poniedziałek, 14 grudnia 2015

Kolejna przystań cwanego kłamcy i wymyślacza nieprawdziwych historii czyli znów kwiecień kogoś omotał i wykorzystuje do własnego lansu.Od razu zacznę od momentu 12:10 w, którym kwiecień mówi, że w jego grupie był kiedyś Sawiak, Sidor, ale okazali się oszustami.
Jest zupełnie na odwrót to kwiecień był kiedyś w grupie Karola Sawiaka i okazawszy się oszustem został z tej grupy usunięty, zaś ja nigdy z kwietniem nie miałem nigdy nic wspólnego i ani w jego, ani w żadnej innej grupie nie byłem.
Ta skurwiała kanalia powiedział to tak byście pomyśleli, że byłem w jego grupie i zostałem wyrzucony co jest kłamstwem. 
A teraz do rzeczy szybciutka analiza tego steku kolejnych kłamstwa.
Kwiecień znalazł sobie kolejne przytulisko do lansu tym razem w swojej rodzinnej miejscowości.
Nie wiem co takiego skłoniło właścicieli do współpracy z nim, ale chyba totalna głupota i brak wiedzy historycznej oraz skłonność do zachwycania się rzekomymi zasłyszanymi historiami od rzekomych nie istniejących świadków.
Najwyraźniej fascynacja wielkim misterium i urojonym otwarciem wrót zatacza coraz większe kręgi.
0:40 kwiecień mówi, że w tym ośrodku straszy. No tak łapał ludzi na wilkołaki, hybrydy i mutanty teraz kolej na duchy. Pewnie właściciel ma w zanadrzu kilka sztuczek dźwiękowo świetlnych by zwabionym tymczasowym rezydentom w nocy napędzić stracha.
0:50 kwiecień mówi, że z tego ośrodka jest daleko do sklepów monopolowych, co jest takim małym minusikiem. No jasne alkoholik zawsze o wódzie myśli bez, której nijak nie umie stworzyć niczego pożytecznego.
1:40 kwiecień mówi, że poznamy w dalszej części właścicieli tego ośrodka, ale do końca tego materiału nie poznajemy, a szkoda bo chętnie poznał bym ich wizerunki i ten zachwalany ich poziom intelektualny przez kwietnia. Jaki jest łatwo się domyślić skoro weszli z nim w komitywę.

Kwiecień potem oprowadza po tym ośrodku. Trzeba przyznać, że ładny i zadbany, a widoki wokół niego również ładne.

3:45 kwiecień stojąc na tarasie pokazuje pobliską górę twierdząc, że połowę z niej i żleb pod nią wybrali Niemcy. Oczywiste kłamstwo. Prawda jest taka, że część tej góry zniknęła podczas teleportacji Niemców do innego wymiaru poprzez ukryty w tej górze portal podprzestrzenny tzw. bramę czasu o czym kwiecień nie raz mówił. / co nieprawda? Jak to nie prawda? Ja mam na to świadków z tamtych okolic do, których kwiecień nie dotarł i się mądrzy./

HISTORIĘ O MAŁPIE NA DREZYNIE STRZELAJĄCĄ DO ROSJAN POD TUNELEM NA WOŁOWCU DZIŚ KWIECIEŃ PRZENIÓSŁ NA SAJDAK!
4:20 kwicień przypomina swoją sztandarową historię o stworze uciekającym przed Rosjanami po torach na drezynie, który ostrzeliwując się z pepeszy zniknął w tunelu kolejowym i tyle go ruskie widzieli. I tutaj też muszę zdementować to kłamstwo bo jak wiecie kilka dni temu wyjawiłem prawdziwą tajemnicę Riese, którą latami odkrywałem docierając do nieznanych nikomu świadków i spisując ich relacje w swoich notesach. Otóż tym stworem na drezynie walczącym z Rosjanami nie była żadna małpa, wilkołak ani hybryda jak ciągle twierdzi kwiecień tylko.... zmutowany dinozaur, którego naziści wskrzesili z DNA otrzymanego z kości prehistorycznych gadów, które zbierali po całym świecie i poddawali eksperymentom genetycznym w Riese. Co nieprawda? Jak to nieprawda? Ja wam mówię, że to prawda. Mam na to dowody w postaci spisanych o tym relacji od nieznanych świadków, którzy już nie żyją w swoich notesach. Kwiecień wam po prostu kłamie o jakichś małpoludoludziach czy nawet wampirach, o których dotąd nic nie mowił do dziś. A dla czego teraz wspomniał o wampirach? Bo kutasina przeczytał na moim blogu wczoraj co napisałem, czyli to, że Niemcy odnaleźli grób Drakuli i w Riese wskrzesili go do życia, a z jego krwi stworzyli armię wampirów. Dla tego teraz kwiecień bezczelnie wykorzystuje moje odkrycia i mówi, że na tej drezynie to być może był wampir z pepeszą!
To łajdak no kradnie moje odkrycia i się teraz lansuje.
UZUPEŁNIENIE.
Przypomniał mi ktoś w komentarzach, że niegdyś kwiecień przecież opowiadał, że całe to wydarzenie z tym "stworem" na drezynie strzelającym do Rosjan z pepeszy miało miejsce na Wołowcu i ten "stwór" uciekł tą drezyną do tunelu w nim. Dziś kwiecień opowiada to samo tylko wskazuje na Sajdak. Jak widać sam już nie pamięta co i kiedy mówił, a to dowodzi, że wszystko zmyśla.
5:20 kwiecień wskazuje na tartak w dole twierdząc, że w nim sam Hainrih Himmler i Goering zamawiał gięte meble do swojej posiadłości! LUDZIE TOŻ TO WIERUTNE KŁAMSTWO! Heinrich Himmler i Goering żadnych mebli tam nigdy nie zamawiali tylko narty! Tak zwykłe drewniane narty bo lubiali się wspólnie ścigać i zakładać który wygra zjeżdżając szybciej stosunek z Hybrydą. Mało kto wie, że długi czas mieli jedną na spółkę zanim ich naukowcy nie wyhodowali całej zgrai takich. Potem przestali się już zakładać bo każdy miał ich harem do dyspozycji i problemu nie było. Zaraz powiecie, że to bujda? Jaka bujda? Ja to słyszałem od wielu świadków i spisałem to w swych notesach i mam na to dowody w formie pisanej!
6:20 kwiecień wspomina coś o Igorze Witkowskim i Bartku Rdułtowskim, że tworzyli jakieś historie o Werwolfie. No cóż Witkowski może i tak, ale nie pamiętam by Rdułtowski tworzył jakieś chore historie co sugeruje kwiecień usiłując posłużyć się jego nazwiskiem by lemingi mniemały, że i Rdułtowski ma coś wspólnego z teoriami kwietnia. Otóż o ile znam Bartosza Rdułtowskiego to jest kompletnie przeciwny debilnym historiom i zapewne nie ma nic wspólnego z historiami kwietnia. No, ale kwiecień kanalia tak to ujął byście pomyśleli, że ma.
6:30 kwiecień twierdzi, że armia amerykańska wspomagała Werwolf! Co za brednia, której chyba nikomu komentować nie muszę.
7:35 kwiecień wraca z tarasu do kuchni i mówi, że jak chcecie tam przyjechać to musicie zabrać własną wałówkę. Fajowo co nie  :)

UWAGA NA WAMPIRA ENERGETYCZNEGO!
8:22 kwiecień wchodzi na schody i chcąc pokazać łazienkę zapala światło. Wtem żarówka się przepala błyskając na ułamek chwili. Wiecie dla czego? To ja wam powiem i się zdziwicie. Zajmowałem się jak wiecie, a przynajmniej niektórzy bioenergoterapią i wiem coś o tym. Ludzie ciągnący od innych energię będący tzw. "wampirami energetycznymi" powodują właśnie takie uszkodzenia w sprzęcie elektrycznym. Człowiek, któremu ciągle brak energii czerpie ją z otoczenia od innych, a gdy jej nie ma czerpie ją z urządzeń elektrycznych powodując niejednokrotnie ich uszkodzenia. Mam dokładnie to samo gdy jestem zmęczony. Idąc ulicą nie raz przede mną gasła latarnia, a że to zdarzyło się dziesiątki razy w moim życiu na kilometr poznaję wampira energetycznego bo sam nim jestem. Tylko, że ja bronię się jak mogę czerpać energię od innych wiedząc, że to skutkuje przejmowaniem ich chorób, mentalności i przypadłości psychicznych. Kwiecień jak widać lgnie do ludzi i otacza się nimi i to coraz nowszymi bo każdy na dłuższą metę czuje się przy nim zmęczony i wyczerpany zaś on jak nowo narodzony. Radzę wam strzeżcie się. kwietnia bo wyciągnie z was tą energię jak z tej żarówki, a potem możecie zapadać na wszelkie choroby nim zdołacie odbudować strukturę aury i swej energii.
11:30 kwiecień w roli nauczyciela proponuje by każdy uczestnik na koniec dnia spisał swoje wrażenia na kartce. hehe cwaniura z tego kwietnia. Na pewno znajdzie się niejeden paranoik, który napisze o mistycznych doznaniach, które potem kwiecień wykorzysta do tworzenia własnych historii.
12:10 kwiecień zaczyna opowiadać o swych dawnych grupach w tym o mnie i Karolu Sawiaku. Opisałem to na samym początku drugi raz nie potrzeba.

15;35 kwecień nawija, nawija i nawija i mówi, że chce stworzyć grupę na, której może polegać. Mówi, że na wielu może polegać. A ja sobie przypominam jak to samo mówił kilka lat temu o grupie Karola Sawiaka jak ją zachwalał, ach jakie to zaufane i równe chłopaki i co z tego wyszło? Oszukał wszystkich, pomówił, jednego, któremu spalił się dom oskarżył o wyłudzanie dotacji z Caritasu i dzwonił tam by mu zaszkodzić oskarżając go, że chce naciągnąć Caritas na pieniądze i pomoc.
Z wami może być podobnie-powodzenia w zaprzyjaźnianiu się z kwietniem.
Dalsza część mało istotna bez komentarza.

Kwiecień cały czas mówi, że chce poznawać historię, ale prawda jest taka, że to są zmyślone historie na, które chce was złapać i na was zarobić Jeśli jesteście głupcami to się dacie naciągnąć.


DODATEK 1
CZYLI PRZESTAŃ MOLESTOWAĆ DZIECI TY PEDOFILU BO CIĘ ZLIKWIDUJEMY
Od kilku lat udowadniam skurwysyński poziom kwietnia i jego zwolenników w dyskusjach o kłamstwach kwietnia.
Na proste argumenty demaskujące kłamstwa kwietnia zawsze uzyskuję ostatecznie stek oszczerstw i pomówień o pedofilię i molestowanie dzieci.
Tak też było jak pamiętacie od samego początku z kwietniem i kiedy zorientowałem się w 2010 roku po krótkim okresie jego działalności, że kwiecień to oszust, kłamca, konfabulant i naciągacz zacząłem mu wytaczać wraz z wieloma innymi osobami argumenty demaskujące jego oszustwa. W zamian ostatecznie zostałem przez kwietnia wyzwany od pedałów, psiworów, pedofilów i masy innych epitetów w tym szantażystów, podpalaczy chorych psychicznie itd, itp. Uzbierała się tego cala gama na przestrzeni tych kilku ostatnich lat.
Dziś chcę pokazać jak zwolennik kwietnia reaguje na grzeczne argumenty jednego z oponentów, czyli jak do oskarża o pedofilię i molestowanie dzieci nie znając go wcale.
Ale to jeszcze nic. Znamiennym faktem jest, że sam dariusz kwiecień pozwala na takie oszczerstwa na swym kanale i nie usiłuje nawet zaprowadzić porządku poprzez upomnienie nadgorliwego dyskutanta lub po prostu usunięcie tak podłego wpisu.
Podobnie było ze mną przed laty kiedy kwiecień nazwał mnie pedałem i oszustem na swym blogu, a wraz za nim zrobili to inni. Jak się potem na marginesie mówiąc okazało ci inni również po jakimś czasie zostali oskarżeni o to samo, a nawet jeszcze bardziej podłe rzeczy, ale to tak na marginesie.
A teraz sami zobaczcie jaki poziom intelektu i dyskusji prezentują zwolennicy kwietnia.
Dodam, że to nie pierwszy taki przypadek. Każda dyskusja demaskatorów kłamstw kwietnia ze zwolennikami kwietnia kończy się na jego kanale lub blogu podobnie, dla tego ludzie, którzy mają coś do powiedzenia w kwestii kłamstw kwietnia wolą nie komentować wiedząc, że zostaną pomówieni i wyzwani od pedofilów i innych.
Za to zwolennicy są w swoim żywiole i piszą dobra robota panie darku, dzięki, że jesteś, super materiał, nareszcie, brawo itd ku uciesze naszego wielkiego "odkryfcy" tajemnic.
https://www.youtube.com/watch?v=CnrIY4vV9m8
Pełna kopia strony:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtM0RkTWt3WlRGb1U

Czekam na materiał kwietnia ze srebrnej góry do opracowania, ale wtedy gdy kwiecień usunie z niego wszystko co dotyczy strzelnicy w Srebrnej górze na, której się lansował.
Właściciel tej strzelnicy po zapoznaniu się z całą działalnością kwietnia nie chce mieć z nim nic wspólnego i kazał kwietniowi usunięcie z tego materiału jego osoby i samej strzelnicy co kwiecień zrobił tylko w połowie.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:ORAZ POZNAJ ALTERNATYWNĄ PRAWDĘ O NAZISTOWSKICH DINOZAURACH I WAMPIRACH PODWAŻAJĄCĄ KŁAMSTWA KWIETNIA NA TEMAT WILKOŁAKÓW I HYBRYD

http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/12/kamstwa-kwietnia-to-nie-byy-wilkoaki-to.html

OD TEJ PORY BĘDĘ WALCZYŁ Z KŁAMSTWAMI KWIETNIA NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĄ!

35 komentarzy:

 1. OOO! Kwiecien powiedzial ze tam kurwa straszy !
  A na dodatek jest tam sklep monopolowy!!!
  Zapowiada sie ciekawie.
  Dalej idioty juz nie sluchalem ..bo nie idzie takiego matola sluchac...

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przesłuchaj warto bo nawija o tej małpie na drezynie, która jak głoszą świadkowie do, których ja dotarłem nie była żadną małpą tylko reaktywowanym genetycznie z kości prehistorycznych gadów z DNA uzyskanych z tych kości młodym T.Rexem przebranym w mundur. To dla ścisłości i ku dementowaniu kłamstwa kwietnia.
   A na filmie kwiecień mówi, że tam właśnie nie ma blisko żadnego sklepu monopolowego co jest takim małym, malutkim minusikiem. Mówi to w 0:50

   Usuń
 2. Kwiecien zmienil cwaniak miejsce ataku malpy na drezynie z pepeszka.!
  Juz nie na Wolowcu a na Sajdaku od dzisiaj. hehe.

  Kwiecien twierdzi ze w tym pieknym trzeba przyznac domu typu Fachwerk jakie byly budowane przez gospodarzy ....na dole sa UWAGA
  OTWORY STRZELNICZE !

  To klamstwo kwietnia zmyslone....

  Otwory te sa otworami wentylacyjnymi :-) a to z tego powodu ze domy te byly budowane tak by tak zwana Kuhstall obora ,znajdowala sie na dolnej partii tych budynkow..
  W srodkowej czyli pierwszej kondygnacji ,urzadzano pomieszczenia mieszkalne oraz socjalne.
  Poddasze stanowily pomieszczenia gdzie magazynowano przenice oraz zbiory... w szczycie sciany czolowej strychu montowane byly takie drzwiczki okno przez jakie transportowano do poddasza zbiory.
  Domy takie mialy piekne piwnice ..Nazywalo sie to Gowelbe
  to takie pomieszczenie piwniczne z lukowym stropem sufitowym
  niekiedy trzymajacym caly ciezar budynku!!!
  wykonanym z blokow kamiennych , posadzka wykonywana byla z plyt kamiennych na warstwie gliny , jaka miala za zadanie regulowac wilgoc.

  Tr domy o konstrukcji szkieletowej to piekno i przyklad pomyslowosci budownictwa z tamtych czasow.
  Nalezy sie pochwala dla wlasciciela obiektu ze tak go pieknie z sercem odtworzyl. takie obiekty wschodnia ciemnota zniszczyla i bezpowrotnie starla z naszych dolnoslaskich ziem!

  A ty kwiecien ty lysa gluszycka palo nie gwalc Dolnoslaskiej historii architektory , robiac ty palancie z gospodarstwa TWIERDZE RIESE! z otworami kanonierskimi. debilu!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No coś mi tu nie grało z tą małpą i Sajdakiem. Przypomniałeś, że to było na Wołowcu i to trzeba ludziom przypomnieć i znaleźć linka do tego materiału gdzie o tym mówił.
   Kto znajdzie ten materiał?
   A ja zaraz uzupełnię główny tekst o ten szczegół.

   Usuń
  2. Główna notka uzupełniona o tę informację. Dzięki A

   Usuń
  3. Pisałem tu kilka razy, że jakby kwietnia zapytać o szczegóły jego wcześniejszych wypowiedzi dot, dowolnej historii to by nie pamiętał połowy z tego co kiedyś mówił.
   Głupie lemingi same nie pamiętają co ten głupek im wciskał.

   Usuń
  4. I trafiłeś w sedno czego nawet ja jestem przykładem zapominając, że historia z małpą na drezynie nie była na Sajdaku tylko na Wołowcu.
   Gdyby tam na te jego spotkania przychodzili inteligentni ludzie to by sobie odtworzyli jego stare materiały i spisali kilka jego historyjek, a potem na pierdolekcji o nie zapytali chcąc niby to szerszej informacji i przypomnienia tych szczegółów o jakich kwiecień kiedyś mówił.
   Idę o zakład, że nie tylko pozmieniał by te szczegóły, nie pamiętał połowy, ale się wykręcał od odpowiedzi wiedząc, że nie pamięta i bojąc się wpadki przekręcenia tego co kiedyś nawijał.
   Za dwa lat zapomni, że pociskał ludziom kit, że Himmler i Goering zamawiali w pobliskim tartaku gięte meble i zmieni opowieść, że w tym tartaku zamawiali drewniane skrzynie wzmacniane blachą ze srebra do przetrzymywania zmutowanych wampirów jakie Mengele stworzył w podziemiach Sobonia podczas swych genetycznych eksperymentów.
   A propos tej kwestii, nie bez kozery wspomniałem o drewnianych skrzyniach okutych srebrną blachą.
   To jest prawda, że w tym tartaku takie robili z tą różnicą, że nie zamawiał ich Himmler i Goering tylko właśnie Mengele. I tym sposobem niby to w żarcie zdradziłem wam kolejną tajemnicę tartaku w Głuszycy-Grzmiącej.
   Temat będę rozwijał z biegiem czasu bo mam o nim tyle zapisków w swych notesach pochodzących od nieżyjących świadków, że wszystkiego naraz nie zdołam wam przekazać, oczywiście za darmo.

   Usuń
  5. Przepraszam bardzo ale widać że nie ogarniacie kompletnie sprawy z małpą, bo to była latająca małpa nieuki jedne. Latała od drezyny na Sajdaku do Wołowca i Bóg jeden wie jeszcze gdzie się pojawi. Były takie w Czarnoksiężniku z Krainy OZ...i nikt mi tego nie zaneguje ! I nie miała kuźwa pepeszy ale sześciolufowca. http://img03.deviantart.net/4642/i/2006/202/b/c/lizard_monkey_n_gun_by_ashen_victor.jpg

   Usuń
  6. mało tego...ta małpa żyje !!!!!i napierdala z kałacha !!!!
   https://www.freedomsphoenix.com/News/158624-2014-06-30-african-militia-arm-chimp-with-ak-47.htm

   I co Tomasz...łyso ci teraz ? Kwiecień miał rację ;-)

   Usuń
  7. No niestety nieco mi łyso. Jestem bezradny wobec takich dowodów. Zamilknę :)

   Usuń
 3. Kwiecień miał mieć przecież w dniach 11-13 grudnia spotkanie w Rzeczce. Zawsze po swoich prelekcjach wstawiał jakąś relację, a tu nic, zamiast tego - filmik z nowego miejsca, gdzie będzie organizował swoje zloty. Wniosek może być tylko jeden - dostał kopa w dupę od Mikołajczaka, ciekawe tylko za co? Może frekwencja spadała i przestało się opłacać? Albo Kwiecień próbował orżnąć Mikołajczaka na kasę? A może Kwiecień - jak to ma w zwyczaju - zaczął obmawiać Mikołajczaka za jego plecami? Pewnie kwietniołak coś tam wspomni między wierszami za jakiś czas, trzeba się będzie wsłuchiwać uważnie w jego pierdolenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na filmie pomylił się i podał zła datę co prostuje na końcu filmu w napisach w ostatnich sekundach. To spotkanie ma się odbyć 15-17 stycznia 2015, a to z 11-13 jest chyba nadal aktualne.
   Mikołajczak go raczej nie wykopał....jeszcze, ale to zrobi prędzej czy później, albo sam zostanie wykopany.

   Usuń
  2. Ale jak może być aktualne? Przecież termin minął, kwiecień ma na stronie swojej podane, że 11-13 grudnia w Rzeczce będzie spotkanie. Dzisiaj mamy 14 grudnia, żadnych relacji ze spotkania z Rzeczki, a zawsze były, i zamiast tego - wiadomość o nowym miejscu spotkań. Można podejrzewać, że drogi Kwietnia i Mikołajczaka się rozeszły

   Usuń
 4. Temu głupkowi wszystko już się miesza. Teraz pomylił tunel pod Wołowcem z Sajdakiem, kiedyś strzelił coś o Waligórze a chodziło zapewne o Włodarza.
  Jednak tak to jest, jeśli cały czas jedzie się na utartym kłamstwie, wymyślając coraz to nowe brednie. Jak znam życie do tego nowego przytułku poprzyjeżdżają zakompleksieni 12-latkowie, chcący przeżyć "przygodę życia". Szkoda słów...

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba mamy mały sukces. Ktoś przejrzał na oczy. Szczegóły wieczorem jeśli zainteresowana osoba wyrazi zgodę. Tymczasem zdajcie się na swoją spostrzegawczość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne Mikolajczak, co też podkusiło właścicieli Arkadii do takiej desperacji jak współpraca z kwietniem.

   Usuń
  2. Jeśli dobrze patrzę, to nie ma już nic na stronie o strzelnicy na srebrnej górze, Czyżby właściciel tak szybko się nawrócił? Zgadłem?

   Usuń
 6. Panie Tomaszu jestem wstrząśnięty Pańskimi odkryciami.
  Tyle lat Pan siedział cicho i nic nie mówił, że zbiera Pan tak sensacyjne materiały o nazistowskich dinozaurach i wampirach.
  Jak teoria o wilkołakach pana kwietnia wydawała się mocno naciągana i zmyślona tak Pańska teoria hodowli wielkich gadów w wysokich sztolniach Riese jest nie do podważenia.
  Przecież to oczywiste, że te wysokie sztolnie do, których prowadzą wąskie korytarze musiały być czymś w rodzaju klatek z, których wysokie gady nie mogły by się wydostać.
  Pański tok rozumowania jest absolutnie logiczny i niepodważalny.
  Dzięki Panu bardzo zainteresowałem się historią, a szczególnie kwestią tych nart i drewnianych skrzyń okutych w srebrną blachę robionych w tartaku w Głuszycy. Przecież to oczywiste, że jeśli naziści wyprodukowali wampiry to musieli mieć w czym je zahibernować i magazynować. Zapewne w nieodkrytych sztolniach Riese są tysiące takich skrzyń, w których zamknięte są wampirogady czekające na wielkie otwarcie.
  Nurtuje mnie jedynie, że Pan podważa teorię kwietnia, że w tym tartaku nie były produkowane gięte meble. Przecież te tysiące wampirogadow zamkniętych w sztolniach musiały mieć na czym siedzieć!
  Ja bym do końca tej kwestii nie podważał bo może faktycznie Goering i Himmler zamawiali te meble dla swej ukrytej armi?
  Z największym szacunkiem pozdrawiam i życzę dalszych owocnych poszukiwań nie mogąc doczekać się kolejnych rewelacji i odkłamywań rzeczywistości jaką ten oszust kwiecień serwuje nam od kilku lat w dodatku żebrząc o pieniąchy na te swoje wojaże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi anonimie!
   Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Jesteś nie pierwszym, który przejrzał na oczy i zrozumiał w jak bezczelny i haniebny sposób był manipulowany przez tyle lat przez tego drania kwietnia.
   Co do tych krzeseł... Ty wiesz, że masz rację!
   Właśnie spotkałem się z pewnym młodym człowiekiem, którego babka miała babkę, która to babka i dziad ze strony matki pracowali w tamtym okresie w tym tartaku. Ów świadek zeznał mi właśnie, że faktycznie w tym tartaku były produkowane gięte meble!!! I to w dodatku dwa razy większe niż dla normalnych ludzi!
   Wnioskuję, że ich przeznaczenie było dla tych stworów jakie naziści wyhodowali.
   Temat jest wręcz szokujący i wymagający jeszcze zbadania. W tym celu niedługo jadę do Głuszycy na rozpoznanie i spotkanie z kolejnym świadkiem, który już zapowiedział, że pokaże mi takie jedno gięte krzesło, które zachował na strychu.
   O wynikach retrospekcji na pewno powiadomię wszystkich.
   Pozdrawiam serdecznie i cieszę się, że przybywa oświeconych.

   Usuń
 7. Czy Kwiecien dobry w podrorzach jest? Warto zabrac aie z nim? A chamskie nie jest az tak czy co bo nie wiem. Bez telefonow nawet? Twk chujowo my isc kurdee. Zal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No kurna Anonimowy o kiego Ci chodzi...? :-)))

   A

   Usuń
  2. Wlasciciela ze Srebrnej Gory dac na liste nieprzyjaciol Kwietniolaka.

   Usuń
  3. Właściciel tej strzelnicy okazał się bardzo równym i kulturalnym gościem po mimo, że początek naszej dyskusji z mojej strony był powiedzmy szorstki w jego stronę. Tak więc myślę, że nawet nie ma co mieszać go do sprawy kwietnia i nie wpisywać na białą listę. Było minęło i trzeba o tym zapomnieć, że kwiecień miał z nim krótki kontakt.
   Jak wiadomo kwiecień jeździ po Polsce i szuka nieświadomych ludzi podobnych do Pana Marcina Przybysza, Stanisława Gabrysia i szeregu innych w przeszłości, których oszukuje i mami by chociaż przez chwilę polansować się na tle ich muzeów, ośrodków czy postaci.

   Usuń
 8. Materiał na blogu kwietnia ze strzelnicy w Srebrnej górze został usunięty:

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/12/srebrna-gora-grudzien-2015.html

  Kwiecień miał usunąć z niego te fragmenty gdzie jest na strzelnicy z właścicielem, ale nie zrobił tego do końca. Co prawda usunął pierwotny film z kanału, ale wczoraj wstawił go na nowo na swój kanał właśnie z wyciętą zapowiedzią jego i Pana Marcina, ale nie wyciął początku gdzie się nadal lansuje na jego strzelnicy i zapowiada go w pierwszych sekundach filmu:

  https://www.youtube.com/watch?v=CnrIY4vV9m8

  Kwiecień łachu miałeś usunąć wszystko co jest związane z Panem Marcinem i jego strzelnicą, a ty łachu zostawiłeś początek i koniec by dalej lansować swoją osobę na tle tej strzelnicy.

  Słuchajcie mogę powiedzieć, że właściciel tej strzelnicy nie chce mieć z kwietniem nic wspólnego i jeśli widzicie na kanale kwietnia ten materiał opatrzony tytułem "Dariusz Kwiecień Srebrna Góra grudzień 2015 " a na materiale widzicie go nadal na strzelnicy obok jej właściciela to wiedzcie, że jest to wbrew jego woli.

  OdpowiedzUsuń
 9. pociąg znowu wraca idzie się wściec więc przypominam he he :)

  Komentarz na wesoło bo z tym pociągiem to już przeginają treść niema propagować czego kol wiek, dla osób +18 poniżej tego wieku zamknąć oczy i nie czytać. Zebrane w całość prawie wszystkie kity pewnych ludzi zbieżność do wypowiedzi przypadkowa więc cicho bo to tajemnica wielka jest gdzie stoi złoty pociąg więc ciiiiiiiiiiiii

  Tak więc złoty pociąg, poprzez okultystyczny tunel pod-przestrzenny podczas tajnego obrzędu/rytuału został teleportowany pod Mauzoleum w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe – Miasto i stoi na 25 poziomie podziemi super tajnego dworca kolejowego.
  By dostać się do tego pociągu trzeba odbyć specjalny obrzęd/rytuał tylko 20 Kwietnia w nocy!!!
  W oznaczonych miejscach umieścić siedem kryształowych trumien z chłopcami dziewicami w środku odbyć homoseksualną orgię, złożyć w ofierze siedemset małych kociąt, nago w pampersach, okrążyć siedem razy krokiem defiladowym Mauzoleum z pochodniami w ręku śpiewając uroczystym głosem Pieśń

  Ein Heller und ein Batzen

  Ein Heller und ein Batzen,
  Die waren beide mein, ja mein
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein, ja Wein,
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  Die Wirtsleut und die Mädel,
  Die rufen beid': "Oh weh! Oh weh!",
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh, ja geh.
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  War das'ne große Freude, 
  Als ihn der Herrgott schuf, ja schuf
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff, ja suff
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  po dokonaniu wszystkich czynności stanąć oczywiście nago w pampersach, przed głównym wejściem zażyć tajemniczy proszek RWD. Podnieść prawą rękę pokazując jak wysoko pies skacze, wołać Haj Hycel powtórzyć tę czynność trzy razy w głównym wejściu pojawi się okultystyczny tunel pod-przestrzenny, którym teleportować można się na super tajny dworzec kolejowy na 25 poziomie podziemi Mauzoleum.
  Innego sposobu nie ma każdego poziomu pilnują Hybrydy Himmlera oraz żywa mumia Ernsta Röhm właśnie dla niego ci chłopcy są, a kocięta dla Hybryd Himmlera ;)
  Ostrzeżenie!
  Popełnienie jakiego kol wiek błędu podczas obrzędu/rytuału spowoduje otwarcie wrót przez nie wleci statek matka dowodzony przez Josefa Menela, który uczestników obrzędu/rytuału zmieni w Hybrydy Himmlera oraz otworzy okultystyczny tunel pod-przestrzenny, wysyłając nieszczęśników w prost przed oblicze żywej mumii Ernsta Röhm, z kolei on dokona czynności lubieżnych na uczestnikach obrzędu/rytuału, statek matka odleci przez wrota na ciemną stronę księżyca wrota z hukiem się zamkną a uczestnicy pozostaną na wieczność zamknięci w super tajnych podziemiach Mauzoleum, usługując żywej mumii Ernsta, zaspakajaniu jego perwersji seksualnych.

  Powtarzam to tajemnica jest jeszcze ci mitomani się dowiedzą i lepiej nie myśleć co zaczną tam wyprawiać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/piotr-koper-o-zlotym-pociagu-trzeba-siegnac-po-bardziej-brutalne-metody-badawcze/6fqxwj

   Usuń
 10. A TO DLA TEJ TLUSTEJ PAROWY i niby niemca I DLA WSZYSTKICH JACY MYSLA ZE ZNAJDA WROCLAWSKI SCHOWEK... KS 700 klask klask

  https://www.youtube.com/watch?v=WiOPiN6zKLM


  Kwiesien ty Gluszacka lysa palo .

  A jak autochton:-)

  OdpowiedzUsuń
 11. kwiecień w twierdzy Srebrna Góra był pierwszy raz nie zna w ogóle historii powstania twierdzy raczej całej sieci twierdz one powstały po zajęciu Śląska przez Prusy dokładnie po wojnie między Austrią i Prusami. Twierdzę wzniesiono w połowie osiemnastego wieku a nie w szesnastym.
  Można sobie poczytać o historii Śląska nawet na „wisi” tylko informacje są szczątkowe, w czasie wojny nie było tam tego co ten idiota gada,
  „W fortach Ostróg (Spitzberg) i Wysoka Skała (Hohenstein) utworzono karny obóz jeniecki, Oflag VIII B (15 grudnia 1939 – 1 września 1941) dla polskich oficerów. Więziono tu łącznie ponad 300 osób, w tym m.in. dowódcę Obrony Wybrzeża z 1939 r. – kontradmirała Józefa Unruga oraz komandora Stefana Frankowskiego.
  Do historii przeszła śmiała ucieczka w nocy z 5 na 6 maja 1940 r. z Oflagu VIII B dziewięciu polskich oficerów (m.in. Tadeusza Jasickiego, Michała Niczki, Jędrzeja Giertycha). Trzech z nich zdołało przedostać się do Nysy. Stamtąd przez Czechy, Słowację,Węgry, Jugosławię i Turcję dotarli do Syrii, gdzie formowała się Brygada Strzelców Karpackich (walczyli w Libii pod Tobrukiem). Pozostałych sześciu (grupę Niczki i Giertycha) schwytano”


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Śląska
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Twierdza_Srebrnogórska

  OdpowiedzUsuń
 12. facet co ty tu piszesz jestes jebnietym burakiem dinozaur nasral ci do pustej czachy!!! jeszcze takiego idioty nie widzialem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo przepraszam i wypraszam sobie tak niegrzeczne uwagi drogi czytelniku.
   Ja mam na wszystko co piszę dowody, świadków i notesy spisane własnoręcznie ich relacji. To są dowody, których nikt nie potwierdzi i nikt nie zaprzeczy.
   Jak widzę prawda boli, że wilkołaki okazały się dinozaurami, a hybrydy wampirami.
   No cóż ja na to poradzę, że prawda o Riese wygląda tak niesamowicie?
   :)

   Usuń
 13. Jeszcze się zajmujecie tym debilem kwietniołakiem ? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pośrednio, ale bardziej nam zależy na potencjalnie poszkodowanych.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.