niedziela, 2 sierpnia 2015

100% wymysłów chorego zapijaczonego grafomana CZYLI SUPER KWIECIEŃ NA UMYSŁOWYM HAJU

Jutro kolejna audycja poświęcona tylko rękopisom z Riese 

Na dzień przed wystąpieniem przed kamerą, które ten czerwony pijacki antypolski ryj nazywa audycjami, pijacki czerwony ryj na swym blogu zapowiedział to wystąpienie nazywając swe pamiętniki zagadkowo „rękopisami z Riese”
Mój komentarz do tego jest taki, że czerwony pijacki ryj powinien swe pamiętniki nazwać grafomańskimi wymysłami  z dupy, a nie rękopisami z Riese.
Marzy się widać naszemu analfabecie z Głuszycy by jego paranoiczne urojenia spisane w kilku pamiętnikach stały się niegdyś zapiskami na miarę powieści Jana Potockiego pt. Rękopis znaleziony w Saragossie , a sam czerwony pijacki ryj jak widać aspiruje do miana pisarza jakim był sam Jan Potocki.
Takie są marzenia nieuka i chorego grafomana płodzącego urojone opowieści przelane na papier po każdym zachlaniu, co widać gołym okiem, że z każdym miesiącem na jego mordzie widać objawy przepicia coraz bardziej. Kamera nie kłamie. Ryj coraz bardziej czerwony co jest charakterystycznym objawem każdego pijusa. Z resztą sami to możemy zobaczyć:
Na innych materiałach widać to nawet wyraźniej, ale zdjęcie to wstawiam dla tego ponieważ jego mina uchwycona na stop klatce właściwie odzwierciedla całą prawdę o tym o czym mówi w swej dzisiejszej paplaninie nazwanej audycją LIII.
Mina głupa, który mówi, ale dobrze wie, że to co mówi jest kłamstwem i wymysłem godnym właśnie zrobienia takiej miny. I ta mina właściwie wystarczyła by jako komentarz do tego wszystkiego, ale ja jednak dodam coś od siebie bo ilość wymysłów jakie dziś zaserwował wymaga jak zwykle kilku sprostowań.

Dariusz Kwiecień Audycja LIII czyli rękopisy z Riese!!! CZYLI FAKTY PRZEPISANE Z GAZET Sobóckich Z LAT 1947-1949
DUMA KWIIIETNIA- SYNEK
W pierwszej minucie słuchając tego czerwonego ryja myślałem, że padnę ze śmiechu. Nasz wielki powieściopisarz pochwalił się swoim synalkiem, że łyknął bakcyla końskiego i siedzi właśnie w Riese w Ludwikowicach, mieszka w prymitywnych warunkach, jeździ na koniach i jak to kwiiiecień z tatusiowym uśmiechem na czerwonym obliczu powiedział, działa
Dodając, że jest z tego dumny. Nie trudno się domyślić, że synuś kwietnia zapewne przykleił się do gospodarstwa Izabeli Kamieniarz i w zamian za pracę przy koniach dostał przydział kawałka ziemi do mieszkania w namiocie i miskę żarcia dziennie. A swoją drogą jeśli to prawda, że musi mieszkać w namiocie to można się domyślać jak nędznie musi być u tej Ludwikowidzkiej instruktorki skoro nie zapewnia kwatery dla synalka swego najnowszego przyjaciela napędzającego jej tłumy rządnych wrażeń jeździeckich zwolenników kwiiietnia.
Kwiiiecień mówiąc z dumą o swoim synusiu chyba już zapomniał jak wespół dwa lata temu wypisywali na forum wolnych ludzi skurwysyńskie komentarze dokładnie takie same jak te, które nie raz tu publikuję. Wtedy by się wybielić kwiiiecień napisał na swoim blogu, że to nie on pisze ze swojego konta te komentarze tylko jego duma synalek, który zna do tego konta hasło. I tym sposobem całkiem niedawno ojciec zrzucił na syna skurwysyństwo jakiego obaj się dopuszczali. Gdyby ktoś wątpił w to co tu teraz piszę może się ze mną skontaktować, a ja wygrzebię na to dowody i skreny jego wypowiedzi to udowadniające.
Tak więc duma naszego pijackiego ryja rośnie na takiego samego skurwysyna jak ojciec. I jeszcze dodam, że wtedy nasz słodki cherubinek o blond włoskach czyli Adrianek odgrażał się wpierdoleniem i innymi groźbami.
Ciekawe czy ta duma ojca niedługo będzie odwzajemniona przez wspaniałego Adrianka kiedy to dorośnie i zobaczy jakiego błazna z siebie robił przez ostatnie lata jego tatko?
Miejmy nadzieję, że tak chociaż patrząc na zachowanie obu to jest prawdopodobieństwo, że nie zobaczy bo błazeństwo kwiiietnia jest zaraźliwe i prawdopodobnie przeniosło się zbyt mocno drogą genetyczną. Pożyjemy zobaczymy. Ja tej dumie ojca nie wróżę nic dobrego. Rośnie taki sam chwast jak ojciec, który prędzej czy później trafi do więzienia za jakieś przestępstwo, bo inaczej nie może być skoro wychowywany jest w tak patologicznej moralności jaką reprezentuje kwiiiecień.

Przejdźmy teraz do kwintesencji tego odczytywania tych grafomańskich wymysłów.
KOLEJNA FIKCYJNA POSTAĆ-JOSEF BARTNIK
Po dumnej Reklami synusia kwiiiecień przechodzi do „konkretów” i raczy nas opowieścią o jakimś Josefie Bartniku, który JAKOBY jest postacią według kwiiietnia sprawdzalną i namacalną tak samo sprawdzalna jak Szymura, Wilczur i wszyscy inni? Jacy inni? DOWODÓW NIET? Oczywiście dowodów na istnienie tych postaci nie widzimy i nie zobaczymy.
Dla czego bo nie istnieją, a to, że tak mówi kwiiiecień jest typowe dla każdego schizofrenika i paranoika, który swe chore tezy podpiera zawsze nieistniejącymi postaciami odwołując się do rzekomo sprawdzalnych i znanych faktów.
 A TERAZ SŁOWO PO SŁOWIE ROZBIERZMY TEN KŁAMLIWY BEŁKOT O DOMNIEMANYM JOSEFIE BARTNIKU i jego rodzinie.
Kwiecień mówi, że to co opowiadała rodzina Bartników nigdy nie było brane pod uwagę nawet w procesach Norymberskich.
Za chwilę kwiiiecień dodaje, że ów Josef Bartnik według kwiiietnia urodzony w Brnie w 1920 roku opowiadał takie rzeczy, które budziły konsternację u adwokatów Norymberskich będących na sali.
Chwileczkę. W 1 zdaniu kwiiiecień mówi, że opowieści Bartników nigdy nie były brane pod uwagę w procesach Norymberskich, a w drugim, że to co Bartnik opowiadał budziło konsternację wśród adwokatów na sali? No to zaraz Bartnik zeznawał w procesie Norymberskim będąc na Sali czy nie?
Wychodzi tylko jedno z tej opowieści, że kwiiiecień pomylił salę w procesie Norymberskim z salą szpitala psychiatrycznego.
A ja się zapytam tak jak zapytać powinien każdy,  gdzie są jakiekolwiek dowody by jakiś tam Bartnik składał takie zeznania czy to na jakiejś sali czy nie na sali i gdzie są jakiekolwiek dowody na istnienie owej postaci?

W dalszej części swej wypowiedzi kwiiiecień zaczyna opowiadać, że takich ludzi jak Bartnik było więcej tylko ich opowieści nie brano pod uwagę biorąc ich za wariatów i traktując na równi z opowieściami Brajana Stokera o Drakuli. I dalej kwiiiecień sugeruje, że ci ludzie byli zamykani w szpitalach psychiatrycznych i faszerowani środkami firmy Bayer. Do swego wywodu o tych psychicznie chorych nieszczęśnikach opowiadających niestworzone rzeczy kwiiiecień jak zwykle wplata postać sławnego Jareckiego, którego rzekomo wszyscy z Głuszycy i okolic pamiętają tylko nie chcą o tym mówić przed kamerą poza naszym paczyną aspirującym do miana historyka.
Biedny ten nasz kwiiiecień muszący samemu zmagać się z prawdą zapisaną w pamięci wariatów i paranoików.


HIT nr1
PRAWDZIWA HISTORIA Szewach Weissa
WEDŁUG KWIIIETNIA
W 3:15 mniej więcej dowiadujemy się PRAWDZIWEJ HISTORII Szewach Weissa, który według kwiiietnia jako małe dziecko był oddany przez ojca do ochronki dla żydów na ul Leśnej w Głuszycy gdzie już było według kwiiietnia 40 dzieci znalezionych w pobliskich lasach. 
Mina Szewacha Weissa mówi sama za siebie na to co opowiada ta Głuszycka spierdolina.
 I trzeba znów zadać pytanie, a gdzie dowody na tę historię? Skąd Głuszycki matole to wiesz?
A może trzeba by zapytać o to samego Szewacha Weissa?

WSPOMNIENIA WARIATÓW
Od 4 minuty zaczyna się odczyt wspomnień 1 wariata Josefa Bartnika.
Musicie tego wysłuchać sami. Wszystko pisane jest językiem powieściopisarza, a nie kronikarza spisującego informacje od kogoś.
Ale zanim odniosę się do całego tego odczytu ZWRÓCĘ WASZĄ UWAGĘ NA TO CO kwiiiecień czyta w 5:10. Otóż czyta historię Josefa Bartnika, który przyznaje się do fascynacji Nazizmem czego jego ojciec nie podzielał. Za to Josef Bartnik donosi na swego ojca nazistom, że jego ojciec kolportuje antynazistowskie ulotki. Skutek jest natychmiastowy i ojciec trafia do Dachau.
Dla czego zwróciłem na ten fragment waszą uwagę?
Nie dla tego, że stanowi on jakiś istotny szczegół o Josefie Bartniku, tylko dla tego byście porównali co robił w ostatnich latach kwiiiecień wobec mnie i swych dawnych przyjaciół. Otóż jak wiecie bo czytacie tego bloga, kwiiiecień dziesiątki razy zachowywał się wobec mnie i innych tak jak Josef Bartnik wobec swego ojca z małą różnicą. Nie wiem czy składał na mnie jakieś donosy, ale wiemy, że zrobił to wobec Tomasza Brożka, któremu spalił się dom. Złożył donos i zadzwonił do Caritasu by nakłamać, że Tomasz nie musi otrzymywać zapomogi bo kradnie i oszukuje Caritas.
Natomiast wszelkie pomówienia kwiiietnia jakie tu pokazywałem  wobec mnie są DOKŁADNIE NA TYM SAMYM POZIOMIE co działanie wymyślonego Josefa Bartnika wobec swojego ojca i obliczone na skompromitowanie mnie i narobienie kłopotów.
Ta szmata kwiiiecień oczytana i wyuczona w takich działaniach ma we krwi oskarżanie i pomawianie byle zaszkodzić swym wrogom I DAJĘ WAM 10000% GWARANCJI, ŻE GDYBY WYBUCHŁA WOJNA, ALBO GDYBY KWIIIETNIA PRZENIEŚĆ DO TAMTYCH CZASÓW TO KWIIIIECIEŃ BYŁBY TAKIM SKURWYSYNEM DONOSZĄCYM NA INNYCH JAK JOSEF BARTNIK. Macie tego dowód w postaci jego komentarzy u koniczyny pełnych znamion i symptomów takiego zachowania.
A jak skończył by kwiiiecień w tamtym czasie? Tak jak ci na, których AK wykonało sprawiedliwe wyroki.
Co do całego odczytu ze swego pamiętnika jakoby wspomnień Josefa Bartnika to wszystko jest wymysłem kwiiietnia. Wszystko. 


PRZESTAJE ISTNIEĆ JOSEF BARTNIK-RODZI SIĘ OTTO BUCHOLC
Gdy kwiiiecień kończy na chwilę czytać historię Josefa Bartnika w 11 minucie odczytując te słowa: …od dzisiejszego dnia moje życie zmienia się przestaje istnieć Josef Bartnik, rodzi się Otto Bucholc.
A teraz skupcie uwagę na tym co mówi kwiiiecień dalej. Mówi, że ów Otto Bucholc, mając cały czas na myśli pierwotnego Josefa Bartnika, został pochowany na cmentarzu za plebanią na ul. 11 Listopada w 1944 roku w grobie obok grobowca Kaufmanów pod nazwiskiem JOACHIM BUCHOLC.
Tak to wygląda z opowieści kwiiietnia nie inaczej. I po kolei, Josef Bartnik w pewnym momencie staje się Otto Bucholcem, ale zostaje pochowany w 1944 r jako Joachim Bucholc.
Przesłuchajcie ten cały urojony bełkot jeszcze raz i spróbujcie rozeznać się w datach, faktach i spójności całej tej opowieści. Takiego wała jak Polska cała jak wam się to uda.
Dalej kwiiiecień czyta tą historię jakoby Josef Bartnik w swym pięciu się po szczeblach kariery uczestniczył w eksperymentach Josefa Mengele. Na marginesie co za zbieg okoliczności imienia Josefa Mengele i Josefa Bartnika co nie?
Według odczytu kwiiietniowego pamiętnika Josef Bartnik dostawał od Josefa Mengele zastrzyki dzięki, którym jego postura i wydolność zwiększyły się. Josef Bartnik jest tutaj przez kwiiietnia przedstawiany jako ważny współpracownik Josefa Mengele. Dalej słyszymy, że Josef Bartnik opowiada o jakimś super żołnierzu stworzonym przez Josefa Mengele, ale na przeszkodzie dokończenia pracy staje brak zawartości tajemniczych skrzyń, co wprawia w szał Josefa Mengele.
Dalej dowiadujemy się, że zadaniem Josefa Bartnika było pozbywanie się jeńców i ofiar ich doświadczeń. Ów Josef Bartnik w jednym z przykładów ma zadanie pozbyć się 28 więźniów poprzez wprowadzenie ich do pomieszczenia, które murują dwaj Polacy w zamian za obietnicę wolności. Pomieszczenie to zostaje zalane wodą i jeńcy giną. Następnie Bartnik tym dwóm Polakom daje nowe ubrania i trochę pieniędzy by uśpić ich czujność, a gdy to się udaje zabija ich skręcając im karki z dziecinną łatwością.  /bzdura wierutna. Czy ktoś kto chce zabić dwóch marnych jeńców zadawał by sobie tyle trudu by na chwilę uśpić ich czujność i zaraz ich zabić?/
Dalej słyszymy, że to zalane pomieszczenie o, którym czyta kwiiiecień zostaje odnalezione w 1949 niedaleko ul. Wiśniowej przez saperów i w pomieszczeniu tym znajdują się rozkładające się zwłoki.
Nie wiem czy takie pomieszczenie zostało znalezione przez saperów w 1949 roku, ale kwiiiecień nie dał na to żadnego dowodu. Być może jakieś pomieszczenie zostało znalezione, ale jeśli tak to było zapewne przez kwiiietnia wplecione w jego całkowicie wymyśloną historię o jakiej czytał dobre 10 minut.
Jestem w 22 minucie i podsumowując ten fragment stwierdzam, że to wszystko raz, że się nie trzyma kupy, a dwa nosi wszelkie znamiona zaplanowanego wymysłu, a nie relacji spisanej od świadka.
Brak na cokolwiek dowodów i potwierdzeń, wskazówek na osoby na, które się powołuje kwiiiecień/jak zwykle/ i brak jakichkolwiek świadectw na choćby jedno zdanie i historię tu przeczytaną.
Idźmy dalej od 22 minuty.
Dalej kwiiiecień opowiada, że jakoby Rosjanie odnajdują po wejściu na te tereny kolejne pomieszczenia w, których są skrzynie ze słoikami z ludzkimi preparatami oraz znajdują w okolicach Wrocławia/chuj wi gdzie dokładnie/ kilkadziesiąt chodników wyłożonych taką samą płytką jaka znajduje się w zamku w Sobótce. Co więcej nieco później kwiiiecień dodaje, że w tych podziemiach są jakieś stoły, które mogły służyć jako stoły operacyjne i jak zapowiedział zdjęcia te pokaże później-czy pokazał?
No? Zadamy pytanie skąd te informacje? No jasne, zadajemy i co? I nie wiemy skąd je nasz kwiiiecień czerpie. A no tak, opowiedział mu je Josef Bartnik pochowany jako Joachim Bucholc w 1944!!! Telepatycznie chyba.
Podsumowując znów te opowieści nasz niestrudzony historyk i kronikarzyna usiłuje stworzyć mit jakoby w podziemiach Wrocławia i podziemiach Sobótki Mengele i Bartnik prowadzili prace nad super żołnierzem/żołnierzami, którzy czają się na sygnał by wyjść i zaatakować świat przywracając tym samym wielką III Rzeszę do życia.
Ale słuchajmy dalej od 22:55 gdzie zaczyna się prawdziwa historia jak mówi kwiiiecień Josefa Bartnika od 23:05.
Słyszymy, że Josef Bartnik z jakimś transportem spakowanym na ciężarówki i przetransportowanym pociągiem dociera do Głuszycy do tajemniczej sztolni wykutej w skale i doskonale zamaskowanej. Dalej Josef Bartnik zostaje rozbrojony i skierowany do sztolni gdzie każą mu wejść do windy, którą dociera 100 metrów poniżej do surowego pomieszczenia gdzie są jakieś skrzynie. Josef Bartnik słyszy za chwilę przeraźliwe wycie jakiegoś stworzenia, które nie robi na nim żadnego wrażenia. Bartnik czuje przerażający smród i po chwili z jakiś drzwi wychodzi doktor Mengele z uśmiechem na twarzy. Za Mengele idzie ledwo widoczna postać z oczami wypełniającymi cała czaszkę. Bartnik traci przytomność i budzi się ubrany w gumowy kombinezon na sali wypełnionej rzeczami z Wrocławia. /muszę zrobić tu przerywnik w opisie. Zwróćcie uwagę to wszystko co czyta kwiiiecień w 25 minucie to scenariusz rodem z niejednego filmu SF/ Gdy Bartnik dochodzi do siebie widzi jak Mengele zmusza jakiegoś przywiezionego żyda do przetłumaczenia czegoś napisanego na kartce. Żyd odmawia więc Mengele smaga go pejczem, ale żyd nadal odmawia przetłumaczenia kartki. Mengele w tej sytuacji oddaje pejcz Bartnikowi i zleca katowanie żyda tak by go nie zabić. Bartnik mimo katowania żyda nie wymusza na Żydzie przetłumaczenia kartki. Idzie więc do kolejnej klatki gdzie jest kolejny żyd i bije tego drugiego. Młody żyd twierdzi, że kartkę może przetłumaczyć tylko ten stary. Mengele i Bartnik wpadają na pomysł by sprowadzić tu rodzinę tego starego żyda.
I tutaj kwiiiecień kończy czytanie dalszego ciągu tej całkowicie wyssanej z palca historii będącej marną kopią niejednego scenariusza niejednego filmu jakie nie raz widzieliśmy. Zmieniły się tylko postaci i scenografia, ale scenariusz jest standardowy.
I tera UWAGA!!!
Jesteśmy w 28:45 i kwiiiecień mówi, że to co przeczytał, Josef Bartnik zeznał podczas 11 procesu Norymberskiego!!!
Zaraz, a czy na samym początku nie mówił, że zeznania rodziny Bartników nie były brane pod uwagę podczas tego procesu I Bartników nikt nie brał na poważnie traktując jak innych im podobnych jako wariatów?
Kwiiiecień sam sobie zaprzecza i jak widać kłamie.
Ale nie tylko w tym momencie sam sobie przeczy.
W 28:50 kwiiiecień mówi, że to co on tutaj posiada w swych pamiętnikach zostało spisane z UWAGA gazet Sobuckich z lat 1944-1949, a więc musiał mieć do nich dostęp.
ZARAZ, ZARAZ, to jakim cudem kwiiiecień w chwilę po tym stwierdzeniu prosi widzów o oryginały tych gazet bo nie ma do nich dostępu?
Zaraz, jak widzimy zeszyt w, którym spisał te swoje brednie to bardzo nowy zeszyt nie zniszczony zębem czasu, a więc musiał to wszystko pisać niedawno. Skoro niedawno spisywał z jakichś gazet to czemu nie postarał się o zrobienie ich zdjęć?
Zaraz, a skoro spisał to wszystko z jakiś Sobuckich gazet to może powiedział by gdzie miał do nich dostęp? Jakieś archiwum, biblioteka czy muzeum?
Sami widzicie jaki kit wstawia ten zapijaczony nieogolony ryj. 
Wyraz jego twarzy wyłapany na stop klatce określa prawdomówność wszystkiego co tu powiedział.
Kończę komentowanie na 30 minucie choć kilka końcowych wymaga skomentowania, ale już w komentarzach, bo kwiiiecień mówi w dalszej części o firmie Bayer. 

Podsumowanie.
Wszystko jest wymysłem.
Wątpię by istniały jakieś gazety w, których to wszystko zostało spisane, z których kwiiiecień to sobie przepisał.
Wątpię by jakakolwiek wspomniana przez kwiiietnia postać również istniała, a już tym bardziej by relacjonowała takie historie.
Wszystko jest mętnym bełkotem.
Idę o zakład, że nigdy nie zostaną odnalezione rzekome gazety z, których kwiiiecień spisał te brednie.
Nie doczekaliśmy się pokazania zapowiadanych zdjęć stołów sekcyjnych w podziemiach Wrocławia. O samych podziemiach nie wspomnę.
Nie zobaczymy też żadnego z tych miejsc o jakich kwiiiecień opowiadał mieszczących się w Sobótce.
Nie zobaczymy ani 10 torów kolejowych, ani śladów zamaskowanej sztolni d, której wjechał Josef Bartnik i Josef Mengele pociągiem załadowanym ciężarówkami.
Nie zobaczymy też dowodów na istnienie w Głuszycy szpitala-ochronki dla żydów.
Nie potwierdzi się historia Szewacha Weissa, którego jakoby wg. Kwiiietnia ojciec oddał na wychowanie do tej ochronki.
Nie potwierdzi się kompletnie nic o czym mówił w całym tym wejściu na szkło kwiiiecień.

Potwierdza się jedynie jedno. Że z tygodnia na tydzień facet popada w coraz większe paranoje i usiłuje zrobić wokół tematu Riese fałszywą otoczkę mitów i absurdalnych historii.
A przy okazji atakuje w skurwysyński sposób podłymi pomówieniami mnie i okazjonalnie inne osoby, którym obrabia dupy wśród swoich znajomych tak starych jak nowych opowiadając o nich nieprawdziwe rzeczy.


DODATEK 1 - REFLEKSJA
W dobie cyfryzacji posiadamy możliwości rejestracji zdarzeń za pomocą kamer, aparatów fotograficznych i dyktafonów.
Każde telefon posiada te wszystkie funkcje.
Nawet te z przed kilku lat mają wbudowane dyktafony i aparaty oraz kamery, liche co prawda, ale pozwalające zarejestrować coś ważnego i istotnego.

To był wstęp.

Załóżmy, że badamy jakąś niebywałą tajemnicę i szukamy dowodów na coś o czym wiemy lub na coś o czym opowiadają ludzie.
Jak wiemy od kwiiietnia raz rozmawiał z wilkołakiem w studni i co najmniej dwa razy ganiała go po lesie włochata śmierdząca istota.
Załóżmy, że tak przydarza się nam, normalnym ludziom. I co więcej inni ludzie opowiadają o takich istotach pokątnie.
Chcemy ten fakt nagłośnić i odkryć nieznaną tajemnicę no nie?
Co więc robimy?
Nie mówimy o tym bo wiemy, że same słowa nie będą wiarygodne i ludzie uznają nas za wariatów, a nam zależy by tak się nie stało i by prawda wyszła na jaw.
Co więc robimy?
Zbieramy dowody. 
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że sfilmowanie i sfotografowanie leśnego stwora jest mało prawdopodobne bo, albo nie dysponujemy wystarczająco dobrym sprzętem, albo nasze drogi nie krzyżują się nigdy więcej z tym czymś.
W takim razie zbieramy inne dowody, relacje.
Oczywiście możemy je spisywać, ale czy to będą dowody na ich prawdziwość?
Oczywiście nie.
W takim razie wiedząc o tym, bo jesteśmy przecież normalni, staramy się zdobyć dowód pośredni w postaci chociaż by nagrania takiej relacji. 
I nawet jeśli nasz rozmówca chce pozostać anonimowym nagrywamy go chociaż dla udokumentowania zeznania. 
Sprawa jest na tyle istotna i takiej wagi, że mamy do wyboru, albo nie publikować tego zeznania, albo złamać zasady i je ujawnić
Wiadomo, że jedno nagranie ni czyni sprawy wiarygodnej, toteż staramy się takich zeznań zebrać jak najwięcej.
Skoro kwiiiecień mówi, że ciągle rozmawia z tajemniczymi świadkami powtarzającymi to samo o kudłatych śmierdzących stworach w Riese to zdobycie pewnej ilości materiałów od nich uwiarygadniających te legendy były by łatwe.
Z resztą, jesteśmy normalni więc dla siebie samych chcieli byśmy pozyskać niezbite dowody na takie opowieści, więc co byśmy robili? No nagrywali byśmy te rozmowy by być może kiedyś mieć te nagrania na dowód krążenia takich opowieści po Riese.
Oczywiście nawet gdyby uzbierało się kilka-kilkanaście takich nagranych osób z zeznaniami o małpoludo wilkołakach to również nie stanowiło by to dowodu na prawdziwość ich istnienia, ale zawsze to by było coś. Ludzie co prawda sami mają skłonność do tworzenia legend w dzieciństwie, które na starość obrastają w ubarwienia i nabierają pewnego kolorytu, więc nagrane osoby można by uznać za konfabulantów ulegających ogólnie panującemu mitowi.
Mimo to dysponowali byśmy jakimś tam archiwum z zeznaniami w temacie.
Oprócz tego starali byśmy się udokumentować miejsca o, których będziemy opowiadać w sposób profesjonalny, kronikarski.
Na przykładzie dzisiejszego wystąpienia kwiiietnia widzimy, że nic takiego nie widzimy. Opowieści opowieściami o super żołnierzu stworzonym przez Mengelego, ale opowieści o tych miejscach jak szpital, tory itd nie są poparte najłatwiejszym do zdobycia dowodem czyli zdjęciami lub nagranymi relacjami o istnieniu w ogóle jakiegoś szpitala-ochronki dla żydów i kilku innych miejsc.
Zakładam, że jesteśmy amatorami i zależy nam na jak największym uwiarygodnieniu swych opowiadań, więc przynajmniej zdobywamy materiał dowodzący tej kwiestii. 
Możemy zasłaniać się anonimowością świadków zeznań o kudłatych stworach, ale możemy pokazać świadków potwierdzających jakieś sztolnie, jakieś torowiska, jakiś szpital, jakieś drobniejsze wydarzenia-cokolwiek.
W przypadku kwiiietnia nie ma czegoś takiego.
Nawet nie występuje u niego chęć pozyskania takich dowodów, zdjęć, nagrań opowiadających o tych drobnych kwestiach jak tych najważniejszych jak wilkomałpoludzie.
Nie wyobrażam sobie badając podobny temat równie tajemniczy nie chwycić za kamerę, aparat czy dyktafon. 
Nie wyobrażam sobie nie mieć na to ochoty!
Co więcej dla dobra sprawy zebrał bym tyle dowodów ile się da i nawet kosztem czyjejś anonimowości opublikował bym to.
Przecież tu idzie o wielkie zagrożenie ze strony armii nadludzi!
Więc czy w obliczu takiego zagrożenia wielkiego misterium i otwarcia wrót nie byłbyś skłonny do ujawnienia zdobytych dowodów by przestrzec ludzi?
Oczywiście, że tak.
Niestety kwiiiecień nie wykazuje w najmniejszym stopniu chęci pozyskania takich dowodów. 
Nie wyobrażam sobie by na tulu świadków o jakich opowiadał ani jeden nie zechciał by otwarcie o tych rewelacjach opowiedzieć przed kamerą.
Tym bardziej, że kwiiiecień od dość dawna twierdzi, że ludzie coraz mniej mają obawy przed opowiadaniem tej rzekomej prawdy. Więc skoro tak to czemu ich odwaga nie przejawi się w oficjalnym wywiadzie?
Gdybym to ja zbierał dowody na taką tajemnicę i powiedział, wiecie coraz więcej ludzi o tym mówi, to z automatu, bo jestem normalny, czułbym się zobligowany do potwierdzenia tego przedkładając wam jakiś na to dowód właśnie w postaci nagrania lub filmu.
A tutaj co mamy?
Nic tylko puste słowa i zapewnienia istnienia jakichś świadków.

Wszystko to co napisałem w tej refleksji powinno unaocznić stopień kłamstw i konfabulacji kwiiietnia i stopień niewiarygodności całej tej jego historii, oraz stopień schizofrenii kwietnia, której poza słownym zapewnieniem nic nie uwiarygodnia.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:183 komentarze:

 1. Hej
  Każdy inteligentny widz po wysłuchaniu tych wywodów dojdzie do wniosku, że na nic Kwiecień nie ma dowodów.
  Miał wystarczająco dużo czasu by pokazać świadectwa istnienia ludzi, których wspomina i ich opowieści.
  Skoro spisał to z gazet to dla czego nie pokazał ich oryginałów? Mógł zrobić zdjęcia w czasie spisywania lub się do tego przygotować zdobywając aparat.
  Historia z Weissem to odrębna sprawa. Wiadomo, że żydzi mają ją zafałszowaną, ale bajka Kwietnia jest po prostu nie do przyjęcia. Na to też nie ma żadnych dowodów, ani świadków mogących tę historię poświadczyć.
  Można wszystko podsumować dwoma słowami urojony bełkot.
  Natomiast co do osobowości Kwietnia to też wymaga to odrębnego opracowania.
  Jego stan moralny jest mówiąc krótko dwubiegunowy. Na ekranie poprawny i starający zachować pozory normalności, a w przytaczanych komentarzach na tym blogu bydle. O ile czytanie takich opowieści można nazwać normalnością.
  Kwietniowi może wydawać się, że to normalne wmawiać ludziom takie historie. Normalny człowiek uzna to za objaw urojeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam jak to możliwe żeby spisywać takie rewelacje i nie zrobić jednego zdjęcia gazety?

   Usuń
 2. Jak ktoś chce może się spytać i podesłać niechcący film z wypowiedzią kwietnia pisać normalnie adresat za w mowie i piśmie Polski. „profesor” kwiecień się ucieszy jak Żydzi dobiorą mu się do skóry nikt nie lubi jak się tańczy na ofiarach obozów koncentracyjnych, jest jeszcze Instytut Yad Vashem tu pisać po Hebrajsku albo Angielsku
  Yad Vashem
  POB 3477Jerusalem
  Israel, 91034
  Tel. 972-2-6443520
  Fax. 972-2-6443743
  E-mail: righteous.nations@yadvashem.org.il

  https://www.facebook.com/prof.szewachweiss

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pałam sympatią do zakłamanego Szewacha Weissa jak też całej tej żydowskiej sitwy manipulatorów, ale dorabiać w taki sposób komuś historię to gruba przesada.
   Pisałem w głównej notce, że na opowieść kwiiietnia nie ma kwiiiecień żadnego dowodu i świadectwa. A jak ma to niech pokaże świadków, jakiś dokument czy cokolwiek mogącego choć w 1% wskazać na prawdziwość tej historii.
   I zastanawiam się jakie kurwa jebane matoły łykną tę jego popierdoloną audycję?

   Usuń
 3. Kto tam pała sympatią do Szewacha Weissa jak jest okazja przysrać kwietniowi to można Żydów ze smyczy spuść zrobią robotę i jednej mendy mniej będzie jak spotkam za jakiś czas Szewacha Weissa to coś tam napomknę o kwietniu na pewno się ucieszy że ma takiego fana, to że łykają jego audycje to jakieś skończone matoły są kto mu te „pamiętniki” pisze na pewno on nie za tępy

  OdpowiedzUsuń
 4. Szewach Weiss vs Grzegorz Braun, ciakawy program:

  https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem tę debatę. Zakłamanie żyda jest tak wkurwiające, że robiłem stop kilka razy na przerwę bo mnie ponosiło jako Polaka.

   Usuń
 5. Powiem wam o co chodzi Kwietniowi.
  Czy nie zauważyliście, że Kwiecień opowiadając o eksperymentach Mengele i pracach nad zmutowanymi ludźmi chce tym przedstawić Mengelego w świetle wyższych wartości jakie mu przyświecały?
  Kwiecień mówi, że to zbrodnie, ble, ble, ble, ale tak naprawdę cały czas przypisuje mu wyższe intencje doprowadzenia ludzkości do doskonałego porządku.
  Zastanówcie się, jak Kwiecień wiele razy powtarzał, że świat jest zdegenerowany, a zaraz potem nawiązywał do planu Himmlera, który to plan miał ten świat uporządkować i oczyścić z podludzi.
  Kwiecień nie powie wprost, że jest obsesyjnie zafascynowany planem Himmlera, nawet powie, że to zbrodniczy plan, ale mimo, że to prawda plan dyktowany wyższym celem i koniecznością.
  I tu jest ukryta intencja działalności Kwietnia. On w moim przekonaniu chciałby by plan Himlera się zrealizował. Kwiecień sam zalicza się do tych lepszych gardząc tymi, którzy stracili życie w czasie wojny. Objawia się to tym co tu piszecie, chocholim tańcem nad pamięcią pomordowanych. Jemu nie chodzi o zachowanie czci tych wszystkich ofiar tylko sprowadzenie ich do roli ofiar złożonych na ołtarzu wyższych celów nazistów-Niemców.
  We wszystkich swych audycjach Kwiecień przemyca to przesłanie wyższych celów Niemców i ich wyższości nad innymi. Nie zauważyliście tego?
  Kwiecień jest zafascynowany nazizmem tylko ukrywa to. Dorabiając te wszystkie historie do działań i planów nazistów stara się za każdym razem podkreślić ich wysoko rozwiniętą wiedzę, technologię i przez to wyższość nad innymi.
  Kwiecień to faszysta. Gdyby nim nie był raczej zależało by mu na ośmieszeniu Niemców i ukazaniu ich w świetle niedorajdów i bandytów kierujących się niskimi pobudkami. Tymczasem jest na odwrót.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież kilka lat temu Zagórski zrobił z niego ofiarę systemu oskarżonego niesłusznie za głoszenie treści nazistowskich i posiadanie takowych na papierze. Coś musiało być na rzeczy. Nikomu na chatę nie robią ot tak wjazdu tylko dla tego, że ktoś się fascynuje starociami i militarką nawet ją zbierając. I albo ta cała sprawa kwiiietnia była tylko promocją jego osoby i wkręceniem go w środowiska, albo jak mówię było coś na rzeczy i kwiiiecień kiedyś głosił faszystowskie treści.
   jak nie patrzeć też skłaniam się ku temu, dawno o tym pisałem, że kwiiiecień to utajony faszysta, co z resztą widać w jego mentalności równej nazistowskim oprawcom. Wystarczy poczytać jego komentarze z pomówieniami. Mentalność nawet bym powiedział gorszego od niejednego nazisty, bo ci przynajmniej walczyli z innymi narodami chcąc swój wywyższyć, a kwiiiecień walczy z własnym narodem szargając jego pamięć i pamięć Polskich patriotów.

   Usuń
  2. To debil i nie dorabiajcie do jego głupoty jakiejkolwiek ideologii, jego ideologia to pobujać się i zarobić parę złotych na flachę.
   Żaden to faszysta, to komuch pierwszej wody komuszy dupoliz.
   A wjazd na chatę miał za plądrowanie cmentarzy.

   Usuń
  3. Kwiecien to zapity socjaluch placzacy za komuna, zafascynowany rownoczesnie narodowym socjalizmem. Przypomnijcie sobie jak kiedys w poczatkowych audycjach i tej gdzie jechal na narodowcow (miala grafike na yt z jakimis skinami) Kwiecien sam gadal ze kiedys byl w srodowisku neonazioli ale sie z tego wykrecil.
   To chlor, pijak i cpun, on z radoscia zahajluje i zaspiewa przy tym miedzynarodowke.

   Usuń
  4. He he...on nie jest zafascynowany żadnym "planem Himmlera", tylko grami z serii "Wolfenstein". Idę o zakład że rąbie w to wieczorami, puszczając jednocześnie z głośników odgłosy wyjących wilków (pardon- wilkołaków) i oddaje się przy tym radosnej masturbacji :)

   Usuń
 6. Pierwsza bzdura to to że ten Josef przyjechał z Mezimesti do Wałbrzycha, tu pracował jego ojciec i tu mieszkali , to kurwa jakim cudem był pod Pragą ??

  Co ten debil znów pierdoli, wiadomo że cały teren to są kopalnie węgla, barytu, grafitu. od Wałbrzycha aż po N.Rudę. Plany tych kopalni widnieją na każdych mapach przez 75 lat, te kopalnie były i są zaznaczane, znów odkrył w 2015 roku Amerykę ?

  Cyganie z przepustką od Himmlera w Sobótce, do których ma strzelać Josef bo cyganom ktoś powiesił Króla , Harry Potter w nowej odsłonie wprost z czyściutkiego zeszytu :)-) , a najśmieszniejsze jest to ze figurka tajemniczego Orga stoi sobie do dzisiaj na balkonie pałacu :).

  Parę lat temu głupek był palaczem w pałacu ale chlał, i wywalono go na zbity pysk.

  Kwiecień ty sam jesteś jak OTTO, kabaret OTTO przy twoich skeczach to mały pikuś :-). Przewija się i głupoty nawija :-).

  Otto, Joachim, Josef, Srosef i cygan, Transylwański król cyganów :), największy cygan to kwietniołak, oj cygani ten chazar co dziób otworzy. Wsztscy z Ahnenerbe nazywali się Bucholz :-), z Lebensbornu też Bucholz, W Srebrnej Górze Bucholz, w Głuszycy Bucholz, gdzie nie spojrzysz Bucholz. Otwieram lodówkę a tam Cygan Bucholz vel kwietniołak :-) i kabaret OTTO.

  Polak z Gdańska w SS ? , ty durniu jebnij się w ten pusty łeb :).

  Reszta nie nadaje się do komentowania, naoglądał się za dużo filmów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tia..... on to spisał ze starych gazet -kiedy? Chyba wczoraj, bo ma nowiuśki zeszycik :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znów usłyszałem, że wiele osób o tym mówi.
  Ale znów nie zobaczyłem żadnej z tych osób.
  Kwiecień powiadasz byśmy sami dotarli do tych świadków oni nam prawdę powiedzą.
  Kwiecień kurwa idioto, kto ci w to uwierzy?
  Jak cię słucham to mam ochotę przyjebać w monitor. Jesteś wyjątkowo wkurwiającym typem kłamcy. Nawet nie potrafisz dobrze kłamać.
  Ja się wychowałem na podwórku gdzie był ataki podobny. Wciskał takie farmazony, że pokładaliśmy się nie raz ze śmiechu. Ale ten całkiem poważnie. Frajer potrafił przekręcić wszystko jak opowiadał. Nawet jak był na filmie to dodawał od siebie to czego nie było.
  Ten sam styl co Twój Kwiecień.
  Tylko tamten miał 16 lat, a Ty błaźnie masz 50.

  OdpowiedzUsuń
 9. uinfniedziela, 2 sierpnia 2015 19:05:00 CEST

  Kto tam pała sympatią do Szewacha Weissa jak jest okazja przysrać kwietniowi to można Żydów ze smyczy spuść zrobią robotę i jednej mendy mniej będzie jak spotkam za jakiś czas Szewacha Weissa to coś tam napomknę o kwietniu na pewno się ucieszy że ma takiego fana, to że łykają jego audycje to jakieś skończone matoły są kto mu te „pamiętniki” pisze na pewno on nie za tępy
  Odpowiedz

  -------------------------
  Ups...i tutaj sie zdziwisz jak Ci odpowie ,bo on spedzil naprawde dziecinstwo na Dolnym Slasku dokladnie w GLUSZYCY.  Ps Reszta to oczywiscie wymysly piesciolaka Kwietnia tego idioty zaklamanego

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Szewach_Weiss

   Po zakończeniu działań wojennych Weissowie zamieszkali ponownie w swoim starym domu, a Szejwach poszedł do drugiej klasy szkoły podstawowej. Jednak wkrótce potem zmuszeni byli wyjechać do Polski. Przez pewien czas mieszkali w Wałbrzychu, a sam Szejwach mieszkał i uczył się w sierocińcu prowadzonym przez syjonistyczną organizację Bricha w Głuszycy. . W tym czasie rozpoczął naukę języka hebrajskiego.

   ===========================================


   Jak to się ma do tego co powiedział kwiiiecień?
   Nijak.

   Kwiecień powiedział, że to był Szewach był oddany przez ojca do tej ochronki, a tego nie wiemy.
   Kwieecień powiada, że o tym się nie mówi, że tam w ogóle była ochronka, a tymczasem jak wół jest napisane w biografii Weissa, że była tam sierociniec dla żydowskich dzieci.
   Kwiiiecień powiada, że w tej ochronce były dzieci znalezione w pobliskich lasach.
   Gówno prawda. Sierociniec był prowadzony przez jak czytacie syjonistyczną organizację i gromadził dzieci po wymordowanych żydach nie koniecznie dzieci jak pierdoli spierdolina z głuszycy znalezionych w lasach.
   Żydzi oddawali tam dzieci z różnych powodów. Przeważnie byli to ludzie ocaleni z holokaustu, którzy chcieli uciec za granicę jak w przypadku Weissa.

   Kwiiiecień jak zwykle coś powie, ale nie do końca wie jak powiedzieć. Coś doda od siebie i wychodzi na to, że ochronka w Głuszycy zbierała żydowskie dzieci z lasów, które w jego zamyśle uciekły z podziemi gdzie eksperymentował na nich Mengele.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Bricha

   Usuń
  2. W wiki jest wyraźnie napisane, że cała rodzina Weissów mieszkała w Wałbrzychu, a Szewach mieszkał i uczył się w tym sierocińcu. Nigdzie nie jest napisane i powiedziane, że oddał go do sierocińca ojciec jak mówi kwiecień.
   Co więcej kwiiiecień twierdzi, że w tym sierocińcu nie było wcale żydowskich dzieci tylko jakieś NIEWIADOMEGO POCHODZENIA.
   Jakiego pochodzenia???
   Ochronka została założona wyłącznie dla żydowskich dzieci więc na pewno nie mogło tam nie być dzieci żydowskich.
   kwiecień pierdoli bzdury jak najęty i żeby to wszystko wyłapać trzeba to po 2-3 razy przesłuchać i zweryfikować i im więcej się weryfikuje tym więcej się zauważa bredni w nawet najprostszych i drobnych kwestiach.

   Usuń
  3. Weissowie mieszkali w Wałbrzychu przy ulicy 11 Listopada 115 wiem dokładnie, który budynek czasem koło niego przechodzę. Głuszyca była tylko przystankiem dla dzieci ŻYDOWSKICH uczyły się Hebrajskiego z stamtąd jechały do Austrii, później Włochy i nie tylko, nie wszyscy wyjeżdżali do Palestyny z tego szlaku nie tylko Żydzi korzystali ci co musieli uciec przed komuną też łącznie wyjechało ok 78000 ludzi, kwiecień pierdoli głupoty w okolicy po 1945 nawet Werewolf prawie nie działał poza szabrownikami, komuniści tylko go sobie przyśnili dla propagandy tu praktycznie był spokój wszystkie zakłady ocalały w stanie nie naruszonym, większość została rozgrabiona przez oddziały trofiejne i szabrowników z centralnej Polski, szaber trwał bardzo długo tzw. ziemie odzyskane, były dojone dopiero ok lat 70 zaczęto budować pamiętam z dzieciństwa Wrocław w rusztowaniach, nie wszystko odbudowano to co się widuje to tylko rekonstrukcja wiele budynków zostało rozebranych i pojechało do Warszawy komuniści poszli na łatwiznę. Jełop kwiecień wymyślił odznakę SS z jaszczurką albo smokiem były dwie ale z wężem bodajże jedna za walkę z partyzantką (bandytami) druga za Powstanie Warszawskie, może zjeb chce teraz przypisać łatkę SS dla NSZ miało jaszczurkę jako odznakę, po tym komuchu wszystkiego można się spodziewać. Do tego sobie doktora Wolffa wymyślił był taki jeden ale to był Żyd zmarł chyba na początku lat 40 z tęsknoty na jakimś zadupiu. Do tego stwierdził, że podczas procesu w Norymberdze nie skazano ani jednego lekarza wszystkich co złapano osądzono i skazano na wyroki długo letniego więzienia albo KS w zależności co robili jest kilku co uniewinniono, podczas procesu przesłuchano ponad 200 świadków zapoznano z ogromną liczbą złożonych pod przysięgą oświadczeń. Ciekawe czy w wykazach gdzieś nie ma SS-mana o nazwisku April zamieszkałego w Nieder Wüstegiersdorf było by bardzo interesujące odkrycie chociaż mógł być w SS Galizien lub w jakimś OUN albo UPA rzekomo przyjechali za tzw. Buga, bo kit o AL/GL ich było ok 5000 ludzi i jakoś oddziałów Niemieckich nie atakowali byli za słabi woleli napadać bezbronną ludność cywilną.

   dane strażników, lekarzy i reszty
   http://www.majdanek.com.pl/biogramy/biogramy.html

   jakie prowadzono badania w Dachau gdzie te pierdy kwietnia?
   http://www.majdanek.com.pl/eksperymenty/dachau.html

   Procesy norymberskie
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Procesy_norymberskie

   Usuń
 10. Tak czy inaczej Piesciolak Kwiecien jest jebniety,i to z tygodnia na tydzien jest widoczne pogorszenie.
  Kwiecien odp...sie debilu od mojego rodzinnego miasta Wroclawia...tutaj nie bylo zadnych tajemniczych szpitali Mengelego.kretynie jeden.

  A

  OdpowiedzUsuń
 11. Cytuje animowego.
  --------------------------
  Polak z Gdańska w SS ? , ty durniu jebnij się w ten pusty łeb :).
  --------------------------

  Tutaj tez bym sie zastanowil.
  Tereny wolnego miasta Gdansk jak i Slaska zamieszkiwali Polacy podpisujacy czesto Volksliste z takich czy innych powodow. Piesciolak kwiecien ,ma tutaj tez racje, pod koniec wojny wcielano tez mezczyzn z Volkslista do SS. Po prostu potrzebne bylo mieso armatnie dla zdziesiatkowanych oddzialow sztormowych.
  Wiem ze to boli Polakow i nie mowi sie o tym ale to prawda.
  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, nie wykloczone, ale WYKLUCZONE jest to, że jakiś taki polak, który podpisał Volkslistę stał się tak bliskim pomocnikiem Mengelego i tak zaufanym!
   I jeszcze żeby wraz z Mengelem uczestniczył w najtajniejszych eksperymentach, a na koniec uszedł z życiem.
   Kompletna kwiiietniowa bzdura.

   Usuń
  2. Przecież to wszystko jest jeden wielki kit.
   Kwiecień czytając opowieści Josefa Bartnika nie dość, że czyta je jakby sam tak myślał to czyta je jakby sam je napisał.
   Kiecień w zakamuflowany sposób pod pretekstem opowieści o Bartniku opowiedział to co czuje do Polaków i do Josefa Mengele chcąc być na miejscu Josefa Bartnika.
   Jak on to czyta to ma esesmańskie błyskawice w oczach i mimika twarzy zdradza fascynację tymi opisami.

   Usuń
  3. Cytuje animowego.
   --------------------------
   Polak z Gdańska w SS ? , ty durniu jebnij się w ten pusty łeb :).
   --------------------------

   Tutaj tez bym sie zastanowil.
   Tereny wolnego miasta Gdansk jak i Slaska zamieszkiwali Polacy podpisujacy czesto Volksliste z takich czy innych powodow. Piesciolak kwiecien ,ma tutaj tez racje, pod koniec wojny wcielano tez mezczyzn z Volkslista do SS. Po prostu potrzebne bylo mieso armatnie dla zdziesiatkowanych oddzialow sztormowych.
   Wiem ze to boli Polakow i nie mowi sie o tym ale to prawda.
   A
   .....................................
   badano juz ten temat i znaleziono juz teraz nie pamiętam ale chyba z 10 szt takich. I nie badali tego Polacy tylko angole i Amerykany.
   Więc nie opowiadajmy bajek że akurat jakiś Otto Bucholz kapował polaków należących do SS.

   Polacy z volkslisty to byli w Wehrmacht, a i Ślązaków do Wehrmacht wcielano, generalnie do regularnej armii starano się wcielać ludność z Prus oraz niemieckojęzyczną.

   Usuń
  4. Pierdoły i bajki rodem z filmów klasy "F" :), Po pierwsze ten Josef Bartnik jest zmyślony, nawet nazwisko wziął od Bartnicy :-). On pierdoli to co mu do pustej czaszki wpadnie . Jak wymyśli Mengelego Josefa to zaraz się pojawia jakiś Josef Bartnik wzięty od Bartnicy.

   Jak oglądnie kabaret OTTO to zaraz z Jozefa zrobi OTTO , jak już ma tego wymyślonego Otto to zaraz wyduma w durnym łbie że Todt miał na imię Otto, jak są komentarze że pierdoli bzdury to znów zmyśla że Todt miał wiele imion i że mieszkał w Czechosłowacji :-).

   Jak powie że poligon w Bliźnie jest na pomorzu, a ktoś z sali powie zgodnie z prawdą, że to gówno prawda, to powie że " był trochę w centralnej Polsce i trochę na pomorzu".

   Jak mu udowodniono, że w grobie leży Matylda a krzyż wyryty na grobie jest odznaczeniem za urodzenie synów co zginęli na wojnie a nie jakimś okultystycznym znakiem to zamknie kłamliwy pysk i nic nie powie.

   Tak samo jak nic nie powie ze znakiem kruka który sobie namalowali łebki w Gubinie, a z którego zrobił symbol jakiegoś wafen SS, i tak samo nic nie odpowie z barakami wywiezionymi z GrossRosen, z zatonięciem na Bałtyku Grafa Spee, i milionem wymyślanych przez niego debilizmów.

   Windy w klopach, stalowe tajemnicze okienka w klopie w bunkrze., kamyki z dziurkami, polne kamienie zbierane z pół jako kurhany, pojemniki na wodę święconą jako okultystyczne narzędzia, tampony, plany fundamentów stołówki szkolnej jako plany Riese, stopiony akumulator jako część Vrilla, most w Głuszycy o wysokości 150m, działa rosyjskie strzelające amunicją o wadze 120 kg na odległość 70 km.

   To świerzak nie mający bladego pojęcia o Riese. Ma kupione jakieś książki z obrazkami z PRL i świruje naukowca :-),

   Miliony głupot i pierdół, grafomaństwo i słowotok idioty. Wszystko co bredzi jest do udowodnienia że to brednia, i wszyscy wokół to wiedzą.
   Nie dziwota jedynie ze jakiś dwóch z Bieszczad urodzonych gdzieś tam w Birczy czy Komańczy co chodzili do szkoły za drzewem temu przyklaskuje bo widać że poziom rozwoju umysłowego to 7 latki przekopiowujące cytaty z netu :-) i wierzące w brednie debila.

   Usuń
 12. Jezeli ktos z czytelnikow ma jakies namestki..:) to prosze bardzo milosnikow Dolnego Slaska o spacer po tym zakontku...jakiez tam typowo Germanskie sa nazwiska wsrod Germanskich.

  http://klimaty.blox.pl/2009/04/wstydliwa-sprawa-czyli-cmentarz-w-Nadolicach.html
  ps nie bronie tutaj Piesciolaka Kwietnia tego zjeba
  jaki szarga opinie o moich rodzinnych stronach

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. świetny blox. Będzie co oglądać na noc.

   Usuń
  2. "Jezeli ktos z czytelnikow ma jakies namestki..:) to prosze bardzo milosnikow Dolnego Slaska o spacer po tym zakontku...jakiez tam typowo Germanskie sa nazwiska wsrod Germanskich."
   ........................................
   Bo ci Germanie to tacy co się nagle wzięli z nikąd. I za wszelką cenę chcą udowodnić że byli kiedyś jacyś Germanie :).
   A tak po prawdzie to skąd się wzięli i kim są ci mityczni "Germanie" ?
   Wciąż chcący na siłę udowodnić że są jakimiś Germanami.

   Usuń
 13. TOMASZ OCZYWISCIE ZE Z TYM MENGELE TO SCIEMA DEBILA KWIETNIA!:))))

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym chciał, nie doczekam się idę o zakład nigdy i wy też, by kwiiietniowi udało się zdobyć te rzekome gazety z, których spisał swe "rękopisy z Riese"
   A w ogóle jak można nazwać przepisany tekst z jakiegokolwiek źródła rękopisem?
   Można.
   Jeśli się jest kwiiiietniem debilem.

   Usuń
 14. Iutaj jeszcze.

  http://www.wehrmacht-polacy.pl/wcielenia_1940.html

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Włos się na głowie jeży gdy to czytam. Nieprawdopodobne do jakiego stopnia naród Polski dał się kurwa zniewolić.
   Ja wszystko rozumiem, ale przy moim charakterze taki chuj jak by mnie widzieli w obcym wojsku.
   I powiem tak, nigdy do końca nie rozumiałem takiego zniewolenia. Nie raz się zastanawiałem co stało u przyczyny tak bezwolnego u wielu poddawania się okupantowi?
   Nie rozumiałem jak można iść na rzeź w równym szeregu na przykład do pieca i nie chcieć rzucić się na pierwszego lepszego Niemca by go chociaż dźgnąć nożem.

   Wbrew pozorom nawet słabo uzbrojony naród nie jest taki bezbronny wobec silniejszego najeźdźcy.
   Ja bym wiedział co zrobić by się każdemu najeźdźcy odechciało nas okupować..../

   Usuń
  2. A, dzięki za ten tekst. Kto nie chce czytać sam może posłuchać tekstu w wydaniu Ivo-expressivo-Ivona

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtNnBhZkh1RGpSTFU

   Usuń
  3. Bardzo rzetelny tekst :

   " Bardzo ciekawa relacja dotycząca innego sposobu wcielania do Waffen-SS na Górnym Śląsku ukazała się w 1996 r. na łamach "Gazety Wyborczej". Antoni Elsner (w 1944 r. powołany do Wehrmachtu) ".

   Może zbieżność a może nie :
   https://www.youtube.com/watch?v=ySiZyRsqraI

   Usuń
  4. Niestety to prawda wcielano Polaków do Wehrmachtu czy mieli wybór tak pluton egzekucyjny, obóz koncentracyjny, jak zdezerterował rodzina trafiała do KL. po wojnie prześladowani przez władze PRL jako wrogowie ludu. W II RP w armii też służyli Niemcy przykład: Admirał Józef Michał Hubert Unrug i wielu innych nawet zamordowanych w Katyniu. Jak ktoś chce zobaczyć Niemieckie nazwiska w Warszawie niech idzie na Powązki znajdzie ich pełno z czasów zaborów i może kogoś zbulwersować wśród mogił Powstańców Warszawskich też się znajdą w Polsce przed wojennej bycie Polakiem było kwestią tylko duchową a nie po krwi albo przywiązanie do ziemi nawet teraz może ktoś mieć Obywatelstwo Polskie tylko trzeba zadać pytanie czy czuje się Polakiem? Znam takich ludzi wystarczy powiedzieć ty nie jesteś Polakiem tylko Niemcem można dostać po mordzie w najgorszym wypadku mimo pochodzenia Niemieckiego czują się Polakami.

   https://www.youtube.com/watch?v=pGdD1vOaZWw
   https://www.youtube.com/watch?v=yyl-w4HdydY
   https://www.youtube.com/watch?v=ZXZRyPuY4tw
   https://www.youtube.com/watch?v=mpAGJL4eVI4

   Usuń
  5. Tu nie ma o czym gadać, każdy kto interesuje sie historią o tym wie ze byli w Wehrmachcie. Ale bez jaj w jakiejś gazecie z Sobótki napisali historię jakiegoś Otto Bucholza co nie był Bucholzem tylko Josefem Bartnikiem mieszkającym niby gdzieś w Czechosłowacji, który opisuje cały swój życiorys i działania Mengelego:-). Co za brednia do potęgi entej :).

   Usuń
  6. Sprawe znam bardzo dobrze, bo z wlasnej rodziny. Czesc rodziny wlaczyla w Wojsku Polskim, w Kampani Wrzesniowej, Kampani Francuskiej i Bitwie o Anglie a czesc zostala wcielona do Wehrmachtu i walczyla w Afrika Korps, w Kampani Wloskiej (mi. pod Monte Cassino) po czym w Polskich Silach Zbrojnych na Zachodzie (po dezercji i przeniknieciu sie na Zachod).

   Jedna z osob chowala sie kilkukrotnie przed branka do Wehrmachtu, dokladniej to wujek chowal sie w piecu chlebowym , za co rodzina ponosila coraz to kolejne returbacje, finalnie zlapano go i wyslano na front Afrykanski(na pustynie).
   Pradziad, Powstaniec Slaski zbiegl z zlikwidowanej Autonomii Slaskiej wraz z ziomkiem z ktorym kiedys walczyli w Powstaniach przeszli wiekszosc Europy pod okupacja niemiecka (grozil mu Auschwitz z Powstania) zrecznie udajac robotnikow na zleceniu, latami udawal kogos innego a udalo mu sie poniewaz doskonale znal niemiecki jak kazdy na Slasku przed Wojna (urodzil sie w XIX wieku), jego kompan skonczyl swoja podroz w Afryce, w koloniach Brytyjskich gdzie zostal nadzorca murzynow jednak wrocil do Polski po Wojnie i byl przesladowany przez komuchow.
   Drugi pradziad trafil do Auschwitz, mi. na eksperymenty (zarazanie tyfusem, tak wiec noz mi sie w kieszeni otwiera jak Kwiecien baja o eksperymentach), konca wojny nie dozyl, tylko za to ze byl kolejarzem przed Wojna i aktywista Autonomii Slaskiej.

   Losy Slazakow sa szczegolnie pokrecone i ktos z zewnatrz czasem feruje pochopne wyroki nie znajac zawilej sytuacji Slazakow.

   Usuń

 15. Najgorsze ze Piesciolak Kwiecien to wszystko u gory przeczyta i dopiero sie zacznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W takim razie wiedząc o tym, bo jesteśmy przecież normalni, staramy się zdobyć dowód pośredni w postaci chociaż by nagrania takiej relacji.
   I nawet jeśli nasz rozmówca chce pozostać anonimowym nagrywamy go chociaż dla udokumentowania zeznania. "

   Nie kuś bo daun zacznie nagrywać Józka pod sklepem i anonimowo przedstawiać to jako dowód. A wtedy reszta z psychiatryka napisze "brawo panie darku" " świetna robota", " a widzicie, pan darek ma dowody" :-).

   Usuń
  2. No to fakt ze nijako dajemy materialey debilowi, materialy do ktrorych on by nie trafil lub ktorych nie zna.
   Pitem wyszarpie fragmenty z kontekstu i uzyje w pierdolekcjach.

   Usuń
  3. Dokładnie tak robi, duka blogi nic z nich nie kuma i potem wyłazi na szkło w You Tube i bredzi trzy po trzy para piętnaście :). Coś mu tam kołacze w pustym łbie Gieszcze Giercze, kopalnia, most, trzy drzewa i już masz bajkę o wilkołakach i wampirach. Tu sobie dośpiewa tam wyśni i wyłazi jakiś schizofreniczny groch z kapustą :-).

   Gdzieś stanie zauważy leżący kamień i już powstaje ołtarz, taki sam jaki zrobił w Kamiennej Górze na schodach wyburzonej knajpy :-).

   Stanie przy drzewie i juz to dzrewo jest magiczno -okultystyczne bo widział jak w czasie wojny oparty o nie jest Otto Bucholtz i Otto Todt co miał wiele imion. A potwierdzi to wilczur -Szymura, i Helga z Szybu oraz Stanisław z Mezimestii i Besti nad labem, i w skalnym mieście ,co ma to obwoźne muzeum oraz Vera Vaculikowa :-).

   Ten wariat będzie tak bredził do czasu aż go nie zamkną gdzieś na odwyku albo w ZOZ Malbork.

   Usuń
 16. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/w-dalszym-ciagu-jestes-gupkiem-sidor.html#comment-form
  Ale się psia morda produkuje.Tylko na to cię stać niedorozwoju.Lepiej wyliż odbyt swojego guru, bo dostał rozwolnienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie poczytałem argumenty psiej mordki :) z tamtego chlewika :

   "Co pan jednak krytykuje ?
   Człowieka pod tytułem " MOJE RIESE" ?
   Z naciskiem na "moje". To jest Riese tego pana (DK). Nie można krytykować tego co ktoś sobie wyobraża o czymś.

   "Moje " w znaczeniu " tak to widzę" . I ni jak musi się to odnosić do rzeczywistości. Krytyka czyjegoś postrzegania tego zjawiska jest jak krytyka wiary dziecka w istnienie Smerfów. Darek opowiada bajki. OK. Robi to świetnie. "

   "Jak by był Pan tak poważny nie prostował by Pan bajek."

   "Nikogo się tu nie okłamuje. Mój świat. Moje bajki. Mój interes.
   A ! Napiszcie do Tove Jansson. Napisała Muminki. Darek to przy niej pikuś "
   .....................................................

   A więc dzisiaj się dowiedziałem od psiej mordki ze dariusz kwiecień to mitoman i bajkopisarz. I wolno mu opowiadać bajki o Riese bo to jego wymyślone "MOJE".

   Ci więźniowie co tam zginęli to taka bajka idioty o Muminkach. A że "MOJE" czyli wymyślone to można bezkarnie szkalować Hochbergów, i okolicznych mieszkańców. Ciekawe wnioski wyciąga ten następny czubek.   Teraz się okazuje, że ten idiota nazywa się Gucio Mruk i nie pisze jako anonimowy na tym swoim chlewiku.

   GUCIO MRUK 3 sierpnia 2015 00:14

   Sie Gucio rospisał. Wybacz przypadkowy czytelniku. Te komenty są kopią tego co piszę do Sidora Tomasza . Nie da się inaczej z nim korespondować . Jest tchórzem i umieszcza u siebie tylko swoje "anonimowe" komenty.
   .........................................
   Gościu, a ja nie jestem anonimowy, nazywam się Napoleon Bonaparte. :).

   Usuń
  2. A tu dowalił , ekspert psia mordka :)

   " Darek czyta stare czasopisma. Potem chodzi w miejsca o których czytał. Opowiada o tym. To jest JEGO spojrzenie. Tak to widzi. "MOJE RIESE"
   .............................................
   Wywaliło mnie na dywan :-), pampolini łowca tajemniczych kamieni z dziurką i wilkołaków, przeczytał o wilkołakach i wampirach w tajemniczych niewidocznych gazetach.

   I teraz podąża śladem tych artykułów :-). Po drodze opowiadając zmyślone bajki, a zamiast o Muminkach opowiada banialuki o więźniach obozów koncentracyjnych. MOJE RIESE.

   Usuń
 17. Dla odprężenia coś normalnego :)
  https://www.youtube.com/watch?v=InQAtTYq5fc

  OdpowiedzUsuń
 18. Poczytajcie komentarze na blogu Głuszyckiego otwieracza oczu:

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/08/audycja-liii.html#comment-form

  cytaty:
  Rafał Martula2 sierpnia 2015 11:54
  no wreszcie dla nas którzy niestety nie moga tam być ,panie Darku nie przestajemy robimy dalej na przekór wszystkiemu i wszystkim
  -----------------------------------

  paul denton2 sierpnia 2015 15:39
  Witam Pana! Przeglądając pewnego razu Internet, natknąłem się na Pańskie audycje...od tamtego czasu jestem wiernym słuchaczem i czytelnikiem Pana publikacji.Dziękuję bardzo za to ,co Pan robi , bo jest to bezcenne.Pokazał mi Pan " inną rzeczywistość" i otworzył oczy na niezadane tajemnice drugiej wojny światowej.Chylę czoło! Pozdrawiam!
  ----------------------------------------------------------------


  Do ostatniego paul denton / kurwa co za ksywa.
  Słuchaj ja ci lepiej otworzę oczy.
  Kwiiiecień wstawia ci kit. Nie było tak jak opisuje. Naziści nie opracowali zmutowanego człowieko-wilka tylko opracowali robota z wszczepionym ludzkim mózgiem połączonym z mechanizmem drutami. Robot ten miał wmontowaną sieć rurek, którymi płynęła zatramentyzowana rtęć. Na dodatek ten robot miał w podeszwach swych stalowych butów wbudowany napęd antygrawitacyjny. Z oczu mu strzelały lasery i promienie błyskawic, a pancerz miał z utwardzanego złota.
  Wszystko by się udało gdyby pierwszy prototyp nie wyczaił portalu podprzestrzennego na Osówce i nie spierdolił do innej rzeczywistości z całą dokumentacją nazistowskich prac.
  To tak w skrócie. Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej pisz do mnie na maila. Zdradzę ci więcej szczegółów. Piszą do mnie setki, tysiące, setki tysięcy ludzi z całego świata i donoszą o takich rzeczach, że nie mogę ich publikować na ogóle bo by to zagroziło istnieniu całej ludzkości. Ale widzę twoje zaangażowanie i zrobię dla ciebie wyjątek. Może jak poznasz resztę prawdy to będziesz wiedział jak się uratować przed otwarciem wrót. Takich jak ty potrzeba do odtworzenia naszej rasy po wielkim misterium. Bo potrzeba ludzi o otwartych oczach, którzy wydadzą na świat potomstwo z jeszcze bardziej otwartymi oczami.
  Tylko jest jeden warunek. Przestań oglądać kwiiietnia bo zgłupiejesz do reszty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te wszystkie komentarze u kwietnia pisze sobie on sam, albo totalni idioci.

   Panie Tomku przeglądając pewnego razu internet trafiłem na pana bloga i forum. Od tamtego czasu jestem wiernym czytelnikiem pana publikacji. Dziękuję bardzo w imieniu setek tysięcy innych czytelników za to co pan robi , bo to jest bezcenne.Pokazał mi pan " inną rzeczywistość " i otworzył oczy na niezadane tajemnice drugiej wojny światowej, dzięki czemu jeszcze wyraźniej widzę rzeczywistość. Chylę czoło! Pozdrawiam!

   Usuń
 19. To co odstawia tam ten skolowany idiota GUCIO MRUK to zenada do kwadratu. Wczesniej bronil Kwietnia jak wlasnej matki, nieudolnie prostujac i dziecinnie tlumaczac coraz to kolejne babole, brednie i konfabulacje kwieczacego kaszkietu. Nastepnie przeszedl do etapu wscieklego atakowania TS i zamilczania pierdolenia o szopenie jakie serwuje gluszycki gulikowlaz z epoki kamienia napierdalanego. Teraz doszedl do etapu w ktorym sam potwierdza ze Kwiecien pierdoli 3po3, zmysla i projektuje swoje szajby, nazwal to sobie jednak pacjent “inna rzeczywistoscia” i wmawia sobie ze pod taka przykrywa mozna opowiadac takie pierdolenie szkalujace ofiary obozow koncentracyjnych oraz mieszkancow DS.
  Powiem ci psia mordo-NIE MOZNA, takie konfabulacje sa karygodne i kazda zdrowa psychicznie osoba zwalcza to i bedzie zwalczac, niewazne ze jakies sciepy z podkarpacia wyja sobie i wamwiaja “inna rzeczywistosc” odstawiajac aberracje intelektualne.
  Zostaniecie, skurwesyny, pogonieni jak jeden prz te klamstwa i zniewagi jakie kolportujecie a w swiecie badaczy jestescie, byliscie I bedziecie posmiewiskiem, grupa debili i naiwnych wandali lazacych za wandalem, klamca i oszustem-tak tez bedziecie traktowani w terenie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale zauważcie ,że kwiiiecien gdziekolwiek by nie był cokolwiek by widział to i tak ma to związek z Rise. On jest jak Natanek wiedz że coś się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieje sie, tajemniczy bialy proszek RWD.
   :)

   Usuń
 21. Kwiecień ty kurwo antypolska świnio pamiętasz jak pierdoliłeś na jednej ze swych pseudo jebanych audycji, że powstanie Warszawskie było bezsensowne?

  To posłuchaj antypolska komunistyczna świnio z PZPRowskim zdradzieckim rodowodem i wujem w AL tego:

  https://www.youtube.com/watch?v=-j4Ym7722RI

  Posłuchaj psie co mówi Linda. Każdy kto czuje się Polakiem powinien ci to powiedzieć jeszcze dosadniej patrząc w te twoje pijackie kaprawe oczy paranoika i na koniec nacharchać w ten parszywy ryj byś nigdy więcej kurwo nie wypowiadał takich słów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powstanie wybuchło na rozkaz nigdy by nie wybuchło od tak bez rozkazu. NSZ-AK były armią a nie jakąś bandą, napinanie się 70 lat po fakcie to idiotyzm. W zasadzie Powstanie było inicjatywą agentów sowieckich po to by rękami Niemców wybić opozycję. Tadeusz Komorowski, ps, „Bór” został przekonany do wydania rozkazu o wybuchu Powstania, przecież już wiedziano co się stało w Wilnie i Lwowie, normalnie by nie wybuchło, prawda jest taka że „Bór” nie miał jaj i dał się wodzić za nos podwładnym. Teraz po latach możemy co najwyżej zachować pamięć o Bohaterach oni wykonali tylko rozkaz, zrobili coś czego teraz większość by nie zrobiła. Komuchy cały czas nam wciskają swoje brednie zakłamując historię, boją się prawdy i odpowiedzialności za swoje zbrodnie.
   Kiedyś napisano ten tekst:

   Cześć i wieczna chwała poległym
   Wszystkim Tym, którym w sercach
   Nie wygasła miłość Ojczyzny -
   Wszystkim Tym, co nie dali się zwieść -
   Tym - co odnieśli krwawe blizny -
   I tym - co polegli... Cześć!
   Tym - co chwycili za broń -
   Tym - co nie stracili nadziei -
   Tym - co szli i walczyli - jak lew -
   Tym - co ranami okryci pomarli -
   Tym - co byli jak gniew boży
   I Tym - których dumna postawa
   We wrogach budziła strach.
   ...Cześć i Sława!

   https://www.youtube.com/watch?v=3LLdvUQtdWE
   https://www.youtube.com/watch?v=0Nf5WSR_Irs
   https://www.youtube.com/watch?v=D6OnwXzqL8U
   https://www.youtube.com/watch?v=I4AGGjxaFbw

   Usuń
 22. 1

  KU PAMIĘCI MOJEGO MISTRZA.

  Wczoraj wieczorem odszedł z grona wielkich muzyków tego świata jeden z najzdolniejszych Polskich gitarzystów, kompozytorów i improwizatorów gitarowych Darek Duranowski. Niepokorna dusza chodząca własnymi drogami z głową pełną muzycznych planów i zamiarów. Marzyciel muzyczny, którego każde marzenie bez najmniejszego trudu znajdowało odzwierciedlenie w dźwiękach. To było niesamowite jak grał improwizując. Potrafił zaimprowizować coś chwytającego za serce na pianinie, a zaraz potem dograć do tego partię solową na gitarze. Znałem wielu muzyków Polski i żaden nie dorównywał mu w tym i talencie. Mimo to Darek borykał się z brakiem możliwości zrealizowania swych planów muzycznych. Na moim kanale YT jest kilka jego filmów jak gra w tym jedno nagranie, którego piękno melodii i harmonia na długo zapada w pamięci: https://www.youtube.com/watch?v=Vplz9A2T-jE
  Napisałem kiedyś pod jego filmem:
  Przesłany 11.08.2007
  28 kwietnia 2006 roku przyszedłem do sklepu muzycznego na centralnej stacji metra w warszawie gdzie pracował Darek. Odkąd się lepiej poznaliśmy bywałem u niego częstym gościem. Zadziwiał mnie szybkością grania, płynnością i melodyjnością swych improwizacji. Chłopak jednym słowem ma perfekcyjnie opanowane wszelkie techniki gitarowe w stopniu wielkich mistrzów. I nie będzie najmniejszą przesadą gdy powiem, że dorównuje pod każdym względem dla przykładu oczywiście-Petruciemu, Vajowi czy Satrianiemu chociaż nie gra ich kawałków i na nich się nie wzoruje jak to robi wielu. Darek ma fenomenalną zdolność zagrania ze słuchu każdej melodii a co mnie najbardziej zawsze wprawiało w zdumienie potrafi zagrać do każdej melodii bez przygotowania zajebiste solo używając przy tym wszystkich możliwych sztuczek gitarowych bez fałszu i potknięcia. Dla porównania dodam, że Darek jest tak samo a może i lepiej zdolny muzycznie jak maturach, którego na pewno znacie z YouTube. Mam niemałe pojęcie o sztuce gitarowego grania i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że Darek jest najlepszym polskim gitarzystą jakiego słuchałem i widziałem w akcji a znam wielu wymiataczy i dodam, że żaden nawet nie równa się z nim- i nie jest to przesada. Może dzięki temu filmowi i kilku innym, ktoś go wyłowi i złoży mu propozycję wartą jego talentu, czego mu całym sercem życzę i jestem przekonany, że kiedyś tak się stanie. Dodam na koniec jeszcze coś dla łowców talentów -- naprawdę warto się nim zająć. Kontakt udzielę jeśli będzie taka potrzeba.
  --------------------------------------------
  Niestety mistrz już dla nas nigdy nie zagra na żywo. Spoczywaj w spokoju MISTRZU.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Kilka razy był u mnie w domu. Gdy zaczął grać na pianinie wsłuchiwałem się w każdy jego dźwięk podziwiając lekkość i piękno jego melodii. Nie mogłem zrozumieć jak to jest by taki talent nie był zauważany przez szanowne grono Polskich muzyków przepełnionych bufonadą i wysokim mniemaniem o sobie. Darek niepokorny, ale ludzki, nie chciał wchodzić w układy muzyczne jakie ogólnie panowały. Planował grać swoje kompozycje nie pod dyktando innych. Gdy brał gitarę do ręki i dogrywał partię do klawiszowej kompozycji mówiłem mu: stary przecież to jest niesamowite. Gdybyś to wstawił na YT miałbyś ogromną liczbę słuchaczy. Takiej muzy brakuje na rynku.
   Nie chciał. Mówił, że to tylko takie improwizacje, ale wierzcie mi to było mistrzostwo gry i kompozycji.
   Był ode mnie o połowę młodszy, a mimo to w duchu uważałem go za mojego mistrza i to on jako jedyny potrafił swoją grą i improwizacjami wzbudzić we mnie pragnienie grania równie dobrze co on. Piszę równie dobrze bo tego mi tylko brakowało by odegrać to co mi zawsze w duszy grało, a nie potrafiłem przenieść tego jak on na dźwięki. To co zwykle grał było właśnie tym czymś co czułem od zawsze ja. I jeśli miałbym coś jeszcze napisać to chyba to, że to co grał gdy bywał u mnie było jakby czytaniem w moich myślach. Niczym muzyczny jasnowidz odgrywał moje klimaty w stylu jaki nigdy nie był mi dany do osiągnięcia. Powiedziałem mu wtedy, że gdybym był milionerem zainwestował bym w niego fortunę by mógł zrealizować swoje plany. Niestety ja nie stałem się milionerem, a on odszedł pozostawiając nasze marzenia na wieczne nie ziszczenie. Pozostała tylko muzyka gdzieś na kasetach VHS, które nagrywałem gdy bywał u mnie. Może je kiedyś rodzina opublikuje.

   Usuń
  2. 3

   Fenomenalny talent, którego świat nie zdążył poznać. Fenomenalny bo miał tyle pomysłów, że starczyło by na ogromną dyskografię. Nawet nie zdaje sobie nikt sprawy z tego ile pięknych melodii miał w głowie Darek. Brakowało tylko możliwości ich realizacji. Nie spieszyło mu się. Mawiał kiedyś to nagram, kiedyś to dokończę itd. A ja słuchałem tego w oniemieniu i zastanawiałem się ile czasu to zajmie? Kiedy? Gdyby zrealizował swe muzyczne plany stałby w panteonie światowych gwiazd na równi technicznym opanowaniu instrumentu, ale na czele-jestem tego pewny- w pięknie melodyki komponowania. Z resztą posłuchajcie sami, a to tylko krótki fragment jego możliwości.

   Usuń
  3. 4

   Był u mnie w domu kilka razy w czasach gdy rodziło mu się w głowie 100 pomysłów muzycznych dziennie. Miał gitarę opanowaną perfekt, co było niedoścignionym marzeniem każdego. Ale to jeszcze nic. Pewnego dnia gdy pracował w sklepie muzycznym na centralnej stacji metra Warszawa Centrum przyniosłem mu do posłuchania na płycie pewien kawałek utworu zespołu ROOB ROCK, w którym była partia gitarowa, której nijak ze słuchu i technicznie nie potrafiłem rozgryźć w domu na ćwiczeniach. Darek wziął płytę i włożył ją do komputera. Chwilę posłuchał tej partii i poszedł na sklep do gitary podłączonej do pieca. Wziął ją, włączył piec i bez ŻADNEGO NAMYSŁU odegrał caluśką tę partię ponad 20 sekundową co do dźwięku. Powtarzam co do dźwięku dokładnie tak samo z uwzględnieniem wszystkich efektów jakie brzmiały na płycie. Byłem oniemiały. Po prostu opadła mi kopara. Za chwilę pokazał mi najważniejsze kroki na gryfie jak to odegrać, bo wtedy jeszcze mój muzyczny słuch wielce kulał. Po kilku razach załapałem jak to grać. Miesiąc czasu zajęło mi opanowanie tego co on odegrał za jednym razem. Znał każdy dźwięk na gryfie. Mogłem mu odegrać dowolny dźwięk gdy był odwrócony, a on, albo od razu odnajdował go na progach i właściwej strunie, albo mówił jaki to dźwięk i gdzie jest grany. Podobnie kiedyś zrobiłem z kilkoma innymi Polskimi muzykami z, którymi znałem się z klubów do, których często chodziłem na jam session. W przypadku Darka przyniosłem mu ją nie po to by go przetestować, ale po to by spróbował rozgryźć jak się tę partię gra. W przypadku tamtych muzyków zrobiłem to niby pod tym samym pretekstem, ale po to by ich przetestować. I nie uwierzycie. żaden sobie z tym nie poradził, a kilku wtedy uchodziło za najlepszych Polskich gitarzystów!
   Wróżyłem Darkowi wielki sukces, ale pod warunkiem, że zostanie zauważony na świecie. Wiedziałem, że gdyby świat wiedział, że istnieje ktoś taki z talentem nie porównywalnym do żadnego znanego to Darek mógłby zrealizować swe plany i stać się jednym z najpopularniejszych muzyków na świecie. Pewnie myślicie, że piszę tak bo umarł i chcę tym pisaniem teraz napisać coś miłego o nim? Mylicie się. Piszę prawdę o nim, czystą prawdę. I sam z niedowierzaniem zastanawiam się jak ten podły świat mógł go nie zauważyć? Nie docenić? Nie odkryć?
   To jest po prostu nieprawdopodobne, że tak się stało. Posłuchajcie jeszcze raz jego kawałka. Mam na taśmie więcej materiałów jak grał u mnie. Może kiedyś trafią do publikacji...

   Usuń
  4. 5
   To jest Darek Duranowski:

   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=640952809266280&set=a.640200422674852.1073741842.100000546990303&type=1&theater

   A to są jego kawałki:
   Ten kawałek nagrywał u mnie w domu:

   https://www.youtube.com/watch?v=6MN9R3XJt7k

   Ten sam utwór wykonywany w sklepie gdzie pracował na przysłowiowym kolanie i marnych tranzystorowych piecach:

   https://www.youtube.com/watch?v=r6MZZjvgYX8&feature=share

   A to takie tam, niby takie tam....

   https://www.youtube.com/watch?v=KarZgvwzeKo
   Usuń
  5. 6

   Do koniczyny.

   4 czerwca 2015 roku napisałeś na swym blogu całkowicie bezsensowny temat i wykorzystałeś do niego wizerunek mojego mistrza, przyjaciela, inspiratora muzycznego i niedościgniony wzór. Człowieka o złotym sercu, dobrej duszy i szlachetnej naturze.
   Wykorzystałeś jego wizerunek do swej podłej gry chociaż człowiek nie był związany z tą twoją wojenką przeciwko mnie.
   Była to jedna z kilku osób, które w tej swojej parszywej grze przeciwko mnie użyłeś. Obraziłeś moją Matkę, Ojca, przyjaciółkę, jednego kolegę, i Darka.
   Zrobiłeś to tutaj:

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/06/puszczajace-nerwy-tomasza.html

   i

   https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtaFVaSGJNaVBLUXM

   Uzbierało ci się. Módl się by mnie nigdy osobiście nie spotkać.

   Usuń
  6. Koniczyna ty i kwiecień jesteście ludzkim ścierwem.

   Usuń
  7. Na blogu kwietnia ścierwo napisało

   GUCIO MRUK1 sierpnia 2015 21:18
   Holtz ! Fajnie piszesz. I pewnie "prawda historyczna" przez to przemawia. (jeśli takowa prawda w ogóle istnieje).
   Co pan jednak krytykuje ?
   Człowieka pod tytułem " MOJE RIESE" ?
   Z naciskiem na "moje". To jest Riese tego pana (DK). Nie można krytykować tego co ktoś sobie wyobraża o czymś.
   "Moje " w znaczeniu " tak to widzę" . I ni jak musi się to odnosić do rzeczywistości. Krytyka czyjegoś postrzegania tego zjawiska jest jak krytyka wiary dziecka w istnienie Smerfów. Darek opowiada bajki. OK. Robi to świetnie.
   I niech tak zostanie . A Pan chcesz tłumacz dalej panie Holtz ,że Miś Uszatek nie urodził się w Łodzi ?
   Pana pisanie do tego się sprowadza.
   Jak by był Pan tak poważny nie prostował by Pan bajek.
   Każdy ma prawo do postrzegania na swój sposób. Tym bardziej , że mówi wyraźnie : "MOJE".
   W znaczeniu " ja tak to widzę". Zabronione ?
   Nikogo się tu nie okłamuje. Mój świat. Moje bajki. Mój interes.
   A ! Napiszcie do Tove Jansson. Napisała Muminki. Darek to przy niej pikuś

   =====================================

   Tak myślą wyznawcy kwietnia z koniczyną na czele.
   Ścierwa nie kumają, że temat jest ostatnim z jakiego można sobie robić inną rzeczywistość.
   Na pamięć poległych i ich udręki temat powinien pozostać poza wszelkim robieniem z niego cyrku.
   Ścierwa tego nie rozumieją. Nie widzą stosów wychudzonych ciał w obozach koncentracyjnych. Nie czują bólu mordowanych cywilów. Nie rozumieją udręk ludzi stojących przed widmem utraty wolności i suwerenności.
   Dla ścierw nic nie znaczą okrucieństwa najeźdźcy, ból Polaków.
   Ścierwa znalazły temat do tworzenia innej rzeczywistości.
   Gdyby Ci ostatni jeszcze żyjący cichociemni byli wystarczająco sprawni to ścierwa długo by nie tańcowali nad grobami ich towarzyszy broni i pamięcią umęczonego narodu.
   Ale żyją ich synowie i wnuki.....

   Usuń
  8. Jest dokładnie jak piszesz. Ścierwa zrobiły sobie inną rzeczywistość z tematu wymagającego podejścia z najwyższym szacunkiem, by zarabiać kasę i by zdobyć rozgłos. Dla ścierw nie ma świętości. Dla ścierw liczy się własny interes. Ścierwa ubrały się w miana badaczy innej rzeczywistości, poszukiwaczy tajemnic, eksploratorów, odkrywców nieznanej historii, a inne ścierwa nie rozumiejąc, że to jest chocholi taniec, a nie badanie i odkrywanie, dopingując ślepo potykając się o stosy spalonych kości w krematoriach.

   Usuń
  9. Fakt, to durne scierwo przyrownuje bajke Muminki do Riese, KL Gross Rosen i jego filii.

   Ja ci dam, skurwesynu Muminki, widac jak dobrze bawisz sie szmato na grobach naszych przodkow, jakie to kurwa smieszne, jakie to zabawne, uohohohoh kangurze skoki, banki na glowie uohohohoh, vrille i inne podprzestrzenne wysrywy narkomanow zapitych chwiejacych sie nad grobami i sluchajacych pierdolenia debila ktory zrobil z tego budke z lodami dla idiotow.

   Tego juz za wiele, trzeba zebrac lokalnych ktorzy tego maj dosyc, zbierze sie chmare chlopa i ze sztachetami, starym goralskim zwyczajem wjedzie do tego jabanego burdelu Mikoljaczyka i obije skurwysynow az im sie odechce robic jak z holokaustu.
   Kazdemu przetrzepie sie grzbiet a tego klamliwego chujka zapakuje sie w gips od stop do glowy, tak ze odechce mu sie robic tandetny kram z grobow przodkow.

   Usuń
  10. Ścierwa dopuszczając się tworzenia innej nierealnej rzeczywistości są na równi z nazistami dopuszczającymi się zbrodni realnych.
   Niczym się nie różnią.

   Usuń
  11. Bo kwiiiecień stworzył inną rzeczywistość dla zaspokojenia własnej wizji, której w przeciwieństwie do nazistów nie ma szans zrealizować. Niemcy stworzyli wizję podboju świata i innych narodów z całym planem ich zagłady realizując go konsekwentnie. W ich zamyśle były obozy w, których ludzi traktowano jak zwierzęta doświadczalne dla dobra Niemiec. Kwiiiecień zrobił to samo. Stworzył własną wizję z równie okrutnym scenariuszem i eksperymentami. Jego opowieści wykraczają daleko poza to co faktycznie robili Niemcy. Dla czego? Bo w głowie kwiiietnia jest wizja inspirowana okrucieństwem Niemców. I gdyby cofnąć go w czasie to byłby takim Josefem Bartnikiem. To jest jego marzenie.
   I nie tylko jego bo każdego kto mu klaszcze. Każdy zwolennik kwiiietnia w duchu chciałby być Josefem Barnikiem.

   Usuń
  12. Ale co temu Darkowi Duranowskiemu się przydarzyło, że nawet rodzina zaskoczona jest jego śmiercią? Chyba na nic nie chorował. Czyżby za mocno dał w palnik np. na niedawno zakończonym przystanku woodstock?

   Usuń
  13. Z tego co mówi jego dobry znajomy to faktycznie coś w tym guście.
   Nie chcę go w tym względzie usprawiedliwiać, ale jedno co mogę na usprawiedliwienie powiedzieć to beznadziejna sytuacja życiowa w, której niejeden dawno by się stoczył na samo dno nie osiągając nic.
   Nie chcę opisywać jaka to sytuacja, ale wierzcie mi to co ten chłopak przeszedł jako młodziak i dorastający mężczyzna jest wprost nie do opisania. Mimo to zdobył tak ogromne umiejętności muzyczne jakich nie zdobył niejeden mający dom, matkę, ojca i normalne warunki do życia.

   Usuń
 23. Gdyby dorysować kwietniowi uszy osła, nos pinokia, czy coś w tym rodzaju ktoś by pomyślał śmieszne może, ale złośliwe.
  Jest coś o wiele gorszego niż dorysowywanie mu takich rzeczy.
  On sam dorysowuje sobie własnymi opowieściami śmieszniejszy wizerunek.
  Byłem na kanale jaki tu ktoś dał w linku:
  https://www.youtube.com/channel/UCB2ncyrwRGQuz88Bedj8JEA/videos
  Po przesłuchaniu tych fragmentów co widać? Człowieka z dorysowanymi uszami osła, nosem pinokia, oczami bazyliszka, człowieka o twarzy muppeta. Naturalnie nie dosłownie, ale wirtualnie.
  Dla czego z tego śmieje się tak mało ludzi? Dla czego w ogóle znajdują się tacy co w kwietniu nie widzą pajaca i błazna? Facet wygaduje tak kretyńskie rzeczy, że wydawało by się, że powinien być okrzyczany największym internetowym błaznem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można poprzez to co opowiada kwiecień widzieć w nim kukłę z uszami osła i nosem pinokia o gębie muppeta. Ale ja widzę coś innego.
   Ja widzę wyrachowanego zwyrodnialca, który idzie w po ciałach obozowych ofiar ułożonych w stosy do spalenia. W pewnym momencie stawia nogę na jednych z tysięcy zwłok i zaczyna opowiadać o wilkołakach będących tworami nazistowskich eksperymentów.
   Wszystko co do tej pory stworzył kwiiiiecień można sprowadzić do takich i podobnych zachowań.
   Facet po prostu kpi z ich męczeństwa i cierpienia traktując je jako niezły temat do stworzenia swej innej rzeczywistości.
   Waga zhańbienia pamięci ofiar IIwś jest nie do opisania jakiej dopuścił się kwiiecień.
   Niemcy umęczyli miliony ludzi. Tysiącom robili okrutne eksperymenty, które zabiły większość. I nie były to jak pieprzy ta świnia eksperymenty genetyczne tylko eksperymenty barbarzyńskie i nieludzkie. Kwiiietniowi jest tego mało i upiększył je w swoim chorym przekonaniu o swoją wyimaginowaną prawdę przenosząc własne wyobrażenia w rzekomo inną rzeczywistość.
   Już pisałem wcześniej i powtórzę, że wszystko co wymyślił kwiiiecień wynika z jego wyobraźni i skłonności.
   Nikt normalny by tego wszystkiego nie wymyślił.
   Jemu to wszystko od zawsze chodziło po głowie. Chodziło bo jego wyobrażenia odzwierciedlają marzenia i skłonności.
   Wszystko co mówi kwiiiecień jest kompletną nieprawdą nigdzie i przez nikogo nie potwierdzoną. NIE ISTNIEJE NA ŚWIECIE ANI JEDEN ŚWIADEK MOGĄCY COKOLWIEK Z TEGO CO KWIIIECIEŃ OPOWIADA POTWIERDZIĆ.
   A zatem skoro tak to pozostaje tylko ta jedna opcja jaką napisałem przed zdaniem dużymi literami.
   Opowieści chorego cwanego, wyrachowanego mitomana, który stworzył fałszywy obraz tajemnic Riese i nazistowskich Niemiec robiąc sobie z tematu objazdowy teatrzyk do, którego sprzedaje bilety. Teatrzyk by było ciekawiej urozmaicony konnymi przejażdżkami i przejażdżkami qadami. A pomagają mu w tym ludzie, którym pomysł się spodobał i, którzy w swej skurwiałej naturze tak samo jak kwiiiecień widzą zysk.
   Co? Uraziło którąś kurwę, że tak napisałem?
   Dla mnie każdy kto jakkolwiek pomaga kwiiietniowi lub z nim tworzy świadomie ten skurwiały teatrzyk jest antypolską kurwą. Szmatą i ludzkim ścierwem.

   Usuń
 24. macie skąd kwiecień wiedzę bierze, hm ciekawe, który stopień wtajemniczenia ma
  https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

  OdpowiedzUsuń
 25. https://www.youtube.com/watch?v=LeosGHBBB-s
  Naprawde ten chlopak byl dobry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Technicznie nie było lepszego i nigdy nie będzie lepszego w Polsce. Nikt z nim nie chciał grać by na jego tle się nie ośmieszyć. Po mimo tak ogromnych zdolności nawet go nie angażowano jako muzyka sesyjnego bo Darek zaraz by skrytykował beznadziejność ich kompozycji chcąc je poprawić od strony muzycznej, harmonicznej i aranżacyjnej.
   W sumie miał jakieś tam propozycje sesyjne, ale widząc miernotę niektórych Polskich wykonawców mawiał, że syfu grać nie będzie. I nawet gdy przymierał głodem, mieszkał pokątnie u kolegów, a niekiedy na ulicy tułając się po dworcach, mówił, że nie zhańbi się graniem podłej muzyki.
   To było dla mnie niezrozumiałe. Były to czasy właśnie z 2005 roku kiedy to nasza znajomość była początkowa. Mówiłem mu, że gdyby załapał się do dowolnego Polskiego topowego zespołu jeżdżącego po kraju i dającego koncerty, to zarobił by i na jedzenie i na wynajem mieszkania, a za resztę mógłby rozpocząć realizację własnych muzycznych planów. Nie chciał. Był tak kurwa niezależny, że powiedział mi kiedyś, że albo własna kapela i własna muza, albo żadna inna.
   Kiedyś dowiaduję się, że Darek nie pracuje już w tym sklepie muzycznym. Pytam kumpla, a gdzie. Ten patrzy na mnie w milczeniu i z miną ironii i mówi, w jakimś przedsiębiorstwie jako pakować palet na akord. Popatrzyliśmy na siebie bo obaj wiedzieliśmy, ze więcej by zarobił gdyby założył swoją weselną kapelę lub do takiej chwilowo się załapał. Ale on na takie propozycje mówił, czy cię popierdoliło? Mam grać do kotleta?
   Taki był.
   Z tego co wiem ostatnio coś zaczął nagrywać w jakimś studio i była szansa wypłynięcia na szersze wody. Dobrze się zapowiadało.
   Ale ktoś mu podsunął to świństwo, w tym środowisku niestety jak wiemy to może nie norma, ale.... się zdarza, że muzycy mają ciągoty do świństw tego typu. Darek chyba zasłabł czy poczuł się źle. I gdyby zadzwoniono po lekarza nie było by tego co się stało. Kumpel na koniec dał mu relanium na uspokojenie i tym go załatwił do reszty.
   Nie wnikam w słabość jego w tym zakresie. Wiem, że miał chłopak złote serce, był dobry, nikomu nie życzył źle i nikomu nie narzucał się. Nie był łatwy w dogadywaniu się jeśli chodzi o kwestie muzyczne, ale był zgodny i cieszył się wszędzie sympatią w środowisku niekiedy nieźle skłóconym.

   Usuń
 26. Kwiecien ty parobku z Gluszycy.
  Jak Ci swinio jedna nie wstyd , bydlaku jeden ,przeinaczac chamie fakty o przedsiewzieciu budowlanym Olbrzym na terenie Gor Sowich, ? gdzie dla wszystkich ludzi jacy tam zostawili zycie i zdrowie,bylo to prawdziwe RIESE ty debilu!
  Jak smiesz mendo twierdzic ty dupku ze wsi ze ty masz swoje teoriie o Riese.
  TY CHUJOZO SPIERDALAJ W BIESZCZADY tym tancowac mozesz nad grobami ! zobaczymy czy Ci kretynie pozwola?
  Kwiecien ty piesciolaku wymyj sobie zeby i tylek lepiej historyku bo slyszalem ze cuchnie ci z pyska.

  A


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby kwiiiecień wystąpił w TVN jak sławny rozbicki i pokazał jaką i jak tworzy tą inną rzeczywistość to zaręczam znalazł by się nie jeden patriota, który by podszedł do ścierwa i tak mu kurwie przyjebał, że już nigdy więcej nie tworzył by innej rzeczywistości bo by w niej został na zawsze w niemym grymacie parszywej mordy.
   Kwiecień tańcuje nad pamięcią pomordowanych bezkarnie tylko dla tego bo jest jeszcze nie znany szerszemu ogółowi wśród, którego są prawdziwi Polscy patrioci. Ale niech o tych skurwiałych opowieściach dowiedzieli by się kibole z ŁKS dla, których pamięć historii narodowej jest rzeczą ważną to kwiiiecień musiał by na stałe zamieszkać u swej księżniczki w Ludwikowicach, a i tam jak ludzie by poznali jak tańcuje nad grobami ich przodków nie wiem czy długo by pogościł.
   Kwiiiecień po prostu musi zostać rozreklamowany, a wtedy zobaczymy ile będzie zwolenników, a ilu przeciwników. Tymczasem lawiruje ścierwo wśród własnej internetowej skurwiałej publiki i wie, że zbyt wielki rozgłos doprowadził by go do kłopotów.

   Usuń
  2. DAWNO DAWNO TEMU ZA SIEDMIOMA LASAMI I SIEDMIOMA GÓRAMI ŻYŁA SOBIE KRÓLEWNA WŚRÓD KONI, KTÓRA SPOTKAŁA KSIĘCIA. ALE KSIĄŻĘ OKAZAŁ SIĘ TĘPYM CHUJEM. koniec.

   Usuń
  3. hehe, ale księżniczka tego nie zauważyła i oboje pocwałowali na jeźdźca ku innej rzeczywistości...

   Usuń
  4. Księżniczka ma już numer IV, bo pampolini cwałuje od jednej do drugiej tam gdzie micha i kąt do złożenia skołatanego siwego łba :).

   W jego ślady jedzie synek o pseudonimie kocia mordka, z którego pampolini jest bardzo dumny.

   Usuń
 27. 1

  Ustawa
  z dnia 18 marca 1921 roku
  o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez
  urzędników.

  Art 1. Urzędnik, winny popełnienia w związku z urzędowaniem i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych:
  1. kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), albo udziału w tychże(art.51 k.k. ros. z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47-49 niem. k. k. z r.1671), jeśli mienie skradzione lub przywłaszczone (sprzeniewierzone) było mu dostępne lub powierzone z powodu służby lub stanowiska służbowego: Z oszustwa lub udziału w niem (art. 51 k. k. ros. z r. 1903, §5 austr. u. k. z r.1852, §§ 47-49 niem. k.k. z r. 1871), jeśli oszustwo popełniono w ten sposób, że winny w zamiarze osiągnięcia dla siebie lub osoby trzeciej nieprawnej korzyści majątkowej wyrządzili innemu szkodę majątkową przez wprowadzenie w błąd lub utrzymywanie w błędzie za pomocą przedstawienia okoliczności fałszywych, albo przekręcenia lub ukrywania prawdziwych , będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.

  Art. 2. Urzędnik winny:
  1. przyjęcia bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub innej korzyści majątkowej, danych w zamiarze skłonienia go do pogwałcenia -obowiązków urzędowychlub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej ;
  2.innego przestępstwa służbowego, popełnionego z chęci zyskui z pogwałceniem, obowiązków urzędowych lub służbowych w b.dzielnicach rosyjskiej pruskiej, a w b. dzielnicy austriackiej nadużycia władzy urzędowej, popełnionego z chęci zysku , będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Art. 3. Urzędnik winny przyjęcia w związku z rozstrzyganiem spraw urzędowych lub służbowych bądź podarunku lub innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy takiego podarunku lub korzyści majątkowej, danych bez zamiaru skłonienia go do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, albo żądania takiego podarunku lub korzyści majątkowej, ulegnie karze ciężkiego więzienia(domu karnego) od lat 4 do 15.

   Art. 4. Winny udziału w przestępstwach, przewidzianych w art. 1 i w ust. 2 art.2 tej ustawy, o ile udział taki nie pociąga za sobą kary surowszej w myśl art. 1, będzie karany ciężkiem więzieniem(domem karnym) od 4 do15 lat; kto zaś dopuszcza się udziału w tych przestępstwach zawodowo, będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.

   Art. 5. Kto osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich, chociażby bezskutecznie, skłania urzędnika za pomocą podarunku, bądź innej korzyści majątkowej, bądź obietnicy tychże do pogwałcenia obowiązków urzędowych lub służbowych, lub dopuszcza się udziału w przestępstwie, przewidzianem w ust. 1 -art. 2 niniejszej ustawy-będzie karany ciężkiem więzieniem(domem karnym) od 4 - do 15 lat; jeśli zaś winny dopuszcza się takiego przestępstwa zawodowo-będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.
   Kto osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich, chociażby bezskutecznie, skłania urzędnika do przestępstwa, przewidzianego w art. 3 niniejszej ustawy, lub w tem ostatniem przestępstwie dopuszcza się udziału, będzie karany więzieniem (w b. dzielnicy austriackiej - ścisłym aresztem) od 1 miesiąca do 1 roku.
   Jednak będzie wolny od kary ten, kto przyczyni się do wykrycia lub udowodnienia dokonanego przekupienia, zanim władza, powołana do ścigania, dowie się o jego czynie.

   Art. 6. Przepisy ustaw karnych dzielnicowych o prawie nadzwyczajnego łagodzenia lub zamiany kary nie stosują się do przestępstw, przewidzianych w niniejszej ustawie; wszakże w wpadkach mniejszej wagi lub w razie uznania okoliczności łagodzących sąd wymierzy za przestępstwa, przewidziane w art. 1 - 5 ustawy niniejszej, w miejsce kary śmierci, karę ,ciężkiego więzienia (domu karnego) od lat 4 do 15, karę zaś ciężkiego więzienia (domu karnego) od lat 4 do 15 wyznaczy w rozmiarze od 1 roku do 4 lat.

   Art. 7. Przestępstwa, wymienione w art. 1- 4 i cz. 1 art. 5niniejszej ustawy, uważane będą za zbrodnie; przestępstwo, przewidziane w cz. 2 art. 5, za występek.Usiłowanie będzie karane na równi z dokonaniem. Karom za udział, przewidzianym w Art. 4 i 5 niniejszej ustawy, ulegają również osoby, nie będące urzędnikami.

   Art. 8. W wypadku przestępstw, przewidzianych w art. 2, 3 i 5 niniejszej ustawy, należy otrzymany podarunek lub - wartość tegoż uznać za przepadłe na rzecz Skarbu Państwa....
   http://niepoprawni.pl/…/sposob-na-rzadowych-zlodziei-i-koru…

   Usuń
  2. 3

   ZAKŁAMYWANIE HISTORII POWINNO BYĆ TRAKTOWANE NA RÓWNI Z TYM PRAWEM.

   Usuń
  3. Kwiecień zdajesz sobie sprawę, że oplułeś pamięć ofiar wojny? Ze zbrodni jakie działy się w obozach koncentracyjnych zrobiłeś sobie parchu kanwę do tworzenia własnych wyimaginowanych wyobrażeń o tamtych czasach.
   Naruszyłeś tym wszystkie ludzkie świętości. To tak jakbyś wykopał ludzkie szczątki ludzi umęczonych w tych obozach i zrobił sobie z nich wieszak na ubrania.
   Oplakatowałeś wizerunkami wilkołaków cały Oświęcim. Narysowałeś na ścianach kompleksu Riese gdzie umaczano dziesiątki tysięcy ludzi, rysunki swych mutantów i śmiesznych stworków. Porobiłeś na tych ścianach napisy w stylu: tu Himmler stworzył super żołnierza. A obok narysowałeś stwora ze skokami kangura.
   Tak to wygląda.
   Myślisz, że to jest zabawne? Myślisz, że to jest fascynujące? Myślisz, że to jest droga do przybliżania komuś tematu Riese?
   A jak ja bym zrobił z ciebie pajaca i ubrał cię w jakiś śmieszny strój i doprawił ci wielkie uszy, pazury i kudły? Śmiałbyś się z tego gdyby cały teren był wyklejony takimi plakatami, a pod spodem widniał napis:
   To jest Dariusz Kwiecień oczami własnej wyobraźni.
   No jak byś się poczuł?
   Czy dociera do ciebie fakt, że właśnie tak namalowałeś obraz więźniów, którzy stracili tam życie w potwornych warunkach w zimnie, wilgoci, głodzie? Czy ty rozumiesz, że ci ludzie byli bici do nieprzytomności, słaniali się na nogach ze zmęczenia i niewyspania, że byli wychudzeni, zarośnięci, brudni, obolali, i że odebrano im godność i prawo do życia?
   Czy ty rozumiesz, że ty im dziś snując swoje opowieści odbierasz to wszystko na nowo?
   Ty ich upokarzasz i upodlasz po raz drugi. Ty im wkładasz do głowy druty. Ty im przyszywasz głowy psów. Nogi zwierząt. Robisz z nich potwory.
   Niemcy pałką lub innym narzędziem walili tych ludzi po grzbietach odbierając im człowieczeństwo.
   Ty robisz to samo słowem.

   Usuń
  4. Kwiecień wytarłeś sobie mordę ludzkim nieszczęściem i na ludzkim nieszczęściu żerujesz jak hiena.

   Usuń
 28. Kwiecien i ty lajzo GUCIO-juz ja wam porobie MUMINKI, bajki i opowiesci fantastyczne z Auschwitz, pierdolone lobuzy dwa!
  Dam ja wam bobu jak spotkam ktorego w terenie, niech sie tylko nawiniecie to na nic zdadza sie wasze parszywe tlumaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy dojdzie w końcu do konfrontacji Sidor vs Kwiecień ? Mówiło sie o tym już w zeszłym roku. PANOWIE Mieliście się spotkać face to face w sześciąkątnym pomieszczeniu betoniarni w Osówce, później termin przełożono do Ludwikowic Kłodzkich jako jedną z atrakcji wieczoru podczas organizowanego tam zlotu specjalistów od eksploracji. Teraz temat jakby trochę ucichł.. Wiem, że T.Sidor dwukrotnie rzucał tu wyzwanie, ale Kwiecień coś się miga i reklamuje tylko jakieś kluby walki i bzdety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planuję odwiedzić stare MOJE tereny w Rzeczce i okolicy. Jak spotkam jakiegoś wilkoczuba to mu nakopię do dupy.

   Usuń
  2. Może jednak lepiej będzie, gdy to zostanie zorganizowane (termin konkretny, publika, itp.). Ktoś oczywiście będzie musiał dać na to pieniądze, z których pokryte zostana wasze koszty dojazdu, lekarza sportowego, oraz pozostałe wydatki. To można normalnie legalnie zorganizować, żeby przekonać się kto jest tchórzem i mięczakiem. Jestem przekonany, że kwiiiiietniowi wymięknie parówka, ale spróbować warto. Panie Tomasz może podczas jakiegoś festynu w górach sowich albo w Ludwikowicach Kłodzkich, gdzie Kwiiiiecień ma najwięcej wrogów ? miałby Pan niezły doping.

   Usuń
  3. Na ringu intelektualnym kwiecień dostał wpierdol setki razy i od dawna leży znokautowany.
   Natomiast jeśli chodzi o sportową walkę z jakimiś zasadami to ta kurwa nie jest tego godna i warta.
   U mnie nie będzie zasad jak mi się nawinie pod rękę. A do tego ringu nie potrzeba i nie będzie.

   Usuń
  4. Intelektualnie Kwiiiiiecień nie jest i nigdy nie był godnym przeciwnikiem dla Pana ponieważ żadną tajemnictą jest to, że kwiiiecień praktycznie nie posiada mózgu. Więc pod tym względem między wami jest jeszcze większa różnica jak między pięściarzem wagi ciężkiej i zawodnikiem z wagi piórkowej. Ring (nie koniecznie musi to być ring dosłownie, może być poprostu mata, jakieś ogrodzenie czy co kolwiek co ogranicza poruszanie się) jest dobry, bo na okazję jak się sam nawinie pod rękę może Pan czekać w nieskończoność, poza tym jemu sie obcie ryja od Pana należy na oczach wszystkich poszukiwaczy i badaczy gór sowich i okolic. Legalnie nie będzie za to Pana po sądach ciągał jak mu pan np. nos przestawi w drugą stronę.

   ps. kwiiiiecień twierdzi, że Pan nie boi się sądów, ponieważ ma Pan tzw. "żółte papiery". Od razu wiem, że to kolejne pomowienie i bezczelne kłamstwo tego świra.

   Usuń
 30. 1.
  Chcecie poczytac pajaca bez rozumu, pierdolacego tak nielogiczne brednie ze az leb boli:

  “Albin Wiewiora5 sierpnia 2015 10:27

  @Erich Holtz... zwykle nie odpisuje na bezsensowne posty, ale dla Ciebie zrobię wyjątek.

  Zastanówmy się nad krótką analizą Twoich wywodów... zatem ciekawsze miejsca

  quote @Erich Holtz("...naprawdę: na stokach Wielkiej Sowy nie było Lebensbornu!...")

  Podaj dowody na to, że nie było tam tego o czym piszesz... Dowody a nie domysły. Chętnie się poduczę,
  tylko proszę nie pisz," nie było, bo nie ma dowodów że były". Piszesz, że Darek opowiada głupoty, to udowodnij że Ty mówisz prawdę.

  quote @Erich Holtz("...Chcę tylko, żeby ten człowiek przestał kłamać, bo żal mi oszukanych przez niego ludzi....")

  Chcieć to mało. W tym kraju żyje już długi czas i wiem, że nikt niczego nie robi za frajer. Jaki więc Ty masz interes w Twojej chęci? Myślę, że odpowiedź znajdziesz poniżej mojego wywodu szanowny "kolego".

  quote @Erich Holtz("...Za sprawą D.K. pojawiła się jakaś nowomowa: miejsca komercyjne. Co to niby ma znaczyć?...")

  Jak to "co to ma znaczyć"? Przecież to się rozumie samo przez siebie. Przecież w Górach Sowich pojawia się coraz więcej totalnej komerchy - szczególnie w otwartych dla zwiedzających sztolniach. Pan płaci za bilecik, pana oprowadza nie do końca kumaty przewodnik, pan będzie zadowolony... Co z tego, że tak bardzo poszukiwana prawda historyczna, odkrywana jest w tak niewielkim stopniu że aż dupa boli. Zadawałeś kiedyś pytania przewodnikowi? Ja miałem tę przyjemność i ani razu nie miał ochoty na nie odpowiadać - przypuszczam że nie miał pojęcia. To nie jest przykład z jednej sztolni. Weźmy inny przykład Ludwikowice i jej muchołapka... Ludzie myślą, że jak przywiozą parę zdezelowanych pojazdów to już jest klimat. Zobaczysz, niebawem powstaną tam miejscówki dla turystów a z faktycznie wartościowych ruin niewiele zostanie pod grubą warstwą ziemi... To jest "kolego" komercha.

  quote @Erich Holtz("...To co ten człowiek określa mianem komerchy jest właśnie największą atrakcją G.S...")

  Największą atrakcją Gór Sowich jest ich naturalne piękno i poniekąd dzikość. Nie ma nic piękniejszego, jak wędrowanie zboczami i zastanawianie się "po kie licho stoją tutaj takie a nie inne podstawy","po jakie licho stoi tutaj bunkier ze strzelnicami, skoro podobno tu nic nie było" Wyliczenia, kalkulacje nanoszenie danych a później godziny spędzone na omawianiu faktów - to jest magia i urok Gór Sowich. Jednak nie przeczę, że jak ktoś dopiero zaczyna interesować się tematami Sowich, to istotnie udostępnione komercyjne atrakcje, będą dla niego "największą atrakcją". Tym samym chyba sam się zaklasyfikowałeś panie "profesjonalisto".

  cdn

  OdpowiedzUsuń

 31. 2.cd

  “Albin Wiewiora5 sierpnia 2015 10:27

  quote @Erich Holtz("...jutro np. jadę w góry ale nie Sowie, te zostawiam sobie na wrzesień, na eksplorację z poważną grupą...")

  Nie chciałbym nikogo obrażać, ale pozwoliłem sobie obejrzeć filmik który udostępniasz. Miałem na Twoje nieszczęście okazję uczestniczyć w wyjazdach z kilkoma speleoklubami i to co widzę na Twoim filmiku to jest totalna amatorszczyzna - tylko czekać aż Was coś przywali. Dobijającymi były te Wasze kijeczki od selfie... Ja już pomijam kompletnie wasz osprzęt - jego po prostu nie było :)... i Ty piszesz o "poważnych grupach"? Sam wstęp do filmiku to już kompletna porażka. Zamiast na siłę pisać, że film zrealizowała poważna profesjonalna grupa, zostaw to ocenie oglądającego. Czyżbyś się obawiał wiejącej zewsząd amatorki?

  quote @Erich Holtz("...Dlatego nie to mnie motywuje do pisania postów. Raczej to, że masa ludzi bierze to za rzeczywistość Riese bez uwzględnienia pojęcia "Inne". D.K. to wykorzystuje również materialnie. To tyle, na więcej nie mam czasu...")

  Ciebie "kolego" motywuje chęć zaistnienia i tylko tyle. Żal Ci tego, że Darek ma pomysł na drążenie tematów i robi to w tak ciekawy sposób, do jakiego ani Ty ani te Twoje "profesjonalne grupy" nigdy nie dojdziecie... Nie obraź się "kolego" ale jesteście zwyczajnie zbyt krótcy do tego. Chcesz zaistnieć, chcesz kogoś sobą zainteresować? Zacznij pracować, szukać, myśleć a na pewno nie zaczynaj od naskakiwania na kogoś ( Darka ). Nie tędy droga.”


  Zrodlo, blog Kwietnia.


  Rozjebalo mnie jak pajac pierdolnal aby podac dowody ze czegos nie bylo, kurwa czubku, jak ktos pierdoli takie glupoty to musi udowodnic ze cos istnialo. Nie udowadnia sie rzeczy nieistniejacych (to nie mozliwe) , to osoba stawiajaca tezy i hipotezy ma obowiazek przedstawic material dowodowy, czubku bez szkoly gwalcacy logike (jak przyleci wariat i zacznie ryczec ze wyladowalo UFO, to postronne osoby maja udowadniac ze go nie bylo[jak?] czy czub ma przedstawic dowody? Blaznie.). Gory Sowie dzikie? Toz to male pasmo, gdzie nie pojdziesz, 30 min i wylazisz na droge, wszedzie zabudowania i dorgi p-poz oraz zrebowe, w dzikich gorach to ty byles tak jak w jaskiniach czubku. Amatorzy pierdolacy o szopenie.
  Zgadnijcie jaki jest inny login Albin Wiewiora, poznac po stylu pisma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dowodem na istnienie Lebensbornu na W.Sowie jest pierdolenie kwietniołaka, maszyny do pisania i opatrunek ( jedyny taki na świecie ) to ja pierdolę :-). Albin Wiewióra wskakuj do wóra :-)

   Usuń
  2. I weź rozmawiaj z kretynami. Kretyn coś powie i Ty masz mu udowodnić, że to nieprawda.
   Kretynom się uzbierało. Za kretynów weźmie się kiedyś ktoś kto nie lubi kretynów.

   Usuń
 32. Kwiecien bawi sie w przebieranki, udaje karateke i zaslania sie wlascicielem klubu z Lodzi, jak to typowy cykor i pozer Kwiecien tylko papla, papla, stroszy sie a zero konkretow.
  No solo nie wyjdzie, bo ma pelnego pampersa i wie jakie by becki dostal od TS, bo TS umie sie lac w przeciwienstwie do Kwietnia ktory tylko papla i buduje falszywy obraz swojej osoby.
  Tchorz Kwiecien tylko pyskuje przez internet.

  To wyglada mniej wiecej tak.
  Jak Kwiecien chce aby go widziano: komandos, legionista, snajper, nurek, mistrz sztuk walki, wybitny ekspolorator i historyk, wielki odkrywca, wybitny zolnierz, desantowiec, taternik i grotolaz.
  Jak jest na prawde: patologiczny klamca ktory zmyslil caly swoj zyciorys, zero osiagniec, bezrobotny z nieslubnym patologicznym zle wychowanym synem, pijak, mitoman i narkoman udajacy znawce Riese ktore odkryl kilka lat temu robiac za parobasa na Wlodarzu (sprzedawal plastikowe luki), przebieraniec.

  Oszust i bajkopisarz.

  OdpowiedzUsuń
 33. Na dodatek wyczailem chujoze piesciolaka Kwietnia ,jak naklamal na pewnym blogu ze jest - uwaga! INFORMATYKIEM! z wyksztalcenia.
  Szkoda ze nie pamietam jaki to blog , ale kiedys link tutaj wkleilem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak było coś takiego :)
   Jakby to znaleźć była by niezła polewka.

   Usuń
 34. bylo to chyba na przelomie marca czy kwietnia? Kwiecien piesciolak dodal sobie !
  Z wyksztalcenia informatyk ... debil jeden

  A

  OdpowiedzUsuń
 35. Gutek Mruk baca z Zakopanego napisal
  ..................................................................
  1 komentarz:

  GUCIO MRUK6 sierpnia 2015 11:17

  Sidor pisze :" ...Zwykły kiciarz pirdolnięty,że mu UFO lata nad domem..."

  A sam robi film gdzie opowiada jak mu nad domem latają "beszczelnie" NOL-e

  https://www.youtube.com/watch?v=nkZEe3Wfauk OD 7:40

  Sidor to kto tu jest "pierdolnięty" co ?
  Odpowiedz
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Baco Mruku ...nie wiesz kto jest pierdolniety ? no ty kmieciu jestes pierdolniety:)

  Tomek to mogla byc drona ..jest coraz bardziej w modzie .fajna zabawa ,wychodza swietne zdjecia terenu ,mozna zamontowac na niej kamerke Go Pro
  modele dronow sa juz ogolnire dostepne.
  Ja na twoim miejscu pomyslal bym o takiej dronie i Go Pro dla twojego chobby obserwacji UFO , sa drony jakie moga osiagnac zawrotne wysokosci, te kosztuja troche wiecej.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdalem relację z tego co widziałem WYSOKO NA NIEBIE. Widziałem coś co widują tysiące ludzi i tak samo opisuję obserwacje małych białych okrągłych obiektów. Co więcej MAM KILKA TAKICH NA ZDJĘCIACH.
   W przeciwieństwie do kwiiietnia nie kłamię, że widziałem UFO czy NOLa nisko lecącego nad jakąś górą, bo NOLE nigdy tak nisko nie schodzą. Są poza zasięgiem przeważnie uwagi ludzi i tylko wprawne oko lub lornetka pozwala je zobaczyć, albo kamera zarejestrować.
   Mam na forum kilka obiektów, które sfotografowałem, a które mają potwierdzenie w rejestracjach z innych części świata.
   Mam na kanale YT kilkanaście filmów noktowizorem lub kamerą obiektów, które podobnie filmowali inni.
   Kitu nie wciskam. Być może w niektórych przypadkach były to drony, ptaki czy jakieś inne latające naturalne rzeczy, ale ja to dokumentuję i pokazuję.
   Szmaciarz robi z tego temat do naigrawania się. I chuj mu w pysk powiem krótko. Są dowody, że NOLe istnieją.
   Przez te ostatnie lata zapoznałem się z tysiącami relacji i mniej więcej nauczyłem się odróżniać ściemniaczy od ludzi, którzy faktycznie coś widzieli. Ci co coś naprawdę widzieli nie widzieli nic spektakularnego. Bo realne obserwacje nie są spektakularne. Ot leci na kilku tysiącach metrów coś okrągłego i białego czasem świecącego i nagle gdzieś znika. To są obiekty. Ale są idioci, którzy dodają i wymyślają do swych opowieści cuda na kiju. Przykład mieliście jak kwiiiecień wziął wojskowe flary za UFO i jeszcze jebany wciskał ludziom, że to się podzieliło i latało w różne strony.

   Usuń
  2. I jeszcze kurwa jedno.
   W 2010 roku sfotografowałem obiekt, którego nikt nie wziął na serio mimo, że cały ufologiczny światek w Polsce oczekiwał na istnienie NOL dowodów:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=138

   Byłem zdziwiony, że nikt się tym nie zainteresował, ale szybko się okazało, że Polscy ufolodzy nie potrafią nawet przeanalizować oryginalnego zdjęcia i wyciągnąć wniosków. A może nie chcą?

   Po roku znalazłem na internecie identyczny obiekt sfotografowany w Texasie!!!
   Myślałem, ze teraz gdy mam potwierdzenie ktoś się tym zainteresuje.
   A gdzie tam. Żaden jebany Polski ufolog nawet się tym nie zainteresował. Myślę sobie ki chuj? Przecież jest dowód.
   I dla tego doszedłem do wniosku, że cała ta banda pseudo znawców tematu jest z dupy wzięta i dla tego niektórzy z nich mają na moim forum swój osobny dział w, którym pokazałem jakimi kurwa są pojebami wierzącymi w tak absurdalne rzeczy, że nawet jeśli sfotografujesz coś na serio to i tak, albo się tym nikt nie zainteresuje, albo zrobią z tego taki cyrk, że ogół nie weźmie tego na poważnie.

   Usuń
 36. Tomek zobacz tutaj , ta jest mala prosta ..ale zabawa zajebista!:)

  https://www.youtube.com/watch?v=l_5l0PbhigM

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałem kiedyś by kupić taką zabawkę do wynoszenia na duże pułapy kamery i aparatu i rejestrowanie przestrzeni z takiej pozycji, ale zasięg i żywotność baterii jest jak na razie zbyt mała.

   Usuń
  2. Taką zabawkę sprawił sobie Leon. Znacie go z YT. Ale na razie jeszcze nie wykorzystał drona do robienia ujęć na DŚ ciekawych miejsc, które mógłby sfilmować z góry.

   Usuń
  3. Panowie kto ma kamerę cyfrową?
   Widzę kilka rąk podniesionych do góry.
   Ok, skoro jesteśmy przy temacie NOL co wam szkodzi zrobić kilka eksperymentów?
   A więc ustawiacie kamerę na jak największy zoom. Następnie w trybie manualnym ustawiacie ostrość na najwyżej lecące samoloty by wszystko co bliżej nie było wyraźnie sfilmowane.
   Teraz ustawiacie kamerę na statyw i kierujecie pionowo do góry. Włączacie nagrywanie i idziecie na piwo.
   Jak się pamięć zapełni zgrywacie to na komputer i przeglądacie w VLC na szybkich obrotach. Jak coś mignie na ekranie robicie stop klatkę i cofacie analizując. Ptak?Paproch? śmieć? Coś niewyraźnego? Olewacie. Przeglądacie dalej. Po pewnym czasie nie ma siły by coś zastanawiającego się wam nie zarejestrowało.
   I tyle.
   Chcecie wiedzieć czy coś nieznanego istnieje? To nie ma innej metody jak podjęcie własnych rejestracji i obserwacji. Wtedy wy staniecie przed kamerą i opowiecie jak wysoko na niebie widzieliście popierdalające małe coś co błyszczało i świeciło w słoneczny dzień blaskiem podobnym do spalanej magnezi.

   Usuń
  4. Tysiące internetowych debili branzluje się czyimiś opowieściami i zmistyfikowanymi materiałami, ale ani jeden kurwa nie podejmuje tego co jest najważniejsze-obserwacji. Chuje zakładają serwisy ufologiczne, a na koncie nie mają nawet ptaka na zdjęciu w nietypowej pozycji wyglądającego jak dysk UFO, bo tak czasem ptaki wyglądają pod odpowiednim kątem. Ale serwis działa kurwa prężnie! Działa, zbiera kurwa relacje i to nie ważne prawdziwe czy nie. Ważne by było ich jak najwięcej by interes jebany się kurwa kręcił i płynęła kasiora za reklamy i czy inne wpływy.
   Ja co roku płacę za serwer i serwis swojego forum 700 złotych. I do nikogo o jałmużnę łapy nie wyciągam.
   Nie zajmuję się czyimiś relacjami w większym stopniu tylko pokazuję własne obserwacje i rejestracje, a przede wszystkim jako pierwszy i jedyny w Polsce POKAZUJĘ i uczę jak rejestrować przestrzeń, czym, jak obserwować i jak się zabrać za to.
   Nikt poza mną na taką skalę nie pokazał jak to wszystko robić od ustawień sprzętu po sposoby rejestracji i obserwacji.
   Pokazałem na swoim forum cykl zdjęć przedstawiających jak w pysk strzelił dziesiątki regularnych trójkątów utworzonych w chmurach. Potem moi koledzy pokazali to samo w swoich tematach na forum.
   I co? I chuj.
   Mimo, że każdy moze to zaobserwować szczególnie nad Warszawą to nikt się tematem nie zainteresował.
   Dla tysięcy idiotów z internetu regularne trójkąty w chmurach są natiralnym zjawiskiem. Jasne kurwa.
   Brak słów.
   Od tego miejsca macie kilka stron na, których na moim forum możecie te trójkąty zobaczyć:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6321#6321

   A jak temat obczaicie od samego początku czyli od 1 strony to zobaczycie jak pokazuję czym i jak prowadzić obserwacje krok po kroku opowiadając przy okazji co można zaobserwować i jak odróżniać NOLe od naturalnych obiektów.

   Usuń
 37. Masz sie idiotami nie przejmowac i robic swoje.
  Co do dron i Go Pro polecam ,super zabawa i uciecha z utworzonych ujec.
  Mam zamiar sobie cos takiego ufundowac.

  A

  Ps .Kwiecien . ty mlocie z Gluszycy,,przeczytaj matole tych pare komentarzy wyzej ,co ludzie obywatele Polscy o tobie mysla Kretynie jak zmyslasz , i pastwisz sie hamie na miejscu kazni ,jaka byla Ta Budowa Olbrzyma.
  A twojemu koledze pewnie sponsorowi ,jaki wypowiada sie na twoim blogu ,cieszac sie z komercji jaka dla niego kutasie robisz.... najchetniej mial bym ochote jebnac mu w ten parszywy , pazerny kurwa nie nazarty ryj..ZA TO ZE TANCZY NA CMENTARZACH!
  Chujozo cwana ! sponsorze Kwietnia kimkolwiek jestes
  Pomysl idioto o tym ,ze polacy czy rosjanie lub zydzi byli tam zniewolonymi, ale w tych nastrojach wychowali sie potomkowie- straznikow ,inzynierow ,oraz wlascicieli firm tworzacych matole Olbrzyma ..i oni posiadaja wiedze jakiej przez zmowe milczenia nikt , z ludzi twojego parszywego pokroju nie pozna jej ,z takich czy innych wzgledow, i nie pierdol palancie ze nie ma dowodow , bo sa. ale nie dla ciebie gniady ogierze.

  A

  OdpowiedzUsuń
 38. https://www.youtube.com/watch?v=fNb8bddNkW0
  Zobacz tym malenstwem wspial sie na ponad 4 tys stop.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieźle. Gdzieś ostatnio wyczytałem, że ma wejść przepis, że n ie można latać dronem dalej niż sięga wzrok operatora.
   Skończą się amatorskie loty samolotami z kamerą latającymi do kilkunastu kilometrów od operatora, który widzi na monitorze widok z kamery na takim modelu.
   Widziałem taką zabawkę pod Warszawą. Facet miał duży model samolotu i latał nim po okolicy jedynie patrząc na ekran daleko od miejsca startu. Na ekranie miał wszystkie parametry wysokość, prędkość, kierunek wiatru, ciśnienie, szerokość geograficzną itd. Mógł przełączyć w tryb mapy i widzieć gdzie jest model. Cuda na kijku.

   Usuń
 39. :) Ja tak latam od trzech lat odkad usiadlem na dupie Helikopterem :)
  Troche hobby nie zgodne z prawem ...chodzi o zagrozenie dla lotnictwa i moc anten , ale daje satysfakcje...

  Teraz dzialam nad budowa malej lodzi podwodnejgdzie umieszcze kamerke oraz oswietlenie wytrzynale do minus 1,ooo metrow slupa wody! wytrzymuje sto bar ciscnienia ! o cene nie pytaj bo mam ja z miejsca pracy gdzie bylem zatrodniony:),chce ponagrywac takie wieeelllkie jezioro a raczej jego dno, gdzie mieszkam , jest glebokie na 254m.

  A

  OdpowiedzUsuń
 40. Czy ten Kwiecień jest normalny?
  Przepisał opowieści z gazet i nazwał to rękopisami z Riese?
  Czy to były gazety jakimi kiedyś wykładany ściany domów jako izolację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic z żadnych gazet nie przepisał, bo języka Polskiego nie zna ten matoł, czytać i pisać nie umie gdyż jego edukacja zakończyła się na podstawówce. Nie zna żadnego języka więc nic z niczego nie wyczytał bo to bzdury kompletne, że niemiecka gazeta "jakieś wieści Sobótki" wydawana za Niemca w 1938r w języku niemieckim była wydawana nadal dwa lata po wojnie w roku 1947. Wszystko jak zwykle zmyślił i jak zwykle pierdoli głupoty z siwego psychiatrycznego łba :).

   Durny Chazar Transylwański z obwoźnym cyrkiem :-)

   Usuń
  2. Bo to cymbał który nawet nie wie ze wojna skończyła się w 1945 r. :-)
   Dla tego w jego psychiatrycznej rzeczywistości Niemcy wydają gazetkę od 1938 do 1947 r :-).

   A na terenach zajętych przez SS i Wehrmacht jeżdżą tabory z cyganami :), mają specjalne glejty od Himmlera :-).

   Co drugi czubek w psychiatryku opowiada podobne bajki .

   Usuń
 41. Tak w temacie zdjec, co myslicie o ostatnich zdjeciach przeslanych z Marsa, np. tym na ktorym ludzie dopatruja sie kraba? Na zdjeciu widac jakas forme w szczelinei skalnej, ma z 8 “odnozy”, przypomina kraba lub jakas osmiornice ktora “broni” wejscia do skalnej jaskini-gdyby to przyrownac do zwierzat z Ziemi. Rozumie ze takie zdjecia to najczesciej zludzenie optyczne, dorabianie przez ludzki mozg ksztaltow ktore zna aby wypelnic nietypowe formy, jednak jak przesledzimy mnogosc tych rewelacji ktore splywaja z Marsa to faktycznie jest tam sporo ciekawych rzeczy-nawet jesli to zwykle formy skalne. Na tym zdjeciu z “krabem” doskonale widac warstwice skla osadowych-typowe dla skal powstajacych pod woda.

  Zawsze gdy ogladam takie cos, wyobraznia robi swoje - pamietam jakie wrazenie zrobilo na mnie przeczytanie serii “Odyseja Kosmiczna” Clarka(za mlodu, pozniej doczytalem ostatnia ksiazke z serii, jak ja wydano w Polsce), gdzie przedstawione byly wizje ‘zwierzat’ zyjacych w srodowisku beztlenowym (na Europie), gazowym. Oczywiscie to S-F, jadnak osobiscie uwazam takie formy jako dopuszczalne, wystarczy wglebic sie w odkrycia z najwiekszych glebin morskich, juz teraz znamy istoty w zasadzie beztlenowe, zyjace w gazowo-wulkanicznej zupie, wysokiej/niskiej temperaturze i przy ogromych cisnienaich. Nie pise o zadnych swybitnie zlozonych czy inteligentnych formach, ale o samodzielnym zyciu organicznym.

  Co myslicie w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NASA fałszuje zdjęcia z kosmosu, z księżyca na przykład wymazując z księżycowego pleneru widok gwiazd.
   Wniosek prosty coś ukrywa i oszukuje ludzi.
   Skoro tak to zdjęcia z Marsa sa tak samo sfałszowane i nie pokazują tego co powinny by coś ukryć i odwieść naszą uwagę od podejrzeń, że istnieje tam życie.

   I z innej beki dla jasności.
   Skoro NOLE są faktem dowiedzionym choć nie oficjalnie przez jakikolwiek rząd na świecie, to ktoś nimi musi latać. Ktoś musi być ich właścicielem.
   Skoro na ziemi nikt nie wyczaił gdzie "parkują" i do kogo należą czy to do USA czy innego mocarstwa, to znaczy, że na ziemi nie mają baz.
   A więc gdzieś muszą mieć. Gdzieś ten ktoś musi mieszkać kto nimi lata.
   Opowiadania o kosmitach z kosmosu poza US, podróżnikach z innego wymiaru czy czasoprzestrzeni są dla głupców.
   Zbyt duże odległości w kosmosie by ktokolwiek z poza US do nas przybył, a technicznie latanie między galaktykami jest możliwe tylko w wyobraźni idiotów i obliczeniach idiotów naukowców.
   A zatem ci co latają tymi obiektami są z US.
   Skąd? Tylko się można domyślać. Skoro na ziemi jest życie i warunki do mieszkania ludzi to i na innych wewnętrznych planetach tez tak może być, a to co nauka nam wciska może być zwyczajnym kitem.
   To było w skrócie.

   Usuń
  2. Chodzi dokladniej o to zdjecie, to jedno z wielu powiekszen kadru:

   http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/151/590x/Mars-Crab-596486.jpg

   Usuń
  3. Na Marsie jest 38% grawitacji Ziemi czyli grawitacja na Marsie jest 1/3 tej co na Ziemi.
   Przyjrzyj się zdjęciom z Marsa.
   Czy przy tak małej grawitacji kamienie rozsiane po powierzchni Marsa mogły by być tak głęboko zagłębione w grunt. I te małe i te duże? Większość powinna leżeć na twardej powierzchni bez zbytniego zagłębienia w grunt.
   Czy przy tak małej grawitacji nie powinno być tam o wiele więcej gór i pagórków o wysokich ostrych kształtach? Oczywiście powinno być, a co jest? Większość wzgórz jest owalna i pozaokrąglana jakby grawitacja była o wiele większa.
   Mała grawitacja = większe urozmaicenie gruntu. A wcale tak nie jest.
   Zdjęcia z rzekomego Marsa wcale nie muszą być z Marsa.

   Co więcej wiele kraterów na Marsie pochodzi od uderzeń meteorytów wokół, których powinno być dużo rozsianych drobnych kamieni, które to upadając powinny stworzyć wokół siebie - nazwijmy to rozsypki gruntu.
   Wsym na płasko mąkę i rzuć garść małych kamieni. Każdy stworzy wokół siebie takie mini rozpryski.
   Czegoś takiego nie obserwujemy na Marsie. Wniosek? Zdjęcia z Marsa to mistyfikacje.
   To samo z Księżycem.
   Na Księżycu jakoby zalega pylisty regolit. A więc każdy najdrobniejszy kamyk powinien po upadku wytworzyć wokół siebie mini lej i rozsypkę. Czy widzimy to?
   Nie.
   Wniosek, zdjęcia z Księżyca to mistyfikacja.

   Usuń
 42. Koniczyna frajer chwali sie z syfu. Wiesz czemu byles w syfie, dupku - bo byles za glupi na nauke i wzieli cie wkamasze I chuj miales to tego dupku bo cie sila wzieli, lub zglosiles sie na ochotnika do tych kurw postKBWowcow co swiadczy o tobie jako o czerwonej kurwie rasowej.
  JW 2667 to syf kontynulujacy tradycje KBW (odpowiednik NKWD), w sam raz dla komuszej paki Kwietnia. Ta jednostka uczestniczyla w pacyfikacjach oraz aresztowaniach w Stanie Wojennym, mi. Operacja Azalia pacyfikujaca obiekty RTV, byla podlegla MSW.
  Wyjatkowe skurwysyny komunistyczne. Nie ma zadnego powodu do dumy z tej jenostki, po ogloszeniu Listy Macierewicza komusza kadra oficerska jednostki chciala ja wyprowadzic z koszar w celu dokonania zamachu stanu (prokomunistycznego, aby chronic agenture WSI).
  To w 90’ byl szajs i zlomowisko a jednostka ma parszywe czarne strony wspierana komuszego terroru, nie wiem jakim trzeba byc idiota zeby sie chwalic syfem i to jeszcze takim.
  Chwal sie ze byles w postNKWD, koniczyno pierdolniety czubku.

  To WSTYD I HANBA a nie powod do dumy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ma sie czym chwalic, haha! Jakbys chujku byl w Lublincu czy w Bielsku to moglbys sie chwalic, trepie.
   W takim syfie to pewnie cala sluzbe chlales wode w barakowozie, latales na szmacie po korytarzu lub obierales kjartofle na garze, prawda?
   Pewnie zaraz napisze ze skakal z helikotera na szczupaka do nyski z PKMem w zebach, a Kwiecien ani za zaprzeczy ani nie potwierdi. Beda NEGOWAC!

   Usuń
  2. Następny komandos :), łyżwy są mądrzejsze od kończyny :-).

   Usuń
  3. Kto Polak i patriota ten wtedy stał z robotnikami na manifach napierdalając się z ZOMO na ulicach kamieniami, a kto ścierwo zdradzieckie bez godności i honoru był albo w ZOMO, albo w PZPR.
   Ta kurwa jebana kwiiiecień posuwał się w swych pomówieniach do zarzucania mi, że byłem w zomo gdy sam tymczasem chwalił się, że był w PZPR, co mu pozwalało zwiedzać Polskę.
   Między nami jest kilka lat różnicy i za młodu obejmował nas ten sam obowiązek służby wojskowej.
   Powiem krótko, nigdy nie pohańbił bym się służbą w komunistycznym wojsku pod komuszym pierdolonym rozkazem. A już tym bardziej przynależnością do jakiejś komuszej organizacji.

   Usuń
  4. Kim sie otacza Kwiecien, skad wyrosl? Rodzina Kwietnia to tradycje AL, KBW, budowniczowie wladzy ludowej, tate byl wariatem ktory Pod Jeleniem jak dal w palnik to opowiadal ze jest angielskim agentem, dziadzia to chyba Jarecki-melbuks i swir ktory z szajby uszedl w lasy-brat go unika, matke okradal z pieniedzy i finalnie zostawil sama na starosc. Spalil za soba kazdy most, zaszkodzil i obrobil dupe kazdej osobie ktora do niego wyciagala reke lub miala dobre intencje zanim poznala sie na tym kim jest Darek. Pomowil falszywie cale otoczenie-NIC z tego co powiedzial nie znalazlo pokrycia w rzecywistosci, 100% rzeczy zmysla, przypominam ze pomowil znajomych o kradzierze i rzeczy ktore nigdy nie mialy miejsca.

   Teraz obraca sie miedzy ludzmi ktorzy nie maja bladego pojecia o riese, losowych ludziach ktorym nawciskal bajek a ktorzy nie maja na tyle rozumu by sprawdzic to co im wciska, pozbieral niedouczonych chlopow z podkarpacia i patolnie z blokowisk, zrobil z siebie guru przebierajac sie i udajac komandosa przed malolatami.
   Mamy jebnietego gorola ktory kozy pasal a teraz udaje cwaniaka bo mu interneta unia dala a wczesniej sluzyl pod kurwami z KBW w najparszywszej komunistycznej jednostce broniacej komuny nawet jak upadla i co ciekwe asi sie tym jakby byl to powod do dumy.
   Kolejny jakis mutant, grubas, i paralityk co sie za nim szlajaja sluchajac pierdolenia o szopenie z wypiekami na twarzy i oczywiscie jego jebniety narybek-psia mordka-czlowiek bez rozumu co sie GW naczytal i uwierzyl ze jest inteligencja-no i Marek Sek Ivelios, pedofil i zlosliwy autysta o skurwialej naturze dmuchajacy w swej schizie w fagot ktorego pieniadze mamy chronia przez zyciem.
   Usuń
 43. Jak na razie tam w chlewiku synalek tatusia co zaczyna spać pod mostem czyli psia mordka z awatarem kwietniołakowego pieska dostał amoku :) :

  " Czujesz się polakiem ruski ryju. I możesz się tylko "czuć" bo nigdy nim nie będziesz. Nawet jak zmienisz nazwisko na Kwiecień ."

  Na kwiecień to synku zmienił nazwisko z Chazarskiego na kwietniowe :-) twój dziadek- Jarecki równie pierdolnięty jak obecnie twój tate :). Tamten w Knajpie pod Jeleniem opowiadał jakim to nie był angielskim szpiegiem :-). Do dzisiaj cała Głuszyca się z tego śmieje.

  OdpowiedzUsuń
 44. GUCIO MRUK 4 sierpnia 2015 19:14

  Psiworek nie wytrzymał i odnósł się łaskawie do tego co o sobie przeczytał. Jak zwykle nie ma oswagi i pozostał anonimem.

  ma "oswagę" ma , nazywam się nie tak głupio wprawdzie bo nie Gucio Mruk tylko Hans Kloss. A podpisałem się swoim drugim nazwiskiem po dziadku Napoleon Bonaparte. jaki tam ze mnie anonimowy :-)

  Ty psia mordka, synku kwietniołaka nazywasz się Gucio Mruk, a ja nazywam się Hans Kloss. O co chodzi ? :) o to że nie wstawiłem w awatar zdjęcia swojego owczarka alzackiego ? :-).

  GUCIO MRUK4 sierpnia 2015 19:14
  Naucz się matołku pisać bo byk bykiem pogania.

  Ty synku poczytaj sam siebie wyżej psi Miodku i miej ..."oswagę " :-)


  Etapy postępującej choroby psychicznej widać na blogu Tomaszka Sidora.
  Ponad 200 komentarzy o tym kim jest a kim nie jest DK. Niespełna 4 miliony wejść na bloga Darka. I większość to "idioci" twoim zdaniem głupku.
  CZTERY MILIONY I JEDEN GŁUPEK.

  Nie, synku kwietniołaka cztery miliony automatycznych odświeżeń strony + paru czubków.

  Dwa lata odświeżana automatycznie strona i boty z Chin, wysp Owczych, z całego świata lecące do co parę sekund odświeżanej strony idioty :-).

  To są te maile z Chin i Bora Bora i Nowego Yorku :-). Synku zrozum tate jest skończony. Podaj mu lepiej leki i pamiętaj wódą niech nie zapija :-).

  OdpowiedzUsuń
 45. a po chuj taka apka?
  Mój tablet i smartfon śmiga dobrze na tym blogu.
  A paranormalium może se robić i tak nikt tego gówna nie słucha.
  Wy myślicie, że jak tam wejdziecie i zobaczycie 28 osób słuchających, a w weekendy 50 i to w nocy to tak jest?
  Sęk jebany pedofil podkręca licznik dla reklamy.
  Nikt normalny nie słucha radia tworzonego przez zoofila i pedofila. I nikt normalny z nim nie trzyma. Paru się znajdzie i to wszystko. Z tego połowa nie wie o nim całej prawdy bo nie łazi po necie za bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pedofila słuchają pedofile i pedofile trzymają z pedofilem.

   Usuń
 46. Dobra Kwiecien, pora zwijac manatki i zaczynac leczenie.

  Odkryles juz tajemnice Riese, oblazles polowe przykopek sciekowych w Sowich, wkurwiles cwierc powiatu a pozostale 2/3 maja z ciebie posmiewisko.
  Przesrales sobie u wszystkich poza Alexem ode elfow co mocno cpie i ma wesolo, plus te twoje maloletnie umyslowo pelikany z podkarpackich kurnych chat co to nagle odkryli ze byla IIWS ale w szkole to kamieniami rzucali przez miedze wiec gowno wiedza i lykaja te pijacko-cpunskie banialuki.

  Odkryles stopiony kawalek akumulatora na zboczu Sowy z ktorego zrobiles rozbity statek kosmiczny, znalezles w kiblu kamien z dziurka i okrzyknales wojskowe wabiki jako ufo nad Baltykiem, psprzedales tez dziecia kilka plastikowych lukow pod Wlodarzem-gratuluje sukcesow.
  Znalazles tez winde w kiblu do 3go poziomu podziemi ktorych nie ma, bunkry w lesie o ktorych kazdy ogarniety w okolicy wie i ktorych ponoc nie ma a sa i byly tam od kiedy je zbudowano, zatopiles tez okret Graf Spee na Baltyku w 1945 1000m od brzegu Polski-wybitne osiagniecia.

  Jak widzicie Darko kimono kwiiiczaca piesc pozamiatal juz temat Riese, palic mapy, akta, do domu, lamac wykrywki na kolanie-koniec tematu, finito, rozwiazane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam czytać takie komentarze. kwiiiecień ma na koncie setki debilizmów, ale ułożenie z nich tego typu komentarzy jest sztuką. Trzeba po pierwsze te debilizmy pamiętać, a po drugie składnie je ułożyć. Nie jest to pierwszy taki komentarz na tym blogu ukazujący w krótkiej pigułce kilka debilizmów wyrwanych z setki.
   Zawsze sobie obiecuję, że tego typu komentarze opublikuję w osobnym temacie i ciągle się nie mogę do tego zebrać. Ktoś pomoże?

   Usuń
 47. Pozwole sobie przytoczyc przedni wpis z tego forum, z grudnia 2014 ale ciagle na czasie:
  "To się nie dewaluuje po latach lecz od razu :),
  jak głupek wygląda w lipcu przez okno kiedy świeci słońce i jest 30 stopni w cieniu, i gada że widzi za oknem lodowiec to ....wiedz że coś się dzieje :-), a diabeł szepce mu do ucha że wrota się otwierają :-).

  Jak głupek stoi na plaży i mówi że pod koniec wojny w 1945r na Bałtyku tu właśnie 1000 m od brzegu zatonął transportowy statek Admiral Graf Spee .....to wiedz że coś się dzieje i słyszy szepty w głowie :-).

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Admiral_Graf_Spee

  Jak ci powie, że Rosjanie pod Gierłożem mogli ostrzelać Niemców z 70 kilometrów pociskami które ważyły 150 kg ......to wiedz że nie zażył znów leków :-)

  Jak ci powie, że w sraczu bunkra pod Malborkiem jest winda do 4 poziomu... to wiedz że popił te leki wódą :-)

  Jak ci powie że, zna Łotyszy, Ukraińców, i czyta maile z Chin .....to wiedz że po wódzie zapił piwem :-).

  Jak ci powie, że był w Wałbrzychu i zjechał pod ziemię 1800m i krew mu poszła oczami i doda.... ja jesce sce.....to wiedz że właśnie ma delirkę :).

  Jak poskrobie finką beton, i orzeknie że to najlepszy beton na świecie i nikt jeszcze na świecie dotąd takiego nie wyprodukował......to wiedz że w nocy znów rozmawiał z Księżycem :).

  Jak podpali wersalkę w lesie .....to wiedz że ma już dreszcze, od wciągania tajemniczego proszku RWD nosem. :-)
  Był taki senator P. co twierdził jak go sfilmowali kiedy biegał w sukience, że to co wciągał nosem to są sproszkowane leki :).
  Pewnie obydwaj leczą się u tego samego doktora :)

  Kiedy popierdoli mu się podpalenie wersalki z podpaleniem Książa ....to wiedz że znów ma fazę :-)

  Jak wyciągnie stare banknoty z bazarku w Łodzi i obwieści , że to są dowody na otwarcie wrót to znaczy .....że jest po rozmowie z innym głupkiem Aleksandrem bzdurowiczem tym co kręci te filmy dla idiotów :)"

  Cymes.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I pod tym komentarzem napiszę to co pod poprzednim:

   Uwielbiam czytać takie komentarze. kwiiiecień ma na koncie setki debilizmów, ale ułożenie z nich tego typu komentarzy jest sztuką. Trzeba po pierwsze te debilizmy pamiętać, a po drugie składnie je ułożyć. Nie jest to pierwszy taki komentarz na tym blogu ukazujący w krótkiej pigułce kilka debilizmów wyrwanych z setki.
   Zawsze sobie obiecuję, że tego typu komentarze opublikuję w osobnym temacie i ciągle się nie mogę do tego zebrać. Ktoś pomoże?

   Usuń
 48. Czyzby Kwiecien mial klopoty przez koniczyne?
  Buahahaha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie koniczyna nikt by nie miał pojęcia, że kwiiiiecień to kłicząca pięść.

   Usuń
 49. PANIE, PANOWIE drodzy Państwo.

  mamy tylko jeden przykład, który pokazuje skrajny debilizm dariusza kwietnia.
  Mamy czarno na białym, że błazen się zbłaźnił.
  Ośmieszył.
  Wyszedł na totalnego kretyna:

  https://www.youtube.com/watch?v=Xhwt9pMZQas

  Mamy rok od tych przepowiedni, 38 C Celsjusza, a zimy jak nie ma tak nie ma.
  Jak można nie widzieć, kurwa pytam się, jak można nie widzieć, że kwiecień to kompletny błazen???
  By to jeszcze wyraźniej zobaczyć polecam kilka innych wycinków:

  https://www.youtube.com/watch?v=Xhwt9pMZQas

  A ci co mu przyklaskują są jeszcze bardziej jebnięci niż on sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popatrzcie za okno i przypomnijcie sobie te przepowiednie Kwietnia kwiiiczola-piesciola.
   Toz to w takie lato niechybnie przyjebia nam 40 stopniowe mrozy, pomarzniemy marnie jak niemcy w rusach!
   W Pazdzierniku i Grudniu za to czekaja nas 40 stopniowe upaly, usmazymy sie jak dzisiaj, niczym mrowki na patelni.
   Tak powiedzial wybitny meteorology, mistrz termometru, barometru i menzurki-celnie jak zwykle.

   Usuń
  2. http://fakty.interia.pl/polska/news-ludwikowice-klodzkie-to-tu-hitler-chcial-wybudowac-cudowna-b,nId,1865640,ok,1,ding,#pst93638619

   W temacie, trzeba "podkadzic" Kwietniowi, zreszta juz to kilku zrobilo.

   Usuń
  3. I to jest materiał będący GWOŹDZIEM DO TRUMNY INNEJ RZECZYWISTOŚCI KWIETNIA.

   Jak kilka miesięcy temu pisałem, że Niemcy prowadzili tam prace nad bronią biologiczną, wtedy mówiłem o śmiercionośnym zarodniku grzyba, to się wiele nie pomyliłem.
   jak ze dwa tygodnie temu na tym forum opisałem swe ostateczne przypuszczenia co tam mogli produkować to napisałem, że może tam być skład wąglika jako najefektywniejszej broni biologicznej nad, którą tam pracowali Niemcy.
   I co?
   I jedyny żyjący świadek potwierdza, że Niemcy pracowali tam nad bronią biologiczną między innymi.
   Jedyny żyjący świadek pracujący przy Riese jest przy okazji gwoździem do trumny dla opowieści kwietnia wciskającego kłamstwa, że rozmawiał z żyjącymi świadkami. Pewnie kwiecień powie, że rozmawiał zanim poumierali. Jaaasne.
   Z tego krótkiego materiału widać wyraźnie, że Niemcy pracowali nad tym wszystkim co wcale nie jest i nie było czymś niezwykłym. Broń biologiczna, atomowa, rakietowa, i napędy pionowego startu, co nie jest niczym niezwykłym.
   I przypomnę ostatnią konkluzję jaką napisałem ostatnio.
   Skoro Niemcy siedzieli tam do ostatnich godzin zanim weszli Rosjanie to znaczy, że, albo ta cudowna broń była na ukończeniu i od jej ukończenia dzieliło ich kilka godzin, albo starali się ukryć do ostatniej chwili prace nad nią wiedząc, że jeśli to wpadnie w ręce Rosjan to może być wykorzystane natychmiast przeciwko nim.
   Ja obstawiam, że to była broń biologiczna, którą do ostatniej chwili chcieli ukryć by ruskie jej nie wykorzystały przeciwko nim.
   A więc w Riese jest to świństwo i czeka na takich jak kwiecień.

   Usuń
  4. Nawet jak Niemcy pracowali nad bronią biologiczną i jest złożona gdzieś w sztolni w Górach Sowich, to niestety osoba, która ją znajdzie nigdy się z nikim tym nie podzieli martwi zawsze milczą, zabezpieczenia tak zadziałają,że taki kwiecień nawet pisnąć nie zdąży, chyba, że go wcześniej służby zgarną i w końcu skończy w jakimś domu bez klamek.

   Usuń
  5. Po mojemu to ruscy dobrze sprawdzili co tam jest i jesli cos bylo-wywiezli to. Mozliwe ze cos pomineli, cos o czym po prostu nie wiedzieli ale to co bylo clue-jesli takowe istnialo, pojechalo w pizdu jak i cale co ciekawsze zaklady w okolicy poza tymi ktore postanowiono zabezpieczyc i zachowac ciaglosc produkcji.

   Co do teorii ktore nakreca koles bodajze z muzeum, to wyklada on na szybko wiekszosc teorii o Riese, typowo medialna zagrywka bez potwierdzenia w faktach.

   Nie ma zadnych dowodow na badania nad bronia biologiczna w riese, tak jak na inne zlozone badania ani na istnienie labolatoriow. Jedyna przeslanka sa relacje wiezniow zwozacych rudy uranu w rejon projektu co daje podejrzenia o pracach nad materialami rozszczepialnymi [mi. u Wilczura w "Ksietwo SS", patrz odnosniki w ksiazce]-czy chodzi tu o zwykly akcelerator, bombe-a czy cokolwiek innego-to tylko sfera domyslow.

   Usuń
  6. Pseudo badania prowadzono w obozach koncentracyjnych z wiadomych przyczyn łatwość pozyskania obiektów badawczych i pozbycia się ich, tego jest spora lista, jest namiastka „eugeniki” ale nie taka jak ją kwiecień opisuje Niemcy rzeczywiście próbowali odtworzyć mitycznych arian tylko w naturalny sposób poprzez odpowiednie dobieranie ludzi, próbowali też odtworzyć wymarłe gatunki zwierząt np.: tura wyhodowali coś podobnego, bydło Hecka nazywane też krowami Hitlera. Czy pracowali nad bronią biologiczną tak były prace i nie tylko nad wąglikiem to było parę chorób w zasadzie robili na nie szczepionki z miernym skutkiem i badali możliwość ich przenoszenia za pomocą owadów i nie tylko. Niestety dzięki ich badaniom wiedza medyczna, technologiczna i biologiczna poszły do przodu. W zasadzie w czasie wojny wszystkie strony prowadziły badania. W Góry Sowie raczej przenoszono fabryki i magazyny oraz budowano schrony DŚ jest nimi naszpikowane, jak by zjeb wiedział ile jest schronów w Wałbrzychu miałby o czym gadać (tam gdzie mieszkam pod prawie każdym domem jest schron). Co do ruskich niestety prawie wszystko wywieźli potraktowali bez rozróżniania jako łup wojenny.

   Usuń
 50. Gdzie te mrozy kwiiiecien,po dzisiejszych upałach to otworzyły się wrota ale piekarnika.

  OdpowiedzUsuń
 51. ale ty matol jestes fryzjer. Kwietniowi to mozesz wlosy na torbie prostowac chociaz zaloze sie,ze sie bedzie brzydzil. ale popros to moze ci da wylizac szpare hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm.
   Bardzo nisko oceniłeś swojego idola robiąc z niego potencjalnego zboczeńca. Zakładając, że mógłby dać mi wylizać szparę zakładasz, że jest pedałem i zboczeńcem. Tym tekstem właśnie go upodliłeś, nie mnie. Nie tylko upodliłeś, ale sprowadziłeś do roli dewianta gotowego dla przyjemności dać wylizać se dupe facetowi.
   Poza tym pokazałeś poziom prostaka i prymitywa wychowanego na jakimś zaszczanym podwórku na przedmieściach zapyziałego miasteczka gdzie menelstwo wali takie teksty prześcigając się w twórczości rynsztokowej.
   Wiesz jak się z takimi jak ty rozmawia w realu? Daje się im w mordę i to tak porządnie by więcej nie zaszczekali. Takie śmiecie jak ty z podobnymi tekstami są na marginesie społeczeństwa. Takie śmiecie jak ty własnie przyciąga kwiiiecień bo sam jest na takim poziomie.
   Aleś se napisał komentarz co? Uradowałeś się pewnie, że mi dowaliłeś? No, dowaliłeś mi kurwa tak, że zaniemówiłem. Prostaczyno. Pewnie byś chciał by ci odpowiedzieć na podobnym poziomie?
   A pewnie śmieciu, odpowiem.
   Piszesz bym poprosił kwiiietnia by mi dał wylizać szparę? Znaczy się, że wiesz, że mógłby się na to zgodzić bo już się zgadzał gdy inni go prosili. Bez znaku zapytania.
   Kmiotku.

   Usuń
  2. Uaktywniają się wielbiciele tajemnej wiedzy o stopionych akumulatorach i kamieniach z dziurką.
   A przyszłość kwietnia jest taka

   https://www.youtube.com/watch?v=xfe7fbr-OQ0

   Usuń
  3. Poziom level Kwiecien odezwal sie.
   Ciekawe czy to tworczosc nacpanego Adrianka chcacego w swym prymitywnym umysle debila z kaltki "dowalic" fryzjerowi, czy moze innego patola bez szkoly w wieku gimnazjalnym zachwycajacego sie belkotem bajkopisarza Kwietnia po przyjazraniu "Mocarza"?

   To ze kwiecien ma jakias dewiacje na temat meskich dup i pedlastwa to juz chyba kazdy wie kto mial z nim do czynienia-zarty na poziomie...no wlasnie, na zadnym poziomie bo to jest ponizej krytyki aby dorosly facet pierdolil brednie o dupach, meskich dupach i projektowal swe homoseksualne fantazje powodujac niesmak u kazdego bardziej wyszukanego otoczenia.

   Widac to sie prznosi na jego milosnikow.

   Przypominacie sobie jak Kwiecien prtpagowal wlasna fantazje ze niby przyszedl do domu TS a ten przestraszony z progu klekal przed Kwietniem i prosil go pedalski stosunek? To sa marzenia tego jebnietego lysola z Gluszycy?

   Zakladam ze autorem jest Adrianek lub koniczynana, to na ich poziomie.

   Rynsztokowym poziomie jebanej patolni do ktorej normalni ludzie powinni strzelac, lub po prostu-obciac zasilki i niech kurwa biora sie do roboty lub zdechna.

   Usuń
 52. "ale ty matol jestes fryzjer. Kwietniowi to mozesz wlosy na torbie prostowac chociaz zaloze sie,ze sie bedzie brzydzil. ale popros to moze ci da wylizac szpare hehe"

  Jak na razie to ten cymbał sam coś wylizuje, na razie jeszcze nie wie co, ale cymbały tak już mają :). Ciekawy jestem czy pampolini złapał w sieć już jakiegoś potwora w sieć :). Dzisiaj jak co tydzień nowa dawka bredni. Głęboki śnieg w środku upalnego lata po którym biega pampolini w arafatce z psią mordką i kończyną :). Inna Rzeczywistość = prostowanie włosów na torbach i lizanie szpar.

  Od dwóch lat te same czubki jako argument na obronę bredni mają tą samą odpowiedź :-)....kwietniołak zmyśla bajki o muminkach i jest przez to wybitnym badaczem riese :-). A ten kto to udowadnia może pampoliniemu torbę ogolić :).
  Banda idiotów :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kolejny koronny dowod na to ze Kwiecien i jego srodowisko to banda idiotow, chamow i prostackich kretynow.

   Ty mu wykazesz klamstwo, chywcisz na oszustwie i bredni historycznej, udowodnisz ja a oni w odpowiedzi..."wyliz Darkowi szpare!", debil przebierze sie na safari, stanie przy przykopce w Rzeczce, zrobi marsowa mine i powie jakis kit z satelity w rytm autystycznego pierdolenia o szpenie (tyu nurkowaly uboty, ty testowali Vrilla) a matoly na to *klask, klask, klask, super robota Panie Darku!* z placzkami w oczkach ktorych nigdy wiedza nie tknela.

   Nawet ten material na interii calkowicie grzebie wszelkie teorie czubkow o jakis mitycznym przeznaczeniu zakladow w Ludwikowicach, fabryka materialow wybuchowych a czarno biale zdjecie lotnicze z czasu wojny wyraznie ukazuje zwykla chlodnie kominowa, ostatni swiadek potwierdza-fabryka trotylu. Tyle, bez kitu, nie zadne latajce dyski, tajne przewody i inney belkot ktory odpierdala sie tam, nic z kitow ktore gadal Kwiecien na temat zakladu nie znalazlo potwierdzenia w rzeczywistosci, jak zwykle.
   A debile dalej bezkytycznie *klask, klask, klask*.

   Salmonell juz im sprzedal u sniadego i jeszcze wmowil ze to "super kuchna Panie Darku" a to ich "sranie" to hlehle hle hle [slowa Kwietnia w temacie kuchni u M.]. Zameczone szkapy sprzedal jako super rumaki, quady i landrovery ktore potem Mikolajczyk odkrecal w filmiku bo wyszlo ze dewastuje park nielegalnymi rajdami tez, zostala smrodlawa sadzawka udajaca basen, samochodziki na radyjako i pierdolenie zmyslane z siwego wiadra o dupie Maryny.
   Super robota!

   Usuń
 53. Macie tu, poczytajcie:
  http://dolnoslaskipodroznik.pl/mucholapka/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry tekst, uśmiałem się.

   Tylko debil mógł wymyślić nazwę "muchołapka"
   Ciekawe jaką miał motywację i inspirację do takiej kretyńskiej nazwy?
   Widocznie badając tę chłodnię doznał szumu w uszach i stwierdził, że to rój nazistowskich much atakuje jego świadomość, które to muchy miały antygrawitacyjne wspomaganie i były przeznaczone do inwazji na świat.

   Usuń
  2. https://www.facebook.com/Riese.complex/posts/924259400959228

   Polecam.

   Usuń
  3. I jeszcze to

   https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IixAJEVlbD8

   1000000 razy wolę słuchać tego człowieka niż nawiedzonego kwiiiietnia.
   Łukasz Kazek opowiada poprawną Polszczyzną, składnie, ciekawie i ma do tego dar, a to bydle kwiiiecień kompletnie na odwrót.

   Usuń
  4. @Gall Anonim Dlatego Kwiecien tak zajadle atakowal Kazka jak ten mial wywiad i zaciekawily sie nim media.
   Kwiecien jak to zazdrosny prostacki prymityw zaczal go atakowac, pomawiac, pomniejszac jego dokonania-teraz nasz kwiiiczol Walim omija jeszcze szerszym lukiem.

   Usuń
  5. Szukałem w necie materiałów z Łukaszem Kazkiem, ale jest niewiele. Znacie jakieś gdzie opowiada? Miło się go słucha. On jak opowiada to naprawdę ciekawie i można się zasłuchać. Słychać ogromne przygotowanie i wielką wiedzę w tematyce. A przede wszystkim ta rzadko spotykana normalność u gawędziarzy.

   Usuń
 54. Tomasz... jak chcesz wzglebic swa wiedze w temacie exploracji DS ? to popros Karola Sawiaka by wprowadzil Cie na TT ,bywaja tam tacy ludzie jak Robert Kudelski i inni...praktycznie wiekszosc blogerow wywodzi sie z tego forum powielajac zmagazynowana tam wiedze.,bedziesz mial mozliwosc osobistego kontaktu ,badz mailowego z ludzmi o nie tuzinkowej wiedzy w temacie ,jacy chetnie sie miedzy soba nia dziela.
  Bedziesz musial byc tylko zaakceptowany przez nieliczne grono.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regularnie odwiedzam bloga Karola i wiem, że ma o wiele więcej do powiedzenia na wszystkie tematy niż kwiiiecień. Z resztą wystarczy wejść na jego bloga i poczytać tematy pisane bardzo interesująco.

   http://zobten.blogspot.com/

   Odwiedzam też regularnie bloga Okiego gdzie też wszystko przedstawiane jest bardzo ciekawie i interesująco:

   http://riese-inne.blogspot.com/

   Wiem, że Panowie z TT to wąskie grono prawdziwych pasjonatów do jakich ja się nie zaliczam więc nawet nie starał bym się do nich dołączyć. Po co im jakiś golibroda z Warszawy, który mieszka kilkaset kilometrów dalej i nie interesuje się aż tak tematem by go wpuszczać w swe zamknięte grono?
   Co innego wypad w tamte tereny i ewentualne poznanie kogoś z TT, co planowałem w tym roku, ale nie wiem czy się czasowo wyrobię. Może jesienią.
   Niemniej jak zajdzie potrzeba i będę musiał zweryfikować jakiś temat o, którym niewiele wiem to swoje drogi mam by zaczerpnąć wiedzy ;]

   Usuń
 55. Witam wszystkich.
  Długo zastanawiałem się czy to napisać, ale doszedłem do wniosku, że dłużej ukrywać prawdy nie można.
  Otóż Dariusz Kwiecień to nie jest Dariusz Kwiecień drodzy państwo.
  To jest Daria Kwiatkowska.
  W 1990 była moją dziewczyną i zaraz po 1 wolnych wyborach wyjechała do Tajlandii w celu zmiany płci. Po powrocie przeszła kurację hormonalną i stała się mężczyzną. Zmieniła nazwisko i imię na Dariusz Kwiecień.
  Jej historia jest bardzo zbliżona do Anny Grodzkiej tylko w drugą stronę.
  To tyle na dziś na dobranoc. Wkrótce dalsze informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to w takim razie kurewsko brzydką miałeś tą dziewczynę :o i to jeszcze z chujem :o

   Usuń
  2. Wtedy go nie miała, a to co jej potem doszyli to był psi ogon bo się chirurg pomylił na bani.

   Usuń
  3. Czy to jest smaczne trzeba zapytać tą z Ludwikowic, albo z Łodzi :)

   Usuń
  4. Kwiecien joblem jest, ale to nie znaczy zeby go pomawiac na poziomie jego przydupasow lub jego samego.
   Sa przeciez w Gluszycy ludzie ktorzy znaja tego debila od dawna, jest jego matka, brat, chodzil do szkoly-ile klas to inna sprawa.
   No i jego synek…choc w tym jebnietym Swiecie-wszystko mozliwe.

   Faktycznie Kwiecien zachowuje sie jak osoba z ciezko chora psychika, z szeregiem zaburzen psychicznych, czasem wyglada jakby zarl hormony bo ma ciagla hustawke nastroju-raz placze, za chwile kozaczy.
   No a rekacje Kwietnia to faktycznie reakcje rozhisteryzowanej baby, cigle intrygowanie i robienie rabamu oraz ustawiczne zwracanie na siebie uwagi-atencjonizm.

   Tak wiec-albo dowody, albo to nie mialo miejsca, choc powiem ze to by byla jedna z tych rzeczy po ktorych opada mi w zyciu szczeka-i to na podloge.
   :)

   Usuń
  5. Dobra przyznaję to była prowokacja. Kwiecień to żadna Daria Kwiatkowska, ale Dariusz Kwiecień facet chociaż bez jaj.
   Nie ma jaj nie dla tego, że nie przyjął wyzwania od TS, ale nie ma jajec bo właśnie takimi zagrywkami pogrywa jak ja wcześniej.
   Jak mozna mieć jaja i wyzywać tyle razy TS od różnych i pomawiać go?
   To jest właśnie brak jaj.

   Usuń
 56. Czy mu cos doszyli czy usunęli na dole to nie ma nic do rzeczy.

  Do rzeczy jest jedynie to że jeśli coś ktoś mu zrobił to się nazywa lobotomia :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo lobotomia, albo to:

   http://images.mobilism.org/?dm=D5LH

   Usuń
 57. A czemu lobotomia , bo trzeba mieć brak mózgu aby słuchać tych bredni :
  https://www.youtube.com/watch?v=n3fi_6n3i-c#t=1449

  Bartnik z Mengele przyjechał z Wrocławia do Głuszycy i ciężarówki jadące do sztolni obojętnie jakich najpierw zajeżdżają gdzie ? ....oczywiście na stację w Głuszycy pewnie po to aby Bartnikowi pokazać 10 torów :).

  Kwiecień palancie żadna droga z Wrocławia nie biegnie przez dworzec :-).

  wg. idioty ciężarówki z tajnym transportem najpierw jadą na dworzec, pewnie żeby mityczny Bartnik sobie tory obejrzał :-). Ty matołku naucz się najpierw topografii Głuszycy :-).

  OdpowiedzUsuń
 58. Tak tak kwiecień czubie, jak paliłes w piecu w kotłowni w Sobótce to było 3 lata temu i 92 letni dziadzio lekarz z Wrocławia szlifował na szczyt Ślęży a ty go spotykałeś.

  Mało tego po 72 latach nie widząc nigdy doktorka, go rozpoznałeś :-), kurwa zapomniałem . On chodził po szlaku i krzyczał jestem doktorem z SS mieszkam we Wrocławiu :-). Kwiecień kronikarzu-palaczu w kotłowni, zapisz to w swoim czarnym zeszyciku i opowiadaj w necie :-).

  Jedź ty kwiecień do Sobótki, weź tą łopatę co nią węgiel do pieca szuflowałeś i jebnij się nią w ten chazarski kłamliwy siwy łeb. Nie bój się, jak tam ktoś cię z chłopaków trafi to najwyżej on cię jebnie co na jedno może wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 59. Kwiecień miłośnik rossyjji ,pluje na takie czerwone szmaty

  OdpowiedzUsuń
 60. Teraz wszystko jasne, kwietniołakowi w studni Niemiecki Księżyc przeszczepił głowę , ale to po ciemku zrobił i bezwartościową głowę następnego chazara mu wszczepił. Tą co ma teraz to nie jego głowa :), od tego czasu w głowie mieszka mu 666 SS-manów co go chronią przed wilkołakami i wampirami :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już wiem, kwietniowi przeszczepiano 666 razy głowę. I dla tego mówi, że ma 666 esesmanów we łbie.

   Usuń
 61. Kwiecień i kiedy ta zima?
  https://www.youtube.com/watch?v=Xhwt9pMZQas
  Ty matole jak tego słucham to się zastanawiam jakim cudem dostałeś się do NSR?????
  Ty masz tak nasrane w bani, że ustawa nie przewiduje.


  OdpowiedzUsuń
 62. Jak sam skrót wskazuje NS - nas , R-ane :).

  U niego w innej rzeczywistości panuje teraz siarczysta zima :-). Psia mordka chodzi w baranicy, a kończyna leży pod metrową warstwą śniegu :-).

  OdpowiedzUsuń
 63. "Ludobójstwo" nowy zwiastun

  https://www.youtube.com/watch?v=I_SUGbZSpbY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tfu kwietnia pod prawie każdym tego typu filmem reklamują jako wielkiego badacza historii

   Usuń
 64. Parobas z pode gor nawet nie umie sluchac ze zrozumieniem audycji swojego ukochanego idola, widac ciagle wyje i klaszcze zamiast zwrocic uwage na pierdolenie pana wiadra.
  Sluchaj, ciulu jeden co siwe wiadro pierdoli i najlepiej zebys to jeszcze zrozumial wyciagajac wnioski, bo juz chyba sam nie ogarnisz co sie dzieje na okolo.

  Otoz parobku z pod hali, toz to wlasnie twoj bozek i wladca powiedzial w jednej z audycji ze Szewacha Weissa oddal ojciec do sierocinca w Gluszycy i to Kwiecien powiedzial ze oddal go z czystej zawisci wobec syna-nie chcial go utrzymnywac i w ten sposob sie go pozbyl.
  To oczywiscie bzdura nie majaca potwierdzenia w faktach, Szewach byl w ochronce razem z innymi dziecmi ktore syjonistyczne organizacje przygotowywaly do wyjazdu do Izraela i nie ma zadnych dowodow na to ze ojciec sie go pozbyl, tak samo jak innych zydowskich dzieci ktore tam przebywaly-to byla po prostu forma ochronki, wczesnego kibuca majacego przygotowac ich do tego co bedzie na Wschodzie.

  Tak ze nie wiem co ten glupiec pierdoli, widac gada juz z ksiezycem jak jego guru.
  Nikt tu nigdzie nie negowal ze Weiss byl w Gluszycy, oraz tego ze byl w ochronce, po prostu dodane do powszechnych faktow sensacje Kwietnia sa jak zwykle z dupy wyssane, zmyslone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On i tak nic nie rozumie co napisałeś :), to większy debil jak kwietniołak :).

   Usuń

  2. Prawda, najwiekszym debilem jest ten ktory podaza za debilem, w dodatku bezkrytycznie wierzac w kazde gowno ktore siwy debil zabelkocze.
   Klapki na oczy *klask-klask* i do przodu “super robota Panie Darku!”, a ciolki nawet nie sluchaja tego co pierdoli Pan Pinokio-flaszka-menazka bo potem wyskakuja jak ten fillip z barszczu sosnowskiego.

   Zauwazcie ze cale jego klakierskie szambo ani nie spostrzeglo kitow jakie splodzil przy pudle starych papierow ktorymi sie asi do dzisiaj-na poczatku byl kit ze mu to lokalni ludzie znosza bo taki z niego dupny badacz tajemnic-bylo to zaraz po tym jak Kazek byl w TVN a Kwietniowi gula skoczyla z zazdrosci-potem to pudlo mu ktos tajemniczy zostawil na progu, potem kit ze to znalazl na poddaszu-pacjent lze jak pies i gubi sie z zeznaniach, co dwa tygonie to inna wertsja tego samego zdarzenia a debile lykaja kity.

   Usuń
 65. Czekałem na jakąś nowa komedię a tu niedziela minęła i dupa :(.

  Czyżby go śnieg całkiem zasypał ?, albo mu koń zamarzł i nie dojechał do biurka z rękopisami :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SZANSA NA ZASYPANIE GO ŚNIEGIEM RACZEJ NIKŁA ZE WZGLĘDU NA TROPIKALNE UPAŁY, ALE JEST SZANSA NA ZASYPANIE GO ZIEMIĄ I KAMIENIAMI.

   O TYM W NOWYM TEMACIE NA NASZYM BLOGU.

   Usuń
 66. Zaraz chwila,jakim cudem ów bartnik czy jak mu tam mógł zeznawać w procesach norymberskich, skoro według jak to go ładnie określiłeś pijackiego ryja zmarł w 44 roku??

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.