niedziela, 17 maja 2015

Skandaliczne przyczynianie się do szerzenia kłamstw historycznych przez Bibliotekę Publiczną w Karpaczu !

Nie istnieje żadna różnica pomiędzy wandalem rozbijającym młotem lub kamieniem groby pomordowanych, a tym który rozbija kłamliwym słowem prawdę historyczną i bezcześci pamięć o nich. 
Jedno i drugie jest profanacją.

Można zrozumieć, że kwiiiecień zdobywa słuchaczy wśród internetowych idiotów nie znających historii, którym każdy kit da się wcisnąć, ale nie idzie zrozumieć by w XXI wieku znajdowały się osoby prowadzące bibliotekę publiczną jak ta w Karpaczu, które dopuszczają tego oszusta i dewianta do pełnienia roli wykładowcy historycznego!
Prowadzę tego bloga od ponad roku i wykazuję w każdym jednym wpisie na tym blogu dziesiątki przekręceń historycznych, zafałszowań, braku elementarnej wiedzy historycznej temu choremu oszustowi, a jednak znajdują się ludzie, którzy, albo tu nie trafiają i nie mają pojęcia kogo zapraszają, albo wiedzą o tym, a mimo to nie dbając o prawdę historyczną i szerzenie prawdziwej historii, a nadto upowszechniania rzetelnej i sprawdzonej wiedzy historycznej umożliwiają takiemu oszustowi szerzenie kłamstw i urojeń.
I to wszystko ma się odbyć w publicznej placówce kulturalnej!!! Chce się powiedzieć NIE DO WIARY.
W związku z tym wysłałem do tej placówki zawiadomienie i jeśli nie przyniesie skutku pójdę z tą skandaliczną sytuacją wyżej do władz Karpacza i postaram się by zostały wyciągnięte wnioski wobec odpowiedzialnych za dopuszczenie kwiiietnia do tej prelekcji na terenie tej placówki.
Zawiadomienie do biblioteki publicznej w Karpaczu
bibliotekakarpacz@wp.pl


Nazywam się Tomasz Sidor. Od kilku lat walczę z kłamstwami historycznymi dariusza kwietnia oraz jego podłymi oskarżeniami, pomówieniami i działaniami wobec mojej osoby i kilku innych demaskujących jego kłamstwa.

Dariusz kwiecień po pierwsze zakłamuje historię, fałszuje fakty, zmyśla nie mające miejsca zdarzenia z IIwś, dorabia do historii o Riese masę absurdalnych głupot takich jak to, że Niemcy wyprodukowali armię zmutowanych wilkołaków trzymanych w podziemiach Riese, że w podziemiach Riese są portale czasoprzestrzenne do innych światów oraz m/n to, że w Riese pracowano nad statkami antygrawitacyjnymi. To tylko jedna setna banialuków jakie lansuje na swych stronach w internecie.
Walczymy z tymi bzdurami i tą antypolską hucpą ORAZ Z TYM CHOCHOLIM TAŃCEM nad grobami pomordowanych i umęczonych milionów ludzi uprawianym przez dariusza kwietnia na naszym blogu pod tym linkiem:

http://klamstwa-riese.blogspot.com/

Proszę się zapoznać z dowodami na to wszystko i zajrzeć do wizytówki dariusza kwietnia, która widnieje pod każdym wpisem na naszym blogu. Dowiecie się z niej jak dariusz kwiecień wydzwaniał do mnie telefonicznie i w chorym amoku wyzywał mnie od homoseksualistów, pedałów, pedryli, zboczeńców itp. Dowiecie się jak straszył innych ludzi zrobieniem bydła w pracy. 
gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości co do tych materiałów i osoby dariusza kwietnia to chętnie udzielę wszelkich informacji w kolejnym mailu lub telefonicznie. 

Przeczytałem na waszej stronie zakładkę o nas i z niedowierzaniem patrzę jak wasza szacowna biblioteka w świetle tych pięknych punktów mogła w ogóle kogoś takiego zaprosić na prelekcję i udostępnić mu swój teren do szerzenia tak skandalicznych nieprawd.
Ostrzegam, że jeśli prelekcja dariusza kwietnia odbędzie się w zapowiadanym terminie powiadomię władze Karpacza, że przyczyniacie się do szargania pamięci pomordowanych przez nazistów i całej smutnej historii drugiej wojny Swiatowej i zrobię wszystko by z tego tytułu były wyciągnięte konsekwencje wobec tych osób, ktore pozwoliły na tak haniebną prelekcję człowiekowi niepoczytalnemu i szerzącemu kłamstwa historyczne oraz historie urojone,
Tomasz Sidor. Bez poważania.


Ze strony biblioteki publicznej w Karpaczu. Dział o nas:


Przedmiotem działania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Karpaczu jest w szczególności:
1. zaspokajanie i rozwijanie potrzeb oświatowych, kulturalnych i informacyjnych społeczeństwa oraz upowszechnianie wiedzy i rozwój kultury.
2. gromadzenie, opracowywanie, przechowywanie i chronienie materiałów bibliotecznych ze szczególnym uwzględnieniem materiałów dotyczących regionu  Karkonoszy.
3. udostępnianie zbiorów bibliotecznych na miejscu, wypożyczanie do domu oraz prowadzenie wypożyczeń miedzy bibliotecznych.
4. organizacja czytelnictwa, i udostępnianie materiałów bibliotecznych osobom niepełnosprawnym.
5. prowadzenie działalności informacyjno-bibliograficznej
6. popularyzacja książek i czytelnictwa
7.współdziałanie z bibliotekami innych sieci, instytucjami upowszechniania kultury, organizacjami i towarzystwami w rozwijaniu i zaspokajaniu potrzeb oświatowych i kulturalnych społeczeństwa.

Miejska Biblioteka Publiczna w Karpaczu organizuje spotkania autorskie, wystawy, szkolenia dla użytkowników biblioteki, zajęcia z dziećmi, warsztaty literacko-plastyczne


I małe przypomnienie z poprzedniego tematu. To napisał Dariusz Kwiecień na starym swoim forum, które już nie istnieje:

I to jest normalny człowiek mający występować w publicznej bibliotece ?Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:160 komentarzy:

 1. To jakiś żart chyba. Kpina z działalności oświatowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiiiiiiiiecien jak zwykle swoje.

  OdpowiedzUsuń
 3. i bedzie pierdo.. w tej bibliotece o swoich wilkolakach ja pier..

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie może w tej bibliotece nie wiedzą jakim czubkiem jest kwiecień, może nie zapoznali się z materiałami na tym blogu i parszywymi wyskokami kwietnia?
  Może jak poczytają na blogu Jastrzębia jego prostackie komentarze to zrozumieją, że to wstyd zadawać się z nim. Poczekał bym na reakcję i spokojnie tym ludziom wszystko wyjaśnił. Jeśli dbają o punkt 1 swego regulaminu to na pewno dziesięć razy się zastanowią czy można takiego łotra wpuszczać na swój teren.

  OdpowiedzUsuń
 5. To ten Drużyński dwoi się i troi by załatwiać Kwietniowi prelekcje w takich miejscach. To on jest jego managerem i wciska ludziom kit, że Kwiecień to znawca historii i eksplorator tajemnic.
  To Drużyński urabia Kwietniowi dobrą opinię ukrywając jego kłamstwa i skurwiałe wyskoki wobec ludzi na internecie.
  Ludzie nie wiedzą jaką mendą jest Kwiecień im się nie chce czytać dziesiątek wpisów na waszym blogu i setek komentarzy demaskujących brednie Kwietnia. Tu tkwi problem, że materiałów na kłamstwa Kwietnia jest taka masa, że nikt nie jest w stanie tego szybko ogarnąć.
  Ale jak uczy przeszłość w większości miejsc gdzie chwilowo zawitał i zabłysnął Kwiecień nie ma wstępu lub tamci ludzie z wolna wycofali się z komitywy z nim.
  Musiało upłynąć sporo czasu by wiele osób poznało jego prawdziwe oblicze, ale skutej widać.
  Kwiecień szuka coraz to nowych miejsc i naiwnych nie znających jego parszywej natury.
  I tak będzie jeszcze długo no chyba, że se kark skręci jeżdżąc na koniach w Rzeczce w tych swoich butach.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.youtube.com/watch?t=20&v=QgFQsjMIV5A

  Wystarczy kilka minut ogladania audycji tego jamochlona Kwietnia, przykladowo od minuty 21... by stwierdzic i to na poziomie ucznia szkoly podstawowej ze Kwiecien do takiej nie uczeszczal ... a raczej wolal Wagary!
  Kwiecien ty matole obszczyplocie jeden, ty nawet ksiazek czytac nie umiesz baranie jeden !
  W Mstrzowie smierci - nigdzie nie jest napisane jakoby oddzialy Sonderkomando zabijaly ludnosc zydowska wapnem ty kretynie! a posypywali ciala zamordowanych celem dezynfekcji!!!! NOWE TWOJE KLAMSTWO IDIOTO GDZIE MOZE SIE TO ODBIC ECHEM W HISTORII !!!! debilu !

  Oddzialy karne rzolniezy radzieckich !!!
  To juz najwieksze swinstwo i zaklamanie dy durniu jakie mogles palnac !
  Ci ludzie nieszli do boju idioto jeden wlasnowolnie ! a byli zmuszani przez komisarzy NKWD by tam szli! na pewna smierc ! bo byli nieuku obcym elementem dla Stalina baranie jeden!

  Poza tym poczytaj durniu o konwojach do Murmanska i zobaczysz dopiero barania glowo Kwiiiiiieetniu! skad miaaaaaaaaaaaaaaaal Stalin pomoc by walczyc z Hitlerowcami idioto.
  Poza tym najwazniejsze ty kretynie ...zaczynasz pierolekcjowac o taktyce walk niemieckich Generalow!!! Debilu Ci nie mieli duzo do powiedzenia bo nie mogli sie przeciwstawic Kapralowi Hitlerowi .i nie myl nazwisk Guderian Kleinst Model...
  Oni-zeby nie Adolf im swoimi idiotycznymi rozkazami im nie przeszkadzal... to te twoje zaklamane Komunistyczne ksiazki jekimi sie podniecasz by nigdy nie powstaly ! ty profesorze.
  Kwiecien z tego co ty publikujesz az smierdzi na tysiac kilometrow ze forujesz Stalinizm ..ty klamco i wrogu narodu Polskiego.
  Kwiecien jak Cie spotkam to spoliczkuje Cie publicznie za te klamstwa mam tylko nadzieje ze z twojej glupoty i niewiedzy!

  A

  ps. Kwiecien. pamietam Karpacz jako idylle Dolnoslaska....prosze nie plam jej i nie pierdol ze jeszcze tam byl Lebensborn. ty oszuscie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Tomasz zobacz mamy pozdrowienia od Wilkolakow !
  Hej zobacz na tego malego z plaskim od ciosa przepitym nosem -:)
  On chyba chce tym Fuck Aut SPOWODOWAC ZUPELNE JEGO WYPLASZCZENIE1
  Oj Kwiecien zaczynasz sie z masochistami zadawac-:)))))D,

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to ich sprawa, że chłoną gówno wiedzę nie mającą pokrycia w żadnych faktach. Zawsze w społeczeństwie znajdzie się odsetek gównożerców co ja na to poradzę. Nie wiem czy to w ogóle są ludzie, którzy mają pojęcie o wizytówce kwiiietnia? Bo jeśli tak to cóż, można tylko załamać ręce i nazwać ich idiotami.

   Usuń
 8. Robicie błąd, że udowadniacie jego kretyństwa. Gdyby nie wasza walka to koleś sam już dawno by się skończył.
  On wie, że ma bat nad sobą i się pilnuje. Gdyby nie było tego bloga facet pojechał by po bandzie już dawno i dostał jeszcze większych urojeń.
  Pewnie by wyprowadził jakąś grupę do sztolni i wysadził w powietrze jak Brunon Kwiecień, pewnie chcąc zaimponować na necie pokazał by jak strzela z nielegalnej broni czy ma coś za co grożą kraty.
  A tak widzi, że musi się pilnować i się pilnuje.
  Nie afiszuje się, że organizuje nielegalne wycieczki po górach udając przewodnika.
  Nie pokazuje wszystkiego co ma w chacie, a pewnie ma nie jedno od poniemieckiej broni po nawet materiały wybuchowe. Pamiętacie za co miał najście policji na dom? Właśnie za posiadanie poniemieckiej broni. To typowy maniak i gdyby nie ten blog wkopał by się sam już dawno.
  Nie żebym namawiał do jego usunięcia bo z drugiej strony gdyby nie ten blog to Kwiecień mógłby naprawdę komuś zrobić krzywdę, ale mówię, że teraz to on się bardziej pilnuje i bardziej udaje normalnego. A wszyscy wiemy, że to czub z urojeniami. Jeśli chcecie go ośmieszyć wizytówką to raczej się nie uda. On skupia wokół siebie najbardziej pieprzniętych czubów z całego internetu, a tacy sami są na tym poziomie.
  Normalni ludzie nie potrzebują wizytówki Kwietnia by widzieć, że to paranoik i w dodatku szumowina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co z tego, że się pilnuje jak po mimo to nie panuje nad sobą i swymi urojeniami? I tak wygaduje steki bzdur przy każdej okazji i kto ma olej we łbie i zweryfikuje jego wiedzę ten szybko dojdzie do wniosku, że to żadna wiedza tylko ślizganie się po znanych faktach z masą własnych dopowiedzeń w miejsce nieznajomości faktów. Do tego dochodzą jego własne urojenia o strzygach, hybrydach, mutantach, armiach wilków i wyobrażeniach zboczonych nazistowskich eksperymentach, które nie miały miejsca. Mógłbym tak wymieniać kilkanaście minut te jego urojenia wplatane w ten jego pseudo historyczny bełkot, ale po to właśnie jest ten blog by każdy mógł to sobie zweryfikować.
   Dziwne, że nikt nie polemizuje z naszymi dementi dotyczącymi zakłamań kwiiietnia. Nigdy się nie zdarzyło by ktokolwiek znalazł dowód, że kwiecień wcale nie kłamie w jakiejś kwestii, którą ja tutaj poddaję w wątpliwość i udowadniam, że jest kłamstwem. Nie mówiąc o tym, że on sam nigdy nie udowodnił niczego ze swych kłamstw. Nigdy nie pokazał żadnego wiarygodnego dowodu na wiarygodne źródło swych rewelacji. Zero świadków, zero dokumentów, nic kompletnie. Wszystko w oparciu o słowo świra i tylko o jego słowo. Nawet nie przetłumaczył ani jednego zdania z tej szkolnej niemieckiej kroniki, którą z taką dumą niedawno wymachiwał na ekranie. Nawet nie przetłumaczył ani jednego dokumentu, którym się chwalił na blogu jastrzębia pokazując jakąś stertkę zmurszałych na wpół poniemieckich papierów, które nie zawierają nic co by warto było w ogóle pokazywać. Od lat to samo czyli anonimowi świadkowie, anonimowi oponenci, anonimowe źródła i wszystko anonimowe, a na koniec statki matki po ciemnej stronie księżyca i urojenie, że Osówka jest portalem podprzestrzennym służącym jako brama ewakuacyjna do innych wymiarów. A ja powtarzam, co dodałem na samej górze aktualnego wpisu, że:

   Nie istnieje żadna różnica pomiędzy wandalem rozbijającym młotem lub kamieniem groby pomordowanych, a tym który rozbija kłamliwym słowem prawdę historyczną i bezcześci pamięć o nich.
   Jedno i drugie jest profanacją.

   Usuń
 9. OOO, pokazało się u kończyny kwietniołakowej zdjęcie pacjentów z Tworek :), Pozdrawiamy wszystkich pacjentów ze zdjęcia, jak widać po facjatach tych amatorów wycieczki , zebrało się ich tam spore grono. Czyżby teraz ich wypuszczali na spacery pod opieką Napoleona :-).

  Palce na zdjęciu pokazują , czyżby wyjęli je dopiero z anusa kwietniołaka ? i chcieli pokazać jako dowód ? :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiam się kiedy te barany złapią się za rączki i wzorem baranów od zagórskiego i maciagowej staną na Ślęży w kręgu czcząc Ślężański czakram mocy? Albo kiedy pójdą na Osówkę by ustawić się w kolejce do statku matki by się ewakuować portalem podprzestrzennym do innego świata?
   Sukces kwiiietnia nie polega na odkrywaniu prawdy i nieznanych faktów, a na odnajdywaniu poukrywanych w naszym społeczeństwie paranoików, idiotów, świrów i wszelkiej maści czubków.

   Usuń
  2. Wygląda na to że w Katowicach też jest paru pacjentów zakładów wiadomego pochodzenia udających normalnych :). A co do zdjęcia, to podzielił bym je na pół , po prawej stronie grupa wilkołaków, po lewej wampirki, a w środku zdjęcia mistrz ceremonii kwietniołak- chazarski mutant :).

   Usuń
 10. Znajomy podeslal mi niedawno ciekawego emaila:

  "Dzisiaj rano na pewnej zamknietej grupie na fejsie znalazl sie pacjent ktory zaczal propagowac strone Alexa (typa od elfow), odpalilem i zobaczylem z tylu reklame Kwietnia a lokacja jak nic przypomnia mi miejscowke u Mikolajczyka, na koniec odezwal sie Kwiecien. Zagailem klienta o Dariusza Kwietnia a ten zaczl go bronic i wic sie jak piskorz, zaczal mnie gnojek atakowac.

  Z racji tego ze znam temat Riese nie od dzis, zchodzilem tamtejszy teren i znam prawdziwych Odkrywcow Riese to mu odpowiedzialem w temacie, posylajac linka do tego bloga odnosnie audycji Kwietnia na portalu Alexa, tak aby ludzie jasno widzieli kogo promuje ten czlowiek.
  Odpowiedzia znow byl gowniarski atak.

  Dostal face i wylecial z tym tematem, reszta tez go wysmiala.

  Postanowilem wiec Ci to podeslac, Ty juz wiesz jaki uzytek z tego zrobic bo pomagasz zwalczac tego szkodnika falszujacego historie.

  Link do audycji u Alexa:
  http://porozmawiajmy.tv/patriotyzm-partie-i-astrologia-bogdan-ciok-i-michal-gaj/

  B&M Grupa Patriotyczna, czyli ten smarkaty cwaniaczek oraz jekis starszy koles ktory dal wyklad dla Alexa, wydaja sie byc jakimis renegatami wywalonymi z KNP orbitujacymi w kregach narodowo-katolickich czy cos w ten desen:
  https://www.facebook.com/grupapatriotyczna/

  Widzymy ze byli z Kwietniem na wycieczce sladami wilkolakow.

  To profil tego cwaniaczka, ide o zaklad ze to on naklonil starszego kolesia aby zbratac sie z Kwietniem:
  https://www.facebook.com/mgm.ihrewolf/

  Kontakt:
  B&M Grupa Patriotyczna

  607830154, 793766955

  Bogusław Ciok: 607-830-154,
  Michał Gaj 793-766-955.

  bciok57@gmail.com

  Pacjenci sa z Katowic a na Gornym Slasku nikt nie chce takich klaunow.
  Ty juz wiesz co z tym zrobic, milej zabawy."


  No ciekawe, ciekawe. Tam sa zdjecia calej bandy skladajacej ofiary pieniezne Kwietniolakowi, oraz facjaty tych co fuckowali na blogu antysidor, penie tez oni tam sa.

  Wez to Tomek zgraj zeby nie wykasowali bo ich mordy przydadza sie w przyszlosci.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć dzisiaj dałeś pewien komentarz, którego nie zaakceptowałem bo pomyślałem sobie, że ktoś tu chce nas wkręcić przeciwko jakimś dwóm bogu ducha winnym patriotom, o takiej treści:

   ///Zastanawiam się czy to był wywiad z wampirem :).
   https://www.youtube.com/watch?v=ke6tyKNxVSU
   Jak widać siwy panopek z puszką piwa też ma parcie na szkło, wampirki z wilkołakami doszły do porozumienia i teraz wszyscy razem wsiądą na kucyki u śniadego z Rzeczki i pogalopują za statkiem matką w stronę ciemnej strony księżyca. Za bardzo serio traktujecie te pierdoły, bo to po prostu jest śmieszne.///

   Ale jak zapodałeś powyższy komentarz i zapoznałem się z ich sylwetkami oraz tym, że te dwa pseudo patriotyczne matoły lansują kwiiietnia to natychmiast wstawiłem o nich informację do czarnej listy przyjaciół kwiiietnia w górnej belce.
   Oczywiście napisałem im na FB, że wycierają se mordy patriotyzmem i są chuj nie patriotami.
   Na szczęście mają mikroskopijną oglądalność, a sami nie błyszczą inteligencją w swych wystąpieniach. Oczywiście podobnych im jest cała masa bardziej lub mniej mniemających, że są patriotami, bardziej lub mniej ich tylko udających, ale skoro weszli w komitywę z kwiiietniem to chyba łatwo się domyślić, że to kolejna parka rozbijaczy społecznych podobna do zagórskiego o zerowym poparciu.
   Teraz też wiemy z jakich kręgów kwiiiecień ma zwolenników. Jak zwykle wkręca się w kolejne środowisko stwarzając pozory normalnego, a ja się tylko zapytam czy panowie Michał Gaj Majkowski i Bogusław Ciok już mają spakowane plecaki do podróży przez portal podprzestrzenny na Osówce statkiem matką na razie jeszcze czekającym po ciemnej stronie księżyca?

   Sory pisząc to sam parsknąłem śmiechem.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno. Ludzie w naszym społeczeństwie są porozbijani przez dziesiątki takich pseudo patriotów aktywistów tworzących to tu to tam przestrzeń do dyskusji i wykrzykiwania swego niezadowolenia. Ludzie nawet nie mają świadomości, że tę przestrzeń tworzą im świry, oszuści, manipulatorzy i wszelkiego rodzaju inicjatorzy społeczni udający przeciwników władzy czy systemu. A wszystko to po to by skanalizować niezadowolenie społeczne w jak największą ilość małych grupek optujących za różnymi nie zawsze zgodnymi postulatami. Kto za zniesieniem obecnego wieku emerytalnego???!!! To prosimy na prawo. Kto za zmniejszeniem podatków???!!! To prosimy na lewo. A kto za jednomandatowymi okręgami wyborzczymi???!! A to tych prosimy bardziej z lewej itd, itd. To samo dzieje się właśnie w tym przypadku. Pojawia się takich dwóch, albo czasem jeden i jemu/im podobnych jeszcze kilku w różnych miejscach i przestrzeniach społecznych i każdy trąbi o czymś istotnym. Jedni pójdą za tym, inni za tamtym, a jeszcze inni za innym i tak społeczeństwo ma dziesiątki takich inicjatorów, którzy krzyczą o jedności społecznej by się zjednoczyć! by się porozumieć!, ale tak naprawdę nic z tego nie wychodzi bo zawsze tak wymanewrują tą część społeczeństwa, że ostatecznie nikt nie zagłosuje na kogoś kto spełnił by wszystkie wymogi i oczekiwania społeczne bo takiego kandydata nie ma. Każdy z nich ma coś do obiecania. Ale nigdy tego co naprawdę jest ważne i istotne dla większości. I dla tego rośnie liczba niefrajerów czyli ta 51% większość do, której się zaliczam i wam też to radzę.

   Usuń
  3. No to kolejne dwa podejzane typy ktorych trzeba ustawic a tak gwoli scislosci to nie ja napisalem tekst "///Zastanawiam się czy to był wywiad z wampirem :).", to jakis inny anonim.
   Autor komentarza Anonim zaczynajacy sie "Znajomy podeslal mi...".
   Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Ja to napisałem, bo jak widzę te orły, sokoły, bażanty, to dostaję odruchu wymiotnego :). patrzę na te tępe bez wyrazu jadaczki i się zastanawiam z jakiego rejonu Mongolii był ojciec.

   Usuń
 11. Czy ten dran bierze za swoje pierdolekcje wynagrodzenie od swoich nieswiadomych jego klamstw sluchaczy?
  Jezeli tak to trzeba drania zglosic do Urzedu Skarbowego, bo zapewne za te nielegalne oprowadzanie po Sowich oraz nie zrownowazone psychicznie pierdolekcje
  zbiera pieniadze.!
  Do Urzedu Skarbowego tego obszczyplota Kwietnia trzeba zglosic!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jemu to wszystko organizuje drużyński i on za to bierze kasę. Na jakiej zasadzie nią dzieli się z kwiiietniem można się domyślić. Na pewno kwiiiecień nie jest jego pracownikiem więc występując w roli głównego prelegenta na płatnych spotkaniach robi na czarno. Proste. Pewnie kwiiiecień powie, że darmowo bierze udział w imprezach drużyńskiego, ale to tak jak ja bym powiedział kontroli skarbowej w firmie, że pracujące fryzjerki nie pracują za pieniądze, tylko ja pobieram od nich kasę za wykonane usługi tych pracownic.

   Usuń
  2. Kontrolerzy skarbowi nie sa wczorajsi juz odpowiednio tych zlodzieji przetrzepia,
   Nie ma tak Kwiecien ze bedziesz klamal i cwaniaku swirowal przy tym Filantropa smieciu!
   Hej Druzynski radze Ci tego Kwietnia przyjac na etat bo bedziesz mial cieplo!

   Usuń
  3. Wystarczy, że zbierze się wszystkie anonse imprez organizowanych przez kwiiietnia i drużyńskiego z ich bloga i www i przedstawi organom skarbowym ze wskazaniem na daty organizowanych tych iprez, a szybko prześwietlą konto drużyńskiego i skorelują wpłatyu za wstęp z datami tych pierdolekcji. Do tego wystarczy zebrać dowody ich obywania się z bloga kwiiiietnia i obaj mają nie ciepło, a gorąco. Jak im dojebią domiar to zakończy się ta chucpa i chocholi taniec nad pamięcią ofiar wojny.
   Tomasz Ty chyba na bieżąco kopiujesz ich strony?

   Usuń
  4. Mam wszystkie wpisy na blogu kwiiietnia i zapowiedzi ze strony drużyńskiego, ale to nie jest potrzebne. Wątpliwe jest czy drużyński ma w ogóle zarejestrowaną działalność i pozwolenie na organizowanie takich imprez poza sprzedażą książek w wyspecjalizowanych placówkach. Pisałem o tym kiedyś.
   Ja jednak czekam, aż któregoś dnia ktoś na tych pierdolekcjach przejrzy na oczy i zjebie kwiiietnia za te wszystkie banialuki jakie wygaduje. Ja czekam też, aż ludzie zrozumieją co napisałem na samej górze co przypominam:

   Nie istnieje żadna różnica pomiędzy wandalem rozbijającym młotem lub kamieniem groby pomordowanych, a tym który rozbija kłamliwym słowem prawdę historyczną i bezcześci pamięć o nich.
   Jedno i drugie jest profanacją.

   Usuń
 12. Tomasz zobacz co oni pisza na tamtym blogu!
  Co to do cholery za ich ziemie przodkow!
  Co ma Riese do czynienia z przesiedlencami zza Buga!
  Oni zalozyli Taka Ahnennerbe zza Buga na terenie Dolnego Slaska k.....) !
  To chore.!
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Grupa Patriotyczna B&M odwiedziła to miejsce nie tylko w celu turystycznym, lecz przede wszystkim naszym celem było poznanie Dariusza Kwietnia – ten człowiek robi świetną pracę udowadniając jak bardzo jesteśmy zmanipulowani. Jego praca nad przebudzeniem społeczeństwa polega przede wszystkim na zainteresowaniu nas historią – dziejami, które powinniśmy znać jako patrioci. Historia naszych przodków – prawdziwe losy jakie odegrały się na naszych ziemiach.
  Posłuchać prelekcji Dariusza to coś wyjątkowego.
  Jednak nie rozpisując się krótko i na temat – było bardzo ciekawie i serdecznie polecamy ośrodek Rzeczka (Ośrodek wypoczynkowy RZECZKA, 58-320 Walim, Rzeczka 41) http://www.rzeczka.eu/index
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  I zapewniam jest tutaj wielu waszych przeciwnikow starajacych sie demaskowac wasze klamstwa za pieniadze.
  Kwiecien ty baranie slow brakuje! sekta Spadek Przodkow..... k..,..)! za Bog tam przodkow szukac nie u nas !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden z tych debili wycierających sobie pyski Polskim patriotyzmem odezwał się na czarnej liście w komentarzu hehe. Dziękuje nam za reklamę przygłup jeden.

   Usuń
  2. To wcale nie musiał odezwać się jeden z nich. To pewnie jeden z pierdolców od kwietnia, on sam albo cały jebany jastrząb lub sęk. Wstawił nazwisko jak ja jaśko muzykant. Zwykła prowokacja ze strony kwietnojenusów.

   Usuń
  3. Faktycznie dla tego usunąłem jego i swój komentarz. Poczekamy na reakcję z jego konta na FB lub konta google, które z automatu posiada.

   Usuń
 13. Kwietnioalak pierdoli tera ze na koniki to w czerwcu bo zwierzaki musza sie przyzwyczaic ..jeblem na plecy .. kurw.. juz widze tych czubow na konikach ...jak popierdalaja za napoleonem ze 50km

  OdpowiedzUsuń
 14. Pamiętacie jak kwiiiecień był w muzeum broni i militariów w Witoszowie?
  https://www.youtube.com/watch?t=37&v=1YK_BmuTDEM

  To muzeum prowadzi pan Stanisław Gabryś
  http://www.ks-j.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=433:muzeum-broni-i-militariow&catid=140&Itemid=604&lang=pl
  oraz tu
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Broni_i_Militari%C3%B3w_w_%C5%9Awidnicy

  Pan Stanisław Gabryś nie miał i chyba nadal nie ma świadomości jaki oszust i kłamca no i oczywiste bydle przykleiło się do niego udając znawcę historii. Kwiiiiecień ściągnął go na swe pierdolekcje do Rzeczki do Mikołajczaka i wspólnie zorganizowali ostatnią imprezę:

  https://www.facebook.com/grupapatriotyczna/photos/pb.776565752411672.-2207520000.1431962881./822702764464637/?type=3&theater

  Resztę zdjęć macie na:
  https://www.facebook.com/grupapatriotyczna/photos_stream

  Taka to łajza z tego kwietnia, że szwenda się po Dolnym Śląsku i nie tylko szukając ciekawych ludzi by się do nich przykleić. Ludzie jak to ludzie nie mają orientacji co taka łajza wyprawia na internecie i jakie fałsze wciska. Nie mają pojęcia o jego urojeniach i deptaniu Polskiej historii.
  No chyba, że się mylę i mają, a to oznacza, że niedługo historia Polski będzie tak pozmieniana, że sam diabeł za kilka dekad nie dojdzie co było prawdą, a co nie i w podręcznikach szkolnych będą uczyć o nazistowskich wilkołakach, portalach podprzestrzennych w miejscach mocy i statkach matkach obcych stacjonujących po ciemnej stronie księżyca. To jest historia wg. kłiiietnia.

  OdpowiedzUsuń
 15. I jeszcze jedno do tego debila dariusza jastrzębia z krosna właściciela firmy Krosoft:

  ///koniczyna kon18 maja 2015 23:31
  Ponawiam apel do Tomasza prestissimolive Sidora. Okaż swoje ŻÓŁTE PAPIERY, a ja zaprzestanę prowadzenia tego bloga. Jak nie, to bawimy się twoim kosztem dalej. Mała chęć z twojej strony i wszystko u ciebie wraca do normy... Wszystko Sidor jak zwykle zależy od ciebie... Tak niewiele brakuje tobie do szczęścia...///

  Poczekaj, cierpliwości o twoich żółtych papierach niedługo dowie się całe krosno jak zapowiedziałem rodzina znajomi sąsiedzi i kto tylko się nawinie. Dowiedzą się jak szantażowałeś mnie pisaniem o mojej matce, o mojej znajomej, jak pomówiłeś mnie o gwałt razem z kwiiietniem, o tym jak zbratałeś się z pedofilem markiem sękiem, ktory uwodził nastoletnie nieletnie dzieci na ask.fm i o tym jak świr wyszukujesz moich treści w internecie by potem je poprzekręcać w swym zjebanym urojonym łbie chcąc ze mnie zrobić takiego samego zboczeńca jakim sam jesteś.
  Nie licz szantażysto, że kiedykolwiek zaprzestanę prowadzenia tego bloga. Zapłacisz za to, że wszedłeś mi w drogę i, że bronisz tego oszusta i paranoika kwietnia bardziej niż ci się wydaje. Mnie to zwisa co o mnie piszesz bo to nie jest śmieciu dowód na cokolwiek złego o mnie tylko dowód, że jesteś chorym maniakalnym czubem.
  Materiały pokazujące jaką moralną szmatą jesteś są prawie gotowe i niedługo zobaczysz je na każdym słupie przed swoim domem łachudro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I żeby nie być gołosłownym podam jeden z ponad stu przykładów jakimi skurwysynami otacza się dariusz kwiiiecień w walce ze mną.
   Dariusz jastrząb jak wspomniałem wcześniej wyszukuje na moich stronach różnych materiałów, które potem fałszywie interpretuje i dorabia do nich własne jak i kwiecień z resztą urojone komentarze. Tutaj macie przykład jak z tego, że oglądałem kiedyś na YT poród robi to co robi:
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/ulubiony-materia-filmowy-tomasza.html#comment-form

   ///Ulubiony materiał filmowy Tomasza prestissimolive Sidora...

   Czy może ktoś się odnieść do powyższego materiału, który Tomasz prestissimolive Sidor umieścił na swoim profilu You Tube w dziale ulubione? Znając dotychczasowe dokonania Tomaszka w dziedzinie wojeryzmu, podglądania z aparatem, itp, ciężko snuć dywagacje, że w tym momencie Tomaszek miał jakieś odczucia macierzyńskie...
   ///

   Jakim trzeba być pierdolniętym czubem by napisać coś takiegi znajdując w moich ulubionych materiał pokazujący poród? Poród to rzecz naturalna i ludzka i każdy powinien wiedzieć jak się odbywa, ale dla tego zboczeńca jest to powód by napisać, że to mój ulubiony materiał filmowy świadczący o jakimś przez niego urojonym moim wojeryzmem i podglądania z aparatem?
   No jastrząb czekaj cierpliwie jak ci zapowiedziałem wszystko zostanie spisane i wydrukowane i szmato do końca życia takie dziecinne i niedorozwinięte numery jakie odstawiasz wobec mojej osoby będą twoją wizytówką.
   Dodałem ten film do ulubionych nie z powodu ulubienia w jakimś zboczonym sensie jaki sugeruje ta skurwiała szmata dariusz jastrząb tylko dla tego BO TO JEST NARODZENIE CZŁOWIEKA ty kurwo jastrzębiu takie samo narodzenie jakie każdy z nas przechodził i od, którego zaczynał swoją drogę życia.
   I właśnie dla tego skurwysynu niedługo poczujesz co znaczy prawdziwy wstyd za takie podjazdy.

   Usuń
  2. I już zupełnie szmato na koniec zapytam po raz któryś, nadal twierdzisz, że nie ukrywasz się pod loginem koniczyna? Nadal twierdzisz, że dariusz jastrząb i koniczyna to dwie rózne osoby? W takim razie pytam po raz kolejny TO KIEDY DARIUSZU JASTRZĘBIU WYTOCZYSZ MI TĘ ZAPOWIADANĄ SPRAWĘ W SĄDZIE O NIETRAFNE OSKARŻANIE CIĘ, ŻE JESTEŚ TĄ SZMATĄ KONICZYNĄ????

   Pytam o to od kilku miesięcy i jakoś nie dostaję odpowiedzi, jakoś nie ma w skrzynce wezwania ani do sądu, ani na policję.
   Co mam zrobić byś wreszcie wytoczył mi tę sprawę? No wprost nie mogę się doczekać i mówię poważnie liczę na to. Ja oczywiście skurwysynu nie dam ci powodu w twoim stylu jak szantażowanie pisania na twoją matkę czy koleżankę, czy zastraszania przyjechaniem i najściem na dom, czy pomówieniem o gwałt, nie licz na to nic z tych rzeczy bo widzę, że dwoisz się i troisz by mnie sprowokować do napisania czegoś podobnego lub na przykład, że ci wpierdolę za to wszystko-NIE LICZ NA TO. Ale mogę napisać prawdę o tym co ty robisz i tak zrobię. Bo za napisanie prawdy jeszcze nikt nikomu nic nie zrobił.
   Tykałeś moją matkę, tykałeś moją znajomą, tykałeś moich znajomych, tykasz mnie i moje prywatne życie i mówię to oficjalnie poniesiesz za to konsekwencje jak ponosi je kwiiiecień wystawiając się na pośmiewisko w oczach normalnych ludzi. Ty będziesz wystawiony na takie samo pośmiewisko. Jeszcze myślisz, że skoro do tej pory nie zrealizowałem swych obietnic to ich nie zrealizuję, tylko nie wiesz, że w tym wypadku im później tym gorzej dla ciebie barani łbie, nie dla mnie. Do końca twojego zasranego życia tak samo jak zasranego życia kwiiietnia wasze wizytówki pozostaną na internecie i wasza urojona płodność zjebanych umysłów. I czas, w tym wypadku id dłużej tym dla was gorzej, pokaże nie jednej oszukanej osobie i omamionej waszymi idiotyzmami, że jesteście chorymi zboczonymi psychopatami, szkodnikami, kłamcami i oszustami.
   Czekaj na swój czas i dobrze wiesz, że przegrasz bo już przegrałeś i jesteś skończony. Zobaczymy jak będziesz ludziom w oczy patrzył z piętnem szantażysty, przyjaciela pedofila, zoofila i antypolskiego fałszerza historii. Zobaczymy bądź cierpliwy.

   Usuń
  3. Pieprzysz się z łobuzem tyle miesięcy zamiast zrobić to na samym początku. Kilka listów do rodziny z powiadomieniem, że mają łobuza w domu i ma pozamiatane. Gdybym mieszkał bliżej pomógł bym Ci w tym. Już dawno chodził by kanałami.

   Usuń
  4. Pieprzę się tylko dla tego, że tak się złożyło, że akurat od kilku miesięcy mam masę innych zajęć kolidujących z zajęciem się tym skurwysynem jak trzeba. Nie siedzę na internecie tak jak rok temu zbyt często bo mam wiele zajęć, ale właśnie się to zmienia i teraz będę na to miał więcej czasu i głowy by to zrobić. Z resztą już pierwsze kroki podjąłem i systematyczne będę podejmował kolejne, aż do skutku.

   Usuń
 16. Cała ta grupa patriotyczna może nawet nie wiedzieć kim jest kwiecień. Przeczytajcie co napisali na swoim facebooku

  https://www.facebook.com/grupapatriotyczna/posts/822725807795666

  ""
  15 maja 2015 roku wybraliśmy się do miejsca okrytego tajemnicą i legendami. Kompleks RIESE to miejsce szczególne dla każdego historyka, ponieważ na temat kompleksu nadal pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.
  Grupa Patriotyczna B&M odwiedziła to miejsce nie tylko w celu turystycznym, lecz przede wszystkim naszym celem było poznanie Dariusza Kwietnia – ten człowiek robi świetną pracę udowadniając jak bardzo jesteśmy zmanipulowani. Jego praca nad przebudzeniem społeczeństwa polega przede wszystkim na zainteresowaniu nas historią – dziejami, które powinniśmy znać jako patrioci. Historia naszych przodków – prawdziwe losy jakie odegrały się na naszych ziemiach.
  Posłuchać prelekcji Dariusza to coś wyjątkowego.
  Jednak nie rozpisując się krótko i na temat – było bardzo ciekawie i serdecznie polecamy ośrodek Rzeczka (Ośrodek wypoczynkowy RZECZKA, 58-320 Walim, Rzeczka 41) http://www.rzeczka.eu/index
  To był pracowity czas wywiad, prelekcja, wyjście w teren.
  Poznaliśmy wspaniałych ludzi i serdecznie ich pozdrawiamy.
  Polecamy blog Dariusza Kwietnia: http://moje-riese.blogspot.com/
  """
  I szczególnie to zdanie
  """
  Grupa Patriotyczna B&M odwiedziła to miejsce nie tylko w celu turystycznym, lecz przede wszystkim naszym celem było poznanie Dariusza Kwietnia – ten człowiek robi świetną pracę udowadniając jak bardzo jesteśmy zmanipulowani.
  """

  By poznać dariusza kwietnia, który robi dobrą robotę?
  Skąd wiedzą, że robi dobrą robotę skoro go nie znali? Wynika z tego, że nie mają wiedzy jaką dk robi robotę.
  Ktoś im nadał tego oszołoma wciskając kit, że to pasjonat i historyk, a Ci dali się pewnie namówić na przyjazd do rzeczki. Wybulili po kilkadziesiąt zeta za prelekcję i nocleg bo o to chodziło.
  Kwiecień jak zwykle by nie dać plamy ślizgał się po tematach i nie rozwodził zbytnio w swoim stylu nad wilkołakami, mutantami czy innymi urojonymi wymysłami.
  Tym sposobem poznali go od tej niewłaściwej strony myśląc, że facet ma wiedzę. A, że im nawciskał w terenie banialuków o podziemnych sztolniach pod każdym pagórkiem to i łyknęli nie mając jak tego sprawdzić. Wrażenie zrobione, zdjęcia porobione, filmiki pewnie też i biznes się kręci. Kolejna grupka naiwniaków została wkręcona w ten geszeft.
  Kwiecień jak zwykle obwieszcza swój sukces, że na jego prelekcje walą tłumy i święci triumfy.
  Tylko jak by ci ludzie poznali prawdę o nim to znów pozostało by 2-3 idiotów zafascynowanych opowieściami o wilkołakach, małpach na drezynie i statkach hehe matkach po ciemnej stronie księżyca, a reszta delikatnie by się odwróciła. I tak będzie tylko trzeba tym ludziom to uświadomić.
  Ja myślę, że ta cała grupa patriotyczna po prostu nic o kwietniu nie wiedziała i dla tego zgodzili się na udział w jego imprezie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem do nich krótką informację z podaniem linka do tego bloga i wizytówki kwiiietnia. Jak mają olej we łbach to się zapoznają i zobaczą jakim gównem zostali oblani. Bo to co głosi kwiiiecień to antypolskie gówno i moralne szambo. Muszę zrobić wycinki jego komentarzy na blogu jastrzębia by każdy mógł zobaczyć ten moralny upadek kwiiietnia i intelektualną degenerację. Tymczasem niech sobie wejdą na ten blog i poszukają komentarzy kwiiietnia na mój temat. Może zrozumieją z kim się zadali:

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

   Oczywiście to samo polecam członkom rodziny samego jastrzębia o ile jeszcze tego nie zrobili.

   Usuń
  2. A teraz mała ciekawostka i Tomasz możesz to wykorzystać.
   Na stronie KROSOFT jest dział referencje i podziękowania gdzie widać 14 referencji dla firmy.
   Ale czy to jest na pewno 14? Jak się dokładnie przyjrzycie jest ich 13. Dla czego? Ano dla tego bo referencja nr 8 licząc od lewej góry jest identyczna z referencją nr 12.

   http://www.krosoft.pl/index.php/realizacje

   Otwierając je po kolei zobaczycie, że 8 i 12 jest taka sama. Zatem nasz cwaniaczek od wilkołaków i skrzatów jest przesądny bo nie chcąc mieć pechowej 13 w referencjach zduplikował jedną by wyszło 14.
   Ciekawe jakie były by te referencje gdyby wystawiający dowiedzieli się o wyczynach jastrzębia na swoim chlewie? Tomasz jak myślisz?

   Usuń
  3. O dzięki cenna uwaga :)
   Jakie będą referencje jak by się dowiedzieli o jego parszywej chucpie na mój temat? Ano się przekonamy bo mam właśnie przygotowaną informację do nich wszystkich o jego wyczynach. I wyślę to z imienia i nazwiska nie myślcie sobie, że z anonima.
   Przedstawię się normalnie i dokładnie opiszę czego dopuszczał się wobec mnie przez ostatni ponad rok ten śmieć.
   Daruś liczysz na to, że tego nie zrobię? Już pierwszy krok zrobiłem i dobrze o tym wiesz, a to dopiero początek jak zapowiedziałem i obiecałem.

   Usuń
  4. Ten mlodszy koles wydaje sie byc zakochany w Kwietniu i dobrze znajacy jego psostac, swoja droga to wystarczy troche poklikac aby wiedziec ze to dwa oszolomy co dostaly w dupe od kazdego srodowiska w ktorym sie krecili.
   Snuja o sobie bajki, wymyslaja zaslugi, troche znam Katowickie srodowisko UPRu i powiem ze to siedlisko spierdolonych ludzi ktorzy od czasu gdy zbuntowali sie przeciw Korwinowi przyjmuja pierdolcow jak leci stali sie zupelnie kanapowym cyrkiem kilku (doslownie) oszolomow wywalonych z ruchow wolnosciowych i narodowych czy PISu. Czyste zlomowisko psychicznych, sa tam nawiedzone typy jakich ze swieca szukac ktorzy ani z wolnosciowcami ani z narodowcami nie maja wiele wspolnego poza wycieraniem sobie mord jednymi czy drugimi a realizuja program wariata na kanapie.
   Ci dwaj maja jak widac wybitne parcie na szklo, kazdego sie chwyca byle zablysnac kilka minut.
   No i snuja apokaliptyczne przepowiednie niczym Kwiecien, to typowe dla pojebow chcacych zaciekawic ludzi z chora psychika czekajacych na apokalipse czy inksze przebiegunowania.

   Powinni sie nazwac grupa zjebowa a nie narodowa.

   Usuń
 17. UWAGA
  Kolejna skurwiała akcja przyjaciela dariusza kwietnia-dariusza jastrzębia wobec mojej osoby.

  Jastrząb na swoim blogu zamieścił taki oto temat:
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/wspomnienia-tomasza-prestissimolive.html

  Oczywiście nie podał jak zwykle linka więc zrobię to za niego:
  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=4151#4151

  W związku z tym, że szmata dariusz jastrząb usiłuje za wszelką cenę udowodnić, że ja jakoby mam pedofilskie skłonności, które ja udowodniłem jemu i jego przyjacielowi markowi sękowi, a za czym idzie dariuszowi kwietniowi, musiałem ten post wyedytować i napisać w edycji poprawne matematyczne obliczenie mojego wieku w chwili gdy chodziłem z tą dziewczyną. Brzmi ta edycja jak poniżej co z resztą możecie zobaczyć na moim forum:

  ///
  EDYCJA 19 MAJA 2015
  Historię tą napisałem w 2012 roku.
  Dziś mam 52 lata.
  Odejmijmy od tych 52 lat te 3 lata czyli pisząc to miałem 49 lat.
  Odejmijmy od tych 49 lat jakieś 20 parę czyli 28 bo tyle czasu temu ją poznałem czyli wychodzi, że jak ją poznałem miałem 21 lat.
  Nasz znajomość w 1 etapie trwała niecałe 3 lata więc aż osiągnęła wiek niecałych 18 lat, ja miałem wtedy już niecałe 24 lata i 1 etap znajomości się zakończył.
  Minęłu kolejne niecałe 4 lata więc ona miała 22 lata, a ja niecałe 28 lat. Wtedy to ponownie się do niej odezwałem by zobaczyć co słychać i po prostu ją normalnie poderwać co się udało. Między nami była różnica niecałych 4 lat. I oboje byliśmy w pełni dojrzali.
  I to tyle. Uzupełniłem ten post ponieważ na internecie jest taka szmata o imieniu dariusz jastrząb, która szuka haków na mnie w internecie usiłując mnie ośmieszyć i zrobić ze mnie pedofila. Niestety to ja jemu udowodniłem, że jest pedofilem bratając się z pedofilem markiem sękiem co opisałem na tym forum w dziale marka sęka.
  Ta jebana szmata dariusz jastrząb vel koniczyna na swoim blogu atakuje mnie od kilku miesięcy i usiłuje wymusić bym przestał demaskować dariusza kwietnia zakłamującego fakty historyczne. Podjąłem odpowiednie kroki w celu powiadomienia o tym wszystkim jego najbliższą rodzinę,znajomych oraz kogo się da, że to maniak i zboczeniec.
  A powodem edycji tego posta jest durny tekst na jego blogu o tym wydarzeniu jakie tu opisałem tutaj:
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/wspomnienia-tomasza-prestissimolive.html

  Głupi jebany skurwysyn raz, że nie umie liczyć, a dwa, że bierze liczbę około 20 parę lat temu w ciemno nie mając pojęcia ile to naprawdę było. Ale nawet gdybym wtedy nie miał 28 tylko i 30+ to nie zmienia postaci rzeczy, że dziewczyna była pełnoletnia i dojrzała.
  Skurwysyn pije do mnie bo udowodniłem, że jego przyjaciel marek sęk w wieku 27 lat zaczepiał na internecie 13-14 latki i bajerował je życząc im erotycznych snów w czym dariusz jastrząb życzył mu powodzenia potem co pokazałem tutaj: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html
  /////


  I tak to wyglądało matole dariuszu jastrzębiu KLEPIĄCY PO RAMIENIU I ŻYCZĄCY POWODZENIA PEDOFILOWI MARKOWI SĘKOWI POWODZENIA W DALSZYM UWODZENIU 13-14 LATEK NA INTERNECIE PRZY JEGO WIEKU 27 LAT.

  Ot i tyle gwoli pokazania kolejnego skurwiałego usiłowania pokazania o mnie czegoś co by miało mnie niby skompromitować. Miałem nie cale 25 lat, panna miała prawie 19, ale ta KURWA JASTRZĄB robi z tego aferę i doszukuje się w tym czegoś zboczonego. Ciekaw.... o ile lat młodsza jest twoja szmatławcu żona? No co może to powiesz ludziom? 5-10 czy więcej?
  Ale spokojna twoja mózgownica wkrótce sam ją o to zapytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ba szambie jastrzębia w komentarzach prym wiedzie nie kto inny jak Marek Sęk w roli Gucia Mruka i Władysława Matraszka.
   Bo któż by inny tak się bronił przed pedofilską demaskacją jak nie on?

   Ej chuje z tego szamba może wstawicie linka do calości tekstu z, którego kurewsko wyrwaliście pół kontekstu? Przypomnę
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=4151#4151

   Gucio mruk napisał
   ""Sam Sidor pisze,że spotykał się z 15 latką bedąc już dojrzałym facetem( patrz "skan"). Teraz ktoś jest "jebany skurwysyn" bo pokazuje, że jednak chodziło o sex skoro ją w końcu uwiódł. No ale to inni są gnoje bo odpisują dzieciakom w necie.
   Przyganiał kocioł garnkowi. Tylko kocioł z deklem ma spore kłopoty i dzwoni bo pusty jak cholera.""

   Ty pedofilu umisz czytać ze zrozumieniem? Dociera do Ciebie co tam jest napisane? Masz czarno na białym napisane, że spotykał się z 15 latką w celach ufologicznych i zawsze w towarzystwie jej znajomych. A z prostej matematyki wychodzi, że gdy ona miała 15 lat to on miał 21 i nie były to spotkania randkowe tylko ufologiczne w towarzystwie innych. Nie tak jak ty stary chuju 27 jebany zboku zaczepiający ledwo 14 letnie panny.
   Zacytuję Ci jebany pedofilu bo chyba coś przeoczyłeś

   ""Nasza znajomość trwała coś ze dwa może trzy lata w, której dzwoniliśmy do siebie czasem spotykając się u niej w gronie ludzi zainteresowanych tematem….. ""

   Widzisz? Czy to były seksualne spotkania pojebie? A cztałes pedofilu dalej? Zacytuję
   ""Nasz znajomość w 1 etapie trwała niecałe 3 lata więc aż osiągnęła wiek niecałych 18 lat, ja miałem wtedy już niecałe 24 lata i 1 etap znajomości się zakończył.
   Minęłu kolejne niecałe 4 lata więc ona miała 22 lata, a ja niecałe 28 lat. Wtedy to ponownie się do niej odezwałem by zobaczyć co słychać i po prostu ją normalnie poderwać co się udało. Między nami była różnica niecałych 4 lat. I oboje byliśmy w pełni dojrzali. ""

   No zaczyna mnie to wkurwiać pomału jak takie chuje dorabiają własne zboczone teksty w taki sposób.
   Sęk pedofilu uważaj bo mieszkam niedaleko i chyba sam się za Ciebie wezmę.

   Tomasz nie często się tu udzielam, ale kurwa widzę jak się motasz z tą bandą zboków. Mam kolegę o wiele starszego od siebie i on ma córę w wieku 14 lat. O mały włos kiedyś nie została zgwałcona przez jej kolegę poznanego w internecie. Chłopak miał coś 25 lat, ale jego cora nawiała i do niczego nie doszło.
   Wiecie co zrobił mój kumpel mu za to? Dorwał go i tak mi wjebał, że chłopak 3 miesiące leżał w szpitalu. A po wyjściu doprawili mu jego koedzy, że się wyprowadził do babki do innego miasta.
   Tobie Sęk przydał by się też taki ojciec uwodzonej małolaty na tym jebanym ask.
   Tylko wiesz co gnoju? Już ja się postaram by na tej Panewnickiej ludziska dowiedziały się o tym ask. Masz to jak amen w pacierzu.

   Sory Tomasz, ale wkurwia mnie, że taka menda jeszcze łeb podnosi. Jebany pedofil w dodatku z autyzmem i jeszcze kurwa szczeka. Odwalasz kawał dobrej roboty i się nimi nie przejmuj.
   Popieram akcję powiadamiającą rodziny tych zboczeńców. Chcieli wojny to ją będą mieli sam w tym pomogę. Kontak na maila.

   Usuń
  2. Tam się wkradł niewielki błąd obliczeniowy, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że gdy dziewczyna dorosła dopiero po latach nasz znajomość przerodziła się w sympatię. No, ale oczywiście banda pedofilów na siłę widzi w tym też pedofilię. Jak zwykle. I na tym polega to skurwysyństwo zboczeńców usiłujących na siłę zrobić z kogoś, kogoś czym oni sami są. Ja tylko współczuję żonie i rodzinie tej moralnej kreatury Jastrzębia. Spokojny tatko dwóch synów jeżdżący z nimi wzorowo rowerkami po Krośnie. Nikt by nie pomyślał, że cmoka się z pedofilem życzącym 13-14 latkom erotycznych snów. Mmmmmm tak jastrzębiu spodobało Ci się, że sęk tak może co nie? Pewnie ty też masz gdzieś na ask konto i obserwujesz jak sęk dziewczynki 13-14 letnie zadając im anonimowo pytanka co nie? No jak, nie??? A życzyłeś sękowi powodzenia w jego dalszej działalności. Skoro tak to jesteś taki sam jak on i teraz to wyszło bo się sam zdradziłeś. Dla tego tak mnie atakujesz skurwiały utajony pedofilu. I na przyszłość podawaj linko do moich treści i nie wyrywaj z kontekstu połowy treści bo tylko dowodzisz, że nimi manipulujesz, ale na nic to zapewniam. Kto ma olej we łbie widzi co jest grane.
   I taka to śmietanka towarzyska skupia się wokół oszusta kwiiietnia. To jest sukces kwiiietnia rozkochać w sobie zboka wierzącego w elfy strzygi i temu podobne głupoty i mieć go za swego obrońcę.
   Kwiiiecień gdyby za tobą kurwa stał jakiś znany historyk to było by o czym i z kim dyskutować, ale za tobą stoją sami dewianci i zboczeńcy ty jebany obszczy balkonie.

   Usuń
  3. Bo to jest obszczy balkonowy stary cap mieszkający u pizdy 20 lat młodszej od niego, której nie chciał żaden normalny rówieśnik.
   Dopiero kurwa trafił się paranoik Kwiecień co zapłakał i wzbudził litość, że go przygarnęła do swojej kawalerki.
   Nawet mu pozwoliła zawiesić swoje karabinki i dała pułeczkę na stare komusze kniżki.
   Biedny bezrobotny Kwiecień załatwił sobie fuchę w NSR za może 2 tysie i teraz razem przędą te bidę dorabiając w Rzeczce na konikach i historycznych wybrykach.
   Cała ta historia nadaje się do jakiegoś programu TV, albo gazety. Zna ktoś medium meinstrimowe ktore by się tym zainteresowało? Trzeba napisać, że do NSR zatrudniają baranów od wilkołaków i statków matków.
   Ciekawe co z tym NSR Tomasz? Napisałeś?

   Usuń
  4. Tak napisałem na początku tygodnia obszerne zawiadomienie z prośbą o odpowiedź co w związku z tym mają zamiar zrobić z kwiiietniem. Zapowiedziałem, że jeśli nie skierują go na badania i nie wykryją oczywistej choroby umysłu pójdę z tym wyżej, aż do skutku. Na razie czekam na odpowiedź. Jak się nie doczekam w ciągu miesiąca dwóch to powiadomię wyższy organ nad tą jednostką WKU w łodzi. Na razie czekam.

   Usuń
  5. Patrząc na to obiektywnie z punktu widzenia dobra naszego gatunku to właściwie dobrze, że tacy jak Kwiecień są brani do NSR.
   To przecież oni w razie konfliktu jako pierwszi pójdą na front skąd zapewne nie wrócą, ale swoje odwalą.
   I o to chodzi by w pierwszej kolejności do odstrazłu poszli naj mniej wartościowi tępi durnie.
   Więc może to i lepiej, że tam jest? Niech se będzie. Bo jak nie będzie to na jego miejsce pójdzie ktoś inny może ktoś lepszy? A tak Kwietniołak będzie robił za mięso armatnie. Potem go pośmiertnie odznaczą za bohaterstwo i szafa gra.
   Zginie jeden śmieć, ale uratuje się o jednego porządnego więcej, a może i kilku o ile Kwiecień zanim dostanie pierwszą kulkę będzie celnie strzelał do wroga i załatwi z 10.
   No chyba, że nagle zobaczy w swoich wilkoludzi kolaborujących z tym wrogiem i nie zacznie strzelać do swoich.

   Usuń
  6. :))))))))))))
   he he he dobre :)))))

   Usuń
  7. :)
   Dobra spadam dobrej nocy.
   Na pohybel pedofilom.

   Usuń
 18. Chce przypomnieć jeden materiał tego głupka z 2011 roku. Liczba odwiedzin 18 tysięcy łapek w górę 70 w dół tylko 8.
  Po mimo tylu odtworzeń komentarzy zaledwie 15 w tym tylko jeden trafnie podsumowujących te brednie.

  Dariusz Kwiecien - Tuczno 2011 - 3/5
  https://www.youtube.com/watch?v=3OmZ8ylA51Y&list=SRwystpienie dariusza?version=3#t=11

  Jakub Jankowski 1 rok temu
  Przesluchalem okolo 8 godzin tego faceta i chce zostawic tutaj swoja opinie. Rozlegla wiedza plus fantasmagorie pomieszane z niesprawdzalnymi informacjami. Sporo sprzecznosci w jego wywodach plus brak mysli przewodniej polaczone ze skakaniem z tematu na temat bez domykania watkow. Przy czym nie odnosze sie tutaj do metafizycznych aspektow bo kazdy moze wierzyc w to co chce. Generalnie mysle ze to oszolomstwo i autopromocja.
  -------------

  Posłuchałem tego nawiedzonego słowotoku wyrywkowo. W pełni się zgadzam z powyższym komentarzem. Ten facet jest chory i wygadany.
  Nic kompletnie z tego co mówi nie jest prawdą. Minęło tyle lat, a on kręci się wokół tych samych tematów tylko zmienia ich konteksty, ktore zaprzeczają tym głoszonym z przed lat.
  Jakby tak przeanalizować wszystkie jego wystąpienia to okazało by się, że dziś o tym samym mówi co innego niż kilka lat temu.
  Ja mam propozycję by go definitywnie pogrążyć. Niech ktoś kto pójdzie na jego prelekcję zrobi pewien test.
  Niech sobie włączy taki materiał jak powyższy z przed kilku lat i spisze na kartce kilka szczegółów jakie wtedy mówił. To prosta robota jakieś głoszone przez niego fakty czy wydarzenia itd. Potem na jego pierdolekcji niech na koniec mu zada pytanie, a co pan wie o ..... bo chyba kiedyś pan o tym mówił, ale dokładnie nie pamiętam, coś mi się obiło o uszy. Wiecie taka podpucha.
  I jestem na 100000% pewny, że opowie o tym całkiem inaczej niż kiedyś. Jestem tego całkowicie pewny.

  Co wam zależy tak zrobić? Skoro łazicie na jego prepierdolekcje chciałem napisać to chyba taki sprawdzian czy was nie wkręca w swoje wymysły byłby jedynym sposobem.
  Nikt nie będzie oglądał dziesiątek jego wypowiedzi by potem szukać porównań czy to co kiedyś pieprzył zgadza się z tym co pieprzył niedawno. Ale taki test szybko by go zdemaskował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZAJEBISTY POMYSŁ, ŻE WCZEŚNIEJ NA TO NIKT NIE WPADŁ!

   Usuń
  2. Już dawno to proponowałem tylko nieco w innej formie. Ale pomysł bardzo dobry.

   Dzisiaj wysłałem pierwsze powiadomienia do jastrzębowego środowiska o jego skurwiałej naturze, a to dopiero początek. Jak to mawiał kiedyś jasrząb, że się dopiero rozkręca w atakach na mnie to odpowiem mu tym samym dopiero się rozkręcam, a jak już zacząłem to końca nie budiet. Śmieciu zboczony.

   Usuń
  3. Ja uwazam ze Kwiecien odpowie ogolnikiem, takim ktory podpasuje kazdemu, bez wchodzenia w szczegoly.
   Odpowie wodolejstwem i bredzeniem o roznych opiniach do tego pewnie powie ze kazdy to moze inaczej interpretowac a czuby obecne na sali poczuja sie pozytywnie polechtane w stylu “wicie, rozumicie, kazdy ma racje i rozne zdanie…” I przyklaskaja mu bo im w to graj, wystarczy polechtac prozne ego skurwysynow i dodac jakas niesprawdzalna zmyslona sensacje a pojebny maja mokro w majtach z radosci.

   Pomysl w porzadku, z checia zobacze efekty jesli ktos sie poswieci marnujac czas i hajs na pierdolekcje swira.
   Usuń
 19. Kwiecien ty chamie !
  Tak sobie patrze gnoju jak lejesz ty swinio temu czlowiekowi w Gogolowie na balkon!
  Ty swinio widac twoje wychowanie matole!
  Kwiecien jak bym byl wlascicielem tego Palacyku w jakim ten czlowiek Cie chamie ugoscil....to bym Ci tak wpierdolil ze nie odprawil bys przez rok jakiejkolwiek pierdolekcji ...ty hajlujacy obszczymorku!
  Swinio balkon czy taras to mieszkania tego czlowieka!

  A

  OdpowiedzUsuń
 20. Do szantażysty jastrzębia
  Nie skaml na swoim szambie o przeprosiny z mojej strony bo się nie doczekasz.
  Twoje dziecinne zwody i tłumaczenia są głupie i każdy widzi, że usiłujesz wywołać na mnie presję, ale ci się nie uda. To dopiero początek. Możesz się wypierać, że nie jesteś koniczyną pies cię jebał zboczeńcu, skoro tak to powinieneś mi wytoczyć sprawę. Właśnie po to to robię by pokazać wszystkim, że tego nie zrobisz bo jastrząb i koniczyna to jedna i ta sama osoba.
  Ale,,,,,
  Ale ok niech ci będzie jastrząb ty nie jesteś koniczyna OKEJJJJ! W takim razie zmuszę cię do wytoczenia mi sprawy na, której będziesz musiał wyjawić jakiż to twój klient korzystający z twojej sieci ukrywa się pod nazwą koniczyna-to chyba oczywiste. A wtedy, jeśli się okaże, że to ktoś inny to :
  To po pierwsze niczego nie zmieni bo skoro ukrywałeś tego zboczeńca tyle miesięcy to oznacza, że jesteś taki sami i, i tak dostaniesz w dupę-przysłowiową za to.
  To, nic nie zmieni bo mając na talerzu prawdziwego zboka koniczynę, zrobię mu to co robię teraz tobie.
  Jak to się brzydko mówi, na jeden chuj wyjdzie.

  No, ale napisałem to czysto teoretycznie bo wiem, że ty i koniczyna to jedna osoba. I coś ci powiem by każdy o tym wiedział. Będę udowadniał twoje skurwysyństwo do znudzenia, do skutku, aż wszyscy-powtarzam, aż wszyscy w końcu dojdą do wniosku, że skoro z takim uporem chcę to udowodnić nie obawiając się konsekwencji z twojej strony to coś w tym musi być. I wtedy każdy uświadomi sobie, że jesteś
  zboczeńcem
  szantażystą
  pomawiającym skurwysynem
  I MAŁYM NĘDZNYM WSZAWYM MORALNIE BYDLAKIEM
  Zapewniam, że nie tylko ty sam będziesz świecił oczami przed ludźmi za to co zamierzałeś zrobić z moją Matką ty jebana skurwiała szmato, ale świecić będzie przez to oczami całe twoje najbliższe otoczenie, że trzyma pod swym dachem takie bydle co tyka czyjąś matkę, przyjaciółkę, kolegę i brata się z pedofilem, o reszcie skurwysyństw wobec mnie nie wspomnę.
  Zapłacisz za ten szantaż okrutnie ja ci to mówię. Nawet się nie spodziewasz. To, że wczoraj wysłałem pierwsze powiadomienia mailowe o twoich wyczynach to nie koniec. To dopiero początek łajzo. Krok po kroku, tak długo jak będzie trzeba, bez pośpiechu i nagłości, ale dopnę swego i nie przed sądem, po co?, ale przed sądem społecznym, który stanowić będzie opinia ludzi cię otaczających.
  Jesteś zboczeńcem, chorym gnojem, utajonym tchórzliwym bandziorkiem mocnym zza klawiatury no i podłym maniakalnym trollem czyli jak w tytule twojego kącika chwastem, który sprzymierza się z pedofilem i kłamcą historycznym robiącym nie tylko ludziom wodę z mózgów, ale robiącym z tragicznej historii drugiej wojny światowej małpi objazdowy cyrk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

   DODATEK 15 21 maja 2015
   INFORMACJA O DARIUSZU JASTRZĘBIU

   W dodatku nr 15 przeczytacie list jaki rozsyłam jak zapowiadałem tej kanalii gdzie się tylko da. To pierwsza wersja, którą jeszcze wzbogacę o kilka zwrotów precyzyjniej opisujących całą historię.

   Usuń
  2. No to co zrobisz?
   Wyslylasz emaile?
   Mozliwe ze obraca sie w rownie pierdolnietym towarzystwie a tedy beda z tego rechotac bo czub im wkreci jakis film, zdyskredytuje cie zanim to przeczytaja neutralizujac caly przekaz.
   Jebnietym ludzia latwiej brechtac sie z jednego zdania idioty niz przeczytac 10 stron wyjasnienia.

   Nie rozumie czemu od wielu miesiecy pozwalasz im sobie tak jezdzic po tobie, jakby to bylo w Australii.

   Usuń
  3. A co mam zrobić? Wsiąść na motor i pojechać do niego by dać mu w zęby? Nie jeden na moim miejscy pewnie by tak zrobił, bo tak było by najprościej, ale jest lepszy sposób by przysłowiowo dopierdolić z bardziej długotrwałym skutkiem. Siniak pod okiem za miesiąc zejdzie, a prawda opublikowana o łachudrze nie zejdzie nigdy.
   I nawet jeśli na początku jak piszesz zdyskredytuje mnie, a tego się spodziewam, to i tak nawet największy czub prędzej czy później z ciekawości przejrzy dowody jakie przedstawiam i dojdzie do wniosku, że jednak jastrząb ma coś z głową i zacznie unikać jego towarzystwa by przypadkiem nie mieć w opinii innych przyklejonej łaty jaką ma jastrząb.
   Nie oznacza to, że zaraz potem zapała do mnie sympatją i stanie po mojej stronie, wcale nie, bo raz, że ja nie szukam w jego gronie znajomych przyjaciół i sprzymierzeńców, a dwa, że mnie chodzi wyłącznie o to by pokazać o nim prawdę. A czy ktoś stanie za mną czy nie to naprawdę jest najmniej istotne. Ważne by o nim poznał prawdę. A kiedy ludzie poznają i zrozumieją prawdę o jastrzębiu jako o największym klakierze bredni dariusza kwiiietnia to tym samym jeden i drugi będzie dla siebie najlepszą wizytówką I O TO NAJBARDZIEJ CHODZI by pokazać jakich czubów ściąga ku sobie kwiiiecień tworząc środowisko matołów, głupców i psychicznie upośledzonych.

   Usuń

  4. Psychiczne kurwie w akcji, Dareczko albo znow nazarl sie psychotropow i szaleje, albo dal swojego logina jakiejs rownie jebnietej siksie i mamy kolejne intelektualne popsy:

   “Darek21 maja 2015 11:30
   Tomasz Sidor jak zwykle jebniety mięczak ubliżający zboczeniec komu się da , jak tam Tomuś grzybica ca paluchach , byłam wczoraj pod salondomowy i rozmawiałam z sąsiadami , Tomasza Sidora jedno słowo debil , i niech pani tam sie nie strzyże bo On czyli Tomasz Sidor choroby roznosi ,, Taka reklama , a tu taki syf -Właściciel salondomowy fryzjer zaraża grzybicą i innymi chorobami .Ty brudasie umyj się . Pozdrawiam Yumiko “

   Ja bym szmacie udowodnil ze za to jest paragraf, oczywiscie cywilne powodztwo, login jest Kwietnia wiec jego wina jesli nie znajdzie sie piszacej.
   Art. 212 KK.

   Usuń
  5. Panowie, ale o co chodzi?
   Jeżeli koniczyna zapewnia, że nie nazywa się Dariusz Jastrząb I jest tylko klientem jego firmy korzystającym z usług internetowych to dla czego pozwala by Dariusz Jastrząb był niesłusznie pomawiany przez Ciebie Tomasz?
   Koniczyna jesteś tchórzem? Skoro nie jesteś tym Jastrzębiem to dla czego się nie ujawnisz nie powieesz kim jesteś?
   Stajesz z otwartą przyłbicą mówisz jestem Jan Kowalski mieszkam tu i tu, a Dariusz Jastrząb nie jest koniczyną.
   Wtedy Tomasz posypuje łeb popiołem i ....... i zboczeńcu zajebany zabiera się za ciebie od nowa tym razem bez pomyłki :)))

   Usuń
  6. He he, już to zobaczysz jak koniczyna się ujawni :)
   A co do komentarza kwiiietnia na blogu jastrzębia to powinien ten komentarz przeczytać jego przełożony z WKU w Łodzi.
   Przypomnę linka i zacytuję by było na wierzchu:

   “Darek21 maja 2015 11:30
   Tomasz Sidor jak zwykle jebniety mięczak ubliżający zboczeniec komu się da , jak tam Tomuś grzybica ca paluchach , byłam wczoraj pod salondomowy i rozmawiałam z sąsiadami , Tomasza Sidora jedno słowo debil , i niech pani tam sie nie strzyże bo On czyli Tomasz Sidor choroby roznosi ,, Taka reklama , a tu taki syf -Właściciel salondomowy fryzjer zaraża grzybicą i innymi chorobami .Ty brudasie umyj się . Pozdrawiam Yumiko “

   Panie PUŁKOWNIKU zapraszam!
   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/obrazony-tomasz-prestissimolive-sidor-w.html#comment-form

   Usuń
 21. Mam tylko jedno pytanie? Dlaczego nigdy na blogu koniczyny nigdy nie ustosunkują do bredni kwiiietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo wszytko co kwiecień napisze/powie jest dla nich święte i wspaniałomyślne.

   Usuń
  2. Wychodzi na to że to bezmyślne.

   Usuń
  3. Mysle ze oni wiedza ze Kwiecien ich w chuj robi ale tak daleko zabrneli w ten konflikt ze nie sa sie w stanie przyznac do tego wiec ida w zaparte.

   Usuń
 22. 19.41 sekunda tego filmu http://porozmawiajmy.tv/wycieczka-z-dariuszem-kwietniem-16-maja-2015/ widac w tle z prawej strony jak koleś konia bije !!!! jaki obciach o matko jedyna :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pierdolę, to że się chłopak tyłem odwrócił to nic, ale to co usłyszałem o elektrowni atomowej zasilającej podziemia to jest obciach. To jebany nieogolony obszczy balkon pierdoli, że jeśli by się okazało, że tu miała być elektrownia uranowa itd. Ja pierdolę i takie brednie w jednej minucie wyłapane słuchało stadko patrjiotów idiotóf.

   Usuń
  2. Kwiecien ty idioto skonczony !
   jestes tak prymitywny kmiocie ze chyba sam przyjade na twoja pierdolekcje i knebla ty idioto Co w ten zaklamany pysk wladuje.
   Ty gnoju skonczony ! zobacz sobie na jakim poziomie byla niemiecka fizyka jadrowa durniu! Heigerloch... Klamco jeden fizycy jadrowi podczas panowania rzeszy NIGDY BY NIE DOPUSCILI DO ROZSZCZEPIENIA ATOMU BO WIEDZIELI ZE MAJA DO CZYNIENIA Z TAKIM SAMYM PARANOIKIEM HITLEREM JAKIM TY JESTES BARANIA GLOWO!!!!
   Ty debilu zza buga! Jest to zwykla nie dokonczona czerpnio/filtrownia powietrza jaka miala byc polaczona szybem z podziemiem....jakie na terenie niemiec dzialaly do niedawna ukonczone .patrz Bonn! ale dla ciebie i dla ludzi twojego pokroju Kwiecien to czarna magia i techniczna zagadka.DO DZISIAJ PRYMITYWIE!
   Pozdrowienia z Kraju ktory je budowal .
   Kiedy ta malpe schwytaja i wstawia do Zoo?

   Usuń
  3. @Anonimowy Malpe zlapia jak rozkradna tory, bo ta malpa to na drezynie jechala i z pepeszy strzelala.
   ;)

   Usuń
 23. Ten profan oklamuje tych naiwniakow ze sztolnie znalazl ale nie moze pokazac , bo nie zna ich glab. Ale film szmaciaz pokaze,pewniw z tunelu w Wolowcu.Kwiecien na inne obiekty boisz sie ludzi prowadzic ..bo masz wpierdol od eksploratorow-:)
  Kwiecien ty oszuscie ale ty tych ludzi w chuja robisz obszczybalkonie.
  ps. potrafil by ktos wstawic link tego bloga do opisow pod tym filmikiem z linku?
  niech ludzie wiedza jaki to oszust jebniety.

  OdpowiedzUsuń
 24. Qrw...aaaaaa!!!!!! "dla czego" pisze się razem DLACZEGO poszukiwacze IP!!!!!! I SKĄD nie Z KONT.....albo Z KĄD....a Kwiecień i tak dalej robi co chce i to całe pierdolenie co kto mu nie zrobi to widzę że o kant ...PYTY....dalej pirdolekcje odwala gdzie chce,dalej łoi kase gdzie chce i tak będzie dalej i dochodzę do wniosku że chuja mu zrobiliście i zrobicie....a blog to tylko dla podtrzymania jego "sławy" bo tak to zaczęło działać....no smutek mnie dopadł skoro tak to ma wyglądać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zupełnie odwrotnie.
   Jak na 5 lat działalności i pierdolenia tych głupot to frekwencja na jego pierdolekcjach jest na stałym poziomie kilka-kilkanaście osób. To jest nie prawda co on pierdoli, że przychodzi coraz więcej ludzi ciekawych tematem. Ludzie przyjdą i szybko się orientują, że tak naprawdę to 3/4 kolorystyka i ubarwienia pomieszane z pozmienianymi faktami tylko łudzą się, że a nóż trafi się ślepej kurze ziarno i cos odkryje. To ziarno to kronika szkoły Niemieckiej w, któreg gówno było o Riese i stertka starych Niemieckich dokumentów nic nie wnoszących do tematu.
   Ludzie, którzy pojawiają się na jego pierdolekcjach to ciągle nowe osoby napędzane przez drużyńskiego szukającego dla niego kolejnych grupek odbiorców. Przykładem jest ostatnia grupa patriotyczna w składzie dwóch naczelnych kretynów udających patriotów chcących skonsolidować calą prawicę w, której roi się od POwskich konfidentów i kukiełek HAHAHAHAHA!
   Po tylu latach trafiła mu się największa grupka jaką udało się nakłonić na wyjazd do Rzeczki i teraz będzie tym się chwalił kilka miesięcy. A ja idę o zakład, że z tej grupki nie pozostanie więcej jak.... tylko tych dwóch głąbów w postaci Cioka i Gej, twu Gaj Majkowskiego. Sorry za złośliwość udzieliła mi się od kwiiietnia.
   Jak włączycie ten materiał:
   http://porozmawiajmy.tv/wycieczka-z-dariuszem-kwietniem-16-maja-2015/
   To pod koniec pierdolec chwali się, że TA WIEDZA PRZYCHODZI DO MNIE I JA WAM JĄ DAJĘ ZA DARMO, a potem pierdoli, że na jego prelekcje przychodzi coraz więcej osób 30-40-50-60 osób!!!
   Pierdoli tak bo po raz pierwszy trafiła mu się grupa 30 osób nadanych przez kogoś, a nie przybyłych z racjie jego sławy czy dokonań. Nawet na tym filmie widać jak ci słuchacze w terenie rozpraszają się, a kwiiiecień pierdoli do kilku najbliższych osób. Ludzie wolą podziwiać widoki niż słuchać tych głupot bo każdemu wystarczy kilkanaście minut słuchania by nabrać niezbyt wielkich chęci do dalszego słuchania z uwagą. Kwiecień wcale nikogo nie przyciąga swoimi rewelacjami. Szuka tylko miejsc gdzie są jakieś atrakcje, które wspomagają skuszenie ludzi na przyjazd dla tego wynajduje coraz to nowe pomysły, a to qady, a to konie, a to kursy samoobrony, a to strzelanie, a to na linie zjeżdżanie itp jebanie z, którego nigdy nic na dłużej nie wychodzi. Jak wiemy w społeczeństwie zawsze nawet największy pierdolec zdobędzie uznanie wśród pewnej grupki ludzi, która będzie stanowić jakieś stałe grono odbiorców. I ani ich nie będzie przybywać w dłuższym okesie czasu, ani ubywać tylko co najwyżej na miejsce starych zawiedzionych pojawią się nowi naiwni i tak to się będzie kręcić dokąd któregoś dnia ktoś ze znanych poważanych osób nie wyśmieje tego debila. Ale nawet to nic nie da bo taki debil i tak będąc przekonanym do swych racji dalej będzie roił te brednie, a że ludzi lubiących bajdy nie brakuje to i głupców na prelekcje nie zabraknie. Ale czy to będzie jakaś imponująca liczba ludzi? Bynajmniej nie, garstka idiotów, którzy nawet nie potrafili by podjąć tych tematów do dyskusji jaki im kwiiiecień nawtykał do łbów.

   Usuń
  2. Załóżmy, że kwiecień umiera nagłą śmiercią.
   Tłumy dawnych słuchaczy opłakują go w kondukcie żałobnym odprowadzającym go w ostatniej drodze do grou.
   Stary druch kamieniarz z zakładu gdzie pracował wyrychtował mu marmurowy nagrobek z napisem:
   TU LEŻY ....
   No właśnie co powinno być napisane na tym nagrobku aby nie mijało się z prawdą?

   Jakie dokonania, sukcesy itd?

   Usuń
  3. POWINIEN BYĆ TYLKO LINK DO TEGO BLOGA!!!

   http://klamstwa-riese.blogspot.com/

   Usuń
  4. nauka -wiedza-idiotyzm

   Usuń
  5. SŁABE. :) Ale trafne ostatnie słowo bo z wiedzą i nauką to nie ma nic wspólnego.

   Usuń
  6. Nauka szczania po balonie czyli jak szczać by nie oszczać balkonu sąsiada.

   Usuń
  7. TU LEŻY.... podróżnik, który właśnie zmierza do królestwa niebieskiego statkiem matkiem do swego ojca zmiennokształtnego :)

   Usuń
  8. Tu leży wynalazca noża z blachy.

   Usuń
  9. Tu leży fantasta na miare Lema

   Usuń
  10. Wybitny obiezyswiat, amant, komediant, wynalazca membrany do gitary i strun do trabki, grotolaz gelbinowy dajacy rade w Kopalni Walbrzych na poziomie 2800, nurek, zeglarz i wybitny awiator, demaskator wilkolakow z Osowki i planu Himmlera, psylonauta podruzujacy tunelami podprzestrzennymi, skoczek przez wiry pionowe a nawet poziome, pacjent Boleslawca i pierwszy pasazer statku matki z ciemnej strony Ksiezyca.

   Usuń
  11. TU LEŻY ODKRYWCA RIESE

   :)

   Usuń
  12. " TU LEŻY ODKRYWCA RIESE
   :) "

   Raczej "odkrywca innej rzeczywistości" tej rodem z psychiatryka :-).

   Usuń
 25. " a że ludzi lubiących bajdy nie brakuje to i głupców na prelekcje nie zabraknie. Ale czy to będzie jakaś imponująca liczba ludzi? Bynajmniej nie, garstka idiotów, którzy nawet nie potrafili by podjąć tych tematów do dyskusji jaki im kwiiiecień nawtykał do łbów. "

  Same brednie, wystarczy wziąć mapę i spojrzeć, mapę o której ten baran nie ma bladego pojęcia, tak kwietniołak zna mapy :). Jak zwykle same bzdety i machanie witkami w różnych kierunkach. Malafir, Czechy, ścięte góry. Ten błazen nie ma bladego pojęcia która góra była ścięta, a te ciołki co tam są nawet nie wiedzą gdzie są. Jak by tam był ktoś z Sierpnicy to by na zawał ze śmiechu kitę odwalił :).

  Nawet nie ma czego prostować, bo wszystko co napieprzył to 100% bzdura.
  Udało mu się rozwiązać tajemnicę za pomocą znalezisk ? co baran rozwiązał ?
  Książeczki ubezpieczeniowe dały mu obraz kompleksu Riese:).

  Co można stwierdzić, że jedyne co tam majaczy w dali to nie Włodarz, a majaki kwietniołaki :). Już majaczył o maszynach do pisania, o bandażach, o kronice szkolnej z jedynym na świecie planem stołówki szkolnej, teraz majaczy o książeczkach ubezpieczeniowych , za pomocą których rozwiązał jakąś sobie wiadomą tajemnicę :-). Istny dom wariatów w tej agroturystyce Rzeczka.

  OdpowiedzUsuń
 26. Chętnie zobaczymy dokumenty lub kopie, dokumentacji stalagu VIIIa z Gerlic znajdujące się w Pradze lub Niemczech. Propozycja dla wilkołaka aby zaprezentował to o czym pierniczy. Tylko niech nie pokazuje Przeglądów technicznych, starych atlasów, opatrunków, maszyn do pisania, znaczków pocztowych, starych banknotów, wiatrówek, łyżek, książeczek ubezpieczeniowych, kronik szkolnych, planów fundamentów stołówki szkolnej i innych pierdół. Niech przedstawi kopie dokumentów o Riese.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja bym się chciał w końcu dowiedzieć czym była:
   "czerpnio/filtrownia powietrza" z BONN, bo jakoś Gall Anonim nie chce publikować moich postów merytorycznych notabene.
   Może autor wyjaśni wkeli zdjęcia porównawcze i odniesie się do swojej teorii.
   Bo jak widzę ten blog służy jedynie do opluwania i bluzgania na kolegę Kwietnia.
   I tak mi się po drodze nasunęło - skoro Kwiecień pierdoli, to dlaczego nie przedstawicie kontrargumentów, zdjęć, opisów, kopii materiałów niepodważalnych, itp. które w sposób oczywisty sprowadzą Kwietniowe bajania do miejsca im należnego.
   Jedyne co potraficie to chamstwo i oszczerstwa ?

   Usuń
  2. Odbijam piłeczkę!!!!
   Dla czego kwiiiecień nie przedstawi wiarygodnych zdjęć, opisów, kopii materiałów niepodważalnych, itp. które w sposób oczywisty potwierdziły by kwietniowe bajania??
   No widzisz jakie to proste?
   A poza tym CHŁOPIE, wróć do pierwszego posta tego bloga i DOKŁADNIE ze zrozumieniem przeczytaj wpisy i komentarze. Znajdziesz w nich dziesiątki rozrzuconych kontrargumentów opartych na właśnie takich materiałach znanych i dowiedzionych, że wszystko co mówił kwiiiecień to bajdy.
   I my wcale na niego nie plujemy!
   My tylko wylewamy na niego to szambo jakie on sam wylewa na pamięć umęczonych w czasie wojny. Mówiąc krótko my tylko topimy kwiiietnia w jego własnym szambie.

   Usuń

  3. To na osobie gloszacej teorie spoczywa ciezar udowodnienia swego stanowiska, jesli tego nie jest w stanie zrobic to zwyczajnie konfabuluje lub dywaguje.
   To wie kazdy kto liznal historii na jakism poziomie nie mowiac o pracownikach akademickich.

   Wystarczy przejzec ten blog i jest tu pelno przykladow na rozbieranie breni Kwietnia na czynniki pierwsze wraz z dowodami na zupelnie inny przebieg wydarzen historycznych niz w bajaniach kamieniarza-szajbusa.
   Chyba nie myslisz ze ktos bedzie linkowal tu archiwow gdy kiedy bredzi o oczywistych bzdurach w stylu tego ze lazi po Kopalni Walbrzych na poziomie 2800 metrow i krew bucha mu z uszu i oczu a on sie czujejak w domu, czy mylenie Wilhelma Gustloffa z Admiral Graff Spee i twierdzenie stojac na plazy ze 1000 m od tego miejsca w 1945 zatopiono Admiral Graff Spee, oraz kwiatki typu ze pod Gierlozem ruskie ostrzeliwaly niemcow pociskami 150kg z 70km…
   Prosze…

   Usuń
  4. Niestety od czasu do czasu muszę zaakceptować taki pierdolnięty komentarz bo gównozjady zaraz by mnie zadziobały, że nie dopuszczam ich do głosu. Ale jak już dopuszczam to ani jeden pieprzony gównozjad nie napisał garści argumentów obronnych tez kwiiietnia, które my uznaliśmy za brednie.
   Słuchaj gównozjadzie jeden z drugim jeśli uważasz, że my podważamy brednie kwietnia bez wsparcia jakimiś wiarygodnymi zdjęciami, dokumentami, sprawdzonymi faktami czy wiarygodnymi świadkami, to następnym razem zamiast włazić tu i pierdolić demagogiczny bełkot SPRÓBUJ OBRONIĆ JAKĄKOLWIEK TEZĘ I BREDNIĘ KWIETNIA NA PODSTAWIE WIARYGODNYCH DOKUMENTÓW, ŚWIADKÓW, ZDJĘĆ CZY INNYCH DOSTĘPNYCH LUB NIEDOSTĘPNYCH MATERIAŁÓW.
   Inaczej nie będę tego pierdolonego bełkotu publikował tu.

   Usuń
  5. @Anonimowy, Znaczy sie ze chcesz aby powazni ludzie szukali po archiwach tego ze np. malpa na drezynie nie wjechala pod tunel pod Wolowcem odstrzeliwujac sie ruskim z pepeszy, czy moze to Kwiecien musi przedstawic dowod na te bajki jesli takowe wyglasza?
   Mam sie w archiwum wypytywac o wiry pionowe i poziome bo Kwietniowi uroilo sie cos w lepetynie i kondensacje wilgoci bierze za jakies portale?
   Pojebalo czy se jajca robisz?

   Usuń
 27. kwietniołak widział tak archiwum w Pradze i archiwum w Arlosen jak te baraki w GrossRosen co je trzy lata temu niby wywieziono do Austrii.

  I tak jak ten most z filmu z pod Malborka co go już Niemcy zdemontowali i do Niemiec wywieźli :). To jest typowy czubek, a ten co nakręca takie banialuki to czubek podwójny :-).

  OdpowiedzUsuń
 28. kwietniołak mówiąc " w każdym przypadku my zostaliśmy złożeni na stosie " pieprzy o swoich ziomkach chazarach i ich ofierze całopalnej.

  OdpowiedzUsuń
 29. Kwiiiecien w każdej miejscowości w Polsce widzi związki z Rise.To wystarczy by cokolwiek mu udowadniać. Moim zdaniem chłop za dużo nagrał się w Wollfensteina .

  OdpowiedzUsuń
 30. A ja bym się chciał w końcu dowiedzieć czym była:
  "czerpnio/filtrownia powietrza" z BONN, bo jakoś Gall Anonim nie chce publikować moich postów merytorycznych notabene.
  Może autor wyjaśni wklei zdjęcia porównawcze i odniesie się do swojej teorii.
  Bo jak widzę ten blog służy jedynie do opluwania i bluzgania na kolegę Kwietnia.
  "I tak mi się po drodze nasunęło - skoro Kwiecień pierdoli, to dlaczego nie przedstawicie kontrargumentów, zdjęć, opisów, kopii materiałów niepodważalnych, itp. które w sposób oczywisty sprowadzą Kwietniowe bajania do miejsca im należnego.
  Jedyne co potraficie to chamstwo i oszczerstwa ?"

  Jak masz z tym problem to zapytaj kwietniołaka gdzie ma dowody na to co gada, wejdź sobie na Google i poszukaj zdjęć obozu GrossRosen sprzed roku 2012 jak znajdziesz tam jakieś zdjęcie a jest ich pełno z każdego roku po wojnie z barakami to dostaniesz od nas Nobla, i tak jest z każdą rzeczą, jeszcze będziemy z debilem polemizować ? .

  Poszukaj sobie kiedy zatonął Graff Spee i gdzie zatonął, poszukaj sobie rosyjskich dział z II W. Ś z pociskami ważącymi 120kg które to działa strzelały na odległość 70 km .
  O czym gadasz koleś ?. Kto o zdrowych zmysłach będzie wchodził w polemikę z głupkiem opowiadającym pierdoły, to są "wykłady" rodem z zakładu dla umysłowo chorych. I tylko to można powiedzieć.

  A z chamstwem i głupotą " walczy się siłą i godnością osobistą " :).

  OdpowiedzUsuń
 31. Tomek jest bardzo waleczny i nie da sobie wciskac bzdur. Godność osobista mu na to nie pozwala.

  OdpowiedzUsuń

 32. Powinieneś Tomku wrócić do nagrywania audycji. Jest spora grupa osób, która wolała słuchać Ciebie niż bredni Kwietnia. Mógłbyś punkt po punkcie zagiąć wszystkich oszołomów i kwiiietniołaków. Audycje mają o wiele większą oglądalności dotrzesz do o wiele więcej odbiorców. Zawsze możesz tam coś pokazać i o wiele lepiej wszystko wytłumaczyć. Nie daj się. Prawie wszyscy moi znajomi są za Tobą i cały internat czyta Twojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź nie pierdol głupot. Taki komentarz mógł napisać tylko jakiś zjeb z obozu koniczyno=jastrzębio-kwietnia.
   Moi znajomi nie mają w naturze pisania takich pochlebnych komentarzy, ani Ci, którzy w pewnych kwestiach zgadzają się z moimi.
   Po drugie nie mam co wracać frajerze do nagrywania audycji bo takowych nigdy nie nagrywałem.
   Po trzecie nie muszę nagrywać żadnych audycji by wypunktować brednie kwiiietnia bo ten blog i moje forum całkowicie wystarczą.
   Po czwarte jak powiedziałem moi sprzymierzeńcy nie są skorzy do włażenia mi w dupę jak sprzymierzeńcy kwiiietnia mają taką skłonność by nie tylko włazić mu w dupę, ale ją lizać z uwielbieniem.
   Po piąte jeśli znajduje się w moim otoczeniu ktoś kto faktycznie zaczyna przejawiać jakiś nadmierny zachwyt nad moją robotą to też tego nie lubiąc i nie tolerując dostaje kopa w dupę.
   No i po szóste, nie zależy mi jak kwiiietniowi na otaczaniu się sprzymierzeńcami zgadzającymi się ze wszystkim co mówię i robię. Gdyby tak było to taki komentarz jak twój debilu zaraz bym z zachwytem zaakceptował, a jak widzisz zamiast dziękuję dostajesz - spierdalaj. Czemu? bo jak napisałem nikt z moich znajomych nie ma skłonności do takiego lizusostwa, a jakby miał to by nie był moim znajomym.
   End.

   Usuń
  2. Anonimowy synku od Kwietnia starajacy sie byc smieszny, wez sie kurwa przebierz za malpe i nadstawiaj Kwietniowi po krzakach i nagrajcie se to ku uciesze waszej pierdolnietem grupy naiwnych debili i analfabetow historycznych.

   Idz se powchodic w dupe temu swirnietemu oszustowi bo wy tam go wyznajecie debile jedne-myslenia u was brak.

   ps.Nie zapomnij o pepeszy.

   Usuń
 33. http://porozmawiajmy.tv/wycieczka-z-dariuszem-kwietniem-16-maja-2015/
  Kwiecien ty przychlascie !
  Alianz zrobil pieniadze na ubezpieczaniu zydow jadacych do Auschwitz!?
  Watykan zrobil sie bogaty z powodu Odessy czy jakies nie znanej mi organizacji jaka zmysliles.?
  Gudrun Himler ty idioto ma siedzibe w Deutsche Bank we Wroclawiu ß !

  To wszystko Kwiecien plecie od minuty 14,40 w tym filmie!
  Zdajesz sobie sprawe ty zjebie ze Alianz czy Deutsche Bank za takie oszczerstwa
  moze pociagnac Ciebie do odpowiedzialnosci.
  Kwiecien szkosda slow .
  ps .do kolesia z brygady kwietnia co nie wierzy ze nie byla to wentylatorownia a jak kwiecien udowadnia instalacja do budowy bomby atomowej ! Masz tutaj koles twojego Kwietnia w calej okazalosci w tym filmiku! K...) Gugrun Himler we wroclawiu co za przychlast!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słuchałem tych bzdur poza wyrywkami przez was wskazanymi i tym razem też.
   Hahahaha!!!
   I co się okazuje???
   Banda pedofilów i zboczeńców jeszcze nia tak dawno na blogu dariusza jastrzębia branzlowała się zdjęciami pudełka z jakimiś poniemieckimi dokumentami pisząc, że to ostatnie fanty dariusza kwiiietnia sami zobaczcie:

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/wczorajsze-fanty-dariusza-kwietnia.html

   cytuję:
   /,/,/,
   poniedziałek, 11 maja 2015Wczorajsze "fanty" Dariusza Kwietnia.
   Podczas gdy Tomasz prestissimolive Sidor traci czas, Dariusz Kwiecień nie próżnuje. Zdjęcia przesłane wczoraj wieczorem, z podziękowaniami dla osób, dzięki którym można było dotrzeć do tych skrzyń...
   ///

   Ostatnie fanty dariusza kwietnia???
   A co się okazuje?
   Okazuje się, że te pudełko z dokumentami to według kwiiietnia tzw. "podrzutki" czyli przedmioty mu podrzucane anonimowo.
   Otwórzcie ten film z linka wyżej i posłuchajcie od 15:20

   Kwiecień mówi, że ostatnio nawet w domku na schodach miał podrzucone pudełko z dokumentami.
   No zaiste to są fanty kwiiietnia o ile w ogóle to prawda, że ktoś mu je podrzucił. Ta, podrzucił jak niemowlę do okna życia u sióstr karmelitanek :)
   Kolejna brednia kwiiietnia, wymysł z podrzutkami, czyli jak się przed matołami pochwalić, że cieszy się takim zaufaniem, że ludzie mu podrzucają bezcenne fanty.
   Tylko dureń nie zorientuje się, że to konfabulant i nieudolny kiciarz.

   Dopiero od 15:40 minuty, a nie jak napisałeś "A" od 14:40 kwiiiecień pierdoli to o czym napisałeś, ale to mały drobiazg warto było tą minutę wcześniej przesłuchać by dowiedzieć się o pochodzeniu tajemniczego pudełka.
   A co fo tego co mówi od 15:40 to to, co A napisałeś to jedno, ale zwróćcie na jeszcze jedną rzecz uwagę i naprawdę warto włączyć tej pierdolony bełkot by to teraz zauważyć. Otóż kwiiiecień pierdoli, że spodkał córkę himmlera, która powiedziała, że dumna jest z tego, że my nigdy nie odkryjemy tajemnicy Riese bo.... według kwiiietnia jak powiedziała córka himmlera jesteśmy debilami, a jak powiedział himmler nasza chciwość i zachłanność będzie najlepszym strażnikiem tajemnic Riese.

   Kumacie czaczę? Pewnie jeszcze nie więc wyjaśniam.
   Córka himmlera nigdy by tak nie powiedziała, a sam hitler również nie wypowiedział takich słów. Kwiecień to wymyślił by w tak uszytym przekazie
   NAZWAĆ WAS WSZYSTKICH-POSZUKIWACZY I CIEKAWYCH TEMATU- DEBILAMI I ZACHŁANNYMI CHCIWCAMI.
   Czyli po raz kolejny kwiiiecień obraził wszystkich Polaków wyssanymi z palca słowami himmlera i jego córki.

   Gdybym ja tam był to zapytał bym tego chuja gdzie są dowody na te słowa himmlera i jego córki. Zapytał bym o to i nie słysząc odpowiedzi za to, że w takiej formie nazwał tak Polaków zrobił bym mu to co zrobił qrwin boniemu, z tą różnicą, że do domku ze schodkami gdzie mu podrzucili pudełko z dokumentami musieli by kwiiietnia nieść bo sam już by nie dal rady tego dnia wrócić.

   I myślę, że każdy szanujący się Polak PATRIOTA, A NIE JAKIŚ GEJ, powinien tak zareagować....

   Usuń
  2. To czubek innym zarzuca debilizm i chciwość a sam taki jest.
   Dla czego wśród tych matołów nie znajdzie się ktoś kto wprost zapyta o źrodła pochodzenia jego wymysłów?
   Czy ci ludzie są tak głupi i tępi by przyjmować wszystko na słowo? Przecież skoro Kwiecień mówi w co drugim materiale byście sami wszystko weryfikowali to chyba najpierw trzeba wiedzieć gdzie.
   To, że pokazuje jakieś stare komunistyczne książki to jedno nie każdy do nich dotrze, ale 99% jego opowieści nie da się zweryfikować nie znając innych źródeł.
   Jak to jest, że grupka rzekomo pasjonatów tajemnic nawet nie zainteresuje się skąd on to wszystko bierze co mówi?
   To jest najlepszy dowód, że to matoły którym nie zależy na prawdzie tylko na wysłuchiwaniu mało wiarygodnych głupot.
   Im wystarcza, że Kwiecień przywlecze ich na jakiś pagórek powie, że jest bez nazwy podając numer i wskaże, że stąd do taaaaamtąd według niego ciągną się tunele bo odkrył jakąś dziurę w ziemi o tym świadczącą, ale im nie pokaże bo ich nie zna. To jest w pierwszych 3 minutach tego klepania głupot. Stara Kwietnia śp[iewka. Wiecie ja widziałem, ja sfotografowałem i nawet są z tego filmy, było pięciu świadków, ale wam nie pokażę bo mi granat wrzucą do mojej dziury i korytarzy nie odkryję. Co za bzdury ludzie naprawdę jakim trzeba być baranem by w takie opowiastki wierzyć?
   Ile to razy w ostatnich latach słyszeliśmy, że odkrył tajemniczą sztolnię i miał pokazać materiały? No chyba z 10 jak pamiętam. A ile razy zarzekał się, że podejmie prace wykopaliskowe i eksploracyjne i nic z tego nie wyszło?
   W zeszłym roku na tym blogu pisaliście o zamiarach odkopania jakiejś studni, którą mu ktoś ciągle zasypywał i co? I dupa blada.
   Znów musi minąć z rok dwa by ci co byli na tym wypadzie zrozumieli, że z jego obietnic nic nie spełnił. Znów większość odpadnie i przestanie go słuchać. Znów pojawią się nowi i znów kwiecień powie odkryłem udokumentowałem, ale wam nie pokażę bo was nie znam, ale będzie materiał na internecie.
   Będzie, co najwyżej z miejsca, które potem okaże się dobrze znane miejscowym kopaczom. A matołom będzie wciskał, że on pierszy je odkrył.
   I tak w kółko kolejne kilka lat.

   Usuń
  3. Kwiecien jak zwykle zmysla pierdoly, kurwa jak on z Gudrun Burwitz(Himler) rozmawial we Wroclawiu, jezykiem migowym czy runicznym bo ten daun nawet polskiego nie zna a jak widzi cos po niemiecku to mu szczaka opada i wybalusza galy jak rasowy udup, kurwa dac mu gazete po niemiecu to juz ma orgazm, nawet jak to telemagazyn z przed kilku lat albo instrukcja montazu deski klozetowej.

   Zwykle klamstwo zjeba obliczone na zaimponowanie przyglupom.
   Kwiecien, a Papierza tam nie bylo?

   Z tego co sie dowiedzialem to Gudrun Himler nie ruszala sie z Niemiec od 2007 kiedy byla na pogrzebie koleznki nazistki w Holandii, tak wiec pierdololo o starej babie latajacej po Wroclawiu zeby podpyskowac Kwietniowi na tabletkach to kurwa cyrk dla glupcow bo ona ani tam nie byla ani Kwiecien nie jest w stanie sie z nia porozumiec.

   Kolejna rzecz to ten karton papierkow poniemieckich, wczesniej twierdzil ze mu to dali lokalsi bo go tak wielbia i mu tak ufaja jako zanfffcy Riese.
   Teraz gada ze mu to podrzucono.
   Nic sie kupy nie trzyma.
   A wiecie co ja mysle?
   Kwiecien kupil to na ebayu, allegro czy innym portalu aukcyjnym w Niemczech i teraz pierdoli o niezywklych znaleziskach.
   Sam mam kilka kartonow z poniemiecka makulatura i nie jest to nic niezyklego ani wybitnie cennego-kilka arbetsbuchoiw ktore mial KAZDY robotnik, kilkanascie ciekawszych juz Familienstammbuch oraz pelno starych rachunkow, makulatury z zakladow, obiegowek i innych smieci z niemieckimi pieczatkami.

   Taki karton mozna za kilkadziesiat ojro kupic i pierdolic ze to jakies rewelacje, jeden z moich kiedys wiemienilem na pchlim taru w Niemcach za dwie flaszki polskiej wodki i sprzedawca cieszyl sie ze wymienil smieci za dobry towar.

   Tak wiec pierdolenie Kwietnia jak zwykle nastawione na oszukiwanie idiotow.

   Usuń
  4. Kwiecień komu i czym Ty chcesz zaimponować?

   Nie masz ani jednego wartościowego osiągnięcia na te 5 lat pierdolenia.
   Nie masz ani jednego wartościowego dokumentu lub filmu pokazjącego coś ciekawego.
   Nie masz ani jednego wiarygodnego świadka opowiadającego to co wciskasz ludziom.
   Nie przeprowadziłeś ani jednej zapowiadanej eksploracji z pełnym udokumentowaniem jej.
   Nie pokazałeś ani jednego artefaktu przybliżającego do wyjaśnienia tajemnicy Riese-poza kawałkiem stopionego ołowiu z akumulatora i kamienia z jakąś kurwa dziurką, a i tego cynowego pucharka jakich pełno na pchlich targach.

   Chłopie mógłbyym tak wymieniać jeszcze dłużej, ale to i tak na Tobie nie zrobi wrażenia.
   Inny na Twoim miejscu ze wstydu by się spalił z tak zerowych osiągnięć, ale Ty cały czas udajesz, że zbliżasz się do tajemnicy Riese i tylko drepczesz po starych znanych szlakach i miejscach nic nowego o nich nie mówiąc poza własnymi wymysłami.

   Taka jest o Tobie prawda eksploratorze z bożej łaski.

   To, że czasem na Twoich wypadach w teren pojawia się kilka kilkanaście osób, a raz te 20-30 jak ostatnio to żaden sukces.
   Inny ktoś, któremu faktycznie zależało by na odkryciu tajemnicy Riese robił by wszystko inaczej nie tak jak Ty barani łbie.

   Po pierwsze dbałby o własny wizerunek, a nie tak jak Ty kwiczał by na internecie, pomawiał, wyzywał i zachowywał się jak prostak.
   To co robisz wobec oponentów, dawnych kolegów, Tomasza i każdego kto kiedyś był Ci życzliwy to obraz idioty i świra parszywego szczekacza SKURWYSYNA.

   Inny na Twoim miejscu starał by się ze wszystkimi żyć w zgodzie, unikał by konfliktów, nawiązywał by coraz to nowe znajomości, organizował grupy poszukiwawcze, zadbał by o własne referencje jak zrobienie kursu przewodnika, starał by się wejść w układy z władzami by dostać legalne pozwolenia na eksplorację, zdobył by sprzęt, ludzi, środki, wiarygodne informacje itd, a nie tak jak Ty wszystko na odwrót.

   A ty jesteś zwykły cham, który własnym negatywnym wizerunkiem nie dodaje regionowi i tym tajemnicom pozytywnego wyrazu.
   Nic nie osiągnąłeś i nic nie osiągniesz tylko będziesz przynosił wstyd całemu tematowi.
   To co robisz to małpi cyrka na kółkach. Pośmiewisko i kpina z odkrywania tajemnic.

   Jeśli tak nie jest niech któryś z Twoich obrońców stanie tu i udowodni, że tak nie jest. Tylko niech nie pierdoli, że Darek przyczynia się do zainteresowania tematem i regionem bo tak nie jest. Na razie to Darek przynosi wstyd tematowi i regionowi.

   Usuń
  5. Pełna zgoda.
   Niech ktokolwiek udowodni, że kwiiieciń dokonał jakiegoś odkrycia przybliżającego rozwikłanie tajemnicy Riese to zobowiązuję się do zaprzestania prowadzenia tego bloga.

   Usuń
  6. Kwiecien dokonal wielu odkryc, jak np. odkrycie w zakamarkach wlasnej lepetyny opowiesci o malpie co drezyna jezdzila lub rozsiewanie histori o gadzinie co to ja Icke poszukuje a ona po Slezy lazi i smieje sie z naiwniakow.
   Okryl tez ze Kopalnia Walbrzych ma 2800 metrow i bucha mu tam krew z uszu i oczu ale czuje sie jak w domu, odkryl jak rozpalic stara wersalke przy uzyciu rozpalki, odkryl jak zrobic noz z blachy i jak krecic kolowroty damska torebka, odkryl tez z fajnie mu sie nawija po bailym proszku RWD. Odkryl tez Vasco da Game ktory to podbil Meksyk oraz odkryl naiwnych idiotow ktorzy bezkrytycznie lykaja jego bajki i nawet nie krteca nosami gdy opowiada co mu bialy proszek na jezyk przyniesie a jeszcze mu za to kase znosza i bronia tych jego pierdol w necie.

   Usuń
  7. Kwiecień odkrył, że można szczać po balkonie.
   A potem odkrył, że siki spływają ku ziemi i nie przeciekają do sąsiada za sprawą wirów podprzestrzennych przez, które wpływają do innego świata.
   :)
   Pewnego dnia może się okazać, że te siki wypłyną w jakimś tunelu podprzestrzennym w sztolni gdzie będzie kopał i tym sposobem sam sobie naszcza na łeb.
   :)))

   a hahaha hahah hahahaaaa

   Ale głupie co nie, ale to tak samo głupie jak to wszystko co on pieprzy.

   Usuń
 34. Kwiecien ty glupolu...jak bys zobaczyl obszczybalkonie obstawe Gudrun to bys nie tylko sie zeszczal ale posral w te swoje nie wyprane portki!

  Obszczyplocie .
  To stare jebniete babsko jest tak nazistowsko nastawione ,idioto ze z Polakiem nie rozmawiala by ty gnoju smierdzacy! klamczuchu jeden!

  A
  ps . Kwiecien ja wiem w tym temacie kretynie wiecej jak mozesz sobie zmyslec ...klamco uposledzony

  OdpowiedzUsuń
 35. A tutaj Kwiecien ty pro nazistowski ryju!(BO PODNIECAJA CIE NAZISTOWSKIE SPRAWKI)wklejam Ci polglowie po Polsku bo po Niemiecku to ty zjebie i tak nie umiesz. http://wiadomosci.onet.pl/prasa/jaki-ojciec-taka-corka/7x3wf
  Szczegolnie polecam Ci ciemniaku wiejski ostatnie zdania tego tekstu.
  Ci kolesie zmasakrowali by ci ten glupi ryj klamliwy jak by dowiedzieli sie ze przez twoj ryj, wymawiane sa klamstwa jakoby styknales sie z G. Burwitz Himmler!
  Durniu jeden ona nigdy nie byla w Polsce.
  Inny czlowiek by sie z obciachu zapadl pod ziemie na twoim miejscu klamco.! a ty obnosisz sie , jestes zwyklym psycholem , a ludzie sluchajacy twoich klamstw,
  nie daleko odbiegaja od ciebie pokrojem zjebie!
  A

  OdpowiedzUsuń
 36. HA!
  Juz wiem jak doszlo do oszczania palacyku w Gogolowie przez Kwietnia!
  TO BYL TERRORYSTYCZNY AKT ZEMSTY NAZISTOWSKIEJ NA rodzine
  von Moltke , ze wzgledu na to ze tam mieszka potomek hrabiego usilujacego zlikwidowac Hitlera.
  Podczas gdy Kwiecien spotkal we Wroclawiu Gudrun Burwitz Himmler, na Rynku Solnym!!!!! przy siedzibie Deutsche Bank .....Ta owa Gudrun Burwitz Himmler nakazala Kwietniowi oszczac dom Moltkego! a ten to uczynil !!!!
  Akt ten terrorystyczny dokonal Kwiecien i zostal sfotografowany i zaobserwowany przez swiadkow ! teraz juz sie nie wymiga nasz komandos od kary !
  Kwiecien posadza Cie ! sa zdjecia oraz twoja wypowiedz na You Tube ze spotkales Gudrun Burwitz Himmler ,ktora przyjechala na Dolny Slask w celu zemsty na Moltke...
  ps . to ostatnie zdanie Polskiego reportera Z TEGO ARTYKULU:
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Doczekała się nawet dwójki dzieci, jednak na ich temat kompletnie nic nie wiadomo.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CO KWIECIEN TY ZJEBIE PEWNIE TY WIESZ WSZYSTKO ß?
  A

  OdpowiedzUsuń
 37. Cześć "A"
  Napisałeś komentarz, który zawieruszył się w oczekujących cytuję:
  //Tomasz hej....a z tej biblioteki w Karpaczu odpisali na twoja wiadomosc?
  Mysle ze tez im na reke sesacje Kwietnia...w celu -turystyka-
  Zobaczycie ten idiota bedzie pier....) ze zna swiadka co znal Klosego i wie gdzie zloto jest zakopane Wroclawia! Oczywiscie w tunelu Riese pod Sniezka!
  a obok Wang byl Lebensborn a zapladniali tam gostki z Ahnennerbe!
  Kwiecien ty idioto! czyz nie takie bzdety chciales ludziom wciskac?

  A

  ///

  Nie odpowiedzieli i pewnie nie odpowiedzą bo siedzą tam jacyś antypolscy debile, którym nie zależy na prawdziwej historii tylko na goszczeniu kłamców i schizofreników z paranoją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musial by sie ktos do tego Karpacza przejechac, by go tam naprostowac.

   Usuń
 38. "Jak to jest, że grupka rzekomo pasjonatów tajemnic nawet nie zainteresuje się skąd on to wszystko bierze co mówi? "

  A od kiedy to pacjenci wiadomych zakładów leczniczych się czymś interesują ?

  A co do Himmlerowej to opowiadał że spotkał ja w Tucznie, a teraz opowiada że we Wrocławiu. Zapomniał co pierniczył rok temu. Pieprzył ze specjalnie przyjechała do Tuczna by się z kwietniołakiem obszczybalkonem spotkać :-).

  Wali mu na dekiel równo :-).

  OdpowiedzUsuń
 39. I wszystko na temat :

  http://riesetruppe.blogspot.com/2014/01/oswiadczenie.html

  OdpowiedzUsuń
 40. Kwiiiecień zapodał nowe materiały hehe.
  Debil ubrał się jak na safari w Kenii jakby miał polować na lwy, antylopy, słonie i nosorożce.
  Późnym wieczorem będzie nowy temat z tych bredni choć już kilka z nich wyłapaliśmy powyżej w komentarzach z pierwszego materiału na tym porozmawiajmy.tv

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dokladnie, wystroil sie jak stary pedal na safari, teraz to juz calkiem wygalda jak rasowy zbieg z Boleslawca.
   Nie wyrabiam beki z tego pacana przebieranca.

   Usuń
 41. https://www.youtube.com/watch?v=l_1B1q_CR30#t=93

  Sam jest jak bunkier, a raczej słoik :-).
  Głupek znów pomyka ukradkiem po krzakach. w międzyczasie te studzienki paru łebków wybrało wiadrami, obmierzyło po raz 20 od lat 90 i wysłało do Owczarzaka schemat pomiarów, co opublikował pół roku temu w swojej książce , a ten kretyn w kapelino i arafatce wyskakuje z krzaków jak filip z konopi i znów bredzi pierdoły :-)

  OdpowiedzUsuń
 42. https://www.youtube.com/watch?v=g6StWK6N454

  Co za brednie, tajemne komory i kwietniołak na tropie, jedyny w Polsce "oddymnik"
  Co za kiep :-).
  http://www.galeria.podziemia.eu/thumbnails.php?album=50

  Chłopaki już 15 lat temu tam byli, gdzie się dało weszli a ten się zjawia z grupą jeleni i ciśnie im kity z satelity :-). Że coś odkrył :-) i szkiełko mu z latarynki wypadło :-).

  OdpowiedzUsuń
 43. https://www.youtube.com/watch?v=g6StWK6N454

  Co to za bzdury ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest brak polkniecia tabletek na glowe przez Kwietnia.

   Usuń
 44. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  Oficjalna wersja jest taka że kopalnia tam jest debilu. I są na to mapy. Wszyscy mieszkańcy Miłkowa i Ludwikowic, wiedzą to od czasów II wojny kretynie. Wszyscy to wokół wiedzą oprócz Łódzkiego głupka. Są na to mapy w Katowicach, których w Tworkach w psychiatryku nie ma. W psychiatryku z którego cię wypuszczono oficjalnie mają karty chorobowe różnych takich Napoleonów jak ten kretyn :-).

  OdpowiedzUsuń
 45. https://www.youtube.com/watch?v=MRV-KddkZKc

  Debil, tak mozna te pierdoły skomentować. Przestał by sie błaźnić. Bo rechot w Ludwikowicach aż słychać na wybrzeżu, tak lidzie rżą ze śmiechu

  https://www.youtube.com/watch?v=MRV-KddkZKc

  On nie powie gdzie jest bo się wszyscy tam zjawią :-), kretyn z lampką w arafatce z jarmarku.

  OdpowiedzUsuń
 46. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  Parę lat temu kwietniołak przebił dziurę w kopalnianej sztolni przy strumieniu , he he ale kit. Ja poproszę o film jak tam wchodzi za zawał i przebija się dalej :-).

  Dzisiaj tam wchodzić nie będziemy, a czemu nie dzisiaj ? właź i pokaż jak to się robi :-), debil bo jedynie można tak go nazwać i debilne pierdoły ciśnięte naiwnym. Niech ich zaprowadzi do Henia M. i to poopowiada w Ruczaju.

  Stysz z Heńkiem zeszli by na miejscu ze śmiechu :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pokazcie im bo chlopay pewnie nie znaja tego bloga. morde mu obija ja poczytaja.

   Usuń
 47. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  Jakiś przytomny zauważył że są w kopalni węgla i rzekł " tu jest węgiel " , na to idiota zdziwiony " węgiel ?, nie wiem czy tu jest węgiel " , ale jaja. kto kretynowi pokazał wejście do sztolni przy strumieniu?, polazł tam i ciśnie kit ze się przebijał z " ekipą". Ty się przebijałeś durniu kwietniu w kiblu w Łodzi a nie w tej sztolni :-). Pokarz jak to się robi jak rozbierasz ten zawał :-), mozesz nawet pokazać jak tam za pierwszy zawał wchodzisz przez tą dziurę , chętnie popatrzymy :-).

  OdpowiedzUsuń
 48. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  po pierwsze głupoty
  Po drugie głupoty
  po trzecie pierdoły i głupoty

  Po czwarte pijaków nie słuchamy :-).

  OdpowiedzUsuń
 49. Grupa Klin ? a kiedy ty z klinem coś zrobiłeś ? ciekawe. Riko oglądasz te pierdoły ? i słyszysz tego kłamcę. Przecież w Klinie nikt pajaca nie zna.
  Rysiek odetnijcie się od tego, bo będą wszyscy z Was pociskać łacha przez następne lata.

  OdpowiedzUsuń
 50. Zobaczcie skurwiela ! mlodego leszcza tam wpycha a sam durnia stroi !
  Kwiecien ty gnoju smierdzacy zobaczysz ! kmiocie nie masz pojecia idioto o exploracji jaskiniowej, wpychasz cwaniaku pod glazy mlodego chlopaka nic nie swiadomego ty kretynie! bez uprzedniego rozeznania oraz odpowiedniego zabezpieczenia... a pytasz gdzie schowal kluczyki od auta chamie!

  Co bedzie jak sie sypnie komus na leb ..ty nieodpowiedzialny debilu!

  Tutaj widac jaki to kretyn we wdzianku typu safari.... stwarzajacy sytuacje niebezpieczne dla zycia ludzkiego .... nie majac pojecia o exploracji podziemi!
  Kwiecien prawie wszystkie fora exploracyjne opisaly i udokumentowaly mapami
  miejsce jakie udalo Ci sie dopiero teraz znalezc to stara kopalnia ty idioto! widac jaki z ciebie znawca.
  Kllliiiecien ! te belki byly wtopione w beton po to by mocowac do nich cokolwiek!
  A .................... ale to klamca!....................

  OdpowiedzUsuń
 51. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  Nie idzie tych głupot oglądać, i jak myślałem nawet do dziury łba nie wsadził , a juz miałem nadzieją że wejdzie pod tą gilotynę, ale jak widać nieświadome półgłówki łby wsadzały, a stary pijak łba nie wsadził czyli cykor na maxa.
  Kwietniołak zrób tam eksplorację za tym zawałem i pokaż nam filmik jak to robisz. A my ci zrobimy jeszcze lepszą reklamę :-)

  OdpowiedzUsuń
 52. https://www.youtube.com/watch?v=MRV-KddkZKc

  Trzy lata wcześniej :-)

  OdpowiedzUsuń
 53. https://www.youtube.com/watch?v=MRV-KddkZKc

  Trzy lata wcześniej :-).

  OdpowiedzUsuń
 54. https://www.youtube.com/watch?v=EY9cZr5bayg#t=53

  nam tez brakuje słów, ciągle jeździsz nawalony na rowerze i niszczysz , świętą Barbarę w sztolni na Soboniu też debilu zniszczyłeś, jest nawet z tego film. A potem się pucujesz że to ktoś inny. Typowe chazarskie kłamliwe nasienie.

  OdpowiedzUsuń
 55. https://www.youtube.com/watch?v=MRV-KddkZKc
  Fajne ujecie tego pajeczaka . dzieki schowalem sobie do ulubionych to nie tarantel jak ten chlopak zazartowal ..a sieciaz jaskiniowy potrafi niezle ujebac... troche boli .
  Zyje wszedzie w sztolniach starych piwnicach kanalach wodnych , zywi sie slimakami i innymi mieczakami. duzo jest w browaze w Sobotce ale jest plochliwy i chowa sie .. Kwiecien kiedys Cie upierdoli zobaczysz!

  A

  OdpowiedzUsuń
 56. https://www.google.pl/maps/@49.71593,21.743994,3a,75y,59.17h,84.55t/data=!3m4!1e1!3m2!1sjZyNuASaou6dSQhE9P7hUA!2e0

  koniczyna, a czy przypadkiem nie znasz tego miejsca?

  OdpowiedzUsuń
 57. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  "Wsadź szpadel w wodę i pokaż jak głęboko żeśmy weszli" :-) , o maryjo :-) .
  Ten rok kwietniołak poświęci na takie badania :-), ale klaun :-)

  http://demotywatory.pl/1202820/Pampalini-lowca-zwierzat

  OdpowiedzUsuń
 58. https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  Że ten typ ma coś z głową to nie ma wątpliwości, dziwić się jedynie należy tym co na to się nabierają. Przecież pierwsze wejście w Google i odpalenie You Tube weryfikuje te jego pseudo "eksploracyjne" banialuki.

  Dziesiątki filmów z przed lat, oraz setki zdjęć tych "tajnych miejsc" do których wczoraj dotarł ten cyrkowy klaun. On naprawdę ma coś z głową nie teges, normalny koleś to zapadł by się ze wstydu pod ziemię po takich oficjalnie i jawnie ciśniętych kitach z udokumentowanych 20 lat temu miejsc.

  Chory biedny człowieczek.

  OdpowiedzUsuń
 59. Silesia ? :-), naucz się kwietniołak czytać. Prostego napisu poprawnie nie umie matołek z nie ukończoną podstawówką przeczytać. :-).

  https://www.youtube.com/watch?v=iTbGyQ74LPg#t=19

  OdpowiedzUsuń
 60. Slusznie ktos wskazal ! z tym wdziankiem, caly Kwiecien!-:))))
  https://www.youtube.com/watch?v=Mp1T0W81eDs

  A

  OdpowiedzUsuń
 61. Kwiecien ty szubrawa pro nazistowska i ruska propagando...
  zamiast pierdol rozpowszechnij prawdziwa ciezka i dumna historie jaka jest historia,
  Polski ! hmmm....ale czytajac twoje glupoty wcale Cie Kwiecien prawdziwa historia Polski nie interesuje .
  Dla ciebie Kwiecien na poczatek ..........oto powod do dumy narodowej BO W EUROPIE MIEDZY INNYMI POLSKA MOZE BYC Z NIEJ DUMNA polglowie!
  https://www.youtube.com/watch?v=Mp1T0W81eDs

  A

  OdpowiedzUsuń
 62. PRZEPRASZAM przez tego Kwietnia to az mi sie pokrecilo .
  Kwiecien to dla Ciebie ...to mialem na mysli wyzej
  https://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw

  A

  OdpowiedzUsuń
 63. https://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw

  A

  OdpowiedzUsuń
 64. http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.de/
  Ty klamco nie strasz Tomasza , bo zglosze Cie do Alianz i Deutscze Bank ty baranie
  co na nich pleciesz.
  Wiesz Kwiecien czym to grozi pomawiac takie instytucje o kontakty z Nazistami oraz ,pomawianie ze niby maja one finansowe machinacje z nimi?
  Kwiecien ty w twoich filmikach pomawiasz o to te instytucje glupolu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głupota tego skurwysyna jest bezgraniczna. Setki obelg, wyzwisk, pomówień, a on jeszcze jebany podskakuje i pisze takie głupoty.
   Kwiecień jesteś skończoną kurwą ludzką i KAŻDY kto obiektywnie chciałby prześledzić od początku twoje ataki na moją osobę nie miałby złudzeń, że w razie jakiejkolwiek sprawy uznali by cię nie tylko winnym całej tej wojny, ale psychicznie chorym niepoczytalnym wariatem.
   MOŻESZ MI SKOCZYĆ TAM GDZIE CIĘ KONICZYNA W DUPĘ CAŁUJE.
   Dotarło?
   Ja cały czas czekam na odpowiedź z WKU, a jak się nie doczekam, a cierpliwość mam jak wszyscy wiedzą to choćbym miał zgłosić ten fakt do dowództwa naczelnego i poinformować, że do NSR wzięli bez sprawdzenia i weryfikacji wariata i psychopatę to tak zrobię, nie licz, że nie.
   A z twoim przydupasem koniczyną też sobie poradzę, krok po kroku, aż poniesie karę za swe ataki na mnie.

   Co do założenia tego bloga to założył go święty kurwa mikołaj, a święci gallowie go prowadzą i nie muszą się niczego obawiać ze strony pierdolca strugającego Indianę Jonesa.
   Kwiiiecień jesteś już takim pośmiewiskiem, że trudno to opisać ponad to co już jest napisane. Nieliczni coraz to nowi naiwniacy zasilają szeregi twoich słuchaczy, ale jak praktyka pokazuje wykruszają się jak orientują, że to wodolejstwo urojone, a pozostają tylko ci, którym nie zależy na prawdziwej wiedzy, a imponuje taki niedogolony obszczy balkon w ciuchach z demobilu ciągający ich po terenie, który inni już dawno znają.
   Wal się prostaku możesz se szczekać pajacu do woli.

   Usuń
  2. To przygłup czepia się Karola bo okazało się, że do pięt mu nie dorasta wiedzą i osiągnięciami.
   Osobiście lubię bloga Karola bo ma ciekawe opracowania poparte zdjęciami.
   Kwiecień zostałeś wywalony z tego środowiska bo masz urojenia z, którymi cała grupa Karola i inne grupy nie chciały mieć nic wspólnego. Tobie pozostają do towarzystwa tylko psychiczne odpady, których bez trudu znajdziesz bo jest ich tylu, że nawet jakby Putin jebną atom na Polskę to i tak by ich nie wytrzebił.

   Usuń
 65. Kwiecien ty lajdaku ! ty lajzo pijacka ! ty oszuscie jeszcze ludzi straszysz ?!

  OdpowiedzUsuń
 66. Kwiecien swinio jedna ! za samo olanie tego balkonu grozi Ci kara. jak chcesz to wlasciciel wniesie na ciebie skarge , swiadkowie sa co przy tym jeszcze gadales!.
  Zobacz sie na zdjeciu ze swoim wyciagnietym fiutem. w miejscu do tego stosownym!

  OdpowiedzUsuń
 67. Kwiecien ma nowa ksywe pampalini!

  https://www.youtube.com/watch?v=Mp1T0W81eDs hahahaha!

  OdpowiedzUsuń
 68. UWAGA UWAGA UWAGA
  Jeśli chcesz zaprosić kwietnia do swego domu lub ośrodka czy gdziekolwiek to pamiętaj, że
  TO OBSZCZY BALKONOWY PIJAK I ĆPUN co Ci oszcza dom jak nie będziesz widział.
  Taka menda może też Ci nasrać w ogródku jak go złapie grypa żołądkowa co już się dawniej zdarzało na imprezach.

  Kwiecień ty zasrańcu zaszczańcu jesteś zerem pustym głupim zerem nic nie osiągnąłeś poza zdobyciem sprawności szczacza balkonowego.

  OdpowiedzUsuń
 69. Kwiecien znow straszy:

  "Darek25 maja 2015 12:39

  Tomaszu Sidorze oto moja propozycja , oficjalnie przyznajesz się do -
  - Stronę gdzie pokazuje się słowo , Pinokio , założył Karol Sawiak .
  - Następnie Ty przejmujesz administracje nad w/w stroną .
  - I to spowoduje iż nie pójdziesz na trzy lata do wiezienia ,. Może tylko na sześć miesięcy , warunkowo , to nie Ty wymyśliłeś , Pinokia , i nie oczerniłeś Magdy to zrobił ktoś inny . Ty tylko jesteś nie poczytalny .....
  Odpowiedz
  Darek25 maja 2015 12:43

  Nie ręczę z rodzinę Jastrząb , tu grozi ci Tomaszu co najmniej cztery lata kicaja ....
  Harcerki z Poznania dołożą , co nie co , zbierze się z tego kolejnych parę kratek ....
  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/numer-telefonu-tomasza-presissimolive.html#comment-form

  Widac cos kogos zabodlo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już na to odpowiedziałem komentarz wyżej.
   Zabolało hehe nie kogoś tylko zabolało obu, a zaboli jeszcze bardziej bo jak mawiał koniczynowy pedofil, ja się dopiero rozkręcam.

   Usuń
 70. hahahahaha ! zobaczcie tych paranoikow ! skasowali te uprzednie komentarze Kwietnia Pampaliniego ...a wpisal sie koniczynka!
  UPS!
  cyt........................................................................................................................
  koniczyna kon25 maja 2015 17:35

  Sidor czeka na odpowiedź z WKU i Biblioteki z Karpacza. Jakby miał jakieś pojęcie o świecie, to by wiedział że brak odpowiedzi na swoje zapytania też jest odpowiedzią... Odpowiedzią jak poważnie traktowany jest Sidor.
  Odpowiedz
  ...............................................................................................................................
  przychlasty jedne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie będzie pewnie żadnej odpowiedzi. Bo nikt nie chce się przyznawać do porażki tylko ludzie wolą udawać, że nic się nie stało. Z WKU oczekuję odpowiedzi, ale wiem, że jej nie dostanę bo co? Bo jakiś ppułkownik zadzwoni i powie sooory panie Tomaszu zaangażowałem debila dziękuję za wskazanie? :)))
   Albo z tej biblioteki to samo?
   Na pewno nikt nie odpowie, co nie znaczy, że kwiiiecień nie przynosi wstydu wszędzie gdzie się pojawi i każdemu kto wie jakie brednie wciska i wymyśla.

   Usuń
 71. Kolejne chore bajery idioty kwietnia!
  https://www.youtube.com/watch?v=14QAu3XDQbY
  Kwiecien ty idioto! czy ty kiedys widziales luzeczko dla noworodka ? pewnie nie ?
  ale widziales luzeczko dla MUTANTA Z TWOJEGO UROJONEGO LEBENSBORNU DEBILU! kwiecien twierdzi w tym filmiku ze to luzeczko z lebensbornu z kad to wiesz bydlaku klamliwy ze to z lebensbornu.?

  Kwiecien Kronika jaka jest zaprezentowana na fotografiach ...to ani ty ani twoi klakierzy nie rozczytaja ! jestes zobowiazany slyszysz -ZOBOWIAZANY- oddac ja w rece dyrekcji szkoly. znajda sie osoby jakie przetlumacza te ksiazke o dziejach szkoly. jest to pisane we wzorowym pismie Sutterlin obcym twojemu wodoglowiu! NIE MAJACYM NIC WSPOLNEGO DEBILU KLAMLIWY Z BAU VORHABEN RIESE !!! klamco!

  Kwiecien przypadkowo szabrowniku zauwazylem ze faktycznie w twoich lapach jest ta kronika, jako Autochton jestem gotowy przyjechac na miejsce i odzyskac ja by spoczela w tej szkole badz w muzeum regionalnym tego miejsca , gdzie sie znajdowac powinna .
  I tak zrobie a jak zaginie to wyciagne odpowiednie konsekwencje jakie poniesiesz . BO TO NIE TWOJA WLASNOSC!
  ps. postarajcie sie koniecznie odzyskac te szkolna kronike, jest to cenne dla ludzi oraz rodzin ,miejacych kontakt z ta szkola.... a nie Kwietniowym Riese czy lebensbornem ,tego debila! by nie bylo za pozno. Kwiecien ze ta kronike posiadasz sam udokumentowales filmowo i zdjeciowo!
  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się już idiota coś tam wymyśli i powie co mu się przyśni :-).

   Usuń
 72. https://pogoplug.com/s/0PcYM_a97bQ/
  Oto zwykla Kronika szkolna z Ludwikowic stara poniemiecka.
  Wg. Kwietnilaka jest to dokument dotyczacy tajemnic Riese oraz Lebensbornu!

  Kwiecien to historia szkoly , bron cie bog by to wsiaklo! Kto Ci to nieuku dal do rak!


  OdpowiedzUsuń
 73. Kiedy będzie stricte komentarz do nowych idiotycznych filmików kwiiiietnia ? nazbirało sie troche materialu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem napisać w niedzielę po wieczorze wyborczym, ale cisza wyborcza się przedłużyła i nie chciało mi się już potem. Napiszę może nawet już dzisiaj po południu lub pod wieczór. Ale na pewno napiszę. Z resztą dobrze się składa bo czekam też na jakieś komentarze pod tymi durnymi materiałami, które może wykorzystam.

   Usuń
 74. Czysta paranoja, Kwiecien lata po Gorach Sowich przebrany jak klaun do tropikow i sciemnia nieswiadomych pacjentow ze miejscowki od dawna znane sowiogorskim kopaczom sa jakims jego odkryciem wiedzy tajemnej.
  Buahahahhaaaa!!!

  Kwiecien jak ty sciemniasz, jak ty pierdolisz glupoty i klamiesz jak z nut. Te twoje “tajemne miejsca” to juz dawno byly spenetrowane zanim ty sie dowiedziales co to Riese choc mieszkales niedaleko wiekszosc zycia tylko chlales jak menel , niczym sie nie interesowales.
  Byles jak opowiadasz, jak ten koles z Malborka ktory zyjac kolo zamku nigdy go nie odwiedzil a od kilku lat pozujesz na dupnego znawce.

  Ludzie cie pamietaja jak stales jak ta sierota pod sztolnia na Wlodarzu sprzedajac plastikowe luki i wtedy wypytywales sie kazdego o Riese samemu bedac zielony w temacie-teraz opowiedasz ze wychowales sie na legendach Riese, siedzisz w temacie od dziecka.
  Ty gowno wiedziales o Riese tak do konca pierwszej dekady XXI wieku, dopiero jak siegnales z po przewodnik o Riese ktory kupiles pod Wlodarzem i podglajac Witkowskiego poczules ze mozna na tym zrobic szmal to zaczales byc dupnym specjalista.
  Twoje “tajemnice Riese” to zlepek twoich fantazji ktore zaczales upublicznaic w 2010, 2011 a w 2012 byles juz arcyspecjalista od Riese, ale kurwa we wlasnych filmikach w internecine i na tym twoim biedablogu z ustawionym skryptem automatycznego odswiezania, w 2008 jakby cie zapytac o Riese to bys wyjebal muke dauna i powiedzial ze “bunkry w gorach” a teraz pozerze, przebierancu zgrywasz specjaliste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz łuków dali mu do sprzedania Chińskie maczety i plastikowe karabiny dla dzieci, pamiętam tego klauna.

   Usuń
 75. Ha ha ha! Pampolini lowca swini, co za przebieraniec z Kwietnia!

  OdpowiedzUsuń
 76. To jak wygladaja sprawy z tym calym koniczyna?
  Draples juz cwaniaczka czy dalej sobie dworuje?

  OdpowiedzUsuń
 77. "Fragment prelekcji Rzeczka maj 2015 Dariusz Kwiecień Stanisław Gabryś Muzeum Broni"

  https://www.youtube.com/watch?v=j-LMTdFxS4o


  Ciezkie pierdolenie Kwietnia w pierwszej polowie, potem randomowy koles z muzeum ktory pewnie nie ma pojecia kim jest ten czub..

  Perelki:

  Od 13:45 Kwiecien pierdoli ze robi to za darmo.
  :)

  14:15 Twierdzi ze mial 144 osob na sali i na wycieczkach po 50-60 osob, na kurwa zawodowy przewodnik pielgrzymek.

  To jest komediant.

  OdpowiedzUsuń
 78. Następna brednia, po niedzielnym chlaniu :) :

  " Zagłada 2017
  To kolejny bredń Dariusza Kwietnia zasłyszany od jakiegoś zapijaczonego menela -


  - I druty do głowy wkładali , aby panie maszynami sterować- zeznanie Danuty Tarasiuk z Głuszycy , byłej więźniarki KL Auschwitz , zeszyty Oswiecimskie 1945 , a teraz to nam pokazują w TVP ...... gdy sie wypelnia słowa Himmlera w 2017 armia nie ludzi otworzy wrota , i tylko słudzy zaznają spokoju gdy ofiarę złożą ...
  Autor: Darek o 20:08 "

  To kto to w końcu powiedział......zapijaczony menel, jakaś stuknięta baba, czy pisało to w jakiś " zeszytach Oświęcimskich" ?. Tego nie wie nikt oprócz idioty co to sobie wymyślił .

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.