sobota, 2 maja 2015

Gówno wiedza, strzygi, hybrydy, wilkołaki, śmietnikowy surwiwal, miejsca mocy i czarcie kamienie, potrale podprzestrzenne, przejścia do innego świata, czyli urojenia w pigułce pod wpływem braku pigułek.

Kolejna garść gówno wiedzy o bunkrach wokół Malborka zebranej jakoby od miejscowych. Kilka, może 10 minut wystarczyło mi by wyszukać w internecie garści informacji o tych bunkrach i wiedzieć, że to co pieprzy kwiiiecień to same bzdury.
Najciekawsze jest to, że jak zwykle, a jakże, kwiiiecień nie podaje dokładnej lokalizacji miejsc w, których opowiada te brednie. Nie podaje by internauci mieli utrudnione zadanie zweryfikowania wiadomości o tych miejscach z tym co im wciska. Wokół Malborka jest cała masa umocnień i bunkrów i wiele z nich jest dobrze opisana i wiadomo do czego służyły. Część z nich nie i stanowi temat do spekulacji i zapytań, ale to nie przeszkadza kwiiietniowi z tego powodu wymyślać własnych teorii i nietrafionych przypuszczeń obliczonych jak zwykle na aplauz matołów piszących potem "dobra robota panie darku"

Kwiiietniowi wcale nigdy nie zależało na odkrywaniu prawdy i tajemnic znanych i nieznanych miejsc. Gdyby tak było w pierwszej kolejności szukał by tropów i informacji w miejscowych archiwach, a dopiero potem u ludności miejscowej i w legendach. On woli od razu zasłonić się, że rozmawiał z miejscowymi o danym miejscu. To pozwala mu potem wciskać własny kit zmyślony twierdząc, że tak opowiadają najstarsi "górale"jak to się mówi, lub jacyś bliżej nieznani historycy i eksploratorzy, którzy dany temat mają w małym palcu. Oczywiście nigdy, jak zawsze i jak zwykle żadnej relacji z takich rozmów nie pokazał, ani nie przedstawił nikogo na poparcie swych słów. Nie pokazał bo wszystko jest wymysłem opartym na domyśle i gówno wiedzy jaką sam tworzy.
Sprytny oszust nieco orientujący się w temacie, który wie gdzie można wymyślić coś nie do sprawdzenia i nie do "zaprzeczenia" co często powtarza nawet na ostatnim materiale. A jakże skąd my to znamy. My, którzy znają te jego szalbiercze sztuczki na poparcie swych wymysłów.

Zanim przejdę do opisu polecam wpisać w google hasło bunkry wokół Malborka i dowiedzieć się czym naprawdę były i czym raczej nie były.  Po 10-15 minutach będziecie dysponować informacjami pozwalającymi zweryfikować banialuki jakie sadzi kwiiiecień.
W bunkrach wokół Malborka jest cała masa pomieszczeń, wnęk, dziur, nisz itp. zagłębień. Oczywiście trudno steiwrdzić, a nawet jest to niemożliwe czemu służyły i chyba nikt tego nigdy do końca nie będzie w stanie rozwikłać. Ale kwiiiecień twierdzi. Twierdzi, że to wypusty odpowietrzające, a nie toalety. Twierdzi, że te czy tamte wnęki to wnęki po siłownikach, albo sterownikach. Stojąc przy jednym z przejściu pomiędzy pomieszczeniami bunkra gdzie widać pozostałości zawiasów i zapewne drzwi grodzących zaczyna snuć brednie, że były to drzwi stalowe ze szczelnymi hermetycznymi wykończeniami, które zamykano automatycznie za pomocą sterownika w zagłębieniu obok nich poprzez naciśnięcie guzika lub pociągnięcie wajchy, co powodowało zamknięcie wszystkich drzwi w bunkrze. Oj naoglądał się nasz latarkowy eksplorator filmów SF i przeniósł tamtejsze technologie do XVIII - XIX wiecznych bunkrów. Tylko pytanie gdzie skoro tak miejsca na silniki poruszające tymi drzwiami? A no tak! Drzwi najwyraźniej zamykały się za pomocą ukrytych siłowników opartych na elektromagnesach. A może i na innej nieznanej technologii. Bzdura kwiiiecień i to wierutna, no ale czego to się nie wymyśli dla tępaków z internetu.
Co ciekawsze kwiiiecień dodaje, że dla czego te wszystkie drzwi zamykały się jednocześnie nie wytłumaczy nam bo nie wie! Co jeszcze ciekawsze! nawet nie udowodni nam jak powiada, że to w ogóle były drzwi hermetyczne! Ale zwraca uwagę na kilkanaście okrągłych otworów nad podłogą, które według niego były nawiewami-systemem wentylacyjnym. Oczywiście zaraz dodaje, że przeznaczenia tych bunkrów nie znamy i nigdy nie poznamy, ale to znów nie przeszkadza mu stwierdzić, że w pomieszczeniu w, którym stoi były zainstalowane sterowniki i łóżka, co według niego może świadczyć, że to były izby mieszkalne! No jasne kwiiiecień, a może to był burdel dla żołnierzy gdzie na łóżkach leżały nagie kobiety zagrzewające żołnierzy do walki-do walki podziemią! Takich wymysłów mnoży nasz kwiiiecień ku uciesze gawiedzi, ale to nie wszystko.
Kwiecień przechodzi pomiędzy dwoma większymi pomieszczeniami i staje w wąskim przejściu gdzie pokazuje kolejną wnękę twierdząc, że znajdowała się tam kasetka sterownicza. Kolejna gówno wiedza. Równie dobrze mogły być tam zwyczajne elektryczne bezpieczniki lub wnęka na jakiś schowek.
Idziemy dalej i docieramy do kolejnej wnęki tym razem według kwiiietnia wnęki strzelniczej. Dowodem na to są pozostałości po dwóch stalowych drzwiach, które zamykały strzelca w tym pomieszczeniu, ale według kwietnia gdy zamknięto te drzwi to strzelec był jakby w membranie od gitary!!! Po pierwsze gitary nie mają durniu membrany, a po drugie efekt głośnego strzelania jeśli w ogóle to było stanowisko strzeleckie bo to jest wątpliwe, strzelcy załatwiali zatykaniem zapewne uszu lub zakładaniem nauszników. No, ale kwiiiecień na podstawie wnęki i dwóch stalowych drzwi wysnuł wniosek, bo mu tak ludzie miejscowi mówili, że żołnierze w tych bunkrach chodzili w specjalnych hełmach przystosowanych do tłumienia tych dźwięków, a to z kolei dowodzi, że byli przystosowani do WALKI W PODZIEMIACH! Zaraz zaraz czy ktoś łapie do czego pije nasz odkryfca? Ano pije do walki z... ze zmutowanymi istotami przez nazistów, które to istoty.wilkołaki/ miały być przez nazistów puszczone jak sfora psów myśliwskich na biednych żołnierzy w tych bunkrach. Stąd te kwiiietniowe sugestie o specjalnym komandzie w specjalnych hełmach pozwalających toczyć walkę w podziemiach. Co więcej za chwilę kwiiiecień porównuje te przykłady do tego, że i w Riese załogi strzelców miały takie same hełmy i kombinezony przystosowane do walki pod ziemią. I wszystko układa się w logiczną całość. I Polskie wojsko o Niemieckie przygotowywało się do walk podziemnych. Jasne, gówno wiedza płynie wartkim strumieniem. Na dowód swych bredni kwiiiecień opowiada, że obecnie i Chiny i Pakistan i USA i inne kraje przygotowują się do walki pod ziemią tworząc oddziały do walki pod ziemią na wzór pierwszych nazistowskich kompanii.

Kolejna część to jakieś bajorko z wystającymi krzakami i pniami drzew. Dla kwietnia to kolejne miejsce i powód do snucia bredni o podziemnej hali gdzie składano Messerschmitta i działających tam grupach satanistycznych, o których opowiadał mu jakiś, znów nieznajomy, pan. Ów tajemniczy pan ostrzegł naszego niewystraszonego bohatera by uważał na te grupy bo są bardzo niebezpieczne!!! Oczywiście kwiiiecień ostrzega nas również dla naszego dobra byśmy sami się tam nie zapuszczali i dla pewności nie powie gdzie to miejsce się znajduje. Jak zwykle skąd my to znamy. Oczywiście pokazując to bajorko okrasił swe opowieści, ze był tak jakiś czarci kamień, że było to miejsce i dalej jest miejscem kultu jakiś bożków. Co więcej kwiiiecień wyjawia, że w Malborku jest kilka takich osób jak on zajmujących się tą samą tematyką, które podzielają kwiiietniowe poglądy. A jakże. Co więcej na dowód swych bredni potrzeba by uwiarygodnić je? Ale nasz bohater nie zrażony przestrogami dalej opowiada o wyimaginowanych satanistycznych grupach składających nad tym bajorkiem bałwochwalcze pokłony. Dodaje przy tym, że kilka dni temu na zamku w Malborku znalazł pięknie odrestaurowane dwa posążki Bafometa!!! Tak? A jakieś dowody, zdjęcia, relacja? Oczywisty wymysł. Do tego wcisnął kit, że z zamku zginęły wszystkie symbole satanistyczne, co jest dowodem na działające grupy pozyskujące te symbole do własnych praktyk. Oczywista brednia. ale dla kwiiietnia taka ubarwiająca jego historie bajka jest dowodem na odradzające się satanistyczne grupy działające w całej Polsce od Riese po Malbork. Otwarcie wrót nadchodzi!
Ale to jeszcze nic! Kwiiiecień twierdzi, że czakram, ktory znajdował się pod Malborkiem został celowo zniszczony lub uszkodzony!!! Jesu, co za idiotyzm. Istnienie czakramów to chory wymysł idiotów paranormalnych to po pierwsze, ale jeśli nawet założyć takowego istnienie to wszelkie podani mówią, że czakramy to miejsca mocy Ziemi znajdujące się tak głęboko, że dostanie się do nich jest niemożliwe. No, ale kwiiiecień snuje swe idiotyzmy, że ktoś zniszczył celowo czakram Malborski. Ciekawe jak? Chyba się wziął i dokopał do niego łopatą drążąc tunel i podłożył granat. Takie brednie może wymyśla tylko kwiiiecień, który nie zrażony idiotyzmem wypowiadanych słów mówi dalej, ze ludzie zajmujący się tą tematyką zaczynają mu pokazywać takie miejsca jak to jeziorko, które są według nich miejscami mocy. Dowodem na to jest według naszego bohatera tąpająca ziemia na, której pojawia się woda jak tutaj. Ale według kwiiietnia takich miejsc jest o wiele więcej, bo nawet w okolicach Tuczna jest ich około 30!! No i mamy istną apokalipsę miejsc mocy pojawiającą się w całej Polsce. No cóż jak się jest głąbem nie rozumiejącym, że gleba pracuje i najróżniejsze wpływy geologiczne powodują na całej ziemi zmianę jej ukształtowania to się wymyśla takie głupoty jak rasowy ciemniak z ciemnogrodu widzący w byle osuwisku i zapadlisku dowód na otwarcie wrót. Ale dodatkowym dowodem dla kwiiietnia, że w okolicach Tuczna są te miejsca mocy jest fakt, że właśnie tam stacjonowała baza amerykańskich rakiet! No tak kwiiiecień amerykany zwęszyły moc tego miejsca i się zainstalowały podejrzewając, że właśnie stamtąd z pod ziemi wyskoczą hordy wilkołaków, które przekopanymi tunelami z Riese zaatakują kraje Natowskie. Co więcej kwiiiecień opowiada jakoby samoloty US Army błądziły nad tymi Tucznowskimi terenami z powodu oddziaływania mocy! oraz to, że amerykany dokonywały tam tajemniczych odwiertów!!! No takie bajki może wymyślać tylko kwiiiecień.
Nie obyło się też bez politycznego popsioczenia na polityków w powiązaniu z wielkim misterium i otwarciem wrót w oparciu o mgliste pojęcie przepowiedni Nostradamusa, której kwiiiecień nie pamiętał dokładnie, ale wiedział, że gdzieś w jakimś kościele dzwonią. Wiedział, że Nostradamus coś tam paplał o drżeniu gór zapowiadającym koniec końców. No tak koniec w końcu kwieecień wplątał w swe apokaliptyczne brednie i Nostradamausa przypominając ostatnie trzęsienia Ziemi twierdząc, że to nie jest przypadek. Ano zobaczymy. Dla takich ciemniaków jak kwiiiecień kilka trzęsień Ziemi jest doskonałą okazją do głoszenia apokaliptycznych wizji. A jak wiemy takie trzęsienia były, są i będą i jakoś żadne otwarcie wrót nie nastąpiło. Ale dla kwiiietnia tego jeszcze mało. Wspomina on na dowód nadciągającej apokalipsy historię jakoby 80 lat temu w Himalajach doszło do podobnego trzęsienia Ziemi, co skusiło nazistów do zorganizowania wyprawy i znalezienia tajemnych wejść do podziemnego miasta Akarty, w którym według kwiiietnia znajduje się tajemne połączenie pomiędzy światami!!! Kurwa. Kurwa mać hehe. Mydło i powidło. Miejsca mocy w Polsce połączone z przejściami do innego świata i skrzyżowaniami PORTALI PODPRZESTRZENNYCH!!!! Takie głupoty może wymyślać tylko taki pierdolec jak kwiecień ku uciesze półgłówków z internetu.
A teraz sygnały nadciągającej apokalipsy. Według kwiiietnia takimi sygnałami jest też to, że Chińczycy obstawiają cały Nepal po ostatnim trzęsieniu Ziemi, że wraz z Rosjanami pchają wojska na bieguny że to co się dzieje w Peru i Meksyku, to dla kwiiietnia sa wszystko sygnałY!!! Tak to są sygnały urojeń. A te miejsca mocy nad, którym właśnie stoi to też są sygnały nadciągającej apokalipsy. I nad czym bardzo ubolewa nikt poza nim tego nie zauważa! No może z małymi wyjątakami bo tutaj kwiiieciń nisko się pochyla nad największymi otwieraczami oczu w osobach Igora Witkowskiego i Janusza Zagórskiego!!! Raz, że to takie same ino nieco cwańsze od kwiiietnia czuby z zaburzeniami psychicznymi, a dwa, że nasz skompromitowany eksplorator nie bez powodu włazi obu w dupę chwaląc ich działalność. A jakże. Brak szerszego dostępu do tej bandy lemingów otaczających Zagórskiego boli kwiiietnia i teraz stara się powrócić na łono swego pierwotnego promotora robiąc  mu przysłowiową laskę na szkle :)

Nie obyło się też bez uszczypliwości w moją stronę.
Kwiiiecień zadał pytanie dla czego wokół Tomasza "Uroczego" nie ma tyle osób co przy kwiiietniu? Odpowiedź jest prosta!! Kwiecień bo ja nie mam parcia na szkło. Nie handluje kitem. Nie robię ze swej działalności źródła dochodu. Nie zależy mi na widowni idiotów i debili takich jakimi ty się otaczasz. A twoja złośliwość, co do tego, że zakładam zakłady fryzjerskie dowodzi bezdomny kundlu, bezrobotny jebany leniu, że zazdrościsz i sam szukasz źródeł dochodu po najmniejszej linii oporu sprzedając gówno i gówno wiedzę zamiast robić coś pożytecznego dla całego ogółu,zgodnego z prawem i z zachowaniem NORMALNOŚCI UMYSŁOWEJ.
I powiem ci coś śmieciu, kmiocie, chamie, prostaku, szalbierski megalomanie.
JA W SWEJ DZIEDZINIE MAM 100 RAZY WIĘCEJ LUDZI UZNAJĄCYCH MOJĄ PRACĘ NIŻ TY W SWOJEJ.
Gdyby zliczyć ilość ludzi wokół mnie przychodzących do mnie z racji mojej fachowości i zliczyć wszystkich razem wziętych twoich wyznawców, słuchaczy i zwolenników to ich ilość była by mikroskopijna w porównaniu z ilością tych, którzy od dziesiątek lat są wokół mnie. Gdyby porównać fachowość i wiedzę moją w dziedzinie i dziedzinach jakimi ja dysponuję do fachowości i znajomości twojej dziedzin w jakich ty się poruszasz to zakres twojej wiedzy w twojej własnej dziedzinie i fachowość była by na poziomie zerowym w porównaniu z moją wiedzą i fachowością w dziedzinie jaką ja wykonuję.
Jesteś nikim, zerem, pasożytem, bezproduktywnym chwastem, a to co wiesz w swojej dziedzinie jest gówno wiedzą nie wynikającą z nauki, poznania i doświadczenia jak w moim przypadku, tylko wynikającą z wymysłów, urojeń, psychoz i tworzenia mitów.
I jeszcze jedno. Dzięki mojej pracy taka suka jak twoja nie wygląda idiotycznie jak zapyziała kura domowa, a dzięki twojej pracy każdy kto przyjmie te brednie wygląda jak idiota i kretyn.

To tyle w odpowiedzi bezproduktywnemu chwastowi zakłamującemu historię i sprzedającemu własne urojenia ubrane w czapkę marineskę, kurtkę camo i traperskie buty.

Kończy się ten mierny występ kwiiietnia zapowiedziami tworzenia grup w Łodzi, które nasz terenowy śmietnikowy surwiwalowiec będzie uczył rozpalania ognia na starych wersalkach i budowania domów ze starych lodówek i porzuconej w lesie karoserii samochodów. Ale do tego nie trzeba żadnych kursów. W razie kataklizmu, wojny itp wydarzeń każdy z nas sam będzie umiał wykorzystać co mu i natura da i śmietnik.
Na koniec kwiiiecień pokazuje jeszcze raz owe bajorko twierdząc, że jednak był tam czarci kamień. Zapewne jego natchniona mowa była na to dowodem gdy poczuł weny przekładającej się na cały ten potok bredni, który zakończył twierdzeniem, że tu w Malborku legendy o strzygach, hybrydach i wilkołakach mają miejsce też i jest w nich ziarnko "prawdy"


I mała ciekawostka. Kwiecień twierdzi, że w okolicach Malborka mieszkają Kaszubi. No cóż to jest wiedza kwiiiietnia.

To wszystko nazywa się schizofrenią z urojeniowymi symptomami i psychozami na tle wilkołaków, strzyg i hybryd.
TS


Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:62 komentarze:

 1. Jak nazwać chorobę osoby, która regularnie prowadzi blog na temat innej osoby? I do tego sama pisze komentarze pod swoimi wpisami? Powinien się pan powaznie leczyć psychiatrycznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja choroba nazywa się drgawicą pospolitą antyidotycą. Jest niestety nieuleczalna. Tak mi już zostanie do końca życia. Mam to od urodzenia, że jak widzę wszelkiej maści idiotów robiących i chcących robić z innych idiotów, to mam nieodparte i dojmujące objawy zacisku dłoni w pięści. Niestety żyjemy w czasach gdy nie można z nich raczej skorzystać więc chwytam za przysłowiowe pióro i nim sprawiam wpierdol takim skurwysynom, zboczeńcom, dewiantom, pedofilom, oszustom, kłamcom jak kwiiiecień i kilku jego przydupasów o podobnych skłonnościach jak Dariusz jastrząb vel koniczyna i marek sęk vel ivelios, którzy swoje choroby przejawiają na analogicznych do mojej stronach:

   Sęk http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753
   Jastrząb http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/

   To samo pytanie możesz zadać któremuś z nich o ile sam którymś z nich nie jesteś bo jak łatwo się domyślić założyłeś sobie kolejne konto by znów wypisywać tam na mnie kolejne prostackie komentarze zboczony pedofilu. Ich zapytaj jaki mają cel w prowadzeniu bloga przeciwko mnie/Odpowiem ci bo jeden z nich mnie nie lubi/patrz kącik koniczyny/ a drugi za to, że pokazałem prawdę o jego chorobie autystycznej i pedofilsko zoofilskiej naturze-sęk.

   I ja zadam pytanie, ale szansy na odpowiedź tu mieć nie będziesz. Czy dzisiejszy materiał jaki napisałem w oparciu o film kwiiietnia nie dowodzi, że to kwiiiecień powinien się leczyć i to przymusowo w zakładzie zamkniętym?

   Usuń
  2. Osoba wierzaca w wilkolaki latajace po podziemiach, wyssane z placa hybrydy i cudowne moce pierdolcow z IIIRzeszy powinna sie leczyc psychiatrycznie. Kanguroskoki przyszywane ludzia, opowiesci wyssane z placa, swiadkowie ktorych nie ma i nigdy nie bylo, tajne organizacje ciagle czajace sie na Dolnym Slasku, straznicy Slezy co jej bronia przed Kwietniem-to sie leczy.

   Branie na serio opowiesci alkoholika, wariata leczonego na glowe i mitomana, lokalnego menela z gluszycy, patologicznego klamce-to sie leczy.

   Zapoznaj sie synek ATR00 z dowodami na pierdolenie Kwietnia ktore znajdziesz na tym blogu, odsluchaj sobie jego rozmow telefonicznych ktore demaskuja jego chorobe umyslowa i nie pierdol synku bo bronisz skurwialego oszusta, klamce , poplecznika pedofila i zoofila.

   Usuń
 2. Typowe brednie, w tamtym filmie był w kiblu gdzie wywietrzanie było za pancerną płytą, teraz wlazł znów gdzie indziej i znów ściemnia. Jak zwykle spora porcja bełkotu i cyrku :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednak coś się Napoleon nauczył, w końcu do niego dotarło że to nie bunkry z 1939r czyli śmiech jaki gruchnął po Malborku dotarł do pustej dyni :-). Dzisiaj już wie że to budowa z 1916r. ale jeszcze nie dociera do pustaka że 1916r to I W.Ś a nie II W.Ś. On tego nie rozumie i nie zrozumie. Lata łojenia bełtów pod G.S.E-m usunęły całkiem mózg temu gościowi.

  OdpowiedzUsuń
 4. No nasz Napoleon znów zabłysnął , bunkier jak sam pieprzy zbudowany w 1916r.
  Dwie pary drzwi , i strzelec w "membranie od gitary", zaprojektowane wszystko bo strzelec ma na sobie specjalny kombinezon i hełm do walki pod ziemią który Niemcy wprowadzili w 1939r.

  Już dzieci w II klasie szkoły podstawowej wiedzą
  39- 16 = 23 lata, czyli stanowisko strzelca powstało 23 lata wcześniej niż Niemcy wymyślili jakieś zmyślone przez Napoleona z Tworek "kombinezony i hełmy do walki z wilkołakami pod ziemią ". Pewnie słuchali Nosterdamusa :-).

  OdpowiedzUsuń
 5. Znów spotkał się z "pewnym świadkiem" i znów "pewne grupy", " pewien pan mu powiedział" i " tajemniczy ktoś pokazał".

  Bajoro jakich wszędzie pełno czy przy polach czy przy rzekach. Pokaż Napoleon to zdjęcie lotnicze gdzie 10 lat temu bajorka nie ma ;-). No Napoleon pokaż zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czubek znów ma wariackie wizje , wchodzi pod studnie na Zamku w Malborku, penetruje tajne zamknięte pomieszczenia na zamku, widzi znikające posążki.

  Ty kwiecień widzisz tak te posążki jak te baraki wywożone z obozu w Rogoźnicy do Austrii.
  https://www.youtube.com/watch?v=_6y5GeOZBR8

  ""yyyyyyyy... jestem przerażony" ... , my też jesteśmy przerażeni że nie ma tam jakiegoś ciecia, co by ci durniu buta w dupę zapalił.

  http://sphit.pl/oboz-w-rogoznicy/

  Też tam byłeś i widziałeś ??, już po wojnie tam baraków nie było i nie ma ich do dzisiaj . Zmień lekarza i lecz się na nogi bo na siwy łeb to za późno. Śni ci się sen wariata.

  OdpowiedzUsuń
 7. To w temacie Napoleona bredni :

  " Wkurzyło mnie natomiast co innego. Niedawno jeden z samozwańczych znawców historii Dolnego Śląska nagrał filmik, w którym siedzi na terenie Muzeum i ubolewa, że rok temu jeszcze stały baraki obozowe na terenie Gross-Rosen i sam teren wyglądał inaczej niż obecnie.

  Niestety pan ów nie ma na to żadnych dowodów (jak na większość swoich tez), a jego badania archiwalne to jak widać brednie.
  Aż mnie złość bierze jak myślę, że można się lansować w takim miejscu, tworząc nową historię, mówiąc kłamstwa. Jak można tak łatwo z kłamstwami przejść do rzeczywistości."

  http://sphit.pl/oboz-w-rogoznicy/
  https://www.youtube.com/watch?v=_6y5GeOZBR8

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale stek bredni, Kwiecien kolejny raz daje upust swym rojenia.
  Black Hawki, czarcie kamienie, nanoszkielety chinczykow, jednostki do walki w podziemiach masowo tworzone na calym Swiecie, tlumy bijace do Kwietnia, rewelacje z bajora, miejski survival w lesie i niezmierzone dobra na wysypiskach smieci.
  Komediant znow nadaje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gościu w czapeczce, stoisz przy wale przeciwpowodziowym na rozlewisku lub za rozlewiskiem rzeki i opowiadasz brednie o dziwnej wodzie, z tyłu masz wał przeciwpowodziowy idioto. Czakram masz w pustym łbie zniszczony.
  Oglądnij się za siebie stoisz w, lub za rozlewiskiem rzeki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super robota Panie Darku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Super bajoro, hybrydy i amerykance przylatujace smiglowcami robic odwierty coby ich czakramy atakowaly energia niszczac sprzet. Pan Darek ostrzega nas przed Otwarciem Wrot, bo ruscy, usa, chinole i desant z Elefantyny szkola sie do walki w podziemiach ubrani w nanomundury o ktorych polska armia moze sobie tylko pomarzyc.
  Jest membrana od gitary-beda struny do trabki-jest impreza coco jambo i do przodu!

  OdpowiedzUsuń
 11. Tych tsystu co psyjechali do Poznania na rynek jest dowodem na to jak jesteś walnięty w główkę, zdjęcia pokazują kwietniołaka + 1 szt, a kwietniołak widzi tsystu fanów którzy go otaczają. Inna Rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 12. Te "wersalka", najlepszymi nauczycielami są bezdomni, od nich się ucz jak przetrwać korzystając ze śmietniska. Bo jak się księgowa połapie jakie jej robisz rogi na wyjazdach to ci się te doświadczenia przydadzą. Jedna już się połapała, druga jeszcze nie zaskoczyła :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Gościu w czapeczce, stoisz przy wale przeciwpowodziowym na rozlewisku lub za rozlewiskiem rzeki i opowiadasz brednie o dziwnej wodzie, z tyłu masz wał przeciwpowodziowy idioto. Czakram masz w pustym łbie zniszczony.
  Oglądnij się za siebie stoisz w, lub za rozlewiskiem rzeki.

  Może to być nasyp kolejowy, ale jakie to ma znaczenie, czy nasyp czy wał, jak wiadomo to teren depresyjny , dlatego koleje idą po nasypie, a bajoro jak każde z milionów bajor i kałuż w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 14. Schrono-bunkier- magazyn :D , aczkolwiek na górze są stanowiska ogniowe :),
  niezła sieka :D.

  Wykusze , kartusze, inkrustacje , zarzucają mi że plotę głupoty :D , No i słusznie że zarzucają, bo głupoty pleciesz :).

  A teraz kible :D, i windy w kiblach na trzeci poziom, gdzie biegają przez 70 lat napędzane fotokomórkami wilkołaki :-)

  Stoimy przed bunkrem którego oficjalnie nie ma :D
  Nie będę tłumaczył milion setny raz że wielu rzeczy nie ma :D
  Tego schronu nie ma :)

  Czyli nie ma a jest, w internecie są opisy i zdjęcia zanim ten stuknięty facio tam dotarł ale go nie ma , ani nie ma oficjalnie ,ani nie ma nieoficjalnie. Ale jest.

  A dowodem na istnienie schronu jest stary destrukt karabinu który ze sobą przytargałeś.
  https://www.youtube.com/watch?v=2pSHZ3wCdWA
  Człowieku co ty bredzisz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=2pSHZ3wCdWA

   Pociski przeciwpancerne z MG 42 ??? , schrono-magazyno-bunkier ?
   sierżanto-kapralo-szeregowy ?, zająco -lis ? , kastet z XII wieku ??, kiblo winda pod szczalnią ?, obrzędy bezdomnych ?, pręty w oponach ?
   Aleee oooosooo chodziii ?

   Usuń
  2. Daro ma kolejny odlot, zapomial o tabletkach i juz ma jazde bez trzymanki.
   :)

   Beka z niego na cala Polske.

   Usuń
  3. Wszystkie ślady jakie widzicie to są świeczki , ale beka :D.
   Znowu bezdomni odprawiali ceremoniały : :0, atmosfera całkiem do dupy i ta rura , o rany ale jajca :-).
   https://www.youtube.com/watch?v=2pSHZ3wCdWA

   zbadał sracz scyzorykiem i nie odkrył śladów gówna , czyli pod sraczem są podziemia :D.

   Badacz dogębny sierżanto głupek :D...... na nan anaaanna :). Scyzoryk badający beton :), pociski odróżniające beton od metalu :-).

   Usuń
 15. Kwiecień wyślij swoją sukę do fryzjera i kosmetyczki bo wygląda jak kocmołuch.

  OdpowiedzUsuń
 16. To co pierdoli ten facet to same bzdury. Tego nawet nie idzie skomentować normalnie. Jak w tytule urojenia w pigułce pod wpływem braku pigułek.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwiecień pomału staje się internetowym pośmiewiskiem dzięki temu blogowi. Wreszcie coraz więcej ludzi zaczyna to zauważać, że jego wymysły obliczone są wyłącznie na poklask i zarabianie kasy na organizowaniu spotkań dla debili. Psychozy związane z końcem świata udzieliły się jak widać nie tylko Kwietniowi, ale sporej części głupków. Dobra robota panie Darku, świetny materiał. A jutro do roboty na 3 zmiany. Jedyna rozrywka dla takich imbecyli to wysłuchać na necie pierdolenia zajoba o wilkołakach strzygach i hybrydach, czarcich kamieniach, miejscach mocy i portalach podprzestrzennych i przejściach do innych światów. To wszystko klasyfikuje Kwietnia i jego słuchaczy od dobrej roboty do psychiatryka. Ale najgorsze w tym jest to, że takie przygłupy normalnie funkcjonują w naszym społeczeństwie i głosują na innych debili tworzących nam system umożliwiający takim sukinsynom jak Kwiecień robić z całej reszty ciemny motłoch. Kwiecień i jego działalność powoduje, że lęgną się debile i uaktywniają świry. Dobra robota panie Darku. Nie ma co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Przypomnijmy sobie 21.XII.2012, mial byc koniec swiata, przebiegunowanie, armageddon, masakra itd. czuby wyly w panice latajac jak popierdoleni placili roznym oszusta za cudowne amulety, pirdolili calymi godzinami w roznych czubowych audycjach co to bedzie.

   I co? I gowno!

   Pacjentoiw zatkalo, co bezczelniejsi naganiacze bredzili ze to byl "duchowy koniec swiata" byl al byl niewidzialny, reszta pokryla sie po norach.
   Teraz 2,5 roku pozniej znow wypelzaja czuby, czaklramuja Sleze i inne miejsca, otwieraja wymiary a Kwiecien widzi juz zarobek na idiotach wiec dolancza sie do apokaliptycznego tematu.
   Pacjenci ktorzy zaczeli jesc leki po XII 2012 znow udaja ze lykaja tabletki podstepnie je bunkrujac, radosnie baraszkujac przy tym po internecie i rozbudzajac swe choroby rojeniami kolejnych czubow.

   Pamietajmy jak Zagorski, Sek i Kwiecien trzepali hajs na idiotach mdlejacych ze strachu na mysl o koncu swiata 2012!

   Usuń
  2. A kwietniołak nawet nagrał film , w którym się cieszył jak głupi do sera że siedzi na Ślęży i czeka na Statek Matkę, zagorski mu nakitował że razem za opłatą zabierze ich na inną planetę. Z tym, że jego promotor w gajorku balował przy stole, a kwietniołak latał nawalony po śniegu i wył do Księżyca wzywając Statek Matkę :).

   Usuń
 18. https://www.youtube.com/watch?v=CSbxLBlyn1U

  Jesteśmy w miejscu którego nie ma, nie było i nie będzie :D., ale szoł .:D

  Jesteśmy w miejscu w którym kościół podczas pierwszej wojny jaką funkcję pełnił , nie mam pojęcia :D.

  Szklane skrzynie, ktoś powie bzdura i głupota , jak byś mi mógł zrobić zbliżenie symboli które się znajdują pod dachem na piaskowcach słuchajcie jest to ewenement i jest to perełka na skalę światową, tych symboli praktycznie nie znajdziecie nigdzie .

  Symbol znamionuje odchyłki umysłowe pana w czapeczce a nie trzecią rzeszę.

  https://www.youtube.com/watch?v=CSbxLBlyn1U

  Bo po pierwsze, kościół był jest i będzie, a po drugie kościół był kościołem.
  A resztę wymysłów i bzdur może sobie każdy zdementować, szczególnie to :

  A do krypty nie wejdę bo znów ktoś powie że gloryfikuje satanizm :D. A on tam był siedział na kamieniu i widział gdzie schowano jakieś szklane trumny z bajki o Śpiacej Królewnie :).

  OdpowiedzUsuń
 19. Z ciekawości wchodzę czasem na waszego bloga by zobaczyć co piszecie o opowieściach Kwietnia :) Nie ukrywam, że jestem jego widzem, ale widzę, że facet pociska coraz większy kit. Nie wiem czy to jest objaw choroby czy cwaniactwa, ale wiem, że to co on mówi jest naciągane. Zapoznałem się z waszymi komentarzami i dochodzę do wniosku, że Kwiecień 3/4 z tego co mówi zmyśla. Kiedyś myślałem, że coś w tym jest jak on mówi ziarko prawdy, ale ile można słuchać o tym wszystkim i nie widzieć na to potwierdzeń. Chłopina opowiada o jakichś symbolach satanistycznych, ale żadnego nie pokazał. Słuchając o grupach satanistycznych odprawiających wszędzie rytuały odnoszę wrażenie, że facet naprawdę ma jakieś fobie na tym tle. A jak się zastanowić nad tym co mówi o otwarciu wrót albo wielkim misterium to chyba sam ma do takich obrzędów skłonności. Słucham go coraz częściej z przymrużeniem oka i uśmiechem na twarzy. I przyznaję ten blog w kilku kwestiach otwiera oczy na te bajki. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3/4 powiadasz? Łagodnie go oceniasz. Dla mnie to 100% kitu i to tego szarego zwietrzałego. No, ale poczytasz jeszcze trochę naszego bloga i to samo stwierdzisz :)

   Usuń
  2. Lepiej pozno niz wcale.
   Powiem tak-Kwiecien albo plecie zwykle oczywistosci-tu nie klamie gdy powtarza banaly, np. tu jest gora X-albo calkowicie zmysla i przeinacza to co uslyszal od kogos, dodajac do tego fantastyczne tresci.
   Samemu bylem siwadkiem jak rzecz ktora uslyszal od znajomego, po kilku godzinach powtarzal jako wlasna historie okraszona klamstwami, wile osob moze to potwierdzic.

   Pozowolono lajzie wejsc do Zamku w Gogolowie to tak gwiazdorzyl, robil z siebie centrum uwagi bedac jedna z nastu osob i to osoba majaca najmniej do powiedzenia z calego towarzystwa, ze ludzie przy nim sie juz podsmiewali ledwie trzymajac pozory jakiejs kultury na ktora bydle nie zaslugiwalo.

   Np. Hrabia opowiedzial historie o SSmanie na kapielisku w Sobotce, ktory bral udzial w zawodach dla seniorow, historie majaca juz swoje lata a Kwiecien przerobil to na historie w ktorej byl swiadkiem, ktora dziala sie niedawno a potem zmyslal jakies brednie o tym SSmanie, ze z nim gadal, i ciagnal dalej bajere ze bylo ich wiecej itp. kity.

   Tak jak z historia o rowerach z radia Erewan.
   Przykladow sa dziesiatki.

   Kiedys cos mialo miejce, tylko kiedys, inaczej i bez Kwietnia a ten robi z opowiesci sensacje w ktorej bral udzial i ktora ma teraz miejsce.

   Niech ktos z chlopakow z ZGE napisze jak Kwiecien odpierdalal szopke z parciem na szklo, bo to przednia komedia z gluszyckim gwiazdorem na urwanym filmie w rolach glownych, albo jak fiknal przy ognisku, dostal face w pysk, ustawil sie grzecznie z miejsca i zrobil sie z niego potulny szczeniak. No a na necie to napinki, historie komandosa i fiezda-gwiezda.

   Usuń
 20. Pojawil sie nowy kwiiieetniolak. Lajza straszy piesciami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sęk pedofilu znów wyjeżdżasz z tymi samymi sugestiami. Przecież to ty jesteś psychopatą i zboczeńcem. Dowody tutaj:
   http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

   A jak się w Katowicach dowiedzą chłopaki, że uwodzisz na necie nieletnie to dopiero poznasz gniew zaciśniętych pięści. Jak ci spuszczą wpierdol za pedofilskie skłonności to ci się odechce szczekać na necie czego ci pedofilu życzę.

   Usuń
  2. PS
   I zobaczymy co powiedzą ludzie w Krośnie jak dowiedzą się, że dariusz jastrząb vel koniczyna trzyma z tobą zboczeńcu.
   Bo to, że kwiiiecień z wami się brata już owocuje coraz większą ilością jego przeciwników i to nie tylko ze względu na wciskanie kitu, ale właśnie to, że z wami pedofilami tańcuje i przystaje.

   Usuń
  3. Te matoły co dają łapki Kwietniowi to jeszcze nie wiedzą. Ale się dowiedzą.

   Usuń
 21. Cisnąć czuba ile wlezie. kwiecień to wstyd dla Polaków i wszystkich eksploratorów. Ja go już dawno przestałem oglądać. Wchodzę tylko tutaj by się pośmiać bo słuchanie tych bzdur to strata czasu. Dobra robota Gall :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=VEZjQxiUVao

   3 poziomy , a drugi to szambo w kiblu gdzie kursuje winda :) , kwiecień weź kilof i kop pod pisuarem tam są wrota do nadprzestrzeni i podprzestrzeni otwierane czarną magią i ogniem świeczek bezdomnych satanistów oraz złomiarzy palących ciemny okultystyczny dym prosto z hitlerowskiej opony w której jak mówisz są pręty :).

   Usuń
 22. Facet mówi jak na dopalaczach. Wszędzie widzi sygnały i znaki. To są urojenia. W każdej figurce satanistyczne znaczenia. Byle symbol to dla niego dowód działających okultystycznych grup. Na takie plewy tylko debile się łapią. Polish science fiction Riese. Najlepsza jest końcówka strzygi, hybrydy i wilkołaki. To jest lepsze od Monty Pythona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=VEZjQxiUVao

   3 poziomy :),

   Usuń
  2. Kwiecień zrobił z tematu Riese pośmiewisko. Tak ciekawy temat pełen nierozwiązanych tajemnic, a tu wilkołaki, hybrydy, strzygi i głupoty. Niedługo opowie, że w Riese szwaby szukały miejsc mocy i tuneli podprzestrzennych.

   Usuń
  3. Ano widzisz skurwiel zaśmiecił tymi debilizmami cały internet. Wpisujesz w google Riese, a wyskakują Ci te idiotyzmy jakie napłodziło to łyse pijackie bydle. Teraz ktoś kto zechce wyszukać rzetelnych informacji o Riese będzie musiał się z tym wszystkim zmierzyć i albo dojdzie do wniosku, że to debilizmy, albo, że cóś w tym jest.

   Moja rada. NIE CZYTAĆ I NIE SŁUCHAĆ ŻADNYCH MATERIAŁÓW TEGO ZBOCZEŃCA BRATAJĄCEGO SIĘ Z PEDOFILAMI NA NECIE.

   Usuń
  4. I PRZYPOMINAM DLA NIEZORIENTOWANYCH
   W kąciku koniczyny czyli tego pedofila dariusza jastrzębia właściciela firmy KROSOFT bratającego się z pedofilem markiem sękiem, który uwodził dziewczynki w wieku 13-14 lat na internecie, jest opisane w dodatkach wszystko co potrzeba zrozumieć dla czego cała ta banda na czele z kwiiietniem to banda zboczeńców i pedofilów. POLECAM też nasze komentarze w dwóch ostatnich tematach w, których szczegółowo opisaliśmy to wszystko udowadniając, że cała ta pedofilska trójca doskonale się rozumie i brata w swych zboczonych działaniach. Gdyby ktoś miał jakieś pytania zawsze chętnie mu wszystko wyjaśnię.
   Moja dobra rada dla wszystkich
   NIE TRZYMAJ ZE ZBOKAMI I PEDOFILAMI TAKIMI JAK KWIIIECIEŃ JASTRZĄB I SĘK.

   Usuń
  5. Ujmę to tak, skłonność do konfabulacji, skłonność do dewiacji.

   Usuń
  6. Z youtuba pozytywy

   Dav1988iD 5 godzin temu
   Panie Darku dziękuje za kolejny odcinek i czekam na kolejny, kawał dobrej roboty jak zawsze.Pozdrawiam !

   Tomi Tomi 1 dzień temu
   Darek! dobre !a innzych olej!!! gowno wiedza....

   SolusContraOmnes LWWL 1 dzień temu
   Kolejny świetny materiał pozdrawiam.   Z youtuba negatywy

   Trism Eos 7 godzin temu
   "W membranie od gitary" :P Nurtuje mnie już tylko jaką rolę w tym grały struny od trąbki ;)

   Miszczu75 12 godzin temu
   W okolicach Malborka nie mieszkają Kaszubi ale taki błąd może się zdarzyć

   rolskidrakeski 23 godziny temu
   Kaszubi i Malbork:)))) LOL

   Rodrigo Rodrigez 1 dzień temu
   Taa


   Zwolennicy jak zwykle. Przeciwnicy ziew.

   Usuń
  7. i jeszcze jeden w negatywach

   Viz12345 1 dzień temu
   nepal czy tam jakiś inny tybet... dla darusia wsio rawno. :)


   Czy Rzym czy Krym zawsze będzie terenem Riese :)

   Usuń
  8. " Ano widzisz skurwiel zaśmiecił tymi debilizmami cały internet. Wpisujesz w google Riese, a wyskakują Ci te idiotyzmy jakie napłodziło to łyse pijackie bydle. Teraz ktoś kto zechce wyszukać rzetelnych informacji o Riese będzie musiał się z tym wszystkim zmierzyć i albo dojdzie do wniosku, że to debilizmy, albo, że cóś w tym jest."

   I dla tego teraz po wariacie z Głuszycy trzeba ten internetowy śmietnik sprzątać.
   Po prawdzie jak by siedział w wariatkowie tam gdzie jego miejsce, to by miał wikt i opierunek, dach nad głową i możliwości opowiadania tych bredni wszystkim wokół. Począwszy od lekarzy psychiatrów po pacjentów.

   Nie trzeba było prostować tych głupot serwowanych następnym idiotom i nawiedzonym świrkom od UFO. Ale pies im mordę lizał, bo nie ważne co się pokazuje i mówi. Ważne aby mówili, byle co, nie ważne co , byle głośno i dużo . Może nawet sobie sam pisać świetnie panie darku, super panie darku.

   Będzie w necie więcej świetności, która jak dawno wszędzie wykazano jest pospolitą GŁUPOTĄ :-). Bo świetny pan darek, eksploruje lasy i ulice w Malborku, Bydgoszczy, dworce w Łodzi od Riese trzyma się z dala, a jak już to gdzieś z boku zapozuje do zdjęcia na koniku i wypad. Chyba pożyczył od Boczusia kasę, albo pożyczył od Józka i lata kanałami.

   https://www.youtube.com/watch?v=9prmfanBisA

   Usuń
  9. Pod Malborkiem mieszkają Kaszubi.
   Tak jak Dolnoślązacy mieszkają w Tatrach a górale na wybrzeżu :).
   Poligon w Bliźnie zaś jest nad morzem, a obóz GrossRosen w 1939r był w Polsce. Altanka w Sulistrowiczkach to porodówka, a opatrunek to jedyny taki na świecie. Plany przedszkola i kamień w łazience to klucz do rozwiązania tajemnicy Riese.

   Usuń
  10. Nigdy głupot Kwietnia nie brałem na poważnie. Oglądałem go tylko dla tego bo myślałem, że w końcu coś konkretnego pokaże. Jak to się mówi może ślepej kurze wpadnie ziarno do dzioba, a tu jedno wielkie gówno i wielka kupa. W tym materiale pojechał po bandzie na całego. Żal dupę ściska, że brnie w te bajki coraz bardziej. Moim zdaniem to choroba i jakiś obłęd. Dopełnieniem są jego zboczone komentarze u tego koniczyny. Kupa błędów i pomówień totalne dno. Poziom psychola i zboczeńca. I towarzystwo wzajemnej adoracji poklepujące się po ramieniu pedofili. Zapoznałem się z materiałami o Iveliosie i też uważam, że bajerowanienieletnich to przejaw pedofilstwa. Taki zbok powinien być napiętnowany przez wszystkich niezależnie od sympatii i antypatii. A tu widzę, że koniczyna wierny sługa Kwietnia gratuluje mu sukcesów. Kwiecień wtóruje i poklepuje obu po ramieniu. Jedno jest pewne ostatnie tygodnie pokazały najgorszą prawdę o Kwietniu. Bo to, że baja to każdy wie nawet jego zwolennicy, ale to, że podaje rękę komuś kto chwali pedofila i psychola to już szczyt. Jest takie powiedzenie kto z kim przystaje takim się staje. Można to inaczej nazwać jak ktoś już tu napisał swój swego pozna. Aprobata Kwietnia dla koniczyny, który nie gani Sęka za podrywanie nieletnich jest wymownym dowodem, że Kwiecień to największa szumowina eksploracyjna. Zastanawiam się kto jest tu gorszym zbokiem czy ten co podgląda na necie małolaty czy ten co go za to chwali lub przemilcza sprawę? Bo pedofil może myśleć, że nie robi nic złego z racji swej choroby, ale inni? Kto aprobuje takie poczynania? Ktoś o podobnych skłonnościach i zboczeniu. Nie widzę innego rozwiązania. Dziwne tylko, że Kwiecień jeszcze od nikogo w realu nie doświadczył negacji z tego powodu. Patrząc na to z boku zastanawiam się jakiego rodzaju ludzie akceptują jego poczynania i nie mówię tu tylko o fałszowaniu historii i zmyślaniu bajek, ale właśnie o otaczaniu się zboczeńcami i wykorzystywaniu ich jako sprzymierzeńców? Patrzę na cała sprawę z zaciekawieniem i czekam co będzie dalej. Kto pozostanie przy Kwietniu, a kto przejrzy na oczy i ze zbokiem nie będzie chciał przystawać. Wizytówkę Kwietnia przejrzałem w całości. Komentarze na blogu koniczyny też. Zebrawszy to wszystko do kupy widać dno moralnego dna. Zero odkryć, zero wiedzy, zero wyjaśnień, niezliczona ilość przekręceń za to same wymysły, pomówienia, zboczone wyzwiska na poziomie pijaka pod sklepem. Poziom chorego analfabety udającego tylko speca i normalnego.

   Usuń
  11. Lepiej pozno niz wcale.
   Powiem tak-Kwiecien albo plecie zwykle oczywistosci-tu nie klamie gdy powtarza banaly, np. tu jest gora X-albo calkowicie zmysla i przeinacza to co uslyszal od kogos, dodajac do tego fantastyczne tresci.
   Samemu bylem siwadkiem jak rzecz ktora uslyszal od znajomego, po kilku godzinach powtarzal jako wlasna historie okraszona klamstwami, wile osob moze to potwierdzic.

   Pozowolono lajzie wejsc do Zamku w Gogolowie to tak gwiazdorzyl, robil z siebie centrum uwagi bedac jedna z nastu osob i to osoba majaca najmniej do powiedzenia z calego towarzystwa, ze ludzie przy nim sie juz podsmiewali ledwie trzymajac pozory jakiejs kultury na ktora bydle nie zaslugiwalo.

   Np. Hrabia opowiedzial historie o SSmanie na kapielisku w Sobotce, ktory bral udzial w zawodach dla seniorow, historie majaca juz swoje lata a Kwiecien przerobil to na historie w ktorej byl swiadkiem, ktora dziala sie niedawno a potem zmyslal jakies brednie o tym SSmanie, ze z nim gadal, i ciagnal dalej bajere ze bylo ich wiecej itp. kity.

   Tak jak z historia o rowerach z radia Erewan.
   Przykladow sa dziesiatki.

   Kiedys cos mialo miejce, tylko kiedys, inaczej i bez Kwietnia a ten robi z opowiesci sensacje w ktorej bral udzial i ktora ma teraz miejsce.

   Niech ktos z chlopakow z ZGE napisze jak Kwiecien odpierdalal szopke z parciem na szklo, bo to przednia komedia z gluszyckim gwiazdorem na urwanym filmie w rolach glownych, albo jak fiknal przy ognisku, dostal face w pysk, ustawil sie grzecznie z miejsca i zrobil sie z niego potulny szczeniak. No a na necie to napinki, historie komandosa i fiezda-gwiezda.

   Usuń
  12. Przypominam ze Kwiecien pojawil sie na fali popularnosci teorii spiskowych i apokaliptycznych zerujacych na "koncu swiata" co to niby mial byc w grudniu 2012. Od ponad roku internet wtedy huczal od najrozniejszych teorii, czuby, ufonauci a nawet zwykle zdezorientowane osoby chlonely wszelkie zapowiedzi samozwanczych prorokow, wieszczy i wszelkaiej masci cwaniaczkow chcacych dorobic na ludzkiej glupocie.

   Kwiecien pojawil sie niczym filip z konopi na zlocie Zagorskiego pod Sleza i tak zaczela sie jego internetowa kariera. Wszedl najebany na scene, zalozyl brylki przeciwsloneczne w nocy zeby nie bylo widac jaka ma faze i zaczal nawijac a towarzystwo od Zagorskiego tez trzezwe nie bylo a do tego czesc nacpana mocno bo zlot i bo wieczor juz, wiec ziarno spadlo na podatny grunt. Potem Zagorski widzac ze hajs plynie, popromowal Kwietnia i tak uslyszaly o nim rozne osobniki co to widza elfy.

   Wczesniej byly plastikowe luki i inna tandeta wciskana turysta i obserwowanie "wirow poziomych" czyli mgly pod sztolniami na Wlodarzu gdzie te chinskie zabawki sprzedawal.
   Tak powstal nasz sowiogorski "eksplorator" ktory nigdy niczego nie eksplorowal a wszystko uslyszal od innych reszte zmyslajac.
   Zmysli tez wlasna osobe, wlasny zyciorys, bo to pierdolony melbuks z Gluszycy co pierdolil kity pod sklepem bajerujac pijaczkow za kubeczek jabczoka.

   Usuń
  13. cz1
   Pomijając całe te wszystkie skurwysyńskie podjazdy kwiiietnia do mnie i jego EWIDENTNE zboczone skłonności do homoseksualnych wyzwisk i oskarżeń należy się zastanowić nad motywami jego wymysłów dotyczących tematu Riese i II wojny światowej. Pomińmy na chwilę fakt, że to skurwiel otaczający się pedofilami i zbokami. Przeanalizujmy tę kwestię.
   Kwiecień jest oczywistym życiowym zerem. Brak pracy i jakiegoś zawodu, a co za tym idzie wystarczających środków do życia. Z całą pewnością długi i inne perturbacje finansowe o czym w dawnych kręgach jego było wiadomo/…/ To skłoniło kwiiietnia do obmyślenia planu na zarabianie kasy. Wzorem Janusza zagórskiego, który go wypromował postanowił stworzyć temat Riese z całą masą wymysłów, które od dawna mu się roiły w chorym łbie. Postanowił te wymysły przekazać ludziom BĘDĄC W ABSOLUTNYM PRZEKONANIU, że zaciekawia całą rzeszę poszukiwaczy prawdy. I na początku to mu się udawało przy pomocy zagórskiego. Niestety odkąd ja i wiele innych osób z różnych opcji światopoglądowych, nie zawsze zgodnych zaznaczam, zaczęło dementować te brednie urojone, odtąd kwiiiecień zamiast poszerzać krąg swych słuchaczy systematycznie ich traci. Owszem do dziś masa ludzi z tamtego okresu dla ciekawości jeszcze go słucha w nadziei, że coś wreszcie odkrywczego dokona i pokaże, ale jak widać wychodzi z tego jedno wielkie gówno. Co robi kwiiiecień w tej sytuacji, ano pogłębia swój zamysł widząc, że za mało wymyślił. Może za mało ciekawie, za mało abstrakcyjnie, za mało niesamowicie? Zagórski się odcina. Wszyscy starzy i dawni znajomi z, którymi miał kontakt odwracają się od niego widząc w nim skończonego łajdaka i skurwysyna. Kwiecień więc szuka coraz to nowych sp[rzymierzeńców licząc, że ci nie będą zorientowani w jego perturbacjach z całą ta było dobrze życzącą mu resztą. To tu, to tam udaje mu się z kimś nawiązać współpracę. A to znajdzie się drużyński, który mu wyda przewodnik, a to znajdzie się inny zjeb, który polansuje go na swej stronie jak patronowi cz, a to jakaś żywiołowa Palowska baba go na chwilę przygarnie lub strzelnica w Poznaniu, by na koniec wylądować w rodzinnych okolicach u właściciela cienko przędącego ośrodka turystycznego w Rzeczce mikołajczaka. Wszędzie tam kwiiiecień pociska swoje farmazony w absolutnym przekonaniu, że są ciekawe i atrakcyjne, że zwabią rzeszę słuchaczy i klientów, że po prostu tym naiwnym ludziom napędzą klientelę. Musi jednak upłynąć czasem rok i dwa by okazało się, że tak nie jest i skutek tej współpracy dla wizerunku tych osób jest odwrotny do zamierzonego. Kwiiiecień widząc to i zbliżającą się porutę zaczyna wymyślać jeszcze bardziej niedorzeczne historie jak w ostatnim materiale. Portale podprzestrzenne i przejścia do innych światów to ukłon dla wszelkiej maści pierdolców paranormalnych czyli tej widowni jaka gromadzi nadal zagórski. Strzygi, hybrydy i wilkołaki to ukłon w stronę tej najmłodszej i najgłupszej widowni, która również jest widownią zagórskiego. Miejsca mocy, czarcie kamienie, kręgi itp. to ukłon w stronę również tej części widowni, która tematem Riese nie interesuje się, ale poszukuje odpowiedzi o tajemniczych miejscach na Ziemi.

   Usuń
  14. cz2
   Podobnych wymysłów to tu, to tam kwiiiecień wplata w swe wystąpienia coraz częściej i więcej chytrze podpuszczając i wabiąc widzów o różnych zainteresowaniach. To chory i przebiegły plan ratowania swego upadającego wizerunku i przyciągania coraz to nowych debili ku sobie. Nie obywa się też nasz kwiiiecień od politycznych tematów, ale, że na tym polu jest głąbem kapuścianym to tylko ogranicza się do prostackich półsłówek typu: to co się dzieje w Meksyku, na Ukrainie czy w innym podrzuconym z nazwy kraju, to sami widzicie, że to sygnały. Tego typu wypowiedzi to wabik dla idiotów zajmujących się sytuacją polityczną, wabik obliczony na ich zaciekawienie i stworzenie pozorów wiedzy w tym temacie, wiedzy, którą nasz znawca spraw politycznych raczył ująć w zdanie no wiecie, sami widzicie. Tym sposobem matoł myśli, że pod tym kryje się wiedza i ma przyjść następnym razem w nadziei, że kwiiiecień powie coś więcej poza : no wiecie sami widzicie.
   Wszystko to kwiecień w swym chorym zamyśle i przekonaniu opowiada tylko po to by przyciągnąć jak najwięcej ludzi ze wszystkich możliwych kręgów zainteresowań. Tu trochę o obozach, tu o UFO, tam o portalach i czarcich kamieniach i jest w przekonaniu, że to wszystko jest świetnym sposobem na pozyskanie swych widzów. Z takim przekonaniem działa i usiłuje współpracować z innymi roztaczając przed nimi wizję przyciągnięcia za sobą masy klientów, jak powiedziałem. A wszystko po to by czasem na jakiś czas mieć gdzie zakotwiczyć i pożyć na czyjś koszt, pojeździć na quadzie lub koniu, postrzelać na strzelnicy czy popływać w skafandrze nurka. Jestem pewny, bo kwiecień jest takim typem, że zdążył nie jedną z tych osób naciągnąć na pożyczkę czy inną pomoc mówiąc lub zapewniając, że to się szybko zwróci jak się sprzeda przewodnik lub przyjadą klienci pojeździć na koniach i quadach. A z informacji od dawnych jego znajomych takie sytuacje miały często miejsce i zawsze kończyły się starciami, niesnaskami i pretensjami oraz oskarżeniami kwiiietnia, że to on został oszukany finansowo, a nie on oszukał.

   Usuń
  15. cz3
   PODSUMOWUJĄC
   Kwiiiecień to wszystko wymyśla w nadziei, że pociągnie za sobą tłumy i zarobi na tym wielka kasę jak zagórski na swych organizowanych spędach dla wszelkich imbecyli, niedorozwojów umysłowych, ludzi zagubionych, ciemnych, religijnych, nawiedzonych etc. Co więcej kwiiiecień przejawia symptomy absolutnego przekonania, że to co mówi jest jedynym słusznym tropem i prawdą, która czeka na ostateczne otwarcie czyli oficjalne ogłoszenie. Jeszcze tylko udaje, że przypuszcza, że poszukuje, ale tak naprawdę on wierzy w te portale, czarcie kamienie, hybrydy, wilkołaki i strzygi, miejsca mocy, jednym słowem w każdy swój idiotyzm wypowiedziany o Riese i nie tylko. I to jest nic innego jak choroba. Choroba i stan umysłu towarzyszący mu na co dzień.

   Usuń
 23. Proste rozwiazanie na gnoja!
  wlazic na te jego glupkowate filmiki You tube i krytykowac, prostowac idiote, wraz z podaniem linka do tej strony, ukaze to prawde o jamochlonie jakim jest Kwiecien !
  ..A..

  OdpowiedzUsuń
 24. Mamy kolejny przyklad skurwialej natury zaklamnaego Kwietnia :
  "Darek3 maja 2015 07:13
  W czasach kiedy Uroczy Tomasz Sidor Knur Fryzjer Salondomowy przyjeżdżał na moje prelekcje i kiedy to płacił po 50 pln za wstęp był innym człowiekiem . Pluł na wszystkich i wszystko za wiarę iż to on jest jedynym badaczem UFO był w stanie zabić uparcie twierdził iz niemieckie komory gazowe Auschwitz to miejsca gdzie obcy zdobywali pożywienie , to wtedy miał wystąpić u pani Drzyzgi jednak Devi i Mikolaj byli lepsi w Tomaszu Sidorze coś wtedy pękło jednak czara goryczy się przelała gdy zaproponował mi związek pedalski wyznając mi miłość, został odrzucony i w tedy to nastąpiło, zaszła wielka zmiana jajopoty stały się twierdzą Tomasza postanowił zniszczyć cały świat swą elokwencją i nie tuzinkową urodą . Został wydalony jak stolec ze wszystkich organizacji do jakich należał nawet z PZW , motocykliści podczas jednego ze zlotów przyczepili mu do kurtki napis Sweety , a różowe kokardki na kierownicy mówiły wszystko , wydalony oszukany dotracony nie posiadający papierów mistrzowskich fryzjera tylko , kurs fryzjerski postanowił oszukiwać i naciągać swe ofiary za pomocą tarota , wróżb oraz zdjęć robionych z ukrycia szczególnie małym dziewczynkom , . Włóczył się po krzakach wzdłuż Wisły robił zdjęcia harcerkom nazywając je NKWDzistkami , Wtedy Tomasz Sidor działał , zaatakował Hrabiego w Gogołowie , szalał motorem po drogach łamiąc wszystkie przepisy nagrywał te przestępstwa i umieszczał w necie ... To był Tomasz Sidor , a teraz co z niego zostało spasiony , utyty , pokryty grzybicą tłusty brudas , toczący piane nad klawiaturą w swoim chlewie na ul Lipskiej 10 w warszawie .. Tomaszu brakuje nam ciebie ...

  Odpowiedz"

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/siodma-rocznica-wielkiej-wyprawy.html#comment-form

  Kwiecien, ja to obserwuje od poczatku wiec nie pierdol, patologiczny klamco.
  Zmyslasz liczac ze pelikany to lukna-bo jak by mieli zweryfikowac twoje pierdolenie?
  Moze w morde znow chcesz jaki kiedys przy ognisku, gieroju pierdolony w internecie?
  Pamietasz jak sie spultales gdy ci w pysk strzelono?
  Przypomniec ci?
  Jestes zwyklym szczurem, cykorem i napinaczem a lezki ci z oczu szly.
  Pamietasz?
  Nie pamietam tez drugiej osoby ktora by szczala na balkonie w Gogolowie, jabano prostacko swinio, a tym bardziej zeby komus zrobiono przy tym zdjecie.
  Pamietasz Dareczko-Dareczko, prostaczku, chlopku-nieroztropku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak się zachowuje świnia szczająca na balkonie w środku dnia
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2014/05/zagadka-na-weekend-czyli-co-robi.html

   Usuń
  2. Panie kwiecień właśnie przez takie komentarze uważam pana za NAJWIĘKSZEGO CHUJA całym internecie. Jesteś pan skończoną kurwą i to co tu o panu piszą widzę, że jest prawdą. Zachowujesz się pan jak ostatnie bydle i epitety jakich teraz używam jedynie powtarzam za innymi, którzy mają pana za takie indywiduum. Pan się takimi komentarzami pogrążył ostatecznie. Jest pan maniakiem w kółko powtarzającym te oczywiste pomówienia. Nie znam Tomasza, ale gołym okiem widzę, że to co pan na niego wypisuje to wymysły frustrata! Jesteś pan gówniarzem w dorosłym ciele.

   Usuń
 25. Przyklady tworczosci Dariusza Kwietnia, wszystko splodzil w Kwietniu w ktorym polowe miesiacz siedzial cicho i zarl tabletki po Marcowych napadach szalu i kwiiiczenia:

  "Darek1 kwietnia 2015 14:09
  Tomasz Sidor kapuś i donosiciel czuje się bez karny , atu kolejny Zonk ktoś te materiały przesłał do Komendy Głównej Policji wydział ruchu drogowego i Tomasz Sidor beknie jak Frog za świadome łamanie przepisów ruchu drogowego , oraz świadome narażanie na śmierć lub kalectwo innych uczestników ruchu drogowego . Za to Tomaszu Sidorze są ciężkie kraty .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:14
  Oj Tomaszu Sidorze z ul Lipskiej 10 Warszawa podwójna ciągła ograniczenie do 60 , a ty 160 km\h i taki dowód dla policji , szykuj bieliznę i wazelinę .

  OdpowiedzUsuń
  Darek1 kwietnia 2015 14:24
  Do tego Harcerki wg Tomasza Sidora NKWDzistki z Poznania , no i Dariusz Jastrząb a do tego fałszywe donos na Dariusza Kwietnia , wprowadzenie w błąd CBS i Policji w Wałbrzychu Tomaszu Sidorze jak ty to znosisz , jak to jest być Hyclem kapusiem i donosicielem czyli być Nikim powiedz przepraszam napisz Tomaszu Sidorze jak to jest być Nikim , bo już więcej ne napiszemy knur bo to obraża knury Ty Tomaszu Sidorze jesteś po prostu Niczym i Nikim

  Odpowiedz

  Darek3 kwietnia 2015 11:36
  Co robil był po prostu Tomaszem Uroczym Sidorem oszukujacym
  i żenującym Nikim okradajacym naiwnych

  Darek7 kwietnia 2015 16:21
  Tomasz Uroczy Sidor klamca . Zlodziej . Donosiciel .Hycel . Wróżbita . Tarotysta . Debil . Tomasz uroczy Sidor ul Lipska 10 Warszawa
  Praga Południe .


  OdpowiedzUsuń
  Darek7 kwietnia 2015 16:24
  Teraz Uroczy beknie jest okolo 25 oszukanych osob a oszukal je Tomesz uroczy Sidor ul Lipska 10 Warszawa Praga Południe

  OdpowiedzUsuń
  Darek7 kwietnia 2015 16:30
  To zwykły zlodziej żenujący i samotny moze ktos przytuli tomasza uroczego sidora zlodzieja donosiciela hycla


  Odpowiedz

  Darek17 kwietnia 2015 19:26
  Tosz Uroczy Tomasz sidor przeszedł samego siebie nawet Knura rozszyfrowal dostawcę karmy do chlewu na ul Lipska 10 Warszawa toz to sam dariusz kwiecien bez niego tomus uroczy sidor bylby tylko nikim z ufo dewiacje

  OdpowiedzUsuń
  Darek17 kwietnia 2015 19:29
  Konczyna ten pajac wypisuje swe brednie będąc sam jak tomasz sidor synonim internetowy debilizmu ty masz nas ty maez mnie nie anonimowego dupka tylko dariusza kwietnia

  Odpowiedz

  Darek18 kwietnia 2015 07:15
  Tomasz uroczy Sidor spa nikowany kolejny pozew oraz żądanie wyjaśnień od Brygady AT z Wrocławia zaa krat świat Tomasza będzie taki sam zawsze ryja wystawia do koryta przez kraty

  Odpowiedz

  Darek18 kwietnia 2015 17:52
  Uroczy Tomasz popadł już w taką paranoje że nawet powiadomił urząd morski w Gdyni o mojej szkodliwej działalności . Przecinki tomaszu sidorze masz w knurzym muzgu gdzie tylko otręby i kolby kukurydzy hulaja


  Odpowiedz

  Darek19 kwietnia 2015 08:26
  Knur Uroczy tomasz sidor ponosi porażkę za porażka wystarczy wpisac tomasz sidor a cala spolecznosc netowa odpisuje debil tomaszu uroczy knurze sidorze wpisz kamera sopot molo to cie uroczyście pozdrowimy godz 9 rano chyba ze to pora karmienia i ryj spasiony w krycie zanurzysz

  OdpowiedzUsuń
  Darek19 kwietnia 2015 15:40
  Knur Uroczy tomasz sidor pieni się od kilku godzin żąda od wladz miasta Sopotu i SM dostępu do zapisu z monitoringu miejskiego Hycel Tomasz Sidor piewca pieniactwa kapus donosiciel klamca fotograf malych dzieci nie potrafiący czytac ze zrozumieniem poszedł dzisiaj do kosciola oczywiscie z aparatem w faldach brzusznych Hyclu ciebie tez ktoś śledzi

  Odpowiedz

  Darek20 kwietnia 2015 14:13
  Tomasz uroczy Sidor karzel intelektualny zeglujacy w brodzku kultury kazdego dnia stacza sie na dno moralności tak knurze takie cechy sa ci obce to otobie mowa tomaszu uroczy knurze sidorze


  Odpowiedz"

  OdpowiedzUsuń
 26. cd. czyli kwietniowe rojenia Kwietnia:
  "Darek20 kwietnia 2015 17:57
  Tomasz sidor uroczy donosiciel hycel kapus karzel intelektualny i moralny oczywiście juz na mnie doniósł nawet do ZW której podlegam jednak gdy zapoznali się z postacią tomasza sidora osoby obecne podczas rozmowy nie mogły się na dziwić debilizmowi sidora jego dzialalnosc na pinokju przynosi mu samą chwale i zaszczyt bycia Debilem konfidenten hyclem amatorem fotografii dzieciecej robionej z ukrycia ps policja w Wałbrzychu prowadzi postępowanie przeciwko sidorowi za fałszywe powiadomienie AT "

  Odpowiedz

  Darek21 kwietnia 2015 06:51
  Uroczy Tomasz sidor w 1986 na komisji wojskowej dostal kategorie D czyli trwałe upośledzenie fizyczno psychiczne nie nadający sie do służby w LWP natychmiast złożył podanie w MO także odrzucone no coraz bardziej Tomcio uroczy zostaje obnazony chyba tylko już mu pozostała wiara w jego teorię iz niemieckie komory gazowe Auschwitz to miejsce gdzie obcy zdobywali żywność ot to cały Tomasz Sidor z ul Lipskiej 10 w Warszawie

  Odpowiedz

  Darek22 kwietnia 2015 14:38
  Tomasz uroczy knur salondomowy Sidor tak miesza we własnym gnoju na ul Lipska 10 Warszawa ze aż mu racice zgnily co za syf i brudas ten Tomasz Sidor takimi lapami dotyka klientów zbiera na wymioty gnoj na rekach ma i pewnie zaraza świadomie to jego zemsta za to ze do ZOMO go nie wzieli ale reklama nowego salonu a wzody w gratis ie

  Odpowiedz

  Darek22 kwietnia 2015 20:28
  Teraz Uroczy Tomasz salondomowy Sidor odczuwa to co robił czyli oczernial dzarpal dobre imię i doprowadził do skandalu w Rzeszowie oczernil zupelnie nie znana mi osobę Dariusza Jastrzębia i setki innych osób Tetaz Tomaszu uroczy Sidorze z grzybicą na łapach z cala mocą od czujesz moc swoich urojomych kłamstw matactw donosow konfidencji

  Odpowiedz

  Darek25 kwietnia 2015 08:04
  Uroczy knur roznosiciel grzybicy a tym samym niechluj i brudas Tomasz sidor odniusl kolejny spektakularny sukces udowodnil wszystkim ze jest Nikim takim zwyklym prostakiem w jajopotach wierzacym ze komory gazowe Auschwitz to Tesco dla Obcych to tu zaopatrywali sie w jedzenie

  Odpowiedz

  Darek26 kwietnia 2015 16:27
  Knur Uroczy tomasz sidor salondomowy jrst przykladem nieudacznika społecznego i zyciowego samotny chory roznoszacy grzybicę frusytat hycel donosiciel szarlatan i oszust oto obraz nieudacznika Tomasza Sidora

  Odpowiedz

  Darek27 kwietnia 2015 21:09
  Tchuz i donosiciel roznosiciel grzybicy uroczy knur Tomasz sidor nie ma odwagi pisać na tym blogu nawet jako anonim ponieważ jest sam jak zwykły tchuz i klamca zadna jego urojona osobowość nie ma odwagi aby tu pisać samotnosc hycla tomasza sidora powala ukryl się zamoderacja w swoim hlewie i z tamtad wychyla ryj przez kraty i kwiczy

  Odpowiedz"
  cdn

  OdpowiedzUsuń
 27. dc rojen Kwietnia w kwietniu:
  "Darek28 kwietnia 2015 08:45
  Uroczy Tomasz sidor knur wlasciciel salonuroczy poplakal sie na widok plakatu tomaszu skoro ty mozesz oczerniac innych to inni robią to samo a uwierz mi nienawidzą cie tysiące osób które nie mogą juz patrzeć na twój którzy zaswiezbiony ryj

  Odpowiedz

  Darek3 maja 2015 07:13
  W czasach kiedy Uroczy Tomasz Sidor Knur Fryzjer Salondomowy przyjeżdżał na moje prelekcje i kiedy to płacił po 50 pln za wstęp był innym człowiekiem . Pluł na wszystkich i wszystko za wiarę iż to on jest jedynym badaczem UFO był w stanie zabić uparcie twierdził iz niemieckie komory gazowe Auschwitz to miejsca gdzie obcy zdobywali pożywienie , to wtedy miał wystąpić u pani Drzyzgi jednak Devi i Mikolaj byli lepsi w Tomaszu Sidorze coś wtedy pękło jednak czara goryczy się przelała gdy zaproponował mi związek pedalski wyznając mi miłość, został odrzucony i w tedy to nastąpiło, zaszła wielka zmiana jajopoty stały się twierdzą Tomasza postanowił zniszczyć cały świat swą elokwencją i nie tuzinkową urodą . Został wydalony jak stolec ze wszystkich organizacji do jakich należał nawet z PZW , motocykliści podczas jednego ze zlotów przyczepili mu do kurtki napis Sweety , a różowe kokardki na kierownicy mówiły wszystko , wydalony oszukany dotracony nie posiadający papierów mistrzowskich fryzjera tylko , kurs fryzjerski postanowił oszukiwać i naciągać swe ofiary za pomocą tarota , wróżb oraz zdjęć robionych z ukrycia szczególnie małym dziewczynkom , . Włóczył się po krzakach wzdłuż Wisły robił zdjęcia harcerkom nazywając je NKWDzistkami , Wtedy Tomasz Sidor działał , zaatakował Hrabiego w Gogołowie , szalał motorem po drogach łamiąc wszystkie przepisy nagrywał te przestępstwa i umieszczał w necie ... To był Tomasz Sidor , a teraz co z niego zostało spasiony , utyty , pokryty grzybicą tłusty brudas , toczący piane nad klawiaturą w swoim chlewie na ul Lipskiej 10 w warszawie .. Tomaszu brakuje nam ciebie ...

  Odpowiedz"

  To wszysko co splodzil jego umysl w ciagu miesiaca, chyba nikt nie ma zadnych watpliwosci co do stanu psychicznego tego typa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem to wszystko zamieścić w wizytówce nr2 kwiiietnia tylko ciągle na to nie mam czasu, ale zrobię to na pewno by wszyscy wiedzieli co to bydle płodzi w odwet za demaskowanie jego kłamstw historycznych i wymyślanie bzdur.

   I jeszcze jedna kwestia.
   Po raz kolejny kwiiiecień robi ukłony do starych znajomych i próbuje się im podstępnie podlizać chcąc wrócić do ich łask. Kilka miesięcy temu usiłował zrobić laskę Karolowi Sawiakowi, ale się nie udało, teraz miauczy do Witkowskiego i Zagórskiego chwaląc ich za otwieranie oczu innym. Były też nieudane próby kłaniania się wielu innym osobom, które go olały chłodnym sikiem. Ot taka to menda, która z każdym prędzej czy później wejdzie w konflikt, a potem usiłuje wrócić.

   Usuń
  2. Kop w dupe dla Kwietnia i koniec dyskusji. To swir i zwykle bydle.
   Nikt normalny z nim nie wspolpracuje, Kwiecien moze sobie roic wspolprace ale zadna normalna ekipa nie ma z nim nic wspolnego.

   To pojeb i posmiewisko.

   Usuń
  3. Debil zamiast pierdolić o grzybicy niech pokaże dowód że były baraki w GrossRosen , niech też pokaże 3 poziom w kiblu w Malborku.

   Hey debilu do dzieła , udowodnij to co pieprzysz :).

   Bo jak na razie to poszło na Sajdak dwóch dzieciaków z wiadrem i wyczyścili studzienki, te same które debil z "Ekipą" nawet palcem nie dotknął przy zbiorniku.
   Pierdolnij debilu łbem w ten kibel to może coś tam zaskoczy w tym pustym kwadratowym łbie.

   Usuń
 28. Nowa pierdolekcja czuba.

  https://www.youtube.com/watch?v=jfa1wz0St24

  Jak zwykle masa bredni, troche ogolnikow i piekne wstawki jak np.
  od 22:20
  "Dla mnie sa przykladem lumpy, menele i garusy."

  Kwiecien pochwala cwaniactwo pasozytow spolecznych naduzywajacych systemu, kpiac z uczciwych ludzi poszkodowanych w takim ukladzie przez patologiczny system biurokracji, cieszy go ze jakis emeryt dostaje 850pln emerytury a "Garus ktory odsiedzial 25 lat on wychodzi, on dostaje 1300pln."
  Chwali patoli i skurwysynstwo.
  Po chwili rozczula sie w chwilowej empati-razej nie szczerej tylko nastawionej na ulagodzenie publki i wywolanie przasnego odbioru-ze ci ucziwi dostaja mniej, jednak przed chwila chwalil cwaniactwo i pasozytnictwo ktore wlasnie okrada tych biednych i uczciwych!

  Skurwysynstwo do kwadratu, wyrachowane podelstwo.

  "Drugą liczną grupę stanowią nazwy więźniów (40 jednostek). Ogólnie więzień´ okres
  ´lany jest wyrazem ZEK (prawdopodobnie od liter ZK – zakład karny, drukowanych na
  plecach odzieży więziennej); ‘więzień´ po raz pierwszy odbywający karę pozbawienia
  wolności’ – Z PIERWSZEJ ŁAPANKI, a ‘więzień´ – recydywista’ to RECYDYWA,
  GARUS, STARY GARUS (od GAROWAC´ – ‘siedzieć´ w więzieniu’)."

  http://zupasmieciowa.blox.pl/2007/05/GRYPSERKA-JEZYK-UZYWANY-W-WIEZIENIACH-cz1.html

  28:25 "Tak dal przypomnienia, NIE MOZECIE DOSLOWNIE BRAC TEGO CO JA MOWIE.I TO JEST FAJNE ZE SAMODZIELNIE ZACZYNACIE MYSLEC."
  Wyraz twarzy i odruch wycofania typowy dla klamcy nie bedacego pewnym czy kit przejdzie, to widac jak na dloni.
  "Wy macie sami do tej historii dochodzic."
  No to po chuj nagrywasz ten belkot i lansisz sie jak tylko mozna, frajerze?

  Potem wyciera sobie ryj umeczonymi aby uwiarygodnic swoje pierdolenie.
  Szczerze przyznaje ze moze zaczyna myslec, czyli tabletki polkniete na dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 29. NOWY TEMAT!!!!!!!

  CZYLI PING PONG YING YANG!!!!!

  OdpowiedzUsuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.