niedziela, 28 czerwca 2015

TAKIM FRIKIEM JA TEŻ WŁAŚNIE JESTEM - ktoś mnie obserwuje - mam lęki - odczuwam złe moce szczególnie siedząc na kamiennym fallusie - balansuję na krawędzi ludzie chcą mnie zniszczyć, wilkołaki pożreć, a Sidor i Sawiak dojebali mi na Soboniu.../

Kwiiiecień brnie w swoje paranoje coraz bardziej i tylko ślepcy nie raczą tego dostrzec bo sami najwyraźniej muszą mieć podobne problemy i naturę.
Mamy dziś materiały w, których kwiiiecień przejawia szczyty swych chorobowych stanów, ale po kolei.

Zapewne właścicielka tych koni pani Iza nie do końca zdaje sobie sprawę jaki zjeb przykleił się do niej. A może wie tylko wisi jej fakt, że zjeb to antypolski wichrzyciel i chucpiarz oraz paranoik zdolny wymyślać brednie historyczne i brednie na temat każdego kim chce się posłużyć do własnego lansu lub każdego z kim mu nie po drodze. Liczy się kasa za przejażdżki, a to, że przy okazji kwiiiecień nawciska kitu w każdym możliwym miejscu jest już mało ważne.
Czekam do pierwszego poważnego wypadku, a już widać w połowie materiału, że komuś spadło się z konia. Bez odpowiedniego obuwia, toczka i spodni prędzej czy później ktoś tak spadnie, że rozwali se łeb, albo złamie kręgosłup na jakimś wykrocie.


Tajne miejsca kultu wokół Riese

Czyli szczyty urojeń i paranoi ubrane w legendy i zmyślone historie


Zapowiedź
Cały materiał, który będę komentował za chwilę jest tu:
 http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/comment-page-1/#comment-17650

Takiego steku bzdur chciało by się napisać dawno nie słyszeliśmy, ale tak napisać nie można bo kwiiiecień co nowy materiał to nowy jeszcze lepszy stek bzdur i można by tylko się licytować w, którym stek bzdur był bardziej soczysty i bardziej urojony.
Kwiiiecień swe urojenia i wymyślone historie ubiera w rzekome legendy i krążące opowieści wśród mieszkańców, co jest oczywistą nieprawdą.
Cwaniura z tego naszego odkry"f"cy by zacząć twierdzić, że to nie on wymyśla tylko zbiera historie i przekazuje. Tak właśnie wygląda tworzenie mitów wokół tych miejsc i ich wciskanie naiwniakom za kasiorę.

SIŁY, MOCE, OBRZĘDY OKULTYSTYCZNE KULT SOLARNY NA MAŁEJ I WIELKIEJ SOWIE
i tym podobne brednie.


Czego ten kretyn już nie wymyśli by przyciągnąć nawiedzonych mitomanów.
Już w pierwszej minucie dla Głuszyckiego zjeba sterta kamieni tak naprawdę NIEWIADOMEGO POCHODZENIA to kurhany, które na dodatek są "prute" przez poszukiwaczy i plądrowane.
1:29 kwiiiiecień na dowód, że znajduje się w owych kurhanach coś tam, pokazuje miseczkę z krzyżykiem, którą jakoby właśnie tu znalazł. Na dodatek mówi, że nie do końca wie do czego ta miseczka służyła, ale zaraz dodaje, że NA PEWNO przedmiot ten BIERZE UDZIAŁ W OBRZĘDACH! No tak ciekawe w jakich? Kwiiiiecień jak zwykle każde znalezisko przypisuje obrzędom i miejscom kultu. Skąd my tę bajkę znamy? A znamy ja odkąd w mediach pojawiły się programy popularnonaukowe pokazujące choćby starożytne megalityczne budowle nad, którymi stada pierdolniętych badaczy i pseudo naukowców rozpływają się, że były miejscami kultu, co jest oczywistą brednią z racji technologii jaka stosowano do budowy większości.
Jesteśmy więc od dziesiątek lat karmieni bredniami tego typu, a Głuszycki pierdolec nie mając o wielu rzeczach pojęcia powiela mity o miejscach i przedmiotach kultu.
A czym jest ów tajemniczy przedmiot dowiadujemy się z komentarzy pod tym materiałem:


Conrad 2 dni temu

To naczynie z krzyzem bylo przybite do futryny drzwi wejsciowyych domu. Tam byla nalana swiecona woda. Kazdy kto wchodzil do domu moczyl sobie palce w tej wodzie i robil znak krzyza.


No właśnie.Pan Kwiecień jakoś spontanicznie zawsze buduje tajemnicę, tam gdzie jej nie ma i dopowiada fantazje do banalnych przypadków.Ten” artefakt” jest bardzo pospolity.Często spotykany w kościółkach/kaplicach gdzie wisi przy wejściu.Tak jak napisałeś – woda święcona i znak krzyża.Ot i cała zagadka 

I komentarz z naszego bloga z poprzedniego tematu:


Anonimowy sobota, 27 czerwca 2015 11:47:00 CEST
http://porozmawiajmy.tv/tajne-miejsca-kultu-wokol-riese-dariusz-kwiecien/

Ty obrzędowy cymbale, wyrwałeś z jakiej chaty krzyżyk z pojemnikiem na wodę święconą, takie pojemniczki były zawieszone przy drzwiach prawie w każdej chacie. Ty chazarski debilu obrzędowy. Ty kurchanie obrzędowy z polnej kamiennej miedzy. Ten swój obrzędowy kit to ciśnij temu durnemu zawieszonemu Alexowi ale nie nam.

Ot i cała prawda o tajemniczym okultystycznym przedmiocie według kwiiietnia.
Moim zdaniem niczego tam nie znalazł tylko buchnął z jakiegoś starego plądrowanego domu jak niejedną rzecz o czym pisał na swym nieistniejącym już forum, co przypomnę:


No to już wiecie skąd kwiiiecień-złodziej- ma tego typu rzeczy. A mnie wyzywa od złodziei gdy sam jeszcze niedawno chwalił się złodziejsko-szabrowniczymi dokonaniami.
I tak jest do dzisiaj tylko już się z tym tak jak dawniej nie obnosi. Kwiiiecień stworzył sobie bazę wypadową w Rzeczce u Mikołajczaka, Drużyński nawiązuje kontakty i mu naraja coraz to nowych słuchaczy, a kwiiiecień węszy i szuka starych domów do splądrowania i informacji o nazistowskich depozytach. I kółko się kręci, a co myślicie, że tak nie jest?

Kwiiiecień pierdoli, że coraz więcej informacji dociera do niego, że te wszystkie tereny jakie pokazuje na filmie to tereny okultystycznych praktyk. I tu opowiada o odprawianych obrzędach między Wielką Sową, a Rogowcem, które są według niego faktem. Bzdura wierutna urojona i wymyślona dla komercyjnego zysku. Nigdzie nie ma na to żadnych dowodów.

W 3 minucie kwiiiecień stoi przy naturalnej stercie kamieni obrośniętym drzewami i opowiada, że to na pewno jest miejsce w, którym odbywają się obrzędy. Brednia. Na dowód przytacza historyjkę, że jakoby w tym miejscu PEWNE SIŁY I MOCE oddziałują gdyż jakoby pewna osoba, którą przyprowadził, MAŁA FILIGRANOWA BLONDYNECZKA! zaczęła odczuwać ból głowy i straciła 500 metrów stąd przytomność na dodatek dostając krwotoku z nosa!
Co się działo zanim odzyskała tą przytomność? To wie tylko wyobraźnia kwiiietnia, której z racji jego dewiacji łatwo można się domyślić. Może dostała cioty, a kwiecień pomylił jej nos z waginą?
Ale uwaga!
Za chwilę kwiiiecień przyznaje, że niekiedy oszukuje ludzi opowiadając, że są na miejscu zbiorowej mogiły po to by zobaczyć ich reakcje i jakoby okazuje się, że niektórzy zaczynają udawać odczuwanie dziwnych stanów i tym sposobem kwiiiecień demaskuje fałszywych dyndadełkowców.
Ale filigranowa blondyneczka nic o owym miejscu nie wiedziała, a mimo to straciła głowę, tfu przytomność i to jest dla kwiiietnia dowód, że w tym miejscu są moce, a może nawet zbiorowa mogiła gdzie odprawiają obrzędy.
Brednia goni kurwa brednię.
M/w w 5 minucie na okrasę tej menstruacyjnej opowieści kwiiiecień przyznaje, że również w tym miejscu odczuwa strach. No cóż fobia i autosugestia w typowy dla paranoików sposób doprowadzają kwiiietnia do coraz większego szaleństwa.

6:30 kolejne miejsce gdzie leży sporo kamieni. Owe kamienie według Głuszyckiego debila ułożone pionowo pasują do siebie jak ulał? Czyli co kwiiiecień je układał jak klocki lego, że tak twierdzi? Idiota do kwadratu. Kamienie mogły być murami oporowymi przed osuwiskami śnieżnymi lub faktycznie wyzbieranymi z pól uprawnych, ale kwiiiecień nie zbadawszy dokładnie tematu i nie pokazawszy dokładnego planu terenu może wciskać kit o wszystkim, że to jakieś zburzone atrium, amfiteatr dla Himmlera!
Za to słyszymy w tym miejscu historyjkę o ISTOTACH wychodzących ze skał, KTÓRE WALCZYŁY Z RYCERZAMI W ZŁOTYCH ZBROJACH, KTÓRE TO ZBROJE ODBIJAŁY OGIEŃ I PROMIENIE KTÓRYMI TE STWORY PLUŁY W TYCH RYCERZY, A NA KONIEC NADLECIAŁ JAKIŚ OBIEKT, KTÓRY ROZPĘDZIŁ CAŁE TO TOWARZYSTWO POKONUJĄC I STWORY I ZŁOTYCH RYCERZY/.../, KTÓRY NA KONIEC WZIĄŁ SIĘ I ROZBIŁ PO BITWIE I ZOSTAŁ GDZIEŚ TU NIEDALEKO ZAKOPANY.
O kurwa pisząc to co chwila ryczałem ze śmiechu, a właściwie słuchając tego i pisząc to :)
A wszystko to kwiiiecień dowiedział się od miejscowych pijaczków, którzy w tym miejscu balowali przy alpadze i doświadczali mocy złotych rycerzy, istot plujących promieniami i siły ognia tajemniczego obiektu nadlatującego od Rogowca.
Dowodem na prawdziwość tych opowieści i tego, że to miejsce jest związane z kultem solarnym jest według kwiiietnia fakt, że na te tereny przyjeżdżają w noc Kupały autokary Niemców, którzy włóczą się nocami po Soboniu i Włodarzu w niezrozumiałym dla kwiiietnia celu!

11:35 kwiiiecień stoi przed kolejną stertą kamieni i twierdzi, że to były kurhany i, że to był stół obrzędowy na, którym złożono dziesiątki ofiar w okresie wojen Husyckich, co potwierdził jakiś jasnowidz. Polecam zapoznać się z materiałem wprowadzającym czym i gdzie były wojny Husyckie https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_husyckie by wiedzieć, że ze składaniem ofiar z ludzi nie miały nic wspólnego.
Wszystkie te sterty kamieni przy, których kwiiiecień snuje te brednie wcale nie musiały być żadnymi kurhanami tylko budowlami mieszkalnymi lub murami obronnymi z dawnych czasów, a po części naturalnymi skupiskami skalnymi i stertami kamieni zbieranymi przez rolników i miejscowych dla oczyszczenia pól uprawnych.
Tak więc opowieści o stołach ofiarnych, kurhanach itp są bredniami kwiiietnia opartymi wyłacznie na jego niesprawdzonych domysłach i wyobrażeniach.

16:14 Kolejne miejsce, które według kwiiietnia związane jest z CZARAMI, MAGIĄ i innymi opowieściami.
Biedulek kwiiiecień opowiada w tym miejscu żaląc się, że te tereny dopiero od 70 lat nabierają Polskości, ale przy okazji są niestety szabrowane! Ojoj, a któż je szabrował i szabruje jak właśnie nie kwiiiecień?/patrz skren powyżej?

18:26 Kilka tupnięć nogami w luźny grunt i kwiiiecień stawia diagnozę, że tu jest pod ziemią wolna przestrzeń do, której wejście jest powyżej pod ogromną stertą skalnych głazów.
No proszę jaki spec się znalazł bez specjalistycznych urządzeń. Kilka tupnięć i już wie, że stoi nad może bursztynową komnatą schowaną we właśnie odkrytym tunelu. Ależ ten kwiiiecień ma nosa co nie, a właściwie tupa.
Okazuje się, ze i to miejsce ma swoją legendę oczywiście zasłyszaną pod sklepem, że gdzieś tu zostały schowane cenne precjoza złote i nie tylko przez uciekających ludzi z Walimia w kierunku W.Sowy.
Ach czegóż to kwiiiecień nie wymyśli by zwabić żądnych poszukiwaczy skarbów na jego wycieczki. Tak, walcie do niego drzwiami i oknami w nadziei, że na nieoficjalnej wyprawie zaprowadzi was do takiego tajemnego miejsca i tylko z zaufanymi osobami odkopie wielki skarb.

20 minuta. Na skale widnieje napis HELMUT. O rany! Kolejny tajemniczy niezrozumiały temat dla Głuszyckiego matoła. A kto to był HELMUT? A Helmut to turysta, który jak wielu innych jeszcze przed wojną łaził po tych górach i postanowił na wieki uwiecznić swe imię w napotkanej skale ryjąc je na pamiątkę. Ot cała tajemnica.

19:35 kolejna absurdalna legenda, że gdzieś niedaleko stał ogromny kamienny fallus, który przywracał pielgrzymom płodność.

STANISŁAW OPOWIADA NIESAMOWITĄ HISTORIĘ

W 21:05 kwiiiecień znów przytacza postać jakiegoś Stanisława i nie wiemy czy to ten Czeski 92 letni Stanisław Holtz czy może Polski Stanisław Gabryś.
Kwiiiecień mówi, że tu w tym miejscu pewnej nocy gdy siedzieli ów Stanisław opowiedział historię o kobiecie z długimi czarnymi włosami, która unosiła się nad ziemią, o postaciach przypominających pół człowieka pół wilka, a to wszystko sprawiło, że kwiiiecień miał od tych bajek ciary na plecach. Brrrr. Kwiiiecień jak widać nie wyrósł z dziecięcych lęków skoro byle bajka doprowadza go do stanów lekowych. Nic dziwnego, że po takich opowieściach ogląda się za siebie i myśli, że wilkołaki śledzą go po górach.
Ale kwestia owego Stanisława jest nadal tajemniczą. Otóż znamy dwoch Stanisławów.
Pierwszy to 70 letni Stanisław Gabryś, który z racji wieku teoretycznie mógłby doczłapać się do tego miejsca, ale z racji twardego stąpania po ziemi i bycia racjonalnym dokumentalistą nie mógł opowiedzieć tak absurdalnej historii. I nie muszę do niego dzwonić by to wiedzieć bo już na tyle go poznałem by to wiedzieć.
Drugi to wyimaginowany Stanisław Holtz z Czech, który ma 92 lata i mieszka jakoby w Czechach prowadząc bliżej nieustalone muzeum militariów. Z racji wieku raczej nie mógł tam być i dojść na nocne spotkanie. No chyba, że kwiiiecień niósł go na barana!
Kwiecień wyraźnie powiedział, że tu opowiadał nam pan Stanisław. Czyli jakiś Stanisław był. A może to kolejny Stanisław, trzeci Stanisław? Zapewne.

22:05 Stoimy z Głuszyckim kretynem na polance ze sterczącymi kikutami drzew, które według kwiiietnia jest przez miejscowych zwanym miejscem czarownic do, którego w noc Kupały przychodzą 2-3 czarownice i odprawiają pewne obrzędy z racji zalegania dziwnego kamienia w kształcie fallusa, co potwierdza istnienie kultu solarnego na tym terenie! Ufff. Co za brednie.

23:50 I znów kwiiiecień raczy nas opowieścią o ludziach, którzy w tym miejscu odprawiają obrzędy, biegają po lesie na golasa i uwierzywszy w diabła dostali mówiąc krótko szmergla, których kwiiiecień przyznaje, że się boi odczuwając przed nimi psychiczny strach. Nie oznacza to jak mówi, że gdyby taką osobę spotkał to by jej nie związał jak to on określił w węzełek.
Oj kwiiiiecień igra z mocami nieczystymi nie wiedząc, że mocy nieczystych nie da się związać w węzełek. Jak szaman żuci urok to ni chuja nie ma ratunku kwiiiecień. A może już jakiś rzucił? Może objawem jest postępujące szaleństwo i fobie uwydatniające się z materiału na materiał?
Na moje rozeznanie oblatanego w tych czarnoksiężkich praktykach kwiiiecień właśnie przejawia zachowania świadczące, że jakiś urok na nim ciąży. Facet nie zdaje sobie z tego sprawy i z tego, że popada w coraz większe urojenia co jest wskazówką zatracania świadomości realnej rzeczywistości. W następstwie tego może wydarzyć się wszystko....
Z resztą nie trzeba długo czekać by zobaczyć te paranoidalne objawy bo w
24 minucie kwieciień stojąc wśród tych kikutów drzew twierdzi, że zaczyna odczuwać dojmujący niepokój i, że KTOŚ GO TU OBSERWUJE!!!
Kurwa no przecież jesteś kwiiiecień w kamerze i obserwuje cię ten pierdolec co ją trzyma!
Jedno jest zastanawiające. Czemu jamnik krążący wokół kwiiietnia w najlepsze sobie niucha trwki i jakoś nie przejawia niepokoju, a wiemy, że psy mają wyczulone zmysły i jeśli istniały by w tym miejscu jakieś stwory o odrażającym zapachu, które według kwiiietnia niedawno przegnały jakichś ludzi stąd, to zapewne jamnik by je wyczuł.

25:00 I tu kwiiiecień popisuje się argumentem iście z najwyższej półki mówiąc, że skoro wierzymy w życie na Marsie, w dinozaury to dla czego nie mamy wierzyć w takie historie?
Pomieszanie z poplątaniem. W życie na Marsie można wierzyć, ale w dinozaury? W dinozaury nikt nie wierzy bo wie, że istniały. Co do Marsa to też kiedyś mieliśmy dowód skały ze śladami skamieniałych form żyjących dzięki czemu racjonaliści nie muszą wierzyć w życie na Marsie tylko wiedzieć lub domyślać się. Ta te dwie kwestie mamy dowody namacalne, ale na opowieści kwiiietnia żadnych poza jego pustym słowem. I tu faktycznie pozostaje tylko wiara.

25:40 kolejne miejsce i kolejna z dupy wzięta legenda. Kwiiiecień siedzi na.... kamiennym fallusie/ to zbok co nie siedzieć na fallusie no no kwiecień ty zawsze siądziesz gdzie najwygodniej-to był żart/ i opowiada, że w 1945 na polecenia jakiegoś księdza ów kamienny fallus został wywrócony i stanowił potem ołtarz dla odprawianych obrzędów.
mamy przykład jak przy naturalnym skupisku skał można stworzyć absurdalną historyjkę twierdząc, że do dziś miejsce to jest miejscem odprawiania obrzędów przez jakiś 80-90 letnich staruszków w pampersach z wiankami na głowach biegających wokół jakiejś czary z płynem łatwopalnym.
Kto taki kit kupuje musi być ciężkim naiwniakiem.

28:19
WIEM, ŻE BALANSUJĘ NA KRAWĘDZI BO TEMATY SĄ NIEWYGODNE....

KWIECIEŃ MÓWI, ŻE CORAZ WIĘCEJ LUDZI JEST WOBEC NIEGO WROGO NASTAWIONYCH I, ŻE CZUJE Z ICH STRONY ZAGROŻENIE.
Czy to kogoś dziwi? Mnie nie. Bo poza bredniami jakie wymyśla kwiiiecień po prostu szarga Polską, Niemiecką i Rosyjską historię oraz wszystkich naródów jakie brały udział w IIwś. Do tego dochodzi szarganie historycznych postaci, ludzi współcześnie żyjących i już zmarłych, którzy zajmowali się tematyką Riese-owych tajemnic i defacto kwiiiecień przysparza całemu temu regionowi obciachu przez co mieszkańcy tych terenów mają powody do wstydu w oczach turystów.
No bo jeśli taki GŁUSZYCKI DUREŃ opowiada, że miejscowi coraz częściej go zaczepiają i te wszystkie absurdalne historie mu przekazują to jaki wizerunek urabia miejscowym ludziom?
Urabia zwyczajnie wizerunek nawiedzonych świrów, więc wcale nie dziwota, że ktoś się kiedyś zwyczajnie wkurwi i mu przypierdoli za te brednie.


KOŃCÓWKA
28 minuta. Kończy się ta paranoiczna opowieść o okultyzmie na tych terenach stwierdzeniem, że istoty przypominające hybrydy istnieją na tych terenach.
Ale w 31:30 kwiiiecień mów szczerą prawdę!

TAKIM FRIKIEM JA TEŻ WŁAŚNIE JESTEM


I tu się po raz pierwszy zgadzam w całej rozciągłości z Głuszyckim frikiem.
To była jedyna prawda w całym tym materiale i na tym zakończę go komentowanie.


I ostatni temat na dziś:

Kto finansuje osoby szkalujace Dariusza Kwietnia 


Pośpiesznie odpowiadam.
Po pierwsze nikt mnie nie finansuje, a bardzo bym tego chciał bo trochę kasy by się przydało. Jeśli TVN zadzwoni do mnie jak podobno do kwiiietnia i zaproponuje mi 100 tysięcy złotych za nakręcenie materiału o kwiiietniowych bredniach to przyjmę propozycję bez wahania.
Takim frajerem jak kwiiiecień nie będę, który twierdził niedawno, że takiej propozycji od TVN i Polsatu nie przyjął.
Nie wyznaczałem nagród za udostępnianie adresu kwiiietnia. Za to on od kilku lat robi to wobec mnie i to on pierwszy przyjął tę praktykę podając mój adres do publicznej wiadomości-nie tylko z resztą mój.
Prawdą jest natomiast, że czeka 1000 zeta dla kogoś kto zdobędzie materiał kompromitujący i dyskwalifikujący kwietnia. A, że taki dało by się zdobyć wszyscy wiemy.
Nieprawdą jest natomiast, że wyznaczyłem nagrodę 1000 zł za pobicie kogoś z towarzystwa kwiiietnia i nie prawdą jest, że Karol Sawiak ma cokolwiek wspólnego z tym wymysłem kwiiietnia.
Nie prawdą jest, że Karol czy ja działamy w jakiejś grupie przestępczej czym zajmuje się kilka komend policji w całym kraju. To chory skurwiały oczerniający wymysł kwiiietnia będący wynikiem postępującej choroby umysłu.
Nieprawdą jest, że ja i Karol Sawiak jakoby pobiliśmy ostatnio/ciekawe kurwa kiedy/ kwiiietnia na Soboniu.
No i nie prawdą jest, że ktokolwiek z nas podżega do dokonywania okaleczeń i pobić kogokolwiek ze spotkań z kwiiietniem.

Co z tym pomówieniem zrobię?
Nie wiem.
Ale nie ukrywam w mordę to bym kwietniowi chętnie za coś takiego dał. I po mimo, że nikogo nie namawiam by spuścił wpierdol kwietniowi to nie ukrywam, że po tylu podobnych oszczerstwach, kłamstwach na mój temat, zarzutach i łajdackich oskarżeniach, gdybym dowiedział się, że kwiecień wszedł na minę to uczcił bym to jak szczęśliwe otwarcie wrót cudownego ocalenia ludzkości przed nawałnicą bezczeszczenia jej historii.

A zainteresowanym odpowiem krótko czemu tyle lat walczę z tym skurwysynem.
Raz, że bezcześci historię i pamięć poległych z czasów wojennych szargając niejedną postać.
Dwa, że to chory urojeniowiec ośmieszający swymi wymysłami cały region z, którym mam wspaniałe wspomnienia z młodości.
Trzy, że nie lubię ludzi, którzy sprzedają kity.
Cztery, że to szabrownik i złodziej co w powyższym temacie pokazałem i nie chcę by mu zbyt łatwo szło to poszukiwanie czegoś co należy do spuścizny naszego narodu.
Pięć, dla tego bo to bydle. Najgorsze jakie może zaistnieć.

Jest więcej powodów, ale kto śledzi moje wpisy ten je zna.Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:
133 komentarze:

 1. Polecam komentarze z poprzedniego tematu, które w dużej części odnoszą się do powyższego materiału kwiiietnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na samym poczatku filmu DOKUMENTALNEGO redaktory Kwietnia ,Pampolini czyli lowca wilkolakow we wlasnej osobie Kwiecien, podwaza fakty historyczne, o stertach kamieni, nie wiedzac ,bo od kogo ? po co one tam sa.
  Nie sa to kurchany czy miejsca Kultu Slonca i Ksiezyca jakie ,odprawiano na Slezy i raduni na Dolnym Slasku . miejscem znacznie odleglym od miejsca gdzie dylusia Kwiecien we wdzianku typu safari.

  Sterty kamieni ukladane byly przez wlascicieli pol, jest ich w gorach duzo.
  Kamienie te byly wykorzystywane do budowy zagrod ogrodzen fundamentow domostw czy stodol. Oczywiscie Kwiecien wie lepiej co bylo na Dolnym Slasku grane bo jego rodzice byli repatryjowani ze wschodu na ziemie po Niemieckie.
  Kwiecien do dzisiaj wychowywujac sie na tych ziemiach pojac nie moze ze ,kamien znaleziony na polu to majatek , pilnie i cierpliwie zebrany na polu moze byc scheda dla potomstwa w postaci budulca,dla przyszlego domu ...ale co zrobic ? kwiecien nie posiada Slaskiej metalnosci , jak wspominalem przybyl na te ziemie i z bajki Dolnoslaskiej o liczyrzepie RUBENZAHLU zrobil stek bzdor o faszystowskich wilkolakach! Kwiecien jest widac trzepniety , ale dziwota ludziom wysluchiwajacym tych idiotyzmow.!
  Zatem weiemy . Kamienie byly zbierane dla budulca.
  Wkilku miejscach byly tez ukladane ...PRZEZ LATA!!! dla celow strategicznych obronnych , miejsca byly wyznaczane przez uwczesne wladze , gdzie ludzie we wlasnym interesie ukladali z nich mury obronne , one sa do dzisiaj ,jeszcze nie zdewastowane przez ludzi pokroju Kwietnia...miejscami ciagna sie KILOMETRAMI !

  Droga Pani Izabelo..
  Ja sie pani dziwie ,a raczej wspolczuje ze zetknela sie Pani z takim DEBILEM ZAKLAMANYM PROSTAKIEM jak Kwiecien.
  Zobaczy Pani ze on przyniesie pani wstyd i chanbe.
  Jak na Filmie widac ktos spadl z Konia ! dobrze powtarzam na Pani szczescie dobrze ze osoba nie jebnela lbem w kamien czy skale!...bo zaznaczam ze zostanie Pani sama z ofiara na lodzie , a Kwiecien ten prostak i jego kolega EKONOM ! (,chcacy zagrabic profit)..zmyja sie z miejsca wypadku ! zostawiajac Pania z TRUPEM w terenie Kwietniolakowego zmyslonego Riese , jakiego z reszta tam nie ma! Zostawiajac Pania sama z wielkim problemem ,poniewaz sa to nieodpowiedzialni nieudacznicy chcacy od ludzi wyrwac malym swoim nakladem pare zlotych!

  Ku Pani przestrodze.
  Anonim ...autochton...

  OdpowiedzUsuń
 3. O tego wlasnie oczekiwalem.
  i wlasnie widac jak odpowiedziano , na zapytanie fachowe ,retorycznie chcialem sprawdzic jaka wiedze prezentuja userzy na Blogu koniczyny ...
  Odpowiedz byla taka . Gownem jestes .gowno wiesz i kuutasem i klamca zostalem.
  Gucio Mruku ,ja na twoim blogu nie bede pisal lajzo jedna,szkoda ze ktos z tad tam w mojej sprawie Ci odpowiedzial.Panie drogi smieciem Pan jestes ,zwaklym prostakiem ,Fumem i Fobem internetowym , bez braku jakiej kolwiek wiedzy ,chcacym sie tylko wyzyc na internecie ,bo zycie bije Cie w dupe drogi panie ,bo nie potrafisz sobie Pan tego zycia ulozyc.
  Ja sie nie bede wyklucal i robil z siebie glupka jakim Pan jestes . a raczej opowiem jak wyglada wnetrze tego co czym Pan nie masz pojecia jak tam w ogole dotrzec nie wspominam o wejsciu.
  Oto jest wasza wasza dyskusja jak sie was spyta o fakty.
  Po prostu gowno pan wiesz z kolegami.
  W Wielkiej Brytani mlody czlowieku dokladnie Szkocja Fort William bylem jeszcze na dlugo przed toba, gdy granice byly dla takich jak ty zamkniete.i to nie w celu poszukiwania pracy na zmywaku czy jako pomocnik budowlanny...
  Zostalem tam kierowany na wielokrotne kursy z przedsiebiorstw w jakich pracowalem miedzy innymi dla Comex .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to było wiadomo. Oni nigdy na zadane pytania nie odpowiadaja tylko kreca nie na temat. Bo to pierwszy raz!

   Usuń

 4. Gucio Mruk po takim niku juz moge stwierdzic, ze nie mam zamiaru dalej z dyletantem dyskutowac. bo wiem kim jestes.i co soba prezentujesz.

  Co do sztolni Rycerskiej.
  Odpowiem bo nikt z nas nie jest pokroju Kwietnia.

  Wejscie bylo kilka razy zagruzowane i ponownie udrazniane przez wielu exploratorow na przelomie juz lat.
  mozna bylo sie przecisnac ,zaznaczam tylko szczupli i wysportowani ludzie-z lewej strony idac w strone przodka w rumoszu zawalonej obudowy z bloczkow betonowych ,przecisk mial wtedy okolo 1,5 do 2m dl trzeba bylo sie przeciskac majac rece z przodu odpychajac sie ,po blocie ,z lewej strony przecisku nyd glowa jest glaz jaki daje znac pod czas przeciskania ,troche jest ostry i nie obedzie sie bez bulu dla osoby krepej budowy.
  po przecisnieciu ,hmm nie wyglada to zbyt ciekawie, widac z prawej strony stromy obwal glazow kierujacy sie stromo w gore , na suficie wisza luzne glazy liaporu czerwonej barwy skaly jaka daje sie we znaki , w postaci lejacej sie ze stropu wody zabarwionej Kwiecien na kolor czerwony. faktycznie wyglada to tak Kwiecien jak by w kazdej chwili mial wyskoczyc z gory wilkolak z labiryntu jaki jest nad obwalem .
  Wejscie na obwal tez nie nalezy do ciekawych ,wchodzac na niego luzne kamienie groza obsunieciem sie co moze spowodowac odciecoe wyjscia ten obrwal ma z moze 6 m wysokosci a patrzac w dol ten maly otwor na dole z lewej strony zagrozonej zawaleniem skaly , wyglada jak mala dziorka od zamku w drzwiach.
  Strop jest dziwny na podwyzszeniu gdzie rozchodzi sie labirynt jest w tym stropie sczelina! szczelina ta, wyglada jak by ktos kul korytarz pod katem do gory. nie udalo sie nam tam wejsc wyglada ta szczelina jak by kilkuset tonowa skala wisialazawieszona nad labiryntem i w kazdej chwili chciala by sie obsunac. ,sam do dzisiaj nie wiem czy to naturalna szczelina czy rozwarstwienie skaly. czy faktycznie ktos to wykul.
  Kolory sa przepiekne , polyskujaca skala oraz deszcz czerwonej wody tworzy jakby piekielna atmoswere wraz z para jaka tam wystepuje.
  W sztolni zaraz na podescie tej na wprost lezy kawal blachy dl 1m szer 40cm
  :Kwiecien .
  To tylko wejscie .
  Ja jednak badalem cos innego o czym ty nigdy sie nie dowiesz .
  A mianowicie w sztolni rycerskiej plynie wartkim potokiem woda , hmmm tylko ze krystalicznie czysta. ja badale i rozwiazalem gdzie podziewa sie woda z labiryntu zabarwiona na kolor czerwony!-:)
  Ja na to pytanie znam odpowiedz , gdybys nie klamal i zmyslal to bym Ci to przekazal i mial bys co ludziom opowiadac. Prawde nie klamstwa obrzydliwe.
  Kwiecien

  Jest kupe tematow na jakie moglbym z toba porozmawiac , i moze chetnie bym porozmawial ,bo co mi zalezy ?
  Ale nie zrobie tego podziekowac za to musisz GUCIOWI MRUKOWI: sam widzisz jak sie zachowal
  Trzymaj sie Darek w tej swojej iluzji.
  Ale powiem Ci ze prawda jest naprawde taka ze wlos sie jiezy na lysych glowach jakie my mamy.

  A

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak obiecale opisze po czesci wnetrze nieznanej wszystkim exploratorom czesci sztolni Rycerskiej , najniebezpieczniejszym miejscu tego wylomu skalnego.

  Co do sztolni Rycerskiej.
  Odpowiem bo nikt z nas nie jest pokroju Kwietnia.

  Wejscie bylo kilka razy zagruzowane i ponownie udrazniane przez wielu exploratorow na przelomie juz lat.
  mozna bylo sie przecisnac ,zaznaczam tylko szczupli i wysportowani ludzie-z lewej strony idac w strone przodka w rumoszu zawalonej obudowy z bloczkow betonowych ,przecisk mial wtedy okolo 1,5 do 2m dl trzeba bylo sie przeciskac majac rece z przodu odpychajac sie ,po blocie ,z lewej strony przecisku nyd glowa jest glaz jaki daje znac pod czas przeciskania ,troche jest ostry i nie obedzie sie bez bulu dla osoby krepej budowy.
  po przecisnieciu ,hmm nie wyglada to zbyt ciekawie, widac z prawej strony stromy obwal glazow kierujacy sie stromo w gore , na suficie wisza luzne glazy liaporu czerwonej barwy skaly jaka daje sie we znaki , w postaci lejacej sie ze stropu wody zabarwionej Kwiecien na kolor czerwony. faktycznie wyglada to tak Kwiecien jak by w kazdej chwili mial wyskoczyc z gory wilkolak z labiryntu jaki jest nad obwalem .
  Wejscie na obwal tez nie nalezy do ciekawych ,wchodzac na niego luzne kamienie groza obsunieciem sie co moze spowodowac odciecoe wyjscia ten obrwal ma z moze 6 m wysokosci a patrzac w dol ten maly otwor na dole z lewej strony zagrozonej zawaleniem skaly , wyglada jak mala dziorka od zamku w drzwiach.
  Strop jest dziwny na podwyzszeniu gdzie rozchodzi sie labirynt jest w tym stropie sczelina! szczelina ta, wyglada jak by ktos kul korytarz pod katem do gory. nie udalo sie nam tam wejsc wyglada ta szczelina jak by kilkuset tonowa skala wisialazawieszona nad labiryntem i w kazdej chwili chciala by sie obsunac. ,sam do dzisiaj nie wiem czy to naturalna szczelina czy rozwarstwienie skaly. czy faktycznie ktos to wykul.
  Kolory sa przepiekne , polyskujaca skala oraz deszcz czerwonej wody tworzy jakby piekielna atmoswere wraz z para jaka tam wystepuje.
  W sztolni zaraz na podescie tej na wprost lezy kawal blachy dl 1m szer 40cm
  :Kwiecien .
  To tylko wejscie .
  Ja jednak badalem cos innego o czym ty nigdy sie nie dowiesz .
  A mianowicie w sztolni rycerskiej plynie wartkim potokiem woda , hmmm tylko ze krystalicznie czysta. ja badale i rozwiazalem gdzie podziewa sie woda z labiryntu zabarwiona na kolor czerwony!-:)
  Ja na to pytanie znam odpowiedz , gdybys nie klamal i zmyslal to bym Ci to przekazal i mial bys co ludziom opowiadac. Prawde nie klamstwa obrzydliwe.
  Kwiecien

  Jest kupe tematow na jakie moglbym z toba porozmawiac , i moze chetnie bym porozmawial ,bo co mi zalezy ?
  Ale nie zrobie tego podziekowac za to musisz GUCIOWI MRUKOWI: sam widzisz jak sie zachowal
  Trzymaj sie Darek w tej swojej iluzji.
  Ale powiem Ci ze prawda jest naprawde taka ze wlos sie jiezy na lysych glowach jakie my mamy.

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź przestań, do kogo mówisz?, jeszcze raz Ci mówię że to nie koleś do dyskusji. To cieć co w dupie był i gówno widział. Znasz Wołowiec, robiłeś z chłopakami Jawornik. Robiłeś Ślężę i okolice przed wielu laty, więc do kogo piszesz ?, do pajaca co biega ze scyzorykiem i opowiada baśnie?

   Żeby jeszcze te baśnie mu opowiadali autochtoni, ale to są baśnie czerwonych kałmuków. Ty napiszesz gdzie byłeś i co widziałeś lata temu, a kwietniołak zrobi z tego cyrk z małpami.

   I nie nazywaj chazarskiego kałmuka po imieniu. Bo z niego żaden darek a tym bardziej kwiecień.

   Usuń
 6. Ciekawe jak inteligent kwiecień pola tarasowe odkryje co będzie gadał, niby za Buga pochodzi ciekawe, którego tam kamień z pola w zależności od wielkości służył jako materiał do budowy albo do utwardzenia dróg, oczywiście zbierano go latami, dla niego dziwne przecież to normalne podejście ludzi po za tym jak ktoś ma pole uprawne to na nim kamieni nie trzyma tylko skrupulatnie zbiera i gromadzi w jednym miejscu, ile można kamieni na zwykłym polu znaleźć co roku i to w miarę sporo, kwiecień jakbyś przypadkiem nie wiedział są nawet maszyny do zbierania kamieni z pola uprawnego, aha kwiecień zaglądasz tutaj tak samo twoi klakierzy, nie łżyj nikt ci nie przylał ostatnio ani nikogo z twoich wiernych nie pobito to ty ludzi nękasz, zastraszasz i im grozisz, tfu żul dorwał starą kamerę, odkrył YouTube i znalazł większą liczbę wiernych słuchaczy wierzących durnemu choremu na głowę mitomanowi kwietniowi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co on może wiedzieć o budowie domów z kamienia, zza Buga przyjechali ?.

   Te szmondraki przyjechali ale ze stepów Akermańskich, gdzie spali pod krzakami. Więc co może szmondrak wiedzieć o zbieraniu kamieni na budowę i uprawach pól w górach. Tam w tych stepach nie orali i nie siali , nic nie budowali. Łazili za kozami tak jak dzisiaj kwietniołak łazi za jamnikiem.

   Usuń
 7. Kwiecien ty glupi chuju!

  Metalowy przedmiot idioto ,jakim wymachujesz przy haldzie kamieni jaka nazywasz KULTOWYM KURCHANEM ! zawieszony byl i w wiekszosci jest w domostwach mieszkaniach ,porzadnych katolickich rodzin!
  Taki przedmiot bydlaku glupi jeden , jaki smiesz nazwac narzedziem sluzacym do tajemnych kultow .
  zawieszony byl ,u mojej babci ,ciotek i w innych domostwach jakie od dziecka progi przekraczalem.
  Jest to naczynie na wode swiecona jakie idioto zawieszano, na scianach w domostwach gdzie wierzono w Boga.
  Widac jak zostales wychowany idioto jeden ! razem z ta cala banda twoich klakierow z bloga Koniczyny.
  Gdyby wiedzieli to by Cie idioto wyprostowali.Ale sa tacy poinformowani jak ty.
  Gdzie to ukradles palancie!
  Dalej szkoda nerwow Cie komentowac debilu skonczony!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak na razie to widać kwietniołaka na koniu, jedzie na koniu z wycieczką Pani Izy i pierdoli sam do siebie że to jego wycieczka.

  Polecam komuś komu sie chce, wykupić sobie wycieczkę na koniu lub kucyku wsiąść z innymi turystami na konika i podczas jazdy nakręcić sobie film że to jest Wasza wycieczka, Ci co za wami i przed wami jadą to jest wasza grupa.

  Możecie też powiedzieć w trakcie jazdy, że to są wasze konie i że właśnie jedziecie przez pampas :). Tak jak z tamtym Quadem na którym spierdalał z Osówki przebrać olane majty :). Też idiota napisał, że Quad był jego własnością, a był własnością śniadawego. Te kity wciąż żeni bo to czubek i mitoman.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy komeraż pod filmem zamieszczam prowokacyjnie niech kwiecień poszuka zrobi swoje wielkie odkrycie jak zwykle zresztą

  https://www.youtube.com/watch?v=Io5DTZ-6p1s

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecien by sie zesral w gacie a nie wszedl do Rycerskiej. chyba ze pod betonikami, ale zwiedzanie tej sztolni zaczyna sie za obudowa ,kwiecien nie przecisnal by sie przez zaciski ze strachu, powiedzial by ze ktos przed nim tu byl i zaminowal wejscie!
  Kwiecien to tchorz! poza tym pobrudzil by sobie wdzianko safari kutas.
  Opisalem to wyzej jak sie tam wchodzi.
  Masz racje, ze tego matola nie mozna nazywac po imieniu.
  Ale frajer napewno wszystko wie lepiej jak inni, czekajcie tylko na material filmowy o tej sztolni , i o ukrytym tam REAKTORZE ATOMOWYM i o seansach okultystycznych..AHNENNEHRBE
  Z tym metalowym modlitewnikiem pokazal ciemniak kim jest
  PS:
  to wejscie gdzie wchodzilem, jest tam gdzie Leonowi lalo sie na glowe lewa strona
  KWIECIEN
  NAKREC FILM I POKAZ TA SWOJA TEMPA MORDE W LABIRYNCIE jak sie tam przecisniesz cykorze. Masz opisane i pokazane teraz twoja kolej.no juz! cwelu chce widziec jakie z was sa kozaki ale za obudowa!!. Ostrzegam tam naprawde jest podwyzszone promieniowanie.-:))) powaznie nie robie sobie jaj.
  PO PROSTU SPROBOWAC MUSISZ CZYM PACHNIE JAK SIE WALI NA LEB CHLOPAKOM , JAK BRAK JEST NIERAZ POWIETRZA I JEST NIEBEZPIECZNIE.... A POZNIEJ MATOLE JEBANY PRZYPISYWAC SOBIE BEDZIESZ MOGL ODKRYCIA CWELU JEDEN! badz wyzywac Tomasza czy Karola od jakich tylko obszczyplocie ze zdjecia wyzej!

  K.....) KWIECIEN BEDZIESZ LEPSZY OD WOLOSZANSKIEGO BO Bogusia TAM JESZCZE NIE BYLO!


  Pozdrawiam.oczywiscie nie Ciebie Kwiecien.
  A

  OdpowiedzUsuń
 11. kwiecien w tym filmie jak zwykle mowi prawde i bredzi.. to z tym kultem solarnym to jest prawda, w calych karkonoszach popularny byl kult solarny ale troche dobredzi bzdur o oltarzach ofiarnych itp itd i jest malo wiarygodny

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiecie co?
  Wpadłem na genialny pomysł jak skompromitować tego Głuszyckiego paranoika. Pomysł jest tak prosty, że szkoda, iż wcześniej na to nie wpadłem. Jeśli znajdę kogoś do pomocy lub znajdę zaufane osoby do przeprowadzenia tego pomysłu to daję wam 1oooooo%, że kwiiiecień ostatecznie zostanie uznany za totalnego wariata. I tak o tym wszyscy wiedzą, ale po tym nikt nie będzie nawet łudził się, że coś w ogóle z tego co mówi może mieć choć ziarnko prawdy.
  Tutaj zwracam się do takiego jednego co po mistrzowsku włada nunczakiem, maczetą i innymi takimi zabawkami :), które nie będą co prawda potrzebne do przeprowadzenia tej akcji, ale jego pomoc może być przydatna. Jak czyta to wie o kogo chodzi :)))
  Odezwę się na dniach :)
  Acha, niestety pomysł wymaga czasu i może to potrwać kilka tygodni nawet, ale gwarantuję jak uda się go zrobić to kwiecień kaput.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wracając do wielkiej tajemnicy Riese. Otóż tajemnica Riese jest w zasięgu kilki kliknięć dla każdego i dowiedzenia się nad czym Niemcy pracowali tak naprawdę. Wystarczy kliknąć tu:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Hahn

   i ruszyć szarymi logikami, znaczy się szarymi komórkami o ile wszyscy je tu mają, bo kwiiiecień i jego banda zjebow szuka czegoś co jest wiadomym od 1939 roku.
   99% kwietniowych zjebow nie wie kto to był Otto Hahn i jakich dokonał odkryć.
   Otóż ten Niemiecki fizyk jako pierwszy rozczepił jądro atomu i prowadził prace nad bombą nuklearną. Jak wiadomo do tego trzeba było materiałów rozszczepialnych-Uran, ciężkiej wody i całej masy infrastruktury mieszczącej się w bezpiecznym oddalonym od głównego terytorium Niemiec miejscu.
   Takim właśnie było i było jedynym takim miejscem Riese. W razie awarii, w razie jakiś niepowodzeń te wszystkie góry stanowiły doskonałe miejsce do zapobiegnięcia rozprzestrzenieniu się promieniowania z jakiegoś niekontrolowanego wybuchu czy awarii.
   Bzdury kwiiietnia jakoby Niemcy chcieli w tamtym czasie zbudować w Riese elektrownię jądrową można sobie włożyć między bajki. Na to nie mieli czasu, ani środków i zależało im wyłącznie na wykorzystaniu energii jądrowej w celach militarnych.
   Cały ten kompleks Riese jest idealnym miejscem do prowadzenia prac nad atomówką. I nie ma co tu pierdolić o skarbach, depozytach itp bzdurach. Nawet jeśli wokół było ileś tam obozów i podobozów koncentracyjnych z, których brano więźniów do pracy przy budowie kompleksu to akurat w tym rejonie i w tych obozach jeńcow i więźniów nie traktowano jako źródło ogabienia jak w innych obozach w Polsce czy Europie tylko jako siłę roboczą. Tak więc w okolicy o depozytach schowanych przez nazistowskich zarządców tych obozów raczej bym zapomniał. Co nie oznacza, że mogą zdarzyć się wyjątki i jakiś depozyt gdzieś tam jeszcze nie tkwi w ziemi czy sztolni.
   Ale główną tajemnicą Riese i jedyną to prace nad bronią A i to wszystko.
   Dorabianie bajd, że naziole pracowali nad super mutantem to wymysł paranoika kwietnia, który nie potrafi kojarzyć faktów i używać logiki.

   Usuń
  2. A ktoś powinien zapytać, a jak daleko były posunięte prace nad bombą A?
   I czy aby na pewno Riese było tym miejscem gdzie nad nią pracowano? Jakie są na to dowody?

   Odpowiedzi są proste.
   Jak ważnym dla Niemców był rejon Riese i zapewnienie mu bezpieczeństwa świadczy coś czego nikt nie wziął pod uwagę. Otóż atak z okupowanej Europy na Riese był mało prawdopodobny, za to atak ze strony Rosji tak. By temu zapobiec Niemcy zdecydowali się zaatakować prewencyjnie Rosję zapewniając sobie kontrolę nad zachodnimi terenami Rosji z, których taki atak mógł nastąpić.
   Natomiast jak daleko były zaawansowane prace nad bombą A również łatwo wydedukować.
   Otóż Niemcy doskonale zdawali sobie sprawę z przewagi militarnej Rosji. Mimo to zaatakowali sądząc, że nim Rosjanie się pozbierają i wezmą odwet będzie gotowa bomba A.
   Czyli prace były tak zaawansowane, że właściwie miesiące musiały dzielić Niemcow od jej wyprodukowania i zastosowania w chwili gdy Rosja zacznie się skutecznie bronić.
   Plan był prosty. Zaatakować Rosję by przejąć zachodnie tereny Rosji wraz jej całym potencjałem przemysłowym i zasobami roponośnymi i czym prędzej doprowadzić do finiszu prace nad bombą A, którą Niemcy chcieli zastosować dla dalszego podboju Rosji.
   Proste i logiczne jak proste są kłaki wilkołaka :)

   Usuń
  3. No widzisz Tomuś pod jakimś względem się zgadzamy, tylko ty masz tej wiedzy co ja w tym,temacie :)
   Ale przewodnia myśl jak najbardziej słuszna :)

   Do zobaczenia w Warszawie :)

   H

   Usuń
  4. """"tylko ty masz tej wiedzy co ja w tym,temacie :)""""

   Że co? Piłeś nie jedź. Piłeś nie pisz. Wyszedł bełkot.
   Gdzie? Na paradzie dla pedałów i transwestytów? Nic z tego zapomnij.

   Usuń
 13. Kwiiiiiecień ma kłopoty w górach sowich bo na normalnych szlaakach go wyśmiewają, więc zabiera swoich jeleni zdala od tych, ktorzy mogą ich na prędko uświadomość. Pokazuje jakieś usypiska kamieni na brzegach pół uprawnych i wiska swój kit. Problemem są jednak tacy dla których obojętne jest jaki zbydlęciały chuj z tego kwiiiiietnia skoro mogą na nim zarobić parę gorszy. Przykład to właścicielka koni, Mikołajczuk itp. Ten drugi to w ogóle by chyba matke sprzedał za 50 zeta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A będzie miał jeszcze większe kłopoty gdy mieszkańcy całego tego regionu Rzeczki, Sokolca, Walimia, Głuszycy i innych miejscowości pobliskich skonstatują, że kwiiiecień przypina im łatkę świrów jakoby coraz częściej donoszących mu o hybrydach, wilkoludziach i innych debilizmach typu okultystyczne praktyki i tym podobne brednie.
   Ludzie chcą by region był normalny, by turyści przyjeżdżali po to by wypocząć, poznać piękno tych gór i prawdziwą historię, a nie po to by BAĆ SIĘ okultystycznych świrów jakoby odprawiających rytuały na szlakach w co drugim usypisku kamieni.
   Okultystyczne opowieści kwiiietnia skutecznie odstraszają z tego regionu tę ogromną część normalnych ludzi, którzy mogą po prostu obawiać się chodzić w góry w obawie napotkania jakichś nawiedzonych wróżek czy dziadków składających ofiary ze zwierząt, a może i ludzi.
   Kwiiietniowi i jego pomocnikom jak drużyński i mikołajczak wydaje się, że bajki kwiiietnia przyciągną do regionu stada turystów, a cały region zyska na popularności. Nic podobnego skutek na dłuższą metę będzie odwrotny. Mieszkańcy regionu będą postrzegani jako świry opowiadające kwiiietniowi urojone głupoty o wilkołakach i praktykach okultystycznych i cały region na tym ucierpi. Kwiiiecień ciągle powtarza, że coraz więcej ludzi zaczyna mu opowiadać te historie nie obawiając się jak dawniej ośmieszenia. To oczywista nieprawda, ale kwiiiecień mówi tak by uwiarygodnić tylko swoje urojenia.
   Jak mieszkańcy się dowiedzą, że kwiiiecień wrabia ich w te legendy i przez to zaczynają być postrzegani jak świry i zauważą spadek ilości turystów z tego powodu to dopiero kwiiiecień będzie miał kłopot.
   Cała masa pobliskich ośrodków większych i mniejszych niedługo odczuje tę anty reklamę kwiiietnia całego tego regionu. To tylko kwestia czasu kiedy ktoś powie kwiiietniowi weź człowieku spierdalaj stąd bo się ludzie zaczynają bać tu przyjeżdżać z twojego powodu i robisz cyrk z tego regionu.
   Większość turystów zanim zdecyduje się przyjechać do wyżej wymienionych miejscowości szuka informacji o nich w necie. Wpisuje Riese i co znajduje? Bloga kwiiietnia i inne Riese. Potem trafia na nasz blog i stwierdza, że nie ma co tam jechać skoro wokół Riese narosło tyle absurdalnych teorii. Popatrzą na kwiiietnia jak śmiga po kamieniach gdzieś z dala od kompleksu i stwierdzi, że nic tam nie ma ciekawego do oglądania. Posłucha jego bajek i pomyśli, że nie ma co tam jechać bo jeszcze w łeb można dostać od okultystycznych debili odprawiających czarne msze, albo i samego kwiiietnia.
   I tak to wygląda. Zobaczycie wkrótce kwiiiecień będzie chodził kanałami po Rzeczce i okolicy by nie napatoczyć się jakiemuś przewodnikowi czy właścicielom okolicznych ośrodków, którym przez debila spadają obroty w ciągu roku.

   Usuń
  2. Kwiecień nie tylko z siebie robi wariata, ale z autochtonów. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wpierdol o jakim pisze nie dostał od autochtonów .
   Mam pytanie do gimbusów z chlewa i do samego Kwietnia.
   Gdzie jest to całe muzeum Stanisława Holtza?
   Dokładnie gdzie ono jest?
   W jakiej miejscowości? Czy ma stronę internetową? Czy cokolwiek jest o tym muzeum w internecie?
   Kwiecień mówił, że Stanisław Holtz to legenda tamtych terenów podobnie jak u nas Stanisław Gabryś. Jeśli tak to dla czego nigdzie nie ma o nim żadnych informacji i jego muzeum?
   Gimbusy od Kwietnia może zapytacie swego guru o to?
   Wystarczy udowodnić, że taki istnieje i jego muzeum i że cała ta historia jaką spłodził Kwiecień pasuje do niego, a Tomasz uklęknie i walnie się w piersi. Tak Tomasz?
   Bo jak nie dowiedziecie istnienia jakiegoś Holtza i muzeum to jesteście dalej skończonymi debilami.
   Kwiecień może Ty wyjaśnisz sprawę na swym blogu? Długo mamy czekać na odpowiedź?

   Usuń
  3. Wiem, że tu wchodzą ludzie z tamtych terenów, którym nie podoba się robienie przez kwiiietnia popeliny z Riese. Proszę o kontakt kogoś kto tam mieszka w okolicy.
   Mój email pinokioriese@gmail.com
   lub telefonicznie 500420579

   Usuń
  4. Nie będzie żadnej odpowiedzi. Nie ma jej od dwóch lat więc i teraz nie będzie.

   Usuń
  5. odpowiem ale pod warunkiem, że nie nagra tej rozmowy i jej nie upubliczni !

   H

   Usuń
  6. Oraz opublikuje wszystkie moje dotychczasowe posty :)
   H

   Usuń
  7. Twoje zdanie jest tyle samo warte co kwiietnia. To twój był ostatni post na tym blogu.

   Usuń
  8. Co ten cyrkowiec tam dziamga, że co ?, idź Stasiu czy Jasiu do mamy i tam poproś aby cię naprawili, Bo z ciebie taki Hermann jak z kwietniołaka "prelegent".

   Usuń
 14. Otto Hahn to tylko jedna z postaci w badaniach nad bronia nuklearna ,nazistowskich Niemiec , bardziej zasluzeni byli Paul Hertek Heisenberg odkrywca wylacznika ulicznego dzialajacego na swiatlo./opartego na izotopach/ czy najwazniejsza postac unikana przez komunistyczne media masowe .. Manfred von Ardenne,...
  Ten zostal zatrzymany przez rosjan ..przetransportowany wraz z dokumentacja ...a dalsza historiie do wybuchu -CARA- znamy.
  Niemcy prowadzili badania w inny sposob jak Amerykanie .w Los Alamos prowadzili je w rozproszeniu w kilku miejscach przez kilka instytucji .
  Najwieksze osiagniecia posiadala - Poczta- tak poczta. laboratorium znajdowalo sie w pewnej szkole.
  Dla Niemcow prace zaczely sie na calego gdy zdobyto Francje i zarekwirowano Francozom cyklotron.
  Do ciekawego odkrycia przez Amerykanow doszlo w miejscowosci Heigerloch w Schwarzwald ,gdzie pod zamkowa skala w wykutym korytarzu znaleziono male laboratorium z pokazna iloscia wzbogaconego uranu, oraz oobok zamku gdzie kostki uranowe byly zakopane.Miejsce to mozna zwiedzac wstep 1 eur.
  Niemiecka bomba nie zostala by wybudowana z bardzo prostego powodu.
  Niemieccy fizycy o jakich wyzej napisalem ,z cala odpowiedzialnoscia Hitlerowi tej bomby by nie zbudowali ,oni doskonale wiedzieli jakim psychopata byl Hitler i do czego by doprowadzil posiadajac te bron.To tylko wstep.

  Teraz do Riese. Olbrzyma

  To schrony wlasnie objete programem broni masowej zaglady. ale to nie warsztaty produkcyjne ,to mialy byc schrony dla wojska wladz policji oraz waznych ludzi , w wypadku gdy taka bron miala juz byc gotowa. dla okolo 40 tys, ludzi. tym sposobem tak bardzo te budowe utajniono.
  :-) Czy ktos sobie wyobraza fabryke Los Alamos pod takim pieknym zamkiem jak Ksiaz?
  Pod Gora Wolowiec znajduje sie tunel kolejowy to tez czesc tych bunkrow , tam mial stac pociag Adolfa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja bym z chujem inaczej porzadek zrobil ,gdybym byl na miejscu
  Proste ale troche wymygyjace poswiecenia.
  Kamera GO PRO na czajnikczy gdzies,i wio z Kwietnilakiem w teren i na prelekcje .
  Musial by to byc ktos obcykany w temacie jaich nie brak kto by matolowi zadawal kilka fachowych pytan , i takie filmy jak Kwiecien jest prostowamy na You Tube obok jego farmazonow zmyslonych i po Kwietniu.
  Przestak by pierdolic zmyslone glupoty ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt normalny nie pójdzie słuchać tego na żywo :), bo nerwy by puściły jeszcze i dostał by na szybko kopa.

   Usuń
 16. Czytajcie co ten palant zlamamy pisze!
  Gidrun Burwitz Himmler
  MIESZKANKA WROCLAWIA!

  KWIECIEN wiesz gdzie jest we Wroclawiu ulica KRASZEWSKIEGO?
  nie wiesz? a ja wiem to adres przyszlego twojego zamieszkania!
  czyli dom wariatow.

  Oto co na swoim blogu pisze DARIUSZ KWIECIEN mieszkaniec GLUSZYCY.
  -----------------------

  Riese - Inna Rzeczywistość

  POSTY
  IMPREZY-WYJAZDY (2)
  AUDYCJE (50)
  AUDYCJE MP3
  WYDAWNICTWA
  KĄCIK KONICZYNY
  WSPARCIE NASZYCH PRAC

  poniedziałek, 29 czerwca 2015
  Czy data wyryta na grobie Henryka Lwa to data Wielkiego Otwarcia Wrót
  Himmler wierzył , że wcielił się weń duch Henryka Lwa , założyciela Monachium . Doczesne szczątki Henryka Lwa , księcia Bawarii i Saksonii zostały ukryte pod koniec II Wojny gdzieś na Dolnym Śląsku . Król Lew zapisał na kartach historii niemiec bezwzględna eksterminacją Słowian . Który to zamek , jest ich wiele , lecz kilka te , które noszą znamię Czarnego Słońca np Zamek Gorkau , mogą być .... Jednak czy nie mógł temu posłużyć Kompleks Riese , czy warownia Boren Stein nie mogła być tym miejscem ... Data wyryta na wezgłowiu sarkofagu to 2025 czyli osiemdziesiąt lat od zejścia pod ziemię ewakuacji , Gudrun Himmler córka Heinricha nigdy nie uwierzyła w śmierć ojca i dla czego osiedliła się w Polsce w okolicy Wrocławia ? .....
  Autor: Darek o 08:17 Brak komentarzy:
  sobota, 27 czerwca 2015

  --------------------------------------------------------


  Kwietnia wodoglowie dobiega ostatniego stadium! teraz ostrzegam Pana Stanislawa by trzymal sie od Kwietnia z daleka , bo nie wiadomo co Kwietniowi do tego jebnietego lba wpadnie ,i moze zakosic Panu Stanislawowi bron szturmowa z jego muzeum!
  Ludzie zdrowa czlowiek takich rzeczy nie opowiada!

  Kwiecien takiego bajeru to nikt nie potrafilby wciskac .

  Ja pierdole! On jest naprawde jebniety!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że ma z garem wiadomo od początku :).

   " Gudrun Himmler córka Heinricha nigdy nie uwierzyła w śmierć ojca i dla czego osiedliła się w Polsce w okolicy Wrocławia ? ....."

   Gudrun nie mieszka w Polsce nawet nie zna polskiego, jest babuleńką.

   Zresztą i tak jak się udowodni że mieszka za granicą to idiota albo wymyśli że to nie ta Gudrun albo że Wrocław jest za granicą :-).
   To głupek, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

   Usuń
  2. On nie jest żadnym mieszkańcem Głuszycy, to mieszkaniec kwater swoich żeńskich ofiar, taki oszust kalibabka II.

   Usuń
 17. Kwiecień gówno wiesz i na niczym się nie znasz.Wymyśliłeś sobie temat hybryd bo nie masz żadnej wiedzy o historii.Do posiadania wiedzy trzeba nauki a ty masz za ciasny łeb by się uczyć a to podstawa by na bazie dostępnej wiedzy wiedzieć gdzie i czego szukać.matole każdy dureń potrafi stanąć nad stertą kamieni i pierdolić co mu na myśl przyjdzie kocoboły z dupy których sam długo nie zapamiętasz.Za rok w tych samych miejscach będziesz pierdolił inne bajki i taka ta twoja wiedza o tych miejscach.Frajerze weź się za normalną robotę a nie wciskaj kitu.Dobra rada.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwiecien ty fryku jak sie nazwales-:)
  A ja Cie nazwe po imieniu , a mianowicie ty pojebie.

  Gudrun Burwitz Himmler w tym roku osiagnela 85 rok zycia.
  Jest stara zlosliwa baba , widzialem ja na wlasne oczy! kretynie! mowi bawarskim dialektem klamco! nie nawidzi do dzisiaj obcokrajowcow ...w przyplywie impetu powoluje sie stara ...PUPI... ( ja nazywal Himler jej wspanialy jak mowi tatus) na swojego ojczulka ....doslownie Kwiecien ty idioto GDYBY INACZEJ SIE TO POWIODLO TO BYSCIE INACZEJ PISZCZELI!!!! Kwiecien to slowa tej starej nazistowskiej mendy!

  Idioto jeden Kwiecien ona nienawidzi slowian przede wszystkim POLAKOW
  jestes tak glupi ze nie ma na ciebie slow!
  Mieszka PUPI czyli Gudrun Burwitz Himmler w domu starcow pod Monachium!!!!
  Gdzie jest odwiedzana przez glupich jak ty natistowskich tumanow nierobow! i Hailuje do nich tak samo jak ty na fotce wyzej!

  Kwiecien nie gloryfikuj Tej starej baby ...bo jako pierwszego kazala by cie rozstrzelac badz wyslala by do KZ lagru ZA TO ZE JESTES POLAKIEM !
  i nie klam tych ludzi kretynie ze rozmawiales z nia we Wroclawiu na RYNKU SOLNYM jakiego zreszta we Wroclawiu idioto nie ma ! jest plac solny!
  Ona nie umie nawet dzien dobry po polsku a ty po niemiecku idioto zaklamany!
  Co ty masz za bajer chlopie?
  Kwiecien z Gudrun Himmler sobie rozmawial tak na filmie opowiadales !

  A


  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kwiecien nie gloryfikuj Tej starej baby ...bo jako pierwszego kazala by cie rozstrzelac badz wyslala by do KZ lagru ZA TO ZE JESTES POLAKIEM ! "

   Polakiem ? , a skąd Ci taka myśl przyszła do głowy ?

   Usuń
 19. 1
  Pojawiły się komentarze na blogu kwiiietnia tutaj:

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/06/kto-finansuje-osoby-szkalujace-dariusza.html#comment-form

  Cytaty i odpowiedzi:


  cytat:

  Michael Hoc 27 czerwca 2015 21:20
  Sluchajcie,to jakies chore,zastanawiam sie jak wazna osoba musi byc Dariusz Kwiecien skoro Tomasz Sidor przez ponad 5lat zadaje sobie wiele trudu,i wklada wiele wysilku oraz swoje go czasu zeby skompromitowac Darka..zastanowcie sie,kazdej rozsadnej osobie znudziloby sie po kilku tygodniach,a pan Sidor po 5latach dalej prowadzi jakiegos antybloga,wyzywa ubliza itp..tylko pytanie nasuwa sie samo po co?? Nawet jezeli nie zgadza sie z Darkiem to mozna zrozumiec,kazdy ma prawo do swojego zdania..ale kurwa po co zadaje sobie tyle trudu zeby za wszelka cene oczernic Darka.. Na to pytanie niech kazdy sobie sam odpowie.

  ODPOWIEDŹ:
  No własnie zajmuję się nim bo jest nikim ważnym, ale bełta w sprawach ważnych i uczy młode pokolenia głupot, daje negatywny wzorzec skkurwysyna i lansuje swój negatywny wizerunek jako coś normalnego i mającego być akceptowalnym przez ogół, co powinno być potępiane, piętnowane i tępione. Dla tego to robię, potępiam, piętnuję i tępię dając młodym ludziom przykład jakie patologie zachowawcze i umysłowe powinno się zwalczać.

  CYTAT:
  Marines Apperentic28 czerwca 2015 01:00
  To niech się tylko ci panowie nie zdziwią jak oni po mordzie dostaną, nawet bez nie będą wiedzieli od kogo :)

  ODPOWIEDŹ:
  Sęk zapewniam, że chłopacy w Katowicach nie lubią 27 letnich pedofilów bajerujących 13-14 latki w necie.

  CYTAT
  r.heydrich28 czerwca 2015 14:14
  Podejrzewam ze ani sidor ani sawiak nie dostali nigdy wpierdol, tak z prawdziwego zdarzenia. I cos mi sie wydaje ze to nastapi juz wkrotce.

  ODPOWIEDŹ
  Brak odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   CYTAT
   r.heydrich28 czerwca 2015 21:35
   Poowodem oczerniania Darka jest typowa polska zazdrość! ...ja nie mam to i ty mieć nie będziesz! przynajmniej obsram cię od gory do dołu! Zazdrość, zawiść zwał jak zwał liczy sie fakt.ale to juz nie długo ktos zamknie sidorkowi mordę!

   ODPOWIEDŹ
   Zazdrościć to można samochodu lepszego niż się ma, dobrze działającej firmy, operatywności w biznesie, jakichś wyuczonych umiejętności, niecodziennych zawodów, niespotykanej sztuki, zdolności umysłowych, rozległej wiedzy, może nawet pięknej kobiety, siły charakteru, charyzmy, szczęścia, ZDROWIA.
   Kwiiiecień nie ma nic z tych rzeczy i nic czego można by mu było zazdrościć.
   Nie ustawił się życiowo, zmarnował w sumie życie, nieudana rodzina, brak popłatnego zawodu, zero perspektyw na przyszłość itd. Nie ma nic czego ktoś taki jak ja mógłby mu zazdrościć. Bo i czego niby? Robienia z siebie głupka? Robienia głupków z innych? Sprzedawania kłamstw i urojeń? Skurwysyństwa?
   Wolne żarty.
   Co do ostatniego zdania.... LUSTRO.

   CYTAT
   Marek Taborowski-Szwej29 czerwca 2015 13:54
   Panie Darku wystarczy slowo a wpadam z moim zespolem pozamiatac te szumowiny co innego slowa a co innego rekoczyn dla takich szumowin nie ma litosci swiadczy to o tym ze nie wytrzymuja cisnienia a niech mi Pan wierzy slowa to jedno a takie czyny to oznaka braka zasad a dla ludzi bez zasad nie ma wybaczenia bo swiadczy to o ich prostactwie i braku pomyslunku jedno Pana slowo i dobra ekipa wpaa by zapewnic Pau bezpieczenstwo. Mnie wychowano w poczuciu zasad braterstwa i szacunku dla osob majacych nawet odmienne poglady-tolerancja i zrozumienie dla innego swiatopogladu. Obecnie te zasady zanikaja co prowadzi nas do upadku ale na to nie pozwolimy jestesmy z Panem wystrczy jedno slowo. Pozdrawiam tych wykolejencow moze w koncu otworza umysl i serce na ludzkie zasady i mysli ktore czynia z nas ludzi a nie zwierzeta, kazdy ma prawo do swich przemysle a jesli tego nie toleruja nie powinni byc czlonkami ludzkiej spolecznosci. kazdy moze sie zatracic ale jesli ma rozum to z czasem stwierdzi ze nawet odmienne poglady nie powinny byc pietnowane a powinno sie o nich mowic, rozstrzasac je i je rozwarzac bo ile ludzi tyle roznych zdan wiec radze pomyslec nad tym bo nie pozwolimy robic krzywdy Panu Dariuszowi mimo ze sami mamy inne podejscie niz on do niektorych spraw. Panie Darku Pan sie nie podda, jestesmy pewni bo ma Pan swoje zasady i moze Pan liczyc na ludzi takich jak ja i mnie podobnych. Bazmy ludzmi a nie kanaliami.

   ODPOWIEDŹ
   Co za jebany bełkot.
   BANDYCKI BEŁKOT.
   Ty śmieciu piszesz o jakiś zasadach?
   Skoro tak to wyjaśnij jakimi zasadami ta kurwa kwiiiecień kieruje się w swych oszczerstwach i pomówieniach wobec mnie i innych?/chyba ich nie muszę tępaku wymieniać byś zdołał na to pytanie odpowiedzieć?/
   Znalazł się kolejny tolerancyjny LIBERAŁ. Skoro tak to dla czego nie tolerujesz krytyki swego VIPA z, którego tak naprawdę jest wielka PIPA?
   Piszesz coś o zasadach, które czynią "was" ludzi, a nie zwierzęta?
   Hm... skoro tak to jakimi zasadami kieruje się twój VIP kwicząc jak świnia łłłiiii knurze sidorze, zagrzybiały fryzjerze?
   To są te objawy człowieczeństwa wynikające z owych zasad?
   Tłumoku ty.
   I ostatnie zdanie:
   """bądźmy ludźmi, a nie kanaliami?""""

   No cóż cały ten blog pokazuje jaką NIE KANALIĄ jest daruś.I dziesiątki jego komentarzy na chlewie koniczyny.

   Usuń
  2. Te wszystkie komentarze pisze kwiecień ze swoja madzią i tym pierdzielem drużyńskim.Grunt się pod nogami pali w Rzeczce mają go miejscowi za świra ktoś mu może pogroził może dostał od kogoś po łbie za brednie a teraz chce pokazać że ma obrońców.
   cytat
   nie pozwolimy robic krzywdy Panu Dariuszowi mimo ze sami mamy inne podejscie niz on do niektorych spraw.
   -----------------------------
   Do jakich spraw?Do zakłamywania historii czy do pomawiania i oskarżania niewinnych ludzi?Do kwiczenia chrumkania wyzywania?

   Znalazł się bodyguard za dychę ochroniarz w kółko golony z ekipą.Tylko pozazdrościć kwietniowi takich obrońców wymyślonych.

   Usuń
  3. "jedno Pana slowo i dobra ekipa wpaa by zapewnic Pau bezpieczenstwo. Mnie wychowano w poczuciu zasad braterstwa i szacunku dla osob majacych nawet odmienne poglady-tolerancja i zrozumienie dla innego swiatopogladu. Obecnie te zasady zanikaja co prowadzi nas do upadku ale na to nie pozwolimy jestesmy z Panem wystrczy jedno slowo."


   No, no. Widzę, że powoli tworzą się bojówki kwietniowe jego wymarzone, prywatne SS. W końcu się Daruś doczekał. My wierni i gotowi stajemy by bronić Ciebie. Heil Kwiecień. Gott mit uns.

   Usuń
  4. " Zazdrość, zawiść zwał jak zwał liczy sie fakt.ale to juz nie długo ktos zamknie sidorkowi mordę! "

   " CYTAT
   Marek Taborowski-Szwej29 czerwca 2015 13:54
   Panie Darku wystarczy slowo a wpadam z moim zespolem pozamiatac te szumowiny "
   .................................................

   Synku wpaść to możesz do babci na lody, i przy okazji ze swoim zespołem czyli " zespół zgrany, trąbka pompka i organy" pozamiatać babci podwórko. :-).

   Następny mistrz kraft maga, członek Gromu, Węża, paramilitarysta-turysta w krótkich gatkach z arafatką. :-).
   Widać że kwietniołakowe osobowości internetowe czyli " płaczący kwietniołak" i "idący do boju kwietniołak" pod wpływem RWD się uaktywniły.

   Dopiero co rozgromił 10 uzbrojonych eksploratorów pod Osówką , gnał ich że ojo joj, lecieli z podwiniętą kitą jak pisał u siebie na tych bredniach. A teraz co , wyszedł Sawiak z Tomaszem rybakiem ufologiem złapali go i mu najebali?, Takiemu Komandosowi, mistrzowi kraft maga, weteranowi misji w afganistanie, snajperowi z SWD, mistrzowi machania nożykami, najebał rybak Ufolog w jajopotach i geodeta ???.

   Niesłychane mocium panie :), chyba kwietniołak wpadł we wcześniej wykopany przez siebie dół na wilkołaki i pierdolnął się przypadkowo osikowym kołkiem w płaskie czółko :-).

   Przez ten incydent zniknęła gdzieś hrumkająca i kwicząca świnia, pojawiły się za to w siwym pustym łbie " legiony obrońców" :-).

   Usuń
  5. Bojówki to on ma na dupie, takie bojówki pampoliniówki :).

   Usuń
  6. W pułapkę pampaliniego złapali na Soboniu :), złapała go ta małpa co zeszła z drezyny :

   https://www.youtube.com/watch?v=Mp1T0W81eDs

   Usuń
 20. " "jedno Pana slowo i dobra ekipa wpaa by zapewnic Pau bezpieczenstwo. Mnie wychowano w poczuciu zasad braterstwa i szacunku dla osob majacych nawet odmienne poglady-tolerancja i zrozumienie dla innego swiatopogladu."

  Czyżby lewak ? :), obrońca pedziów i lewatywy :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakis lewacki smiec nacpal sie i cwaniakuje.
   Zaraz, zaraz...to przeciez Kwiecien.
   :)

   Usuń
 21. " "jedno Pana slowo i dobra ekipa wpaa by zapewnic Pau bezpieczenstwo. Mnie wychowano w poczuciu zasad braterstwa i szacunku dla osob majacych nawet odmienne poglady-tolerancja i zrozumienie dla innego swiatopogladu. Obecnie te zasady zanikaja co prowadzi nas do upadku ale na to nie pozwolimy jestesmy z Panem wystrczy jedno slowo."

  Urzekła mnie twoja historia, wzruszyłem się :-).

  OdpowiedzUsuń
 22. " CYTAT
  r.heydrich28 czerwca 2015 14:14
  Podejrzewam ze ani sidor ani sawiak nie dostali nigdy wpierdol, tak z prawdziwego zdarzenia. I cos mi sie wydaje ze to nastapi juz wkrotce."

  Tak nastąpi to wkrótce, jak dwie niedziele będą w kupie, a heydriś powstanie z grobu razem z Himmlerem :-). A wyglądać to będzie tak :) :

  https://www.youtube.com/watch?v=nRYfd3x_mXQ

  OdpowiedzUsuń
 23. Panowie!
  A nikt już nie pamięta jak kwiiiecień pisał na swoim blogu, że był u mnie..., a ja kajałem się przed nim bo dostałem jakoby w pierdol?
  Postaram się odnaleźć ten wpis przy kolejnym temacie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, dobre! :D Poszukaj Tomasz tego, niezła beka bd :D :D Pozdro :)

   Usuń
  2. TAK BYŁO!!!
   Kwiecień chwalił się, że się przed nim kajałem i coś jeszcze pisał, ale nie pamiętam.
   A teraz zobaczcie jaka to łajza. Teraz pisze, że to ja go pobiłem i To z Karolem, którego na oczy w życiu nie widziałem.
   I powiem tak, gdyby nie to, że kwiecień wypisuje takie rzeczy mało kto by wiedział, że to psychopata. Niestety wylał na mnie kubły pomyj, ale mam nadzieję, że to nie pójdzie na marne i ludzie wreszcie skonstatują z jakim bydlakiem mają do czynienia.

   Usuń
  3. Faktycznie pisal tak kiedys, to czubek, pisale tez ze chciales go ruchac czy cos tak chorego a on ci wpierdolil. No i swir pisal ze zlal i pogonil 8 czy 10 uzbrojonych eksploratorow pod Osowka po czym odjechal na swoim quadzie a na serio dal dyla ze malo co dziecka nie rozjechal quadem od sniadego.
   Niezly pacjent.

   Usuń
 24. Ten gnojek koniczyna umiescil na blogu zdjecie Twojej klientki, jak to sie ma do praw autorskich i ochrony danych osobowych to chyba kazdy rozumny czlowiek wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniczyna myśli, że jest taki cwany i mocny. Nie jest.

   Usuń
 25. Dzisiaj spojrzałem tam do tego chlewika, patrzę a kończyna ma taki sam dekiel jak kwietniołak. Zcząłem się zastanawiać czy to nie jakiś klon kwietniołaka genetycznie zrobiony pośmiertnie przez Mengele. O co chodzi ?
  Chodzi o ten idiotyzm poniżej:

  " sobota, 27 czerwca 2015
  Za Sidora myśli Wikipedia...
  Są miejsca na świecie o których internet bardzo mało wie, lub nie wie wcale...
  To tak na marginesie dyskusji czy w Czechach jest muzeum broni, które prowadzi starszy pan, czy nie...

  http://esanok.pl/2014/czas-na-reportaz-na-podworku-ma-armaty-przeciwpancerne-i-przeciwlotnicze-w-sercu-wspomnienia-zolnierzy-walczacych-za-polske-film-zdjecia-ts007.html?pid=56411

  Muzeum znajduje się w moim regionie. Jest takich miejsc więcej, i to nie tylko w Polsce, ale i na świecie."
  ..............................................................
  Dowiedziałem się, że dowodem na to że jakiś Stanisław Holz czy jak mu tam istnieje , oraz że ma muzeum w Skalnym Mieście w Czechach, wędrujące z kwietniołakiem przez Mezimesti do Brunowa na Labem wraz z jakąś Vaculikową jest to muzeum w Bieszczadach. Bardzo interesujące nie prawda ?

  Przecież wszyscy pacjenci psychiatryków wiedzą że dowodem na to że kwietniołak jest idiotą są pacjenci psychiatryków. A dowodem na to ze istnieje Slońce jest Księżyc. To takie proste i nie skomplikowane. Dowodem na to że to nie mowa o Panu Stanisławowi spod Świdnicy jest wymyślony Stanisław Holz z Czech, a dowodem na istnienie Stanisława Holza w Czechach jest muzeum w Sanoku.

  Prawda jakie to genialne :0-), kończyna to geniusz :-). Uczeń przerósł mistrza :)

  Dowodem na istnienie wilkołaków są u kwietnia banknoty z bazarku, a dla kończyny dowodem na to że istnieje gdzieś jakiś Stanisław Holz jest muzeum w Sanoku czy gdzieś tam.

  Ta schizofrenia podpisana jest zdjęciem "Tu się jebnij ".

  To właściwy podpis, wręcz genialny i pasujący do wszystkiego co spłodził umysł bieszczadzkiego krzywego ryjka.
  Mam pytanie kończyna, ten krzywy ryjek to od jebnięcia krążkiem w kły, czy od jebnięcia kijem hokejowym w dekiel ? :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dałeś do tego linka, więc ja daję:
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/06/za-sidora-mysli-wikipedia.html

   No cóż dowodem dla koniczyny na istnienie niejakiego Stanisława Holtza jest muzeum Zbigniewa Jakubowskiego z Podkarpacia.
   I weź rozmawiaj z debilem.

   Usuń
 26. A to mnie ubawiło :-) :

  " koniczyna kon 28 czerwca 2015 22:44

  Proszę o używanie mniej inwektyw. To jest szanowany przez wszystkich blog o Tomaszu Sidorze i doceńcie moją chęć udzielenia głosu wszystkim, odblokowując funkcję pisania anonimowo.Moja prośba, ażeby w komentarzach jasno pisać do kogo słowa są kierowane, bowiem powstaje pewien chaos."
  ..............................................
  Chaos mu powstał ?, to już sam nie wie co piszą we trzech ? :-).

  OdpowiedzUsuń
 27. Michael Hoc 27 czerwca 2015 21:20
  Sluchajcie,to jakies chore,zastanawiam sie jak wazna osoba musi byc Dariusz Kwiecien skoro Tomasz Sidor przez ponad 5lat zadaje sobie wiele trudu,i wklada wiele wysilku oraz swoje go czasu zeby skompromitowac Darka..
  ....................................

  No to jest niesłychanie, to bardzo ważna persona :), jak już Polsat i TVN oraz politycy stoją w kolejce pod jego drzwiami. Ten człowiek zadając takie naiwne pytanie nawet nie wie, że panu dariuszowi przesłano na konto 50 tys euro a on odesłał, politycy proponowali mu że zostanie liderem partyjnym, zakładano kościoły pana darka. A TVP z Polsatem dawali mu po 100 tyś w łapę aby robił dla nich programy i sprzedał im swoje filmiki. :).

  Ale pan dariusz poinstruował swoich wyznawców, nie zakładajcie kościołów dariusza kwietnia, Polsat i TV odesłał na drzewo i dalej śpi pod krzakiem oraz konferuje z Himmlerem :-). Tysiące ale to tysiące wyznawców żadnych "wiedzy" o wilkołakach kotłuje się również na tak zwanych "prelekcjach" miejsc brak, wszystko zapchane, ale jak napiszecie do śniadego pasjonata do Rzeczki to jeszcze jakieś miejsce na materacu dmuchanym pod kiblem się znajdzie. W końcu geszeft musi być :-).

  OdpowiedzUsuń
 28. Dowodem na istnienie wilkołaków są u kwietnia banknoty z bazarku, a dla kończyny dowodem na to że istnieje gdzieś jakiś Stanisław Holz jest muzeum w Sanoku czy gdzieś tam.

  Ta schizofrenia podpisana jest zdjęciem "Tu się jebnij ".

  To właściwy podpis, wręcz genialny i pasujący do wszystkiego co spłodził umysł bieszczadzkiego krzywego ryjka.
  Mam pytanie kończyna, ten krzywy ryjek to od jebnięcia krążkiem w kły, czy od jebnięcia kijem hokejowym w dekiel ? :-).,,,,,,,,,,,,,
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Wygląda na to to że to od kija bo cios musiał być mocny, od tamtej pory do dzisiaj nie wie że nazywa się jastrząb i że prowadzi jakąś podupadłą firemkę :).
  Oni mają wiele wspólnych przeżyć, jeden wpadł do studni i gadał z księżycem , a kończynie śnią się wilkołaki , wampiry, oraz Stanisław Holz z nagą verą Vaculikową biegający w pampersach u schyłku swego żywota po kamiennych miedzach w Sowich które są miejscami tajemnych SS;mańskich obrzędów okultystycznych.

  Dowodem na ich istnienie jest muzeum w Sanoku :), oraz krzyżyk z pojemnikiem na wodę święconą.
  No i zapomniałem, o bandażach z Ludwikowic ,które są jedyne na świecie :-)

  Ty jastrząb to zacznij leczyć już swoje łyżwy, bo nie tylko na głowę za późno ale też i na nogi.

  OdpowiedzUsuń
 29. UWAGA!!! ZACZĘŁO SIĘ!!!
  Ostrzegam!
  Przeczytanie tej informacji może spowodować u wielu nagły atak padaki i rozwolnienia, a napewno śmiechawy nieopanowanej!

  http://moje-riese.blogspot.com/2015/07/niedzwiedz-atakuje-w-riese.html

  A miałem właśnie rozwieszać bieliznę na ogródku i jak ja teraz w takim stanie to rozwieszę?
  Trza odczekać z pół godziny :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Zaczelo sie-kolejny nawrot pierdolniecia Dareczka a tabletek nie ma pod reka.
   :D

   Usuń
  2. Ciekawe, czy jak jełop wytrzeźwieje to usunie.

   Usuń
  3. oglądanie national geografic po pijaku skutkuje zwidami :D

   Usuń
  4. A to ciekawa uwaga bo przecież zawsze tak robił. Ja mam inną uwagę . Zauważył ktoś może jak pojawiły się anonimy u koniczyny znikneli klakierzy Gucio, Konan, Herman i inni. Przypadek???

   Usuń
  5. Anonimy się pojawiły bo nikt poza markiem sękiem, kwiiietniem i koniczyną tam nie pisał z małymi wyjątkami.
   Marek sęk musi odreagowywać prawdę jaka o nim napisałem na swym forum i odreagowuje zoofil i pedofil w każdym komentarzu i nie tylko bo autystyczna zoofilska i pedofilska szmata chodzi po internecie i wypisuje na mnie nieprawdziwe komentarze.
   Przykład tutaj, każdy szkalujący mnie wpis to ten marek sęk BO KTÓŻ BY INNY BYŁ NA MNIE TAKI ZAWZIĘTY JAK NIE TA AUTYSTYCZNA UPOŚLEDZONA SZMATA?
   http://strefatajemnic.onet.pl/forum/co-rosjanie-wiedza-o-ufo,863648,czytaj-popularne.html

   Słuchaj sęku pedofilu i zoofilu już niedługo będę dysponował tak dużą ilością czasu, że tak się skurwysynu za ciebie wezmę, że znikniesz z przestrzeni jak bańka mydlana, a na ulicy w Katowicach będziesz musiał się za siebie oglądać by nie dostać w ten zboczony łeb od kogoś komu uwodziłeś nieletnią córkę w internecie.
   Tymczasem przypominam jak ktoś jeszcze nie zna prawdziwego oblicza tego jebanego autystycznego zboczeńca. Cała o nim prawda:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   Usuń
 30. Kwiecien pierdoli 3PO3, jednak co do czesci nasypow kamiennych to cos mu dzwoni w lepetynie ale nie wie co, cos uslyszal ale nie kontakci.
  Wiadomo ze zdecydowana wiekszosc takich tworow to miedze pomiedzy polami, jednak czesc miala inne przeznaczenie niz tylko rozgraniczenie dzialek.
  Wystepowaly mi. murki obronne ktorymi obwalowane byly czesto wsie czy folwarki, czesc z obwalowan ma wyraznie stare pochodzenie, prawdopodobnie mogly to byc pozostalosci celtyckie zinkorporowane w siec murkow granicznych czy obronnych lub moze nawet kultowych.
  Kwiecien jednak buszuje jak swinia w kuchni, zmysla i bredzi ale tamat istnieje, zajmowalo sie nim kilka osob a kilka lat temu Hanysy buszowali w temacie i to z punktu widzenia archeo i etno a nie bajek o wilkolakach czy robienia sensacji z niczego. Byli tez archeolodzy z Wrocka ale nie wiem jakie byly winiki ich pracy.

  Kwiecien idz sie leczyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wystepowaly mi. murki obronne ktorymi obwalowane byly czesto wsie czy folwarki, czesc z obwalowan ma wyraznie stare pochodzenie, prawdopodobnie mogly to byc pozostalosci celtyckie zinkorporowane w siec murkow granicznych czy obronnych lub moze nawet kultowych."

   Stare pochodzenie mają bo rolnicy uprawiają ziemię od wieków, a to co pajac pokazuje to miedze, a że murki na miedzach spełniały również funkcje obronne to wiadomo. Ale jaki to ma związek z jakimiś kurhanami lub grobowcami to wie tylko kwietniołak z niedźwiedziem :).

   Okultystyczne pierdoły wyssane z palca lewego kopytka kończyny jastrzębia :-).

   Usuń
  2. Czesc jest faktycznie stara, pamietajmy ze te ziemie zamieszkane sa od lekko liczac-tysiecy lat.
   Czesc jest pozostalosciami sredniowiecznymi, jest kilka starszych obiektow a wiekszosc to wspolczesniejsze twory, zwykle miedze i zagrody.

   Kwiecien jednak w kazdym kamieniu widzi oltarze na ktorych skladoano ofiary, miejsca kultu i magii, tak to jest jak prostaczek blaka sie w temacie ktorego nie ogarnia.
   Cos od kogos uslyszal i samemu zgrywa specjaliste gowno wiedzac w temacie, zmyslajac bajki pod wlasne teorie.
   Temat byl ruszany juz ladne kilka lat temu jak jeszcze Kwiecien gowno wiedzial o tych murkach i nasypach, a teraz ciul wyskakuje z rewelacjami jakby odkryl Arke Noego.

   Usuń
 31. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/mieszkancy-ulicy-lipskiej-szantarzowani.html

  To są poważne pomówienia. Jak dobrze rozegrasz to wygrasz sprawę. Tak samo z tym gwałtem. Na Twoim miejscu zebrał bym wszystko do kupy i złożył sprawę do sądu. Nie na jakąś policję tylko od razu do sądu z wnioskiem o ustalenie sprawców pomówień. 100% sprawa wygrana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kończy mi się czas w, którym na wszystko go nie starczało i stąd kilku spraw do końca nie pozałatwiałem. To się nie przedawnia więc na pewno sprawę doprowadzę do końca. Z resztą już pewna kwestia jest w toku.

   Usuń
  2. Gdyby zebrać wszystkie pomówienia kwietnia i pokazać przed sądem, że jesteś przez niego oczerniany od kilku lat to masz sprawę na bank wygraną. Nie szkodzi, że sam na niego klniesz. Bronisz sięprzed oszczerstwami i tyle. Gdyby kwiecień miałze mną do czynienia byłby skończony na całe życie. Z tematu na temat robi z siebie coraz większego pajaca i chama.A koledzy od koniczyny podsycają to. Zamiast mu pomóc w pozytywnym sensie to go jeszcze własnym zachowaniem pogrążyli. Nawet ten koleś co go zjebałeś Buczyński zauważył, że Twoi adwersarze przeginają. Ich też dało by się ustawić do konta jakbyś się uparł. Odwalasz bardzo dobrą robotę. Kiedyś słuchałem kwietnia, ale jak zobaczyłem do czego się posuwa na necie to stwierdziłem, że to psychiczny gość i słoma mu z butów wystaje. Bajki o hybrydach to jedna bajka z SF i można się z tego pośmiać, ale on nawet nie zna podstawowych faktów historycznych. Wszysko bez wyjątku zmyśla.Nie potrafi oprzeć żadnej swej historii o sprawdzone fakty. Brak świadków rzekomych historii. Zawsze zaslania się, że świadkowie chcą pozostać anonimowi. Jak to się ma do tego, że mówi o coraz większej ilości mieszkańców tych okolic opowiadających o wilkołakach bez obawy ośmieszenia? No to mogli byśmy wreszcie zobaczyć jakiś reportaż wywiad czy coś w tym rodzaju z chociaż jednym takim mieszkańcem. Chyba się nie doczekamy bo to wszystko są wymysły na, które od dawna przestałem tracić czas.
   Pozdro Tomasz rób tak dalej.

   Usuń
 32. hmm..panie tomaszu , jesli pan dopnie swego i zniszczy pan pana darka , to co dalej...

  OdpowiedzUsuń
 33. Do koniczyny.
  Piszesz w swym szambie, że anonimy u ciebie wprowadzają chaos, a ci co piszą z zarejestrowanych loginów mają świadomość tego co piszą.
  Ty pierdolony jebany gnoju pierdolisz takie bzdury, że żal dupę ściska jak to się czyta.
  Ja jako jedyny występuję w tej sprawie z imienia i nazwiska. Ty śmieciu tchórzliwy ukrywasz się pod anonimową nazwą koniczyna i uważasz się za nie anonimowego? Pajacu ja ci to przysięgam wkrótce wszyscy OFICJALNIE POZNAJĄ KIM JESTEŚ I ZAPOWIADAM W TYM MOMENCIE ZACZNIE SIĘ DLA CIEBIE JAZDA NA CAŁEGO.
  Do tej pory była to tylko prowokacja bo to co ustaliłem zawsze jak wszyscy wiedzą może nosić jakiś % błędu. Ale gdy wszystko się wyjaśni gnoju dostaniesz tak w dupę, że pożałujesz, że wszedłeś mi w drogę, drogę walki z takimi skurwysynami jak kwiiieciń i jego banda debili sprzedających kit uczciwym i oczekującym prawdy ludziom.
  Jeszcze parę dni, tygodni mam nadzieję, że dni, a dostaniesz ode mnie to na co zasłużyłeś. I jeżeli okaże się, że dostało się przez ciebie niewinnej osobie to dostaniesz podwójnie.
  Jedyne co możesz w tej sytuacji zrobić to podnieść przyłbicę i przyznać się oficjalnie kim jesteś, ale ty nie jesteś z tych tzw. rycerzy. Ty jesteś gorzej niż giermek, a właściwie koniuszy co za zasłoną kupki listków udaje nieanonimowego odważniaka w necie. Zobaczymy jak długo. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój pewnych wypadków i chyba wiesz już o co chodzi.
  Włączyłeś chwilowo anonimy u siebie i okazało się, że zostałeś wraz ze swym kwiiietniem i pomocnikiem guciem-pedofilem i zoofilem markiem sękiem kryjącym się pod kilkoma innymi jeszcze loginami zrównany z ziemią.
  Znów musiałeś wyłączyć anonimy bo ludzie nawet nie koniecznie z sympatii do mnie pokazali wam jaką sympatią pałają do waszej zboczonej bandy.
  Nawet ten Buczyński, którego zjebałem na jego blogu za kpinę ze mnie napisał wam to co myśli i wcale nie z sympatii do mnie tylko zauważył, że posuwasz się bydlaku do chwytów poniżej pasa.
  Buczyński nie zapalałeś do mnie sympatia, ale chyba się zgodzisz, że to co to bydle wypisuje na mnie z kwiiietniem i sękiem to szczyt SKURIAŁEGO SKURWYSYŃSTWA.
  Koniczyna tchórzu przestań być anonimowy. Pokaz mordę podaj nazwisko i wtedy pogadamy.
  Nie chcesz? Boisz się? Ja to zrobię i wtedy zobaczymy czy będziesz taki odważny i mocny w skurwiałym pisanym na klawiaturze słowie.
  Odważniaku zza klawiatury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważ Tomek też to,że jak włączył anonimy to poznikali gucie, hermany i inne downy. A pojawiło się nagle kupa anonimów wyzywających Ciebie. Pewnie juz ich mądrusiowy, filozoficzny jezyk byl dla nich meczacy i w końcu pękli (bo natury skurwysyna i frustrata długo jak widać nie można kamuflować. A także pewnie niemoc, że te jego 200 postów spływa po Tobie jak po kaczce) i dlatego pod przykrywka anonimów musieli się z dwa dni powyżywać, aby znowu wrócić i pleść te swoje filozofie. Bo pod nickami gucio, koniczyna tego nie mogli robić bo gdzieżby tak mogli skalać swoja swiętą strone.

   Usuń
  2. A wypraszam sobie. Kpinę zrobiłeś sam z siebie. Ja o tobie nigdzie złego słowa dotąd nie napisałem. Nawet ludzie, którzy są wobec ciebie złośliwi, w luźnej rozmowie nie wykazują specjalnej wrogości. Niewielu chyba uważa cię za z gruntu złego, natomiast głupiego - owszem, i mają rację. Ich winą jest najwyżej to, że tą głupotę bezwzględnie wykorzystują. I mówią ci to nawet wprost, ale ty, zamiast wyciągnąć wnioski, brniesz w zaparte. I tak, choć można było tego z łatwością uniknąć, za twoje przekonanie o własnej nieomylności i, (jak to ująłeś?) "uzasadnione inwektywy", przyjdzie ci pewnie niedługo zapłacić bardzo wysoką cenę. Jak napisałem blogerowi koniczynie (a z czym on się zgodził) - szkoda. że taki talent się wyjątkowo głupio zmarnował...

   Usuń
  3. Znów sobie kpisz. Już sam fakt, że w ogóle polazłeś na tamtego bloga i zakpiłeś, że dyskusja ze mną na Twoim blogu była szkołą charakteru było aktem głupoty. Tym samym sam sobie wystawiłeś świadectwo komu z kim Ci po drodze w tych kpinach.
   I może nie napisałeś złego słowa nigdzie o mnie, ale powtarzam już sam fakt, że z takim towarzystwem chwilowo sobie ze mnie zażartowałeś jest dla mnie równoznacznym z Twoim negatywnym mniemaniu o mnie nie wiedzieć czemu z resztą. Mogliśmy nie zgadzać się w kwestii grawitacji, ale sorry to nie ja napisałem, że dyskusja z Tobą była szkołą charakteru tylko ty i w dodatku w takim szambie.
   To co teraz piszesz również jest durne. Uściślij-ludzie, którzy uważają mnie za głupiego są sami debilami ze świata alternatywnego myślenia, paranormalnych zjawisk i tym podobnych debilizmów. Tobie z tego co wiem nie daleko do nich, co zauważyłem niestety gdy jeszcze dyskutowaliśmy na Twoich blogach.
   Odwracasz kota ogonem samemu będąc po tej stronie nawiedzonych paradebili więc Twoje-wasze zdanie na temat mojej głupoty jest tylko subiektywną oceną własnej głupoty.
   Wyciągam wnioski bardzo szybko, a ostatnim jaki wyciągnąłem to taki, że do takich jak koniczyna czy kwiiiecień, zagórski i cała reszta paraogłupiaczy jest Ci bardzo blisko.
   Natomiast czy i komu przyjdzie za co zapłacić to się okaże. Na razie na miejscu koniczyny nie byłbym taki heppy. Groźby, zastraszania, pomówienia, wycieranie sobie mordy moją Matką i znajomymi oraz moją firmą to dla Ciebie powód bym ja się miał czego obawiać?
   Pożyjemy zobaczymy, a teraz proponuję daruj sobie te wymundrzanie się i tłumacz swoje teorie wierniej i bez własnych interpretacji.

   Usuń
  4. "Już sam fakt, że w ogóle polazłeś na tamtego bloga"

   Wolno mi chodzić, gdzie chcę. Nie mam obowiązku wiedzieć, że wchodzenie gdzieś, gdzie kogoś nie lubisz, to uchybienie.

   "i zakpiłeś, że dyskusja ze mną na Twoim blogu była szkołą charakteru"

   To nie kpina, a szczera prawda, w dodatku wcale ci nie uchybiająca. Po prostu najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia tego określenia. Zatem...

   "Wyciągam wnioski bardzo szybko"

   stanowczo za szybko, bo są całkowicie błędne. Nawet w tak prostych sprawach.

   "powtarzam już sam fakt, że z takim towarzystwem chwilowo sobie ze mnie zażartowałeś jest dla mnie równoznacznym z Twoim negatywnym mniemaniu o mnie nie wiedzieć czemu z resztą."

   Nawet, jeżeli istotnie zażartowałem, to nie oznacza to wrogości do ciebie. Jeżeli chcesz to jednak w ten sposób interpretować - twoja wola, i twoje nerwy. Jednak nie dziw się potem, że sam "nie wiesz, czemu" tak robię (lub ktokolwiek inny). :)

   "Groźby, zastraszania, pomówienia, wycieranie sobie mordy moją Matką i znajomymi oraz moją firmą to dla Ciebie powód bym ja się miał czego obawiać?"

   Wszystko to zrobiłeś pierwszy, i na znacznie większą skalę. Wręcz dopiero po chwili się zorientowałem, że nie piszesz o sobie :)

   Usuń
  5. Wiesz co widzę, że dyskutuję z debilem nic nie wiedzącym.
   Co ty w ogóle pierdolisz czubku?
   Jaki ja pierwszy zrobiłem to wszystko i na jaką większą skalę???
   Gówno wiesz, nie zapoznałeś się z materiałami i piszesz bzdury.
   Poszedłeś na bloga w, którym pedofil i zoofil potraktowany został jak przyjaciel. Masz dowody w kąciku koniczyny na samej górze. I skoro sobie tam radośnie piszesz to sorry, ale według mnie musisz być takim samym jak oni i cały ten marek sęk, a to ostatecznie kończy rozmowę z tobą pajacu.
   Ostatecznie tutaj-dotarło? Skoro ci takie zboczone pedofilsko zoofilskie towarzycho odpowiada to wypierdalaj do nich, a tutaj nie kalaj mych stron swymi durnymi uwagami.

   Usuń
 34. 1

  A TERAZ COŚ WAM WSZYSTKIM POKAŻĘ.
  I dowiecie się kto jest na naszym blogu najczęstszym gościem, kto najczęściej odświeża naszego bloga by sprawdzić czy pojawił się nowy komentarz i kto sobie sam nabija na własnym blogu wejścia czyli licznik.

  Koniczyna na swoim blogu zamieścił statystyki.
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/dwusetny-post.html
  Liczba wejść z Polski to 88648 czyli ponad 88 tysięcy
  Potem statystyki pokazuję liczby wejść z zagranicy, ale nie myślcie, że to są czytelnicy. To są najróżniejsze "BOTY" przeszukujące strony internetowe w poszukiwaniu zwrotów, haseł itp. fraz. Na naszym blogu liczba wejść z zagranicznych lokalizacji jest jeszcze większa co zaraz zobaczycie.
  Ale najpierw skren statystyk koniczynowego chlewa:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZFhyZzA4MUx4R0E

  Koniczyna pisze, że ostatnio liczba wejść na jego bloga przekroczyła 100 tysięcy. Ze statystyk wynika, że 88 tysięcy, ale to dla niego szczegół.
  Za chwilę pokażę, że te 88-100 tysięcy wejść nie jest zasługą ilości czytelników tyko ciągłego wchodzenia jednych i tych samych czytelników bądź ciągłego odświeżania strony.

  A jak jest na naszym blogu?
  Otóż liczba wejść na naszego bloga na dziś dzień wynosi 268421.
  Czyli 3 razy więcej niż na bloga koniczyny.
  Statystyki wejść zagranicznych pokazują jeszcze większą liczbę wejść niż na blogu KROŚNIEŃSKIEGO DEBILA więc nie biorę ich pod uwagę bo jak pisałem większość to internetowe "BOTY" przeszukujące internet w poszukiwaniu fraz i haseł.
  KWIECIEŃ NIE MYL INTERNETOWYCH :BOTÓW" Z U-BOTAMI NAZISTÓW!!!!
  TO NIE TO SAMO!!!!
  A teraz zobaczcie skren naszych statystyk bloga:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUUNFOFVlRWRDOVU

  Zastanawia się pewnie każdy skąd wzięła się liczba ponad dwustu sześćdziesięciu tysięcy wejść na naszego bloga?
  Odpowiedź jest bardzo prosta.
  Wystarczy zobaczyć statystykę wejść z danych miast na naszego bloga, ale już z prostego licznika jakim jest licznik stat4u

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6Dgtc0ZlV1VWMXNDMG8

  Widać czarno na białym, że NAJCZĘŚCIEJ wejść na naszego bloga jest z MIASTA KROSNO!!!
  Widać to w ramce pt. Najczęściej z miast w Polsce.
  W ramce wcześniejszej pt. Najczęściej z poddomen w*.pl również widać, że poddomena krosoft.pl zajmuje 4 miejsce, czyli ktoś z Krosoftu siedzi na naszym blogu non stop od rana do nocy i sprawdza.
  Acha, nie do wiary tak?
  W takim razie proponuję zobaczyć jeszcze cały skren naszego licznika i się przekonać:

  Skren z końca miesiąca czerwca:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtTTVmZ3dqVzhEY2c

  Skren z początku miesiąca czerwca:
  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtUm9FVjNzbHZDWTQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2

   I teraz tak. Niestety musice uwierzyć statystykom z poprzednich skrenów pokazujących wejścia z Krosna jako najczęściej odwiedzających miast.
   Przez ostatnie miesiące takich wejść na naszego bloga z domeny Krosoft i IP, którym posługuje się koniczyna było tysiące.
   Nie zawsze robiłem skreny tych jego wejść, ale gdy otwierałem stronę licznika i wciskałem okno wyszukiwania czyli Ctrl+F i wpisywałem weń hasło krosoft, pojawiało się w całym liczniku wejść od 30 do 50 wejść każdego dnia na naszego bloga z IP i nazwa host-94.223.216.67.krosoft.pl
   Gdzieś mam kilka takich skrenow gdzie to widać, ale teraz nie mogę znaleźć miejsca gdzie je zarchiwizowałem.
   Znajdę to pokażę na pewno.
   Nie zmienia to faktu, że ostatnimi tygodniami, a właściwie od około 1 miesiąca koniczyna wchodził na naszego bloga zaledwie kilka-kilkanaście razy dziennie. Przedtem kilkadziesiąt. Stąd wzięła się w statystykach największa liczba wejść z miasta Krosno. A jak w liczniku widzicie tylko z jednego IP są wejścia na naszego bloga i to IP należy wyłącznie do koniczyny.

   Podsumowując. Psychol nabijał sobie sam liczbę wejść na bloga, a przy okazji nabił i nam astronomiczną liczbę.
   Nie oznacza to, że tylko on. Wielu z nas odświeża oba blogi po kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie by zobaczyć nowe komentarze i dla tego obie statystyki należy okroić o co najmniej 3/4 wejść jak nie lepiej.
   Wystarczy 50 osób zainteresowanych tematem by po roku liczniki wskazywały takie liczby wejść.
   Tak więc koniczyna nie masz debilu powodów do radochy. Właściwie masz powody do zmartwienia, o czym niebawem się przekonasz.

   Usuń
  2. ban IP. rzekomo jest informatykiem niech się pomęczy żeby obejść

   Usuń
  3. Acha i zapomniałem pozdrowić zboka mającego kartę w pleyu z Katowic.
   Sęk myślisz, że nie znam tego numeru i nie wiem, że masz oprócz orange karty, karty pley?
   A jak ktoś sobie zada trud i zechce w skrenach poszukać ile razy z jednego IP będącego w pleyu ktoś wchodzi na naszego bloga to polecam. Drugie i trzecie tyle co koniczyna ze swojego.

   Usuń
  4. To ze ktos ma katowickie IP nie oznacza automatycznie ze musi mieszkac w Katowicach. Ja na przyklad mam IP warszawskie (i czy to znaczy ze mieszkam w Warszawie? NIE), a niektore lokalizatory twierdza wrecz ze mieszkam w Kansas City...

   Usuń
  5. Zgadza się niekiedy jest tak, że mój IP pokazywany jest jako inne miasto niż warszawa, ale to rzadko się zdarza.

   Usuń
 35. Posiadam zdjęcie osoby stojącej za Dariuszem Kwietniem, czyli wizerunek Wincentego Jerzego Dróżyńskiego. Wstyd się przyznać, ale byłem uczestnikiem jednej z prelekcji Dariusza Kwietnia i był na niej również obecny Drużyński. Mam kilka zdjęć tej osoby i zdecydowałem, że wyślę Panu te zdjęcia na maila. Panie Tomku, uważam że lepiej znać twarz przeciwnika, wtedy łatwiej się walczy z wrogiem. Zdjęcia z wizerunkiem Wincentego Drużyńskiego przed chwilą wysłałem na adres mailowy podany na Pana blogu. Jest mi cholernie wstyd, że dałem się nabrać na tanie bajki tych panów. Straciłem pieniądze na dojazd na miejsce prelekcji i powrót, a także na nocleg i samą "prelekcję". Mimo to, mam szczęście że w porę się opamiętałem i przejrzałem ten cały zmyślony cyrk pełen oszustw i bajek wyssanych z palca. Drugi raz nie dam się nabrać i już nigdy nie wezmę udziału w żadnym spotkaniu organizowanym przez tę dwójkę osobników. Proszę ze zdjęciami zrobić to, co uważa Pan za słuszne. Teraz zna Pan jego wizerunek i wie jak wygląda. Być może teraz będzie łatwiej zdemaskować tę szajkę łgarzy i fałszerzy historycznych. Trochę to trwało, aż przebrnąłem przez całego bloga i upewniłem się, że to Pan jest tym dobrym. Stąd taka decyzja i za to Panu dziękuję i pozdrawiam. Artur.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowa i zdjęcia. Jeszcze nie dotarły, ale może zaraz coś przyjdzie.
   A na marginesie.
   Dziwi mnie, że tu takich wpisów nie ma więcej?
   Jak to możliwe by mój trud włożony w demaskowanie tego oszusta zauważali tacy nieliczni?
   Jest taka masa materiałów demaskujących chorobę umysłową tego pajaca i jego kłamstwa, że tutaj powinno roić się od podobnych wpisów.
   Niepojęte jest jak ludzie są łatwowierni i dają się złapać na czapeczkę marineskę, kapelusz typu safari, portki a'la bojówki i ciemne okularki.
   O bredniach niesprawdzalnych nie wspomnę.
   Pozdrawiam anonim i czekam na zdjęcia, na które od dawna od kogoś liczyłem.

   Usuń
 36. Żeby wyeliminować Kwietnia, należy udowodnić, że jest to osobnik chory psychicznie, o czym wszyscy na tym forum są raczej przekonani. Sam Kwiecień chyba obawia się posądzeń o bycie wariatem, bo gdy na tym forum postawiono mu takie zarzuty, to za chwilę zaczął w czasie swoich występów opowiadać, że na jego prelekcje przyjeżdżają psychiatrzy i potem mówią mu, że jest normalny i zdrowy psychicznie (druga rozmowa z Bernatowiczem). To typowe zachowanie osoby, której ktoś postawił prawdziwy zarzut - broni się przedstawiając zmyślone dowody na niewinność.
  Osobą, która może udowodnić niepoczytalność Kwietnia jest Tomasz. Wystarczy, że wniesie prywatny akt oskarżenia i zarzuci w nim kwietniowi zniesławienie jego osoby. Kwiecień wielokrotnie pomawiał Tomasza o różne rzeczy: homoseksualizm, szpiegowanie sąsiadów itd. Podstawy więc są, wystarczy tylko przedłożyć sądowi dowody czyli wpisy Kwietnia na blogu Koniczyny czy na Riese Inna Rzeczywistość.
  W akcie oskarżenia należy zaznaczyć, że Kwiecień może być chory psychicznie. Należy ten zarzut oczywiście uprawdopodobnić. Ja bym przedstawił nagranie rozmowy Kwietnia z Zagórskim, w czasie której Kwietniołak mówi o rozmowie z psem(wilkiem), albo inne nagrania, gdy mówi o hybrydach.
  Sąd, w przypadku powzięcia wątpliwości co do poczytalności oskarżonego, ma obowiązek zasięgnięcia opinii biegłych psychiatrów. W przypadku kwietnia to raczej formalność. Badanie polega na rozmowie z badanym, więc Kwiecień będzie się musiał stawić w wyznaczonym miejscu na badanie, gdzie będzie odpowiadał na pytania biegłych, a oni po jego odpowiedziach i zachowaniu ocenią, czy jest zdrowy. Będą też zapoznawać się z przedłożonymi nagraniami. Po badaniu wydadzą wiążącą sąd opinię, od której jednak oskarżony może się odwołać. W opinii biegli mogą stwierdzić niepoczytalność Kwietnia, albo napisać, że do stwierdzenia czy oskarżony jest zdrowy psychicznie, potrzebna jest obserwacja w zakładzie psychiatrycznym zamkniętym (trwa 4 tygodnie). Niestety na skierowanie Kwietnia na obserwację ciężko liczyć, bo sąd nie może skierować na nie oskarżonego, kiedy z okoliczności sprawy wynika, że wyrok będzie łagodniejszy niż pozbawienie wolności bez zawiasów.
  Jeżeli Kwiecień zostanie uznany za osobę chorą psychicznie, to postępowanie sądowe przeciwko niemu zostanie umorzone - osoby niepoczytalne w trakcie popełnienia zarzucanego czynu , nie mogą być uznane za winne.
  Zawarte w wyroku umarzającym stwierdzenie o niepoczytalności Kwietnia to dla niego koniec. Wystarczy go upublicznić w internecie pod każdym filmikiem Kwietnie na youtube, co odstraszy od niego ewentualnych słuchaczy. Pewnie nie wszystkich, bo będą też tacy, którzy uwierzą, że wyrok sądu to spisek. Jeśli Kwiecień będzie organizował jakąś prelekcję w publicznej instytucji jak ostatnio w bibliotece w Karpaczu, to wystarczy powiadomić o tym wyroku właściwe osoby w tej instytucji, a jak to nie poskutkuje, to ich przełożonych. Na pewno argument, że nie wolno promować wariata podziała właściwie.
  Jeśli Tomasz zdecyduje się to zrobić, to Kwiecień nie ma żadnej drogi ucieczki. Jeśli nie będzie się stawiał w sądzie - sąd wyda postanowienie o doprowadzeniu go siłą; jeśli nie stawi się u biegłych - to samo. Oczywiście Kwiecień przed sądem będzie musiał podać z czego się utrzymuje, więc wyjdzie jakie są źródła jego zarobków. Orzeczenie niepoczytalności sprawi , że zakończy się automatycznie jego przygoda z wojskiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zebrać, co właśnie robię, jego wpisy i komentarze na jego blogu i blogu koniczyny i przedstawić odpowiednim biegłym. Wariackie orzeczenie murowane.

   Usuń
  2. W przypadku wpisów na blogu to może się tłumaczyć, że ktoś inny pisał za niego, a z nagrania z Zagórskim się nie wyłga, bo widać że to on na na nim bredzi. o wilkołakach.
   Przymusowo na badanie u biegłych psychiatrów skierować może tylko sąd, nie da się go zaciągnąć przed ich oblicze bez udziału sędziego.

   Usuń
  3. Najwyzsza pora zamknac czubka.
   Polatal trzy latka po przykopach, popodlanczal sie do ludzi wszedzie zostawiajac smrod i niezgode, popozowal na Indiane Jonesa i Pampaliniego lowce swini w ostatni wdzianku z safari.
   Smiechu co nie miara, udawanie odkryc, robienie sensacji z niczego, zmyslanie bredni jak wkrecanie ludzi w 2012 czy wielka mobilizacje armii, tysiace bajek, wymyslo i klamania ludzia w oczy.
   To wszystko przy akompaniamencie morza alkoholu, prochow na glowe , bialego proszku RWD i najrozniejszych dopalaczy ktore tylko poglebily szalenstwo.

   Pora na dohtora, kwiczacy pierdolcu, kuweta bez klamki i dlugie rekawy bialego kaftanu.
   Tam bedzie audytirium w sam raz dla ciebie, jednak pamietaj Darek ze tam juz masz silna konkurencje w postaci Napoleona ktorego przeniesiono z Tworek, Dartha Vadera ktory przylecial gwiezdnym niszczycielem oraz samego Adolfa Hitlera wydajacego sciana rozkazy.
   Z pewnoscia polubisz Adolfa, ponoc na deptaku rozmawia z Himmlerem ktorego nie widac, to cos dla ciebie.

   Usuń
 37. O kurwwaaaa kwiecień przed niedźwiedziem uciekł do Malborka. Schował się w studni i czeka, aż się zacznie heheh.

  OdpowiedzUsuń
 38. anonimowy kilka komentarzy temu napisał:

  ''''''hmm..panie tomaszu , jesli pan dopnie swego i zniszczy pan pana darka , to co dalej...'''''

  No cóż ciężko będzie bez kwietnia. Pewnie wszystko odwołam, napiszę, że kwiiiecień miał rację bo sam widziałem wilkołaka w Riese i teraz ja będę kosił niedobitki półgłówków wierzących w nowe brednie...

  A na marginesie wczoraj miałem sen jak duży niedźwiedź wespół z jakimś jamnikiem grasowali po miejskich podwórkach za kotami. Ludzie pouciekali do domów, a ja wołałem, że nic im nie grozi bo ta szajka ściga tylko koty :)
  Sen się urwał gdy z szafy wyjąłem widły na tego niedźwiedzia i gaz pieprzowy na jamnika i własnie wychodziłem na podwórko gdzie już leżał na wpół zjedzony kot, który na dodatek wcale nie wykazywał objawów na wpół zjedzenia czyli chciał się przywitać, ale bez tylnych łap jakoś nie dawał rady podejść :)))

  Rano jak wstałem myślę se do chuja pana co to czytanie kwiiietniowych debilizmów o niedźwiedziach może zrobić z człowiekiem.
  Dobrze, że toył tylko sen...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba uwazac bo od tych opowiesci popierdoli sie w glowie, bedzie Tramal i Klonozepan do sniadania aby nie widziec niedzwiedzi idac do sklepu, no I tego jamnika.
   Jak Kwiecien.

   :)

   Usuń
 39. Wrócę do pewnej myśli jaką zamieściłem pod komentarzem jednego anonima z piątek, 3 lipca 2015 12:27:00 CEST.
  Otóż wydawało by się, że historią i tajemnicami drugiej wojny światowej interesować się powinni szczególnie zagorzali patrioci i wydawało by się, że to im najbardziej zależało by na odkrywaniu prawdy i jej utrwalaniu.
  Tymczasem okazuje się, że wcale tak nie jest, co widać po ilości przyklasków kwiiietnia.
  Wydawało by się też, że w ogóle ktoś kto zakłamuje fakty historyczne, przekręca je, wymyśla je i kompletnie ich nie zna powinien być od razy przez większość całkowicie napiętnowany.
  Już za samo to, że kwiiiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza ukraińskiego nacjonalistę i kolaboranta z nazistami powinien być-wydawało by się-totalnie zgnojony przez patriotów i choćby tych dwóch debili w postaci cioka i geja, czy gaja jak mu tam. :)
  Wydawało by się, że to i wiele innych wyskoków kwiiietnia wielu z tych jego przyklasków zweryfikuje, zapozna się i napiętnuje, a tymczasem jest na odwrót. Nie dość, że mało kto weryfikuje to co mówi kwiiiecień to jeszcze łazi za nim i bierze to wszystko jakby nigdy nic.
  Nie rozumiem tego. Jak to możliwe by facet kłamiący, zmyślający i w dodatku wykazujący chyba największe i wyjątkowe zachowania dla typowego łajdaka jakie można sobie wyobrazić nie miał przeciwko sobie większości społeczności internetowej?
  Jak to możliwe by tak mało ludzi udzielało się w słowach krytyki na jego kanale w YT i blogu?
  Fakt, że tutaj jest takich sporo, co przyklaski kwiiietnia przypisują mnie, że sam to wszystko piszę, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że powinno być takich krytyk tysiące.
  KAŻDY KTO MIENI SIĘ PATRIOTĄ I POLAKIEM POWINIEN PRZECIEŻ TAKĄ KANALIĘ KRYTYKOWAĆ. I to bez względu na sympatię do mnie czy antypatię.
  Mam nadzieję, że to się powoli będzie zmieniać i w niedługim czasie nasz eksplorator jęzorowy stanie się pośmiewiskiem dla 99% społeczności internetowej.

  PS
  Ciekawe co z tym niedźwiedzim potworem, którego ścigają grupy na DŚ?
  Czy czy już się zaczęło wielkie otwarcie? Czy kwiiiecień takimi wpisami nie pokazuje, że ma coś z deklem?
  Czy takie wpisy nie są wystarczającym powodem by mieć z niego polewkę na całą Polskę i nie drzeć z niego łacha ile się da?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiekszosc ludzi w Polsce majacych cokolwiek wspolnego z tematem eksploracji i historii czy tez DS ma z Kwietnia polewke i to juz od dawna.
   Klaun z obwoznym cyrkiem, konfabulant i kanalia.

   Usuń
  2. " Już za samo to, że kwiiiecień zrobił z Zygmunta Szendzielarza ukraińskiego nacjonalistę i kolaboranta z nazistami powinien być-wydawało by się-totalnie zgnojony przez patriotów i choćby tych dwóch debili w postaci cioka i geja, czy gaja jak mu tam. :) "

   Nie opowiadaj takich rzeczy, te dwa przychlasty to tacy sami "Patrioci" jak pampalini "komandos. To takie dupki co się wszędzie przyklejają, raz się przykleją do Korwina, to znów do Millera, to do kwietniołaka.

   Patrioci....kurwa to żart czy co ? Idioci a nie patrioci.

   Usuń
 40. Na jesieni napisałem paszkwil na kogoś też taki mitoman, przypadkiem pasuje do kwietnia :D

  Bajka o Knurku Darku
  Dzisiaj z rana w gospodarstwie
  mały knurek susa dał w błota toń
  wierzga prycha i tak chrząka
  - cały chlewik będzie mój
  pozaliczam świnek sto.
  w tym radości szale dojrzał go
  gospodarz srogi i tak rzecze
  - dziś kastracji nadszedł dzień
  będzie jajecznica z jajec!
  za nóż chwyta i w te pędy do chlewika
  miną kurnik, stodółkę i obórkę
  dopadł kałuży błota za różowiutki
  umazany gnojem zadek chwyta
  na nic kwiki krzyki i szlochanie
  błysło ostrze krew trysnęła
  kwikną knurek
  - nie mam jajec
  na patelni jajecznica z jajec
  chlewik wypełnia szloch
  biedny knurek nie ma jajec
  morał taki knurku drogi
  nim zaliczysz świnek sto
  sprawdź czy nie stoi
  gdzieś gospodarz srogi
  dzierżąc ostry nóż

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unif jesteś mistrzem w rymowaniu i słów składaniu :)

   Usuń
  2. To nie jest takie trudne i jak coś to nie ukończyłem jakiejś nie wiadomo szkoły albo studiów hehe kiedyś poziom nauczania był o wiele wyższy mamy zresztą przykład nieuka kwietnia teraz to może by skończył coś więcej, ale jeszcze te 20 parę lat temu to w Wałbrzychu był „młynek” taka szkoła dla trudno uczącej się młodzieży chociaż trafiali tam też w miarę normalni ale to były wyjątki, zawsze mieliśmy z nich ubaw mieli „bardzo wysoki poziom nauczania”, takie szkoły były w każdym większym mieście, i niestety obecny pozom nauczania jest właśnie taki jak w tych specjalnych szkołach zwykłe przygotowanie do zawodu, więc kwiecień będzie miał zawsze sporo słuchaczy klepiących formułkę „dobra robota Panie Darku”

   Usuń
 41. Trzeba być naprawdę frykiem by powiedzieć o sobie jestem frykiem:)
  A co oznacza fryk? Jak ktoś wie to niech napisze bo to niespotykane określenie :)
  Kwiecień fryk :)))

  Czy złapano już tego potwora?
  :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kwiecień znalazł swoje nowe wcielenie co do potwora to istnieje tylko w wyobraźni kwietnia to są tylko skutki picia spirytusu na kościach zagryzania psychotropami

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Edmund_Fryk

   Usuń
  2. Ja też myślę, że kwiiiecień wali jakieś psychotropy. Bełkot, urwane wątki i myśli, niedokończone zdania, przeskakiwanie z tematu na temat i łączenie ich w niezrozumiały ciąg, to wszystko objaw jakiegoś naćpania.
   No i do tego te wieszczenia o wilkołakach, śmierdzących stworach ganiających go w górach i potworze niedźwiedziu,który jest niechybnym znakiem tego jego "zaczęło się". O małpie na drezynie ostrzeliwującej się z pepeszy przed nacierającymi ruskimi.
   Wszystkiego nie sposób za każdym razem gdy się pisze taki komentarz wymienić, ale jak to zebrać to widać, że uzależnienie od jakiegoś procha ma na 100%

   Usuń
  3. Psychol, pojeb i patrologiczny klamca-pierdolec.
   Fryk, fryk, Kwiecien to ‘fryk’ na pelnej.

   www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw&

   Riki-fryki wcinamy psychodeliki, prawda Kwiecien?
   Ciebie z tymi twoimi cpunami pogonia z Sowich az pogubicie te laczki i lewackie arafatki, cpunie nawalony amfom, ty I te twoje biale proszki RWD nacpany matole.
   Kwiecien, narkomanie gibajacy sie wsrod maloletnich cpunow, sprzedajacy im bajki ktore lyknac moga tylko nacpane, nawalone, prostackie, niewyksztalcone umysly, jak masz lustro to popatrz w nie i oszczedz sobie wstydu.
   Ciagle sprzedajesz klamstwa czy moze wziales sie juz za prochy i dilujesz malolata na swoich spedach, czy moze sprzedajecie razem ze sniadym bo geszeft to geszeft?

   Usuń

 42. Czy zdrowa psychicznie osoba wypisuje takie cos?

  “Darek3 lipca 2015 08:58
  Jak szukacie dowodów pieniactwa i donosicielstwa tomasza sidora polecam sprawy z pzw praga Południe sprawa w federacji konsumenta niezadowoleni klijenci gryzjera bez uprawnień no i kolebka głupoty sidora prokuratura Praga Południe przeszlo 40 donosow poczynajac odemnie konczac na mnie i hycel pisal donosy do skarbowki wku zus komendy polcji w gluszycy i Wałbrzychu falszywe zgloszenie do at we Wrocławiu sidor jak ty mozesz żyć przecież ty zwykłą kanalja jesteś pozdrowienia z Malborka

  Odpowiedz

  Darek4 lipca 2015 10:39
  Wlasnie jestem po spotkaniach z panami Stanisławami obaj nazywają Tomasza sidora po imieniu to jest debil . Niech tylko Dorotka wróci z Japonii to kilka nowych filmów bedzie miedzy innymi wypowiedź pana Stanisława na temat tomasza śpiwora menda i klamca dno moralne .Dawaj sidor opublikuj te rozmowy jak wychodzisz na debila i klamce jak starsi ludzie bez uprzrdzen nazywaja cie dnem motalnym Slawek nagrywa kazdy tfuj telefon

  OdpowiedzUsuń
  Darek4 lipca 2015 10:47
  Mendo opisz jak zeszkalowales nie winnego czlowieka dariusza Jastrzębia chamie i prostaku odnies się do tego ze konczyna to nie on ale dales dupy gdyby nie dk dawno byśmy cie uwielbili jesteś zwykła sxmata ten net nalezy do wp i teraz popisz

  Odpowiedz”


  Przypomnijmy co pisal kilka dni wczesniej:

  “Darek30 czerwca 2015 21:40
  Sidor kapusiu mielismy sie spotkac sami a ty lajzo nawet at powiadomiles nawet tam mam fanów cieniasie . Teraz mam służbę tak parowo jestem w Malborku w jednostce ale jutro jestem w warszawie “

  Ponizej kolejny popis na ktory zwrocil mu uwage dawny kolega Marek Sek no i Darusia zatkalo:

  “Darek1 lipca 2015 12:36
  Szmaciarzu podgladasz nawet sasiadow ile ty masz tych kamer 40 , Tomasz sidor hycel z Lipskiej 10 Warszawa mnie tam na pwno dzisiaj nie będzie . UWAGA MIESZKANCY UL LIPSKIEJ TOMASZ SIDOR NA WAS DONOSI

  OdpowiedzUsuń
  OdpowiedziMarek Ivellios2 lipca 2015 13:07
  Nie żebym bronił tej nożycorękiej kreatury, ale skoro twierdzisz że Sidor podgląda kogokolwiek, to wypadałoby to jakoś udowodnić”

  Ciekawy kometarz utracajacy czubka:
  “Usuń
  Anonimowy1 lipca 2015 21:03
  Daruś ogarnij się. Po pierwsze błędy. Po drugie chyba zabrakło tabsów. Bo znów otwarcia i "zaczeło się". A te komentarze koniczyna to wiesz każdy mógł napisać. A i od kiedy pojawiły się anonimy to nagle zniknął milioner i bardzo uprzejmy i zwracający uwagę na plujący jadem język Tomka Gucio z Zakopanego. Hermany i Konan. A przybyło "wyzywaczy". Widzisz koniczynko masz swoich kulturalnych blogowiczów.
  PS wiem że zaraz pojawi się Gucio i powie ,że akurat miał w zakopcu tylu klientów, że nie ogarniał. Albo w Borach Tucholskich kurki zbierał bo taki wysyp.”  Zrodlo blog przydupasa koniczyny, najnowszy temat a 4 ostatnie posty tematu zamieszczonego wczesniej (kilka dni temu).  Nie, to twor chorej glowy, chorego, pokreconego konfabulanta rojacego sobie hordy adwokatow, Panow Stanislawow, Dorotek z Japoni, SSmanow w pampersach bieghajacych po lesie, malp na drezynie, netow z wp na ktorych wypisuje narkotyczne belkoty, dziesiatek psychiatrow wystawiajacyh mu certyfikaty normalnosci. Dareczek dalej czeka na amunicje do swojego SWD, no ale siedzi w budzie na radarach jako snajper a do tego nurek i komandos, typowa funkcja w WP…ale zaraz, Darek jest “specjalny”, to GROMoWEZoFORMOZoDESANT z ZOZ Malbork ktory sluzac ponoc przy jednostce lotniczej w wabikach na rakiety zrzucanych podczas manewrow na Baltyku widzi UFO i nagrywa o tym filmy wyjac na nich z rozdziawiona paszcza czego to on nie widzi.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zdjęcia dotarły, ale niewyraźne. Jeśli ktoś ma lepszej jakości na, których jest drużyński to proszę o przysłanie.
  pinokioriese@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 44. cytuję idiotę :
  "Darek4 lipca 2015 10:39
  Wlasnie jestem po spotkaniach z panami Stanisławami "

  Tak daunie jesteś teraz w Malborku na spotkaniu ze Stanisławami :-), niewątpliwie odbywasz spotkania trzeciego stopnia z von Jungingenem :).

  “Darek3 lipca 2015 08:58
  " pozdrowienia z Malborka "

  Wy kwietniołaki w 5 osobach najpierw się zastanówcie , który z was jest w Malborku, a który spotyka się ze panami Stanisławami pod Wałbrzychem ?. Bo że latacie helikopterami po psychiatryku to wszyscy już wiedzą :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiecien jest w Malborku ale tym kolo Mesimesti-Skalne-Mesto, czyli prawie kolo Swidnicy gdzie jest jeden Pan Stanislaw ale to nie ten, bo drugi ma muzeum w Czechach a to blisko, teraz sa z nim obaj i obgaduja Sidora prowadzac prelekcje.
   Jak ktos sie zapyta o to Pana Stanisalwa z pod Swidnicy to Kwiecien powie ze to dwoje innych Panow Stanislawow co maja muzea militarii ale gdzie to nie powie bo mu Vera nie pozwolila, no i Dorotka z Japonii.
   Jest troche w Riese, troche na Pomorzu wsrod gdanskich Kaszebe gdzie jest ich gniazdo, tak jak znalazl tajne tropy Slazakow na Mazurach i Mazurow na Moravie bo to kolo siebie jest ale teraz bedzie objezdzal Bieszczady a jutro u sniadego w Rzeczce pojezdzi samochodzikami na radyjko.
   Jakby sie ktos pytal to nie tam gdzie myslimy bo to jest inne miejsce tylko sie tak samo nazywa, tak jak 1go mial byc w Warszawie obic sidora na Lipskiej ale zajechal na Malborki troche na Elefantyne-wyspe Hakon-Thule-Svalbard-Mu.

   Krakow, Bygdoszcz, Wawa, Malbork, Wyzina, Riese, Allemunde, MRU, Mesimesti, na Slasku-Pomorzu a jutro Warmio-Bieszczadzie Warta Bug Odra Laba Elba rozumiecie klimaty, pisza z Wysp Dziewiczych 200 mejli dziennie.
   Troche tam-a troche tu, czego Wy nie rozumiecie?

   Usuń
  2. Samo sedno czuba.
   :D

   Usuń
 45. Dobrze powiedziane :
  " Nie, to twor chorej glowy, chorego, pokreconego konfabulanta rojacego sobie hordy adwokatow, Panow Stanislawow, Dorotek z Japoni, SSmanow w pampersach bieghajacych po lesie, malp na drezynie, netow z wp na ktorych wypisuje narkotyczne belkoty, dziesiatek psychiatrow wystawiajacyh mu certyfikaty normalnosci. Dareczek dalej czeka na amunicje do swojego SWD, no ale siedzi w budzie na radarach jako snajper a do tego nurek i komandos, typowa funkcja w WP."

  Amunicję do SWD nasz snajpero-operatoro-komandoso-nurek kanałowy dostanie wtedy jak kwatermistrz napisze do niego specjalny list z powiadomieniem że już doszła do jednostki w Malborku.

  List kwietniołakowi doręczy specjalny kurier z Węża poprzez "otwarte wrota do lasu", gdzie idiota podobno nocuje pod krzakiem. Ostatni list jaki mu wysłał kwatermistrz z Malborka zawierał informację że amunicja jeszcze do jednostki psychiatrycznej nie dotarła :).

  Takie pytanie do wszystkich, czy w Malborku jest jakiś szpital psychiatryczny bo się nie orientuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Psychiatrii" w Malborku

   Adres:

   82-200 Malbork
   Józefa Wybickiego 12

   tel: 55 272-38-69,278-01-20
   fax: 55
   www: www.centrum-psychiatrii.pl
   e-mail: biuro@centrum-psychiatrii.pl 2200502@zoz.org.pl

   Usuń
  2. Prosze bardzo:
   http://centrum-psychiatrii.pl/#

   Pytanie tylko kto za to placi, czy moze naruchal dofinansowanie.

   Usuń
  3. No to teraz wszystko jasne, teraz w psychiatrykach dają pacjentom smarfony?, Wiadomo teraz czemu on tam co tydzień w Malborku. To widocznie jakiś eksperyment psychiatryczny. Wszczepili mu w siwe wiadro antenki albo czipa, wypuszczają na moment i sprawdzają ilu jeszcze jest wariatów którzy są tak samo pojebani :).

   To na pewno jakiś eksperyment taki jak Mak Ultra. tylko wschodni.

   Usuń
 46. Cytuję wariata :
  "Darek4 lipca 2015 10:39
  Wlasnie jestem po spotkaniach z panami Stanisławami obaj nazywają Tomasza sidora po imieniu to jest debil . Niech tylko Dorotka wróci z Japonii to kilka nowych filmów bedzie "

  daunie wszystko ci się w siwym pustym łbie pomieszało Dorotka nie jest w Japonii tylko " W krainie OZ ". Bajki ci się popieprzyły :

  Bajka braci Grimm jest o " śpiącej królewnie ".....szklane trumny z wężykami.
  Bajka Franka Bauma jest " o Dorotce w krainie Oz".... Dorotka w Japonii, oraz Henryk Lew.
  Bajka o niedźwiedziu to "Niedxwiedź pana Adamsa"..... latający niedźwiedź
  Bajka o czarownicach to " Jaś i Małgosia".

  Nieźle ci ten twój Tate w łepetynie namieszał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tate , mame ja wariat, Wisla sie pali!
   Dezedezedezedezedeze!

   No i jeszcze komunistyczna wersja bajki o Rubeznahlu z ktorego komunistyczni specjalisci od DS w 2 lata po zajeciu tych ziem zrobili wilkolaka w 7mio milowych butach. Takiego jak ma Kwiecien ciagle w lepetynie i takiego jakiego podal rysopis rysownikowi.

   Usuń
  2. Słusznie, zapomniałem o tej bajce co ją komuszki wymyślili o karkonoskim Rubenzahlu :), czyli wilkołaki wprost z siwego wiadra :).

   Usuń
 47. Wiem że nie na temat ale Sęk znów świruje z dziećmi. Jego wpis na faceboku z 2 lipca https://www.facebook.com/RadioParanormalium?fref=ts dziewczynkę nazywa "Pani na zdjęciu już poszła śnić" a fotka pochodzi stąd z jakiegoś bloga dla nastolatek https://linathemusicslayer.wordpress.com/2015/05/08/25-feel-good-skin-care-tips-by-glamour-part-1/ a tytuł zdjęcia bigstock-young-girl-sleeping-in-bed Teraz Tomek wpisz w google "young-girl-sleeping-in-bed" i wyszukaj frazę po obrazach to zobaczysz czego szuka on po necie. fotka była na początku tutaj http://www.bigstockphoto.com/pl/video/search/lifestyle/ i mamy zdjęcia małych dzieci To wszystko wyjaśnia Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że ten pedofil łazi po stronach z dzieciakami to widać choćby po tym co pokazałem na swoim forum:

   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753&sid=2622ea36a6400b580efc57b9be8d3745#7753

   Wszystkie zdjęcia do swojej strony ściągał z portali dla nastolatków i właśnie takich serwisów jak podałeś.
   Nie trzeba więcej szukać materiałów udowadniających jego pedofilstwo i zoofilstwo oraz upośledzenie psychiczne-autyzm.

   Pokazałem wszystko w tym jego dziale na forum.
   Jest autystą, podrywał 13-14 latki na ask.fm, i na koniec zrobił audycję dla zboczeńców uprawiających sex ze zwierzętami co jak słyszymy bardzo mu się podoba i jak sam powiedział może go ze zwierzętami uprawiać.
   Przypomnę linki do tego co mówił:

   http://w465.wrzuta.pl/audio/8UZD1r0iKmC/zoofilia_marka_seka_radio_paranormalium

   w528.wrzuta.pl/audio/5IF3jR32Yuz/marek_sek_zwierza_sie_ze_moze_uprawiac_sex_ze_zwierzetami

   Mamy jedyny przypadek w całym internecie faceta 27 letniego, który po mimo pokazania jego zboczeń i ochydnej działalności nadal w najlepsze nie robi sobie z tego nic i udziela się w necie udając, że nic się nie dzieje.
   Mam być szczery?
   Aż dziw, że jeszcze tym zboczeńcem i psycholem nikt na poważnie się nie zainteresował. Mam tu na myśli policję, która powinna go wziąć pod obserwację, znajomych, którzy powinni w obliczu takich dowodów nie chcieć mieć z nim nic do czynienia-tutaj ukłon do jebanych pierdolców z forum INFRA Michała Kuśnierza i Celebiasia, którzy nadal współpracują z tym zboczeńcem. Najwyraźniej mają te same zapatrywania.
   I dziwę się też w ogóle, że mu ktoś jeszcze nie dał odpowiedniej nauczki za to wszystko.
   Widać społeczność internetowa, albo jest obojętna na takie bydle zboczone, albo większość to tacy sami zboczeńcy jak on sam.
   Ale jak zapowiedziałem to się zmieni jeszcze trochę i specjalnie dla tego zboczeńca znajdę tyle czasu by doprowadzić sprawę do końca. Skończy się w dla niego w psychiatryku i całkowitym odcięciem od neta.

   Usuń
  2. Sęk zaraz po kwietniu to drugi dewiant, który powinien być zmielony przez internautów.
   Może tak się nie dzieje bo gdzieś popełniasz Tomasz błąd? Może trzeba inną taktykę zastosować i to co pokazujesz pokazać w innym wydaniu?

   Usuń
  3. Juz pisalem trzeba wklejac linki do bloga i Twojego forum wszedzie gdzie te chuje maja poklask.

   Usuń
  4. Tak trzeba będzie zrobić, ale przedtem trzeba zrobić każdemu od nowa wizytówkę w skondensowanej formie z odnośnikiem do całości tak by na przykład taki Pan jak Stanisław Gabryś od razu mógł poznać najważniejsze debilizmy i skurwysyństwa kwiiietnia, a dopiero potem gdy mu się będzie chciało zapoznał się z resztą materiałów. I tak zrobię.

   Usuń
  5. Czesc Tomek.
   Uwazam ze Pana Gabrysia nalezy ostrzegac przed tym w co Kwiecien chce go wplatac, zauwaz ze znowu odnosi sie do Panow Stanislawow ktorzy niby to maja wobec ciebie negatywne zdanie czego w zaden sposob nie dalo sie odczuc w twojeje rozmowie z szanownym Panem Stanislawem, postac to jak najbardziej pozytywna ktora ten bydlak Kwiecien chce wciagnac w szambo aby uwiarygodnic swoje banialuki ktore sprzedaje nieswiadomym ludzia.

   Jak o mozliwe ze taki szkodnik, klamca i bydle dziala sobie spokojnie w kraju w ktorym kazdego za najmniejsze przewinienie trzepia jak na gestapo?

   Usuń
  6. No cóż Pan Gabryś ma swój rozum i jeśli wie gdzie szukać sam dojdzie do właściwych wniosków. A jeśli nie wie o tym, że kwiiiecień wyciera sobie nim pysk to może w końcu ktoś mu to uświadomi.

   Usuń
 48. Zew psychiatryka:
  "Darek4 lipca 2015 21:53

  Przecież sidor to debil mysli ze jak napisal do pana dariusza Jastrzębia Przepraszam to zalatwi sprawę smieciu po wakacjach rusza przeciw tobie zajebisty proces dariusz kwiecien jest w nim swiadkiem janusz Zagórski wincenty drozynski itp itd nawet pan stanislaw bedzie zeznawal przeciw tobie tomaszu sidorze pozdro z Malborka ps Darek jest juz w riese paruwo

  GUCIO MRUK4 lipca 2015 22:13

  Do Tomasza Sidora vel Gall Anonim..
  Proszę o dokładne określienie kogo dokładnie ( pełen nick ) miał nam myśli pisząc " gucio-pedofil ".

  Celem niniejszego postulatu jest dodanie mojego oskarżenia do pozostałych przeciwko panu. No chyba,że woli pan osobny przewód sądowy w w/w sprawie. Nadmieniam iż z tego co mi wiadomo Pan występujący pod nickiem "Koniczyna Kon " nie ma innych "pomocników" jak Gucio Mruk pod którym występuję. Dlatego zwracam się o odpowiedź jak w zadanym wyżej pytaniu.
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK4 lipca 2015 22:31

  A tak już nie do Sidora.

  Sidor zabawny jest i zależy aby zabawka za szybko się nie zepsuła. Teraz nie napisze wprost że chodziło mu o "Gucia Mruka". Super.
  Po sprawie "głównej". będzie miał następne. O bzdury w stylu "ile Guci jako pomocników miał Koniczyna" czy jakim to Gucio jest "pedofilem". Fajne ciekawe sprawy gdzie dowodami będą dokumenty z innego, zakończonego już przewodu. Dla Tomusia tomy akt, wiele godzin spędzonych na "korepetycjach" u adwokatów, odwołania w postaci książkowej pisane przez gallunia i tysiące "skrenów".
  Dla mnie cóż ? Nie jestem Sękiem to odpowiedzcie sobie sami.
  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/07/jak-sidor-odniesie-sie-bezpodstawnego.html#comment-form

  Bardzo ciekawe, ile to juz razy tak sobie paradowali?
  Pic, Pic a pod picem wielkie NIC!
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem na to prosto, to co ma spotkać koniczynę spotka. I tyle w temacie.
   A ty skurwysynu kwiiiecień i ty skurwysynu sęku za swoje też dostaniecie.

   Usuń
  2. Psia mordka pujdzie zeznawać do sądu i będzie zakładała sprawę że ktoś tam powiedział na psia mordkę ze jest jakimś pedałkiem :), ciekawe czy oskarzenie złozy jako Gucio Mruk czy jako psia mordka czy kończyna vel kończ waść wstydu sobie oszczędź :D.

   Dzieciaku psia mordko w te pędy leć zakładać sprawy razem z kwietniołakiem i kończyną. Dodaj 20 adwokatów 6 psychiatrów, 40 komandosów z Gromu co pilnują twojego łóżka oraz 2 Stanisławów, nie zapomnij o Verze Vaculikowej i jednym wampirku z Katowic :).

   Dorzuć do tych tysięcy tomów akt , papiery z ARLOSEN, kwity z pralni po zlanych majtach hailującego kwietniołaka, a jako dowód załącz pampersy 100 letnich gołych SS-manów :-). Jedno nie podlega dyskusji. Cyrk objazdowy z pampalinim wariatem w roli głównej.
   Ten jołop i tak ma szczęście że trafił na T.S. bo jak by trafił inaczej to już dawno by wył do Księżyca w kaftanie, albo zbierał zęby z trawy :-).

   Usuń
 49. Proszę o dokładne określienie kogo dokładnie ( pełen nick ) miał nam myśli pisząc " gucio-pedofil ".

  Celem niniejszego postulatu jest dodanie mojego oskarżenia do pozostałych przeciwko panu. No chyba,że woli pan osobny przewód sądowy w w/w sprawie. Nadmieniam iż z tego co mi wiadomo Pan występujący pod nickiem "Koniczyna Kon " nie ma innych "pomocników" jak Gucio Mruk pod którym występuję. Dlatego zwracam się o odpowiedź jak w zadanym wyżej pytaniu.
  Odpowiedz
  GUCIO MRUK4 lipca 2015 22:31
  ......................................................
  Jak to do kogo cymbale psia mordko do ciebie czyli do Gucia Mruka. :)
  A teraz zapierdalaj do sądu i jako Gucio Mruk czyli psia mordka załóż osobny przewód :), ten osobny przewód zwie się FAZOWY. Mają ją Gucie Mruki psie mordki jak za dużo RWD z kieszeni kwietniołaka powąchają, płynie im wtedy we łbach FAZA i postulują . Kto was tam zaopatruje w ten dopalacz ? ,Vera Vaculikowa czy sam Himmler :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. R_W_D i ROBIE TO CO CHCE!
   Narkomani od Kwietnia maja coraz wieksze wizje.
   Milioner z zakopca odganiajacy sie od setek gosci w pensjonacie, paranormalny pedofil z Katowic oraz niedojebany bankrut inforamyk z Krosna szaleja jak malpy w klatce. Smiech na sali, co te typy chca osiagnac lizac dupe wariatowi z Gluszycy(poza Sekiem ktory sra na Kwietnia bo ma wysokie IQ), mitomanowi, schizofrenikowi i bydlakowi antypolskiemu pierwszej wody.

   Wstyd jak ktos z godnoscia czlowieka moze wspierac takie konfabulacje jakie sprzedaje Kwiecien przy wsparciu Drzuzynskiego i sniadego Mikolajczykia z Rzeczki.

   Usuń
 50. Na dobranoc pokażę wam ilu w internecie jest debili i kretynów zadowolonych z gówna jakie im się podsuwa. Dam przykład jak z normalnego materiału można zrobić gówno.

  Link do filmu pt.
  Niezrozumiany Wizjoner: Nikola Tesla - film dokumentalny. Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=rz9kFDwX-Ik

  Czas trwania 2 godziny dwadzieścia jeden minut.

  I jeden z komentarzy pod filmem:
  ///
  Facet. Jeśli nie potrafisz w prosty sposób posklejać filmu, to się najpierw naucz.
  To co tutaj leci jest poniżej krytyki. Po kilka razy ta sama scena. Film ma 51 min, a ty zrobiłeś z niego ponad 2 godz. Bubel nie do przyjęcia.
  ///

  Film obejrzało 26 tysięcy 103 osoby
  Łapek w górę dało 50 osób a tylko 8 w dół.

  Co to oznacza?
  Oznacza to, że tylko 8 osób dało za montaż i informacje w materiale 8 negatywów i słusznie bo raz, że film jest źle posklejany, a dwa lektor pierdoli bzdury rozmijające się z prawdą.
  Całej reszcie matołów film mimo to się podobał i nie przeszkadzało im, że po kilka razy oglądali daną scenę i jeden i ten sam film w sumie prawie 5 razy poklejony przez jakiegoś debila.

  Co to oznacza?
  Oznacza to, że taki kwiiiecień właśnie wśród takiej durnej widowni ma poklask.
  U niego sytuacja jest podobna. W każdym materiale mamy do czynienia z przekłamaniami i ciągłym powtarzaniem tych samych bredni co kolejny materiał ino ubranych w inny bełkot.
  U kwiiietnia też jest spora oglądalność i po kilkadziesiąt łapek w górę.

  A gdyby ktoś chciał jeszcze zobaczyć podobną sytuację to niech wejdzie na dowolny materiał Dody. Pod każdym materiałem hejt się sypie i słusznie bo to tępa szelesta jakich mało, i mało pozytywnych komentarzy, a mimo to łapek w górę setki, a tylko nieliczni łapki dają w dół.

  Odnoszę wrażenie, że albo ludzie są tak durni, że dają te łapki w górę cichaczem nie ujawniając się, albo to YT jako jedno z narzędzi systemu tak manipuluje tymi ocenami by każdy debil, kretyn czy negatywna osoba miała więcej pozytywów niż negatywów w celu utrwalania patologii w społeczeństwie i przyuczanie tegoż społeczeństwa do akceptacji tej patologii.

  Przypomnijmy sobie tego debila w kolorowych krótkich spodenkach/.../ jak on się nazywał zapomniałem, ale debil absolutny. A mimo to pod każdym filmem kilka razy więcej łapek w górę niż w dół, a słusznego hejtu tysiące.
  Czy to debile dają łapki w górę czy ku uciesze idiotów się tak lansujących YT manipuluje ocenami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak można zapomnieć nazwisko Gracjana Roztockiego? On już nie jest gwiazdą internetu: https://www.youtube.com/watch?v=vd0KW8Ujcyg

   Usuń
  2. Gwiazd internetu jest sporo :

   https://www.youtube.com/watch?v=Ykprt022I9w

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.