środa, 12 sierpnia 2015

Twardziel w krótkich spodenkach vs zimna woda, czyli zachrypnięty idiota narażający życie bandy frajerów skrajnie nieodpowiedzialnych. SZUKAMY DLA KWIETNIA MĄDREGO, ŚLICZNEGO I PIĘKNEGO CHŁOPCA!

Powiem tak, obejrzałem ten materiał z niedowierzaniem, że można być takim idiotą!

Weekend w Riese Rzeczka 7 do 9 sierpnia 2015


00:00 do 1:26
Nasz dewastator, który sam nie raz dopuszczał się dewastacji terenu i miejsc pod ziemią/sam o tym pisał w ostatnich 5 latach kilkakrotnie/ struga wielkiego obrońcę krajobrazu i przyrody. A wystarczy przypomnieć sobie jak sam pisał, że w niejednej sztolni coś wyrwał ze ściany niby by to ochronić przed kimś innym by tego nie wyrwał :)))
Nasz wielki stróż eksplorator ma na koncie niejedną dewastację o czym w środowisku dawnych przyjaciół, których ostatecznie opluł i pomówił o rożne rzeczy, wiadomo.
Dziś zachrypnięte bydle stoi nad jakimś przekopem i struga jebany wielce zatroskanego, że ktoś gdzieś coś nakopał i zdewastował. Ale gdy to on robi nielegalnie, o czym sam z resztą własnie mówi to wszystko w porządku? Słyszycie wyraźnie, że chwali się swoimi nie pokazywanymi eksploracjami. Zaraz, jakimi eksploracjami? Przecież ten kołtun nie może mieć na żadne legalne eksploracje zezwolenia.
A jednak się nimi chwali. A więc czym ten kołtun się różni od tych, których nazywa pseudo eksploratorami?

1:26 do 5:42
No tutaj mamy szczyt debilizmu jaki można sobie wyobrazić.
Już pomijam fakt, że kretyn wlazł w swych butach zamiast w przygotowanych innych starych przeznaczonych na zmarnowanie i w krótkich spodenkach do lodowatej wody, co ani chybił musiało doprowadzić go do zaziębienia, co słyszymy na filmie, i mogło skończyć się poważnym skaleczeniem nogi.
Dobra niech będzie, że kretyn uważa, że szkoda neoprenu czy innego kombinezonu, ale w krótkich spodenkach? Byle belka czy kawałem skały, albo inny zadzior i ma ranę jak się patrzy. Już nawet zwyczajne długie spodnie były by ochroną przed obtarciami jeśli już.
Ale to nic, mały pikuś.
Sztolnia grożąca zawaleniem, podmokłe belki, wiszące stemple i ściany mogące w każdej chwili się obsunąć i zabić pal sześć tego kretyna, ale kogoś innego.
Ale to jeszcze mały pikuś.
Sztolnia zalana, nie wiadomo co jest pod wodą, a ten kretyn lezie z ludźmi po gruncie w, którym przecież mogą od czasów wojny tkwić niewypały. Tak, niewypały, które dopiero teraz mogły by stać się niebezpieczne ze względu na postępującą korozję.
Wiele lat mogły tkwić i być deptane przez jemu podobnych, a nawet jego samego, aż pewnego dnia przy niefortunnym nadepnięciu mogły by eksplodować.
Ktoś pewnie powie, etam na pewno sztolnia była przeszukana przez wojsko wykrywaczami?
Mogła.
Ale zawsze istnieje ryzyko, że coś się ostało, że coś zostało wymyte ze ściany i obsunęło się na dno i co wtedy baranie łby?
Jakim kurwa trzeba być frajerem by iść za tym pierdolonym skurwysynem bez kasku i ochrony na ciele w takie miejsce?
A co jeśli na przykład osuwa się ściana i przysypuje na wpół delikwenta? Gdyby miał neopren lub kombinezon ochronny na pewno wytrzymał by do czasu przybycia ekipy ratunkowej bez większych zadrapań i utraty ciepła. A tak delikwent przygnieciony skałami nie dość, że na bank będzie pokaleczony w tych cienkich spodenkach i tiszercie to utraci tyle ciepła, że może nie przeżyć.
I jeszcze jak mu przypierdoli kamień spadający z sufitu to kuniec i wtedy sława kwiiietnia rozejdzie się lotem błyskawicy czego mu życzę.
Słusznie kwiiiecień powiedział w tym fragmencie, że ci co mówią, że jest głupi i chory mają rację.
Ty kwiecień, tu zwracam się do kretyna osobiście, skoro tak to kurwa czemu masz o to do mnie pretensję i mnie za to wyzywasz w najpodlejszej skurwiałej formie.
//Patrzę na tem materiał z niedowierzaniem jak w 4:40 dwóch frajerów dało się wciągnąć tag daleko w tak niebezpieczne miejsce. Patrzę z niedowierzaniem jak ta kurwa kwiecień pozwala im wracać samym taki kawał drogi. Patrzę z niedowierzaniem jak dwóch debili w letnich ciuchach potyka się o podwodne przeszkody i w każdej chwili, któremuś może się podwinąć lub zakleszczyć noga i może nadziać się na jakiś ostry przedmiot lub pierdolnął tym głupim łbem o coś twardego.
Ja powiem tak, to jest kurwa kryminał i zgłaszam to oczywiście w najbliższym czasie.
I jeszcze skurwiel komentuje, że w piankach tu się nie przejdzie bo piankę szlag trafi na pierwszym gwoździu i stemplu? A więc lepiej by ktoś se zranił nogę. No logika tego bandyty jest powalająca.
Nie znam się, ale jestem przekonany, że istnieją kombinezony odpowiednie do takich eskapad zabezpieczające przed urazami i zimnem.
No i jedno jest pewne, w takie miejsca nie powinni wchodzić ludzie nieprzygotowani i nikt taki jak kwiecień nie powinien ich tam wprowadzać. I jak powiedziałem to kryminał i zostanie to zgłoszone.


5:42 do 7:44
No wreszcie mamy pojęcie jak wyglądała studnia do, której w dzieciństwie wrzucili kwiiietnia koledzy. Studnia w, której trzymając się prętów przesiedział w wodzie całą noc, a do której jakoby zajrzał mu wilkołak gadający ludzkim głosem.
I teraz tak, jako, że terenu nie znam i nie wiem czy to była jak pierdoli kwiiiecień jakaś siłownia muszę zdać się na waszą wiedzę w komentarzach.
Kwiiiecień mówi, że te 30-40 lat temu jakoby w tej studni była woda. Myślę, że ci co znają to miejsce powiedzą czy w ogóle tam była jakaś wysoka woda.
Myślę, że też ci co znają temat powiedzą czy jak pierdoli kwiecień zainwestował ktoś tam miliony by tę "siłownię" osuszyć?
Na moje przeczucie nie jest to siłownia, nie stała tam zbyt wysoko woda w, której kwiiiecień mógł pływać całą noc i nikt tam nie zainwestował żadnej złotówki by to osuszyć, a już tym bardziej milionów.

A tak wyglądają frajerzy łażący z kwiiietniem i łykający jego urojone bzdury

Widać po zaciekach na spodniach, że niektórzy frajerzy dali się wciągnąć na przechadzkę ze śmiercią temu debilowi.
Jak było głupku jeden z drugim? Poznałeś niezwykła tajemnicę i historię? Imponuje ci kretyn co rżnie twardziela i znawcę historii wciskając ci matole przedni kit?
Ciekawe kiedy komuś wpadnie do głowy by na takiej wycieczce udać, że mu się coś stało i wyrwać od kwiiietnia i drużyńskiego niezłe odszkodowanie?
Czekamy na pierwszego mądrego!

7:44 do końca.
Relacja z siodła.
Relacja jak relacja co nie?
Całej nie będę komentować, ale już widzę, że ludzie bez zabezpieczenia, bez toczków w nieodpowiednich butach.
Mało tego kwiiiecień krzyczy by przejść w galop. Dalej mówi, że tu są ludzie co nie umieją jeździć konno i nie mają zielonego o tym pojęcia, a mimo to galopują. Dziewczyna jadąca przed nim w krótkich trampkach, plecaczkiem na plecach i bez toczka galopowała!
No fajnie. Ciekawe kiedy taka sobie skręci kark?
Jaką trzeba być skrajnie nieodpowiedzialną osobą by wybierać się na takie przejażdżki z osobami do tego nieprzygotowanymi tak pod względem jeździeckim jak ekwipunkowym? Bo to, że kwiiietniowi to wisi to wiadomo, ale wielkiej Ludwikowickiej instruktorce Izabeli Kamieniarz chyba nie powinno.
Nie mam nic przeciwko spokojnym jazdom konnym nawet w trudnym terenie, ale nie bez przygotowania i zabezpieczenia, ale nie galopem. To igranie ze śmiercią.
Ty kamieniarska pizdo dociera to do ciebie kretynko?!!!
---
Rozmawiałem z pewna osobą na temat konnych wycieczek w teren. Opowiedziałem o tym Ludwikowickim przybytku i tym jak odbywają się te eskapady. Moja rozmówczyni, a ma wszelkie instruktorskie kwalifikacje z PZJ powiedziała łapiąc się za głowę, że to igranie z czyimś życiem. Nawet najłagodniejszy koń jest nieprzewidywalny. Nastąpi w dziurę, zrobi uskok bo coś go wystraszy i niewprawny niezabezpieczony jeździec spada -tracąc życie, albo ulegając ciężkiemu urazowi.
Ludzie są rządni przygody, co zrozumiałe. Większość nie ma wyobraźni i nie rozumie, że ktoś dla kilku stów ryzykuje ich życie. Tyle w temacie.

A teraz dwie kwestie.

Kwiiiiecień jadąc na koniu jakimś betonowym kanałem, sam mówi, że nie wie co to było, snuje opowieści, że prawdopodobnie tutaj były prowadzone prace nad nowym rodzajem spłonek, że prawdopodobnie była tu napełnialnia pocisków mikro celulozą.
?????
No tak, jak się nie wie co tam było i czemu te miejsce służyło to dla zapchania materiału teorią można wymyślić wszystko. A ja twierdzę, że skoro wilkołak zajrzał niedaleko kwietniowi do studni to ani chybił betonowy kanał był ścieżką przez, którą z podziemi wypuszczano wilkołaki na wypas niczym lwy okratowanym kanałem na scenę w cyrku. Tylko jeden się wziął i urwał i w przyszłości zajrzał do kwietnia sprawdzić czy jeszcze dycha. Acha dycha to ok, pomyślał wilkołak rzeknąwszy: stary trzymaj się, w 2017 i tak będzie otwarcie wrót to se pogadamy, a raczej nu pagadim..../

I teraz ostatnia kwestia.
Od 8:43 kwiiiecień wchodzi na moją osobę.
Tak kwiiiecień skurwysynu masz rację zgłoszę ten materiał na policję, ale bynajmniej nie za jazdy konno w terenie baranie bo temu nie jestem przeciwny, ale za jazdy z nieprzygotowanymi ekwipunkowo ludźmi i jak się sam przyznajesz nieprzygotowanymi instruktorsko, oraz za włażenie z ludźmi do zalanej sztolni i narażanie ich wszystkich życia.
Dociera spierdolino jedna?
Rób sobie to co robisz dalej tylko we właściwy i bezpieczny sposób.
Dociera spierdolino?
I teraz kwestia w tej kwestii.
Od 9 minuty kwiiiecień-tutaj zwrócę się do ciebie skurwielu bezpośrednio- mówisz tak:
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM, a teraz jesteś zwykłym kmiotem, który po prostu judzi i mąci. 
Dawno cię przebiłem.
W mojej dziedzinie jaką się zajmuję czyli obserwacje nieba, pokazałem ludziom jak je prowadzić, czym i gdzie. Pokazałem na setkach moich materiałów ludziom prawdę o tym co lata po niebie.
Z moich materiałów ludzie czerpią dobre rady i wiedzą jak sobie wszystko właściwie zorganizować.
Ty w swojej dziedzinie pokazujesz ludziom jak nie powinno się robić, Ty na swych materiałach pokazujesz nieprawdę-udowodnioną nawet teraz. Z twoich materiałów nikt żadnej wiedzy nie wyciąga, bowiem wiedza ta gdy zostanie poddana weryfikacji okazuje się kłamstwem, konfabulacją i wymysłem dla zarobku.
To co ja pokazuję, a będące branym pod weryfikację okazuje się prawdą. Bo każdy kto zaczyna prowadzić obserwacje i rejestracje nieba widzi dokładnie to samo co ja opisuję.
Różnica między twoją dziedziną, a moją jest jedynie taka, że twoja jest atrakcyjniejsza.
Jasną rzeczą skurwysynu jest, że lepiej sprzedają się wilkołaki niż nudne obserwacje i rejestracje prowadzące w sumie do mało spektakularnych obserwacji dziwnych małych obiektów gdzieś wysoko na niebie.
Ale i to nie zawsze, bo jeśli byłbym w ufologi takim kwiiietniem jak ty w tematyce Riese, czyli zaczął bym do swej działalności dodawać niestworzone historie o kosmitach, spektakularnych obserwacjach, kontaktach z kosmitami i cała tą znaną u innych sfałszowaną otoczką to z pewnością pobił bym cię na głowę.
Tylko, że ja staram się pokazać prawdę i wyciągnąć najbardziej racjonalne wnioski z tego co robię i obserwuję, a te są dla większości nudne i rozczarowujące. Bo kto uzna, że kosmitów nigdy nie było, a jedynie ludzie od zarania dziejów robili jedni drugich w bambuko?
I kwestia z cytatu.
Wyzwałeś mnie skurwysynu na internecie z tysiąc razy od pedałów i homoseksualistów.
Tym co wypowiedziałeś na tym materiale pokazałeś, że sam nim jesteś.
To, że masz jedną sukę w łodzi, a za kolejną dupą uganiasz się po Ludwikowicach w nadziei, że się kiedyś uda i wysiudasz Wołodię nie oznacza, że nie zdradzasz pedalskich skłonności.
I nie pisze tego tak jak ty wobec mnie bezpodstawnie cię szmato oskarżając tylko na podstawie twojego własnego WYPOWIEDZIANEGO tekstu.
Powiedziałeś:
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM
Tak mógł powiedzieć tylko utajony pedał.
Prawdziwy facet powiedział by coś w tym guście
Jeżeli kiedyś przebijesz to co my robimy, czapka z głowy przed tobą, POWIEM, ŻE JESTEŚ MĄDRYM, KONKRETNYM FACETEM. 
Ale ty użyłeś słów ŚLICZNYM I PIĘKNYM CHŁOPCEM, co wskazuje, że wymknęło ci się utajone marzenie, pragnienie, skłonność. Po prostu zdradziłeś się tym określeniem, że szukasz takiego nawet we mnie.
Dla mnie to ty jesteś ciota, miękiszon o pedalskich tekstach. Marzy ci się śliczny i piękny chłopiec i ci się wyrwało cioto.
Zgrywasz twardziela, a masz naturę cioty.
I teraz tak, jeśli miałbym robić to co ty cioto robisz to robił bym to z POSZANOWANIEM PAMIĘCI OFIAR NAZISTOWSKICH EKSPERYMENTÓW I MORDÓW.
Robił bym to rzetelnie dokumentując każdy ślad wskazujący na moje teorie-tak jak to sam czynię poprzez publikacje rejestracji i publikacje wniosków uzasadnionych w jakiś logiczny sposób-są na moim forum link: http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6824#6824 albo tu http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6841#6841
Ty swoich wniosków nie tylko nie potrafisz udowodnić żadnym reporterskim materiałem, ale ni logicznym wywodem. Taka jest między nami różnica choć działamy na różnych polach.
Tobie cioto zależy na kasie i komercyjnym zysku polegającym na sprzedawaniu kitu, a mnie nie. Ja swego nie sprzedaję i nie zależy mi by stać się popularnym. Ty na swą działalność wyciągasz do ludzi łapę-blog dział wsparcie, ja tego nie robię. Choć przyznaję 5 lat temu gdy ukrywałeś swoją paranoję i wydawałeś się normalny i dążący do odkrycia jakiejś tajemnicy sam byłem inicjatorem byś zbierał kasę na działalność, ale gdy zobaczyłem, że jesteś oszust żałowałem tego.
Ty zamiast skupić się ściśle na Riese i jego tajemnicach, o których nie masz żadnego-zielonego nawet pojęcia, organizujesz dodatkowe atrakcje niczemu nie służące. Kusisz i mamisz ludzi jazdami konnymi, landrowerami, qadami, ciąganiu ludzi po nic nie znaczących znanych dziurach i dołach, a nadto niebezpiecznych zalanych sztolniach mogących w każdej chwili zawalić się komuś na łeb.
To jest twoje odkrywanie tajemnic Riese.
Powiem ci co ja bym zrobił gdybym miał działać tam gdzie ty ścierwo oszukańcze.
Po pierwsze zaopatrzył bym się w dobry dyktafon i kamerę.
Nagrywał bym wszelkie wywiady z ludźmi i je publikował.
Miejsca jakie pokazuję dokumentował bym o niebo lepiej niż ty, a nadto zanim wysnuł bym swoją teorię na ich temat zasięgnął bym informacji od miejscowych i też to przedstawił. Dotarł bym do źródeł mogących rzucić światło na te miejsca. A dopiero na końcu snuł bym przypuszczenia czemu służyły i co w nich było.
Na pewno nie robił bym tak jak ty, nie opowiadał bym na krzywy ryj swych wymysłów licząc, że ktoś w to uwierzy bez żadnych, ale to żadnych dowodów i relacji.
To co ty robisz jest dobre dla głupich frajerów nie znających historii i rządnych prostackiej sensacji i pseudo wiedzy. I ta pseudo wiedza i pseudo tajemnice zostanie zdewaluowana z czasem i poprzez weryfikację, co ma cały czas miejsce. Nic się nie sprawdziło o czym mówiłeś kilka lat temu. Nic się też nie potwierdziło. Zero.
Tyle jest warte to co robisz cioto.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

122 komentarze:

 1. Witam na blogu i moim forum użytkowników sieci http://www.wi-lan.net.pl/
  z Kotliny Kłodzkiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. No kwiecień dokonał wielkiego wyczynu wszedł w krótkich gatkach do zalanej sztolni.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i idiota wprowadził innych idiotów na Sobonia, co to dla niego, wszedł aż po pas do wody , mógł zanurkować , he he :).

  Co tam, co tam, to są tępe pały i im żadna bryłka nie straszna :). Mógł go wciągnąć pionowy czarny wir i wilkołak wyskoczyć zza stempla :). A pampolini dzielnie pokonuje sztolnię na Soboniu. Mogłeś zabrać tych leszczy do Osówkowej III, może coś by spadło na siwy durny łeb w czapeczce :-),
  i byłoby o paru psychicznych mniej :-). Mnie się to podoba, aby tak dalej :-).

  kwiecień cieniasie, zabierz ich do sztolni na Gontową i głośno krzyczcie :-). Ale nie dawaj dzień wcześniej w palnik bo ci gardziołko gorzałka wypala, leszcze walą wódzię, a twoje gardziołko przyzwyczajone do korboli za 5 zł nie daje rady :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. He he , w Ludwikowicach na koniku , sam na tym filmiku o którym dzisiaj mówi ze ktoś tam głupoty opowiadał o wjeździe do Riese. A sam na tym filmiku tam stał stukał scyzorykiem w beton obok Szpakowskiego i pieprzył jakie to niesamowite miejsce z betonem jakiego nikt na świecie dotąd nie zrobił. A teraz rżnie głupa :). Ale chazarskie nasienie tak ma, kłamie kręci i pierdoli od rzeczy :-).

  Nic nie będzie przebijane baranie, pójdziesz z torbami i taki będzie twój koniec :-), z kwiatka na kwiatek z rzeczki do beczki, aż skończysz pod drzewem otulony w baranicę :-). Niech się tylko koniarka tobą znudzi, a śniady się połapie że mu zrobiłeś smród :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem rozczarowany, myślałem ze pampolini pokaże jak wpadał do studni i trzymał się prętów :). To byłby hit :-).

  Ja myslałem że on wpadł do studni bo ciągle bredził o studni, a dzisiaj się okazuje że wpadł nie do studni tylko do nieukończonek klatki schodowej z wodą :).

  Za miesiąc jak zapomni to innym leszczom będzie pociskał inny kit :-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Aha, to nadupczone wiadro wpadlo do klatki na Soboniu i sobie wymslilo studnie jako konfesjonal do gadki z wilkolakiem?
  No to kurwa leszcze zaszalaly, weszli po kolana w wode-niesamowicie ryzykowny czyn, zwazywszy ze na zewnatrz +35C i tak daje w gar ze brodzenie w sztolni to niczym wizyta w spa.
  Kwiecien, mogliscie na Jawornik isc ku Jugowica, tam sie nie trzeba wspinac i jest wejscie prosto z drogi a mozna wkrecac ze jest sie chuj wie gdzie, woda tez jest ale troche szambem daje-bedziesz mial dowody ze zbliza sie wilkolak i smierdzi a twoim klaunom pocieknie po nogawicach ze strachu. Potem napierdolisz salto w wode, poszarpiesz sie z zbuutwialym podkladem i wyjdziesz jako heros ratujacy twoich cieci przed SS wilkolakiem, a im powiesz ze wilkolak zdupil w wir poziomy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaka szkoda, że ci kwiecień nic na ten pusty łeb nie spadło. Zaimponowałeś lemingom hartem ciała i przypłaciłeś to chrypą. Co za poświęcenie. A to, że mogłeś kogoś zabić to się nie liczy?
  Bida z nędzą jesteś nie stać cię na porządny ubiór do takich eksploracji to se wymyśliłeś, że krótkie spodenki są najlepsze ty błaźnie głupi. Kto to kupi chyba tylko takie głupki jak te na filmie. A apteczkę miałeś w razie czego?
  To co robisz to kpina i obciach. A ci dwaj wymiękli bo zobaczyli w co ich pakujesz to wrócili. Za zimno w nóżki było. I belka na łeb mogła spaść. Szkoda, że nie spadła. Siedział byś w pierdlu długie lata. I tak pójdziesz siedzieć to tylko kwestia czasu. Jak któregoś razu chłopak nie wróci w całości do domu to masz przejebane. I tak już masz za to, że narażasz innych na niebezpieczeństwo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiecień stworzył zagrożenie dla życia i zdrowia bez wątpienia. Za to jest paragraf.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dzwoniłem na komisariat w Głuszycy i powiadomiłem o tym. Tym razem mam nadzieję, że sprawa nie utknie w martwym punkcie.

   Usuń
  2. Zapodaj go jeszcze do Wojewódzkiego Urzedu Ochrony Zabytków we Wrocławiu, ze prowadzi nielegalna eksploracje, prowadzi wandalizm-poprzec dowodami np. jak rozdupia finka beton czy kopie-na obiektach oraz naraza nielegalnie oprowadzana grupe na utrate zycia lub zdrowia.
   Nie zapomnij podac jego danych, adresu oraz danych i adresu sniadego bo on z nimi wspolpracuje.

   No i polecam dzwonic do Walbrzych abo oni pod to podlegaja a jesli jakas wczesniejsza sprawa utknela w martwym punkcie-podkresl to przelozonym z Walbrzycha, podaj date zgloszenia, osoby itd. to im szefowie przewietrza ten kurwidolek.

   Usuń
 9. Na Gontowa se wejdzcie frajerzy, na przodek tyczkarzy i niech napierdalaja lagami po suficie a miedzy nimi Pan wiadro niech bierze spadajace giziole na baniaka, z baski Dareczkao, z baski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne na Gontową :-), albo z tyczką do Osówkowej III tam lepsza woda :-).

   Usuń

  2. Siwy czub bedzie im pokazywac gdzie dzgac tyczkami a trupy bedzie zwozil lora, niech sobie tylko dobierze kilku dzieciakow jako hamulcowych bo nie wyrobi przed skarpa i wykurwi salto.
   Kwiecien i jego tyczkarze AD2015.
   :D

   Usuń
 10. Wprowadzil palant frajerow do dziury i wmawia im ze to eksploracja.
  To zwykla turystyka ciecie, zaplaciliscie Kwietniowi ktory was tam przywlekl i wsakazal palcem gdzie wlezc. Czym to sie rozni od zaplacenia na np. Wlodarzu-poza tym ze tam uslyszycie prawdziwa hisorie, fakty oraz oprowadzi was osoba zdrowa psychicznie i posiadajaca wiedze a nie chory schizofrenik? Ano tym ze zrobiliscie z siebie frajerow i jak wasze mordy skojaza normalni eksploratorzy to dostaniecie kopa w dupsko za wspieranie oszusta.
  Rownie dobrze kazdy moze wydrukowac sobie mape i isc tam, mysle ze bezpieczniej bedzie bez upitego ciecia bo z niego zaden pozytek-oczywiscie nie namawiam frajerow do wlazenia w dziury-poczytajcie sobie ile osob zginelo myslac ze sa eksploratorami a byli pijanymi gowniarzami lub po prostu mieli pecha.
  Glupiscie, pelikany dajace sie naciagnac Kwietniowi.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ciul tam z nimi, niech się pozabijają :), jak dla mnie to moga spadać z konia, lub się połamać w jakimś kanale w Ludwikowickiej starej kopalni :). Siwy debil i tak ma cykora bo pchał wcześniej leszczy pod tą gilotynę co tam wisi w sztolence nad strumieniem, a sam robił tyły. Już w Rzeczce bryłka kiedyś spłaszczyła jednego co łeb pchał tam gdzie nie trzeba. Może być drugi raz. To że to głupek to widać a że ciągnie za sobą parę morświnów to dobrze w końcu ktoś albo jebnie z kucyka na pręty, albo coś się urwie jakieś ze 20-30 kg i jebnie kogoś w pusty łeb w czapeczce. A policja jak to policja ma to w dupie.. oni działają wtedy jak coś się stanie, no i dobrze. Każdy może sobie robić co chce to jego życie.

  OdpowiedzUsuń
 12. "Słuchajcie w tym miejscu od dawien dawna nikogo tam nie było :-)," he he tam codziennie przewalają się jacyś turyści w sandałach :-).

  Ale dramaturgia ;-).

  OdpowiedzUsuń
 13. Niech uwaza w tych krotkich spodenkach bo mu wij jaskiniowy wlezie w malego i trzeba bedzie amputowac a wiadomo ze wije jaskiniowe uwielbiaja siedziec pod starymi podkladami w wodzie.
  Jak te naiwniaki cos poczuja ponizej pasa to nic tylko biegiem do lekarza bo moze byc za pozno!

  OdpowiedzUsuń
 14. Hehe, to jest komedia, cyrk z klaunami i malpami na rowerach.
  Zaraz Pinokio oglosi ze to on odkryl sztolnie, odkoplal ale niewdziecznicy mu zasypuja, neguja, pomawiaja (lezki w oczach skolowanego szubrawca).
  No od dawna Kwiecien, od dawna, z godzine przed wami, moze ze dwie.
  Ale kolo pcha kit dla pelikanow.

  Swoja droga-ile razy sie ich ostrzegalo?
  Ryzykuja zycie z palantem ktory gowno sie zna na podziamiach i odpierdala amatorke-to niech kurwa gina na wlasne zyczenie.
  Nie maja respektu do gor i podziemi-no to nabiora na najblizszym pogrzebie kolegi lub jak go odwiedza w szpitalu i wyjedzie do nich na wozku inwalidzkim.
  Jakby byli pierwszymi i ostatnimi ktorzy tak sie napinali, cwaniakowali a gowno wiedza, w dupie byli, umiejetnosci i wiedzy brak.
  Potem jest placz, zaloba i koniec zabawy w Indiane Jonesa-nie raz tak bylo.
  Skonczy sie babci sarnie i smieszkowanie.


  Ps.frajerzy ktorzy chodzicie za idiota-zauwazcie ze on was zawsze wpycha pod gilotyne, sama cykor trzesie dupa i pcha was w miejsca w ktore boi sie wejsc bo wie ze moze tam zginac-jednak pcha te dzieci do mlyna, tak jakby cos tam bylo a to tylko puste wyrobiska.

  OdpowiedzUsuń
 15. Prędzej go ukąsi wilkołak co się chowa za belką :), albo go wciągnie w nadprzestrzeń wir poziomy i wyląduje w bazie Himmlera :-).

  Czyli zgodnie z planem miałem porcję rozrywki :-).
  Świetnie daro , w końcu tam pojechały lasy i uprzątnęły ten powojenny śmietnik który ktoś rozgrzebał.
  Oczywiście nie ty rozgrzebałeś , ty tylko łazisz i się napotykasz na to co leży na wierzchu. Eksplorację prowadziłeś powiadasz ? ciekawe :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Eksploracja na hasioku, dla Pinokia z ekipom niedorozwojow to skrzynia, a raczej kupa, skarbow.
   Stare szklanki z GSu wyjebane z zamykanego osrodka wczasowego, stare wiadro, troche zlomu i gruzu wywiezione przez Zenka swiniakiem do lasu jak szwagier robil remont chalupy pod koniec komuny.
   Dla Dara-rozwiazanie tajemnicy Riese a dla pelikanow skarby zycia.
   :)

   Usuń
 16. " Równie dobrze kazdy moze wydrukowac sobie mape i isc tam, mysle ze bezpieczniej bedzie bez upitego ciecia bo z niego zaden pozytek- "

  Ależ oczywiście kupić sobie mapę Cery i można te wszystkie ściśle tajne miejsca samemu przejść. Bez idioty na kacu :-).

  Dziwne ze kucyk wytrzymał te 140 kg Wołodii, a jak widzę Sidor też żyje czyli Wołodia będąc w warszawce zwiedzał pałac Kultury i Nauki.

  A tak już podobno pod drzwiami Sidora kozak Doniecki z szabelką stał :-), no i co pampolini znów śnieg w lecie i ecie pecie :-). Teraz jedziesz na kucyku z tyłu z kamerką i coś pierdolisz sam do siebie pod chazarskim nochalem :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ecie pecie, leci kozak na kotlecie, za kozakiem wilkolaki, dzisiaj beda z Darkiem drake.

   Pamietasz jak Kwiecien plakal nad mapa Cery, dezawuowal ja, plul jadem jakie to kity i komercha?
   Prawda jest taka ze ta mapa autuje Kwietnia, nie doda nic ponaddto i nie pokaze nic czego by tam nie bylo, dupa go piecze o to.


   Kozak wolodia, komandosi z weza i gromu latajacy z nim po przykopach, western w Rzeczce, 666 SSmanow w glowie, nurkowanie, sraczka i wspinaczka-czyli kity z 40% satelity.

   Usuń
 17. https://www.youtube.com/watch?v=Ft-uFi6ETt4

  Jak tam kwietniołak jazdy na kucykach ?, nie zaprosili ciebie takiego znafce Riese, nie chcieli żebyś postukał scyzorykiem w betonki :-). A. Boczek tam latał ze swoimi mundrościami, a ty co ?, śmietniki i kucyki :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Omija szerokim lukiem bo zabila by go salwa smiechu gdyby sie nawinal. Tak jak rok temu mial byc gwozdziem programu Dolnoslaskiego Festiwalu Tajemnic, co oglosil z duma w jednym ze swych filmikow-a na serio to obgadal Joasie Lamparska, oczernil Hochbergow i dostal zakaz wjazdu na obiekt.

   Usuń

  2. Kolejne popisy wodzireja z wiejskiej dyskoteki w upadajacym pensjonacie.
   Kucyki, samochodziki, pstragi, kotlety, nauka tanca z Kwietniem-niedlugo zacznie pornosy ze sniadym krecic jak zwesza kase i otworza “Pod Blekitnym Pstragiem”, najwiekszy gej klub w Sudetach gdzie Dareczko bedzie tanczyl przebrany za wilkolaka SS.


   Usuń
  3. Kwietniołak miał rację a Wy się myliliście, właśnie sfilmowano pierwszego wilkołaka w Riese :

   https://www.youtube.com/watch?v=F0PHuEv99R8

   Usuń
  4. ^Hehe, a nie jest to ta malpa co na drezynie jechala i z pepeszy do ruskich strzelala?
   :D

   Usuń
 18. Kiedys ten ciulik wprowadzi tych niedzielnych turystow do sztolni, zatrzesie sie ziemia (normalne tapniecia tektoniczne lub odstrzal w okolicznych kamieniolomach), uslyszy chwilowe krzyki i zobaczy sciane pylu wyjezdzajaca niczym pociag towarowy ze sztolni.
  Ci ktorzy nie zdazyli jeszcze wejsc dostana szoku i wpadna w panike, bedzie placz i krzyki, zalosne szukanei telefonu aby wezwac pomoc.

  Co wtedy zrobi przebieraniec Pampalini?

  Myslicie ze rzuci sie do ledwie co zawalnoej sztolni aby ratowac tych ktorzy nei zgineli z miejsca, podczas gdy sra w gacie jak widzi jakikolwiek zawal czy przesmyk w normalnych warunkach?
  Myslicie ze chwyci za telefon, prawidolowo wezwie odpowiednie sluzby, zachowujac zimna krew i przedstawi sie jako osoba ktora jest winna calej tragedii?

  Czy moze przerazony pokaze podkowy, spierdalajac z miejsca i zostawiajac poszkodowanych bez pomocy?
  Wyrzuci telefon i ucieknie z Sowich, zaszyje sie gdzies w kraju, znikajac z pola widzenia-tyle go bedzie widac.

  Myslicie ze on bedzie czekal na sluzby i policje po czym odda sie w ich rece, po czym dostanie wieloletnie ktraty za to co teraz tak beztrosko odstawia?

  OdpowiedzUsuń
 19. A teraz zobaczcie debila z Krosna jak się skurwysyn zabawia:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZlB3dlRSd1ZFVkk

  To dzisiaj jeden z wielu ataków na moje forum. Od wczoraj w nocy podobnych było kilkadziesiąt z IP związanych z siecią TOR. Tutaj skurwysyn otworzył moje forum około 25 tysięcy razy by zablokować dostęp do niego. Robił to całą noc z innych IP z sieci TOR.
  Słuchaj kretynie nic nie zrobisz mojemu forum. Jest kopia robiona każdego dnia. I nawet jak je zablokujesz tysiącami wejść i tak powróci na swoje miejsce. A to, że bawisz się również w ten sposób z IP Krosoftskiego jest już zgłoszone.
  Twój czas jest policzony niebawem się spotkamy i nie odgrażaj się na swoim blogu bo możesz mi skoczyć za to ja tobie łajzo tak i to to tak, że wszystkiego ci się niebawem odechce.
  A IP z Krosoftu nie będzie zbanowane by inni mogli wchodzić na moje forum i poczytać o twoim debilu przyjacielu kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście były problemy z otwieraniem stron na tym forum jak na razie trojana nie dodawał Kasperski mi nic nie wykrywał, są tylko problemy z zamieszczaniem komentarzy on tylko może znać podstawy ataku, może wykradł IP. osób piszących tutaj. Dla mnie ten gość to zwykły lamer

   Usuń
  2. ktoś się chyba włamał i coś spierdolił bo zamiast forum wyskakuje teraz to:

   phpBB : Critical Error

   Could not open subSilver template config file

   DEBUG MODE

   Line : 503
   File : functions.php

   Usuń
  3. Nikt się nie włamał. Trwają prace nad rekonfiguracją forum przeciwko atakom debila koniczyny i marka sęka. Został usunięty katalog wymagający poprawienia. Niedługo forum wróci.

   Usuń
  4. ale skąd pewność że to któryś z nich? a może kto inny się włamał? phpbb2 już nie jest wspierane od jakichś 7 czy 8 lat i ma pełno dziur przez które nawet dziecko potrafi się włamać

   Usuń
  5. Skąd ta pewność? Powiedzmy, że zajrzał mi do studni wilkołak i mi powiedział. Pasi?

   Usuń
  6. SĘK TY PIERDOLONY PEDOFILU TY JUŻ MASZ TAK PRZEJEBANE, ŻE JESZCZE O TYM NIE WIESZ.

   Usuń
 20. Kwiecien .jak widze skorwysynu , dla SZPANU JEDZIESZ ZA JAKAS DUPA i pierdolisz takie glupoty ze tylko chce mi sie dac Ci w morde ty glupi chuju!
  CO kutasie zboczony napatrzyles sie na rozkraczona dupe przed toba na koniu.?
  Od Sidora to ty sie odpierdol frajerze zaklamany! nie siegasz mu do kutasa! a ja na dodatek stwierdze ze czym wiecej Cie bedzie kutasie Sidor tepil ,tym lepiej dla Ciebie mlocie

  Kwiecien ty kretynie ! sztolnie posiadaja temp, wody w granicach 3 do 6 st c -co znaczy ze narazasz pojebie ludzi na utrate zycia, przez szok termiczny ,zatrzymanie pracy serca. JAKO NUREK JASKINIOWY TY CHUJOZO POWINIENES O TYM WIEDZIEC JAKA JEST NIEBEZPIECZNA -HIPOTERMIA-

  Kwiecien gdybys zanorkowal w jaskini ? wiem z cala odpowiedzialnoscia ze bys sie UTOPIL!

  Chuju jeden....
  Nie obrazaj swoja osoba bractwa nurkow jaskiniowych ,bo korwa cwelu nawet nie masz podstawowej wiedzy co to jest nurkowanie jaskiniowe. i zwiazane z tym techniki oraz sprzet matole na jaki Cie nie stac! NA DODATEK NURKOWIE JASKINIOWI TO LUDZIE Z JAJAMI ODWAZNI I ODPOWIEDZIALNI KIEROJACY SIE ROZSADKIEM JAKIEGO TY PALANCIE NIE POSIADASZ ,ANI JAKICHKOLWIEK CECH WYMIENIONYCH WYZEJ PRZEZE MNIE !
  jak Ciebie widze frajerze wlaz bys w dziore zmacil bys wode nie wiedzial bys gdzie gora gdzie dol gdzie sufit gdzie wejscie ,bo ty korwo nie wiesz co to suchar kordurowy a gdzie dalej .
  Kutasie jeden wlasnie skafandrow kordorowych uzywamy do takich exploracji zalanych podziemi debilu . nie neoprenowych pianek nadajacych sie korwa nie wiem ? na basen !? do Egiptu!? ale nie matole do kopaln i jaskin gdzie temperatora wynossi palancie w granicach 5 st c- !

  Kwiecien ty matole nic nie wiesz ! klamiesz tych ludzi! stwarzasz niebezpieczenstwo ,narazajac tych mlodych ludzi na utrate zycia!
  frajerze dla zarobienia kilku zlociszy!

  Inaczej Kwiecien ! zarabiasz z tym swoim calym bezowym ? a to korwa ciekawe?
  Kwiecien !

  No ty nurku z silowni ! jak ty kmiocie klamiesz. nawet nie wiesz debilu ze przed toba tam bylo blaznie kilkoro ludzi i to nie tylko mokra ale i sucha stopa.

  S...Kwiecien ty Gluszycki sztajmesie ,menelu jeden odpompowanie silowni to koszt 2000zl polskich baranie czyli 2 miliony starych! matole.
  Korwa czy ktos z tym zjebem zrobi w koncu porzadek!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym zjebem zrobi niedługo porządek policja z Głuszycy. To co pokazał to stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia, a to jest ścigane z urzędu. Głuszycka policja jest już powiadomiona.
   Co do wchodzenia w takie warunki w krótkich gatkach to skrajna głupota. Jak napisałeś, a ja nie wiedziałem, a się domyślałem są skafandry kordorowe, ale to bydle jest za bidne by takie coś mieć i przeprowadzić w pełni przygotowaną wycieczkę po takiej sztolni.
   Nie mam nic przeciwko włażeniu w takie dziury, ale z głową w pełnym zabezpieczeniu i przy wszelkich podjętych środkach ostrożności PRZEZ WYKWALIFIKOWANYCH I DOŚWIADCZONYCH GROTOŁAZÓW LUB PASJONATÓW. A nie przez debili w tiszertach i letnich spodenkach.

   Ej matoły wy sobie nie zdajecie sprawy, że kwiecień dla zysku i zaimponowania wam narażał wasze zdrowie i życie. Każdemu z was mogło coś się stać. Ciekawe czy wtedy byście byli tacy szczęśliwi, że poleźliście za nim.
   A w ogóle na tym materiale wyglądaliście żałośnie i kretyńsko brnąc w tej lodowatej wodzie w tych cienkich ciuchach.

   Usuń
  2. JAKO NUREK JASKINIOWY TY CHUJOZO POWINIENES O TYM WIEDZIEC JAKA JEST NIEBEZPIECZNA -HIPOTERMIA-

   Nie żartuj, z niego taki nurek jak ze mnie baletnica :-), aleś dopierniczył

   Usuń
 21. Dyskusja z debilem kwiiietniem na YT:

  Pasja Eksploracja 6 godzin temu (edytowany)
  Wody po szyje... dobre :-) ,za tamą wody jest prawie tyle samo,mało tego,zaraz za prawą niszą (początkiem nowego wyrobiska?) woda się praktycznie kończy.Inna sprawa że wprowadzanie ludzi (turystów) do tak niebezpiecznego obiektu jakim jest ,,Trójka" jest ogromnym ryzykiem. Sztolnia ma 120m długości a nie 300m i kończy się przodkiem. Pozdrawiam.
  Odpowiedz · 3

  Dariusz Kwiecien 5 godzin temu
  +Pasja Eksploracja no misiu ale pojechałeś przez dwie godziny jeszcze tu jestem zapraszam ale idziesz tak jak stoisz bez woderów pianki i kasku
  Odpowiedz ·

  Pasja Eksploracja 5 godzin temu
  +Dariusz Kwiecien Bez woderów i kasku, a może jeszcze bez latarki? Pytanie tylko po co? Zgrywać twardziela czy raczej ryzykanta? Jeśli to ty jesteś prawdziwy Dariusz Kwiecień, w co z resztą wątpie,ale powiedzmy że tak właśnie jest , to sam wiesz najlepiej co by się stało z tymi ludzmi w krótkich rękawkach przemoczonymi do pasa,gdyby drogę powrotną odciął wam zawał i na pomoc przyszło by czekać godzinami.Wiesz jaka jest temperatura w sztolni... Pomijam fakt że woda gromadząca się w wyrobisku najzwyczajniej w świecie by was utopiła.Żeby była jasność ja nie udaje żadnego eksperta,to zwykły zdrowy rozsądek który zawsze zabieram ze sobą gdy wchodzę do podziemi.
  Odpowiedz · 3

  --------------------------------------------------------------------

  To były pierwsze cytaty. Żal dupę ściska jak ten kretyn odpowiada ludziom słusznie zwracającym mu uwagę, że jest nieodpowiedzialny.
  Kwiiietniowi się wydaje, że jak wlezie do zalanej sztolni w krótkich gaciach to wszystkim pokaże jaki z niego twardziel, a pokazał jaki z niego kretyn.

  I kolejny cytat:

  Dariusz Kwiecien 5 godzin temu
  +Krzysztof mróz wczoraj piłem wódkę z mrozami z głuszycy i nikt cie nie zna podszywaczu
  Odpowiedz ·

  ---------------------------------------------------------------------------------

  Kwiiiecień ty pijesz te wódę na okrągło co widać po twoim czerwonym ryju w kamerze. Ty skończysz podle ja ci to mówię. Któregoś dnia nie wyjdziesz z takiej sztolni pijaczyno durna.

  OdpowiedzUsuń
 22. Tomasz oto skafandry kordurowe jakich ja i inni uzywaja.
  Sa tez tansze.

  http://www.duipolska.pl/23/serwis-gwarancja

  Korwa ale nie na waleta! to smierc!

  OdpowiedzUsuń
 23. I jeszcze cytat z bloga frajera z Krosna:


  Darek12 sierpnia 2015 14:22
  sidor gwałcicielu własnej matki za życia i po śmierci ... to cytat odbierającego zgłoszenie popełnienia przestępstwa przez dariusza kwietnia - Darek ten debil znowuż dzwonił , on jest pierdolnięty sprawę kieruję do KG , powiadomił wszystko co się da powołuje się na Łukasza Kazka radnego z Walimia że to jego dobry znajomy i razem cię zniszczą .....
  No cóż mi pozostaje tylko panu Łukaszowi Kazkowi pogratulować kolegi w postaci Tomasza Sidora
  ----------------------------------------------------------

  Kwiiiecień, bez względu na wszystko masz jak w banku, że jak cię spotkam to za ten i podobne komentarze o mojej Matce rozwalę ci ten skurwiały ryj tak, że nie spojrzysz w lustro przez miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj Kwiecień trafił byś na innego zawodnika to dawno jeździł byś na wózku za takie teksty. Pokazujesz szczyt skurwielstwa i masz powody do obaw. Nazbierało Ci się oj nazbierało. Jak się miejscowi zwiedzą jaka menda szwenda się po ich terenie to marne Twoje widoki. Uważaj by się nie powtórzyła historia z dzieciństwa.

   Usuń
  2. Kwiecien juz dupa trzesie i znow blefuje zeby sie uspokoic.
   Bydle podle obraza, pomawia, to wrednego kawal chuja.

   Usuń
 24. Kwiecień marzy Ci się mądry śliczny i piękny chłopiec?
  Wyszło szydło z wora, a właściwie z pomiędzy wora.

  OdpowiedzUsuń
 25. No dobra ,Kwiecień za ile wypompowali siłownie ? 2 miliony ? Jeden ?Wchodzę w to ! Zrobię to za 1/10 podanej ceny - po taniości ,powiedzmy 100 000 pasuje ? Kto płaci ?Ja pierdole! dla profesjonalnej ekipy po kosztach to jest raptem 3000-4000 zł a nie miliony ! Robiliśmy to ,więc mi tu nie pierdol kocopołów kuty-asie ! Bez pozdrowienia- WYPIERDALAJ Z RIESE !

  OdpowiedzUsuń
 26. Stwierdzam, że Kwiecień to najgorsze bydle jakie widziałem. Kiedyś słuchałem go z zainteresowaniem, ale to do niczego nie prowadzi. Natomiast to co pisze Kwiecień na matkę Tomasza to dno.
  Nie znam w całym internecie by ktokolwiek w jakiejś wojence czy sporze posuwał się do takich ataków. Można się wyzywać od chujów itp, ale tykanie matki i to w taki sposób to dno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to chazar jebany, dawno ryja mu nikt nie obtłukł.

   Usuń
  2. Prawdopodobne scenariusze
   Ktoś spadnie z konia i skręci kark. Wtedy kwiecień jest skończony.
   Komuś na łeb spadnie zawał w sztolni. Tak samo skończony.
   Wdepnie na niewypał i koniec.
   Nachla się i wpadnie do studni tym razem bez wody. Wózek inwalidzki w najlepszym razie do końca życia.
   Ktoś się wkurwi i mu wpierdoli. A jest sporo osób chętnych do tego.
   Jakiś leming polezie za nim w jakieś miejsce i zobaczy, że go ciągnie gdzie niebezpiecznie. Zgłosi go na prokuraturę i będzie po Kwietniu.
   Kwiecień po pijaku dostanie zwidów i znajdzie sobie swoje drzewo.
   Któregoś dnia wrota się otworzą i Kwiecień zniknie bez śladu.

   Usuń
  3. Będzie inaczej.
   Prokurator ścignie go za narażanie zdrowia i zycia uczestników wycieczki do sztolni. Na 100%.

   A tym wpisem naraził się Łukaszowi Kazkowi i jego przyjaciołom

   Darek12 sierpnia 2015 14:22
   sidor gwałcicielu własnej matki za życia i po śmierci ... to cytat odbierającego zgłoszenie popełnienia przestępstwa przez dariusza kwietnia - Darek ten debil znowuż dzwonił , on jest pierdolnięty sprawę kieruję do KG , powiadomił wszystko co się da powołuje się na Łukasza Kazka radnego z Walimia że to jego dobry znajomy i razem cię zniszczą .....
   No cóż mi pozostaje tylko panu Łukaszowi Kazkowi pogratulować kolegi w postaci Tomasza Sidora
   =====================

   Nawet imie i nazwisko Łukasza Kazka użył ten pajac. Wcale nie muszę pytać Tomasza bo wiem, że na pewno nie zna Kazka i nie powoływał się na niego nigdzie. Widać kwietniowemu zjebowi Łukasz Kazek stoi ością w gardle bo nigdy nie przebije jego dokonań.

   Usuń
  4. Powiem tak. Każdy widzi do czego ta szmata jest zdolny. Skurwysyn wyczytał na naszym blogu jak ostatnio pisałem, że miło się słucha Łukasza Kazka i , że Pan Kazek jest bardzo dobrym historykiem i ładnie opowiada. Teraz kurwa z Głuszycy już zaczyna podjazdy do Pana Kazka wykorzystując moją osobę.
   Dzwoniłem do komisariatu w Głuszycy i podałem namiar na materiał pokazujący jak kwiiiecień naraża innych na niebezpieczeństwo. Policjant miał się zapoznać wieczorem z tym materiałem. Jutro zadzwonię by zapytać co o tym sądzi i podjąć dalsze kroki. Na filmie widać EWIDENTNIE wciąganie nieprzygotowanych osób do sztolni grożącej zawaleniem. Jestem na 100% pewny, że tym razem mój OFICJALNY DONOS na to ścierwo nie będzie zbagatelizowany. Tak bando spierdolin kwietniowych nazywajcie sobie to jak chcecie, ale ja działam przeciwko potencjalnemu zabijaniu ludzi przez to wasze ulubione ściero.

   Usuń
  5. Nie powinienem pisać tego ale niestety kwiecień ma jakiegoś kumpla w Policji, prawdopodobnie w Głuszycy, skądeś poznaje dane osobowe ludzi gdzie pracują, mieszkają nawet ile dostali mandatów i czy byli ciągani, taka ciekawostka skąd pierdolec może mieć takie informacje. Zawiadomienia lepiej składać Wałbrzych abo Wrocław, bo Głuszyca i inne te pipidówki to przechowalnie dla głównie takich co byli jeszcze w MO bo mają za mało lat do emerytury i dla takich co podpadli w Wałbrzychu, Świdnicy, Kłodzku. Za co to można snuć domysły.

   Usuń
  6. No to trzeba zabrac sie za dupe temu policjantowi ktory lamie prawo, lamie ustawe o danych osobowych, ustawe o policji (podawanie osoba 3cim detali zgloszenia) oraz odsepuje od czynnosci sluzbowych powodujac zagrozenie zdrowia i zycia.
   Myslicie zena kimkolwiek robi wrazenie jakis szeregowy policjant z takiego wydupczyska? Dupa trzesie przed Wlabrzychem a Walbrzych przed Wrockiem, jedna kontrola i konczy prace a nawet kraty jak wyjdzie ze lamal prawo i nic mu staz nie pomoze, w policji jest wydzial wewnetrznej kontroli i jak sie komus za dupe zabiora to amba. Nie tacy cwani plakali przed biurkiem majaczqac o kredycie i rodzinie.
   Jesli to prawda, to koles moze pakowac manatki poniewaz kryje przestepce uzywajac do tego munduru, ja PLACE na pensje tego policjanta i wymagam zdyscyplinowania go, a jesli wierzy w bajki Kwietnia-badania psychiatrycznego i weryfikacji zdolnosci do sluzby.


   Wro:

   http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/wr/kwp-wroclaw/wydzialy-kwp-1/30,Wydzialy-KWP.html

   http://bip.dolnoslaska.policja.gov.pl/KWW/kierownictwo/15673,KIEROWNICTWO-KOMENDY-WOJEWODZKIEJ-POLICJI-WE-WROCLAWIU.html

   http://bip.dolnoslaska.policja.gov.pl/KWW/kontakt/15677,Numery-telefonow-numeru-faksow-i-adresy-e-mail-do-poszczegolnych-Wydzialow-KWP-w.html

   Centrala:

   http://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-kontroli

   http://www.policja.waw.pl/portal/pl/79/95/Wydzial_Kontroli.html


   Nie ma sie co ociagac, jesli zachodzi podejzenie o niedopelnieniu obowiazkow, zaniechaniu czynnosci sluzbowych lub popelnieniu przestepstwa przez pracownika policji-sprawe NALEZY zglosic przelozonemu, a najlepiej szefowi ich szefa.
   My na nich placimy.

   Usuń
  7. Musisz miec:
   1.Imie osoby ktora odebrala zgloszenie.
   2.Date zgloszenia oraz tresc ktorego dotyczyla.
   3.Ewentualne billingi w razie zaprzeczenia o zgloszeniu na komendzie w Gluszycy, nagranie jest dowodem koronnym (mozna nagrywac wszelkie rozmowy z pracownikami budzetowki jesli sad nie ustalil inaczej).

   Jesli zglaszales wybrkik pajaca tak jak szlo w kolejnosci, to powinno byc zgloszenie dotyczace nielegalnych rajdow (4x4 i quady) Mikolajczyka i Kwietnia po parku oraz wymachiwanie bronia przez Kwietnia u Mikolajczyka i chwalenie sie odnaleziona nielegalnie posiadana przez Kwietnia bronia (sprawna jak stwierdzil) oraz niewybuchami ktore niby znalazl (jeden z filmow pod stawami to potwierdza).

   To sa dwie kryminalne sprawy, w tym jedna ciezka.

   Jesli to zglosiles a oni palcem nie kiwneli-to dyscyplinarka dla tego kto sprawie leb ukrecil plus wysla im tam kuratele.

   Usuń
  8. Któregoś dnia się taki brudny glina wpadnie „przypadkiem” tak jak ten pewien L.R. co ma lepkie ręce i zwiał w politykę kto z okolic W-ch wie kto to jest i gdzie pracował.

   Usuń
  9. @uinf
   Kosa czasem nie trafi na kamien, chyba ze bedzie afera i przelozeni beda musieli przyjrzec sie sytuacji. Wtedy najczesciej wychodza brudne sprawy i skandaliczne zaniedbania jesli takowe mialy miejsce a winnych nie da sie po prostu puscic plazem tak jak to czasem ma miejsce w malych jednostkach gdzie kazdy zna kazdego i reka reke myje.

   Jak do sprawy wchodzi Wydzial Wewnetrzny i robia audyt jednostki to skoczylo sie babci sranie-ich nie przekupisz bo sa zupelnie inna jednostka powolana wlasnie do kontroli, pod jurysdykcja KGP z Wawy i oni sami wewnetrznie sa dobrze kontrolowani tak wiec z nimi nie ma przebacz (audytuje ich NIK) i najmniejsza nieprawidlowosc zostanie ukarana zgodnie z obowiazujacym prawem.

   Dla ewentualnych wiejskich watazkow i samozwanczych walkerow straznikow texasu takie cos to finito kariery w Policji.

   Pozdrowienia dla KGP i wszystkich praworzadnych Policjantow.

   Usuń
  10. Głuszyca właśnie jest taką pipidówką gdzie wszyscy się znają tam jest chyba jeden komisariat jeszcze taki co pamięta czasy PRL wyposażenie również z epoki i kilka radiowozów coś w okolicy 2, 3 sztuk większe sprawy są prowadzone przez Wałbrzych ten telefon Tomka może być nawet nie odnotowany o nagraniu można zapomnieć, Wałbrzychu mają rejestrator rozmów, w Głuszycy wątpię może odręczna notatka. Z dobrego źródła wiem, że zjeb ma kumpla w Policji podejrzewam, że to były Milicjant który dorabia do lat emerytury takie kurioza jeszcze są. Możliwe, ze niedługo wpadnie jak śliwka w kompot. Jedna kontrola z Wrocka i pozamiatane.

   Usuń
  11. No jesli jest tam jakis milicjant ktory ukrywa przestepcza dzialanosc Kwietnia, to powinien beknac za lamanie prawa.
   Oczywiscie i tak beknie jesli sie cos wydarzy, wtedy wystarczy ze TS przedstawi prasie/TV dowody na swoje interwencje i zaniechanie czynnosci sluzbowych przez milicjanta a ten zamiast emerytury bedzie mial dlugie wczasy w pierdlu, jesli Kwiecien kogos zabije lub okaleczy w dziurze.

   Usuń
 27. Czy to prawda ze Kwiecien dostal kiedys w Gluszycy wpierdol az milo?
  Zna ktos detale?

  OdpowiedzUsuń
 28. Takie rzeczy:

  “wtorek, 11 sierpnia 2015

  Fragmenty z weekendu w Riese 7-9 sierpnia 2015

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za determinację i wytrwałość, tym starszym i tym najmłodszym :)


  Autor: Darek o 19:43 Brak komentarzy:”

  http://moje-riese.blogspot.com/


  “i tym najmłodszym :) “ – no Kwietniak, znow dzieci wciagasz w niezabezpieczone sztolnie? Ile lat mieli 12? 13? 15?
  Chuj z ich zdrowiem i zyciem Kwietniak, byle byly cztery dychy od leszcza, nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wszystko nielegalnie: brak uprawnień przewodnickich, brak OC, brak apteczek, brak sprzętu i brak rozumu. Dodatkowo 500 zł od każdego za złamanie zakazu wstępu do lasu w tym terminie na tym obszarze.

   Usuń
  2. No racja, teraz przy tej suszy jest zakaz wstepu z przyczyn p-poz.
   To po 500pln od lebka.

   Nalezy powiadomic lesnika i przedstawic mu dowody, skontaktuje sie ktos z lesnikiem B. ?
   Jak pamietam to Kwiecien sobie juz u niego sporo nagral, zreszta publikowal kiedys oswiadczenie dementujace lgarstwa lysego szkodnika.

   Usuń
  3. Za ten teren leśny odpowiada S. Wah

   Usuń
 29. Szkodnik wdepnal na wlasna mine.
  Kwiecien, ciulu, ty wiesz czemu sztolnie zabezpieczano lub zamykano?
  Przez wlasnie takich ciuli jak ty. Wiadomo, kazdemu moze sie przytrafic wypadek, nawet najlepszym, jednak co innego miec pecha majac porzadny sprzet i zabezpieczenie a co innego zaginiony dzieciak ktorego po miesiacach znajduja zmiazdzonego w sztolni.
  Wlasnie tacy partacze jak ty pchali sie gdzie nie trzeba bez rozumu i sprzetu, gineli a ludzie w trosce o innych, szczegolnie o dzieci-zamykali te obiekty dla osob postronnych.

  Tak samo wy bando ciuli bez rozumu lazaca za tym blaznem-rozumiecie to, ciule?
  Takie wlasnie dzialania jak WASZE powoduja:
  1.niechec wobec eksploratorow-nie bedac nimi robicie fatalna opinie prawdziwym ekipom, banda dzieci i klaunow dajaca FATALNY przyklad
  2.zamykanie dostepnych obiektow ze wzgledow bezpieczenstwa-gdyby ktorys z was kolki jebane bezrozumne tam zostal lub bylby powazny wypadek, to sztolnia zostalaby zamknieta. PRZEZ WAS!
  3.dewastacje i niszczenie istniejacych obiektow-juz widze jakbyscie zabezpieczyli jakiekolwiek znalezisko, bylby szaber i handel bo Kwiecien to zlodziej.


  Przyszla na was pora, frajerzy.
  Kwiecien sobie dworowal, obrazal WSZYSTKICH na okolo, wkurwil chyba kazda ekipe na Slasku, Dolnym Slasku i w Lubuskiem no to teraz kurwa dostaniecie za robienie gnoju.
  Nawet jesli ktos odpierdalal taka amatorke jak wy, to nikt poczytalny tym sie nie chwalil i nie zamieszczal filmow z tego.


  Kazka atakujesz Kwiecien, cienki bolku?
  Jako radny Gminy Walim moze np. zlozyc wniosek o powolanie komisji badajacej nielegalna dzialanosc grupy Kwietnia, i jak dostaniecie za wszystko co odstawialiscie to te smieszki co nawet dwa lata temu sie z toba pojawily to dostana teraz mandaty za dawne wybryki z toba, pajcau, a ty jak zobaczysz kwote do zaplaty-to skonczysz w pudle bo w zyciu tyle nie naruchasz, pijaku przegrany. Bedziesz musial Kwiecien wydac wszystkich twoich bylych klientow ktorzy zostana ukarani (lub ich rodzice), Druzyski wpadnie w kryminal bedac przykrywka dla tej nielegalnej dzialalnosci.

  Mysle ze jesli Kazek tego jeszcze nie czytal, to powinien, a najlepiej jakby TS zadzwonil do niego, nakreslil sprawe i za zgoda opublikowal nagranie. Kazek to spoko gosc wiec raczej nie bedzie mial nic przeciwko-w koncu to dzialanie na rzecz zdrowej, cywilizowanej eksploracji i bezpieczenstwa ludzi w gminie, tym bardziej ze Kwiecien obgaduje go za plecami. Wydaje mi sie ze ten temat zostanie poruszony na najblizszej sesji rady Gminy Walim oraz na najblizszym spotkaniu z wlodarzami Gminy Gluszyca I daleko idace konsekwencje zostana wyciagniete.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prosze jedno wywalic, dodalem dwa razy.

   Usuń
  2. Już usunąłem.
   Bardzo trafiony komentarz.
   Co do Pana Kazka to mam dla niego zbyt wiele szacunku ze względu na wiedzę jaka posiada i formę jej przekazu, a też sympatii bo to bardzo miły gościu, by kontaktować się z nim i wciągać go w to kwietniowe szambo. Pan Kazek to nie Pan Gabryś, który nie lata po internecie i nie ma pojęcia jaka gnida go wciąga w swe towarzystwo. Pan Kazek to w ciemno mogę powiedzieć trzyma się od takich kwiiietniów z daleka. I dla tego nie ma potrzeby bym się z nim kontaktował. Już on ma swych przyjaciół, którzy z pewnością mu o kwietnia intrygach powiedzą. I myślę, że nikt nie musi słyszeć od Pana Kazka co myśli o kwiiietniu bo to jest raczej oczywiste.

   Usuń
 30. Kolejna ciekawa analiza. Jest o czym pisać, gdyż ten człowiek zachowuje się delikatnie mówiąc w cholernie nieodpowiedzialny sposób, i wprowadza nieletnich pod ziemię w miejsca mocno niebezpieczne. Jak na razie widać szczęście mu sprzyja, ale łażenie z dzieciakami po sztolniach w t-shircie i krótkich gaciach, kiedyś może skończyć się mało optymistycznie.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 31. Ale on bredzi w tym filmiku. Miliony na wypompowanie Silowni?
  "Przed nami 300m chodnika"???

  8-O

  Pomyslcie-wystarczy ciezsza niedoswiadczona osoba ktora poslizgnie sie na kamieniu czy podkladzie i instynktownie chwyci belki na suficie lub bocznej podporowej aby nie upasc, ciagnac ja za soba i oczywiscie wraz z calym suffitem na siebie i innych.

  Byloby glosno w TV o Riese s Kwiecien-jesli by przezyl-bylby w TVN, TVP, Polsacie i TV Trwam. Druzyski i Mikolajczyk tez mieliby swoje 5 minut, tylko tych naiwnych dziaciakow szkoda by bylo.

  Czujecie taki news?
  "Dzis rano w gminie Gluszyca, powiat Walbrzyski, w jednym z opuszczonych wyrobisk kompleksu Sobon nazistowskiego projektu Riese miala miejsce tragedia.
  11 osob zginelo a 3 zostaly ranne podczas samowolnej eksploracji zalanego wyrobiska, przyczyny tragedii sa badane, jednak z zeznan ocalalych swiadkow wynika iz spowodowala ja nieostroznosc i nadmierna brawura uczestnikow dzikiej wksploracji ktorzy ingerowali w obudowe starego chodnika.
  Wycieczke prowadzil samozwanczy przewodnik nie posiadajacy uprawnien jak i wlasciwego doswiadczenia oraz wyposazenia, przezyl katastrofe i jest w tej chwili przesluchiwany przez policje w szpitalu w Walbrzychu gdzie przewieziono poszkodowanych. Osoba ta miala 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Obecnie prowadzone sa prace majace na celu wydobycie pozostajacych czesciowo pod zawalem cial 4 ofiar."

  To sie tak moze skonczyc i nie bedzie smiechu-chichu Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 32. obrońcy kwietnia zawsze się znajdą robią z niego badacza historii  uinf 2 dni temu
  W komentarzach jest wymieniany niejaki Dariusz Kwiecień niestety on nie posada żadnej wiedzy, jest zwykłym mitomanem, nie posada dostępu do żadnych archiwów, nie jest na żadnym wykazie badaczy historii. To zwykły analfabeta chory na pseudologię. To co gada jest wyssane z palca tańczy na grobach ofiar ostatniej wojny za samo to powinien być ścigany tak samo jak zbrodniarz wojenny. Prócz tego z mieszkańców Dolnego Śląska, robi wariatów rzekomo widujących wilkołaki i jakieś inne hybrydy.
  Odpowiedz · 1


  Qr00q 12 minut temu
  +uinf Możesz poddać swoją wypowiedź dokładniejszej analizie?
  Odpowiedz ·

  https://www.youtube.com/watch?v=I_SUGbZSpbY

  OdpowiedzUsuń
 33. Unif ,Bo Ta chujoza kwiecien zbiera samych leszczy takich samych jakim on jest.
  Popatrz na zdjecia wyzej umieszczone i film wyzej.
  Kwiecien pierdoli im glupoty ze tam jeszcze wczoraj nurkowal a dzisiaj tam wody nie ma... on zjeb wie ze ktos zainwestowal na odpompowanie tej kaluzy 2mln pl zl! a leczcze daja Piesciolakowi wiare.
  Zobacz jak oni tam sie szwedaja! sa tam pierwszy raz i mysla ze tam jest schowany reaktor atomowy, o jakim im Kwiecien chujoza osrana nabajerowal z pewnoscia, a oni zagadke rozgryza! z Kwietniem zjebem .

  Ja tylko czekam Kwiecien jak sie komus cos stanie na tych twoich spacerkach jebnietych. ,to osobiscie kurwo durna zbiore materialy , wezme najlepszego mecenasa by Cie tak ujebal ze odechce Ci sie klamac w temacie Olbrzyma...stac mnie Kwiecien na to nie watpij! Srasz na moje rodzinne strony! czego predzej czy pozniej pozalujesz
  Ja czekam Kwiecien cierpliwie...pamietaj ze Wroclaw poddawal sie zawsze ostatni.! smieciu,

  A

  OdpowiedzUsuń
 34. No klaskacze komedianta, naiwniacy dajacy sie naciagnac na kit, powiedzcie mi czy wy na serio wierzycie ze cokolwiek tam znajdziecie z tym czubkiem?
  Nie mowie tu o smieciach z lesnego wysypiska.
  Patologiczny klamca tylko umniejsza dzialanosc innych a jego dzialnosci to nikt nie widzial i nigdy nie przyniosla zadnych efektow-poza tluczeniu finka w beton i udawaniu ze cos niby odkopywal na miejscowie innej ekipy.
  Koles jest poza marginesem a pluje na elity.

  Myslicie ze lazac w japonkach i dresiku znajdziecie nagle reaktor jadrowy, szklana trumne na wilkolaki czy Vrilla ktorego przeoczyly tysiace osob przeszukujacych te same co wy miejsca i to ze sprzetem o ktorym nie sniliscie?
  Wierzycie ze takie rzeczy sie tam znajduja?
  :)

  Mylicie ze przyjezdzajac na weekend i idac ta sama trasa ktora Kwiecien oprowadzal juz N wczesniejszych frajerow, ktorym wciskal te same kity odkryjecie cos czego nie zauwazyli ludzie mieszkajacy na miejscu, znajacy teren jak wlasna kieszen, z porzadnym sprzetem, mapujacy teren georadarem, robiacy odwierty, wykopy, majacy ciezki sprzet , zezwolenia i solidne ekipy doswiadczonych ludzi?

  Wezcie sie pierdolnijcie w banaik.
  Widzac wasze umiejetnosci, wiedze i sprzet to mozna powiedziec ze budujecie statek orbitalny w stodole uzywajac zabawkowych narzedzi z “Mlodego Technika”, tak to wyglada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre :-), statek orbitalny w stodole budują narzędziami z " Młodego Technika" , :D

   Usuń
 35. No Kwiecien, znow podsrywasz lepszym od siebie, zazdrosny, zeswirowany narkomanie?

  W tym biedamateriale slyszalem podsrywke do lokalnych, mniemam ze SGP oraz znow gorzkie zale do Asi Lamparskiej?
  Tak cie boli, utracony chuju ze masz powjezdzane do najciekawszych miejsc i na najciekawsze imprezy?
  Bylo podsrywac, bylo klamac, bylo obgadywac i intrygowac, parchu?

  Teraz sie mozesz popatrzec jak zazdrosne dziecko na wystawe przez szybe, ale ani nie powachasz ani nie dotkniesz ani nie posmakujesz, przegrywie zyciowy.

  OdpowiedzUsuń
 36. Powiedz w Sowich kwiecień, a rozlegnie się buhhaaahhaaa :-)

  OdpowiedzUsuń
 37. Sprawa wygląda tak.
  12 i 13 sierpnia dzwoniłem na komendę w Głuszycy zawiadamiając o ostatnim materiale kwietnia na którym udokumentował narażanie życia i zdrowia osób, które wprowadził do mogącej zawalić się sztolni.
  Rozmawiałem z dyżurnymi Trafczyńskim i Surmaczyńskim.
  Dyżurny Surmaczyński powiedział, że sporządzi z tej rozmowy notatkę jako zawiadomienie.
  Odczekałem cały dzień i zadzwoniłem przed kilkunastoma minutami na komendę w Głuszycy wiedząc, że dziś od 20:00 dyżur pełni pan Surmaczyński, który tą notatkę miał sporządzić.
  W rozmowie dowiedziałem się, że sporządził i przekazał ją komendantowi.
  Wiem, że komendant Sebastian Sabata jest na urlopie i zastępuje go obecnie zastępca komendanta głównego Marek Podpora.
  A więc notatka trafiła do zastępcy komendanta głównego Marka Podpory.
  Dyżurny Surmaczyński poinformował, że jak to ujął komendant przekazał ją dzielnicowemu w Walimiu i ten ma podjąć dalsze działania.
  Jakie?
  He he he?
  Oczywiste moim i wielu was zdaniem, a mianowicie wszczęcie postępowania przeciwko dariuszowi kwietniowi za narażanie zdrowia i życia ludzi.
  Jest to tak oczywiste i widoczne gołym okiem, że nikt zdrowy na umyśle nie ma co do tego wątpliwości ŻADNYCH, że kwiecień dopuścił się narażenie zdrowia i życia osób drugich poprzez wprowadzenie ich do grożącej zawaleniem sztolni jako przewodnik wycieczki-nielicencjonowany-nieuprawniony przewodnik wycieczki.
  To jest przestępstwo i nie ulega to wątpliwości.
  Dzielnicowy ma tylko jedną możliwość czyli wszczęcie przeciwko niemu postępowania z URZĘDU bo narażanie zdrowia i życia innych osób jest ścigane z urzędu i nie potrzeba do tego oficjalnych zgłoszeń tylko wystarczy zwykłe telefoniczne zawiadomienie.
  Poczekam kilka dni do przyszłego tygodnia i dowiem się co DALEJ.
  SPRAWY TYM RAZEM NIE ODPUSZCZĘ i zapowiadam to oficjalnie. I niech nikomu się nie wydaje, że pozostawię ją do przysłowiowego ukręcenia.

  Kilkanaście tygodni temu już raz interweniowałem na tej komendzie przy podobnej okazji. Jak się okazuje nie dało to skutku.
  Panowie policjanci z komendy w Głuszycy zdają się być głusi na zawiadomienia o popełnianych przestępstwach przez dariusza kwietnia.
  Zobaczymy jak będzie teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze jedno.
   Nie możliwym jest bu chociaż jedna osoba z tej całej kwietniowej paczki nie przejrzała na oczy i nie uświadomiła sobie, że dariusz kwiecień dla marnego zysku i poklasku narażał jej zdrowie i życie, wciskał zwyczajny urojony kit, i bezwartościowa pseudo wiedzę nie pokrywającą się w ani procencie z tym o czym mówi historia tych ziem i tamtych miejsc.

   W związku z tym jeśli znajdzie się wreszcie ktoś kto przejrzy na oczy i zechce położyć tej chucpiarsko oszukańczej działalności kwietnia kres, będzie mile widziany z dowodami na nielegalne oprowadzanie wycieczek po górach i może dowodami pokazującymi inne podobne wypady do niebezpiecznych miejsc. Macie kamery w telefonach i dyktafonach. Zdobycie takiego dowodu nie stanowi problemu.
   Jeśli uświadomicie sobie, że ten psychicznie chory oszust może kogoś zabić to wiedzcie, że przyczyniając się do zdobycia takich dowodów i pomożenia w doprowadzeniu kwietnia przed wymiar sprawiedliwości działacie w obronie czyjegoś życia. Nie mówiąc już o tym, że właśnie tym przyczynicie się do zakończenia szargania pamięci pomordowanych ofiar II wojny światowej przez tego łobuza i przyczynicie się do powstrzymania robienia przez niego z tamtych okolic małpiego wilkołaczego cyrku.

   Usuń
 38. Jeśli można wiedzieć, to co dzieje się z forum? Chciałem wejść, poczytać, ale niestety nie mam takiej możliwości. Wiadomo, kiedy strona będzie funkcjonowała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOSTĘP DO FORUM JEST BLOKOWANY PRZEZ PEDOFILA MARKA SĘKA.
   Otóż od kilkunastu dni temat o nim na moim forum zaczął się pozycjonować w google po wpisaniu marek sęk i każdy miał łatwy dostęp do materiałów o jego pedofilii i zoofili.
   To autystę tak rozsierdziło, że zaczął atakować moje forum różnymi metodami by obciążyć serwer i przekroczyć limit wejść na moje serwery. Zwykłe prostackie ataki za pomocą TORA i kilku innych stron na francuskim serwerze/.../ Oczywiście by temu zapobiec można napisac skrypty i się przed takimi atakami uchronić przekierowując takie ataki w inne miejsce, ale na to trzeba czasu i ja mam już kogoś kto w ciągu kilku dni to zrobi. Tymczasem sam nie znając się prubuję temu zapobiec poprzez łatwo dostępny skrypt, ale skurwysyn w tym temacie jest bieglejszy ode mnie i nim ja zdążam poblokować atakujące domeny i IP jon zdąża wyczerpać limit wejść i zablokować mi forum.
   Do czasu.
   Za parę dni będzie to niemożliwe i temat o nim znów będzie pozycjonowany w google na 1 stronie. Tak więc zboczeniec może chwilowo pocieszyć się, że w nocy mi blokuje forum.
   I jeśli to czytasz skurwielu wiedz, że są sposoby, a ja je już znam i wszystko mam co potrzeba by dojść skąd te ataki były nawet gdy używasz sieci TOR. W przyszłym tygodniu zgłaszam te ataki na policję i zobaczymy za jakiś czas czy ci się to opłaci łobuzie zboczony.

   Usuń
  2. Jak się można domyślić łatwo Ivelios atakuje stronę Tomasza ...

   Usuń
  3. A tak przy okazji jeśli zastanawiało was jakim cudem kwiiiecień ma tyle wejść na bloga i kanał YT to mogę wam powiedzieć, że 3/4 tych wejść to wejścia z najróżniejszych domen i IP sztucznie generowanych przez napisany program umieszczony na jakimś serwerze i działającym 24 godziny na dobę. Nie trzeba wcale generować odświeżania strony we własnej przeglądarce. Wystarczy napisać program i go umieścić gdzieś w sieci i cieszyć się z milionów otwarć strony czy kanału.

   Usuń
  4. To mała rada. Załóż kurwie zboczonej takiego bloga na blogspot i przenieś wszystko z forum. Sprawa załatwiona. Bloga nie zablokuje.

   Usuń
  5. """To mała rada. Załóż kurwie zboczonej takiego bloga na blogspot i przenieś wszystko z forum. Sprawa załatwiona. Bloga nie zablokuje."""

   Mam taki zamiar.
   Co więcej chyba założę każdej takiej kurwie z mojego forum osobnego bloga by wyskakiwał w pozycjach google.

   Usuń
  6. Dziwie sie ze jeszcze nie zlozyles wizyty Sekowi. Pendolino z Wawy do Kace to 2,5h a bilety od 50pln mozna nabyc z wyprzedzeniem.
   Nic tylko upewnic sie czy bedzie lub gdzie bedzie i wybrac na wycieczke, dorwac pizde na ulicy i dobyc z nim powazna rozmowe.
   Zesra sie czubek jak cie zobaczy i skonczy sie smieszkowanie.

   Usuń
  7. On się zesra w inny sposób.
   Zesra się jak pewnego dnia w całym internecie pojawia się materiały o nim z mojego forum, które w tej chwili nie są wystarczająco pozycjonowane w google.
   Dzieje się tak dla tego, że zboczeniec atakuje moje forum przeciążając do niego dostęp i tym sposobem to w jakiś sposób wpływa, że google nie uwzględnia w wynikach wyszukiwania hasła marek sęk mojego forum.
   To samo dzieje się z jego zdjęciami z mojego forum podpisanymi jego imieniem i nazwiskiem.
   Jeszcze wczoraj w dzień wpisując w google marek sęk w wynikach wyszukiwania pojawiało się moje forum z jego tematem na 4-5 miejscu, a w zdjęciach widniało jedno z mojego forum z napisem ostrzegającym przed jego niebezpieczną działalnością. Zdjęcie umieszczone na osobnym blogu z linkiem podanym do mojego foru. To zdjęcie google również już nie pokazuje.
   Nie wiem dokładnie co on robi, że blokuje pozycjonowanie materiałów o nim, ale coś robi.
   Spokojnie pedofilu zoofilu marku sęku. Nie znam się tak dobrze na tych sprawach jak ty, ale od czego są ludzie i pytanie jak zrobić być był widoczny w sieci z tej zboczonej strony?
   Popytam i się zrobi nie dziś to jutro nie jutro to za niedługo, ale się zrobi.
   Jak widać skurwysynu dostajesz szału, że jest o tobie prawda w internecie.
   Dostaniesz jeszcze większego niedługo szału bo pomału zabiorę się i za ciebie. Ja ci zboczeńcu powiedziałem, że prędzej czy później wszyscy o tobie się dowiedzą i się dowiedzą. Tymczasem udaje ci się zablokować moje forum, jakieś zdjęcia i inne pliki, które wstawiłem o tobie tu i tam. Ale do czasu.
   Mnie się nie spieszy.
   Już wkrótce będą odpowiednie zabezpieczenia na moich serwerach przed takimi atakami, będą nowe miejsca gdzie o tobie zboku jebany każdy będzie mógł poczytać itd. Wszystko w swoim czasie, a tymczasem może niech poczytają o tobie ludzie z wykopu?

   Usuń
  8. Wykop i zlinkuj na kilkudziesieciu stronach portali (pod informacjami),
   Zrob mu kilkanascie kont na facebooku z jego imieniem/nazwiskiem/ksywa w nazwie konta, zlinkuj z blogiem/podstrona o nim tak aby fejs ci tego nie wywalil a kazdy wiedzial ze to o Seku.
   Zamow/zrob 10000 ulotek o nim i oplac kogos w Kace aby rozniosl to po jego dzielnicy, lokalny dresiarz czy kark nie koniecznie hasa po internecine ale ulotke zobaczy i jak spokta takiego na ulicy...
   ;D

   A najlepiej pojedz tam i wyjasnij sprawe.
   Jeden plaskacz i Sek ustawiony do konca zycia.

   Usuń
 39. Kwiecien patologio głuszycka... własnie dzis zaczoł sie 3 Dolnoslaski Festiwal Tajemnic Asi Lamparskiej.... jest duzo znakomitych gosci...duzo ludzi z ekip eksploracyjnych, poszukiwawczych.... bPrzyjedz zjebie i powiedz wszystkim prosto w oczy co o nich myslisz ... pokaz te swoje dowody o Riese.... Sa tez ludzie z GROMU moze pokazesz, ze cioto jestes lepszy od nich... mozesz zabrac swoich kozakow i cała swoja zjebana bande a gwarantuje , ze i tak wrocił bys obity jak ulęgałka... masz szczescie ludzka padlino , ze kanałami łazisz zeby cie nikt nie dopadł... ale poczekaj kiedys trafisz na szlaku na ktoregos z nas

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta zjebioza i chujoza-kwietnioza ma powlazone na Ksiaz, choc znajac jego pierdolniecie to moze sie przyjedzie po tajniaku pod brame zeby nagrac film ze "byl ale neguja" pomykajac przy tym przykopami zeby nie traffic na nikogo z branzy.

   Czubek, idol czubkow.

   Usuń
  2. Dla zainteresowanych link po niżej, pod zamek ze względu na festiwal nie można podjechać od parkingów na pieszo, dla kwietnia pozostaje krzakami się przemknąć albo bardo duża grupa dla odwrócenia uwagi, bilet jak zechce kupi online, ten zakaz to chyba ktoś sobie wymyślił bo nic na jego temat do tej pory nie wiem nikomu nie daje się zakazu wstępu do obiektów takich jak Zamek Książ dopiero byłby medialny szum, można jedynie wyprosić delikwenta jak łamie regulamin Zamku nic więcej, wyciągnie kamerę zacznie nagrywać to ochrona go wyprosi z powodu braku akredytacji. Kwiecień nie został tylko zaproszony na Festiwal jego w ogóle się nie zaprasza to nie znaczy, że nie może przyjść jak kupi bilet, bez biletu to sobie można po tarasach widokowych wokół Zamku pohasać. Regulamin dotyczy każdego zwiedzającego, te pierdu pierdu o zakazie dla kwietnia nie ma w ogóle zakazu, kupi bilet i do puki nie złamie regulaminu nic mu nie zrobią.

   http://www.ksiaz.walbrzych.pl/iii-dolnoslaski-festiwal-tajemnic-atrakcje.html%5C#cichociemni
   http://www.ksiaz.walbrzych.pl/wazne-informacje.html

   Usuń
  3. Kwiecien ma zakaz od osob nadzorujacych obiekt i dzialajacych tam fundacji, to persona non grata na zamku-gdy sie pojawi zostanie wyproszony.
   To dokladnie to samo jak "tych klientow nie obslugujemy" bo nie ma zadnych oficjalnych czarnych list-Kwiecien przesral sobie u osob ogarniajacych zamek i jego otoczenie, poza tym on ma stracha sie tam pokazac bo poza wywaleniem ktos moglby mu przywalic i to solidnie lub moglby zostac zatrzymany przez ochrone jako osoba podejzana i oddany do przeszukania policji (wywioza go-jesli trzeba wraz z jego "ekipa" na komisariat i....dokladnie przeszukaja).
   Ma tam ostro nagrane za swoja dzialnosc, pomawianie osob z Zamku, pomawianie fundacji, publikacje falszywych, oczerniajacych tamtejjsze instytucje i ludzi treasci.

   A Festiwal to dla niego "gniazo zmij", przewalil sobie u chyba kazdej ekipy ktora sie tam pojawi wiec pojawienie sie tam to pomysl typu wizyty jednej osoby z KKX na masowym zlocie Czarnych Panter-samobojstwo.

   Usuń
  4. Szum? Usuniecie zaszcanego pijaka przeszkadzajacego innym to szum? Za to przeciez placa ochronie.

   Pies z kulawa noga na niego nie splunie.

   Pamietajmy ze teren parku to tez filia Gross-Rosen, czy ochrona w Auschwitz nie wywalilaby wariata gloszacego wyssane z dupy teorie o drutach w glowie, orgiach z SSmanami i tajemniczych oltarzach w miejscu i innych zmyslonych andronach, odstawiajac taka szopke na miejscu kazni?

   Wylecialby i to nie tylko za teren obozu ale wyladowalby na policji za takie cos.

   Usuń
  5. Fundacje w zamku mogą sobie pogadać to jest spółka Gminy Wałbrzych decyduje zarząd takie marionetki Szełemeja. Co do ochrony może grzecznie prosić użycie siły kończy się zwolnieniem ochroniarza zresztą te niepełnosprawne dziadki co tam pilnują to śmiech na sali. Nawet jak ktoś by zwrócił z ekip będących w Zamku Książ uwagę na kwietnia i jeszcze zaczął się z nim szarpać albo kłócić obie strony wylądują na dołku za zakłócanie porządku publicznego (będą go tylko obserwować czy nic nie wyrabia). Określę tak jak wcześniej kwiecień jak zechce to się pojawi i dopóki nie nawywija nikt nie zareaguje, po prostu nie będzie gadał swoich głupot przylezie trzeźwy bez żadnych niebezpiecznych przedmiotów z kupionym biletem online (przez internet) i komuś się wydaje, że go nie wpuszczą? Wlezie i będzie się śmiał ze wszystkich później. Rozmawiałem z kilkoma Strażnikami Miejskimi nie znają tego debila, jak coś znam osobiście Prezydenta Miasta, byłego komendanta SM i obecnego, oni jakimś jednym z wielu takich idiotów kwietniów się nie przejmują, po prostu tych wariatów się nie zaprasza jak chcą przyleźć niech najpierw zapłacą za bilet Festiwal kosztuje a pieniądz nie śmierdzi, wczoraj było za free i zjeb się nie zjawił teraz za kasę to tym bardziej się nie pojawi, więc po kiego tego debila prowokować, nich sobie w kącie chleje te bełty i płacze, że go nie zaprosili. Czy ktoś wie w ogóle co to jest UOKiK jedna skargo takiego pojeba i po kontroli pracownik traci pracę a Gmina dostaje karę dlatego nie ma żadnego zakazu takie pierdu pierdu to zwykła dziecinada. Co do regulaminu każdą osobę można wyprosić.

   § 2
   Informacje ogólne dotyczące zwiedzania zamku i palmiarni

   15. Spółka Zamek Książ w Wałbrzychu może odmówić wstępu na obszar przez nią zarządzany oraz przebywania na nim osobom:
     1)  znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków,
      2)   posiadającym broń lub inne przedmioty zagrażające życiu,
      3)  zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzający zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.
   W wymienionych przypadkach zwrot opłaty za bilet nie będzie uwzględniany!

   Usuń
  6. § 5
   Zakazy
   1. 1. Zakazuje się na terenie Zamku Książ oraz palmiarni wszelkich zachowań niebezpiecznych dla innych zwiedzających i wyposażenia. W szczególności zwiedzający muszą stosować się do poniższych zakazów:
      1)   Zabrania się wnoszenia odzieży wierzchniej, parasolek, plecaków, toreb i innych dużych przedmiotów. Wymienione przedmioty należy zostawić w szatni. Spółka Zamek Książ w Wałbrzychu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy cenne lub delikatne pozostawione w odzieży lub plecakach oddanych do szatni, a także w innych miejscach ogólnodostępnych na terenie obiektów.
      2)  Obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz używania otwartego ognia na terenie zamku i palmiarni. W przypadku nieuprawnionego użycia systemu przeciwpożarowego spółka może obciążyć osoby za to odpowiedzialne kosztami z tego wynikającymi,
      3)    Zabrania się wnoszenia posiłków lub napojów na przestrzenie udostępnione do zwiedzania oraz spożywania wymienionych produktów w pomieszczeniach innych niż do tego przeznaczone,
      4)    Zabrania się dotykania eksponatów (w szczególności rzeźb, obrazów, porcelany, mebli i roślin) znajdujących się na terenie zamku i palmiarni. Za wszelkie spowodowane uszkodzenia i zniszczenia eksponatów lub wyposażenia Spółka obciąży za to osoby odpowiedzialne kosztami z tego wynikającymi,
      5)     Obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu oraz wnoszenia i korzystania ze środków narkotycznych i odurzających,
      6)    Obowiązuje zakaz wnoszenia broni, materiałów wybuchowych i innych niebezpiecznych przedmiotów oraz rzeczy, które mogą wyrządzić szkodę innym zwiedzającym przez zanieczyszczenie lub uszkodzenie ciała lub ich mienia albo mogą zanieczyścić lub uszkodzić wyposażenie zamku,
      7)   Obowiązuje zakaz wnoszenia niebezpiecznych dla życia i zdrowia substancji, w szczególności żrących, odurzających, trucizn itp.,
      8)      Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt (za wyjątkiem psów przewodników),
     9)   Zabrania się postępowania w sposób utrudniający zwiedzanie innym osobom i prowadzenie zajęć, w szczególności wywoływania nadmiernego hałasu, a także naruszania ogólnie przyjętych norm zachowania w miejscach publicznych,
      10)  Zabrania się wnoszenia rowerów, deskorolek, hulajnóg i innych podobnych urządzeń oraz pojazdów (mechanicznych i niemechanicznych) oraz jazdy na nich na terenach zarządzanych przez Spółkę, za wyjątkiem wózków inwalidzkich.
   1. 2. Zabrania się poruszania po ciągach turystycznych zamku z wózkami dziecięcymi. Wózki pozostawić należy w miejscu wyznaczonym przez ochronę.
   2. 3. Zabrania się wchodzenia na fontanny oraz murki na terenie zarządzanym przez Spółkę Zamek Książ w Wałbrzychu.
   3. 4. Zabrania się wstępu do oznakowanych lub w inny sposób wygrodzonych pomieszczeń lub powierzchni, do których jest wzbroniony dostęp osobom nieupoważnionym. Wyłączną odpowiedzialność za konsekwencje złamanie zakazu ponosi sprawca tego wykroczenia.  
   1. 5. Ponadto zabrania się prowadzenia działalności handlowej i reklamowej, chyba że jest ona uregulowana oddzielonymi umowami zawartymi ze spółką Zamek Książ w Wałbrzychu.

   Usuń
  7. § 6
   Bezpieczeństwo
   1. 1. Pracownicy Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. oraz jej podwykonawcy upoważnieni są do zapewnienia bezpieczeństwa na terenie obiektu oraz do egzekwowania postanowień niniejszego regulaminu.
   2. 2. Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo sprawdzenia, czy osoby wchodzące na teren obiektu nie wnoszą przedmiotów, o których mowa w § 5 niniejszego regulaminu. W przypadku odmowy umożliwienia skontrolowania bagażu pracownicy zamku mają prawo nie wpuścić zwiedzających na teren obiektu.
   3. 3. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia zwiedzających, Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odstąpienia od realizacji świadczonych usług. Z tego tytułu zwiedzającym przysługuje zwrot kosztu biletów.
   4. 4. Osoby przebywające na terenie Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. zobowiązane są do przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa.
   5. 5. W przypadku ogłoszenia komunikatów o wykrytym zagrożeniu należy podporządkować się poleceniom pracowników. Ewakuacja będzie prowadzona przez pracowników Spółki Zamek Książ w Wałbrzychu.
   6. 6. Apteczka pierwszej pomocy, instrukcja udzielania pierwszej pomocy i wykaz telefonów alarmowych znajdują się na portierni Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.
    
   §7
   Postanowienia końcowe
   1. 1. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.ksiaz.walbrzych.pl.
   2. 2. Zakup biletu oznacza zapoznanie się z niniejszym regulaminem, jego akceptację oraz zobowiązanie do przestrzegania jego postanowień.
   3. 3. Nieprzestrzeganie przez zwiedzającego niniejszego regulaminu stanowi podstawę do usunięcia zwiedzającego z terenu Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. W razie usunięcia zwiedzającego z powodu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu zwiedzającemu nie przysługuje zwrot należności za bilet.
   4. 4. Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu. Zmieniony regulamin zostanie podany do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.ksiaz.walbrzych.pl.
   5. 5. Poprzez zakup biletu zwiedzający wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przez Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. wizerunku zarejestrowanego na zdjęciu lub filmie tylko i wyłącznie do celów promocji.
   1. 6. Niniejszy regulamin stanowi wyłączny prawnie wiążący dokumenty regulujący zasady i warunki zwiedzania Zamku Książ, palmiarni oraz Wystawy Czasowej Muzeum Narodowego we Wrocławiu w salach ekspozycyjnych Zamku Książ w Wałbrzychu. Wszelkie inne materiały informacyjne, w tym reklamowe i marketingowe mają jedynie charakter pomocniczy i nie mogą stanowić jakiejkolwiek podstawy do złożenia reklamacji.
   2. 7. Wszelkie uwagi i sugestie zwiedzający mogą przesyłać drogą elektroniczną pod adresy mailowe: zwiedzanie@ksiaz.walbrzych.pl lub zamek@ksiaz.walbrzych.pl bądź pisemnie pod następujący adres: Zamek Książ, ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych
   Wszystkie informacje dot. nadawania uprawnień i zakresu świadczenia usług przez Przewodnika Ksiażąńskiego można uzyskać w Dziale Kultury i Turystyki pod nr tel. 074 66 43 871 lub pod nr tel. 074 66 43 811.

   Usuń
 40. Dmuchaj czubie, dmuchaj!

  https://a3-images.myspacecdn.com/images03/30/6be45efa73e64e77bf733eda244e920d/300x300.jpg

  OdpowiedzUsuń
 41. Kwiecien, skacze ci gula z zadrosci?
  Dalej udajesz eksploracje w przykopkach, czy walisz w bas od rana u sniadego?

  "III Dolnośląski Festiwal Tajemnic w Zamku Książ w Wałbrzychu.

  14-16 sierpnia 2015 roku
  „Dolnośląski Festiwal Tajemnic” jest projektem autorskim Joanny Lamparskiej, dziennikarki i podróżniczki, autorki wielu książek o tajemnicach Dolnego Śląska, od kilkunastu już lat promującej region dolnośląski poprzez jego tajemniczość. Dwie poprzednie edycje „Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic”, które odbyły się w 2013 i 2014 roku okazały się wielkim sukcesem. Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej edycji festiwalu łączna liczba odwiedzających przekroczyła 20 tysięcy. Dzięki temu Dolnośląski Festiwal Tajemnic urósł do rangi największej imprezy o takim charakterze na Dolnym Śląsku i jednej z najważniejszych w Polsce"

  20 tysiecy, Kwiecien, 20 tysiecy!
  Nie ma wiekszego festiwalu zwiazanego z historia i eksploracja w Europie-nie znam takowego poza walnymi rekonstrukcjami historycznymi bitew.


  Jedni zazywaja hi-life w zamkowych hotelach, zajadajac sie przednimi daniami w luksusowych restauracjach i debatujac w gronie najprzedniejszych glow w eksploracji.

  Inni pomykaja po przykopach nawaleni jabolami i nacpani tanim mefedronen, zmyslajac sobie swiat i wlasne dokonania, zyjac we wlasnych iluzjach i rojeniach nie majacych nic wspolnego z rzeczywistoscia.


  Nie pozdrawiam z Ksiaza, Kwiecien.

  OdpowiedzUsuń
 42. Tomek jest jeden skuteczny sposób żeby zabezpieczyć forum przed atakującymi robotami i programami. Dodaj do kodu HTML to:

  < META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW" >

  Tylko usuń spacje po < i przed >

  Wtedy już żaden blokujący ani spamujący robot nie wejdzie. Gwarantuję.

  Pozdrawiam z Paryża, dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sęk ty jebany zoofilu i pedofilu takie rady możesz wciskać idiocie takiemu jak sam jesteś.
   Na tyle się znam by wiedzieć, że tym samym moja strona nie była by indeksowana przez roboty-boty z google i tym samym temat o twojej zoofilii i pedofilii nie byłby widoczny w sieci skurwysynu.
   A już niedługo będzie i to tak, że każdy kto wpisze hasło marek sęk trafi na prawdę o tobie nie koniecznie na moim forum.

   Usuń
  2. Właśnie ma moim forum jest bot z MSM i pięknie sobie indeksuje wszystkie strony w tym tą:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7757#7757

   I o to chodzi zboku.

   Usuń
 43. Kwiecień dał nowe tematy w tym zapowiedź prelekcji w muzeum u Gabrysia.
  Nie pojmuję jednego, albo pan Gabryś nie zapoznał się z materiałami o kwietniu i dał sobie nawciskać kłamstw na mój temat i ogólnie, albo jest tak głupi, że zaczął być zwolennikiem kwietniowych bredni o hybrydach i wilkołakach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwietniołaka durnych przewodników w Książu nikt nie sprzedawał, nie zostały wykupione bo ich na stoisku od samego początku nie było.

   Za to po Książu latał z aparatem jego "sobowtór od opowiadania bzdur" na Soboniu A. Boczek. Tym razem robił za " członka i organizatora".

   Usuń
  2. Niestety kwiecień jest na miejscu i jest przekonujący a Pan Gabryś starszy naiwny człowiek a z wiekiem intelektu ubywa, prócz tego żeby było ciekawiej śniady ma spore plecy nawet w Wałbrzychu ma kilku znajomych w ratuszu zresztą region jest bardzo czerwony i skorumpowany, i dopóki kwiecień nie pogryzie się ze śniadym będzie robił swój cyrk, prawda jest taka, że śniady to jeden z lokalnych gangsterów. I ostatnio od jednego czerwonego usłyszałem, że PO to są radykałowie ha ha TVN świetnie pierze mózgi. Dla czerwonych kwiecień to guru ich człowiek gada to co oni chcą usłyszeć, cały czas płaczą nad komuną jak to im się cudownie żyło. To że Pan Gabryś wlazł na minę to niestety fakt, nie jest ostrożny i zapomniał o jednym małym szczególe udostępnianie i wypożyczanie broni z muzeum osobom trzecim jest zabronione ekspozycje nie mogą opuszczać muzeum poza wypożyczeniem do innego muzeum, prywatnym osobą nie można dawać obiektów muzealnych nawet jak jest to prywatne muzeum, żeby sobie pokazywali tym bardziej że to broń nawet jak pozbawiona możliwości strzelania, Pan Gabryś zapomniał że jest pod lupą paru urzędników, którzy z miłą chęcią przyczynią się do zamknięcia muzeum pod byle pretekstem.

   Usuń
 44. Tomek ja mysle Gabrys ze ma w dupie to co myslimy o Kwietniu i nie jest to taka poczciwina jak sobie myslisz ...patrzac z czym ma muzeum...sprobowac mozesz zalozyc i ty takie muzeum ....sprobowac....hehehe! zobaczylibysmy jakie by byly skutki..? wpadl by UOP i po tobie! ,jest rzadny fantazji ,oraz zainteresowany jest komercyjnym rozwojem swojego muzeum , oczywiscie w celu
  zarobkowym by nasciagac tepych nic nie wiedzacych ciemniakow naiwnych z rozwartymi gembami .
  Nic innego ...! wspominalem to wczesniej ! Gabrys jest Kwietnia warty i udupil bym go za to ze dal Temu sk.....! Kwietniowi bron szturmowa do reki na pierdolekcje do Rzeczki ,gdzie Kwiecien nie ma zezwolenia na bron...!
  Rownie dobrze Gabrys mogl dac bron chlopakom z miasta , robiacych gdzies skok.
  Kwiecien mial te bron od Gabrysia z cala pewnoscia!
  Obaj sa bezkarni i nadal nieodpowiedzialni , i nikt na to nie zareagowal do dzisiaj .!
  ja tylko cierpliwie czekam kiedy sie cos stanie ,a nieszczescie tuz tuz.

  A

  OdpowiedzUsuń
 45. Przede wszystkim nalezy, w temacie tego polglowa Kwietnia skutecznie zglaszac i egzekwowac od policji, aby scigane byly policyjnie jego wybryki z KARABINAMI SZTURMOWYMI OD GABRYSIA! oraz wprowadzanie w celach nielegano zarobkowych nieswiadomych niebezpieczenstwa ludzi do zalanych sztolni grozacych zawaleniem na dodatek bez jakiego kolwiek przygotowania technicznego /uprawianie sportow jaskiniowych w zalanych podziemiach w krotkich spodenkach i tiszortach w trampkach po pas miedzy zwalonymi belkami w wode o temperatorze okolo 5 stopni C- to skorwysynski pojeb ! KWIECIEN kurwa! ,oraz przeszkolenia ..nie posiadajac uprawnien ,a ciagnac z tej nielegalnej i niezarejestrowanej dzialalnosci
  kozysci zarobkowych.

  Jezeli niekompetecja policji Gluszyckiej czy Walbrzyskiej jest jaka jest ...to jest pewnosc ze KOMENDA WOJEWODZKA we WROCLAWIU zalatwi z cala pewnoscia te sprawe i Pan Gagrys zesra sie na zadko jak zagroza jemu zamknieciem tej imprezki w postaci magazynu zbrojeniowego pod Swidnica

  OdpowiedzUsuń
 46. w latach 80 w Świdnicy MO próbowało kolekcjonera udupić przyjechali z fachowcem od broni stwierdził, że to złom i nic mu nie zrobiono, sprawa wróciła w latach 90 i nic znowu to samo to był chyba Gabryś otworzył prywatne muzeum, robi coś dobrego tylko wykonanie do dupy, chce zaistnieć mieć więcej odwiedzających tylko zła osoba zaczęła go promować, może się nawet skończyć zamknięciem muzeum i konfiskatą kolekcji, prócz tego w muzeum są unikalne egzemplarze broni czasem o ogromniej wartości, kwiecień pewnie chce coś sobie przywłaszczyć by opylić jakiemuś kolekcjonerowi (na tego Radomiaka patrzył takim wzrokiem przeliczał na jabole). Jest taka instytucja co załatwi sprawę kwietnia wystarczy zebrać materiał gdzie się popisuje bronią i pochodnymi zgrać na nośnik i złożyć na piśmie zawiadomienie do CBŚ w Warszawie bez rozpisywania się w szczegóły tylko tyle, że lokalne władze patrzą przez palce, że jakiś wariat lata z bronią po okolicy i po sprawie, nad ranem mu zrobią znowu wjazd i go tym razem zgarną na dołek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba broń zgromadzona w muzeum Gabrysia jest niesprawna? Jeśli tak to każdy może nią dysponować na jego pozwolenie?
   Poza tym wystarczy, że nie odpuszczę wprowadzania ludzi do grożącej zawaleniem sztolni i zgrywanie przewodnika bez uprawnień. A, że nie odpuszczę to jest pewne.

   Usuń
  2. nie tak do końca broni nie można udostępniać osobą trzecim nie może opuścić muzeum nie można jej pożyczać i takie tam jedynie może być wystawiana w muzeum, to że jest pozbawiona cech broni palnej można ją w teorii naprawić

   Usuń
  3. Broń deko może kupić osoba, która ukończyła 18 lat i jest nie karana, po zakupie musi ją zarejestrować w odpowiednim organie administracyjnym w miejscu zamieszkania przedstawiając dowód zakupu i zaświadczenie o pozbawieniu cech bojowych broni. Niestety nie może jej pożyczać przewożenie czy też pokazywanie w taki sam sposób jak normalną broń, a nie kurwa jak to pojeb kwiecień pokazuje najpierw załadował oddał suchy strzał bez sprawdzania czy komora zamkowa jest pusta tak samo po odpięciu magazynka, do tego machał na wszystkie strony widać że zjeb nie ma pojęcia o broni nawet deko. Jak rzeczywiście w magazynach jest stara broń w co wątpię to bym wolał zamiast tego gówna rosyjskiego dostać w łapki takiego „Radomiaka” ten poczciwy karabin rozpierdala karz den obecny hełm tzw. kuloodporny, na strzała a jak się pilnikiem czubek pocisku potraktuje flaki w powietrzu fruwają, widziałem kiedyś testy porównawcze dobra broń dla strzelca ma ogromną siłę obalania nawet teraz przewyższa większość karabinów.

   Usuń
 47. w dzisiejszych czasach dobry slusarz w pare chwil jest w stanie taka bron usprawnic ,nie wspomne o jakims rusznikarzu :)

  OdpowiedzUsuń
 48. poza tym bron jaka posiadal Kwiecien od Gabrysia na pierdolekcji w Rzeczce wygladala na kompletna i sprawna.
  Kwiecien to demonstrowal.
  Obecnie kwiecien reklamuje ze na jego cyrku jaki odbedzie sie w Muzeum Gabrysia
  -WSZYSCY BEDA MOGLI ZLOZYC I ROZLOZYC BRON WLASNYMI REKOMA-
  pytam do czego sie skurwysyn dopuszcza. Kwiecien a jak przyjedzie jakis pojeb twojego pokroju i potajemnie przemyci amunicje i pierdolnie Ci idioto w te twoje puste wiadro z jakiegos kalacha jakie Gabrys tam tez ma ! no co bedzie skurwielino! ciebie nie szkoda idioto ale jak przyjebie jakiemus dziecku oblakancu ?
  I CO POWIECIE JESZCZE ZE GABRYS JEST POCZCIWY I ODPOWIEDZIALNY!
  moim zdaniem NIE!° Gabrys z Kwietniem doprowadza do tego ze i Stasio i Jasio bedzie chcial tez zalozyc sobie muzeum z broniom gdzie kazdy przyjedzie i bedzie mogl z niej napierdalac po krzakach ,niby na pseudo strzelnicy...nie czujecie blusa ze Kwiecien chce namowic Gabrysia na zalozenie strzelnicy by nie jezdzic do Poznania ,a miec pod domem takowa.
  Kwiecien uwazaj bo dostaniesz naprawde po mordzie.
  Ameryki z DS nie staraj sie robic z tym twoim brudasem z rzeczki ....bo pozalojecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja takim pojebowi bym zwykłej wiatrówki do ręki nie dał bo komuś krzywdę by zrobił nie mówiąc o broni palnej, w zasadzie jestem za swobodniejszym dostępem do broni tylko dla normalnych ludzi w Polsce można kupować broń czarno prochową i jakoś do strzelanin nie dochodzi a ta ustawa o broni to PRL-owska po pierdółka jesteśmy niewolnikami powinniśmy mieć możliwość kupowania broni bez zezwolenia jakiegoś urzędnika, przedstawiając tylko zaświadczenia o niekaralności, od psychologa, że jest się normalnym i dowód osobisty potwierdzający ukończenie np.: 21 lat, oraz przejść przeszkolenie z posługiwania się danym egzemplarzem broni i minimum dwa razy w roku pojawić się na strzelnicy. Oczywiście na broń automatyczną i tą większych rozmiarów, pozostawić pozwolenie na broń, a nie jak teraz wszystko się załatwi a jakiś Policjant mówi nie bo nie.

   Usuń
 49. Za niedługo nowy temat Panowie, ale przedtem może zapoznacie się z pewnym artykułem jak pedofil uwiódł 13 latkę. Oczywiście w artykule tym w komentarzach pisał nie kto inny jak zboczeniec marek sęk, ale ostateczną ocenę pozostawiam wam:

  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7792#7792

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najskuteczniejsze lekarstwo na pedofilię

   http://demotywatory.pl//uploads/201307/1372783809_y4tfd3_600.jpg

   Usuń
  2. przypominam że podżeganie do zabójstwa do przestępstwo ścigane z urzędu

   Usuń
  3. ///przypominam że podżeganie do zabójstwa do przestępstwo ścigane z urzędu///

   SĘK TY KURWO JEBANA SPIERDALAJ Z TYMI SWOIMI LAMENTAMI ZBOCZEŃCU. TAK CZY SIAK DOSTANIESZ SKURWYSYNU KIEDYŚ ZA SWOJE. JA CI SMIECIU MÓWIĘ TO TYLKO KWESTIA CZASU JAK ZNIKNIESZ Z NETA I W OGÓLE W STYDZIE I STRACHU PRZED NORMALNYMI LUDŹMI.


   Panowie klikajcie na ten link by nabić temat w pozycjach google by każdy wiedział jaką jebaną kurwą jest ten pedofil marek sęk

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Usuń
  4. Do zboka sęka ciesz, się że masz euro-kołchoz ale to przejściowy okres w naszym biednym Kraju jak nastanie całkowita normalność i odzyskamy wolność od tego marksistowskiego gówna
   wprowadzimy KS za przestępstwa:
   1. za korupcje ( patrz. Ustawa z 1920r)
   2. gwałt na kobiecie
   3. za pedofilię
   4. za morderstwo (nie dotyczy obrony koniecznej)
   5. za zdradę stanu ( patrz. Ustawa z 1920r)
   6. za dezercję
   Niech nikt nie myśli, że jakiegoś przestępcę uratują żółte papiery, popełniający przestępstwo jest najczęściej tego świadom, później tylko udaje niewiniątko, dodatkowo zostanie zmieniona ustawa o broni i amunicji oraz Policja będzie mogła w końcu używać broni, w końcu będzie jak przed wojną przestępca idący na swoją „robotę” będzie miał większe szanse dostać ołowiem.

   Usuń
  5. uinf w normalnym kraju takiego skurwysyna można by najebać i jeszcze byłbyś szanowany. Dziś tkniesz takie ścierwo i idziesz siedzieć. Ja się kurwa dziwię, że to skurwiałe pedofilskie bydle nadal podnosi łeb, nadal jakby nigdy nic działa na internecie prowadząc swoje jebane radio paranormalium.pl i nadal prowadzi tym dwóm jebanym paranormalnym pierdolcom celebiasiowi i kuśnierzowi forum INFRA jako webmaster.
   W normalnym kraju to cała ta banda wzajemnej pedofilskiej adoracji nie miała by racji bytu.
   Kurwa co to się dzieje w tym jebanym systemie, że zboczeńcy i dewianci mogli czuć się swobodnie, a ludzie, ktorzy z nimi walczą okrzyczani byli jako psychicznie chorzy.
   Jak patrzę na tego kurwa tfu pedała w rządzie udzielającego ślubów i tych ludzi czekających w kolejkach do niego to się kurwa czasem zastanawiam czy większa część naszego narodu WŁAŚNIE NIE ZASŁUGUJE NA TEN - TAKI SYSTEM, w którym jest sprowadzona do roli bydła niewolniczego i utrzymywana w niewiedzy i dezinformacji.
   Czasem się kurwa zastanawiam czy nie najlepszym rozwiązaniem była by wojna atomowa by kurwa zetrzeć z powierzchni ziemi ten cały parszywy syf. Trudno normalni też by ucierpieli, ale przynajmniej kosmos wolny byłby od takich jebanych zwyrodnialców i zboczeńców.
   Jeśli dożyjemy normalnych czasów o jakich napisałeś to chętnie wstąpię do plutonu egzekucyjnego.

   Usuń

 50. SEKS Z 13-LATKĄ
  Jest oczywiste ze tylko zboczeniec moze tak twierdzic .
  Wystarczy zeskanowac te materialy wsadzic w koperte i wyslac jego zonie,by dojzala jakiego ma meza. co za zboczek ..MOKRYCH SNOW... i to do dziecka!

  Chuju jeden gdy bylbym cwelu ojcem tego dziecka to bym Ci ten krzywy kurwo nos jeszcze bardziej grozliku jeden zakrzywil pederasto!
  Tomasz wyslij tez skan mojego posta do zony tego skurwiela!
  niech baba widzi co mysla o tym zboczku faceci!

  co za oblesny zezowaty chuj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy zaraz koniczyna zacznie poklepywac Seka po ramieniu, pocieszac go i mu pogratuluje, tak jak wtedy gdy wyszly pedofilskie upodobania Marka Seka vel Ivelios?
   A Kwiecien im przyklasnie ku uciesze psiej mordki.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.