poniedziałek, 23 listopada 2015

FARMAZONY Z....INNEGO WYMIARU-INNEJ RZECZYWISTOŚCI W INNEJ WYSPIARSKIEJ RZECZYWISTOŚCI, czyli monthy python po Polsku.

Kwiecień dał kolejny wykład dziesiątek farmazonów tym razem w Anglii.
Fragmenty tego pierdolenia wstawił na swój kanał w YT oraz są też na kanale kris91.
Tymczasem wstawiam oryginały zaś opracowanie z napisami za dzień dwa góra trzy jak znajdę chwilkę na ich zrobienie.
Przejrzałem te pierdolenie pobieżnie i już mogę powiedzieć, że ilość farmazonów wcale nie jest mniejsza niż jak zwykle.
Oczywiście kwiecień nie mógł się powstrzymać by nie zacząć od...MOJEJ OSOBY! Cco oczywiście odpowiednio skomentuję, a nawet więcej wstawię w opracowanie fragmenty jego nagrań z rozmów telefonicznych jakie wykonywał do mnie by POKAZAĆ WSZYSTKIM NIEZORIENTOWANYM KTO TU JEST DEBILEM. Może jak sobie słuchacze kwietnia ich wreszcie posłuchają to zrozumieją z kim mają do czynienia.Tymczasem tu w wizytowce kwietnia macie wszystkie rozmowy i nagrania na moją sekretarkę w, których kwiecień w jakimś schizofrenicznym amoku wygadywał rzeczy, które was MUSZĄ ZADZIWIĆ, no chyba, że sami jesteście takimi idiotami jak on:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/wizytowka-kwietnia.html
Będzie dużo napisów, warto poczekać bo sami się przekonacie nie tylko jaką niewiedzą dysponuje kwiecień, jakimi durnymi opowiastkami próbuje zabłysnąć przed co niektórymi kretynami i im zaimponować, ale również jaki poziom słuchaczy przyszedł na jego pierdolekcje, którzy oczywiście przyjęli wszystko co nawinął im na uszy bez sprzeciwu i zastanowienia się czy to prawda.
Opracowanie i skrót opisu na samym dole jak zwykle.

 Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 1/3
 

Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 2/3

 

Dariusz Kwiecień spotkanie w Londynie. Cz. 3/3

 Wszystkie powyższe materiały są na kanale kris91 https://www.youtube.com/channel/UCjrM_icrtvDJxZIl0u7PR3A/videos


Dla porządku wstawiam też ten sam materiał z kanału kwietnia kręcony inną kamerą:

Dariusz Kwiecień Spotkanie w Londynie część 1 (20.11.2015)


Dariusz Kwiecień Spotkanie w Londynie (20.11.2015) cz. II


Poniżej kopia  trwająca ponad 2.5 godziny obu części spotkania dariusza kwietnia w Londynie z 20.11.2015 z NAPISAMI do oglądania i ściągania:
https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQkdnX1JuSGxRSzQ

Z pewnym opóźnieniem wstawiam materiał z Londynu połączony w jeden długi film.
Jest to absolutny gniot prelekcyjny jakiego kwiecień dawno nie wyprodukował. Gniot okraszony niebywałym skurwysyńskim atakiem na moją osobę od czego zaczyna się jego wystąpienie.
Oczywiście odpowiedziałem na ten atak w napisach, co musiałem robić jeszcze 3 krotnie podczas pracy nad tym materiałem bo kwiecień wracał tyle razy do mojej osoby przed tym imigranckim szczurzym audytorium. Z jednej strony cieszy mnie to bo tym samym kwiecień pokazuje, że moje opracowania bardzo go bolą i nie są dla niego obojętne. A ja mam nadzieję, że oglądający, którzy nie zdawali sobie sprawy z ilości kłamstw, objawów chorobowych czy łajdackich pomówień zaczną przeglądać na oczy. A tych objawów jest naprawdę w tym materiale bardzo wiele, co wypunktowałem skrupulatnie.
Ilość wymysłów na różne tematy bije znów rekordy. Ilość wodolejstwa i ilość ogólników zaczytanych z internetu również. 
Oczywiście nie muszę namawiać do oglądania by na bieżąco zwrócić uwagę w ilu miejscach kwiecień mija się z prawdą lub posługuje się półprawdami i jak tym samym robi ludziom wodę z mózgów pozorując jedynie znawstwo tematu Riese i sytuacji politycznej na świecie.
Oglądając ten materiał będziecie mieli okazję zatrzymać się nad momentami, w których kwiecień po prostu przyznaje się do choroby umysłowej i szaleństwa pomieszanego ze świadomym kłamstwem, pozoranctwem i czysto ludzkim skurwysyńskim łajdactwem.
Nie obyło się też bez pewnego novum w pierdolekcjach kwietnia, a mianowicie wykładu na temat MIŁOŚCI!!!
Kwiecień zapędzał się chwilami w jałowy bezwartościowy filozoficzny bełkot wpadając w tryb melancholijnej paplaniny nie związanej kompletnie z tematyką jaką sobie wyznaczył tracąc w sumie prawie połowę czasu na prostackie dywagacje i opowieści z pod sklepu spożywczego.
Przyznał się do narkomanii, pijaństwa i libacji, które uwielbia. Przyznał też, że jest szabrownikiem i znajduje złote depozyty, które potem sprzedaje.
Przyznał się do wielu rzeczy. Streszczać nie będę, zachęcam do wysłuchania i przeczytania napisów, które czasem trzeba zastopować myszką by zdążyć przeczytać. 
Zapraszam.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:142 komentarze:

 1. Kfiecień w pracy na wyspach https://www.youtube.com/watch?v=khBUCvmTsU0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do sieci wyciekł zdjęcie kwietni po godzinach na budowie dorabia na zmywaku u Somalijczyka
   https://etutor-images-common.s3.eu-central-1.amazonaws.com/www-pictures-thumbnails/sqtwf7gxntfs.jpg

   Usuń
 2. Jezus! co ten Kwiecien jebniety opowiada tym baranom o Madagaskarze?

  A musialem kretyna wylaczyc bo tego nie idzie sluchac!

  Podjade do sklepu rano i kupie sobie dobrego piwa to wieczorem puszcze sobie tego kretyna po szklance piwa piwo ma chmiel , a ten uspokaja.

  bydle jak sie wykrecil klamca z pytaniem o najwiekszy port !

  Kwiecien - jak pracowalem na morzu Polnocnym z Anglikami to z mojego doswiadczenia ...uwierz mi dostal bys ciezkie wpierdol od nich za taka krzywa nawijke i slowotok debilu! kwiecien mowie Ci , ktos by nie wyrobil i dostal bys strzala w ten lysy glupi leb debilu jeden!

  A

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu już wszędzie jest "spalony" to makaron na uszy nawija no obczyźnie....wyczaił temat że wszędzie są debile których da się zmotać na kase...ciekawe kto nawet nie kto tylko ilu po pierdolekcji mu "stawiało"? bo dla tego ochlaja promil to jedyna waluta.

  OdpowiedzUsuń
 4. profesor historii zmyślonych przez siebie kwiecień, ok 9:41 podał książkę „Siedziałem z Bestią” nie ma takiej książki o takim tytule jest to wymysł kwietnia podobna książka to „Rozmowy z Katem” autorstwa Kazimierza Moczarskiego 
  „Powstanie i tematyka dzieła
  W roku 1949 Kazimierz Moczarski, dziennikarz, prawnik z wykształcenia, żołnierz Armii Krajowej, został osadzony przez władze komunistyczne wraz ze zbrodniarzem, wysokiej rangi oficerem SS Jürgenem Stroopem w jednej celi więzienia mokotowskiego w Warszawie. Stroop (m.in. likwidator Getta Warszawskiego podczas powstania w 1943, odpowiedzialny za śmierć dziesiątków tysięcy ludzi) został wcześniej skazany na karę śmierci przez amerykański sąd, w Polsce sądzony był m.in. za zbrodnie z Warszawy i Poznańskiego. Umieszczając Moczarskiego ze zbrodniarzem władzom komunistycznym prawdopodobnie chodziło o złamanie psychiki polskiego bohatera wojennego i działacza AK. Wraz z nimi wyrok odbywał niejaki Gustaw Schielke, niemiecki policjant. Ta sytuacja sprowokowała Moczarskiego do stworzenia portretu osobowości hitlerowca, opisu jego życia i kariery oraz napisania książki o mechanizmach działania i rozwoju nazizmu[2].
  Uwagę zwraca niezwykła pamięć Moczarskiego, który spisując rękopis tuż po wyjściu z więzienia w 1956, pamiętał wiele szczegółów z pobytu, takich jak rozmowy, gesty czy reakcje współwięźniów. Sam autor podejrzewał, że pamięć spowodowana była niezwykłym napięciem okresu wyczekiwania na wykonanie na nim wyroku śmierci. Przed opublikowaniem Rozmów wszystkie fakty w nich zawarte, w miarę możliwości, zostały przez autora zweryfikowane. Moczarski miał dostęp do niektórych świadków opisanych zdarzeń oraz do stenogramów i dokumentów procesowych polskich i amerykańskich.”  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmowy_z_katem

  https://www.youtube.com/watch?v=nM_YCT0sMDg

  kurwa nie daję rady tych wypocin słuchać mam zawaloną krtań coś mnie przewiało duszę się ze śmiechu tylu bredni dawno nie słyszałem kurwa internet bronią Himmlera i Hitlera jakieś książki nie istniejące, Carskie Sioło zmieniona nazwa na Sielskie Sioło bo kwiecień znawca jezyka Rosyjskiego tak przetłumaczył jako poprawną nazwę, pierdolił o Bursztynowej Komnacie, że to nie było kilka skrzyń tylko urosło do kilkunastu wagonów, komnata ma 10,5 m x 11,5 m i ok 3 albo 4 metrów wysokości co to kurwa Niemcy cały pałac rozebrali, wymyślił na poczekaniu pełno mitów legend nie istniejących, kwiecień ty załóż kabaret a nie zajmujesz się historią, jeszcze coś kwiecień ośle nasze macki sięgają nawet do UK nie prowokuj nas swoimi tekstami bo zobaczysz, że ciebie z Anglii deportują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca Tadeusza Płużańskiego jest gigantycznym kompendium wiedzy o terrorze komunistycznym w latach powojennych, o próbach oddania sądowej sprawiedliwości oprawcom po 1989 roku, oraz o trudnej drodze prawdy o tamtych czasach do szerszej świadomości Polaków w III RP - pisze we wstępie do książki „Bestie. Mordercy Polaków”

   http://wpolityce.pl/polityka/119927-bestie-nieukarani-mordercy-polakow-poruszajaca-ksiazka-tadeusza-m-pluzanskiego-moj-ojciec-siedzial-dziewiec-lat

   Usuń
 5. KOCHAM DARIUSZA KWIETNIA! bardzo inteligentny człowiek!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak kochaj kwietniołaka i się z nim zwiąż na stałe, będzie mieli wspólne wilkołako-wampirki bardzo inteligentne innaczej :-). Powodzenia :-).

   Możecie zamieszkać na wyspach wśród ciapatych :-).

   Usuń
  2. Z takimi wyznaniami to jedz na dacze do sniadego. Mikolajczyk wam zakreci srebrna kule, zapoda swiatelka i lasery, obsypie brokatem i bialym proszkiem RWD.
   Bedzie szmapanska zabawa z Dariuszem Kwietniem, tylko wydech moze cie potem bolec.

   Usuń
 6. Chcialbym napisac cos w zwiazku z ta smarkula bulgoczaca sie na szambie przyjaciela zboczenca.
  Sprawdzilem ja w GMC i nie jest zadnym doktorem za ktorego sie podaje, nie ma zadnego doktora zarejestrowanego w UK pod takim nazwiskiem ani pod podobnym, nie wiem czy dziewczynka sobie zdaje sprawe ale wlasnie zlamala prawo podajac sie za doktora jesli nim nie jest i pozbyla sie pracy jesli pracuje w sektorze publicznym.

  Sprawa zostanie zgloszona do GMC. Rownoczesnie do lokalnego councilu zostanie wyslane pismo w celu sprawdzenia czy nie pracuje dla councilu lub jego podmiotow-np. w szkole, poniewaz osoba ta zaangazowana jest w promocje osobnika gloszacego tresci nazistowskie oraz rasistowskie na co sa dowody w postaci nagran. Ciekawe jak wytlumaczy sie policji z tego ze pomaga rasiscie siac nienawisc?
  No i zadne zdjecia z Hindusami nie pomoga jak dostana film w ktorym jezdzi po kolorowych skaldajac kalacha a nastepnie ten belkot o “brudasach” i “brudnej armii” z Londynu.

  To sobie narobilas klopotow broniac naziola, teraz sie zdziwisz ze twoje plucie zostanie ukarane.
  No i po co ci to bylo, wlazic w dupe rasistowskiemu klamcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze do Brytyjskiego odpowiednika US tak dla czystej przyjemności uwalenia kwietnia było u niego 300 osób można policzyć 10£ od łebka jako że nie zna angielskiego wyleci za nielegalną pracę

   Usuń
 7. Cytat kretyna kończyny z cyrku pajaców , czyli kończyna dara , daro kadłubek, syn dara i dwóch pacjentów :-)

  "Widzisz Sidorku, tak się produkowałeś po nie jednej instytucji, a Darek spokojnie dojechał do Londynu. Czujesz Sidor kolejną swoją porażkę? "

  Nie wiem jak S. ale ja mam nadzieję że kwietniołak zwycięży, złamie drugiego kulasa i tam już na zawsze zostanie :-). Za rok jak odłoży parę funciaków z zasiłku to może dokoptuje do niego tam psia mordka i trzecia złamana kończyna koń :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie kwiecień ma w planach pierdolekcje w ośrodku pod pluskwą w Rzeczce, deportacja w trakcie oczywiście kwiecień nigdy się nie przyzna, ze go deportowano

   Usuń
 8. Dla polityków i dla kwietniołaka taka promocja http://www.wiocha.pl/1296006,Dla-Politykow

  OdpowiedzUsuń
 9. Ci ludzie co tam siedzą na sali to jednak są debilami. Tyle bzdur co Kwiecień wyrzucił z siebie w czasie tej prelekcji to nikt normalny by nie zdzierżył. Ta historia o skradzionym notesie, który potem został kupiony za 30 tysięcy złotych, to ten sam poziom łgarstwa co historia o wpłacie 100tyś euro na jego konto, które niby zwrócił.
  Chciałbym zwrócić uwagę na jedna rzecz. Kwiecień w pewnym momencie mówi, że zdarzają się ludzie na jego spotkaniach w Riese, których wyprasza z tych pieszych wędrówek, bo nie nadają na jednej fali z innymi. Myślę, że należy to odczytywać w ten sposób: czasami trafi się wśród uczestników tych spotkań ktoś, kto ma wiedzę większą od Kwietnia (co nie jest trudne), więc po pewnym czasie orientuje się, że Kwiecien to mitoman gadający bzdury, i ta osoba dodatkowo ma odwagę albo głośno o tym powiedzieć, albo wejść z Kwietniem w polemikę, wykazując jego niewiedzę i mitomaństwo, co skutkuje tym, że Kwiecień - żeby nie stracić w oczach pozostałych uczestników autorytetu - jest zmuszony usunąć kogoś takiego z tego spotkania. Potwierdziłoby to moją tezę, że jednak nie wszyscy ludzie, którzy trafiają na spotkania z Kwietniem to skończeni durnie, tylko po prostu przypadkiem się na nich znaleźli, nie wiedząc co ich czeka, a potem jak usłyszeli co ten głąb pierdoli, to już więcej tam nie wrócą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie tak jest, widac ze jest odsiew i Kwiecien stara sie zlikwidowac kazde zagrozenie, jak widzi ze sie znasz to wkreci reszcie ze cie tu “fryzjer naslal” i podkreci jeszcze teoriami spiskowymi.
   Zauwazcie ze od dawna nie ma na zadnym nagraniu kogokoliek zadawajacego pytania lub kwestionujacego to co gada Kwiecien.
   Przypomnijcie sobie np. dawne pierdolekcje w Tucznie, gdzie koles mu wytykal bredzenie i bledy, Kwiecien wil sie, skakal na inne tematy, wszytko platal i bredzil jak rasowy pojeb.
   Teraz juz nie ma takich osob na sali a jesli jakas jest to jej wypowiedzi sa wycinane, taka by pokazac Kwietnai jako alfe i omege.


   Usuń
  2. do tego kwiecień unika konfrontacji z innymi historykami w TV ten jełop jest na tyle bystry by nie pchać się do mediów wie, że został by zniszczony ta kłamliwa menda w kłamstwach przegoniła samego Grossa

   Usuń
 10. he he kwiecień pojechał do UK na tournée, nie chcieli biedactwa do samolotu wpuścić ta ale kit nawiał z kraju przed windykatorami, kwiecień wymyślił, że na niego wszędzie donosy poszły nawet do Anglii wiesz co kwiecień nie zdziw się, że ciebie deportują i przy okazji paru twoich wyznawców jak ktoś robi na czarno i wpadnie to ma pecha tak na wszelki wypadek informacja dla windykacji stwierdziłeś, że na twoje spotkania przyłazi po 300 osób od łebka bierzesz 40zł to wychodzi 12000zł w miesiącu ok 2 spotkań wyjdzie 24000zł w roku 288000zł hm ciekawe czy kwiecień się rozlicza z tej kwoty z US podejrzewam, że nie, jak nie można go uciszyć to pozostaje rozwiązanie bardziej drastyczne udupić za niepłacenie podatków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 40zl za osobe i od teg0 odejmij zysk dla organizatora, to moze Pan Darek zarobi na czysto po 20zl

   Usuń
  2. 20zł to ma na czysto bez podatku 6000zł miesięcznie mówiąc krótko ma lewe dochody, brak prowadzonej działalności gospodarczej czy odpowiedniej umowy bodajże wygłaszanie wykładów to umowa o dzieło, działa od 5 lat no to się uzbiera jakiś milionik kary od US i ZUS
   określając kwiecień okrada swoją działalnością podatników do tego wyjazd do UK gdzie wziął od głowy 10£ powiedział, że jest ok 300 osób no to niezła sumka na złotówki dochodzi też handel tym co nielegalnie wyciąga z depozytów poniemieckich, jako, że jechał autobusem to pewnie przemycił jakieś fanty niedozwolone do UK by upłynnić

   jeszcze coś kwiecień panem nie jest ci najwyżej chamem

   Usuń
  3. Bylem na jego wykładzie raz i mi sie podobało :-) :-) :-) :-)

   Usuń
  4. @Anonimowyczwartek, 26 listopada 2015 18:10:00 CET
   Tak z ciekawosci, byles na jakis innych wykladach poza Kwietniowa pierdolekcja?

   Usuń
  5. Yyy..no nie. Miałem blisko to byłem i sobie posłuchałem i było fajnie, nie narzekam,

   Usuń
 11. Trzeba z dziadem zrobic porzadek !
  Ktos musial by starannie zebrac materialy obciazajace Kwietnia w US , i poprostu przeslac to do Urzedu Skarbowego w Lodzi i czesc.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie Kwiecień jest organizatorem wszystkich takich imprez tylko ten pisarzyna Drużyński i jego trzeba wziąć w obroty. Zauważcie, że Kwiecień nie podał na blogu adresu i miejsca prelekcji w Anglii. Zapewne bał się by Tomasz nie napisał tam zawiadomienia.

   Usuń
  2. zapytam tak głupio kto to ten Drużyński jakiś pisarz ja go nie znam musi chyba jakieś niszowe tandetne romansidła przepisywać bo nigdy o takim nie słyszałem i nie widziałem tego co niby pisze czyli musi być naprawdę kiepskim pisarzyną jakimś niszowym docierającym jedynie do składu makulatury

   Usuń
  3. Wincenty Drużyński to mierny pisarzyna co to napisał t książki, które czasem pokazuje kwiecień. WD organizuje kwietniowi wszystkie spotkania w Rzeczce i nie tylko zbierając kasę za bilety na swoje konto. Wejdź w czarną listę przyjaciół kwietnia i przeczytaj o nim. Jest na 2 pozycji

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/przyjaciele-dariusza-kwietnia.html

   Usuń
  4. czytałem recenzje ha ha to jednak jakiś niszowy pisarzyna tandetnych powieści "historycznych" nie warto kupować albo wypożyczać jedynie okładki przyciągają wzrok zawartość książek żenujący tani chłam pisany programem komputerowym jest coś takiego do ułatwiania pisania słynne "harlekiny" tak powstają wszystkie pisane w podobnym stylu niszowe książki szkoda na nie czasu i pieniędzy, Gazeta Wyborcza jest ciekawsza lepiej sięgać po prawdziwe materiały historyczne poparte dowodami niż wymysły tanich poddruków dawnego PZPR, co ciekawe po sprawdzeniu większości komentarzy tych pozytywnych maję ten sam IP

   Usuń
  5. E, ja nigdzie nie widzę żadnych IP przy komentarzach. Za to widzę komentarz opatrzony moimi inicjałami ts z trzech istniejących, które zapewne sam sobie napisał.
   Ale to nie istotne. Otwórz sobie fragmenty jego książek dostępne przy wystawionych tytułach to zobaczysz jaki to chłam pisany prostackim bełkotliwym językiem. Facet sili się na powieściopisarza mając bardzo ograniczony zasób słów i często posługuje się niegramatycznymi zwrotami. No i jak sam napisał we wstępie to zmyślona fabuła. Mówiąc krótko literacka chała i chłam.

   Usuń
 12. Z dedykacją między innymi dla gimbusów od kwietnia

  https://web.facebook.com/PatriotyzmBezPolityki/photos/a.1661816950770278.1073741828.1661811854104121/1698250330460273/?type=3&hc_location=ufi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień rzondzi i taka jest prawda i nic teg nie zmieni. Hejtowac go nie wolno bo iest mondrym czlowiekiem ktury sie nie boji prawdy i muwi to caly czas a wy boiciesie tego i nie macie tyle sławy

   Usuń
  2. kwiecień to się nadaje do kabaretu w psychiatryku, w tej swojej mądrości przegonił Grossa i Gówno Prawdę

   Usuń
 13. Polska Noc Kabaretowa 2016 - Wałbrzych gościem specjalnym będzie diariusz kwiecień oczywiście jak się odważy przyjąć zaproszenie, wiesz kwiecień uszanuj łaskę Pańską postanowiliśmy ciebie docenić i zaprosić, dostaniesz michę i flaszkę mamrota tak taniego artysty dawno nie było, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności jak występujący zostanie obrzucony czymś więcej niż wyzwiska wstęp wolny bo za kasę nikt nie przyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 14. teraz udowadniasz,ze nie jested wielbladem
  poczytaj lepiej wybiurcza

  OdpowiedzUsuń
 15. Boki zrywam z tych czubkow.
  Dalej ciagna tanie klamstwo o jakis urojonych psychiatrach ktorzy mieszkajac w UK nie wiedza co to GMC. Strzal w stope tani klamcy nastawieni na zaimponowanie gimbazie.
  Nic sie u was nie trzyma kupy i gubicie sie w wlasnych, prostackich klamstwach.
  Jeszcze ten kit o 71 letniej psychiatrze ktora niby sluchajac pseudologa nie rozpoznala tego po 10 minutach, gora 15 minutach.
  Smiac sie czy plakac?

  Sprawa zostala zgloszona i jesli osoba podszywajaca sie pod doktora napisala to z terenu UK-ma sprawe w sadzie.
  Niech sobie poszuka ile tysiecy £ jest fine za to co zrobila a o czym jako glupia gimbaza podszywajaca sie pod kogos innego nie miala pojecia, krecac ten blef w obronie Pinokia.


  Kolo Kwietnia jak zwykle jest 20 psychiatrow i 12 adwokatow, w dzien i w nocy, szlifierka tnie pantere w miedzyczasie oddajac 100tys ojro co mu co chwila przelewaja anonimowi dawcy, jaki to jest zalosny kit.
  Z animi czekaja niecierpliwie wilkolaki, zombi SS a w oddali slychac wystrzaly z pepeszy malpy co to jezdzi w Gluszycy na drezynie.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Mariusz Max Kolonko
  2 godz. · Edytowany ·
  UWAGA Marksiści atakują - USUNELI PETYCJE POLAKOW - liberalny kołchoz zglosil petycję w sprawie referendum o posiadanie broni w Polsce jako obraźliwą - pytamy dlaczego usunięto petycję Polaków tutaj:
  http://www.avaaz.org/en/contact/
  (wpisz tekst ponizej)
  Please restore our petition to the President of Poland for referendum on the right to bear arms signed by over 75 000 people in just 3 days
  (- dodaj link na petycje ponizej )
  hhttp://www.avaaz.org/en/petition/Do_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Andrzeja_Dudy_Referendum_w_sprawie_prawa_do_powszechnego_posiadania_broni/?eJhoVjb
  (wybierz opcje Media Enquiry - na dole strony po lewej i kliknij SEND)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Petycję mogli usunąć by podgrzać atmosferę i na nowo rozpisać. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie się pytał o pozwolenie na broń tylko dla własnego dobra i DOBRA OJCZYZNY BY MIEĆ CZY BRONIĆ WIĘKSZOŚĆ CHCĄCYCH POSIADAĆ BROŃ ZAŁATWI JĄ SOBIE NA BOKU.
   Kumpel kumpla, który ma kumpla, którego kumpel ma kumpla powiedział. Mam ukochaną żonę dwójkę dzieciaków i nikt mi kurwa nie będzie mówił czy mogę mieć broń czy nie. Rodzina i własne bezpieczeństwo ważniejsze. W razie wojny czy kataklizmu nie pozwolę by byłe łachudra ograbił mnie z dobytku, zgwałcił żonę i zabił dzieciaki. Dla tego ma dwa pistolety, kałacha i wystarczająco amunicji by mieć si czym bronić. Wszystko tak schowane by nikt nie znalazł POZA DOMEM by w każdej chwili w razie potrzeby w kilka minut mieć pod ręką.
   I jak rozmawiam ze znajomymi lub czytam komy na FB to w jego ślady poszło wielu.

   Usuń
  2. Z resztą dobrą zabawkę do obrony można zrobić samemu. Prosta jak budowa cepa.
   https://www.youtube.com/watch?v=WnpOis10NyQ

   Usuń
  3. Ewentualnie jak ktoś nie ma dostępu do tokarek i specjalistycznych obrabiarek może zrobić to
   https://www.youtube.com/watch?v=n0K4e9KTY3o

   Usuń
  4. Hhaaha...podpisałem się pod tą petycją....taaaa....ale dostep do 75 tys kont mailowych dostali na tacy...zastanawiająca rozgrywka...

   Usuń
  5. hm miedziane rurki ciekawe tylko naważki prochu muszą być małe do śrutu wystarczą, jak ktoś ma zdolności to można dorobić normalny spust, są też dostępne czarno prochowce tylko kajak ma służyć do obrony nie może być zgłoszony jest coś takiego jak pozwolenie na posiadanie prochu czarnego bez tego teoretycznie nie można go kupić ale to nie problem dla wtajemniczonych w temacie broni CP z ołowiem też nie ma problemu można kupić markecie na dziale budowlanym przy palnikach albo sklep wędkarski lub ciężarki do wywarzania kół dla leniwych Czechy

   https://www.youtube.com/watch?v=Uoy14h6K5TY

   Usuń
 17. Wszyscy pamiętamy jak marek sęk uwodził nieletnie na ask.fm
  Pamiętamy też jak parch z Krosna życzył mu sukcesów.

  Wielu zastanawia się jak dorosły facet uwodzi małolatki. Uchylam więc nieco rąbka tajemnicy i....
  Kolega marka sęka złapany!
  Ten sam obraz psychologiczny pedofila:

  https://www.youtube.com/watch?v=UE7QMuDFD8A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do rozpowszechniania
   http://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/

   Usuń
  2. KOCHACIE DARIUSZA KWIETNIA? ja bardzo <3 <3 <3
   mój historyk....wielbicielka. hihihihih

   Usuń
  3. I apropo tego psychicznego śmiecia.... to prawda? aż taki chooory jest na umyśle? LOL

   Usuń
  4. Dobre.
   Wypozycjonuj to dobrze lub zaplac komus kto to zrobi tak aby google wrzucalo to na samoa gore.
   Autysta sie zagotuje w szajbie.

   Usuń
  5. Tak, to prawda.
   Poszukaj w linkach odnosnik na forum ufo, tam jest o jego blogu jak byl w psychiatryku, razem ze skanami calosci.
   Sodoma i Gomora co tam czub odstawial.

   Na tej stronce tez powinien byc Kwiecien bo to chory umyslowo czlowiek.

   Usuń
 18. koles kwietnia pojmany! http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/slowacja-atakowal-kobiety-kalem-policja-zatrzymala-mezczyzne,598291.html.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ortodoksyjni żydzi vs muzułmanin – zdarzyło się przed synagogą… [wideo]

  http://niezwykle.com/ortodoksyjni-zydzi-vs-muzulmanin-zdarzylo-sie-przed-synagoga-wideo/

  OdpowiedzUsuń
 20. Smutna wiadomość zmarł Michał Sumiński człowiek z prawdziwie Polską przeszłością
  http://polska.newsweek.pl/autor--zwierzynca--nie-zyje--zmarl-michal-suminski,86255,1,1.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. newsweek ma opóźnienie z zamieszczaniem artykułów o cztery lata, cenzura im się skończyła i nadrabiają zaległości

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Sumiński

   Usuń
 21. Nikt jeszcze z tym chwastem nie zrobił porządku? Kwiecień pokaż się sowich to pogadamy.
  KPP

  OdpowiedzUsuń
 22. Obejzalem wlasnie nowy odcinek Lowcy Przygod, nawet niezle tam poczochrali Kwietnia i Witkowskiego. Koniczyna i zjeb gucio musi miec ciezki skret odbytu sluchajc tego, jak jada po mitomamanie w ktorym sa zakochani po uszy.
  Na koncu filmiku slychac autyste podrywajacego 13latki ktory widocznie dostal u nich fuche lektora.
  :)

  https://www.youtube.com/watch?v=UgrTTVc4gd8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I CO Z TEGO, ŻE BARDZO DOBRZE ROZPRAWIŁ SIĘ KOLEŚ Z MITAMI, ŚWIRAMI I LEGENDAMI O WILKOŁAKACH I ZOMBIE?
   Co z tego się pytam skoro na sam koniec wpierdolił w materiał głos NAJWIĘKSZEGO paranormalnego zjeba w dodatku pedofila i zoofila marka sęka?
   Koleś z Łowców Przygód nie wie, że marek sęk uwodził nieletnie na ask.fm co zdemaskowałem i skrupulatnie opisałem? Czy koleś z Łowców Przygód nie wie, że marek sęk w jednej ze swych audycji rozprawiał nad możliwościami uprawiania seksu ze zwierzętami z dwoma innymi zoofilami mówiąc wprost, że mógłby uprawiać seks ze zwierzakami?
   Kolego z Łowców Przygód!!! Jeśli chcesz drwić z jednych oszołomów i zjebów od wilkołaków to nie zadawaj się z innymi jeszcze gorszymi jak marek sęk od lansowania teorii o duchach, rozmawiania z nimi, lansowania zoofilii i uwodzenia nieletnich na necie, a kto wie czy tylko bo to prosta droga do mamienia dzieci w realu poza internetem.
   Koleżko z Łowców Przygód, co nie do wiary? Nie wierzysz, że tak jest? No to s wejdź tu i masz od A do Z wszystko UDOWODNIONE wraz z nagraniem tej audycji i dziesiątkami dowodów w postaci kopi pisanych treści do małolatek przz marka sęka:

   http://odchylenia-psychiczne.blogspot.com/

   A jak już zrozumiesz swój błąd kogo głosu wykorzystałeś w tym materiale to będę mógł pogratulować rozsądku.

   Usuń
  2. PS
   stuprocentowgo rozsądku bo na razie to niepełne 100%

   Usuń
 23. Dodam jeszcze Tomek ze ten Salceson niby redaktorek Historyczny jest zwyklym kmiotem ! PROFANEM !
  Jest to pelny prymityw .... salceson nagabuje do komercji ,tandetnej komercji , GRUBASIE GIERKI O ZOMBI TO TY SOBIE TWORZYC MOZESZ NA CMENTARZU TWOJEJ RODZINY A NIE NA MIEJSCU HITLEROWSKIEJ KAZNI Jakie miejsce ty smieciu budowy schronow bylo swiadkiem ! TY SKONCZONY KRETYNIE!!!!!!

  Grubasie zajmij sie POLSKA KUCHNIA A NIE PONIEMIECKA HISTORIA !

  A jak Autochton

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na "rynku" historycznym" jest cała skurwiałych hien, które na zgliszczach spalonych domów, na trupach pomordowanych ludzi, na prochach spalonych ludzi, zagłodzonych, umęczonych, usiłują zarobić tworząc własną historię. To ludzie nieświadomi POWAGI TRAGIZMU DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ, CIERPIENIA TYCH CO ZGINĘLI, A TAKŻE TYCH CO ZDOŁALI PRZEŻYĆ ORAZ TYCH, KTÓRZY PRZEŻYLI, ALE UTRACILI NAJBLIŻSZYCH, ŻONY, MĘŻÓW DZIECI, MATKI I OJCÓW I CAŁE RODZINY. Tacy ludzie-podludzie jak kwiecień zrobili z tej tragedii, już nie raz to pisałem, objazdowy cyrk z wirtualnymi dziwolągami i opowieściami wzbudzającymi grozę w pospolitym plebsie łaknącym niesamowitości, JAKBY IM TEN REALNY TRAGIZM DRUGOWOJENNYCH WYDARZEŃ NIE WYSTARCZAŁ.
   Czasem znajdują się tacy, co usiłują takich jak kwiecień wyśmiać nie mówiąc wprost i czasem się im to udaje, ale jak wspomniałem w poprzednim komentarzu sami stają obok nie gorszych dziwolągów niż kwiecień.

   Usuń
  2. I pełno jest świrków takich jak te z bloga kadłubka :

   " KOLOROWAKURKABMI24+27 listopada 2015 14:27

   ps. Dodam jeszcze tylko, że warto zapoznać się z obrazem bramy,wrót, wejścia do Morii, czyli kopalni Krasnoludów, które notabene, otwierało się poprzez wypowiedzenie odpowiedniej sekwencji słów."
   ..........................................
   Były już wilkołaki, wampiry, teraz będą Krasnoludy :-).

   Usuń
 24. No wyrobic nie moge jak te wsze tlusta slysze!
  Tlusciochu jeden czy ty jestes swiadom ile tysiecy ludzi grubasie stracilo tam zycie i zdrowie!?
  Jak ty skonczony grubasie nie masz sumienia dawac zapodawac pomyslu ty HISTORYKU na tworzenie gierek w tak powaznym temacie.

  TAK MY NIEMCY JESTESMY WINNI 1 I W PELNI JESTESMY TEGO ZLA SWIADOMI KRETYNIE 1 A TY ? CZY ZASTANOWILES SIE ILU TWOICH POLSKICH RODAKOW TAM CIERPIALO I ZOSTAWILO ZYCIE ?

  CO GRUBASIE NADAL CHCESZ TWORZYC GIERKI O ZOMBI W RIESE?


  A

  OdpowiedzUsuń
 25. Marku sęku zamiast pierdolić kozy, koty i psy, a może i inne zwierzaki zrób se coś takiego

  https://www.youtube.com/watch?v=97bWgfaPwMs

  OdpowiedzUsuń
 26. Zadam krótkie pytanie, jeśli wybuchnie konflikt Rosja-NATO, to po której stronie staniecie?

  Od razu ja odpowiem.
  Po mimo całej masy zastrzeżeń do polityki Rosji i jej konsekwencji na przestrzeni dziejów[nie muszę przypominać] jednak bliżej mi do Słowian niż pierdolonego multikulturowego zachodu. To na tę chwilę. W obliczu aktualnej sytuacji. Mój wybór nie jest wyborem wynikającym z sympatii do polityki Rosji, ale wynika z wielkiego marzenia by Słowiańska brać kiedyś stała się największą potęgą świata, by nigdy więcej żaden żyd czy inna multikulturowa zaraza nas już nie dzieliła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeśli wybuchnie wojna to nie zapominajcie komu ją zawdzięczamy. Zawdzięczamy ją USA zawszone żydostwem, które doprowadziło do powstania terroryzmu na bliskim wschodzie wpierw alaidy, a teraz isis. Gdyby nie to nie było by wojny w Syrii, uchodźcy by do Europy nie uciekali no i oczywiście gdyby nie polityka państw zachodnich Europy na czele z Niemcami, które nam te dzicz zaprosiło. Putin nie rozpoczął by ataków na isis i wszystko było by prawie okey. To tak w skrócie gdybyście mieli wątpliwość za kim ostatecznie stanąć, albo w kogo celować gdy będziecie mieli z czego celować.

   Usuń
  2. Świat na krawędzi wojny - Max Kolonko Mówi Jak Jest
   Większość pewnie widziała niestety tfu wojna wisi na cieniutkim włosku wystarczy by znowu Turcy zakatowali Rosjan do końca nie wiadomo czy to inicjatywa Turków prawdopodobnie tak w końcu zbijają kokosy na ropie kupowanej od ISIS oraz są państwem islamskim jakieś pitolenie, ze są świeckim państwem to tak naprawdę takija takie mydlenie oczu niewiernym, prędzej czy później pokażą swoje muzułmańskie oblicze, UE chce też przyspieszyć wstąpienie Turcji to głupi pomysł ci wszyscy imigranci w sprytny sposób staną się uchodźcami, to doprowadzi do większego i łatwego ich napływu. Lepiej żeby UE się rozpadła po za tym i tak płacimy więcej niż otrzymujemy, było by o wiele lepiej jak te pieniądze zostaną w budżecie a nie idą na jakiś haracz dla UE

   https://www.youtube.com/watch?v=zhk2UOnnPQw

   Usuń
 27. sowiecki raj według profesora historii zmyślonych przez siebie dariusza kwietnia

  http://niezwykle.com/wielki-glod-widziany-z-bliska-wstrzasajace-obrazy-z-sowieckiego-raju/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ukraińcy według kwietnia w czasie ostatniej wojny wybrali Stalina co za kłamstwo, wręcz nienawidzili, złapanego NKWD-ziste to uśmiercali bardzo powoli, robili to samo co Polakom. UPA i OUN dążyły do jednorodnego państwa bez mniejszości narodowych tylko w swoich założeniach nie mieli zamiaru wysiedlać mniejszości tylko zabić, tak samo robili za czasów powstania Chmielnickiego niestety IRP była już osłabiona by zdusić powstanie.

   Po latach wielkiego głodu, Ukraińcy ci co przeżyli wspominali właśnie Lachów, że jednak tak źle nie mieli teraz też wypominają bo nawet za czasów IIRP nie mieli takiego głodu jak część Ukrainy pod butem sowietów, u nas mieli dobrobyt. Ten idola kwiecień pierdoli jaki to ten Stalin był wspaniały bym zapomniał Hitlera też wychwala, ciemny obłudny neonazista, kwiecień spieprzaj do Korei Północnej tam masz ten swój wymarzony raj.

   Usuń
  2. He he kwietniołak niezłego wała z nich tam tnie :-), kretyn nie wiedział że to Carskie Sioło, to wymyślił Sielskie sioło na poczekaniu. A jak mu zwrócili uwagę to zaczął pieprzyć jak zwykle że używa się wielu nazw :-).
   Tak jak Todt miał wiele imion :-).....i mieszkał w Czechosłowacji a na imię miał OTTo , Otton, Baton, ;-). Jak tam jest 100 osób i nikt go nie pogonił to znaczy że na sali siedziało stu nieuków :-).

   kretyn jak nie wie jak się coś nazywa to zmyśla na poczekaniu a potem mówi że to ON tak mówi :-) i co to za różnica.

   Jasne zamiast nazywać go Kwiecień ja nazywam go KRETYN , a co to za różnica ?

   Usuń
 28. Browar dla gościa!!! https://www.youtube.com/watch?v=mervRTggxow

  OdpowiedzUsuń
 29. Wstawiłem do głównej notki opracowanie z napisami:

  Poniżej kopia trwająca ponad 2.5 godziny obu części spotkania dariusza kwietnia w Londynie z 20.11.2015 z NAPISAMI do oglądania i ściągania:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQkdnX1JuSGxRSzQ


  Z pewnym opóźnieniem wstawiam materiał z Londynu połączony w jeden długi film.

  Jest to absolutny gniot prelekcyjny jakiego kwiecień dawno nie wyprodukował. Gniot okraszony niebywałym skurwysyńskim atakiem na moją osobę od czego zaczyna się jego wystąpienie.

  Oczywiście odpowiedziałem na ten atak w napisach, co musiałem robić jeszcze 3 krotnie podczas pracy nad tym materiałem bo kwiecień wracał tyle razy do mojej osoby przed tym imigranckim szczurzym audytorium. Z jednej strony cieszy mnie to bo tym samym kwiecień pokazuje, że moje opracowania bardzo go bolą i nie są dla niego obojętne. A ja mam nadzieję, że oglądający, którzy nie zdawali sobie sprawy z ilości kłamstw, objawów chorobowych czy łajdackich pomówień zaczną przeglądać na oczy. A tych objawów jest naprawdę w tym materiale bardzo wiele, co wypunktowałem skrupulatnie.

  Ilość wymysłów na różne tematy bije znów rekordy. Ilość wodolejstwa i ilość ogólników zaczytanych z internetu również.

  Oczywiście nie muszę namawiać do oglądania by na bieżąco zwrócić uwagę w ilu miejscach kwiecień mija się z prawdą lub posługuje się półprawdami i jak tym samym robi ludziom wodę z mózgów pozorując jedynie znawstwo tematu Riese i sytuacji politycznej na świecie.

  Oglądając ten materiał będziecie mieli okazję zatrzymać się nad momentami, w których kwiecień po prostu przyznaje się do choroby umysłowej i szaleństwa pomieszanego ze świadomym kłamstwem, pozoranctwem i czysto ludzkim skurwysyńskim łajdactwem.

  Nie obyło się też bez pewnego novum w pierdolekcjach kwietnia, a mianowicie wykładu na temat MIŁOŚCI!!!

  Kwiecień zapędzał się chwilami w jałowy bezwartościowy filozoficzny bełkot wpadając w tryb melancholijnej paplaniny nie związanej kompletnie z tematyką jaką sobie wyznaczył tracąc w sumie prawie połowę czasu na prostackie dywagacje i opowieści z pod sklepu spożywczego.

  Przyznał się do narkomanii, pijaństwa i libacji, które uwielbia. Przyznał też, że jest szabrownikiem i znajduje złote depozyty, które potem sprzedaje.

  Przyznał się do wielu rzeczy. Streszczać nie będę, zachęcam do wysłuchania i przeczytania napisów, które czasem trzeba zastopować myszką by zdążyć przeczytać.

  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz skomentowałeś jego przyznanie, że znalazł złoty zegarek i go sprzedał by mieć na bilet do Londynu?

   Usuń
  2. Oczywiście. Kwicień sam się przyznał, że gania za depozytami i wymienia, że podobnych znajduje wiele. A poprzednio w Rzeczce wpierał ludziom, że depozyty go nie interesują tylko historia.
   Sam sobie przeczy i dla zaimponowania, albo się wygaduje, że szuka jednak skarbów, albo pierdoli tak by zaimponować lemingom. Na jedno wychodzi.

   Usuń
  3. kwiecień to impotent intelektualny ha ha ha ha chce uczyć niepełnosprawnych jak się poruszać, kwiecień widziałeś kiedyś jak sobie radzi osoba przykuta do wózka? ja tak wiele razy niepełnosprawni są bardzo zaradni i wiele rzeczy robią bez pomocy innych na 1000000% nie potrzebują pomocy jakiegoś impotenta umysłowego kwietnia, który nagle odkrył kolejne miejsce z do wyłudzania łatwej kasy, kwiecień pamiętaj do 30.04.2016 widzę twoje rozliczenie finansowe w US bo będziesz płacić nie dużą karę

   Usuń
 30. Bogusław Linda o imigrantach heheh , ale ktos znalazl a jak pasuje :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=bmbPzPvHHvg

  OdpowiedzUsuń
 31. Kwiecien ty niedouczony skorwialy szmaciarzu. ty kurwo poprawnie po Polsku mowic nie umiesz a co dopiero o historii ty bydlaku jeden.

  O co te emocje!?

  Moi drodzy, chodzi tutaj o moment od min 33 i pare sekund . ten palant zaklamany wchodzi na temat o Cytadeli w Poznaniu. Bydlak twierdzi ze spalono tam zywcem jakis wiezniow z obozu koncentracyjnego i mieli tego dokonac Niemcy!

  Ty bydlaku ! Kwiecien !
  NIE ZGINELI TAM JENCY Z OBOZOW soaleni zywcem ty chuju jeden przez Niemcow .

  A CALKIEM ODWROTNIE TY KRETYNIE!

  CYTADELE OBROCILI W PIEKIELNE INFERNO RADZIEDZCY RZOLNIERZE TY GNOJU ! POTEZNYMI MIOTACZAMI OGNIA ..... PALAC TAM ZYWCEM CYWILI RANNYCH KOBIETY I DZIECI .....

  Ty skorwysynu dalej tego belkotu schizofrenika takiego jak ty sluchal nie bede , bo to nie jest zdrowe dla ludzi znajacych fakty historyczne... mozna dostac zawalu serca sluchajac tych twoich zmyslonych pierdol palancie.!

  O cytadeli i morderstwie zbiorowym polegajacym na spaleniu miotaczami ognia Niemieckiej oraz innej ludnosci cywilnej chodzi o pozostalych jencow wojennych ...przez Rosjan mozecie wyczytac w dokladnym opisie znanego badacza historii 2 w sw Udo Walendy.....

  ps ty bydlaku kwiecien...ty jestes wojskowym ? a to dla czego ty szmaciatu posrany klamiesz na temat Leopardow 2 ?
  Ty kmiocie wiejski Leopard 2 moze juz nie jest taki jak leopard 3 ...ale wciaz jest lepszy od Abramsa a ruskie gowno t 90 sciaga bez problemow z 4 km odleglosci!
  czego T 90 ani abrams nie potrafia....

  Problemem Polskim ty niby zolnierzu jest problem polski! czyli nie umiejetne wykonanie podrobki amunicji jaka LEO posiadac powinien ty kretynie!

  Przyczynom smierci tego chlopca byla kiepska podroba amunicji ty smieciu!

  Prosze Panstwa....Ten kwiecien jest chorym obrzydliwym zaklamanym chujem!

  A

  OdpowiedzUsuń
 32. Kwiecien ty tempaku dla ciebie matole .
  Wypowiedz kompetentnej osoby o Leopardzie 2.

  https://www.youtube.com/watch?v=_pGQzASW7No

  A

  OdpowiedzUsuń
 33. ty kwiecien jestes za prymitywny by robic z siebie kogos kim nie jestes palancie., poklikaj sobie po tych zdjeciach , oto Udo Walendy i jego wiedza. ale ty jestes znowu za ciemny bo nie znasz jezykow. matole jeden Gluszycki.

  https://www.google.de/search?q=Udo+Walendy&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjEh5fgkrnJAhXDPg8KHXzsAQgQsAQINQ&biw=1536&bih=755

  A

  OdpowiedzUsuń
 34. na koniec podsumowania tego palanta z Gluszycy!

  Na terenie Dolnego Slaska jest kilka mistycznych miejsc okrytych tajemnica , tajemnica nie wygodna dla PRL owskich rzadow wywodzacych sie z systemu Stalinowskiego.
  Przyklad tereny Lubiaza ....
  Powiesciopisarze mitomani przyklejaja do tego miejsca zamaskowane podziemia z fabrykami i skarbami o bombach atomowych nie wspominam ..... a tak naprawde po wojnie znajdowalo sie tam gniazdo NKW dzistow plejada gwiazd witajacych zniewolonych rosjan powracajacych z obozow jenieckich etz. myslacym nie musze tlumaczyc co sie moglo tam dziac i dla czego nie ma jak zlokalizowac wejsc pod Drei Kreuze Hugel.
  kwiecien ty jestes za glupi na takie tematy.

  A

  OdpowiedzUsuń
 35. Polska przed wojenna, oczywiście profesor kwiecień uzna to za propagandę bo on wie lepiej jak wyglądał rzeczywistość, Polacy koła nie znali i używali sań :)
  https://www.youtube.com/watch?v=TaSpibobJqo
  https://www.youtube.com/watch?v=F8Lll4dT67Y
  https://www.youtube.com/watch?v=jSI3xtLkCgc
  https://www.youtube.com/watch?v=U4wHi3R5jw0
  https://www.youtube.com/watch?v=KMo_Jn3FACA
  https://www.youtube.com/watch?v=2DG5-qzXOCA

  Żwirko i Wigura według profesora kwietnia osoby, które złamał enigmę he he
  https://www.youtube.com/watch?v=4bnV0AXDynA
  https://www.youtube.com/watch?v=ok6AUBZdiNw

  dobra kwiecień się zapluje zesra i zrobi audycję w Polsce nie było czołgów przed wojną :D
  https://www.youtube.com/watch?v=hWezYFUTn-4
  https://www.youtube.com/watch?v=R-q0FvhqoQs
  https://www.youtube.com/watch?v=W9t2PIUxuCw

  w jednym ze swoich wykładów profesor kwiecień coś tam wspominał z szabelka na czołgi
  https://www.youtube.com/watch?v=MJKY96ODIsc

  OdpowiedzUsuń
 36. Kilku z was niehdyć proponowało mi bym napisał do Chmiela o kwietniu. Nie zrobiłem tego. Za to nie raz słuchałem jego wywodów i... nie raz nie dotrwałem niestety do połowy.
  Dziś Chmielu wstawił taki oto materiał:
  https://www.youtube.com/watch?v=j26yz5nnAvg

  A ja tak odpowiedziałem:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtY2RocVhYVGNWV1U

  Szerszy komentarz do tych jego nudnych wywodów może kiedyś jak mnie ktoś sprowokuje.

  OdpowiedzUsuń
 37. "Ludobójstwo" przedpremierowy zwiastun

  https://www.youtube.com/watch?v=huHxxfXU1pE

  OdpowiedzUsuń
 38. Marek sęk redaktor serwisu paranormalium jak wiemy bajerował się i otaczał się nieletnimi na ask.fm
  Wszyscy pamiętamy dowody na to jakie zebrałem wykazujące u niego pedofilskie skłonności.
  Wielu nie zastanawia się co taki pedofil robi poza takimi serwisami społecznościowymi z, których pozyskuje swe ofiary. Poniższy film pokazuje to w całej rozciągłości i pokazuje jak niejeden taki pedofil kończy.
  Jeśli uruchomicie wyobraźnię znając FAKTY, mianowicie to, że marek sęk uwodził na ask.fm nieletnie, to możecie sobie spokojnie dośpiewać co robił poza ask.fm po obejżeniu tego materiału:
  https://web.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1849127975313875/
  Poniżej film na osobnym serwerze:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtN1ZfZmF0TkszS0U
  A teraz do parcha z krosna czyli dariusza jastrzębia, który pedofilowi z Katowic życzył powodzenia w działalności.
  Kiedy ta sprawa!!! Nie mogę się doczekać. Parchu z krosna przyjacielu pedofila doczekam do końca roku, a po nowym roku zabieram się za ciebie i to ostro. Szykuj się na taniec życia.

  OdpowiedzUsuń
 39. Niezly stek bredni Profesora Farmazona.
  Ale ci ludzie musza byc ciemni i glupi ze lykaja ten tendetny kit nakrecany przez nacpanego pseudologa.

  Czy ktos juz zglosil jego lewe dochody do skarbowki, tak aby przetrzepali tego patologicznego klamce jak i jego naganiacza Druzynskiego?

  OdpowiedzUsuń
 40. Pan Kwiecień jest chorym psychicznie człowiekiem i dość dobrze się z tym kryje. Mało oglądam jego materiałów bo rzeczy jakie wypowiada są nie do strawienia. Nieco znam historię więc mogę zauważyć, że swoje wywody opiera na zmyślonych faktach. Pan Tomasz dokonał niezłej analizy jego wypowiedzi choć widać, że ma Pan zbyt mało wiedzy by wszystko wyłapać. Ale punktacja pod kątem choroby umysłu i zachowań wskazujących na takową jest bardzo celna. Akurat tak się składa, że miałem do czynienia z ludźmi cierpiącymi na różne schorzenia i mogę potwierdzić, że Pan Kwiecień to typowy przykład człowieka umiejącego funkcjonować w społeczeństwie świadomie ukrywającym swe zaburzenia. Myli się kto myśli, ż psychiczni chore osoby nie mają świadomości swej choroby. Wręcz przeciwnie. One doskonale wiedzą co ich różni od normalnych i co jest uważane za odchylenia, a co za normę. Dla tego potrafią kiedy chcą, albo muszą doskonale udawać normalne i powstrzymywać wodze fantazji, albo te zachowania mogące wzbudzić u normalnych ludzi podejrzenia choroby. Jednak jak pokazuje ostatni materiał i ten przedostatni wypunktowany przez Pana Tomasza w wielu momentach jednak nie potrafi zapanować nad fantazjami. Dzieje się tak gdy otoczenie słuchaczy nie protestuje. Wtedy osoba chora widząc małe zorientowanie w temacie, albo brak podejrzeń o chorobę umysłową zaczyna rozwijać tłumione myśli kłębiące się w głowie. To jest pewien przymus wygadania się i konieczność znalezienia słuchaczy, najlepiej nie znający się ani na rzeczy, ani na ludzkiej psychice. A jeśli jeszcze słuchacze sami mają te same psychiczne problemy to chory pozwala sobie na coraz większe fantazje. Pan Kwiecień ma potrzebę zabłyśnięcia połączoną z potrzebą wylania swych wizji na innych. Nie jest dla niego istotne czy ktoś to zrozumie i podzieli jak tylko ważne jest dla niego przekazanie wizji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To przypomina pewien rodzaj ekshibicjonizmu polegającego na obnażeniu się przed upatrzoną osobą bez względu na to jak zareaguje. Ekshibicjonista wybierając ofiarę ataku nie jest podniecony reakcją ofiary, ale podnieca się samym wykonaniem czynu. Tak wygląda schemat działania Pana Kwietnia. Najpierw zbiera grono słuchaczy i potem rozpoczyna swój wywód wypełniony nieodpartymi wątkami obnażającymi jego najgłębsze urojenia, których jest świadomy. Dla tego nim zacznie je okazywać sprytnie tworzy grunt wypowiedziami pozorującymi obeznanie z danym tematem. I kiedy widzi, że nikt nie zaprzecza tylko aprobuje z wyraźnym zaufaniem wtedy zaczyna wplatać to co mu się w głowie roi. Słuchacz zanim się połapie, że jest oszukiwany czasem na długo staje się wiernym fanem takiej osoby. Jak czytam komentarze tutaj i na innych stronach o Panu Kwietniu to widzę, że wielu z tych ludzi, którzy niegdyś byli jego fanami dziś są zajadłymi wrogami. Nie dziwi to bo ci co przejrzeli na oczy i zweryfikowali co on mówi poczuli się oszukani. A to jak wiemy może wyzwolić odwrotne uczucia niż niegdysiejsza sympatia. Im większe poczucie oszukania tym większa wrogość. Naturalne zjawisko, by nie powiedzieć prawidłowe. Wierni takim ludziom pozostają tylko ci, co nie widzą oszustwa czy choroby umysłu, albo ci co sami cierpią na podobne dolegliwości umysłu.
   Najlepszym sposobem na poznanie czy ktoś mówi prawdę nie zawsze jst szukanie potwierdzenia czyichś słów w książkach do historii. Czas sam zweryfikuje prawdziwość tego co ktoś mówi. W przypadku Pana Kwietnia nic się nie spełnia i cokolwiek by nie wziąć pod weryfikację okazuje się zmyślone i mijające się z prawdą, albo nie mające miejsca. A przeważnie nie istniejące.
   Myślę, że gdyby pozostawić Pana Kwietnia samemu sobie to już dawno sam by się zaplątał w swoich urojeniach, że nawet najzagorzalsi fani odwrócili by się widząc coraz głębszy postęp choroby. Pan Tomasz nieźle dowala Panu Kwietniowi, ale musi się zastanowić czy aby nie przyczynia się do przedłużania agonii Pana Kwietnia? Pan Kwiecień poddany tak drobiazgowej analizie i tylu celnym krytykom wyciąga wnioski i się pilnuje! A jak się pilnuje to wie co ma nie mówić i jak ma nie mówić i co prawda mówi brednie, ale przez to mniej niż by mowił nie poddany krytyce.
   Polecam to przemyśleć i zrobić na jakiś czas doświadczanie dając Panu Kwietniowi spokój. Zobaczymy ile wytrzyma Pan Kwiecień w powstrzymywaniu się przed całkowitym obnażeniem chorej osobowości bez tej krytyki?

   Usuń
  2. Dobry tekst anonimowy. Tomasz odpuść debilowi. Zrobiłeś kilka zajebiście trafnych analiz.
   Kwiecień się powtarza i co będziesz wciąż te same bzdury wałkował na nowo? Tracił czas? Dajmy mu do kolejnego lata spokój i zobaczymy co będzie. Na mój nos Kwiecień sam się w coś wpierdoli i sprawa będzie zakończona. Wstaw tylko te materiały na fejsa niech każdy ma łatwy dostęp. Prędzej czy później ludzie zrozumieją, że to chory naciągacz.
   Mam propozycję. Żeby blog ni umarł wstawiaj tylko materiały Kwietnia bez opracowań i daj w komentarzach ludziom pole do popisu krytyki. Kwiecień wiele nieprzychylnych komentarzy na jutubie usuwa. Nie zawsze, ale kilka skubany usunął zbyt trafnych. Kilka osób zablokował tak, że tylko oni widzą swoje komentarze, a reszta nie.

   Usuń
  3. Amen. Dokladnie to samo widze.

   Usuń
  4. Nie ukrywam, że od dawna noszę się z tym zamiarem. Nie ukrywam, że osoba kwietnia wzbudza we mnie najgorsze emocje.
   Jak go słucham trzącha mną za każdym razem gdy muszę zabrać się za opisywanie tych bzdur.
   Dla tego od dawna opisy wstawiam z opóźnieniem bo czasem odkładam je na zaś nie mając na tego skurwiela nastroju.
   Poza tym z tgo co wiem, a czego tu nie piszę nad kwietniem zbierają się dosłownie czarne chmury i jak mniemam wrota czasu same się mu niebawem otworzą przenosząc go do innego-realnie innego wymiaru. On sam o tym może jeszcze nawet nie wiedzieć.
   Moja działalność pobudziła do działania pewne osoby, które bacznie przyglądają się poczynaniom kwietnia i tym wszystkim, z którymi utrzymywał i utrzymuje współpracę. Co z tego wyniknie czas pokaże, ale na pewno nic dla niego dobrego.

   Usuń
  5. Dziwne a czemu to kwiecień nie pokazujesz już Gabrysia tak pytam coś się stało jakaś kontrola była w tym magazynie broni i dostałeś kopa w te pijackie dupsko, ktoś sprawdzał ten magazyn pod Witoszowem czynny czy nadal zabity dechami?

   Usuń
  6. Gabryś stary ubek jak się okazuje, niepozorny poczciwina ma niejedno za uszami.

   Usuń
  7. Witam. Ja mysle ze jest w tym cos, zwazywszy na ilosc czasu poswiecana na realizacje tego bloga.

   Pomysl Tomek, jaki bylby efekt gdyby zamiast siedziec przed monitorem, pojechac na wyklad, pierdolekcje lub wycieczke Kwietnia?
   Czujesz jego mine?
   Czujesz miny ludzi ktorym wciskal jakies pierdoly o tobie a teraz to okazalo sie blefem?

   Wez tablet z bezprzewodowym internetem, zasiadz na sali i rozwal go w kilku momentach jak bredzi.
   Co ci zrobi? Nasle na ciebie horde sekciarzy aby cie pobili? To rowna sie kryminal, do tego udowodnisz przy swiadkach jaki z niego gieroj bo Kwiecien dostanie schizy ze strachu.
   Kilka takich wizyt i Kwiecien jest pozamiatany a jak fiknie czy da casus belli to dostanie w cyc przy publicznosci.   Usuń
  8. Cześć anonimowy z 12:30:00 CET
   Tak się nie da zrobić bo by obalić większość jego kłamstw trzeba by wpierw zweryfikować je u źródeł, na co mogę pozwolić sobie w domu gdzie mam komputer, gdzie mogę zadzwonić do kogoś kto się lepiej ode mnie orientuje. Poza tym w chwilach gdy mówi kłamstwo i zmyśla jakąś historyjkę jak na przykład tą z szpitalem, że poznał starszego pana co mu coś tam opowiadał, jak bym miał mu przerywać i mówić kłamstwo? Nie wykonalne jest analizować czyjąś wypowiedź na żywo i jeszcze mówić ludziom patrzcie właśnie teraz kłamie. Wiesz w moim towarzystwie po dwóch trzech takich farmazonach to bym mu powiedział, kwiecień weź kurwa nie pierdol takich bzdur itd, i wypad. Przecież te lemingi by mnie tak zagryzły.
   Opracowując materiał mam możliwość cofania, przysłuchiwania się i wyciągania wniosków. Wtedy nanoszę napis i daję możliwość słuchaczowi i widzowi cofnięcia jego wypowiedzi i zweryfikowania tego momentu gdy ja widzę, że kłamie lub zmyśla.
   Ja mam inną nadzieję, że wreszcie ktoś z tej bandy debili jaka go słucha i jeździ za nim pojmie, że kwiecień go wkręca, nagra go i zapoda na net całość takiej pierdolekcji od początku do końca do ostatnich minut gdzie jak się domyślam nie jedna osoba wykazywała jego kłamstwa lub poddawała w wątpliwość co mówi. Kwiecień nigdy nie dał całości, a najciekawsze są przecież dyskusje na koniec każdego wykładu.
   Z resztą... przecież wiesz jak kwiecień reaguje na wykazane kłamstwa. Zawsze mówi, że to co mówi może budzić sprzeciw, że pochodzi od jakichś świadków itp i weź z nim gadaj i mu teraz udowadniaj, że kłamie.
   Dla tego jeśli pojechał bym to nie po to by wdawać się ze skurwielem w historyczne polemiki bo to nie jest tak naprawdę partner do dyskusji z kimś kto nieco wie. Tak samo nie jest to partner do normalnej rozmowy bo to szumowina moralna co wykazałem nader wyraźnie.
   Co najwyżej na żywo to można mu dać w mordę i tyle, a nie dyskutować z oszołomem.

   Usuń
 41. Golonka drożeje ;))) http://www.wiocha.pl/absurdy,2

  OdpowiedzUsuń
 42. Taki zjeb jak kwietniolak ,tylko sie bedzie cieszyl ze nikt go nie bedzie komentowal.
  Dalej bedzie tworzyl dopiero niestworzone rzeczy ! kwiecien powinien na goraco byc komentowany takie komentarze trafiaja do ludzi .

  Nalezy kwietnia komentowac za jakimkolwiek wystapieniem do az do skutku.

  Ktos dobrze napisal by chodzic na jego pierdolekcje i walczyc z matolem .

  A

  OdpowiedzUsuń
 43. obaczcie jak ten debil Podlecki robi z ludzi idiotów kolejny nawiedzony kwiecień.
  Na filmie widać dym wypuszczony z papierosa przez przechodnia idącego w tle, którego nie widać dzięki najazdowi kamery na Gawrońskiego. Kamera filmuje od dołu pod kątem tak, że ludzie idący za Gawrońskim nie są widoczni.
  A debile jarają się bo zobaczyli niezwykłą energię.

  https://www.youtube.com/watch?v=gQsnaEjNHcA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co do kwietnia to robota dalej będzie trwać, aż do skutku, ale tym razem dzięki skurwysynowi z krosna przybierze nieco inną formę.

   Usuń
  2. Nie ogarniam czemu jeszcze nie wytoczyles sprawy temu smieszkowi ktory lamie partagraf za paragrafem i radosnie tancuje przed Toba.

   Policja by ci przyniosla jego dane na tacy i spotkal bys go twarza w twarz na sali sadowej. Widzi ze nic mu sie nie dzieje z Twojej strony to pozwala sobie na coraz wiecej, nie ogarniam jak mozna tak dlugo tolertowac takie wybryki, ile to juz trwa, rok, dwa?
   Przez ten czas nie znalealzes godziny aby ogarnac ta sprawe, czekasz az ci jakis smarkaty czub naslany przec cpuna z Lodzi podpali bude czy jak?


   Usuń
  3. Ta, właśnie moja cierpliwość się skończyła.

   Usuń
 44. Kwiecien w szczytowej formie intelektualnej:
  "


  Darek4 grudnia 2015 20:58

  Liii hrrruuummm ale gnuj liii moj nowy chlew zajechany szambem a do tego ta grzybica pod racicami liiii hhhrruuumm zakwiczal tomasz sidor robiac kupę w swuj nowy chlew pod arkadami i jak szmaciazu fajne to uczucie jak wszyscy maja cie za debila jakim jesteś tak jak ty szmaciles mojego ojca tak ja teraz powiadamiam opinie publiczna jaki zbok dewiant psychopata i pedofil oraz gwalciciel drzew strzyze pozdrawia yumiko konczyna kwiecień z Londynu milego zwijania interesu zboczencu z grzybicom na lapach "

  Zrodlo-blog czuba koniczyny.

  Tak wlasnie wyglada prawdziwe oblicze tego smiecia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehehehehe bo sie zleje -)))) kurwa kwiecien ale ty jestes jebniety-)))))

   A

   Usuń
 45. Uinf podesłał mi pewien kanał na YT o surwiwalu. Obejrzałem kilka na razie filmów i z czystym sumieniem mogę go polecić jako zdrową i normalną alternatywę dla debila kwietnia, który wszystko co robi, robi z zadęciem i na pokaz, a zwykle niewiele robi.

  https://www.youtube.com/watch?v=PhCOTGE26Yo

  Chłopak mówi i pokazuje wszystko krok po kroku na swoich filmach. Już samo obejrzenie jego materiałów na pewno pomoże w sytuacji kryzysowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętacie jak kwiecień twierdził, że gdy pada deszcz nie da się rozpalić ognia i trzeba szukać starych wersalek?
   No to tu jest jak właśnie rozpalić ogień gdy deszcz pada i wszystko jest mokre

   https://www.youtube.com/watch?v=LE0EA6KZqY0

   Usuń
 46. Kwiecień to bardzo szczwany lis. W społeczeństwie odsetek głupców jest tak wielki, że każdy co bardziej wyrachowany oszust znajdzie sobie audytorium.
  I choćbyście pisali tomy argumentów udowadniających mu kłamstwa i tak zawsze wokół niego będzie tylu wyznawców, że się utrzyma i swoje zarobi.
  A im większe głupoty opowiada oddziałując na wyobraźnię głupców tym głupcy bardziej będą za nim stali.
  Potrzeba wiary w mity i legendy jest tak wielka, że głupcy sfrustrowani i rozczarowani szarą rzeczywistością szukają wobec niej alternatywy.
  I tą alternatywą są bajki pana Kwietnia.
  Kwiecień dobrze o tym wie więc zaspokaja ich zapotrzebowanie tworząc im inną rzeczywistość. Tak samo jak inną rzeczywistość tworzą twórcy gier komputerowych. Taka wirtualna rzeczywistość staje się w końcu narkotykiem oddziaływającym na wyobraźnię, która towarzyszy na co dzień.
  Uzależniony dobrze wie, że porusza się w świecie fikcji, ale jest mu w nim dobrze. Taki świat daje poczucie poznania tajemnicy nie dostępnej dla innych. To dowartościowuje stawiając wtajemniczonego w swym mniemaniu i przekonaniu ponad szary motłoch.
  Tylko, że taki delikwent nie wie, że tak naprawdę nie wie nic i wcale nie jest lepszy od całej reszty. Owy delikwent przyjmuje jedynie czyjś punkt widzenia czyjąś wizję gdzie nie ma miejsca na własne odkrycia.
  Kwiecień zaś jest całkowicie spełniony. Stworzył sobie swój świat do którego ucieka przed rzeczywistością. Ma przy tym podwójną satysfakcję gdy udaje mu się ten swój świat sprzedać innym lub przekazać.
  Dzięki temu ma namiastki sławy i popularności i to go w jego mniemaniu stawia na szczycie wywyższenia. Efekt jest taki, że aby utrzymać się na szczycie tej złudnej sławy musi wymyślać coraz to nowe tematy. Albo stare tematy ubierać w nowe okoliczności. Tym sposobem utrzymuje się na szczycie zainteresowania no i podtrzymuje samo zainteresowanie tych wyżej wspomnianych.
  A przecież....
  Jest cała masa dziedzin dających pole do popisu ludziom żądnym poznawania nieznanych tajemnic większości ludzi.
  Wcale nie trzeba chłonąć czyichś bredni by stać się kimś mającym do niecodziennej wiedzy. Na przykład 99% populacji w ogóle nie interesuje się astronomią. astronomia to o wiele ciekawszy temat niż jakieś tam Riese. Naprawdę. To tylko jeden z setek możliwych przykładów dających każdemu pole do poznawania, prawdziwego poznawania innej rzeczywistości, ale naprawdę realnej.
  Czy więc nie szkoda czasu na inną rzeczywistość tworzoną przez niedouczonego analfabetę obłożonego komunistycznymi książkami?
  No ludzie, litości. Szkoda czasu na coś co nie istnieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać, że gimbusów pół mózgów od kwietnia tekst bardzo zabolał. I dobrze gimbusy bo to cała prawda o was pojeby zasrane z gównem zamiast mózgu.

   Usuń
 47. Idealne o pierdolekcjach Kwietniołaka http://www.wiocha.pl/1301227,Lubie-Uczucie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dokładnie bo debile nie znają lepszej rozrywki co pierdolenie kwietnia. Poziom dla ludzi z mentalnością szympansa.

   Usuń
 48. https://www.youtube.com/watch?v=RWTElIqG8z8. islamskie szmbo ,czy te pedaly w zadach nie widz ze o 3 wona swiatowa. ? W Awganistanie islamskie swinie z is zajeli Awganistan z Pakistanskimi wszami. tysiace ludzi ucieka przet tymi kurwami w dupe ruchanymi... Awganczycy mordowani sa tak samo jak w syri ucinanie glow itp.

  Kurwa tak dalej wy cioty to wam faktycznie za piec lat beda rznac zony!
  To jest wojna lewackie cioty.!

  OdpowiedzUsuń
 49. Stary chlop na stare lata zaczal opowiadac bajki bo nie zrealizowal sie w zyciu.
  Tak mozna podsumowac Kwietnia w skrocie. Jedno co mu sie udalo to splodzic bekarta.

  OdpowiedzUsuń
 50. Jeździsz po rodzinie. o mamusi debila jakim jestes dawno nie bylo. sam zaczoles . widac lubisz .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co winna matka bękarta? Pewnie tak samo ją kwiecień upodlił jak każdego innego w ostatnich latach z kim usiłował wejść w komitywę. I nikt nie zaczynał pierwszy poza kwietniem. Przypomnij sobie kto pierwszy zaczął obrabiać dupska przyjaciołom, kto pierwszy zaczął wyzywać od pedałów, homosiów itd mnie i tych przy których się kiedyś kręcił. Przypomnij sobie jak straszył Karola bydłem w pracy na swoim blogu. Mam Ci znaleźć skany jego wpisów i komentarzy? Anonimowy celnie podsumował kwietni9a choć bardzo skromnie, więc co się czepiasz? Boli prawda? Fakt jest taki, że stary bezrobotny niedojda poszedł na łatwiznę i zamiast założyć firmę, wziąć się za uczciwą pracę zaczął opowiadać bajki na, których chce zarabiać na życie.
   le to długo nie potrwa. Nawet jeśli iluś tam debili będzie się koło niego kręcić to i tak w perspektywie czasu większość pójdzie po rozum do głowy i sama się przekona, że z tych jego opowieści nic nie wynika i przestanie go słuchać. I czy ja będę tego bloga dalej prowadził czy nie i tak bajki kwietnia prędzej czy później umrą śmiercią naturalną jak wszelkie inne temu podobne. Limit kitów niedługo się wyczerpie i w ostatecznym rozrachunku zero pozostanie zerem.
   A wracając do kwestii jechania po rodzinie, mam Ci też przypomnieć te wszystkie wpisy kwietnia na jego blogu o rodzinach innych w tym i o mojej? O blogu kurwy z Krosna nie wspomnę.
   Hehe do kogo ta mowa?

   Usuń
  2. Ty anonimowy zobacz to
   http://1.bp.blogspot.com/-w7Ro6s4xlAw/VLHkQPIRtHI/AAAAAAAAA9c/DzbT07msV1s/s1600/Gmail2.jpg
   Ja nie zapomniałem
   Koniczyna skurwielu ciebie powinno się wyrwać jak chwasta i wrzucić do kwasu.

   Usuń
  3. Chwaście z Krosna i przypomnę ci jeszcze jedną twoją obietnicę:
   http://4.bp.blogspot.com/-wkMmCIwW9z8/VLHkQdXmU0I/AAAAAAAAA9U/uR55O3x7qJE/s1600/Gmail%2B1.jpg
   Pierwsze zdanie do kropki.
   Gdzie te linki i gdzie ta prawda?
   Śmieciu jeden ty nawet nie wiesz co cię czeka.

   Usuń
  4. Blog parcha z Krosna to najlepsza wizytówka kwietnia.

   Usuń
  5. Adrian to jebany gnojek, scierwo pokazalo kim jest a jest tak samo pierdolnietym patologicznym swirem jak jego stary, za to co kiedys wypisywal u nijakiego Patryka McKenzie kilka osob policzy mu zeby na szlaku, to tylko kwestia czasu, to nie zostalo zapomniane i nie bedzie.
   Jednak bekart dareczkowy woli cpac na melinie, w gorach juz go dawno nie widziano wiec jest nadzieja ze zacpie sie gdzies lub zamkna go za kolejne wlamy.
   Kwietnie to jedna wieka patologia, pijanstwo, patolnia i choroby umyslowe to ich rodzinny herb.

   Usuń
 51. Do anonimowego, który napisał: Wiesz co Tomasz może faktycznie zostawmy .../
  Jak już składasz propozycje, "nie do odrzucenia", to przynajmniej pisz z maila, a nie jako anonimowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzasz sie czy nie ? bo napisze o kochankach i alkoholiźmie.

   Usuń
  2. Parchu z Krosna czy kim tam jesteś jakimś sękatym pedofilem pisz se co chcesz skurwielu. Nie mi robisz reklamę tylko swemu idolowi od wilkołaków, któremu zliżesz dupę nie wiadomo za co, chyba za te kity, którymi lubisz się karmić.

   Usuń
 52. Anonimowywtorek, 8 grudnia 2015 19:51:00 CET

  zgadzasz sie czy nie ? bo napisze o kochankach i alkoholiźmie.
  -------------------------------------------------------------cos takiego moga tylko pedaly jebane napisac. lub transwestyci jak. johny brawo. focia.kunicynka scyzoryk.kwiecien, i ten zjeb z Zakopnego...zjebie z gor wiem kim frajerze jetes :-) ciupago jebna.

  OdpowiedzUsuń
 53. Procesja, Wielka Brytania. Pomimo, że jest już chłodno, taki szczegół nie przeszkadza, jeśli chce się pokazać Anglikom kto tu rządzi. Po to zachód odrzucił religię, żeby religia sama mogła wrócić na zachód z zdwojoną siłą.

  https://www.facebook.com/781146112008459/videos/803216989801371/?fref=nf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Deportować tam skąd przybyli - Max Kolonko Mówi Jak Jest

   https://www.youtube.com/watch?v=RKi3SfYmSdg

   Usuń
  2. W prowincjonalnej Finlandii wrze, grupy ochotników patrolują ulice miast, a za plecami dziennikarzy ludzie szepczą o pogromie migrantów - taki obraz wyłania się z reportażu opublikowanego przez Daily Mail.
   Przyczyną strachu pomieszanego z buntem jest zachowanie przybyszy. W cichym, liczącym 17 tysięcy mieszkańców Kempele 17 letni Afgańczyk zgwałcił 14 letnią Finkę wracającą wieczorem do domu. Gwałciciel mieszkał w ośrodku utworzonym 2 tygodnie wcześniej przez władze centralne wbrew woli mieszkańców miasteczka.
   Przypadek Kempele nie jest odosobniony. Bardziej na południe, w Pori, migrant z Afganistanu zgwałcił 17 letnią dziewczynę a potem oblał ją benzyną i podpalił. Na szczęście udało się ją odratować. W Raisio, niedaleko Turku, 19 letni azylant usiłował zgwałcić 14 letnią dziewczynkę.
   Wiadomości o zachowaniu migrantów sprawiły, że przychylność Finów zamienia się we wrogość. W Kankaanpaa przed tygodniem spalono budynek, gdzie miał powstać ośrodek dla migrantów, w Lahti, gdzie na ośrodek przeznaczono stare koszary, autobusy z migrantami z Iraku powitał kordon mieszkańców blokujących bramę, wymachujących fińskimi flagami i rzucających petardy. Jeden z młodych protestujących przebrany był strój Ku Klux Klanu. W Kemi na pograniczu ze Szwecją ulice patrolują ochotnicy ze spontanicznie powstałej grupy "Żołnierze Odyna".
   Władze mają nadzieję, że jak ludzie poznają bliżej kulturę innych, to sytuacja się znormalizuje - konkluduje Daily Mail.

   http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4608-finowie-na-skraju-zalamania-ludzie-patroluja-ulice-bo-imigranci-gwalca-nieletnie-dziewczyny

   Usuń
 54. Cześć, Tomasz, mamy 9 Grudnia i nadal Twojego forum nie ma online - niby prace moderacyjne a trwa to "ruski rok", to jak kiedy bd - jeśli w ogóle online forum!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Forum będzie spokojnie. Nic się nie stanie jak jakiś czas go nie będzie. Jestem ostatnio tak zalatany, że po prostu nie mam na to głowy.
   Na razie jest informacja i kto chce poznać prawdę to wie co robić.

   Usuń
 55. Kuuuuuuunicyno wiesniaku zakochany w chorym umyslowo patologicznym klamcy, mozesz byc wiecej niz pewny ze twoje dane personalne jak i dane gucia mruka-bereta oraz zboczenca Seka zostana upublicznione razem z pelnymi adresami i firmami rodziny.
  Wasi znajomi zostana zbombardowani prawda o was, bez zadnej cenzury, dokladnei tak jak popisywaliscie sie przed soba miesiacami.
  :D

  OdpowiedzUsuń
 56. Kwiecien zlodzieju, gdzie kasa?
  ODDAWAJ HAJS!
  Dobrze wiesz kto to pisze dupku, oddaj hajs albo drugi kulas frajerze bity.

  MASZ KURWA TRZY DNI, NARKOMANIE JEBANY.

  OdpowiedzUsuń
 57. Jak wam się podoba moje ulepsznie ogrzewacza termodynamicznego?

  https://web.facebook.com/tomasz.sidor.1042/posts/1668176113434321?pnref=story

  Zajebiste co nie? :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki maly rodzaj piecyka akumulacyjno-konwektorowego tylko metal jako wymiennik ciepla? Da sie czyms takim o malej mocy (np. moc swieczki, palnika na minimum itp.) ogrzac mala przestrzen. Gram parafiny ma
   40-45kJ energii (12Wh), pomnozyc przez mase swieczki i mamy.

   Kiedys podobnie ogrzewalem na starym palniku spirytusowym i odwroconych garach, na ryby czy mala wyprawe lub do kampingu sam raz, oczywiscie jest ryzyko pozarowe ale taki ogrzewacz jest wydajny.

   Calkiem fajne. Podobno w Szwecji sprzedawane sa profesjonalne, metalowe wersje.

   Usuń
  2. Z tym moim pomysłem jest tak, że jeśli stoi w niewielkim pomieszczeniu gdzie nie ma przeciągu lub nieszczelnych okien to grzeje nieźle.
   Dziś postawiłem go w pomieszczeniu wielkości 2m x 2m i całkowicie je zamknąłem. Po dwóch godzinach temperatura z 15C skoczyła do 22C. Na pewno podobnie będzie w chłodne noce na kempingu lub w namiocie. Miska nagrzewa się tak, że całą powierzchnią idzie ciepło do góry. Szukam kilku podobnych ociekaczy bo chcę zobaczyć jak szybko i o ile skoczy temperatura w dużym pokoju gdy takich postawię 4.

   Usuń 58. Taki to z Pinokia profesor dla debili bez szkoly. Facet sciemnia caly czas, wymysla bajki, wciska je mieszajac z miejscami i faktami historycznymi, powstaje z tego pulpa dla pierdolnietych ludzi bez szkoly wierzacych w niepotwierdzone niczym bajki starego pijusa.
  Do tego takie sieroty bez szkoly wierza ze dowiedzieli sie czegos podczas gdy nawciskal im kitu i bajek robiac jeszcze wiekszy burdel w glowach, potem taki cos powie w dyskusji posrod zdrowych umyslowo ludzi i z miejsca salwa smiechu “co za czub?”.

  No ale to czlowiek poza marginesem, zyje tylko w swoim internetowym sekciarskim kurwidolku kilku matolow na krzyz i grupek losowych zdezorientowanych ludzi spedzanych na zloty ktorzy dali sie nabrac ze to historia.

  Czlowiek poza marginesem eksploracji, ktory nie beirze udzialu w zadnych odkryciach i poszukiwaniach a ten rok to wspaniala karta swiata eksploratorow, jest naciagana medialna hucpa z pociagiem do ktorej Kwiecien sie nawet niz zblizyl bo jest tam spalony, sa odwierty i badania w Walimiu na krtore Kwiecien moze sie popatrzec w TV bo wsrod ludzi je robiacych sa osoby ktore mu oklepia miche jak tylko sie pojawi, kolejny Festiwal Tajemnic na ktorym tak samo sa jego worgowie (Kwiecien pociesza sie wrzutkami zdjec z dziedzinca Ksiarza), jest odkrycie unikalnego polskiego hydroplanu nad morzem na ktore “nurek” Kwiecien moze popatrzec w TV, jest wspaniale odkrycie unikalnych sredniowiecznych podziemii do ktorych Kwiecien nie wejdzie chyba ze jako turysta po udostepnieniu ich gawiedzi.

  Dzieje sie, Kwiecien jak to bajkopisarz i menda moze popatrzec w TV, nie dla psa kielbasa.

  OdpowiedzUsuń
 59. Do sztolni odkrytej 3 tyg. temu w Srebrnej Górze też nie wejdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlasnie tak to wyglada-krowa co duzo ryczy malo mleka daje.
   Kwiecien nie ma zadnych osiagniec, zadnych odkryc ani ciekawych znajdek, ten beret mysli ze jak obkupi sie komuszymi ksiazkami na pchlim targu i w antykwariacie to zrobi na kims wrazenie, albo pokaze stary przeglad techniczny-jakby mial cala kolekcje w idealnym stanie to moglby sie chwalic ale jako bibliofil-czy nagra z wiatrowkami z odpustu na scianie.
   Facet o mentalnosci 16 latka, uwsteczniony w rozwoju poprzez naduzywanie alkoholu, cpanie oraz zadawanie sie z glupszymi od siebie, bije tylko piane naokolo lansujac sie i popisujac fantazjowaniem a lansuje sie na tym ze…lansowal sie wczesniej. Nie na zadnej merytorycznej podstawie wiedzy, odkryc, znalezisk czy historii ale buduje klamstwa na platformie klamstw ktore wczesniej kolportowal i tak buduje ten domek z kart dla naiwnych.
   Udaje ze zna wielkie sekrety budujac jakas niby tajemniczosc swym czarnym notesem schizofrenika, gdzie przelewa swoje rojenia na bani, rozmowy z wymyslonymi swiadkami i neurotyczne rojenia narokomanow ktorych za soba ciaga a ktorzy rysuja mu kopce kreta z Slezy, daja upust fantazji od czapy interpretujac runy i znaki ktorych nieznaja, calkowicie blednie i wyrwane z kontekstu byle wplesc to w schizofreniczna bajke o nazistach pasujace do wlasnej wizji.

   Zero odkryc tylko mielenie ozorem, pozerstwo i zmyslanie bajek. Zero eksploracji. Wielkie zero.

   Jak napisano-odryc bogato w tym roku a blazen moze obejsc sie smakiem.

   Usuń
 60. Na jego stronie pojawiły się nowe wpisy ale odnoszę wrażenie, że ktoś mu je pisze.

  OdpowiedzUsuń
 61. Kwiecień koniecznie musisz urozmaicić swoje pierdolekcje o elementy podnoszące wiarygodność Twoich opowieści
  https://www.youtube.com/watch?v=CZz5fFOO8qA
  Bez opanowania takich sztuczek nie idzie Cię słuchać i oglądać dłużej jak kilka chwil.

  OdpowiedzUsuń
 62. Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 510: Płacz Demokratów

  https://www.youtube.com/watch?v=Xo1ravQK6-s

  OdpowiedzUsuń
 63. 1
  Słuchajcie, napiszę o tym o czym za chwilę napiszę tylko dla tego bo dotarły do mnie informacje, że kwiecień przygotowuje się do ogłoszenia pewnej niesamowitej prawdy o Riese i urzędujących w nim nazistów, i by nie być ubiegniętym postanowiłem jako pierwszy ogłosić tę rewelację by potem kwiecień nie mógł mówić, że on pierwszy zwrócił na to uwagę.
  Tym sposobem odbieram mu pierwszeństwo tego odkrycia i postanawiam rozpocząć na własną rękę odkrywanie największej tajemnicy Riese, której nikt się nie spodziewał.
  Acha dla ścisłości kwiecień dowiedział się o moim odkryciu i ustaleniach dzięki jakiemuś szpiegowi, którego wysłał w moje kręgi by zbadał temat i sam chciał potem przypisać sobie to odkrycie.
  Nic z tego kwiecień nie zemną te numery kwiecień.
  Nie pozwolę byś rozpoczął głoszenie tak niesamowitej tajemnicy na, którą nie zapracowałeś i byś potem zarabiał kasę na prelekcjach moim kosztem.
  To ja będę pierwszy i to ja będę organizował prelekcje i wykłady przybliżające ludziom moje niesamowite odkrycia.
  Otóż drodzy Państwo wilkołaki kwietnia to nie tylko kłamstwo, ale i dziecinnie głupia bajka nie mająca w niczym potwierdzenia.
  Moje odkrycia nie tylko maja potwierdzenie w relacjach świadków, oczywiście z wiadomych powodów anonimowych na ich życzenie, ale mają absolutnie namacalne potwierdzenia dowodowe o czym za chwilę.
  Każdy z was zapewne zastanawiał się dla czego niektóre sztolnie w Riese mają tak wysokie stropy i są tak obszerne i dla czego do nich zazwyczaj prowadzą wąskie niskie tunele?
  Nikt nie pomyślał, że to jest bez sensu, bo jeśli miały by służyć jako przestrzenie do budowy dużych długich i wysokich rakiet to jak je potem mieli by Niemcy z tych ogromnych sztolni wyprowadzić na zewnątrz tymi wąskimi i niskimi korytarzami w dodatku krętymi?
  Otóż prawda jest wręcz zdumiewająca!
  Kwiecień od dawna lansuje teorię hodowli wilkoludzi, którą zapewne służby specjalne podsunęły mu w celu odwrócenia uwagi od tej prawdy jaką ja odkryłem.
  Nie wiem do końca czy kwiecień został wtajemniczony w sedno sprawy i od jak dawna wie o moim odkryciu i od jak dawna jest manipulowany, a od jak dawna świadomie manipuluje innych by odwieść uwagę ludzi od tej prawdy jaką ja znam, ale jedno jest pewne, że kwiecień właśnie postanowił zmienić front i wykorzystać moje odkrycia do własnych celów i zysków.
  Być może poznawszy dzięki mnie prawdę postanowił przestać wysługiwać się służbom specjalnym i ogłosić te odkrycia w desperackim odruchu by stać się ikoną odkrywców tajemnic Riese.
  Dla tego ja teraz w środku nocy ojawię wam tę tajemnicę, zaś szersz jej udowodnienie i pełniejsze wyjaśnienia będą z czasem poprzez prelekcje i imprezy terenowe na, których będziecie mogli sami się przekonać, że tajemnica Riese wygląda zupełnie inaczej niż dotąd wam opowiadali tacy jak kwiecień.
  Otóż moi drodzy... za chwilę dowiecie się czegoś niesamowitego czegoś czemu nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi.
  Kwiecień od lat wpuszczał was w maliny!
  Czy zastanawialiście się na kiego grzyba Niemcy mieli by budować kilometry wąskich tuneli prowadzących do ogromnych wysokich i szerokich sztolni tak naprawdę?
  Co w nich tak naprawdę chcieli hodować? Male krępe kudłate wilkołaki, które miały być krzyżówką wilka i człowieka, przez co zapewne ich wzrost musiał być gdzieś po między wysokością człowieka, a wysokością wilka?
  Nic podobnego. Wysokość niektórych w/w sztolni świadczy, że musiało to być o wiele większe zwierze...
  Czy zastanawialiście się po co Hitler słał w świat swych naukowców, archeologów i badaczy? Czy zastanawialiście się co tak naprawdę ci uczeni przywozili z wypraw? Czy tylko starożytne papirusy na, których miały być tajemne zaspiski? Tak oczywiście tak, ale czy zadawaliście sobie pytanie o czym miały być te zapiski?
  Ano!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Ano właśnie. Te zapiski miały być jak się okazuje z relacji świadków i słów Himmlera wypowiadanych do Goeringa na jednym z tajnych spotkać w zamku Książ, zapiskami pewnych medycznych procedur dotyczących badań genetycznych i przeprowadzania pewnych eksperymentów.
   Otóż Himmler mówiąc, że brudna armia zaleje świar i Europę bynajmniej i wcale nie miał na myśli, ani arabów obec nie migrujących do Europy, ani żadnych pieprzonych wilkołakoludzi!
   Tym czymś miały byś potwory o wiele straszliwsze i w dosłownym tego znaczeniu o wiele brudniejsze niż araby czy wilkołakoludzie.
   Pewnie już nie możecie się doczekać, aż napiszę wreszcie cóż to miało być takiego?!
   No cóż ta prawda wymaga pewnego przygotowania was byście nie doznali zbytniego szoku.
   Otóż plan Himmlera miał polegać na tym by odnaleźć w/w zapiski na starożytnych papirusach, pozyskać z wykopalisk kości przedpotopowych zwierząt i odzyskać z tych kości DNA, które potem miało być wykorzystane do wyhodowania najstraszliwszych potworów żyjących przed milionami lat!
   Tym potworem na, który najbardziej liczył Himmler był nikt inny jak Tyranozaurus REX !!!!!
   I to się Himmlerowi udało i to dla Tyranozaura Rexa zbudowano te wysokie sztolnie, zaś wąskie korytarze prowadzące do tych sztolni miały uniemożliwić tak wielkim gadom wydostanie się.
   Wszystko pasuje jak ulał.
   Prechistoryczne gady wielkości kilkupiętrowego domu miały żyć i być hodowane w tych sztolniach.
   Kiedy okazało by się, że można nimi kierować i przyuczać do pewnych zachowań jak zwykłe udomowione psy, wtedy miano je zacząć hodować na zewnątrz, ale do czasu niepewności co do ich zachowań Himmler dla bezpieczeństwa kazał wybudować Riese by tam wpierw rozpocząć ich bezpieczną reaktywację i obserwację.
   Przecież to widać gołym okiem, że te wielkie sztolnie nie były budowane w celu konstruowania jakiś zakichanych rakiet tylko do trzymania w nich wysokich dinozaurów.
   I to drapieżne dinozaury miały być armią Himmlera. Brudne, śmierdzące, włochate, bo dinozaury były włochate i też miały pazury, zęby i śmierdziały na kilometr.
   Kwiecień opowiadał kiedyś, że gonił go po lesie jakiś stwór mający skoki zamiast nóg, był włochaty i śmierdzący. I to nie był żaden wilkołak tylko niewysoki przedstawiciel rodziny gadoidalnych drapieżnych dinozaurów niewielkich rozmiarów, który zapewne nawiał ze sztolni.
   Kwiecień wtedy tak szybko spierdalał, że nawet nie zdążył mu się dobrze przyjrzeć. A to coś co opowiadał, że zajrzało mu do studni w, ktorej pływał całą noc dzięki wrzuceniu go tam przez swych fajnych kolegów to też nie był żaden gadający wilkołak tylko prawdopodobnie młody Tyranozaur Rex, który albo zwiał ze sztolni, albo wyszedł z jakimś naziolem na spacer. Mały gad zajrzał do studni, a jego opiekun zapewne coś do niego powiedział w stylu: do nogi, albo: wracamy do domu. Kwiecień widział łeb gada i usłyszal ludzki głos. I z tego zimna i wychłodzenia nie tylko nie czuł jaj, ale i szare komórki pod wpływem hipotermii wolniej pracowały i nie połapał się co jest zgrane. W dodatku księżyc w tej ciemności oślepiał go tak, że nie widział dokładnie czy to głowa psa, wilka czy małego Tyranozaura Rexa.
   No dobra poznaliście prawie całą prawdę o Riese.

   Usuń
  2. 3
   Teraz czas na inne szczegóły, które będę przedstawiał na kolejnych spotkaniach i wyprawach terenowych.
   Już dziś można się na nie zapisywać mailowo po uprzednim wpłaceniu kwoty 100 złotych na konto podane w mailowej odpowiedzi.
   Na spotkaniach i w drodze zakupu przez internet będzie można zakupić u mnie przewodnik właśnie wydany pt. ŚLADAMI PREHISTORYCZNYCH NAZISTOWSKICH POTWORÓW. W tej książce są opisane drogi jak Niemcy poszukiwali na drodze archeologicznych wykopalisk kości dinozaurów i starożytne zapiski, manuskrypty i archiwa pełne zaszyfrowanych informacji w nieznanych językach oraz jak prowadzili swe badania.
   Można będzie też zakupić drugą książkę pt. NAZISTOWSKIE SZKOLENIE DRAPIEŻNYCH GADÓW I PRZYSTOSOWYWANIE ICH DO PODBOJU ŚWIATA. W tej książce opisane są dokonania nazistów na polu okiełznania tych przedpotopowych bestii i ich tresury. Dowiecie się z niej jak naziści sterowali wolą i zachowaniami Tyranozaura Rexa za pomocą wszczepionych do jego mózgu czipów i elektrod, które połączone były długimi kablami do urządzeń sterujących, które to urządzenia mieli jeźdźcy dosiadający te wielkie gady. Uchylę nieco rąbka tajemnicy na zachętę i powiem wam, że na przykład Himmler miał własnego dinozaura, którego ujeżdżał, a kierował nim za pomocą ręcznego impulsatora elektrycznego pobudzającego wybrane obszary w mózgu Tyranozaura Rexa do określonych czynności jak naprzód, w lewo, w prawi lub wstecz, albo do ataku, co sprawiało, że taki wierzchowiec stawał się bronią nie do zatrzymania nie zważającą na rany i strzały nawet z ciężkich armat. Taki impulsator elektryczny był niewielkich rozmiarów bo nie musiał być zbyt duży. Jak wiadomo dinozaury miały bardzo małe mózgi, a niektóre nie miały ich prawie wcale więc i impulsator nie musiał być duży. Zbudowany był w prosty sposób i posiadał tak jak pilot od waszych telewizorów szereg przycisków odpowiadających za poszczególne polecenia. Himmler chciał jechać prosto to naciskał odpowiedni przycisk. Jak chciał skręcić to kolejny przycisk i tak dalej.
   No, ale o tym jak to wyglądało dowiecie się z książek i na prelekcjach. DVD w przygotowaniu.
   Tymczasem pozdrawiam wszystkich odkrywcow i ttemat tajemnicy Riese uważam za wyjaśniony i zakończony.

   PS
   A w tym pociągu co go szukają są tysiące słoików z zakonserwowanymi dinozaurami, które nie były tymi, których poszukiwał Himmler. I to nie żadne kryształowe archiwum jak opowiada kwiecień tylko szklane archiwum zaformalinowanych gadów.

   Usuń
  3. I jeszcze jedna uwaga.
   Przepraszam za kilka literowek, ale pisałem w pośpiechu by kwiecień nie zdążył tego tematu zapodać na swojego bloga. Sami rozumiecie, że udowodnienie potem, że to ja pierwszy wpadłem na tą tajemnicę było by bardzo trudne.
   I po drugie nie wiecie nawet, że film pt. Park Jurajski był nakręcony właśnie na bazie nazistowskich odkryć, a niejeden dinozaur na tym filmie nie był sztuczny co uchodzi uwadze wszystkich bo filmowcy dokonali szeregu nakładek sztucznych dinozaurów i nieco zdigitalizowali analogowe obrazy tak by prawdziwe dinozaury wyglądały na stworzone komputerowo. To dla odwrócenia waszej uwagi byście nie zauważyli, że to prawdziwe zwierzęta.
   Ale o tym i o innych niesamowitych historiach w moich wspomnianych książkach i na prelekcjach.
   Acha, terminy prelekcji będą podawane na blogu.
   Najbliższa odbędzie się dokładnie za miesiąc w zaprzyjaźnionym ośrodku w Rzeczce, ale o tym w, którym powiadomię tylko zainteresowanych i wpłacających drogą mailową.

   Usuń
  4. Wszystko pasuje jak ulał. Wysokie sztolnie jako stajnie dla T.Rexa i wąskie korytarze by im nie spierdolił.

   Usuń
  5. Dokładnie tak. A tutaj dobra dusza podesłała mi dowód na tą teorię

   https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI

   Takie filmy nie biorą się z chorej wyobraźni tylko są inspirowane faktami ukrywanymi przed społeczeństwem. A fakty by ukryć trzeba ludziom podsunąć inne fałszywe fakty takie jakie głosi kwiecień o wilkołakach.
   Niemcom potrzebna była armia potężnych trudnych do zabicia potworów, a nie drużyna skarlałych wilkołaków na wpół myślących i nieobliczalnych. Himmler nigdy by sobie nie pozwolił na stworzenie armii żołnierzy, którzy w pewnym momencie mogli pomyśleć, a chuj z tą wojną i mogli zacząć atakować Niemców.
   Tylko amia T.Rexów mogła być w pełni kontrolowana i nie do pokonania.

   Usuń
  6. Acha, a to wielkie otwarcie wrót o, którym pierdoli kwiecień to żadne pieprzone misterium i żadne otwarcie wrót niebiańskich czy czasoprzestrzeni tylko zwykłe otwarci sztolni Riese.
   Niemcy po zapanowaniu nad T.Rexami mieli poszerzyć wąskie tunele tak by armia dinozaurów mogła swobodnie wyjść na zewnątrz i to miało być to całe otwarcie wrót. W jednej z Sowiogórskich gór jest zasypana brama-wrota czekające na odkopanie i otwarcie. Poszukiwacze złotego pociągu zamiast szukać pociągu powinni poszukać tej bramy, a właściwie kilku bram znajdujących się od północnych stron okolicznych wzniesień wokół całego komleksu. Największe wrota są w Wielkiej i Małej Sowie jakby ktoś chciał wiedzieć w połowie góry. Łatwo znaleźć georadarem.

   Usuń
 64. NOWY TEMAT.

  Miałem dziś nadrobić zaległości z bloga kwietnia, ale z powodu niesamowitej ilości otrzymanych emaili z całego świata po publikacji powyżej w komentarzach prawdy o Riese jestem zajęty odpisując na te maile, więc zaległości opiszę jutro, może nawet jeszcze dziś, ale późnym wieczorem w nowym temacie.
  Słuchajcie!
  Nie spodziewałem się takiego zainteresowania prawdą jaką ujawniłem. Napłynęło do mnie ponad 5 tysięcy emaili z zapytaniami i co najważniejsze z niesamowitymi informacjami potwierdzającymi moje odkrycia. Jestem w trakcie ich czytania.
  Takich historii nigdzie nie czytaliście. Z czasem postaram się je publikować by pokazać, że to co publikował kwiecień również rzekomo pisane przez świadków to kłamstwo.

  OdpowiedzUsuń
 65. Odpowiedzi
  1. Hehe mamy nowy tmat i alternatywne odkrycia dla kwietnia :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.