niedziela, 12 lipca 2015

Darek kimono kłłłłiiicząca pięść BĘDZIE WAS UCZYŁ DYSCYPLINY, HISTORII, i miłości i wdzięczności do Stalinowskiego NKWD, które tylko paru Polskich profesorów nam wymordowało w Katyniu...

Co niemcy ukryli w Riese 
Punkt po punkcie:
Nie ma żadnej grupy doskonale orientującej się w zawartości depozytów pokitranych w okolicach Riese.

Pajac twierdzi, że nie interesują go fakty historyczne lecz szalone niedorzeczne opowieści.
Właśnie widzimy to od 5 lat gdy te fakty przekręca i do znanych dodaje własne bez najmniejszych na to dowodów. A niedorzeczne opowieści sam wymyśla nie przedstawiając dotąd ANI JEDNEGO ŚWIADKA, który cokolwiek opowiada co on rzekomo tylko przekazuje-czytaj wymyśla.
Nie istnieją żadne osoby i żadni właściciele żadnych kamieniołomów potwierdzający istnienie skarbów, duchów czy strażników.
Historia o kolumnie jeńców w pasiakach wchodzących w ścianę wyrobiska, owczarków niemieckich szarpiących człowieka na dnie wyrobiska i jakieś maszkary wspinające się po ścianie, to chory urojony wymysł czuba pomieszany z częściowo świadomym cwanym wymysłem obliczonym na przyciągnięcie tej najbardziej pierdolniętej części naszego społeczeństwa.
Od 5 lat słyszymy i czytamy takie brednie, że ktoś mu cos opisał i przysłał lub opowiedział osobiście, słyszymy ostatnio, że owi donosiciele owych rewelacji coraz częściej jawnie o tym mówią TYLKO JAKOŚ ICH NIE WIDZIMY NA ŻYWO, nie słyszymy w żadnym reportażu i nie mamy ani jednego świadka skłonnego do kamery powiedzieć to wszystko co ten pojeb wymyśla twierdząc, że przekazuje czyjeś opowieści.
94 letni świadek z Mietkowa to kolejny wirtualny świadek kwiiietnia. Który to już?
Jakoby ów świadek był leczony psychiatrycznie za swoje opowieści i teraz ma możliwość wyrzucenia z siebie tych wszystkich wizji czemu z niedowierzaniem przysłuchiwał się podobno kwiiiecień. Jasne, zapewne na oddziale psychiatrycznym.
No, ale załóżmy, że jest taki dziadzio co opowiada jakieś niedorzeczności. Skoro tak i skoro mówił o tym wszystkim za co był leczony to oznacza, że nie zależało mu na anonimowości, WIĘC MOŻE KWIIIECIEŃ POJEBIE NAGRASZ TEGO DZIADZIA I WRESZCIE POKAŻESZ CHOCIAŻ JEDNEGO ŚWIADKA????!
Co z tego, że podrzemy sobie z niego i z ciebie łacha, ale przynajmniej choć raz pokażesz kogoś kto potwierdził by w ułamku procenta twoje opowieści.

Podsumowując.
Kwiiiecień ma niewielkie pojęcie o broni i militariach, bardzo, ale to bardzo znikome pojęcie o faktach historycznych, których z racji tępoty nie idzie mu zapamiętać, dla tego wymyśla własne i zakłamuje już istniejące podpierając się czasem kitem jak powyżej jakoby zasłyszanym od jakiś wirtualnych świadków, co czasem okrasza popisówką znajomości obsługi pistoleta i karabina.
A wszystko to czyli ten zmutowany bełkot okrasza wymądrzeniami na temat polityki światowej i najnowszym pomysłem nauki dyscypliny i sztuki walki:
https://www.youtube.com/watch?v=tygR5gwZoHc

Już pierwsze zdanie-nie wie szczerze mówiąc w, której to już audycji się spotykamy, jest dowodem, że robi z siebie idiotę.
Mało tego pierwsze 31 sekund to bełkot naćpanego megalomana, zwróćcie na to uwagę jak się po prostu kurwa fafluni, ale do rzeczy.
Zakładamy kurwa sekcję Shidokan w Łodzi hahahaha. Pisałem o tym w poprzednim temacie. Pajac ubrał czarne kimono i czarny pas, ale teraz mówi, że nie pokaże żadnych certyfikatów i papierowych wirtualnych umiejętności HAHAHAHA.
A mnie skurwysyn atakuje na blogu swego krośnieńskiego pojeba, że ja prowadzę zakład fryzjerski bez uprawnień i papierów czeladniczych i mistrzowskich i ciągle krzyczy tam bym je pokazał.
No ta ja też krzyknę łysy chuju nie pierdol tylko pokaż te swoje certyfikaty i pokaż co potrafisz na ringu, a nie kłapaj pyskiem pod ringiem i przed kamerą, że taki z ciebie trener kurwa.
Taki trener jak z koziej dupy trąba i tyle.
No cóż w Rzeczce nie idzie łatwo, ludzi wcale tyle nie ma by cieszyć się zarobkiem więc teraz kwicząca pięść wpadła na pomysł, że będzie odrywał ludzi od komputera i piwa i uczył dyscypliny i karate w wieku 40 lat bez względu na ilość wypitego piwa i zjedzonych obiadów, by pomóc tym ludziskom w przetrwaniu! Ciekawe czy tego karate będzie uczył też tego gościa z, którym niedawno się afiszował?
Sorry ludziska, ale to co ten pajac kombinuje to kpina i pośmiewisko. I ten baran chce kogokolwiek uczyć karate i dyscypliny. Jak to robi to już mieliśmy zajawkę w zeszłym roku jak wymachiwał kurtką przed nożownikiem twierdząc, że to obroni przed nożem hehe. Przypomnijcie sobie te pajacowanie na macie:
http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/majowka-2014-w-rudzie-slaskiej-relacja.html

W 1:30 kwiiiecień mówi, że 30 lat temu kiedy zaczął trenować za głębokiej komuny my jako społeczeństwo-ma tu chyba siebie też na myśli- byliśmy zdyscyplinowani i każdy znał swoje miejsce. No właśnie widzimy jak nasza kwicząca pięść zna swoje miejsce. Zamiast udać się do najbliższego szpitala psychiatrycznego usiłuje zapędzić tam normalnych i sam kreuje się na normalnego. Widać to we wszystkich jego działaniach, opowieściach i bajkach jaki to on normalny.

Słucham tego jebanego bełkotu i mam trudności ze skomentowaniem. Kretyn wymądrza się nad powinnościami żołnierzy-przepraszam "rzołnieży" bo tak kiedyś napisał kwiiiecień analfabeta, zgrywając nauczyciela odpowiedzialności hehe. Kpina w wydaniu debila, który kreuje się na autorytet niemal generalski.
Skurwysyn posługuje się definicjami o żołnierskim honorze i powinności wobec ojczyzny, a sam skurwiel swoją całą postawą ten honor bezcześci, a zachowaniami niszczy godność obywatela Polski.
Prawdziwy patriota to by mu napluł w ten obłudny zakłamany ryj o kaprawych narkomańskich wytrzeszczonych oczkach o błędnym spojrzeniu schizofrenika:
I nie jest to moja złośliwa ocena tylko coś co widać i co widzi coraz więcej ludzi.

I ten paranoik w 3:50 mówi o upadku cywilizacji, a sam się do tego upadku przyczynia siejąc bzdury antypolskie i urojone historie nie mające poparcia w faktach.
4 minuta słucham z niedowierzaniem bredni, że jakoby teraz jest tak, że jak opieka społeczna nie da menelowi tego co on chce to dostaje wpierdy. Kurwa takie coś mógłby wymyślić tylko psychol.
5 minuta kwiiiecień twierdzi, że w naszym kraju nie jest kurwa tak na prawdę źle, że to demagogia. To chuju powiedz to tym setkom tysięcy wydymanych przez banki, okradzionych przez fiskusa i ZUS, zadłużonych po uszy, bezrobotnym, bezdomnym i całej masie młodego pokolenia, które po mimo dorosłego wieku nie mają ciągłości pracy, a zatem szans na godną emeryturę. Dziesiątki tysięcy ludzi w naszym kraju w wieku 25-35 lat nie ma ciągłości pracy z powodu bezrobocia lub pracy na czarno do czego zmusza system stworzony właśnie przez tych, których teraz ta kurwa kwiiiecień wybiela twierdząc, że nie jest tak źle! No i powiedz to kurwo kwiecień tym ponad 2 milionom co wyjechało w ostatnich latach z Polski za chlebem po całej Europie.
Słuchajcie jak słucham tego jebanego bełkotu to mam taką ochotę strzelić mu liścia, bo po prostu facet nie wie o czym mówi.
Każdy z was płaci podatki, dostaje marne wynagrodzenie, a wszystko to bo system nie pozwala nikomu poza hochsztaplerami i złodziejami nadmiernie, co ja mówię w ogóle się wzbogacić. Pracodawcy obciążeni podatkami i złodziejskim zusem, pracownicy zatrudniani na minimalne płace nie pozwalające nawet zbyt godnie przeżyć i to jebane bydle mówi, że nie jest tak źle.
4:50 chujoza twierdzi, że USA to największe getto w świecie, że żydzi to naród stworzony do życia za murem lub drutem kolczastym i, że to ich własny wybór. No kurwa znów mi się chce tego liścia. Żydzi stworzeni do życia za murem hahaha, to jak wytłumaczyć, że to koczownicze plemię rozpełzło się po świecie, powkręcało w struktury większości państw przejmując nad nimi właściwie kontrolę prawną i finansową? Jak wytłumaczyć, że w Polsce żyd na żydzie żydem pogania w mediach, sądach, prokuraturach i POLITYCE? Co kwiiiecień nie wie, że przy okrągłym stole było ponad 50 żydów, a tylko 13 Polaków, których notabene spokojnie można nazwać służalczymi szabas gojami?
Ty kurwa kwiiiecień tak się znasz na sytuacji żydowskiej jak na robieniu rosołu z kota.

8 minuta i mam dość w ogóle słuchania tego bełkotu.
Postanawiam już tylko wyłapać co najgłupsze stwierdzenia by czym prędzej zakończyć tą analizę.

10:20 kwiecień pokazuje dwie książki swoją przewodnik i drużyńskiego mówiąc, że nie znajdziecie ich w księgarniach bo sprzedajemy je internetowo. I CHWAŁA SYRIUSZOWI!!!
Oznacza to zapewne, że księgarnie nie chcą tego chłamu brać i to jest w całej sprawie pocieszające.
Ale kłamstwem jest, że przewodnik kwiczącej pięści jest podrabiany hahahaha gdzie i przez kogo??? Kwiiiecień co ty pierdolisz pokaż gdzie w internecie ktoś sprzedaje twoją podrobioną książkę?
AAAAAAA, zaraz, zaraz, a może to kwiiiecień ją sprzedaje sam z drużyńskim na nieautoryzowanych stronach by ominąć płacenie podatku z tytułu przychodu?
Kurwa jeśli ktoś by te dwie książki zeskanował i zamieścił w internecie w postaci jpg lub pliku PDF to zrobił by kolosalnie dobrą robotę. Pozbawił by dwóch oszustów możliwości zarabiania kasy, a ciekawskim umożliwił by przekonanie się jaki to chłam. Z resztą wystarczy przeczytać fragment książki drużyńskiego by się o tym chłamie, aspirującym do miana powieści pisanej ciekawie, przekonać: http://endriu.netmark.pl/other/zloto4rozdzialy.pdf
Jak przetrwacie pierwsze trzy strony to znaczy, że czytacie bez zrozumienia-rozwlekły bełkot jeszcze lepszy niż pierdoli kwiiiecień.

16 minuta kwiiiecień mówi, że 70% Polskiego przemysłu-wymienia gałęzie- są w posiadaniu Chińczyków. A przecież kilka minut wcześniej jebany pierdolił, że w Polsce nie jest tak źle!
A więc dla tego idioty wyprzedany narodowy majątek to nie jest wcale tak źle.
Czy już rozumiecie dla czego jego pierdolekcje nazywają się pierdolekcje?


A TERAZ ZACISNĄĆ PIĘŚCI I....
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_katy%C5%84ska

Zbrodnia katyńska – kwalifikowane jako zbrodnia komunistyczna[1] rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 obywateli Polski, w tym ponad 10 tys. oficerów wojska i policji, na mocy decyzji najwyższych władz Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich zawartej w tajnej uchwale Biura Politycznego KC WKP(b) z 5 marca 1940 roku (tzw. decyzja katyńska). Egzekucji ofiar, uznanych za „wrogów władzy sowieckiej” i zabijanych strzałami w tył głowy z broni krótkiej, dokonała radziecka policja polityczna NKWD.

Ofiarami zbrodni byli oficerowie, podoficerowie oraz szeregowi Wojska Polskiego, częściowo pochodzący z rezerwy (naukowcy, lekarze, inżynierowie, prawnicy, nauczyciele, urzędnicy państwowi, przedsiębiorcy, przedstawiciele wolnych zawodów)[3], którzy po agresji ZSRR na Polskę, uzgodnionej przez ZSRR z III Rzeszą na podstawie paktu Ribbentrop-Mołotow, zostali po 17 września 1939 roku w różnych okolicznościach rozbrojeni i zatrzymani przez Armię Czerwoną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jako jeńcy wojenni. Zamordowano także kilkutysięczną grupę funkcjonariuszy Policji Państwowej, Korpusu Ochrony Pogranicza (KOP), Straży Granicznej i Służby Więziennej. Poza tym wśród ofiar było przeszło 7 tys. osób cywilnych, policjantów i oficerów bez statusu jeńca, osadzonych w więzieniach na terenie okupowanych przez ZSRR Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej Polskiej.

Powyższy cytat pozwoli wam zobaczyć na czym polega ta antypolska chucpa tego skurwysyna.
w 18:15 kwiiiecień zaczyna mówić o zbrodni Katyńskiej i mówi z nieskrywaną nonszalancją, że owszem w Katyniu wymordowano tam Polskich oficerów "wymordowano tam paru profesorów"

Właśnie poznaliście-nie po raz pierwszy z resztą- oblicze prostaka i skurwysyna. Nie idzie tu o liczby wymordowanych profesorów moi drodzy bo na pewno było ich o wiele więcej niż "paru" ALE IDZIE O FORMĘ WYPOWIEDZI!
Forma wypowiedzi prostaka antypolskiego, który zdradza się lekceważeniem, lekceważącym sformułowaniem słów "wymordowano tam paru profesorów" BAGATELIZUJĄC I UMNIEJSZAJĄC udział Rosji Stalinowskiej w zbrodni na elicie naszego narodu. A posłuchajcie kilka zdań wcześniej jak zaczyna ten wątek:
18:39 kwiiiecień zaczyna: "rozumiem, ja wszystko wiem, że to co stało się w Katyniu, okey, las Katyński jest symbolem, wymordowano Polskich oficerów, wymordowano...p...paru tam profesorów, kilku biskupów.../"
Cała ta wypowiedź zmierza do przerzucenia winy za wymordowanie Polskiej elity na Niemców, a prawda jest taka, że odpowiedzialność na mordzie polskich elit po równo spoczywa na Rosji i Niemcach bo jak czytaliście wyżej obie strony  W POROZUMIENIU  miały plan wymordowania Polskich elit i każda z nich ma w tym swój równy udział.
Oba te państwa od samego początku po równo chciały zniszczyć Polaków i nie prawdą jest co ta kurwa mówi, że tylko Niemcy chcieli tego najbardziej.
Na marginesie Niemcy nienawidzili nas chyba-według mnie- za to, że tak ochoczo broniliśmy żydów i im pomagaliśmy w czasie wojny, co potem jak wiemy zaowocowało tym, że ocalałe żydostwo wstępowało w struktury NKWD i niszczyło Polskie elity długo do czasów lat 80-90. /historia się kłania skurwysynu kwiiiecień/ A wiemy też z wypowiedzi kwiiietnia we wcześniejszych materiałach, że jego wujo był w szeregach Armi Ludowej, która współpracowała i była narzędziem w rękach NKWD, a sam kwiiiecień należał do PZPR, którego fundamentem było NKWD./patrz wizytówka kwiiietnia/
Wracając do zwrotu: "wymordowano tam paru profesorów"  to jest to szczyt łajdactwa antypolskiego. I, albo kwiiiecień jest zwyczajnym tępakiem, albo jego pierdolekcje są zaplanowanym działaniem by umniejszać zbrodnie Stalinowskie.
Jak można w ogóle tak powiedzieć? Jak można ot tak sobie kiwając jebanym pierdolonym łbem z jednoczesnym frywolnym przewracaniem gałami w lekceważącym wyrazie mordy powiedzieć "wymordowano tam paru profesorów" ???

I na tym kończę choć jestem 19 minucie i jest jeszcze wiele do skomentowania jak choćby to, że według kwiiietnia Rosjanie nie pastwili się nad Polakami jak Niemcy, którzy robili z nas meble, abażury lub mydło. No drogi panie kwiiiecień oj dostał byś w ten pysk na żywo i to tak, że szybko byś se kurwo przypomniała w jaki sposób Rosjanie się pastwili nad Polakami. Szybko byś sobie przypomniał ruskie kazamaty, tortury i udręki jakie Polakom zgotowali. Szybko byś się skurwysynu jebany nauczył by nie LICYTOWAĆ czyje okrucieństwo było gorsze wobec Polaków, czy Niemców czy Rosjan.
Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, że ktoś cię tego nauczy....

DODATEK 1

Posiłkuję się wpisem z komentarzy dopełniającym mojego streszczenia:

Anonimowy niedziela, 12 lipca 2015 19:10:00 CEST
Muszę koniecznie uzupełnić wpis Tomasza bo to co ten debil Kwietniołak dzisiaj powiedział kompromituje go do reszty. 
Około 29 minuty matoł zaczyna pierdolić, jak to na Kresach Wschodnich było źle w okresie międzywojennym, za "Sanacji". Fakt, że nie była to kraina mlekiem i miodem płynąca, ale stwierdzenia, że ludzie żyli w ziemiankach to wymysł peerelowskiej propagandy. Komuniści, żeby usprawiedliwić złe warunki życia w PRL, sączyli kłamstwa, że przed wojną było znacznie gorzej, że zapałki to się wtedy na czworo dzieliło itd. 
W 30min07sek idiota nazywa Kresy Wschodnie "ziemiami odzyskanymi". Co oznacza ten termin i jakich terenów dotyczył to nie muszę tłumaczyć bo każdy, kto chodził do szkoły powinien to wiedzieć. 
I na koniec gwóźdź programu - w tej samej minucie łysy pajac poleca, dla zapoznania się z warunkami życia niższych warstw społecznych w okresie międzywojennym, lekturę 3 książek: Ziemi Obiecanej, Nocy i Dni oraz Lalki. 
Ziemia Obiecana została wydana w 1899 roku, a więc siłą rzeczy dotyczy okresu wcześniejszego.
Noce i Dnie obejmują okres od Powstania Styczniowego do wybuchu I Wojny Światowej. 
Akcja Lalki Prusa dzieje się w latach 1878-1879, została wydana w 1890 roku.
Jak ja chodziłem do liceum (lata 2000-2004), to te książki były lekturami. Tylko debil bez szkoły mógł umieścić ich akcję w okresie międzywojennym.
Jeszcze dorzucę może o tych filmach, co je Kwiecień tez podrzucił. 
Sól ziemi czarnej to film opowiadający o II Powstaniu Śląskim (sierpień 1920). Jak można kurwa twierdzić, na podstawie filmu, nawet jeśli twórca wiernie oddał panujące wówczas warunki życia, że za sanacji było źle skoro film traktuje o roku 1920, dwa lata po wojnie, produkcja rolna spadła w porównaniu z tą sprzed wojny o kilkadziesiąt procent, jest kryzys w całej Europie, walą na nas hordy ze Wschodu i polskie rządy miały niecałe dwa lata do tego momentu żeby odbudować kraj ze zgliszczy, w warunkach ciągłych wojen o granice?
Pierścionek z orłem w koronie to z kolei film o Powstaniu Warszawskim i okresie tuz po nim. Nie oglądałem, więc nie wiem czy jest tam dokonana jakaś gruntowna analiza sytuacji chłopstwa w okresie międzywojennym, ale wątpię.
Reasumując - Kwiecień po raz kolejny się ośmieszył. Niestety, mało kto to zauważył. Przed chwilą wszedłem na youtube, żeby zobaczyć co ludzie wypisują pod jego bełkotem najnowszym. Liczyłem, że ktoś wyśmieje jego wiedzę na temat tych książek, będących jeszcze niedawno lekturami szkolnymi (czy teraz są to nie wiem). Oczywiście nikt tego nie zrobił, a większość wpisów to pochwały.
"Świetna robota panie Darku". Raczej świetna robota kretynie, po raz kolejny udowodniłeś jakim jesteś niedouczonym matołem i zbłaźniłeś się przed wszystkimi normalnymi, inteligentnymi ludźmi. Szkoda tylko, że tych inteligentnych coraz mniej.

Czekamy na więcej podobnych komentarzy.


DODATEK 2Jednak kurwa włączyłem dalszy ciąg tego jebanego bełkotu od 19 minuty.
Po 2-3 słyszę długi jebany monolog gloryfikujący zwycięstwo Rosjan nad Niemcami i pierdolenie, że gdyby nie Rosjanie to nas by nie było.
Dobra to ja na ten jebany bełkot powiem tak debilu kwiiiecień.
Chcesz pojebie wiedzieć jak by się wojna skończyła gdyby Niemcy wygrały z Rosją?
W 1945 roku Amerykanie jebnęli by kilka bomb A zamiast na Hiroszimę i Nagasaki, na Berlin i kilka innych miejsc gdzie były siły Niemieckie i do dziś mieli byśmy za służących Niemców, a ich tereny były by podzielone. Niemcy jako potęga przestały by istnieć. Nie tylko byśmy nie utracili ziem na wschodzie, ale pozyskali byśmy na zachodzie. Rosja była by niczym. Była by kolonią Ameryki i państw sprzymierzonych.
I niech mi ktoś udowodni, że tak by nie było?
Niemcy w obawie przed takim scenariuszem do ostatniej chwili dłubali w Riese nad swoją cudowną bronią, ale Amerykanie byli o krok przed nimi. Riese było wybrane i zlokalizowane właśnie tam bo tam Amerykanie mieli by utrudnione zadanie w użyciu bomby A
Niemcy wykonali kilka kompleksów tylko po to by na wypadek zniszczenia jednego prace nad bombą A postępowały w kilku innych. Riese to nie kompleks sztolni z osobna przeznaczonych do czegoś innego. Riese to kompleks w, którym jednocześnie w rożnych miejscach trwały dubeltowe prace nad bronią ostatecznego zwycięstwa. Hitler wiedział, że może sobie na to pozwolić. Stawka była wielka władza nad światem i trzymanie całego świata w garści dla tego prace musiały być prowadzone równolegle, analogowo w kilku miejscach.
Do jakiego stopnia prace były zaawansowane? Do takiego, że Niemcy do ostatnich godzin tam siedzieli i pracowali nad tym. Kilometry dzieliły ruskich od Riese, a prace trwały. Oznacza to, że do ukończenia prac dzieliły Niemców dosłownie godziny. No może najwyżej dni. Co jest w Riese? Właśnie to czego nie zdążyli dokończyć, a czego ruskie do końca nie zdołali znaleźć.

I jeszcze jedno debilu kwiiiecień.
W 26 minucie mówisz, że Stanisław Grzesiuk przeżył obóz koncentracyjny dzięki wrodzonemu i wyuczonemu cwaniactwu na Pradze/dzielnica Warszawy.
Chuj debilu prawda. Jak zawsze słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz w, którym kościele.
Stanisław Grzesiuk całe swoje dzieciństwo spędził na Czerniakowie mającym z Pragą tyle wspólnego co kwiiiecień z Riese.
I takie debilizmy wypowiada narkoman o rozbieganych gałach i pijackim kurwa wyrazie mordy.
I nie tykaj szmato Stanisława Grzesiuka, nie wycieraj se nim mordy Bo Grzesiuk na takich jak ty śmieciu miał wyjebane o czym pisał w swych książkach. Ty kwiiiecień reprezentujesz dokładnie ten typ skurwysyna, który u Grzesiuka zawsze był tematem pogardy.

I jeszcze coś. Kwiecień ty skurwysynu mówisz, że nie mamy autorytetów moralnych? No to spójrz na swoje komentarze u swego krośnieńskiego klakiera. Tam znajdziesz taki kurwa autorytet moralny, że jak spojrzysz w lustro to penie będziesz chciał temu w lustrze tak przyjebać, że aż miło.i na koniec cytat z YT:

klfhfklkfjzlkjnzklds 3 godziny temu
szkoda tylko że potrzeba było aż 51 audycji żeby ujawnić całą Pańską wiedzę na temat Riese, ale lepiej późno niż wcale, świetnie że wyjaśnił Pan prawie wszystkie tajemnice Riese
-----------------------------------

Przez ten komentarz zdecydowałem się włączyć od 19 minuty i wysłuchać do końca.
Kurwa gdzie te wyjaśnienia? Gdzie te tajemnice? Na koniec tylko dowiedziałem się, że na Dolnym Śląsku ludzie nie wiedzą, że światło gasi się pstryczkiem i by zgasić żarówkę rzucali w nią kamieniami nie wiedząc co to elektryczność.
No tak wielka tajemnica Riese wyjaśniona.
Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:


181 komentarzy:

 1. Zakończyłem komentowanie na 19 minucie.
  Na resztę nie starcza mi nerwów, bo tego nie da się słuchać kurwa obojętnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aureu 39 minut temu
  Gdyby alianci nie wylądowaliby w Normandii, gdyby nie drugi duży front, to Rosjanie mogliby podskoczyć Niemcom. Przecież Stalin do końca bał się, że alianci zaprzestaną natarcia z zachodu oraz bał się, że alianci połączą się z Wermachtem i ruszą na wschód. A kto nie stworzył Hitlera jak nie Stalin? Dlaczego, po wygraniu przez nazistów w 1933 roku, nie pozwolił on komunistom niemieckim na koalicję z socjaldemokratami? To dla Stalina wojna w Europie była na rękę. To on chciał wejść na zachód jako wyzwoliciel, jako pogromca III Rzeszy. Serio, nie wiem po co wybielać Rosjan, skoro mają tyle samo brudów co Niemcy. Mój dziadek siedział po wojnie półtora roku w katowni UB. Mam o tym zapomnieć?
  -----------------------------------------------------------------

  No i kwiecień łajzusie czerwony komunistyczna świnio nie pokazuj się w terenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. kolejna bzdura: skąd pan april wziął kwote 600 euro dla tych azylantów? podac zródło

  OdpowiedzUsuń
 4. Totalny bełkot trafiający do ćwierćinteligentów. W niejednym robotniczym środowisku słyszałem inteligentniejsze wywody niż to co ten chłopina nawija.
  Poczytał trochę internetu posłuchał TVP i rżnie politologa.
  Takich jak on w necie samozwańczych znawców od wszystkiego i niczego jest od pyty. Co jeden to lepszy każdemu wydaje się, że jego przemyślenia są wyjątkowo oświecające dla innych. Każdemu marzy się głosić swe mądrości przed wielkim audytorium. Zakłada taki bloga i kanał yutuba i się zaczyna życiowe powołanie niesienia światu dobrej nowiny.
  Przez tego bloga przewinęło się kilku takich kwietnio podobnych zjebów w linkach. Każdy z nich ma parcie na szkło i cyklicznie ulega przymusowi pokazania się i swoich objawień. Jedni gadają mądrzej drudzy głupiej, ale jedno ich łączy, każdy po dłuższym przysłuchaniu się sam sobie przeczy lub nie rozumie tematów na jakie się wypowiada. Inteligentniejsi potrafią dłużej zachować pozory "fachowości" czy jak to nazwać mądrości, ale prędzej czy później widać, że z ich wypowiedzi nie wynika nic ponad to co jest ogólnie znane i zauważane.
  Kwiecień jest jednym z nich i tylko naśladuje swych poprzedników jak choćby Zagórski czy Rozbicki. Ten sam poziom mentalności+parcie na szkło+plan himmlera+otwarcie wrót=szkoła kwiczącej pięści jako droga przetrwania. To tak skrótowo ujmując.
  W społeczeństwie jest taka masa baranów co nawet do takich wniosków nie dochodzą co Kwiecień, że nie dziwi ich liczba mu przyklaskująca. Im imponuje zjazd po linie, pokazanie się na koniu, w czarnym kimonie, na quadzie, rowerze i chuj wie na czym jeszcze. Niedługo usłyszycie, że Kwiecień zakłada partię polityczną bo uzna, że ma takie poparcie. Słyszeliśmy już, że są już grupy jego wyznawców i kościoły zakładają na jego cześć, książki mu podrabiają i pewnie grubą kasiorę na tym koszą. Bo tysiące maili to on dostaje z całego świata nawet z Hong Kongu, a co! Ludzie zaczepiają go na ulicy i błagają o autografy a stacje TV wydzwaniają do niego i proponują po 100 tysięcy złotych za występ. Tylko nasz bohater jest ponad to odrzuca życiowe propozycje woląc zarobić tych pare stów na jeleniach zwabionych do Rzeczki. A coś mi się obiło o uszy, że mówił o jakiejś wiedzy, którą daje nam za darmo. Ciekawe z jakich powodów odrzucił propozycje TVN i Polsatu? Czy to z pogardy dla mediów ogłupiających ludzi sterowanych żydowskim prykasem? A propos żydów, większego idiotyzmu w życiu nie słyszałem. Panie Kwiecieński, żydy nie mają we krwi mieszkać za murem i drutem kolczastym. Coś się w tej łysej siwej łepetynie popierdoliło. Żydzi tworzą diaspory, a jak nie wiesz co to diaspory żydowskie na terenach zasiedlanych to stul dziób, albo sam się schowaj za jakiś płot z drutem kolczastym bo pierdolisz takie bzdury, że graby ze świstem opadają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę koniecznie uzupełnić wpis Tomasza bo to co ten debil Kwietniołak dzisiaj powiedział kompromituje go do reszty.
  Około 29 minuty matoł zaczyna pierdolić, jak to na Kresach Wschodnich było źle w okresie międzywojennym, za "Sanacji". Fakt, że nie była to kraina mlekiem i miodem płynąca, ale stwierdzenia, że ludzie żyli w ziemiankach to wymysł peerelowskiej propagandy. Komuniści, żeby usprawiedliwić złe warunki życia w PRL, sączyli kłamstwa, że przed wojną było znacznie gorzej, że zapałki to się wtedy na czworo dzieliło itd.
  W 30min07sek idiota nazywa Kresy Wschodnie "ziemiami odzyskanymi". Co oznacza ten termin i jakich terenów dotyczył to nie muszę tłumaczyć bo każdy, kto chodził do szkoły powinien to wiedzieć.
  I na koniec gwóźdź programu - w tej samej minucie łysy pajac poleca, dla zapoznania się z warunkami życia niższych warstw społecznych w okresie międzywojennym, lekturę 3 książek: Ziemi Obiecanej, Nocy i Dni oraz Lalki.
  Ziemia Obiecana została wydana w 1899 roku, a więc siłą rzeczy dotyczy okresu wcześniejszego.
  Noce i Dnie obejmują okres od Powstania Styczniowego do wybuchu I Wojny Światowej.
  Akcja Lalki Prusa dzieje się w latach 1878-1879, została wydana w 1890 roku.
  Jak ja chodziłem do liceum (lata 2000-2004), to te książki były lekturami. Tylko debil bez szkoły mógł umieścić ich akcję w okresie międzywojennym.
  Jeszcze dorzucę może o tych filmach, co je Kwiecień tez podrzucił.
  Sól ziemi czarnej to film opowiadający o II Powstaniu Śląskim (sierpień 1920). Jak można kurwa twierdzić, na podstawie filmu, nawet jeśli twórca wiernie oddał panujące wówczas warunki życia, że za sanacji było źle skoro film traktuje o roku 1920, dwa lata po wojnie, produkcja rolna spadła w porównaniu z tą sprzed wojny o kilkadziesiąt procent, jest kryzys w całej Europie, walą na nas hordy ze Wschodu i polskie rządy miały niecałe dwa lata do tego momentu żeby odbudować kraj ze zgliszczy, w warunkach ciągłych wojen o granice?
  Pierścionek z orłem w koronie to z kolei film o Powstaniu Warszawskim i okresie tuz po nim. Nie oglądałem, więc nie wiem czy jest tam dokonana jakaś gruntowna analiza sytuacji chłopstwa w okresie międzywojennym, ale wątpię.
  Reasumując - Kwiecień po raz kolejny się ośmieszył. Niestety, mało kto to zauważył. Przed chwilą wszedłem na youtube, żeby zobaczyć co ludzie wypisują pod jego bełkotem najnowszym. Liczyłem, że ktoś wyśmieje jego wiedzę na temat tych książek, będących jeszcze niedawno lekturami szkolnymi (czy teraz są to nie wiem). Oczywiście nikt tego nie zrobił, a większość wpisów to pochwały.
  "Świetna robota panie Darku". Raczej świetna robota kretynie, po raz kolejny udowodniłeś jakim jesteś niedouczonym matołem i zbłaźniłeś się przed wszystkimi normalnymi, inteligentnymi ludźmi. Szkoda tylko, że tych inteligentnych coraz mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za uzupełnienie. Komentarz trafił w DODATEK 1
   Mnie też dziwi, że w komentarzach na YT jest tak mało ludzi mogących te brednie dementować. Ale jak się nad tym głębiej zastanowić to dla czego tak jest odpowiedź jest bardzo w sumie prosta. Po prostu inteligentni ludzie-poza mną :))) - nie wchodzą na kanał kwiiietnia i go nie słuchają. Słuchają go w większości debile lub bogu ducha młodzi ludzie nie orientując y się w skali jego kłamstw i choroby umysłu.

   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Jest sporo ludzi podejrzewam , ale trudno jest wypowiadać się nie oglądając tych debilizmów jakie wypowiada. A z kolei nie da się tego oglądać, no bo jak?, kiedy to nie jest już śmieszne. Ten stek bzdur jest nie do przełknięcia dla normalnie wykształconego człowieka. Więc się tego już nawet nie włącza.

   Tak po prawdzie, to po zmianie władzy na jesień , powinno się go zgłosić do prokuratury aby pajaca posadzić za antypolskie działania i antypolskie wypowiedzi. Na pewno jeśli władza się zmieni to nie będzie miał odpuszczone.

   Usuń
  3. Debil nawet nie wie gdzie był , był w sali Shotokanu , a będą chazarzy otwierać w Łodzi Shirokan :

   http://www.shirokan.com/en/karate

   życzymy chazarom oraz szabas gojom owocnych kopnięć w swoję głowe.

   Usuń
  4. kwietniołak, już pierdoli w liczbie mnogiej, co potrafimy, czym się zajmujemy. Ilu was tam kwietniołak tych ss manów jest 666 szt w jednym kwietniołaku ?

   Nie będziesz nic pokazywał zadnych dyplomów i zadnych umiejętności.
   Do przewidzenia było :). Toz baranie najprostszego kata nie znasz, morda pełna frazesów i głupot i nic więcej.
   Soje umiejętności już pokazałeś, survival, wersalki, stanie pod ringiem, machanie kurtkami, jazdę na kucyku, wypadające magazynki, spadanie z wozu bojowego pod gąsiennice.

   Napokazywałeś i wystarczy. Idź zdaj do wypożyczalni te wszystkie teatralne kostiumy i do lekarza marsz.

   Usuń
  5. Jaka durniu była głęboka komuna jak dorastałeś ,za Gierka ?, ciulu bosy jak dorastałeś to był Gierek kretynie. Ty tyle wiesz o komunie co o survivalu , historii, Riese i karate. Czyli wielkie gówno.

   Usuń
  6. Nie będę tego komentował, bo jak patrzę na ten krzywy chazarski ryj to mam odruch wymiotny.

   Usuń
 6. Ty sukunsynu jeden pojebany Kwiecien!
  Ty palancie interesujesz sie historia Dolnego Slaska? ty debilu !!!
  Naprawde nie da rady sluchac tego kretyna bez podniesienia sobie emocji.
  Kwiecien w chyba po 30 minucie pokazuje jakas idiotyczna ksiazke Dolny Slask!
  Co stwierdza? ano stwierdza ze Ruski nie chcieli zdobywac Wroclawia ,a niemcy spalili Wroclaw sami jakimis Komandami!
  Owszem TY DEBILU istnialy komanda wyburzeniowe chodzilo o ustanowienie wolnej przestrzeni , buzenie celow strategicznych punktow orientacyjnych,koscioly np Wieze... Paulus Kirche jakie wysadzono Kwiecien w celu uniemozliwienia celnego ostrzalu ze Wzgorz Trzebnickich gdzie ruscy mieli ustawione daleko siezne dziala! baranie lysy. naprowadzaniu . budowa lotniska na Scheitniger Stern..to prawda.
  Ale ty klamliwy chuju! 75 procent zniszczen we Wroclawiu dokonaly RUSKIE BOMBARDOWANIA ORAZ OSTRZAL ALTLERYJSKI ! A W SZCZEGOLNOSCI MASAKRA DOKONALA SIE W DNIU SWIETA WIELKANOCNEGO GDZIE WROCLAWSKIE PIEKNE DZIELNICE LOTNICTWO kukuruznikowe ZROWNALO PRAKTYCZNIE Z ZIEMIA:::POLGLOWIE !

  KWIECIEN MOJA MATKA WYCHOWALA SIE NA OLAUER VORSTADT Olawskie Przedmiescie dzisiaj rejon ul Traugutta TEREN ZOSTAL ZROWNANY Z ZIEMIA W 50 PONAD PROCENTACH w dniu swiat wielkanocnych tez wtedy oberwal dworzec glowny debilu.
  Przeczytaj sobie idioto wspomnienia ksiedza Peikerta a pozniej zabieraj palancie glos w dyskusji kretynie z Gluszycy bez podstawowki jeden.!
  Prawda Kwiecien jest inna ,Ruski dostaly we Wroclawiu potezne wpierdol! mimo ze okrazyli miasto i byli wspomagani przez lotnictwo i altylerie,nie potrafili sobie przez ponad 2 miesiace poradzic z garstka zolnierzy ,paru spadochroniarzy zrzuconych na ruiny Wroclawia oraz cywilow w wiekszosci.
  Ty smieciu nie klam i nie gloryfikuj Kacapow matole , bo polska byla pod ich zaborem i dla tego we wschodnich czesciach pod ruskami polacy mieszkali w ziemiankach ! a chamie ruski jeden nie zmyslaj ze na Slasku polacy mieli biede dziadzie bo byla na Slasku praca a kto pracowal nie zyl po ziemiankach na Slasku kmiocie jeden ...dla tego za to masz bankowe wpierdol od Slazakow zobaczysz nawet tam nie jedz.
  ta korwa najspokojniejszego czlowieka jest w stanie wyprowadzic z rownowagi swoim bajerem! to jakis ruski agent!


  A

  OdpowiedzUsuń
 7. Debil nawet nie wie gdzie był , był w sali Shotokanu , a będą chazarzy otwierać w Łodzi Shirokan :

  http://www.shirokan.com/en/karate
  ...............................................................
  Dla niego jeden ciul shirokan, shodokan, shotokan .........otwiera wrota w Łodzi , mają przyjść i dać kasę. Pójdź dziecię ja cię uczyć machania kurtką i damską torebką karzę i ci z kucyka Riese pokarzę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Co Ty mu o Peikercie, jest to matoł który słuchał swojego tate z kołchozu a potem kałmuków pod budką z piwem. Jego mózg jest zlasowany chazarsko komuszym wapnem. Powie wszystko, każdy debilizm bo potrzebuje kasy jak tlenu.

  Te pierdoły z CD i tego pożal się Boże "przewodnika" , się nie sprzedają więc kręci te głupoty na You Tybe i lata od Rzeczki do jakiś sal z samochodzikami, po jakiś nocnych klubach, pierogarniach i innych krzakach, coś niby gotuje, coś niby odnajduje, coś niby walczy. A wszystko to dzieje się w nibylandii, w tej jego INNEJ wymyślonej "Rzeczywistości", która ma tyle z rzeczywistością wspólnego co ja z tym kwietniołakowym debilem.

  Gdzie się da tam się przykleja. Kopaczka też już na obozie harcerskim, już zupę gotuje, ogniska rozpala, a dopiero co wystawała po peronach. Tamten multi kulti kakao ze Słupska przebrał się i ciśnie jakiś kit, że ma pomarańczowy pas a nawet postawy nie ma ( obciach dla tego trenera). Trzeba lans robić, więc kwietniołak sam sobie ten lans robi, to ta sama banda kretynów wciskająca kit innym kretynom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jednak kurwa włączyłem dalszy ciąg tego jebanego bełkotu od 19 minuty.
  Po 2-3 słyszę długi jebany monolog gloryfikujący zwycięstwo Rosjan nad Niemcami i pierdolenie, że gdyby nie Rosjanie to nas by nie było.
  Dobra to ja na ten jebany bełkot powiem tak debilu kwiiiecień.
  Chcesz pojebie wiedzieć jak by się wojna skończyła gdyby Niemcy wygrały z Rosją?
  W 1945 roku Amerykanie jebnęli by kilka bomb A zamiast na Hiroszimę i Nagasaki, na Berlin i kilka innych miejsc gdzie były siły Niemieckie i do dziś mieli byśmy za służących Niemców, a ich tereny były by podzielone. Niemcy jako potęga przestały by istnieć. Nie tylko byśmy nie utracili ziem na wschodzie, ale pozyskali byśmy na zachodzie. Rosja była by niczym. Była by kolonią Ameryki i państw sprzymierzonych.
  I niech mi ktoś udowodni, że tak by nie było?
  Niemcy w obawie przed takim scenariuszem do ostatniej chwili dłubali w Riese nad swoją cudowną bronią, ale Amerykanie byli o krok przed nimi. Riese było wybrane i zlokalizowane właśnie tam bo tam Amerykanie mieli by utrudnione zadanie w użyciu bomby A
  Niemcy wykonali kilka kompleksów tylko po to by na wypadek zniszczenia jednego prace nad bombą A postępowały w kilku innych. Riese to nie kompleks sztolni z osobna przeznaczonych do czegoś innego. Riese to kompleks w, którym jednocześnie w rożnych miejscach trwały dubeltowe prace nad bronią ostatecznego zwycięstwa. Hitler wiedział, że może sobie na to pozwolić. Stawka była wielka władza nad światem i trzymanie całego świata w garści dla tego prace musiały być prowadzone równolegle, analogowo w kilku miejscach.
  Do jakiego stopnia prace były zaawansowane? Do takiego, że Niemcy do ostatnich godzin tam siedzieli i pracowali nad tym. Kilometry dzieliły ruskich od Riese, a prace trwały. Oznacza to, że do ukończenia prac dzieliły Niemców dosłownie godziny. No może najwyżej dni. Co jest w Riese? Właśnie to czego nie zdążyli dokończyć, a czego ruskie do końca nie zdołali znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze jedno debilu kwiiiecień.
   W 26 minucie mówisz, że Stanisław Grzesiuk przeżył obóz koncentracyjny dzięki wrodzonemu i wyuczonemu cwaniactwu na Pradze/dzielnica Warszawy.
   Chuj debilu prawda. Jak zawsze słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz w, którym kościele.
   Stanisław Grzesiuk całe swoje dzieciństwo spędził na Czerniakowie mającym z Pragą tyle wspólnego co kwiiiecień z Riese.
   I takie debilizmy wypowiada narkoman o rozbieganych gałach i pijackim kurwa wyrazie mordy.
   I nie tykaj szmato Stanisława Grzesiuka, nie wycieraj se nim mordy Bo Grzesiuk na takich jak ty śmieciu miał wyjebane o czym pisał w swych książkach. Ty kwiiiecień reprezentujesz dokładnie ten typ skurwysyna, który u Grzesiuka zawsze był tematem pogardy.

   Usuń
  2. I jeszcze coś. Kwiecień ty skurwysynu mówisz, że nie mamy autorytetów moralnych? No to spójrz na swoje komentarze u swego krośnieńskiego klakiera. Tam znajdziesz taki kurwa autorytet moralny, że jak spojrzysz w lustro to penie będziesz chciał temu w lustrze tak przyjebać, że aż miło.

   Usuń
  3. i na koniec cytat z YT:

   klfhfklkfjzlkjnzklds 3 godziny temu
   szkoda tylko że potrzeba było aż 51 audycji żeby ujawnić całą Pańską wiedzę na temat Riese, ale lepiej późno niż wcale, świetnie że wyjaśnił Pan prawie wszystkie tajemnice Riese
   -----------------------------------

   Przez ten komentarz zdecydowałem się włączyć od 19 minuty i wysłuchać do końca.
   Kurwa gdzie te wyjaśnienia? Gdzie te tajemnice? Na koniec tylko dowiedziałem się, że na Dolnym Śląsku ludzie nie wiedzą, że światło gasi się pstryczkiem i by zgasić żarówkę rzucali w nią kamieniami nie wiedząc co to elektryczność.
   No tak wielka tajemnica Riese wyjaśniona.

   Usuń
  4. kolejny cytat z YT:

   klfhfklkfjzlkjnzklds 5 dni temu
   +klfhfklkfjzlkjnzklds szkoda tylko że potrzeba było aż 51 audycji żeby ujawnić całą Pańską wiedzę na temat Riese, ale lepiej późno niż wcale, świetnie że wyjaśnił Pan prawie wszystkie tajemnice Riese


   nutaws 2 dni temu
   +klfhfklkfjzlkjnzklds Prawie wszystkie? A jakie to?


   klfhfklkfjzlkjnzklds 2 dni temu
   +nutaws najważniejsza tajemnica to ta o otwieraniu wrót - nie tylko Darek o tym mówi, tu masz same konkrety: https://www.youtube.com/watch?v=DKNpC0-ixyw

   Usuń
 10. klfhfklkfjzlkjnzklds 3 godziny temu
  szkoda tylko że potrzeba było aż 51 audycji żeby ujawnić całą Pańską wiedzę na temat Riese, ale lepiej późno niż wcale, świetnie że wyjaśnił Pan prawie wszystkie tajemnice Riese
  -----------------------------------
  debili nie sieją, oni się jak widać tacy rodzą, jedynym ratunkiem dla nich jest doktor prozak :-).

  OdpowiedzUsuń
 11. na Dolnym Śląsku ludzie nie wiedzą, że światło gasi się pstryczkiem i by zgasić żarówkę rzucali w nią kamieniami nie wiedząc co to elektryczność.
  ......................................................................
  jasne bo te światło to się tam cały czas paliło, wiedzieli jak włączyć tylko byli jak małpy i nie wiedzieli jak wyłączyć.

  Tak było u kwietniołaka w chałupie, jak przybyli z jurty stepów akermańskich do cywilizowanego świata. Do dzisiaj śpi po krzakach i ma we łbie mentalność szympansa. Nachlać się, jakąś pijaną kozę zaliczyć w czarne słońce i uwalić się w baranicy w krzakach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kamieniami w zarowki'co za brednie kwiecien.facet sam sie jebnij kamieniem w baniak to sie rozum obudzi.

   Usuń
 12. w skrócie o wiedzy kwietnia asinus asinorum in saecula saeculorum

  OdpowiedzUsuń
 13. Tymczasem w Donbasie:
  http://www.wykop.pl/ramka/2651027/donieccy-separatysci-oddali-hold-ofiarom-rzezi-wolynskiej-foto/

  Widzieliscie zeby w polskojezycznych mediach o tym wspomniano, w ogole czy wspomniano 11/7? Cos slabo choc namietnie w TV nie patrze, dokladniej to wcale tylko w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Co to chore umyslowo bydle znow odpierdala?!
  No po mojemu to juz calkowicie przegial:
  "Darek13 lipca 2015 14:16

  Przecież Tomasz Sidor to Debil sam do tego się przyznaje , jest chory psychicznie , jednak Tomaszu Sidorze , Temida przewidziała dla ciebie inny schemat , mianowicie pobyt w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym , nie u wujka . Dariusz Jastrząb już o to się postara , stać go na to , a Koniczyna będzie dalej działał ...
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:19

  Ps Tomaszu Sidorze trzy osoby z ul Lipskiej w Warszawie przyjechały do mnie , aby osobiście mnie poznać , ty naprawdę jesteś chory psychicznie , .... Czekaj na dalszy rozwój wydarzeń .
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:22

  Sidor ty chory i niebezpieczny dla otoczenia jesteś , ty jesteś zboczony , jak można z twoim sflaczałym ciałem paradować przy ogrodzeniu w stringach , zboczeńcu i zaczepiać małe dzieci ....
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:26

  To są opowieści twoich sąsiadów zboczeńcu , Tomasz Sidor wg mieszkańców ul Lipskiej w Warszawie to zboczeniec i dewiant -
  - a ludzi to on panie strzyc nie może po śmierci matki tej co z nim obcowała ma zakaz ostrych narzędzi do ręki brać .
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:31

  I to fakt wg Komendy Policji w Warszawie Tomasz Sidor ma zakaz używania ostrych narzędzi , ma zakaz wykonywania zawodu fryzjera ponieważ nie posiada należytych uprawnień , istnieje podejrzenie iz to on , czyli Tomasz Sidor sam okaleczył swą matkę , sprawa umorzona z powodu braku dowodów .
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:43

  Tomaszu Sidorze opisz swe doznania z matką na ul Lipskiej 10 warszawa po jej śmierci , ty naprawdę jesteś chory psychicznie , dlaczego ubierasz się w jej rzeczy przecie Ona na Lipskiej nie mieszkała , Tomaszu Sidorze idź się lecz psychiatrycznie ....
  Odpowiedz"

  Zrodlo wiadome.

  Kurwam brak mi slow bo wiem ze jak zwykle to stek konfabulacji kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie konfabulacje tylko skurwysyństwo łajdactwo, kurewstwo, zbydlęcenie.

   Usuń
 15. Tomasz Głowiński - Festung Breslau 1945 - zagłada stolicy Dolnego Śląska - Wrocław 25.03.2015
  https://www.youtube.com/watch?v=1JivuIgNdAU

  OdpowiedzUsuń
 16. jołop zadaje durne pytania kto będzie Abramsy obsługiwał ?

  Jak to kto ?. Dariusz Kwiecień, daro dasz radę siedzi w tobie 666 SS-manów i jeden NKWDzista :-). Odpalasz i jedziesz , w końcu jesteś sierżantem, kapralem, komandosem, gromowcem, wężem, kucharzem, strzelcem wyborowym SWD, szarikiem, gustlikiem, operatorem, grabarzem, kamieniarzem, włókniarzem, poliglotą, mistrzem noża, mistrzem maczety i minety, tyś koniem i jeźcem, tyś siodłem i uzdą , tyś mistrzem maga i kraft, shotokan, shurokan i sam dan .

  Daro, tyś jak Słońce na stepie akermańskim. Ty nas zbawisz i obronisz, i to wszystko za darmo.

  Tylko musicie przyjechać do Rzeczki i zapłacić po jedyne 100 zł od łba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, zajebiste, parsklem ze smiechu jak kwietniowe osly.
   :D

   Usuń
 17. Te książki , które tak poleca są z biblioteki , bo na jednej jest pieczątka łódzkiej biblioteki - to nie są żadne jego zbiory , tylko rzeczy wypożyczone , do których dostęp ma każdy - bo jeszcze ktoś by sobie pomyślał ,że Kwiecień ma jakiś księgozbiór obszerny.
  Co do audycji ,to on nie potrafi mówić o jednym zagadnieniu ,ponieważ ma za małą wiedzę w temacie ,dlatego skacze co parę zdań w inne wątki - wychodzi z tego audycja o wszystkim i o niczym , ani historyczna , ani polityczna , ani publicystyczna.
  On nie posiada żadnych umiejętności w sztukach walki , poza kursem samoobrony , który zaliczył w wojsku polskim - co było widać na którymś z filmików ,gdzie na sali macha kurtką przed twarzą jakiegoś mężczyzny z nożem - najpewniej wcześniej to obejrzał na filmach YT i sie wzorował lecz nieumiejętnie i wyszedł z tego śmieszny i żenujący film.

  OdpowiedzUsuń
 18. I właśnie takie coś jest dowodem w sprawie sądowej. Ja się mocno dziwię że taka sprawa się jeszcze nie odbyła.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ho ho ho gdzie to już kwietniołak w tej czarnej sutannie z oberwanymi rękawami nie zagląda , ho ho ho nawet zagląda w archiwa komendy policji w Warszawie. Ho Ho Ho. ależ to nasz sierżanto -kapralo- operator zaszalał,

  Ho ho ho był właśnie w Strzegomiu, nakręcając w tym czasie film w Łodzi, przeglądając archiwa w Bolesławcu pisząc z Malborka jednocześnie przepytywał policję w Warszawie . Ho Ho ho co za niesamowity wyczyn cyrkowy ależ miszczowstwo przemieszczania się w czasie , ho ho ho , cóż jeszcze dokonasz ?

  Czyżbyś szykował się do pobicia rekordu w szybkości poruszania się na wysokości lamperii po korytarzu szpitala w Malborku ?, ho ho ho toż to by był wyczyn . Czy będzie z tego filmik na You Tube ?.

  OdpowiedzUsuń
 20. cyt :
  " Temida przewidziała dla ciebie inny schemat , mianowicie pobyt w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym , nie u wujka . Dariusz Jastrząb już o to się postara , stać go na to , a Koniczyna będzie dalej działał ..."
  ....................................................
  Osobiście w to wątpię.
  Schemat będzie zaś taki ...Jastrząb odleci na jesień machając rozpaczliwie skrzydłami. Koniczyna zwiędnie na polu pod Krosnem.
  A ty kwietniołak wylądujesz nie w zakładzie dla psycholi, to będzie potem. Wpierw wylądujesz na bruku i w śmietniku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już my się postaramy o to, abyś na tym śmietniku wylądował. tylko się wtedy nie załamuj bo jesteś wyćwiczony w śmietnikowym surwiwalu, będziesz miał okazję pokazać w praktyce swoje umiejętności. Ciekawe czy już wkrótce cię przygarnie ten twój reżyser albo pisarz.

   Tylko spokojnie powolutku i wszystko w swoim czasie.
   Zresztą powinieneś przewidzieć to podczas tych swoich wizji jaka jest szykowana twoja najbliższa przyszłość.

   Usuń
 21. pytanie ......jeśli ktoś zginie na polu walki kto go zastąpi ?

  Tadam , szum pelerynki i już zjawia się kwietniołak, strzela z działka, operuje, gotuje, walczy nożami, łapie przeciwnika za jaja i obezwładnia, macha torebką, wywołuje pożar podpalając wersalkę za pomocą proszku RWD, nadaje bez radia z antenki w głowie i naprowadza pociski myślami oraz okultystycznymi mocami, za pomocą Himmlera który siedzi pod ziemią.

  I przeciwnik umiera ze śmiechu. Takie proste.Proszę o bardziej skomplikowane pytanko.

  OdpowiedzUsuń
 22. W życiu nie było na rynku podrabianych książek, po prostu ktoś na śmietniku znalazł i sprzedaje po 5 zeta. Proszę wskazać gdzieś jakąś podrabianą książkę.
  To tylko w durnym łbie może być taki motyw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień wściekły bo sprzedają za parę zł nic dziwnego jak nikt nie chce kupować niedługo spadną do 0.99 zł, to coś co wydał to ma wartość tylko w skupie makulatury

   Usuń
  2. Jak sie pytalem lasek w sklepie na Zamku Ksiaz czemu sprzedaja taki chalam to powiedzialy z usmiechem ze obok jest ksiazka z ufo na okladce ale tez o lokalnym terenie, biznes i tyle, widac jednak bylo ze ten kwietniowy przewodnik byl pomiety i lezal tam juz jakis (czego nie bylo widac po innych ksiazkach) czas wiec bestseller to nie jest.

   Pierdoli bzdury i klamie jak zwykle.

   Usuń
 23. EE tam będziemy czytać kwietniołak o dywizjonie 303 , jak mamy takiego wybitnego specjalistę od wszystkiego jak ty.

  Daro tyś to oświecone słońce stepów Akermańskich , specjalisto od rosołu z kury własnoręcznie zastrzelonej z SWD i dobitej tajnym ciosem kraft maga sambo ciambo. Ty nam to wszystko wytłumaczysz boś przestudiował wszelkie archiwa, ty archiwisto nad archiwistami z dostępem do poziomu III stopnia w Malborku.

  Ty nam wytłumaczysz jak wygląda cały świat o pampalini. :), gdyś to ty przeczytał wszelkie księgi PRL-u :-).

  OdpowiedzUsuń
 24. cytat z filmu:

  "jeżeli ktoś zaczyna mówić na temat II wojny światowej",..... a nazywa się daro kwiecień, to oznacza że mówi do was idiota który nie ukończył podstawówki i ma coś z garem.

  OdpowiedzUsuń
 25. Daro kimono kwicząca pięść założył kimono by stworzyć pozory znajomości karate. To jest objaw strachu przed wpierdolem w terenie. Typowe zachowanie człowieka lękającego się pobicia. Stwarzam pozory, że jestem karateką by inni myśleli, że nie łatwo ze mną. Było już wymachiwanie nożem i komiczna lekcja samoobrony kurtką teraz szpan na czarny pas i kimono. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. asinus asinorum in saecula saeculorum
   Osioł nad osłami na wieki wieków (wyjątkowy głupiec).

   Pozer i szpaner z parciem na szkło.

   Usuń
 26. Kwiecien ty palancie,Glupszy jestes od radia, wiec przyglupowi prymitywnemu takiemu jak ty , smierdzielu nie ma sie co dziwic ze zmyslasz pierdoly niestworzone.
  Ale kurwa Kwiecien ! gdybys o mnie napisal takie rzeczy w internecie ,z zamieszczeniem nazwiska ,adresu ,zdjecia mojego....to bys chujozo zle skonczyl!
  uwierz chujozo ! gdybys na mnie bydlaku trafil zle by sie to dla ciebie chujozo skonczylo!
  cytuje chujoze Kwietnia co wypisuje na czlowieka w internecie,
  od dzisiaj jestes dla mnie chujozom! i tak ptoponuje wszystkim by to bydle tak nazywano w komentarzach
  Kwiecien ty chujozo Karate 30 lat cwiczysz cioto.?
  --------------------------------------------------------------------------------------

  Darek13 lipca 2015 14:26

  To są opowieści twoich sąsiadów zboczeńcu , Tomasz Sidor wg mieszkańców ul Lipskiej w Warszawie to zboczeniec i dewiant -
  - a ludzi to on panie strzyc nie może po śmierci matki tej co z nim obcowała ma zakaz ostrych narzędzi do ręki brać .
  Odpowiedz
  Darek13 lipca 2015 14:31

  I to fakt wg Komendy Policji w Warszawie Tomasz Sidor ma zakaz używania ostrych narzędzi , ma zakaz wykonywania zawodu fryzjera ponieważ nie posiada należytych uprawnień , istnieje podejrzenie iz to on , czyli Tomasz Sidor sam okaleczył swą matkę , sprawa umorzona z powodu braku dowodów .
  Odpowiedz
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  KWIECIEN MASZ CHUJOZO SZCZESCIE ZE TOMASZ JEST OPANOWANYM I DOBRZE WYCHOWANYM CZLOWIEKIEM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To na serio chory skurwiel, takie chujstwa wygadywac w temacie czyjejs Matki!

   Kwiecien ty jestes szmata skonczona, czlowiek bez honoru i godnosci.
   Bekniesz za to swinio, jak nie na sali sadowej to w terenie ludzie z toba powaznie porozmawiaja.

   Usuń
 27. Tomasz naprawde ja bym do tej chujozy pojechal i dal bym za to gnojowi ciezkie wpierdol!
  Kwiecien ty szmatlawcu przesadziles ! jak mozesz o zmarlych tak zmyslac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę Tomasz, Darek za duużo sobie pozwolił, nie sądzisz? Gdzie jest umiar!? Czas mija, on dalej kwiiczy, a końca tego pajaca nie widać ... Jak nie chcesz mu "wpi.rdolić", to ogarnij raz a dobrze sprawę z sądem i niech ma na co zasłużył/zapracował ... Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. To co on odstawia to pewny kryminal, pomowienia, znieslawiania, pomawianie biznesu 212 § oraz 213 §.
   Nie wime na co ty czekasz, czy chcesz dojebac tego wariata czy tylko sie z nim droczyc?

   Usuń
 28. Szczerze wydaje mi się, że pan Dariusz z każdą kolejną audycją jest coraz bardziej zapuchnięty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Puchnie od prochow zapijanych alkoholem.

   Usuń
 29. Gadalem z jedna z osob ktora byla na spedzie Kwietnia.
  Koles powiedzial ze to pierwszy i ostatni raz, kupa bredzenia, lazenie po miejscach ktore nie maja nic wspolnego z tym co Kwiecien opowiada, chlanie i Kwiecien byl najwyrazniej nacpany.
  Kwiecien zapomina o czym gadal w zdaniu zanim je skonczy, zapytany po chwili o to samo odpowiada inaczej.
  U Mikolajczyka zarcie odgrzewane, wygladalo to ponoc jak resztki po pozostalych gosciach, podane nastepnym, oleju na rybe i frytki nie zmienia-chyba od swieta.
  Generalnie lipa, drozyzna i tandeta jak za taka cene, koles nastepnego dnia przeniosl sie do innego pensjonatu po sasiedzku i z miejsca inny swiat-wlasciciel opowiedzial mu wiele o Riese, historii a nie bajan, zarcie swieze i dobre, do tego dal mu namiar na osobe ktora pokazala mu Riese od prawdziwej strony a nie bajan narkomana.
  Podobno Mikolajczykowi kiedys zamkneli juz restauracje, podobno lata temu SANEPID zamknal mu bude bo trul ludzi, tak twierdzil jego sasiad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro kwiiiecień sam mówił, że u nich od rosołu na kurczaku i wołowinie ludzie dostają srania to coś w tym musi być. Jak napisałem w głównej notce od zdrowej żywności trudno dostać srania, a raczej od niehigienicznych warunków lub kucharza mającego jakąś chorobę.

   Usuń
  2. Kucharz powinien mieć książeczkę epidemiologiczną z aktualnymi badaniami sanepidu, jeżeli od tego żarcia się dostaje biegunki znaczy tylko nie świeże gówno kupione w jakimś Tesco na promocji stare już w początkach rozkładu np.: kurczak ma często aż czarne kości i śmierdzi cena wręcz atrakcyjna może być też z Makro są czasem promocje mali przedsiębiorcy kupują po marketach szczególnie jak są promocje jak się widzi kogoś z kilkoma wózkami wyładowanymi po brzegi to sklepikarz lub pomniejszy bar pod karaluchem

   Usuń
  3. To chore bydla ktore by nie przeszlo badan.
   Smieci i padline ktora zarl po chaszczach z pewnoscia przyspozyly mu juz motylicy watrobowej, tasiemca i glisdy ludzkiej.
   Cholera wie na co to bydle jest chore i jakie zarazy roznosi, czy ma pasozyty, czy wirusowe zapalenie watroby ktorym zaraza naokolo czy inkszego HIVa od przydroznych brudnych kurew.

   Usuń

 30. Zajazd “Pod Karaczanem” albo “Pod Tasiemca i Glista”, kuchta nawalony i nawciagany proszkiem RWD od kilku dni, spiacy w terenie w zapluskwionej baranicy, nie mylacy sie tylko dokladajacy do nosa zeby nie stracic przytomnosci, smierdzacy, nie myty, nacpany i nawalony.
  Fajnie ze Kwiecien sie przyznal ze im tam gotuje, sanepid z pewnoscia przetrzepie ta dziuple gdzie gotuje na lewo koles bez podstawowych zasad higieny, bez ksiazeczki sanepidowskiej, bez szkolen i jakiejkolwiek wiedzy o higienie czy cateringu, koles ktory sie cieszy ze jak ugotuje rosol na “kurczaku i wolowinie” po ktorym “ludzie dostaja srania”. Ja pierdole.
  Kwietnia tate to nawet nie nauczyl sie podcierac, co moga potwierdzic osoby ktore kiedys staly blisko niego, smrod zawilglych niepranych szmat, potu, kalu i szczyn roznosi sie przy tym luju nie mytym, po wyjsciu z kibla to on lapy wytrze w salate w kuchni a potem ja poda pelikana do obiadu. Po prostu od niego smierdzi, jak od lumpa.
  Przy takiej higienie to pewnie cwierc klientow zlapala tam tasiemca czy glisty ludzkie przez syf w kuchni, krajanie salatek czy chleba na desce po miesie w upalne dni, na ktorej az roi sie od pasozytow i bakterii.


  Zastanawialem sie troche nad tym co Kwiecien belkocze, jesli na serio jest w NSR to chyba zostal poslany za kare do kuchni, po tym czego dowiedzieli sie o nim przelozeni, albo wykopali go ze sluzby.
  Zauwazcie ze milczy o tym NSR a wczesniej to wspominal wielokrotnie, asil sie i chwalil.
  Teraz cisza o wojsku, tylko przebieranki za karateke czy kowboja.

  OdpowiedzUsuń
 31. ciekawe filmy
  https://www.youtube.com/watch?v=Lr-g_iIfluw
  https://www.youtube.com/watch?v=38hyG-ftEh8
  https://www.youtube.com/watch?v=CMGKKa0a9aM
  https://www.youtube.com/watch?v=VibCtypFGos

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień nie przejawia tak skrajnych objawów jednak przejawia ich symptomy, które z czasem przerodzą się w takie stany.

   Usuń
  2. Jak w 1 filmie powiedziała lekarka treść przeżyć psychotycznych zmienia się u pacjentów wraz ze zmianą realnych wydarzeń danej epoki. I to one mają decydujący wpływ na treść przeżyć psychotycznych. U kwiiietnia widać to ewidentnie. Genetyczne eksperymenty nazistów, wyhodowane stwory, wilkołaki, pół ludzie pół wilki, statki obcej cywilizacji, miejsca mocy, portale podprzestrzenne przez, które Niemcy chcieli przenieść się w inny wymiar i dziesiątki innych drobniejszych wyobrażeń o jakich mówił.
   Współczesna nauka jest dla niego inspiracją do tworzenia wyobrażeń wpasowanych w przeszłość. Przeważnie kwiiiiecień nie rozumiejąc podstawowych zagadnień naukowych tworzy treści mające odpowiadać poziomowi rozwoju cywilizacyjnego, ale ze względu na niski poziom intelektualny treści te brzmią mniej lub bardziej komicznie i absurdalnie.
   I jak lekarka podsumowała nie jest ważna treść przeżyć psychotycznych, ale ich istota czyli to co jest niewidoczne, czyli skłonność i uwarunkowanie wrodzone do tworzenia własnych nierzeczywistych wyobrażeń.

   Usuń
  3. I każdy z was powinien bezwzględnie obejrzeć wszystkie te filmy jakie zapodał Uinf. Z całą pewnością po ich obejrzeniu nie będziecie mieć trudności ze zdiagnozowaniem stanu psychicznego kwiiietnia.

   Usuń
  4. Widzialem, o psychiatrii to juz sie kiedys sporo naogladalem. Kwiecien ma lzejsze objawy (bo w filmie sa juz w zakladzie zamknietym) jednak symptomy takie same, wieczne urojenia wpedzaja go w psychozy do tego mania natrectw-np. Otwarcie Wrot czy szklane trumny.
   W jego urojeniach widac wyrazny wplyw wspolczesnych gier i filmow (np. Raturn to Castle Wolfenstein), zmieszane z wyrwanymi z kontekstu frgmentami ksiazek o holokauscie, IIWS, peonow na armie czerwona i czerwonej propagandy polaczonej z emocjanalnymi wspomnieniami z dziecinstwa chorego a to wszystko w sosie ezytorycznym zassanym z srodowiska “wolnych ludzi” okolozagorskiego czyli energie, moce, kontakty intergalaktyczne, wizje, czary.
   Chory typ robiacy zrodlo dochodu z prezentacji wlasnych objawow chorobowych.

   Usuń
  5. Pacjent udaje wojskowego,
   Pacjent udaje pletwonurka,
   Pacjent udaje komandosa,
   Pacjent udaje snajpera,
   Pacjent udaje instruktora wspinaczki,
   Pacjent udaje operatora radaru,
   Pacjent udaje gornika,
   Pacjent udaje poliglote,
   Pacjent udaje archeologa,
   Pacjent udaje archiwiste,
   Pacjent udaje historyka,
   Pacjent udaje pisarza,
   Pacjent udaje wykladowce,
   Pacjent udaje prosiaka,
   Pacjent udaje okultyste,
   Pacjent udaje kowboja,
   Pacjent udajeeksploratora,
   Pacjent udaje kucharza,
   Pacjent udaje instruktora sztuk walki,
   Pacjent udaje kaplana,
   Pacjent udaje przewodnika gorskiego.

   Usuń
  6. Pacjent rżnie wariata :-)

   Usuń
  7. Pacjent udaje normalnego.
   :)

   Usuń
 32. Od 14 do 16 dnia tego miesiąca odbędzie się w Zamku Książ festiwal tajemnic liczne prelekcje znawców tematu .Na liście prelegentów nie znalazłem jednak kwietnia hahaahaa chyba mają go w głębokim poważaniu , Dariuszu tracisz chyba na popularności powinieneś jako pierwszy tam błyszczeć coooo ? zawsze się tym szczyciłeś hahaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tamtym roku konfabulowal ze byl zaproszony, co tam, gadal ze mial byc gwiazda festiwalu (po tym jak mi. obgadal Joasie Lamparska) a wyszlo jak zwykle-sciema i kit dla malp.
   Dareczko ma zakaz wjazdu do Ksiaza poniewaz dziala na szkode Zamku jak i znajdujacych sie na nim fundacji, tyle w temacie.
   Za to ZGE mialo wyklad a ponoc Dareczko zalatwil im wylot z imprezy, tak sie wczesniej ograzal, hahaha. Darek to 99% sciemy, klamstw i blefow pijaka.

   To za wysokie progi na chama nogi.
   Szkoda ze sie w tym roku nie wyrobie na impreze, mam nadzieje ze na tagen.tv czy inych beda relacje jak rok temu.

   Usuń
  2. Zrobi sobie pierdolekcję na You Tube, albo u czerwonych braci w Grunwaldzie na strzelnicy. Ma jeszcze w odwodzie parę knajp i krzaki.

   Usuń
  3. kwiecień się zjawi by pohasać wkoło zamku i może się przemknie w tłumie ja się tam nie zdziwię jak sobie nagra film np.: z prezydentem miasta hehe facet widzi kamerę to wywiadu zaraz udziela
   będzie większy cyrk

   Usuń
  4. Kwiecien moze sie co najwyzej wpierdolic na Sciezke Hochbergow i tam zaczepiac turystow zgrywajac przewodnika, ale jak sie ochrona dowie to z miejsca wjezdzaja terenowka i zwijaja typa poza teren parku, na szczescie patroluja park aby lapac takich czubkow aby nikt wiecej nie urzadzal szopki na wysepce na grobie dzieci Hochberga robiac z tego jakis wymyslony oltarz i nie wandalizowal parku.
   Jeszcze moze w amfiteatrze pod Osla Brama nagra film jak odkrywa tajemnice Riese w tunelu technicznym i znajduje tajemnicze stopione smieci w ognisku ktore przekaza z Witkowskim do laboratorium jako stopy nie z tej ziemi.

   Usuń
  5. nie ochrona oni sobie mogą naskoczyć co jedynie to mogą poprosić o opuszczenie teren zamku, park patroluje Straż Miejska a oni spisują i jak się ktoś stawia wzywają Policję

   Usuń
  6. Jak sie tam ostatnio krecilismy to jezdzili za nami terenowka po parku, pewnie wypatrywali lysego wiadra i stroju safari.
   Nie doczepili sie ale jasno dawali do zrozumienia ze “maja nas na oku”.
   :)

   Usuń
  7. Część parku to rezerwat wątpię żeby miasto na kwietnia nagonkę robiło tym bardziej jak tego pojeba koleżance z SM pokazałem to nie wiedziała nawet kto to jest to był ten film gdzie pojechał na Księżną prócz tego w samym zamku ochrona pozostawia wiele do życzenia to często tacy sami normalni jak kwiecień, mnie nic nie zdziwi jak się pojawi jakiś film z okolicy zamku bo ze środka to niestety trzeba zapłacić ewentualnie mieć zgodę na robieni zdjęć.

   Usuń
  8. Nie, no zartuje ze szukali czuba, po prostu jezdzili i za nami lumpili, taka ich robota.
   Po to sie placi ciecia zeby nikt nie wandalizowal parku i Zamku.
   :)

   Zatrzymalem sie w jednym z zamkowych hoteli-polecam, fajne miejsce-i jak liczylem ochrone w muzeum, parku i na terenie zamku to jest ich tam jak nic z 20 osob, moze nawet do 30 ale wiadomo ze to wielki obiekt, trzeci zamek w Polsce.

   Usuń
 33. Jak widać każdy debil może coś kręcić i nawet zarabiać na swojej głupocie i głupocie głupszych jak on :

  https://www.youtube.com/watch?v=qY5aO5fkOlc

  OdpowiedzUsuń
 34. https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1782569745303032/?permPage=1

  Tak jak Stonóg mówi do swoich wrogów w jego przekonaniu szkodników, tak ja uważam, że innego języka wobec tych, których ja uważam za szkodników jak kwiiiecień i każdy jego przydupas, nie ma.
  I takim językiem powinno się gadać z każdym zdrajcą Polski, oszustem, debilem, zboczeńcem, psychopatą i świrem.
  I jak wszyscy zauważyli takiego języka uzywam choć do Stonoga mi baaaardzo jeszcze daleko. A może za daleko?
  Może należało by w opisywaniu łajdactw i oszustw kwiiietnia usoczyścić język by był jeszcze bardziej adekwatny do jego osoby?
  Z takim motłochem jak kwiiiecień, sęk, koniczyna i wielu innych żerujących na ludzkiej głupocie, naiwności i łatwowierności powinno się mówić dosadniej bo tylko taki język oddaje ich poziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Społeczeństwo chyba jeszcze nie dojrzało by kurwe traktować jak kurwe. Kurwy w rządzie kurwy na dole w w koło barany beeee i nic poza tym.
   Dopóki ludzie nie nauczą się nazywać po imieniu kurew to kurwy będą rządzić i mamić baranów dalej.

   Usuń
  2. Barany boją się nazywać sprawy po imieniu. Jak się trafi jeden co tak robi to oburzenie i konsternacja. A sami po kątach klną i cichutko psioczą na te kurwy. Kwiecień to typowa kurwa i tak go trzeba nazywać.
   (.)

   Usuń
 35. Ja Kwietnia nazwalem Chujozom.
  Calkiem powaznie gdy ta chujoze spotkam tez tak do tej chujozy powiem.
  Kwietnia na miejscu Tomasza oblal bym publicznie szczochami, i jeszcze dostal by w pysk ten glupi, za to co na Tomasza sp,matke napisal publicznie w internecie.

  Kwiecien jestes Chujozom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja go nazwałem kiedyś lumpem :)

   Usuń
  2. No to gratulacje za ostry i cięty język :)))))))

   W podstawówce dla zbytu bawiliśmy się w "kto ostatni ten syf"
   Polegało to na tym, że jeden rzucał hasło na przykład: kto ostatni na stołówce ten syf" i każdy kto stał obok gnał ile sił w nogach zapchanym korytarzem na przerwie by nie być tym ostatnim. Albo: kto ostatni pod klasą ten syf. Będąc na dole pod szatnią graliśmy zwykle w "syfa". Polegało to na tym, że z papierów po kanapkach ugniataliśmy zbitą kulę, albo z jakiegoś kawałka szmaty znalezionej w szatni, zwykle była to czyjaś podkoszulka zgubiona :) zawiązywaliśmy węzły i na 4 metrach kwadratowych półpiętra schodów kopaliśmy to tak by trafić któregoś. Każdy skakał jak tylko mógł w górę i robił uniki by nie być "syfem", ale jak już został trafiony to kopanie przypadało jemu i kopał w innych. Najgorzej miał ten, na którego trafiło tuż przed końcem przerwy. Rozlegał się dzwonek i wszyscy czmychali na górę zostawiając "syfa" na całe 45 minut syfem :) Wtedy ktoś krzyczał kto ostatni ten syf i wszyscy pędzili na górę. Nie dość, że ten ostatni był syfem to musiał kopaną szmatę zabrać ze sobą do plecaka i zwykle stawał się podwójnym syfem.
   Można tutaj wprowadzić podobną grę. Kto nie powie, że kwiiiecień jest chujem itp ten "syf"
   :)))

   Usuń
  3. U nas jak mówimy o kwietniu to innego określenia jak chuj nie używamy.

   Usuń
  4. Bardzo budująca zabawa, wnosząca wiele do życia. Najlepiej wogóle po Plsku nie mówić tylko bluzgać. Na pewno inteligentni i mający olej w głowie poprą wszystkich bluzgających. Może jeszcze przebierzecie się za kwietnia albo zażyjecie proszek RWD, POWINIŚCIE GO W BLUZGACH I CHAMSTWIE PRZESKOCZYĆ JAK TEN GŁUPEK

   https://www.youtube.com/watch?v=zTRToRUeRqw

   Usuń
  5. Hehe budujące to to nie jest, może :)
   Ale na właściwym poziomie kurwa mać przecież uzasadniałem kurwa mać co nie kurwa mać?
   Polemika z kwiiietniem na argumenty nikomu nie wyszła-nie udała się, pokazywanie jego głupot zawartych w argument również nie odniosło większego skutku-mam na myśli jego zrozumienie własnej głupoty, nie działa po prostu nic. Kwiiiecień nie zrażony, nie zawstydzony, przekonany o wlasnej wartosci dalej uprawia chucpę i zwyczajne ludzkie skurwysyństwo.
   A jego skurwysyństwo jest dokładnie na poziomie jaki zaproponowałem. A właściwie poziom jaki zaproponowałem wynika z poziomu kwiiietnia.
   Przecież kurwa do chuja nie będę pisał tak:

   Darek Kwiecień znów się pomylił/.../to nie było tak, ale tak.
   Darek Kwiecień zrobił drobne niedopatrzenie i pomylił okres Lalki, Ziemi Obiecanej i Nocy i Dni z okresem między wojennym.
   Darek Kwiecień chyba troszeczkę naciągnął fakty.
   Darek Kwiecień nieco rozminął się z prawdą.
   Darek Kwiecień zdaje się wymyślił sobie tą historię.
   Darek Kwiecień to znów napisał bardzo brzydki komentarz.
   Darek Kwiecień nazwał mnie bardzo nieładnie/......./
   I tak dalej i dalej.

   Kurwa kto by to czytał gdybym tak pisał?
   Tak to ja mógłbym grzecznie pisać o kimś na poziomie kto nie wykazuje objawów psychotyczno-psychopatycznych i skurwysyńskich.
   A tak nie pozostaje inna forma jak:

   Ten pierdolony łysy skurwysyn znów dał jebany popis swych intelektualnych wyżyn.
   Ta antypolska świnia nawet nie potrafi zapamiętać znanych faktów i przekręca je zafałszowując bezczelnie historię. To skurwiałe bydle bezcześci w swych urojonych opowieściach pamięć ludzi umęczonych II wś. A do tego wypisuje skurwiałe łajdackie pomówienia odpowiadające jego parszywej jebanej wrodzonej naturze.
   I na koniec:
   To dzięki mnie i mojemu poświęceniu POZNALIŚCIE TO JEBANE PIERDOLONE BYDLE Z WŁAŚCIWEJ STRONY.
   Gdyby nie ja i kilkuletnie udowadnianie jego kłamstw to nawet byście nie poznali 1/100 jego prawdziwej skurwysyńskiej natury. Kwiiiecień udawał by eksperta, grzecznisia, ułożonego historyka, a nikt by nie podejrzewał nawet, że to tylko przykrywka tego najwyższego skurwysyństwa i łajdactwa jakie w nim drzemało od urodzenia. Musiał się na scenie pokazać ktoś taki jak ja, który co prawda narażając się na ataki tego typu pokazał na co stać tą moralną kurwę, tę psychiczną prostytutkę i bydlaka dorównującego w swej łajdackiej naturze NAZISTOM, KTÓRZY PASTWILI SIĘ NAD POLAKAMI W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH.To ja wam pokazałem prawdziwy rys psychologiczny tego pierdolonego łachudry i to ja wam udowodniłem, że to bydle idealnie pasuje do obozu koncentracyjnego jako kapo.
   I ja mam pisać o takiej ludzkiej kurwie inaczej?
   Kwiecień to ludzka menda i jak o mendzie trzeba o nim mówić.

   Usuń
  6. "Polemika z kwiiietniem na argumenty nikomu nie wyszła-nie udała się, pokazywanie jego głupot zawartych w argument również nie odniosło większego skutku-mam na myśli jego zrozumienie własnej głupoty, nie działa po prostu nic. Kwiiiecień nie zrażony, nie zawstydzony, przekonany o wlasnej wartosci dalej uprawia chucpę i zwyczajne ludzkie skurwysyństwo."
   .......................................
   Jeszcze po paru latach nie rozumiesz że z nim polemiki nie ma , to jest wariat a z wariatem się nie polemizuje.
   Może ci się wydawać że do niego trafiasz , może chcesz go uleczyć ?, Od leczenia umysłowo chorych są lekarze.

   A argumentacja ma trafiać do zdrowych umysłowo ludzi których próbuje oszukać wariat. A zdrowi umysłowo ludzie potrzebują argumentów a nie steku bluzg i wyzwisk. Trzeba przedstawiać i pokazywać jego idiotyzmy, bzdury , paranoję.
   A nie robić taki sam chlew intelektualny jak tam u kończyny.

   Co do nas to my doskonale wiemy kim jest ten typek, co sobą reprezentuje, kiedy się pojawił, kto mu te pierdoły w łeb wcisnął dla jaj i co z tego wyszło. Wiemy wszystko. Znamy te góry jak własną kieszeń. Wiemy przy jakim drzewie stoi i co jest za tym drzewem.
   Nam nikt nic nie udowodnił i nie udowodni, może komuś w internecie ale nie nam. Stek obelg nic do sprawy nie wnosi na tym etapie.

   Usuń
  7. I nie przeskakuj z jednej skrajności w drugą :

   " Darek Kwiecień znów się pomylił/.../to nie było tak, ale tak.
   Darek Kwiecień zrobił drobne niedopatrzenie i pomylił okres Lalki, Ziemi Obiecanej i Nocy i Dni z okresem między wojennym."

   Może tak :
   " Błazen kwiecień pacjent ZOZ malbork, znów nie zazył leków i pierdoli głupoty , ponieważ Lalka.....Ponieważ Ziemia Obiecana....itd itp.
   Wynika z tego jasno że nie wie o czym pierdolekcjuje i konfabuluje czemu przyklaskuje niedouczona banda trzech daunów z psią mordką i kończyną.

   rynsztok jest zbędny.

   Usuń
  8. Kurwa kto by to czytał gdybym tak pisał?

   Normalni ludzie to by czytali. Buce leżące w kartonach netu nie mają.

   A jak myślisz kto to czyta ? i do kogo to wszystko tu kierujesz .....do tych trzech idiotów ? Ich chcesz wyprostować ?

   Usuń
  9. Pełna zgoda. Wam starym wygom nic nie trzeba udowadniać. Niemniej sporo ludzi, co widać wreszcie w ostatnich miesiącach w komentarzach na jego YT jednak przejrzało na oczy i jest coraz więcej konkretnych zjebek tego debila.

   Usuń
 36. Na blogu Kwietnia to juz komuniste Ikonowicza wychwalaja w komentarzach, ja pierdole co za omanione demagogia barany, robia z niego aniola a ten aparatczyk zwiazkowy i truten ani dnia w zyciu nie przepracowal, zawsze za cudze zarl i tylko ryja darl lansujac sie, o no moze trawe skosil prezydentowi Wadimowi Tyszkiewiczowi robiac pokazowke.

  OdpowiedzUsuń
 37. Zwolnij. Komuś brakuje motywacji do czegoś czego oboje będziecie żałować. Prowokuje abyś przekroczyl granice.Wtedy latwiej mu będzie zrobić coś co planuje . Nie daj sie sprowokowac !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie kwiecień przekroczył wszelkie granice i zostanie za to ukarany.

   Usuń
  2. Witam. Ja mysle ze jednak nalezy trzymac poziom, u koniczyny zachowuja sie jak grupa wscieklych debili w labiryncie, tam nie ma myslenia tylko zwierzece prymitywne wrzaski i nic nie warte pomowienia, nie ma argumentow, dowodow, prawdy.
   Tutaj zajzalo sporo osob ktore jeszcze rok-dwa temu byly na “pierdolekcj” Kwietnia czy na “wycieczkach” i po przeczytaniu tego zmieniaja o nim zdanie, zaczynaja go punktowac, ostrzegaja innych przed naciagaczem i oszustem.
   Zbedna wulgarna jazda czy nadmierny patos zniechecaja sporo ludzi-wiem z autopsji. Wiadomo ze z takim nie mozna sie cackac, ale nalezy go dyskredytowac i ponizac w oczach innych, nie dajac sie sprowadzic do ich poziomu-wystarczy przypomniec sobie jak dali anonimy na blogu koniczyny to od razu koniczyna, gucio mruk, Sek i Kwiecien przestali pisac a pojawilo sie morze pomyji i najprymitywniejszych wyzwisk pisanych w ich stylu tylko bez zadnych hamulcow, to byla ich prawdziwa natura – natura prymitywnego, chamskiego, zawistnego parobka.

   Usuń
  3. Zgadzam się, ale czasem po prostu brakuje słów i...

   Usuń
 38. http://www.12p.pl/2015/06/sidor-i-kwiecien-w-jednym-spali-domu/ - cóż, za spierdolina ... Ciekaw jestem, czy to czytałeś Tomasz :) Zdrówko mordko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to pisze jebany pedofil bajerujący nieletnie na ask.fm i zoofil uprawiający sex ze zwierzętami.
   Dla przypomnienia o marku sęku i jego zboczonej naturze:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Skurwysyn kąsa, ale nic mu to nie da. Temat był, jest i będzie na moim forum, a jak zajdzie potrzeba to pojawi się w wielu miejscach w internecie.
   Dziwię się, że jeszcze skurwysyn zadziera ten dewiancki łeb i udaje świętego. Takich jak on powinno się /..../

   Usuń
  2. Znow wariat podmuchal w fagot i mama zapodala mu nowe psychotropy. Sklep jest, geszeft sie kreci, mama sypie na utrzymanie malego chorego umyslowo skurwiela ktory chuj musi robic w zyciu tylko odpierdalac swoje autystyczne berewerie na internetach a jakby co to zacznie plakac i zasloni sie zoltymi papierami, jebnie fikola w bety i sie obszcza a mama zawiezie syneczka do czubkowni do Rybnika na wywczas az mu schiza nie zejdzie.

   Usuń
  3. niech się lepiej te czuby modlą bo jak ten przepis przejdzie będzie po nich
   ONZ chce stworzyć kategorię osób do zabicia: nienarodzonych, chorych i niedołężnych
   Zmianie ulec ma zapis traktatu podpisanego w latach 60 przez 74 kraje i 168 ugrupowań znanego jako Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych, a będącego odpowiedzią na zbrodnie niemieckich nazistów. Przedłożona poprawka umożliwi stworzenie w ramach „prawa człowieka” kategorii osób do zabicia: dzieci nienarodzonych, osób chorych oraz niedołężnych.

   http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10066-onz-chce-stworzyc-kategorie-osob-do-zabicia-nienarodzonych-chorych-i-niedoleznych

   Usuń
  4. Unif .
   Ten art, napisal jakis kleryk katolicki badz zakonnica.
   Ja jestem i miliony innych ludzi za prawem do eutanazji ,oraz usowania nie rzadanej ciazy , czemu sie sprzeciwiaja klechy siejacy sredniowieczny prymitywizm , tym samym zniewalakac swiatopoglad ludzi.
   Niech robi kazdy co chce .
   Dlaczego zgwalcona kobieta przez magola badz bambusa ,nie ma miec prawa do usuniecia ciazy?
   Dlaczego biedna rodzina nie majaca szans na wychowanie dziecka finansowo ma je sprowadzac na swiat? BO KLECHY TAK CHCA!?
   Dlaczego cierpiacy czlowiek ,nie chcacy juz zyc meczacy sie ,zwijajacy z bulu swiadom tego ze to juz koniec ,nie ma prawa do eutanazji?
   Bo takiego ciemnogrodu zacofanego klechy chca?
   Niech sobie zrobia lepiej porzadek w swoich szeregach z homosexualizmem i pedofilia!

   Niech klechy wezma sie za PEDALOW I LIZBIJE, BY CI NIE DOSTAWALY SLUBU A NAJGORSZE CO MOGLO BY BYC - CO JEST - ADOPCJA DZIECI PRZEZ CHORYCH HOMOSEXUALISTOW !!!
   Uwazam ten artykol za stek kleryckich bzdor z Radia Maryja

   A

   Usuń
  5. Masz swoją idę swoje poglądy, ale to co mówisz można wprowadzić bez ingerencji w zapis praw człowieka ten zapis ma chronić nasze prawa przed nadinterpretacją taką jak stosowali naziści. Bo jak zabraknie tych wszystkich uciążliwych dla politykierów problemów obciążających budżet państwa wezmą się za nas w majestacie prawa. W niepowołanych rękach aborcja i eutanazja to może być straszna broń. (eutanazja to marzenie ZUS itp. instytucji z innych krajów, i jakie zyski).
   Nie obrażaj średniowiecza za gwałt karano w bardzo specyficzny sposób, nie było tak źle to co o średniowieczu teraz co niektórzy głoszą to tylko propaganda, usprawiedliwienie że wtedy było gorzej a teraz lepiej i takie tam och, ach, teraz mamy większy ciemnogród nawet dłużej pracujemy niż wtedy mamy większe podatki.
   Co do gwałtów dokonywanych na kobietach wystarczy zaostrzyć kary ta ze średniowiecza była by bardzo dobra wręcz odpowiednia, aborcja hm czy nie ma środków stosowanych po gwałcie? Są dozwolone jeżeli trzeba zastosować aborcję czemu nie, tylko jak jakaś sama dała a później wrzeszczy to był gwałt to ma po prostu pecha i tyle i za przeproszeniem niech spier... nikt dla kur.. nie będzie prawa zmieniał.
   Co do wprowadzenia aborcji dla biednych rodzin. Europejczycy się prawie nie rozmnażają jest ujemny przyrost naturalny ten cały desant z Afryki/Azji nam wlazł właśnie ze względu na socjal i się mnoży jak króliki. Wystarczy zabrać socjal i obniżyć podatki tylko lewackim serduszkom żal się robi na samą myśl o zabieraniu socjalu czy obniżeniu podatków albo odesłanie ich z powrotem do krajów pochodzenia bo tam taki uciski i bieda. My mamy za ten cały desant cierpieć w imię czego niech się wynoszą.
   Ci homosie są, byli i będą nie powinien z nimi walczyć jakiś kościół co najwyżej psychiatrzy to właśnie te środowiska nam fundują większość problemów chcą mieć swoje prawa na siłę i też głoszą żeby wprowadzić aborcję i eutanazję (chyba chcą nas podać eksterminacji), właśnie te środowiska są tym słynnym ciemnogrodem, nawet nie ma sensu z nimi dyskutować mają swój chory świat.
   Kler może sobie gadać co chce z ambony co najwyżej wszyscy politycy mają ich w dupie i tak robią po swojemu na szkodę większości ludzi, ten cały konkordat to zwykły pic na wodę nawet III Rzesza go miała i co księża, zakonnicy i zakonnice przez komin wylatywali, aborcja i eutanazja była stosowana jako czystka rasowa.
   Komuś zależy na zmianie praw człowieka, że zmieniają w ONZ szykuje się coś grubszego to trwa od kilku lat, ja podejrzewam pewne małe państewko w Azji Mniejszej, które od lat planuje pozbyć się sąsiadów.

   Usuń
 39. z komentarzy na blogu klauna :

  " von lipke13 lipca 2015 21:09

  Noooooo!!!! Jest to chyba najlepsza z audycji ! jaka do tej pory została nagrana , ciekawe co na to ci wszyscy internetowi odkrywcy i poszukiwacze , czy w końcu pochylą czoła i przyznają rację !? .
  ..........................................................
  Tak przyznajemy rację i zatroskaniem pochylamy czoła nad niedolą cyrkowego błazna, stan psychiczny się pogarsza z dnia na dzień.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ludziska weźcie nie udawajcie takich świętoszków.
  Przecież kwiecień to jebany pierdolony kurwa psychopata i nie ma co się silić na grzeczności. Wiem, że mam rację i wiem kiedy trzeba grzecznie, a kiedy trzeba po imieniu.
  Z taką mendą nie ma się co ceregielić. Nikt kto czyta tego bloga świętym kurwa nie jest. I nie przesadzajmy, że kogoś razi kilka kurew na właściwym miejscu. Sami w większości klniemy i nie bądźmy obłudni.
  Internet to rynsztok w którym pływają takie szczury jak kwiecień. A jak rynsztok to trzeba dostosować słownictwo do jego poziomu.
  Chuj z kwietniem i jego pierdoloną wiedzą.
  Zastanawiam się kto prowokuje te komentarze delikatnie nakazujące odejście od słownictwa rynsztoka? Pewnie zbok sęk, który jedyne co ma na własną obronę gdy pisze skurwysyn o mnie to, to, że ja jestem wulgarnym chamem.
  Otóż nie jestem i jak powiedziałem piszę jak trzeba gdy trzeba.
  A jak kogoś razi język adekwatny do poziomu rynsztoka jaki reprezentuje kwiecień to DO WIDZENIA.
  Nikt nikogo nie zmusza czytać czegokolwiek tu.
  A jak się komuś nie podoba to niech też założy bloga i pokaże co potrafi i jak potrafi.
  Acha niech jeszcze poda nazwisko i swoje zdjęcie i niech odpowie na pytanie czy jak zacznie być wyzywanym jak ja przez tą moralną kurwę to czy starczy mu cierpliwości do stosowania układnego nierynsztokowego języka.

  OdpowiedzUsuń
 41. Jak stwierdzilem -Kwiecien ty skonczona CHUJOZO nienormalna-
  Kolego delikatny piszesz ze ty wiesz wszystko o Sowich ? mi sie wydaje ze raczej nie,bo gdybys mial szersze pojecie jak myslisz ? to nawet Ciebie by Kwiecien zdezolowal swoimi opowiastkami.

  I nie pisz ze tutaj nie ma na blogu wyjasnien klamstw Kwietnia i sprostowan ,tech jego chorych wymyslow , !
  Czytaj uwaznie- wszystko jest precyzyjnie i poprawnie wyjasnione ,co ta CHUJOZA niepoprawna naklamala.
  Ajak nie potrafisz pojac wyjasnien to ..nie wiem co?

  OdpowiedzUsuń
 42. 1

  Wreszcie normalne komentarze pokazujące debilizm tego pierdolca:

  https://www.youtube.com/all_comments?v=tygR5gwZoHc

  mate521 4 godziny temu
  Wesele w Atomicach to napisał Mrożek.
  Panie Kwiecień bzdury pan opowiadasz o Sowietach, może czas np, poczytać Inny Świat i dowiedzieć się czym były sowieckie łagry. Poza tym zbrodnie sowieckie to nie tylko Katyń, np; po 22 czerwca 1941 r. we lwowskim więzieniu dochodziło do zabijania polskich więźniów. Policz Pan może ilu Polaków nie wróciło z Syberii i to była głównie inteligencja policjanci, leśniczy, osoby służące w KOP, żołnierze. Co do "wyzwalania" przez Sowietów to może przypomni Pan sobie chociażby w jaki sposób skończyło się wyzwolenie Wilna przez Sowietów, albo jaka była reakcja Stalina na wybuch powstania warszawskiego... de facto to Stalin we wrześniu "podsycił" jeszcze AK do dalszej walki, tak by warszawska inteligencja całkiem wyginęła. Stalinowski metody niczym nie ustępowały tych stosowanych przez hitlerowców np. po zajęciu Paryża przez III Rzeszę okazało się, że w ambasadzie radzieckiej znajdowało się coś na wzór krematorium służące do palenia, pozbywania się zwłok przeciwników Stalina. Najgorsze, że robi Pan młodym ludziom wodę z mózgu opowiadając dyrdymały.nie opierające się na żadnych faktach....


  Ma Bu 6 godzin temu
  O jakich Polakach pod Dunkierką mowa? O jakich osłach i mułach mowa? Alianci wg Pana (profesora nauk wszelkich - historii na pewno „nie”) postanowili zabrać muły i osły a zostawić żołnierzy (szczególnie polskich) i praktycznie cały sprzęt ?!?! Alianci ewakuowali wszystko co mogli, a że nie mogli, ponieśli olbrzymie straty. Ręce opadają a rozum protestuje.
  Operacja „Dynamo”, mówi to Panu coś? Odbyła się ona w dniach 26 maja - 4 czerwca 1940 roku z Dunkierki do Wielkiej Brytanii.
  Francja skapitulowała 22 czerwca 1940r. (18 dni po Dunkierce!!!), a dopiero 10 lipca 1940 r. marszałek Pétain ogłosił się „głową państwa francuskiego”. Gdzie logika???

  drivver80 7 godzin temu
  nie zgadzam się z tym, że teraz żyjemy jak kiedyś grecy żyli, grecy mieli potężny socjal( np. dostawali dodatek miesięczny w wysokości 400 euro za mycie rąk w pracy, 600 euro dodatek za niespóźnianie się do pracy itp, itp, itp) i to ich zgubiło, Unia pompowała w nich kasę a Grecja wywalała pieniądze w błoto, dlatego jest tam teraz jak jest.

  sir riddick 1 dzień temu
  straszne fanaberie pan opowiada. Ma pan bardzo skrzywione pojęcie o sytuacji geopolitycznej. Do tego poważne braki w historii, które często brzmią wręcz skandalicznie. CIsnie pan hejt zarówno na wschód i Zachód.
  Kreuje pan chora wizję rzeczywistości, a podpiera ją pan bardzo wątpliwymi teoriami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   Don K 2 dni temu
   Darek sie gubi w temacie. Raz mowi w Polsce jest dobrze pozniej zmienia zdanie.. Moze pisz co chcesz powiedziec bo z tego co robisz to sie szopka robi..

   Don K 2 dni temu
   Darek gadasz bzdury. W kraju dobrze jest??? Facet popieprzylo cie juz totalnie....!!!

   michaljan1982 3 dni temu (edytowany)
   Poziom niekompetencji tego starego komucha przyprawia mnie o migrenę! Miej choć odrobinę przyzwoitości i przygotuj się porządnie zanim nagrasz jakiś materiał. Sprawdź fakty zanim zaczniesz te swoje nonsensowne dywagacje cholerny ruski agencie!

   mate521 3 godziny temu
   +michaljan1982 stopień bredni jest porażający ten człowiek myli się począwszy od literatury i książek na które się powołuje a skończywszy na faktach historycznych

   Prosty Hutmen 3 dni temu
   Lalka, Noce i Dnie, Ziemia Obiecana - według Pana Kwietnia to są książki o dwudziestoleciu międzywojennym.

   mate521 3 godziny temu
   +Prosty Hutmen pewnie myślał o Przedwiośniu... ale jak się okazuje Kwiecień ani o historii ani o literaturze pojęcia nie ma. Zaraz się okaże, że akcja Krzyżaków też się rozgrywała w XX leciu

   rolskidrakeski 4 dni temu
   kolejna bzdura: skąd pan april wziął kwote 600 euro dla tych azylantów? podac zródło

   rolskidrakeski 4 dni temu
   w Sajgonie, w wWietnamie.....hym myslałem że Sajgon to M. w Wietnamie? pewnie pan april mysli ze sajgon to państwo ;)

   Aureu 4 dni temu
   Gdyby alianci nie wylądowaliby w Normandii, gdyby nie drugi duży front, to Rosjanie mogliby podskoczyć Niemcom. Przecież Stalin do końca bał się, że alianci zaprzestaną natarcia z zachodu oraz bał się, że alianci połączą się z Wermachtem i ruszą na wschód. A kto nie stworzył Hitlera jak nie Stalin? Dlaczego, po wygraniu przez nazistów w 1933 roku, nie pozwolił on komunistom niemieckim na koalicję z socjaldemokratami? To dla Stalina wojna w Europie była na rękę. To on chciał wejść na zachód jako wyzwoliciel, jako pogromca III Rzeszy. Serio, nie wiem po co wybielać Rosjan, skoro mają tyle samo brudów co Niemcy. Mój dziadek siedział po wojnie półtora roku w katowni UB. Mam o tym zapomnieć?

   ----------------------------------------------------

   Jak tak dalej pójdzie to mógłbym przestać wreszcie prowadzić tego bloga. Ale jeszcze za mało ludzi rozumie na czym polega kwiiietnioiwa głupota.

   Usuń
 43. O, widzę, że Kwiecień coraz nachalniej uprawia sowiecką propagandę. Ciekawe skąd u niego się bierze ta miłość do Rosji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłość do Rosji, a ściśle mówiąc do starego systemu stalinowskiego, bo bynajmniej nie do Rosjan jako takich bierze się stąd, że jak sam mówił jego wujo był w Armii Ludowej i służył w zwalczaniu AK i prawdziwych patriotów, których nazywał wiele razy szmalcownikami i bandytami w swych audycjach. Również z tego, że sam kwiiiecień opowiadał jak był członkiem PZPR-patrz wizytówka, i zamiast stać po stronie właściwej utrwalał socjalistyczną propagandę i okupację sowieckiego komunizmu.
   Pisałem o tym kilka razy w poprzednich tematach po każdym jego pochwaleniu się tą haniebną przeszłością.

   Usuń
 44. W jakim PZPR? Jedynie mógł być w OHP, w co i tak wątpię. Nigdy nie należał do PZPR.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecień mówił, że był w PZPR patrz wizytówka kwietnia.

   Usuń
  2. Kwiiiecien mówił, że był na misjach we wojsku 2800m pod ziemią , pracował w sklepie z bronią oprowaszał wycieczki po Dorze i njednoczesni nie zna żadnego jezyka obcego . To więc nie wierze w ten jego PZPR po za tym za mlody był

   Usuń
  3. Kuźwa no. Pińcet razy mam powtarzać, że kwiecień sam mówił, że był w PZPR na jednej z ostatnich audycji? Naprawdę mam zrobić to co Ci poleciłem i znaleźć ten fragment-opisany na naszym blogu, w którym jasno i z dumą powiedział, że był w PZPR i dzięki temu PZPR poznał w jego mniemaniu wartościowych ludzi i poznał "kawał" historii i miejsc? Co więcej sam się też rok temu przyznawał, że był w ZSMP związek socjalistycznej młodzieży Polskiej. Zaświadczy Ci to tutaj każdy kto słuchał jego pierdojeblekcji. Ty chyba nie wsłuchujesz się z uwagą we wszystko co mówi i chyba połowy nie oglądałeś jego głupot wygadywanych co audycjojebalekcja. Nie dziwię się. Ja gdybym nie miał zamiaru punktowania tych idiotyzmów też bym nie oglądał.

   Usuń
  4. Anonimowy baranie weź se zakuty łbie znajdź temat i fragment wypowiedzi kwietnia i nie pierdol głupot. Mówił, że był w PZPR i to nie ważne czy był czy nie ważne, że mówił, że był i to jest dowód na komusizm tego chuja. A Ty jak widać jesteś z tej samej czerwonej gliny gnido.

   Usuń
 45. Nie przesądzałbym członkostwa Kwietnia w PZPR tylko na podstawie jego wypowiedzi. On często kłamie na swój temat, gdy wydaje mu się, że to co skłamał go nobilituje, tak jak ze służbą w wojsku u gen. Polko. Możliwe, że dla Kwietnia członkostwo w PZPR to coś, czym można się chlubić.
  Należy rozpatrzyć kwestię, czy Kwiecień, urodzony w 1969 roku (tak w którymś nagraniu podał, tu by chyba nie kłamał), mógł zdążyć się zapisać do partii przed jej rozwiązaniem w 1990 roku, czyli w wieku 20-21 lat. Moim zdaniem mało prawdopodobne, bo tam na pewno był jakiś staż kandydacki, ale z drugiej strony PZPR nie była zbyt popularna pod koniec PRLu, więc mogli brać wszystkich chętnych jak leci, bez wybrzydzania.
  W każdym razie, nawet jeśli Kwiecień nie był w partii, to samym chwaleniem się tym, że był, wystawił sobie jednoznaczne negatywne świadectwo. PZPR - płatni zdrajcy pachołki rosji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było coś w rodzaju sympatyka, wystarczyło mieć ukończone 18 lat. PZPR miała coś ponad trzy miliony członków, sympatyków mogło być więcej, tak więc kwiecień mógł się załapać w końcu uskutecznia beton partyjny jedną słuszną socjalistyczną ideę nad człowieka takiego homo germanicus zmutowane z homo sovieticus to taka małpo kształtna istota z modrą świni, wielbiąca oba ustroje tak naprawdę to jeden i ten sam ustrój tylko sztandar trochę inny ale jak zawsze czerwony.

   Usuń
  2. Od ok. 1985 brali kazdego jak leci bo partia sie szybko kurczyla, 1989 to juz byl exodus a nowych chetnych brak, chyba ze chory na glowe.
   Kwiecien gadal kilkakrotnie ze byl w ZSMP, ktory wychwalal za mozliwosci ktore mu to dalo jak np. turystyka i zwiedzanie Polski.
   ZSMP byl mlodziezowka PZPR, takim przedpokojem partyjnym a nastepnie praktycznie wchloniety przez SLD.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Socjalistycznej_M%C5%82odzie%C5%BCy_Polskiej

   To prawda ze Kwiecien gadal ze byl w PZPR, znajac to bydle to gdy tylko mogl rzucil sie po czerwona ksiazeczke zby szarpac wszelkie bonusy ktore oferowala mu partia, chopc nie jest wykluczone ze paplal jak zawsze.
   Osobiscie uwazam to za bardzo prawdopodobne, zachlysnal sie socjalistycznymi "dobrami" z ZSMP-wozili go po Polsce, zwiedzal, zrec dawali, spac dawali, wywczas, plywalnie, odczyty partyjne, apele, czytanki z Marksa i Lenina, peony na czesc bratniego ZSSR - raj dla czerwonego bydlaka.
   Potem powiedzieli takiemu ze jak wstapi do partii to z miejsca dostaje przydzial do dobrej pracy, wczasy zakladowe itd., czyli lezenie i chlanie oraz pracy udawanie z czerwona ksiazeczka jako tarcza w razie wpadki.
   Raj dla takiego lesera i obiboka jak Kwiecien.
   Gdy inni wyplywali z PZPR to Kwiecien sie tam pchal dla kielbasy, wodki i bonusow.

   Usuń
 46. Kwiecień w 1989 miał 20/21 lat więc mógł być nawet w ZOMO ich przed akcją faszerowano prochami i spirytem degeneratowi zostało coś nie coś starej propagandy wpajanej na pierdolekcjach komuszego aktywu, wymieszał z tym co obejrzał w TV i przeczytał w starych PRL-owskich książkach pod obrazkami ta jego wiedza przyciąga podobnych oświeconych z dawnego aktywu lub jego potomstwo sobie przypominają jak to kiedyś się chlało i ćpało na koszt obywateli marzy im się wrócić do tych starych cudownych lat, niestety jeszcze długo będzie ten niedobity do końca ustrój nam się czkał siedzie tego plugastwa po urzędach dość sporo nadal kradną, chleją, i ćpają na koszt obywateli, kwiecień zawsze znajdzie obrońców i słuchaczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Znam" osobe ktora byla trepem w ZOMO (przypadkiem, znajoma sie z nim ozenila), totalny debil, idiota, bezmozg-opowiadal o sluzbie, jak faszerowano ich amfetamina i spirytem.
   Oni ciagle wciagali "bialy proszek RWD" w tych nyskach a potem palowali ludzi w amoku jak im sie "agresor" wlaczyl.
   Kwiecien jest troche podobny do tego debila, taki sam tluk bez szkoly, nieogarniety, roztrzesiony idiota, mozg spalony prochami i komunizmem.

   Usuń
  2. Jesli chodzi o wiek to mogl byc nawet w SB, ale jest za glupi do takiej roboty, choc na koniec rekrutowali tez debili-cyngi i zacieraczy sladow, wiekszosc z nich zostala gangsterami w poczatku lat 90', juz nie zyja lub siedza a ich szefowie to politycy najwyzszych kalibrow.

   Usuń
  3. kto nie zna jakiegoś byłego zomowca ja mam sąsiada to stary pijak i narkoman w jednym mniej więcej w wieku kwietnia i też tak samo popierdolony, jest na wykończeniu dykta i prochy zrobiły swoje, ma zwidy gada głupoty podobne do kwietniowych

   Usuń
 47. http://www.sfora.pl/polska/Niedzwiedz-morderca-grasuje-w-Bieszczadach-a78874?utm_source=o2_SG&utm_medium=HotNewsy&utm_campaign=o2

  A więc zaczęło się. Heheheh. Będzie kwietniołak miał nowy temat.

  OdpowiedzUsuń
 48. Kwiecień pojebie kiedy wreszcie udowodnisz istnienie Stanisława Holtza i pokażesz chuju to jego muzeum?????

  OdpowiedzUsuń
 49. 1
  Polecam:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europarlament-smak-koszernej-demokracji
  ---------------------------------------------------------------------
  Aby Europa mogła znowu być Europą należy wprowadzić następujące prawa i działania:

  należy wyrwać komunizm oraz ich liberalnych pachołków z powierzchni Europy raz na zawsze,
  należy wyrwać wszystkich żydów z mediów, bankowości i polityki a resztę deportować do okupionego krwią i wyzyskiem Palestyńczyków Izraela dlatego że dopóki będą żydzi w Europie doputy będą konflikty. Żydzi są mistrzami w grze o nazwie „dziel, podbijaj i rządź” i musimy sobie zdać sprawę bez zbędnych złudzeń i nadziei że albo my wyrzucimy żydów albo oni zniszczą państwo polskie i Polaków poprzez lichwę i wstręt do wszystkiego co nieżydowskie. Choć pojedyńczy żydzi mają uczciwe, dobre serca to sam system żydowski jest oparty na rasiźmie który jest do tego stopnia radykalny że żyd nie chce nawet jeść naszego jedzenia gdyż jest ono niekoszerne a osoba o pochodzeniu nieżydowskim jest dla niego brudna. To obrzezane, przewrotne i nieskończenie głodne władzy i pieniędzy plemię oraz ich podstawy genetyczne powinny być usunięte z Europy bezpowrotnie. Jest to warunek naszego przetrwania.
  trzeba zdelegalizować islam jako niezgodny z kulturą europejską oraz jako szalenie destruktywny dla kultury europejskiej a następnie deportować wszystkich muzułmanów do swoich krajów aby tam sami sobie radzili ze swoim muzułmańskim obłędem. Niech historia związana z islamem będzie naszą przestrogą. Muzułmanie są jawnymi wrogami Europy.
  należy deportować wszystkie mniejszości kulturowo-rasowe kładąc bezwględny nacisk na Cyganów oraz usunięcie każdego Czarnego przestępczego getta,
  należy ujednolicić kwestię obywatelstwa poszczególnego europejskiego kraju z pojęciem rasy i kultury co oznacza że Europejczycy są jednej rasy (Białej) i jednej wiary (chrześcijaństwo) z wykluczeniem każdej innej,
  należy walczyć z korporacjonizmem który jest tylko inną formą ekonomii sterowanej centralnie a zamiast tego stworzyć państwo małych samodzielnych firm gdzie każdy Polak byłby właścicielem swojego interesu na swojej polskiej ziemi, a nie tanim wyrobnikiem na rzecz obcego kapitału,
  wprowadzić politykę prorodzinną gdzie od każdej kobiety oczekiwane byłoby urodzenie przynajmniej trzech czystych genetycznie dzieci przez następne 20 lat od wyzwolenia Europy,
  skryminalizować promocję sodomii oraz wszelkich przejawów promocji HIV i chorób wenerycznych oraz niszczenia wartości moralnych i kulturowych budowanych przez tysiące lat,
  budować dobrego stosunki z Rosją jako partnera ekonomicznego oraz przede wszystkim odbiorcę polskiego eksportu,
  w Polsce należy wprowadzić ustawę o ochronie języka polskiego która zabroni używanie słów obcych z polskimi końcówkami,
  po katolicyźmie „drugą religią” powinna być ekologia.

  Żydzi o brudnych małżeństwach: Jaki jest bardziej efektywny sposób na wykończenie Europy jeśli nie poprzez zabijanie tradycyjnych chrześcijańskich wartości. Ta politycznie poprawna ultra-liberalna para dobrze o tym wie. Zainteresowani Unią powinni także przeczytać artykuł pt „Unia Antychrysta” w którym napisałem więcej na temat systemu „Czerwonego Związku”.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europarlament-smak-koszernej-demokracji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   Mimo, że mam odmienne zdanie w kwestii katolicyzmu to z całą resztą się zgadzam.
   Dodam, że taka swołocz antypolska jak kwiiiecień wpisuje się w ten system poprzez wypaczanie historii co idzie w parze z żydowskim zabijaniem tradycyjnych chrześcijańskich wartości i przede wszystkim z podstawami tożsamości naszego narodu poprzez zakłamywanie kart naszej historii i ich wypaczanie.
   Miejsce kwiiietnia jest poza granicami naszej Polskiej społeczności i do póki większość tego nie zrozumie dotąd będzie trwała chucpa jaką szerzy i deptanie naszych wartości.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/all_comments?v=tygR5gwZoHc

   cooling5029 3 dni temu
   Panie Dariusz. Szanuje Pana i pańskie zdanie na tematy omawiane w audycjach, słucham ich z przyjemnością choć nie zawsze mam takie samo zdanie,
   ale z jednym się nie mogę zgodzić, nie wiem czy Pan nadal służy w WP czy już nie ale tak dla przypomnienia:
   "Ja, żołnierz Wojska Polskiego
   przysięgam
   służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
   bronić jej niepodległości i granic.
   Stać na straży Konstytucji,
   strzec honoru żołnierza polskiego,
   sztandaru wojskowego bronić.
   Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie,
   krwi własnej ani życia nie szczędzić.
   Tak mi dopomóż Bóg."

   Tak jak w przysiedzę " bronić jej niepodległości i granic" a nie ginąć na jakiejś pustyni za sprawę amerykańskiej ropy wałcząc za złą sprawę która doprowadziła do całkowitej destabilizacji sytuacji na bliskim wschodzie, stwarzając tym samym wielokrotnie większe zagrożenie niż te z którym walczyliśmy.
   --------------------------------------------------------------------------------
   1
   "służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej"
   POPRZEZ WŁAŻENIE W DUPĘ ROSJI
   2
   "bronić jej niepodległości i granic"
   POPRZEZ UCIECZKĘ DO TAJEMNEJ SZTOLNI PRZED TZW. OTWARCIEM WRÓT.
   3
   Stać na straży Konstytucji,
   POPRZEZ ŁAMANIE JEJ W DZIESIĄTKACH PUNKTÓW W TYM SZCZEGÓLNIE ROZDZIAŁU II MÓWIĄCEGO O WOLNOŚCI I PRAWACH OBYWATELI. KTÓRE KWIECIEŃ ŁAMIE OSKARŻAJĄC I POMAWIAJĄC INNYCH OBYWATELI O NIEPRAWDZIWE RZECZY.
   4
   "strzec honoru żołnierza polskiego"
   POPRZEZ ROBIENIE Z SIEBIE BŁAZNA I BYDLAKA.
   5
   "sztandaru wojskowego bronić"
   POPRZEZ PLUGAWIENIE GO WŁASNĄ OSOBĄ I POSTAWĄ
   6
   "Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie,
   krwi własnej ani życia nie szczędzić"
   POPRZEZ KOMBINOWANIE JAKBY TU SPIERDOLIĆ PRZED OTWARCIEM WRÓT POPRZEZ PORTAL PODPRZESTRZENNY NA OSÓWCE.

   Usuń
  3. są małe ugrupowania „polityczne” głoszące podobnie tylko jest mała dygresja najczęściej są intelektualnie na poziomie idioty a program bezczelnie skopiowali od innych sami nic nie potrafią zdziałać jedną z głównych przyczyn ich nieudolności jest to że „wszystkiemu są winni żydzi” sam osobiście spotkałem jedno z takich ugrupowań cała „góra” to był dawny aktyw partyjny, niestety potrafią rozwalać inne ugrupowania od środka, próbują przejąć na nimi kontrolę, są chorzy na władzę to takie małe hitlerko-stalinki. Mi podrzucili deklarację żeby się do nich zapisać niestety udowodnić swoje pochodzenie siedem pokoleń wstecz uuu... nieźle jeszcze u nas w Polsce, szczena opada do samej ziemi bo u nas bycie Polakiem to kwesta duchowa bardziej niż po krwi, Ja utknąłem hehe na pradziadkach Polak, Rusin, Czech, Litwin. Super pochodzenie jeszcze znalazłem wśród przodków Węgra, Austriaka, Szkota dalej się nie zagłębiałem by nie znaleźć Żyda. Co do tego ugrupowania hehe szefowa nie wiem jak udowodniła swoje „pochodzenie” ale to jakaś z mordy krzyżówka azjatycka z intelektem idioty po dokładnym sprawdzeniu okazało się że niestety była działaczem PZPR nie takim biernym co się zapisał by zdobyć np.: mieszkanie, albo nie awansujesz, ta była z tych aktywnych smaczku dodaje że jej tate był w UB (Skąd wiem jak się ma dużą familię to czasem to i owo można się dowiedzieć o kimś). Gdzie takie małe ugrupowania znaleźć od przypinają się do większych albo do kogoś teraz mają np.: PIS, Kukiza, Brauna itd. tylko ich destrukcja wyjdzie na jaw po zdobyciu władzy, nie są duże do kilkudziesięciu osób nie tworzą zbytnio struktur chcą tylko dostać się do koryta nic więcej naród ich nie obchodzi liczy się władza i kasa. Oraz wszędzie widzą Żydów jak komuś się powodzi np.: prowadzi działalność gospodarczą to na pewno Żyd. Dlatego w jesiennych wyborach trzeba bardzo uważać na kogo się zagłosuje w niektórych okręgach wyborczych będą właśnie na listach takie męty podejrzane nawet zwracać uwagę na nich i wyciąć wcześniej już teraz.

   Usuń
  4. @uinf To sciepy po tzw "chamach", PZPRowskim betonie udajacym narodowcow a w dupe wlazacych ruskim.
   Pamietamy pamietna wojne "Chamow z Zydami" w 1968, przy czym nalezy zwrocic uwage ze w frakcji "chamow" bylo pelno przechrzt i przedwojennych komunistow a nawet bolszewikow narodowych, wyli glosno i wycierali sobie mordy flagami Polski zwalajac wszelkie nieudolnosci ksiezycowego systemu socjalistycznego na Zydow, podczas gdy sami zajechali ten kraj gierkowskimi kredytami, fatalna alokacja srodkow i zamrodyzmem stanu woijennego gdy stracili wszelki legitymizm wladzy a kijem i batem nie da sie rzadzic wiecznie.

   Oczywiscie nie chodzilo o zadnych Zydow tylko o polityke zagraniczna USA i ZSSR gdy po wojnie 6dniowej Zydzi wyslali w kosmos hordy arabow dozbrojonych przez ZSSR, zatrzymujac czerwony marsz przez kraje arabskie i stajac sie sojusznikiem USA (przypomne ze do wojny 6 dniowej w USA w wielu miastach nie wpuszczano Zydow nawet do hoteli itd., panowal umiarkowany antysemityzm o czym dzis sie zapomina) na co ZSSR odpowiedzialo antysemicka nagonka.


   Teraz te lesne dziady, komusze kurwy przebieraja sie czesto za patriotow, udaja narodowcow i machaja flagami, wyja tak jak kiedys i pchaja sie do koryta na wyscigi. Zagladaja w zyciorysy, sledza wszedzie Zydow a sami sa w wiekszosci mieszancami lub przechrztami jak sie im dokladniej przyjzec-oczywiscie to oni wymagaja aby tanczyc jak zagraja bo inaczej "jestes Zyd".

   Tak jak napisales atakuja ludzi budujacych rynek i silny kraj, nienawidza kazdego Polaka ktory odnosi sukces (wg nich to na pewno Zyd), jak ma biznes-Zyd, jak czyta ksiazki-Zyd(wiadomo, tylko Zydy czytaja), zbudowal dom bez kredytru-Zyd itd.

   To szkodniki osmieszajace ludzi majacych cos powanzego do powiedzenia, osmieszajace ruch patriotyczno-narodowy, zwykle komuchy gospodarcze lub kryptonaziole.

   Usuń
 50. A może kwiiiecien to ma za zadanie ocieplić wizerunek ruskich,skoro takie brednie wymyśla to coś jest na rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komuch otaczajacys sie niedouczonym motlochem.
   Zobaczcie ta fotke na blogu zjeba, zjeb w rybaczce i banda zjebow w dzokejkach, wygladaja jak wycieczka z zamknietego ZOZ, jak zagubione stado downow w lesie prowadzone przez wariata ktory zmysla im bajki o krzdej rurze sciekowej, karzdym drenie i kazdym kamieniu jaki zobacza.

   Usuń
  2. Powiem to tak do ruskich to nic nie mam bo w końcu to ktoś nas wyzwolił,ale to co kwiiiecien to przegina

   Usuń
  3. Kto wylansował kwiiietnia? jebany czerwony komunistyczny rozbijacz podziemnych struktur solidarnościowych niejaki zagórski janusz:
   Tu macie w pigułce całą prawdę o tym czerwonym ścierwie:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=623

   Naprawdę każdy to powinien dokładnie przeczytać.
   A jak się zaczęło?
   jakoby kwiiiecień miał wjazd policji na chatę z powodu jakoby szerzenia treści nazistowskich i posiadania części broni-jakiś złom znaleziony w terenie.
   Czy ktokolwiek wie na czym ta cała sprawa się zakończyła?
   NIE.
   Dla czego?
   Bo albo to był tylko pretekst by wprowadzić kwiiietnia na rynek internetowy i przedstawić go jako ofiarę systemu, albo faktycznie coś było na rzeczy, kwiiiecień musiał dostać zawiasy i potem został kupiony.
   Jak to jest, że jest w NSR?
   Tak, że albo nie miał żadnej sprawy, a wszystko było ściemą i żadnego wjazdu na dom za coś tam nie miał, albo jak mówię miał, ale został kupiony.
   Tak czy siak wylansowała tę kurwę kwiiietnia inna czerwona kurwa o ustalonej kurewsko-komunistycznej przeszłości.
   Jak na to nie patrzeć komuch i komuch gromadzący wokół siebie pomioty z komuszych rodzin. Co więcej jak wpiszecie w google zdjęcia janusz zagórski i dokładnie przyjrzycie się rysom jego pyska to macie tyle żydowskich cech, że trudno tego nie zauważyć.
   Obaj robią to samo wodę z mózgów potencjalnym debilom i obaj wprowadzają do obiegu trendy mające za zadanie wypaczyć właściwe postrzeganie sytuacji polityczno gospodarczej w naszym kraju.
   Jeden kurwa pseudo historyk drugi kurwa pseudo duchowy moralizator.
   A za nimi takie ścierwa jak koniczyna i reszta zjebów o komuszych korzeniach z sympatią do żydowskiego systemu.
   Nie jestem antysemitą, ale system żydowskiej propagandy zwalczam jak potrafię. Ta wsza koniczyna oczywiście to skrytykowała i jak pamiętacie niedawno na swym blogu stanęła za tym chazarskim plemieniem w obronie.
   Więc o czym tu gadać. Tacy właśnie lgną do kwiiietnia. Gówno przyciąga gówno.

   Usuń
  4. Zagorski, "wybitny" aktywista i dzialacz ZSMP, wylansowal innego dzialacza ZSMP Kwietnia.

   Czerwona raczka czerwona raczke kryje.

   Usuń
  5. Gall Anonimniedziela, 19 lipca 2015 15:18:00 CEST
   Oni nie uprawiają żydowskiej propagandy tylko lumpen-komune na żydów jadą i to ostro gorzej niż tutaj pewnie jesteś dla nich Żydem bo prowadzisz działalność gospodarczą. To są ukryte hitlerko-stalinki nienawidzą wszystkich dookoła szczególnie jak ktoś jest bardziej inteligentny od nich i jeszcze na dokładkę odnosi sukces zawodowy to ich boli. W środowiskach Narodowych nazywa ich się lewakami, komuchami lub lumpen-komuną, są też bardziej wulgarne określenia, jest jeszcze żydo-komuna ale ta prawie nie istnieje raczej zwiała na zachód i stamtąd nam szkodzi te żądania o zwrot majątków żydowskich. Ten zagórski mi wygląda na krzyżówkę jakiegoś kazacha z kałmukiem tak samo kwiecień typowe mordy gdzieś ze wschodniej Syberii, pewnie ich przodkowie jako polidruki przylazły z LWP mordując po drodze wszystkich niepoprawnych politycznie.

   Usuń
  6. Tomek, masz film od zagórskiego, gdzie kwiecień uczestniczył w wycieczce samochodowej po Górach Sowich i wciskał kit naiwniakom?

   Usuń
  7. Nawet nie wiem o takim filmie. A z kiedy ten film był? Może jest na kanale jz?

   Usuń
  8. Już nie ma.:-) Film był gdzieś z ok. 2010 roku, z początku wielkiej przyjaźni kwietnia z zagórskim.

   Usuń
 51. Anonimowyniedziela, 19 lipca 2015 14:32:00 CEST

  @uinf To sciepy po tzw "chamach", PZPRowskim betonie udajacym narodowcow a w dupe wlazacych ruskim.
  Pamietamy pamietna wojne "Chamow z Zydami" w 1968, przy czym nalezy zwrocic uwage ze w frakcji "chamow" bylo pelno przechrzt i przedwojennych komunistow a nawet bolszewikow narodowych, wyli glosno i wycierali sobie mordy flagami Polski zwalajac wszelkie nieudolnosci ksiezycowego systemu socjalistycznego na Zydow, podczas gdy sami zajechali ten kraj gierkowskimi kredytami, fatalna alokacja srodkow i zamrodyzmem stanu woijennego gdy stracili wszelki legitymizm wladzy a kijem i batem nie da sie rzadzic wiecznie.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------

  Anonimowy wszystko sie zgadza, ale nie do konca.
  A mianowicie z zydkami chcial zrobic porzadek tow.Wieslaw czyli Wladek Gomolka
  chlopisko chcialo ich wystrzelic na ziemie Afrykanskie zydow ,jednak nie do konca sie to udalo.
  Pochodze z tzw Wroclawskiego trojkonta (Olawskie Przedmiescie) bylo tutaj duzo zydow,moze przypadkiem?ale bylo tam po wojnie zasiedlonych przez wladze duzo jak by nazwac elementow podejzanych :) autochtonow ,skazancow,czy zydow, w latach 70-80 patrole milicyjne po zmroku poruszaly sie zadko ,jak juz to po kilku i to po srodku ulic nie zapuszczajac sie w mroczne podworza oficyn!
  Mafie te wolominskie czy pruszkowskie to w porownaniu do nas ,jeszcze dzieci w tamtych czasach ,bandy dziecinnych konfidentow zdradzajacych sie na wzajem...!

  Do czego zmierzam z tymi zydkami?
  Gomulka nie wszystkich wyeksportowal za granice polski, jak wspominacie bylo kupe przechszt wsrod zydow ,Ci pozostali.....i korwa zebym tutaj mial bym byc przez was zle opisywany czy pietnowany.... NIGDY ALE TO NIGDY JAKIKOLWIEK ZYD NIE BYL WSROD NAS KONFIDENTEM TYPU MASA;
  ZYD POSZEDL DO POPRAWCZAKA NIE WPIERDALAJAC KOLEGOW:
  poza tym na zydow mozna bylo liczyc i nigdy nie zawiodlem sie na nikim z nich.

  Gwoli sprostowania Wladyslaw Gomulka nie pozostawil po sobie zadluzonej Polski.

  Tutaj kawalek dobrej muzyki z tamtych czasow chlopakow z Trojkonta Wroclawskiego. co maslicie wszyscy byli katolikami w tym zespole?:)

  Nie mylcie zydow z takim glupim chujozom jak Kwiecien.

  https://www.youtube.com/watch?v=B-EBNprZpNo

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 1968 to pogryzła się lupen-komuna z żydo-komuną jako że lumpów było więcej to wygrali, wśród tych żydów co wyrzucono ukryli się komuniści dokładniej zbrodniarze stalinowscy bali się rozliczenia z przeszłością po 89 próbowano ich osądzić ale niestety deportacje się nie powiodły, niektóre kraje nie rozumiały dlaczego oni mają stanąć przed Sądami Wojskowymi a nie Cywilnymi, obecnie reszta tej czerwonej zarazy co nie wyzdychała oraz jej potomstwo się mści stawiają żądania o zwrot majątków, i nas oczerniając o wszelakie zbrodnie, oczywiście lumpen-komuna przewłaszczyła skradzione majątki Polskich Obywateli i nic nikomu nie odda, co do przechrztów niestety państwo Izrael ochrzczonych nie przyjmuje jest „bardzo tolerancyjne” ateista lub wyznawca judaizmu dostanie obywatelstwo reszta może „zamieszkać” tylko jest spychana na margines społeczny, co do tych co mieszkają jeszcze w Polsce 80% się nadal ukrywa bardzo się boją wolą być uznawani za Polaków nienawidzą komuny. Kwiecień nie jest Żydem on jest zwykłą kałmucką chamską świnią jego przodek przylazł do nas z armią czerwoną i razem ze swoimi guru robi wrogą robotę, działa na szkodę Państwa Polskiego, oczerniając, powodując konflikty między ludzkie, kradnąc. Typowa wroga robota znana z przeszłości naziole i komuchy też napuszczały inne narody na siebie po to by łatwiej podbić i zniewolić co było w wschodniej Polsce najpierw Ukraińcy wyrżnęli większość Żydów później Polaków, Czechów, Słowaków (kolonie z czasów Cesarstwa Austro-węgierskiego) i parę innych mniejszości swoich też mordowali głównie mieszane rodziny. Co można zrobić pogonić to towarzystwo chamów jedyne pierdolekcje jakie powinni wygłaszać to do psychiatrów w zakładach dla obłąkanych. Państwo Polskie trzeba odchamić kiedyś się nas bano teraz to się śmieją, kiedyś naszym najlepszym towarem eksportowym był wpierdol a teraz kulimy się ze strachu a dlaczego bo zrobiono z nasz sztuczny jednolity twór dlatego jesteśmy słabi podzielono dawną IRP granicami by osłabić tworząc oddzielne państwa bo łatwiej kontrolować i w razie czego przeprowadzić zbrojną interwencję, trzeba dążyć właśnie do odbudowania starej potęgi żeby znowu zaczęli się nas bać.

   Usuń
 52. Kwiecień dupoliz komunistycznego systemu, którego wuj był w AL i służył zdradzieckiemu systemowi, twierdzi, że sowieci nie wymordowali aż tylu Polaków by dziś czuć do nich wrogość.
  Ta komunistyczna świnia zdrajca Polski nie wie chyba ile milionów ludzi w sumie ten jego ulubiony system zabił.
  Dziś jest 70 rocznica tzw. Obławy Augustowskiej, w której sowieci przy udziale UB i Polskiej milicji-współpracującej przecież z Armistami Ludowymi gdzie służył wuj kwiiietnia, oraz oddziałami Armi Ludowej dokonali ludobójczej akcji przeciwko niepodległościowym oddziałom antykomunistycznym w rejonie Suwałk i Augustowa. Było to w roku 1945.
  Za chwilę podam linki dla tych, którzy nie znają tego kawałka historii, którego kwiiiecień chyba zdaje się nie chce znać skoro dziś włazi w dupę sowietom.

  Obława augustowska
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C5%82awa_augustowska

  http://oblawaaugustowska.pl/

  I ty świnio kwiiiecień mówisz, że Rosjanie wymordowali tylko kilku Polskich Profesorów zapominając o tysiącach innych, których nie zdołała wykończyć Niemiecka zbrodnicza machina?
  Nie mamy powodów by jakkolwiek być wrogiem współcześnie żyjących narodów, których historia splata się w niechlubnym scenariuszu z naszą historią, ale nie mamy żadnych powodów by wybielać historię Rosjan, która położyła się krwawym cieniem na naszym narodzie tak samo jak historia Niemiec.
  Kwiiiecień bagatelizuje zbrodniczość Rosyjskiego NKWD na rzecz zwalania całej winy na Niemcy Hitlerowskie. I to jest dowodem, że to bydle jest antypolską świnią, a KAŻDY, kto mu przyklaskuje jest taką samą za co każdy prawdziwy patriota i Polak powinien napluć w twarz... o ile nie więcej.

  OdpowiedzUsuń
 53. Jak kwiecień zaprzecza o mordach komuchów o ludobójstwie większym niż hitlerowskie Niemcy dokonały to proszę bardzo niech mu klakierzy doniosą macie link jak ktoś nie mam mocnych nerwów nie chce mieć koszmarów nocnych lepiej nie wchodzić sceny są naprawdę drastyczne
  https://www.youtube.com/watch?v=-4kAUjSXeco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziś o 21:55 na TVP Historia będzie film dokumentalny o NKWDowskiej Obławie Augustowskiej.
   Kwiecień radzę oglądać prostaku historyczny.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=vWN_yrVpKg0

   Usuń
 54. https://www.youtube.com/watch?v=F5pnGRRaIwk

  O takich kwietniołakowcach udających że są Polakami

  OdpowiedzUsuń
 55. Pajace od kwietnia , uczcie się bo was ten debil wyprowadzi w pole z tymi jego książeczkami komunistycznymi pisanymi po wojnie rodem z KC PZPR :

  https://www.youtube.com/watch?v=oyQxC3RGeU0

  OdpowiedzUsuń
 56. Nie rozumie jak tym ludzia nie jest wstyd robic sobie zjecia z tym zaklamanym bydlakiem. Za jakis czas przejza na oczy i bedzie im wstyd ze w necie wisi zdjecie z takim typem ktory robil ich w konia, nie tylko na kasie.

  OdpowiedzUsuń
 57. CIEKAWOSTKA
  Przed wczoraj Stonóg zapodał ten materiał:
  https://www.facebook.com/tomasz.sidor.1042/posts/1626997627552170?pnref=story

  pod, którym napisałem to:
  ////No to jak jeden od drugiego nauczy się czegoś to przed i po każdym wspólnym wystąpieniu będzie: szczęść kurwa boże.////

  Kuriozalna komitywa z, której nic innego wyniknąć nie może skoro jeden ma się kurwa uczyć od drugiego :)
  I żeby nie było wątpliwości, mam sto wątpliwości co do stonoga mimo, że jak chyba każdy w wielu kwestiach zgadza się z tym co mówi jak z resztą ten cały szczęść boże Braun.
  Moim zdaniem obaj jak i cała reszta nowych wojowników z systemem ma jedno zadanie o czym napisałem na FB, a mianowicie mówić prawdę, której nie da się już ukryć i skanalizować na koniec gniew narodu tak by jak PO okrągłym stole stworzyć kolejną grubą kreskę i POzwolić kolejnym komunistycznym POmiotom grabić nas i nasz kraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. stonoga ma wiele spraw sądowych chce zwiać zdobyć immunitet poselski to taka lumpen-komuna wylazł ze swojej nory i szczeka udaje świętego przed wyborami
   https://www.youtube.com/watch?v=EmnoEFbUpgU

   Usuń
  2. No to kamyczek mądrości do tego strumyka:

   Marek Grechuta - Władza
   https://www.youtube.com/watch?v=0Rwj0GFTEv0

   Solidarność - Marek Grechuta
   https://www.youtube.com/watch?v=GL2-OTITy-w

   Usuń
  3. Przypominam ze Stonaoga plawil sie w finansowym bajorzez SLD az nie doszlo do konfliktu interesow i Miller wyruchal go bez mydla, wczesniej zbudowal wielomilionowe imperium na sprowadzaniu samochodow a kazdy kto liznal branze wie jak bylo z sluzbami celnymi przy grubszych tranzakcjach (przed wejsciem do UE), szczegolnie za SLD.

   Bez ukladow i ostrego smarowania nikt wtedy daleko nie zajechal w tym folwarku postkomuchow. Przypomijcie sobie rzad Millera z ekipa Kailsza "porno-ryska", Oleksego "Olin", Hausnera z lepkimi lapami, Pola "kilometr autostrady" , Cimoszewicza "cimoszko" dupowlaza Moskwy, Olejniczuka w gumofilcach kradnacym po wsiach, zjeba Kolodko, aferzystow Lapinskiego i Piechote, czerwonego skurwesyna Celinskiego, skorumpowanego Szmajdzinskiego (CIA lub Mossad) i sprzedajnej Hubner.
   Po rotacjach to bydlo nakryli Belka ktory udawal profesjonaliste.

   Pamietam dobrze ten kalejdoskop skurwieli, zaden rzad do teraz nie przebil, ich w aferach choc PO stara sie jak moze.

   Stonoga swietnie odnalazl sie w ich aferalnej rzeczywistosci i fiknal dopiero jak go udupili.

   Usuń
  4. A nad tym wszystkim stalo najebane czerwone bydle-Aleksander Kwasniewski "Alek".

   Usuń
 58. ciekawe co na to taki kwiecień pewnie też zaprzeczy, że jago ukochana armia czerwonych morderców nie rabowała
  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/05/08/rosja-jest-nam-winna-54-miliardy-dolarow-poznaj-prawde-o-tym-jak-sowieci-ograbili-polske/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiiiecień na to, że jego wujo będąc w AL pomagał w tym okradaniu. Przecież armia ludowa nie sprzeciwiała się temu bandyckiemu procederowi. Tak samo jak PZPR do, której należał kwiiiecień.

   Usuń
  2. AL i GL to byli przecież przestępcy zachowały się dokumenty z ich „akcji bojowych” przeciw ludności cywilnej kto ile ukradł i ile dostał udziałów z łupów bodajże Żebrowski o tym wspomina w swoich publikacjach, co ciekawe, niektórzy z tej bandy komuchów dokładnie ze słynnej żydo-komuny podczas okupacji zbierali haracz od ukrawających się żydowskich rodzin oraz gwałcili żydówki to chyba był Bergman albo kturyś z przydupasów Różańskiego jeśli nie on sam są o tym wzmianki za swoje zbrodnie oskarżali AK, NSZ, WiN nawet BCh. Co do kwietna czasem gada, że też by tak robił jednak to chyba u tych czerwonych zbrodniarzy przechodzi z pokolenia na pokolenie mordy, kradzieże, gwałty, pomówienia, to ich taka rodzinna tradycja.

   Usuń
  3. Pewnie większość widziała mimo to zamieszczam
   https://www.youtube.com/watch?v=WrW4DRp6JVQ

   Usuń
 59. Zobaczcie co ten zjeb Kwiecien napisal na Tomasza dzisiaj.
  cytuje-
  ------------------------------------------------------------------------------

  Darek20 lipca 2015 08:00

  ps sidor chandlowal dopalaczami w necie na dowod podaje zdjecie z 2012 w pasku pod swd ten znaczek do dzisiaj naosza sprzedawcy i to jest pierwsze logo dopalaczy idziesz siedziec zabujco chandlarzu narkotykami
  Odpowiedz
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kwiecien ty kwiczaca chujozo ,za takie cos ty zjebie ja nie poszedl bym do sadu idioto , ale postaral bym sie matole bys dostal za to oficjalnie ciezkie wpierdol debilu jeden.
  Bublicznie pisac takie brednie na kogos?

  OdpowiedzUsuń
 60. cytat filozofa z bloga Koniczyny.
  --------------

  Wladyslaw Matraszak20 lipca 2015 19:56

  Sidor... ty to nawet chujem nie jesteś.
  Odpowiedz

  -------------------------

  Za to ty wladku matraszaku PARCHU Z BAGIEN,
  Jestes Chujem i to zaropialym, zgnilym przez wielkie CH palancie.

  Szak ,Ciak ,Siuk, Ciuk..... wiemy o co chodzi gnoju jeden ukrainski.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecień pomawiasz Tomka skurwysynie o handel dopalaczami, a sam szukasz niewypałów i sprzedajesz materiały wybuchowe przestępcom. Sam to mówiłeś na prelekcji z Gabrysiem, że znajdowałeś amunicję tam gdzie kiedyś znajdował ją Gabryś. Tylko, że Gabryś takie znaleziska zgłaszał, a Ty co robiłeś z niewypałami?
   Spodziewaj się chujozo.

   Usuń
 61. No przeciez wszyscy w Gluszycy wiedza ze Kwiecien pod plaszczykiem tych prelekcji,i niby jego zainteresowan bunkrami,ukrywa prawdziwe niezle dochodowe dla niego zajecie...
  Kwiecien poszukuje po bunkrach poniemieckich niewypalow , nastepnie przerabia je rozbrajajac i uplynnia materialy wybuchowe.
  To jego prawdziwe zajecie z czego ma niezly dochod.

  Co Kwiecien nie prawda?

  OdpowiedzUsuń
 62. A Gabrys bedzie razem z nim czyli z Kwietniem skorwysynem odpowiadal,poniewaz wladze zaufaly Gabrysiowi w sprawach militariow, a ten daje Kwietniowi karabiny do lapy i rozpowiada gdzie sa zrzutki powojenne niewypalow, jakie kwiecien w nastepstwie wykopuje ,rozbraja w domu wsrod sasiadow, i sprzedaje material wybuchowy odzyskany z granatow i tym podobnych.
  Kwiecien masz prokuratore na twoim lysym lbie za to!
  Nikt sie juz ciebie nie bedzie bal i twoich grozb, nozem i broniom.badz karate!
  z czego slyniesz w Gluszycy bandyto!

  OdpowiedzUsuń
 63. Pacjent znow ma jazdy:
  "7 komentarzy:

  Darek20 lipca 2015 07:55

  Ciekawe knurze z lipskiej tomaszu sidorze czy rozpoznasz soich sasiadow na zdjeciu debilu to kolejni mieszkancy lipskiej ktorzy do mnie przyjechali ty na prawde jestes chory psychicznie
  Odpowiedz
  Darek20 lipca 2015 07:58

  koniczyna dawaj posta mieszkancy lispskiej w odwiedzinach u dariusza kwietnia setki plotek i prawdy o tomaszu s to juz podchodzi pod kk sidor zboczencu
  Odpowiedz
  Darek20 lipca 2015 08:00

  ps sidor chandlowal dopalaczami w necie na dowod podaje zdjecie z 2012 w pasku pod swd ten znaczek do dzisiaj naosza sprzedawcy i to jest pierwsze logo dopalaczy idziesz siedziec zabujco chandlarzu narkotykami
  Odpowiedz
  Odpowiedzi
  GUCIO MRUK20 lipca 2015 21:41

  http://radioem.pl/doc/2587227.Do-boju-z-mocarzem-i-innymi

  Tutaj fotka z tym logiem.
  Odpowiedz
  Wladyslaw Matraszak20 lipca 2015 08:40

  Na Bogów wszelakich, Kwiecień, niech ktoś ci te posty koryguje, bo mnie zęby bolą jak czytam.
  Odpowiedz
  Darek20 lipca 2015 08:42

  noi bardzo dobrze pszynajmniej cos czujesz
  Odpowiedz
  Darek20 lipca 2015 08:44

  Łiii Knurze dawaj Mocarza łiiii łiii nie dam łiiiii to moje
  Odpowiedz"

  Znow kwiczy i odstawia mecyje.
  Zrodlo wiadome.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źródło wiadome
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/a-w-rzeczce.html

   Kwiecień znów pokazał swe wyżyny intelektu, frustracji i analfabetyzmu.
   Słowo "pszynajmniej" pisze się przez rz. Tak samo jak słowo "chandlował" i "chandlarzu" pisze się przez samo h.


   Usuń
  2. wklejać mu do skutku pod tymi pierdolekcjami tego typu wykłady i lajkować żeby były zawsze jako pierwsze https://www.youtube.com/watch?v=x1i_H3vVU5U

   Usuń
  3. BUAHAHAHA WŁAŚNIE TEGO SŁUCHAM I JAK SŁUCHAM TO JAKBYM SŁUCHAŁ TEGO JEBANEGO KWIIIETNIA, KTÓRY NIEMAL MYŚL W MYŚL POWTARZA PO ŻEBROWSKIM PEWNE KWESTIE.
   Wsłuchajcie się dobrze w to co mówi Leszek Żebrowski, a potem przypomnijcie sobie jak za nim powtarza ta jebana Głuszycka hiena. No to teraz wiadomo skąd kwiiiecieńska menda czerpie swe mądrości pomieszane z otwarciem wrót i wilkołakami. A pierdolony motłoch nie znając Żebrowskiego klaszcze kwiiietniowi myśląc, że un taki kurwa mundry.
   Nie dość,że jebany szabrownik to jeszcze pasożyd na czyimś intelekcie.

   Usuń
  4. Kwiecień mówi to co przeczytał w książkach z PRLu dodaje swoje brednie. Leszek Żebrowski ujawnia kłamstwa właśnie napisane w tych książkach i posiada niezbite dowody zeznania świadków z imienia i nazwiska, a kwiecień nic tylko swoje zwidy i uskutecznia dalej swoją komuszą propagandę jako jedną słuszną socjalistyczną idę „stroskum i myślum o czlowiekum”

   Usuń
  5. W pierwszych 14 minutach Żebrowski mówi dwie rzeczy, które kwiiiecień wypowiedział w ostatniej jebolekcji.
   Żebrowski porusza dwie kwestie, plan Niemców całkowitej zagłady Polaków i ..... i to, ze Niemcy wymordowali więcej elit Polskich niż Rosjanie.
   Wysłuchajcie uważnie tych pierwszych 14 minut, a potem przypomnijcie sobie co pierdolił i jak pierdolił kwiiiecień.
   Żebrowski co prawda powiedział, że Niemcy wymordowali więcej Polskich elit, ale w przeciwieństwie do kwiiietnia powiedział bez nuty wybielania Rosjan i bagatelizowania zbrodni Rosyjskich na Polakach tuż po wojnie i w jej czasie.
   Kwiecień powtarza za nim myśli w kulawym wypaczonym komuszym propagandowym kontekście umniejszającym zbrodnie sowietów.

   Usuń
  6. I mówiąc krótko kurwa Niemcy pierwsi wyniszczyli większość elit Polskich, a Rosjanie po wojnie dokończyli dzieła i wybili tych, których nie udało się wymordować Niemcom. Obie strony działały w porozumieniu więc to co mówi kwiiiecień to łgarstwo i prosowiecka propaganda.

   Usuń
 64. Polecam od obejrzeć początku lecz jest mniej więcej co robił prawdopodobnie wujek kwietnia AL/GL nie tylko mordowała kradła, gwałciła donosili na innych do Gestapo ściśle z Niemcami współpracowali rozpracowywali podziemie niepodległościowe
  https://youtu.be/ypTtJvtPsdE?t=1h30m52s

  OdpowiedzUsuń
 65. Tluk bez szkoly koniczyna spuszcza sie na blogu Kwietnia nad publikacja prof. Lecha Wyszczelskiego dotyczaca stosunkow miedzynarodowych przed IIWS.
  Chujek jednak nie zwrocil uwagi ze ta wydana w 1989 ksiazka zostala poddana cenzurze prewencyjnej I jest napisana w duchu dialektyyki marksistowskiej oraz sowieckiej propagandy jak i inne dziela Wyszczelskiego ktory byl oficerem politycznym, propagandzista, wyksztalconym na
  Wojskowa Akademia Polityczna im. Feliksa Dzierżyńskiego. Zreszta przeczytajcie to pierdolenie, calkowite pominiecue ZSSR w stosunkach miedzynarodowych i demonizacja Aliantow Zachodnich.
  Ten koles pisal gadzinowki majace kompromitowac IIRP, demonizowal Przewrot Majowy (jedna z jego ksiazek ma w tytule ZAMACH Majowy), no kurwa officer polityczny.
  Byle poskakac troche po kapitalistach oraz popluc na IIRP-jakimkolwiek bajzlem ona nie byla-czysta propaganda komuchow powtarzana przez komuszych pacholkow komunisty Kwietnia.

  Takie zrodla maja te bydleta bez wiedzy i rozeznania.

  OdpowiedzUsuń
 66. I mówiąc krótko kurwa Niemcy pierwsi wyniszczyli większość elit Polskich, a Rosjanie po wojnie dokończyli dzieła i wybili tych, których nie udało się wymordować Niemcom. Obie strony działały w porozumieniu więc to co mówi kwiiiecień to łgarstwo i prosowiecka propaganda.

  Myśl co piszesz.
  Jak sowieci napadli na Polskę to całe tereny wschodnie Polski pojechały na Syberię do lagrów, a inteligencję Polską sowieci wysłali do piachu w liczbie nieznanej do dziś. Więc nie po wojnie a od razu w 1939 i czystki trwały do 1941r. Potem była krótka przerwa kiedy Hitler na nich uderzył i znów w 1945 r powrócili rabować oraz mordować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem to w skrócie podsumowując i nie przeczę temu co napisałeś. Dla tego napisałem tych, których nie zdołali wymordować Niemcy dobili sowieci i wspólnie w porozumieniu-od samego początku- dokonywali czystek inteligencji Polskiej i unicestwiania naszego narodu.

   Usuń
 67. moze mi ktos wytlumaczyc co kwiecien ostatnio robil w bialymstoku? dzieki pozdro hej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział ogólnopsychiatryczny IV – Klinika Psychiatrii UM w Białymstoku?

   Usuń
  2. eee nie bo chodzil wolno... niestety

   Usuń
 68. Ten Pan Zebrowski to nic innego jak KWIECIEN !

  Wpietnastej minucie Zebrowski zaczyna pierdolic od rzeczy! zreszta calkiem pierdoli od rzeczy! Co on opowiada Niemcy nigdy nie mordowali Polskich fachowcow ,jezeli nie spekulowali i nie dzialali w partyzantce, badz pomagali Zydom!
  Przyklad Tomasz z twojego miasta Warszawy dokladnie URSUSA.
  Po zajeciu Warszawy zaloge Ursusa przeniesiono do Breslau ! dokladnie do zakladow Linke Hofmann Werke gdzie polska mysl techniczna ,zostala wykorzystana do budowy ciagnika bojowego FAMO !
  Panie zebrowski nie badz pan taki Kwiecien! robotnicy Ci pozostali do konca wojny we Wroclawiu , jedyne co im zagrazalo to RUSKIE BOMBY! jakimi Kacapy zniszczyli Wroclaw doszczetnie! a przedewszystkim bombardowaniem Pafawagu Linke Hofmann gdzie prawie cala zaloga to Polacy z Ursusa:
  Obciach ! Historyk sie znalazl !

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat w tym momencie Żebrowski mówi o terenach wschodnich gdzie przyjechali Niemcy i chcieli ZACHOWAĆ ŻYDOWSKICH RZEMIEŚLNIKÓW CZEMU POLACY SIĘ PRZECIWSTAWILI I CHCIELI ICH SAMI ZASTĄPIĆ.
   Chyba nie dosłuchałeś uważnie w tym fragmencie. Wróć i jeszcze raz przesłuchaj. Żebrowski opowiada tylko RELACJĘ kogoś kto tak twierdzi, powtórzę, że przyjechali Niemcy chcieli zachować żydów rzemieślników, ale to jakoby Polacy chcieli ich wymordować i zastąpić. I dalej Żebrowski mówi, że właśnie taka wizja Polski była przedstawiana na zachodzie.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno mam wątpliwości czy poprzedni post napisał A.
   A twierdzenie, że Żebrowski to jak kwiiiecień jest kompletnie nie trafione.

   Usuń
  3. ten kto to napisał to jakiś prowokator plucie na badacza historii do tego tej zapominanej wymazywanej przez komunistów śmierdzi po za tym ukrył się mógł otwarcie pisać widocznie boi się Radykałów, którzy odwiedzają tego bloga

   Usuń
 69. A chujowi i antypolskiej komunistycznej świni kwiiietniowi, któy chełpił się tym, że jego wujo był w armii ludowej i twierdził, że owa ludowa armia też walczyła o wolną Polskę polecam tylko ten fragment z Żebrowskiego:

  https://youtu.be/ypTtJvtPsdE?t=5720

  zaczynasz czerwona wszo komunistyczna słuchać od 1:35:20 z resztą link powinien ten moment otworzyć i uczysz się jak walczyła AL.
  A Ci co chcą to usłyszeć w szerszym kontekście pukną na kilka minut wcześniej by dowiedzieć się jak akcje Armii Krajowej w czasach komuny przypisywali sobie zdrajcy z Armii Ludowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pachołki Rosji - cały film co jakiś czas usuwany jak większość tego typu materiałów, komunistyczna propaganda jest nadal silna i walczy z prawdą ta cała chamo-komuna sra po gaciach ze strachu boją się, że stracą to co przez ostatnie lata ukradli
   https://www.youtube.com/watch?v=qBKtLcYJ2rQ

   Usuń
  2. Komunizm, Hitleryzm (Nazizm) i Faszyzm to jeden i ten sam socjalistyczny ustrój, cały czas nam wpychają tą pigułkę Marksa.
   https://www.youtube.com/watch?v=bVLBlE5ZR6U

   Usuń
 70. https://www.youtube.com/watch?v=bVLBlE5ZR6U

  I to są właśnie wyzwoliciele kwietnia, ci o których kwiecień prawi swoje bajki że paru tylko zabili bo myśleli że to Niemcy. Idiota i kłamliwy chazarski pies.

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.