niedziela, 30 sierpnia 2015

ZŁOTY POCIĄG-KRYSZTAŁOWE TRUMNY-NIEZWYKŁA TECHNOLOGIA I POTWORY Z RIESE WYPRODUKOWANE PRZEZ MENGELEGO W PODZIEMIACH RIESE Z WIĘŹNIÓW Z OBOZU ZAGŁADY W AUSCHWITZ. REKTYFIKACJA ROPY NAFTOWEJ, ZAZDROSZCZĄ MI URODY, SŁAWY I CIUCHÓW!

Ewakuacja do Riese 

Komentarz Archera własciwie wystarczył by gdyby nie to, że w owym liście od tajemniczej pani Romany, być może postaci zmyślonej przez kwiiietnia jest jawne kłamstwo. 
Otóż nie było żadnej ewakuacji więźniów, ani jak to określiła "cyrku" Mengelego do Riese.
Niemcy przed nadciągającymi wojskami radzieckimi rozpoczęli przygotowania do ewakuacji obozu w Auschwitz w głąb Niemiec. Były to w 1945 roku tzw. marsze śmierci i to jest fakt, ale nie do żadnego Riese tylko w głąb Niemiec do innych obozów. Niekiedy ze względu na mróz i dużą umieralność ludzi, by przyspieszyć ewakuację gnano ludzi do wybranych stacji kolejowych gdzie pakowano ich na wagony i dalej wywożono w głąb Niemiec.
Brednie, że jakoby zapędzono więźniów z Auschwitz i cały naukowy majdan Mengelego do Riese wymyślił kwiiiecień, bo od dawna snuje bajki o prowadzeniu dalszych eksperymentów na więźniach przez Mengelego w podziemiach Riese.
I tyle w temacie.


Nawet jeśli istnieje taki świadek, co jest wątpliwe w wydaniu kwiiietnia to z cała pewnością treść tego listu jest taka sama jak wszystkie zmyślone i naciągane treści kwiiietnia. 
Kwiiiecień za wszelką cenę usiłuje przemycić w tego typu spreparowanych publikacjach słowa wskazujące na jego teorie o jakichś potworach. Zacytuję to zdanie:
Skrobała ziemniaki i opiekowała się jakimś potworem . Teraz wiem my wszyscy wyglądaliśmy jak potwory . 
Gdybyśmy mieli kopię takich listów mogli byśmy z całego kontekstu wywnioskować co świadek miał na myśli pisząc, opiekowała się jakimś potworem. 
A tak, ani świadka, ani kopi listu, a tylko pusty tekst na blogu zjeba uporczywie wciskającego nam brednie o jakichś potworach.


Nie prawda matole o kaprawych kłamliwych oczkach.
Nie uruchomiono procedur zabezpieczeń by właśnie jeszcze nie zdradzać miejsca ukrycia pociągu, który najwyraźniej jest na tyle głęboko ukryty, że nie ma obawy by ktoś się do niego dokopał. Poza tym nikogo by nie zamykali gdyby informacja o złotym pociągu okazała się prawdziwa. Bo i po co zamykać ludzi, którzy i tak nic nie wiedzą, a ciebie kwiiiiecień szczególnie bo jesteś ostatnią osobą, która coś wie i mogła by wiedzieć. Ty kwiiiecień gówno wiesz i coraz mniej będziesz wiedział z jednej prostej przyczyny. Będąc najbardziej znanym konfabulentem w regionie, ludzie zaczynają od ciebie stronić i nic ci nie mówić sensownego, bo wiedzą, że co co ci opowiedzą zaraz będzie przeinaczone, przekręcone i dorobisz do tego własną historię. 
Zamknąć to cię powinni, ale nie z racji wiedzy jaka posiadasz, a z racji szargania pamięci ofiar i historii.

Kwiiiecień ty pierdolcu, ameryki nie odkryłeś. Metod palenia zwłok w obozach było wiele. Niemcy szukali tych najefektywniejszych.
Ale by SSowiec wrzucał do dołu ze zwłokami grzebień rogowy?
Skąd takie teksty bierzesz? Może jakieś źródło bo znów ci zalatuje jakimś okultystycznym obrzędem i twoimi schizami na tym punkcie.

Łysy siwy durniu opowieści o złotym pociągu istnieją od zanim się kretynie urodziłeś. Nie jesteś pierwszym, który o tym mówił.
Poza tym dzień wcześniej pisałeś na swoim blogu, że złoty pociąg to nieprawda, a w ostatnim internetowym pierdoleniu, że to prowokacja polityczna hehe.
Jaka prowokacja? 
Sam nie wiesz w co ci ciepło. Raz tak, raz tak pierdolisz głupoty.
Już wyczułeś, że fama o złotym pociągu może być prawdziwa więc zaczynasz się podpinać pod nią i przy okazji zaczynasz wciskać, a właściwie pociskać te swoje głupoty o kryształowych trumnach i technologii o jakiej możemy pomarzyć.
Pomarzyć kwiiiecień to dobra rzecz byle nie zatracać zdrowego rozsądku.
A z tych kryształowych trumien to pewnie wyskoczą zmutowane potwory i nas zjedzą.
No i pewnie zaraz dla tej rzekomej technologii na Polskę rzucą się sąsiedzi z ościennych krajów. No cóż każdy będzie chciał się przelecieć statkiem matką do innego wymiaru poprzez portal czasoprzestrzenny na Osówce.

A tak na marginesie kwiiiecień.
Kilka lat bredziłeś o wilkołakach i tych głupotach do niczego w sumie nie dochodząc. Nie udało ci się rozreklamować regionu, co najwyżej przyciągnąłeś garstkę debili do ośrodka Rzeczka napędzając co najwyżej Mikołajczakowi klientelę na domowej roboty rosół z kury na wołowinie, po którym wszyscy jak mówiłeś dostają srania.
A ti dwóch kolesi za sprawą famy o złotym pociągu napędziło tysiące turystów i wzbudziło zainteresowanie u milionów regionem bardziej niż ty swoimi małpami na drezynie strzelającymi z pepeszy :)
Idioto cienki jesteś. Twoje wymysły tylko odstraszały turystów.
Na szczęście sprawa złotego pociągu przywróci nieco zainteresowanie regionem, które ty nieco osłabiłeś.


DODATEK 1
CZYLI SPACER PO WYDMACH I BEŁKOT PARANOIKA
No to się nasz jęzorowy eksplorator znów popisał byciem w terenie.
Patrzcie robole! Jestem nad morzem, wczoraj byłem w górach, a jutro będę na mazurach!
Bo taki jest cel robienia tych tandetnych filmów przez kwiiietnia. facet chce wam zaimponować, że jeździ po Polsce i zwyczajnie szydzi z was, że wy nie możecie.
Ale dobra, co w materiale, o tym za chwilę:
Po pierwsze kwiiiecień prostaku jak chcesz pokazywać plener to naucz się filmować. Na necie jest sporo filmów dobrze skręconych pokazujących w profesjonalny sposób nadbałtyckie wydmy i to z o wiele ciekawszą narracją.
Dorwałeś się do kamerki i na siłę teraz udajesz reportera he he. Żenua kwiiiecień.
Poza tym tracisz wątki, nie dokańczasz myśli i zapowiedzianych kwestii, co jest objawem totalnego twojego nakręcenie czyli mówiąc bardziej naukowo żyjesz nieświadom swych wypowiadanych słów poprzedzonych mętlikiem myśli.

0:10 sek. Kwiiiecień dziękuje prawie 130 osobom uczestniczącym w jego spotkaniach.
Oj kwiiiecień pięciorzy ci się w oczach, a nawet dziesięciorzy. Łatwo policzyć ile w tym roku było spotkań z tobą. Przyjmując, że na każdym było od 10 do góra 20 osób w tym z raz nieco więcej gdy dorwałeś dwóch półgłówków mieniących się patriotami z grupą nieco większą niż przeciętna ilość półgłówków przybywających na spotkania z tobą to wychodzi w sumie jakieś góra 130 no nawet 200 osób w całym roku. No chiba, źie prowadzisz tajne śpotkania w przybytku mikołajczaka zwanego śniadym.

0:30 kwiiiecień zapowiada, że postanowił iż będzie się jesienią spotykał ze swymi wielbicielami nad morzem bo jak twierdzi najwięcej tajemnic Riese wyjechało w okresie października tu nad morze.
Prawda jest pewnie taka, że skurwysyn tak sobie już nagrabił w okolicach riese, że boi się wpierdolu od miejscowych z, których ciągle robi idiotów rozpowiadając, że coraz więcej ich potwierdza jego chore opowieści. Druga prawda może być też taka i to by mnie BARDZO CIESZYŁO, że wreszcie powiadomiona Głuszycka i Walimska Policja o jego niebezpiecznych eskapadach narażających zdrowie i życie ludzkie na utratę, wzięła się za kwiiietnia i go poszukuje chcąc MAM NADZIEJĘ POSTAWIĆ ZA TO ZARZUTY, co w świetle prawa jest ich obowiązkiem urzędowym.

1:00 kwiiiecień zaczyna rozprawiać na temat złotego pociągu na punkcie, którego inni oszaleli. I tutaj nasz wielki znawca, jasnowidz i wszechwiedzący mówi, że owszem taki pociąg istnieje, ale nie tam gdzie go szukają! Tak, a gdzie w takim razie? Pewnie Niemcy zakopali go na Łebskich wydmach. Co więcej nasz jęzorowy eksploratorzyna zapewnia nas, że ów pociąg nie jest ze złota! No tak nie jest ze złota bo to tylko głupku przenośnia, co najwyżej może być ze złotem, ale i temu nasz eksplorator zaprzecza i zapewnia, że jeśli coś w nim jest to znajdują się w nim różne artefakty!
Zabrzmiało to iście tajemniczo jak na jęzorowego eksploratora przystało. Przypomina to wizytę u lichej wróżki, która zapewnia, że kiedyś znajdziesz swój skarb, a będą nim różne zaskakujące niespodzianki.
Ale za chwilę słyszymy, że te różne artefakty to po trzykroć TECHNOLOGIA, TECHNOLOGIA I JESZCZE RAZ TECHNOLOGIA!!! Co więcej o tom technologię będą się zabijać wszyscy i wybuchnie wojna!
No.... kwiiiecień objawicielu nieznanej nowiny, a jaka to technologia? Pewnie antygrawitacyjna, działa na promienie śmierci, którym ufo strzelało do rycerzy w złotych zbrojach i wilkołaczych stworów kiedy napierdalali się w Riese na miecze i promienie :))))
edgrthhjyjullk;'m,';
"> mhvfxzgr
Sorry właśnie musiałem wytrzeć ze śliny klawiaturę :)))

NAPALONY KWIIIECIEŃ FILMUJE KOBIETĘ W KOSTIUMIE NA PLAŻY
2:00 kwiecień kieruje kamerę na według niego miły akcent i co widzimy?
video
Ano widzimy jakiegoś starszego jegomościa i jakąś niezbyt urodziwą, niezbyt zgrabną niezbyt apetyczną babę w dwukolorowym kostiumie przypominającą kucharkę z nadmorskiego baru gdzie podają smażone flądry podobne do niej z resztą. No sorry jeśli kwiiiecień uznał , że to jest miły akcent i widok wart zarejestrowania to jednoznacznie stwierdzam, że kwiiiecień nie masz gustu i oglądasz się za niezgrabnymi dupami. Gdybym ja tam był to wystarczyło by mi spojrzeć kątem oka by wiedzieć, że nie ma co się oglądać w tamtą stronę bo można stracić apetyt. Ty kwiiiecień, a może tym miłym akcentem był ten starszy pan? No kwiiiecień w końcu w dzieciństwie byłeś adorowany przez miejscowego dziadygę Jareckiego, który pewnie za opowieści dziwnej treści, które rozpalały ci wyobrażenia kazał pokazywać ci siusiaka.
Dobra nie ważne co tam robił z tobą ten Jarecki. W końcu nie raz piliłeś w swych obelgach do homoseksualizmu uznając, że to będzie dla kogoś najgorszym pomówieniem, więc pewnie sam doświadczyłeś takich praktyk, więc kto wie pan w spodenkach mógł ci się skojarzyć z sytuacją jaką w dzieciństwie przeżyłeś.

2 minuta, bełkot o historii tych wydm, zero konkretów, wspomnienie złotego pociągu jakby miał coś wspólnego z tymi wydmami i atak na Pana Szpakowskiego, że nie wierzy w to co on opowiada o złotym pociągu.
No wreszcie kwiiiecień się przyznałeś, że Pan Szpakowski zakończył komitywę z tobą. A tak się koło niego skurwysynu kręciłeś, a tak się z nim afiszowałeś, ileż to było zapowiedzi wspólnych eksploracji, wspólnych akcji itd! I co? I pan Szpakowski okazał się na tyle mądry, że dał ci kopa w dupę za co teraz i na niego naskakujesz.
Za rok czy dwa pewnie zrobisz to z każdym z kim obecnie jeszcze trzymasz.
Zwróćcie uwagę na ten cały bełkot. Kwiiiecień pierdoli, ze nie wierzy w to co mówi Szpakowski, ALE HISTORIA POCIĄGU ISTNIEJE!
Kurwa co ma jedno do drugiego? To czysty bełkot bez ładu i składu.
Po żalach na Pana Szpakowskiego następuje totalny bełkot. Kwiiiecień zaczyna serię monologowania o tajemniczych budowlach na wybrzeżu, o zatopionych tajemnicach w Bałtyku, o tym CO ZNAJDUJE SIĘ TU NA TYCH WYDMACH sugerując, że w nich jest coś ukryte i nagle ni z dupy ni z pietruchy w 3:28 nagle kwiiiecień wskakuje na temat!
Na temat, że ktoś neguje istnienie obozów koncentracyjnych na terenie Polski!!!
Weźcie się w to wsłuchajcie. Toż to czysty bełkot paranoika.
Kwiiiecień nikt tego pierdolcu nie neguje, masz urojenia we łbie i jakieś negujące głosy. Musisz sam ze sobą gadać w nocy bo nikt nie neguje istnienia obozów koncentracyjnych na terenie Polski.
A o Treblince słyszałeś? Byłeś tam? O tym uczą w szkołach i nie tylko o tym obozie.
Ty kurwa zasrany historyku wymyślasz sobie w tym chorym łbie jakieś negacje dotyczące znanych faktów, a potem zza kamery rżniesz wielkiego obrońcę prawdy historycznej ty zasrańcu jeden.
A teraz
włącz koniecznie ten cały fragment od 3:30 i dobrze się wsłuchaj we wszystko i koniec tego monologu aż do 4:12.
Zauważyliście, że z tematu o negujących gnomach internetowych istnienie obozów na terenie Polski nagle debil zachwyca się pięknem krajobrazu? Słuchając słów polecam takim gnomom miałem wrażenie, że powie polecam wam pojechać do tych obozów, o których własnie skończył wątek, ale nie, kwiiiecień nagle wpada z oburzenia o zaprzeczeniach istnienia tych obozów w zachwyt nad pejzażem!
To jest proszę Państwa choroba.
Zaraz potem znów zmienia wątek brodząc w wodzie i zapowiada, że zaraz nakręci materiał na wyrzutni i wydmach i już znów dziękuje tym wszystkim, którzy przez ten sezon przyjechali i tym wszystkim, którzy od przyszłego tygodnia będą się z nim spotykać w Riese chwaląc się jaki to przekrój ludzi do niego przyjeżdża i przy okazji żaląc się, że na internecie niektórzy piszą, że przyjeżdżają do niego jakieś niewydarzone dzieci.
Nie kwiiiiecień nie niewydarzone dzieci tylko idioci nie znający prawdziwej historii o skłonnościach do łykania historycznego gówna jakie serwujesz.
Cały ten monolog to też przejaw paranoi i objaw napływającego mętliku myśli, który tłoczy się w tej jego chorej łepetynie każąc co chwila zmieniać wątki i konteksty.
Kwiiiecień mówi, że ci co piszą o jego słuchaczach w ten sposób obrażają ich. No nieprawda kwiiiecień. Ci co mówią, że do ciebie przyjeżdżają debile i głupki wcale ich nie obrażają tylko nazywają adekwatnie po imieniu, zaś ci co przyjeżdżają do ciebie by słuchać tych debilizmów obrażają samych siebie i robią kurwę z własnej inteligencji.
UWAGA!
4:49 kwiecień mowi, że obrażanie jego fanów wynika z zazdrości !!!
Mało tego, kwiiiecień stwierdza, że ci co obrażają jego fanów i jego samego
ZAZDROSZCZĄ MU JEGO URODY, SŁAWY TO JESZCZE CIUCHÓW, KTÓRE NOSI!!!

O ja pierdolę.
Słyszeliście to?
posłuchajcie jeszcze raz:

video
Ja nie wiem jak to skomentować :)
No dobra wiem.
To uroparanofrenia, czyli nowy termin w psychiatrycznej ocenie pacjenta kwiiietnia :)

5:20 marsz po wydmach z kamerą i zapowiedź, że zaraz pokaże nam wyrzutnię rakiet i inne urządzenia i oczywiście nie pokazał.
Kolejny przejaw uroparanfrenii, czyli zapomniał, że miał pokazać bo jest chory.

6:40
video
Ty kwiiiecień to jak było? Najpierw dostawaliście w dupę, a potem w dupkę?
Czyli co najpierw męskie ćwiczenia z kałachem, a potem wspólne opalanie i odpoczynek i w dupkę?
Ty cioto, toż ci się udało z tą dupką. W dupkę to ty dostawałeś pewnie pod prysznicem.
A poza tym masz się czym chwalić, że byłeś tresowany jak pies. Służba w komuszej armii to raczej powód do wstydu, a nie chwały. A naukę strzelania, obsługi broni i hartu ducha i ciała wcale nie trzeba było zdobywać w woju komuszy sługusie.

7 minuta, kwiiiecień obiecuje, że ZA CHWILECZKĘ NAWIĄŻE DO ZŁOTEGO POCIĄGU, ale jak zwykle nie nawiązuje i niczego o złotym pociągu już dalej nie mówi poza tym, że chwali się, iż jego osoba jest kojarzona z tym pociągiem, co jest oczywistym urojeniem bo nie jest kojarzony.
Kolejny dowód, że w tak krótkim materiale składa obietnice bez pokrycia i zapomina o czym miał mówić.
Kłębowisko urojonych myśli i wątków jakie z nich wyławia świadomie nie pozwala mu dokończyć zapowiedzianej kwestii.

9:40 kwiiiecień pokazuje w oddali, że tam jest wyrzutnia rakiet na, której za chwileczkę będziemy, ale oczywiście nawet i tego do końca materiału nie pokazał.
Kwiiiecień, aleśmy się naoglądali tej wyrzutni i tych zapowiadanych urządzeń i nasłuchali o złotym pociągu co niemiara!

10:29 kwiiiecień mówi, że dziś spotka się z jakimś panem co był więźniem w obozie Gross Rosen i Auschwitz, który ZAJMOWAŁ SIĘ RATYFIKACJĄ ROPY NAFTOWEJ!
Ja pierdolę według kwiiietnia ropę się ratyfikuje  :))))
Kwiecień nieuku jakbyś uważnie słuchał na lekcji chemii to byś wiedział, że ropę naftową poddaje się
REKTYFIKACJI, A NIE RATYFIKACJI
bo ta ostatnia dotyczy podpisywania umów, porozumień lub traktatów. Debilu rektyfikowany.

14 minuta. Własnie macie dowód, że jemu nie chodzi o to by pokazywać wam ciekawe miejsca bo gdyby tak było nie powiedział by słów, że osły internetowe nigdy takiego miejsca nie zobaczą na żywo. Powiedział to przy okazji filmowania wieżycy i tabliczki przy wyrzutni rakietowej.
Macie właśnie ostateczny dowód, że wszystko co pokazuje, pokazuje by wam zagrać na nosie, że on bywa w tych miejscach, a WY OSŁY NIGDY NA ŻYWO TEGO NIE ZOBACZYCIE.
Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji tego kretyna?
To naciągacz i wyłudzacz kasy sprzedający wam zwyczajny kit wszędzie gdzie się da.


Konkludując, prostacki materiał obliczony na zaimponowanie internetowym osłom do, których zaliczasz się Ty, Ty, Ty i setki takich jak Ty i ja. Czyli nie chcesz być osłem przyjedź na spotkanie z kwiiietniem wpłać kilka dyszek, a kwiiiecień zdradzi ci wszelkie tajemnice i pokaże miejsca jakich nikt nie widział...
Koniec dodatku 1


DODATEK 2
REAKCJA KWIETNIA NA KOBIETĘ NA PLAŻY ZDRADZA NADPOBUDLIWOŚĆ SEKSUALNO-WYOBRAŻENIOWĄ.
Po dłuższym nocnym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że kwiiiecień to niedojebany erotoman.
Przeanalizowałem jeszcze raz ten fragment jego wypowiedzi:
video
I doszedłem do wniosku, że musi być jakimś kurwa jebanym niewyżytym erotomanem skoro na widok kobiety w kostiumie kąpielowym od razu kieruje na nią kamerę i komentuje podjaranym głosem. "ooooo, nooo właśnieee, oooo," Taka reakcja to dowód, że kwiiiecień jest nadpobudliwy i pół naga kobieta w miejscu ODOSOBNIENIA staje się dla niego nagle obiektem obserwacji i komentowania.
Po tym krótkim fragmencie stwierdzam, że musi podobnie reagować na przydrożne kurwy, i wszelkie inne kobiety znajdujące się w podobnych okolicznościach.
Pamiętacie jak opowiadał, że wiele informacji historycznych ma od prostytutek?
Idę o zakład, że te kurwy wzbudzały w nim podobne emocje co ta kobieta na plaży.
Już sobie wyobrażam co musi jebany erotoman czuć gdy widzi na przykład samotną kobietę lub dwie koleżanki wędrujące na szlaku.
Co myśli i czuje?
Właśnie dokładnie to co zaprezentował tam na plaży.

I postscriptum.
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/tajemnicza-zbrodnia-na-dolnym-slasku,150806.html
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/krapkowice-po-smierci-15-letniej-wiktorii,527081.html

I wiecie co?
Tak sobie właśnie myślę, że skoro ta łysa pała jeździ po całym kraju i kręci tak chujowe materiały, to może celem tych podróży wcale nie jest przybliżanie ludziom historii tylko zabawa w samotnego łowcę samotnych kobiet?
Z historii seryjnych zabójców wiemy, że większość z nich właśnie tak jak kwiecień przemieszczała się po całym kraju i dla tego długie lata nie była uchwytna.
No bo do kurwy nędzy czy ktoś kto chce pokazać ludziom nieznane miejsca ograniczał by się do tak prostackich materiałów bez merytorycznego przygotowania jak to robi kwiecień?
Za tym musi stać coś innego poza chęcią zaimponowania internetowym osłom, że on może tam być, a oni nie....///


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
111 komentarzy:

 1. To prawda. Kwiecień był raczej antyreklamą regionu, albo co najwyżej takim jego lokalnym błaznem pod szyldem "nawiedzony gość od wilkołaków" he he.

  Tyle że ta cała burza wokół "złotego pociągu", uważam że też niektórym wyjdzie bokiem. Bo jak zwali się tam nieodpowiedzialne frajerstwo z łopatami, kilofami i ch*j wie czym jeszcze, to niebawem dewastacji niektórych wartościowych obiektów może nie być końca. Oby nie...

  OdpowiedzUsuń
 2. 65 kilometr. Czy musi dojść do tragedii, żeby tym miejscem zainteresowała się policja i SOK?

  http://dziennik.walbrzych.pl/65-kilometr-czy-musi-dojsc-do-tragedii-zeby-tym-miejscem-zainteresowala-sie-policja-i-sok/

  OdpowiedzUsuń
 3. Łukasz Kazek szuka poniemieckich skarbów. I zwraca je prawowitym właścicielom

  fakty.tvn24.pl/reportaze,65/szuka-poniemieckich-skarbow-i-zwraca-je-prawowitym-wlascicielom,501369.html

  Łukasz Kazek od prawie dekady odnajduje prawdziwe skarby. Nie jest jednak zwykłym łowcą kosztowności, które później chce sprzedać. W zapomnianych miejscowościach, zrujnowanych domostwach odnajduje depozyty, które pozostawili dawni mieszkańcy wysiedleni z Dolnego Śląska. Pieniądze, złoto, biżuteria, fotografie, dokumenty i listy – to wszystko było przez wiele lat ukryte w ścianach, drzewach, w stropach, zawalonych domach, opuszczonych budynkach. Łukasz Kazek tropi i odzyskuje te poniemieckie pamiątki, a następnie zwraca prawowitym właścicielom. Reportaż Mateusza Kudły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest Społecznikiem robi coś dobrego, nie to co niektórzy co patrzą by coś znaleźć, wykopać i sprzedać na popularnym portalu aukcyjnym

   Usuń
 4. kwiecień wchodząc na teren byłego obozu koncentracyjnego Gross Rosen swoim zachowaniem zbezcześcił groby bestialsko pomordowanych oraz kolejnego Bohatera
  http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201405/1400971947_ktedlf_600.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. Poszedł w ślady swego tate Bimberka, wypisz wymaluj, tylko zamiast nożyczek do betonu ma finkę :

  ,,Wojną huczał koniec lieta i germaniec grzał sowieta
  A po krzakach i po rowach armia kryła się ludowa.
  Chłopcy twardzi jak kopiejki a nie jakieś tłuste szwejki
  Mieli ruskie karabiny oraz bardzo groźne miny.
  Ja o jednym z nich zanucę, który nie był wcale bucem
  Choć kałmudźkie rysy twarzy mogły zmylić kronikarzy.
  Nosił zacne imię Bolek i nie miewał nigdy kolek a
  Bimberek nań wołali bo chlał więcej od moskali.
  Bimberek, Bimberek nie jesteś frajerek za tobą podąża
  Komuszków szpanerek, Bimberek, Bimberek ty nasz bohaterek
  Ty szkopa na kopach wywalisz w cholerę!

  Partyzanckie wdziewał stroje aby toczyć krwawe boje,
  To wysadził czołg w powietrze,
  To udusił szpiega w swetrze!
  Dziewuchy z wiosek okolicznych popadały w stan
  Liryczny na sam widok partyzanta o imagu eleganta.
  Gdy nożyczki brał krawieckie wszystkie bunkry ciął niemieckie,
  Miotacz ognia miał prawdziwy, z gruszki tej od lewatywy.
  A chwyciwszy w ruki szpadel z fryca robił marmoladę
  Albo za pomocą kija oddział szwabów powybijał!

  Bimberek, Bimberek nie jesteś frajerek za tobą podąża
  Komuszków szpanerek, Bimberek, Bimberek ty nasz bohaterek
  Ty szkopa na kopach wywalisz w cholerę!

  Gdy już z Niemcem kończył akcję to rodzimą rżnął reakcje
  Te kontury PRL-u kreślił Bolek bez aelu.
  Wspominamy kogo dzisiaj kombatanta, towarzysza.
  I serduszka śpiewa struna „niechaj żyje nam komuna”.
  My z stalinowskie wszy, my z partyjniacki mas,
  Za gnój, za znój o taki ….
  I wieczna walka klas !!!!"

  słowa : Leszek Czajkowski

  OdpowiedzUsuń
 6. Do pedofila marka sęka.
  Słuchaj zboczona kurwo jebana nie przysyłaj mi na maila jakiś newsleterów skurwysynu bo ani nie słucham tego zoofilskiego szamba, ani nie zapisywałem się do żadnego newsletera.
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtQS1vc0F6blZ6RUU

  OdpowiedzUsuń
 7. Historię Zbigniewa Lubienieckiego powinien znać każdy. Samotny łowca zabijający od dziecka sowietów za ich zbrodnie na Narodzie Polskim.
  Jego ojciec zamordowany w Katyniu.
  1
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtdk5sWFF6ZWZZbkU
  2
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtaFNrSkdpNURVOUE
  3
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdEtzbVdtVW44Y2M
  4
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtYllneWxOZHZMTU0

  Oraz materiał filmowy:
  https://www.youtube.com/watch?v=jaqRjVW6t2M
  I wywiad wart szczególnego wysłuchania:
  http://www.dailymotion.com/video/x9ikjm_golgota-wschodu-zbigniew-lubienieck_lifestyle

  Kwiiiecień on zabijał tych z, którymi od małego było ci po drodze i nadal jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurwa huj z zbigniewem lubieneicksim jakimś tam od pisz mi na mejla zresztom widze że ci imponuje ktoś kto zabija weś nie rub wiochy jesteś psychopatom

   Usuń
  2. Nikt nie odpowiedział to ja odpowiem.
   Zbigniew Lubieniecki to BOHATER NARODOWY.
   Gdyby takich było więcej to takie komunistyczne ścierwa nie zniewoliły by Polski i Polaków w zbrodniczym sowieckim systemie, a takie ścierwa jak kwiiecień czy koniczyna gniły by dawno w dole.

   Usuń
 8. Dodatek 1
  czyli

  ZAZDROSZCZĄ MI URODY, SŁAWY I CIUCHÓW, DOSTAJĘ W DUPKĘ, LUBIĘ PODGLĄDAĆ NA PLAŻY STARE OBWISŁE BABY Z KLAPNIĘTYMI CYCKAMI.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pożar lasu wzdłuż trasy kolejowej ze Świebodzic do Wałbrzycha. Ogień pojawił się na 61. kilometrze trasy, czyli w pobliżu miejsca, gdzie ma być ukryty „złoty pociąg”. Ogień gasiło pięć zastępów straży pożarnej.

  Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6496372,pozar-lasu-w-miejscu-gdzie-ma-byc-ukryty-zloty-pociag,id,t.html?cookie=1

  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6496372,pozar-lasu-w-miejscu-gdzie-ma-byc-ukryty-zloty-pociag,id,t.html?cookie=1

  OdpowiedzUsuń
 10. DODATEK 3

  czyli analiza filmowania przez kwiiietnia na plaży pół nagiej kobiety i pytanie czy kwiiiecień może być seryjnym gwałcicielem i zabójcą?

  Odpowiem tu.
  WSZELKIE JEGO CECHY PSYCHICZNE, ZACHOWANIA, SKURWYSYŃSKIE POMÓWIENIA, SEKSUALNE PODTEKSTY I HOMOSEKSUALNE DOCINKI, A NADTO OSTATNI FRAGMENT JEGO MATERIAŁU Z PLAŻY W ŁEBIE WSKAZUJĄ, ŻE MOŻE TAKIM SERYJNYM WĘDROWNYM SEKSUALNYM ZABÓJCĄ BYĆ.
  Do tej kwestii będę wracał bo wymaga szerszej jeszcze analizy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm coś w tym może być.
   Kwiecień do normalnych nie należy więc przydało by się pobrać jego DNA i porównać we wszystkich sprawach dot. zabójstw na terenie DŚ.
   Stary nawiedzony włóczęga może zabawiać się w gwałciciela.

   Usuń
  2. Ja myślę, że kwiecień te wszystkie historie o wilkołakach i nazistowskich eksperymentach genetycznych wymyśla bo brakuje mu bodźców psychicznych. Jego kręci jak swe urojenia przekazuje innym. Ktoś taki może szukać w realnym świecie podobnych doznań.

   Usuń
  3. Z profilu psychologicznego to typowy z niego gwalciciel-morderca targany wlasnymi wizjami i schizami.
   Zobaczycie ze kiedys odjebie taka maniane za ho ho, weznie pepesze i odjebie cale towarzystwo na spedzie w Witoszowie albo wprowadzi do sztolni na smierc.

   Wiejski lovelas zawsze ma parcie do bab ze mu pala z pod czapki wylazi, jak byl z ksiegowa to dupczyl po pijaku cokolwiek mu nie ucieklo, nazarl sie prochow i viagry a potem niby do lasu na patrol jak Magda spala a na serio to na najtansze kurwy szosowe jezdzil ze sniadym i tym knypkiem w czapce.

   Usuń
  4. Z tymi podejrzeniami o dewiacje i gwałty nie byłbym taki szybki. Póki co, jednoznacznych dowodów nie ma. Bo powzdychać lub popatrzeć na gołe dupy każdy może. Jednego weźmie to mniej, innego bardziej. Może gość ma jakieś niespełnione fantazje erotyczne, jakieś fetysze, ale jak na razie bardziej w nim widzę mitomana i chorego psychicznie na punkcie swoim i kilku różnych tematów. A choroba się rozwija, to widać. Filmiki są coraz bardziej chaotyczne, facet gubi wątki i przeskakuje z tematu na temat że aż trudno uwierzyć. Z jednej strony fajnie, bo oglądając to można się zdrowo uchachać :)

   Usuń
 11. Popatrzcie na mapę satelitarną kolei Lubiechowo-Wałbrzych. Mały lasek, 3 zbiorniki wodne po lewej, potem za laskiem następny, kolej skręca w lewo. Przed wyjściem z lasku ślady dwóch nieczynnych odejść od linii kolejowej. Jedno od strony Wałbrzycha, drugie od strony Lubiechowa. Zadrzewienia wskazują dawny szlak kolejowy, pojedyncza linia. Wyżej kolejowa mijanka. Dalej znowu pojedyncza linia aż do lasu. Tam się kończy, rozwidla itp. Słupy wysokiego napięcia to też ciekawy wątek. Siedziba Hitlera potrzebowała dużo prądu elektrycznego.

  OdpowiedzUsuń

 12. Bylo to miejsce doswiadczalne sluzace do inowacji w sprzecie rakietowym .
  Placowka badawcza a raczej wyrzutnia byla bezposrednio pod kierownictwem , Kwiecien nie W.v.Brauna , a czlowieka zupelnie tobie nie znanego o nazwisku Dornberger. Rakiet tam nie produkowano dostarczano je z Niemiec ,nie pamietam ale mialo to cos wspolnego z Wroclawskim Archimedesem i z jakas fabryka z Drezna.
  Placowka dzialala nad rakietkami typu RheinBote a nie jakies rakiety V z innego zupelnie programu badawczego. .z wyposarzenia mozna bylo tam znalezc po niemcach czesciowo wysadzony bunkier, betonowa niecke ,taka wybetonowana kolyske na jakich pod ruznym kontem ustawiac mozna bylo rakiete do startu , wyposarzona w uklad kanalikow do chlodzenia tego betonowego stozka. Ustawienie konta odbywalo sie mechanicznie.
  Wysadzony czesciowo bunkier obserwacyjny mial w sobie ciekawostke... wyposarzony byl w jedno z pierwszych na swiecie okien pancernych,ze specjalnego szkla spajanego warstwowo w nie znany mi sposob...UWAGA...
  Rosjanie urzadzali sobie zabawe napierdalajac w te okienko z pepesz!!!!
  Szybe jeszcze widzialem w 1993 roku , byla wyexponowana dla zwiedzajacych.
  Wieza Kwiecien baranie jeden- wieza byla wybudowana po wojnie dla turystow idioto.
  Poligon doswiadczalny przejeli po wojnie Rosjanie , pozniej nalezal do Wojska Polskiego chyba mial to WAT.?
  Do niedawna na pustyni znajdowano wypalone czesci rakiet doswiadczalnych.
  Do miejsc pamieci martyrologicznej , NIEZWLOCZNIE ! nalezy wspomniec betonowa droge majaca niechce strzelac ,bo nie wiem ile ma dl,,ale trzeba liczyc w kilometrach 2 moze 3 ...budowali ja zniewoleni z obozu koncentracyjnego...chyba nikt nie przezyl , bo poligon mial znaczenie prioryretowe. prawdopodobnie zostali zlikwidowani ..droga idzie od leby w strone poligonu doswiadczalnego, miedzy jez ,Legskim. a plazami w lesie.
  Kwiecien takie kity o wybuchu atomowym to swoim ciemniakom mozesz wciskac kretynie ,nie bylo tam zadnego wybuchu , nie ma tam kontaminacji BORU palancie i nie zmyslaj smrodzie internetowy.....BO NA TO NIE POZWOLIL BY HERMANN GOERING palancie ....jaki mieszkal w tym HOTELIKU :::PALACYKU BEZPOSREDNIO NA PLAZY W LEBIE IDIOTO!!!:

  Wybuch kretynie mylisz z zwybuchem dynamitu o masie ,zblizonej do planowego razenia bomby atomowej . po prostu chciano sprobowac jakie beda skutki fali udezeniowej i jej moc w kilotonach!
  i nie bylo to na RUGII a malej wysepce BUG odleglej pareset kilometrow od Leby.

  Kwiecien dostawal w dupke w woju:!!!

  Klamiesz idioto byles ZOMOWCEM i ludzi we Wroclawiu napierdalales co najwyzej! w tedy takich ciolkow jak ty brali do milicji a nie do wojska!
  Jednostka o jakiej mowi kwiecien jest zupelnie z innej strony .i nie byla to jednostka szturmowa a jednostka Wojsk Obrony Powietrznej Kraju ! do jakiej Kwietnia z powodu jego zachowania i wyksztalcenia nie wcielono by !!!

  Kwiecien twierdzi ze na pustyni lebskiej mozna robic co sie chce!!!
  Otoz Kwiecien kretynie wcale tak nie jest !
  Teren pustyni jest szczegolnie chroniony ! jest to teren SLOWINSKIEGO PARKU NARODOWEGO OBLOZONEGO SZCZEGOLNYMI ZAKAZAMI ORAZ RYGORAMI ! gdzie prawo sciga surowymi karami baranow jak ty.  Kwiecien widzisz jaki sie zachowujesz nic nie wiesz i glupa z siebie robisz!
  To wszystko w skrocie na temat reportarzu Kwietnia z Riese z jakim Leba nic nie miala wspolnego i nie miala jakichkolwiek podziemi.

  Acha KWIECIEN GDZIES TY CHLOPIE W TYM JEZIORZE LEBSKIM NURKOWAL ; W PIASKU ß JEZIORO LEBSKIE TO PLYTKA KALUZA O BARDZO KIEPSKIEJ WIDOCZNOSCI!:-)

  Widzisz idioto gdybys znal sie na historii to bys wiedzial o najwiekszej katastrofie morskiej w swiecie jaka sie wydazyla tuz u wod Leby !w czasie 2 w swiatowej.
  Kazdy dobry nurek techniczny za jakiego sie uwazasz ,tam nurkowal....
  Kwiecien ja na tym wraku bylem wielokrotnie ,a ty glabie nic nie wiesz na jego temat BO BYS KURWA DOPIERO KLAMAL NA ZBIOROWA MOGILE TYSIECY LUDZI,!

  Nie ma co na temat tego polglowa ! tylko mi cisnienie palant podnosi...widzisz mendo znowu nie swiadomie zatanczyles na grobie tysiecy niewinnych ludzi tym razem kobiet i dzieci!

  A jak Autochton !

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja dodam ze ,Kwiecien to - NEKROFIL - ,czego oznaki sa na jego reportazu dokladnie zarejestrowane!
  Zauwazcie ze kwiecien podczas filmowania starszej pary ,zachwycal sie ,i wzdychal z wyraznym objawem podniecenia seksualnego ,zblizajac te starsza pania , w kadrze swojej kamery ! wyraznie kwiecin zdradza swoje emocje jakie odczowa , w stosunku do tej pani!
  Kwiecien wzdycha do mikrofonu !! uuuu uhhhhuu oooo! ooooo! ooo!
  Mimo ze Kwiecien jest w towarzystwie swojej partnerki!
  CO BYLO BY GDYBY TAKI WYSPORTOWANY:-) karateka jakim jest Kwiecien byl sam na sam z ta para na pustej plazy?
  Jeszcze raz zwroccie uwage na zachowanie Kwietnia pod czas zblizenia kadru kwietnia na te starsza niewinna Pania nie swiadoma ze nakreca ja Kwiecien pelny emocji !
  zobaczcie ,zobaczcie ,uuooo. hmmmm .mmmmm. itd.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kogo to piszesz?, do tej tępej pustej pały ?, to wiejski głupek który nie ma bladego pojęcia o czym piszesz :-). Potem coś z tego zapamięta np. że jest Drezno, i w następnych urojeniach będzie Drezno oraz urojony świadek Hans Otto a pod Dreznem wilkołaki w szklanych trumnach :).

   Usuń
 14. masz kwiecien poogladaj sobie o mioch zainteresowaniach hobby bo poczytac i tak nie potrafisz.
  Poogladaj sobie o wyczynie Ruskiego zapijaczonego menela Marinesko jaki zamordowal w ciagu kilkunastu godzin ponad 20 TYS LUDZI! jaki skonczyl jako zapomniany uliczny pijaczek z pod budki z piwem!..
  U WYBRZEZY LEBY TY SKURWIALA PRO STALINOWSKA MARIONETKO ZAMORDOWAL PRAWIE 10 TYSIECY LUDZI !!! a ty sie tam kwuiecien Riese doszukujesz matole? zamiast prawdy o rosyjskich zbrodniach .
  Ty bydaku jeden Kwiecien !

  A

  http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.fortunes-de-mer.com/mer/images/WILHELM_GUSLOFF_30-january-1945/WILHELM_GUSTLOFF_Disaster_30-January-1945.jpg&imgrefurl=http://www.fortunes-de-mer.com/mer/fr/sinistres-majeurs-1/sinistres-majeurs-1900-1945/wilhelm-gustloff-sinking-baltic-see-russian-torpedo-30-january-1945.html&h=369&w=550&tbnid=9ykfhsWjGpY2mM:&tbnh=90&tbnw=134&usg=__pq-dvKWoE-nRjuiy2c3rQZ_r2Do=&docid=Z9JFE0ohgSDowM&sa=X&ved=0CD0Q9QEwBWoVChMIj5_95IzTxwIVqGvbCh16pQDC

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien nie wie co gada, ale gada. Pamietam jak stal na plazy i belkotal ze “tu 100 metrow od brzegu zatopiono w 1945 roku statek Graf Spee”.
   Co do zatopienia WG, to jakby nie patrzec na pijaka dowodzacego z S-13, to niemieckie dowodztwo KM nacpane efedronem odwalilo jeszcze wieksza szopke bezposrednio gotujac tragedie dla pasazerow statku.
   Z glownych przyczyn to kazdy chyba wie-zaciemnienie statku i eskorta torpedowca, czyli nawet jakby S-13 nie dowodzil menel to kazdy z czystym sumieniem odjebalby ten statek biorac go za okret transportowy KM.
   Kolejna sprawa, zwloka z wyplynieciem ktora spowodowala ze trafili na S-13, kolejna sprawa to debile na stanowiskach oficerskich, dokopsywanie dowodztwa ad hoc co doprowadzilo do odciecia drogi uczieczki dla czesci pasazerow gdy storpedowano statek, nazwisko idioty ktory zamknal grodzie odcinajac droge ucieczki czesci pasazera jest znane.

   Czyli jak w kazdej tragedii-sporo czynnikow i uwzam ze menel wystrzelil torpedy ale glupcy wyslali ten statek w tym czasie, w tym ukladzie, w takim konwoju i z tymi ludzmi u steru.

   Ale o tym Kwiecien tez nie powie bo nie wie, on dalej sobie roi ze tam gdzie pokazuje zatopiono Grafa Spee…

   Usuń
  2. Kwiecień uciekł nad morze, bo w górach coraz mniej go lubią. Jak byłem ostatni raz w Głuszycy (w marcu) to słyszałem, że dwóch zawziętych lokalsów szuka go już od pewnego czasu, by zrobić mu z mordy soczystego tatara :)

   Usuń
 15. Zobaczcie tutaj wklejam jeszcze raz link bo tak sie wkurwilem na ten pysk zaklamany ze wszystko pomerdalem.przepraszam

  http://www.fortunes-de-mer.com/mer/fr/sinistres-majeurs-1/sinistres-majeurs-1900-1945/wilhelm-gustloff-sinking-baltic-see-russian-torpedo-30-january-1945.html

  A

  OdpowiedzUsuń
 16. ale ktoś dowalił he he

  https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11899788_1634209423527913_4763739451515248230_n.jpg?oh=7e92c7b861c181d64ab49d943408c490&oe=56783001

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwiecien .nikt z nas nie zazdrosci Ci niczego ,a ja przykladowo chodze skromnie sportowo ubrany:-( uwielbiam jeansy trampki i flanelowe koszulki , za to to jest moja zawodowa i zyciowa pasja tutaj ....BAKU....

  https://www.youtube.com/watch?v=CfMdHEY9weU

  pozdr A :-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy dzieki za uzupelnienie mojego komentarza i podparcie twoja wiedza ja nie bede wiecej pisal w tym temacie, bo moja wiedza w tym temacie jest powierzchowna. Ja jednak mysle ze oni popelnili kupe bledow ,bo mieli kupe ludzi do przetransportowania byli w panice. W.G jak wiesz nie byl jedynym zatopionym obiektem w tych godzinach przez Marinescu . Rusek dopadl tez Goye z iloscia w przyblizeniu 9,000 tys ludzi na pokladzie z Dziecmi kobietami oraz rannymi ... sa dowody na to ze Marinesku i cala plejada gwiazd wiedziala ze to uchodzcy ..po prostu byla to ruska zemsta .i nie ma co wstrzynac dyskusji. bo te fakty zostaly wyjasnione. Zreszta Marinesku nie byl aniolkiem co do swoich wladz, oni nie ufali jemu a on im . i kiedys to wszystko wyjawil ze wiedzial o cywilach kobietach i dzieciach.

  W tych godzinach dowodca S- !3 zdolal zatopic 3 jednostki w tym rejonie morza posylajac okolo w przyblizeniu ,bo suma nie jest dokladnie znana okolo 20 tysiecy uciekinierow ,byli to ranni , kobiety i dzieci. Zwloki ludzi z tych wrakow wyrzucane byly jeszcze dlugo po tragedii na plaze Kolobrzegu oraz Leby - ty debilu kwiecien , tam gdzie sie doszukujesz Riese focac stara dupe .i sie podniecajac na jej widok majac obok siebie swoja partnerke ...debilu nawet tego nie potrafiles uszanowac ze to PODEJZEWAM ONA FUNDUJE CI TE WYCIECZKI palancie!.
  Kwiecien to jest dowod na to ze CHUJ Z CIEBIE NIE ZNAWCA nieswiadomy tancerzu na trupach pomordowanych.

  Anonimowy jeszcze raz dzieki za uzuplnienie mojego komentarza.
  Glownie chodzi mi o to ze to co kryja wody tych plaz po jakich chasa Kwiecien kryja ludzka tragedie oraz cierpienie . nie jak sadzi Kwiecien zatopione tajemnice Riese z Gor Sowich.


  A

  OdpowiedzUsuń
 19. Faktycznie Kwiecien sapie jak rasowy pojeb ze specjalizacja zboka jak filmuje te babe. Pewnie znow na lekach lub sie nacpal bo jebie mu na dekiel, sraczka slowna, chaos, skakanie z tematu na temat, pierdolenie o szopenie i pomysly z dupy a do tego narcystyczno-pedalskie podteksty.
  No po prostu chory czlowiek.

  OdpowiedzUsuń
 20. Foto Hitke juz zdemaskowalismy i wiemy ze to Focia co lubi w Kakalko:-)
  bo focia tylko o kakalowym oczku wspomina Foooociaaa.

  Mamy nastepnego zjeba ten jest narcyzem! nie szanuje i bije kobiety!
  poczytajcie na temat tego debila , uwazajacego ze Tomasz powinien trafic na leczenie. stara prawda wariat bedzie Ci wpieral ze jestes wariatem hehehe

  oto nastepna klakier Kwietnia! i co slychac o nim w necie. wystarczy kliknac i juz!
  hehehe:-))))
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  BohaterowieEdytuj

  Johnny Bravo – blondwłosy młodzieniec w wieku około 30 lat, uważa się za najpiękniejszego faceta na świecie. Wygląda jak James Dean, jest szeroki w barach, wąziutki w biodrach, a na nosie zawsze ma ciemne okulary. Brzmi jak Elvis Presley. Używa tylko jednej marki żelu do włosów „Mr. Kevin”. Prawie w każdym odcinku próbuje poderwać jakąś dziewczynę, ale nigdy mu to nie wychodzi. Jest uroczym infantylnym mięśniakiem i narcyzem, który kompletnie nie rozumie, co jest nie tak z jego strategią podrywu, więc… za każdym razem podejmuje przegraną walkę o laskę (tzn. dziewczynę). Często podchody Johnny’ego kończą się tragicznie (spada na niego drzewo, ląduje na Wyspie Pięknych Mężczyzn, zostaje wrzucony do wnętrza wulkanu jako ostatnia dziewica plemienna etc.) .

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  A w nastepnym odcinku bedzie zaatakowany przez Focie w kakalko!:-)))) hehehe

  OdpowiedzUsuń
 21. "...zajmowal sie ratyfikacja ropy, pracowal przy benzynie syntetycznej."
  Czy ty Kwiecien masz pojecie o czym gadasz? Nie dosc ze blad rzeczowy to to dwa zupelnie inne zagadnienia gdzie ropa a gdzie synteza Fischera-Tropscha, nieuku pierdolony.
  Cos gdzies uslyszal, wrzucil wszystko do jednego wora nie rozumiejac o co biega i zmysla bajki.

  "Tu palo jest dozwolone...tu mozesz robic co chesz." a wczesniej gadal ze jutro sa tu z wykrywkami jak ludzi nie bedzie.
  Kwiecien, a wykrywanie na wydmach w parku krajobrazowym na tuz przy lub na obiekcie wpisanym do rejestru zabytkow, bez pozwolenia Wojewodzkiego Konserwatora Zabytkow i wlascieciela gruntu jest dozwolone?

  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest całkowicie zabronione trzeba wystąpić o pozwolenie i odczekać swoje i najważniejsze udowodnić że się jest naukowcem oraz uzasadnić powód badań, ten kwiecień wszędzie włazi na dziko ostatnio przecież zbezcześcił były obóz Gross Rosen, występował o zezwolenie? według moich sprawdzonych informacji nie występował do Dyrekcji Muzeum o zgodę na filmowanie komercyjne popełnił przestępstwo nie nakręcił materiału z poszanowaniem i godnością, miejsca w jakim się znajdował tylko jakąś drwinę z pomordowanych ofiar w Gross Rosen. Klakierzy kwietnia mu biją brawo cieszą się z tych bezeceństw, jedna rzecz jest w tym całym cyrku przyjemna jest osobą publiczną za wszystko odpowiada sam, za te kłamstwa, oszczerstwa plucie jadem na osoby zmarłe i żyjące i za ten swój neonazizm w końcu odpowie i nie będzie tłumaczenia głupiej dziecinnej obronny w stylu „to nie mówiłem” kwiecień zostaniesz tak samo zgnojony jak ty gnoiłeś ludzi da takich hitlerowców jak ty nie ma litość.

   Usuń
 22. Demaskacja innych kwietniolizodupów juz wkrotce. Zobaczcie Kwiecien pozdrowil konczyne i fotohita. Czyli gucio to na pewno syn a jozio to sek. Jednego nie musi pozdrawiac a drugiego nie lubi.

  OdpowiedzUsuń
 23. Cyt- koniczyne.
  --------------------------------
  koniczyna kon31 sierpnia 2015 21:38

  Kolejna porcja wyobraźni Sidora. Głupek mógł to napisać normalnie jako Gallowaty Sidor, a nie jako anonim:)))))))))

  "Anonimowyponiedziałek, 31 sierpnia 2015 20:53:00 CEST

  Demaskacja innych kwietniolizodupów juz wkrotce. Zobaczcie Kwiecien pozdrowil konczyne i fotohita. Czyli gucio to na pewno syn a jozio to sek. Jednego nie musi pozdrawiac a drugiego nie lubi."
  Odpowiedz

  -------------------------------------------------
  Chlopie z Krosna , ja juz nie wiem jak mozna do Ciebie dotrzec?
  Tego nie pisal Sidor, jest nas dziesiatki.!
  Napisz dlaczego jestes taki niepowazny?
  Widzisz chlopie z jakim zjebem walczymy i udawadniamy jego fantazjowanie i glupote, podajac na jego sciemnianie fachowe fakty i udokumentowane historycznie dowody. na jego niestworzone fantazje ,oraz brak historycznych oraz geograficznych podstaw wiadomosci.
  KWIECIEN TWIERDZI ZE STO METROW OD BRZEGU W LEBIE ZOSTAL ZATOPIONY PANCERNIK KIESZONKOWY ADM:: GRAF SPEE TYM CZASEM sto metrow w tym miejscu jest wody po pas!
  ADM GRAF SPEE ZOSTAL ZATOPIONY PRZEZ SWOJA NIEMIECKA ZALOGE NIE NA BALTYKU A KILKANASCIE TYS KILOMETROW W MIEJSCU ODDALONYM OD BALTYKU IDIOTO JEDEN !!!
  W MIEJSCU W JAKIM KWIECIEN ZROBIL ZBLIZENIE KADRU STAREJ DUPIE A NIE DZIADKOWI:::CO WIDAC NA FOTOGRAFII na plazach wyplywaly ciala z zatopionego przez ruska ludz podwodna ,cywilnego statku W.Gustloff ty idioto!

  Pokaz Cieciu Krosnieski chociaz jeden twoj popis z historii co jest rzeczywista prawda . a nie wpierdalaj sie idioto niedouczony w rozmowe bo Ci cieciu kij hokejowy nie pomoze. jakim juz straszyles hokeisto z zadupia.!
  Pokaz co potrafisz, a nie sidor to czy tamto osle niedouczony...
  Filozof sie znalazl.
  I nie zwracaj mi kmiocie uwagi w znakach bo na tyle co umie po polsku tak umie !
  A ty wielkiego chuja umiesz! nawet swojej polskiej historii nie znasz ! ty narodowy analfabeto!

  A

  ps...Ja do Ciebie Koniczyna nic nie mam , ale nie bron polglowa kwietnia bo przez takich trzech idiotow jak on, teraz sie w swiecie smieja ze polacy sa naiwni i wierza w baje o zlotych pociagach ! baranie...
  Kiedys kradli auta a teraz pociagi ze zlota..tak zaczynaja mowic!
  az wstyd po polsku mowic!

  Rozumiesz Koniczyna?

  OdpowiedzUsuń
 24. Stop takim zboczencom i psychopatom jak Marek Sęk z Katowic vel Ivellios-Longer! Czlowiek ten regularnie oczernia, obraza i szkaluje ludzi honoru, poszukujacych prawdy, przykleja im latki pedofili a tymczasem sam jest pedofilem uwodzącym nieletnie dziewczęta na ask.fm:

  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7757#7757

  Malo tego nie dosc ze pedofil to jeszcze zoofil schizofrenik i psychopata uważający własną matkę za kurwę:

  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7812#7812

  ! Obraza ludzi na lamach prowadzonych przez siebie stron i forow i stron innych jemu podobnych dewiantow używając do tego wielu loginów:
  www.paranormalium.pl
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

  Wszedzie widzi duchy i obsecyjne natręctwa prześladowcze nawet tam gdzie ich nie ma na dodatek caly czas chodzi z przekonaniem, że ktoś go śledzi.
  Udziela sie tez bardzo aktywnie na innych serwisach miedzy innymi na youtube a takze forum gazeta.pl gdzie szkaluje szkaluje i jeszcze raz szkaluje niewinnych biednych ludzi szargajac im reputacje!
  Z tego co mi wiadomo zeszkalowal rowniez samego Sri Lalita Mohana! Trzeba cos z tym zrobic bo przeciez dalej tak nie moze byc zeby pedofil Panewnicki z Katowic wsiok jeden dokonywal publicznie tak karygodnych i plugawych przestepstw!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz a czy przypadkiem na tej stronie to nie Marek Sęk się udziela?
   http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/58891/seks-z-13latka.html#comment
   Bo coś mi się zdaje, że to Mareczek tak ochoczo broni seksu z dziewczynkami.

   Usuń
  2. Już dawałem ten link tu na forum. Oczywiście, że to Sęk i jeszcze udziela się tam pod loginami:
   Ktoś musiał napisać prawdę
   bystry ściek
   sykyl
   obiektywny
   vito
   gosposia
   mmmm

   Zboczony skurwysyn pisał z tych loginów by nakręcić dyskusję i skierować ją na swoją rację. Argumenty jakie wytoczył, że 13 latka to już kobieta warte są pastylek na pedofilów.
   Wieczorem będzie artykuł na moim forum o tym.

   Usuń
  3. W całym internecie tylko Marek Sęk ma skłonność do rozpisywania się elaboratami nad własnymi problemami. Śledzę jego działalność od dawna. Poznaję go po stylu i toku rozumowania i sposobie wyrażania swych opinii. Nie trudno czytając komentarze w tym artykule nie poznać go po tym wszystkim. Żaden pedofil o skłonnościach do małych dziewczynek nieletnich nie bronił by swych tez w tak rozwlekły i merytoryczny sposób, tylko Marek Sęk.
   Zwróćcie na to uwagę.

   Usuń
  4. Gall, czy powiadomiles  Wydział do Walki z Cyberprzestępczością o wybrykach Marka S?

   Usuń
 25. Przedsiębiorstwo Holocaust, NKWD i Waffen-SS czują pociąg do polskiego złota

  http://kontrowersje.net/przedsi_biorstwo_holocaust_nkwd_i_waffen_ss_czuj_poci_g_do_polskiego_z_ota

  OdpowiedzUsuń
 26. to czego ten "profesor" swoim "studentom" nie powie

  https://www.youtube.com/watch?v=eNhSQj8KCDw
  https://www.youtube.com/watch?v=t0MqKQ9uFVI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obejrzałem oba materiały, bardzo dobra lekcja historii. A profesor wersalka nie wie z tego 90%, a te pozostałe 10% przerabia na własną modłę.

   Usuń
 27. tylko patrzeć jak kwietniowi odpali i zacznie robić to samo

  https://www.youtube.com/watch?v=6Gudu85BIAg

  OdpowiedzUsuń
 28. Jasio Poklask vel Johny Bravo
  napisal cyt-
  -----------------------------------------
  Johnny Bravo1 września 2015 17:36

  "Mamy nastepnego zjeba ten jest narcyzem! nie szanuje i bije kobiety!
  poczytajcie na temat tego debila , uwazajacego ze Tomasz powinien trafic na leczenie. stara prawda wariat bedzie Ci wpieral ze jestes wariatem hehehe

  oto nastepna klakier Kwietnia! i co slychac o nim w necie. wystarczy kliknac i juz!
  hehehe:-))))
  hehehe:-))))
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  BohaterowieEdytuj

  Johnny Bravo – blondwłosy młodzieniec w wieku około 30 lat, uważa się za najpiękniejszego faceta na świecie..... "

  Ale debil! Sidor zahamuj trochę, bo ze śmiechu z ciebie nie mogę pracować.
  Idiota myśli, że postać z kreskówki przyłączyła się do dzieła budowy pomnika sidora i nim pisze :).
  A tak w ogóle im więcej haseł znanych, rozpoznawalnych tym lepiej. Sidor robisz się postacią światową.
  Odpowiedz
  ------------------------------------
  nie pierdol Jasio glupio Ci ta twoja ksywe teraz hehehe
  ale ty chlopie jestes inteligentny! zes se ksywe pierdolnal !:-)))))

  Jasio Poklask :-) dobrze ze nie wyszlo przychlast pasuje bardziej do Kwietnia! hehehehehe ! Poklaskier Kwietnia brawo Jasio:-))))))) jasio klakier.co bije kobiety o czym pisza w internecie.... co nie prawda?

  OdpowiedzUsuń
 29. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/08/obraz-debilizmu-umysowego-tomasza-sidora.html#comment-form

  Koniczyna ty jesteś tak jebnięty, że tego nawet określić się nie da. Piszesz skurwysynu, że kwiiiecień przypadkiem sfilmował parę na plaży?
  Powiadasz kurwo przypadkiem? To czemu nie sfilmował setek innych ludzi jacy tam byli, których słychać wkoło? Akurat musiał sfilmować tę parę?
  Powiem ci sfilmował bo zobaczył kawałek szpetnej dupy i nie mógł się powstrzymać by nie wyrazić swego podjarania.

  Natomiast zdjęcia z mojego bloga ze starego miasta gdzie akurat tego dnia pomysłem na reportaż były wakacyjne wycieczki i tłumy ludzi w tym 99% przyjezdnych dzieci i młodzieży z małych miast i zagranicy nie były przejawem jak wszystkim wciskasz jakiegoś zboczenia czy pedofilii tylko CHUJU JEBANY TEMATEM NA REPORTAŻ.
  Przeważająca liczba wycieczek na stare miasto w okresach wakacyjnych to wycieczki dziewczęce. I te małolaty po prostu oblegają cała starówkę od rana do późnego popołudnia ustawiając się w kolejkach po lody i przesiadując na ławkach czy oblegając warszawskiego kataryniarza.
  Robisz skurwysynu z tego aferę, a sam cmokasz się z pedofilem markiem sękiem, któremu życzysz kurwo powodzenia.
  Ale czekaj już niedługo będziesz miał skurwysynu odpłacone pięknym za nadobne masz to PEDOFILU JAK W BANKU.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Acha skurwysynu byś wiedział.
   Czekam na odpowiedź z prokuratury w Krośnie czy w toku ostatniego śledztwa ustalono twoje personalia. Być może na dniach tę odpowiedź uzyskam. Jeśli nie ustalono to kącik koniczyny wraca, a dariusz jastrząb będzie miał jeszcze większy dym wokół dupy niż miał.
   Natomiast firma ANKAS za, którą się kryjesz będzie miała poważny proces za niedopełnienie obowiązków i ukrywanie przestępcy.
   I wtedy zobaczymy czy będziesz taki mocny.
   Ręczę ci, że tak czy inaczej dobiorę ci się do dupy to tylko kwestia czasu.

   Usuń
  2. I gdyby ktoś miał wątpliwości to zapraszam na mojego starego bloga:

   http://fotografia-warszawy.blog.onet.pl/

   A ty skurwysynu koniczyna licz dni względnego spokoju bo niedługo dla ciebie zacznie się życie w internecie i nie tytko. Będziesz bardziej znany niż ja, sęk i kwiiiecień razem wzięci.

   Usuń
 30. Przeciez wszyscy to widza ze Kwiecien robi zblizenie na te kobiete i przy tym sie podnieca , to slychac eeee ooo-oooooooo- oooooo.
  Chuj napalony jeden ! a obok Kwiecien miales partnerke zyciowa bydlaku , co z pewnoscia Ci zafundowala ten wyjazd pasorzycie , a ty inne dupy focisz nierobie jeden niewdzieczny debilu!
  Co koniczyna chujozo co tak Kwietnia bronisz ?
  Trzeba byc prawdziwym zjebem by nie uchwycic ze Kwiecien sie stara baba podnieca nakrecajac ten kadr nekrofil!

  OdpowiedzUsuń
 31. Focia kicia została już zdemaskowana , myślisz kwietniołak że jak się napniesz to nikt ciebie nie wyczai , za głupi jesteś koleś.

  OdpowiedzUsuń
 32. No tak kwiecień zbiera wszelkich pojebów jedną całość może myśli nad stworzeniem swojej partyjki tylko zapomniał o tym małym szczególe


  KONSTYTUCJA
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe.

  Rozdział I
  RZECZPOSPOLITA
  Art. 13.
  Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kwiecien ty durniu ty wiesz ile to jest kretynie -BILION- ? Kwiecien zna wartosc pociagu! BILION pisze! ale zjeb...
  Ciebie matole jeden moga skojazyc tylko z tym pozarem w miejscu gdzie mie ma tego pociagu ale tacy jak ty debile fantazjuja na ten temat.
  JA KOJAZE KWIETNIA ZE TO ON MOGL TAM ZAPRUSZYC OGIEN; A TO DLA TEGO ZE WSZYSTKIM SIE CHWALI JAK POTRAFI WZNIECIC OGIEN W LESIE
  Kwiecien jest nakrecona na filmie jak wznieca ogien w lesie w tamtych terenach!

  OdpowiedzUsuń
 34. Panie i Panowie.
  Prawda jest taka, że ilość materiałów o kłamstwach i skurwysyństwach kwiiietnia jest tak ogromna, że nikt ich tak naprawdę nie jest w stanie ogarnąć. Nasz blog, piszę nasz bo poza mną wy go też w pewnym sensie tworzycie w komentarzach, jest już tak rozbudowany, że ktoś kto by nawet bardzo chciał to nie będzie w stanie tego wszystkiego przeczytać i wyciągnąć wniosków w krótkim czasie.

  Pomyślałem, że może z waszą pomocą zrobili byśmy drugi blog jako wizytówkę kwiiietnia na, którym nie było by żadnych komentarzy tylko dwa, trzy tematy odnoszące się do poszczególnych kwestii dotyczących tego łobuza historycznego.
  1 temat to kłamstwa historyczne.
  2 skurwysyństwa.
  3 urojenia
  itd, ale nie za wiele by ktoś miał wszystko co najważniejsze w pigułce łatwej do szybkiego przeczytania i poznania.
  Jeśli ktoś ma propozycje innych tematów na takiego bloga i chciałby wziąć w tym udział i pomóc w realizacji tego pomysłu to czekam na propozycje.
  Wiem, że to nie będzie łatwa robota bo by na przykład wybrać 10-20 największych bredni kwiiietnia z całej tej masy istniejących trzeba wiedzieć, ktore gdzie były i, które były by najważniesze. To samo tyczy się innych kwestii, ale ta wydaje się być najtrudniejsza.
  Jest wśród nas wielu znających się lepiej ode mnie na faktach historycznych więc Ci z was na pewno lepiej by opisali niż ja poszczególne zakłamania kwiiietnia.
  Jeśli ktoś ma inną propozycję na jeszcze inną formę takiej wizytówki to proszę o nie.
  I ku chwale Ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń
 35. No co Kwiecien? Podyskutujemy na temat Leby i jej historii?
  Ty ciemniaku jeden.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedź do Tworek i podyskutuj na temat Łeby z Cesarzem Neronem osiągniesz podobny efekt jak dyskusja z Napoleonem kwietniołakiem na leczeniu otwartym :). Do tej dyskusji włączy się armia napoleona w postaci Generałów i będzie wesoło.

   Nie dyskutuje się z wariatami, ich należy leczyć farmakologicznie.

   Usuń
 36. Foto Hit29 sierpnia 2015 15:06

  a tak swoją drogą zjebane ryje od sidora może ten Polak co to z Niemcem znalazł pociąg to Darek:)? a może Darek jest teraz w Ctniewie i coś tam pokazuje co ma stalowe koła i porusza się po torach:)?

  no przecież, pokazuje fiutka zza wydmy :) i porusza się po torach :-)

  OdpowiedzUsuń
 37. Wszystko co on plodzi jest klamstwem. To jest zasadniczy problem.
  Zostaw blog jak jest .

  OdpowiedzUsuń
 38. Najlepsza by byla forma Forum z watkami i tematami np Jego pierdolekcja i pod spodem posty i historycznie oraz geograficznie prawidlowe sprostowania. ,z zarejestrowanymi urzytkownikami .
  bylo by to najbardziej przejzyste.
  A forum nazwal bym - Dariusz Kwiecien i jego konfabulacje. i po nim.
  jak bym sie znal tale na informatyce dawno bym to zrobil...
  Mowie Ci mialo by wejsc wiecej jak inne fora razem z odkrywca ...ja mysle ze kupe exploratorow by pomoglo .
  Trzeba by bylo zeskanowac te tematy z tego blogu i forum zrobic otwarte.

  A


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem co myślę.
   Kwiecień zadarł z masą ludzi. Nie zawsze tym wszystkim ludziom było po drodze. Nie wszyscy lubią się nawzajem lub podzielają własne poglądy. Ale jedno nas wszystkich tych, których kwiecień opluł łączy, właśnie to, ze nas opluł. Wplątał w swe intrygi, pomówił, przedstawił w negatywnym i fałszywym świetle. Być może gdyby nie kwiecień, co ja mówię na pewno gdyby nie kwiiiecień to całe środowisko poszukiwaczy tajemnic historycznych nie było by tak podzielone, a nawet poróżnione. Na pewno wielu z was, mówię tu do tej części, która siedzi w temacie i szuka tajemnic, zwarło by nie raz szeregi i przeprowadziło wspólne poszukiwania, spotkania i zawiązało by nowe znajomości. Kwiecień wkręcił się wszędzie i wszędzie tam dokonał poróżnienia ludzi. Raz był z tym, to wtedy inni obu krytykowali, potem trzymał z tamtym i reszcie się to nie podobało, a innym razem przylepił się do jeszcze kogoś i znów tego kogoś swoją osobą poddał krytyce.
   Tym sposobem podzielił wszystkich.
   Dam przykład. Kiedy był ze Szpakowskim to obóz przeciwny kwietniowi od razu stawał się przeciwny Szpakowskiemu choć nawet chłopa nie znał. Być może gdyby nie to poznał by go i coś by z tego ciekawego było. Dziś wiemy, że Szpakowski olał kwietnia, a ten teraz mu się odgryza. Niemniej ja i inni, którzy swego czasu byli tej komitywie przeciwni, pozostali jakby w opozycji do Szpakowskiego.
   Tym sposobem kwiiiecień poróżnił wiele osób. Najeżdża na jednych kuma się z innymi, a potem znów z przyjaciół robi sobie wrogów.
   Tym sposobem całe środowisko jest tak zamącone, że już nikt nie wie kto był za kwiiietniem, kto w opozycji i na wszelki wypadek każdy traktuje się z dystansem i podejrzliwością. Nikt już nie dojdzie co było intrygą kwiiietnia, a co dezaprobatą kogoś wobec kogoś.
   Ta kurwa mówiąc krótko podzieliła wszystkich.
   Dla tego dokończę myśl.
   DZIWIĘ SIĘ, że tak mało osób z tego całego skłóconego grona przez tę kurwę kwiiietnia włącza się w demaskację jego bredni.
   Jesteście historykami, znawcami, wielu z was ma niemały dorobek literacki i dziennikarski i co? I pozwalacie takiej kurwie szargać pamięć naszego narodu? Deptać największe świętości i wypaczać historię?
   Czy nie czas zewrzeć szeregi i przeprowadzić na tę szmatę atak w postaci fachowo napisanego bloga od strony historycznej merytoryki na bazie kłamstw kwiiietnia?
   Przecież nie musicie występować z imienia i nazwiska, to jest kompletnie nie potrzebne bowiem jeśli użyczycie swej wiedzy i fachowego języka to nie będzie ważnym kto to napisał tylko co i jak, w jakiej formie.
   Liczę od dawna na taką pomoc, która tak nieczęsto przychodzi.
   Wszyscy się przyglądają jak jakiś fryzjer z Warszawy dementuje kłamstwa tego bydlaka niekiedy nie mając pojęcia o tematyce i musi brnąć w te tematy często czytając wiele materiałów by na przykład napisać jedno zdanie dementi.
   Wam to przyszło by bez trudu bo to wasza działka. Nie musicie szukać u źródeł bo to wiecie. Ja muszę tracić często godziny na dokopanie się do jakichś faktów i dopiero potem udowadniać, że to bydle kłamało i konfabulowało.
   Na co czekacie? Ile jeszcze będziecie pozwalać temu bydlakowi robić kurwę z historii naszego narodu?
   To myślę.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. O właśnie.
   Kwiecień powiedz dla czego nagle stałeś się wrogiem Szpakowskiego?
   Hallo kwiecień! Hallo! Może odpowiesz oficjalnie co jest tego powodem?
   Nie odpowiesz bo byś wyszedł na jeszcze większego durnia niż jesteś. A w ogóle to dziwię się Szpakowskiemu, że n ie kazał usunąć wszystkich materiałów gdzie się kwiecień koło niego kręci.

   Usuń
 39. Tomasz FORUM na tego dziada, zobaczysz na forum zagladnie wiecel ludzi
  I powiem Ci ze bylo ba to dobre forum ,bo Kwiecien poruszyl tyle tematow , ze malo ktore forum tyle tematow posiada.
  Ale mysle ze ten blog zrobil i robi swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz podsunąłeś doskonały pomysł by założyć nasze forum.
   Trzeba by tylko wymyślić sposób na niedopuszczenie tych gimbusów, którzy na pewno chcieli by tam narobić bardachy jak na blogu frajera z Krosna.
   Forum dawało by możliwość stworzenia szerokiego grona ludzi dbających o prawdę historyczną.
   Wszystko było by w osobnych tematach i pod tematach.
   Co prawda po jakimś czasie znów było by tyle materiału, że mało kto by przez to przebrnął, ale zawsze była by możliwość segregacji tych tematów.
   Oczywiście forum na niestety prywatnym serwerze bo jeśli powstało by na czyimś jak moje niegdyś istniało na phorum.pl to zawsze istnieje zagrożenie, że poprzez zbyt ostre napisanie o tym pierdolcu ktoś może je zablokować. Z resztą nawet jeśli to i tak całą bazę danych zawsze można przenieść na prywatny serwer jak ja to zrobiłem gdy przesiadałem się na swój płatny.
   I jeszcze jedno takie forum dawało by szansę moderacji innym zaufanym ludziom z naszego grona i zarządzanie nim.
   Trzeba to przemyśleć.

   Usuń
  2. tylko miej na uwadze ze platny serwer wcale nie chroni cie przed odpowiedzialnoscia karna a poza tym nie jest policjoodporny i sadoodporny

   Usuń
  3. 1
   Nie strasz bo się zesrasz gnojku.
   Tekst w stylu pedozoofila marka sęka.
   Wszędzie się odgraża w taki sposób, szczeka, grozi sądami i co?
   I jakoś ani pedozoofil, ani nikt z odgrażających się żadnej sprawy mi nie założył.
   NO GDZIE TE WASZE JEBANE POZWY?
   Gdzie te sprawy w sądach pierdolce zboczone?
   No proszę dawaj jeden z drugim w końcu bo się doczekać kurwa jakoś nie mogę.
   Dowody są na moim forum:

   http://ufo-relacje.pl

   PARANORMALNI IDIOCI DEZINFORMATORZY OSZUŚCI PARANOICY MISTYCY PODEJRZANE TYPY I ABSURDALNI TEORETYCY

   No co nie ma odważnego pierdolca by mnie o coś oskarżyć?
   Nie ma i nie będzie bo cienkie bolki jesteście na mnie.

   Nawet Dariusz Jastrząb poległ. Prokuratura odrzuciła jego wniesioną przeciwko sprawę. Nawet w sumie nie wiem do końca o co tu chodziło? Czy o jakieś oskarżenie mnie za coś czy o ustalenie oficjalną drogą kim jest koniczyna?
   Byłem przesłuchiwany na tę okoliczność JAKO ŚWIADEK kilka tygodni temu i zadano mi wiele pytań.
   PRZYZNAŁEM SIĘ DO WSZYSTKIEGO, że to ja jestem autorem tego bloga, że to ja założyłem kącik koniczyny, że to ja na FB w korespondencji ze znajomymi Jastrzębia informowałem o tym, że jest koniczyną i nie reaguje we właściwy sposób i o właściwym czasie na posądzanie go o bycie koniczyną.
   Do wszystkiego się przyznałem OFICJALNIE w trakcie przesłuchania i zapowiedziałem, chodzi tylko o oficjalne potwierdzenie czy dariusz jastrząb to koniczyna czy ktoś inny?
   W trakcie prowadzonego śledztwa w komendzie w Krośnie współpracowałem z aspirantem prowadzącym śledztwo. Trop tego skurwysyna prowadził do firmy ANKAS, która odbiera internet od firmy Krosoft dariusza jastrzębia.
   Firma Ankas przez kilka tygodni nie mogła sobie kurwa mać poradzić z odszukaniem logów z dat jakie wskazałem i wskazał prowadzący.
   Nie wiem czym się zakończyło to śledztwo bo po zakończeniu go papiery /ponad 200 stron akt/ pojechały do prokuratury w Krośnie.
   Zniecierpliwiony tak długim trwaniem śledztwa i oczekiwaniem na jego oficjalny wynik, a mianowicie na ustalenie personaliów koniczyny skontaktowałem się z prokuraturą w krośnie i zapytałem czy to całe śledztwo zakończyło się ustaleniem kim jest koniczyna? Czy jest to dariusz jastrząb czy całkiem inna osoba. Prokuratorka nie odpowiedziała na to pytanie bo nie znała akt, a prokurator, ktory je zna był poza zasięgiem. Zaproponowała zapytanie drogą listowną lub mailową co też niezwłocznie uczyniłem i właśnie czekam na odpowiedź.
   Nie znam wyniku śledztwa, nie mam oficjalnego jego zakończenia więc kilka tygodni temu dla dobra sprawy skasowałem kącik koniczyny do czasu wyjaśnienia oficjalną drogą kim on jest.
   I KURWA DOWIEM SIĘ, a jak się okaże, że firma Ankas nie ustaliła tego to będzie miała sprawę razem z firmą Krosoft i tym całym jastrzębiem bo ustalenie takiej rzeczy to dla policji i prokuratury betka.
   Jeśli Nie ustalono kim on jest to będzie to oznaczać tylko jedno, że ktoś w firmie Ankas i Krosoft tak pomerdał logi, że nawet policja nie może ustalić kto ma wskazany IP i kto z niego korzystał w danych przedziałach czasowych i kto logował się do różnych serwisów emailowych.
   Wtedy kącik koniczyny wraca i nie będzie cienia wątpliwości, że jastrząb albo jest koniczyną, albo go kryje z jakichś powodów. I na jeden ch wyjdzie.
   Kącik wróci i jeśli nawet nie jest koniczyną to będzie miał za niego dym koło dupy na całe życie.

   Usuń
  4. 2
   Wnioskuję, że nie udało się z jakichś powodów ustalić personaliów koniczyny i dla tego jastrząb nie mogł dowieść, że nim nie jest.
   A może własnie o to chodziło?
   Zwłoka kilku miesięcy z podjęciem działań niby przeciwko mnie miała służyć zatarciu śladów, potem niby zgłoszenie na policję, co wiedział, że nic nie da bo zatarł-zatarli ślady, a wszystko po to by mnie wystraszyć i zmusić do zlikwidowania o nim kącika?
   Nic kurwa z tego. Jak powiedziałem tymczasowo zlikwidowałem kącik koniczyny dla dobra śledztwa.
   Ale oświadczam, że kącik tak czy siak wróci. I nawet jeśli okaże się, że koniczyna to nie dariousz jastrząb to i tak DARIUSZ JASTRZĄB BĘDZIE MIAŁ SWÓJ OSOBNY KĄCIK. Z jakiego powodu? A no kurwa z takiego, że nie zaproponował normalnego załatwienia sprawy, ustalenia kim jest koniczyna we właściwym czasie na samym początku kiedy założyłem mu temat. Dla mnie to oznacza jedno, że dariusz jastrząb z jakichś powodów nie zadzwonił nie zaproponował współpracy tak ze mną jak i z policją by ustalić tego koniczynę i spowodował, że wszystko trwało tak długo.
   Gdyby zadzwonił od razu, nie pisał kurwa jakiegoś butnego emaila i zapewnił, że nim nie jest i dołoży wszelkich starań by ustalić kim jest to jebane bydle koniczyna, kącik natychmiast byłby zlikwidowany, a właściwie inaczej napisany bez używania jego imienia i nazwiska tylko odnoszący się do samego koniczyny.
   Tak więc czekam na jedną jedyną odpowiedź od prokuratora czy ustalono kto jest koniczyną.
   Jeśli tak to natychmiast składam pozew do sądu przeciwko niemu za pomówienia dokonane razem z kwiiietniem.
   Jeśli nie ustalono tańczymy dalej tym razem w szerszym kółku powiększonym o firmę Ankas i jej właściciela.
   I nawet jeśli jastrząb nie jest koniczyną to szybko mu się odechce go chronić po tym co mu przygotuję.
   Bye cienkie bolki.

   Usuń

  5. daleko nie masz Prokuratura Generalna jak zachodzi podejrzenie korupcji mataczenia śledztw sprawę załatwią bardziej profesjonalnie te lokalne płotki na widok pisma nakazującego zajęcia się sprawą to robią ze strachu przed umoczeniem albo oskarżeniem o współudział nie chcą ryzykować utraty ciepłej posadki wolą jakiegoś dziada wsadzić do paki niż trafić tam samemu

   Usuń
 40. Poczytajcie to , szkoda mi Pana Tadzia. znam go osobiscie ,poswiecil cale zycie na ten tunel, to prawda osobnicy jacy podali jego lokalizacje to ,znani wsrod exploratorow dyletanci z chora fantazja typu Kwietnia.
  To jest prawda juz probowali innych miejsc ta sama metoda....slizgac sie na czyis dokonaniach to ich specjalnosc. jeszcze bezczelnie rzadaja 10 procent od znaleznego.
  http://www.fakt.pl/wroclaw/emerytowany-gornik-wie-gdzie-jest-zloty-pociag-,artykuly,570304.html

  OdpowiedzUsuń
 41. Mysle ze robimy blad piszac tu o pierdoleniu psychicznych od koniczyny, powinmo sie ich olac i punktowac Kwietnia oraz czubkow, wykazujac ich glupote, klamstwa i bledy.
  Nie sie gotuja z wscieklosci i bezsilnosci, niech pisza swiry same do siebie i odswierzaja strone 3000 razy dziennie.
  Polecam komentowac tylko kwietnia, i przytaczac tylko jego a ich olac, ewentualnie zrobic miejsce na to na kaciku koniczyny i tam punktowac czubka.
  Zabaczycie jakiwj kurwicy dostanoe autysta i fredzel jak nikt nie bedzie przytaczal ich jebnietego piania tylko wytykal bzdury ktore gada ich idol.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie olać te ich wypociny nawet do nich nie zaglądać niech się kiszą we własnym sosie za jakieś 30 dni ich „profesor” dostanie szału i się zapluje ze wściekłości zobaczycie taki jego materiał kipiący od nienawiści zrobi z siebie ofiarę polityczną, po tym całym pociągu „profesor” zostanie hitem krwiopijców dziennikarzy ha ha

   Usuń
 42. Odpowiedzi
  1. To co znajduje się pod dnem morza, to co znajduje się pod ziemia w Warszawie , w Buenos Aires, pod lodem Antarktydy, pod powierzchnią Marsa to wszystko potwierdza że kwietniołak ma coś z deklem :).

   Siwy przygłup :-)

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=lWWtexR02xg

   Żal to mi jest ciebie kadłubek, tylko współczuć że ZOZ nie jest wstanie ci pomóc :(

   Usuń
  3. kwiteniołak, a my pozdrawiamy wszystkich 666 ssmanów + Himmlera w twojej kadłubkowatej postaci :).

   Usuń
  4. wdupkę to dostawały zawsze matoły. wiesz po co miałeś maskę no pysku?
   jak miałeś maskę na kaprawym durnym ryju to nie słychać było wycia wilkołaków :-) i bredzenia pacjenta :-).

   Usuń
  5. Wiadomo jak dostajesz te parę zeta :), zrzucają się na to jelenie :).
   Starcza na piwo bilet na pociąg i proszek RWD.
   A może dalej jeździsz towarowym z kozą Felką ? :-)

   Usuń
  6. Przypomnę ten program tak się głośno zastanawiam, by zrobić kwietniowi wilczą przysługę nie to żeby go zapraszali coś ekstra kilku historyków biegły psychiatra, przedstawiciele Zamku Książ, Fundacji Księżnej Daisy von Pless, Muzeum Gross Rosen i profesor Szewach Weiss. Całym gwoździem programu tylko materiał video wiecie jak dziennikarze manipulują, z kwietnia nic nie zostanie zostanie medialnie zgnojony. Potrafi ktoś ładnie pisać te tzw „donosy” bo mi jakoś nie bardzo wychodzi, namieszałem już trochę kwietniowi będzie niedługo bardzo wściekły he he

   http://rozmowywtoku.tvn.pl/ewa-drzyzga,508,p.html

   Usuń
  7. Po karetke dla wariata z miasta wariatkowa dzwonic a nie do programow zapraszac.

   Takiego Rozbickiego-Kosmite w Mundurze u Drzyzgi calkowicie zaorano ale Kwiecien ma w przeciwienstwie do niego gadane i mimo negacji ekspertow (choc to nie ta forma programu) i merytorycznej kompromitacji zrobilby z siebie ofiare a czuba zobaczylyby miliony wsrod ktorych znalazby kikudziesieciu fanatycznych czubow na swoim poziomie.
   Tak wiec pies go jebal i niech lata po przykopach, szuka Riese na wydmach, troche na Dolnym Slasku, troche na Pomorzu parafrazujac czubka.
   ;)

   Usuń
 43. pociąg tu pociąg tam i co nico normalni ludzie to w niego nie wieżą

  https://www.youtube.com/watch?v=eBQI-XFJ454

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda a Chmielu na plusie.

   Usuń
  2. klakierzy kwietnia wpadli do Chmiela ha ha kurwa ja nie Jestem Tomaszem Sidorem rozumiecie matoły bezmózgie po za tym Chmiel wie kim jestem wy bando neonazistów

   koniczyna kon 6 godzin temu
   +GUCIO MRUK, Sidor, na jego nieszczęście jest już rozpracowany:
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/
   Pozdrawiam.
   Odpowiedz ·


   GUCIO MRUK 6 godzin temu
   Chłopczyna SIdor vel Uinf ucieka z psychiatryka i niestety nie bierze leków. Ale to już sami widzicie .
   Odpowiedz ·

   Usuń
  3. Daj linka gdzie się produkują u Chmiela.

   Usuń
  4. Ten o pociągu hm parodia kurde w okolicy Wałbrzycha jest takich pseudo eksploratorów paru i wszyscy bredzą podobnie nie tylko kwiecień, on ma kolegów po fachu takich samych debili, tych pociągów to jest już tyle że jest z tego kupa śmiechu, Chmiel ma rację w tym co mówi ktoś chce sobie na koszt podatnika zrobić badania w tych mitycznych lokacjach nikt o zdrowych zmysłach nigdy by tak nie ukrywał niczego raczej tak by niskim kosztem to odzyskać, napisałem komentarz na wesoło baz nazwisk tylko ogólne odniesienie do tych wszystkich mitomanów, te debile już urządzili swój cyrk reklamując przy okazji ten neonazistowski burdelik.
   https://www.youtube.com/watch?v=eBQI-XFJ454

   Usuń
  5. Tak później się domyśliłem.
   Uinf odpisałem Ci na YT dopiero wczoraj bo nie widziałem wiadomości.
   Te zdjęcia możesz mi przesłać na maila.
   A w ogóle to mogli byśmy się zdzwonić.

   Usuń
  6. To tylko odpowiedz na e-mail z muzeum Gross Rosen

   Usuń
 44. cyt:
  Maria Kazanowicz świadek ze strony Rosyjskiej nr 23334567 , nie uznany przez Anglików i Amerykanów - cytat
  - Jej opowieści były nie dorzeczne , nie było takich miejsc zagłady , tego na pewno nie zrobili Niemcy , to kłamstwo sir Emanuel Semerston - Archiwum ITS Alorsen
  Autor: Darek o 18:37
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Czy ktos mi wyjasni co to za numer :) ( numer obozowy , numer swiadka) tak czy tak to z ta liczba kwietnia poniosło ( pomijajac ze sa to cyfry pokoliei z klawiatury), ale ponad 20 milionów ? no troche duzo mieli tych swiadków hehhhehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest wewnętrzny numer telefonu na oddział psychiatryczny gdzie leczył się kwiecień.

   Usuń
  2. Ten numer podali do wiadra sami SSmani z aury a dokladniej 666 SS manow co to otacza Kwietnia lub siedzi w jego czerepie.
   Potwierdzone przez Kwietnia.

   Usuń
  3. Napiszę coś takiego kwiecień jak zobaczył ciebie, mojego znajomego, kolega psychiatra aż zapiszczał z radości krzycząc „Ja chcę go mieć u siebie do kolekcji mam na oddziale Stalina, Hitlera paru innych tego też chcę mieć dajcie mi go jak najszybciej”. Jak go zobaczy reszta psychiatrów chyba dojdzie do jakiejś bitwy o takiego pacjenta bo z jego przypadku chorobowego powstanie jakaś praca doktorska w dziedzinie psychiatrii, takich świrów jest mało takie okazy są rzadko spotykane.

   Usuń
 45. Wojsko będzie strzegło "Złotego pociągu"

  https://www.youtube.com/watch?v=UmtjS_9_w-M

  No i po ptakach. Władze położyły łapę na sprawie i kuniec.
  Dobrze, że jest jeszcze ten drugi złoty pociąg ukryty pod Wołowcem w bocznym zamaskowanym tunelu :)

  OdpowiedzUsuń
 46. No faktycznie ten sęk to zwyrodniała kurwa ,jaki to huj pokrętny manipuluje ludzmi i próbuje skurwiel się wybielić a za powód podaje niby to zainteresowanie dziecka facetami , Ktoś kto twierdzi że dewiant pedofil nie jest zboczony bo zaspokaja się zastępczo i broni zwyroli zasługuje na najwyższe potępienie i popularność w necie . Sęk ty zajebany zbokolu do końca swego zajebanego żywota będziesz pedofilu błyszczeć w necie jako dewiant i zboczeniec wszystko jest pokopiowane i zawsze będie widoczne choćby nas wszystkich trafił szlag , to ktoś pozostawi ślad ty zboczeńcu o skurwiałym wyglądzie który odzwierciedla twoje zboczone tendencje i skurwiały charakter . Trzeba cię huju zniszczyć ty jebany zboczku .i MY tego dokonamy

  OdpowiedzUsuń
 47. KĄCIK KONICZYNY PRZYWRÓCONY.
  Na tę chwilę po mimo toczącego się śledztwa dariusz jastrząb nie mógł zdobyć dowodów, że nie jest koniczyną i nie mógł wnieść oskarżenia przeciwko mnie.
  Wszelkie wyjaśnienia w kąciku koniczyny w dodatku nr. 16

  http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, ciekawe. Przypomnijcie sobie komentarze na szambie koniczyny-jak tam dworowal i asil sie ze pojedziesz na proces do Krosna. On wiedzial o calej sprawie wiec albo jest Jastrzebiem i z dupy napisal bezpodstawny pozew albo zna go i wiedzial o sprawie, albo tez po prostu to on powiadomil Jastrzebia, ten napisal mu ze zlozy doniesienie i tyle koniczyna o tym wiedzial a pyskowal nie wiedzac ze bedziesz swiadkiem.
   Co do bycia swiadkiem, trzeba bylo wystapic o uznanie cie za poszkodowanego w sprawie.
   Dziwi mnie czemu ich jeszcze oskarzyles, to co pozwolili tam odstawiac autyscie Sekowi a wczesniej Kwwiiiiiczolowi to pewna wygrana sprawa.
   Osobiscie zrobil bym tak-podbijaz do agencji detektywistycznej, 1000-1500pln i w kilka dni podaja ci na tacy wszystkie dane o czubie, potem go odwiedzasz i juz nie ma bloga ani koniczynki w necie, synek placze i kasuje cale szambo razem z telefonem Kwiiietnia.

   Usuń
  2. Krok po kroku wszystko się wyjaśni, w dodatku 17 na kąciku koniczyny wyjaśnie za niedługo kilka ostatecznych kwestii. Na tę chwilę mogę powiedzieć co tam napiszę, że jastrząb by mi wytoczyć sprawę musi dowieść, że nie jest koniczyną. Najprawdopodobniej nie dowiedzie bo po rozmowie z prokuratorem z Krosna -nieoficjalnie- DOMYŚLAM SIĘ, ŻE NIE USTALONO KIM ON JEST :)
   Nie ustalono bo ....
   No własnie więcej o tym w dodatku 17 w nocy.

   Usuń
 48. https://www.youtube.com/watch?v=tyD8hTAE5oM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurde dobre, oj będzie się działo po tym cała ta bada czubków kwietnia szału dostanie będzie jeden wielki kwik dziwne że jeszcze siedzą cicho no tak szkoła się zaczęła

   Usuń
  2. He he, dobre. Beda wyjce wyly.

   Usuń
  3. Nie wyją tylko mordy wsadzili w kubły hehe. Dobry materiał takich więcej.

   Usuń
 49. Czekam niecierpliwie aż Tomasz Sidor wypłazuje tego kwiiiiieeetnia w bezpośrednim starciu, ku uciesze jak największej publiczności. To będzie bardzo dobry dzień. Pytanie, kiedy ? na razie pozostaje bez odpowiedzi, ale nieoficjalnie trwają już przymiarki do zorganizowania takiej nieinternetowej wymiany poglądów.. Jako potencjalne miejsce wymienia się żabnik na Włodarzu bo to spory płaski teren, na betonowej platformie a dookoła miesce na widownię. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Od razu typuję jako zwycięsce T. Sidora.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien nie podejmie wezwania, juz z dwa zignorowal bo to ciota i cykor, potem robil sobie filmiki pod ringiem przebrany za karateke.
   Tak samo pizda uciekala z pod Osowki na quadzie od sniadego-jak tylko zobaczyla starych znajomych od tazu podwinal ogon, nawet sie nie odezwali a on juz spierdalal prewencyjnie.
   Taka pizda z Kwietnia.

   Cykor, frajer i internetowy cwel-napinacz.

   Jak kiedys skoczyl to Karol go uspokoil jednym strzalem w ryja i tyle bylo Kwietnia gieroja-od razu sie ustawil, oczka w ziemie, jadaczka sie zamknwla i Dareczek spokojny jak golabek. Potem Dareczko zmyslal bajki ze go Karol toporkiem strazackim przez czerep zdzielil a to byla gola piesc.
   :)
   Taki z niego cwaniak, tylko sie napina w przebraniach i pozuje przed gimbaza za Rambo a pada po jednym strzale.

   Kwiecien, jakby ci fryzjer dal wycisk to bys potem plakal ze cie w tuzin luda napadli jak spales, czy bys gadal ze wpadles pod zloty pociag?

   Cwelu i cykorze.

   Usuń
  2. Jak tak piszecie o popisywaniu się kwietnia jeśli chodzi o sztuki walki to przypomniał mi się ten filmik ze sparodiowanym przez Carrey'a instruktorem karate: https://www.youtube.com/watch?v=h_vvI26NnwE

   Usuń
  3. Panowie nie będzie żadnej ustawki.
   Kwiecień nie zna dnia, ani godziny.
   Krótka piłka będzie-zapewniam.

   Usuń
 50. Przyjaciel Dariusza Kwietnia pedofil Marek Sek Ivellios moze mu pogratulowac slawy najwiekszego klamcy historycznego w Polsce.
  Jeden to pseudolog cpun i pijak drugi to autysta pedofil i zoofil-jeden wart drugiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze niedawno razem współpracowali, kręcili audycje i sęk miał go na swoim paradebilarium w archiwum.

   Usuń
 51. Ten tekst to szambo. Kwiecień to mitoman, ale nie burak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz o tym samym Dariuszu Kwietniu?
   To zes chyba jeszcze nie widzial jego buractwa, kwiczenia jak swinia, pomowien, kalumi, ciosow ponizej pasa i calego asortymentu jaki prezentuje ten buc, mitoman i burak.
   To ze udaje przed kamerka milusinskiego nie oznacza ze taki jest.

   Usuń
 52. Kwiecien byl teraz na pomorzu co nie!
  Poczytajcie

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Pedofil-grasuje-na-Pomorzu-Pan-mnie-dotykal-rozbieral-i-robil-zdjecia,wid,17819160,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hm takich spraw jest sporo tylko niestety by trzeba było udowodnić powiązać sprawę z kwietniem że jest w tym samym czasie w tych miejscach, były już w przeszłości takie wypadki z podróżującymi przestępcami wystarczy rzucić poszlakę malutki trop.

   Usuń
  2. cytat z tej strony:
   Z policyjnych statystyk wynika, że w latach 2010-2014 doszło do ponad 6,9 tys. przypadków wykorzystania małoletnich. Większość sprawców odsiadywała wyrok 4,2 lat więzienia a w wypadku gwałtu 5,5 roku więzienia. Próbując stworzyć portret społeczny sprawcy należy zauważyć, że większość z nich nie posiada wyuczonego zawodu. Posiadający wykształcenie zaś to głównie murarze, stolarze, rolnicy i mechanicy.
   -------------------------

   Wszystko pasuje do kwiiietnia jak ulał. Zapomnieli dopisać kamieniarze i ciecie z kotłowni.
   Kwiiiecień jeździ po Polsce. Robi debilnie chujowe materiały nie mające nic wspólnego z historią i odkrywaniem tajemnic. Jaki faktyczny cel jest takich eskapad?

   Usuń
 53. Dobre wręcz śmieszne to jest armia maszerują jak pajace, dla porównania kilka defilad nic dziwnego że Niemcy im kota 41 pogonili niech się cieszą że Hitlera zwariował i dowództwo na froncie przeją

  https://www.youtube.com/watch?v=A9JkwIliq64

  gang grubego Kima
  https://www.youtube.com/watch?v=me8_h5vek6o

  hm Chinki całkiem całkiem aż szkoda było by zabijać
  https://www.youtube.com/watch?v=1vA4T1wfJLE

  koszmar dla kwietnia ciekawe co by powiedział po pijaku na ten widok :)
  https://www.youtube.com/watch?v=uyD370_mv5c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chinki jak chinki, ale ta ....

   https://youtu.be/me8_h5vek6o?t=466

   i od razu stop klatka :)

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.