wtorek, 25 sierpnia 2015

Wielkie otwarcie wrót, testament Hitlera, czyli powrót uporczywych urojeń.

Złoto Wrocławia a tajemnice Riese 

Durny jesteś kwiiiecień. Celem rozdmuchania całej tej afery z tym pociągiem tych dwóch kolesi jest wyciągnięcie kasy od rady miasta i wszystkich innych, którzy ujawnili ich nazwiska. Dwóch kolesi wpadło na pomysł by ogłosić, że wiedzą gdzie jest tajemniczy pociąg. Jak wiadomo długo anonimowi nie byli. Ktoś ich ujawnił, ktoś ich teraz niby straszy i ktoś za to beknie. Taki był cel całej tej afery.
A pociąg ja stał tak stoi nadal w miejscu, o którym nikt nie ma pojęcia.
Poza mną oczywiście..../
A co do tego otwarcia wrót...
No cóż widać kwiiiecień, że masz manię prześladowczą na punkcie testamentu Hitlera i planu Himmlera.

Mrok Riese 

Kwiiiecień wymyślasz takie bajki po prochach czy jakiejś gołdzie?
Jedno co jest prawdziwe w tym wpisie to, że jesteś kretynem.


Fragmenty z weekendu w Riese 20-23 sierpnia 2015
Skomentuję tylko sam początek do 12 sekundy.
Kwiiiecień nikt cię nie kojarzy z żadnym pociągiem, ale z małpą strzelającą z pepeszy do Rosjan jadącą na drezynie tak. Z wilkołakiem co zajrzał do studni do, której cię koledzy wrzucili mając polewkę ze miejscowego głupka, też. I kojarzyć cię będzie każdy z..... mógłbym wymieniać kilka godzin, ale z jednym będziesz na pewno kojarzony, z setkami skurwiałych komentarzy na blogu krośnieńskiego pierdolca pokazujących prawdziwą twoją kurewską naturę.
Resztę o tym żałosnym występie napiszą czytelnicy w komentarzach.
Acha...
Jesteś skończonym nieukiem i debilem i nie znasz faktów.
Josef Mengele nie składał żadnych ofiar w tym obozie. To były eksperymenty naukowe według przekonania Niemców, które nijak się mają do tych bredni jakie wciskasz od kilku lat.
Dla nie znających historii napiszę tylko, że na przykład Niemcy dokonywali przeszczepów poszczególnych organów pobieranych od jednych ludzi i wszczepianych drugim. Często te organy były zarażone różnymi chorobami. Sprawdzano czy się przyjmą w zdrowym ciele. To samo robili z kończynami. Nie istnieją ŻADNI ŚWIADKOWIE opowiadający, że jakoby Niemcy dokonywali przeszczepów kończyn zwierzęcych ludziom.
I już zupełnie na koniec kwestia dotycząca bredni twoich kwiiiecień z poprzednich materiałów. Nigdy nie odbywały się żadne tajne procesy Norymberskie, na których jakoby zeznawali tacy świadkowie jak twoja urojona fikcyjna postać Josefa Bartnika!
Wielu ocalałych więźniów z obozów koncentracyjnych, którzy ocaleli z tego piekła dostało szmergla. Ci ludzie opowiadali niedorzeczności nie mające pokrycia w faktach i nie mające potwierdzenia w zeznaniach zdrowych ocalałych. Ty kurwo z tego robisz prawdę. I tańczysz w swym chocholim tańcu nad tragedią tych ludzi.
Reszta w komentarzach panowie.

PS
Muszę jednak dopisać pewną rzecz.
W 12:59 kwiiiecień skurwysyn pierdoli, że ja, wymieniając moje nazwisko, jakoby neguję, że w tym obozie więźniowie dostawali liche wyżywienie!!! Kwiiiecień ty kurwo jebana ja NIGDY W TYM TEMACIE NIGDZIE SIĘ NIE WYPOWIADAŁEM, NIC NIE NEGOWAŁEM!!!
Ty skurwysynu jebany wkręcasz mnie w kolejne kłamstwo za co z wielką chęcią obił bym ci pysk, ale i nie tylko za to bo za całokształt szmacenia pamięci umęczonych w takich obozach.
Ty kurwo pierdolona zgrywająca wielkiego przejętego zbrodniami Niemców. Ty jesteś zerem nie mającym prawa zabierać się za takie tematy! Ty jesteś hochsztapler[ler skurwysyn udający przewodnika i znawcę tematu, i cały ten temat wykorzystujesz wyłącznie dla osobistego poklasku, a nie dla idei głoszenia prawdy.
Niech ja cię spotkam...../


DODATEK
MATERIAŁ O GROSS ROSEN
Z, KTÓREGO DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O MIEJSCACH JAKIE POKAZAŁ KWIIIECIEŃ.
PROSZĘ SKONFRONTOWAĆ TO CO MÓWI IDIOTA KWIIIECIEŃ Z TYM CO JEST WIADOMO OFICJALNIE NA TEMAT TEGO OBOZU.
Kwiiiecień nie wie o tym obozie nic co jest oficjalnie wiadomo. Jego materiał nie umywa się w stosunku do tego co polecam. Brednie na temat żywienia więźniów zwłokami ciał innych więźniów to jest szczyt absurdu. Nigdzie nikt takich informacji nie zeznawał. Gdyby było to prawdą to takiej prawdy nie dało by się ukryć nigdy. A tu raptem wyskakuje kwiiiecień z taka teorią?!
Przed wyzwoleniem do obozu przywożono więźniów z innych obozów przed nadciągającym frontem Rosyjskim. I dla tego pod koniec było w nim więcej więźniów niż zwykle.
Obóz był nastawiony jak wynika z filmu na wyniszczenie ludzi i wykorzystanie ich do pracy w kamieniołomach z, których pozyskiwano granit potrzebny do budowy dróg i innych budowli.
Murowane koryta były miejscem mycia warzyw potrzebnych do przygotowywania cienkich zup, zaś piec w, który kwiiiecień twierdził, że palono więźniów służył służył faktycznie do palenia ciał i był krematorium polowym. .
100% debili przyklaskujących kwiiietniowi nie zna nawet tak oficjalnych faktów jakie są w tym materiale.
Na filmie macie konkretnie opowiedziane czym były murowane koryta, uschnięte drzewo i ten piec z kominem. Tego wam kwiiiecień w tak przystępnej formie nie powie bo jest debilem.
Gdyby nim nie był opowiedział by to własnie tak i nawet jeśli znałby nieznane fakty umiał by je wpleść w to co powinien właściwie przekazać.
Chodzi mi o ubogą formę przekazu kwiiietnia w stosunku do zwięzłej i jasnej formy dającej o wiele większe pojęcie o tym obozie jaka jest na tym materiale.

PS
Polecam kolejny materiał o tym obozie nagrany profesjonalnie i zawierający informacje o miejscach w nim jakich nie zna kwiiiecień i nie opowiada.
Zwróćcie uwagę jak łatwo, mając wiedzę szczegółową, a nie tak jak to bydle szczątkową, można skręcić porządny dokument i podać garść najważniejszych informacji w FORMIE skondensowanej.
kwietniowe dukanie i mamrotanie nawet się nie umywa do tej narracji:


DODATEK 2
WEDŁUG ZJEBA Z GŁUSZYCY W GROSS ROSEN BYŁO SKOSZAROWANYCH PONAD 120 TYSIĘCY LUDZI W PEWNYM MOMENCIE. Kwiecień mówi o tym na samym początku pierdolenia w 0:30 sekundzie.

NAOCZNY ŚWIADEK, KTÓRY PRZEŻYŁ POBYT W OBOZIE GROSS ROSEN MÓWI CO INNEGO. MÓWI, ŻE NAJWIĘCEJ BYŁO 110 TYSIĘCY LUDZI, ALE W OŚWIĘCIMIU.
Kliknij teraz w link i posłuchaj prawdy:
https://youtu.be/bA2fjjzwCvY
lub włącz ten materiał od 59:04

A TERAZ WŁĄCZ TEN SAM MATERIAŁ OD 1:00 GDZIE SWIADEK MÓWI, ŻE Z GROSS ROSEN PRZYJECHAŁO DO INNEGO OBOZU W HERCBRUCKU 1500 LUDZI.

Wychodzi na to, że Gross Rossen nie było by w stanie pomieścić 120 tysięcy ludzi. 
Różne źródła nie podaja takich liczb jakie podaje kwiiiecień. Przez cały okres istnienia obozu Gross Rosen przewinęło się w sumie 125 tysięcy ludzi, a nie jak mówi kwiiiecień jednorazowo w nim przebywało. Przebywało pod koniec wojny 110 tysięcy, ale w Oświęcimiu, a nie 120 tysięcy w Gross Rosen.

Ogólna liczba więźniów w obozie Gross-Rosen i jego filiach - wg stanu na dzień 1 I 1945 r. wynosiła 76.728 osób, w tym 51.204 mężczyzn i 25.524 
Nigdzie nie ma informacji by jednorazowo w Gross Rosen przebywało 120 tysięcy więźniów jak podaje ten pajac. 
Niby drobiazg, a jednak pokazuje jak kwiiiecień nawet podczas podawania tak istotnych faktów gówno wie.
Który to już raz gdy przekręca fakty i albo dodaje liczby, albo odejmuje? Nikt nie policzy.
Przez takich skurwysynów jak kwiiiecień za 20-50 lat na necie zjeby będą się spierać czy było 70 tysięcy, 110 tysięcy czy 120, a może 500 i w końcu w, którym obozie lub podobozie.
I tym sposobem w opini publicznej zaczynają krążyć nieprawdziwe dane, informacje, fakty, które przemieszane z prawdziwymi skutecznie zniechęcać będą kolejne pokolenia do nauki historii. Młodzi ludzi pomyślą, że nie warto się jej uczyć skoro źródła są tak rozbieżne i mówią co innego. I nikt nie będzie pamiętał, że większość tych rozbieżności jest zasługą takiego łysego jebanego chuja z Głuszycy, który w latach 2010-2015 pierdolił bzdury fałszując obraz historii.
Polecam cały materiał i drugą część, która wyświetla się obok też.

DODATEK 3
WEDŁUG KWIIETNIA NIEMCY MIELI PROJEKT KARMIENIA LUDZKIM MIĘSEM WIĘŹNIÓW.

Forma przekazywania informacji przez kwiiietnia, już pomijając czy prawdziwych czy zmyślonych i tak wypada prostacko i bardzo prymitywnie w konfrontacji z forma wszystkich bez wyjątku materiałów dokumentalnych jakie sa na internecie dotyczących nie tylko obozu w Gross Rosen, ale innych miejsc jakie kwiiiecień pokazuje i o nich opowiada. Wystarczy porównać jak to zrobiłem w dodatkach materiał kwiiietnia z materiałami poniższymi. Z materiału kwiiietnia żaden głupek nie dowie się szczegółów, ani faktów poza wtrynionymi z dupy informacjami wyssanymi z palca jak mówię w prostackiej formie.

Na przykład kwiiiecień mówi, że w Gross Rosen dochodziło do aktów kanibalizmu co jest nieprawdą.
kwiiiecień mówi m/w 14 minucie, że niejeden więzień utopiony w takim korycie gdzie przyrządzano posiłki lądował w kotle i więźniowie nie mieli pojęcia, że jedzą towarzyszy. Dalej kwiiiecień TWIERDZI, że był nawet projekt Niemiecki, żeby ciała więźniów pożytkować jako dodatek do jedzenia dla więźniów. To również jest nieprawdą.
A jaka jest prawda.
Prawda jest taka, że do ubogich warzywnych zup niekiedy dodawano kostkę masła na porcję zupy dla kilkuset więźniów lub o czym mało kto wie mięso padłych koni.
Gdyby było jak twierdzi kwiiiecień, że ciała więźniów były dodawane do posiłków to z całą pewnością nie zdołano by tego ukryć.
Są jednak podejrzenia, że w Oświęcimiu dochodziło do aktów kanibalizmu, ale i na to nie ma wiarygodnych dowodów.
Są na internecie dwa materiały, które o tym mówią.
W pierwszym zeznaje  Stanisław Hantz i opowiada, że w Gross Rosen nie dochodziło do dodawania ciał ludzkich do jedzenia:

Od 35:52
https://youtu.be/CLIji6ttA5E?t=2032

Świadek zeznaje, że nie ma wiarygodnych dowodów na jakiś kanibalizm w Gross Rosen, ani w Oświęcimiu.
Ale ten sam świadek w 35:38 opowiada, że słyszał jak pracownik instytutu higieny powiedział, że Niemcy badali mięso. Ów pracownik stwierdził, że nie wiedział jakiego jest pochodzenia czy ludzkiego czy nie.
I to jest jedyna poszlaka mogąca wskazywać, że faktycznie ludzkie mięso było wykorzystywane do karmienia więźniów.
Ale, ale!
Ludzina jest mięsem specyficznym o czym opowiadają na przykład podróżnicy i żeglarze, którzy w pewnych okolicznościach zmuszeni byli takie spożywać. Dla tego jeśli ludzkie mięso było by dodawane do posiłków w Gross Rosen lub gdzie indziej to po pierwsze ci co je dodawali na pewno by o tym powiedzieli innym lub smak jedzenia wydał by się więźniom podejrzany.

Załóżmy jednak, że istnieją zeznania świadczące o wykorzystywaniu ciał ludzkich do karmienia innych więźniów.
W jakiej więc formie należało by taką informację przekazać?
Ano najpierw warto było by zebrać takie zeznania lub wskazać źródła takich zeznań. I dopiero wtedy wysnuć odpowiednie wnioski.
W przypadku kwiiietnia mamy do czynienia z suchą nie popartą dowodami, ani poszlakami opowieścią, że jakoby kapo topił w korycie do płukania warzyw więźnia ŁAPIĄC GO ZA KUDŁY jak stwierdził kwiiiecień, a ten potem LĄDOWAŁ w zupie.
Forma przekazu kwiiietnia jest na wskroś prostacka i pozbawiona jakichkolwiek cech empatii z męczonymi więźniami nie mówiąc o szacunku, którego trudno się doszukiwać w stwierdzeniu łapał za kudły.

I ta Głuszycka szmata na tym materiale wypowiada moje nazwisko w kontekście, że to ja nie mam szacunku dla pomordowanych?
Kwiiiecień to paranoik, który jest niedouczony, a jego wiedza jest bardziej powierzchowna niżby się niejednemu debilowi wydawało, który mu przyklaskuje.

DODATEK 4
Znalazłem materiał z obozu w Gross Rosen na, którym opowiada narrator jak zupy z warzyw były okraszane czasami kostką masła lub połówką padłego konia
https://youtu.be/tr57HYr460s?t=662
Włącz od 11 minutyKoniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

214 komentarzy:

 1. Wiecie na czym polega paranoja kwiiietnia?
  Na tym, że c hodząc z kamerą i zobaczywszy dowolne miejsce od razu ma zdolność na poczekaniu wymyślania do tego miejsca historii.
  Zobaczył murowane wanny i juz dla niego to sa miejsca w, których przygotowywano jedzenie dla więźniów, które to jedzenie było pomieszane z ludzkimi trupami.
  Zobaczył drzewo i już ma do niego historię, że zasadziła go dziewczyna w 1945 roku.
  Przykładów mogę mnożyć. To jest choroba, ale co gorsze ta kurwa kwiiiecień mówi językiem pełnym przekonania sprawiając jedynie wrażenie, że to co opowiada pochodzi od świadków z którymi rozmawiał. 3/4 słuchaczy się na to nabiera nie podejrzewając, że to wszystko wymysły wyszczekanego cwaniaka z zaburzeniami.
  Dowód?
  Dowodem na to co napisałem jest brak dowodów i świadków na te wszystkie jego opowieści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To PSEUDOLOGIA, pacjent samemu wierzy w zmyslone przez siebie urojenia i bedzie ich bronil.

   Usuń
  2. Rzecz w tym, że on nie broni swych bredni. On je tylko wypowiada. Na obronę trzeba przedstawić argumenty i dowody, a on nigdy ich nie przedstawia.

   Usuń
  3. Ja tam zmąciłem trochę wodę stworzeniom pływającym w stawie i jak to kwiecień nazywa poszedł na niego „donos” więc znowu będzie szalał w następnej audycji, że donosy piszą, poczekaj gnido niedługo się zesrasz jak z tobą wkurwieni Żydzi zatańczą zostaniesz sam na sam z nimi bo ta twoja spółka z o.o. Jest bardzo ograniczona nie będą ciebie bronić raczej będą ratować swoje dupy

   Usuń
 2. Kwiecien ty chora jak Cie nazwac ? KURWO o kurwa Cee nazwe bo innej gorszej nazwy dla Ciebie oblakancu nie mam, i trzezwo myslacy czlowiek tez inaczej nazwac Ciebie nie bedzie potrafil!

  Z kond wiesz i na jakiej podstawie dokumentu twierdzisz kretynie ze dochodzilo tam do nie swiadomego aktu kanibalizmu!?

  chujozo jedna! zupe gotowali zniewoleni i Ci ty debilu rozpowiedzieli by ze w zupie kretynie wyladowal zyd! i nikt by nie jadl tej zupy debilu.... a byl to oboz pracy a nie zaglady idioto!
  Masz Kwiecien wpierdol! ciezkie wpierdol zobaczysz!
  TY JESTES UMYSLOWO CHORY!

  A

  OdpowiedzUsuń
 3. a kwietnilaku jeden pokaz ty matole gdzie sa paleniska by te zupe z ludzi ugotowac ddaunie jeden! no gdzies musialo sie palic ogien by zupe gotowac!

  A

  OdpowiedzUsuń
 4. kwiecien tak chcialem tro napisac jak tomek ...ale nie potrafie sie tak wypowiedziec jak on ty skurwasynu.!
  cytuje Tomka!
  ----------------------------------

  PS
  Muszę jednak dopisać pewną rzecz.
  W 12:59 kwiiiecień skurwysyn pierdoli, że ja, wymieniając moje nazwisko, jakoby neguję, że w tym obozie więźniowie dostawali liche wyżywienie!!! Kwiiiecień ty kurwo jebana ja NIGDY W TYM TEMACIE NIGDZIE SIĘ NIE WYPOWIADAŁEM, NIC NIE NEGOWAŁEM!!!
  Ty skurwysynu jebany wkręcasz mnie w kolejne kłamstwo za co z wielką chęcią obił bym ci pysk, ale i nie tylko za to bo za całokształt szmacenia pamięci umęczonych w takich obozach.
  Ty kurwo pierdolona zgrywająca wielkiego przejętego zbrodniami Niemców. Ty jesteś zerem nie mającym prawa zabierać się za takie tematy! Ty jesteś hochsztapler[ler skurwysyn udający przewodnika i znawcę tematu, i cały ten temat wykorzystujesz wyłącznie dla osobistego poklasku, a nie dla idei głoszenia prawdy.
  Niech ja cię spotkam...../
  ------------------------------------------------
  I JA TO PODTRZYMUJE ! Kwiecien kurwa niech Cie frajerze spotkam na szlaku!
  MENDO JEDNA! bedziesz lgal ze zniewoleni swinio jedna ludzi wpierdalali ...kurwa kwiecien przegiales! ta kurwa robi juz z zniewolonych kanibali ! czy tego nikt nie widzi!°
  A

  OdpowiedzUsuń
 5. Same kłamstwa i wymysły kwietnia i taniec chocholi na grobach pomordowanych, i chuj nie wszedł bramą główna tylko przez dziurę w płocie i przy okazji dewastuje elementy obozu łazi poza wyznaczonymi ścieżkami, co za bydle. To w Książu to co to ma być tylko tyle trzeba było więcej nagrać pewnie ochrona ciebie dojrzała słabo się starasz chamie i nie ty miałeś nagrywać tylko ciebie by pokazać jak wylatujesz bo z tego co się orientuję z Gross Rosen wyleciałeś jest cięcie tak samo z Książa nie dokończony ha ha materiał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepsze jest to ze tego prymitywa skreca jak napisac ze gdzies nie ma wjazdu, boli go to tak bardzo ze bedzie staral sie prymitywny chuj za wszelka cene pokazac-wbrew rzeczywistosci-ze jest inaczej. To zerknie przez dziure w plocie bo z obozu go wywalono a dyrekcja zanegowala jego bajki, to przekica pod brama byle polechtac swe urazone ego wariata, to wrzuci stare zdjecie byle sciemnic pod swoja bajke dla swirow.
   Smiech na sali.
   Tak samo z tego ejakulata kwietniowego co po nocy produkuje sie jak mu tu w dupe nie wejsc bez wazeliny, to jest kurwa palma calkowita.

   Z tej sciemy swirow na Tapadlach-zobaczycie jaka oni z tego zrobia mecyje, sami zrobili drake i teraz ja beda powielac wrzucajac w nia coraz to nowe watki dla paranoikow.

   Tak jest jak nacpane mieszczuchy pojada do lasu. Pewnie w zyciu borsuka nie widzieli a one czesto rozciagaja sie na drzewach tak jak koty, stajac pionowo a od spofu sa biale, oswoetlona siersc daje poswiate na krawedziach a slepia ofbijaja swiatlo, do tego aktywne sa w nocy. Czuby widzialy bawiacego sie borsuka ktorego przestrazyli albo sami wymyslili kit i teraz zrobia z tego mitologie dla czubkow.

   Beda kosic frajerow latami na tym blefie, ksiazki kurwa napisza.

   Usuń
 6. Kwiecien ty idioto -przeczytaj ten komentarz
  --------------------------------------------------------
  Tomasz Borowski 11 godzin temu
  Polowe krematorium po przerobieniu na olej spalalo zwloki przez 7 minut, obok widac fundamenty budynku w ktorym znajdowaly sie 3 piece wiec mozna bylo palic na miejscu. Pojemnik wiec jest na olej palny a nie tluszc ludzki.
  · 1


  ---------------------------------------------------------

  kWIECIEN DALEJ TWIERDZI ZE ZWLOKI WERZUCANO DO KRUSZAREK ;NIE MAJAC NA TO JAKICHKOLWIEK DOWODOW twierdzi tak poniewaz uwaza ze byloby nie ekonomiczne dowozenie zwlok do obozu .
  Kwiecien ty zupelnie nie znasz tematu Riese a tylko sobie wymyslasz idiotyzmy.
  Powinienes gdzies przeczytac ze Oboz Gross Rosen mial podobozy gdzie trafiali tam durniu zniewoleni,i obok tych podobozow Ci jacy utracili zycie zostali tam pochowani .
  A gdzie ty polglowie jeden to popytaj ludzi znajacych te tereny zanim zaczniesz konfabulowac w tym temacie matole jeden!

  ps. Kwiecien ty badz wdzieczny kmiocie wiejski wspolczesnym Niemcom i Uni Europejskiej , CO JEBANCU POSRANY KOMUNY NIE PAMIETASZ!
  Nie pamietasz szarzyzny i zamordyzmu ruskiego? nie pamietasz MONU parszywy klamco? nie pamietasz stanu wojennego swintuchu jeden?
  nie pamietasz internowan draniu komunistyczny?
  Nie pamietasz pulek w sklepach pelnych octu!? skurwysynu czerwony jeden?
  Nie pamietasz KOPALNI WOJEK!!!!! skurwysynu gdzie czolgami i kalachami rozniesli twoi pobratyncy NIEWINNYCH GORNIKOW OJCOW !!!!! znalazl sie historyk....poplacz frajeze nad tymi gornikami ,zabitymi nie dawno przez Polakow chuju jeden!
  Ty zaklamany skorwysynu na Slask to ty sie raczej kolego nie wybieraj bo Ci te chlopy tam tak wpierdola ze popamietasz!
  Kwiecien ostrzegam
  nie rob ze zniewolonych KANIBALI oraz , nie bronie oprawcow ! ALE TAKIE POMOWIENIE MOZE SIE DLA CIEBIE W KONCU ZLE SKONCZYC; PAMIETAJ ZE NIEMCY MAJA TEZ INSTYTUTY CHRONIACE KRAJ OD TAKICH BEZPODSTAWNYCH NIE UDOKUMENTOWANYCH ZMYSLONYCH POMOWIEN!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jakiś świadek, kurwa jak on się urodził jak niby matka tam zginęła ciekawe to nagle tam był obóz kobiecy zerknąłem na listę ofiar i gdzie te kobiety, jak ruskie przejęli to tak były kobiety zmienili się więźniowie na okoliczną ludność i tych co się sprzeciwiali władzy ludowej zamykali z byle powodu wystarczyło się krzywo spojrzeć na UB-eka gwałty były, pewnie wujek kwietnia jako, że był w AL to tam pilnował i gwałcił zamknięte Niemki i Polki które podpadły władzy ludowej tak kwiecień skurwielu wiemy co te twoje komusze bydło na tych ziemiach wyrabiało i ich nie wybielaj. Cwelu nigdy okolicznej ludności nie płacono za złapanego więźnia, okoliczni mieszkańcy jak mogli pomagali więźniom są na to dowody w postaci zeznań świadków, między innymi osoba którą oczerniłeś Księżna Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless wysyłała żywność do obozu dla więźniów.
   Pierwszymi więźniami była okoliczna ludność czyli Niemcy, Polacy, Czesi dopóki nie jaki mały kapral nie doszedł do władzy żyli sobie spokojnie przez nikogo niepokojeni, i to ten twój idol Hitler ich zaczął zamykać do obozów za to, że mu się sprzeciwiają

   http://www.gross-rosen.eu/baza-zmarlych-wiezniow/przegladaj-baze/


   Eugenia Oziablo 1 godzinę temu
   Swietny Material Panie Darku wszystko to co Pan mowi jest Prawda...Teraz Do tych ktorzy krytykuja moja Matka zginela w tym obozie Tato przezyl opowiadal mi dokladnie to samo miejsca ktore teraz sa podpisane jako smietniki to byly karcery w ktorych trzymano wiezniowmiejsce to bylo koszmarem pozdrawiam panie darku i oby wiecej takich filmow o prawdzie niech ludzie wiedza co robili niemcy

   Usuń
 7. Zjeb dalej nadaje, chazarski zjeb co mu się od chlania we łbie pomieszało.
  Powoli zaczyna mnie wkurwiać ten debil i coś czuję że wyślę to do IPN aby się debilem zajęli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry za język, lecz pokierowano mnie tutaj abym na to spojrzał, i się z lekka zagotowałem. Nie często zdarza ktoś taki jak ten element, zdolny podnieść mi ciśnienie.

   Takiego steku głupot i chamstwa połączonego z kłamstwami już dawno nie oglądałem. Jako że parę moich wypowiedzi pod innymi głupotami z You Tube zostało przez "olbrzyma" natychmiast usunięte to napiszę to tutaj.

   Gościu w czapce i okularkach, czas się zacząć leczyć. To jest brak szacunku dla ofiar II W.S. I żadne "Moje Riese" tego nie tłumaczy.

   Stanie na kościach umęczonych ludzi i opowiadanie bredni....brak słów.
   Dziwię się organom odpowiedzialnym za prawdę historyczną że jeszcze się tym osobnikiem nie zajęły, jedynym wytłumaczeniem jest to że o nim nie wiedzą.

   Usuń
  2. Nie mogę zamieścić tutaj oficjalnej swojej korespondencji ale pisz śmiało do IPN im więcej wpływa zawiadomień o takim szkodniku tym szybciej go zamkną

   Usuń
 8. Na początku filmiku pokazują kamieniołomy w Gross Rosen (oczywiscie wiecej nieba niz kamieniołomów) I nasz guru mówi, ze ludzie mówia ze powstały po II wojnie św. to mu rece opadaja.Kurwa debilu kto tak twierdzi. To typowe dla kwietnia. Powiedziec cos sprawdzonego, a pozniej wkrecic te słowa ze wszyscy neguja a tylko on zna prawde. Pytam sie kto neguje?
  Tez tak moge np powiedziec słuchajcie IIw. św. Wybuchła 1.09.1939 i niech mi ludzie nie mowia ze nie bo mi rece opadaja .
  Adolf hitler miał na imie Adolf ja to wiem ale ludzie neguja.
  Stoimy wlasnie przy obozie Gross Rosen którego istnienie wszyscy neguja, zaprzeczaja , a prosze ja wam pokazuje i tylko ja.

  I tak mozna bez konca.Tylko Kwiecien wie wszystko tylko on pokazuje prawde.
  Ale prawdy sa 3 nie Guciu. Świento prawda, tys prawda i gówno prawda. I taka własnie głosi Kwiecień.

  OdpowiedzUsuń
 9. To co Kwiecien odjebal podchodzi pod KLAMSTWO OSWIECIMSKIE.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czubek od zZagorskiego zabral sobie do domu jakis serpentynit. Czubku, w tym jest AZBEST, do tego mi. uzywano tych skal, do wytwarzania materialow ogniotrwalych.
  Zetrzyj to sobie i wciagnijcie z Kwietniem w nos idioto jeden.

  Oni na serio tam pozdychaja przez glupote, jak nie spadna ze skal to sie azbestu nabuchaja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wazne kwiecien ! pomieszczenie o jakim twierdzisz ze to kuchnia gdzie przygotowywano posilki wcale nie jest nim.
  Przeczytaj sobie tabliczke informacyjna debilu jaka zblizyles ujeciem kamery...
  Tam nawet pisze gdzie znajdowala sie kuchnia w obozie Gross Rosen - kretynie - juz nie istniejaca.
  Kwiecien!

  Ja mysle ze Kwiecien byl pierwszy raz w tym obozie, bo go nie zna.

  Wojtek masz racje z tym IPN-em .dzieki jego chorym wypowiedziom ,on plodzi powazne bledy historyczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko oficjalne imienne zawiadomienie może być e-mail tylko nie rozpisywać się wystarczy krótka wiadomość kilka zdań link w wypadku pisma wysłanego pocztą materiał video i linki donosy typu anonim nie są zbytnio brane pod uwagę jak ktoś się imieniem nazwiskiem podpisze to jest bardziej wiarygodne. Niedługo będzie audycja jak to na niego „donosy” piszą i on niewiniątko musi się tłumaczyć, że to tylko takie niewinne kłamstwa a tak w ogóle to on nic nie mówił i nie nagrywał, tylko to taki inny dariusz kwiecień nawet pousuwa co niektóre filmy więc korzystać pobierać niech się boi że są wszystkie

   http://www.gross-rosen.eu/kontakt/
   http://ipn.gov.pl/kontakty/oddzialy-ipn-i-oddzialowe-kszpnp/wroclaw

   http://urzad.um.walbrzych.pl/pl/page/informacje-teleadresowe

   http://www.ksiaz.walbrzych.pl/kontakt.html

   https://www.facebook.com/FundacjaDaisy


   Do idioty kwietnia nawet jak usuniesz te filmy one zostają matole na wieki wieków w sieci żaden sęk ani jakiś koniczyna ich nie usunie nigdy

   Usuń
  2. Jeszcze jedno miejsce do wysłania „donosu”
   http://shalom.org.pl/o-fundacji/kontakt/

   Usuń
 12. Ale im tam Zagorski cisnie na tym filmiku kolo chromitow, normalnie udaje dziadzia hipisa a tu zyga jadem robiac in raje o to ze pojebali droge.
  Hehe.
  Najlepsze jak stary kuc gada ze "swiadkowie gadali" a zrodlem tych rewelacji sa swiadkowie Kwietnia ktorych nigdy nie bylo, hehe.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zacytuje tutaj kwietnia i jakiegos glupka Borewicza twierdzacego ze Kwiecien ma racje i juz.
  Borewicz ty idioto skonczony ! popatrz na film twojego GURU i pomysl sam !
  Wierzysz kwietniowi w te bzdety jakie on opowiada ze do zupy wrzucano ludzi i ze smakiem zjadano obiadek z ludzi? Kwiecien tak twierdzi nie majac dowodow na to, ani swiadkow. Wierzysz ze po Gorach Sowich biega Wilkolak stworzony przez nazistow o czym mowi Kwiecien!?
  Wierzysz w te bzdety jakie kwiecien opowiada o lebensbornie jak wyzej.?

  Jezeli tak?

  To jestes zjebem rownym Kwietniowi i poddaj sie jak najszybciel leczeniu Psychiatrycznym.
  I to nie pisze Sidor , to samo tyczy sie innych zjebow obstajacych za kwietniem.
  Kwiecien nawet nie wie gdzie byla kuchnia !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Po drugie Kwiecien to nie moje "guru". Po trzecie licz sie ze slowami chyba ze byles sierota i cie rodzice nie wychowali? Po czwarte twierdze ze poziom tego bloga choc waszym zdaniem ma szlachetny cel , prowadzony jest w wulgarny i prostacki sposob i to jest moje zdanie! Mozna sie z czyms nie zgadzac , ale nie oznacza to ze trzeba pisac max tresci i pare konkretów ,bo wiekszosc to same barbaryzmy... W mojej ocenie trzeba przecedzac informacje i nauczyc sie sluchac wyciagajac wlasne wnioski , niezaleznie od tego czy mowi to Kwiecien czy pan doktor histori. Sam slyszalem rozne historie od ludzi ktorzy byli w Gross Rosen i budzily one we mnie odraze i wiele niedowierzen, ale nie znaczy to ze obrzuce tych ludzi kurwami bo twierdze inaczej. Nie sadze aby szanujacy sie inteligenty czlowiek będzie chcial czytac wasze sprostowania skoro uzywacie tu samych epitetow i prosze nie mowcie ze inaczej sie nie da. Odnoszac sie do mojego komentarza o glupkach- mozna udowadniac cos i zachowywac sie przy tym jak glupek, lub dzialac mądrze argumentujac swoje sprzeciwy w kulturalny sposob. Dlatego to co sie dzieje tutaj robione jest moim zdaniem z uporem maniaka. To tyle. Jezyk rozmowcy swiadczy rowniez o jego inteligencji.

   Usuń
  2. Hehe kurwa twoja mać borewicz nie bądź taki kurwa delikatny. Poziom tego bloga jest na wystarczająco wysokim poziomie by tego nie widzieć, a poziom komentowania samego kwiiietnia jest dostosowany do poziomu kwiiietnia.
   Był czas, że usiłowałem-usiłowaliśmy z kwiiietniem, sorry z tą kurwą kwiiiietniem polemizować bez wulgaryzmów, ale się nie dało bo zostaliśmy obrzuceni błotem. Więc nie pierdol kurwa mamin synalku, że cię kurwa razi sposób wypowiedzi na tym blogu.
   I SAM KURWA JEŁOPIE JEDEN CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.
   Nie obrzucamy tej kurwy kwiiietnia kurwami tylko dla tego, że ma inne zdanie JEŁOPIE ZAJEBANY, tylko nazywamy tę kurwę kwiiietnia po imieniu adekwatnie do:
   1 zachowań tej kurwy kwiiietnia wobec wielu ludzi, którzy kiedyś byli za nim i mu dobrze życzyli.
   2 za to, że CIEMNY ZJEBIE BEZCZEŚCI PAMIĘĆ POMORDOWANYCH LUDZI PRZEZ NIEMIECKĄ MACHINĘ ZAGŁADY.
   Dotarło pierdolcu?
   Ty zapewne za to byś z nim polemizował na wyszukanym poziomie w grzecznej i poprawnej formie.
   No wybacz skoro tak to jesteś gównozjadem nie mającym w moich oczach szacunku. Z takimi jak kwiiiecień się nie polemizuje. Takich jak kwiiiecień się jebie tak słowem jak w innych formach.
   kwiiiecień nie jest partnerem dla normalnych ludzi do polemiki, ani do poprawnej krytyki. Kwiiiecień to kurwa, którą trzeba nazywać po imieniu.
   Matole poprawny.

   Usuń
  3. Patrz moj post wyzej. I zeby byla jasność: Kwiecien nie jest moim autorytetem, a ja nie jestem jego burkiem! Chlop mocno czasem przesadza ale za to ma dobre rozeznanie w terenie i temu nikt nie zaprzeczy. Jezeli opowiada dziwne rzeczy to wierza w to pelikany i lykaja jak mlode rybki. Sam pisales kiedys o obcych - o czyms w co nie wierzy 75 procent spoleczenstwa- czyli co? - tez jestes nawiedzony? Powtórzę raz jeszcze: kazdy wierzy w co chce , a ja tego nie pochwalam ani nie neguję! Od Jelopa mozesz wyzywac swoich kolegów a nie mnie. Nic o mnie nie wiesz , wiec przestan mnie obrazac! Tylko prostak ma tak ubogie slownictwo. Nie potrafisz przyjac slow krytyki- daj przeczytac bloga jakiemus historykowi- moze i cos udalo Ci sie sprostowac z konfabulacji Kwietnia ale reszta to dno a nie jak to nazywasz wysoki poziom. Zacznij szanowac ludzi i nie szufladkuj na tych którzy klepia cie po plecach i utwierdzaja Cie w Twoich przekonaniach i na tych ktorzy sa jelopami bo sie z Toba nie zgadzaja. Przestan obrazac bo nigdy nie wiesz komu to robisz. Skoro uwazasz sie za inteligentnego czlowieka to zastanow się. ..

   Usuń
  4. Ok, kwiiiecień nie jest Twoim autorytetem bo?
   Bo jak sam jak piszesz mocno przesadza.
   Rozeznanie jego w terenie NIE MA NIC DO RZECZY I NIE JEST OKOLICZNOŚCIĄ NA +
   Pisałem o "obcych" w kontekście nieznanych obiektów latających, ktore są udowodnionym faktem. Kim są i skąd są to inna kwestia. Na dziś dzień po wielu latach dociekań skłaniam się, że kosmitów nigdy nie było, a tylko ludzie ich udający i przysłowiowych bogów.
   Nazwałem Cię jełopem-sorry- tylko dla tego bo zobaczyłem, że nie bulwersuje Cię skandaliczne szarganie pamięci poległych i pomordowanych przez kwiiietnia. Bo każdy normalny człowiek, moim zdaniem, po wysłuchaniu bredni nie może nie zakląć kurwa mać.
   Nie mam ubogiego słownictwa bynajmniej. Moje słownictwo w kwestiach prostowania bredni kwiiietnia dobieram jak najdokładniej i z uwzględnieniem szerokiej gamy doboru słów, natomiast nie zaprzeczam, że w kwestii określeń adekwatnych samego kwiiietnia mam zawężone słownictwo do tych kilkunastu odpowiadających jego poziomowi i mentalności.
   I to faktycznie jest dno, bo ma być dnem takim jakim dnem jest kwiiiecień-nie rozumiesz tego?
   Co do szanowania ludzi.... no cóż szanuję ich na tyle na ile zasługują.
   I nie pouczaj mnie proszę słowami "zacznij szanować ludzi" bo takimi pouczeniami wykazujesz chęć sprowadzenia mnie do poziomu podrzędnego w tej polemice. Nie jesteś kimś kto mógłby takie pouczenia dawać, bo sam nie wykazałeś szacunku do ludzi szarganych przez kwiiietnia. Gdybyś ten szacunek miał to byś nie krytykował tej części tego bloga, którą nazwałeś dnem tylko byś napisał: ten kwiiiiecień to kurwa jakich mało.
   I nie radź mi bym ja się zastanowił tylko sam się zastanów nad tym co napisałeś. Przemyśl sprawę i jeśli naprawdę masz szacunek do ludzi i mówisz by ich nie obrażać to zrozum, że takie kurwy jak kwiiiecień, które tego szacunku nie wykazują i obrażają umęczonych w czasie IIwś nie zasługują na grzeczny ton i poprawne określenia, o polemice nie wspomnę.

   Usuń
 14. Proszę bardzo czego kwiecień nic nie pokazał widać, że tam nie był nigdy i kłamie
  Bym zapomniał kwiecień kto ci wydał zezwolenia na filmowanie?

  „Dozwolone jest robienie zdjęć oraz filmowanie na użytek
  prywatny. Fotografowanie i filmowanie dla celów komercyjnych jest
  niedozwolone. Materiał zdjęciowy/filmowy nie może naruszać powagi miejsca i
  dobrego imienia ofiar obozu koncentracyjnego Gross-Rosen”

  http://www.gross-rosen.eu/muzeum/muzeum-gross-rosen-zaprasza/
  https://www.youtube.com/watch?v=B4-x-wI0j-w#t=345

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem sprawdziłem regulamin, coś tam gdzieś wysłałem dostałem odpowiedź i co klakierzy kwietnia donieście temu swojemu guru znowu „donos” na biedactwo poszedł, tym materiałem w Gross Rosen przelał kielich goryczy teraz gnojowi nie odpuszczę

   Usuń
 15. http://www.wykop.pl/link/2718673/niemiecki-oboz-koncentracyjny-gross-rosen/

  kurwa co za huj tepy to wrzucil i wykopal :o kwiecien ma na wykopie tysiace nowych odbiorcow kurwa nie ogarniam

  OdpowiedzUsuń
 16. Kwiecien czas by Cie sprostowac zostales przylapany na nastepnym klamstwie ty zaklamany skorwysynu.

  Kuchnia prawdziwa debilu znajdowala sie nad pomieszczeniem w jakim klamales twierdzac ze do tych koryt co pokazywales wrzucano ludzi i gotowano zz nich zupe ! ty debilu! te koryta to obieralnia ziemniakow i wazyw ! takie koryta z betonu mielismy nawet w naszej jednostce...ty swirze nie byles w wojsku ! bo nie masz pojecia ile trzeba obrac ziemniakow!
  Zatem koryta jak twierdzi Kwiecien nie sa kotlami a wannami do plukania .
  Zupe gotowano nad tym pomieszczeniem .

  KWIECIEN TEN FILM TRAFI DO MUZEUM GROSS ROSEN !
  jestes tam skompromitowany mitomanie!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się A.
   W tych korytach myto warzywa.
   Jest ciekawy krótki materiał z, którego wszystko jasno wynika i macie w nim to czego kwiiiecień nie zna.

   DODATEK 1

   Usuń
  2. Uzupełniłem dodatek 1 o kolejny ciekawy i skondensowany materiał o Gross Rosen.

   Usuń
 17. Tomasz nie watpij we mnie ,ja mam troche wiedzy w temacie i zawsze pomoge Ci by to bydle kwietniowe sprostowac.... moja wiedza pochodzi z przekazu ludzi jacy w tym mlynie uczestniczyli na ocznie i w realu jako niemcy...wiem ze nie ma sie czym szczycic ale ja sobie pochodzenia nie wybieralem . natomiast brzydze sie nazizmem i forowaniem hitleryzmu co robi Kwiecien...ty kwiecien bys ku...) nadawal sie do SS tobie sie mazy zostac w takim Kurwa SSmanem z rotweilerem u boku! to bys dopiero rzadzil.....widac po tobie spatrzony psychopato!
  Kwiecien jako Autochton najchetniej dal bym Ci z kapcia powaznie!


  Kwiecien ty debilu klam a ja bede cie matole ruski prostowal do skutku zajobie.

  A jak Autochton !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, nie ukrywam, że tacy jak Ty są tu szczególnie mile widziani. Zdarza się, że jakaś kurwa podszywa się pod Ciebie podpisując się jak Ty A, ale na tyle Cię znam, że wiem co byś napisał, a czego nie.
   Może przesiadł byś się na stały login by temu zapobiec?
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. zrób sobie konto pół oficjalne, zawsze wiadomo kto pisze a nie jakiś podszywasz

   Usuń
 18. GUCIO MRUK26 sierpnia 2015 21:18

  Czepił się sidorzyna kuchni. "w takich korytach szykowano posiłki dla więźniów" opowiada Darek . Nie mówi,że to były kotły. Każdy kto był w starych jednostkach w czasie służby w WP spotkał się z takimi korytami. No ale Sidor nie zna , nie rozumie i jak zwykle "mundrzy" się jak może.
  Nie będę ci łajzo tłumaczył jak pracuje kuchnia w wojsku. Jestem jednak pewien ,że na pierwszej "drużynce" kąpał byś się w takim właśnie korycie. Kocioł zresztą też by cie nie ominął. KONFIDENCIE SIDORZE !

  Ps. Wojtek kolega konfidenta ? Hmm...

  --------------------------------------------------------
  Powyzszy cytat wskazuje jakim pojebem malo bystrym jest Gucio Mruk .
  Obejzyj sobie facet filmik twojego kolesia Kwietnia dokladnie , i przeczytaj co napisales idioto jeden .
  Kwiecien dokladnie mowi ze nie jeden wiezien zostal zlapany za wszarz i wyladowal w tych kotlach gdzie ugotowano z niego zupe FRAJERZE !

  Kwiecien dokladnie mowil ze w tych kotlach gotowali zupe z dodatkiem miesa jakie niemcy nie marnowali i dawali do jedzenia wiezniom matole jeden malobystry.
  Ciolku z zadupia jeden! jestes zwyklym schizofrenikiem.jezeli twierdzisz ze jest inaczej fajansie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak. Kwiiiecień miał sprawę za posiadanie materiałów propagujących nazizm i nielegalne części broni w 2010r. Uniknął kary za podpisanie współpracy ze służbami. To kwiiiecień jest konfidentem i po części zakłamuje fakty i historię z polecenia służb. Do tego usiłuje wkręcać się w różne środowiska i je inwigilować by potem donosić na ludzi pasjonujących się militarką. Dawne grupy w, które się wkręcił olały go i wykopały ze swego towarzystwa. Teraz pozostało mu wywoływanie skandali i zakłamywanie historii by znana prawda była wypaczona.
   Kwiiiecień sam pisał w 2010 roku na swoim forum, że ktoś z bezpieki się nim opiekuje i to on mu założył dawne forum. Są świadkowie.
   Dla mnie to kwiiiecień jest jebanym czerwonym konfidentem co jak by się dobrze za sprawę zabrać łatwo by to można było udowodnić.
   Kwiiiecień wytłumacz kurwo konfidencka dla czego nie poszedłeś do pierdla w 2010 za tę sprawę? Co podpisałeś, że chodzisz po wolności?
   Za wyzywanie od konfidentów jebany konfidencie masz .... wiesz co.///

   Usuń
  2. Ok, i jeszcze coś.
   Kto wylansował kurwę kwiiietnia na internecie?
   Wylansowała go czerwona komunistyczna kurwa zagórski, który ma osobny dział na moim forum i są tam 100% dowody na to, że zagórski to czerwony zdradziecki komuch:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=623&sid=8e85bcb415cd35f6963d562c326c696d

   I teraz po zapoznaniu się z tymi dowodami, do których zagórski sam się jebany przyznaje trzeba zapytać, co sprawiło, że komuch zagórski wylansował kwietnia?
   Sprawiło to, że kwiiiecień by uniknąć kary za sprawę z 2010 roku stał się konfidentem i najlepszym jego promotorem jako badacza historii był nie kto inny jak stary sprawdzony swojak komuch zagórski.
   Komuch wylansował komucha, który popełnił przestępstwo. Ich komitywa trwała kilka lat, a że kwiiiecień zaczął przeginać pałę i nawet zagórski umył od tego ręce, może świadczyć, że kwiiiecień jest umoczony we współpracę ze służbami. Zagórski kręcąc dla siebie lody nie chciał mieć z tym nic za bardzo wspólnego więc dwa lata temu wykorzystał okazję i kompromitacje kwiiietnia by się od niego odciąć. Kwiiiecień działa nadal i robi dokładnie wszystko by namieszać w historii i podważyć wiarygodność wszelkich osób cieszących się poważaniem i tych, którzy nie zgadzają się na zakłamywanie historii lub jak ja na podawanie jej w prymitywnej nieokrzesanej i też zakłamanej formie.
   Tak więc to kwiiiecień jest jebanym konfidentem i jakimś pierdolonym kapusiem. Przypominam sprawę Brożka na, którego doniósł nieprawdziwe pomówienia by po złości ograniczyć i pozbawić go pomocy po pożarze.

   Usuń
  3. "Kwiiiecień miał sprawę za posiadanie materiałów propagujących nazizm i nielegalne części broni w 2010r."

   Ciekawe, możesz pokazać na to jakieś dowody w postaci, nie wiem, skanów, zdjęć dokumentów...?

   Usuń
  4. Możliwe, że jest kapusiem albo był pewnie sprzedał skąd zdobył i od kogo oraz komu sprzedawał, teraz przykleił się w jakimś nieznanym celu do Muzeum w Witoszowie, podejrzewam jedno wrócił do ciemnych interesów z powrotem i szuka towaru do opchnięcia czas pokaże co knuje kwiecień i czy ma jakiś mocodawców

   Usuń
  5. Anonimowy, pewnie jeden z tych chujów z chlewa koniczyny, albo on sam, NIE MAM NA TO DOWODÓW, ale mam nagraną audycję w, której zagórski o tym mówi za co kwiiiecień miał wjazd na chatę policji. Wystarczy?
   Pytanie w stylu obrońców zjeba. Kto śledzi sprawę kwiiietnia ten pamięta tą rozmowę kwiiietnia z zagórskim przez tel w trakcie audycji.
   Niech kwiiiecień wreszcie wyjaśni jak ta sprawa się toczyła i czym się skończyła bo policja ot tak nikomu wjazdów na chatę nie robi.
   Mija 5 lat i co? I gówno. Morda w kubeł. Kwiiiecień niechętnie o tym mówi jakoś, a przecież jakiś finał musiał być.

   Usuń
  6. Kwiecien gadal o tym w dwoch audycjach u Zagorskiego, do tego sam slyszalem jak gadal o tym przy ognisku pod Sleza, oczywiscie robil z siebie ofiare. Tak samo jak ekipa kwietniolakow rozjebala auto po Harmoni Kosmosu a Zagorski odstawial przy tym mecyje jakby ich zaatakowaly jakies sluzby czy ufo, nakrecajac bajania Kwietnia.
   :D

   Usuń
 19. DODATEK 2

  WEDŁUG ZJEBA Z GŁUSZYCY W GROSS ROSEN BYŁO SKOSZAROWANYCH PONAD 120 TYSIĘCY LUDZI W PEWNYM MOMENCIE. Kwiecień mówi o tym na samym początku pierdolenia w 0:30 sekundzie.

  NAOCZNY ŚWIADEK, KTÓRY PRZEŻYŁ POBYT W OBOZIE GROSS ROSEN MÓWI CO INNEGO. MÓWI, ŻE NAJWIĘCEJ BYŁO 110 TYSIĘCY LUDZI, ALE W OŚWIĘCIMIU.
  Kliknij teraz w link i posłuchaj prawdy:
  https://youtu.be/bA2fjjzwCvY
  lub włącz ten materiał od 59:04
  A TERAZ WŁĄCZ TEN SAM MATERIAŁ OD 1:00 GDZIE ŚWIADEK MÓWI, ŻE Z GROSS ROSEN PRZYJECHAŁO DO INNEGO OBOZU W HERCBRUCKU 1500 LUDZI.

  Wychodzi na to, że Gross Rossen nie było by w stanie pomieścić 120 tysięcy ludzi.
  Różne źródła nie podaja takich liczb jakie podaje kwiiiecień. Przez cały okres istnienia obozu Gross Rosen przewinęło się w sumie 125 tysięcy ludzi, a nie jak mówi kwiiiecień jednorazowo w nim przebywało. Przebywało pod koniec wojny 110 tysięcy, ale w Oświęcimiu, a nie 120 tysięcy w Gross Rosen.

  A teraz cytat: http://www.sztetl.org.pl/pl/article/rogoznica/13,miejsca-martyrologii/1095,oboz-koncentracyjny-gross-rosen/
  Ogólna liczba więźniów w obozie Gross-Rosen i jego filiach - wg stanu na dzień 1 I 1945 r. wynosiła 76.728 osób, w tym 51.204 mężczyzn i 25.524.
  ==========
  Nigdzie nie ma informacji by jednorazowo w Gross Rosen przebywało 120 tysięcy więźniów jak podaje ten pajac.
  Niby drobiazg, a jednak pokazuje jak kwiiiecień nawet podczas podawania tak istotnych faktów gówno wie.
  Który to już raz gdy przekręca fakty i albo dodaje liczby, albo odejmuje? Nikt nie policzy.
  Przez takich skurwysynów jak kwiiiecień za 20-50 lat na necie zjeby będą się spierać czy było 70 tysięcy, 110 tysięcy czy 120, a może 500 i w końcu w, którym obozie lub podobozie.
  I tym sposobem w opini publicznej zaczynają krążyć nieprawdziwe dane, informacje, fakty, które przemieszane z prawdziwymi skutecznie zniechęcać będą kolejne pokolenia do nauki historii. Młodzi ludzi pomyślą, że nie warto się jej uczyć skoro źródła są tak rozbieżne i mówią co innego. I nikt nie będzie pamiętał, że większość tych rozbieżności jest zasługą takiego łysego jebanego chuja z Głuszycy, który w latach 2010-2015 pierdolił bzdury fałszując obraz historii.
  Polecam cały materiał i drugą część, która wyświetla się obok też.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co masz się użerać zadzwoń zapytaj o kwietnia albo wyślij e-mail nie rozpisuj się w szczegóły tylko link do ostatniego filmu zwykłe pytanie co oni o tym sądzą i czy wyciągną konsekwencje prawne dostaniesz wyczerpującą odpowiedz na piśmie im więcej osób napisze do różnych instytucji albo grup społecznych kwietniowi zapali się grunt pod nogami nawet nie musisz linka do swojego bloga dawać ostatnia audycja kwietnia linki do jego kanał i bloga to wystarcza jak masz możliwość wysyłasz dodatkowo im materiał video w załączniku z tej ostatniej audycji mają prawnika mi odpisali że się z tym problemem zapozna.

   Archiwum i Pracownie
   Naukowo-Badawcze

   58-304 Wałbrzych,
   ul. Szarych Szeregów 9
   tel. 74 842-15-80,
   74 846-45-66
   tel./fax 74 842-15-94
   e-mail: muzeum@gross-rosen.eu

   Usuń
 20. Koniczyna Kon napisal
  --------------------------------
  koniczyna kon26 sierpnia 2015 21:18

  Z Sidorem jest taki problem, że nie można jednoznacznie poddać diagnozie jego osobowości. Dał już tyle danych że można podejrzewać o zaburzenia wieloosobowe. Każda jego odsłona w innej postaci ma swoją "niepełnosprytność". Zapomniał już Sidor o swoich osobowościach, takich jak Pan kracy, albo Dżon Rambo, a skupił się na Uinf i A-jak autochton. Sidor myśli że ma dar aktorzenia, ale na zewnątrz wygląda to bardzo żałośnie. Stara się Sidor jak może, ale w jego postaciach są części wspólne, które go demaskują...
  Odpowiedz

  -------------------------------------
  Odwal sie wsioku od Sidora .... pytam sie Ciebie co sie wpierdalasz matole w nie swoje sprawy?
  My mamy na celu zwalczac klamstwa i chore wymysly Kwietnia ! a ty czego chcesz matole. bo jak za nim obstajesz to wlasnie robisz sie sam MATOLEM!
  Nie pochodzisz z Dolnego Slaska ,nie masz znikomego pojecia o tym terenie, oraz obyczajach, nie wspomne o spusciznie kultorowej ,jaka motorycznie jest gwalcona przez takiego ciolka wiejskiego jak Kwiecien a tobie jako mieszkancowi odleglych wschodnich terenow teren nasz jest tobie zupelnie obcy i nie znany.
  Wez chlopie sie za zone , wez dzieci na spacer i nie wzglebiaj ciemnoto Krosnienska swojej nie wzglebionej glebi ciemniaku.
  Nie zabieraj glosu w czyms o czym nie masz najmniejszego pojecia.
  Zajmij sie twoim rejonem, pewnie to ciekawe strony pelne tajemnic latajacych scyzorykow i pol kukurydzianych .:)

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, już niedługo wszystko się wyjaśni. Skurwysyn dostanie to na co zasłużył MA TO JAK W BANKU.

   Usuń
  2. O zaczął się kontratak obrona niewinnego jak zwykle żula kwietnia gdzie chcecie następny „donos” Kancelaria Sejmu czy Prezydenta RP? Grunt pod nogami się zaczął palić tak bando meneli nie ma cackania się jest teraz prawdziwe życie wasz kwiecień jest osobą publiczną więc nie ma litości odpowiada za wszystkie swoje słowa i ta całą inna rzeczywistość zmyśloną w swojej pustej głowie. Instytut Yad Vashem wam coś mówi tam właśnie poszedł ten jak wy to nazywacie „donos”

   Usuń
 21. Te glupie chuje mysla ze ataki na Sidora cos wnosza do tematu, co za pacany jeden z drugim. Wiecie gdzie ja mam to co sadzicie o TS? Dokladnie tam gdzie jest wasza wiedza o historii i DS, czyli w dupie.

  Jedna kurwa z krosna z pedofilem autysta pierdola o dupie Maryny, klaskajac pod parszywe klamstwa kurwy Kwietnia.

  Kwiecien ma u mnie przejebane a wy razem z nim, ma przejebane u kazdej ekipy ktora ma osiagniecia i szacunek w terenie, ma przejebane w kazdym muzeum na terenie Riese, moze jedenie zezrec wuszta na festynie w Ludwikowicach bo np. na Wlodarz ma powchodzone.

  Loza szydercow z was szydzi az spada z law, grupko dupkow w japonkach wazacych za przebierancem, ale wy i tak nie ogarniecie o co chodzi boscie za glupi.

  OdpowiedzUsuń
 22. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/08/fakty-wedug-sidora.html

  A może konczynko bys tak swojego guru powyszczególniał w jego notorycznych kłamstwach, błędach itp itd. U Sidora wyłapiesz jakieś słowko i juz temat. Ale jak darus fantazjuje. To mówisz , ze to tylko przejezyczenie, wazne jest to ze naklania do myslenia zeby ktos sprawdzal, interesował sie. Jak ogladam Wołoszanskiego jakos nie musze sprawdzac dat, nazwisk, wydarzen bo wiem ze to prawda. Jedynie moge ten temat poszerzac np czytajac ksiazki w tym temacie.


  I drugi punkt do czuba co wypracowania pisze fotohit.
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/08/to-co-kiedys-dla-sidora-byo-do-pojecia.html#comment-form

  FotoHit27 sierpnia 2015 10:02

  "z sidorczukiem to problem jest taki że ten człowiek nie działa sam jest tylko marionetką w rękach kogoś bardzo mądrego a zarazem sprytnego nie wierze w to że osoba tak upośledzona jak on może sam skutecznie działać..."

  Tak kurwa wszedzie słuzby specjalne, obce wywiady bo kwiecien to taka prawde przekazuje ze jest tego akurat wart. Kwietniołaki, zagórskie , barski to kurwa cała elita popierdolenców, paranoików robiacych z igły widły. Stare chłopy a zachowuja sie jak dzieci. Widziałes widziałes cos białego przeleciało o kurwa duch o kurwa aaaa. Tak sie zachowuja normalni ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czemu obgadujecie Wojtka , pojeby? Pionokio wam rozkazal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo zazdroszcza i maja swiadomosc ze do podeszwy nie siegaja.
   Tak samo w bezsilnej zawisci obgadali ZGE, Sawiaka, Lamparska, "Hrabiego", SGP, SGE, ekipe z Wlodarza, Lubusz, Krakowiakow, Profort oraz kilka innych ekip oraz instytucji.

   Gdyby to osoby sie zebraly i razem splunely, to Kwiecien wraz z fredzlami u swej dupy, utopiliby sie w slinie.

   Internet daje im zludzenie bezkarnosci ale to tylko zludzenie.

   Usuń
 24. Mam pytanie.
  Czy jeśli prowadzi się serwis internetowy i sprzedaje na nim powierzchnię reklamową to czy to wymaga rejestracji działalności gospodarczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety tak musi odprowadzać podatek od ewentualnych zysków składa odpowiedni PIT, lub w wypadku darmowego użyczenia podpisać stosowną umowę i potwierdzić w US że nie pobiera z tego tytułu żadnych dochodów to samo jak czerpie zyski, jeżeli nie posada umowy, US przeprowadzi kontrole i nałoży karę w wysokości zaległych podatków od okresu wraz z odsetkami wynajęcia powierzchni reklamowej

   Usuń
  2. W takim razie marku sęku masz jak w banku' że sprawdzę czy na swoim serwisie paranormalium.pl sprzedajesz powierzchnię reklamową zgodnie z prawem i czy masz zarejestrowaną działalność pozwalającą ci uzyskiwać dochód ze sprzedawania pow. Reklamowej i reklam innych serwisów.

   Usuń
  3. Gall, co do autysty, czy powiadomiles Filharmonie w Katowicach?
   Zeby tam Sek "przypadkiem" nie uczyl dzieci...dmuchac w fagot.
   Tam go zna kupa ludzi, wyslij im materialy i linki na kazdy dostepny email.

   Usuń
 25. Dwa gnojki ubraly demobil i latajac za umyslowo chorym uwierzyli w jego bajki, teraz frajerzy po przejsciu trzech gorek i zobaczeniu sztolni udaja ekspertow od Riese.
  Cale Sowie sie z was smieja internetowi bohaterowie, bo bredzicie o terenie a tam was nie ma, tylko pomykacie przykopkami i napinacie sie na necie, niedzielni turysci.

  Szkoda slow na glupcow ktorym wydaje sie ze cos wiedza a sa frajerami placacymi za sluchanie bzdur paranoika do tego gwalca logike i rozum ludzki na kazdym kroku.
  Jesli staraja sie uzyc argumentu, dobiora chybiony, pisza sami do siebie o merytorycznosci a w niczym jej nie przejawiaja, nie posiadaja zdolnosci czytania ze zrozumieniem. Ludzie po OHP lub szmaty ktore nie chca przyznac ze dali sie wyruchac swirowi.

  Ps. Nie jestem Sidorem, nie znam go ale znalem Kwietnia i gardze ta zaklamana kurwa w przebraniu zmyslajaca brednie, wy klakierzy nie wchodzicie nawet w margines eksploracji, jestescie poza rownaniem dzieciaki.

  OdpowiedzUsuń
 26. Oj amatorzy od Kwietnia, nawet nie wiecie ile mostow palicie przed soba. Nawet jak juz wyleczycie sie z wiary w rojone majaki Dareczka-cpuneczka to kazdy zasadzi wam kopa w dupe jak sie pojawicie w terenie.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Amatorzy od kwiiietnia to takie same prostaczki jak kwiiiecień.
   Forma przekazywania informacji przez kwiiietnia, już pomijając czy prawdziwych czy zmyślonych i tak wypada prostacko i bardzo prymitywnie w konfrontacji z formą wszystkich bez wyjątku materiałów dokumentalnych jakie są na internecie dotyczących nie tylko obozu w Gross Rosen, ale innych miejsc jakie kwiiiecień pokazuje i o nich opowiada. Wystarczy porównać jak to zrobiłem w dodatkach materiał kwiiietnia z materiałami poniższymi. Z materiału kwiiietnia żaden głupek nie dowie się szczegółów, ani faktów poza wtrynionymi z dupy informacjami wyssanymi z palca jak mówię w prostackiej formie.

   Na przykład kwiiiecień mówi, że w Gross Rosen dochodziło do aktów kanibalizmu co jest nieprawdą.
   kwiiiecień mówi m/w 14 minucie, że niejeden więzień utopiony w takim korycie gdzie przyrządzano posiłki lądował w kotle i więźniowie nie mieli pojęcia, że jedzą towarzyszy. Dalej kwiiiecień TWIERDZI, że był nawet projekt Niemiecki, żeby ciała więźniów pożytkować jako dodatek do jedzenia dla więźniów. To również jest nieprawdą.
   A jaka jest prawda.
   Prawda jest taka, że do ubogich warzywnych zup niekiedy dodawano kostkę masła na porcję zupy dla kilkuset więźniów lub o czym mało kto wie mięso padłych koni.
   Gdyby było jak twierdzi kwiiiecień, że ciała więźniów były dodawane do posiłków to z całą pewnością nie zdołano by tego ukryć.
   Są jednak podejrzenia, że w Oświęcimiu dochodziło do aktów kanibalizmu, ale i na to nie ma wiarygodnych dowodów.
   Są na internecie dwa materiały, które o tym mówią.
   W pierwszym zeznaje Stanisław Hantz i opowiada, że w Gross Rosen nie dochodziło do dodawania ciał ludzkich do jedzenia:

   Od 35:52
   https://youtu.be/CLIji6ttA5E?t=2032
   Świadek zeznaje, że nie ma wiarygodnych dowodów na jakiś kanibalizm w Gross Rosen, ani w Oświęcimiu.
   Ale ten sam świadek w 35:38 opowiada, że słyszał jak pracownik instytutu higieny powiedział, że Niemcy badali mięso. Ów pracownik stwierdził, że nie wiedział jakiego jest pochodzenia czy ludzkiego czy nie.
   I to jest jedyna poszlaka mogąca wskazywać, że faktycznie ludzkie mięso było wykorzystywane do karmienia więźniów.
   Ale, ale!
   Ludzina jest mięsem specyficznym o czym opowiadają na przykład podróżnicy i żeglarze, którzy w pewnych okolicznościach zmuszeni byli takie spożywać. Dla tego jeśli ludzkie mięso było by dodawane do posiłków w Gross Rosen lub gdzie indziej to po pierwsze ci co je dodawali na pewno by o tym powiedzieli innym lub smak jedzenia wydał by się więźniom podejrzany.

   Załóżmy jednak, że istnieją zeznania świadczące o wykorzystywaniu ciał ludzkich do karmienia innych więźniów.
   W jakiej więc formie należało by taką informację przekazać?
   Ano najpierw warto było by zebrać takie zeznania lub wskazać źródła takich zeznań. I dopiero wtedy wysnuć odpowiednie wnioski.
   W przypadku kwiiietnia mamy do czynienia z suchą nie popartą dowodami, ani poszlakami opowieścią, że jakoby kapo topił w korycie do płukania warzyw więźnia ŁAPIĄC GO ZA KUDŁY jak stwierdził kwiiiecień, a ten potem LĄDOWAŁ w zupie.
   Forma przekazu kwiiietnia jest na wskroś prostacka i pozbawiona jakichkolwiek cech empatii z męczonymi więźniami nie mówiąc o szacunku, którego trudno się doszukiwać w stwierdzeniu łapał za kudły.

   I ta Głuszycka szmata na tym materiale wypowiada moje nazwisko w kontekście, że to ja nie mam szacunku dla pomordowanych?
   Kwiiiecień to paranoik, który jest niedouczony, a jego wiedza jest bardziej powierzchowna niżby się niejednemu debilowi wydawało, który mu przyklaskuje.

   Usuń
 27. Po mojemu Kwiecien znow zaciagnal nosem bialego porszku RWD i klepie jadaczka.

  15:45
  "Ta sosna jest prawdopodobnie zasadzona w 1942 roku przez dziewczynke ktora tu przyjechala razem z matka. Matka gdies tu, w ktoryms z barakow sie zawieruszyla, co sie stalo z dziewczynka-tego nikt nie wie."

  Aha Kwiecien...

  Lazi menda po obozie, sieje jadem i bredzi ze ktos neguje obozy, co za chlor.
  Nikt nie neguje powszechnej histori, ludzie neguja twoje wymysy i sensacje z dupy wyssane, Kwiecien.
  Potem chwila autopromocji i urojonych odkryc, aby po chwili odstawic tyrade na temat Zmaku Ksiaz i przekicac chylkiem po dziedzincu.

  Lecz sie Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 28. Część mojej bliskiej rodziny była Więźniami KL Auschwitz. Tam posiłek jak otrzymywali więźniowie składał się z jakiejś „zupy” brei pół na pół z błotem, chleba z trocin, i czegoś co udawało kawę zbożową, albo herbatę, paczki żywnościowe najczęściej nie dochodziły do więźniów, osoby nie pracujące nie dostawały prawie w ogóle posiłków, czy były wypadki kanibalizmu nie zostało to potwierdzone, więźniów/więźniarki golono na zero, nie wszyscy mieli tatuowany numer, jeżeli to był transport na roboty przymusowe w głąb III Rzeszy przechodził przez tzw. obóz przejściowy one były przy prawie każdym KL to było takie ostrzeżenie na wypadek prób ucieczki co ich czeka jak złapią. Nie tatuowano też osób po selekcji, które szły do komór gazowych. Przy każdym transporcie obojętne jakim, który przychodził do KL Auschwitz na selekcji był obecny dr. Josef Mengele, wybierał swoje ofiary do badań. Moja Babcia jak został przywieziona z rodziną opisała go tak „Podszedł przystojny mężczyzna w eleganckim mundurze zapytał kto jest pielęgniarką? Chciałam się zgłosić ale jakaś więźniarka mi nie pozwoliła, syknęła siedź cicho bo zginiesz, dopiero później dowiedziałam się kim ten człowiek jest” Moja Babcia wraz z rodziną miała wielkie szczęście po kilku miesiącach zostali przewiezieni do Bawarii mieli pracować w fabryce amunicji na szczęście trafili do prac na roli, dzięki biegłej znajomości języka Niemieckiego Babcia uratował swój wagon prawie wszyscy się zgłosili opisy wyglądał tak „do wagonu wszedł dziwnie ubrany Pan mówił z śmiesznym akcentem nie mogliśmy go zbytnio zrozumieć pozostali więźniowie podejrzewali jakiś podstęp, coś mi podpowiedziało by się odezwać okazało się, że potrzebują pracowników na roli poza obozem, zgłosiliśmy się prawie wszyscy” Babcia dobrze wspominała gospodarstwo do którego trafili mieli dużo lepiej niż ci co trafili do obozu później nastał 45 weszli amerykanie, niestety zachciało się wracać do Polski, tylko to nie było to co znali, musieli zataić przeszłość szczególnie Babcia i Dziadek swoją przynależność NSZ-AK dla takich to wtedy była śmierć albo Syberia. Czy moi bliscy mieli numery hm nigdy nie zwracałem na to uwagi i nie wiem w domu niechętnie wspominano tamte czasy większość wspomnień to przed samą śmiercią najpierw Babci po kilu latach Dzidek mówił ale w gorączce i to nie było przyjemne opowiadanie, uspokajać osobę ciężko chorą że jest bezpieczna i nic jej nie grozi.
  Ten bydlak i ci jego klakierzy nie mają pojęcia co się działo podczas wojny, widzieć pomordowanych przez Ukraińskie bandy sąsiadów, krewnych, pociętych, porąbanych, dzieci ponadziewane na sztachety, poczuć smród palonych ludzi, słyszeć krzyki katowanych, poczuć co to straszliwy głód, za życia trafić do najgorszego piekła stworzonego przez ludzi.
  Dla mnie kwiecień jest takim samym zbrodniarzem jak Hitler i Stalin, nie posada żadnej godności człowieka i Honoru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam twoje slowa, Kwiecien jest czlowiekiem chorym zyjacym w swoim chlopiecym micie o SSmanach ukrytych przez nich tajemnicach i kosztownosciach ,mam wrazenie ,ze Kwiecien caly czas zyje w podswiadomosci ze jest przebrany za SSmana ,jest jednym z nich i bierze udzial w wielkim ukrywaniu i maskowaniu.
   To czlowiek chory psychicznie ,zarazem bardzo niebezpieczny ,to tykajaca bomba zegarowa...
   Zacytuje tutaj Unifa trafnie okreslil Kwietnia.
   -----------------------------------------------------------
   Ten bydlak i ci jego klakierzy nie mają pojęcia co się działo podczas wojny, widzieć pomordowanych przez Ukraińskie bandy sąsiadów, krewnych, pociętych, porąbanych, dzieci ponadziewane na sztachety, poczuć smród palonych ludzi, słyszeć krzyki katowanych, poczuć co to straszliwy głód, za życia trafić do najgorszego piekła stworzonego przez ludzi.
   Dla mnie kwiecień jest takim samym zbrodniarzem jak Hitler i Stalin, nie posada żadnej godności człowieka i Honoru.
   ----------------------------------------------

   A

   Usuń
  2. Tak wyglądała komunistyczna włada po wojnie

   https://www.youtube.com/watch?v=KHqAC4XRmfo

   Usuń
 29. Widze ze banda Kwietniolaka Pampoliniego zaczyna sie czepiac Wojtasa Okiego:)))
  Wojtek Kwiecien Cie zasypie argumentami ze nic nie wiesz na temat Sowich ...
  Gucio Mruk obszczeka Cie tak ze go popamietasz:-)))) nie wspomne reszty bandy Piesciolaka Kwietnia.... masz przerabane Wojtek :-))))

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie gra z kwietniem to gra w szachy właśnie dostał szacha, coś tam będzie próbował kombinować myśleć tylko to niestety jest szach mat tyle e-maili i kilka pism, co poszło do różnych instytucji i wielu normalnych działaczy społecznych oraz badaczy historii to niestety kwiecień koniec bezkarność twoja się kończy lepiej przyjmij to z godnością bo tych co chcesz wciągnąć w swoją obronę pójdą razem z tobą na dno za wszystko co bredzisz za to odpowiadasz sam i ci co go zamierzają bronić zostawcie tego dziada po co być razem z nim jako oskarżonym nikt się nie będzie nad wami litował stracicie te swoje firmy czy to muzeum broni. Te wsze podśmiechujki napinanie się nic nie da te „donosy” jak wy to nazywane są podpisane imieniem nazwiskiem są brane na poważnie nie jakiś głupi żart zrozumiano.

   Usuń
 30. Krótko i na temat... zjebie spotkanie na szlaku = wpierdol .... już nie spierdolisz jak na Osówce.... chyba ,ze pogubisz podkowy w kucyku... juz kurwo przegiąłeś... jeździj lepiej w obstawie kozaków ss-manów będą równe siły ... więcej nie będziemy pisać... a zawsze możemy cie pedofilu trafić u Mikołajczaka , czy u niuni w Ludwikowicach... tylko , ze ty szmato tylko kanałami zapierdalasz,,,, a i do Gabrysia mamy niedaleko ,,, cioto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pogadajcie z Gabrysiem by kopa kwietniowi zasadził, zgrać materiał z Gross Rosen i to gdzie na Księżną jedzie i mu na żywo pokazać albo nawet na płycie dać niech obejrzy, ode mnie może dostać pismo tylko, że jak mu napiszę paragrafami to dostanie zawału ja się nie bawię w litość, że ktoś starszy czy nie, kwiecień się do niego przykleił jak urzędnicy się ruszą nie będzie litości jego pasja zostanie zamknięta i skonfiskowana, lepiej zanim się go zaczną czepiać niech zacznie też działać by wyrwać chwasta kwietnia,. Nawet niech zadzwoni do Muzeum byłego obozu Gross Rosen nawet do Fundacji Księżnej i popyta.

   Usuń
  2. Gabryś na własne życzenie się kompromituje. Do niego przyjeżdżają szkolne wycieczki z nauczycielami. Któregoś dnia przejrzy na oczy w jakie szambo został wciągnięty.

   Usuń
  3. Ale wtedy już będzie za późno.

   Usuń
 31. O ile mnie pamiec nie myli ,to Kwiecien ma na dniach swoje objawienie u Gabrysia w muzeum broni,cos wspominal ze we wrzesniu jakos ma tam pierdolekcje i pokazy w uzyciu i czyszczeniu broni.?
  Kwietniwi dal bym wyczyscic na miejscu Gabrysia te auta pancerne ,niech by zjeb czyscil.:))

  OdpowiedzUsuń
 32. Kunicynka Kun napisol !
  ---------------------------------
  Mamy A, Uinfa i Galla. Zapomniałem o anonimie.
  Nie pochodzę z Dolnego Śląska, ale z tym terenem mam coś wspólnego, nieliczni wiedzą o czym piszę.
  ---------------------------------

  Wspomnienia z ZOMO :-))) ... zgadlem?

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe ja tych wyznawców kwietnia nie zam ani nawet kwietnia wspomnień z ZOMO hm nie przypominam sobie chociaż znajomi się z tą instytucją poznali tak samo z SB i bardzo ciepło ich wspominają szczególnie kiedy za swoją anty komunistyczną działalność byli bici, poniżani zamykani na długie lata do wiezień, powiem jeszcze jedno jak zobaczyli to co robi ten wasz badacz wychodków i wysypisk śmieci nie byli zadowoleni, ta machina została uruchomiana ona was zmieli i wypluje w na długie lata w pace albo psychiatryku z IPN-em, Yad Vashem wieloma Fundacjami, Muzeum byłego Obozu Gross Rosen dyskusji nie ma, kolesie nie pomogą będą siedzieć cichutko jak myszy pod miotą dla jakiegoś kwietnia nikt głowy pod topór nie położy. Kurwa banda debili słuchająca jakiegoś żula, który nagle wie lepiej i się zna na wszystkim i na niczym.

   Wspomnienia z UPA, OUN, SS, UB, NKWD, SB, GESTAPO, AL, GL, i resztą tego komuszego bydła zgadłem ??????

   Usuń
  2. Koniczyna to dumna Nadwislanskiej Jednostki, tych czerwonych szmat, komuszego betonu ktory chcial ruszyc na Wawe zeby wspomoc Nocna Zmiane-dowodztwo jednostki wpadlo w panike jak Korwin z Macierewiczem ujawnili liste agentow (co prawda Macierewicz schrzanil sprawe i nie ujawnil calosci), choc jak znac otoczenie Kwietnia to pewnie obieral tam kartofle na garze i kical na szmacie.
   Kwiecien to komunista, z duma i radoscia wspominajacego swoje czlonkostwo w Zwiazku Socjalistycznej Mlodziezy Polskiej a nastepnie jeszcze zdazyl sie zalapac na PZPR.
   Jak ktokolwiek popierajacy ta czerwona komusza szmate Kwietnia moze uznawac sie za patriote?
   Za patriote sowieckiegoto rozumie, ale na pewno nie polskiego.

   Koniczyna, gucio, Sek, jak o byc przydupasem lizacym rowa staremu, zbzikowanemu komuniscie ze stwierdzona schizofrenia?

   Usuń
 33. Do konczyny i darusia bo widzę ze się podniecają wycinkami z gazet, że podsycano ogień tłuszczem ludzkim jakby Amerykę odkryli i tylko oni o tym wiedzą. Proszę bardzo obejrzeć ten dokument " Dwa oblicza Auschwitz" od minuty 22:30. Mowa o tłuszczu jest od 22:46.
  Także kwiecien nie będziesz ludziom wciskał kitu, że wszyscy to negują, mówią że tak nie było, a tylko ty pokazujesz prawdę i tylko prawdę o której wszyscy milczą bo służby bo coś tam. Więc pokazuje film dokumentalny w którym o tym mówią także nie będziesz gadał że to twoje odkrycie. Bo to jest ogólnie wiadome, a tylko taki ktoś jak ty i klakierzy typu konczyna , gucio i reszta którzy nie czytają książek nie oglądają żadnych filmów, a słuchają tylko takich baranów jak kwiecien i całą wiedzę opierają tylko na jego pierdoleniu. Myślą że Pana Boga za pięty złapali i odkryli to co nikt tego nie odkrył. A co jest wiadome tym co się tym interesują. I nie trzeba łazić z oprowadzaczem ( bo to jest zwykły oprowadzacz, a nie eksplorator) po górkach żeby wiedzieć takie rzeczy.

  A tu link do filmu http://vod.pl/filmy-dokumentalne/dwa-oblicza-auschwitz/fh2dm

  OdpowiedzUsuń
 34. Sprawe podsycania substancjami palnymi, okopow sluzacych do palenia zwlok ,opisana jest szczegolowo.
  To tylko niewiedza kwietnia . Dla zatarcia miejsc ludobujstwa PRZYKLADEM- Sonder K 4a dowodzacy nazywal sie Blobel ,dzialajacego miedzy innymi w Winnicy Bialym Jarze, gdzie odkopywano zbiorowe groby ,celem zatarcia sladow paleniem juz rozkladajacych sie cial pomordowanych , nie uzywano tylko takich sposobow znanych jak ludzki tluszcz plynacy z pod krematoriow strumieniem, ale wymyslono tez specjalny srodek cos w rodzaju zageszczonej benzyny by skutecznie wypalac groby pomordowanych na Ukrainie i Bialorusi.
  Kwiecien nie ma pojecia o namiastce tych zdazen mylac je i w niektorych przypadkach omija bardzo drastyczne zdarzenia, nie majac zielonego pojecia o nich ,ten pajac nie powinien zajmowac sie wystapieniami publicznymi nie majac podstawy wiadomosci! on dokonuje szkody na rzecz zdarzen historycznych.
  Fachowe skrypty oraz materialy dotyczace tych tematow sa dostepne ogolnie ,nalezy tylko miec troche oleju w glowie kwiecien a nie w kadzi polglowku wiadroglowy.
  Kwiecien powiem Ci cos o czym nie wiedziales .
  Czlonkowie sonder komand przebywali na takich powiedzmy urlopach by wypoczac psychicznie w Bad Salz Brunn ...wiedziales pajacu o tym?
  Widzisz gowno wiedziales . i gowno sie dowiesz .bo taki pajac jak ty nie zasluzyl na taka wiedze. Powiem Ci ze niedaleko domu Wieniawskiego ...ale ty debilu nawet nie sniles gdzie w przed wojennym Walbrzychu byl Haus Wieniawski!
  a co dalej?
  Wkurwia mnie jak ten wiejski dyletant zabiera glos w takich tematach!

  A

  OdpowiedzUsuń
 35. Focia z chlewika Koniczyny splodzila oto taki tekst
  cyt:-)
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  FotoHit28 sierpnia 2015 09:51

  all Anonimpiątek, 28 sierpnia 2015 08:59:00 CEST

  Gabryś na własne życzenie się kompromituje. Do niego przyjeżdżają szkolne wycieczki z nauczycielami. Któregoś dnia przejrzy na oczy w jakie szambo został wciągnięty.

  a co szkoda ci złamany fiucie że Darek jest zapraszany do takiego miejsca a ty jedynie gdzie możesz być zaproszony to ubojnia tuczniku? co żal ci dupę ściska że ktoś rusza dupsko sprzed monitora i coś robi? gówno mnie interesuje gościu że jedziesz gdzieś w teren obserwować ufo jak ty grubasie przejedziesz 5km i dlaej płaszczysz dupę z tą lornetką! jesteś odpychający człowieku nosisz spodnie podciągnięte na BEBECH!! podciągasz je tak wysoko że ci łydki widać grubasie!! najlepsze jest to że ty tego nie widzisz upasiona świnio a może jakiś kosmita jak spałeś zapłodnił cię analnie i jesteś w ciąży co? kiedy termin porodu:)? wiem że nie wolno się naśmiewać z wyglądu innych i ich ułomności ale tu nie ma tej zasady a wiesz czemu? BO TY SIDROCZUK ZACHOWUJESZ SIĘ JAK BYDLE!! wszystkich dokoła OBRAŻASZ DONOSISZ NA NICH KONFABULUJESZ PRZEINACZASZ FAKTY!!! wiesz co kiedyś by z tobą zrobili?? UCIELI BY CI TEN GŁUPI KARPIOWATY ŁEP! jesteś nikim sidorczuk co ty byś tłuściochu zrobił bez komputera i internetu co?? siedzisz w domu drapiesz się po jajach i z tej życiowej frustracji już odbija człowieku!!! może i to dobrze że nie spłodziłeś jakiś swoich potomków szkoda tej kobiety aby urodziła kolejną kreaturę taką jak ty!! więc zamknij mordę albo jeśli uważasz się za prawdziwego faceta zapraszam na sparing!! zobaczymy co jesteś warty jak dostaniesz w ten tłusty bęben i się zesrasz!
  Odpowiedz
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Focia chcesz w trabke:-) Focia wyzej cipki nie podskoczysz.patrzcie ja pierdole ! baba a chce Sidora na solo! jebne zaraz na glebe:-))))))

  Foto Hit to kobieta!! hehehehe !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakas nastoletnia patolnia z gimbazy, kurewka ze slumsow bez szkoly, na strone Kwietnia nie trafia nic co ma rozum lub namacalna edukacje.
   Popyskowac to sobie moze do ksiegi gosci sniadego Mikolajczyka, albo wpierdolic druty w glowe i ponadawac jak tate naszego wariata “Pod Jeleniem”.

   Usuń
  2. Dziwne to kwietnia zapraszają czy sam się wprasza dobra jakoś zaproszenia na 31.08.2015 do Starej Kopalni nie dostał no tak nikt go nie zna jaka szkoda parę osób co będzie chętnie by z nim porozmawiało, ale on w gnieździe szerszeni pojawia się chyłkiem przemykając rowami i kanałami a jeszcze pchać się do centrum to wielkie ryzyko za dużo otwartych przestrzeni brak krzaków nie ma gdzie się za bardzo ukryć, kwiecień następnym razem jak się w Książu zjawisz nie łaź kaszakami bo na monitoringu to komicznie wygląda, nie zapominaj szerszenie latają po okolicy są bardzo wściekłe i jak ciebie dorwą będzie krucho z tobą, i sam je do Witoszowa zaprosiłeś.

   Usuń
  3. Taaa, Kwietnia zapraszaja. Ta kurwa sie wpycha drzwiami i oknami, uzywa wszelkich mozliwych znakomosci zeby naruchac kilka dych od frajera.
   Nikt go kurwa nie zaprasza, on sie wszedzie wprasza i nakreca na szopki ze swoim udzialem. Zaproszenie to normalne ekipy dostaja na Dolnoslaski Festiwal Tajemnic lub inne imprezy a nie wpraszaja sie jak Kwiecien lub przyjezdzaja na krzywy ryj udajac gosci.

   Usuń
 36. Niedługo Tomek dostanie kilka skanów tego jak się wzburza wodę w stawie w którym kwiecień mieszka na razie dostanie prywatną korespondencję więc dane trochę ocenzurowane następne jak będę to już publiczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmącenie wody w stawie w którym pływają te stworzenia powoduje, że się duszą wściekłość ich wzięła bo trwa nagonka na ich guru kwietnia eksperta we wszystkich dziedzinach i on wie lepiej zna się na wszystkim. Jak by zobaczył to co jest wysłane do różnych instytucji spadł by z krzesła z wrażenia i kto się pod tym podpisuje.

   Usuń
 37. Byl sobie pewien prosty chlopek nieroztropek. Jego zycie toczylo sie spokojnie, od wina do wina, od renty matki do nastepnej renty, glowa byla pozbawiona zarowno zmartwien, trosk jak i wszelkiej mysli poza zazdroscia wobec ludzi w niemieckich, drogich autach ktorzy przejzdzali przez jego wioske czasem stajac pod sklepem przed ktorym siorbal belty z kompanami-weteranami PGRow obecnie “gosciami” bo na rencie, wiec przy kasie.
  “Jaw am kurwa pokaze” myslal czasem wygrazajac sie w duchu wobec bialych blach i ludzi wynoszacych pelne siatki towarow ze klepu na ktore on jedynie mogl popatrzec z zazdroscia.
  Kiedys co prawda zdazylo mu sie znalezc w lesnej zatoczce portfel, kolo jakis zakrwawionych kobiecych podartych ubran (cos mu we lbie kolatalo ze juz tu byl z Zenkiem w nocy na urwanym filmie…albo i nie), a tam cale 300pln i dowod osobisty, wiec obkupil sie kiedys jak ci “bogacze” a na dowod wzial providenta i byla gitara. Wstystko bylo, jedzenie a nawet slodycze, kilka dni rzadzil.

  Z czasem zauwazyl ze aut z ludzmi przy kasie jest coraz wiecej a Zenek pewnego dnia zniknal i po tygodniu pojawil sie z szokujaca nowina “mam prace!” co bylo nie do pojecia dla naszego bohatera bo przeciez “tu roboty ni ma”. Dlugo przecieral zlepione ropa galy a Zenek wyjasnial jak sprawa stoi “Muzeum kurwa otwarli, naukowcy pierdoleni!” opowiadal Zenek, “Wojskowi jacys, odkopali w pizdu, budy postawili, kielbasa jest, piwko, wszystko, opowiadaja ze poniemieckie bunkry. Ja mam fuche gites, zabawki dla dzieci sprzedaje i takie tam chujstwa, chlopie umowe dostalem! Pierwsza od komuny, umowe zlecenie takie jest, papiery kurwa na robote!” opowiadal dalej podniecony Zenek. “Szukaja ludzi, chcesz sie spytam, moze i dla ciebie sie cos znajdzie, robota prosta, szkoly nie trzeba. Flache postawisz, ci Zenek zalatwi.”

  Nasz chlopek ze strachem przeplatanym podniecieniem na mysl o kilku stowach w kieszeni, niepewnie zgodzil sie. “Praca z papierami to nie przelewki, inaczej niz szaber drewna swiniakiem ablo nawet pomoc przy rozbiorce.”
  Tak wiec po kilku dniach za sprawa interwencji Zenka, chlopek znalazl sie pod wielka zielona brama za ktora widzial Zenka z osoba ktora miala mu dac prace. Starszy, wiekszy facet pod wasem wbrany i wygladajacy na wojskowego.
  “O kurwa, jeneral” pomyslam nasz bezrobotny i trzesacym sie krokiem ruszyl w strone nowego pracowdacy. Ten zmierzyl go wzrokiem, od wytartych trampokow, poprez dziurawe jeansy “lokko smigane” z jukeju po koszulke ktora dostal na promocji piwa, skrzywil sie pod wasem i spytal “Umiesz liczyc? Do stowy wydasz?”. Chlopek lekko zmarszczyl czolo, zaczal nerwowo szukac odpowiedzi w glowie ale nic nie przychodzilo, “Jasne ze umie!” powiedzial Zenek klepiac do w plecy, “Umie, umie rachowac” odpowiedzial niesmialo.
  Wasaty wojskowy skrzywil sie, podszedl blizej “Chcuhnij” powiedzial glosem brzmiacym jak rozkaz. Chlopek wygial sie i chuchnal “Je, je jedno tylko” wydukal z siebie , na co wasacz zmarszczyl sie i po chwili usmiechnal “Ale tylko jedno, zatrudniony. Idz tam do budy, zapytaj o papiery i towar, Zenek ci wyjasni co i jak”.
  Niebiosa otwarly sie przed naszym chlopkiem “Mam robote! Legalna! To kurwa teraz dopiero zapije.”
  Zenek podciagnal noszony przez siebie majdan plastikowych lukow, strzelb i innych precjozow prosto z China “Chodz, wyjasnie ci co i jak.”
  Poszli w strone nowej, drewnianej budy a o oczy otwiertaly mu sie coraz bardziej-“Co to za miejsce, te cale bunkry poniemieckie?” zapytal z zainteresowaniem rozdziawiajac jadaczke na widok starego dzialka stojacego na podjezdzie.
  “Chuj wie i chuj mie to obchodzi, wazne ze placa. Spytaj sie tych mlodych w wojskowych portkach, oni tam cos kopia, szukaja kurwa wpizdu zlomu czy cus.”

  Cdn.

  OdpowiedzUsuń
 38. Heheh dobre. Historia kwietniołaka i początek jego Riese. Najbardziej rozwaliło mnie "O kurwa jenerał" heheh

  OdpowiedzUsuń
 39. FotoHit28 sierpnia 2015 15:06

  " a szkołę mam skończoną taką że ty sidorczuk możesz tylko marzyć chłopcze o takiej:) "

  Niby takie szkoły pokończone, a takiemu baranowi kwietniowi we wszystko wierzą i przytakują dobra robota panie darku. No ale jak sie konczy szkoły po znajomościach, albo na ściągach to co tu mówić o samodzielnym myśleniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wlasnie widac jaka szkole skoczyl zjeb ktory klaska pod brednie schizofrenika. Zaoczna szkole lansu i baunsu z cioteczka w roli lektora, choc przy obecnej inflacji edukacji to sporo jest mozliwe.
   Najgorszy jest glupiec ktoremu przez glejty wmowiono ze jest madry a on w to uwierzyl. Rzeczywistosc jest jednak odmienna, kto wierzy w wyssane z palca kity paranoika po 7 klasach predalbudy, bez zawodu, ten jest zwyklym idiota, koniec kropka.

   Ty masz edukacje a ja edukacje i 230 pracownikow czyli ciagle MIS, i co powiesz wsioku?
   Ty idziesz za idiota z urojeniami, ja mam swoja ekipe i realne, namacalne osiagniecia, badania oraz znaleziska tylko nie skacze jak malpa nad kazdym znalezionym miedziakiem.
   Chcesz sie dalej licytowac, glupku jeden?

   Ps. I nie jestem Sidorem, owcojebco.

   Usuń
  2. Błąd formalny :), nie nad każdym znalezionym miedziakiem tylko nad każdym napotkanym kamieniem :).

   Usuń
  3. No faktycznie.
   :)
   Kwiecien to nawet nie wie jak trzymac wykrywke, o obsludze nie wspomne.

   No ale po co mu to jak ma finke +50 do identyfikacji betonu i w glowie gadaja mu swiadkowie.
   ;)

   Usuń
  4. „Ten kamień jest ołtarzem ofiarnym na nim ostano była takkkkkkkkkka libacja dykta lała się strumieniem tylko nie pamiętam z kim to chlałem i nie wiem dlaczego mam resztki sierści między zębami i posmak krwi i dlaczego jestem cały podrapany i pogryziony cholera gdzie ten pies zginą” ulubiony tekst kwietnia po drobnym retuszu ujawniający największą tajemnicę Riese ups chyba się kwiecień nie wścieknie za ujawnienie jego tajemnicy ;)

   Usuń
 40. Kwietnia tak zapraszaja ze smiech na sali, wypierdolisz drzwiami to oknem wlezie.

  Tak jak gwiazdorzyl kiedys na zlocie ekploratorow az kazdy polewke z niego mial co to za gwiazda seriali polsatu, kurwa, organizatora z siebie robil-ale tylko jak organizatorzy nie slyszeli.
  Na kolejny go juz nie zaproszono.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Zobaczcie baba sie upiera ze jest facetem prawdziwym:-)))))
  Cytuje Focie z blogu KUNICYNKI KUNIA:
  --------------------------------------------------------------------------------
  FotoHit28 sierpnia 2015 14:29

  Focia chcesz w trabke:-) Focia wyzej cipki nie podskoczysz.patrzcie ja pierdole ! baba a chce Sidora na solo! jebne zaraz na glebe:-))))))

  Foto Hit to kobieta!! hehehehe !!!!!


  nie jestem kobietom ty tępaku sidorczuk jestem prawdziwym facetem a nie taką pizdą jak ty spasiony ułomny fiucie! skoro sidor to taki karate master to czemu się ma stracha przed konfrontacją w 4 oczy na ringu na rękawice:)? a no bo jest jedynie wielka spasiona włochatą pizdą która nie potrafi zrobić nic więcej niż klepać posty w klawiaturę:) a swoją drogą nawet kobieta by tego pasibrzucha pobiła bez trudu :)))) no sidorczuk dawaj ustawiamy się i zobaczymy jaki twardy jesteś tylko spodenek nie podciągaj pod pępucha na ringu bo się posikam ze śmiechu człowieku o twarzy karpia :) sami twardziele widzę u sidorczuka na blogu no więc skoro wasz guru to taka pizda że boi się stanąć w ringu do walki to może któryś z was tłuki wyręczy swojego tłustego pana :)??!!?!?!?! no dalej suchoklatesy i leszcze nawet hurtowo mogę z wami do ringu wejść :)))) no wojownicy internetowi dawać przed monitorem to jesteście popuchnięci jak stodoła po żniwach a w realu okazuje się że jesteście cienkie pipki cwaniaczki:) no sidorczuk co mam przyjechać na ta twoją lipską? a może sidorczuk mam cię dorwać śmieciu z na partyzanta jak idziesz do sklepu co:)??? hehehe jesteś zwykła pizdą która zasłania się policją nawet menel spod budki ma więcej godności i honoru niż ty panie mam mordę jak karp:) ja się nie boję nie będę wydzwaniał za policją:) oj sidorczuk sidorczuk jesteś pizda feministka jest bardziej męska niż ty cieciu:)
  Odpowiedz
  ----------------------------------------------------------------

  Focia nie wysilaj sie bo sobie stringi pekna !:-)))))
  Ale jaja baba z jajem!!! hehehehehehe:-))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm może to jakaś trans w kiece udająca kobietę he he kwiecień pewnie był tym pierwszym he he

   https://www.youtube.com/watch?v=p7qr1zqn6Sg

   Usuń
  2. Podaj Focia oficjalny adres i nazwisko ptysiu to będziesz się mógł wykazać, przyjadę elegancko pod kurnik i zapukam puk puk. No podaj, czekam. Jak podasz nazwisko i adresik to się ustawimy , będziesz mógł sobie potrenować na mnie swoje cyrkowe sztuczki ptysiu misiu. No podaj :). Przyjadę bez rękawic bo po co ?. Czekam misiu .

   Usuń
  3. Oni są mocni zza anonimowych loginów. Ale już niedługo ryj jednego z nich będzie oficjalnie znany, a wtedy pogadamy....inaczej.

   Usuń
  4. "no dalej suchoklatesy i leszcze nawet hurtowo mogę z wami do ringu wejść :)))) no wojownicy internetowi dawać przed monitorem to jesteście popuchnięci jak stodoła po żniwach a w realu "

   real będzie misiu ptysiu jak podasz nazwisko i adresik. Sprawdzę sobie co by na daremno sie pod twój kurnik nie bujać i nie trza żadnego ringu , zbędne akcesoria :), jakieś ringi i rękawice, to nie teatrzyk . Podaj nazwisko i adresik , a nie będziesz się musiał męczyć zza klawiaturki, jak już tak bardzo jesteś nagrzany i cię rączęta swędzą:-). Czekam misiu.

   Usuń
  5. A po co czekać?, niech poda nazwisko i adres, podjadę i poproszę grzecznie aby to powtórzył, mały miś. Mi tam ringi i te jego rekwizyty nie są potrzebne.
   Jak chce to może się w czarną pidżamę ubrać tak jak tamten pajac, białe trampki i zaplecie czerwoną wstążke na główce :). Niech poda nazwisko i adres mnie nic więcej nie trzeba.

   Przecież miś ptyś zmiecie wszystko i wszystkich.
   Czego tu się bać ?
   Jakiś jak to mówi suchoklatesów :-). ? Śmiało, nie ma co się bać nazwisko adres ...śmiało Focia kicia :). przecież nikt nie będzie się bujał przez pół Polski czy gdzieś tam do jakiegoś kurnika dla jaj, bo szkoda czasu.

   Mnie się nie ma co dziwić bo się cykam ,bo jestem suchoklates, Ale taki kozak jak Focia kicia ? On się tam niczego nie boi a takich jak my hurtem zabija wzrokiem. No to niech poda nazwisko i adresik.

   Sprawdzimy sobie czy kicia tam mieszka, potem zadzwonię grzecznie i spytam żeby nie było że podał adresik kumpla z podstawówki.

   A jeśli wszystko będzie się zgadzać to wtedy zrobi nam rzeź pod drzwiami swojego kurniczka. Tak Ficia, tak wygląda real :).

   A więc adresik i nazwisko poproszę misiu ptysiu :).

   Usuń
  6. Hm ONR wybiera się w odwiedziny?

   Usuń
 42. tym Ruskim mało po wojnie rabowali co popadnie teraz żądają udziałów tfu

  Rosja może rościć sobie prawo do ładunku „złotego pociągu” nazistowskich Niemiec znajdującego się na terenie Polski - uważa prawnik Michaił Joffe.

  http://pl.sputniknews.com/polska/20150828/903528.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joffe co za typowo słowiańskie nazwisko, takie rosyjskie :-).

   Usuń
 43. Przeciez to laska ! powaznie:-))))
  Foto Hit to Fooooociiiiaaaa!:- )))))) hehehe! wiecie co to po Niemiecku znaczy foce?:-) to zaczy pizda doslownie. hehehe Fociaaaaaa podaj namiar !
  Udowodnij ze jestes jak to nazywasz hehe Facet....:-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poda nazwisko i adresik, sam to odręcznie sprawdzę czy to kozaczek czy kozaczka ; ).

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=ZvIda1dwJ-w

   Typowy odbiorca kitu kwietniołaków :)

   Usuń
 44. Z tych ludzi szydzi kwiecień, nienawidzi ich, mordował by ich tak jak zapewne jego wujek z AL
  pod takimi filmami powinno się zamieszczać link do kanału i bloga kwietnia

  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!
  CHWAŁA BOHATEROM
  HAŃBA ICH MORDERCOM

  https://www.youtube.com/watch?v=Q6ccZd-ArLs
  https://www.youtube.com/watch?v=yP4_UeUusjc
  https://www.youtube.com/watch?v=4XwhlqN3bMg
  https://www.youtube.com/watch?v=8K21DBUlarg
  https://www.youtube.com/watch?v=UsEXIv81XyU
  https://www.youtube.com/watch?v=-2elOo6jii4

  OdpowiedzUsuń
 45. W kwestii tunelu ze złotym pociągiem.
  Jeśli Niemcy ukryli w tunelu ów pociąg to wpierw musieli ten tunel wybudować.
  Logiczne-temu nikt nie zaprzeczy. Qrwa.
  A skoro go gdzieś wykopali to musieli pozostawić masę śladów.
  Logiczne i temu też nikt nie zaprzeczy.
  Jakich śladów?
  Ano takich jak na przykład podczas budowy tunelu pod Wołowcem:

  http://www.odskok.pl/viewtopic.php?t=22775

  Zanim jest wjazd do tunelu, jest wykonany podjazd czyli coś na kształt koryta w zboczu góry.
  Temu nikt nie zaprzeczy.
  Takie podjazd to kawał wykopanego koryta, które musi być widoczne.
  Załóżmy, że ktoś chciałby ukryć istnienie tunelu pod Wołowcem i wysadził by sam wjazd jak też zbocza tego koryta tak by się na tyle obsunęły by nie było tego koryta widać.
  Następnie zasadził drzewa, krzewy i roślinność dla zamaskowania.
  Pytanie. Czy udało by się to wszystko tak zamaskować poprzez wysadzenie i nasadzenie drzew by po kilkudziesięciu latach nie widać było nienaturalnego ukształtowania zbocza samej góry lub wzgórza w, którym taki tunel byłby wykonany?
  Moim zdaniem nie. Zawsze moim zdaniem powinno pozostać jakieś nienaturalne ukształtowanie.
  Biorąc pod uwagę pośpiech przed nadciągającymi wojskami Rosjan Niemcy nie mieli zbyt wiele czasu na takie maskowanie.
  A więc ślady tunelu nawet wysadzonego materiałami wybuchowymi muszą gdzieś być.
  Poza tym jest wiele przekazów którędy ów pociąg jechał co ułatwia zadanie poszukiwania na potencjalnej trasie lub w potencjalnym kierunku miejsc noszących takie właśnie ślady po zamaskowanym tunelu.
  W dodatku, tak mi się wydaje nawet gdyby Niemcy wykonali taki tunel w największym sekrecie i gdyby trasa przejazdu tego pociągu również była objęta największą tajemnicą to i tak, moim zdaniem, nie zdołali by wszystkiego zachować w tajemnicy przed postronnymi świadkami. Nie sposób sądzić, że wszystkich zlikwidowano i nikt czegoś nie widział lub nie pamięta.
  Myślę, że nawet dziś w 70 lat po wojnie jakby przeprowadził porządne śledztwo w tej sprawie to z dużym prawdopodobieństwem udało by się odtworzyć trasę przejazdu tego pociągu, a nawet dotrzeć do punktu docelowego, a przynajmniej wskazać jego kierunek prawdopodobnego umiejscowienia.
  Skoro do dziś nikt nie wpadł na to gdzie jest ten pociąg to coś mi się zdaje, że on jest w znanym powszechnie miejscu tylko nie branym dotąd pod uwagę.
  Być może to miejsce jest nawet bardzo znane i odwiedzane tylko nikomu do głowy z poszukiwaczy nie przyszło, że to własnie to miejsce.
  Ale to się okaże. Sprawa nabiera coraz bardziej wiarygodnego oblicza więc kto wie może na dniach dowiemy się przynajmniej gdzie to jest i w jakim miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są stare linie kolejowe większość 1945 była czynna i kto powiedział o tunelu można rozładować i ukryć na terenie obecnego Wałbrzycha było wiele nieczynnych kopalni co za problem ukryć i wysadzić chodnik albo cały szyb a świadkom kula w głowę i ich nie ma, ten pociąg to bardziej wygląda na wyciągnięcia kasy za ujawnienie informacji o nim nagle dziennikarze się dowiedzieli dostali cynk od tego prawnika dopiero zaczęli jęczeć jak się ABW zaczęła interesować strach ich obleciał z reszta pożyjemy zobaczymy.
   http://tommyride.bloog.pl/id,348264050,title,Na-Chelmiec-zapomniana-linia-kolejowa,index.html?smoybbtticaid=6157c5
   http://www.kolej.one.pl/_fervojoj/BIBLIO/OGOLNE/KOLEJ_WB/KOLEJE.HTM

   Usuń
 46. No dobra ujawnię gdzie stoi złoty pociąg tylko cicho bo to tajemnica wielka jest jeszcze kwiecień się dowie więc ciiiiiiiiii
  tak więc on poprzez okultystyczny tunel pod-przestrzenny podczas tajnego obrzędy/rytuału został teleportowany po Mauzoleum w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe – Miasto i stoi na 25 poziomie super tajnego dworca kolejowego by dostać się do tego pociągu trzeba odbyć specjalny rytuał tylko 20 Kwietnia w nocy!!! w oznaczonych miejscach umieścić siedem kryształowych trumien z chłopcami dziewicami w środku odbyć homoseksualną orgię, złożyć w ofierze siedemset małych kociąt, nago okrążyć siedem razy Mauzoleum z pochodniami w ręku śpiewając uroczystym głosem pieśń
  Ein Heller und ein Batzen,
  Die waren beide mein, ja mein
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein, ja Wein,
  Der Heller ward zu Wasser,
  Der Batzen ward zu Wein

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  Die Wirtsleut und die Mädel,
  Die rufen beid': "Oh weh! Oh weh!",
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh, ja geh.
  Die Wirtsleut, wenn ich komme,
  Die Mädel, wenn ich geh

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  War das'ne große Freude, 
  Als ihn der Herrgott schuf, ja schuf
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff, ja suff
  ein kerl, wie samt une seide, 
  nur schade, daß er suff

  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heida
  Heidi, heido, heido hahaha
  Heidi, heido, heida
  Heili heilo heila
  Heili heilo heila

  po dokonaniu wszystkich czynności stanąć oczywiście nago przed głównym wejściem i za wołać trzy razy Heil Hitler w głównym wejściu pojawi się okultystyczny tunel pod-przestrzenny, którym teleportować można się na super tajny dworzec kolejowy na 25 poziomie podziemi Mauzoleum
  innego sposobu nie ma każdego poziomu pilnują hybrydy Himmlera oraz żywa mumia Ernsta Röhma właśnie dla niego ci chłopcy są, a kocięta dla hybryd Himmlera ;)
  powtarzam to wielka tajemnica jak kwiecień się dowie lepiej nie myśleć co zacznie tam wyprawiać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " nago okrążyć siedem razy Mauzoleum z pochodniami w ręku śpiewając uroczystym głosem pieśń "

   Zapomniałeś o pampersach :) i białym proszku :). Koniecznie muszą być pampersy i proszek RWD :).

   Usuń
  2. he he jak bym mógł to ten tekst po korekcie bym tam wkleił jak ktoś ma ochotę pozwalam zrobić drobne korekty poprawić literówki i drobne błędy i dopisać imię by był wiadomo o kogo chodzi można zrobić też mema z mordą kwietnia jak by ktoś nie wiedział 20 kwietnia to urodziny Hitlera

   https://www.facebook.com/zlotypociagwwalbrzychu

   Usuń
  3. jak ktoś nie zna tej "pieśni" ha ha

   https://www.youtube.com/watch?v=slOTKPvQCls

   Usuń
  4. No dobra ujawnię gdzie stoi złoty pociąg tylko cicho bo to tajemnica wielka jest jeszcze Dariusz Kwiecień się dowie więc ciiiiiiiiii

   Tak więc on poprzez okultystyczny tunel pod-przestrzenny podczas tajnego obrzędu/rytuału został teleportowany pod Mauzoleum w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe – Miasto i stoi na 25 poziomie podziemi super tajnego dworca kolejowego.
   By dostać się do tego pociągu trzeba odbyć specjalny obrzęd/rytuał tylko 20 Kwietnia w nocy!!!
   W oznaczonych miejscach umieścić siedem kryształowych trumien z chłopcami dziewicami w środku odbyć homoseksualną orgię, złożyć w ofierze siedemset małych kociąt, nago w pampersach, okrążyć siedem razy Mauzoleum z pochodniami w ręku śpiewając uroczystym głosem Pieśń

   Ein Heller und ein Batzen

   Ein Heller und ein Batzen,
   Die waren beide mein, ja mein
   Der Heller ward zu Wasser,
   Der Batzen ward zu Wein, ja Wein,
   Der Heller ward zu Wasser,
   Der Batzen ward zu Wein

   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heido hahaha
   Heidi, heido, heida
   Heili heilo heila
   Heili heilo heila

   Die Wirtsleut und die Mädel,
   Die rufen beid': "Oh weh! Oh weh!",
   Die Wirtsleut, wenn ich komme,
   Die Mädel, wenn ich geh, ja geh.
   Die Wirtsleut, wenn ich komme,
   Die Mädel, wenn ich geh

   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heido hahaha
   Heidi, heido, heida
   Heili heilo heila
   Heili heilo heila

   War das'ne große Freude, 
   Als ihn der Herrgott schuf, ja schuf
   ein kerl, wie samt une seide, 
   nur schade, daß er suff, ja suff
   ein kerl, wie samt une seide, 
   nur schade, daß er suff

   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heida
   Heidi, heido, heido hahaha
   Heidi, heido, heida
   Heili heilo heila
   Heili heilo heila

   po dokonaniu wszystkich czynności stanąć oczywiście nago w pampersach, przed głównym wejściem zażyć tajemniczy proszek RWD. Podnieść prawą rękę pokazując jak wysoko pies skacze, wołać Heil Hitler powtórzyć tę czynność trzy razy w głównym wejściu pojawi się okultystyczny tunel pod-przestrzenny, którym teleportować można się na super tajny dworzec kolejowy na 25 poziomie podziemi Mauzoleum.
   Innego sposobu nie ma każdego poziomu pilnują Hybrydy Himmlera oraz żywa mumia Ernsta Röhm właśnie dla niego ci chłopcy są, a kocięta dla Hybryd Himmlera ;)

   Powtarzam to wielka tajemnica jak Dariusz Kwiecień się dowie lepiej nie myśleć co zacznie tam wyprawiać ;)

   Usuń
  5. A gdzie statek matka?

   Usuń
  6. Z tym jest mały problem rytuał trzeba odprawić w gnieździe szerszeni na Zamku Książ też 20 Kwietnia tylko w samo południe

   Usuń
 47. DODATEK 4
  Znalazłem materiał z obozu w Gross Rosen na, którym opowiada narrator jak zupy z warzyw były okraszane czasami kostką masła lub połówką padłego konia
  https://youtu.be/tr57HYr460s?t=662
  Włącz od 11 minuty

  OdpowiedzUsuń
 48. Tomasz nie wierz w te bzdety .... ,ja juz chyba wiem kto te brednie nadal. chyba juz z tym czlowiekiem mialem kiedys stycznosc.
  Mam pewnych informatorow ,zadalem tylko fachowe pytanie ,jakimi metodami pracowali przy lokalizacji ,i otrzymalem odpowiedz ,dzisiaj natomiast potwierdzila to jeszcze jedna osoba wiarygodna o zastosowanym sprzecie. co potwierdzilo wiarygodnosc informacji jaka od moich informatorow otrzymalem.
  Byl to smieszny georadar budowlany KS 700 absolutnie kiepskiej jakosci urzadzenie dzialajace ..kurwa nie wiem gdzie...? na dzialce babci szambo zlokalizowac tym mozesz , a nie w skale....

  Kwiecien masz kumpli po fachu...

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przypadkiem niejaki figiel? jakiś czas temu szalał w poszukiwani tego pociągu

   Usuń
  2. tutaj pacjent figiel

   https://www.youtube.com/watch?v=YAHdofF1e9E

   Usuń
  3. Lataja jak M&Msy po lesie, co za szopka.

   Usuń
 49. BŁAGAM WAS ludzie!!! Zróbcie coś- cokolwiek, aby szkodliwa działalność tego paranoika w końcu dobiegła końca. Przecież to już przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości i normalności. Dość już działalności dewiantów i historycznych hochsztaplerów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostały podjęte czynności mające na celu wyeliminowanie Dariusz Kwietnia z otoczenia i umiejscowienie go w miejscu odosobnienia dane są poufne i nie mogą być ujawniane ze względu na trwające śledztwo oraz bezpieczeństwo osób, które składają skargi chcesz pomóc pisz do różnych instytucji możesz nawet napisać do Kancelarii Prezydenta RP wysłałem kilka wiadomości e-mail czekam na odpowiedzi na kilka jest odzew, że przekażą sprawę dalej mam nadzieję, że w końcu kwietnia wpakują do jakiegoś szpitala dla umysłowo chorych na dożywotnie leczenie

   Usuń
 50. Foto Hit .vel FOCIA:-))) napisala na blogu Kunicynki. ale nie tylko to ona twierdzi ze TIRY WYWIOZLY JUZ POCIAG ZLOTONOSNY Z WALBRZYCHA DO NIEMIEC: w dalszych postach , ja wklejam ten gdzie focia nadal chce zostac facetem:-))) hehehe cyt.-
  ------------------------------------------
  FotoHit tępaki bo widzę że jesteście tak pierdolnięci że potraficie określić płeć człowieka po ksywce no kurwa gratuluje!!!:) otóż poziomkowe tłuki FotoHit to skrót od @ kiedyś został założony z związku z konkursem fotograficznym gdzie spływały prace uczestników a że mi został wolę używać jego niż oficjalnego gdyż jesteście tak zjebani że nie chce mi się usuwać spamu którym będę zapewne zasypany bo tyle tylko możecie napluć w monitor i kliknąć wysłać:)!! a swoją drogą to tak trochę podejrzane bo macie takie parcie na to że jestem babką że można stwierdzić że nigdy nie mieliście kobiety w życiu ojjj jaka szkoda już od walenia freda wam się blazy robią na łapach a jeden tam nawet marzy o babach z kutasem no ale mnie to nie dziwi jak wiadomo sidor to zboczeniec i dewiant więc to wasze tematy:) chcecie abym udowodnił że jestem facetem:)? no to kurwa zapraszam który odważny stanie w obronie swojego sidorka co:)?
  ------------------------------------------------------------------
  Focia przeciez nikt nie bedzie lal baby..tutaj nie ma ludzi pokroju Kwietnia.

  Ups ale torebka przez banie tez moze zabolec...:-)))

  Foooociiiiaaaa....:-))))) hehehehehe

  OdpowiedzUsuń
 51. https://www.youtube.com/feed/subscriptions

  Nielegalne odwierty w Walimiu. Odkryta sztolnia na Włodarzu, ktoś widziało tym materiał?
  Te nielegalne odwierty to robota kwiiietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzialem. Kwiecien to blazen nie majacy zadnego sprzetu, powtarzam on nie jest eksploratorem tylko oprowadzaczem i dziwka internetowa.
   To jakby downa ktory ubral plastikowy worek na leb i lazi po dachu stodoly nazywac astronauta.

   Usuń
  2. Jasne że to robota kwietniołaka, wiercił swoją finką :-), a georadarował pustą flaszką :), odczyt miał w baranicy, czytał z niej za pomocą drutów w siwej dyni i przekazu 666 SS-Manów co w nim siedzą. Stuknij się w głowę zanim coś napiszesz równie śmiesznego.

   Usuń
  3. https://www.youtube.com/watch?v=QyNVLk2GQhc

   Usuń
 52. Tomasz wklej jakis inny link, ten moga otworzyc zarejestrowani na U-Tube.
  Tam Ciagle wylawiaja jakies sesacje - ostatnio krazylo zdjecie w necie z obetonowana hala niby zrobili przewiert i wyfotografowali obszerna hale, tylko jest pewna niescislosc hala byla pusta i sucha a wykonanie i technika betonowania nie miala nic do czynienia z technika szalowania , jaka widoczna jest w Sowich.... ale cos sie tam dzialo w ostatnich miesiacach- bo uaktywnil sie pewien stary cwaniaczek ,krecac sie tam i rozpytywal sie tu i uwdzie w temacie pewnego miejsca na Wlodarzu.
  Facet ten to byly SBek .

  Pamietajcie ze na Wlodazu sa miejsca z widocznymi wyrobiskami gorniczymi ,nie majacymi nic wspolnego z Kompleksami pohitlerowskimi ,i ludzie myla ,tak jak Kwiecien przypisujac je do kompleksow Olbrzyma.
  Niech ktos nie robi sesacji ze niby tam stoi wlasnie pociag ...bo miejsca byly fotografowane z lotu ptaka w latach wojny i zaraz po niej. i torow do tajemniczego kolejiwego tunelu tam nie bylo.
  To samo tyczy sie Walbrzycha , wladze polskie sa tak naiwne ,badz zaciemniale ze daly sie nabrac idiotom na skale Kwietnia.
  Europa ma ubaw bo zdjecia lotnicze ukazuja prawde o tym zjawisku ,zwanym zlotym pociagiem.

  Moi drodzy czytelnicy
  Czy schowali byscie cokolwiek niewygodnego w miejscu gdzie dokonaliscie powazny akt zbrodni ? tak ?
  Hmmmm.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, pisze z tableta więc trudno mi wklejać dobre linki.
   Ale znalazłem inny material. Zobaczcie jak władze już zaczynają się pienić, że tych dwóch nie chce ujawnić miejsca jeśli nie dostaną zapewnienia o 10% znaleźnego

   https://www.youtube.com/watch?v=QyNVLk2GQhc

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=HGHnJ0ac5zw

   Sorry to jest właściwy link.

   Usuń
  3. Dla mnie to burza w szklance wody, jedyne co jest prawdziwe w tym to hajs, hajs z turystow. Widzialem w tv Joasie Lamparska ktora z radoscia stwierdzila ze takiej inwazji turystow to dawno nie mieli i to ewenement o tej porze wakacji , Walbrzych przezywa boom turystyczby za sprawa "zlotego pociagu" a czerwoni wlodarze lansuja sie w tv i prasie.
   To jest realne.

   Usuń
 53. Znam osoby ,jakie juz przed laty badaly zagadnienie ukrytego tumelu kolejowego na terenie budowy kompleksu schronow Olbrzym .
  Z gory mowie ze moj czas drogocenny wowczas poswiecilem tylko by zblizyc sie i poznac osoby parajace sie tym zagadnieniem , a moze cos wiedza ,badz natkneli sie na cos co bylo wtedy dla mnie czyms co mnie interesowalo . ...poniewaz zagadnienie zlotego pociagu bylo oczywista fantazja na skale Hary Potera.....
  Do najbardziej pomijanych miejsc w Sowich sa Jugowice Gorne i ich stacja Kolejowa... to jedyne moim zdaniem miejsce gdzie ze wzgledu na usytuowanie torow oraz sklad geologiczny skaly ,oraz mozliwosci techniczne latwego wgryzienia sie bezkolizyjnego w gorotwor...zaraz obok stacji jest nie licznym znane miejsce pochowku wiezniow. nie opodal w bylej lodowni z przed wojny wg, relacji naocznego swiadka z jakim rozmawialem ,byl magazyn materialow .
  W pasmie gory Jawornik na jego grzbiecie w kilku miejscach trafia sie na Studnie.

  Osobnicy Ci byli przekonani co do istnienia tunelu zamaskowanego przez niemcow w Gorze Jawornik ,twierdzac ze tunel moze isc ze stacji Jugowice do Kompleksu Jawornik na przeciw Kompleksu Wlodarz.
  Ja w te teorie jak wspominalem nie wierzylem i wiedzialem ze jest to bledna teoria.
  Zmierzam do tego ze ludzie swoja fantazje obracaja w realny swiat, tak jak Kwiecien... a urzednicy przymykaja oko, zobaczcie nawet uwierzyli w zloty pociag ...! to kompromitacja ...czujecie Blusa? urzednicy wirza w bajke o Jasiu I malgosi.!

  ups.! moze pociagi byly dwa i nazywaly sie Hansel und Grette ?


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blisko, ale byly trzy. Trzeci nazywal sie Rubenzahl.
   Potwierdzone info, nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi.
   :)

   Usuń
 54. Opowiem wam kawal.
  Czytam wczoraj jakas interie, te sensacje o pociagu i nagle widze opinie EKSPERTA.
  Mysle ekspert, OK, czytam dalej a tu na koncu EKSPERT BOCZEK.
  Kurwa caly wywiad napisali o kilku zdaniach opini EKSPERTA Boczka, ekhe he he.
  Teraz kazdy moze uchodzic za eksperta, wystarczy parcie na szklo i przebranie...
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. A ja uważam, że Niemcy wybudowali dodatkowy tunel boczny w tunelu pod Wołowcem i tam ukryli złoty pociąg.
  Nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe to moja teoria.... nie zle. :-)

   A

   Usuń
 56. Tak poza tematem, smiech to zdrowie wiec:
  www.youtube.com/watch?v=sxY35vTUZjg

  OdpowiedzUsuń

 57. Oto adres poczty Foto Hit - vel Focia

  fotohit@opoczta.pl

  Focia ze mna na sparing nie licz ,nie chce chodzic z podrapanym tipsami rylem :-)
  Poza tym ja bym Ci przyjebal Gazem Pieprzowym po oczach ze bys sie posmarkala! :-))))) i po co Ci to? hehehe

  Focia rajtuzy Ci pekna jak sie tak napinac bedziesz.:-)))) hehehehe


  A

  OdpowiedzUsuń
 58. Tak ode mnie, w sprawie sensacji ze zlotym pociagiem-chorobliwie podniecaja sie glownie ludzie ktorzy nie mieli wiele wspolnego z eksploracja, wiadomo ze z racji tematu kazdemu rozbudza sie fantazja, jednak doswiadczonych poznacie po jednym-nie podniecaja sie tym zbytnio i podchodza z dystansem do wszelakich rewelacji.
  Ktos kto mial do czynienia z prawdziwa ekploracja nie rzuca tak pochopnie wyrokow i nikt nie pieje jak "gowno ma" bo piac i paplac jak Pinokio to kazdy moze. Dowody, to sie liczy bo beblac i paplac kazdy moze.

  Wyobrazcie sobie sytuacje ze wyskakuje nagle, obdzwaniam wszelkie TV ze znalazlem wielki sakarb Hochbergow, karoce palna kurwa zlota i diamentow!
  Ale hola, hola, zrobmy na poczatek konferencje prawsowa na ktorej powiem...nic, potem bede kluczyl, zwodzil obrazal sie i unosil, pokaze dla uwiarygodnienia niewyrazny odczyt z georadaru tak zeby mieli nad czym piac i nakrecamy gownoburze. Udziele kilku wywiadow ale zaraz, kto da wiecej, TVN 20tys pln? Polsat 25tys? Urzadze taki chocholi taniec ze kazdy zapomni ze gowno widzial ale bedzie podniecony skarbem, ludziska beda bic drzwiami i oknami do Ksiaza oraz Pszczyny, hotlele plene, restauracje nie wyrabiaja z zamowieniami...czaicie to?

  OdpowiedzUsuń
 59. FotoHit29 sierpnia 2015 11:46

  Gall Anonimsobota, 29 sierpnia 2015 11:42:00 CEST

  A ja uważam, że Niemcy wybudowali dodatkowy tunel boczny w tunelu pod Wołowcem i tam ukryli złoty pociąg.
  Nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi.
  Odpowiedz

  a ja uważam że pociąg można odszukać w twojej dupie widziałeś kiedyś te miejsca januszu ufologi czy tylko jak zwykle internet mapa google i chuj zgrywam eksperta:)? zresztą twoje zdanie sidorczuk nikogo normalnego nie interesuje prócz ciebie ciebie ciebie i jeszcze 30 ciebie których udajesz wypisując te komenty:)
  jak to ktoś kiedyś powiedział: rakiety z głowicami jądrowymi toczą się niczym parówki a u sidora toczą się komenty a jak było na prawdę z tymi rakietami to wiemy :)  FOTOHIT nie spinaj tak dupy bo ci peknie. Wiesz co to ironia pajacu. Jak jestes taki wykształcony to powinieneś to ogarnąć. Słowa "Nikt nie zaprzeczy i nikt nie potwierdzi" jakże pasujące do twojego guru kwietnia. To on zawsze tak kombinuje. Jak sie trafi to dobrze , a jak pierdolne głupote to powiem ze nikt nie zaprzeczy i nie potwierdzi bo przeciez tak mogło byc. A z reszta to Moje Riese i odpier... sie. Taka to wiedze ma twój kwietniołak - oprowadzacz górkowo - leśny.

  OdpowiedzUsuń
 60. Ale sie kwietniowe fredzle produkuja, deostali sraczki werbalnej. Czyzby frajer dostrzegl jak go Dareczko w chuja robi i mamy tu standardowa reakje odrzucenia, czyli slepa obrona wlasnego oprawcy-tak jak kazda oszukana osoba broniaca szajsu na ktorym dala sie wydymac.

  Debilu jeden, zapytaj Kwietnia skad wzial info o zatopieniu na Baltyku w 1945 Grafa Spee lub ruskiej artylerii strzelajacej na 80km.
  Zapytaj go tez jak sie czuje po wizycie w kopalni Walbrzych na poziomie 2800m gdzie krew buchala mu z uszu i oczu a on gadal "kcem wiecej".
  No i gwozdz programu-malpa na zadupiajaca na drezynie i strzelajaca do ruskich z pepeszy.

  Jesli uwazasz to za fakty to pora isc do psychiatry lub dorosnac, a tak przedstawiaja sie wszelakie opowiesci Kwietnia.


  OdpowiedzUsuń
 61. Przyklad na usilne urojenia, omamy i konfabulacje Kwietnia, kilka smaczkow z przeszlosci choc teraz szajba jeszcze wieksza:
  "piątek, 29 czerwca 2012
  INFO Z FB  Dlaczego powiadasz iż nie wiesz , dlaczego nie powiesz prawdy , dlaczego milczysz ?. Myślisz że nikt nie słucha , jesteś w błędzie .Upały , pożary , trzęsienia ziemi i jeden Wszech mogący nie wie co jeszcze ? Opisz sny , opisz listy szaleńców to jest ten czas . Czas jest ostateczny , jedyny na refleksję , chyba ostateczny . Na co czekasz ? .
  My podsyłamy Ci informacje , one są dla Ciebie jak i dla wszystkich .


  Proszę o więcej informacji , z kim mam do czynienia . Darek .
  To dziwne gdyz nie mam konta na FB . "


  "
  Re: Opowiesci...Riese

  przez darek » 14 cze 2012, 08:43

  komu potrzeba prawdy , kto jej pragnie , potrzeby egzystencjonalne to jest to , komu zalezy na utrzymaniu pokoju ? , zabijaj sprawniej , nie odczuwaj , ty jestes panem , masz moje rozgrzeszenie ,- A , Hitler . To co nazywsz człowiekiem to tylko kupka popiołu - H . Himmler . Wszystko służy naszym celom , nawet mord czy gwałt jest rozgrzeszony czynicie to dla bogów naszych Panów M , Borman
  darek "

  "czwartek, 31 maja 2012
  bez tyt  Gdy nasz człowiek będzie w Watykanie i czarny na szczycie to będzie sygnał , to w tedy wdziejcie nasze mundury niech nasz symbol , odrodzi strach i trwogę . Gdy to się stanie odrodzimy się . Nigdy nie popełniliśmy żadnej zbrodni to wszystko wina polaków , my tylko nadzorowaliśmy to oni mordowali - H . Himmler -
  Najwięcej na tan temat wie B . Wołoszański jego pytajcie o szczegóły , słowa Himmlera do Otto Skorzennego 1945 styczeń . Nigdy nie uwierz w moja śmierć .
  Czy to ten moment gdy ten co Oba ma szkaluje nas i Fatykan to popiera , a UEFA podaje jako fakt okupacje Lwowa przez Nas Polaków , czy to ten czas .
  Pamiętajcie początek był na terenie naszego kraju , rejony do wyboru , lecz niemcy nigdy nic nie robią na oślep .
  Około 35 tyś neofaszystów z całej Europy wpadnie do nas na Euro - tym zaś straszą potomkowie Albionu czyli Englicy


  Autor: Darek"

  Toz to przyklad CALKOWICIE ZDROWEGO PSYCHICZNIE czlowieka, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 62. Uciazliwe urojenia, chizy i wizje czyli znowu skonczyly sie tabletki:

  "niedziela, 6 maja 2012
  Gierłoż  A co poczniesz gdy bagno zalewa oczy , usta , nos , gdy umierasz .... a następnie jesteś kartoflaną ? .-
  Kartofle - nie , nie , nie .... to są płody ziemi to są ziemniaki i to mówi on ...Gdy on przechodzi - my padamy na kolana ..._
  Zaby on kocha koncerty żab , a gdy wyją wilki to on stoi na skraju bagien , a gdy topią dzieci w bagnach to oni się cieszą , to dobry znak gdy bagna warczą ....
  Gdy on nas opuszczał, bagna łkały ...
  Gdy On odleciał bagna umilkły nie było wilków , a żaby jakby zdechły ...
  Nasz duch uleciał , byłem jak pusty dzban gdy rosjanie mnie pętali byłem - taki odległy byłem w Valkirii tak go kochałem , nadal go kocham - on nas ożywi , tchnie w nas nowe życie , on już to robi ..
  Nie odpowiadam za treść wypowiedzi żywych resztę biorę na siebie .


  Autor: Darek"

  "sobota, 14 kwietnia 2012
  Rozmowa tel  Zadzwonił do mnie po głosie sądząc przeszło 80cio latek .Przedstawił się znanym mi nazwiskiem , znanym także mieszkańcom Głuszycy - Mintera - teraz nazwisko brzmi Mizera .Brat byłego komendanta Arbeitslager Wustegiersdorf .Rozmowa dotyczyła wszystkiego i niczego zarazem , padały nazwy i lokalizacje zakładów i nazwy komand roboczych jedno utkwiło mi w pamięci znam dość dobrze jego historię wszystkich wywieziono do Flossenburga .Jednak rozmówca stanowczym tonem wskazał możliwość pozostawienia około setki więźniów tych - wzorowych - jako tzw dozorców .Ich zadaniem miało być opiekowanie się kryształowych trumien pozostawionych pod ziemią .....
  Rozmawialiśmy około 40 min w języku polskim gdyż ja nie znam języka niemców , . Osobiście nie wierzę iż rozmawiałem z tą osobą za , którą przedstawił się rozmówca , jednak fakty jakie mi przedstawił były dość zaskakujące . Wspomniał także o zatrutej atmosferze oraz fałszywym złocie , wyraził swe rozczarowanie po usunięciu postu Cela 24 , nakazał szczególną ostrożność gdyż jesteśmy w przedziale czasowym 75-80 lat czyli w czasie wielkiego misterium co kolwjek to znaczy .


  Autor: Darek"
  "wtorek, 13 marca 2012
  Złoto  Ostatnio otrzymałem propozycję odkopania pociągu ze złotem ,gdy w Książu z grobowca księżnej Daysy przebijałem się do tuneli ponoć prowadzących do starego zamku , jeden z obecnych tzw starych poszukiwaczy liczył już kasę ze sprzedaży BK .Gdy zapraszam do penetracji podziemi Wrocławia ,wtedy była jeszcze możliwość byliśmy pod dworcem ,nie zgłasza się nikt .Teraz dostanie się do schronów jest nie możliwe chyba ze ktoś zna lokalizację wejścia przy dworcu Swiebodzkim. Zaproszenie do penetracji zalanych korytarzy Sobótki -browar nie przynosi efektu ponieważ nie obiecuje skarbów .Następnie grupa związana z lokalnym politykiem rzuca hasło tam jest złoto Wrocławia i te same osoby ,które mnie zignorowały teraz ryją jak krety i wydaja kasę na nurków . Soboń 2011 lipiec jest sponsor odkryjemy szyb windowy -warunek złoto schowane na Soboniu w 100% należy do sponsora .
  Aby rozwiać wątpliwości ------ Gardzę takimi ludźmi od zawsze ----- nigdy nie zwiążę z takimi odkrywcami , raz zaufałem i bardzo tego żałuję .
  Osoby które traktują zawodowo to co my nazywamy pasją nie są godni zaufania , mają jeden cel pieniadze i sława . Ja pracuje jako kamieniarz i z tego finansuje moje wycieczki nie z drapanego jak mi to kilka osób zarzuca .I jako człowiek posiadający jakiś zasób wiedzy śmiem twierdzić iż złoto to tylko wabik , który zresztą jest wątpliwy , mający na celu skłócić i poróżnić poszukiwaczy jak i normalnych ludzi -
  - Chciwość to najlepszy strażnik gdy zobaczą błysk złota to nie poczują smrodu rozkładających sie ciał i nawet dym z krematorium im nie przeszkodzi -cyt H. Himmler 1944


  Autor: Darek "


  Ja pierdole, mocne cpanie.

  OdpowiedzUsuń
 63. :D
  http://moje-riese.blogspot.com/2012/03/zoto.html

  "wtorek, 13 marca 2012
  Złoto  Ostatnio otrzymałem propozycję odkopania pociągu ze złotem ,gdy w Książu z grobowca księżnej Daysy przebijałem się do tuneli ponoć prowadzących do starego zamku , jeden z obecnych tzw starych poszukiwaczy liczył już kasę ze sprzedaży BK.
  ..."

  Oczywiscie Kwiecien, oczywiscie. Tunelem pod grobowcem Ksieznej Daisy powiadasz...

  OdpowiedzUsuń
 64. Tu przyklad jak Pinokio obudzil sie po poludniu z kacem i Magda mi urzadzila awanture:
  "piątek, 24 lutego 2012
  Alkoholizm  To kolejny szatański plan niemców nie każdy wie iż w czasie okupacji niemieckiej , rozpijano nasze społeczeństwo za prace płacono wódką .My Polacy rasa niżej postawiona mieliśmy być sługami najlepiej uzależnionymi w liczbie 100 ooo .Alkohol , to miało być tym pięknym antidotum na ruchy wyzwoleńcze . Wracam do meritum jaką mam pod tym względem wiedzę . -.Chlałem przez trzy tygodnie non stop ,każdego ranka budziłem się tylko z jedna wizją - za chwilę się nachlać .
  To działa ssanie jest ogromne jednak można z tym walczyć ,wystarczy się najeść . Tak rano wystarczy się najeść ,ciepłe mięsne danie z dużą ilocią kwaśnych dodatków np .kiszone ogórki .
  -Tak szkoli sie w Rosji agentów .
  Rano gdy pali i sśie wystarczy takiej osobie podac np jajecznice z kielbasą ,marynowane opieńki , zółtyser lub sok z kiszonej kapusty .Posiłków musi być kilka co dwie godz , to działa . Nie ma recepty na margines społeczny , lecz instrukcja NKWD jest czytelna . Można z tym walczyć nie dajmy sie ogłupić iż ta forma jest nie skuteczna bo jest droga , nie prawda , alkocholik wydaje 10razy wiecej na swoje chlanie .Teraz alkochol dla mnie istnieje jako dodatek ,a nie panaceum .Alkoholizm jest cześciom planu ogłupienia i zniewolenia
  .To jest bardzo proste, gdy rano szukałem pretekstu do wyjscia do sklepu badź kolegi musiałem zjesć obfity posiłek , odruch wymitny był ogromny lecz zapach i widok brał górę .Po 20 minutach było po ssaniu .
  Takie eksperymenty prowadzono na Radogoszczu w Lodzi na małych dzieciach i nie tylko .Wpływ pijaństwa na świadomość społeczeństwa to jeden z aspektów działania UE .Przepraszam za to co piszę Grecy przepili swoje państwo kilka panstw czeka w kolejce np Irlandia .
  PS . Gożałka jest dla mas -niech piją bedą łatwiejsi w manipulacji .A. . Hitler .


  Autor: Darek "


  Teraz to kurwa za kolnierz wylewasz, Dareczko?

  OdpowiedzUsuń
 65. Och te cisnienie, glowa boli, co by tu napisac:

  "środa, 25 stycznia 2012
  Miałem milczeć lecz nie mogę  Dlaczego badacze Riese ignorują takie nazwiska , pomijają je , czy pani Kwiecińska ,Lamparska , czy panowie ,Bartosz R ,Igor W , czy Z.D lub masa innych odkrywców nigdy nie słyszała o naocznych świadkach takich jak Marian Karczewski nr 11958 , Tadeusz Śliwiński nr 8829, Wojciech Dzieduszyński nr 7821 ,Edward Rogulski nr 2765 wszyscy więzniowie Gross-Rosen .Więzień nr 16603 Roman Konarzewski drążył tunele , oto jedyny świadek , który otwarcie potwierdził istnienie Riese -Abram Kajzer ,, a więzień Stanisław Wądołowski to potwierdza .Janysz Pękała lat 16 nr 12243 - żyjące numery , brak informacji czy tani populizm ?Dysponuję okolo 1000 relacjami więzniów . Przepraszam lecz liczenie na subwencje Unijne , mam głęboką nadzieje , już mineło . Kasa to jest magnetyzm Riese dla w/w badaczy pani Iza jest w tej materii Carem .Odsyłam do archiwum GrossRosen . Na Radogoszczu w Lodzi także trafiłem na nie ograniczone zasoby wiedzy .Polska pokonała niemcy w meczu piłkarskim kiedy i gdzie ? Ano w Gross rosen I V 1944 nawt tam był piłkarz LKS Zdzisław Lewandowski strzelił jedyną bramkę dla Polaków . Ten mecz jest pożywką dla przeciwników nieludzkiego traktowania .


  Autor: Darek "

  http://moje-riese.blogspot.com/2012/01/miaem-milczec-lecz-nie-moge.html


  "czwartek, 29 grudnia 2011
  żydzi riese  To co napiszę jest straszne , król żydów Łódzkich pisał -Rumkowski - to co jest pod ziemią Waldenburga to jest nasza szansa i nadzieja - czyli żydzi wiedzieli co się dzieje . Oficjalna wersja Rumkowski zginął w Birkenau , to dla czego z jego rodziną mam sporo kłopotów gdy pisze , że on był maniakiem sexualnym na usługach Niemców , nie wyprą się tego istnieje zbyt wiele dowodów , tylko rodzi się pytanie co miało być w podziemiach Wałbrzycha , aby żydzi w to uwierzyli i dla czego żydzi w Riese czuli się bezpieczne . Co powodowało , że nie było tu pogromów takich jak na Litwie czy Białorusi tu nie działały ainzacgruppen , mimo wiadomej liczby uciekinierów hebrajskich na te tereny . Nawet Geobels ulokował tu swą rodzinę pochodzenia Juda , ewolucja nazwiska w Sudetach -Juda - Jada - Janda - to są Czechy . Polska - Juda - Żyd -Syd -Smyt -Szmyt - potem dodano kowski , to boli to jest cios po niżej pasa , Szmytkowski i podobne , druga rzeczy pospolita zrobiła na tym majątek , nie jestem anty semitą lecz to sa fakty...Ostatnio mam coraz więcej powodów , aby się bać.


  Autor: Darek "
  http://moje-riese.blogspot.com/2011/12/zydzi-riese.html

  OdpowiedzUsuń
 66. Tu mamy przyklad jak pacjent pisze sam do siebie uwewnetrznaijac swoje uporczywe urojenia:
  "sobota, 16 lipca 2011
  Przebudzenie...List od Darka  BUDZĘ SIĘ OSTATNIO Z MARAZMU,OD ROKU PATRZĄC W NIEBO PATRZĘ W NIE Z
  NIENAWIŚCIĄ,CHEMT..PATRZĄC WOKÓŁ NA PRZYRODĘ NIE POZNAJE JEJ TAKIE
  ZMIANY ZACHODZĄ,UFO?BZDURA DLA DZIECIAKÓW PRZESTAŁA BYC
  BZDURĄ,PODZIEMNE TRAKCJE KOMUNIKACYJNE NA CAŁYM ŚWIECIE....LATA TEMU NIE
  MAJĄC ŻADNEJ WIEDZY ROZPOZNAŁEM OBOZY SMIERCI,MASOWE EGZEKUCJE NIE JAKO
  ELEMENT TERRORU ALE JAKO CZĘŚĆ KULTU,OBCY MUSIELI MIEC W POBLIŻU
  NAJWIĘKSZYCH MIEJSC KAŹNI W EUROPIE PORTALE DO SWOICH PODZIEMNYCH
  MIAST[PHIL SCHNEIDER COŚ WSPOMINAŁO TYM
  http://www.youtube.com/watch?v=SLgjp6o5p20] MÓWISZ O TAKICH RZECZACH ZE
  WŁOS SIĘ JERZY NA KLACIE,JEDNA ZDETERMINOWANA GRUPA CZERPIĄC
  TECHNOLOGIĘ OD SWOICH PANÓW W ZAMIAN ZA LUDZI DO BESTIALSKICH
  EKSPERYMENTÓW USIŁUJE WZIĄĆ WŁADZĘ NAD CAŁYM ŚWIATEM.CZY JEST
  JESZCZE COŚ CO POZA MODLITWĄ DO BOGA WSZECHMOCNEGO MOŻEMY
  ZROBIĆ,ŚWIADOMOŚĆ BEZSILNOŚCI ZABIJA JAK RAK.TE SK....NY JUŻ OD
  DAWNA MOGĄ KONTROLOWAĆ WSZYSTKO I WSZYSTKICH.WIEM ŻE MÓJ MAIL TEŻ
  BĘDĄ CZYTAĆ,EKSPERYMENT FILADELFIA,PODRÓRZE W CZASOPRZESTRZENI,POCISKI
  SONICZNE,IMPLOZYJNE,DZIAŁA MIKROFALOWE,FLASH GUNS,ZNIKAJĄCE STRONY
  INTERNETOWE[NEWWOLDORDER.COM.PL]REFERENDYM NA DOLNYM SLĄSKU,K...A CZY TEN
  OBŁĘD MA GRANICE?
  CO DAJE TWOJA PRACA NAD TYM?BUFOR?OSTRZEŻENIE?PRZECIEŻ LUDZI KTÓRYCH
  OBCHODZI JUTRO JEST NIEWIELU,JESZCZE MNIEJ CHCIAŁOBY COŚ ZROBIĆ
  ....SALOMON MÓWIŁ ŻE LEPSZA ODROBINA GŁUPOTY NIŻ POZNANIE KTÓRE CZYNI
  ŻYCIE GORZKIM.POWIEDZ MI JAKI JEST TWÓJ CELI CZY JEST MOŻLIWOŚĆ
  JAKAKOLWIEK OBRONY PRZED TĄ STUGŁOWĄ HYDRĄ KTÓRA ZAPUSZCZA MACKI
  POPRZEZ APARAT WŁADZY WSZĘDZIE ...ROZJAŚNIJ MÓJ MROK,PS MAM 45 WIĘC
  NIE OBRAŹ SIĘ ŻE MÓWIĘ PER TY.
  DAREK"

  http://moje-riese.blogspot.com/2011/07/przebudzenielist-od-darka.html#comment-form

  Bila szajba na kszkiet, bije i dzisiaj. Schizy, uporczywe urojenia, zwidy, rojenia czyli DK w akcji.

  OdpowiedzUsuń
 67. Tak wlasnie wyglada "eksploracja" chorego lba, czyli brniecie w urojenia i wymysly:
  "sobota, 2 kwietnia 2011
  Gośc(ini)  Kolejna sprawa, to wizja. Jestem w silowni (Osowkowej), ktora nie
  weglada jak silownia teraz, aczkolwiek jestem pod tym co widzimy na
  zewnatrz obecnie. Wewnatrz jest szaro - w sensie ze sciany sa szare,
  duzo metalu - takie konstrukcje metalowe, tak jak sie buduje jakas
  zabudowe regipsowa, to sie takie stawia, tylko ze tamte byly takie
  grube, ale tez z dziurkami. Oswietlenie stanowia swietlowki tylko i
  wylacznie. Wydaje sie byc to stan surowy. To jest takie duze
  pomieszczenie, ale podzielone jakby scianka dzialowa, od schodow idaca,
  zaslaniajaca jakby wieksza czesc tego pomieszczenia. Wszystko bylo
  konsekwentne, wiec pod ziemia, obecnosci okien brak, cale swiatlo
  stanowia te swietlowki. Zagladamy tam za winkiel, a tam siedzi osoba
  przy kompyterze, ale nie takim zwyklym, to wyglada jak sterownia. Sidzi
  przy tym jakas osoba. Chcemy sie wycofac, zeby nas nie zauwazono, tzn.
  moi towarzysze chca, bo sie bardzo czegos boja, tych osob bedacych z
  "obslugi" tego obiektu. I tu kolejna rzecz, obsluge stanowia ludzie -
  zarowno kobiety i mezczyzni. Natomiast obsluga zorientowala sie ze ktos
  jest w obiekcie, wiec ida na nas. I bach, padaja od strzalow, moi
  towarzysze, ktorzy przeszli do ataku, a ja stoje i sie usmiecham.
  Przedstawiam sie obecnym imieniem i nazwiskiem, podchodzi do mnie
  mezczyzna, rowniez przestawia mi sie, podajemy sobie rece, zaczynamy
  rozmowe. Powiedzial mi, ze czekali na mnie i wiedza ze nie stanowie
  zagrozenia, bo jestem jedna z nich. I zaczynamy rozmowe, bedac w
  pomieszczeniu jakby na polpietrze , wyzej w stosunku do pomieszczenia z
  komputerem. Siadamy przy stole, pijemy herbate w metalowych kubkach, a
  on mi opowiada, to co powinnam wiedziec. Ze sa straznikami i musza
  strzec przed tych, ktorzy wiedzy miec nie powinni, ktorzy atakuja,
  ktorzy chca sie dowiedziec. I w tym samym momencie opowiedzial mi o tym
  co mialo byc, ze mialo to stanowic "osade" dla innych "bytow" duzo
  mniejszych i potrzebujacych innych warunkow. Dal mi tez broszure, zebym
  sobie popatrzyla jak mialy poszczegholne obiekty naziemne i podziemne
  stac :) Szybko ja przejzalam, powiedzial ze poogladam sobie potem.
  Znow mam deja vu.
  Wiec wzielam broszure, rozmowca zaproponowal, zebym zadala pytania,
  jesli mam ochote. Zapytalam, czy kazdego, ktory odwazy sie sprobowac
  dotrzec do wiedzy, czeka to samo, powiedzial, ze czeka dezinformacja,
  badz smierc, ze nie mozna dopuscic niepowolanych osob, poza odpowiednimi.
  Kolejnym pytaniem bylo to, czy przekaz, ktory dostalam w dziecisntwie
  pochodzi od nich, usmiechnal sie znaczaco - zaraz Ci o nim napisze.
  Ostatnim pytaniem, bylo dlaczego to wszystko upadlo, powiedzial: "alez
  nie, to jest jeszcze w trakcie, tylko chwilowio przerwane"
  Na tym koniec, troche moze chaotyczne, ale mowie o tym pierwszy raz.


  Autor: Darek "

  http://moje-riese.blogspot.com/2011/04/goscini_02.html

  OdpowiedzUsuń
 68. Kwiiiecień jesteś cienki bolek. 5 latgłosiłeś bzdury o wilkołakach i nie udało ci się wypromować regionu. A tu dwóch kolesi puścili plotę o złotym pociągu i mamy najazd turystów jakiego nigdy nie było.
  Teraz musisz wymyślić coś innego by ich przebić pajacu łysy. Zmienić image i nieco podszkolić się we władaniu językiem Polskim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daro juz planuje "MiKwi LGBT Dancing Nights" u sniadego na daczy.
   Bedzie hajs, slawa i kupa nowych kolegow, DJ Kwii zapoda muze a gucio i koniczynka beda tancowac na rurze i obrabiac knagi kolega Biedronia.
   Kariere zrobicie , doswiadczenie jak widac juz macie.

   Usuń
  2. Widziales "szpeca" w ostatnim filmiku, jak stoi naprzeciw Gory Chelmiec i nonszalancko wskazuje gdzie jest zloty pociag.
   Kwiecien jest stworzony do wiekszych rzeczy-np. znalezienia kamienia z dziurka w kiblu, co tam jakies georadary-srary, on ma 666SSmanow w glowie!

   Usuń
 69. Opowiesci z "dziecinstwa" Pinokia:
  "sobota, 2 kwietnia 2011
  Pierwsze spotkanie z "Argentyńczykiem"  Pragnę przedstawić w tym wpisie spotkanie z człowiekiem, którego nazywaliśmy "Argentyńczykiem".
  Rzeczy, które opowiadał zrozumiałem dopiero po kilku latach.
  W 1982 roku, zaraz po stanie wojennym włóczyliśmy się wraz z kumplami po Soboniu. znając prawie wszystkich miejscowych, natychmiast wyłapywaliśmy obcych. Ich zachowanie podsycało naszą ciekawość. Byliśmy wtedy świadkami jak grupa mężczyzn wydobywała dziwne pojemniki - małe lecz bardzo ciężkie, przypominały duże gaśnice, termosy. Gdy nas zauważyli, zostaliśmy natychmiast przegonieni, co jeszcze bardziej wzmogło nasze zinteresowanie. Owej grupie towarzyszyli milicjanci w mundurach oraz żołnierze WOP. Schodząc w kierunki pięciu stawów natknęliśmy się na kolumnę samochodów, większość z nich to były mercedesy na niemickich numerach. Jeden z Niemców powiedział po polsku, że jeśli wskażemy znane nam miejsca, którymi wchodzi się do tuneli i kanałów to w nagrodę dostaniemi gumy do żucia. Moi koledzy natychmiast zrezygnowali, jedynie ja zdecydowałem się zostać ich "przewodnikiem". Najbardziej interesował ich Soboń, dziwne światła i człekokształtne istoty... Moja wyobraźnia szalała, ale pewien sygnał alarmowy nie pozwalał mi mówić o wszystkim, posiadałem wiedzę Jareckiego...
  Gdy mój ojciec dowiedział się jakich mam nowych przyjaciół, zrobił mi wielką awanturę i zabronił po szkole wychodzić z domu - co jednak nie stanowiło żadnej przeszkody, gdyż wagarując cały czas spędzałem z nimi. Podczas tych spotkań poznałem człowieka, którego wszyscy nazywali "Argentyńczykiem". On podczas wędrówek po górach spytał mnie czy nie znam osoby, która posiadała jakąś niewiarygodną wiedzę na temat podziemnego świata, dziwnych istot. Przez cztery lata, raz w roku, na przełomie lipca i sierpnia spotykaliśmy się na Soboniu. Podczas ostatniego spotkania ów człowiek stwierdził, że moja wiedza jest na tyle rozległa, że może rozmawiać ze mną otwarcie: "Od kilkudziesięciu lat, szukam po całym świecie pewnych artefaktów, które znalazły się w posiadaniu Niemców. Większość ludzi traktuje mnie jak nawiedzonego. Czy słyszałeś kiedyś opowieści o postaci zwanej 'Baphometem'? Czy znany jest ci 'kult wilka'? Wiem kto przekazywał Ci wiedzę dotyczącą tego, co tu się działo - mam prośbę,czy mógłbyś mi to opowiedzieć swoimi słowami?" Nie zastanawiając się zbyt długo, opowiedziałem mu to, co przekazał mi Jarecki. Gdy skończyłem opowiadać, powiedziałem, że teraz ja mam prośbę: "Dlaczego nazywają pana 'Argentyńczykiem' skoro jest pan Niemcem?" Spojrzał na mnie i odpowiedział: "Gdyż powojenne ślady tego, czego tu szukamy prowadzą właśnie do Argentyny oraz do krajów sąsiadujących, gdzie uciekali Niemcy posiadający wiedzę oraz technologię...


  Autor: Darek "

  Jak to sie ma wobec tego ze Riese odkryles ok roku 2010 sprzedajac badziewie pod Wlodarzem i nic nie wiedziales w temacie, sa ludzie i swiadkowie ktorzy ci wyjasniali co, gdzie jak, gdzie jest jaki kompleks bo NIC nie wiedzieles w temacie.
  Klamco, kiciarzu i konfabulancie zyjacy w swiecie wlasnych klamstw i fantazji.

  OdpowiedzUsuń
 70. Ale Foci nerwy puszczaja ale szaleje heheh. Dawaj dalej duposcisku ;) Czekam na kolejne wypracowania. Juz zaczynaja sie wyzwiska, przeklenstwa. Ciekawe czy ta focia to nie gucio albo konczyna. Bo pod swoimi nickami sa bardzo grzeczni jezyk ą i ę. A pod nickiem focia daja upust swojej kurwicy jaka ich ogarnia bo nie moga przezyc ze po Sidorze ich blog i ich komenty splywaja jak po kaczce. A on sam dalej udowadnia brednie kwietnia. I coraz wiecej ludzi widzi to. A to ich boli oj boli i to coraz mocniej.
  FOCIUNIA dobrze ci radze opanuj emocje opanuj swój gniew . Idz z darkiem na kucyki przewietrz sie. A pozniej dobranocka, siusiu i spac. A rano zobaczysz bedzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to czasem ta koniara?

   Troche jej zrobiono kolo piora to teraz nie wyrabia jak gowno z Kwietnia splywa na nia.
   ;)

   Usuń
 71. Tak dla informacji pelikanow-pierwszy wpis na blogu DK to sobota, 2 kwietnia 2011:
  http://moje-riese.blogspot.com/2011/04/ponowne-otwarcie.html

  Kilka miesiecy wczesniej mozna go bylo znelzc mna roznych forach wypytujacego o Riese, bo w temacie byl zielony tylko zgrywal znawce przed frajerami-np. cils kity Witkowskiemu oprowadzajac go po budowlach o ktorych nie mial pojecia. Wpychal sie do roznych ekip jak tylko mogl aby szlajac sie za nimi i udawac ze to on cos dziala, szukal informacji bo poza bajkami i wlasnymi historiami z dupy wyssanymi nic nie mogl zaoferowac.

  Tyle w temacie tego "zarazonego od dziecinstwa tematem Riese" ktory odkryl je jako stary, bezrobotny alkoholik, pijak z przed sklepu i miejscowy glupek gdy zobaczyl ze inni na tym zarabiaja.

  OdpowiedzUsuń
 72. O pociagu raz jeszcze, OKIem Wojtka:
  http://riese-inne.blogspot.com/2015/08/zoto-i-pociagi-je-przewozace.html

  OdpowiedzUsuń
 73. Dobra nie ma co pisac o tamtym bloga nie ma co karmic trolla(focie). AA jeszcze jedno Tomek jest waszym narzedziem hahah a to dobre.

  OdpowiedzUsuń
 74. Focia cierpi na problemy emocjonalne:-)))) hehehe
  Cyt.-
  --------------------------------------------------------------------

  FotoHit29 sierpnia 2015 15:06

  a tak swoją drogą zjebane ryje od sidora może ten Polak co to z Niemcem znalazł pociąg to Darek:)? a może Darek jest teraz w Ctniewie i coś tam pokazuje co ma stalowe koła i porusza się po torach:)?
  Odpowiedz
  -------------------------------------------------------------------------

  Focia z cala pewnoscia NIE! Ci dwaj panowie ze swoim zaczarowanym KS 700
  sa srodowisku exploracji- U NAS - na Dolnym Slasku powszechnie znani .
  bo to ludzie z podobnymi objawieniami jak Kwiecien. :-))))

  Focia zaraz wkleje Ci filmik z dydykacja dla Ciebie Lady:- )))))

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To koniara albo ruchadelko od mlodego Kwietnia.

   Dupa boli, prawda zjeby?
   Szczegolnie ta bezsilnosc gdy wykazuje sie tu tuziny bredni i ordynarnych klamst Kwietnia a wy nie macie zadnego kontrargumentu poza prymitywnym obrazanim Sidora po ktrorym to splywa a obecni tu tez to maja gdzies bo nikt go personalnie nie zna.

   On tylko udzielil i obrabia poletko, na ktorym my sadzimy plony ktore pograzaja Kwietnia a was to boli, oj bardzo boli-jak kazdego paranoika ktoremu publicznie wytknie sie jego urojenia.


   Usuń
  2. Taa Kwiecien to sobie moze gruche zwalic. Tebil nawet nie podchodzi do ludzi ktorzy sa uwazani za smieszkow w temacie, on jest poza nawiasem tak jak i wy bando gowniarzy bez rozumu.

   Z KS700 to moga byc dwie osoby-z tego co wiem-nie wiem jednak ktora to ale strzelam ze ta ktora dosyc aktywnie dziala w Riese(MM?).

   Usuń
 75. Focia to dla Ciebie :-) i badz pewna jak wyskoczysz do mnie z tipsami to Ci rajtuzy pekna :-)))) bo wyroslem z tego by gowno ruszac.

  https://www.youtube.com/watch?v=6yWA1h28s0Y

  Tak bedzie weselej i na You Tub jeszcze Cie wpisze :z tytulem lekarstwo na agresywna Focie :-))))) hehehe lepiej co?

  OdpowiedzUsuń
 76. Jaka ta focia pierdolnieta jest. Sama sie sadzi, a mowi ze to my do niej. A tak focia mowilas ze jestes zajeta , a cały dzien na sidora blogu siedzisz i co sie pojawi komentarz to odrazu odpisujesz. Idz se pierdolnij baranka o sciane moze przejdzie. Paniusiu. A co do bitki to znasz Sidora adres i nazwisko teraz Ty podaj swoje dane cwaniaczku. Anonimie pierdolony. Taka sama jestes cwana co tu anonimy.

  OdpowiedzUsuń
 77. Ta kurwa bez szkoly, Focia, jeszcze nie ogarnela ze komentarze wlatuja tu pakietami dla tego ze zatwierdzasz je po sprawdzeniu w odstepach czasowych?

  Rozumiesz Fociu, dziweczko melgo gnojka, ze on tego nie pisze tylko robi to kilkanascie a czasem kilkadziesiat osob a on to czyta i zatwierdza na strzala odrzucajac wasze pierdolenie i czasem piszac cos od siebie?

  Za ciezkie do pojecia, bo dekiel koniczyna siedzi 24h na zmiane z pedrylem guciem i zaklepuja z radoscia kazde pierdolenie ktore pojawi sie w tamtym szambie, nawet najwieksze wysrywy pozbawione jakiegokolwiek sesnu.
  Nie kazdy siedzi jak ten dekiel napierdalajac niczym autysta Sek na F5 tysiace razy dziennie.

  OdpowiedzUsuń
 78. Panowie ten cały czy to całe FotoHIT TO NIE KTO INNY JAK MAREK SĘK.
  Pedofil zmienił login i napierdala w klawiaturę nieco zmienionym słownictwem.
  KTÓŻ BY INNY BYŁ TAK ZACIETRZEWIONY NA MNIE?Tylko ten jebany autysta za temat o nim na moim forum. On tego nie może przetrawić, że to jest i ludzie docierają do tego tematu i wyciągają wnioski. Skurwysyn składał zawiadomienia do mojego serwisu, pisał do serwisów moich blogów protesty i nic to nie dało, licząc, że mi to wszystko pozamykają. Teraz się wyżywa i jak kiedyś w atakach szału napierdalał łbem o ścianę tak teraz produkuje się na internecie.
  Od rana do nocy na nim siedzi i się udziela wszędzie gdzie można.
  Wystarczy wpisać hasło Ivellios w google lub marek sęk ivellios, a wyskoczy wam dziesiątki stron, forów, blogów itd gdzie ten pierdolec od dzieciaka wypisuje komentarze i się udziela. To jest jego całe życie.
  Nic dziwnego jak się ma zryte geny i mordę jak przejechany ścierwnik to się siedzi na necie bo tylko to mu pozostało.
  Przypominam temat na moim forum:
  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7796

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Renta na glowe, mama utrzymuje bezproduktywne scierwo ze swojego sklepu wiec autysta napierdala cale dnie.

   Wyslales te mejle do Filharmonii ze tak go dupa zabolala?

   Usuń
  2. Nie wysłałem bo czekam na odpowiedni moment, ale to inna kwestia.
   Skurwiel nie pracuje ze względu na stan zdrowia i napierdala w internet jebane dziecko neostrady.

   Usuń
  3. Ludzie w FK znaja jego stara, ona go tam kiedys wkrecila, przez znajomosci.

   Usuń
 79. Przyklad FLAGOWEJ schizofreni Kwietnia, dwa pisy z przeciagu 24h godzin:

  "czwartek, 27 sierpnia 2015
  Gdyby złoty pociag faktycznie istniał  To na pewno państwo Polskie i służby zagraniczne uruchomiły by system bezpieczeństwa i zabezpieczeń , na pewno była by zmowa milczenia i wojsko na każdym kroku . Każdy związany lub zamieszany był by zatrzymany np Mirosław Figiel i Joanna Lamparska i na pewno Dariusz Kwiecień . MOSAD , MI6 , i wszystkie inne grupy by tu były , nie ma wojska , nie ma policji nie agentów bezpieki .... A szacowana wartość kolekcjonerska tego pociągu to Bilion Euro !!!!!!! "
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/08/gdyby-zoty-pociag-faktycznie-istnia.html  "piątek, 28 sierpnia 2015
  Jezeli Złoty Pociąg to prawda to Dariusz Kwiecień mówi Prawdę  Złoty Pociąg to świadectwo prawdy dla Jareckiego i innych wariatów , tylko tacy niepoczytalni o tym składzie mówili i pisali , tylko kto ich słuchał . Złoty Pociąg zaślepi , ale także otworzy oczy niedowiarkom tam są kryształowe trumny i technologia o jakiej możemy tylko marzyć . Są ludzie , którzy w imię takiej potęgi są w stanie rozpętać wojny ....


  Autor: Darek "
  http://moje-riese.blogspot.com/2015/08/jezeli-zoty-pociag-to-prawda-to-dariusz.html

  Czujecie jaki to chory na kask schiziol?
  Sam sobie zaprzecza w ciagu doby i negujac wczesniejszy wpis wciska kit ze to cos niby udowadnia z jego paranoicznych bredzen.
  Choroba jest juz tak daleko czy glupek zaponina co pisal 24h wczesniej?

  OdpowiedzUsuń
 80. Bardzo ciekawy odcinek Łowców Przygód na temat złotego pociągu warto obaczyć.
  https://www.youtube.com/watch?v=ot_kfefx3hk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osz kurwa, a na końcu tego odcinka słychać głos tego pedofila ja pierdolę!
   Zaraz piszę do autorów tego kanału kto im użycza głosu do materiałów.

   Usuń
  2. Wiesz, Sek mial z nimi caly odcinek w swoim radio.

   Na pewno nie kumaja go od tej strony, mysla ze to normalna osoba robiaca nienormalne audycje.

   Usuń
  3. Już napisałem :)
   Ciekawe czy okażą chłopakami rozumnymi czy staną za tym pedofilem?
   Nie ważne.
   Ważne, że zrobili dobry materiał i podeszli do sprawy profesjonalnie jak na materiale poniższym:
   https://www.youtube.com/watch?v=wMJSM7nY2DU
   Kwiiiiecień powinien się od nich uczyć jeśli chce pokazywać zalane sztolnie czy inne obiekty.
   Na ich filmie wszystko widać. Chłopaki mają dobry sprzęt oświetleniowy i umieją filmować by widz zobaczył wszystko dokładnie, a nie jak na filmach kurwa kwiiietnia gdzie ciemno, że oko wykol, a widz musi się domyślać co jest dalej.

   Usuń
 81. OSIEDLE 1000LECIA KATOWICE ULICA BOLESŁAWA CHROBREGO 46/11
  O k.....) :-))))) hehehe co za cipa jest z tej Foci adres swoj podala o jej :-))))

  Focia podala adres pod jakim mieszka.. tylko pamietajcie jak tam jedziecie to wezcie ze soba gaz pieprzowy i kamere:-)))))) Focia kup sobie gogle i nie sciagaj ich ...ja Ci dobrze radze............. hehehehe ,glupia babo...! nie mam znakow na klawiatorze jakich ty potrzebujesz. hhehehehehe!!!!!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a skad pewnosc ze to jej adres a nie kogos komu chce narobic klopotow?

   Usuń
 82. Anonimowysobota, 29 sierpnia 2015 15:04:00 CEST

  Dobra nie ma co pisac o tamtym bloga nie ma co karmic trolla(focie). AA jeszcze jedno Tomek jest waszym narzedziem hahah a to dobre.
  Odpowiedz


  No przeciez napisalem ze Focia ma problemy emocjonalne....
  Moze jest przed okresem ??? heheheheh a lbo ma okres hehehehe!!!!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej zaawansowana ciąża umysłowa, tak to jest jak się bierze udział w orgiach z udziałem kwietnia, focia coś ci pizło w dekiel

   Usuń
  2. http://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/large/2015/08/madrzy_ludzie_2015-08-28_10-14-38.jpg

   Usuń
 83. Zagadka lingwistyczna da ktoś radę przetłumaczyć :)

  Schlof sche mir schoyn Jankele mayn scheyner,
  di Eygelach di schwatsinke mach tsu.
  A Jingele wos hot schoyn ale Tseyndelech,
  muss noch di Mame singen "ay lyu lyu".
  A Jingele wos hot schoyn ale Tseyndelech
  muss noch di Mame singen "ay lyu lyu",

  A Jingele wos hot schoyn ale Tseyndelech
  un wet mit Mazel bald in Kheyder geyn.
  un lernen wet er Khumesh un Gemore,
  sol weynen wen di Mame wigt ihm ayn ?
  Un lernen wet er Khumesh un Gemore,
  sol weynen wen di Mame wigt ihm ayn ?

  A Jingele wos lernen wet Gemore,
  ot schteyt der Tate, kvelt un hert sich tsu.
  A Jingele wos wakst a Talmid-Khokhem,
  lost gantse Nacht der Mamen nit tsu Ru ?
  A Jingele vos wakst a Talmid-Khokhem,
  lost gantse Nacht der Mamen nit tsu Ru ?

  A Jingele wos wakst a Talmid-Khochem,
  un a Geniter soycher oych tsuglaych.
  A Jingele a kluger Khosn bokher,
  sol lign azoy nas, wi in a Taych ?
  A Jingele a kluger Khosn bocher,
  sol lign azoy nas, wi in a Taych ?

  Nu schlof sche mir, mayn kluger Khosn bocher,
  dervayl ligstu in Wigele bay mir.
  S'wet kostn fil mi un Mame's Trern,
  bizvanen s'wet a Mentsch aroys fun dir!
  S'wet kostn fil mi un Mame's Trern,
  bizvanen s'wet a Mentsch aroys fun dir!

  OdpowiedzUsuń
 84. Focia nie pekaj..... jak twoje rajtuzy:-)))))) hehehe.

  Zobaczcie ile postow najebala! hehehehe.

  OdpowiedzUsuń
 85. hm może by tak ma reklama pewnego bloga i kanału w komentarzach

  Protest IPN przeciw skandalicznym praktykom firm wnętrzarskich
  Jak pisze w specjalnym oświadczeniu dyrektor Biura Edukacji Publicznej IPN Andrzej Zawistowski, media ujawniły oburzające przykłady wykorzystywania zdjęć miejsc niemieckich zbrodni nazistowskich jako elementów wystroju mieszkań. Firmy wnętrzarskie – także polskie – oferują zdjęcia obozów Stutthof, Buchenwald, Majdanek jako

  https://www.facebook.com/instytutpamiecinarodowej

  OdpowiedzUsuń
 86. przesłanie do kwietnia

  http://www.bez-cenzury24.pl/31002/przekaz_dalej.html

  OdpowiedzUsuń
 87. Właśnie przeprowadziłem krótką rozmówkę z jednym z autorów łowców tajemnic Marcinem Drewsem, którego przestrzegłem przed Markiem Sękiem i jego zboczoną działalnością.
  Wkleiłem mu na kanale krótką informację z linkiem prowadzącym do materiałów o Marku sęku:
  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7796
  Niuestety, albo niestety mój rozmówca, albo rozmówca okazał się bufonem na jakiego na materiałach nie wyglądał. Kazał sobie mówić proszę pana!
  Przytaczam tę krótkom, albo krótką rosmófkę dla oceny :)

  ========
  Marcin chce porozmawiać w Hangouts.
  Marcin • 8 min
  Ja: cześć
  Marcin Drews: Dostałem na kanale Łowców komentarz, który został przez YT zaliczony do spamu, ale zapoznałem się z nim. Niestety, nie znamy się, a podpis "Anonim" nie wzbudza mojego zaufania. Anonimowe skargi, doniesienia czy hejty wrzucam do kosza.
  Ja: Spoko nie jestem anonimem. Nazywam się Tomasz Sidor i wszyscy mnie znają z tego loginu z jakiego napisałem.
  Marcin Drews: Widocznie nie wszyscy, bo ja na przykład nie znam. Pytałem mojego kolegę z Łowców. Również nie zna.
  Ja: Pozwoliłem sobie wkleić 3 razy tę informację dla pewności jej odczytania przez was.
  No na całym świecie jeszcze znany nie jestem, ale w kręgach tych co zajmują się tajemnicami w większości tak.
  Z resztą ja was do dziś też nie znałem do póki nie obejrzałem kilkunastu waszych materiałów.
  Robicie dobre materiały
  Marcin Drews: Kiedy ja do kogoś piszę, mimo że wydałem kilka książek i napisałem tysiące artykułów, zawsze się podpisuję
  Ja: nie bądź uszczypliwy
  Marcin Drews: Przepraszam, ale nie przeszliśmy na ty.
  Ja: tak? Uuuu chłopie miałem Cię za równego faceta, ale skoro każesz sobie panować to powiem tylko tyle-twoja broszka z kim się zadajesz i przez kogo robisz sobie obciach. Pozdrawiam. i żegnam kolego.
  przepraszam Panie Kolego
  Marcin Drews: Od 25 lat pracuję jako dziennikarz i miałem do czynienia z wieloma podobnymi przypadkami. Kiedy ktoś pisze wersalikami i stosuje wielokrotny wykrzyknik, to jest to co najmniej niepokojące.
  Ja: pa, a jak zapoznasz się z materiałem Panie kolego i stwierdzisz, że należą mi się podziękowania za przestrogę to wiesz gdzie mnie szukać. Zamykam rozmowę. Powodzenia. Zdania nie zmieniam, materiały kręcicie na dobrym poziomie.
  ============
  I tu wyłączyłem prywatnego czata bo co będę gadał z Panem dziennikarzem, który napisał kilka książek i tysiące artykułów? Gdzie mnie do niego, nieprawdaż, albo nieprawdasz?
  Coś tam jeszcze do mnie stukał na klawiaturze, ale nie doczekałem, bo po co?
  Skoro dla niego bardziej liczy się imię i nazwisko zamiast informacja i przestroga oraz link prowadzący do dowodów na ową przestrogę to chyba szkoda czasu.
  Proponuję Marcinowi Drewsowi jednak zapoznać się z informacjami w linku jaki podałem mu na kanale YT i nie wnikać kto jest ich autorem tylko wniknąć kogo dotyczą z imienia i nazwiska:
  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7796

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz i Ty wierzysz temu grubasowi, że nie wiedział kto do niego napisał? ten blog jest tak już znany, że tylko nieliczni tu nie zaglądają. Grubas udaje, że Cię nie zna by wykręcić się ze znajomości z pedofilem. Głupio mu i Ci tak napisał. Pewnie niedługo będzie się zastanawiał czy przez autystę nie przypną mu łaty pedofila. Teraz myśli jak się wykręcić z komitywy ze zbokiem.

   Usuń
  2. He he wszedłem na ten cały Hangoust i przeczytałem co tam jeszcze stukał do mnie. Później zacytuję jak się skończy ta rozmówka. Okazuje się, że grubasek dobrze wie z kim pisze i czyta tego bloga na bieżąco.

   Usuń
  3. Po mojemu po chuj szczypaliscie sie o jakies drobiazgi, dac mu materialy, powiedziec zeby sie zapoznal a jak da znac ze to zrobil to dopiero z nim wiecej gadac.

   Tak po mojemu.
   Jestem jednak pewny ze on wie o tym blogu bo tez kreci sie po Riese i jest aktywny w necie, wiec na 100% wie. Pytanie tylko czy czyta i zna szczegoly.

   Usuń
  4. Jakby pomyslec nad tym to Sek na pewno w dzisiejszych czasach, gdy wie ze ma nad soba bat w postaci TS ktory ujawnia jego podla nature to przezornie powiadomil druga strone wywiadu o tym ze TS bedzie chcial sie z nia skontaktowac i z gory nastawil rozmowce negatywnie wobec niego.
   To chyba oczywiste, Sek glupi nie jest, to cwane, podstepne, autystyczne i zboczone bydle a jak czuje poscig na plecach to z pewnoscia przesadza w ostroznosci targany swoimi schizami.
   Tak wiec nalezy to uwzglednic.

   Usuń
 88. Herbert Zbigniew

  Przesłanie Pana Cogito

  Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu
  po złote runo nicości twoją ostatnią nagrodę

  idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
  wśród odwróconych plecami i obalonych w proch

  ocalałeś nie po to aby żyć
  masz mało czasu trzeba dać świadectwo

  bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny
  w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy

  a Gniew twój bezsilny niech będzie jak morze
  ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych

  niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
  dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
  pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
  a kornik napisze twój uładzony życiorys

  i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
  przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie

  strzeż się jednak dumy niepotrzebnej
  oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz
  powtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszych

  strzeż się oschłości serca kochaj źródło zaranne
  ptaka o nieznanym imieniu dąb zimowy
  światło na murze splendor nieba
  one nie potrzebują twego ciepłego oddechu
  są po to aby mówić: nikt cię nie pocieszy

  czuwaj - kiedy światło na górach daje znak - wstań i idź
  dopóki krew obraca w piersi twoją ciemną gwiazdę

  powtarzaj stare zaklęcia ludzkości bajki i legendy
  bo tak zdobędziesz dobro którego nie zdobędziesz
  powtarzaj wielkie słowa powtarzaj je z uporem
  jak ci co szli przez pustynię i ginęli w piasku

  a nagrodzą cię za to tym co mają pod ręką
  chłostą śmiechu zabójstwem na śmietniku

  idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszek
  do grona twoich przodków: Gilgamesza Hektora Rolanda
  obrońców królestwa bez kresu i miasta popiołów

  Bądź wierny Idź

  OdpowiedzUsuń
 89. Tomek ta parowka nie jest jakimkolwiek autorytetem w srodowisku exploracyjnym
  nadaje to co gdzies na jakis dyletanckich forach wyczyta i to wszystko ,zarabiaja jak kwietniolak na tysiackrotnie opisanej wszedzie informacji o tym i o tamtym w sumie nie wiedza co i jak.
  On dobrze nas tutaj zna. przez to cicho siedzi.
  Tomek przez takich gawiedzi forum TT jest dostepne dzisiaj tylko 13 zaufanym osobom by nie pierdolili glupot w razie jakies nowosci w celach komercyjnych.kupe takich gawiedzi administrator po prostu wypierdolil !
  i nie jeden chcial by sie dostac do downloadu na TT. by siac sesacje.
  Olej Salcesona ,tacy sie udzielaja u Kunicynki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam osobiscie kolesia, kanal ma ciekawy i bardzo dobrze dopracowane filmy pod wzgledem AV, ale bardzo 'popowy' ze tak to nazwe i generalnie yt dla kazdego cos dobrego.
   Nie skrywam ze lubie sobie ich zobaczyc wieczorem z piwem w reku raz na jakis czas, jednak nic nowego to nie wnosi w eksploracji, raczej ja promuje w fajny popularny sposob pokazujac oklepane miejscowy ale dla mnie in plus bo tez nie kituja zbednie, nie glosza dogmatow jedynie poruszaja pop-tematy plus troche wlasnych zajawek.

   Na jego kanale znalazlem takie cos, co jest dowodem ze w lazenie po dziurach bawili sie juz za lebka:
   https://www.youtube.com/watch?v=uVWRkwI9200

   Swoja droga to chyba ich pojebalo z tym ruszaniem trupow, teraz to generalnie nie do pomyslenia i szok ale rozumie ze to 98' i lebki. Chuj wie co od tego mogli zlapac nie mowiac braku szacunku dla zwlok choc w dobrej wierze bo rozumie ze szokujaco chcieli naglosnic problem razacego traktowania takich miejsc przez Polskie wladze i naplywowa ludnosc.

   Teraz szczytem (moim zdaniem) kunsztu w naglasnianiu tego samego problemu ale w innej, najbardziej wyrafinowanej Europejskiej (znaczenie cywilizacyjne) formie jest jest Hannibal Smoke:
   https://www.youtube.com/user/hannibalsmok/videos

   Usuń
  2. Zgadzam się.
   Też ich do dzisiaj nie znałem. I to, że z jednym z nich dyskutowałem i okazało się, że jest jebanym debilem i bufonem, a nadto kolegą jebanego pedofila nie zmienia postaci rzeczy, że pokazują w profesjonalny sposób to czego pewnie niejeden by sam nie zobaczył.
   Szkoda tylko, że To bufon i jak się domyślam jakiś jebany lewak tolerujący odmienności seksualne.
   Ta dyskusja:
   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdENIWXkwdDlseVU
   sprawiła, że jeśli będę oglądał ich materiał to z niesmakiem.
   Bo jak mam kurwa oglądać kogoś kto przystaje z jebanym pedofilem i zoofilem?

   Usuń
 90. 1
  Panowie macie rację. Ten cały Marcinek Drewsik dobrze wiedział z kim pisał. Właśnie skończyłem z nim 2 część dysputy i to zacytuję:

  ciąg dalszy dyskusji Tomasz Sidor vs Marcin Drews
  ==========================
  Marcin Drews: Nie zapoznaję się z materiałami od obcych mi osób, które zdradzają objawy niezrównoważenia. Udzielam wielu wywiadów, radio Paranormalium jest jednym z wielu mediów. Dziś rozmawiałem z Wyborczą i Polsatem. Nie interesuje mnie, kto jakie ma życie, a już na pewno nie mam zamiaru pozwalać osobom trzecim na jakiekolwiek ingerencje. Jeśli ma Pan zarzuty do Pana Sęka, proszę iść do sądu. To nie jest moja sprawa.
  Koleżko, żeby publikować prywatną korespondencję, trzeba mieć zgodę rozmówcy. Dobrze by było, gdybyś się orientował choć w podstawach prawa, bo ja mogę wytoczyć naprawdę spore działa.
  A przy okazji zabawne jest to, że komentujesz własne teksty. ˘
  Ja: To kurwa weź i wytocz tylko ciekawe przeciwko komu i za co? Ty debil kurwa jesteś jak się okazuje. Ja ci pajacu dałem informację i cenną przestrogę, a ty kurwa rżniesz bufona i straszysz sądami i działami? Ty głupek jesteś kurwa ˘ Myślałem, że ty jesteś inteligentny, ale ty jesteś po prostu taki sam pierdolec jak Marek Sęk. Masz takie same jak on skłonności grubasku? Lubisz nastoletnie dziewczynki i sex ze zwierzętami? Widzę, że tak.
  Marcin Drews: Ach, co za pech. Tym grubaskiem własnie się zdradziłeś, tępy bucu. Sam sobie wpisałeś pochwalny komentarz. Ależ Ty musisz mieć kompleksy... Zresztą faktycznie pogooglowałem i jesteś znany - pół Polski się z Ciebie śmieje. ˘ I skończ z tymi wyzwiskami, bo Cię pozwę o nękanie w sieci i będziesz zapieprzał do wrocławskiej prokuratury, żeby się spowiadać.
  Ja: Możesz mi skoczyć pajacu. Od samego początku dobrze wiesz z kim piszesz i udajesz debila bo trzymasz z pedofilem, a skoro trzymasz z pedofilem to znaczy, że sam masz podobne skłonności. Twoja tusza może tu być wskaźnikiem twojej orientacji. Zbytnia nadwaga powoduje brak możliwości poznania normalnej dziewczyny więc kręcisz się w kręgach zboków takich jak marek sęk by podłapać jakąś małolatkę. A pozwać to ty se możesz he he.
  Nawijaj dalej zobaczymy jaki mocny jesteś w gębie. Wszyscy to poczytają później. Wielki kurwa łowco tajemnic. Nadal podtrzymuję materiały robisz niezłe, ale kutas z ciebie pierwszej wody. Okazuje się, że przed kamerą zgrywasz równego dziennikarza, a prywatnie jesteś koleżką pedofila i ciężkim frajerem.
  Marcin Drews: człowieku, nie znam Cię i nigdy o Tobie nie słyszałem. Masz jakieś urojenia. Twoje nazwisko nic mi nie mówi, jak widzę, na YT, B+ czy FB nikt Cię nawet nie obserwuje, więc żyjesz w świecie urojeń. Odpuść, lecz się i nie marnuj cudzego czasu.
  Sidor to nazwisko czy pseudonim? Pytam, bo muszę we wniosku do prokuratury podać prawdziwe dane. A tak przy okazji - fakt, że masz obsesję oskarżania wszystkich o pedofilię, może świadczyć, że sam masz skłonności pedofilskie. Poproszę prokuraturę, by zbadała ten wątek. A gdybyś się przyjrzał mojemu profilowi w mediach, wiedziałbyś, że jestem w szczęśliwym związku, więc Twoja teoria jest tak słaba, jak i cała reszta. Lecz się. ˘
  No ok, widzę, że nagle się stałeś malutki. Policja znajdzie Cię po IP, tymczasem żegnam. Nie życzę sobie żadnego kontaktu, a jakikolwiek następny mail czy komentarz uznam za dalsze próby nękania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Ja: Tak, a nie napisałeś właśnie komentarza na moim blogu i nie potwierdziłeś tego przed chwilą tutaj? Dobrze wiesz już, że część tej rozmowy ukazała się na moim blogu w komentarzach i już walisz tam komentarze, że sam sobie na własne odpisuje? Ty głupku trudno się nie zorientować, że śledzisz mojego bloga w tej chwili i komentarze na nim. I ja o popularność nie zabiegam przyjacielu pedofila. Na ile jestem znany to jestem. Natomiast poziom urojeń do jakich pijesz zmierz sam sobie i poprzez pryzmat z przyjaźnią ze zbokiem i psychicznie chorym markiem sękiem. Skoro tobie czubie odpowiada takie towarzystwo to oznacza tylko jedno, że sam jesteś chorym pierdolcem tylko udającym na YT zdrowego. Co do twojego związku hehe to nie znaczy, że nie możesz mieć skłonności do dzieci. Moim zdaniem pewnie masz skoro kumplujesz się z pedofilem. Oblubienica o tym wie? I powtarzam za cienki bolek na mnie jesteś by mnie straszyć prokuraturą. Sam się lecz kumplu pedofila.
   Marcin Drews: Nie śledzę Twojego bloga, bo nie ma czego, tylko Pan Sek był uprzejmy przesłać mi link. Nie sądzę, by ktokolwiek śledził Twojego bloga - poza Twoimi urojonymi osobowościami.
   Pytałem o nazwisko. Sidor to pełne nazwisko, skrót czy pseudonim?
   Ja: ===== Próby nękania? Debilu sam mnie tu zaczepiłeś i wciągnąłeś w dyskusję więc o jakim nękaniu pierdolisz? Ty czubie zajebany twoja retoryka i składnia jednoznacznie wskazuje, że lubisz straszyć ludzi policją i sądami. Musisz mieć nieźle najebane we łbie by po krótkiej nic nie znaczącej dyskusji walić komuś teksty o prokuraturze.====Ty jak widać nie jesteś inteligentny czubku. Przecież się przedstawiłem. Ile razy jeszcze mnie o to zapytasz jełopie?
   Marcin Drews: OK, napisz jeszcze coś do materiału dowodowego. Będę Ci wdzięczny. ˘
   Ja: ACH-pan sęk był uprzejmy przesłać ci linka do mojego bloga i pewnie właśnie dopiero teraz w trakcie naszej dyskusji to zrobił? Ty debilu, dobrze cię wyczułem, że wiesz z kim piszesz od samego początku.
   Ok chcesz coś do materiału dowodowego? Proszę bardzo. Komitywa z pedofilem markiem sekiem i zoofilem musi być dla ciebie miła i równa się z takimi samymi pedofilskimi i zoofilskimi skłonnościami. Jeszcze?:
   Marcin Drews: Lecz się, człowieku? Z kim piszę? Kim Ty jesteś? Nie znam Cię, nigdy o Tobie nie słyszałem. Dziś dowiedziałem się o Twoim istnieniu, gdy wysłałeś mi anonimowy komentarz, na który odpowiedziałem. Przedstawiłeś się i teraz znam Twoje nazwisko. Ale nadal nie wiem, kim jesteś. ˘
   poza tym, że najpewniej nikim ˘
   ok, podsumujmy. Twierdzisz, że jestem pedofilem i zoofilem? ˘

   Usuń
  2. 3
   Ja: No jasne, że jestem kurwa grubasie nikim tak jak i ty. Ty się lepiej zainteresuj kim jest twój przyjaciel marek sęk. I nie udawaj, że nic o nim nie wiesz. Wiesz na pewno wszystko tylko ci ta komitywa pasi bo sam jesteś jebanym utajonym zboczeńcem.
   Nie jesteś pedofilem i zoofilem? Skoro tak to czemu z pedofilem i zoofilem się zadajesz? Przypuszczam więc, że masz takie same jak on skłonności.
   Marcin Drews: Pan Sęk nie jest moim przyjacielem, tylko osobą, która prowadzi radio Paranormalium i która zaprasza mnie do wywiadów. W przeciwieństwie do Ciebie nie ma urojeń, nie klnie, nie obraża innych i panuje nad nerwami. A Ty pomawiasz mnie, obrażasz itd. Oskarżenia o pedofilię czy zoofilię to poważna sprawa. I jeśli myślisz, że tak to zostawię, to się mylisz.
   w tej chwili zadaję się z Tobą. Czy to znaczy, że jestem schizofrenikiem jak Ty? ˘
   Ja: Nie ma urojeń i panuje nad nerwami? No to po to ci debilu dałem linka byś poznał te jego opanowanie i brak urojeń http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7796
   gadaj se zdrów imbecylu. Zadajesz się z pedofilem i zoofilem i ludzie to o ile nie mają podobnych skłonności własciwie ocenią. Widzę, że bronisz teraz zboczeńca stawiając go w korzystnym świetle. Dla mnie jesteś taki jak on.
   Marcin Drews: policz, ile razy mnie obraziłeś, i przemyśl to, co piszesz. Podobno jesteś schizofrenikiem. Powinieneś być na zamkniętym leczeniu.
   Ja: A więc mówisz, że jestem schizofrenikiem? Powiedział ci to zboczeniec, pedofil i zoofil marek sęk?
   Który sam się leczył psychiatrycznie bo ma wrodzony autyzm i masę innych przypadłości.
   Ty gnojku teraz sam dajesz dowód, że po drodze ci ze zbokami, autystami, pedofilami i zoofilami.
   Marcin Drews: o ile pamiętam, kiedy przed chwilą sprawdzałem Twój profil, sam pisałeś, że jesteś schizofrenikiem ˘
   Ja: Taaak ciekawe gdzie?
   Marcin Drews: Na G+, geniuszu:
   Moja historia
   O mnie
   Zarażony schizofrenią od dziecka.
   No OK, nudzisz już, a ja z kolei zebrałem wystarczającą dokumentację. Kimkolwiek jesteś, oskarżenia o zoofilię i pedofilię nie ujdą Ci na sucho.
   Ja: No inteligentny to ty nie jesteś jak widać. Ten blog-mój blog to parodia bloga dariusza kwiiiietnia i opis na moim blogu jest parodią opisu DEBILU dariusza kwiiietnia z jego bloga. Intelygencie za dychę.
   Marcin Drews: Dariusza Kwietnia też nie znam, więc wybacz, ale opuszczę tę rozmowę, bo szkoda mi czasu na rozmowy z kimś, kto mnie nie zna, ale notorycznie mnie obraża. Następnym razem porozmawiamy przez prawnika.
   Ja: Jasne. Możesz mi skoczyć dewiancie, kolego pedofila i zoofila.
   Wiadomość niedostarczona.

   Usuń
  3. 4
   I tu się kuńcy ta rozmowa, z której łatwo wywnioskować, że koleś dobrze wiedział od samego początku z kim i o kim rozmawia tylko nieudolnie udawał głupa.
   Nagle się okazało w zaledwie 10 minut, że poznał całą moją historię na Internecie, ale z historią marka sęka na moim forum nie zapoznał się bo jak stwierdził pochodzi od anonima. Dobre sobie hehe.
   Jak niektórzy zauważyli styl pisania, a właściwie retoryka tego pisania jest dokładnie taka sama jak retoryka debili z chlewa koniczyny. Jeden drugiego poklepuje po ramieniu, broni i ani słowem nie odniesie się negatywnie do poczynań autystycznego pedofila i zoofila broniąc go i chwaląc.
   Nadal podtrzymuję, że Łowcy Tajemnic zrobili kilka niezłych materiałów, ale jeden z nich okazał się kumplem i zwolennikiem zboka o pedofilsko zoofilskich skłonnościach, a więc można sądzić, że chyba sam takie ma.

   Usuń
  4. Całość tej dyskusji jakby ktoś chciał ma tutaj w PDF

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtdENIWXkwdDlseVU

   Tak wyglądają przeważnie rozmowy z debilami, którym wskazuje się prawdę, a oni udają, że tego nie widzą. Trudno nie odnieść wrażenia, że Marciniątko Drews/kurwa kojarzy mi się to z jakimś zmiękłym dresem/ nie optuje za takimi samymi skłonnościami jakie przejawia marek sęk skoro tak go broni. Widać swój swego przyciąga i żadne przestrogi czy informacje na niego nie działają.
   czy to normalne by nie zapoznać się z materiałem, który ktoś podsuwa w dobrej wierze ku przestrodze? Oczywiście nie. A skoro jeszcze ten ktoś udaje głupa i zaczyna za to atakować broniąc zboczeńca to o czym to świadczy?

   Usuń
  5. Do Marcina Drewsa.
   Skaczesz na Tomasza, że jest znany w całym internecie ze schizofrenii?
   Ok, w takim razie Ty będziesz spaślaku znany w całym internecie z pedofilli i zoofilii. Kuplujesz się z Markiem Sękiem. Pytanie czy razem podrywacie na necie nieletnie i wymieniacie się przez tora materiałami pedofilskimi?

   Usuń
  6. Nie wkurwiaj sie, ale co to wnosi do ujebania Seka czy Kwietnia?
   Wlasnie skierowales przeciw sobie kogos kto zrecznie rozegrany mogl by byc sojusznikiem przeciw tej frajerni.
   Nie rozumie, mysle ze obydwaj macie spore ego i z miejsca zagrzmialo zanim dzialac razem.

   Usuń
 91. ----------------------------------------------------------------------------------------------------Cyt:-
  Nadal podtrzymuję, że Łowcy Tajemnic zrobili kilka niezłych materiałów, ale jeden z nich okazał się kumplem i zwolennikiem zboka o pedofilsko zoofilskich skłonnościach, a więc można sądzić, że chyba sam takie ma.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tomek jeszcze raz mowie Ci ze to dyletant jak kwiecien!
  oni chodza po forach gdzie ktos cos napisze nie do konca prawde i poprawnie jak bylo i klepia do kamery! dla tego marecki wypierdolil towarzycho bo profitowali jezorem ,do konca nie wiedzac o co chodzi jak tam w srodku jest czy lecialo na leb czy trzeba bylo sie przekopac przez zawal ,czy trzeba bylo przemycic sprzet , w miejsca ze by o tym nie snili...nie maja pojecia ile trzeba wydac kasy by cos nieraz ruszyc..... laza tak jak kwiecien i robia z siebiie asow.....
  zakladaja blogi batujace na najlepszych niegdys forach .gdzie bylo juz tysiace razy wszystko przeanalizowane archiwalnie i terenowo.
  Tomek pomysl sam.... jak taki salceson przecisnal by sie przez zacisk ? nie wspominam przez zacisk zalany po sufit woda....tacy moga sobie tylko wyobrazic i popierdolic co slina na jezyk przyniesie.

  Mowie o prawdziwej exploracji Kwiecien ty matole jeden gownowiedzacy.
  Mozecie sobie pomazyc ,dlatego kwiecien smieciu jestem za Tomaszem by Cie gnoil na kazdym kroku. Bo zmyslasz i nie znasz 99 procent miejsc o jakich tworzysz idioto bajki. dla kasy durniu ! robiac z Oliwie Sisi Korwe SSmanska !
  i to zebys kretynie potrafil zarobic te kase , a ty kurwa nawet tego nie potrafisz matole.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, masz na pewno rację.
   Ja tylko pochwaliłem ich za profesjonalne, no może pół profesjonalne nakręcenie materiału. Nie odnosiłem się do wartości merytorycznej.
   Bo w tej kwestii na pewno A jesteś i kilka innych tu osób większymi autorytetami odemnie.
   Chodziło mi tylko o to, że ogólne wrażenie ich materiały robią dobre od strony technicznej. Czego brakuje materiałom kwiiietnia.
   Niemniej nie chcę ich bronić, ale jeśli nawet chodzą po internecie o odgrzewają stare kotlety, ale robią to profesjonalnie i w formie w jakiej inni tego nie zrobili to nic w tym chyba złego?
   Chcę być sprawiedliwym sędzią. Nie bronię ich, ale powtarzam jeśli ktoś czuje się intelektualnie na siłach by ze znanych historii zrobić ciekawy materiał i opatrzyć go skondensowana formą przekazu to czemu nie?
   Co innego prostackie filmy kwiiietnia i audycje śmierdzące niedouctwem i prymitywną formą.
   Pisząc ten komentarz myślę sobie, że ci dwaj kolesie przygotowują merytorycznie dany materiał czerpiąc z innych źródeł, a po jego nakręceniu jakby ich zapytać o to co było w materiale nie wiedzieli by co było. Historyk z prawdziwego zdarzenia żyje tematem i wszelkimi innymi. Ci, którzy tylko takich zgrywają mają wiedzę na 10 minut, na czas potrzebny do występu.
   Wiem to po sobie bo sam nie będąc w tym temacie czasem przygotowuję się do napisania o czymś czytając o tym u źródeł. Ale nie będąc w temacie po jakimś czasie wiedza ulatuje, bo to nie jest moja dziedzina i ja tego nie ukrywam.
   Owszem wiele się zapamiętuje i wiele zostaje, ale to nie to samo co by się studiowało od młodości historię.
   To samo ma kwiiiecień co łatwo zauważyć. Czyta, czyta i czyta i wydawało by się, że powinien znać masę szczegółów, faktów, wydarzeń i je przybliżać i na nich budować dopiero potem tezy czy hipotezy. A tu jest u niego inaczej. Chwali się, że czytał, ale jak zaczyna opowiadać o tym co czytał to słychać, że w sumie niewiele zapamiętał dla tego wciska-pociska własne dorobione fakty i historie by tylko upozorować posiadanie rozległej wiedzy.
   Ci dwaj robią to samo z tym, że merytorycznie lepiej wypadają. Nie oznacza to, że to ich żywioł. Ot postanowiło dwóch kolesi stać się łowcami tajemnic i szukają tematów.
   Czasem wyjdzie dobrze, czasem gorzej, ale mają kanał i są znani-chcą być znani.
   Być może jak piszesz A po głębszym zapoznaniu się z ich przekazem okaże się, że nic nowego nie wnoszą, ale powiem tak, już lepiej by w takiej formie zachęcać ludzi do interesowania się historią niż w formie jaką serwuje kwiiiecień.
   Co o tym sądzisz A?

   Usuń
 92. Bedziesz spotykany na szlaku grubasie przez eksploratorow i bedziesz mial wytykane ze krecac te bzdetne nie do konca zrozumiane przez ciebie materialy ,bazuja na odkryciach ludzi poswiecajacych swoje pieniadze i zdrowie. a ty zwiesz sie lowca tajemnic ? tylko kto sie poswieca grubasie by te tajemnice odkryc ...ty z latareczka i kolesiem co sra w pory by kamien mu na leb nie zlecial?


  Gruby dla mnie jestes Kwiecien!
  i odpierdol sie od Tomasza, bo robi kawal dobrej roboty .
  Nie tak jak ty dyletancie! pismaku!

  OdpowiedzUsuń
 93. Blogi i fora powinny byc zamkniete tak jak TT wtedy by takich cwaniakow nie bylo bo z kad by mial taki grubas pomysl na film?
  Do sztolni nie wejdzie.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.