piątek, 10 lipca 2015

Darek kimono. CZYLI kłłłiiik KUN DO, czyli DROGA KWICZĄCEJ PIĘŚCI.

Kilka nocy w terenie Riese 

Wielki odkrywca nieprawdopodobnych artefaktów ciągle w terenie od ponad pięciu lat, a tajemnica jak była tajemnicą tak jest.
Ale po kolei i do rzeczy.

Już sam tytuł wskazuje, że nasz wielki odkrywca buszuje po Riese gdy większość smacznie śpi. Nie kilka dni w Riese, ale NOCY!
A co w nocy ktoś może robić w terenie?
Ano w nocy się szabruje, a nawet w tajemnicy eksploruje. I tu wraca temat czego szuka kwiiiecień w tym Riese skoro gania po nocach w terenie? Czy dzień nie wystarczy na normalne poszukiwania? Czy to czego szuka wymaga nocnych podchodów?
Odpowiedź każdy sam sobie da.
A co nasz wielki eksplorator znajduje tam w Riese i jakie to ma znaczenie dla odkrywania całej tajemnicy Riese. Nic szczególnego nie znajduje i nic co by przybliżało w ułamku procenta ową tajemnicę.
Z resztą sami zobaczmy przypominając sobie słynne materiały ze słynną grupą Boczka gdy kwiiiecień wymachiwał nam przed kamerą starym hełmem, dwoma ogniwami jakiegoś łańcucha, kawałkiem rylca kopalnianego i tajemniczymi torami, których miejsca do dziś nie zdradził marnym internetowym robalom:

Mam być szczery?
Będę do bólu. Otóż osobiście jebią mnie takie grupy co to pokazują jakieś miejsce i jakieś tory, które potem zakopują i trzymają dla siebie w tajemnicy. Pierdoli mnie oglądanie takich grup co to coś znajdą i nie dość, że zakopią to nigdy potem nie dokończą tematu i nie pokażą dalszego ciągu swych prac. Film jest z 2012 roku. Mamy już trzy lata od tego czasu i co? I chuj. Boczkowcy grasują po Riese jak pisze kwiiiecień, ale Ty drogi internauto chuj się dowiesz co znów wykopali, co tak naprawdę odkryli i czy tamto miejsce odsłoniło dalsze tajemnice.
Co to oznacza? Oznacza to, że nasz kwiiiecień i cała ta grupa z, ktorą się afiszuje to szabrownicy i eksploratorzy z dupy wzięci, którzy tak naprawdę swe działania skrzętnie ukrywają i nawet nie raczą wracać do starych tematów by jawnie pokazać co odkryli. Być może nic nie odkryli, a tory i hełm wraz z ogniwami łańcucha i jakimś rylcem były tylko pokazówką obliczoną na szpan. A może odkrywają, znajdują, ale już tego nie pokazują?
Oczywiście taka grupa zawsze może natrafić na jakiś ciekawy trop bo kto szuka ten w końcu coś znajduje, ale czy takie działanie ma dla nas-was internauci jakiekolwiek znaczenie i wartość?
Popatrzyłeś sobie drogi internauro na kilkunastu kolesi z łopatami i na kilka żelastw nie wiadomo tak naprawdę gdzie znalezionych i tyle Twego. Przeczytałeś drogi internauto, że Twój wielki odkrywca buszuje od kilku nocy znów w Riese i tyle Twego. I mija kolejna 5 latka i dalej nic nie wiesz, dalej nic szczególnie ciekawego nie widzisz i dalej stoisz w miejscu czyli w nadziei, że może w kolejnej 5 latce dowiesz się gdzie prowadziły tajemnicze tory, czemu służył jakiś wybetonowany rów po, którym kwiiiecień kicał ochoczo wciskając brednie o jego zadaszeniu:
Tak, tak silos z zadaszeniem ot i tyle Twego internauto co sobie popatrzysz i posłuchasz. A prawda jest taka, że ani to silos, ani zadaszony, bo raz, że na silos to nie wygląda, a dwa, że śladu po zadaszeniu niejakim ani widu.
Pajac sam w 1:50 mówi, że mamy do czynienia z czymś czego nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć, więc drogi internauto właśnie słuchasz bredni, że to silos, bo skoro nikt nie może tego miejsca wytłumaczyć to hulaj duszo wyobraźni i pleć bzdury o silosach.
A taki chuj kwiiiecień to nie silos tylko obwałowany betonem pas startowy dla statków matków stacjonujących po ciemnej stronie księżyca.
I co internauto kto ma rację?
Może dowiesz się za kolejne 5 lat, ale do tego czasu powinieneś nabrać krzepy przygotowującej Cię na ciężar tej prawdy objawionej:

No takiego kurwa pajacowania nikt się chyba nie spodziewał. Pajacycho założyło strój niczym wojownik samurajski by pokazać swe bicepsy i podkreślić wojowniczość sylwetki i zaczęło pierdolić, że znamy go z innej scenerii jak z lasu, surwiwali, z koni....
MEGALOMANIA PSYCHOPATY.
Z jakiego kurwa surwiwalu??? Nigdy jebany megaloman nie pokazał nic z surwiwalu i pierdoli o jakimś surwiwalu. Jedyny jego jebany surwiwal to pierdolenie o rozpalaniu ognia za pomocą wersalki:
Oto surwiwal wielkiego wojownika karate. Tampony, wersalki i inne leśne znaleziska do rozpalania ognia.
Na koniach pojeździł od kilku tygodni i już w materiale pod ringiem chełpi się, że ZNACIE MNIE Z KONI.
Taaaak wersalkowy surwiwalowcu, znamy cię, ale nie z surwiwalu i jazdy konnej tylko z setek bredni jakie pierdolisz o Riese, z setek SKURWIAŁYCH-SKURWYSYŃSKICH kurwo moralna pomówień, z kwiczenia jak świnia na internecie, z przyklejania się do każdego, kto mógłby podnieść w twej megalomańskiej wypaczonej psychice autorytet w oczach największych naiwniaków i półgłówków z internetu. Znamy cię kurwa z wielkich eksploracyjnych odkryć i wyjątkowych niespotykanych, niebywałych informacji jak:
Małpa na drezynie strzelająca do nacierających rosjan.
Armii wilkołaków czekających na znak Himmlera w sztolniach Riese.
Statkach matkach po ciemnej stronie księżyca.
Portalu podprzestrzennym na Osówce.
Czakramach i miejscach mocy w Riese.
Kosmitach nadlatujących statkiem nad walczących rycerzy w złotych zbrojach, które opierały się promieniom wysyłanym ku nim od stworów z nimi walczących.
Kurwa ludzie, ja już nawet tego wszystkiego nie spamiętam z czego go znamy piszcie w komentarzach bo tego się nie da wymienić jednym tchem.
Tak więc nasz surwiwalowiec odkrywca znalazł sobie kolejnego frajera by się do niego przykleić i zdobyć punkty w oczach idiotów. Był Pan Gabryś, którym potem ta szmata wycierała sobie pysk, a teraz jest kolejny mistrz karate co od 30 lat razem ćwiczy z naszym surwiwalowcem.
0:50 POKAZUJĘ WAM JAK PRZETRWAĆ W TERENIE.
Gdzie, komu, kiedy???
Nasz wielki instruktor chwali się, ze tylko z nim macie konie, surwiwal, pokaz jak przetrwać w terenie, strzelnicę, a teraz macie okazję stać się karatekami! I to wszystko po to by stawić czoła armii wilkołaków Himmlera, które właśnie wypełzają z podziemi:
Tak więc nie wahajcie się wziąć udziału w kwiiietniowym surwiwalu na koniach połączonym z bieganiem po terenie z tymi końmi na bosaka-to dla tych co nie starczy miejsca w siodłach, i zaczynajcie uprawiać sport razem z kwiiietniem, a gwarantuję wam, że każdy niedźwiedź potwór może wam skoczyć na kant spodni.
Do tego nauczycie się rozpalać ogień za pomocą wersalki pociętej nożem wykonanym z blachy i już żaden potwór, otwarcie wrót czy arabowie nadciągający ze wschodu wam nie straszne.


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
91 komentarzy:

 1. I będzie jak zawsze. Daje mu miesiąc z tym karate. Bo będzie tak, że znowu się zbłaźni (ponieważ i tam się połapią z czasem,że to debil i go pogonią). Później z tydzień moralniaka, zero wpisów na swoim blogu zero wiadomości. Jak już mu wstyd przejdzie napisze jakiś głupi wpis na blogu, że go nie było bo był w wojsku. I nagle pojawi się ze spadochronem przy jakimś samolocie z jakimś gościem którego zna jeszcze z czasów wojska jak razem byli komandosami i powie, że teraz uczy skoków i otwiera szkółkę. Później znowu się zbłaźni aby ponownie wrócić jako jakiś nowy superbohater i tak wkoło Macieju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli Kwiecien byles w czerwonych beretach dziadu klamliwy? !
   To napisz gdzie i w jakim roku , a jak po sprawdzeniu okaze sie, ze nie byles to osobiscie masz ode mnie wpierdol za klamstwo!
   Kwiecien ja nie zartuje.

   Gdzie Kwiecien napisal ze byl w czerwonych beretach?

   Usuń
  2. Człowieku to był sarkazm. Tak napisałem, ze był w wojsku w komandosach bo on ciągle coś wymyśla. Raz znawca Riese raz poszukiwacz zaginionej arki itp itd To co komandosem nie może być?

   Usuń
 2. On sam jest jak tak zwany łańcuch zjazdowy, łańcuch spustowy, bądź łańcuch zaczepowy. Co znów bredzi ten kmiot ? , jakie ładunki się opuszcza na zaczepie spinającym wagoniki :), jakie grupy szukały tego kawałka złomu ? , co on znów pieprzy. W Wałbrzychu na kopalniach leżało tego od zajebania :). Na " zofiówce" z tyłu pełno tego było.

  Idź ty lepiej Daruś kimono pajacować do Łodzi tam na tej arenie :-) i doszyj sobie rękawki będziesz robił w następnym odcinku za księdza :).

  OdpowiedzUsuń
 3. cyt :
  " Boczkowcy grasują po Riese jak pisze kwiiiecień, ale Ty drogi internauto chuj się dowiesz co znów wykopali, co tak naprawdę odkryli i czy tamto miejsce odsłoniło dalsze tajemnice."
  .....................................
  Co kwietniołaki odkryli ? nic nie odkryli. A grasują w necie szczekając na lewo i prawo. Co otworzyli ? .....parasol w swojej dupie :).

  Pojeździł na kucyku, polatał wokół śniadego sadzawki, ugotował rosół z kota, nakręcił milion pierdół w których mieli ozorem, a teraz znów przebrał się za Franka kimono i ciosy karate ćwiczy z bratem :-). Pełna błazenada i żenada :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cyt:
  "Oczywiście taka grupa zawsze może natrafić na jakiś ciekawy trop"
  ............................................
  O czym Ty bredzisz ?, nie ma żadnej grupy i nie było, jest tylko jeden czub za którym łazi drugi czub z kamerką. Game ist over. Torów tam od kolejek jest pod ziemią w ciul, i złomu wszelakiego również jak wszędzie na wielkiej budowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. cyt :
  " Taaaak wersalkowy surwiwalowcu, znamy cię, ale nie z surwiwalu i jazdy konnej tylko z setek bredni jakie pierdolisz o Riese, z setek SKURWIAŁYCH-SKURWYSYŃSKICH kurwo moralna pomówień, z kwiczenia jak świnia na internecie, z przyklejania się do każdego, kto mógłby podnieść w twej megalomańskiej wypaczonej psychice autorytet w oczach największych naiwniaków i półgłówków z internetu. "
  ............................................................
  I to jest krótkie właściwe streszczenie jego pobytu na planecie Ziemia.
  100/100

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak widać naiwnych stałych trzech idiotów już się uaktywniło :-) :


  " stanislaw szendzielorz 2 godziny temu
  I W TYM MOMENCIE MORDKA OPADŁA WSZYSTKIM PAJACOM,KTÓRZY NEGATYWNIE SIĘ WPISUJĄ O DARKU.MOCNI JESTEŚCIE TYLKO W PISOWNI,ŻAŁOŚNI PISARZE,KTÓRZY POTRAFICIE TYLKO OBRAŻAĆ I WYZYWAĆ."

  "eneduerabe89 11 godzin temu
  wiekszosc hejterów nie powiedzialo by mu nawet w oczy to co mysli tylko klawiatura, kominiara,kapcie i internet hooligans:P "

  "RafaPL 14 godzin temu
  A teraz zapraszamy wszystkich hejterów Darka na ring ;)"
  ...........................................
  Po co zapraszać na ring , żeby Daruś Kimonko znów się popłakał, cytat z jego bloga :

  " Tomasz Sidor i Karol Sawiak to są osoby które oskarżam za ostanie pobicie mnie na Soboniu , stosowne papiery zostały złożone w odpowiednich organach , "
  ................................................
  Przecież on nie ćwiczył Schotokan tylko Kraf Maga tak pierdolił dwa lata temu , coś mu się znów popierdoliło w główce. :-)

  Możesz napisać kretynku jeden z drugim do federacji Shotokan zapytanie o prostej treści... " czy występujący w internecie Dariusz Kwiecień posiada uprawnienia do używania stopnia DAN, oraz czy posiada uprawnienia do używania stopnia KYU."

  Na miejscu Tomasza S. już bym takie zapytanie wysłał a odpowiedź zamieścił w sieci. To właśnie będzie następny gwóźdź do trumny tego pajaca i wariata.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cytat z komentarzy pod filmem :

  Jakub Doe 8 godzin temu
  Kiedy walka z KNUREM?
  ................................................
  Już się odbyła psia mordko :), czyżby twój daruś kimonko o tym ci nie napisał ?


  sobota, 27 czerwca 2015
  " Tomasz Sidor i Karol Sawiak to są osoby które oskarżam za ostanie pobicie mnie na Soboniu , stosowne papiery zostały złożone w odpowiednich organach , Autor: Darek o 19:45 "

  dostał kopa i poszedł jak kuna :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz gluszycki pseudolog juz gubi sie w klamstwach, na klamstwo wymysla dwa kolejne, po czym zapomina o czym klamal.
   Byla Krafff Maga, potem Kwiiii et londo, teraz Ka ra te, jutro bedzie Kunkfffu a pojutrze Nundzit suuu.
   Ale na razie zaciagnie prochow w nos i zapije polowka na exa, popopowiada o dawnych czasach jak to z legionistami walczyli a dzungli w sekcji wezy.

   Usuń
 8. cyt
  " Do tego nauczycie się rozpalać ogień za pomocą wersalki pociętej nożem wykonanym z blachy i już żaden potwór, otwarcie wrót czy arabowie nadciągający ze wschodu wam nie straszne."
  .......................................
  Ale to dopiero jak zaciągną białego proszku RWD i zapiją jabcokiem po 5,18 zł za litr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potem tylko sufit, salto, runo i sapanie czerwonego z cisnienia lysola w krzorach, jak go faza zwali z nog.

   Usuń
  2. Kwiecień zapłacisz za zgwałcenie mojej córki ona teraz nosi twoje dziecko

   Usuń
  3. To pierwszy taki wpis na naszym blogu. Wpis w stylu chuja kwiiietnia. Nawet ja na takie wpisy reaguję negatywnie i bez dowierzania. My się tutaj nie poniżamy do takich oskarżeń. Zaakceptowałem ten wpis tylko dla tego by móc to wyraźnie napisać. Jeśli zgwałcił daj dowody, a nie pierdol takich głupot. To, że kwiiiecień jest jebanym skurwysynem nie oznacza, że będę tolerował na tym blogu takie pomówienia.

   Usuń
  4. Jak ktoś ma problem natury kryminalnej to powinien zgłosić to do odpowiednich władz a nie pisać na blogach.

   Usuń
  5. komentarz Janiny mimo wszystko powinien zostać usunięty.

   Usuń
  6. Miałem go nie dopuścić, ale myślę sobie, że jeśli dopuszczę i zdementuję sam coś tak poniżej pasa to wszyscy zrozumieją, że ani ja, ani nikt tutaj nie posługuje się takimi chwytami. Sądzę, że janina to marek sęk lub jeden z przydupasów kwiiietnia chcący zniżyć nas do ich poziomu. Myślał/a, że jak to napisze to ja temu przyklasnę. Nie przyklaskuję.

   Usuń
 9. A od kiedy Pan Prima Aprilis ma czarny pas w karate i moze nosic czarne kimono ? Czarne jest dopuszczalne tylko wowczas jak osiagnie sie czarny pas i jest akceptowalne przez niektore szkoly.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to należało by spytać w federacji Shotokan, ale zaraz się okaże że on powie iż ma czarny pas w nie istniejącej w Polsce szkole walki.

   A szkoła ta jest w Górach Ałtaju. Pas dał mu mistrz Lao Che i pocałujcie darusia kimono w dupę :-). Może też mieć dyplom kupiony od ruskich na bazarku i się okaże że był w specnazie :-), albo sam sobie wydrukował na atramentówce :-).

   Przecież on ma na sobie strój z teatralnej wypożyczalni i nie jest to obowiązujące kimono Shotokanu :-). Więc Shotokan na 100000% odpowie, że takiego darusia nie ma i nie było. Pan Grzegorz jedynie powiedział że zna cymbała.

   A na taką ripostę on odpowie, a właśnie że jest miszczem ale nie w Shotokanie, a szkolił się u mistrza Lao Chee w Chinach bo z tamtąd przychodzą te tysiące maili.

   Mistrz mieszkał w Mezimestii nad Labem i tam była szkoła walki, a jak zaczniecie sprawdzać, to ktoś napisze że darusiowi kimonko się pomyliło i szkoła była w Pekinie a nie w Mezimestii. Bo panu darusiowi się wszystko myli gdyż nie czyta z kartki :).
   I znów pocałujcie przebierańca darusia kimono w czarne słońce :-).

   Nie myślcie sobie że kwietniołak tego nie przewidział. To wariat ale szkolony w kłamstwach. :), już to zaprezentował ze Stanisławem.

   Usuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=IeixEbr4f-A

  najstarsze miejsce jakie do niego docierają to maile z Honkongu :-), pewnie napisał do niego sam Mao ?, a hełm jest nie spotykany w Riese ?

  To ja ciekawy jestem co zostało dziesiątkami wykopane na stadionie w Głuszycy i co leży w ekspozycjach sztolniowych :). Może A.Boczek to wyjaśni ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no taki hauer to jest tylko jeden na Swiecie, tak samo jak opatrunek ktory to mial byc ostatnim choc na ebayu tego jak psow.
   Majle i listy ludziska pisza z Elefantyny, Wysp Dziewiczych, Owczych, Hakom, Thule, z Etiopii, Brazylii, Hongkongu, calego kurwa Swiata, profesorowie pisza z archiwow niemieckich i prosza o audiencje u gluszyckiego Lorda.
   Na tylnym siedzeniu 20 adwokatow, 8 psychiatrow wypisujacych crtyfikaty poczytalnosci a wszystkiego slycha 123 prokuratorow i pilnuje 666 SSmanow.

   Usuń
  2. brak filmów hehe można znaleźć kwiecien dasz radę czy jak zwykle dużo gadania i brak efektów
   https://www.youtube.com/watch?v=i5X3--bk_DY
   https://www.youtube.com/watch?v=1GocHKSjU_M

   Usuń
  3. A mistrz Oyama w bagażniku :-), w czarnym kaftanie. Już wiadomo dlaczego w tym czarnym kaftanie kwietniołaka nie ma rękawów :), bo jak by były to by związano by mu na plecach :-).

   Usuń
  4. A ja przez moment widziałem pod filmem komentarz Wojtka OKI z linkiem do filmu o wersalce. Z chwilę wszedłem jeszcze raz i już był usunięty. A na jego miejscu pojawił się ten komentarz :

   " Dariusz Kwiecień 1 godzinę temu
   +drivver80 Chętnym pokazałem to i owo na wyprawach z których nie ma materiału filmowego, a jezeli chcesz poćwiczyć surwiwal to zapraszam w teren. Więcej informacji niedługo na blogu

   czyli kwietniowi zaczyna się dupa powoli palić jak komentarz usunął,
   bo jak ci się za niego zabiorą to kwiecień umarł w butach.

   Usuń
  5. Ten film kwietnia z rozpalania ogniska można powrzucać pod filmami osób zajmującymi się survivalem razem z linkiem do jego kanału i bloga taka krypto reklama :D

   Usuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=gOh78RQfesc

  Ten link powinien się znaleźć pod darusiem kimono w komentarzach aby każdy wraz z Panem Grzegorzem z Shotokanu miał świadomość kim jest uciekinier z zakładu dla psycholi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan wersalka nawdupiany tajemniczym proszkiem RWD pruje nozem z blachy start tapczan?
   Tak to jest jak sie pacjent wywinie z kaftana i zbiegnie w lasy.

   Usuń
  2. haha brak materiału do rozpalenia ogniska :D w survivalu wystarcza sznurówka i nóż krzesiwo to luksus, brzozy i jeszcze nie palne no kur... pojeb tak w ogóle rozpalanie w lesie ogniska jest zabronione można tylko w miejscach wyznaczonych lub na prywatnym terenie

   Usuń

 12. Kwiecien popierdziela nocami bo boi sie dostac manto od lokalsow lub ekip na ktore sie napatoczy, w okolicy Wlodarza widziano go jak pipierdziela…przykopkami, nie po drodze powyzej ale rowami przydroznymi tak zeby go nie bylo widac z drogi.
  To moze te tajemnice Riese, ekploracja z przykopki, a jak schodzi nizej to brodzi doslowanie w szambie bo z kanalizacja tam chyba slabo. Czego on tam nie odkryje! Pewnie zna upodobania zywieniowe calej okolicy, nasz eksplorator z Boleslawca.

  No ale na bosaka trzeba biegac, nie wazne gdzie, trzeba pokazac kociuarni jakim sie jest twardym komandos-karateko-snajepero-kowbojem-NSRowcem.

  Pamietam ze za komuny i w poczatku 90’ bylo wsrod karatekow popularne bieganie po lasach na boso, czyste popisowki nie majace nic wspolnego z treningiem, zwykle napinki i popisy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekaw jestem kiedy kwiiiecien da wykład z dawnych koszar po niemieckich w Ciborzu tam by się czuł jak w domu blisko mru i dobra opieka i duże grono słuchaczy . Może spotka samego Hitlera i Himlera.

  OdpowiedzUsuń
 14. Temu to sie juz kompletnie zagotowalo pod tym garem.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam chciałam zgłosić że Dariusz Kwiecień prawdopodobnie zgwałcił moją córkę i teraz jest ona w szóstym miesiącu ciąży proszę o kontakt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pierwszy taki wpis na naszym blogu. Wpis w stylu chuja kwiiietnia. Nawet ja na takie wpisy reaguję negatywnie i bez dowierzania. My się tutaj nie poniżamy do takich oskarżeń. Zaakceptowałem ten wpis tylko dla tego by móc to wyraźnie napisać. Jeśli zgwałcił daj dowody, a nie pierdol takich głupot. To, że kwiiiecień jest jebanym skurwysynem nie oznacza, że będę tolerował na tym blogu takie pomówienia.

   Usuń
  2. Oj tam oj tam, taka promocja z puszczania na pierdolekcje psychicznie chorego "człowieka" ...nie było w umowie pierdolekcji??? pewnie drobnym druczkiem...o jej

   Usuń
  3. Chlopie, jak masz dowowdy to dawaj do Tomka, a jak nie to nie oskarzaj tego ciula o takie rzeczy. My tu sie trzymamy faktow, jesli takie cos mialo miejsce toi dawaj dane i robimy z tego temat, zawiadamiamy prokurature itd. a jak blefujesz to odpusc i nie rob wstydu.

   Kwiecien to ciul, lajza, menda, szuja i klamca ale jak nie ma dowodow na tak ciezkie oskarzenia to nikt zdrowy na umysle nie bedzie go pomawial o takie rzeczy.

   Jak masz dowidy-dawaj, jak nie-nie pomawiaj go, mimo ze to swinia i lajza.

   Ze zacytuje najstarsze prawo Swiata:
   "Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu.

   lub

   Ani będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu fałszywego świadectwa"

   Usuń
 16. Kiedyś, dla śmiechu puszczałem sobie Radio Maryja. Kiedy trafiłem na Kwietnia, to zupełnie zapomniałem o tym radiu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Grzegorz Braun vs Szewach Weiss Stosunki Polsko - Żydowskie
  https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 18. uwaga zmiana tytułu tematu na:

  Darek kimono. CZYLI kłłłiiik KUN DO, czyli DROGA KWICZĄCEJ PIĘŚCI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawnie powinno być Droga Kwiczącej RACICY nie pięsci od kiedy to świnie maja rece hehe.

   Usuń
 19. No myslalem ze walne na glebe ze smiechu KWIECIEN ty debilu.!!!!
  Na filmie KWIIIIECIEN opowiada ze beton podgrzewano tam do ponad 270 stopni i wtlaczano go pod ziemie! a banda lopaciazy ze wsi z butami osranymi przez kozy slucha go ,jakis kretyn nakreca go na kamere!

  Korwa Kwiecien ty kretynie czy ty wiesz co by sie stalo debilu z woda z tego betonu przy tej temperatorze? nie wspomne o innych rzeczach fachowych terminow o BV Riese bo ty kretynie i tak nic nie wiesz z podstaw, twierdzac idioto ze tam pod ziemia jest cos o czym klamiesz.

  Teraz widzicie jaki to debil!
  Jeszcze chuj jeden bedzie wciskal klamstwa ze to on wskazal silosy na Osowce! swirze te przewody grzewcze tam byly juz jak ciebie na swiecie nie bylo ...widoczne.
  Debilu napisze Ci tylko ze Parowniki z osowki baranie zajebany przewiezione zostaly z tamtad do Wroclawskiej stoczni rzecznej po wojnie , gdzie jeszcze w 80 latach tam dzialaly debilu!
  do roboty sie kwiecien wez kretynie ! nie ludzi w chuja robic!
  Sesacje z tych ror zrobily takie same matoly gowno wiedzace jak ty osle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jest właśnie ta "wiedza" kretyna z Łodzi.

   Betoniarnia z betonem robionym w temperaturze 250 stopni C. :)
   Pierdoły o pojemnikach na wodę święconą w jakiś "kurhanach".
   Kamienie z dziurkami pojawiające się w kiblach.
   Hildy w szybie kopalni mieszkające tam do dzisiaj.
   Latające na miotłach czarownice
   Kopułki od samolotu B15 na dachu kaplicy w Tucznie.
   Spalony na Sajdaku akumulator jako część Hanebu i UFO.
   Plan fundamentów stołówki szkolnej jako rozwiązanie tajemnicy Riese i inne tysiące głupot wypowiadane z szybkością karabinu maszynowego przez złotoustego mufcę i miszcza .

   Usuń
 20. to wszystko jakies dziwne hehe... nasz karate kid walczacy od 30 lat w roznych stylach, a dał sie rzekomo pobic Tomkowi i Karolowi...hehe . Na osowce spierdalal kładem bo bał sie ze w ryj dostanie .... karateka ekranowy hahhahahhaha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostał i obito mu ryja na Soboniu, ale biedak był w takim stresie że do dzisiaj nie wie kto mu ryja obtłukł. A że w pustym łbie wciąż mu się Karol Sawiak kołacze od którego dostał w ryj na Ślęży jak rżnął miszcza "pijanego stylu", to za każdym razem jak dostanie po zielonych gaciach i w ten siwy koński łeb, to mu się wszystko w tym łbie miesza.

   Zresztą i bez tego mu się miesza.

   Usuń
 21. Ameryka ma swojego Batmana , supermena, kapitana planete, a my mamy jednego niepowtarzalnego daaaaaarrrrrrkaaaaaaaaa "dauna" kwieeeeetniołaaaaaaaaaka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaak!
   A my mamy daaaaarrrrkaaa kwiiiiietnia c ma czarnego dana, sorry nie dana tylko czarnego downa :)

   Usuń
  2. Poprawka.
   kwiiiecień ma 10 stopień czarnego downa :)))

   Usuń
  3. Ma czarnego downa i czarne słońce :-)

   Usuń
  4. Tomek zapomniałeś już na twojej stronie był już Superkwiecień w stroju supermana. Warto byłoby to przypomnieć. A nawet trzeba bo większość tego nie widziała

   Usuń
 22. Niedługo się okaże, że kwiecień jest mistrzem Kenjutsu, Iaido, Iaijutsu i Kendo oj bym zapomniał i mistrzem w robieniu Polską szablą Husarską w końcu jeździ na koniu w ogóle jest mistrzem we wszystkich dziedzinach tylko czy potrafi udowodnić, że jest niby uprawia Japońską sztukę walki Shidōkan, więc przyjmuje też kulturę i obyczaje Japońskie no to niestety musi coś zrobić dać na to dowód hehe jak ktoś nie wie to niech poszuka co to jest
  hehe trochę podpowiem :D Tantō jak tego użyje w odpowiednim rytuale to takiej osobie się wierzy jak to zrobi :D oczywiście kwiecień nigdy nic nie udowodni poza tym, że jest notorycznym kłamcą nie posiadającym niestety za grosz Honoru

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A "FCZYM" Kwietniołak nie jest "miszczem" ??? We wszysssskimmmm!!! Jeszcze zobaczycie!!!!! .....hahahaha Takie wrota otwoszyyyy,jusz jest wieltki a dopiero poczooonnnntek....

   Usuń
 23. Kwiiiiecień ty masz pojęcie debilu co ty w ogóle pieprzysz o tych twoich wrotach? Chcesz wiedzieć kiedy te twoje zasrane wrota się otworzą? To ja ci powiem.
  Nie otworzą się żadne wrota niebios, nie spłynie na nas fala arabskich isulmanów, nie zaatakuje nas Rosja czy inne mocarstwo, nie wymrzemy z powodu choroby, nie zjedzą nas ani niedźwiedzie, ani potwory, ani armie wilkołaków, nie pierdolnie asteroida, nie przywali ciężkim mrozem, ani żaden nowy potop nie nastąpi.
  Powybijamy się sami co do nogi i to z jednego tylko powodu.
  Tym powodem jest to:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-twierdza-ze-niesmiertelnosc-komorek-jest-w-zasiegu-reki

  Gdy okaże się, że znów owa technologia dostępna będzie dla wybrańców, a reszta będzie skazana na zagładę w wyniku naturalnego zejścia z tego świata, ludzie dojdą do wniosku, a ja razem z nimi, że skoro mamy zdechnąć jak marne psy to niech władza się pierdoli i cały ten system. Ludzie się zbuntują, powstanie anarchia, przestaną płacić podatki, przestrzegać prawa, zacznie się wojna pomiędzy władzami, a ludem i to na całym świecie. Ci wybrani jeśli nie dadzą nogi gdzieś w bezpieczne miejsce i nie stworzą sobie warunków do przetrwania zostaną wybici co do nogi. I tak jak w filmie walka o ogień będzie walka o nieśmiertelność. Jak będzie wyglądała?
  Można snuć różne warianty, ale na pewno zapanuje ogólnoświatowy chaos.
  Bo czy ktoś przy zdrowych zmysłach pogodzi się z losem wiedząc, że umrze, a inni nie i to może nigdy?

  W dniu gdy dowiemy się z mediów lub przecieków, że lek dostępny jest już dla wybranych zacznie się to twoje otwarcie. Wtedy okaże się, że nie religie i kultury dzielą ludzi, a tylko możliwość skorzystania z tego dobrodziejstwa.

  PS
  Większość zna moje stanowisko w kwestii kosmicznych obcych. Takowi nigdy nie istnieli i nie przybywali na Ziemię. I jeśli szukacie ich w gwiazdach i innych wymiarach to powodzenia.
  Ja zadam tylko jedno pytanie. Skoro stoimy o krok od powstrzymania procesu starzenia, co zajęło nam zaledwie 70 lat to czy już kiedyś na Ziemi komuś dawno temu to się nie udało, a teraz ktoś chce po to sięgnąć i dorównać swoim przodkom, którzy czasem to tu, to tam pokazują się jako nieszczęsne UFO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety multimilionerzy cały czas marzą o nieśmiertelności płacą naukowcom sporą kasę za wynalezienie „nektaru bogów” wszystkie poprzednie cywilizacje upadały w jakiś sposób nasza też upadnie prędzej czy później ale jak nikt tego nie wie, można jedynie snuć domysły najprawdopodobniej wyrżniemy się sami z powodu zabawy w „boga”. Mitologia Grecka: zaczyna się „Na początku był Chaos. Któż zdoła powiedzieć dokładnie, co to był Chaos? Niejedni widzieli w nim jakąś istotę boską, ale bez określonego kształtu”...
   Biblia: „1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami”... Studiując Mitologię i Biblię wysuwa się pytanie czy kiedyś nie było na ziemi cywilizacji przewyższającej technologią naszą, która właśnie z powodu zabawy w „boga” nie doprowadziła do swojej zagłady? I nie jest to ukryte przesłanie ostrzeżenie, że już tak było? Może tak albo nie odpowiedzi się nie znajdzie... Czy są obce cywilizacje poza ziemią gdzieś w kosmosie na pewno są tylko nikomu z drugiego końca wszechświata nie będzie się chciało tutaj tarabanić żeby nawiązać jakiś kontakt, nie wiadomo też na jakim poziomie rozwoju są bo jak na razie nikt ich nie widział są jakieś szemrane dowody wizje większość odrzucona z braku dowodów lub z fabrykowania zwykłych fałszywek albo choroby często psychicznej. Każda osoba w coś wieży lub nie. Ja mam swoją wiarę i nie nawracam nikogo na siłę bo każda osoba ma wolną wolę, tylko niestety, nie którzy ludzie o tym zapominają chcą być „bogiem” a to zawsze skończy się zagładą. Przykłady Hitler, Stalin, Cezar i wielu innych... Nawet kwietniowi się to marzy być „bogiem” kurde lepiej z tym rozmyślaniem skończyć bo jeszcze kwiecień w aureoli i w białej kiecce zacznie biegać na bosaka po lesie i stare dewotki zaczną mu bić pokłony a nas spali na stosie wersalek za herezje i bluźnierstwa wobec jego wyznawców i kościoła.

   Usuń
  2. Tak bylo:
   https://www.youtube.com/watch?v=13zPG1ebHlo

   Usuń
  3. 1
   Uinf wśród dziesiątek teorii czym są NOLe i do kogo należą większość mówi o kosmitach z innych wymiarów, przestrzeni wszechświata czy gwiazd. Tymczasem najprostsza teoria i PRAWDOPODOBIEŃSTWO jest kompletnie pomijana, a mianowicie taka, że to tu na Ziemi ewentualnie na jednej z wewnętrznych planet dawno temu czyli tysiące, setki tysięcy, a nawet miliony lat temu powstała cywilizacja inteligentna, która do dziś istnieje i która NAJPRAWDOPODOBNIEJ jest zwyczajnie naszymi przodkami czyli homosami sapięsami, i tyle.
   Nie będę uzasadniał dla czego kosmici z innych przestrzeni nigdy na ziemię nie dotarli zbyt szczegółowo bo każdy rozsądny człowiek sam znajdzie 100 takich powodów, ale powiem, że według mnie i śladów jakie są na ziemi w postaci starożytnych budowli, których wybudowanie wymagało bezsprzecznie zaawansowanych technologii, na Ziemi już dawno powstała ludzka zaawansowana cywilizacja, która osiągnęła to wszystko co my dziś już znamy plus nieco więcej jak technologie antygrawitacyjną i technologię hamowania procesów starzenia się.
   To wystarczyło by..... ta cywilizacja stanęła w obliczu wojny o jakiej pisałem wyżej i to było powodem by w jakiś sposób te technologie nie były dostępne szerokiemu ogółowi tylko "najbogatszym" lun najbardziej na daną chwilę prominentnym. Ci, którzy mieli to wszystko do dyspozycji zadbali by cała reszta na przestrzeni setek, tysięcy, a nawet milionów lat została odcięta od tej wiedzy i możliwości z tego korzystania. Udało się. Część została wybita w wojnach, ślady po dawnych cywilizacjach od strony technologicznej zostały pozacierane i dopiero wtedy gdy zostało to co zostało bez wskazówek do kogo należało pozwolono na nowo ludzkości się rozwijać w pewien kontrolowany sposób. Jednak jak widać ludzkość i tak odkrywa to co kiedyś inni chcieli zachować dla siebie. Jeszcze nie odkryliśmy oficjalnie panaceum na nieśmiertelność, technologii antygrawitacyjnej i kilku innych technologii być może już będących w posiadaniu tych dawnych naszych przodków, dla tego ci "oni" jeszcze nie interweniują, a przyglądają się być może z niepokojem o własne dupska.
   Gdzie oni obecnie są? Wśród nas? Gdzieś w US na jakiejś planecie, o której naukowcy wciskają być może kit, że życia nie ma? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale jedno jest pewne, oni są bo są ludzie, którzy widzieli tysiące razy NOLe lub po angielsku UFO. I ktoś musi je mieć w posiadaniu. Nie kosmici, ale raczej tacy sami ludzie jak my. Tylko będąc ludźmi mogą będąc wśród nas względnie skutecznie kontrolować niezauważenie rozwój naszej cywilizacji i nas samych poprzez tworzenie systemów politycznych i ekonomicznych-dla własnych zysków i korzyści.

   Usuń
  4. 2
   Pośrednim dowodem na to, że ci cali kosmici kontrolujący nas są takimi samymi ludźmi jest fakt, że na całym świecie rządy wszystkich krajów nie podjęły oficjalnie tematu NOLi i wyjaśnienia do kogo należą i co więcej nawet nie podjęli tematu by oficjalnie przyznać ich istnienie!
   Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w jednym wypadku kiedy to "oni" sami dbają o taki stan rzeczy będąc wśród nas wtapiając się między nas niezauważenie. Większości wydaje się, że jacyś kosmici-stwory itd kontrolują nas ludzi wydając dyspozycje rządzącym. Gówno prawda, bo gdyby tak było wśrod rządzących tego świata na bank znalazł by się niejeden człowiek nie chcący się temu obcemu dyktatowi podporządkować. Ale co innego gdy tego dyktatu wcale nie ma w takiej formie tylko właśnie w formie manipulowania ludzkością od wewnątrz pod postacią zgodnie współpracujących ze sobą rządów w tym zakresie w, których są własnie ci, którym zależy na tworzeniu takiego systemu i KAMUFLOWANIU się. W ich własnie interesie jest by większość mniemała o kosmitach i nie szukała "ich" wśród nas. "Oni" mieli wystarczająco dużo czasu by zatrzeć po sobie ślady prowadzące do nich jako ludzi. To co pozostało i teorie jakie wokół tego zostały ludzkości podsunięte skutecznie kieruje uwagę większości na jakić pieprzonych kosmitów gdy tymczasem oni zacierają ręce, że pod naszym nosem sobie żyją NA NASZ KOSZT korzystając z dobrodziejstw tak dawnej techniki jak i obecnie zdobywanej.
   Dobra temat rzeka podsumowując, według mnie my obecnie idziemy tą samą drogą, jaką już dawno ludzkość poszła. Przyjdzie moment gdy tylko elity będą miały dostęp do tych dobrodziejst i z całym pozostałym motłochem coś będą musieli zrobić by uratować własne dupy. Czy ich poprzednicy na to pozwolą? Do pewnego stopnia być może tak powiększając grono "wtajemniczonych" a całą resztę znów odetną od wiedzy jak to prawdopodobnie już miało miejsce w przeszłości i to nie koniecznie raz, a wiele razy.

   Usuń
 24. Buuuuuhahhahahaha!!!!!!!! Sensej Kwietniołak Ozzzzzzzz!!!!! No osmarkałem się ze śmiechu....masę beki mi dostarczył pojeb...Jednak stwierdzam że Kwiecio jest fajny,takiej dozy humoru dzisiejsze kabarety nie dostarczają jak on....jebany ma "talent" do rozbawiania hahaahahhahha.."Super robota panie Darku" hahahhahaahaahha

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 10:12:00 CEST

  I będzie jak zawsze. Daje mu miesiąc z tym karate. Bo będzie tak, że znowu się zbłaźni (ponieważ i tam się połapią z czasem,że to debil i go pogonią). Później z tydzień moralniaka, zero wpisów na swoim blogu zero wiadomości. Jak już mu wstyd przejdzie napisze jakiś głupi wpis na blogu, że go nie było bo był w wojsku. I nagle pojawi się ze spadochronem przy jakimś samolocie z jakimś gościem którego zna jeszcze z czasów wojska jak razem byli komandosami i powie, że teraz uczy skoków i otwiera szkółkę. Później znowu się zbłaźni aby ponownie wrócić jako jakiś nowy superbohater i tak wkoło Macieju.
  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 20:05:00 CEST

  Jezeli Kwiecien byles w czerwonych beretach dziadu klamliwy? !
  To napisz gdzie i w jakim roku , a jak po sprawdzeniu okaze sie, ze nie byles to osobiscie masz ode mnie wpierdol za klamstwo!
  Kwiecien ja nie zartuje.

  Gdzie Kwiecien napisal ze byl w czerwonych beretach?
  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 21:17:00 CEST

  Człowieku to był sarkazm. Tak napisałem, ze był w wojsku w komandosach bo on ciągle coś wymyśla. Raz znawca Riese raz poszukiwacz zaginionej arki itp itd To co komandosem nie może być?
  Odpowiedz

  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 10:36:00 CEST

  On sam jest jak tak zwany łańcuch zjazdowy, łańcuch spustowy, bądź łańcuch zaczepowy. Co znów bredzi ten kmiot ? , jakie ładunki się opuszcza na zaczepie spinającym wagoniki :), jakie grupy szukały tego kawałka złomu ? , co on znów pieprzy. W Wałbrzychu na kopalniach leżało tego od zajebania :). Na " zofiówce" z tyłu pełno tego było.

  Idź ty lepiej Daruś kimono pajacować do Łodzi tam na tej arenie :-) i doszyj sobie rękawki będziesz robił w następnym odcinku za księdza :).
  Odpowiedz
  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 10:42:00 CEST

  cyt :
  " Boczkowcy grasują po Riese jak pisze kwiiiecień, ale Ty drogi internauto chuj się dowiesz co znów wykopali, co tak naprawdę odkryli i czy tamto miejsce odsłoniło dalsze tajemnice."
  .....................................
  Co kwietniołaki odkryli ? nic nie odkryli. A grasują w necie szczekając na lewo i prawo. Co otworzyli ? .....parasol w swojej dupie :).

  Pojeździł na kucyku, polatał wokół śniadego sadzawki, ugotował rosół z kota, nakręcił milion pierdół w których mieli ozorem, a teraz znów przebrał się za Franka kimono i ciosy karate ćwiczy z bratem :-). Pełna błazenada i żenada :-)
  Odpowiedz
  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 10:48:00 CEST

  Cyt:
  "Oczywiście taka grupa zawsze może natrafić na jakiś ciekawy trop"
  ............................................
  O czym Ty bredzisz ?, nie ma żadnej grupy i nie było, jest tylko jeden czub za którym łazi drugi czub z kamerką. Game ist over. Torów tam od kolejek jest pod ziemią w ciul, i złomu wszelakiego również jak wszędzie na wielkiej budowie.
  Odpowiedz
  Anonimowypiątek, 10 lipca 2015 10:52:00 CEST

  cyt :
  " Taaaak wersalkowy surwiwalowcu, znamy cię, ale nie z surwiwalu i jazdy konnej tylko z setek bredni jakie pierdolisz o Riese, z setek SKURWIAŁYCH-SKURWYSYŃSKICH kurwo moralna pomówień, z kwiczenia jak świnia na internecie, z przyklejania się do każdego, kto mógłby podnieść w twej megalomańskiej wypaczonej psychice autorytet w oczach największych naiwniaków i półgłówków z internetu. "
  ............................................................
  I to jest krótkie właściwe streszczenie jego pobytu na planecie Ziemia.
  100/100
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 26. Kwietniowa codziennosc:
  https://www.youtube.com/watch?v=-zOFAD6e9Bk

  OdpowiedzUsuń
 27. Karate Shidokan sekcja Łódź Grzegorz Chałubiński :

  Chałubiński nawet nie zdaje sobie sprawy kto obok niego stoi. ciekawy jestem jakiego kitu mu tam kwietniołak nawciskał ze się zgodził na nakręcenie materiału z tym szajbusem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To proste , jako pacholę z Łodzi 30 lat temu przebiegł się kiedyś na bosaka obok Chałubińskiego.

   Teraz się pojawił w teatralnym kostiumie przepasany czarnym paskiem i mu zakitował że przez ten czas był w Chinach i w Pekinie został miszczem. Nakitował że ma w Bydgoszczy w Starej Babci bliźniaka i tam pomoże rozkręcić sekcję Shotokanu.

   Nakitował też że załatwi tanie obozy treningowe u śniadego w Rzeczce.

   Usuń
  2. Mysle ze warto by bylo sie z nim skontaktowac i porozmawiac o naszym "bohaterze", w co potencjalnie moze sie wpakowac z tym komediantem.
   Chyba ceni sobie marke szkoly, nawet nie wie jakiego smieszka, komedianta i patologicznego klamce wpuscil w progi.

   Usuń
 28. Kwiecien przebija wszelkie granice absuru, to tylko potwierdza jego chory dekiel bo kto normalny by robil z siebie takie posmiewisko?

  Udaje komandosa, potem lowce swin na safari, teraz przebiera sie w kostiumy teatralne i udaje karateke. Czub i zwichrowany chlor szukajacy swego konta w Swiecie, czego mozemy sie dalej spodziewac?

  Zacznie sie przebierac za babe i piszczec na Nas ze mu wytykamy jego odmiennosc i chorobe?

  Przebierze sie za pingwina?

  Zacznie paradowac w mundurze SS?

  OdpowiedzUsuń
 29. Do koniczyny.
  Szabas jebany goju niech ja się tylko dowiem kim jesteś....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zeby te ciuliki sie nie przejechaly, bo w wielu pierdolekcjach Kwietnia jest pelno tzw "mowy nienawisci".

   Jedzie tam po Zydach rowno, kilka odcinkow potem ich chwali, jedzie po Niemcach aby po chwili ich wybielac, jedzie po Amerykanach, Brytyjczykach, Francuzach, jego wypowiedzi sa przepelnione rasizmem wobec Hindusow, Ghurkow, Afrykanow, Arabow.

   To neonazistowski oszolom, kryptonaziol kochajacy socjalizm i oficjalnie wielbiacy ZSSR, komuch i zwichrowany hitlerowiec.
   To chore polaczenie najgorszych cech totalitaryzmow, raz krytykuje a za chwile w swej schizofrenii wielbi ich i wychwala.

   To zwichrowany antysemita, polonofob, noeonaziol i komuch w jednym, po prostu chore z nienawisci bydle udajace ofiare.

   Jak chca grac w te karty to Kwiecien ma 100% kraty a raczej psychiatryk za te swoje seanse nienawisci ktore swrwuje w oblakanych pierdolekcjach.

   Usuń
  2. Jedno jest pewne. Wiele z wypowiedzi tego skurwysyna wskazuje, że to antypolski skurwysyn. O czym pisaliśmy pokazywaliśmy i UDOWODNIALIŚMY-wizytówka

   Usuń
  3. Chazarskie plemię tak ma, nienawidzi wszystkich wokół nawet samego siebie. A że to bez wątpienia chazar co było widać po jego tate, to genetycznie zakodowane ma że trzeba mącić i udawać ofiarę.

   Usuń
 30. Idę o zakład, że biedroń skopał by kwiiietnia jak się patrzy

  https://www.youtube.com/watch?v=7EHbLPxlF7k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ruchy mają podobne.

   Usuń
  2. Pomaranczowy pas, 4 kyu, yonkyu.
   Mimo smieszkowatosci postaci uwazam ze Kwiecien dostal by od niego baty.

   Usuń
  3. To chyba 5 kyu senior, pomarańczowy pas w Karate Oyama.

   Usuń
  4. Następna błazenada, coraz więcej przebierańców :).

   Usuń
  5. To nie żadne KYU , to pajacowanie, Na stopnie uczniowskie pracuje się lata. A to co reprezentuje następny pajacyk to szopka. Ktoś za te pajacowanie powinien rozliczyć tego kto na to pozwolił.

   Usuń
 31. Kwiecien w tym filmiku jak i w innym sam nie wie co mowi.
  Ale pyta grzecznie o wyjasnienie w sprawie tajemniczych zabudowan jakich w Sowich jest od groma.
  Nie jest to jakakolwiek tajemnica o czym ten chory glupi lysy keb opowiada.
  A mianowicie:
  Od min 34, 22
  Kwiecien ty idioto zobacz na stare mapy nie jest to jakiekolwiek miejsce okultyzmu,
  a znana wszystkim exploratorom stara lodownia w Jugowicach za wiaduktem jest zaznaczona na mapie juz przedwojennej:) PRZYGLUPIE
  https://www.youtube.com/watch?t=2062&v=gI_tLWTt_1A

  Ziemianka idioto jaka ukazywales na filmiku jest zwykla piwnica , a obok niej to resztki po malym gospodarstwie ,jakich bylo pare w Gorach ale tacy jak ty gnidy dopuscily by zdewastowano je, i nie pierdol glupolu o tym ze Autochtoni milcza , bo ja jestem Autochtonem baranie i jedyne co bym zrobil to nie wdawal bym sie z toba w konwersacje FANTASTO , a nakopal bym Ci dziadzie lysy glupi do dupy , co obiecuje przy pierwszej okazji zrobic to, za to ze Autochtonow oczerniasz idioto i wymyslasz nie stworzone historiie o Niemcach.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To czyste bydle a nieuki mu klaszcza "super robota Panie Darku!!!".
   U mnie ma przejebane za Hochbergow jak i te bajki o ofiarach Auschwitz i innych obozow, robienie tanich sensacji z tragedii moich przodkow, Slazakow dla jasnosci-polskojezycznych choc kazdy w rodzinie doskonale znal niemiecki a w domu godalo sie po Slasku.

   Kwiecien ty kanalio, oszuscie historyczny, hanba na ciebie i twoich klakierow jesli bronia tych lgarstw bedac swiadomymi tego co robia.

   Usuń
  2. U was na Gornym Slasku to on ma napewno pozamiatane!
   a w Pszczynie to juz godol nie byda. Kwiecien powaznie nawet sie tam nie wybieraj z rozglosem bo zobaczysz co to Slask.

   Pozdrawiam

   A

   Usuń
 32. Dareczko wstał na "bombie" - czytaj fazie :D I pizdnął kolejny, gówno warty wpisik w swoim cyrku inne Riese :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On na fazie jest 24 godziny na dobę.

   http://moje-riese.blogspot.com/2015/07/co-niemcy-ukryli-w-riese.html

   cytat:
   ///Nie interesują mnie fakty historyczne lecz szalone i niedorzeczne opowieści . Podziemia i skarby , strażnicy , duchy -///

   Kurwa, hehe na jednej z ostatnich pierdolekcji jebany TWIERDZIŁ z całą stanowczością, że nie interesują go skarby i złoto, a teraz mówi na odwrót.
   Pisze, że nie interesują go fakty historyczne, okazało się, że nie umie ich zapamiętać i oprzeć na nich ewentualnych przypuszczeń z nich wynikających. Mówiąc krótko wymyślił sobie "inne Riese" bo tak najłatwiej zrealizować mu swoje megalomańskie urojenia i jeszcze na nich zarobić.
   Mówiąc krótko psychicznie chory, a przy tym cwany oszust z parciem na szkło usiłujący podreperować budżet i być gwiazdą w internecie.
   Zaraz zrobię z tego materiał.

   Usuń
  2. Cpie i zapija to potem ma zwidy podziemi, skarbow, straznikow i duchow w tej sparchalej lepetynie.
   Podziemia to on widzi jak z wersalki jebnie i pod nia wpelznie, straznikow i duchy tez pewnie widuje w narkomansko-wariackich zwidach, a co do skarbow to...kamien z dziurka z kibla i wiatrowki na scianie plus sowieckie agitki z pchlego targu no i stary plan stolowki szkolnej, to jego skarby.
   No i moze jeszcze bialy proch RWD do walenia w nos, takie ma skarby ten ciec.

   Usuń
 33. https://www.youtube.com/watch?v=bbI3G9R2OJg

  O to jeden z wyznawców kwietnia.Hutman. Co za troll.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i taki pierdolony skurwiel, który nic do mnie nie powinien mieć przyłącza się do kwiiietniowych wyzwisk nazywając mnie knurem:

   https://plus.google.com/108862127561996063334/posts

   Ciekawe czy miałby, tak samo jak kwiiiecień sęk, koniczyna i inni odwagę mi to powiedzieć kurwa w oczy. Ręczę, że to było by jego ostatnie słowo w danym kwadransie.

   Usuń
  2. Co tu dużo mówić; pizda w świecie, kozak w necie ... Taka prawda, tych debili ... :)

   Usuń
  3. Zjeb do zjeba ciagnie, kolejna menda bez szkoly wytresowana w pyskowaniu i zyganiu jadem. Ciekawe czy leszcz wie jakiego spierdolenca wspiera i jakiego szmatlawca robi z siebie stajac po stronie zapitego klamcy?

   Usuń
  4. Po ostrej wymianie zdań Prosty Hutmen sam zauważył, że kwiiiecień pierdoli głupoty. Przeprosił mnie za niepotrzebny atak na mnie tłumacząc, że znał mnie z opowieści tylko kwiiietnia i dyskusję z Google+ usunął. Okazało się, że mamy wiele podobnych zapatrywań na różne tematy i ogólnie się dogadaliśmy.

   Usuń
 34. Tomek, a może Ty koniczynę i gucia zbanowałeś kiedyś na swoim formu. Zmienili nicki i teraz założyli bloga i się mszczą. Bo tak naprawde z dupy sie wzieli. Bo jeżeli sami mówia, ze nie chodzi im o obrone kwietnia, a tylko walka z Toba to cos na rzeczy musi byc. Musiałeś im kiedyś nadepnąc na odcisk:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marek sęk mści się pod różnymi anonimowymi nikami na internecie za temat na moim forum o nim:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753&sid=7460b3017573e94d2bb2b61788e4bfef#7753

   Koniczyna to zjeb, który jest psychopatą, który jak sam pisał po prostu mnie nie lubi. I tylko dla tego, że mnie nie lubi poświęca mi tyle czasu. Już niedługo każdy pozna kim on jest bez cienia wątpliwości, a wtedy sam doświadczy jak to jest nie być anonimowym. To co jest w kąciku koniczyny jak wiele razy pisałem jest na tę chwilę strzałem w dychę. Na razie nie ma podstaw do twierdzenia, że koniczyna nie jest jastrzębiem. Jastrząb musi to wpierw udowodnić i z niecierpliwością CZEKAM NA TO. Po to podjąłem przeciwko niemu temat by go do tego zmusić. A gdy udowodni nic to w sumie nie zmieni. Fakt jest faktem, że nie zaproponował pomocy w ustaleniu kim jest owy koniczyna przez kilka długich miesięcy zachowując się tak jakby to on nim był lub jakby chciał chronić koniczynę.
   Powiem tak, sprawa jest w toku. I nic więcej na tę chwilę nie mogę powiedzieć. Mogę tylko powiedzieć, że na miejscu koniczyny kim by się nie okazał być liczył bym dni spokoju i pewności siebie na palcach. Bo jak się wszystko wyjaśni facetowi odechce się wszystkiego-zapewniam.

   Usuń
  2. a co jesli koniczyna jest tylko jednym z klientow krosoftu a sam jastrzab nie ma z tym nic wspolnego?

   Usuń
  3. Wtedy wytoczę sprawę w sądzie koniczynie za pomówienia, nękanie, straszenia, szantaż, obrażanie mej Matki, oraz naruszenie dobrego imienia mej firmy. Będę musiał wycofać jastrzębia z kącika koniczyny i sprostować na czym polegał ewentualny błąd mych dociekań i zapytać go DLA CZEGO OD RAZU NIE ZAPROPONOWAŁ MI POMOCY W USTALENIU PRAWDZIWEJ TOŻSAMOŚCI KONICZYNY I TAK DŁUGO UKRYWAŁ GO JAKO SWEGO KLIENTA SIECI KROSOFT. Zapytam też dla czego będąc świadkiem przestępstwa nie raczył zgłosić tego na policję, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że to wszystko co zrobił koniczyna jest przestępstwem?
   Zapewne jastrząb zechce wytoczyć mi sprawę za kącik koniczyny, ale dokładnie to samo ja zrobię jego klientowi.

   Usuń
  4. Zapytam o to publicznie i to na wielką skalę...

   Usuń
  5. Z resztą pytałem o to WIELOKROTNIE NA TYM BLOGU I KĄCIKU KONICZYNY.

   Usuń
 35. Nowy temat.

  Uwaga patrioci, radzę mocno zacisnąć pięści...

  OdpowiedzUsuń
 36. z komentarzy pod filmem "daruś kimono " :

  "Bartosz Leszczyk 2 dni temu
  Panie Darku. Pytanie mam. Kiedy bedzie Pan w Londynie? Słyszałem ze ma Pan się pojawić "
  .....................................................
  Jak Królowa wyjedzie z orszakiem na lotnisko to będzie znak Leszczyku że przybył Wielki Pampalini, obeżyświat. Udzieli audiencji Królowej Anglii a potem pojedzie do Donbasu strzelać z wiatrówki. Potem udzieli prelekcji w Chinach :).

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.