygląda jak chory brudny lump. Owszem ma na sobie szmaty, ale nie brudne. Po rękach też nie widać by zbytnio w terenie się przepracowywał, a gdyby pomieszkiwał w terenie nie mógłby mieć tak zadbanych łapek. Co więcej musiał by niedojadać, a co widzimy? Kwiecień na niedożywionego wcale nie wygląda. Co więcej w ostatnich 3 latach przytył i jak widać musi nieźle wpierniczać dobre jedzenie, regularnie i dużo.
Skąd bida z nędzą na jaką się kreuje ma na to wszystko więc pytam?
I jaszcze jeden fakt.
Kwiecień na spotkanie w Anglii nie poleciał samolotem jak mówił bo go niby nie chcieli wpuścić na pokład? Oczywiste kłamstwo, że nie chcieli wpuścić go na pokład niby z jakiego powodu? Wnioskuję, że kwiecień celowo nie wybrał drogi lotniczej za, która zapłacił by najtaniej bo kok 60-80 zł https://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-anglii.html
Powodem nie lecenia samolotem musiało być coś całkiem innego. Co więc?
Zanim o tym powiem, że podróż lądowa wyniosła by o wiele więcej i trwała kilkakrotnie dłużej, a przy złamanej nodze kwietnia chyba nie było to wskazane?
A więc co takiego sprawiło, że kwiecień pojechał tam drogą lądową?
Odpowiem na to ogródkowo.
Otóż mało kto wie, że przemytnicy narkotykowi przemycający powiedzmy 5 kilo jakichś twardych i drogich narkotyków wartych kilka milionów Euro dostają za taki przemyt jednorazowo kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych, co w porównaniu z wartością rynkową narkotyków jest kwotą niewielką. Żaden przemytnik nie wybierze więc do przemytu do jakiegoś kraju drogi powietrznej tylko lądową. Kwota jaką dostaje jest adekwatna do ryzyka jakie ponosi przemytnik w razie wpadki. Więc musi być ogromna. Skąd to wiem? Z programów w TV i internetu i to nie jest tajemnicą ile dostają przemytnicy lub dilerzy.
By znaleźć takiego zaufanego przemytnika nie można pójść do byle klubu i zaproponować byle komu takiej fuchy...
Trzeba znaleźć daną osobę we właściwych ku temu warunkach i okolicznościach. Jakich? Napisałem to wcześniej.
cdn i czas pokaże jak jest naprawdę.
I JESZCZE JEDNO NA KUNIEC!
Otóż z moich informacji w Głuszycy i okolicach dowiedziałem się, że kwiecień i drużyński opowiadają, że są organizatorami tych wszystkich zajęć i imprez jako PROMOTORZY regionu mający jakoby dotacje unijne lub państwowe. 
Wniosek wyciągnijcie sami.

DODATEK 1
JAK DZIAŁAJĄ NARKOTYKOWI PRZEMYTNICY
 Poniżej krótka informacja z TV Lublin o tym w jaki sposób przemytnik - kurier sprowadza do Polski narkotyki. Podobnie odbywa się w drugą stronę gdy szlak narkotykowy wiedzie przez Polskę do innych krajów:
video
Warto się z tym zapoznać by w razie czego mieć oko na podejrzane zachowanie kwietnia.
I jeszcze jeden materiał ukazujący jak przemytnik narkotykowy chciał przemycić narkotyki w puszkach od konserw wiezionych w zwykłym plecaku:

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

135 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No i se girę złamał niby ogipsowaną i tak autkiem brym brym, bo do samolotu by mu giczała prześwietlili :-).

   Usuń
 2. O 22.00 na National Geographic Channel bd leciał 2gi odcinek 7 sezonu serialu dokumentalnego "Narkotyki" eng: "Drugs Inc" polecam obejrzeć, wiele można się dowiedzieć jak działa ten rynek i branża itp. - w google, na yt, można wyszukać pozostałe archiwalne odcinki online :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to jest z polskim lektorem? Masz jakiś link bo na YT są same angielskie wersje i masa filmów o narkotykach po Polsku tylko, który traktuje o przemycia jako takim?

   Usuń
  2. Na przykład znalazłem informacje jak przemytnicy przywożą do Polski narkotyki. Oglądać od 1:30 bo długie reklamy:

   https://youtu.be/3NAPDYjQhss?t=91

   Usuń
  3. Wstawiłem DODATEK 1
   o tym jak działają przemytnicy narkotykowi.

   Usuń
 3. Wpierw tu obejrzyj se odcinek 2gi 7 sezonu, a o 23.00 bd leciał 1szy odcinek http://www.telewizjada.net/ - daje linka jak nie masz National Geographic Channel :P A co do archiwalnych z lektorem to: http://zalukaj.tv/sezon-serialu/narkotyki,1930/ tu masz sporo odcinków z lektorem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płacić za pobranie nie będę. Gdybym wiedział w, którym konkretnie odcinku jest o sposobach przemycania to może.

   Usuń
  2. Ale dzięki za pierwszy link. Właśnie leci program o narkotykach w Anglii i po nim będzie kolejny. National Geographic Polska

   Usuń
  3. LOL? na zalakuj.tv oglądasz za darmo :P Chyba, że akurat serwery za free są przeciążone ;d

   Usuń
  4. rzeczywiście przepraszam nie spojrzałem, że można oglądać online lub pobrać za kilka zeta. Dzięki w wolnej chwili trza to obczaić. Dzięki jeszcze raz.

   Usuń
 4. Kwiecień nap[isał
  "Po wielu latach udało mi się także znaleźć miejsce gdzie można uciec od komerchy i zgiełku , gdzie można odpocząć pomedytować , złapać oddech . Kontakt ze mną znacie . Moje motto żyję w realu a nie w necie ."

  A mnie się zdaje, że nowe miejsce nie jest do odpoczynku tylko do przechowywania towaru. U Mikołajczaka kwatera się skończyła bo śniady zobaczył, że za Kwietniem chodzi policja. Śniady ma żonę i dzieciaki więc ryzykuje zbyt wiele. Kwiecień musiał znaleźć nowe miejsce do przechowywania towaru i prowadzenia interesów.
  Właściciele tego ośrodka mogą nawet być nieświadomi, że Kwiecień na ich posesji schowa coś czym handluje.
  Ostatnim takim miejscem mógł być teren strzelnicy w Srebrnej Gorze tylko facet po interwenci Twojej Tomasz odciął się od Kwietnia. Ze swych stron na FB i w necie usunął filmy z Kwietniem więc chyba przejrzał na oczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak przejrzał dla tego zniknął z czarnej listy przyjaciół kwietnia.
   Po zasięgnięciu opinii wśród znajomych w terenie o kwietniu stwierdził, że czarno to widzi.
   Co do poszukiwań kwietnia miejsca na przechowywanie czegoś w ukryciu nie jest to wykluczonym, że kwiecień szuka ciągle nowych przystani na to. I tak jak napisałeś właściciele tych ośrodków mogą nie zdawać sobie sprawy kogo i co sobie na kark ściągają.
   Co do Mikołajczyka to śmiem powątpiewać czy był taki nieświadomy. Tak długo się razem jawnie korowodzili i działali, że śmiem wątpić. No, ale może Mikołajczyk był tak głupi i ślepy, że niczego nie zczaił?
   Dziwne jest w tym jednak to, że jednak nagle kwiecień znajduje inny ośrodek o 2 km od ośrodka Mikołajczyka i tam zamiast u śniadego organizuje spotkania?
   Z informacji od prowadzących ośrodek Arkadia wiem, że nie serwują wyżywienia, ale proponują na przykład by noclegowicze żywili się właśnie u Mikołajczyka.
   Jak sobie tam zadzwonicie i zapytacie to tak wam powiedzą proponując ośrodek Łowisko Pstrunga jako miejsce żywienia.
   A więc jednak komitywa między kwietniem i Mikołajczykiem trwa ino w nieco zmienionej formie.
   No chyba, że właściciele ośrodka Arkadia żyją w zgodzie z Mikołajczakiem, a kontakty kwietnia z Mikołajczakiem to inna sprawa i się skończyły w jakimś zakresie.

   Usuń
 5. Tomek, obczaj ten wątek u K.Sawiaka na stronie http://zobten.blogspot.com/2015/11/rzeczy-dziwne-i-ciekawe.html#more i poczytaj co tam ludzie piszą, jak i kto, i o czym - jak dla mnie to ja pierdole XD - jak uważasz? :D :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1
   Zapewne każdy pomyśli, że zaraz napiszę, że chłopaki z bloga Karola pierdolą bzdury, a większość z opisów w komentarzach to wymysły ich chorej wyobraźni?
   Nic podobnego i za chwilę zaskoczę was tym, że większość podobnych opisów ludzi i doświadczeń może być prawdą. Ale nim to zrobię małe wprowadzenie.

   Otóż jestem jednym z niewielu w tym kraju, którzy poświęcili ponad 20 lat na obserwacje nieba i widzieli oraz zarejestrowali nieznane obiekty na niebie jak też dwa lata temu masę trójkątnych kształtów w chmurach nad Warszawą.
   To, że takie obiekty istnieją, które z relacji i obserwacji daleko wykraczają swą technologią poza tą nam znaną jest FAKTEM i wie to każdy kto zadał sobie trud by się o tym samemu przekonać.
   Ogromna ilość artefaktów, relacji i "dowodów" wskazuje, że właścicielami owych obiektów mogą być "kosmici" czyli przybysze z głębin kosmosu.
   Ja nigdy co do tego nie zgadzałem się w pełni. Zawsze coś mi nie pasowało, że jacyś kosmici przylatują do nas i sobie coś tu robią.
   Mówiąc w skrócie uznałem, że przybywanie "tzw. obcych" na ziemię jest po prostu technicznie, technologicznie i FIZYCZNIE nie możliwe.
   Zatem uznałem, że właścicielami owych obiektów muszą być....LUDZIE.
   Pisałem o tym szerzej na YT w opisach pod moimi filmami, chwilowo zawieszonym forum i w komentarzach na swoim blogu.
   Pisząc LUDZIE mam na myśli wąską ich grupę, którzy od bardzo, bardzo dawna dysponują niezwykle zaawansowaną technologią antygrawitacyjną, i wieloma innymi technologiami umożliwiającymi im dokonywanie przysłowiowych "cudów"
   Hologramy, wpływanie na świadomość ludzi, znikanie i pojawianie się, czyli niemal doskonałe natychmiastowe maskowanie za prawdopodobnie pomocą fal elektromagnetycznych zakłócających pasmo widma elektromagnetycznego w zakresie widzialnym, i masę innych możliwości o MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ZMIAN GENETYCZNYCH U LUDZI NAWET NIE WSPOMNĘ, co jest chyba oczywiste dla kogoś kto w ukryciu działa od co najmniej kilkunastu tysięcy lat.
   I tak napisałem w skrócie.
   Żeby to ukryć, że są ludźmi moim zdaniem od bardzo, bardzo dawna dokonują szeregu MISTYFIKACJI i działań mających zwieść nas zwykłych ludzi i skierować naszą uwagę na "kosmitów z kosmosu" duchy, zjawy, stwory i potwory oraz wszelkiej maści istoty niby nie z tego świata.

   Usuń
  2. 2
   Napisałem na forum opracowanie pt. Mistyfikacje obcych w relacjach świadków, w którym dowodzę, że wielu ludzi bywało poddawanymi najróżniejszym sztuczkom i trikom z ich strony w celu wytworzenia mitów, legend i najdziwniejszych opowieści.
   Te wszystkie dziwne opowieści jakkolwiek by nie wydawały się zmyślone, wynikające z choroby umysłu lub zwykłej NADINTERPRETACJI naturalnych zjawisk lub przypadkowych zjawisk, mogą mieś źródło we właśnie takich mistyfikacjach wytworzonych przez owych właścicieli tych obiektów.
   Im zależy by ludzie błądzili, wierzyli w legendy, mity, stwory, skrzaty, zmiennokształtne itd itp, więc moim zdaniem dokonują mistyfikacji i robią to zwykle tym, którzy to opowiedzą innym i źle, a właściwie nieświadomie źle zinterpretują co widzieli i czego doświadczyli.
   Tym sposobem ludzie kompletnie nie biorą pod uwagę, że inni ludzie dysponujący zaawansowaną technologią w każdej dziedzinie robią z nich ciuli, a mówiąc wprost robią z nich wała.
   Jest to doskonały sposób by ukryć się wśród nas i dalej prowadzić swą działalność, biznesy, manipulowanie polityczne, życie na nasz koszt itd.
   Dam przykłady takich manipulacji.
   Na przykład idzie w teren jakaś grupa. Wtem widzą zjawisko, obiekt, stwora, itd, albo doznają jakichś dziwnych odczuć. Jak potem się zachowują i jak to potem opisują wiemy.
   Tylko mało kto wie, że ktoś poddał ich takim zabiegom by potem to opisali i głosili niestworzone rzeczy.
   To tak w skrócie.
   I żeby się o tym przekonać trzeba:
   1- poświęcić wiele miesięcy, a nawet lat na zaobserwowanie z nienacka nieznanych obiektow na niebie. Łatwo tego dokonać patrzac często w niebo tak by właścicieli tych obiektów zaskoczyć i przyuważyć nim zdążą się zamaskować lub odlecieć.
   2- Następnie trzeba przeanalizować od strony technologicznej i fizycznej czy przestrzeń pozwala na pokonywanie tak ogromnych odległości w kosmosie jakimś istotom.
   3- trzeba odrzucić myślenie mistyczno-religijno-paranormalne i skreślić istnienie duchów, zjaw, sił nadnaturalnych itp tłumacząc to wszystko zjawiskami NATURALNYMI wynikającymi bądź to z funkcji naszych mózgów bądź to właśnie z mistyfikacji kogoś kto może dokonywać na nas takich zabiegów za pomocą nam nieznanej technologii oddziaływania na nasze umysły.
   4- przejść cały niejako proces zmiany myślenia starając się szukać racjonalnych i najprawdopodobniejszych odpowiedzi.
   Przykład, magik dokonuje zniknięcia w dłoniach monety lub przedmiotu. Każdy wie, że to sztuczka tylko nie wie jak to zrobił. Takie samo myślenie trzeba przyjąć w tych sprawach i szukać odpowiedzi jak ktoś mógł zrobić, że poczułem strach, widziałem ducha, słyszałem go lub nawet dotykał mnie.

   To wszystko nie jest łatwe dla tych, którzy wychowani byli w wierze w boga, która to wiara wszczepiła im mistycyzm i wiarę w siły nadprzyrodzone z automatu.
   I kiedy człowiek zacznie myśleć, że ktoś mu robi psikusy by zająć fałszywymi domysłami należy zastanowić się na koniec kto i po co. Odpowiedź okrojoną z racji miejsca w komentarzu na to pytanie dałem powyżej.

   Usuń
  3. Bardzo trafnie i ciekawie przytoczyłeś Tomku cały proces ogłupiania i tworzenia przez "posiadających wiedzę" odpowiednich sztuczek i trików, by utrzymywać nieświadomych ludzi w swoim systemie wierzeń i przekonań.
   To moim zdaniem zdecydowanie ma miejsce i jest jawnym przykładem na to, że jesteśmy tylko narzędziem w rękach pewnej grupy ludzi (czy aby na pewno ludzi?), którzy uzurpują sobie prawa do rządzenia i manipulowania masami.
   Z drugiej strony wszystko wydaje się wskazywać, że istnieje jeszcze drugi plan. Ten już nie tylko z definicji, ale i przynależności ukryty i niewidoczny dla nas jako istot ludzkich. Mam tu na myśli rzeczywistość (pewnie nie jedną), której chociażby dzięki ułomności naszych pięciu zmysłów, nie jesteśmy w stanie nie tylko rozszyfrować ale nawet "dotknąć". I właśnie ów plan odgrywa swoistą rolę w "hodowli" rasy ludzkiej. Mam tu nam myśli fakt, że w tym ujęciu stanowimy unikalny być może pokarm (energetyczny) dla bytów ulokowanych w tych nieznanych nam szczelinach istnienia. Nie mówię tu o całej tej modnej ostatnio "filozofii reptilliańskiej", ale o czymś bardziej prozaicznym (patrz też link niżej). I uważam że w tym kontekście, być może te dwa plany świetnie się zazębiają. Krótko mówiąc, że ci posiadający monopol na władzę i wiedzę, robią pewne "interesy" z tymi zupełnie przez nas niedostrzegalnymi, dla których w konsekwencji jesteśmy tylko "miłą podniebieniu" karmą. I z tego miejsca polecam Ci wart uwagi, jeden z ostatnich wykładów H.K.Vella z czerwca tego roku.
   https://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA

   Wykład ten pozwala spojrzeć nieco szerzej na kilka istotnych spraw, obecnie dotykających już nas wszystkich.
   A wracając do kwestii "niesamowitych" to być może jest tak, że człowiek (wydaje się jednak że nie każdy), posiadający takiego pasożyta niemalże od urodzenia, już z definicji skazany jest na interpretowanie rzeczywistości w pewien wymuszony sposób. Bo jest to w istocie narzucony zewnętrzny program, któremu z poziomu ego nie można się przeciwstawić. I dlatego być może dopiero rozważna i umiejętna eksploracja swojego wnętrza, nastawiona na nie tylko odpowiednie zestrojenie swojego energetycznego rytmu z rytmem Wszechświata, ale też w konsekwencji dotarcie do naszego prawdziwego JA, jest w stanie przebiegunować tę zależność i uczynić z nas istoty w pełni świadome, w pełni czujące i tym samym posiadające umiejętność widzenia "niewidzialnego". Reasumując: to jakby integralny proces budzenia się i wychodzenia spod jarzma niewolnictwa, które jest "wpisane" w nasze DNA. Zatem mamy do czynienia z realizowaniem zupełnie innej ścieżki bytu niż ta która objawia nam się na codzień, a która jest tylko strzępkiem umysłowych wynaturzeń, będącymi w całości projekcją tego co wiedza wedyjska zwała- maja.

   P.S.W wolnych chwilach zapraszam do siebie.

   Pozdrawiam

   Usuń
  4. 1
   Drogi Medart-cie, piękny tekst zaprawdę mówię poważnie, poprawnie ułożony i stylistycznie nienaganny, ale z całym szacunkiem brniesz w obszary wykraczające poza granice mojego zdrowego rozsądku. Posłużę się cytatami.

   ////
   To moim zdaniem zdecydowanie ma miejsce i jest jawnym przykładem na to, że jesteśmy tylko narzędziem w rękach pewnej grupy ludzi (czy aby na pewno ludzi?), którzy uzurpują sobie prawa do rządzenia i manipulowania masami.
   /////
   Tak z całą pewnością ludzi, a nie obcych istot bądź bytów niewiadomego pochodzenia. Spdziłem 20 lat na pracy w ezoterycznym świecie i nigdy tak naprawdę żadnych nadnaturalnych zjawisk nie dowiodłem, a wręcz przeciwnie wszystko jestem gotów wyjaśnić naukowo i czysto fizycznie.

   /////Mam tu na myśli rzeczywistość (pewnie nie jedną), której chociażby dzięki ułomności naszych pięciu zmysłów, nie jesteśmy w stanie nie tylko rozszyfrować ale nawet "dotknąć"
   /////
   Nie ma żadnych, powtarzam żadnych dowodów na istnienie innych rzeczywistości, których nie mogli byśmy dotknąć. Sprawdziłem to bo pracowałem w ezoteryce 20 lat i wszystko co inni nazywają innymi niedotykalnymi rzeczywistościami jestem w stanie wyjaśnić naukowo i czysto fizycznie.

   ////
   I właśnie ów plan odgrywa swoistą rolę w "hodowli" rasy ludzkiej. Mam tu nam myśli fakt, że w tym ujęciu stanowimy unikalny być może pokarm (energetyczny) dla bytów ulokowanych w tych nieznanych nam szczelinach istnienia.
   ////
   Nie istnieje i nie ma dowodów na istnienie jakichkolwiek bytów energetycznych, ani na ich hodowlę nas pod kątem czerpania z nas energii. Sprawdziłem to bo 20 lat siedziałem po uszy w ezoteryce, pracowałem z ludźmi zawodowo jako wróż, psycholog i psychoterapeuta i wiem, że wszystko to jest wynikiem ludzkich wyobrażeń i nadinterpretacji odczuć naturalnych wynikających ze zdolności człowieka do myślenia i samoświadomości.

   ////
   być może jest tak, że człowiek (wydaje się jednak że nie każdy), posiadający takiego pasożyta niemalże od urodzenia, już z definicji skazany jest na interpretowanie rzeczywistości w pewien wymuszony sposób.
   ////
   To tylko subiektywne odczucia nadwrażliwych emocjonalnie ludzi bądź uwarunkowanych trendami kulturowymi mistyków.


   ////
   Bo jest to w istocie narzucony zewnętrzny program, któremu z poziomu ego nie można się przeciwstawić.
   ////
   ZGADZA SIĘ!!!! Tylko ów program nie wynika z narzucenia zewnętrznych bytów tylko z narzucenia naszych tu istniejących postaw wynikających z uwarunkowań kulturowo-wierzeniowych.

   Usuń
  5. 2
   ////
   I dlatego być może dopiero rozważna i umiejętna eksploracja swojego wnętrza, nastawiona na nie tylko odpowiednie zestrojenie swojego energetycznego rytmu z rytmem Wszechświata, ale też w konsekwencji dotarcie do naszego prawdziwego JA, jest w stanie przebiegunować tę zależność i uczynić z nas istoty w pełni świadome, w pełni czujące i tym samym posiadające umiejętność widzenia "niewidzialnego".
   ////
   Zapewniam Cię, że jeśli naprawdę zaczniesz eksplorować swój umysł i wnętrze i osiągniesz wystarczająco wysoki stan "trzeźwości umysłu" to ZOBACZYSZ, że owo "niewidzialne" w, które wierzysz nie istnieje.

   ////
   Reasumując: to jakby integralny proces budzenia się i wychodzenia spod jarzma niewolnictwa, które jest "wpisane" w nasze DNA.
   ////
   O widzisz, słusznie zauważyłeś, że mamy niejako uwarunkowane genetycznie stereotypy myślowe od pokoleń wychowanych w świecie mistyki. To coś w rodzaju myślowych odruchów bezwarunkowych i zachowawczych. Podobnie jest ze zwierzętami gdzie pewne zachowania są zakodowane genetycznie. Na przykład gatunki wikłaczy nigdy nie widzące jak rodzice budują gniazdo po osiągnięciu okresu dorosłości same potrafią je zbudować dokładnie tak samo jak robili to rodzice. Przykładów są tysiące ze świata zwierząt. Podobnie jest z ludźmi. Ich zachowanie i stereotypy myślowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie w DNA, a więc jeśli URUCHOMISZ INTELIGENCJĘ NA 100% ORAZ SAMOŚWIADOMOŚĆ NA TEŻ 100% TO ZAPEWNIAM PROCES UWALNIANIA SIĘ SPOD JARZMA NIEWOLNICTWA TYCH STEREOTYPÓW POZWOLI CI ZOBACZYĆ RZECZYWISTOŚĆ TAKĄ JAKĄ JEST, A NIE TAKĄ JAKĄ WIDZISZ DZIĘKI WŁAŚNIE TYM ZAKODOWANYM W DNA STEREOTYPOM.

   ////
   Zatem mamy do czynienia z realizowaniem zupełnie innej ścieżki bytu niż ta która objawia nam się na codzień, a która jest tylko strzępkiem umysłowych wynaturzeń, będącymi w całości projekcją tego co wiedza wedyjska zwała- maja.
   ////
   nie liczyłem, ale na oko 0.0001% społeczeństwa jest wolna od tego zakodowanego mistycyzmu. Większość nigdy z niego się nie uwolni i do końca swych dni będzie żyć w przekonaniu o innej niedotykalnej rzeczywistości.
   Świadomość, że mnie nie było zanim byłem i nie będzie mnie gdy przestanę być nie mieści się w większości głów. To jest wpisane w nasze DNA by mieć nadzieję, że jednak po smierci trafimy do innego bytu zwykle łudząc się, że do lepszego. Ale na ocucenie tych nadziei powiem, że jeśli już rozważamy inne byty i stany istnienia to dla czego ci co w nie wierzą nie mogą zrozumieć, że "tam" wcale jeśli to "tam" w ogóle istnieje, jest lepiej niż tu? A może bycie "tam" przypomina bycie tu człowieka pozbawionego wzroku, słuchu, czucia,, mowy, i wszelkich fizycznych doznań? Ludzie chcą wierzyć, że "tam" jest cudowniej niż tu bo to pomaga im pogodzić się ze śmiercią i życiem z wyrokiem śmierci. Co by było gdyby ludzie zrozumieli, że "tam" nie istnieje, że śmierć to absolutny koniec istnienia? Ja to wiem, ale nijak tego nie przekażę tym co wierzą w to "tam"
   Dla tego dyskutuję z pozycji skazańca, a nie zmartwychwstałego upatrującego nadziei w jakichś bytach.

   Usuń
  6. Dziękuje Tomku za pełną wyjaśnień i obrazowości odpowiedz. Pozwól jednak, że ja też będę ostrożny co do niektórych kwestii i do końca nie podpiszę się pod Twoimi obserwacjami oraz przemyśleniami.
   Podkreśliłeś kilkakrotnie, że od mniej więcej 20lat wnikliwie badasz pewne przypadki i jesteś przekonany o ich racjonalnym charakterze. Doceniam to i oczywiście masz prawo do subiektywnej interpretacji rzeczy, które badasz i zgłębiasz.
   Ja z kolei też mniej więcej 20lat temu na dobre przestałem ufać akademickiemu racjonalizmowi i odrzuciłem ten "beton", bowiem w wielu kwestiach wydawał mi się zafałszowany i nieczytelny. A także pełen sprzeczności. Zresztą podobnie jak każda zinstytucjonalizowana forma religii, o których to mam ustaloną opinię od dawna. Zacząłem zatem szukać gdzie indziej i dziś mogę śmiał stwierdzić, że właśnie dzięki takiemu posunięciu zdecydowanie otworzyłem się na świat i pewne subtelne procesy w nim zachodzące. I wiem już niemalże z autopsji również to, że często (nader często) nasz intelekt staje się bardzo fałszywym doradcą i zamiast do sedna prowadzi nas w ślepą uliczkę. Ale to taka dygresja. Jak już napisałem na początku, zgadzam się z Tobą w wielu aspektach i uważam że bardzo trafnie obnażasz manipulację tego systemu, za którym stoją oczywiście odpowiedni ludzie. Ale nie zgodzę się z Tobą w kwestii negacji innych światów czy też rzeczywistości (również bytów), dlatego że uważam że ogrom ludzi wciąż popełnia jeden podstawowy błąd i kieruje się nieco spłaszczonym sposobem postrzegania rzeczywistości. Bo jeśli tak nie jest, to dlaczego ludzie są przekonani iż istnieje TYLKO JEDNA rzeczywistość, skoro podczas swojego życia doświadczają dwóch i to skrajnie różnych? Gdzie tu sens i gdzie logika?

   Usuń
  7. Wiesz co?
   Tutaj ciężko gadać i udowadniać swoje racje.
   Może kiedyś będzie okazja do rozmowy na żywo w, której bez ograniczeń wyjaśnił bym Ci te wszystkie kwestie.
   Może skype?

   Usuń
  8. Ja skype nie mam póki co. A otwarty na wszelkie dyskusję jestem jak najbardziej i bynajmniej nie uciekam przed takowymi. Najlepiej jednak byłoby pogadać w realu, spotkać się na jakiejś zorganizowanej imprezce i podyskutować. Na przykład na imprezach typu "ognicho", którą jakiś czas temu organizował np. Wojtek Oki. A może zajrzałbyś Tomek na przyszłoroczny festiwal tajemnic do Książa? Pytam, bo najprawdopodobniej też tam zajrzę.

   Usuń
  9. To dobry pomysł chętnie tam się zjawię. To jeszcze mamy więc czas by się umówić.
   Pzdro.

   Usuń
 6. Kwiecien cos dawno na kucykach nie smigal:-)

  Kwiecien ty palancie z Gluszycy,
  Piszesz idioto jeden ze byles jak to nazwales w PRYWATNYM ARCHIWUM kwiecien ty lomie jakis ! wiem ze czytasz nasz blog...
  KWIECIEN APEL DO CIEBIE: SLYSZYSZ ?

  MASZ PODAC ADRES TEGO PRYWATNEGO ARCHIWUM. jak nie podasz ? to tym samym udowodnisz swoje chore oszukanstwo i robienie ludzi za chuj! ciemniaku jeden...

  Kwiecien powiem Ci tajemnice Hitlera!

  W Landsberg gdzie Adolfa zamknieto to takie wiezienie twierdza, Lekarz jaki badal twojego idola czyli Hitlera
  stwierdzil UWAGA ! Ze Hitler cierpial na BRAK JEDNEGO JAJA !!!!!!! hahahahahahahaha!!!!!!
  Hitler kwietniu glupi z gluszycy mial jedno jajo! hahahahaha!

  BADANIA UTAJNIONO A LEKARZA OSTRZEZONO.....

  Kwiecien to prawda ! powaznie chitler mial jedno jajo...a mial sie za kogos z jajami:-)
  Czyli Kwiecien Hitler to tak jak ty ...czyli gosc bez jaj!
  Hailuj dalej polglowie bez jaj !

  A jak autochton.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiecie co ?
  Kwiecien pisze ze wreszcie znalazl .oaze. do medytacji , i tak dalej co on tam dalej naopisywal...
  A wiecie co ? Kwiecien znalazl chyba dach nad glowa w tym gospodarstwie Arkadia , bo go chyba ta jego wywalila, i teraz bedzie w Arkadii robil za parobka :-)

  A

  OdpowiedzUsuń
 8. Uuuuuuuuu!
  Drodzy Państwo tym razem ta szmata kwiecień pojechał po mnie grubo.
  Posłuchajcie od tego momentu:

  https://youtu.be/LjX6tMFs-Ok?t=684

  Twierdzi, że ja się podszywałem pod różne instytucje i jakobym jako jakiś pracownik ministerstwa dzwonił do kwietnia z pogróżkami i jakoby nagrana rozmowa ze mną została oddana prokuraturze.
  No kwieeeeecień NU PAGADIM za to niedługo pierdolony przestępco.

  Jutro opracowanie ostatnich bredni kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Faktycznie
  Kwiecien tutaj pomawia na calego.
  Ja bym tego jemu nie podarowal.

  OdpowiedzUsuń
 10. Sidor po co pierdolisz takie głupoty ze PIS głosował za ustawą 1066, sprawdz sobie w necie jako jedyni PIS i Solidarna Polska byli głosowali przeciw i nie pierdol głupot, nie obrażaj Kaczyńskiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spawdzałem to w niedługo po głosowaniu i z tego co pamiętam było jak napisałem, ale zaraz to sprawdzę raz jeszcze dl pewności.

   Usuń
  2. No w mordę faktycznie. Co mi się ubzdurało nie wiem? Pamiętam, że kiedyś to sprawdzałem i nawet w necie czytałem,, że duża część PiS głosowała za tą ustawą. Może pomyliłem z inną równie zdradziecką, sam diabeł teraz nie dojdzie bo już nie pamiętam.
   Tu są wyniki:

   Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Spraw Wewnętrznych
   http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=7&nrposiedzenia=58&nrglosowania=2

   Głosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie projektu ustawy w całości
   http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=7&nrposiedzenia=58&nrglosowania=1

   Coś musiałem pomylić. Zaraz to sprostuję.

   Usuń
  3. Co nie znaczy, że wiele szkodliwych ustaw dla Polski PiS głosował za. Wiem, że niejedną ustawę godzącą w interesy Polaków PiS i cała reszta ustanowili.

   Usuń
  4. Tekst zmieniłem w głównym wpisie zaznaczony na biało.

   Usuń
  5. I dzięki za zwróconą uwagę bo faktycznie byłem w błędzie.
   A na przyszłość grzeczniej kurwa, każdy może się pomylić :)))
   Ciekawe czy też jak kwiecień się pomyli i wygaduje głupoty też mu napiszesz kwiecień o co pierdolisz takie głupoty ?

   Usuń
 11. Panie Kwiecień no co z tą zimą? Coś pan narobił najlepszego?
  Przez te pana przepowiednie o wielkich mrozach jest zupełnie na odwrót. Panie kwiecień weź pan teraz to odwróć i przepowiedz falę nadchodzących upałów w styczniu to może dzieciaki chociaż trochę pozjeżdżają z górek na sankach.
  Syn sąsiada zamiast bałwana zrobił słomianego chochoła z marchwią zamiast nosa. Panie Kwiecień garnek na głowie nie chce się trzymać! To przez pana takie anomalie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecien plecien,bo przeplata,troche zimy troche lata.

   Usuń
 12. Jestem tu rzadkim gościem, ale widzę, że wojna między Wami trwa i brnie coraz dalej. Jednak są pewne granice (takie jest moje zdanie). Jeżeli masz dowody w danym temacie, nie dziel się tym na forum, ale zgłoś tam gdzie należy. Jeżeli nie, musisz mieć świadomość, że podpadasz pod art. 212 kk.
  Osobiście, nie chce mi się wierzyć, w Twoje przemyślenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprowadziłem jedynie analizę prawdopodobieństwa bez rzucania oskarżeń w przeciwieństwie do dziesiątek oskarżeń mówionych przez kwietnia z całą stanowczością i świadomie jak na przykład choćby ta, posłużę się własnym cytatem z komentarza powyżej:

   Uuuuuuuuu!
   Drodzy Państwo tym razem ta szmata kwiecień pojechał po mnie grubo.
   Posłuchajcie od tego momentu:

   https://youtu.be/LjX6tMFs-Ok?t=684

   Twierdzi, że ja się podszywałem pod różne instytucje i jakobym jako jakiś pracownik ministerstwa dzwonił do kwietnia z pogróżkami i jakoby nagrana rozmowa ze mną została oddana prokuraturze.
   No kwieeeeecień NU PAGADIM za to niedługo pierdolony przestępco.:

   Usuń
  2. w końcu biedny kwiecień się dowiedział, że się do jego dupy dobiera paru urzędników pisanie do znajomych czasem się opłaci, poczekaj niech jeszcze z ministrem oświaty pogadam też ją znam osobiście czasy popaprańców minęły teraz kwiecień nie będzie tak łatwo się ślizgać jak za "bula" Komorowskiego co kwiecień Profesor Żaryn do dupy się dobrał, nikt do kwietnia nie dzwonił z pogróżkami był tylko wzywany na przesłuchania dlatego taki wściekły lata nie martw się kwiecień jeszcze parę razy będziesz się tłumaczył co powiesz na areszt śledczy na czas przygotowania do rozprawy he he

   Usuń
 13. Zauważyliście, że Kwiecień nie jest już taki rozentuzjazmowany jak kiedyś, kiedy nad byle dziurą czy przykopką potrafił z bananem na ustach rozpowiadać swoje farmazony! Teraz widać, że jest wyraźnie przytłumiony - nie ma już tego błysku w oku jak kiedyś. I to nie z powodu złamanej giczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień jest w fazie pomiędzy obłędem, a resztkami świadomości. Zmusza się by zachować pozory normalności. Gdyby nie moje krytyki już dawno rozwinął by skrzydła paranoi, a tak dusi w sobie obłęd. Tylko takie duszenie pogarsza sprawę. Zapewniam was, że prędzej czy później, a właściwie prędzej usłyszycie u kwietnia pełne objawy obłędu i zobaczycie go z przysłowiowym garnkiem na głowie.
   Obłęd będzie się pogłębiał, aż pewnego dnia przybierze taki stan, że kwiecień straci nad nim kontrolę. To tylko kwestia czasu.
   To, że jest cwany i potrafi jeszcze panować nad psychiką i udawać normalnego nie znaczy, że takim jest. Każdy psychol ma praktycznie większą lub mniejszą świadomość swej choroby. Większość potrafi doskonale się maskować i ukrywać swoje schizy, pracować i normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ale to ich kosztuje wiele wysiłku i koncentracji. Kwiecień zbyt często nie panuje już nad sobą co jest objawem, że stany chorobowe pogłębiają się.
   Nawet przy założeniu, że nie jest nienormalny i wszystko zmyśla o tych wilkołakach dla kasy i rozgłosu, samo w sobie takie kłamanie jest tylko do pewnego momentu świadome. Z czasem kłamca zaczyna w to wierzyć i pojawiają się fobie, schizy, zwidy, złe przeczucia, podejrzenia, lęki, manie prześladowcze itd, co właśnie w ostatnim materiale, który czeka na opracowanie zademonstrował twierdząc, że dostaje pogróżki od różnych ludzi i mnie również.
   Tak więc spokojnie, niedługo kwiecień wyląduje na oddziale dla ciężko chorych i sami się wtedy wszyscy przekonają ile prawdy jest w tych jego wilołaczych opowieściach.

   Usuń
 14. Kadłubek to nie żaden przemytnik, to tylko wiejski głupek finansowany z kieszeni komucha z SWD. Jego zadaniem jest kryć komusze zbrodnie i nadawać na Polaków.

  Płacą mu za to , a on żeni frajerom za parę złotych kit szwendając się po różnych dziurach. A minę ma coraz bardziej głupawą , bo jego koszernym mocodawcom zaczyna się robić ciepło.

  " Akcja powieści toczy się tu i teraz, we współczesnej Polsce, ze wszystkimi jej społecznymi i politycznymi patologiami, oglądanymi i ocenianymi przez ludzi sukcesu."

  Ludzie sukcesu :-) to właśnie ta komusza polityczna patologia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czas dziś na komedię, otwieram sobie głupoty kończyny i czytam :

  " Kadr z filmu Sidor-Movie-Pictures o Panu Wersalce. Kadr podesłany dziś z opisem:" i do tego jakieś brednie o kobiecych rękach. No to się uśmiałem bo przypomniał mi się ten Fazowy internetowy film kwietniołaka z którego brechtała cała surwiwalowa brać oraz wszyscy poszukiwacze.

  Tak myślę że teraz kwietniołak wraca na ścieżkę szkoleń co już zapowiada, więc tak jak już kończyna tak wraca do filmu wersalka= movie to warto by było powrzucać znów w neta tą świetną komedię "pan wersalka i wyspy Bora Bora"

  Idą Święta powinno być wesoło :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiece dłonie hehe, to debil. Już sam nie wie czego się czepić i wyjść na durnia. Oby tak dalej.
   Dobrze, że się nie dopatrzył, że w jednej ręce mam długie paznokcie potrzebne do gry na gitarze. Pewnie napisał by, że mam tipsy.

   Usuń
  2. na poprawę nastroju

   https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM
   https://www.youtube.com/watch?v=9MFkjUU8tlo

   parodia survivalu kwietnia
   https://www.youtube.com/watch?v=ATshiv5yppA

   kwiecień nieuku to dla ciebie twoja prawdziwa ideologia jaką wyznajesz
   https://www.youtube.com/watch?v=bVLBlE5ZR6U

   Usuń
 16. Z bloga kretyna kończyny :

  " Darek18 grudnia 2015 15:30

  Tomaszu Sidorze synonimie debilizmu internetowego . Sam wykorzystujesz logo i awatar Dariusza Kwietnia , podpisujesz się jako dariusz Kwiecień w komentarzach i ty kreaturo społeczna karle intelektualny smiesz skomleć , że to nie ty to Sawiak wszystko zrobił , tak Kalu Sidor cała winę zżuca na ciebie , przecież to ty założyłeś stronę ,dałeś zdjęcia i obsmarowałaś Magde tak zeznał Sidor ,niezłe jaja ci Sidor szykuje , ta menda całą winę za trzy letni stalking , obsmarowanie Dariusza Jastrzębia zzuca na ciebie , powodzenia Trole . "

  Nic Ci debilu z twoich jebniętych gierek nie wyjdzie :), Już i tak jesteś zatopiony i trafiony. I tak masz więcej szczęścia niż rozumu że trafiłeś na fryzjera.

  Ale spokojnie, nie rozgrzewaj się za bardzo :-), łeb ci siwieje , dupa szaleje. Nagroda czeka :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są objawy manii prześladowczej....w tym przypadku bardzo uzasadnionej.

   Usuń
 17. Wklejam koment prof .Dariusza Kwietnia znanego prelegenta w sprawie Riese i Deutsche Ahhnennerbe oraz specjalisty nadzwyczaj niecodziennego w sprawie Lebensborn...
  Oto cytat tego Gluszyckiego pojeba z blogu Kunicynki scyzoryka..
  cyt...
  ----------------------------------------------------

  Darek21 grudnia 2015 09:03

  sidor gupku nie ważne jakiego nicka swinioz lipskiej nie wymyślisz to itak wiadomo ze toty
  Odpowiedz

  ---------------------------------------------------------

  Pytanie .
  Czy ktos moze mi wyjasnic , o co temu kretynowi lysemu kwietniowi chodzi?

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o co może chodzić? Po prostu za dużo narkotyków i wylewa z siebie strzępy żali.

   Usuń
  2. Znow nacpalo sie bydle i pierdoli brednie. To typowe dla Kwietnia.

   Usuń
 18. kwiecien wali belta z sztajmesami:-)😃sam o tym napisal na swoim blogu. pisze by dac matolowi 2 tysiace zlotych ,bo tle kosztowlo bedzie przepytanie swiadkow takich z jakimi kwiecien wali belta

  OdpowiedzUsuń
 19. kwiecien bierz sie za robote obszczybalkonie a nie zebraj od uczciwych ludzi pijanico Gluszycka.
  cytuje co ta kretora napisala na swoim blogu..


  ------------------------------------------


  niedziela, 20 grudnia 2015
  Riese lagend ciąg dalszy
  Wczoraj wieczorem spędziłem kilka godzin przy ognisku z panem Lucjanem obecnie żulem i menelem Głuszyckim oraz wariatem dla większości poszukiwaczy . Mieszka w Głuszycy od 1951 przyjechali z za Buga jak większość repatriantów zasiedlających ziemie odzyskane . Związany całe życie z ZPB ;Piast: . Od lat opowiada o podziemiach Piasta , pracował na bielniku był członkiem OC. Bez ogródek opowiada o salach wyłożonych białymi kafelkami , magazynach pełnych masek P-Gas niemieckich o stosach hełmów . Jednak mnie najbardziej interesowały opowieści dotyczące strachu mieszkańców , bali się wilków podchodzących pod domostwa i porywające dzieci z kołysek . Faktycznie w latach 50tych zaginęło kilka osesków . Mit Czarnej Wołgi jest dla niego faktem , osobiście pamiętam panikę związaną z tymi wydarzeniami , co ciekawe jego opowieści nie są związane z obiektami komercyjnymi lecz z okolicznymi wsiami takimi jak Grzmiąca czy Rybnica Leśna . Opowiadał o wydarzeniach z Zimnej Wody opisanymi przeze mnie na tym blogu dwa lata temu . Do jego opowieści powrócę na pewno . Próbuję zorganizować spotkanie z takimi :oszołomami lecz na to potrzeba funduszy , po raz kolejny moja prośba o wsparcie finansowe . Zorganizowanie takiego spotkania to koszt około 2tys pln -noclegi , wyżywienie wynajęcie sali . Gdyby to się udało było by to pierwsze takie spotkanie w historii Riese , na wsparcie lokalnych władz nie mam co liczyć jak i tzw środowisk poszukiwaczy ( typowa zazdrość że to nie oni wpadli na taki pomysł) . Być może , że to ostatnia szansa na takie spotkanie ci ludzie umierają z zastraszającym tempie , a ich wariackie opowieści przepadają bezpowrotnie ...
  Autor: Darek o 09:11 2 komentarze:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za dzień dwa nadrobię opracowania ostatnich wyczynów głuszyckiego debila.

   Usuń
  2. toty kadłub suckas snofu smalu na bełty?, wyborowe kostuje 2 slote, a nie as dwa tysiace :-).

   Usuń
 20. Kwiecień jest mistrzem erudycji bełkotu, ale jest ktoś kto go bije na głowę drodzy Państwo.
  Znacie go, ale nigdy nie mieliście okazji posłuchać. Już po pierwszych kilkudziesięciu sekundach kopara mi opadła, oczy postawiłem w słup, a kolejną reakcją było moje ciche, żałosne, pełne zażenowania i zwątpienia w inteligencję ludzką zakończone stwierdzeniem: ło matko boska Cięstochowska....
  Złapałem się odruchowo za czoło zsuwając dłoń gestem pełnym zrezygnowania w stroną policzka, ściskając ryja palcami w przysłowiową trąbkę i z tak wykrzywionym ryłem tymiż palcami słuchałem osłupiały tego pijackiego bełkotu pełnego zasapanego seplenienia przypominającego opowieść chwilowo trzeźwego alkoholika.
  Uprzdzam! U niektórych, tych normalnych oczywiście, materiał może wzbudzić niekontrolowane odruchy parskania, więc nie zalecam pić przed obejrzeniem materiałów żadnych płynów poza % które z pewnością pozwolą dotrwać do końca bez zaplucia klawiatury i monitora:

  https://www.youtube.com/watch?v=MSHLTGDri5k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyglądnijcie się uważnie wszystko czytał z kartki pod kamerą. Co chwila na nią spogląda gdy zapomina co mówić.
   Gdyby się tak nie faflunił to materiał dobrze nakręcony.

   Usuń
  2. Zgadza się materiał technicznie właściwie bez zastrzeżeń tylko on do opowiadania tak się nadaje jak świnia do liczenia gwiazd.
   Na inteligenta to on nie wygląda, ani z formy wypowiedzi tego nie widać. No cóż teraz widać jakiego rodzaju ludzie zakochują się w twórczości kwietnia.
   Patronowicz poczuł zew odkrywania historii i idzie w ślady swego ulubieńca.
   Heniu marnie to widzę....na przyszłość.

   Usuń
  3. IQ środowiska kwietnia nie jest wysokie.

   Usuń
  4. Widac ze videorejestracja wesel idzie slabo i Henio kombinuje jak tu naszkubac grosza.
   Za jego dzialanosc z Kwietniem-chuj mu w dupe i niech spierdala lazic za cpunem po przykopach.

   Usuń
  5. To ten co tam w tle zawsze sapał łażąc za kwietniołakiem i kręcąc te jego pierdoły ? :-).

   Usuń
  6. Jak się zaczął skupiać co ma powiedzieć to mu aż żyłki na płaskie czółko wyszły :-). Wygląda i mówi jak by był z lekka opóźniony w rozwoju :0.

   Usuń
  7. Oj widać odciśnięte piętno kwietniołaka i nie doruchanie eksploracyjne....jakiś taki przydauniony kolo...ewidentnie frendzio-fan kwietniołaka ;))))

   Usuń
  8. Kwietniolak go w chuj na kasie zrobil to teraz samemu lazi po piwnicach i roi sobie filmy.

   Usuń
 21. https://www.youtube.com/watch?v=MSHLTGDri5k

  Nie nabijajcie sie z chlopa ..przciez od razu widac ze ten czlowiek cierpi na porazenie muzgowe...
  To nieszczesliwy czlowiek.
  Sami widzicie ze schron atomowy zrobil z piwnicy na kartofle.
  taki schron jak by trafila tylko lotnicza 800 kilowka z 2-giej wojny swiatowej , pozostaly by tam tylko lej gowna i trzewiki.

  A
  Teraz juz wszysko jasne .. Kwiecien tan gluszycki oszust wykozystuje dla swoich profitow , nieszczesliwych uposledzonych ludzi.
  Dowod wyzej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A
   Teraz juz wszysko jasne .. Kwiecien tan gluszycki oszust wykozystuje dla swoich profitow , nieszczesliwych uposledzonych ludzi.
   Dowod wyzej.
   ////

   Wykorzystuje i się takimi otacza. Bo takim najłatwiej wcisnąć kit i omamić swoimi bredniami. Łatwo się domyślić, że musiał Patronowiczowi rozpostrzeć wizję wielkich zysków z wydania niegdyś jego płyt. Skończyło się to wielką klapą i może ledwo zwróceniem kosztów produkcji.
   Efekt jest tego taki, że Mariaż poniósł kompletną klapę....

   Usuń
  2. Faktycznie, jakby go przyjebanie chwycilo ale nie do konca, moze mial wylew i zdebilnial. Fantazjowaniem widac zarazil sie od prof. Kwietniolaka, pewnie ma doktorat z Elefantyny a profesora robil na wyspie Hakon z adiunktem skrzyploczem.

   Usuń
 22. cos cicho na temat islamistow. https://www.youtube.com/watch?v=d8ywBrI9s9c

  OdpowiedzUsuń
 23. A jednak można! Były komendant Milicji Obywatelskiej w Białymstoku skazany na więzienie!

  http://wpolityce.pl/historia/275902-a-jednak-mozna-byly-komendant-milicji-obywatelskiej-w-bialymstoku-skazany-na-wiezienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrok dla leszczy którzy cieszą się jak murzyn bateryjką, sędzia "polak" ma alibi w oczach lemingów jest bohaterem, dziadek ma 85 lat lekarz nie wpuści go do więzienia, emeryturę ma z 10 tyś. Będzie kiwał się dziadek na swojej daczy na fotelu bujanym aż do śmierci opływając w dostatek, a na koniec jako oficera pochowają go w alei zasłużonych.

   Sprawiedliwy wyrok to taki który robi zadośćuczynienie ofiarom. Jak by sędzia skonfiskował jego emeryturę i przeznaczył na wypłatę odszkodowań, i skonfiskował majątek aby pokryć straty jakie ci ludzie ponieśli to byłby sprawiedliwy wyrok.

   Teraz to tylko farsa pod publikę.

   Usuń
 24. Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-2015-12

  OdpowiedzUsuń
 25. "Perfekcyjnie Przeszkolona" przez Kwietniołaka hahahahaha http://www.wiocha.pl/1307145,To-bedzie-bolalo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jedno będzie okulałe, a drugie ślepe na jedno oko.

   Usuń
 26. historia lubi się powtarzać popaprańcy władzy tak łatwo nie oddadzą

  https://www.youtube.com/watch?v=xwYCvsvuVb8

  OdpowiedzUsuń
 27. Są ludzie na tym świecie, którym motłoch z jakim walczę nie dorówna nigdy do pięt. Motłoch, który nie raz próbował stawać na równi wobec nich, ale bez skutku.
  Nieraz kilka dobrych słów od kogoś z umysłem najwyższej próby jest jak deszcz zmywający z człowieka całe to gówno jakim został oblany przez motłoch.
  Dziś dostałem jeden z ważniejszych prezentów w życiu. Nic materialnego, zaledwie kilka słów, ale jakże drogocennych od kogoś....najważniejszego.
  Od kogo nigdy się nikt nie dowie, ale chcę wam powiedzieć, że nieraz wieloletni trud opłaca się i dostajesz nieoczekiwanie jedno słowo, które cały ten trud rekompensuje i udowadnia, że warto było.
  A głupcy urodzeni głupcami, głupcami umrą i pozostanie po nich tylko pusty śmiech w rezultacie.
  Życzę wam-tym normalnym oczywiście-tego samego w swej walce o ile ją gdzieś prowadzicie, otrzymania takiego jak ja dziś prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 28. Warto zajzec w temat na blogu Karola, w komentarzach ciekawostki o "komandosie" prof. Kwietniolaku.
  Kwiczacy pseudolog wciskal nawet kit ze byl w GROMie w Iraku na pierwszym rzucie, he he, normalnie jezzy takie ze az skreca ze smiechu. Ktos tam napisal ze Kwiecien chcial mu sprzedac morfine.
  :-)


  http://zobten.blogspot.com/2015/11/rzeczy-dziwne-i-ciekawe.html

  OdpowiedzUsuń
 29. a jednak sie wydalo! kwiczaca piesc...kwiecien handlowal narkotykami...material warty przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyszlo ze diler. Mikolajczyk moze cos o tym powiedziec.
   Ale z tym GROMem odjechal, nie powiem, dragi, schizofrenia i alkohol.

   Usuń
 30. To ja napisałem o tej morfinie. Na razie nie chcę się ujawniać ale na pewno znacie mojego nicka bo często krytykuję Kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 31. http://dolny-slask.org.pl/907863,foto.html?idEntity=547626

  To miejsce gdzie kwiecien rozbil ze swoim kolesiem te scianke w tunelu.
  zaraz znajde link z filmem . dowody na to by kwietnia zglosic do SOK jak niszczy zabytkowy tunel kolejowy , rozbijajac sciany celem poszukiwania skarbow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o nie stwarzanie "innej rzeczywistości".

   Ten kiep nigdy nic nie znalazł, nigdy nic nie wykopał, i nigdy nic nie rozkuł.

   Kwietniołak łazi tylko po chaszczach, i jak przypadkiem gdzieś trafi to wtedy opowiada baśnie i bajki braci Grimm. Jak trafi kamyk na polu to stuka w niego nożykiem i bredzi o ołtarzach. Jak trafi na betonik to skrobie nożykiem i bredzi o niezwykłej jakości betonu. Jak zobaczy most to na niego włazi i bredzi że ma 120 m wysokości :), jak zobaczy nadpaloną deskę to jest to zaraz niezwykła deska.

   To głupek który pieprzy trzy po trzy i banialuki dla gimbazy która o niczym nie ma pojęcia.

   Usuń
 32. https://www.youtube.com/watch?v=g6StWK6N454

  To dowody na to jak kwiecien z koniczyna dewastowali i nadal...niszcza zabytek.!
  Trzeba te filmy i materialy zglosic na SOK ...ochrona kolei zrobi z Kwietniem porzadek.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez napinki, ten głupek nic nie zdewastował, on ma scyzoryk i gębę pełną schizofrenicznych frazesów.

   To było wybite już 7 lat przed tym zanim tam się ten wiejski głupek pojawił. :)

   Usuń
 33. Przypominacie sobie jak kwiecień w jednej ze swych pierdolekcji opowiadał o skarbach w kopalni Merkers?
  Właśnie sobie oglądam Wołoszańskiego i słucham i słucham i przypominam sobie, że kwiecień podawał kilka tych samych szczegółów o tej kopalni co Pan Wołoszański!
  Sami to obejrzyjcie i się przekonajcie:

  http://www.ipla.tv/Skarby-iii-rzeszy-skarb-walbrzycha/vod-5857384#/r-32ai-4

  Kwiecień ty zakichany odkrywco powtarzasz po Panu Wołoszańskim niektóre szczegóły i robisz z siebie wielkiego znawcę tajemnic.
  A głupki klaszczą dobra robota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe co Kwiecien powie jak sie go zapyta o ta zlota monete ktora prezydent Iraku wydal na jego czesc po tym jak nasz "komandos" uratowal w Iraku kilkanascie osob, oczywiscie jako operator GROM? :)

   Oby go jakis GROMowiec dojebal ze te bezczelne klamstwa, smiec pokazal w Witoszowie jaki z niego specjalista co nie ogarnia broni a baje zmysla na poczekaniu.

   Kwiecien zaklamany frajerze, syna wyjebali juz ze zmywaka w Londynie, po miesiacu pracy a ty cisniesz kit ze wrocil z "misji". Misje to mial ale mycia garow u pakola zeby splacac narkomanskie dlugi...

   ;)

   Usuń
 34. Przecież Kwiecień był w Merkers jako amerykański generał zaraz po tym, jak osobiście odwiózł Hitlera u-bootem do Argentyny, więc to Wołoszański powtarza po Kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak byo bo prof. Kwiecien tak powiedzial. Zaciagnal bialego proszku RWD w nos, zapil, wypial piers i dumnie oznajmil to przed stadem pelikanow. Nikt nie zaprzeczyl, nikt nie negowal tylko bylo klask-klask-klask super robota panie Darku.

   Bogus jest uczniem Kwietnia i go nasladuje, tak jest bo pan Darwk w marinesce tak powiedzial.

   :-)

   Usuń
 35. Witkowskiego też próbuje naśladować.

  OdpowiedzUsuń
 36. Pan Wołoszański w swych programach stawia wiele pytań bez odpowiedzi, ale na wiele pytań jednak daje odpowiedź. Na przykład w poniższym materiale zadaje pytanie czy w Baworowie były produkowane pociski V1, a potem zadaje pytanie czy produkcja nie była przeniesiona do podziemi w pobliskich wzgórzach. Pokazuje przy tym stare mury fabryki i tajemnicze miejsca w okolicy. Kwiecień robi dokładnie to samo tyle, że w wersji dla ubogich intelektualnie czyli bardziej pokazuje siebie na tle miejsc, które pokazuje i nie stawia pytań "czy" tylko twierdzi, że tu czy tam były produkowane takie to, a takie materiały, urządzenia czy bomby. Takim przykładem na twierdzenie kwietnia jest choćby jego ostatni lans w Głuszycy gdzie twierdził, że na 100% Niemcy prowadzili tam eksperymenty z uranem i bronią nuklearną. Tak więc kwiecień to taka naśladująca małpopapuga Pana Wołoszańskiego chcąca być bardziej wiarygodna poprzez twierdzenia. Kwiecień wie, że nikt nie zweryfikuje jego twierdzeń bo i sam Pan Wołoszański nie raz nie jest w stanie potwierdzić swych przypuszczeń i dla tego kwiecień leje tę wodę ile wlezie. A tej wody jest już tyle, że jakby ją wlać do wszystkich kompleksów w Riese to by wylewała się strumieniami na zewnątrz.

  http://www.ipla.tv/Skarby-iii-rzeszy-skarb-ambasadora/vod-5864191#/r-32ai-4

  OdpowiedzUsuń
 37. "komandos" miał misję ze swoim odziałem w lewym skrzydle szpitala w Tworkach :), operował palcem w nosie i robił zajączki. Potem zjawiły się białe wampiry z kaftanem i sytuacja na froncie została opanowana :).

  Prezydent iraku w gabinecie doktora Mroczka zapisał to w annałach " kronik lekarskich" po czym odwinął ze złotka specjalnie na tą okoliczność wybitą " złotą monetę" z napisem Polfa przed użyciem skonsultuj się z lekarzem...itd. :)po czym "komandos" dokonał konsumpcji "złotej monety". Tym sposobem ta moneta zniknęła ze świata materialnego i nikt jej już nigdy nie zobaczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Riese lagend ciąg dalszy"...., czyli ciąg dalszy desantu w Iraku :-) :

   "Wczoraj wieczorem spędziłem kilka godzin przy ognisku z panem Lucjanem obecnie żulem i menelem Głuszyckim oraz wariatem .... "

   No i wszystko jasne :-).

   Usuń
 38. Witkowski i Kwiecień to ta sama liga - różne są tylko dawki przyjmowanych leków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich jest cały oddział :), kiedyś u papy smerfa nakręcili film, dwóch przyjechało a trzeci wilkołako- komandos był jeszcze na "misji" to nie dojechał karetką ale tych dwóch dało niezły szoł...może doczekam takiego filmu jak ich będzie trzech :-).

   https://www.youtube.com/watch?v=5UDVJqcwfE0

   Usuń
  2. Witkowski to przynajmniej pojechał do Ameryki Południowej i nakręcił fajny materiał z obecności tam po wojnie koloni/diastpory/uciekinierów niemieckich. Ponadto Witkowski opublikował co prawda w jednej swojej książce wspomnienia o "Jareckim" ale jasno zaznaczył, że jedynym źródłem jest Kwiecień (czytałem ten fragment książki - jest zeskanowana na chomikuj chyba), a potem najprawdopodobniej wycofał się z tych rewelacji.

   Usuń
  3. I napisał książkę o UFO opatrzoną masą ciekawych zdjęć z tej Ameryki Południowej, którą do dziś gdzieś mam.
   A na marginesie gdzieś mam skoroszyt w, którym zapisywałem wszystkie wizyty i układy kart swoich ówczesnych klientów.
   Pan IW wie o co chodzi :)

   Usuń
  4. Bądź sprawiedliwy, kwietniołak zajechał do Londynu gdzie wygłosił znamienity wykład :-), jak się okazuje świat jest pełen idiotów.

   Usuń
 39. Panie i Panowie.
  Zadam dość nietypowe pytanie i z pozoru wydawało by się absurdalne. Ale przez chwilę załóżmy, że czary istnieją i macie "moc" rzucania klątw.
  Wielu z was ma dość tego oszołoma, ja również, kwietnia i walki z jego kłamstwami. Wielu czuje, tak jak ja, do niego nieodpartą i dojmującą niechęć, pogardę i wszystko to co towarzyszy uczuciom wobec totalnego szkodnika i kretyna.
  Pytanie.
  Gdybyście mieli zdolność rzucania czarów co byście zrobili kwietniowi wiedząc, że rzucony "urok" będzie miał moc sprawczą?
  Zaznaczę, że być "może" złamana noga nie jest tak do końca przypadkowym zdarzeniem....
  A więc jak byście go ukarali za to wszystko co robi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tej lysej Gluszyckiej glupiej pale, doczarowal bym wielke stojace osle uszy!

   Usuń
  2. Wszystkiego się spodziewałem, ale nie oślich uszóf! :)))
   Dawajcie dalej :)

   Usuń
  3. a tam źle życzyć tak miło z rok miłości kibelkowej

   Usuń
  4. Ja bym mu sprawił by dorwała go jakaś sekta satanistów i zrobiła mu to wszystko co wymyślał o eksperymentach nazistów.

   Usuń
  5. A ja bym sprawił by kwietniowi tak się kiedyś powodziło
   https://web.facebook.com/TheBMWMPower/videos/1081042951930137/

   Usuń
  6. zamienił bym miejscami przyrodzenie z nosem.
   Pasowało by do osobowości.

   Usuń
  7. Żeby mu uschła prawa ręka a w szpitalu by mu doszyli w to miejsce lewą.
   Miałby Kwiecień wytłumaczenie dla czego żadna zapowiedź nie skończyła się realizacją.

   Usuń
  8. On ma obie ręce, ale chyba podłączone do jednej półkuli tej prawej. To tak jak by miał już dwie lewe ręce.
   Nic co zapowiedział w ostatnich latach nie dokończył i nie zrealizował. A to co zrealizował to tylko na pokaz dla własnego lansu i tak, że było to na pograniczu obciachu, bezpieczeństwa ludzi nielegalności.
   Dodał bym do tych dwóch lewych rąk skoki zamiast nóg.
   I było by:
   1 ośle uszy
   2 penis zamiast nosa
   3 150 kg wagi
   4 dwie lewe ręce
   5 skoki zamiast nóg.
   Wtedy wszystkie jego opowieści jak ulał pasowały by do wyglądu i na odwrót.
   Wreszcie stałby się wiarygodny.

   Usuń
  9. Idźmy na całość. Zaczarował bym aby zmienił się w wilkołaka.

   Usuń
 40. Lista 44 sukcesów koalicji PO-PSL

  1) Afera taśmowa;
  2) Afera hazardowa;
  3) Afera wyciągowa;
  4) Afera stadionowa;
  5) Afera autostradowa;
  6) Afera stoczniowa;
  7) Afera Amber Gold;
  8) Afera Elewarru;
  9) Afera z informatyzacją MSW;
  10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru;
  11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci);
  12) Afera z celowym opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych;
  13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł);
  14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i o 2 lata u mężczyzn;
  15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów);
  16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł);
  17) Podniesienie VAT-u na wszystko;
  18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców;
  19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych;
  20) Podniesienie akcyzy na paliwo;
  21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa);
  22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego;
  23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej;
  24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!);
  25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego;
  26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego;
  27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego;
  28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO;
  29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej;
  30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń;
  31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066);
  32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi;
  33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS, do jakich doszło w latach 2008-2013;
  34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych;
  35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty);
  36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie!);
  37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
  38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej;
  39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych, takich jak Azoty Tarnów);
  40) Ograniczenie potencjału militarnego kraju;
  41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej;
  42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi).
  43) Afera solna. Zamiast soli spożywczej jedliśmy sól przeznaczoną do posypywania dróg. Nikt za to nie poniósł konsekwencji.
  44) Afera lekowa. Przez bierność kolejnych rządów Platformy Obywatelskiej z Polski wywieziono leki o wartości 5 mld. zł. Medykamenty trafiały m.in. do niemieckich aptek, a polski pacjent szukać musiał droższych zamienników.

  https://marucha.wordpress.com/2015/07/25/lista-44-sukcesow-koalicji-po-psl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i sukces nr 45) rozjebali Grafen.

   Usuń
 41. Widzisz kwiecień tyle biegasz po tych górach, a nigdy nie udało ci się uwiecznić na zdjęciu największej tajemnicy Riese.
  Ja skoczyłem tam na kilka godzin by połazić w terenie i proszę.
  Nigdy takiego zdjęcia nie uda ci się zrobić.

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTXJ2RFNGYU9CakU

  OdpowiedzUsuń
 42. Kwiecien juz wciskal kit ze byl GROMowcem, czerwonym beretem, w FORMOZA, legii cudzoziemskiej, generalnie "komandos" na pelnej kurwie, mistrz rzutow nozem, snajper SWD, nurek i weteran skokow z helikoptera do pedzacej nyski.

  Tak on to widzi jak nie zje tabletek i zaciagnie prochow RWD, albo jak zje, zapije i zaciagnie.

  Realia sa takie ze jak grom wskakuje w bety gdy ordynator robi obchod, beret to ma czerwony ale od chlania, FORMOZA z niego jak ta lala jak daje nura w wannie a legie to ma jak oglada discovery o Gujanie i nie umie rozpalic wersalki na oddziale krzesajac widelcem ktory zwinal ze stolowki. Nyska go wozila do Boleslawca na sygnale a swiat mu wtedy wirowal jak helikopter.

  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i po nawachaniu sie czerwony kaptorek pomylil z czerwonym beretem.:-)

   Usuń
  2. On miał nie tylko czerwony beret, miał też czarny beret. W tym czarnym berecie z antenką dzielnie tłukł u kamieniarza w Łodzi kamienie na misji.

   Potem go za operowanie granatami wydupili na aut, wtedy został operatorem w czerwonym berecie, komandos spadał jak Grom z jasnego nieba gdy odpalił pół granata, prosto pod śmietnik gdzie był ośrodek Ahnenerbe, ahnebe, anenerbe...kurwa nie ważne :).

   Tam to zapoznał Wilhelma, Otto, Kristana Toddta który miał milion imion i mieszkał w CZECHOSŁOWACJI u Buholza oraz very vaculikowej :-)

   Usuń
 43. cytat z blogu kunicynki scyzoryka.
  --------------------------------

  Sidor Idiota25 grudnia 2015 20:13

  A ta tlusta cipa siedzi w swieta sama w domu i prdukuje posty sam do siebie i sobie odpowiada razem z tym arcy poerdolnietym araherem czy co to jest :P kolejny kurwa wielki espertozo internetu on wie on czytal on ogladal ale w zyciu nie byl ale on WIE :D Panowie sciepka po 65zl i mysle ze ktos z warszawy wpierdoli sidorowi;)
  Odpowiedz

  ------------------------------------

  za takie popisy jest paragrafik! namawianie do przestepstwa kryminalnego o szczegolnej szkodliwosci.
  poczytaj prawo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Synalek kwietnia jako Foto Hit i sidor idiota daje upust frustracji, że ma ojca ze spierdolonymi genami, które odziedziczył.
   Adrian twoja przyszłość maluje się w szarych i brudnych kolorach. Nawet nie masz szansy na ułożenie sobie życia z jakąś porządną dziewczyną bo każda nawet te z marginesu społecznego jak się dowiedzą, że tatuńcio wierzył w wilkołaki i całą tą resztę bredni to cię zostawi nie chcąc byś przekazał te zjebane geny jej potomstwu.
   I pójdziesz w ślady ojca bękarcie spierdolony krok w krok. Może po drodze spłodzisz kolejnego bękarta i będzie taki sam jak ty i twój zjebany stary.
   Chociaż jak patrzę na twoje postępy gnojku to wkrótce skończysz w pierdlu nim zdążysz skrzywdzić jakąś pannę jak twój tatko.
   Smród pierdolniętego ojca będzie się wlókł za tobą do końca twojego zasranego i parszywego życia i nie pomoże tu kolejny komentarz na tym blogu, którego nigdy nie akceptuję. Możesz se szczeniaku z podkulonym ogonem pisać i się odgrażać nic to nie da i nie robi wrażenia, a za wpisy na interii zostaniesz ukarany. Tatko się nigdy nie wypłaci.

   Usuń
  2. Gnoj sie przekrci wczesniej od hery.

   Usuń
 44. " Smród pierdolniętego ojca będzie się wlókł za tobą do końca twojego zasranego i parszywego życia "

  I zaszczanego :-), dziadek miał dekiel, synkowie odjechali na sygnale, to i wnusio zaliczy jakiś psychiatryk :-).

  https://www.youtube.com/watch?v=1J7V7G9Zdm4

  Jak na razie kwietniołak orze Riese behawioralnie, walcuje i przejeżdża Mechanicznie na kucyku szczyty światowej głupoty :), we wszystkich kierunkach :).


  BEHAWIORYZM

  Jakkolwiek kierunek ten nie neguje występowania zjawisk psychicznych, twierdzi, że są one swoistymi, ubocznymi efektami działania mózgu, których nie da się skutecznie badać metodami naukowymi, gdyż są one niedostępne obserwacji.

  Idealnie to pasuje do tego głupka.

  OdpowiedzUsuń
 45. "kolejny kurwa wielki espertozo internetu on wie on czytal on ogladal ale w zyciu nie byl ale on WIE :D"

  Dwa kwietniołaki co wszędzie byli i wszystko widzieli :-).
  Najwięcej świata zwiedzili rzygąjąc pod płotem w Rzeczce u śniadego :), teraz obrzygają płot w Arcadii :-).

  OdpowiedzUsuń
 46. Dawny pałacyk myśliwski Hochbergów w Rybnicy Leśnej. Pewien jełop twierdzi, ze to tam znaleziono jakiś SS-manów i niby była wieża triangulacyjna są fotografie Waligóry i jakoś tej wieży nie widać, mit wymyślony prze pojeba kwietnia w archiwum dawnego MO oraz w gazetach nie ma słowa o jakiś SS-manach jest za to masę raportów o szabrownikach, mam jakieś tam znajomości popytałem tu i ówdzie, rzeczywiście kwietniołak coś tam gada o jakimś "Jareckim" okazuje się jeden mały szczegół gość był agentem UB później SB i miał na sumieniu paru przyzwoitych ludzi i kilka rodzin

  http://dolny-slask.org.pl/970199,foto.html?idEntity=523730

  OdpowiedzUsuń
 47. http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/forum-mieszkancow-gluszycy,667110,1,art,t,id,nk,tm.html

  W Głuszycy był wypadek. Nikt nie zginoł chociaż strażacy z Głuszycy musieli rozcinać auto aby wydobyć poszkodowanych .Trzy osoby trafiły do szpitala w tym dwie w stanie ciężkim.
  Kwiecień wiesz, że Sidor ci uratował życie?
  Gdyby nie jego ataki na te twoje rajdy po Rzeczce quadem śniadego i telefony na Głuszycką policję to byś się stary pijaku tam tak rozkręcił, że pewnego dnia pożyczył byś jepa od śniadego i tak samo skończył w rowie po pijaku.
  A tak musisz uważać bo śniady już ci nic nie pożyczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jemu tylko komuś kogo by pewnie zabił szalejąc tym quadem lub Jeepem po okolicy.
   Jak by się sam zabił to żadna strata.

   Usuń
 48. A tego mozna spodziewac sie po przeszkoleniu przez Gluszyckie go lysego debila Kwietnia slynnego komandosa spadachroniarza weterana walk w Iraku jak twierdzi Kwiecien ze bral tam udzial i dostal odznake od prezydenta Iraku...
  Taki poziom przeszkolenia jak na tym filmie - uzyskasz po kursie WYTRWALEGO KOMANDOSA u Gluszyckiej lysej paly Dariusza Kwietnia.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZZKA0iNvePc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda pierdolekcja kwietnia jest takim skokiem tylko w wirtualnym wydaniu,

   Usuń
 49. Konkurs fotograficzny może kogoś zainteresuje:

  https://web.facebook.com/pozamapa/posts/738984366232664
  http://pozamapa.pl/pppm/?p=1703

  A może my sobie zrobimy podobny konkurs wewnętrzny czytelników naszego bloga?
  Macie jakieś propozycje?

  OdpowiedzUsuń
 50. Jak widać region Głuszycy to bardzo niebezpieczny rejon. Wypadków drogowych co niemiara. Kwiecień musisz uważać kulejąc po drodze by ci jakiś szaleniec drugiej nogi nie przetrącił. A, że szaleńce przyciągają szaleńców to wszystko jest możliwe:

  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/dwa-wypadki-drogowe-w-jedlinie-zdroju-zdjecia,3447225,artgal,t,id,tm.html

  OdpowiedzUsuń
 51. http://prostozmostu.net/mysltv/ziemkiewicz-masakruje-obroncow-demokracji-mistrzostwo

  OdpowiedzUsuń
 52. 1

  I jeszcze jedno zdarzenie o sposobach okradania starszych ludzi na DŚ:

  http://gluszyca.naszemiasto.pl/artykul/falszywy-policjant-ukradl-staruszce-100-tys-zl,3541024,art,t,id,tm.html

  Tak sobie myślę.... tylko myślę oczywiście i zadaję sobie pytanie czy kwiecień może być w szajce okradających starszych ludzi?
  Powiecie, że, ależ skąd?!
  Tylko jest jedno małe ale.
  Otóż złodzieje okradający starszych ludzi i ich naciągający muszą mieć pewność, że wytypowana osoba dysponuje odpowiednimi pieniędzmi.
  Sami przecież tego nie sprawdzą bo przecież nie będą chodzić od domu do domu i wypytywać ludzi o ich stan majątkowy i robić rozeznania by potem dokonywać oszustw.
  Musi to robić osoba poza podejrzeniami, osoba, która ma pretekst by spotykać się z ludźmi i dokonywać takiego rozeznania. Jaki pretekst?
  Pod płaszczykiem badania historii, zbierania informacji o nieżyjących świadkach itd łatwo takiej osobie przeprowadzić wywiad środowiskowy wśród ludzi, którzy zapewne nie podejrzewając podstępu są skorzy do opowiadania o losach swej rodziny, członkach swej rodziny i podając wiele cennych szczegółów aktualnej sytuacji. Taka wypytująca osoba łatwo może zdobyć od wypytywanej osoby informacje jak nazywają się jej rodzice, siostry i bracia i... wnuczkowie, gdzie się uczą co ich spotkało itd. Takie informacje za jakiś czas są doskonałym materiałem na uwiarygodnienie oszusta w oczach wytypowanej ofiary. Dzwoni oszust i wie, że wnuczek ma na imię Boguś, chodzi do takiej szkoły, itd. Oszust podając takie informacje uwiarygadnia się w oczach ofiary i reszta szajki dokonuje oszustwa bez żadnych trudności.
  Kwiecień jak wiemy według jego opowieści spotyka się z masą świadków. Tylko nigdy ich nie pokazuje! Dla czego?
  Moim zdaniem dla tego-tak sobie dedukuję- by nie podawać ich namiarów, wizerunków i nazwisk by nikt nie mógł sprawdzić czy kiedyś nie padły te osoby aktom oszustw o jakim czytamy w artykułach.

  A teraz przypomnijcie sobie ile razy kwiecień mówił, że rozmawiał z jakimiś świadkami? Bardzo dużo razy z bardo dużą ilością świadków.
  A teraz porównajcie ilość tych wspomnianych świadków z ilością faktycznie opublikowanych relacji.
  Tych relacji w stosunku do ilości świadków jest znikoma ilość.
  Czy ktoś kto ciągle poznaje różnych świadków i ma taką masę zeznań ogranicza się do tak niewielu publikacji na temat ich zeznań?
  Wniosek.
  Wniosek jest taki, że PRAWDOPODOBNIE spotkania z taką ilością ludzi nie służą poznawaniu historii tylko wyciąganiu od nich informacji potrzebnych szajkom oszustów do dokonywania oszustw.
  A, że czasem faktycznie trafi się jakaś osoba, która zezna na temat II WŚ coś ciekawego to i czasem kwiecień coś wstawi by się nazywało, że dokonał przekazu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Nie ma lepszej metody na pozyskiwanie informacji o ludziach jak udawanie historyka i nawiązywanie kontaktów z coraz to nowymi ludźmi. Tacy nieświadomi podstępu ludzie częstokroć jak się domyślam dają namiary na kolejnych, którzy mogą coś wiedzieć o historii i wtedy taki kwiecień działa już jakby z polecenia i rekomendacji docierając do nowych osób. Taka nowa osoba bardziej się otwiera wiedząc, że została polecona kwietniowi przez jej bliską znajomą lub kogoś nawet z rodziny.
   Za kilka miesięcy gdy taka osoba zapomni o kwietniu i o tym co mu mówiła dostaje telefon:
   Babciu tu łukasz, jestem w szkole mam do kupienia świetny samochód od kolegi za 50 tysięcy złotych wart 100 tysięcy, ale potrzebuję kasy na jego kupno tylko na kilka dni zanim nie sprzedam tego samochodu komuś drożej z zyskiem. Nie mogę przyjechać bo pilnuję samochodu, ale mój kolega przyjedzie po pieniążki, babciu pożyczysz chwilowo?
   Babcia słysząc głos ukochanego wnuczka nie mając wątpliwości, że to wnuczek bo wnuczek podał szczegóły na przykład o jej stanie zdrowia, o tym co gdzie stoi w jej pokoju itd nie ma wątpliwości i odpowiada, że dobrze łukaszku. Wnuczek odpowiada, że bardzo dziękuje i jak wróci pomoże babci przenieść do piwnicy tę szafkę co stoi w przedpokoju o, którą babcia ciągle się potyka. I jeszcze zapytuje jak tam babciu noga już nie boli? Waśkowska oddała babci to żelazko z duszą jakie pożyczyła itd itp.
   A te wszystkie informacje od szpiega dzięki, którym babcia supła ostatni grosz i wręcza z życzliwym uśmiechem koledze ukochanego wnuczka.
   Oczywiście dokonałem improwizacji jak mogło by to wyglądać.
   Nie zmienia to jednak faktu, że kwiecień przy całej swojej bandyckiej i kurewskiej naturze byłby zdolny do takiej roli.
   cdn.

   Usuń
  2. Sprawa jest dziecinnie prosta. Wystarczy rzetelny policjant docierający do wszystkich ofiar podobnych oszustw z pytaniem czy znają osobę Dariusza Kwietnia.
   Mam przeczucie, że wiele takich by się znalazło.

   Usuń
  3. Sprawy z wyludzaniem od starszych ludzi na tak zwanego wnuczka wnuczke sa bardziej drastyczne. i czesciej wygladaja tak.

   Babciu... rozbilem auto koledze , mi sie nic nie stalo , ale troche zmienilem glos bo boli mnie glowa od wszczasu.
   Babciu musze natychmiast zaplacic albo zaraz zawolaja policje i bede musial isc do wiezienia...
   Babciu powiedzieli ze nie wypuszcza mnie jak nie zaplace , zaraz przyjedzie do Ciebie taki i taki Pan i daj jemu te ...?... tysiace. Babcie placily i beda placic.
   Bandyci moga tez po czasie zrobic najazd na takich ludzi ,wiedzac juz wczesniej o ich zwyczajach ,majac rozeznanie o sasiadach oraz nie zadko majac odbitke klucza do tego mieszkania. to proste ! wystarczy plastelina i chwila nie uwagi staruszka ufajacego piesciolakowi lysemu z Gluszycy!

   Gorsze .!
   Zauwazcie gdzie kwiecien sie kreci? a informacje takie sa cenniejsze dla pewnych grop zorganizowanych ,jak myslicie.
   Chodzi o bron sztormowa czy inna... przyklad strzelnice a przede wszystkim ten maniak militarny GABRYS!
   Kwiecien bedac tam zbadal wszystkie zabezpieczenia i zwyczaje malo bystrych wlascicieli muzeum broni!
   Informacja taka jest bezcenna dla uzyskania broni.
   Zanim taki GABRYS sie pokapuje gdzie jest jeden z Kalachow , pistoletow badz jakis granatow to bedzie juz dawno po przestepstwie z uzyciem bylego hmmmm exponatu!

   To sa informacje cenne, piesciolak czyli Gluszycka malpa kwiecien ,jest za pieniadze zdolny takie informacje udostepic czego jestem pewny!

   A.

   Usuń
  4. Ktos musialby z terenow tamtych powywieszac w sklepach spozywczych takie listy informacyjne z czaszka kwietnia i opisac by uwazali na naciagacza domokrazce.
   No zobaczcie kwiecien ma teraz klucze do tego gospodarstwa AGRO ...zrobi odbitki i kiedys kogos okradna na snie.!
   Proste .

   Usuń
  5. Kwiecien !

   Oszuscie jeden ! matole Gluszycki na to co napisales co wklejam ponizej przychlascie podaj chociaz jedno zdjecie . alkoholicka mordo z pod budki z piwem.

   Riese - Inna Rzeczywistość

   POSTY
   IMPREZY-WYJAZDY (1)
   AUDYCJE (56)
   AUDYCJE MP3
   WYDAWNICTWA
   KĄCIK KONICZYNY
   WSPARCIE NASZYCH PRAC

   niedziela, 27 grudnia 2015
   Wiosna w Grudniu - Riese odsłania swe tajemnice
   Mimo złamanej nogi codziennie zapuszczam się w lasy , takiego czegoś nigdy nie widziałem . Wszystkie naruszenia terenu są teraz widoczne jak nigdy . Soboń w kierunku z zsypowisko miejsce nie znane prawie żadnej tzw , grupie poszukiwawczej , czy rezerwuary wody nad Ogrodnikiem . To wygląda tak jakby natura odkrywała swe tajemnice lub obnażała rany jakich doznała od ludzi .
   Czasami jestem bezradny muszę zjeżdżać na tyłku w miejscach gdzie miesiąc temu swobodnie biegałem .
   Szacunek dla wszystkich niepełnosprawnych których oprowadzam po Riese , .
   Teraz na nowo dostrzegam rzeczy na które nie zwracałem uwagi np, kratki wentylacyjne lub płyty kanalizacyjne w lesie z oznaczeniami GMBh z 1938 .
   Pozdrawiam wszystkich tych co rozpoznają mnie na ulicy lub w sklepie .
   -------------------------------------------------
   Autor: Darek o 14:19 Brak komentarzy:
   piątek, 25 grudnia 2015

   Usuń
  6. "Tak sobie myślę.... tylko myślę oczywiście i zadaję sobie pytanie czy kwiecień może być w szajce okradających starszych ludzi?
   Powiecie, że, ależ skąd?!"

   Za dużo myślenia jest szkodliwe, jak dotychczas to kwietniołak był już podejrzany o handel zabytkami ( akcja pantera), handel bronią ( akcja muzeum), handel narkotykami ( akcja Londyn), rozkucie tunelu ( akcja Wołowiec), teraz napady na staruszki ( akcja babcia).

   Czas zmądrzeć i nie pieprzyć głupot...to zwykły schizol i głupek próbujący zarobić kasę na bełta i trochę proszku RWD za pomocą opowiadania głupot gimbazie i starszym kretynom z ilorazem inteligencji mniejszym niż szympanse , nic więcej.

   Usuń
  7. Dokładnie jak wyżej, behawioralnie przeorany mózg i nic po za tym.

   Usuń
  8. Anonimowy niedziela, 27 grudnia 2015 20:36:00 CET
   O jakich napadach Ty piszesz? Nikt tu o napadach Kwietnia nawet ni wspomniał.
   Analiza Tomka ma wiele prawdopodobieństwa. Ta łysa pała nigdy nic nie odkrył nigdy żadnego pieprzonego świadka nie pokazal ale krzyczy wszem i wobec że ciągle jakiś swiadków przepytywał. Przepytywał i co? I chuj z tego wychodzi.
   Dla mnie Kwiecień to podejrzany typ wyciągający od ludzi informacje.
   To że jeszcze nie wpadł nie znaczy że nie działa zgodnie z sugestiami Tomasza. Może nikt nie wpadł na taki pomysł by go kojarzyć z takimi przestępstwami?
   Proste pytanie skoro nigdy ni pokazał świadków i nie opublikował ich opowieści w dziennikarskiej formie to pytam po kiego huja ciągle się chwali że ma tylu świadków???
   Chyba owocem takich wywiadów już dawno powinna być obszerna publikacja ich zeznań i opowiadań?
   A co jest? Gowno jest. Same przechwałki i podsycanie wokół siebie aury poszukiwacza tajemnic. I tylko słyszymy widziałem rozmawiałem szukałem w archiwach itd a dowodów na to ani dudu.
   Dla mnie Kwiecień może i jest debilem wierzącycm w wilkołaki ale nie oznacza że nie może typować ludzi dla grupy oszustów.
   Jak się temu wszystkiemu co i jak robi uważnie przyjrzeć to nijak nie idzie wierzyć by robił to dla poszukiwania tajemnic. Bo nigdy żadnej tajemnicy nie odkrył ani nawet cienia poszlaki na te swoje brednie.
   A więc po chuj to robi?
   Tomasz jak się nad tym zstanowić to tak może być jak napisałeś.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.