niedziela, 10 maja 2015

Dla kwiiietnia Katyń to betka, to nie ruska zbrodnia tylko niemiecka. NIEPROFESOR żyd Bartoszewski dla kwiiietnia autorytetem. I to jest THE END kwiiietnia.

ZŁAMANIE CISZY WYBORCZEJ!

ZAKAMUFLOWANA AGITACJA W CZASIE CISZY WYBORCZEJ NA RZECZ 

PO

Dariusz Kwiecień Audycja L 


Myślę, że po przesłuchaniu dzisiejszej pierdolekcji kwiiietnia NIKT, nawet moi przeciwnicy o ile są patriotami, NIE BĘDZIE MIAŁ WĄTPLIWOŚCI KOMU TO KWIIIETNIOWE BYDLE SŁUŻY.
Zanim rozkręcę się w opisie powiem, A NIE MÓWIŁEM?

Mamy dzisiaj popis propagandy żydowskiej jakiej jeszcze nie widzieliście. 
Ale po kolei.

17:15 wymysł kwiiietnia, że był atakowany przez kogoś kto twierdził, że Einsatzgruppen to regularne normalne wojsko, a nie jakaś zbrodnicza organizacja. Tutaj kwiiiecień temu zaprzecza twierdząc to co wszyscy wiemy, że były to oddziały hitlerowskiej policji, których zadaniem było mordowanie niemieckich przeciwników na tyłach frontu. Kwiiiecień oczywiście wymyślił te bajdę, że ktoś go atakuje wybielając Einsatzgruppen, by teraz rozwinąć skrzydła i udawać waszego uświadamiacza.
PS
Ja też kurwa jestem atakowany przez wiele osób, że ziemia jest płaska i słońce ją okrąża co muszę ciągle prostować na internecie!!! O, tak to wygląda z kwiiietniem.


9:50 UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!
Kwiecień w tym miejscu mówi, że KREW SIĘ W NIM GOTUJE jak jacyś rekonstruktorzy na różnych zlotach rekonstrukcyjnych obwieszeni nazistowskimi odznakami witają się pozdrowieniem sieg heil !!!! Taaaak panie kwiiiiecień???? Gotuje się w tobie krew gdy ktoś hajluje? A wtedy nie gotowała się w tobie krew???
No popatrz kwiiiecień taki z ciebie patriota z ręką podniesioną w hitlerowskim pozdrowieniu.
Ty skurwiała szmato, powtórzę to po raz setny.

Kolejny wymysł kwiiietnia w dalszym ciągu wywodu po powyższym, że jakoby na tych zlotach rekonstrukcyjnych niektórzy rekonstruktorzy doprowadzają się celowo do stanu wychudzenia by pozwalać się poniżać przez tych co są przebrani za nazistowskich oprawców. Czysty urojony wymysł paranoika, nic takiego nie miało miejsca.

12:00 kolejny urojony wymysł kwiiietnia. Kwiiiecień wyjmuje duży niemiecki przegląd techniczny będący zbiorem wynalazków niemieckich i mówi, że MU KTOŚ ZARZUCAŁ, że to on cały ten przegląd spreparował, a teraz on bidny musi to udowadniać, że to oryginał i tak nie jest.

13:20 zaczyna się wywód o Katyniu i kolejny kwiiietniowy wymysł, że jest znów przez "kogoś" atakowany, że w Katyniu były jakieś rosyjskie obozy koncentracyjne, a on o tym nie mówi. Nasz niestrudzony prostownik historyczny teraz musi znów prostować karty historii i mówić to co wszyscy wiemy, że w Katyniu nie było żadnych obozów, a jedynie było to miejsce kaźni Polskiej elity.

KTO WYMORDOWAŁ POLSKĄ ELITĘ WG. KWIIIIETNIA? TO NIE RUSCY TYLKO NIEMCY!!! 
RUSCY WYMORDOWALI MALUTKO, A NIEMCY WIĘCEJ!!!
14:35 Kwiecień wyjmuje książkę rodem z PRLu i twierdzi, że to nie rosjanie! że to niemcy wymordowali w całym swym planie najwięcej Polskiej elity. PRAWDA! Prawda to jak najbardziej, ale prawdą jest też, że równie dużo po wojnie zostało wymordowanej Polskiej elity przez sowiecki system i NKWD. To przecież członkowie Ludowego Wojska Polskiego kolaborującego z sowietami po wojnie wymordowało tysiące Polskich oficerów i intelektualistów. To przecież jak pamiętamy wuj kwiiietnia służył w LWP o czym kwiiiecień chwalił się kilka pierdolekcji wstecz.
W 15:33 kwiiiecień stwierdza zadając pytanie o Katyniu: ile tam zginęło osób? a ilu zginęło w Auschwitz, Ravensbruck, w Palmirach i na Pawiaku? Owszem wielu, ale to nie była cała elita. Tę najważniejszą durniu kwiiiecień wymordowali sowieci w Katyniu i po wojnie w czasie prześladowań. Jak widać kwiiiecień uważa, że ilość zamordowanych przez rosjan i niemców Polskich elit ma znaczenie. Dla niego nie ma znaczenia, że coś takiego miało miejsce z obu stron tylko to kto więcej. Dla tego skurwysyna rosjanie są niewiele winni bo mniej zabili Polaków niż niemcy!!!
Jeśli teraz ktoś ma ochotę spuścić mu wpierdol to nie jest to objaw nieuzasadniony.

A TERAZ!
KŁAMSTWO NAD KŁAMSTWA!
WEDŁUG KWIIIETNIA I ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY NIEMCY WYPUSZCZALI NIEKTÓRYCH ŻYDÓW Z OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH ZE WZGLĘDU NA WIEK I STAN ZDROWIA!!!

WYPUSZCZALI!
ALE WYŁĄCZNIE KOLABORANTÓW ZDRADZAJĄCYCH WŁASNYCH RODAKÓW!
czyli
KWIIIECIEŃ W SŁUŻBIE ŻYDOWSKIEJ PROPAGANDY.
16:35 kwiiiecień przytacza historię jednego z profesorów, że wyszedł z obozu w Ravensbruck ze względu na wiek. Zachwilkę dodaje, że też takim przykładem jest "profesor" Bartoszewski, którego wypuścili z obozu w Oświęcimiu. Tak było tylko dla czego? Każdy wie, że niemcy wypuszczali z obozów WYŁĄCZNIE tych, którzy poszli na współpracę. Innej możliwości nie było. Dziś kuje się fałszywą propagandę, że niemcy do roku 1940 jak mówi kwiiiecień byli czasem tak wspaniałomyślni, że niektórych żydowskich poczciwych staruszków wypuszczali ze względu na wiek lub stan zdrowia!
TO KŁAMSTWO!
Teraz posłużę się cytatami z pod jego pierdolekcji, choć to nie cały jeszcze mój komentarz do tej kwestii:

co zrobil  bartoszewski dla rotmistrza Pieleckiego -odmowil mu orderu Orla Bialego dziekuje dowidzenia zaczyna pan  promowac ludzi ktozy doprowadzili Polske do obecnego stanu a jak ktos prawde pisze to odrazu wyzywa pan od szamba szambo to bartoszewski i ludzie ktorych promowal

co jak co ale unsub za bartoszewskiego proszę się zapoznać z wypowiedziami tego "człowieka" w żydowskim knesecie proszę posłuchać jak się WYPOWIADAŁ O POLAKACH pogardliwie wręcz daje się odnieść wrażenie że mówił o Nas o Polakach jako PODLUDZIACH! proszę się zapoznać z tym jak siostra bartoszewskiego wyszła za SSmana co jak co ale ten człowiek więcej złego zrobił dla Polski niż dobrego!! dodam jeszcze jego słowa-"podczas wojny bardziej bałem się Polaków niż Niemców" proszę mi również wyjaśnić dla czego kiedy bartoszewski był mistrem spraw zagranicznych RP nie zareagował na słowa wypowiadane przez pewnego rabina który mówił o Polakach jako najgorszym narodzie itp! dla czego bartoszewski wtedy nie wstał i nie wyszedł? następnie proszę mi wyjaśnić dla czego bartoszewski wyjechał z KL Auschwitz wagonem 1 klasy wraz z innymi żydami! i proszę mi wytłumaczyć czemu to byli JEDYNI KTÓRZY WYJECHALI Z OBOZU! nie było już nigdy takiego przypadku a chce nadmienić że już wtedy masowo mordowano tam ludzi! mogę tak do rana wymieniać przykłady i to są fakty Panie Darku tu nie chodzi że ktoś mi tam coś powiedział to są FAKTY nie chce mi się już dalej pisać bo zapewne zaraz zostanę zjedzony przez obrońców pseudo profesora bartoszewskigo!! celowo z małej bo moja Babcia która przeżyła jakimś cudem powstanie trochę mi opowiedziała o tamtych czasach! a gdy słyszała nazwisko bartoszewski to pluła na radio albo na TV więc coś w tym musi być bo tak robiło wielu Powstańców!
Bartoszewski fanatyk PO, czyli partii proniemieckiej.


+Iss Magmeld szukaj i jeszcze raz szukaj....mi Babcia trochę opowiadała...a jak słyszała bartoszewski to pluła przeklinała po Niemiecku a czasem i rzucała przedmiotami w tv albo radio...babcia raczej nie należała do zawistnych osób była spokojna cicha uśmiechnięta ale wystarczyło wspomnieć te nazwisko i już zmieniała się nie do poznania...


To tyle komentarzy internautów zawierających TYLKO NIEKTÓRE FAKTY antypolskich wypowiedzi Bartoszewskiego i poczynań, ale mimo takich powszechnie znanych faktów kwiiiecień ciągnie jego temat dalej mówiąc, że Bartoszewski przekazywał nam "niesamowitą prawdę" i mówi dalej, że ludzie, którzy atakują Bartoszewskiego skaczą nad jego truchłem i tańczą. Tak kwiiiecień? Bo prawdziwi patrioci nigdy go nie uznają za Polaka i patriotę w świetle faktów i całej jego antypolskiej działalności na rzecz żydowskiej doktryny. Za to ty hieno i kanalio tańcujesz jak już pisałem od kilku lat nad pamięcią ofiar nazistowskich zbrodni dorabiając do tragicznych historii własne parszywe nie mające miejsca wydarzenia dla komercyjnego poklasku. Wystarczy poczytać poprzednie wpisy na blogu.
I tym sposobem dowiedzieliście się za kim stoi i komu służy kwiiiecień. 
ZŁAMANIE CISZY WYBORCZEJ?
A na marginesie dodam, że dziś jest cisza wyborcza do godziny 21:00. Kwiecień moim zdaniem złamał tę ciszę wychwalając zasługi Bartoszewskiego, który jak wiemy był w ścisłej współpracy z PO i głosił mowy obrończe na temat Tuska i całej tej partii. Tak więc jest to krypto reklama tej partii ze strony kwiiietnia w czasie trwania ciszy wyborczej. 


Idziemy dalej
MASZ FANTAZJĘ? TO MOŻE POCZUJESZ SMRÓD PALONYCH CIAŁ!
W 22:38 kwiecień mówi, że jeżeli ktoś ma trochę wyobraźni i.....FANTAZJI! Tak proszę Państwa fantazji dobrze usłyszeliście, to poczuje smród palonych ciał po przeczytaniu rekomendowanych przez kwiiietnia książek. Cały kontekst tej wypowiedzi powiem krótko, zdradza, że kwietniowi do tego nie wystarcza sama wyobraźnia inspirowana treściami opisów, ale i FANTAZJA. Zaiste ile ty kwiiiecień masz fantazji do takich wyobrażeń, albo inaczej jaką ty masz fantazję by to sobie wyobrażać?

DOBRY ŻYD I ZŁY ŻYD WEDŁUG KWIIIETNIA
Zaskoczeniem dla niektórych będzie to, że kwiiiecień m/w w 24 minucie przytacza historię żyda, który z zawiści idąc do pieca zdradził innych żydów ukrywających się u Polskiej rodziny. Za chwilę kwiiiecień dodaje pytanie czy to cecha tej nacji, czy tylko odosobniony przypadek? I jeszcze dodaje, że żydzi ortodoksyjni tworzą fałszywą historię przez co niedługo świat będzie uważał, że niemieckie obozy koncentracyjne były Polskimi? 
Jak to się więc ma co teraz powiedział na żydów do tego jak wychwalał żyda Bartoszewskiego i jego zasługi, który przecież służył tej ortodoksyjnej żydowskiej bandzie!!!!?
Ano ta pozorna sprzeczność służy temu by poklepać po ramieniu tą żydowską klikę, która rządzi na naszym terenie, a wzbudzić w was wrogość do tej w Palestynie i tym sposobem - i tym sposobem zrobić z was jeszcze większych antysemitów, co potem będzie wykorzystywane przez jednych i drugich by wami manipulować, oskarżać was o antysemityzm i móc dalej rządzić wami z tzw. drugiego planu. Skołowane społeczeństwo ma nie widzieć ścisłej współpracy tu obecnego żydostwa w Polsce z żydostwem w Palestynie. Kumacie tę czaczę? Macie myśleć, że ci żydzi jak Bartoszewski to cacy żydzi, a ci z Palestyny to źli ortodoksyjni żydzi, a tymczasem obie grupy współpracują ze sobą wykupując Polskę, żądając sobie roszczeń na sumy 60 miliardów dolarów i ci tutaj im w tym pomagają by tamci z Palestyny to dostali. To tak w skrócie. Ale żeby to się udało jedni.ci tutaj/ prowadzą propagandę przeciwko tym drugim. w Palestynie/ i zrzucają na nich winę za wykupywanie Polskie i jej rozkradanie. 

I tutaj zakończę pozostawiając kilka co mniejszych kwestii dla was. 
Jedno co mogę polecić to jeszcze raz na spokojnie wsłuchać się w sens i zamysły wypowiedzi kwietnia. Nie będziecie mieć wtedy wątpliwości komu służy i czyim interesom.

DODATEK UROJONY
CZYLI DOWODY UROJEŃ DARIUSZA KWIIIIIETNIA

Mało ludzi pamięta, że już kilka lat temu kwiiiecień przejawiał znamiona choroby psychicznej do, której sam się z resztą przyznawał. Oto dowody na to czyli jego wypowiedzi z na jego dawnym już nieistniejącym forum:


A tak wyglądają te urojenia:
I kolejne urojenie, a mianowicie to, że kwiiiecień swego czasu rozpowiadał, że jakoby jego ojciec utrzymywał scisłą znajomość z Anthonem Dalmusem. Poniżej zdjęcie jego ojca z lewej z rzekomym Dalmusem ten wyższy z prawej:

A tak naprawdę wygląda Anthony Dalmus:

Jak widać kompletnie nie podobny do tego o jakim mówił kwiiiecień.
Macie dowody na urojenia i szaleństwo kwiiietnia, którym zniszczył swoją pierwszą rodzinę i związek. Macie dowody jego urojeń o statkach matkach na ciemnej stronie księżyca i wyznaczonej misji ujawnienia prawdy o Riese i uratowania setek tysięcy ludzi. Co jeszcze mam wam pokazać by udowodnić, że to chory człowiek być może nawet przez kogoś manipulowany lub wynajęty do prowadzenia działalności mającej wam robić wodę z mózgów i jak to było w dawnych czasach rozwalać grupy eksploracyjne przy jednoczesnym ich inwigilowaniu i prześwietlaniu co zaowocowało kłopotami niejednej osoby z dziwnych powodów. 
Macie dowody wnioski wyciągnijcie sami, a przełożonym kwiiietnia radzę poddać go badaniom bo wszystko wskazuje na to, że pewnego dnia w swym szaleństwie chwyci za karabin i was wszystkich tam wystrzela biorąc za wilkołaki lub kosmitów ze statków matka. Koniecznie zapoznaj się z poniższymi materiałami by wiedzieć z jakim oszustem, łajdakiem i upośledzonym człowiekiem możesz mieć do czynienia:

121 komentarzy:

 1. Sidorow ! Za glupi i za cienki jesteś aby zrozumieć o czym piszesz.pojawiasz sie na wiecach i wydaje ci sie ze jestes tam bezpieczny. Kiedys bedzie o tobie w twlewizji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie to jest głośno o kwiiietniu, że jest żydowskim kolaborantem, a będzie równie głośno o jastrzębiu, który go wspiera i wspiera pedofila z Katowic marka sęka. Tylko kwestia czasu.
   Taki odważny jesteś z anonima? Zobaczymy...

   Usuń
  2. Co kwiiietniowa spierdolino wkurwia prawda o twoim idolku?

   Usuń
  3. ELIZABETH!!!
   Weź go walnij w ten durny łeb bo Ci jeszcze krzywdę zrobi kiedy w nocy zobaczy w Tobie złego skrzata, albo wilkobabę!
   Daruś nie ciskaj się już niedługo.

   A potem będzie jak w słowach tej piosenki
   O Ela....

   Pytalem, blagalem, ty nic nie mówilas
   Nie bylas juz dla mnie taka mila
   Patrzylas tylko z niewinna mina
   I zrozumialem, ze cos sie skonczylo

   Az wreszcie poszedlem po rozum do glowy
   Kupilem na targu nóz sprezynowy
   Po tamtym zostalo tylko wspomnienie
   Czarne lakierki, co jeszcze nie wiem.

   Tylko, że tym nożem to se sam zrobisz kuku z rozpaczy nad własną głupotą ptico parchata.

   Usuń
  4. 1 komentarz w stylu dariusza jastrzębia. Ok, dareczku o tobie będzie też głośno może nie w telewizji, ale w Krośnie na pewno. A jak się dowiedzą, że bratasz się z pedofilem i fałszerzem historii i ostatnią kanalią to nie wiem czy ty będziesz się w swoim krośnie mógł tak bezpiecznie czuć jak ja na wiecach.

   Usuń
  5. Widze, ze bandzie siersciuchow rura peka. Nie strasz bo sie zesrasz matole.

   Usuń
  6. Nic nowego, chazar pieprzy jak zwykle od rzeczy, "ktoś" gdzieś, lecz nie wiadomo kto. "ktosie" mu zarzucają, "ktoś" go atakuje, zwykła normalna schizofrenia paranoidalna. Głosy we łbie i kiełbie we łbie.

   Szkoda na to czasu, bo chazarskim pejsatym pacjentem już dawno powinni się zająć lekarze specjaliści. Tego steku bzdur nie da się ani słuchać ani oglądać

   Usuń
 2. Kwiecień ten Twój Bartoszewski Bartman to zdrajca. Weź sobie poszukaj prawdziwych materiałów o nim w necie i nie pierdol głupot.

  Władysław Bartoszewski (Bartman) – żyd, kolaborant, zdrajca
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-2013-09

  Władysław Bartoszewski (vel. Profesor,
  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski

  Na przestrzeni wielu lat utrzymywał kontakty z osobami prezentującymi postawy syjonistyczne. Jest autorem szeregu książek dotyczących martyrologii Żydów polskich w okresie okupacji. Według opinii osób ze środowiska b. członków AK - Bartoszewski w latach ubiegłych uczynił dla siebie z tematu martyrologii Żydów dogodną formę uzyskania pozycji „znawcy" w tym zakresie oraz źródła dochodów /wielokrotne wydania, tłumaczenia na obce języki/.
  Źródło: IPN BU 01221/4, s. 3

  Z materiałów operacyjnych w V. D.II odnośnie kontaktów W. Bartoszewskiego z ambasadą Izraela w Warszawie wynika co następuje:
  W. Bartoszewski został ujawniony jako kontakt b. I sekretarza Ambasady Izraela w W-wie Avrahama Agmona w 1961 r. Odbył on z nimi kilka spotkań w Ambasadzie oraz prywatnym mieszkaniu Agmona. Po wyjeździe z Polski Agmona kontakt z Bartoszewskim podtrzymał attache Scharon, który podobnie jak Agmon zajmował się zbieraniem informacji charakteru wywiadowczego do lata 1963 r.

  I NAJWAŻNIEJSZE!!!

  Raport o zezwoleniu
  na aresztowanie
  Bartoszewskiego Władysława
  s. Władysława, ur. 19.2.1922 r.
  Do aresztowania przez Gestapo we wrześniu 1940 r. w/w był członkiem konspiracyjnej organizacji K.O.O. Po wyjściu z obozu oświęcimskiego rzekomo z powodu choroby w 1941 r. wstąpił do A.K. i odtąd pracował w B.I.P.-ie. Podejrzewano go w tym czasie o kontaktowanie się z gestapo. Po wyzwoleniu na polecenie centrali szpiegowskiej WiN zorganizował własną siatkę wywiadowczą.
  W latach 1945 i 1946 r. był dwukrotnie aresztowany. Po raz pierwszy pod zarzutem przynależości do A.K. i drugi raz w listopadzie 1946 r. gdy wpadł na zasadzkę w mieszkaniu Anny Bonkowskiej, zamieszanej w sprawie Gorzkowskiego. Po kilku miesiącach śledztawa został on jednak wtedy zwolniony z braku konkretnych dowodów działalności szpiegowskiej. Dopiero zeznania aresztowanych Gutowskiego Adama i Dabrowskiej Marii całkowicie wyjaśniły jego szpiegowską rolę w aparacie wywiadowczym WiN. Z zeznań tych wynika, że Bartoszewski Władysław już wiosną 1945 r. stworzył siatkę wywiadowczą o bardzo szerokim zasięgu. Przy jej pomocy rozpracował Radę Ministrów, partie polityczne, KC PPR, „Czytelnika", prasę, oraganizacje żydowskie, różne gałęzie przemysłu, szczególną uwagę zwracał na stosunki gospodarcze z ZSRR i wymanę handlową. Brał on udział w planowaniu przez wywiad WiN różnych akcji dywersyjnych, zamachów terrorystycznych na czołowe osobistości aparatu państwowego i politycznego kraju. Wiosną 1945 r. przy jego współudziale planowano porwanie Min. Radkiewicza. Gdy plan ten się nie udał, zamierzano wysadzić gmach, w którym odbywały się sesje K.R.N. lub przez nasadzenie swoich ludzi wytruć w stołówce K.R.N. członków Rządu i wybitnych działaczy politycznych z obozu demokratycznego.
  Przy pomocy Bartoszewskiego wywiad Win-u uplanował również akcje ekspriopracyjne na fabryce Wedla.
  Obecnie przeprowadzone obserwacje ujawniły, że Bartoszewski nadal utrzymuje podejrzane kontakty. W dodatku agentura doniosła, że w obawie przed aresztowaniem czyni pospiesznie przygotowanie do ucieczki za granice.
  Ponieważ przez obserwacje w/w nie jesteśmy w stanie uniemożliwić mu ucieczki, dlatego wnoszę o wyrażenie zgody na jego aresztowanie.
  Z-ca NACZELNIK Wydziału II Dep. V M.B.P.

  Całość w linku niżej
  http://lustracja.net/index.php/pozostali/162-wladyslaw-bartoszewski-kontakt-operacyjny-ambasady-izraela

  Kwiecień tego jest o wiele więcej. Kto che ten znajdzie prawdę, którą ty zakłamujesz. Bartoszewski od młodych lat był wtyką ortodoksyjnego żydostwa z Izraela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cytat
   Kaczyński atakował Bartoszewskiego za to, że jako minister w rządzie Buzka “był finansowany przez Niemców” (chodziło o pieniądze, które niemiecka fundacja przekazała mu za spisanie wspomnień). Kaczyński sugerował, że ten fakt oznacza, iż były więzień Auschwitz może służyć niemieckim interesom w naszym kraju.
   http://natemat.pl/101827,od-dyplomatolkow-do-pastucha-czyli-czym-podpadl-pis-wladyslaw-bartoszewski

   A ja się pytam jakim cudem młody Bartoszewski, który dożył sędziwego wieku w pełnym zdrowiu 93 lat mógł zostać zwolniony ze względów zdrowotnych przez niemców?

   Usuń
  2. Władysław Bartoszewski przyznał, że „w czasie wojny bałem się bardziej Polaków niż Niemców” Cytat wyrwany z kontekstu ale…

   http://www.wprost.pl/ar/233766/Bartoszewski-w-czasie-wojny-balem-sie-bardziej-Polakow-niz-Niemcow/


   cytat
   Autor wywiadu, Gerhard Gnauck zapytał również Bartoszewskiego, czy pracując dla ruchu oporu, jednocześnie pomagając Żydom nie odczuwał czasem strachu przed sąsiadami. - Mieszkałem w domu pełnym inteligencji. Ale jeśli ktoś z nas odczuwał strach, to nie przed Niemcami. Gdy jakiś oficer zobaczył mnie na ulicy, a nie miał rozkazu aresztowania, niczego nie musiałem się obawiać. Ale polski sąsiad, który zauważył, że kupiłem więcej chleba niż zwykle – to jego musiałem się bać - przyznaje.

   I to jest wzór Kwiecień dla Ciebie?

   Usuń
 3. Kwiecien ty jestes tak glupi ze mendo ustawa tego nie przewiduje.
  Ty mendo !!!

  CZYTAC SMIECIU NIE UMIESZ !
  W ksiazce Mistrzowie smierci polglowku nigdzie nie jest napisane ,ze mordowano czy duszono wapnem idioto , a posypywano ciala wapnem a niektore ofiary jeszcze nie calkowicie skonaly.
  KRETYNIE ODWAL SIE OD DOLNEGO SLASKA I SPIERDALAJ SZUKAC SESACJI O LEBENSBORNACH I OSRODKACH SZKOLENIOWYCH DLA SONDER KOMANDO NA DOLNYM SLASKU IDIOTO BO ICH TAM NIE SZKOLONO! i w cale nie szkolonio a byl to przydzial ty debilu!
  Rzolnierze Sonderkomando np 4a ty durniu o ktorym przedewszystkim jest ta ksiazka... w wiekszosci nie dozyli starosci kmiocie ! byli straumatyzowani , popelniali samobojstwa,Ich dowodca Blobel stal sie alkocholikiem ,i morfinista.
  Sam Himler spanikowal jak byl w winnicy chcac ratowac mloda zydowke z kazni.
  jednak ta nie chciala poszla za rodzicami!!! ty polglowie.
  Nie wszystko ten zyd opisal w tej ksiazce baranie jeden!
  K... wa !!! facet ty sie dorobisz problemow przez te twoja glupote ciemniaku!!!
  Nawet ksiazek czytac durniu nie potrafisz!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KWIECIEŃ TY JEBANY PARSZYWY CZERWONY SYJONISTYCZNY PASTUCHU
   czytaj i ucz się historii. Liżąc dupę bartoszewskiemu plujesz na Witolda Pileckiego
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-2013-09

   Więzień Auschwitz
   Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki.

   Od nocy 21/22 września 1940 roku obaj stali się więźniami niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Konzentrazionlager Auschwitz I, numer obozowy 4427, natomiast Witold Pilecki, który do obozy poszedł z własnej woli miał nr 4859) Bartoszewskiego zwolniono z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym. Natomiast Pilecki dopiero po ponad 2 latach… 27 kwietnia 1943 zdecydował się na ucieczkę z obozu…. Dlaczego wspominanie o Witoldzie Pileckim w tej części historii jest istotnie? – o tym kilka akapitów dalej.
   Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SSmana. Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in., szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą Akowców. Ów świadek jest przekonany, że Bartoszewski był konfidentem.
   Nikogo nie zwalniano z Auschwitz, przynajmniej nie uczciwych ludzi, co innego kolaboranci… Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane. Mimo tego obdarzono go zaufaniem w organizacji katolickiej FOP – Front Odrodzenia Polski, związanym ze Stronnictwem Pracy, a kierowanym przez pisarkę Zofię Kossak Szczucką. Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzyko… Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury.////

   Polecam całość z linka.   Usuń
 4. A ta lapa ty smieciu z Hitlerowskim pozdrowieniem na zdjeciu twoim Ci jeszcze uschnie ! jak tak dalej robil bedziesz ...slowa jakie wypowiadala moja babka
  ................ RODOWITA WROCLAWIANKA............... ty lebensbornie! mendo zaklamana!

  OdpowiedzUsuń
 5. Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu,


  Oczywiscie ze musial byc kolaborantem i to ARCY!
  zyd wychodzil w tamtym czasie z obozu, przez tylko jedno miejsce!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyobrażacie to sobie coś takiego czytajcie

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-2013-09
   W 1955 zwolniony z więzienia z powodu złego stanu zdrowia (!!!), zaraz po zwolnieniu sąd Wojskowy umorzył postępowanie wobec niego ponieważ z działalności w AK ujawnił się w 1945 r. 10.01… W związku z tym w 1959 komunistyczny stalinowski sąd wojskowy przyznaje Bartoszewskiemu odszkodowanie za straty moralne…
   Dzisiaj wiezionym uczestnikom niepodległościowego podziemia trudno dostać odszkodowanie za utratę zdrowia, a co dopiero za „straty moralne”!

   Pełne dowody na to tutaj
   http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=B&katalogId=3&subpageKatalogId=3&pageNo=1&nameId=2560&osobaId=6017&;

   Kurwa kwiecień chuj wisz gdnido czerwona, albo wiesz tylko zakłamujesz fakty. Dla kogo psie pracujesz? Kto ci zleca takie gadanie?

   Usuń
  2. I dalsze cytaty z Wolnej Polski

   Bartoszewski nie jest i nigdy nie był profesorem
   Gdy jeden z internatów zapytał o ten tytuł Niemieckie MSZ, które prezentowało go na ich stronach, natychmiast poprawiono błąd. Niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych usunęło tytuł profesora dla Władysława Bartoszewskiego ponieważ go nie posiada. Bartoszewski ma wykształcenie średnie, gdyż skreślono go z listy studentów w 1962 r. ? na UW. Biografię ma bogatą (podane przez niego fakty nie do sprawdzenia) ale wykształcenie średnie. Jednym słowem przez wiele lat wprowadzano ludzi w błąd uznając tytuł profesora Bartoszewskiemu
   Najpierw była wojna (Bartoszewski zrobił maturę w 1939 r., potem studiował polonistykę na tajnym Wydziale Filologicznym UW – po wojnie reżim PRL robił, co mógł by uniemożliwić mu dokończenie tych studiów („Złożył na ręce profesora Juliana Krzyżanowskiego pracę magisterską, jednak decyzją rektora UW Stanisława Turskiego został w październiku 1962 skreślony z listy studentów.” pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski )
   Bartoszewski formalnie nie ma nawet tytułu magistra!.
   Regionalny rząd bawarski nadał mu stopień „profesora wizytującego”, ale na jakiej podstawie?
   „Profesor wizytujący (z ang. visiting professor lub sessional instructor) – stanowisko na uczelni przewidziane dla pracownika naukowego lub naukowo-dydaktycznego, który posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł naukowy profesora i jest na stałe pracownikiem innej uczelni.
   Ustawodawca polski dopuszcza zatrudnienie na stanowisku profesora wizytującego osoby, która posiada tylko stopień naukowy doktora oraz znaczne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowej, jednak tylko na podstawie umowy o pracę. Powyższe obostrzenia nie dotyczą obcokrajowców, którzy mogą być zatrudniani na stanowisku profesora wizytującego, gdy posiadają doktorat.
   W Krakowie był uznawany za wielkiego żydowskiego bohatera, ułatwiono mu wykłady na KUL, choć przy wątpliwej maturze okupacyjnej (czy małej maturze) i 3 dr. h.c. nie mając wyższych studiów, kreowano go na „profesora”, ale nie ma tego tytułu,
   Notabene: Bartoszewski zna tylko język niemiecki i musiał korzystać z pomocy tłumaczy języka angielskiego jako minister spraw zagranicznych!

   Usuń
 6. Kwiecien ten kmiot ! dla nikogo nie pracuje.To pojeb o jakim trzeba ludzi powiadamiac by go nie sluchali.... Oni sie tam w tych Sowich zagniezdzili RUSKIE POMIOTY! I TAK TYCH LUDZI OGLUPIAJA...chcac zarobic na nich.
  Ja bym te Rzeczki ,Osowki Wlodarze upanstwowil ..postawil pomniki upamietajace znecanie sie i mord na niewinnych ludziach.... a takich BIZNESMENOW!!! kazal bym ganiac policji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień szargasz prawdziwą historię wywyższając zdrajców. Masz przejebane śmieciu. Nie pokazuj się w terenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. 1
  Pytania do Bartoszewskiego. Kwiecień może kurwo ty odpowiesz w kolejnej jebolekcji?

  Pytania do Władysława Bartoszewskiego
  Władysław Bartoszewski niedawno został określony przez przywódcę Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska jako „najlepszy polski życiorys” i jako „najlepsza polska biografia”. Tenże pan Tusk już jako premier RP powołał Bartoszewskiego na sekretarza stanu do spraw zagranicznych w kancelarii premiera. W ostatnim czasie nadeszła również wiadomość, że Senat KUL postanowił akurat teraz uhonorować Władysława Bartoszewskiego doktoratem honoris causa, nie bacząc na bezprzykładną serię wyzwisk i obelg, jakimi popisał się pan Bartoszewski w ostatniej kampanii wyborczej. W związku z tymi wszystkimi przedziwnymi uhonorowaniami człowieka, który dawno przestał spełniać wymogi stawiane przed ludźmi o prawdziwym autorytecie, pozwolę sobie wystosować do niego następujących 30 pytań:
  - Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie Panu medalu ku czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Stresemanna?
  - Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się Pan przyznaniu Orderu Orła Białego (pośmiertnie) generałowi Augustowi E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów?
  - Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)?
  - Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami, dlaczego nie wyszedł Pan z sali, jak doradzała Panu większość polskiej delegacji?
  - Dlaczego kłamał Pan (w 2000 r.), że Polaków zaatakował w Knesecie tylko „głupi ekstremista”?
  - Dlaczego używa Pan bezprawnie tytułu profesora w sytuacji, gdy jest Pan tylko maturzystą, absolwentem gimnazjum? Jak wiadomo, obowiązują twarde reguły: aby zostać profesorem, trzeba mieć magisterium, doktorat i habilitację, a żadnej z tego typu prac Pan nie obronił, nie mówiąc o skończeniu studiów.
  - Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, której Pan tyle zawdzięcza, jak Pan sam wielokrotnie przyznawał?
  - Dlaczego zgodził się Pan na zamieszczenie w książce – wywiadzie z Panem – cytatu z kłamliwym twierdzeniem Stefana Niesiołowskiego, że jakoby: „Zapisał (Pan) piękną kartę walki o Polskę z bronią w ręku”. W jakim to było oddziale? Przy jakiej ulicy? Jakich ma Pan świadków tej rzekomej walki?
  - Dlaczego tak mocno, a kłamliwie, przesadza Pan z eksponowaniem swej roli jako rzekomo jednej z głównych postaci organizujących pomoc dla Żydów w ramach Żegoty w 1942 roku? Miał Pan wtedy tylko 20 lat i był podwładnym faktycznej wielkiej organizatorki pomocy Żydom Zofii Kossak.
  - Dlaczego nie zareagował Pan na poturbowanie polskich, katolickich wiernych przez moskiewską milicję?
  - Dlaczego nie zrobił Pan nic, aby zaprotestować przeciwko brutalnej obławie policyjnej na 300 Polaków we Frankfurcie nad Odrą, potępionej nawet przez 7 niemieckich posłów?
  - Kto upoważnił Pana jako ministra do przepraszania Niemców cytatem z Jana Józefa Lipskiego za przesiedlenie?
  - Na jakiej podstawie zaniżył Pan o milion osób – wbrew sprawdzonym naukowo statystykom – liczbę Polaków, ofiar wojny, w swym wystąpieniu w Bundestagu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2
   - Dlaczego Pan, w latach 60. tak zdecydowanie reagujący na początki fali antypolonizmu, milczy w tej sprawie, gdy fala antypolonizmu jest wielokrotnie większa?
   - Dlaczego piętnował Pan w Izraelu antyżydowskich „polskich ciemniaków”, a nie wypowiada się Pan na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu? Dlaczego nie reaguje Pan na coraz silniejszą falę antypolonizmu w niemieckich mediach?
   - Dlaczego Pan, były żołnierz AK i Powstania Warszawskiego, nie zareagował na potworne oszczerstwa rzucane na powstanie w artykule Cichego i na AK w tekście Yaffy Eliach?
   - Dlaczego nic Pan nie zrobił w celu wystąpienia na arenie międzynarodowej przeciw używaniu oszczerczego nazewnictwa: „polskie obozy zagłady” i „polskie obozy koncentracyjne”? (Zrobił to dopiero kilka lat po Panu minister Adam Daniel Rotfeld).
   - Co skusiło Pana, jako 83-letniego staruszka niemającego zielonego pojęcia o lotnictwie, do przyjęcia swoistej synekury, posady prezesa Rady Nadzorczej LOT, znajdującego się skądinąd w bardzo trudnej sytuacji finansowej? Czy w czasie Pana zarządu LOT-em może się Pan pochwalić choć jednym, jedynym posunięciem, które przyczyniło się do poprawy sytuacji finansowej firmy?
   - Czy w czasie Pana pierwszego szefowania resortem spraw zagranicznych zrobił Pan w ogóle choć jedną konkretną rzecz dla obrony polskich interesów narodowych w polityce zagranicznej, czy wystarczyło Panu bierne reagowanie na wszelkie przypadki brutalnego dyskryminowania Polaków?
   - Dlaczego Pan po tylekroć kłamliwie wychwalał kanclerza Helmuda Kohla znanego z niechęci do Polaków i do uznania granicy na Odrze i Nysie?
   - Dlaczego Pan – antykomunista – zgodził się być ministrem w postkomunistycznym rządzie Józefa Oleksego?
   - Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, swojej byłej przełożonej?
   - Dlaczego nie zdobył się Pan – „autorytet” w Niemczech i Izraelu – na publiczne potępienie antypolskich oszczerstw najgorszego polakożercy i katolikożercy Jana Tomasza Grossa?
   - Czy nie wstydzi się Pan swej decyzji odwołania z funkcji polskiego konsula honorowego wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego, tylko dlatego że zaangażował się on w obronę prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwarda Moskala?
   - Czy nie wstydzi się Pan, że na stare lata dał się Pan wciągnąć w niegodną Pana siwych włosów kampanię obelg w stylu „dewianci” i „bydło”?
   - Czy popierał Pan awansowanie swego syna na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa energetycznego w randze ministra w rządzie Marcinkiewicza? Kto pierwszy zachęcił premiera Marcinkiewicza do rozważenia kandydatury Pana syna – pracującego przez wiele lat jako historyk w żydowskim instytucie w Oxfordzie – na to stanowisko, twierdząc, że Pana syn jakoby „od wielu, wielu lat zajmuje się energetyką”?
   - Dlaczego dziwnie nie mówi Pan w swoich wywiadach o tym, że Pana syn pracował przez wiele lat w żydowskim instytucie w Oxfordzie i w polsko-żydowskim roczniku „Polin”? Przecież chyba nie było nic wstydliwego w jego pracy?
   - Dlaczego Pan nie wpłynął na swego syna, by w 1989 r. nie wydawał jako „Editor” polakożerczej książki Samuela Willenberga „Surviving Treblinka”, w której znalazły się m.in. oszczercze twierdzenia, że AK-owcy, uczestnicy Powstania Warszawskiego, mordowali Żydów i gwałcili Żydówki?
   - Dlaczego w ostatnich kilkunastu latach milczał Pan, nie protestując publicznie w sprawie oskarżeń przeciw Polakom (m.in. w tak bliskim Panu „Tygodniku Powszechnym”), że radośnie bawili się na karuzeli w pobliżu ruin płonącego warszawskiego getta? Przecież jeszcze w 1985 r. prostował Pan to kłamstwo na łamach paryskich „Zeszytów Historycznych”?
   - Dlaczego kłamie Pan w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Komarowi, jakoby złożył Pan rezygnację po objęciu na KUL funkcji dziekana przez prof. Ryszarda Bendera? W rzeczywistości był Pan podwładnym w jego katedrze aż 11 lat, w tym kilka lat w czasie, gdy był on dziekanem.   NO KWIECIEŃ DAWAJ TU MASZ KURWO POLE DO POPISU OBPOWIADAJ!

   Usuń
 9. Bartoszewski w pigułce dla kwiiiietnia

  http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Bartoszewski
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-2013-09

  http://lustracja.net/index.php/pozostali/162-wladyslaw-bartoszewski-kontakt-operacyjny-ambasady-izraela

  http://natemat.pl/101827,od-dyplomatolkow-do-pastucha-czyli-czym-podpadl-pis-wladyslaw-bartoszewski

  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=B&katalogId=3&subpageKatalogId=3&pageNo=1&nameId=2560&osobaId=6017&;


  OdpowiedzUsuń
 10. Znalezione pod pjerdolekcją L

  Ma Bu 47 minut temu
  Panie Darku.
  Proponuje Pan, abyśmy zapoznali się z historią a jak już pojawia się rzetelna kontra dla Pana wiedzy z naszej strony – koniec i „100-tematów” często odgrzanych. Rozpoczyna Pan jakiś temat, ja odpowiadam, Pan zaprasza do bezpośredniej polemiki u siebie na stronie, po czym zaprzestaje jej Pan i rozpoczyna następne „100-tematów”. Żeby nie być gołosłownym, zainteresowanych odsyłam na stronę postów Riese - przedostania audycja. Teraz znowu kilka nowych Pana wątków i moje zdanie:
  „zgładzenie polskich elit zapada w 1937 roku” – bzdura,
  „BCh, GL, AL, AK – wszyscy walczyli o jedno” – bzdura,
  „do 1949 dopóki komuniści nie położyli na nas łapy” – bzdura,
  „karna kompania, ci ludzie wierzyli w swoją ojczyznę (ZSRR)” – bzdura,
  „Ja do was nie dotrę, ja was nie przekonam, jeżeli wy sami się nie przekonacie” – ???
  Nie będę komentował, bo chyba szkoda zachodu. Pozdrawiam Pana Darka
  ''

  A ja cie kwiecień nie pozdrawiam. Ja ci daję kopa w dupę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy wiecie, że wystarczy mieć 30-50 kont na YT by naklikać sobie łapek w górę by potem reszta matołów oceniała jego wypowiedzi nie według ich wartości tylko według iloścu tych łapek? Wystarczy 2-3 takich chujów jak kwiecień współpracujących ze sobą w nabijaniu popularności z, których każdy ma po kilkanaście kont i sobie wzajemnie plusować te brednie. Nie zauważyliście, że po mimo wypowiadania oczywistych idiotyzmów Kwiecień ma cały czas łapek w górę przy każdej audycji na tym samym mniej więcej poziomie? W porównaniu z ilością odwiedzin to niewielka liczba. Czy oznacza to, że cała reszta nie reaguje negatywnie na te brednie czy po prostu nawet im się nie chce kliknąć w dół? Zauważyłem to samo zjawisko w innych przypadkach internetowych kretynów. U nich też widać przewagę łapek w górę po mimo, że biją na głowę kwietnia w pierdoleniu głupot. Czy ktoś tu prowadzi jkąś manipulację ocenami by ogłupiać to społeczeństwo?
  Zastanawiające jest również to, że na jego blogu właściwie poza trzema głupkami nikt nie komentuje tematów. Spójrzcie ile ostatnich tematów jest bez komentarzy. A liczba odwiedzin idzie w miliony! Jak to wytłumaczyć, że ludzie mający możliwość komentowania na jego blogu mający konta w google wogóle nie komentują na jego blogu? Nie chcę szerzyć teorii spiskowej, ale widzę, że coś tu nie gra. Ktoś nabija mu popularność, albo on sam to robi przy udziale kilku swych popleczników.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wysluchajcie tego bydlaka w muinucie 9. 55 jego audycji .
  Bydlak pierdoli o Sonderkomando...a nastepnie stwierdza bydle ze nie moze patrzec na szczeniakow salutujacych sobie Heil Hitler i pogardza noszacych odznakami ...
  Skurwielu ty jabyny Kwiecien SAM SALUTUJESZ !!! podnoszac lape jak Hitlerowiec ...na fotografiii.... i pozdrawiasz gnoju tez fotografia Tomasza z gor Sowich odznaka faszystowska w twojej osranej lapie na tle kazni Hitlerowskiej
  jakimi byly gory Sowie !!!!! hamie jeden !!!!

  Tomasz ja bym z tego zrobil material. ukazuje to wlasnie tego schizofrenika w calej osobowosci!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiiiecień chyba zapomniał jak hajlował. Kwiiiecień wzrok do góry i hajlowanie i sikanie by na wieki wieków amen młode pokolenia wiedziały jaki z ciebie pratłiiiota.

   Usuń
  2. Czekamy do 21 na koniec ciszy wyborczej. Spodziewam się komentarzy PO 21szej :)

   Usuń
  3. Fr ekwencja niska. Za po wiada się po rażka.
   Sory za błędy kla wiatura mi sie za cina.

   Usuń
 13. Odpowiedzi
  1. Dowiesz się w swoim czasie już wkrótce. To będzie bomba na miarę car bomby z 1961. Krosno zatrzęsie się w posadach :)

   Usuń
 14. Niewiarygodne by Kwiecień był takim głupcem. Albo on nie zna historii, albo ją celowo przeinacza. I dla czego Kwiecień akurat dzisiaj porusza temat Bartoszewskiego powiązanego z PO w dzień wyborów?
  Jest tyle innych tematów nadających się na taki dzień, ale on musiał akurat wychwalać tego żyda.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale kim jest Elizabet!!!!!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona sama jeszcze nie wie kim jest....
   A nawet z kim jest....

   Usuń
  2. Do jastrzębia. Pierdol się jebany pedofilu, nie strasz, nie odgrażaj się adwokatami śmieciu tylko wytaczaj te sprawę nie mogę się doczekać aż całe krosno kurwo dowie się z jakiego powodu.

   Napisałem to bo ta kurwa mi tu cały czas wypisuje komentarze sugerujące wytoczenie sprawy i konsekwencje BUUUAAAAHHHHHAAAAHHHHAAAAAA! Jastrząb ty jesteś tak jebnięty skurwysynu, że ustawa nie przewiduje. Ty se śmieciu sprawy nie zdajesz, że wygrał bym sprawę przed każdym sądem za twoje pomówienia i szantaże tylko zanim to nastąpi jak obiecałem dowie się o wszystkim twoja rodzina i przede wszystkim żona. Wtedy zobaczymy czy będziesz taki chojrak idąc do sklepu na ulicy. przyjacielu pedofila i zakłamanego oszusta.

   Usuń
 16. No i żydowska agitacja Kwietnia nie pomogła PO POrażka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Viz12345 5 godzin temu
   homo sovieticus

   Miguel Angelo 5 godzin temu (edytowany)
   Daruś ty Antypolska szumowino jesteś Żydem to twoje wypowiedzi to Propaganda żydowska ile ci płacą ?

   Usuń
 17. ruskim zydem jest Sidor samo nazwisko o tym swiadczy ale pewnie tego nie opublikuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor - od imienia Izydor gr. Isidōros. Oznacza: ten, który jest darem bogini Izydy.

   Sidowski (bez daty źródłowej) – w grupie nazwisk pochodzących od imienia Sidor ( z Izydor), od ukraińskiego sidyj ‘szady’; też od niemieckich nazw osobowych na Sid-, Sied-.

   Źródło: Kazimierz Rymut, 'Nazwiska Polaków. Słownik historyczno - etymologiczny, Wydawnictwo naukowe DWN, Kraków 2001

   Sidor to tak naprawdę nazwisko pochodzenia francuskiego matole z rosyjskim nie ma nic wspólnego.

   Usuń
  2. Nie wiem, ale skoro w różnych krajach to nazwisko występuje z różną końcówką jak sidor, sydow, sidowski, sidorow, to nie oznacza, że można mówić o jego pochodzeniu z rosyjskiego.. Nawet w Serbii sid oznacza nazwę miasta, a na Słowacji nazwę wsi. Pochodzenie tego słowa może być różne, a jedynie przejmowane w poszczególnych krajach jako człon nazwiska. Przykłady: ##Sid Caesar – amerykański aktor
   Sid Meier – amerykański programista i projektant gier komputerowych
   Sid Vicious – angielski muzyk
   Sid Wilson – amerykański muzyk

   Usuń
  3. Anonim, jakie ty masz nazwisko-moze sie posmiejemy?

   Moze np. Kwiecien, jedno z archetypowych nazwisk ktore nadawano przechrzczonym Zyda od miesiaca w ktorym przyjeli chrzest?

   Usuń
 18. Pan Kwiecień zaprzecza podstawowym faktom. Brakuje mu elementarnej wiedzy na temat postaci, które gloryfikuje. Pan Kwiecień reprezentuje w tym temacie podstawową wiedzę jaką posiada zwykły obywatel zapędzony do roboty nie mający czasu na szukanie informacji. Jak mówią, że profesor to jest dla Kwietnia profesor, ale już sprawdzić panie Kwiecień jak jest to nie łaska? Ktoś panu chyba podsuwa te pierdoły wiedząc, że nie orientuje się pan jak jest. Gdzie pan kończył szkołę? W jakich kręgach się pan obraca, że chwali pan jednego z tych żydów, którzy doprowadzili Polskę do całkowitej wyprzedaży? A tak pan nieraz na to psioczył i co teraz? Klepie pan po ramieniu jednego z nich? Panie Kwiecień pan jest, albo nienormalny, albo pana zadaniem jest robienie z ludzi idiotów. Nie dziwię się głosom zapytania komu pan służy? Jakie kręgi sponsorują te kłamstwa wygadywane? Pan zadajesz głupie pytania czy to cecha całej tej nacji? Tak panie Kwiecień to cecha całej tej nacji sprzedać własną matkę, syna, ojca, przyjaciela i rodaka. Tysiące żydów padło ofiarą denuncjacji ze strony własnych braci i pan pyta czy to jednostkowy przypadek? Głupiś pan jak but. Pana też sprzedadzą jak wykona pan zadanie. Tak panie kwiecień zostaniesz pan sprzedany jak worek kartofli. Pan nie jesteś Polakiem pan jesteś szabas gojem najgorszego rodzaju. Liżesz pan dupę syjonistom, a Polskim patriotyzmem sobie tylko mordę wycierasz. To co pan mówisz udowadnia to w całej rozciągłości. Przyjdzie czas panie Kwiecień, że za te słowa będziesz pan się wstydził przed Polakami. Ludzie się budzą z tej zakłamanej propagandy, której pan jesteś malutkim trybikiem. Jeszcze trochę panie kwiecień. Dostaniesz pan taką lekcję historii i patriotyzmu na jaką zasługujesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaką szkołę skończył ? żadnej.

   Usuń
  2. Nie jest jasne czy Kwiecien skonczyl podstawowke, nie wiem ile klas ale chyba nie wszystkie bo za komuny to dawalo perspektywe pracy a Kwiecien zostal bumelantem i menelem.

   Ten czlowiek zerowal na matce, ssal z niej pieniadze, i chlal cale dekady aby na koniec zostawic ja samotna i schorowana w Gluszycy-bo znalazl sobie cieplejszy kat w Lodzi.

   Jego brat dalej jest ponoc menelem w Gluszycy, ale jak z tym jest na prawde to nie wiem, wiadomo ze zostawil matke i czasem pojawia sie aby podebrac jej resztki kasy.
   Znamienne jest jak w ktorejs z ostatnich audycji wyzalil sie ze jej mieszkanie nie bedzie jego i ze czuje sie okradziony, choc grosza za to nigdy nie zaplacil bo komunalne-juz sep krazy nad stara matka aby zagarnac spadek, pewnie sie z bratem beda tluc o kazdy grosz czy pierscionek nad truchlem matki, bo to taki typ pazerny bez godnosci.

   Wiadomo ze Kwiecien paral sie prostymi pracami w ktorych nigdy dlugo nei zagrzal miejsca-wszedzie go wywalano za bumelantcwo, kradzierze, pijanstow i zle wykonana robote.

   Byl chwile grabarzem-kopidolem, wywalono go, byl chwile kamieniarzem-wywalono go, potem dobrzy ludzie z ZGE zalatwili mu robote palacza w kotlowni na zamku w Sobotce-Gorce myslac ze to normalna osoba w potrzebie-wlasciciel wywalil go za bumelantcwo, pijanstwo i wprowadzanie ludzi do zamku na lewo, na szkode wlasciciela (okradanie go).Przed ztym zamkeim dorabial jeszcze na przeciw muzeum na Wlodarzu sprzedajac plastikowe luki i chinska tandete dla turystow-wtedy jeszcze byl zielony w temecie Riese-wtedy zobaczyl ze Witkowski zarabia wciskajac kity o Riese i postanowil...ze zrobi tak samo, zacznie sprzedawac bajki.

   Ubral sie w mundur, kupil marineske, okularki, buty z demobilu, arafatke i w 2011 zaczal udawac eksploratora i wielkiego znawce Riese czujac kase na horyzoncie bo uczepil sie Zagorskiego.

   Taka jest jego prawdziwa historia.

   Usuń
  3. Brat dalej łoi pod sklepem, a ten łoi po lasach i rowach. Dostał kopa z Gogołowa i dostaje go wszędzie jak tylko przybędzie. Zwykły nierób, szczurołap i opowiadacz niestworzonych bredni pod budą z piwem.
   Łazi ta pejsata sierota i próbuje się do każdego przykleić, ale jak to u pejsa gdzie go przygarną to mają zaraz przewalone, bo genetycznie ma zaprogramowane że trzeba zrobić chlew. Oni to we krwi mają.
   Całe życie te nieroby robią za pokrzywdzonych, typowe pasożyty.

   Usuń
  4. ^Dolkaldnie tak jest. Ciagle placze jebana menda jak mu zle, jak go atakuja, szpilki mu wbijaja a to wyszystko TYLKO I WYLACZNIE JEGO WINA, to poklosie jego dzialanosci, wrednych skurwialych akcji ktore robi poza kamera i o ktorych nie wiedza jago czytelnicy.

   Ile to juz razy ludzie mu pomagali, wyciagali go z klopotow, pozyczali kase, znajdywali nocleg?

   On za KAZDYM razem odgryzal sie ludzia ktorzy mu pomagali, pomawial ich za plecami, konfabulowal, sial intrygi aby znow sie do kogos doczepic i z wczorajszego dobrodzieja zrobic oprawce, wroga, oczernic i pomowic.
   Takie to bydle.

   Usuń
 19. Obejrzałeś sobie Zniewolony Poznań ? bydlaku i przypierdalasz się do rekonstruktorów że co ? że młodzi że chudzi a jacy mają być skoro to dokument ? Gdybyś ty idioto tworzył taki film to byśmy musieli poprzebierać ludzi w wilkołaki i stworzyć baśń o wilku w butach debilu . Dostałbyś kopa w dupę i wyleciałbyś na zbity ryj szmato .Naparzali to byśmy ciebie frajerze bo jesteś na sto procent sado maso skoro po takich kompromitacjach jeszcze wykazujesz oznaki aktywności bo normalny człowiek spalił by się ze wstydu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo kwiiiecień nie jest normalnym człowiekiem. On nawet nie jest człowiekiem skoro kwiczy na blogu koniczyny dariusza jastrzębia, ale jest jedna kwestia tłumacząca dla czego po mimo tylu udowodnionych kłamstw i niewiedzy nadal bez wstydu przejawia oznaki aktywności. Wytłumaczę to najprościej jak na tę chwilę potrafię.

   Otóż zapewne wszyscy zauważyliście, że od czasów grubej kreski będącej wynikiem dogadania się żydokomuny z pseudo przywódcami narodu będącymi z nadania tejże zywo komuny władza uprawia politykę ogłupiania narodu polegającą na PRZYUCZANIU i ZMUSZANIU DO AKCEPTOWANIA wszelkich patologii.
   Polega to na tym, że usiłuje się z kłamstw politycznych zrobić normę, z oszustw gospodarczych zrobić normę, z niespełnionych obietnic politycznych zrobić normę, a absurdów prawnych zrobić normę itd, a na koniec stworzywszy cały ten system wmówić narodowi, że jest bezsilny, że tego nie da się zmienić. Żeby władza mogła uprawiać taką politykę musi na wszelkich płaszczyznach życia społecznego również prowadzić politykę przyzwyczajania ludzi do absurdów i idiotyzmów wszelkiego rodzaju. Pomagają jej właśnie tacy ludzie jak kwiiiecień, zagórski to w pierwszej kolejności będący prowodyrami tej polityki oraz cała masa przydupasów mniej lub bardziej nieświadomych tej polityki. Tacy ludzie prowadzą działalność w różnych dziedzinach wprowadzając dezinformację, fałsz, zakłamania itd tylko po to by przyzwyczajać to społeczeństwo do tych patologii. Kwiecień działa w bardzo ważnej dziedzinie historycznej od, której zależy tożsamość narodowa. Zakłamując ją, wypaczając, przeinaczając itd przy jednoczesnym wykrzykiwaniu, że to jego prawda jest prawdziwsza oraz wplataniu tych kłamstw w częściowe półprawdy i nawet czasem prawdy, urabia tym społeczeństwo powodując, że duża jego część nawet jeśli z czymś się nie zgadza przyjmie to ze względu na inne prawdy znane od dawna. Duża część zdezorienowana przyjmie bo nie zna historii, a ci co mają wątpliwości czy to jest czy tamto prawdą też to przyjmie z założenia i zaufania wynikającego z samej zdeterminowanej postawy kwiietnia głoszącego swe bzdury w formie przekonującego pewnika. Kwiiiecień tym sposobem urabia społeczeństwo ucząc je przyjmowania nieprawd na słowo, na wiarę, na dobre wrażenie. I o to chodzi władzy by ludzie nie wnikali w sens tego co mówi ktoś taki lub polityk tylko by kierowali się jego otoczką czyli opakowaniem w jakim się przedstawia. I kwiiiecień to robi dokładnie jak robią to politycy. Na wizji jest poprawny, pokazuje się w mundurze, w różnych miejscach, na tle sprzętu wojskowego, ma odpowiedni ubiór, no i co najważniejsze MA OGROMNĄ WIEDZĘ czyli zalewa widzów masą wątków nie dokończonych, ale najważniejsze PORUSZONYCH co robi na ludziach wrażenie i sprawia wrażenie posiadania ogromnej wiedzy. A że w tej wiedzy 99% to kłam to już nikt nie wnika. Identyczna sytuacja jest ze wszystkimi obecnymi politykami od prawa do lewa. Masa obietnic, masa mądrości, masa demagogii, ale zero głębszego wyjaśnienia skutków swych obietnic. Kwiecień robi dokładnie to samo czego efektem jest BRAK efektu działań czyli brak wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy, brak dokończenia każdej obiecanej eksploracji czy zapowiadanej akcji, oraz brak pełnej realizacji praktycznie każdego pomysłu poza tym, że czasem uda mu się zebrać kilka osób na wypad w teren lub pierdolekcję. Cofnijmy się o rok i dwa i trzy. Czy kwiiiecień odkopał pokazywaną studnię? Czy eksplorował zapowiadany Włodarz? Czy zrealizował do końca jakąkolwiek zapowiadaną akcję? I czy wyjaśnił jakąkolwiek choćby najmniejszą tajemnicę? NIE.
   I właśnie o to chodzi. Robić ludziom nadzieję, wodę z mózgów i udawać, że wszystko wymaga czasu, którego zwykłym ludziom bardzo szybko ubywa, a władzy to na rękę bo im ludzie mają mniej życia tym mniej się upominają o niespełnione obietnice i tym bardziej są podatni na okradanie, manipulowanie i wyzysk.

   Usuń
  2. A co się dzieje gdy pojawia się coraz więcej głosów krytycznych i słupki poparcia spadają? Gdy ten czy inny wykazuje kłamstwa, oszustwa i łajdactwa? Otóż wtedy kwiiiecień podejmuje nowe wyzwania i plany. Ogłasza nowe wycieczki i eskapady odkrywcze, współpracę z coraz to nowymi ludźmi itd. Wtedy porusza kolejne tematy, a stare skompromitowane ubiera w nowe teorie i oprawę. Wtedy znów wzbudza zainteresowanie, nadzieję i oczekiwanie na spełnienie i tak kolejne miesiące mijają.
   Władza robi dokładnie to samo. Władza gdy okazuje się, że nie spełniła żadnej ze swych obietynic podejmuje nowe postulaty i obiecuje nowe realizacje planów. Stare niespełnione obietnice tym sposobem idą w niepamięć i znów naród klaszcze, znów czeka i znów łudzi się nadzieją spełnienia. To stara jak świat metoda ogłupiania i wodzenia za nos mas, którą kwiiiecień stosuje na wzór panującej władzy.
   Wtedy siada przed kamerą i pierdoli. Mniej głupio niż poprzednio starając wpleść w swe głupoty nieco więcej prawd i nowych zamiarów-obietnic. A to pokusi qadami i landrowerami, a gdy to nie wypala wyjeżdża jak Napoleon na koniu i roztacza nowe plany podróżnicze głosząc jak w ostatnim materiale, że JUŻ ZAWIĄZAŁY SIĘ GRUPY DO JAZDY KONNEJ!!! A jakże, jak za każdym razem miesiące temu i lata temu. Za każdym razem opowiada, że jego plany już się realizują, a potem? A potem są nowe plany i tak w kółko. Jak nie qady to konie jak nie konie to strzelanie jak nie strzelanie to w banię jebanie i nic z tego nigdy nie wychodzi.

   Usuń
  3. Tak jak jego Tate, był angielskim agentem, szpiegiem, wariatem, pijakiem, był wszystkim.

   Usuń
  4. "Wtedy siada przed kamerą i pierdoli. Mniej głupio niż poprzednio starając wpleść w swe głupoty nieco więcej prawd i nowych zamiarów-obietnic. A to pokusi qadami i landrowerami, a gdy to nie wypala wyjeżdża jak Napoleon na koniu i roztacza nowe plany podróżnicze głosząc jak w ostatnim materiale, że JUŻ ZAWIĄZAŁY SIĘ GRUPY DO JAZDY KONNEJ!!! A jakże, jak za każdym razem miesiące temu i lata temu. Za każdym razem opowiada, że jego plany już się realizują, a potem? A potem są nowe plany i tak w kółko. Jak nie qady to konie jak nie konie to strzelanie jak nie strzelanie to w banię jebanie i nic z tego nigdy nie wychodzi."

   Zapomniałeś o samochodzikach sterowanych radyjkiem :-), gdzie się kiwał nawalony i robił za kretyna, z którego śmiał się nawet ten śniadawy z Rzeczki

   Usuń
  5. A TERAZ UWAGA HIT CO BY TEMAT NOWY ZROBIĆ

   Ojciec kwietnia z Dalmusem. Kwiecień pierdolił w swych opowieściach, że jego ojciec znał Dalmusa. Ten z lewej to jego ojciec ten z prawej to jakoby Dalmus

   http://zapodaj.net/3fb7cfa15b956.jpg.html

   I kolejny rarytas z dawnego forum Kwietnia. Kwiecień przyznaje, że ma urojenia. Można wywnioskować z tego komentarza, że Kwiecień poprzednią rodzinę stracił z powodu choroby psychicznej i swego szaleństwa.

   http://zapodaj.net/5a17d3b7ca7f5.jpg.html

   I dowód na te urojenia

   http://zapodaj.net/0de33615f4506.jpg.html

   Statki matki po ciemnej stronie księżyca. Otrzymanie zadania na ujawnienie prawdy o Riese! I dość urojeń? Kwiecień gdzie ta prawda? Nie wywiązałeś się z zadania.
   Mam takich kwiatków więcej z tamtych czasów hehe.

   Usuń
  6. i żeby nie było, że to nie ojciec kwietnia. To jeszcze z czasów gdy Karol był na forum u Kwietnia.
   http://zapodaj.net/adf93b1b8abea.jpg.html

   Usuń
  7. Jego "stary" wyglada jak allkoholik-pedal Jim Lahey z filmu "Chlopaki z Barakow":

   https://www.youtube.com/watch?v=evby7SrQYuA

   https://www.youtube.com/watch?v=4QUApceW_uQ

   http://zapodaj.net/3fb7cfa15b956.jpg.html

   Niesamowite podobienstwo!

   Usuń
  8. Mamy nowy

   DODATEK UROJONY
   CZYLI DOWODY UROJEŃ DARIUSZA KWIIIIIETNIA

   Usuń
  9. Jakim cudem ktoś taki dostał się do NSR?

   Usuń
  10. A wiesz to dobre pytanie. Należało by o to zapytać tu wkulodz@wp.mil.pl ja już zapytałem i czekam na odpowiedź.

   Usuń
  11. A wiesz to dobre pytanie. Należało by o to zapytać tu wkulodz@wp.mil.pl ja już zapytałem i czekam na odpowiedź.

   Usuń
 20. Wszystko wszystkim, ale Niemcy czasami wypuszczali więźniów z obozów, chociażby w celach PR. Wypuszczony został między innymi Antoni Kocjan - inżynier Armii Krajowej, który rozpracowywał rakietę V2, więc ciężko o nim powiedzieć "kolaborant" http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Kocjan już się tak nie nakręcajcie na tego Bartoszewskiego - był jaki był, ale wypominanie mu, że wyszedł z Oświęcimia, bez jasnych dowodów jego zdrady, jest świństwem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Archer no przecież powyżej jest kilka linków z dowodami na jego współpracę i z nazistami i syjonistami po wojnie. Są zeznania świadków, którzy już pomarli udokumentowane. Popatrz w linki powyżej.

   Usuń
  2. Archer, ale chyba nie uważasz, że ogólnie działalność profestwora była pozytywna dla Polski?

   Usuń
 21. Nieźle komuchy z niemiec sobie pikiety urządzają u nas. Ciekawe, który urzędnik dał im pozwolenie na łamanie naszego prawa

  https://www.youtube.com/watch?v=jZNDvRnhd2s

  OdpowiedzUsuń
 22. No cóż dodatek wyjaśnia wszystko. Nie zmienia to faktu, że nawet chory człowiek może wpaść na jakiś trop tajemnicy Riese.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Khy khy khy, o tak się zakrztusiłem niemal herbatą jak przeczytałem ostatnie zdanie. Wpaść to on może po flachę do delikatesów. Jego największym odkryciem o kilku latach wpadania na tajemnice jest stertka poniemieckich papierków nie wiadomo jakiego pochodzenia i o czym., co jego klakier skumany z pedofilem od małolatek afiszuje na swym blogu tutaj

   http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/wczorajsze-fanty-dariusza-kwietnia.html

   Zaiste imponujące odkrycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Tak mi to zaimponowało, że aż zaniemówiłem i chyba wszyscy.
   Jeśli łudzisz się, że głosiciel o statkach matkach na ciemnej stronie księżyca na coś wpadnie to się doczekasz prędzej aż wpadnie na jakiś niewybuch niż tajemnicę.
   Sam pisał w listopadzie 2012 roku, że ma zadanie ujawnienia prawdy o Riese. I co? I mamy 2015 rok, a statki matki jak nie przyleciały tak nie przyleciały, a Osówka nadal jest nie udostępnionym portalem ewakuacyjnym przejścia do innego świata.
   Kurwa sam jak to piszę to krztuszę się ze śmiechu. Ludzie czy wy nie?

   Usuń
 23. Witam, spoko blog, ostro tu jak na froncie.
  Jaki stosunek macie to tego typu sensacji?

  https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/

  Na zdjęciach lotniczych trudno dopatrzeć się smogu palonych ciał, stosów drewna itp.

  https://www.google.pl/search?q=Birkenau+Extermination+Complex&safe=off&sa=X&biw=1280&bih=929&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=WQBRVbCkCYT8ywOqq4H4Dw&ved=0CB8QsAQ#imgrc=_

  No może na jednym udało się dostrzec jakiś dym, na oficjalnej stronie obozu.
  http://www.auschwitz.org/galeria/zdjecia-i-dokumenty-historyczne/auschwitz-ii,4.html
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PEŁNA ZGODA.
   Już dawno mówiłem, że ilość ofiar żydowskich jest grubo zawyżona i nie ma na to dowodów by aż tylu posłano do nieba przez komin.
   Poza tym czytając te wszystkie informację odnoszę wrażenie, że:
   wojna była zaplanowanym przez żydów holokaustem dla tych żydów co mieszkali na terenie Europy po to by po latach, a żydzi w Palestynie o tym wiedzieli, wyciągać miliardy odszkodowań od tych państw i Niemiec. Żydostwo z syjonu mogło to wszystko zaplanować poświęcając swoich i wiedząc, że i tak kiedyś niemcy przegrają, by potem z tego czerpać korzyści. To tak w skrócie. Ale to tylko taki chwilowy domysł.

   Usuń
 24. UPS.
  Gwoli wyjasnienia ... #Adolf Hitler...
  Kapral z 1 w sw.
  Psychopata.
  Uprawial kazirodztwo ze swoja siostrzenica.(biedna dziewczyna popelnila przez to samobujstwo)
  Homoseksualista... uprawial sex z Rohmem ...za to go rozwalil.(swiadek)
  Likwidowal to co widzial u siebie zlego.!
  I najwazniejsze bo o tym nikt nie wspomina!!!!
  Adolf Hitler byl Austriakiem POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO!!!!

  Kwiecien ty polglowie wiedziales o tym szmaciazu?

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie to po tylu wpadkach i ośmieszeniach się Kwiecień powinien zapaść się pod ziemię i zniknąć zdematerializować się. Sikanie po balkonie, pisanie o swej chorobie, ukłony wobec Putina, skamlanie za żydem bazyliszkiem, setki przekłamań, chamskie zachowanie, kompromitujące go telefony, dziecinne wyzwiska i pomówienia i mógłbym wymieniać jeszcze kilka długich chwil. To wszystko jednak nie dociera do niego. Co bardziej zaskakujące iluś tam idiotów pisze dobra robota panie Darku. To niebywałe. Czytam waszego bloga od dość niedawna i im więcej tego widzę tym bardziej stawiam oczy ze zdumienia, że można być tak odpornym na to wszystko. Normalny człowiek już po 1/10 takich wpadek zapadł by się pod ziemię, ale on ma się dobrze i dalej robi dobre mine do złej gry. W sukcesy Kwietnia już dawno zwątpiłem. Jakiś rok temu z okładem. Też myślałem, że dobra może i szaleniec, ale pasjonat i może coś kiedyś pokaże. A tu nic poza ptakiem na balkonie. Ja też na początku słuchałem go z zaciekawieniem, ale dopiero jak zacząłem niektóre fakty sprawdzać i tu na waszym blogu czytać o jego przekrętach zrozumiałem, że wielu się na to nabierało i nadal nabiera. Widzę też, że cała jego działalność to jeden wielki szkodliwy dla pamięci historycznej śmietnik. Ten blog robi dobrą ciężką robotę. Pozdrawiam.

   Usuń
 25. Kwiecien!
  A skad jestes baranie pewny ze Anton Dolmus to energetyk z BV-Riese ?
  durniu jeden... a nie byl to czasem podstawiony zydowski wiezien?!!!
  widzisz jak gowno wiesz!
  a te dokumenty co znalazles na strychu rozpadajacej sie ruiny to broni sportowej i innych bzdetow dotyczy baranie jeden.Dupe se otrzyj tym klamco!
  Naucz sie po niemiecku.Powielaczu Niemieckiej historii ty jeden.

  A

  OdpowiedzUsuń
 26. Dalamus, Dolmus, jak tam mu było to taki sam Niemiec jak z kwietniołaka Polak.

  Pieprzone Birmbauowe kłamliwe chazarskie nasienie przybyłe tu siać ferment z Azjatyckich stepów. Schizofreniczna genetyczna nienawiść do wszystkiego co polskie, i genetyczna miłość do wszystkiego co czerwone.

  Ta jazda po Niemcach te sianie nienawiści, ta jazda po Polakach to objaw strachu i nic więcej. Bo Niemcy z nimi już raz porządki zaczęli, a Polacy mogą się sprzymierzyć i wspólnie to zakończyć. Wtedy ten typek wraz ze swoim narodem musiał by wypierdalać do Palestyny a tam już Araby mają ich dosyć.
  Dlatego też mordę drze o Arabach w tych swoich " przekazach dla idiotów", ten kołchozowo-kibucowy śmieć.

  OdpowiedzUsuń
 27. Komentarz z kanału żydowskiego dupoliza. kwiiiecień czerwony PZPRowski śmieciu ucz się i pamiętaj to twój wujo i konfident ojciec z AL zabijali takich jak Lalek.


  Iss Magmeld 12 godzin temu
  +Paweł Marczuk hehe tak gierek meczyl sie jak mial przeczytac 4 kartki, gomolce profesor pisal prace magisterská i doktorská wiekszosc ubekow i lwp oficerow uczylo sie pisac i czytac po wojnie w miedzy czasie mordowali mądrzejszych od siebie i takim byl bartoszewski profesorem ale cicho bo autor kanalu zbanuje nas za szczekanie na jego idola.

  http://armiakrajowa-lagiernicy.pl/niepokonany-lalek-zolnierz-wyklety/  Fragment z linka

  Judaszowe srebrniki
  Prawda o tym, kto rzeczywiście zdradził, wychodzi na jaw dopiero w 2005 roku. Dr Sławomir Poleszak dociera do teczki tajnego współpracownika SB o pseudonimie „Michał”. Znajduje w niej oryginał pokwitowania odbioru pieniędzy od SB podpisany przez Stanisława Mazura.
  Za wystawienie „Lalusia” Mazur dostał 5 tys. zł. Pięć średnich robotniczych pensji.
  - To było dla mnie szokujące odkrycie – przyznaje Poleszak. – Byłem, podobnie jak inni, przekonany, że „Lalusia” zdradził Beć. A okazało się, że za wszystkim stał Mazur. Ten miły, spokojny, przyzwoity człowiek.
  Bandycki pomiot
  - Mama podejrzewała od początku, że to Mazur wydał tatę – mówi Marek Franczak. – Ale nikt nic nie wiedział na pewno. Żadnych dowodów nie mieliśmy. To była przecież rodzina…"

  Kwiecień ty konfidencie ty jesteś takim samym szpiclem jak ten poczciwy spokojny Mazur. Patrząc na całą twoją działalność nie mam wątpliwości, że jesteś szpiclem wkręcającym się w każde środowisko. Zarzucasz innym to czym sam zdrajco jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czubek swym pierdoleniem robi sobie wrogow z trzecia predkoscia kosmiczna, bardzo dobrze, maksymalna autokompromitacja.
  Te wysrywy lysego wariata to po prostu stek bredni plus kilka ogolnikow, wyskakuje taki lysawy palant i pierdoli dla samego pierdolenia, sadzac przy tym takie babole ze kazdej normalnej osobie bylo by wstyd tak pierdolic przed kamera.
  To slowna sraczka rodem z plenum KC PZPR, lanie wody bez tresci, klamstwa, przekrecanie faktow, belkot, komunistyczna propaganda.

  Jakim terzba byc spierdolonym debilem bez szkoly, rozumu, rozsadku i godnosc czlowieka aby sie jarac tym bezdomnym pojebancem BREDZACYM BZDURY?

  Widze wsrod jego etatowych klaskaczy zapowiedz “super material Pana Darka”, czyli stos smieci z przedwojennych gazet i reklam oraz arbeitsbuch ktory musial miec kazdy robotnik w Niemczech a pozniej Rzeszy poczawszy od 1882 roku.
  Po wojnie tym w piecach palono, tak samo jak ksiazeczkami pracy z ZSSR (Trudovaya knizhka), no ale dla Kwietnia to super zrodlo historyczne-bedzie mogl przesledzic kariere robotnika IIIRzeszy i odkryje sensacje, czyli ze na Dolnym Slasku bylo pelno niemieckich fabryk i przedsiebiorstw w ktorych pracowali ludzie, nawet przed powstaniem Riese! Sensacja sie zapowiada!

  OdpowiedzUsuń
 29. Przypominam, że w tym linku jest dokładny opis jak Marek Sęk Ivellios przyjaciel Dariusza Jastrzębia właściciela firmy KROSOFT uwodził i zaczepiał no i obserwował na ask.fm nastoletnie dziewczynki:

  http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=7753#7753

  A w tym linku wysłuchacie tylko fragmentu audycji Marka Sęka kolegi i przyjaciela Dariusza Jastrzębia w, którym mówił, że może uprawiać sex ze zwierzętami:

  http://w41.wrzuta.pl/audio/6rz55nAImgx/marek_sek_lubi_uprawiac_sex_ze_zwierzetami

  Dowody na przyjacielstwo Dariusza Jastrzębia są w jego kąciku w DODATEK 9 23 kwietnia 2015
  Jak widać na blogu Dariusza Jastrzębia, który dalej prowadzi dla swego ulubionego kolejnego zboczeńca dariusza kwietnia komitywa z Markiem Sękiem ukrywającego się co rusz pod innym loginem trwa w najlepsze. Widocznie Dariuszowi Jastrzębiowi podoba się jak Marek Sęk uwodzi nieletnie 13 latki na internecie i uprawia sex ze zwierzętami szukając podobnych sobie w sieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze! Niech wszyscy widzą to kwietniowe kółko wzajemnej adoracji. Kwiecień lubisz towarzystwo zoofilów to może będziesz miał okazję puknąć sukę.

   Usuń
  2. On już ma swoją prywatną sukę co się zowie Magdalena. Podobno strasznie nieruchable ale cóż, każda potwora znajdzie swego amatora. Potwór nie potwór ważne że ma otwór.

   Usuń
 30. Gdybym byl w Polsce to naprawde zrobil bym kilka tys ulotek poswiecil bym pare dni i rozdawal bym anty Kwietniowe ulotki pod Osowka i tym podobnym .
  To by tego kretyna posadzilo ny dupie!

  Kwiecien i klakierstwo ,czy wy nie widzice jak sie kompromitujecie, nadal idiota jeden z drogim udowadnia prawdy ,ze tomasz na zdjeciach jest nie podobny, jak Dolmus zyd jeden! Kwiecien to znaczy ze twoj ojciec byl kapusiem jkomunistycznym durniu , bo Dolmus byl zydowskim , wyzwolonym i zatrodnionym przez komuchow!
  Kwiecien Dolmus byl Niemiecko Polsko jezyczny...jak kazdy zyd wtedy-:) I tak sie w tych bajach babracie wciagajac nowych nieswiadomych!
  Poza tym Kwiecien Tomaszowi nie chodzilo o podobienstwa tylko ...tylko K...wa o twoje chore bajereanctwo psycholu! Tata twoj z zydem dolmusem sie wita ...k..wa bo jebne jaki bajer-:)

  Kwiecien ty KLAMCO !

  A

  OdpowiedzUsuń
 31. To że Kwiecień jest pierdolnięty to ogólnie wiadomo...,ale że wnuki powstańców Warszawy aż tak są pojebani to nie wiedziałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj raczej nie wnuku powstańców warszawy piszą mu dobra robota panie darku. To wnuki zdrajców z armii ludowej. Oto przykład:

   domanoss 21 godzin temu (edytowany)
   Chce taka koszulke , Kazdy ma swoja wlasna rzeczywistosc wiedz nawet nie czytam komentarzy spod spodu ,Myslmy o czym chcemy. Dziekujmy za tak Dobry przekaz tego Co nalezy wiedziec . Pozdrawiam Serdecznie , Nie glosowalem .lol

   Usuń
  2. A ja se zrobie bez łachy sam koszulke z napisem Dariusz Kwiecień to idiota....a w czerwcu udaje się na dolny...może być ciekawie....zdam relacje ;))))

   Usuń
 32. kwietniołak słyszy że Katyń był obozem koncentracyjnym, chyba to mu mówią głosy w jego pustym łbie , przekaz prosto ze statku matki który jest po ciemnej stronie Księżyca. Tak to z debilami jest, że nie wiedzą co pieprzą.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kto wymordował Polską elitę ?, ano sovietikusy, zarówno w 1939 jak i po wojnie.
  A brednie i wybielanie swoich azjatyckich chazarskich ziomków można dziś w kiblu spuścić. razem z jego książeczkami pisanymi pod dyktando Stalina i kacyków chazarskich. Idiota jakich mało.

  OdpowiedzUsuń
 34. tak kwietniołaku idioto , zabili go i żyje. jest to wspomnienie profesora który zostaje w sposób bezczelny zwabiony jedzie do Ravensbrueck tam go zamordowali Niemcy, a po wojnie pisze wspomnienia. Ciekawe kto napisał wspomnienia z obozów w Ostaszkowie ?. ale ten idiota pieprzy co mu ta komusza ślina na ten rozdwojony jęzor przyniesie.

  OdpowiedzUsuń
 35. a co ty kwietniołaku szczekaczu tam szczekasz z tej Łodzi pejsie, zamknij ten swój krzywy pejsaty ryj i Polską sobie czerwonego ryja nie wycieraj. bo ty też długo nie potrwasz. Już jesteś skończony menelu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhahhaah!!! I to dosłownie czerwony ryyyyjjjjjj i nie od komuny,chyba że jakaś gorzała się tak nazywa hehehee.....

   Usuń
 36. Dla mnie kwiiiecien jest za głupi na żyda . To taki Nikodem Dyzma z pod butki z piwem.

  OdpowiedzUsuń
 37. To zwykly pojebaniec i melbuks, choroba mu i tak nie pozwala na normalne zycie.
  Moze udawac ile chce ale jego pierdolniecie widac jak na dloni, to tylko kwestia zasu az adwali kolejna ambe i znow zwinie sie z placzem pod publiczke ze go “szczuja, atakuja”.


  OdpowiedzUsuń

 38. Riese-Antysidór-kończ-schwarz-niczyna

  Strona główna

  środa, 13 maja 2015
  Darek działa i będzie działać, a fryzjer tylko siedzi i pluje udając, że coś robi.
  Relacja z dzisiaj...

  Zobaczcie na tego kretyna!!! jak na safari!!! osla dosiadz baranie bedzie do pary!!!
  Kwiecien ja chyba przyjade na te twoje safari bajerancie !!! bo nie wyrobie...
  Kwiecien tam te strony odwiedzaja Ci prawdziwi co te Riese budowali ze swoimi wnukami ... zobaczysz klamco jak kiedys sie skompromitujesz durniu!
  Kiedys trafisz na swojego PROFESORZE NIEMIECKIEJ HISTORII

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZAWIĄZAŁY SIĘ GRUPY KONNE W LICZBIE 5
   1 pani przewodniczka
   2 Mikołajczak
   3 kwiiiecień
   4 jakieś dziecko
   5 jakieś dziecko.

   Kwiiiecień załapał się na rodzinne objeżdżanie koni.
   Mamy zawiązaną grupę gotową na 60 kilometrową podróż po Riese.

   Usuń
  2. Objezdzanie naokolo stadniny a czub pieje androny dla swych przyglupialych fanow ze odkrywaja tajemnice Riese.

   Kwiecien, ty mozesz sobie zalozyc marineske, arafatke, brylki i pohajlowac gdzies w lesie z dala od ludzi razem ze swym klubem kryptonazioli chorobliwie podnieconych III Rzesza.

   Usuń
  3. Idę o zakład, że właścicielka stadniny nie ma pojęcia kto się do niej przykleił.

   Usuń
 39. Chlopie z kat ten debil Kwiecien ma wiedzuiec o Ostaszkowie czy Miednoje ..dla tego kretyna byl tylko Katyn !
  Dobrze ze jeszcze nie gada ze niemcy rozwalili tam ich nie rozwalili.

  A PROPOS KWIECIEN TY POLGLOWIE 1 NIE GUDERIAN PROTESTOWAL O NIE BRANIE UDZIALU W EGZEKUCJACH - A KLEINST OSLE !

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie mogę znaleźć miejsca gdzie kwiiiecień mówił o Korwinie Mikke jak o swym kandydacie na prezydenta. W każdym razie gdzieś jest w jego wypowiedziach coś takiego chwalącego tego żyda. Mam to gdzieś na pewno skopiowane tylko nie wiem gdzie. Jakby ktoś sobie przypomniał gdzie to było to dajcie znać.
  W każdym razie JKM jest dla kwiiietnia tak jak żyd bartoszewski wzorcem.
  A kim jest tak naprawdę JKM i czyich interesów broni podobnie jak bartoszewski???

  OTO ODPOWIEDŹ:

  Żydom należy się ich majątek
  https://www.youtube.com/watch?v=duESYVlVsPE

  Jak znajdą się wypowiedzi kwiiietnia o JKM to zrobimy z tego dodatkowy wątek by WSZYSCY wiedzieli do czego zmierza kwiiiecień w swej fałszywej prożydowskiej propagandzie.
  Macie jeszcze jakieś pytania bo ja nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Kwiecien i JKM?
   No co ty, Kwiecien to skjrajny socjalista, on by tylko zarl, zyl i ssal z innych.
   Kwiecien jest raz za PIS a razz a PO, zalezy kto na fali i kogo chwala, raz Zyda Kaczynskiego, raz agenta Komorowskiego wraz z jego tlusta zydowa-matrona.

   Poglady JKM sa totalnym zaprzeczeniem pogladow Kwietnia.


   Czy opinia o zydostwie JKM zaczerpnieta jest-jak i kupa glupot wyssanych z palca majacych kompromitowac Poslkich Patriotow-ze strony Leszka Bubla ze smieszna lista na ktora ludzie dopisywali sie dla jaj, jak np. smieszek internetowy Martin Lechowiucz ktory sam nasal na siebie anonimy a tam przedstawiono to jako “dowody”? Bo to sa zrodla na poziomie Kwietnia a nawet mniej wierygodne.
   Znam historie od czlowieka z otoczenia Bubla ktory potwierdzil ze JKMa dopisal tam z czystej zlosliwosci gdy ten w poczatkach lat 90 odmowil wspolpracy z antysemicka partyjka Bubla, jak sie okazalo wspolzalozona przez oficera SB (JKM o tym wiedzial i powiedzia lto publicznie na co Bubel zareagowal jak zareagowal-potem sie okazalo ze jego wspolpracownik byl SBkiem i skompromitowal go na lata).

   Przodkowie JKM a to Niemcy (Hesia) ze sladami ciagnacymi sie ze Szwecji a genealogia to nauka a nie gusla co da sie sprawdzic, latke Zyda przyrobily mu komunistyczna frakcja tzw. “chamow” poniewaz im nie przyklaskiwal na bezprawie ktore odstawiali w kraju a kazdy kto nie z nimi to byl zyd. Jego przodkowie uczestniczyli w zyciu publicznym od czasow Saskich, a groby rodziny ktora zginela np. w Wojnie Polko-Bolszewickiej walczac z komuna dalej mozna znalezc na cmentarzu.

   Usuń
  2. Na wszelkie wątpliwości czy JKM jest żydem czy nie mam zawszę tę samą odpowiedź.
   WYGLĄD
   Jest kilkadziesiąt i kilkanaście najważniejszych cech w rysach twarzy zdradzających niesłowiańskie-żydowskie pochodzenie, których większość nie potrafi odróżniać. Cechy te są w różnym stopniu uwydatnione i zawsze tworzą charakterystyczny zespół pozwalający ich odróżnić od nacji europejskich.
   Wystarczy wziąć kilka znanych sylwetek żydów nie budzących wątpliwości i porównać JKM do nich znajdując te same proporcje i cechy jakie nie występują u Słowian czy choćby German.
   Cechami tymi są m/n
   pociągły długi owal twarzy
   duża głowa
   wysokie czoło
   mięsiste odstające szerokie uszy często nieproporcjonalne do wielkości głowy z mięsistą dolną częścią małżowiny/nawet gdy ucho jest mniejsze
   wąska górna warga/dolna zawsze wywalona mięsista
   garbaty niekształtny nos z dużymi dziurami nosowymi z mięsistym zakończeniem
   dużo znamion typu przebarwienia skóry, plamki, pieprzyki, i inne znamiona nie występujące w takiej ilości u innych nacji.
   wady wymowy tzw "r" lub inne nieczyste sposoby wypowiadanych słów.
   Wszystkie te cechy uwydatniają się z wiekiem i są najbardziej widoczne w wieku starczym.
   To tylko kilka najważniejszych pozwalających na pierwszy rzut oka odróżnić żyda od nie żyda. Jest jeszcze więcej, ale nie wymieniam ich by nie przedłużać.
   Wystarczy teraz zestawić kilku znanych zdeklarowanych lub zdemaskowanych żydów z JKM by znaleźć wszystkie te cechy w jego rysach.

   A dla porównania wystarczy zrobić to samo z kilkoma 100% Słowianami i Polakami by nie mieć wątpliwości, że są znaczące widoczne różnice w rysach twarzy.

   JKM daleko do Słowiańskich rysów, a niektóre jego wypowiedzi dopełniają sprawy. Ozjasz Goldberg jak nazywa się naprawdę ma jedno zadanie w tej całej machinie, odwoływać się do bolączek społecznych i słusznych niekiedy postulatów zyskując do pewnego stopnia poparcie i uznanie, ale w odpowiednim momencie wygłosić taką mowę jak choćby ta z linka z ostatniego mojego komentarza.
   To stara praktyka ich wszystkich, a szczególnie JKM, który zawsze na koniec zadziwi wszystkich i wprawi w konsternację.   Usuń
  3. Kwiecień śle ukłony do całej tej chazarskiej sitwy. A to poklepie bartoszewskiego, tam przyzna razję JKM, innym razem pomacha starymi kniżkami pozdrawiając braci komuchów co je wydali, gdzieś powie, że AL to patrioci, albo, że AK to zbieranina bandytów. Matoły klaszczą i chłoną ten sączący się jad z wolna nieświadomi urabiania i robienia wody z mózgów, których i tak nie mają.

   Usuń


  4. Ok, nigdzie nie pisalem ze on jest Slowianinem, wsrod np. Sasow, Anglo-Sasow czy Skandynawow wystepuja takie kreatury ze az strach, czyste mutanty genetyczne a to nie oznacza ze sa Zydami, sa setki plemion i nacji na swiecie.
   Ciekawe jak ktos rozrozni pol Ormianina-pol Sasa, zaloze sie ze 99% ludzi powie ze to Zyd a beda bardzo daleko od prawdy.

   Znam te sprawy od ladnych paru dekad i dobrze wiem ze zrodlo o Zydowskim pochodzeniu JKM i imieniu Ozjasz Goldberg jest tylko jedno-to Leszek Bubel, jesli jest inne ktore nie wywodzi sie od Bubla lub z jego srodowiska to prosze je podac.
   Nic o JKM jako Ozjaszu Goldbergu nie istnialo ani w ksiazkach ani w prasie przed poczatkiem 90’ gdzie pojawil sie w Bublowych zinach, wiem bo sam je czytalem, potem pojawilo sie to w internecine i juz zylo wlasnym zyciem.

   Chodzi mi o wiarygodnosc, jest sporo dowodow na zydowskie pochodzenie wielu politykow ale w sprawie JKM to zwykle pomowienie, poza tym on raczej by sie z tym nie kryl tym bardziej ze zrobilby na tym kariere a tak ma pod gorke.
   Tak gwoli scislosci bo niepotwierdzone info i mity pozostawiam Kwietniowi bo “wiem ale nie powiem” to jego styl.


   Co do RESTYTUCJI MIENIA to uwazam ze nalzalo to zrobic w calosci w 1989, nie REPRYWATYZACJE ale RESTYTUCJE-czyli oddac WSZYSTKO co UKRADLA administracja w Polsce nie zaleznie od tego kto rzadzil.
   Oddac wlasciciela i spadkobierca, nie organizacja i fundacja ktore nie maja do nich prawa jak ma to miejsce obecnie.
   Od wielkich posiadlosci maganckich, poprzez wywlaszczonych ziemian, chopow wypedzonych z ziemi w IIRP i za komuny pod wielkie projekty przemyslowe po zydowstwo ktore stracilo nieuchomosci.
   Inaczej uprawomacniami kradzierz czyli stajemy sie bandyckim panstwem.
   Znam stanowisko JKMa i on jasno mowi ze nalezy oddac to co panstwo ukradlo wlasciciela a nie jak ma to dzis miejsce niejasnym fundacja roszczacym soebie prawo do czyjejs wlasnosci, to bardzo duza roznica.

   Polacy sa dziadami bo mi. po 89’ panstwo nie oddalo im ziemi a patrzac na calosc zagadnienia restytucji, zydowskie roszczenia to tylko KILKA procent, reszta to wlasnosc niezydowska a dalej bedaca w skarbie panstwa.

   Polecam wyklady profesora Chodakiewicza w temacie restytucji.

   Tak ja to widze.

   Usuń
  5. Zgadza się, wystarczy zobaczyć poczet królów Polskich. Każdy to kreatura o niesłowiańskich rysach. Żydostwo od 1000 lat siedzi na naszych terenach więc nic dziwnego, że mieszało się i wkręcało w nasze struktury. Stąd u nich takie pomieszanie cech, ale jak pisałem łatwo znając je odróżnić.
   Co do JKM to dowody na jego żydostwo są tak oczywiste, że pisanie, że ich nie ma zakrawa na żydopropagandę. Widzę, że wybielasz JKM powielając stare dezinformacje pisane przez chazarską sitwę pod jego wypowiedziami. JKM chce oddać żydom co ich? A jak żydzi weszli w posiadanie na naszych terenach ziemi i ruchomości? UCZCIWIE? Bez lichwy? Chłopaku zastanów się, im się nic nie należy. Od wieków grabili i okradali Polaków zawłaszczając podstępem nasze ziemie i dobra. Taka prawda. A kto im w tym sprzyja to wiadomo kto. W samej Warszawie oddano im masę nieruchomości, placów i działek za setki milionów złotych jak nie więcej. Poczytaj i zastanów się czy Polska to jeszcze Polska czy już sprzedana działka takim jak JKM.

   Usuń
  6. Dobra ganiał pies całe to chazarskie plemię koczowników i ich dupolizów jak kwiiiecień.

   Są ciekawsze tematy. Trafiłem na stronę:

   http://www.harenda.biz.pl/atrakcje/2-informacje/17-projekt-riese

   gdzie są trzy filmy z prac w Ludwikowicach Kłodzkich w sztolniach. Ciekawe i rzeczowe, a szczególnie wypowiedzi prowadzącego Waldemara Łyczaka, który bez zbędnych fantazji i mitologii opowiada o tych sztolniach i pracach.

   Usuń
 41. Polecam wyklady profesora Chodakiewicza w temacie restytucji.

  Tak ja to widze.

  Glupoty gadasz!

  To oddaj mi zaklady Linke Hofmann !
  Albo Budynek Dyrekcji Kolei Panstwowych ew Wroclawiu ! co Zydzi stwierdzili tze jest to ich nieruchomosc.... mam na mysli Wroclaw Breslau.

  Powiem tak gdyby ZYD DZISIAJ DOSTAL wykrzyczany przez siebie obiekt ,np budynek Dyrekcji PKP , to czy zwrocil by za utrzymywanie tego budynku przez 70 lat. Rolnictwo ...chlopie caly Dolny Slask byl w posiadaniu rak prywatnych . lasy ziemie parki. palace Kamienice istniejace lub nuie istniejace. kim byli zydkowie
  na naszych ziemiach ? pchlami...malymi nic nie znaczacymi pchlami...!
  Wyobraz sobie teraz jak by mialo sie dokonac zwrotow dobr nieruchomosci itp wedlug normalnych sprawiedliwych zasad ....
  Wszystkie kamienie we wroclawiu i kilometry naokolo mowia po niemiecku.!!!
  Jednak nikt z niemcow nie chce tego spowrotem . mamy WOLNA EUROPE BY ZYC W NIEJ SPOKOJNIE WSPOLNIE .....A ZIEMIE OBIECANE !!!rozumiesz?

  Jezeli zydzi chca nieruchomosci o ktore zabiegaja niech panstwo polskie im da!!
  na wagony razem z tym auschwitz ! na wagony i wont do afryki! i wreszcie by nie bylo gadania nekania polskiego kraju i jego obywateli ! Nastal by spokoj...wieczny spokoj... tylko na wagony i spierdalac z tych zbroczonych od stuleci przez walki naszych ziem .
  Po prostu WAGONY I DO AFRYKI!!!
  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Chazarskie gówno nawet tutaj sieje zamęt i propagandę dezinformacji. Więcej takich pierdolonych komentarzy jak ten z, którym wdałem się w polemikę tu nie BĘDZIE.

   Usuń
 42. UWAGA!!! Na blogu dariusza jastrzębia pojawił się nowy dezinformator o ksywie "człowiek ufo". Pod tą nazwą kryje się nikt inny jak niejaki arkadiusz miazga. Żałosny leming o żałosnym nazwisku. Bratając się z trójcą zboczeńców (jastrząb, kwiecień, sęk) dołącza do ich grona i tym samym skazuje się na publiczne ośmieszenie i potępienie.

  To jest ten palant, bo nawet jak się wpisze w google: człowiek ufo i wejdzie w grafikę, to wyświetla się ten matoł jak niby odkrywa kręgi w zbożu, które wcześniej sam stworzył :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie tak jest. Arkadiusz Miazga to najbliższy przyjaciel i powiernik pedofila marka sęka. Walczę z Miazgojebem od 2010 roku kiedy mi oświadczył, że obcy żywią się naszymi emocjami i po to tu przybywają. Wystarczy wejść na jego bloga i poczytać jego polemiki z jemu podobnymi pierdolcami by dowiedzieć się, że optuje za niematerialnym ufo, duchami, istotami z innych wymiarów i cała masą innych schizofrenicznych bredni. Na naszym blogu też często gości. Widzę to po IP z okolic Ropczyc gdzie mieszka. Arkadiusz Miazga to taki sam debil w tematyce ufologicznej jak kwiiiecień w tematyce II wojny światowej i Riese. Wszystkie jego relacje o pojawieniach się UFO są zmyślone i soczyście opisane w nienaturalny sposób z najdrobniejszymi szczegółami, których zadaniem jest przedstawienie UFO w chorym nierealnym świetle. No i oczywiście 100% z jednym czy dwoma wyjątkami to spisane relacje od ŚWIADKÓW CHCĄCYCH ZACHOWAĆ ANONIMOWOŚĆ. Skąd my to znamy? Kwiiiecień robi to samo tylko na innym podwórku.
   Teraz okazuje się, że wielki ufolog z Ropczyc koleguje się z zoofilem i pedofilem, a w odwet za to, że opisałem jego chorobę i kłamstwa na swoim forum dołącza do kółka wzajemnej adoracji na zboczonym chlewie jastrzębia.

   Usuń
  2. Ostatnio wlaczylem sobie kanal Zagorskiego na youtube, malo nie pierdolnolem z krzesla.
   Na glownej stronie jest filmik w ktorym Zagorski z Devi pierdoli na tle greenscreena z Ziemia, udajac intergalaktycznego, dobrotliwego papcia smerfa, reklamujac jakiegos hochsztaplera ktory zawita do Polski kosic hajsy na frajerach.
   Warto sie posmiac, 5 minut beki.

   Usuń
  3. To ta laska ktora na urwanym filmie jebala sie z Kwietniem na murku na Slezy, niezle musiala byc nacpana i nachlana ze nie zwuwazyla ze ja sunie wilkopies Himmlera w wielgachnych butach.
   Magda go pochwali.

   :D

   Usuń
  4. Czy ja wiem, styl językowy (głównie poprawność ortograficzna i interpunkcyjna wypowiedzi) na moje oko zdecydowanie wyklucza Miazgę. To musi być ktoś inny, zapewne sam Jastrząb.

   Usuń
 43. Mała zmiana tematu. Gdyby ktoś chciał iść na najbliższe wybory to wpierw powinien zapoznać się z tym
  https://www.youtube.com/watch?v=NWDi66ttZyM

  Duda tak samo jak komorowski ma żydowską żonę. I tyle w temacie.

  A właściwie nie, dopiszę to, że jeszcze wielu nie widzi, że żyd by osiągnąć cel tylko z pozoru udaje nie żyda i pluje na innych żydów, ale tylko z pozoru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety znowu trzeba tfu wybierać mniejsze zło, teraz zostają wybory parlamentarne tylko te wszystkie konserwatywne ugrupowania nie potrafią się zjednoczyć każdy chce być Pierwszym w Rzymie dopóki nie zaczną myśleć będziemy wybierali niestety zawsze mniejsze zło muszą się wszyscy zjednoczyć pójść na ustępstwa i się dogadać, Prezydenta można zawsze sobie zmienić wystarczy mieć normalny Parlament i normalną Konstytucję.

   Usuń
  2. Unif zadam Ci pytanie czy żonę, nie wiem czy ją masz, ale czy zonę też wybierasz lub wybierał byś na podobnej zasadzie?
   Myślę, że wybór mniejszego zła jest , bardzo Cię proszę nie zrozum mnie żle i się nie obraź, skurwieniem się, sprzedaniem się i sprzeniewierzeniem własnych wartości. I w tym przypadku czyli przy wyborze duda czy komor tak to wygląda. Anie ten, ani ten nie jest NASZ. Ten ma żydówkę żonę i ten i obaj grają do jednej bramki. Duda tylko obiecuje, że zmieni to co komorowski i jego PO celowo wprowadziło, ale i tak SYSTEM zostanie ten sam. Podam przykład. Ekipa Po wprowadziła szereg złych ustaw celowo by budziły niezadowolenie społeczne. Po to tak zrobili by za kilka lat podstawić swojaka, który będzie jakoby z tym walczył i faktycznie to i tamto zmieni, ale nadal wszystko pozostanie po staremu. To jest wspólna gra do jednej bramki i manipulacja społeczeństwem. Jedni się wymieniają z drugimi i ciągle są ci sami. Te same koligacje te same korzenie ten sam interes być u władzy, czerpać korzyści ze złodziejskich podatków i upłynniać nie wiadomo na co miliardy złotych rocznego dochodu narodowego. Duda przywróci dawny wiek emerytalny, ale nie zmieni o wiele ważniejszych ustaw i przepisów. Zobaczycie, że za 5 lat okaże się to co piszę. Dojdzie do władzy PIS, ale, że nie będzie miał większości-BO TAK MA WŁAŚNIE BYĆ!!!!- nic nie zmieni i zwali winę za brak zmian na brak większości parlamentarnej. Czy naprawdę nie widzicie, że oni i PO i PIS rozjebali społeczeństwo na drobne i podstawili kilku swojaków by to społeczeństwo każdy z nich mamił innymi skądinąd słusznymi postulatami? Jeden obiecuje to, inny tamto, jeszcze inny owamto i każdy ma po części rację, ale ani jeden nie głosi tych wszystkich postulatów. Każdy z nich daje obietnice w iluś procentach spełniające oczekiwania, ale albo milczy o całej reszcie problemów, albo obiecuje zmiany w sposób nie do przyjęcia dla drugiej połowy społeczeństwa. To tak jak ja bym chciał komuś podarować na przykład placek drożdżowy pychota no nie? ale z polewą jaką ja uważam za stosowne czyli na przykład z musztardą. I albo wpierdalasz ten placek, ale z musztardą, albo nie wpierdalasz nic. Wybieraj. Tak to wygląda. Dla tego ja taki placek drożdżowy pierdolę.

   Usuń
 44. Witam
  Blog spełnił swoje zadanie. Z większym dystansem patrze na to co mówi Kwiecień.
  Po zweryfikowaniu kilku ważniejszych kwestii opisanych na waszym blogu doszedłem do wniosku, że zajmowanie się tym człowiekiem to strata czasu. 100 razy wolę Wołoszańskiego i kilku innych mniej znanych eksploratorów historyków. W sumie nie sposób nie przyznać racji, że Kwiecień do niczego nie doszedł przez ostatni okres.
  Kwstia Bartoszewskiego przypieczętowała sprawę. Jestem Polakiem i patriotą i nie hołduję zdrajcom pomagającym w wyprzedaży naszego kraju. Długo by gadać. Jeśli chodzi o kwestie historyczne to Kwiecień jest na zerowym poziomie. Ilość przekręconych dat i faktów jest nie do policzenia. Przeczytałem całego bloga z większością komentarzy, więc widzę jaki ogrom fałszerstw Kwiecień dokonał.
  Co do kwestii jego poziomu w atakach na Tomasza i inne osoby powiem krótko dno. Wizytówka jego jest czymś co nie pozwala patrzeć na niego jak na normalnego człowieka. Choroby psychiczne mają różne oblicza, ale to co prezentuje Kwiecień wymyka się stsereotypowym kanonom. Na pewno nigdy więcej nie wysłucham żadnej jego audycji-pierdolekcji jak słusznie piszecie. Śledzę waszą walkę i życzę w niej powodzenia bo o prawdę historyczną trzeba dbać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to nie jest historia dla nie idiotów tylko dla totalnych kretynów. Stopień tego kretynizmu mierzony jest ilością udowodnionych kłamstw kwiiietniowi, których tacy kretyni nie chcą przyjąć. Udowodniliśmy to na tym blogu setki razy i słowo setki nie jest przesadą. Ale mimo to do kretynów dowody na nieprawdę głoszoną przez kwiiietnia nie przemawiają. I to jest zadziwiające. Bo to, że znalazł się kamieniarz z urojeniami mający parcie na szkło to może nawet nie dziwić bowiem internet nie jednemu podobnemu umożliwia wynurzanie się ze swymi urojeniami, ale dziwi, że inni to kupują mimo pokazania czarno na białym, że to urojenia i w dodatku przyznawania się samego kwiiietnia do urojeń. To jest zjawisko społeczne pokazujące skalę zidiocenia społeczeństwa. I pytanie kto jest większym kretynem czy kwiiiecień głoszący te urojenia czy ci co je kupują w świetle dowodów na tym blogu? Odpowiedź jest oczywista ci co to kupują są jeszcze większymi kretynami, a czas trwania w stanie zachwytu nad tymi urojeniami jest wprost proporcjonalny do ich kretynizmu. Dodatek jaki zamieściliśmy i wyraźne dowody na urojenia kwiiietnia powinny na zdrowy rozum przekonać każdego, ale okazuje się, że nie. Oznacza to tylko jedno kwiiiecień nie jest na szczycie tej drabiny kretynów. Są więksi kretyni od niego.

   Usuń
  2. Bo statki matki stacjonują w jednostce kwietnia gdzie przełożeni są komandorami.
   I takie świry mają bronić naszego kraju w razie czego? Prędzej spierdolą do Osówki by się ewakuować portalami pod przestrzennymi a kwiecień pokaże im tajne wejście. Wymagany ekwipunek to baranie i wołowe skóry nóż z blachy kawałki wersalki z lasu co by móc rozpalić ogień na innej planecie.
   Pierwszy przystanek ciemna strona księżyca.

   Usuń
  3. Ten bajerant Kwiecien wyklada dzisiaj w Sowich w Rzeczce ,o czym informowal
   profesor... szkoda ze tego barana nikt nie nagra i na You Tube z krytyka na jego temat ,tak po prostu wejsc tam na te jego pierdolekcje i wszczac z nim dyskusje negowac to co zaklamuje, musial by to byc ktos kto zna dobrze temat w jakim kwiecien klamie... po prostu zaginac go... idiote. i na You Tube miedzy te jego szmaciarskie audycje ...K...)! CALY SERWER JEST ZASMIECONY TYMI JEGO GLUPOTAMI ZMYSLONYMI!

   A

   Usuń
  4. Powaznie! gdzie sie kliknie Riese, tak wyskoczy zaraz ten wilkolak Kwiecien z tymi jego chorymi przekreconymi informacjami historychnymi, przeciez to juz psychopata za malo powiedziane!
   Wszedzie Kwiecien .i Lebensborny o Ahnenerbe nie wspomne....Niedlugo pod Wroclawiem beda wilkolaki straszyc!
   TY IDIOTO KWIECIEN !
   najbardziej mnie wkorwia jak zmyslasz o moich rodzinnych stronach durniu jeden!
   Odwal sie od Dolnego Slaska zabogowcu jeden! bos nie dorosl do niego!

   A

   Odp

   Usuń
  5. Ja się dziwię autochtonom, że pozwalają takiemu skurwiałemu paranoikowi szargać dobre imię ich ziem. Dziwi fakt, że nikt stamtąd jeszcze się nim nie zajął. Jak to kurwa możliwe by w ogóle znajdowali się ludzie pomagający mu w szerzeniu tych idiotyzmów???? To jest niepojęte po prostu niepojęte.

   Usuń
  6. Jedni wola poznawac historie, inni wola tancowac na grobach umeczonych zajadajac sie kielbasa popijana wodka spijajac opowiesci o wilkolakach, Hildach gwalconych w piwnicy przez kanguropsa oraz krysztalowych skrzyniach z zamrozonymi gigantami co je wozili niczym w cyrku po calej III Rzeszy.

   Geszeft sie kreci, kasa jest, w przygotowaniu produkcja "Riese: Dariusz Kwiecien and dark side of the Moon", w rolach glownych Dariusz Kwiecien, produkcja Kwiecien & Patronowicz, scenariusz Dariusz Kwiecien, zdjecia Dariusz Kwiecien, kostiumy Dariusz Kwiecien, charakteryzacja Dariusz Kwiecien, rekwizyty NSR & Dariusz Kwiecien, oswietlenie Malpa na Drezynie, dystrybucja Hilda z krypty.

   Usuń
 45. Do jastrzębia. Skurwysynu, zboczeńcu, dewiancie, łachudro, KURWO LUDZKA i co tylko sobie dośpiewasz w przyszłym tygodniu zacznie się bydlaku dla ciebie ostatni taniec życia. Masz to jak w banku, że CAŁE KROSNO wszyscy sąsiedzi, współpracownicy, żona, dzieci, znajomi dowiedzą się jaką mendą społeczną jesteś.
  Powiadomię wszystkich o tym co robisz jak mnie szantażowałeś, jak chciałeś zszargać i zszargałeś dobre imię mojej matki, jak wypisujesz na mnie absurdalne głupoty i wiedz, że choćbym miał osobiście przyjechać bydlaku do tego Krosna i każdemu wrzucić na posesję informację o tobie skurwiała szmato to tak zrobię bo jesteś niebezpiecznym jebanym psychopatą pedofilem, zboczeńcem świrem wierzącym w skrzaty, elfy i duchy. Narobię ci oficjalnie jako TOMASZ SIDOR ŚMIECIU TAKIEGO WSTYDU, ŻE ODECHCE CI SIĘ NA CAŁE ŻYCIE ZASIADAĆ DO KLAWIATURY.
  A na koniec splunę ci w ten zakłamany wredny pysk i jestem pewny, że nie będę jedyny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dojeb wariata. Swir sobie dworuje bo czuje bezkarnosc a brak radykalnych dzialan z Twojej strony tylko uswiadcza go w tym przekonaniu.

   Jak widzimy on nie podjal zadnych krokow prawnych bo wie ze gdy je podejmie to primo dostaniesz jego pelne dane i adres, secundo sam na siebie doniesie poniewaz to on pierwszy zaczal cie atakowac tak wiec czub jest w kropce.

   Nawet jakbys poszedla na calosc i mu wpierdolil to mysle ze nie poszedlby na policje bo po wpierdolu poboli i przejdze a sprawa bedzie sie za nim ciagnela latami i bedzie mial syf w papierach oraz zaszkodzi biznesowi-jak robi cos w zamowieniach publicznych to moze sie pozegnac ze zleceniami.


   To taki cwaniaczek, niedojebek, malomiasteczkowy dresik, nie ma co myslec tylko jechac go po calosci.
   Gdyby mnie tak ktos podkurwial to z miejsca wsiadam w samochod i zalatwiam to tego samego dnia lub w najblizszej wolnej dacie, ile jedzie sie z Wawy do Krosna, 5h? Na paliwo chajs masz wiec wystarczy poswieciec dzien i sprawa zalatwiona.

   Usuń
  2. Zrobię to bo skurwysyn na to zasługuje jak mało kto. Wszystko po kolei od poniedziałku.

   Usuń
 46. Anonimowysobota, 16 maja 2015 09:36:00 CEST

  Ja się dziwię autochtonom, że pozwalają takiemu skurwiałemu paranoikowi szargać dobre imię ich ziem. Dziwi fakt, że nikt stamtąd jeszcze się nim nie zajął. Jak to kurwa możliwe by w ogóle znajdowali się ludzie pomagający mu w szerzeniu tych idiotyzmów???? To jest niepojęte po prostu niepojęte.

  A co na takiego debila mozesz poradzic , mnie nie ma w polsce i nie wiem kiedy przyjade...? mlodzi wybyli za chlebem za Odre sa tacy tez nie majacy interesu dla historii..reszta to podejzewam staruszkowie jacy nie zagladaja do neta

  Ale zapewniam ! Kwiecien try ruski pomiocie ! bo na polaka to ty wygladem nawet nie zarobiles! i jeszcze na nich plujesz! gdybym byl na miejscu to bys baranie ani jednej pierdolekcji nie odpierd...) bo bym Ci oszuscie historyczny skutecznie werwolfowal!

  A

  OdpowiedzUsuń
 47. Zobaczcie na Kwietnia na blogu tych specjalistow .
  Myslalem ze jebne broda o klawiatore! Ja bym takiego swojego zdjecia nikomu nie pokazal b o by lali ze mnie!
  Zobaczcie czy to nie usmiech psychicznie chorego?
  I takie nic zaklamuje historiie?! A durnie powielaja wymysly jamochlona jakim jest Kwiecien!

  A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no to jest psychol i tym razem po prostu miarka się przebrała. Zobaczymy teraz jaka jastrząb będzie miał minę jak całe Krosno dowie się o przyjaźni nie tylko z kwiiietniem wierzącym w statki matki, ale z pedofilem i zoofilem sękiem.

   Usuń

KWIECIEŃ TO KŁAMCA I FAŁSZERZ HISTORII, MITOMAN I PARANOIK, A NA DODATEK KAWAŁ CHUJA :)
Kwiecień to sexkamerkowy dziwkarz występujący na sex kamerze w serwisie zbiornik ze slodkacycatka25
To człowiek, który przyniósł bombę na ośrodek pod Soboniem.
A JEGO SYNALEK ADRIAN KWIECIEŃ TO ĆPUN I DILER NARKOTYKOWY.
O szczegóły pytać w komentarzach i szukać na blogu.